Способів підготовки телят із заблокованими щиколотки?

Я 26-річний чоловік і я були fitnessing за майже рік, з метою набрати вагу.

Я народилася з вадою у правій нозі (кістки були всі в неправильних положеннях) і короткий сухожилля агіліс. Після майже 20 разів операцію на нозі зараз хороший, але дуже нерухомі, вони надають моєї плеснові кістки один з одним і блокуються щиколотки, я можу перемістити його вгору і вниз трохи, але не убік.

За ці роки у мене залишилося велика різниця в м'язовій масі між двома моїми ногами. Моя права гомілка 1/3 моїй лівій, ліва нога зробила майже всю роботу, все моє життя. Так що моя права гомілка дуже розвинений. Через недорозвиненість це майже неможливо, щоб зробити одну ногу теляти піднімає.

Як я можу тренуватися тільки моєї правої ікри, щоб зменшити різницю, знаючи, що вище?

+50
Sylvain Girard 27 лист. 2014 р., 17:27:26
34 відповідей

Враховуючи обмежене в основному кожен параметр, я думаю, ваш кращий вибір, щоб зробити гребний тренажер, велотренажер або еліптична машина.

+958
shashank barki 03 февр. '09 в 4:24

Нещодавно мені показали зміни в мій розмір штани від минулого року в цьому ж місяці, а ширина була як половина розміру пальця ширше від того, що було в минулому році. У мене є животик, але це змусило мене замислитися, як я використовую, щоб багато працювати у минулому році. Це може бути ширина рами тіла, розширювати чи дійсно моєї талії, що це? Я також використовую, щоб поїсти, як 8 прийомів їжі в день минулого року.

+957
Jonathan Eidsness 31 груд. 2012 р., 17:45:26
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Віджимання і присідання тренування, по суті, охоплюють всі верхні групи м'язів тіла. При розробці плану тренування ключі шукають "тягнути" вправи і "відсунути" вправи з урахуванням основних і ноги.

Пуш вправи, як правило, працюють на грудях і трицепсів м'язи і витягніть вправи працюють на спину і біцепс м'язи. Підтягування та віджимання мають дуже багато варіантів, які можуть забезпечити ізоляцію для різних груп м'язів. Тут є віджимання варіанти і ось деякі підтяжка варіації.

Переваги силових тренувань в ізоляції, і це може бути трохи швидше, але ви можете отримати аналогічні результати для вправи.

У будь-якому випадку будь то вихідні воїн або професійного спортсмена ваги раніше ефективними. Існує безліч відгуків ви можете подивитися онлайн, щоб показати, що вага тіла вправи ефективні.

Просто викинути все з особистого досвіду: я мав щастя з тренування Nike клуб і Фрилетикс. Вони обидва мають вагові коливання, які досить ефективні і охоплюють усі групи м'язів.

+940
Rpp channel 18 жовт. 2013 р., 14:04:21

Немає ніякого способу, щоб знати, як далеко ви можете піти з цим. Однак, це прогресивна схема перевантаження, Так. Додавання deloads на тиждень на кожен 3-й або 4-й або 5-й тижня обов'язково допоможе. Крім того, якщо ви застрягли, ви завжди можете змінити вашу схему прогресії. Тут ви додаєте повторень, в якийсь момент Ви можете припинити додавання повторень і додаючи набори. Може бути, ви можете додати вагу і робити один і той же набір х респ.

Я б точно використовувати microloading. Як новачок, я впевнений, що ви можете зробити велику використання лінійної прогресії.

+922
Dorian Phillips 11 лют. 2013 р., 20:57:15

Я бігун на довгі дистанції це не дуже любитель всі продукти goo тип.

Мені цікаво, якщо є якісь природні джерела концентрованих Цукрів з правильним балансом електролітів для бігу на довгі дистанції? Я знаю, що фрукти є найбільш очевидним природних джерел цих поживних речовин, але які фрукти? Чи є конкретні мікс з фруктів? Сухофрукти? Сіль повинна бути додана? Це високим вмістом клітковини проблемою (не хочу мати, щоб піти в туалет під час гонки)?

+868
user3187469 28 вер. 2014 р., 02:28:08

Я повинен запитати мого дивана, щоб дати мені деяку зворотний зв'язок на мою техніку

Так. Абсолютно. Це найвигідніше час, щоб почати задавати фахівців за допомогою. Ось чому тренер є. Якщо ви платите за те, що це у ваших інтересах, щоб отримати якомога більше допомогти.

Тренер може сказати вам, ви повинні зробити додаткову роботу за межами класу. Можливо, Вам просто потрібно продовжувати займатися. Можливо, вам доведеться зробити щось ще, що допоможе вам побудувати до основного тренування. Тренер буде (сподіваюся) бути достатньо досвідченим вчителем, щоб сказати вам, що ви повинні зробити, щоб прогрес.

який, до речі, був дуже ніяково

Все починається десь. Майже кожна людина поруч з вами в цьому класі був у тому ж положенні. Я б теж укласти парі, що ніхто з них не міг встати на сноуборд, якщо ви все беру сноуборд класів.

+859
Mason Richard 7 лист. 2018 р., 16:54:46

Яка ваша мотивація для додання стійкості до йоги? Я думаю про це так: асани йога-це чудова традиція, повертається через пару сотень років. Пози ви бачите сьогодні, були обрані органічно з плином часу, з введенням і колективну мудрість незліченних практиків. Практика вписується в цілісний образ.

Підняття тягарів, ймовірно, не повернутися, як йога, але вона сходить до, принаймні, в п'ятдесяті. Ліфти роблять люди в тренажерних залах також були обрані шляхом введення незліченної безлічі людей в тренажерних залах по всьому світу. Звичайно, ви побачите деякі люди роблять дурні речі в тренажерному залі, але якщо ви розумні, то ви можете покласти разом добре розробленою програмою від класичних ліфтів.

На мій погляд, йога і підняття важких кожної допустимої системи самостійно, але вони не дуже добре поєднуються, як тайської та італійської їжі не поєднуються. Коли ви намагаєтеся поєднати йогу і підняття тягарів, ви будете в кінцевому підсумку з, що менше деталей.

Наприклад, одного разу я зайшла в клас йоги, де ми робили такі речі, як поза воїна II з гантелями в кожній руці. Які м'язи вони намагалися зміцнити? Це середніх дельт? Якщо це так, є класичні ліфти, які значно більш ефективні в роботі середніх дельт. На мій погляд, клас було б краще, якщо б ми займалися годину йоги, і потім він з півгодини тягарів. Вони отримали б кращі результати.

Іншими словами, якщо ви хочете займатися йогою, то робити це для духовного, комуналка, психічні причини, які його створили. Якщо ви хочете стати сильніше, то вчіться у людей, які робили це протягом багатьох років: штангісти.

+816
user9244719 7 черв. 2018 р., 01:07:31

Креатин підвищує високою дифузією енергії фосфатних між мітохондріями та myosine голови. Крім того, він працює в якості буфера для зміни рН, який може поліпшити гомеостаз cellulair. І знижений рівень ПЛР стимулює phosphofructokinase, ферменту, який обмежує гліколізу і, отже, поповнення це призведе до поліпшення гліколізу, що також призводить до більш швидкому розмноженню АТП. Вивчити такі відгуки про це більш детально:

Спортивний Мед. Липня 1999;28(1):49-60. Коментар.

Спорт Мед. 2002;32(14):903-44. Коментар.

Фізіологія Перероб. Липня 2000;80(3):1107-213. Коментар.

Редагувати: Як реакція на Іво я спробую дати більш основне пояснення того, як працює креатин.

При виконанні фізичних зусиль, ваш організм використовує енергію. Ця енергія береться з АТФ (аденозин три-фосфат). АТФ є основним джерелом енергії. При використанні АТФ, АДФ виникає (аденозин Ді-фосфат) і фосфат-іона. Енергія, яка поставляється безкоштовно з цієї реакції, використовується вашого тіла, щоб виконати зусилля. На жаль, м'язові клітини містять тільки невеликий басейн з АТП. Цей басейн достатньо тільки постачати енергію протягом декількох секунд інтенсивних фізичних зусиль (1). Але, на щастя, ваш організм робить все можливе, щоб регенерувати АТФ. Ваш організм використовує інший басейн (креатин-фосфату, ПЛР), для регенерації АТФ. І в цьому прийомі креатину стає цікаво. Після прийому креатину він отримує всмоктується в кишечнику-стіни і креатин Транспортер (кар) витягує креатину в м'язові клітини. При наявності достатньої кількості АТФ (під час відпочинку), цей ензим креатин кіназа (СК) витягує Іон фосфата від АТФ, і пов'язує його з креатином, утворюючи ПЛР. Коли ви тренуєтеся, і ви використовуєте ваш АТФ, АДФ і виникає ця реакція працює навпаки, СК пов'язує ПЛР на АДФ і генерує АТФ. Основна мета прийому креатину-підвищити ПЛР і рівнів хрому в м'язовій клітці, тому АТП регенерує швидше. І це саме те, що відбувається, коли добавка креатин. (Я не думаю, що я повинен надати які-небудь джерела для цього, існує безліч публікацій про розширення ПЛР і рівень ЧР під час креатину).

Посилання

 1. Ж. Біохім 1992 1 Січня;281 ( Ч. 1):21-40.
+733
System Group 17 трав. 2019 р., 17:57:41

При відвідуванні моїх батьків у мене є доступ до їх степпер.Я лише відвідувати їх кожен зараз і потім - припустимо, раз на місяць я можу використовувати степпер.

У мене немає конкретної мети, я нормально їздити на велосипеді і бігати, як основну кардіо-діяльності, але на степпере я не повинен намагатися підтримувати цю діяльність, це більше схоже на довгоочікуване розмаїття.

Я намагався зробити щось інтервал-бач сьогодні, я задаюся питанням, якщо є які-небудь хороші керівництва або рекомендації, як використовувати цю машину. Я провів багато часу і хочете витратити 30 хвилин, я зазвичай роблю один сеанс між пауерліфтинг і сауна.

В якості прикладу, інтенсивності тренування я зробила сьогодні:

stepper intensities

Інтенсивностей перевести на ряд кроків 20см в хвилину:

кроки лвл 
14 138
10 104
 6 69
+723
Izzy Benjamin 24 січ. 2016 р., 01:41:07

Гаразд, серцевого ризику не можуть бути зважені на одних ІМТ. Є багато факторів, в грі тут. При оцінці здоров'я серця, найбільш фізичної культури використовує інакше VO2max. Чим вище для визначення VO2max, тим краще серцеву функцію. Це може бути оцінено в будинку, просто приймаючи вашого (ЧСС у спокої/максимальна Пікова ЧСС)*15. Ваш максимум піка серце може бути знайдений на 220-вік=максимальна ЧСС. Це вимір говорить, наскільки ефективно працює ваша серцева система подачі кисню до тіла. Чим вище VO2max з, тим здоровіше ваша серцева система. Штангісти мають сильного серця, однак інакше VO2max не збільшився. Бодібілдерів мають сильне серце, але зміни в серцевому м'язі не інакше VO2max. Стероїди будує швидко м'язи. На жаль, в лівій частині серця стає більш м'язистим, а також у результаті скорочення об'єму заповнення. Як правило, будівельники тіла з використанням гормонів росту і стероїдів, як правило, призводить до diastyolic серцевої недостатності. Якщо серце не може достатньо наповнити, він не може катапультуватися. Бігуни, як правило, мають високий інакше VO2max, де серцевий м'яз побудована сильніше, щоб викидати більше крові ефективно забезпечувати тіло киснем швидше. Високий інакше VO2max значить, ваше серце не повинні наполегливо працювати, щоб забезпечити ваш організм. Більшість великих м'язистих чоловіків, які живуть довго, як Арнольд Schwartzneggar, Дуейн Джонсон і т. д. зазвичай мають одну річ загалом, вони біжать. Біг-це те, що рятує є серце, зберігаючи для визначення VO2max вгору. Таким чином, там ви йдете, Наука за божевілля. Якщо я щось пропустив чи встиг що-то неправильно заповніть, будь ласка, поправте мене. Я завжди так само навчання.

+697
Seemran Mishra 2 бер. 2019 р., 19:50:13

Якщо ви просто займаючись АБС, це "бадьорить".

В животі загальнозміцнюючий другий спосіб зміцнити живіт з простим посиленням маневри. Щоб зробити хід, уявіть підготувати ваші м'язи живота на удар у живіт. Ти автоматично контракту і тугим midrift ортез для поштовху, вірно? Це абдомінальний кріплення, яка є ключовим компонентом Планк і його численні варіації, а також віджимання. Загальнозміцнюючий живота активує всі три шари всієї черевної стінки, змушуючи їх зв'язати разом. Він працює як в глибоких і поверхневих м'язах.

Швидше за все, враховуючи, що ви використовуєте бари, полягає в тому, що ти робиш "порожнисті тіла", який той метод, за винятком ви берете голову і ноги, як добре, і як би "всмоктуючи" живіт. Це більш корисно, оскільки воно сприяє все тіло рух і статичні сили, і може бути зроблено в більш різноманітних позицій. Ви можете подивитися відео це робиться на паралельних брусах тут , яка звучить як те, що ви описуєте.

+681
hotfloppy 23 бер. 2014 р., 06:13:35

Ти не виправдавши біг і низькоінтенсивного кардіо стійкого стану.

Біг-це базовий навик життя (поряд з навчання грамоті, арифметиці, будучи в змозі їздити на велосипеді, вміти плавати...), і якщо ви хочете бути в змозі зробити це без болю, необхідно регулярно виконувати. Ніякі інші вправи не може підготувати вас до роботи.

Біг є також одним із самих основних функцій вашого організму. Не працює на всіх, і ви можете в кінцевому підсумку з погано діє і поза балансу (переважно нижніх) тіла. Ми побудували, щоб бігти.

Однак, повільне стійкий стан серцево-мабуть, в основному марно. Не марним в сенсі нічого не робити, але марно порівняно з більш короткими, більш інтенсивним кардіо. Чи робите ви інтервальний спринт, кроссфиту, гирьового спорту або будь-якої іншої високої інтенсивності кардіо, ви зможете заощадити масу часу і отримати більше вигоди від кардіо, як у плані тренування серцево-судинної системи і з точки зору спалювання жиру.

Нібито, один із секретів кенійські марафонці регулярно працює з малим пробігом та високої інтенсивності. Ці насправді дати їм достатню кількість швидко скорочуються м'язових волокон, що традиційна мудрість скаже вам тільки для спринтерів.

+653
Kamil Wierzbowski 25 груд. 2010 р., 16:41:19

Просто серйозно обмежувати споживання калорій, які вправи ви робите, не так важливо, це про обмеження калорій

+633
Rudra Matroja 18 черв. 2011 р., 09:36:01

Близько 6-8 тижнів тому я почала пити зелений/протеїновий коктейль на сніданок, обід і іноді вечерю. Я їм їжу по вихідним. У мене є кілька сортів пива. Я тренуюся 5-6 днів на тиждень, зазвичай протягом близько 400-500 калорій роблять деякі форми кардіо і легкі ваги 2-3 разів на тиждень. Я був 211 фунтів, коли я почав і ходила близько 199 фунтів в 2 тижні або так. Досить багато ж саму рутину протягом наступних 6 тижнів, але вага не змінився один біт. Мій споживання калорій значно нижче, ніж до качає і я більше працювати...чому я не худну?

Коктейль складається з 1 мірної ложці кожного з цих + 12 унцій води, лід і банан: https://www.amazon.com/gp/product/B00K7ICBMK/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1 https://www.amazon.com/gp/product/B004GSKZQQ/ref=oh_aui_detailpage_o02_s00?ie=UTF8&psc=1

+599
Nick Ali 6 січ. 2020 р., 22:18:07
 • Спробуйте за посиланням, щоб розрахувати свій ІМТ (індекс маси тіла). Це калькулятор, характерні для підлітків, а не дорослих, тому що у підлітковому віці організм ще не повністю дозрів. Я думаю, ви знайдете, що згідно CDC ви знаходитесь в здоровий вагу.

  ІМТ є орієнтовними, тому, щоб отримати точну інформацію про вашу вагу, ви повинні перевірити з вашим лікарем під час наступного обстеження.

  Якщо з'ясується, що ви не здоровий вагу для 16 років.про'. жінка, значить, ваше бажання набрати вагу просто за зовнішність, а не здоров'я. Якщо у вас є проблеми зі здоров'ям, ви будете "заповнювати" з терміном. Коли ви перебуваєте у ваших ранніх 20-х, я уявляю, що ви будете дуже раді, що ваше тіло не є надмірна вага.

 • Тим часом, робота над вашої постави. Іноді просто корекція постави можуть поліпшити свої частини тіла докупи, зробити вас виглядати сильним і по центру. Нести себе з силою, в повний зріст і з упевненістю. Враховуючи, що ви тренуєтеся в спорт, з гарною поставою я уявляю, що ви будете мати здорову м'язову спортивне вигляд.

  Якщо ви хочете попрацювати над позою, див. Ця відповідь про зміцнення серця посилання в цьому розділі Для хорошого старту:

  Деякі пропозиції інших хороших вправи, які переносять на поліпшення постави та функції: планка, Бічна планка, собака, птах, закінчуючи системою динамічного контролю з вмираючими помилка, підвертається коліно на швейцарський м'яч, або швейцарський м'яч розгортання. Використовуючи еспандером допомагає націлені на косі м'язи живота.

 • Як інші сказали, не турбуватися про те, що думають інші люди, якщо ваш лікар говорить вам, що у вас недостатній вагу. Якщо ви не дистрофік, то не хвилює, що говорять інші. 18% підлітків страждають ожирінням, подивитися статистику (по 20 р. О. О., 69% мають надлишкову вагу). Так що проти всіх людей з надмірною вагою навколо, здоровий вагу людини може виглядати тонкої порівнянні.

 • Якщо ваш лікар говорить, що у вас недостатній вагу, попросіть дієтолог, який може дати вам здоровий раціон правильного харчування і розміри порцій.

+593
Dimas Prayitna 25 вер. 2017 р., 23:47:49

Є інформація про те, що вважається здоровим (і сталого) вага і % жиру втрати? Скільки фунтів/БФ% за кожну тиждень я можу порівняти мої результати з тим що я знаю, що я роблю хороші успіхи та втрати я відчуваю, є стійкими і довгостроковими.

+577
Yasha 19 груд. 2014 р., 23:33:26

Різні речі, здається, працюють для різних людей, так що ви отримаєте багато пропозицій, що може або не може працювати для вас. Крім того, ось те, що працював для мене. Я впевнений, що це не керівництво про те, що робити, але це додає трохи кольору до того, що ви, напевно, чули або читали від інших.

У три місяці або менше (насправді) я пішов з: (це 5-реп цифри, а не один тягнути максимуми... я ніколи не спромігся перевірити, що мій один тягне максимум на що).

 • 60 до 65 кг ваги, від 20 до 14% жиру (як виміряно з супортами)
 • 45 до 70кг жим штангою прес
 • 40 до 80кг присед
 • 60 до 100кг станова тяга (бретелі або порошок)

Моя дієта була здоровою, але не з високим вмістом білка.

Я ніколи толком не спали... рідко більше 7 годин на добу; але я брав 2-3 дні між тренуваннями. Я ходив у спортзал 2-3 рази в тиждень.

Я зробив майже виключно тільки "великої трійки" - присідання, станова тяга та жим лежачи: присідання і жим в один день, потім покійних і лавки на наступне відвідування. Кожна вправа розминки один набір з 10 повторень, потім 5 сетів по 5 повторень - збільшення ваги, малих чи великих кількостях залежно від того, як я відчув на кожний попередній набір. Мій останній набір буде на мій високий вагу, а в деяких випадках я можу стрибати прямо з розминки вага набору великої ваги відразу встановити.

Я не брав ніяких добавок.

Так як я не схильний до великих м'язів, я думаю, конкретні тренування, плюс досить часу між тренуваннями сприяла моєму успіху.

Тоді я зупинився і залишився на ці цифри протягом тривалого часу. Але так як я не потрібно вам більше або набагато сильніше, я переміщаю мої цілі на витривалість і загальної фізичної підготовки.

Як Примітка боку, "велика трійка" допоможуть вам створити дійсно сильне ядро, без хрускотів! Ура.

+555
Michelle Poplawski 17 серп. 2018 р., 14:24:16

Що вони насправді сказали вам має сенс у деяких контекстах. Тільки так ви могли б споживати менше калорій з додаванням фізіологічної роботи при розробці economicity в руховий навик.

Щоб бути більш ясним, архітектура тип I волокнами дозволить вам виробляти менше енергії удару в архітектурі ковзання ниток, але в більш leghts порівняно з волокнами типу II.

При цьому ви можете реально підтримувати певний темп використання в'язких властивостей I типу волокон разом з їх архітектурою і їх хімічні властивості ( фосфорилюється АТФ проживанні на тип I міозину голови, як АДФ, це одна з ключових характеристик, які роблять ці волокна менш susceptibles для розтягування/деформації і підходить для роботи на більш високих довжин ).

Однак, момент, коли ви додати вагу до себе, ви будете робити більше фізіологічної роботи, незважаючи ні на що. Той факт, що ви можете develp ефективність не означає, що ви будете споживати таку ж кількість калорій незалежно від того, скільки роботи і вагу ви додаєте в свій раціон; це просто зробити ніякого логічного сенсу.

Щоб відповісти на ваше запитання: немає.

Додати 10кг до себе не допоможе вам спалювати більше жиру, або що-небудь ще. Спалювання жиру в значній мірі залежить від фактичного загального часу і/або інтенсивності роботи.

Ви могли б піти на низькій інтенсивності протягом дуже довгого часу, і ви будете спалювати жири ( це сильно варіюють у відношенні фізичних осіб та рівня підготовки/м'язових клітин phenotypization ). Або ви могли б піти на більш високу інтенсивність для переривчастих інтервалів і побудувати дуже великий ТОЦЭ, що допоможе вам спалювати жири під час відновлення ( пам'ятаєте, що на RER - дихальний коефіцієнт, падає на 0.7 після висока intesity вправи ); для цього, краще динамічні вправи ( наприклад, велоспорт ), а не статичні вправи ( наприклад, важка атлетика ).

+554
Lauren Christianson 10 січ. 2017 р., 01:48:31

Я шукаю якийсь низької вартості добавки, щоб допомогти мені пролити фунтів.

Я 260lb зараз.. в 5 футів 10,5 дюйма. Я працював регулярно.. намагаюся тримати сувору дієту (робота над внесенням деяких змін) і я вирішив подивитися інші варіанти.

Я прочитала в інтернеті, що перцевий таблетки можуть нагріти тіло і спалювати жирові клітини. Це просто спалювати більше калорій або цільової жирові клітини, зокрема? Нарешті.. він взагалі реально працює? Я подивився навколо в інтернеті, але я не зміг знайти жодних реальних фактів про нього.

+488
Ryan Davies 28 трав. 2013 р., 13:06:08

У мене немає відповіді , просто опис того, що відбувається зі мною під час тренування! Я бігаю зовсім небагато, це моя тренування , і я потію, і вам досить тепло, коли я роблю це . Очевидно, я відчуваю спрагу в якійсь мірі і зволожує. Зараз! Коли я роблю тренування з обтяженнями, або (важка атлетика) в спортивному залі, я, можливо, трохи теплої під час тренування з того, що я вважав би в малій мірі поту. Це, як кажуть, спрага моя аж два рази під час моєї важкої атлетики низький піт тренувань, і між мої набори, як я віддихатися , я помітив, що моя шкіра в деяких місцях, в основному губи злегка блакитний! Я не багато в цьому розумію. Все це тільки здається, суперечить сама собі .

+468
kristof 7 серп. 2017 р., 17:54:25

Я дуже рекомендую до прочитання рахунок когось, хто насправді зробив протокол Хороший, поганий, злий. У статті яку ви привели дійсно говорили про емоційний бік справи і не вдаватися в справжні негативні побічні ефекти з точки зору здоров'я. Ключові компоненти GOMAD є:

 • Ви піднімаєте вантажі, щоб побудувати силу. Це допомагає вашому тілу зробити найбільше зайві калорії.
 • Вам потрібно набрати вагу. Це може бути проблемою для ектоморфів, які б'ють плато.
 • Ви знаходитесь на корточках тяжкі 3 рази в тиждень. Це означає, що ви рухаєтеся, або стартову силу програми.

Тому щоб відповісти на ваші запитання:

 1. Так, це багато жиру, цукру і калорій. Також багато білка. Вам потрібен білок і калорій, щоб побудувати більше м'язів. Для людей , які мають проблеми набирає вагу, це дуже ефективний спосіб зробити це.

 2. Згідно з рахунком, я пов'язаний з вище, якщо ви робите потрібну роботу, що ви зможете наростити м'язову масу. Ви також будете мати трохи затримує воду і трохи жиру. Утримування води буде виправити себе, коли ви переключаєтеся на галон води в день.

 3. Якщо ви продовжите роботу, необхідну, щоб побудувати більш сильні м'язи, ви не чарівним чином втрачають вагу, який ви придбали. Якщо ви ектоморф, тип кузова, які найчастіше мають проблеми набирає вагу, тільки вага, що залишиться-це нові м'язи ви побудували. Ви можете втратити частину жиру і ваги води, але це все.

 4. Зрозуміти, як GOMAD повинен працювати. Благо незбиране молоко-це не лише цукор і жир. Це білок, який надходить з ним також. У вас є додаткові 128 г білка у вашому раціоні, що поряд з калорій забезпечить ваш організм необхідні інструменти для нарощування м'язової маси. Якщо ви даєте вашому тілу працювати, він повинен сказати це для нарощування м'язової маси-ось що ви отримаєте. 25фунтов в місяць не будуть всі м'язи, але більшу частину він буде. Підставляючи з випадковими цукор не дасть вам ті ж результати. Необхідно також білка.

Марк Rippetoe також сприяє такий підхід для людей, які мають важкий час набирає вагу. Він працює. Він допомагає будувати м'язи, якщо ви працюєте на міцність будівлі в той час як ви робите це.

+463
Stephen Elvy 23 лип. 2014 р., 00:43:01

Я планую зробити кабель працювати на трицепси і біцепси кожен другий день протягом наступного місяця.

Як новачок у вас набагато швидше адаптація до діяльності, то проміжний або просунутий атлет, так що це правильна стратегія, але з одним застереженням: час між тренуваннями-це не єдиний фактор, який впливає на ваше відновлення. Інших факторів у відновленні вже 8-10 годин сну, їжі достатньо, щоб живити ваш зріст активності, здорового харчування, залишаючись зволожуючий, і піднімаючись тільки те, що ваші м'язи можуть підтримувати (тобто не перевантажуйте ваше тіло). Якщо ви робите всі оці речі, то так, кожен день тренування рука буде працювати.

Я напрошуюся на можливість травми при цьому?

Травми зазвичай обумовлені одним з трьох питань:

 1. Незбалансоване рутина: потрібно збалансувати протилежні м'язові групи, які опрацьовуються щоб уникнути створюється м'язовий дисбаланс. Оскільки ваша програма залишки біцепсів і трицепсів роботи, ви не ризикують тут (на прикладі ризиків може бути хто-то робить багато вправ для грудей, як жим лежачи, які не працюють у верхній частині спини, щоб збалансувати його).

 2. Неправильна форма: переконайтеся, що ви мати відповідну форму у всіх ваших вправ. Це особливо поширене з біцепса кучері вправи, де люди, здавалося б, завжди обманюють, щоб отримати додаткові повторень або зайву вагу, що вони не повинні підніматися. Переконайтеся, що ви перегляньте відповідну форму для всіх ваших вправ, а використовувати кілька джерел для кожної вправи, щоб переконатися, що ви не отримуєте ніяких поганих або неповної інформації.

 3. Перетренованість: травми від перетренування поділяються на три підкатегорії: підйомно-занадто важкий, занадто мало для відновлення, або працюєте занадто часто. Перший випуск ви можете не тільки підніматися таку ж вагу, як ви можете зробити з правильною формою (і форму, покласти вагу вниз). Друге питання, яке ви можете уникнути, дотримуючись моїх інструкцій у першому пункті для отримання адекватного відновлення. І останнє питання, напевно, що ви найбільш схильні, і це те, що ви просто повинні прислухатися до свого організму на. Якщо ви опинитеся не маючи достатньо енергії або втоми, може взяти додатковий вихідний і піти на 3/тиждень рутини в проміжному.

+410
Sergey Krechmarovskiy 23 груд. 2014 р., 21:42:06

Мій вчитель говорить, що ми наростити м'язову масу і збільшити наші анаеробної витривалості в анаеробній зоні(це 80%-90%) серцевого ритму.

Це правда? Може стрибки через скакалку на 90% від ЧСС Макс наростити м'язову масу?

+370
Lance Berc 4 трав. 2015 р., 16:01:19

Ефективність комерційних спортивних напоїв.

Це дослідження з Університету Тасманії говорить так:

Наші висновки 3 рази.

 • По-перше, із-за варіацій в напої склад і дизайн дослідження, більша частина спортивних напоїв дослідження останні не можуть бути застосовані безпосередньо до ефективності наявних в даний час спортивні напої.
 • По-друге, в дослідженнях, де практично був використаний протокол разом з в даний час доступними спортивними напоями, є підстави припускати, що вживання спортивних напоїв дозволить підвищити продуктивність у порівнянні зі споживанням напою плацебо.
 • Нарешті, існує мало доказів того, що будь-який спортивний напій перевершує будь-які інші напої на ринку.
+310
LeRookie 21 січ. 2017 р., 20:29:56

Ну, по-перше, якщо ти не відразу дали можливість поговорити з особистим тренером, перш ніж почати працювати з ними, ви повинні рішуче наполягати на для цього. Ви абсолютно у своєму праві знати, з ким ти працюєш. Перш ніж я зупинився на моєму нинішньому тренажерний зал, я ходив на кілька спортивних залів і моє інтерв'ю дієтологи і тренери були вкрай завуальованим. Я ніколи не був одним з них дивляться на мене косоокий на мої запитання. Іноді це може бути важко, щоб отримати час, щоб задати питання, так як деякі зали мають свої персонал дуже зайнятий, але якщо ви можете отримати час там немає ні душі, хто знайде уточнююче питання дивне.

Наскільки що питати, найкраще, що ви можете запитати 'Який план для одержання мене до моєї цілі?' Це ставить більш глибокого розуміння тренера програми на місці. Якщо вони дадуть вам відповідь, який фокусується на конкретних м'язових груп, спеціальні вправи, або конкретні цифри, ви можете бути впевнені, що їхні знання досить дрібне, і ви, ймовірно, не хочуть з ними працювати. Справжні дресирувальники знають, що цифри слідувати програмі, а не навпаки.

Хороший знак у відповідях на це питання тренер говорю про конкретних підцілей, щоб отримати вас до вашої кінцевої мети. Якщо ваша мета полягає, щоб покласти на 15 кг м'язової маси, може бути, ви чули, що перший крок-це навчання гнучкості, другий крок-тонізація, що у вас вже є, і тоді третій крок-повноцінний силовий тренінг для збільшення м'язової маси. Ще один хороший знак-почути ці підцілі, а потім почути підтвердження циклу зміни підцілей. Тіло дуже сильно взаємопов'язані, тому ви не можете просто зробити одну річ весь час - це може викликати інші проблеми зі здоров'ям. Я зустрічав бодібілдера в місцевий офіс хіропрактика, який буквально розірвав зв'язки на плечі, бо його біцепс був надто великим і важким для неї. Це дуже екстремальний результаті постійних силових тренувань, не змінюючи мети, але це може статися і особистий тренер повинен бути в курсі.

Редагувати: ще один хороший питання, щоб запитати, щоб дізнатися, скільки інших людей вони в даний час навчання, і скільки людей мають схожі цілі, щоб ви. Якщо тренер бачить 15 осіб, що всі хочуть тренуватися для спортивних змагань і ти єдиний, хто зацікавлений у хороших старомодних здоров'я, це не підходить просто тому, що нинішній акцент дресирувальника.

+295
Parag Mathur 8 січ. 2017 р., 00:41:25

Я дівчина 16 йо, що набрала трохи ваги в минулому році. Я балерина і танцюю дуже часто, але цілком, як я сказав, рік тому.

Я 1.58 (5'2.5) і вага 53кг (120 кг). Я не зайвий, але я, як мені подобається називати його, skinnyfat. У мене є зайвий жир тіла я б лик втратити! Я зазвичай 110 - 115 фунтів.

Я бігав кожен день протягом 9 днів і я бачила відмінний результат на мій живіт, але я до сих пір вагу той же! У мене теж дуже сильні ікри і стегна, але вони завжди були дуже м'язисті.

Моє запитання, як я можу змінити свою дієту, щоб втрачати жир? Я люблю хліб, рис та макарони і хоча б шматок хліба щодня. Але я пробував різати з жирного м'яса, хліба і таких близько двох місяців. Це не працює з моїми волоссям і нігтями. Я втрачаю багато волосся в душі, і мої нігті були розділяти і ламати вже кілька тижнів. Мої волосся зазвичай дуже сильна і шовковистим, а нігті також дуже сильні.

І як мені навчити себе їсти меншими порціями? Я, як правило, їдять багато.

+227
user9936527 20 трав. 2015 р., 10:44:20

Перевірте книгу "практичне програмування для силових тренувань" за Rippetoe і Кілгор. Вона спрямована на вищу освіту професійний тренер і охоплює всі аспекти розробки програм навчання. Хоча занадто детальний для нас, вона є основою для вивчення життя. До речі, мені вже за 60 і почав підніматися в юності. Я завжди ставила свою освіту, кар'єру і особисті стосунки спочатку, так що я взяв багато звільнень - деякі з них довго. Ключ відносини це , бажаючи підняти, коли у вас є час/енергію, на відміну від відчуття, що ви краще почати підйом зараз.

+223
m4k0t0 27 лип. 2016 р., 09:27:57

Якщо єдиною метою набирає силу, джерело не так важливо. Якщо ви отримуєте 50 грам всі незамінні амінокислоти (більшість м'яса покриває це), тоді ти в порядку.

Нюанс полягає в фаст-фуд має багато негативних побічних ефектів. Кардіо буде поліпшуватися, коли ви падаєте в Макдональдсі.

+150
Samrat Adak 25 лист. 2019 р., 16:39:03

Мені потрібен ваш рада. Я худий хлопець, який витрачає більшу частину свого часу сидячи (розробник ПЗ). Я між тонким і підтягнутим, і я хочу вам це підходить. В основному, ABS і груди.

Моє тіло:

 • Вік: 26
 • Висота: 1.79 М (5' 10.5")
 • Вага: 60 кг (133lbs)
 • Сильні ноги, слабкі руки

Минулого літа я спробував гімнастику самостійно, дотримуючись цієї тренування, 2 рази в тиждень + біг 6,5 км за 45 хвилин. Я зробив це протягом 7 місяців з кількома перервами. Я втратив 2 кг і досяг своєї низької маси коли-небудь і мій найсильніший вид коли-небудь, фото тут. Однак, для мене 59,5 кг-це на грані "нижче ідеальний вагу" за ІМТ.

Моя дієта:

 • Я їм 5 разів на день (сніданок, пізній сніданок, обід, пізній обід, вечеря) і пити менше <200 мл води
 • Червоне м'ясо, як правило, біле м'ясо (4 рази в тиждень), іноді риба
 • Завжди овочі (броколі раз в тиждень), обов'язково вуглеводи (рис > макаронні вироби > хліб > картопля), майже без цукру, мінімум жирів (сир, молоко, йогурт)

Я відчуваю, що я не діяв з мого навчання. Я відчуваю, що в мене живіт нижче мого живота жир, але я не можу втрачати більше жиру! Цієї весни я хочу почати знову, але з вашим керівництвом. Я можу тренуватися 4 рази в тиждень.

Питання:

Які вправи ви рекомендуєте для моєї мети (груди, АБС)? Важко тренувати груди з тремтячими руками (<20 віджимань прямо). Яких-небудь змін в моїй дієті? Це виглядає неправильно харчуватися куркою і брокколі кожен день.

P.s.: Я не хочу більше, я просто хочу виглядати здоровішими (сухе тіло).

+138
mnomim 17 вер. 2019 р., 10:20:24

Якщо ви уважно подивитеся, ви помітите, що в нижній частині етикетці було написано "відсоток денної норми засновані на дієті 2000 калорій. Ваш щоденний значення можуть бути вище або нижче залежно від ваших потреб в калоріях". Так що прояснює значення ДВ для протеїну.

Що стосується мікроелементів, ДВ базується на РСД (рекомендована добова доза) величина, яка являє собою "середній щоденний рівень споживання поживних речовин, що відповідає вимогам 97-98% здорових людей в усіх демографічних шарах в США". Так що навіть для більшості культуристів, микронутриент ДВС повинно бути достатньо.

Однак слід зазначити, що ці значення DDR не на основі поточної RDA (рекомендована денна норма) значення, але чим старше РДА значення з 1968 року. Як такі, вони не дуже точні.

Нові РДА значення не друкується на етикетках, але можна знайти в інтернеті, і вони перераховані окремо в залежності від віку і статі, але не маса або активність. РСН проводиться на основі вимог 97-98% здорових людей в кожен життєвий етап та гендерної групи". Відмінності між DDR і РДА є суттєвими, наприклад, добова норма рекомендує 60 мг вітаміну с в день, хоча RDA для чоловіків віком 19-30 рекомендує 90 мг на добу. У "97-98%" не є довільними, до речі: вона захоплює людей до 2 стандартних відхилень вище середнього, за умови, що адекватне споживання є нормально розподіленою.

Причина плутанини полягає в тому, що значення DDR (на етикетках) не регулюється FDA, в той час як (більш точні) значення РДА регулюються Інститутом медицини (IOM), і ці два не завжди сходяться. Взагалі кажучи, це чисто суб'єктивне, FDA є набагато більше під впливом політичного тиску і корпоративних інтересів, в той час як МОМ вважається, мають більш високий науковий авторитет.

Звичайно, є дослідження, які стверджують, що певні поживні мікроелементи додану вартість за обидва RDI і РДА, але доказів для цих тверджень має, як правило, не вважаються достатньо сильними, щоб збільшити значення. Є сенс вживати певних мікроелементів у дозі вище рекомендованої добової норми, повинні бути ретельно розглянуті на індивідуальній основі, на основі останніх досліджень.

Якщо ви вважаєте, що вчені точна модель, що описує фактори, такі як фізична активність, вага, м'язову масу і т. д. впливають на рекомендованому споживанні яких-небудь поживних речовин, мені доведеться вас розчарувати. У більшості випадків, ці відносини просто невідомі, і вам доведеться змиритися з цінностями РДА. Для багатьох мікронутрієнтів, навіть РДА не відомо, але тільки AI (адекватне споживання), який є не більш ніж здогадка, скільки людей повинні прийняти.

+134
Ulises 30 бер. 2010 р., 03:54:07

Коли я розтягнути мої стегна, я отримав гострі болі позаду коліна, що таке біль? Це зв'язки? Це моя литкового?

+84
Raveeha Kamran 28 бер. 2010 р., 07:49:54

У мене короткозорість і окуляри очі зазвичай від -3 до -4 діоптрій. Я бігаю щоранку на асфальтне покриття (див. мій питання) і кікбоксингу, а в наступному році я планую почати підйом вантажів. Наскільки небезпечно це для мого зору? Одного разу лікар рекомендував утриматися від усіх травмонебезпечних видів спорту із-за небезпеки відшарування сітківки, однак це буде обмежувати якість мого життя.

На Вікіпедії стаття про відшарування написано:

Травми відшарування сітківки може відбутися в високою віддачею спорту (наприклад, бокс, карате, кікбоксинг, бокс, американський футбол) або в високошвидкісні види спорту (наприклад, автомобільні гонки, катання на санках). Хоча деякі лікарі рекомендують уникати діяльності, які підвищують тиск в оці, в тому числі дайвінг і стрибки з парашутом, є мало доказів на підтримку цієї рекомендації, особливо серед населення в цілому. Тим не менш, офтальмологи взагалі радять пацієнтам з високим ступенем короткозорості, щоб спробувати уникнути впливу діяльності, які мають потенціал для травм, підвищення тиску в оці, або включають швидкий розгін і уповільнення.

Шипи внутрішньоочного тиску відбуваються під час будь-якої діяльності, у супроводі Вальсальви, в тому числі важкої атлетики. Епідеміологічне дослідження припускає, що важкий ручний підйом на роботу може бути пов'язано з підвищеним ризиком розвитку регматогенной відшарування сітківки.

Отже, мої запитання:

 • Наскільки небезпечно робити пробіжки по асфальтованій з міопією?
 • Наскільки небезпечно займатися єдиноборствами при короткозорості?
 • Наскільки небезпечно робити тренування вага з міопією?
 • Я може бути дозволене в будь-який з перерахованих вище?
 • Якщо так, то як я можу пом'якшити травму і медичні ризики?
+63
Clemorphy 8 квіт. 2017 р., 15:39:23

Кращий спосіб я знаю, як вести щоденник. Запишіть, скільки повторень ви зробили і спробувати поліпшити його в наступний раз, коли ви тренування. Або відповідати йому, або перевищувати його. Один з найбільш важлива річ у фітнес-встановити чіткі та реалістичні цілі. Є багато інструментів, які можуть допомогти вам контролювати ваш прогрес.

Називаючи одне є додатком , яке відстежує і аналізує ваш тренувальний прогрес. Важливим інструментом для використання моніторами серцевого ритму серця.

Вони коштувати близько $35 ось наприклад один. Але я вірю, встановивши реалістичні цілі є кращим способом, щоб відстежувати свій прогрес.

+44
johnny133253 7 лип. 2015 р., 17:38:59

Ваші гени визначають вашу фігуру. Ви не можете виправити те, що не неправильно, але ви можете зробити себе більш естетичним шляхом додавання маси до нижньої і верхньої частини тіла в правильних пропорціях. Почати хитатися і є більше. Деякі люди від природи худа і треба їсти більше, ніж вони насправді хочуть, якщо вони збираються, щоб додати вагу.

+14
Davim 18 груд. 2012 р., 02:37:19

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil