Не знаєте, з чого почати? Недовага, погане кардіо і дієта

Мені 23 роки, у мене завжди був худорлявої статури, в дитинстві я проводив більшість свого часу, граючи/займаюся активними видами спорту і розваги (футбол, марафон, плавання, бокс), мій інтерес завжди був програмування.

Як тільки я закінчила школу в 16 років і влаштувався на роботу в розробці програмного забезпечення, я віддалився від усіх спортивних і впав у звичку, але за останні 6-7 років мій "активний" розклад просто, прокидатися йти на роботу (сидіти за партою по 8 годин), приїжджати додому, грати в ігри або продовжувати розвивати свої власні проекти, після сну (я до кінця перебування до 3-4 ранку майже кожну ніч і прокидатися на роботу до 8 ранку).

Роблю це з часом, як і очікувалося, моє здоров'я погіршилося. Я дуже сильно захекався, просто працює протягом 2 хвилин, я не втратив багато ваги, але це може бути тому, що я майже найнижчий вага у мене може бути...

На скільки я пам'ятаю, навіть в дитинстві, будучи виховані досить бідний, мій раціон був жахливий, я міг би сказати, за останні 10 років мій раціон був приблизно такий (на день):

Сніданок:

 • Якийсь батончик мюслі (зазвичай я надто втомився, щоб зробити що-небудь)
 • Кава

Вечеря/обід: як правило, вам пропущені, навіть під час навчання в школі, може бути, шоколад і цукристі (можна) пити більше.

Чай:

 • Якийсь зміненої готової їжі (мікрохвильова піч курочки, мікрохвильова піч курку макарони їсть...)

Вечеря:

 • Тост

Має бути один з найгірших дієт ніколи, вірно? Очевидно, що це не виправлено, було б змінити трохи кожен день, але це дійсно хороший день, в деякі дні я просто ходжу весь день на сніданок.

Близько 3 років тому, я зробив заклинання ходити в спортзал, щоб спробувати набрати вагу/м'язову масу, але моя мотивація швидко скінчилися, я не знаходжу в тренажерний зал задоволення, хоча я знаю, що це не все про веселощі, так що якщо правильно порадили, я б не став скаржитися знову.

Так на моє питання... з чого розпочати і яку дієту мені взяти?

Я невпевнений, тому що я бачу, мої варіанти:

 1. Ходжу в тренажерний зал, піднімати тяжкості і є "важкі" - але чи це поліпшити свою кардіо/здоров'я в цілому? Їм як свиня буде просто зашкодити моєму здоров'ю, чи не так? Підняття тягарів буде просто поставити навантаження на серце (напевно потрібен) жирні, з високим вмістом білка, висока калорійність дієти, це хороше поєднання? - Я пробував це раніше, як я вже сказав вище, але я з усіх сил, щоб наїстися досхочу, і дуже незначний прогрес.

 2. Робити кардіо і їж навантажень? Я люблю бігати і футбол, але це означало б з'їсти набагато більше, тому що я спалюю більше калорій, це звучить легко, але для мене це дійсно не буде, і якщо я борюся з цим, це призведе до втрати ваги, і це не добре для мене.

У будь-якому випадку я хочу, щоб покращити моє здоров'я в довгостроковій перспективі, і я думаю, що потрібно почати робити це зараз, але я не знаю з чого почати, тому що все, що я бачу-це "як схуднути", або тим, набирає вагу, але думаю, що тільки тому, що ти струнка значить, у вас гарна витривалість і кардіо.

Мій зріст: 5'11"/180см

Моя вага: 126lbs/57кг

Стать: Чоловік

+501
sammyj 18 груд. 2014 р., 01:59:51
32 відповідей

Моя інтуїція мені підказує, що з віком, такі заходи, як ходьба повинна бути більш інтенсивної калорій. Це тому, що, як ви віку, такі заходи, як ходьба повинна стати більш напруженою. Ви будете вимагати більш високої ЧСС, вище частота дихання і т. д. щоб підтримати той же темп, що приводить до більше калорій спалюється. Але в той же час, це не може бути правдою, тому що старі люди мають більш повільними темпами метаболізму. Так що вірно?

Заздалегідь спасибі за відповідь на це питання.

+989
York Shen 03 февр. '09 в 4:24

Ваш циркадний цикл синхронізується в реальному часі з допомогою світла.

Як тільки ви можете почати піддавати своє тіло світла (бажано природного) вранці часовий пояс ви хочете бути. Потім, вночі, переконайтеся, що він темний. Отже, коли ви дійшли до нас, йти за короткий ранкової пробіжки.

Крім того, з'ясувати, що за час гонки ваш часовий пояс і зробити деякі тренування в цей час. Це привчить вас до того, що він буде відчувати.

+974
LucasBeef 10 лип. 2011 р., 14:06:39
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Відразу після (як протягом 30 хвилин або раніше) вивалити купу білка у вашій системі. Я люблю молочний шоколад, але нічого з білків і вуглеводів і рідини-це добре. Це допоможе вашому організму швидше відновитися, так як він починається все сировина він повинен.

Якщо ви можете впоратися з цим, і зробіть холодний компрес (крижаний оптимально, але дуже важко прийняти) може допомогти зменшити будь-негайний набряк.

Адвіл-це дуже добре для болю в м'язах, як тільки ви мали якийсь час для відновлення, оскільки це може знизити функцію нирок.

Крім цього, змирися з цим. :) На жаль, це позначиться на нарощуванні м'язів. Це боляче. Шкода, що немає чарівної кулі, щоб виправити це.

+971
TipiTip7 13 трав. 2014 р., 07:33:16

Мій пульс становить 65 в спокої і верхній пульс я можу отримати під час їзди на велосипеді становить 191. Моя мета-спалити зайвий жир, так що я намагаюся зробити я на 60% зони/70% для оптимального спалювання жиру.

Тепер я знаходжу, що є 2 способи розрахунку цієї зони.

 1. Взяти 60% і 70% від максимальної швидкістю: 114-134
 2. (60% або 70%) * (максимальна ЧСС - частоти серцебиття в стані спокою) + інше год) 140-153

Ці результати виходять дуже різні, але який з них правильний? Або як я повинен інтерпретувати це?

+967
ahaehim 20 груд. 2011 р., 09:09:11

У мене теж є проблема з колінами. Не впевнений, що стрибки через скакалку-це занадто сильно впливає на коліна, але я знаходжу, що це працює для мене. Крім того, вона легка і чудово вписується в сумці. Це тип аеробного тренування, яке дозволить вам зануритися в приголомшливий вигляд, як ви отримаєте великий тренування. Стрибки через скакалку також реабілітаційних вправ. Реабілітаційні переваги стрибків на скакалці

+920
EvilPettingZu42 1 січ. 2015 р., 18:56:24

Що потрібно їсти, також залежить від вашого типу тіла (і віку). Напевно вам буде потрібно білок, основний будівельний матеріал для м'язів. Ви хочете більше, ніж один день. Йти ще як мінімум ввечері, а також більш пісне м'ясо. Намагайтеся вживати білок з кожним прийомом їжі.

Крім того, не ігноруйте вуглеводи. Вам потрібні вуглеводи для енергії, щоб живити ваші тренування, а також щоб переконатися, що ти білка паркану не використовується для палива і залишається для нарощування м'язової маси.

В залежності від типу креатин тренування бустер взяти, я очікую, що ви будете отримувати більше брати допомога, що до тренування, а не відразу після. Креатин допомагає в передачі енергії під час анаеробних навантажень, таких як силові тренування. Це не добавка для нарощування м'язової маси, як протеїн.

Головне, підняти важко і піде у відмову і за кожний набір (як тільки ваша форма хороша). Ваш організм росте лише у відповідь на стимул, і цей стимул змушує його працювати більше, ніж він звик працювати. Навіть якщо це означає, що збільшення ваги всього на 1 кг кожне тренування, або робиш ще одним підходом до відмови.

+910
Supercafe 17 січ. 2011 р., 11:58:19

Так, ви можете тренувати свою серцево-судинну систему. Витривалість біг і піднімання тягарів є дуже різні види діяльності, що стрес-системи організму по-різному, але вони обидва спираються на принцип перевантаження. В основному всі перевага, яке ви отримуєте від вашої підготовки відбувається під час відпочинку, коли ваше тіло відновлюється від перевантаження.

Коли ви тренуєтеся на витривалість ви не можете бути отрыванием вашої легеневої тканини, як ви робите ваші м'язи вага підготовки, але ви все-таки перевантажити вашу серцево-судинну і ендокринну систему і, якщо не дати їм відповідного часу відновлення цих систем почнуть працювати менш ефективно і ви виступів почне знижуватися. Це вже не кажучи про тренуванні впливає на інші системи вашого тіла, потягнув м'язи, переломи...

У кінцевому рахунку, незалежно від типу тренування добре спланованої програми, яка врівноважує перевантаження і відновлення важливо отримати максимальне покращання і знизити травматизм.

+889
Net Blue 17 трав. 2014 р., 22:00:34

Я робив деякі інтенсивні кардіо і силові тренування протягом останніх 2 місяців, з метою отримати струнке тіло.

Наскільки я зрозумів, якщо у мене жиру близько 7-8%, що означає, розірвав середині розділу і в цілому струнке тіло.

Я тільки що купив жир супорта (базовий пластиковий) для оцінки мого поточного жиру. У мене є 8мм товщина навколо мого середині розділу і відповідно до їх графіка (за 23 роки) мій жир складає близько 7-8%.

Моє питання: чому я все ще бачу шар жиру на моєму тілі, коли, сидячи на стільці?

Вага (2 місяці тому): 176lbs

Вага (в даний час): 165фунта

+889
vasya1992 20 січ. 2019 р., 03:21:09

Місяць Піднімаючись

Це великий проект, і я не думаю, що це спрацює.

Ось у чому справа: опір-це опір. Якщо ви підняття ваги, штанги або гантелі на Місяці, величина опору визначає суму, ви стаєте сильнішими. На Землі, штангою завантажений з багато кілограмів маси забезпечує чудову опір для вас, щоб працювати проти і тим самим ставати сильнішими. У місцях, де є менше сили тяжіння (як на Місяці), ви будете в змозі підняти багато кілограмів. Але для того, щоб стати сильніший, а не слабший у зменшеній гравітації умовах, потрібно збільшити кількість опору ви працюєте проти пропорційно зниженню тяжкості.

Сила тяжіння Місяця приблизно одну шосту земної. Тому ви повинні зробити або принести шість разів вагу (в кілограмах) ви б використовувати тут, на Землі. Наприклад, ви можете станова тяга 100кг в Планеті Фітнес на планеті Земля. Вам потрібно 600кг* щоб кинути виклик вашої тязі на Місяць. Моя штангою навіть не вкладається, що багато млинців! Але якщо у вас 600кг на Місяці, було б те ж саме, як 100кг тут. Крім вас є і інші проблеми...

Що про пошук білок на Місяці? Астронавти пакет сублімованих продуктів для збереження маси під час втечі в атмосферу. Я сумніваюся, що ви зможете вразити ваших макросів на ці речі: там обмежена кількість, це не дуже апетитно, і я сумніваюся, що це особливо з високим вмістом білка. Подумай про це, вони, ймовірно, не дозволить вам упакувати більше, ніж вартістю в кілька десятків кілограмів особистих речей. Наприклад, на місії "Аполлон", астронавти були надані тільки 5 кг особистого багажу. 5 фунтів не так багато опір на Землі; на Місяці це було б еквівалентно 1 фунт на Землі. Це дійсно не варто.

Вашу подорож в ньому (і, ймовірно, назад) теж збирається містити купу часу, проведеного в невагомості, як по високій орбіті Землі і на шляху до Місяця. Життя при відсутності повної гравітації було показано, що зниження м'язової маси і щільності кісток досить швидко. Витрачати час на Місяці ви будете відчувати подібні проблеми в дещо меншій мірі.

А щодо твого скафандра? Удачі для досягнення хорошого присідання в цій штуці. На даний момент, поряд з їжею і вагою-плити питання, ви б краще інвестувати в постійного ваги місячному номері. Надуйте його, так що ви не повинні носити костюм і зробити деякі спеціальні підйомно-бари, які можуть бути завантажені з місячні камені.

 • Ну, 602.5 кг, якщо ви прямуєте стандартної лінійної прогресії.
+868
Smolik 30 бер. 2014 р., 02:01:51

Я люблю складних вправ і нудно з ізоляцією.

Я думаю, ви можете бути під враженням, що тренування бодібілдинг все про ізольованість рухів. Це не так. Тренування культуризму про навчання, що ви повинні працювати, щоб побудувати кращий статури ви можете. У якомусь сенсі, ти будеш художником, постійно критикуючи свого статури. Якщо вам потрібна додаткова маса на ваші дельтовидні м'язи, виконувати важкі підйоми для дельтоподібних м'язів. Для будь-якої іншої частини тіла.

Руху ізоляції, як правило, вступають в гру, коли готуються до змагань. Вони ще один "інструмент", який може бути використаний для додавання "обробка" штрих до вашого статури.

Немає "кращої програми", щоб схуднути. Це тому, що ви не можете вибирати, де це відбувається. Якщо ви хочете займатися конкретної методики навчання, йти вперед. Але, якщо вашою кінцевою метою є, щоб стояти на сцені, немає ніякої причини, чому ви не можете прийняти зараз бодібілдинг спосіб життя. Це означало б працювати на поліпшення вашої слабкості і перегляду вашої дієті.

Нарешті, на зорі культуризму, немає методик навчання. Хлопці просто ходили в тренажерний зал і піднімати важкі і правильно харчуватися. Таких хлопців, як Арнольд, Френк Зейн, і Денніс Tinnerino змогли побудувати феноменального статури, постійно регулюючи їх навчання, щоб поліпшити свої слабкі сторони, а після обґрунтованого плану харчування.

+831
juanro 29 лип. 2015 р., 06:56:14

Спринтерських сесій, як правило, один-два рази в тиждень.

При спринтерському бігу, ви хочете працювати з низькою інтенсивністю (<75%) або високої інтенсивності (>95%). Не спробувати і спідниця середньої, а не Рим реальна користь від нього.

Низької інтенсивності буде добре для вдосконалення спринтерських форма, активне відновлення і підвищення витривалості.

Висока інтенсивність сприяють адаптації при перекладі вигоди від тренувань з обтяженнями і роботі зазначив, що зростання у поєднанні з нейром'язової вимоги.

Якщо ви збираєтеся максимально спринт, переконайтеся, що у вас є повне відновлення-не менш ніж за 48 годин до рішення спринті знову. Як ви плануєте підготовку згідно з цією рекомендацією.

 • Витратити трохи менше 60 хвилин кожен сеанс.
 • Від 15 до 35 метрів-це кращих.
 • 4-8 повторень
 • 1-2 комплекту

Ви повинні мати гарне кількість відпочинку (близько 5 хвилин) між кожним спринтом, і трохи менше 10 хвилин між кожним набором.

Все це йде від ЭКЗОС, тіло доктора Манна роботи, і CharlieFrancis.com. Я настійно рекомендую вам перевірити їх, як біг на короткі дистанції механіків буде величезний фактор для зниження травматизму і поліпшення часу.

Ви можете вага-піднімати важко, але ви можете зіткнутися з проблеми перетренованості. Тіло може приймати тільки так багато, 95% та більшою інтенсивністю. Пам'ятайте, що відпочинок-це зброя. Використовувати його.

+808
Ritchie 25 вер. 2011 р., 14:27:35

Єдиний спосіб дізнатися, якщо ви втратили вагу насправді вимірюють ваш вагу. Той факт, що ви більше не відчуваєте біль не прирівнюється до втрати ваги. Як ви сказали, це просто означає, що ваш організм адаптується до фізичного навантаження була під. Зберегти хорошу роботу, і ви будете втрачати вагу.

+808
Ben Preston 14 квіт. 2014 р., 07:35:39

Ви задали тут два питання. Назва, яке стосується середньої чисельності огрядних проти тонких, і

"Тонка людина, навіть якщо вони тренуються на міцність, може бути не сильніше, ніж важким ожирінням людини, яка взагалі не займається спортом?"

Для ясності, я буду перший адреса друге питання.

Ось деякі цифри з найбільших учасників Loser

Biggest Loser Fat Mass

Джерело.

У середньому, ми маємо

 • людина вагою 325 фунтів
 • з 50% жиру
 • таким чином, 170 фунтів м'язи

ОК, 170 фунтів м'язів не технічно точними. "Безжирової маси" також включає в себе органи, кістки, але ми зазвичай не розбити його до такої міри. Незважаючи на це, ви можете зрозуміти поняття: сильно огрядний чоловік може мати багато м'язів на них. (Це буде ще більш ясно в момент.)

Якщо ми виводимо середній non-брюзглым особою, в Америці -ми навіть не говоримо супер тонкий, ми просто говоримо, що не страждають ожирінням (ІМТ 22.5)- важить 141 кг, а відсоток жиру в організмі 12, то у них є знежирений маса 124 кг.

М'язова сила пов'язана з площею поперечного перерізу. Чим більше ваші м'язи, тим більше сили у вас є.

Найбільший невдаха типу з ожирінням людина може легко мати стільки жиру маси / м'язової маси, а не ожиріння загальної ваги людини.

Так що Так, брюзглая персона може легко бути сильніше, ніж тонкий людина, з-за того, більше м'язів.

Однак, вони не можуть висловити відразу, що сила. Багато людей, які страждають ожирінням, мають багато м'язів, але якщо вони ніколи не паскудив раніше, вони цілком можуть не підняти стільки ж, як тонкий людина, спочатку. Вони, можливо, буде потрібно кілька тижнів, щоб адаптуватися до руху навпочіпки, так що вони можуть виразити, що сила (нервово-м'язова координація). Як в перший день, хто-то робить тренування з обтяженнями, ноги часто вихляючи після пару наборів ваги роботи.

Але впевнений, накинув на дивані навколо? Переміщення меблів? Штовхаючи машину, в якій також помітно більше маси, щоб спертися на машину, ніж тонкий людина? Ожирінням людина може напевно простіше з цим.

З точки зору середньостатистичного, що дійсно потрапляє в питання перспективи.

Якщо у мене є тонкий клієнт, який піднімає протягом декількох місяців, то у людини, що страждає ожирінням, намагаються робити те ж тренування, у людини буде протягом важкий день. Якщо ми навприсядки, потім тяги, потім робиш випади, людини, що страждає ожирінням, може зробити це без запаморочення. Тобто, якщо ми масаж термін сила означає силову витривалість, а не чисто максимальної сили, ми змінили очікування. Особливо тому, що в цьому прикладі ми використовували деякі вправи, які сильно залежать від підйому власної ваги.

Якщо розглядати міцність відносна міцність, тобто навантаження піднята щодо тіла -підтягування улюблений приклад ілюструє відносну силу - то огрядний чоловік ніколи не буде сильніше. Відносна сила знижується, коли люди отримують більш важкі (або вище).

Яка приносить кінцеву точку - ми щойно розмовляли зовнішнього навантаження. Якщо ми говоримо про повну навантаженні, якщо людину, яка страждає ожирінням, може просто сидіти вгору і вниз встати з крісла -присед коробки - тоді вони, ймовірно, може підняти більше, ніж у худого людини. Зрештою, є не так багато 140 фунт людина, яка може присідати 300 з гаком фунтів, більш ніж в два рази більше ваги!

Тобто, просто переміщаючи вагу людини, що страждає ожирінням, приблизно опір навчанню. Більший опір, ніж більшість худих людей ніколи не зіткнутися в тренажерному залі. Звичайно, огрядні люди схильні бути сидячий спосіб життя, але це не так, як вони на постільний режим.

+704
Slogana 8 жовт. 2010 р., 23:07:56

Я хочу зробити м'язи. Я можу зробити 14 підтягування, і я можу отримати мій лікоть над баром в положенні м'язи, але коли справа доходить до штовхаючи себе вниз і завершуючи м'язи не володіють необхідною міцністю.

Тому я хочу знати, який тип пуш-ап вправи я можу зробити, так що я можу перекладати щось(завершити м'язи) більш легко?

+700
Warren Jones 1 жовт. 2010 р., 10:16:26

Що може статися, це те, що вам потрібно більше практики. "2 дня" практики-це довільне число, не обов'язково корисно для вас особисто.

Спробуйте робити стійки на голові із стіною, потім "тест" (відірвати ноги від стіни) прийняти повідомлення, можна баланс чи ні. Робити це так довго, як ваш "тест" не задовольняє вас. В якийсь момент, якщо ви регулярно практикуючись, ви зможете почати з ноги стосувалися стіни, потім перехід до не-стояти стіною, і бути в змозі тримати його протягом тривалого часу.

Для відстеження прогресу, ви можете використовувати [телефон] камеру для запису вашого стенду. Тоді ви зможете порівняти свої стенди у часі:

Привіт, тиждень тому я був так криво, і сьогодні все було майже ідеально!

+680
Abdullah Alqupaty 20 вер. 2017 р., 05:38:28

Напевно, я типова скінні фет. У мене немає багато м'язів, але у мене є трохи живіт.

Моя головна мета-навалом, з другорядна мета втратити жир. Таким чином, я прагну, щоб швидко наростити м'язову масу, і я готовий поголити кишечнику більш повільно, як компроміс. Який найкращий спосіб піти про це?

+641
Matthew Holliday 18 січ. 2013 р., 15:05:46

Третбан реєстрації може бути великі інвестиції, які швидко набридають. Кілька місяців тому я потрапив в постійний ажіотаж робочий стіл, так що я збудував - це було не складно, просто необхідно відокремлювати моя Ікеа Галант письмовий стіл і, використовуючи деякі запасні ноги у мене не було. Так що це дало мені стояв стіл і сидів робочий стіл з 24" монітором. У будь-якому випадку, це не триватиме.

У мене теж є високої якості тренажерний зал, бігова доріжка поблизу, що саме відбувається, щоб тримати мене 15" Макбук Про на досконалою висоті, принаймні для моїх рук. Я часто ставлю його близько 3,5 км/год і гуляти по кілька годин, роблячи легку роботу навантажень, а потім повернуся до свого правильного реєстрації.

Я знаходжу це набагато краще, ніж стоячий стіл, і це розбиває день небагато.

Я дивлюся в якесь місце, де я можу використовувати вільне 24" монітор у мене тут в той час як на біговій доріжці, але її не дуже високо в списку моїх пріоритетів - робота, яку я зберегти на біговій доріжці звичайно штраф на менший монітор і я не знаходжу мою шию кут, щоб бути проблемою.

+636
happiness08 27 лют. 2015 р., 12:34:08

Коли ви оптом ви також отримуєте жир, коли ви вирізати ви втрачаєте м'язи просто на питання те, що є більшістю. Ваша мета в розріз, щоб втрачати в основному жир, і навпаки в масі. Немає ніякого способу, щоб уникнути цього. З допомогою правильної тренування і харчування можна направляти ваш Навальний або відрізка в напрямку, куди ви хотіли б, щоб йти

Якщо ви вирішили різати зараз ви, безумовно, однак втратити трохи м'язів ,якщо ваш споживання білка є адекватною і ви підняття тягарів ,воно буде мінімальним. Багато зберігають жир в різних галузях , це не піддається контролю. Суть в тому, що якщо ви будете продовжувати харчуватися в дефіциті ви його втратите ,це буде просто питання того, наскільки худий ти особисто потрібно для того, щоб її втратити Деякі люди будуть бачити АБС на 15% жиру, деякі потребують менших відсотків, він має багато спільного з формою ваших м'язів,скелета, а де ви зберігаєте сало

+627
SantaMaria 29 бер. 2014 р., 11:35:37

Одна важлива відмінність полягає в тому, що згинання ніг вправи м'язи задньої поверхні стегна по всій амплітуді руху колінного суглоба. У глют-Хем підняти може тільки вправи на стегна від 0 градусів (лежачи) на 90 градусів (сидіти прямо) згинання коліна. А ближче до 90 градусів, сила підколінні сухожилля надають дуже мало. Так що якщо ви хочете, щоб вправи на підколінні сухожилля більш повний діапазон руху колінного суглоба, завиток ноги однозначно краще, ніж глют-Хем-рейз.

+600
Victoria Donescu 12 лист. 2014 р., 14:42:39

Я можу зрозуміти, що м'язи обертальної манжети групи маленькі, і тому я міг зрозуміти рекомендації, використовуючи дуже легкі гантелі щодо інших навчань. Але практично на будь-якому сайті, я виявив, рекомендується завжди працювати з найсвітлішими рожевими гантелями і в >15 діапазоні повторень.

Хіба це не так? Чому б не зміцнювати дрібні м'язи, працюючи з 5 повторень з збільшенням ваги?. Наприклад, правило такі як "використовувати одну десяту частину ваги ви використовуєте для верхнього преса" або щось подібне буде дуже цікаво.

+562
Fritz Garcia 17 лип. 2016 р., 15:06:40

Що б ви не вирішили робити, повинно залежати від ваших цілей навчання (наприклад. Підготовка до змагань або раси і т. д.). Відсутній навчальний день-це не кінець світу, поки це не стало звичкою. В житті всяке буває, і іноді це впливає на ваше навчання. Часто це призводить до "навчання провини", особливо якщо ви людина, яка регулярно тренується. Ви можете відчувати себе ніяково/винним про зниклих без вести сесії, коли, по суті, короткий навчання може бути тільки те, що вам потрібно. Отже, подивимося на недавню історію навчання, і побачити, якщо ви були досить суворий. Якщо так, я б просто пропустити тренування і виконувати деякі легкі тренування під час вашої поїздки. Потім, підніміть ваші тренування, коли ви повернетеся.

+555
mararabeska 12 лист. 2015 р., 06:57:23

Вночі я роблю присідання і віджимання. Це почалося якось вибити з мене, якщо я повинен спати, але не втомився, кілька кожного би взяти мене змором.

По закінченні часу я можу зробити більше, перш ніж мені набридне, і я не знаходжу їх дуже клопітно. Тепер мені цікаво, які ще вправи можна робити на ніч, тільки в моїй спальні, які не вимагають ніякого обладнання, такі як присідання і віджимання?

Ці два очевидно, що ми всі знаємо, а які ще вправи можна робити? У мене немає конкретної мети, як втрата ваги або бодібілдинг, тільки те, що добре для мене я можу робити вночі.

+433
user3637835 10 трав. 2015 р., 07:22:40

Взагалі сенс тренування, щоб підштовхнути вашого тіла, щоб адаптуватися до стресу, розміщені на ньому. Ви хочете, щоб кожне тренування, щоб підштовхнути ваше тіло трохи більше, ніж в минулий раз, так що ваш організм поступово адаптується до де ви хочете піти.

Як ви натискаєте її вниз до ваших цілей.

Якщо ви хочете бути в змозі зробити багато віджимань, ви хочете завжди намагаємося робити більше віджимань, ніж минулого разу. Тобто різниця між 9 і 10 віджимань. Якщо ви зробили 9 віджимання в минулий раз, на цей раз ви хочете зробити 10. Наступного разу зроблю 11.

Різниця величезна! Подумки ви штовхаєте себе і мотивувати ваше тіло, щоб підштовхнути себе. Фізично ви штовхаєте себе і Ваше тіло, щоб пристосуватися до робити більше віджимань. Якщо ви завжди робите те ж кількість віджимань кожен раз, коли ви просто застрягли в колії і нікуди.

Неважливо, якщо ви йдете на провал чи ні. Вам просто потрібно зробити трохи більше, ніж минулого разу. Іноді це приведе вас до невдачі, іноді ні.

+396
Kiamehr 1 січ. 2018 р., 04:25:20

Я б порекомендував збалансована і перевірена програма силових тренувань. Типова офісна робота, як правило, забезпечують численні питання постави і деформацій в незручному положенні протягом декількох годин за раз.

Хороші силові тренування будуть одночасно зміцнити і забезпечити гнучкість для всіх ваших основних груп м'язів, включаючи плечі, шию і верхню частину спини. Як новачок, ви дійсно не хочете ж такі речі в самоті. Це не так ефективно, займає більше часу, і ви набагато більш схильні до травм.

Удачі, і ти хороший вік, щоб почати отримувати деякі приголомшливі переваги.

+365
jennifer tanaskow 19 лют. 2016 р., 01:34:10

Для гіпертрофії піти на більшу кількість повторень. Низьке число повторень великою вагою напевно побудувати силу і розмір, але якщо ви прагнете до розміру, ви хочете, щоб зменшити вагу трохи, і вдарив вище повторень.

Крім того, ти що-небудь робиш для ніг? Румунська станова тяга (абсолютно вбивчий для стегна), станова тяга, жим ногами, розширення, зворотний hypers і т. д. Всі ці стимуляції різних м'язів і регулювання реп діапазони до 8+, безумовно, результат в розмірі.

Для виміру, ви хочете виміряти кожну тиждень або дві, в тих же місцях приблизно в один час. Споживання води, час доби і т. д. все це може впливати на вимірювання.

У всякому разі, якщо ти набираєш силу, зберігати при ньому. Це не так, як ви побачите великий прогрес протягом одного тижня. Це марафон. Експериментувати з діапазонами реп і отримуйте задоволення. Це як експерименти на власному тілі!

+345
Md nazmus Sakib 8 черв. 2013 р., 14:03:27

Концепція 2 насправді є сторінки , які можуть допомогти вам. Деякі з кращих часів близько 33 -34 хвилині.

Сторінка генерується динамічно в залежності від критеріїв, які ви вводите. Нижче я підібрав кілька чоловіків у віці 19-29 важкій вазі (>75 кг) у світовому рейтингу по концепція 2 Гребний:

1 Ерік Мюррей 29 Кембридж, Нова Зеландія НЗЛ 31:17.2 IND_V Д
2 Едвард Budimier 21 Норфолк, штат Вірджинія США 33:43.5 IND_V я
2 Джон Мадура 21 Х'юїт NJ США 34:13.2 Інд я
3 багатий Коннелл 27 Дубліні, Нью-Гемпшир США 34:37.0 Інд я

Крім того, є деяка інформація на сайті про демпфер рівні 1 - 10 і гонки

Деяка плутанина панує тому, що веслярі, як правило, використовують значення 3-4. Це тому, що на цих налаштуваннях машина чітко відображає відчуття гоночна човен. Як вони проводять більшу частину свого навчального часу в цьому середовищі, тоді має сенс для них, щоб встановити машину вгору, щоб відчути, як на човні. Для внутрішнього веслярів, хто ніколи не був у човні, ти не повинен обов'язково дотримуватися стратегії веслярів.

+272
Mr Lector 9 бер. 2014 р., 20:15:31

У мене така проблема. Так як я танцюрист, але я теж трохи надмірна вага, навантаження на суглоби коліна і зв'язок-це трохи більше, ніж слід. Так, деякий час тому я почала відчувати біль у зв'язки надколінка, або бути більш конкретним, у тому місці, де воно з'єднується з кісткою. Доктор сказав мені, щоб утриматися від танців на деякий час, поки я зменшити свою вагу, але це не можливо, оскільки конкуренція йде вгору. Деякі еластичним допомогти з болем. Але я також думаю, що можлива причина болю не розтягання зв'язувань досить перед практикою, так що моє питання полягає в наступному:

Як мені зігріти мою зв'язки надколінка? Які є вправи для цього, без обладнання? У мене є балет бар, підлогу, і деякі люди, які можуть допомогти мені з розтяжкою, і це про нього.

Крім того, це не так, як я не намагався знайти щось для цього, я просто не можу думати ні про що.

+194
user10293779 17 черв. 2017 р., 03:24:11

Я використовую обидва fitocracy і щодня спалювати, щоб відслідковувати мої тренування. Я вважаю, що одним з недоліків обох з них полягає в тому, що коли я роблю щось на зразок тіла ланцюга рутини, я можу записати вправ і повторень, але і додаткову вигоду у вигляді кардіо на калорії становить не зловили.

Я думав просто записати додатковий "універсальний кардіо" разом - щось на зразок бігу - але не впевнена щодо параметрів, я повинен використовувати. Моя перша ідея була-записати те ж кількість часу, як вправи, але я відчуваю, що, безумовно, передбачає деякі подвійного підрахунку, особливо в районі спалювати калорії, так що я відчуваю, може бути,... час * .67 може бути точним, але я до сих пір тільки гадати. Що є більш точним способом для запису калорій спалити ланцюга рутини?

+172
Hatem El Araby 31 серп. 2012 р., 07:03:44

Історія:
Я абсолютний новачок у світі фітнесу та харчування. Я класичний технар, який проводить більшу частину часу перед комп'ютером написання коду, виправлення речі.

Я придбав набір гантелей 15кг сили і барі " Z " 120 см розмір. Це виглядало як ідеальний початковий комплект для підняття важких предметів.

Я звертав увагу на те, що я їм, але у вигляді "давайте не їж багато, їж тільки 3/4 від неї", так там дійсно немає калорій і вуглеводів. вимірювання.

Мета:
Я хочу покращити свою загальну форму, побудувати деякі м'язи на руках і грудях.
Вони обов'язково повинні будувати трохи, і я повинен позбутися мого живота жир.

Питання:

 • Тепер для зовсім вже новачка, які саме вправи потрібно робити?
 • Яку практичну техніку для кухні можна застосувати?
 • Слід уникати деяких продуктів в цілому, як майонез і яйця?
+117
Andi Gu 23 вер. 2011 р., 05:24:44

Враховуючи вашу історію, я хотів би запропонувати, що ви думаєте про себе як нездійсненну, хто починає бігати. Ваше тіло втратило ряду конкретних адаптацій, і ви повинні відновити їх.

Є хороші навчальні програми в інтернеті, які беруть вас від прогулянки по 30 хвилин, з чергуванням ходьби і бігу насправді працює протягом 30 хвилин. Наприклад, це 8-тижневого початківців програма від бігуна світу. Ходьба є кращим способом, щоб почати, тому що він отримує тіло на адаптацію без наслідків і серцево-судинних стресів працює.

Якщо ваші литкові м'язи відчуває, що боляче, то ви робите занадто багато і занадто швидко. Відступіть і зробіть це повільно, щоб дозволити вашому організму звикнути.

+112
Lucar1o 13 серп. 2010 р., 06:23:27

Деякий час тому я купила собі "висота навчання маска", пристрій, що по суті обмежує потік повітря (з отворами) і додає опір з клапанами.

Іноді, коли я тренуюся з ним, деякі товариші вказували мені, що я повинен бути обережним з ним, і що це, можливо, небезпечно для мого мозку, через нестачу кисню.

Мені цікаво, тому що він не імітувати висоті (менше кисню в повітрі), але просто додає опір, небезпечно чи його використовувати?

Я знаю, що відсотковий вміст кисню в повітрі залишається майже незмінним і тільки знижує тиск, але це не повинно хвилювати це питання.

Ці пристрої небезпечні?
Що може статися і як я можу запобігти?

+80
cpmsmith 15 трав. 2012 р., 03:00:21

Я почну з розгляду свої редагувати перший re: деякі наукові дослідження. Ви праві досліджень на цей тип матеріалу часто залишає бажати кращого. Однак, біг на довгі дистанції-це насправді один вид спорту у нас набагато більше досліджень, ніж більшість.

Зверніть увагу на теми цих досліджень, жирний шрифт мій:

"Як Slovic, інші дослідники продемонстрували зв'язок між кількість навчальних пробіг і останній раз."

 • ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ТА ОСОБИСТІСНИХ ЧИННИКІВ У ЯКОСТІ ПРЕДИКТОРІВ МАРАФОН ЧАСУ І ПІДГОТОВКИ ТРАВМИ

"Краще бігунів були помічені, в цілому, був на побігеньках більше, і мати більш напружених режимах, як з точки зору інтенсивності навчання і пробіг за тиждень."

 • Антропометричні та навчання особливості жіночого марафону в якості факторів, що визначають відстань ходовими характеристиками

"Час виконання марафону також була негативно пов'язана з попередньою марафон завершений (Р= -0.47), тренування днів (R= -0.47), два дні тренування (р= -0.52), спільних тренувань (Р= -0.56), км за тренування (Р= -0.58), загальна підготовка хв (Р= -0.56), тренувальний темп (р= -0.66), Макс км в тиждень (Р= -0.70), км в тиждень (Р= -0.74), км 12 тижнів (Р=-0.74), а км в день (Р=-0.77).

Час виконання марафону для нашого населення бігунів може бути пророчив (Р= 0.82, Р2= 0.68) по наступному рівнянню:

МПТ (хв) = 449.88 - 7.61 (км в день) - 0.63 (тренувальний темп)"

 • МАРАФОН У ЗВ'ЯЗКУ З МАКСИМАЛЬНОЇ АЕРОБНОЇ ПОТУЖНОСТІ І ПОКАЗНИКИ ПІДГОТОВКИ ЖІНОК БІГУНІВ НА ДОВГІ ДИСТАНЦІЇ

"Продуктивність марафон корелюється з 5 км, 10 км і напівмарафон продуктивність і років навчання, середня і максимальна тижнева відстань, кількість щотижневих працює, і кількість запусків ≥32 км для жінок".

 • Підготовка характеристик відбір для США олімпійський марафон Випробування

"середній тижневий обсяг тренувань в км (Р2 = 0.224, Р < 0,01) і особистий рекорд в марафоні (Р2 = 0.334, Р < 0,01) були значно пов'язані з Загальний час гонки, в той час як немає антропометричні змінної, пов'язаної з виконанням раси (Р > 0,05)"

 • Обсяг тренувань і особистий рекорд в марафоні, не Антропометричних параметрів, пов'язаних з продуктивністю чоловічий 100-км Ultrarunners

"індекс маси тіла (Р = 0.24), сума восьми skinfolds (Р = 0.55), відсоток жиру в організмі (Р = 0.57), щотижневих годин роботи (р = -0.29), щотижня біг кілометрів (Р = -0.49), швидкість бігу під час тренування (Р = -0.50), і особистий рекорд в марафоні (Р = 0.72) були пов'язані з часом гонки. Результати множинного регресійного аналізу виявлено незалежне і негативні асоціації щотижня працює км і середню швидкість на тренуваннях з часом гонки".

 • Що пов'язано з продуктивність гонки в чоловічому 100-км ультра-марафонці – антропометрія, тренінг чи марафон найкращий час?

"У чоловіків, в сенсі щотижневого пробігу, мінімальний пробіг у тиждень, максимальний пробіг за тиждень, значить, годин на тиждень працює, кількість тренувань в тиждень, і середня швидкість навчальні заняття були істотно і негативно відносяться до загального час гонки"

 • Статеві відмінності в Асоціації продуктивності расу, колір шкіри-пас Товщини, і навчання змінні для відпочинку напівмарафон Бігунки

Тому однією з причин вступати в довгі, повільно, дистанційне навчання, тому що це допоможе вам працювати більш миль, і чим більше миль людей працювати, тим швидше їх рази, як правило. Однак, це не означає, що це оптимальний або причиною більш швидкий час.

Одна причина не купувати відразу в цій філософії, це дійсно зовсім інше, ніж інші події в діяльності людини. Там далеко і мало заходів, де просто роблять подія більше і більше буде зростати продуктивність.

Я дам два напрямки для роздумів.

 1. Для непрофесійних спортсменів, час є обмежуючим фактором.

Це не просто сторона, наприклад, чотири+ година тренувань в тиждень.

Ви майже завжди знайдете звичайні люди, в основному, роблять найкраще, що вони можуть протягом робочого тижня, а на вихідні ще одну довгу тренування, намагаючись зімітувати випадку найкраще, що вони можуть.

Саме тому вперше в цих видах діяльності часто виявляються знищеними після події. Однозначно найбільша помилка, яку я бачу вперше зробити це,

"Так, я маю на увазі, я зробив 10 миль у навчанні. Я думаю, що я готова для марафону".

Це нічим не відрізняється від підйомника йти,

"Так, я маю на увазі, я присідав 200 фунтів на тренуванні. Я впевнений, що я готовий за 400 фунтів. Або більше".

Ви говорите більш ніж 100% збільшення обсягу, на ніч. Кий стрес-переломи.

Іншими словами, середній відпочинок людина має важкий час отримати необхідний обсяг, потім закінчує маячні думки, що вони роблять достатньо. Поки вони не потрапити під удар на події день. Чим більше працює, що вони можуть зробити до цієї події, тим менш імовірно, що це відбудеться, тим краще вони роблять.

 1. Вага тіла

Знову ж таки, більше хвилює відпочинок людей. Чим більше вони бігають, тим більше шансів, що вони важать менше, тим краще продуктивність на більшій відстані подій прагне бути.

Тобто, людина може робити так само добре працює з більш пильну увагу на їх харчування.

Насправді, є дуже багато калорій людина може спалити від тренування. (Див.: нові висновки, чому ви не можете уникнути вправи.) Ідея кого-то горить, наприклад 10000 калорій-це брехня. Де я не здивуюся, якщо ті, хто більше тренування просто зробити дві речі: 1) тупо їх апетит більше 2) менше часу, щоб поїсти.

Одним із способів цього є в багатьох з цих досліджень можна побачити антропометрія, це не корелює з продуктивністю. Ну, на рівні еліти, ми знаємо, що це неправда. Кенійці домінують, і вони мають дуже специфічний тип тіла.

Для більшості людей участь в міжміських змаганнях, можливість просто зробити подія є величезною перешкодою. Можливість запустити все це справа є ще однією проблемою. Можливість зробити це з будь-яким ступенем регулярності і не отримав ще скривдить іншого. Нарешті, у нас є швидкість.

Ви побачите середній темп бігу теж корелюється з продуктивністю в дослідженнях вище. Швидкість питань курсу. Але для звичайної людини, який шукає ці відстані, це не є пріоритетом. Обробка без кульгати на місяць потім.

Скажеш, що ти звичайна людина дотримувалися спільного плану тренувань, де є один довгостроковій перспективі на вихідні. Ваші варіанти:

 1. Запустити 10+ км в розслабленому темпі
 2. Запустити 10+ км в гоночному темпі або швидше

Друга передбачає більше ризику травм, і великий шанс, що ви навіть не потрапили у відстань. Навчальний марафон абсурдні травматизму. Ви повинні отримати людей на відстані, перш ніж ви турбуватися про швидкості.

Але як тільки чиїсь тіла можна регулярно обробляти відстань, тоді ви праві. Швидкість треба займатися, а не тільки в більш короткі тренування. (Тим не менш, навіть на рівні еліти, вони часто будуть працювати повільно на довгі відстані, просто для підтримки здатності свого тіла, щоб запустити так далеко, зменшуючи стрес від того, наскільки інтенсивно вони працюють. Ви не можете бігти з усіх сил на кожному тренуванні.)

+17
Rehan Chinoy 28 черв. 2011 р., 08:15:41

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil