Робити велику кількість повторень нарощувати сили?

Вважається, що високою кількістю повторень (більш 12) побудувати м'язову витривалість, а не сила, але для мене це не звучить правильно, ось чому, наприклад, я можу заявити 20 кілограмів на 5 повторень, потім я вибираю прогрес шляхом збільшення повторень, а не ваги, тому через якийсь час я можу підняти 20 фунтів за, скажімо, 15 повторень. Це означає, що я повернув свою 5 ПМ в мої 15 ПМ, так що тепер мій нинішній 5 ПМ однозначно збільшилися, тому я побудував сила, використовуючи велику кількість повторень. Що поганого в цих міркуваннях? Це не той випадок, що велика кількість повторень нарощувати сили, а також низький?

+266
rialms 15 січ. 2010 р., 11:06:18
33 відповідей

Я б сказав, що ви повинні звернути пильну увагу на всякого роду суглобових болях, а для того, щоб уникнути, якщо ви зіткнулися з такою болі в стегнах, колінах та ліктях. Оскільки ми старіємо, хряща та синовіальної рідини у наші суглоби стають менш міцними і здатні впоратися з високим імпакт працює. Відновлення займає більше часу, і якщо суглоби відчувають надмірну ношу, це те, що ніяке час відновлення буде повністю вирішена, на відміну від багатьох м'язових болів, які часто виникають в управлінні.

Слід подбати про те, щоб йти спочатку повільно, щоб не бігати зі швидкістю мети, і, щоб не запускати таким чином, що вимагає тривалого бігу. Коротше успіхів і уникнути продовження ногу за коліно, рекомендується: це дозволяє уникнути п'яткові удари і знижує гомілковостопного і колінного суглоба стрес. З точки зору серцево-судинної системи, ви можете отримати значні вигоди від бігу, навіть якщо це не особливо швидко, або втомлює. Я б почав на біговій доріжці і зосередитися на своїй запущеній формі, перед запуском на відкритому повітрі.

Хороша взуття має, але є так багато можливостей і індивідуальних біомеханіки трохи відрізняються, тому те, що працює для мене може не працювати для вас.

+966
KERK 03 февр. '09 в 4:24

Дейв дав вам кілька хороших точок. Схоже, у вас є 2 голи ось що стосується підняття тягарів:

 1. Набрати м'язову масу
 2. Набратися сил

Однак, як спортивний фізіотерапевт, я хотів би порекомендувати вам ще одну мету - безкоштовна травми при запуску будь-якої програми. Я бачив дуже багато незрілих тіла будівельників, намагаючись зробити занадто багато занадто швидко, то тільки щоб дізнатися, що вони повинні триматися подалі або зняти кілька тижнів, іноді кілька місяців, тому що вони не дотримувалися золотого правила силових тренувань для новачків з-за травми (плечі, спина, коліно тощо).

Ось золоті правила силових тренувань для новачків:

 1. Вивчіть основи, роблячи вага тіла вправи (присідання, віджимання, підтягування, провали, ривкиі т. д.) поки ви можете освоїти форми і техніку на кілька сеансів, то ви можете спробувати тренування з обтяженнями в подібних умовах руху (присідання штангою, обтяжені віджимання, підтягування, гантелі, випади і т. д.).
 2. Це може бути далі, Якщо у вас є кілька друзів з великим стажем щодо силові тренування, щоб допомогти вам у початку, щоб переконатися, що ви розумієте основи (належній формі і техніці, диханню, дозування, частота, тривалість і простий план харчування).
 3. Якщо ваш друг(и) не може допомогти вам з цим, я рекомендую вам знайти місцевий ЦОК (сертифікований фахівець сила і кондиціонування), щоб працювати з вами протягом декількох тижнів, можливо, місяців. Але вам не обов'язково зустрічатися кожен день. Ви можете почати навчання і навчання з ЦОК на тиждень протягом 4 тижнів, потім один раз в місяць протягом ще декількох місяців, поки ви не звикнете щоб бути на свій власний. Це буде гарантувати, що ваші цілі були досягнуті!

Більшість з нас такі ж як і ви. Ми повинні почати десь, і деякі з нас дізнався на своїй шкурі в минулому (робимо самі). При цьому, як сказав, так і через моєї роботи і мій багатий досвід лікування багатьох травм, пов'язаних з незрілої або початківців бодібілдерів, я настійно рекомендую вам знайти місцевий ЦОК і дати йому спробувати. Я розумію, що вам, можливо, доведеться витратити трохи грошей на початку, але повірте, ваша програма є більш конкретним і індивідуалізованим для ваших цілей.

Я не проти крос-фіт або будь-якої іншої групи фітнес-програм, але не всі фітнес-програми враховувати свій рівень фізичної підготовки, часу у вас, ваших цілей і звичайно ваші фінанси? Ось чому я думаю, що це важливо, щоб зрозуміти різницю між один-на-один сесії і групі, особливо на початку.

Удачі і я сподіваюся, що ви знайдете цю відповідь корисним.

+964
Yoki 14 лип. 2018 р., 10:06:16
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Питання 1: чи Є гіпертрофія навчання допомогу для більшого можливого нервової виходу?

Гіпертрофія навчання, ймовірно, не сприяють зростанню нейронних диска. Саме через анатомічних властивостей м'язів.

enter image description here

М'язові волокна, іннервіруемие в групах, званих рухових одиниць, одним моторним нейроном (вище малюнок показує одну рухову одиницю).

Роблячи гіпертрофія-тип навчання, нейронна вихід досить низька (у порівнянні з силовими навантаженнями) і не є достатнім для моделювання мотонейронів в "зародку" (збільшення кількості м'язових волокон в руховій одиниці, які вони іннервують). В простих термінах, гіпертрофія тип навчання не може збільшити кількість м'язів волокон в руховій одиниці. Порівняно з осілих людей, я б припустив, що існує підвищена нервова поїздка, однак, цей ефект у подальшому навчанні є незначним.

Що цікаво, однак, якщо ми підкинемо монету і запитати себе:

Тренування для збільшення нервової виходу, вплив ефекту гіпертрофії навчання?

дійсно, це так.

Коли новачки починають ходити в тренажерний зал, їх внутрішньом'язової координації є досить низьким. Сутички, що м'язи виробляють неефективні, і активувати кілька моторних одиниць. Через місяці і роки тренувань харчування, наприклад, у професійних спортсменів, що координація набагато краще, рухових одиниць більше (більше волокон іннервуються кожного мотонейрона) і активуються більш автотранспортних одиниць. Що це означає для спортсмена?

Уявіть, що м'язи новачка: 100 моторних волокон; вона складається з 10 автотранспортних одиниць, кожна з яких складається з 10 м'язових волокон. Під час скорочення (від заданою інтенсивністю), активуються лише 3 рухових одиниць (м'язове напруга одно що виробляється на 30 м'язових волокон; 3*10).

Через силові тренування, розміри рухових одиниць збільшується (від 10 до 15 в даному випадку) (є перекриття між рухових одиниць; одне м'язове волокно може бути іннервуються більш ніж одним двигуном neurn), і кількість активованих рухових одиниць збільшується також (від 3 до 5).

Ці зміни призводять до активації м'язових волокон 75 (15*5), замість первинних 30.

Автоматично, 1ПМ вище. І коли ви виконуєте гіпертрофія тренування, стимул більш ніж удвічі перевищує спочатку. Це причина, чому пауерліфтерів і спринтерів набирати масу дуже швидко при введенні гіпертрофії фаза на початку їх макроциклів.

Що стосується вашого другого питання, ваш генетичний код визначає тільки ваш потенціал. Наприклад, якщо ваші батьки мають 60% і 70% швидко скорочувальних волокон в середньому, тоді ваш генетичний потенціал знаходиться в діапазоні 55-75%. Роблячи великі відстані аеробне тренування протягом 30 років, ви будете в кінцевому підсумку з 55% повільно скорочувальних волокон, не менше. Те ж саме стосується вибухової підготовки; ви ніколи не отримаєте 80-85% швидко скорочувальних м'язів, необхідних, щоб стати олімпійським спринтером.

Майте на увазі, що всі вказані цифри є штучними для пояснювальній вартості. Цілком можливо, що ваш генетичний потенціал у вищевказаному випадку складає 30-90%; за моїми відомостями, немає жодного дослідження на що.

+944
Eduardo Borges 5 лип. 2018 р., 03:03:15

Я особисто тільки коли-небудь зробити це мої кісточки, але я вважаю цей термін називається пульсуючим. Палсінг, де ви використовуєте дуже короткі руху. Коли я виконувала це було на прохання мого ПТ, які я роблю кілька вправ теля, і в один момент я б зробив 10 повних повторів, а потім 10 імпульсів.

Я не знайшов корисної інформації, але є інформація по http://www.theirongame.net/take-your-training-to-the-next-level-with-%E2%80%9Cpulse-reps%E2%80%9D.html:

Повторень імпульсів, деякі люди називають їх "спалює", небагато відрізняються, ніж форсовані повторення. Форсовані повторення передбачають виконання додаткових повних серії повторень вправ, з допомогою коригувальника або ваш партнер по тренуваннях. Під час цих повторень ви дійсно "житло в будинок біль". Вам потрібна їхня допомога, щоб успішно зробити повторень. Повторень імпульсів або опіки часткових рухів зроблено виключно вами, без допомоги коригувальника, за винятком, коли вам потрібно для одягу вагу після завершення набору.

Ось приклад, як можна використовувати імпульсні або спалити повторень: після того, як роблять нахил штанги натискає на 8 повторень, які ви виконуєте ще 6 повторень, натискаючи штангу від грудей вгору на 2" до 4" тільки. Ці представники повністю зроблено вами, а в барі лише переміститься на відстань від 2" до 4" від стартової позиції. Після виконання цих пару комплектів ви швидко зрозумієте, що ваш корректировщик буде потрібно, щоб допомогти вам у вішалці вагу! Ось мій список вправ, які працюють для імпульсного або спалити повторень:

• Жими – як штангою і гантелями
• Натискає нахилу в обидві штанги і гантелі
• Військова преса – як спереду, так і ззаду на шиї штангою тільки
• Проповідник кучері – як штангою і гантелями
• Вузьким хватом і зниження штангою преси
• Прес-трицепсів підйоми на канатної машини
+874
hamel2009 4 квіт. 2012 р., 23:03:54

Так, по-перше, це важке питання, щоб знайти хорошу інформацію, просто тому що згинаються ручки і "перетягування рано" - це така поширена помилка новачка. Як правило, зігнуті руки вказують, що атлет намагається більш або менш зворотний завиток штанги в робоче положення, ніж використання вибуху в стегнах.

Що сказав, Є багато дуже досвідчений ліфтери, які включають невеликі вигини в руку, щоб зробити штангу у потрібному положенні. Антропометрія різна. Що найкраще працює в ідеальній ситуації не працює для вашого друга, і тому не є ідеальним. За умови будь-яких змін, цілеспрямований і поліпшити його відміни (як, дозволивши йому використовувати більше ваги і/або не розчавити своїм барахлом), вони є поліпшеннями, навіть якщо не класичний ідеал.

Gwen Sisto snatches more than me... with bent arms!!

Є обговорення цього урвати з "помилкою" зігнутої руки вказав, було визнання, що тоді вона ідеально доповнює ліфт.

Важка атлетика Академії - техніка урвати доктор Еррера аналізує Гвен Сісто в

+821
Yash Kothari 14 бер. 2013 р., 01:38:30

Моя восьмирічна донька грає у футбол. Вона не страшна, але вона просто повільно порівняно з усіма іншими дівчатами. Будь-які ідеї про вправи або вправи, які можуть допомогти їй працювати швидше? Ніколи не був спортсменом сам, тому я не мають достатніх знань у цій області.

+770
Botr64 17 лип. 2016 р., 09:43:39

Мої спостереження для фітнесу в даний час базується на 28 днів (4 тижні) інтервал часу. Наприклад, моя мета-мати 3 високої інтенсивності вправ в тиждень, що означає, що за чотири тижні, слід 12.

Те ж саме стосується і всякого роду фізичні вправи (прогулянки, більш тривалі велосипедні прогулянки і т. д.), exericses оздоровлення (йога тощо). Бачити приладову панель нижче: enter image description here

Моє питання: виходячи з досвіду і досліджень, є 4-тижневого періоду надто коротке? Аргумент протягом тривалого періоду буде те, що ви записувати тривалі тренди, аргументом проти є те, що, якщо він занадто довгий, мотивація для перегляду змін зменшується. Крім того, занадто довгі вікна може не допускати фактичних результатів навчання.

Моя загальна мета здоров'я в цей час року не підключений до конкретної події.

+672
SilentSib 19 лют. 2019 р., 03:52:08

Коротка відповідь полягає в тому, що ви не тяги достатньо, щоб дійсно відчувати що-небудь. Ви можете тягнути більше ваги на становій тязі, ніж будь-які інші вправи комплексу. Велика річ, щоб зосередитися на:

Тримайте спину прямою.

Сконцентруватися на збереженні жорсткої спиною, як ви підніміть штангу. Тягнути всю слабину з вашого тіла, перш ніж почати тягти. І додати більше ваги.

+672
Jesuisme 18 трав. 2016 р., 01:10:25

Я бігун + бігун + ходунки і я вірю, що ти можеш набрати витривалості(здатності легень + сила тіла) легше в парк / дорогу / землю, ніж бігова доріжка і ви будете мати більше задоволення.

В тренажерному залі, на біговій доріжці ви отримаєте змінного струму циркулируемого повітря.

Вибрати бігову доріжку тільки тоді, коли у вас погана погода (зливові дощі, занадто холодна/ спекотна погода).

+658
user42798 3 лист. 2019 р., 22:12:01

Будь ласка, ознайомтеся з книгою "Стартова сила" Марк Rippetoe. Rippetoe вчить п'ять базових вправ зі штангою, де ви можете лінійно прогрес, тобто ви додаєте вага на штанзі всякий раз, коли ви відвідуєте спортзал. Через кілька місяців, коли це занадто важко стрибок ваги, ви переходите на проміжній стадії, яка зазвичай триває більш тривалий термін, ніж початківець етап.

В стартову силу, ви зазвичай робите свій важкий вага на три сети з п'яти повторень, перш ніж стрибати у вагу на наступному тренуванні. Цього досить, щоб стати сильніше і бути в змозі підняти більшу вагу. Єдина вправа, де ви не робіть три підходи по п'ять-це станова тяга; у цій вправі лише один сет з п'яти повторень.

Велика річ про книга, що він спирається на фізику, анатомію і т. д. і це пояснює дуже докладно, як робити кожну вправу і чому це зроблено саме так. Результати говорять самі за себе-багато людей після спосіб придбав багато м'язової маси та сили; молодий, старий, слабкий, сильний і т. д.

+645
zaPlayer 28 вер. 2017 р., 19:40:05

Перші враження про цю програму:

Це не зовсім одне вправу на кожну частину тіла. Є кілька вправ, які вражають своєю трицепс, наприклад.

Ця людина практично повністю сфокусувавшись на його верхній частині тіла. Може бути, він намагається виправити дисбаланс, і його вибір вправ, який він робить раз у кілька місяців для цієї мети... вибір роботи, на що він думає, треба попрацювати в ці кілька місяців.

Здогадки:

Цей lifter, можливо, почали, за допомогою простої програми підходять для новачків, без складною схемою реп, тільки через кілька складових піднімає штангу. Це може бути тільки в його більш пізніх років, що він необхідно спеціалізуватися.

Якщо він був насправді, використовуючи цю програму за всю його 8 років, я думаю, що Дейв є правильним, що його прогрес був би швидше на більш просту програму.

Що ви повинні взяти з собою:

Дана програма є робочою, для цього хлопця. Але, цей хлопець знаходиться на високому рівні навчання, а "робота" може мати різні значення. Якщо ви йдете в тренажерний зал і вийшли втомився, ти "працювати" що-то. Але, в порівнянні з чим? Б інша програма буде краще? Важко сказати, але більшість людей, особливо новачки, робити краще за допомогою дуже простої програми, з 3 або 5 сетів з 5 повторів на невеликий вибір складових ліфтів. Новачки отримали б більше прибутку за свої інвестиції в тренажерному залі на більш простій програмі.

+631
santos pao 31 лип. 2011 р., 07:36:46

Exrx.net дає хороший допомогти в розумінні анатомії та кінезіології, як він ставиться до тренування і важка атлетика. Крім своїх основних вправ і м'язів каталог, у них є кілька сторінок, які допоможуть вам зрозуміти спільних рухів, правильний розвал-сходження, конкретні м'язи слабкі сторони, і фізикою рухів.

 • В артикуляції каталог посилань ви в кожному з'єднанні і їх рухів (згинання, розгинання, абдукция тощо). Наприклад, плечовий артикуляції сторінка показує кожен рух разом з тренуванням, яка завершувала рух, а потім перераховані м'язи, які беруть участь у русі з одного і з анатомією м'язів.

 • Поза сторінка дає постуральні відхилення і як поліпшити ваші ряди.

 • Сторінка, яка описує основні м'язи слабкі сторони , дає нам добру інформацію про ризики дисбаланс, які вправи будуть зачеплені, і які вправи допоможуть.

 • І ви можете потрапити в більш детально про фактичну механіки з кутами натягу і векторних діаграм.

Це повинно дати вам хороший старт. Удачі.

+624
Luis Nenele 2 лип. 2013 р., 12:09:08

Я веб-розробник. Я проводжу 5 днів на тиждень, 8-10 годин в день перед комп'ютером в кріслі.

Я хочу потрапити в неймовірно гарній формі. Я не маю на увазі, я хочу бути трохи сильніше, ніж середня людина, або у стані пробігти трохи далі. Мені плювати, що я виглядаю як проти звичайної людини. Я хочу бути тим хлопцем, який виділяється в натовпі з 100 чоловік, як бути у відмінній формі.

Я впевнений, що це не можливо. Мені здається, якщо б я хотів серйозно ставитися до цієї мети, я б змінити мою кар'єру в те, що фізичними навантаженнями; як рейнджер або робочого. Я навіть вважав, будучи ледь 21, думка піти в університет і через мій час там як раз в моєму житті, де я буду мати це кінцева тіла.

З цього часу використовується як сісти, я повинен відмовитися від ідеї дістатися до того рівня статури? Це неможливо досягти, якщо я повний атлет, і я можу підштовхнути себе до і після роботи, у вихідні і десь між, Щоб досягти своєї мети, м'язистий, розірвав тіло?

Якщо цього буде легше, я набагато більше цікавить зовнішність, ніж брутальна сила або можливість запустити 100 кілометрів.

Я хочу знати, якщо це можливо, щоб отримати тут з кількістю сидячих, що мені потрібно зробити протягом тижня:

enter image description here

Або якщо я збираюся знайти його неможливо пройти повз цього типу рівня, якщо я не знайти спосіб, щоб отримати активний протягом дня теж:

enter image description here

+594
nebffa 29 серп. 2011 р., 12:38:19

Нещодавно я дивився більше, сильніше, швидше, документальний фільм про використання стероїдів, і був вражений їх стверджують, що загальноприйняті ризики для здоров'я не доведена і, здається, в основному буде прийнятий, тому що уряд інтенсивного маркетингу (ситуація не відрізняється від в оману харчові рекомендації, опубліковані Міністерством сільського господарства США та ін). Зокрема, вони стверджували, що "стероїдну лють" - Це міф (всім, хто зібрався їхати в люті, що в будь-якому разі їх особистості) і що однієї, наприклад, раку, є спекулятивними і дуже мало досліджень було зроблено на цей рахунок.

Для того, щоб спробувати відстежити, я пішов на відповідній сторінці Вікіпедії і знайшов наступний пункт на ризики для здоров'я:

Ризики для здоров'я можуть бути зроблені тривалому застосуванні або надлишкової дози анаболічні стероїди[правити]. Ці ефекти включають шкідливі зміни в рівнях холестерину (збільшення ліпопротеїнів низької щільності та зниження ліпопротеїдів високої щільності), прищі, високий кров'яний тиск, печінки пошкодження (в основному з оральних стероїдів), небезпечні зміни в структурі з лівого шлуночка серця[правити]. Умови пов'язані з гормональним дисбалансом, такі як гінекомастія і тестикулярних атрофія також може бути викликана стероїдами.

Примітно, що цитати потрібні на весь цей набір вимог.

Так от питання, чи може хто-небудь заповнити ці цитати? Я хотів би бачити життєздатних досліджень (або популярних творів, які посилаються на ці дослідження), які можуть або створити резервну копію або розвінчати ці твердження?

+577
Spectre 28 лист. 2014 р., 18:41:32

Я дав вам багато інформації про те, що навчання, як єдиного засобу створення втрата ваги, порівняно неефективними або навіть контрпродуктивними. Ось кілька кроків, які ви повинні зробити, щоб забезпечити ваш успіх.

 1. Визначити, скільки калорій ви витрачаєте кожен день. Ви можете скористатися калькулятором ExRx по. Для кращої точності, обчислити цей відсоток жиру в організмі. Якщо ви не знаєте свій поточний відсоток жиру, ви можете використовувати цю корисну статтю чи пив.

 2. Зменшіть споживання калорій на 20% від вмісту калорій. Будь-який раз, коли ви зменшуєте споживання калорій, це допоможе одночасно збільшити кількість білка для того, щоб залишатися ситим. (Білка також має більш високий термічний ефект їжі з будь-яких макроелементів, означає, ваш організм повинен затратити більше енергії, щоб переварити, порівняно з вуглеводами або жирами.)

Скільки білка ви повинні бути їдять на дефіцит калорій? Дієтолог Алан Арагон також рекомендує з'ясувати ваш цільовий вага тіла та отримання цієї суми в грамах. Наприклад, якщо Ви 200 фунтів жінці, яка хоче отримувати за 120 фунтів рекомендується випивати не менше 120г білка в день.

 1. Як тільки ви звикнете з підрахунком калорій, розглянути питання про перехід до замість того, щоб підраховувати макронутриенты. Орієнтуючись на макро поживних речовин, а не калорій, калорії, хороший "хак", щоб зірвати те, що люди (я в тому числі) дуже часто переклад фізичних вправ і їдять в одній і тій же валюті: калорії. Ви можете дізнатися все про засади, як вважати макроси.

Ви помітите, що вищенаведена рекомендація втрата ваги не згадує вправ. Але поки ви не повинні здійснювати Факторинг на ваш витрата калорій або споживання, ви все одно повинні включити його як можна більш практичним.

+571
Terrence Cartwright 18 черв. 2015 р., 12:01:27

Я помітив різницю в моїх тренувань, коли єдиним чинником, що я можу змінити температуру кімнати, в якій я займалася спортом.

Я знаю, що є ризики і переваги для занять у жаркі температури, як описано в цій темі, але я хотів би знати, як тепло конкретно ефект спалювання калорій. Іншими словами, Я буду спалювати більше або менше калорій в номер, що тепліше, ніж інший, або взагалі різниця?

+528
user5164320 16 квіт. 2017 р., 10:56:51

Хто-небудь знає деякі джерела або ідеї, що стосуються біохімії працює при соціально-стресовий стан? Це більш поглиблений, і з упором на біохімію, на попереднє питання, і тому я думаю, що це заслуговує свій власний питання, особливо коли нічого подібного до того, що я шукаю відповідь, що ніхто. (Наприклад, я абсолютно не зацікавлені тут у прийнятій відповідь, який був для поліпшення загального здоров'я поведінки).

Розробка: я працював протягом кількох днів дуже інтенсивний і тривалий соціально-стресовий стан/гнів. Під час вправи, я до сих пір активно зол, і цілком усвідомлюють, що...і думали, що можливо буде зробити мені добре, щоб полегшити деякі з моїх напруженість, а також натисніть мої регулярні фізичні вправи мета. Тренування була складною (в основному схиляються) тренування на біговій доріжці одну годину, який я зробив нещодавно декілька разів без серйозних погані опосля почуття.

Сьогодні, правда, після тренування, близько обіду, я почав відчувати себе досить погано. Це було майже як хворію грипом, просто дуже добре, тепло, втома, дивні відчуття в голові і т. д. Я відчував себе "переїхала вантажівка", перш ніж після напруженого тренування, але вони, як правило, на початку процесу і привести себе в форму. Я знаю, що ця тренування одна моє тіло вже було в основному адаптувалися, але сьогодні це можливо...можливо, це був якийсь інший фактор) змусило мене відчувати себе досить погано. Я починаю відроджуватися.

Питання: Що відомо про біохімії взаємодії між стресом, особливо соціально викликало гнів/розчарування, і жорсткі аеробні вправи або вправи в цілому?

Мій перший перевал гіпотеза полягає в тому, що вправа само по собі підвищує рівень кортизолу, але злість/стрес вже піднімав базального кортизолу значно, і тому вправа-індукованої кортизолу Спайк їзда на вершині соціальної-стрес базальний рівень кортизолу, так що в результаті всі ми дуже високі, і погане відчуття у мене було на кілька годин є результатом цього. Це може бути будь-яка інша біохімічні молекули або класу молекул, хоча--цитокіни також приходять на розум.

Випливає питання , чи Є це нерозумно проявляти в цей час, з-за катаболічні ефекти кортизолу, не кажучи вже про потенційно шкідливих ефектів стійкий підвищений рівень глюкокортикоїдів в цілому (пор. МФ. Sapolsky).

+510
Sanych 20 лист. 2010 р., 08:14:02

Коли ви говорите "стандартні присідання" ви натякаєте на АТГ (дупа до трави)? Повний діапазон руху-це важливо в усі ліфти. Присідання коробки є відмінним способом, щоб переконатися, що ви йдете в глибину. Не роби "стандарт" та вікна, просто робити присідання вікно, щоб переконатися, що ви отримуєте паралельно.

+493
Denis5161 17 вер. 2013 р., 17:19:33

ІМТ далекий від ідеалу для високих, коротка або для спортсменів. Якщо ваш друг потрапляє в одну з цих припустити, що він перевіряє його: талії і стегонабо талії до висоті співвідношення, як це було показано, щоб бути кращим індикатором потенційних проблем зі здоров'ям, ніж ІМТ показник, як вони масштабуються / враховувати м'язи.

Якщо ви після ваги або асортимент ваги, тобто різні інші формули, які стверджують, що пропонують краще / альтернативна метрика, дати пару йти, і якщо вони точно так само вказати, що ви з'їли дуже багато пиріжків, вони, напевно, правильно:

 • NewBMI
 • Абси
 • Бай
 • BMAI
 • Ки
 • ПІ
 • Ідеальний Діапазон (ПВКК Життя)
 • Ідеальний Діапазон (Брока)
 • Ідеальний Вагу (Bornhardt)
 • Ідеальний Вагу (Дівайн)
 • Ідеальний Вагу (Зали)
 • Ідеальний Вагу (Hamwi)
 • Ідеальний Вагу (Лемменс)
 • Ідеальний Вагу (Лоренца)
 • Ідеальний Вагу (Міллер)
 • Ідеальний Вагу (Monnerot & Dunaine)
 • Ідеальний Вагу (Век)
 • Ідеальний Вагу (Пендля)
 • Ідеальний Вагу (Перро & Крэфф)
 • Ідеальний Вагу (Робінзон)

Існують сайти і додатки, який буде робити розрахунки для вас.

Аналогічним чином оцінити ваше фізичне тіло жиру може перевірити вище Ваг і індексів, див.: Як розрахувати %жиру.

Особисто я використовую біометрії додаток, щоб зробити обидва.

+472
Learn Digital 5 жовт. 2015 р., 08:16:45

Привіт Док,

Я робив щось подібне деякий час тому, і я думаю, ви навряд чи продовжити процес протягом тривалого часу.

Перша причина в тому, що дуже короткі терміни. У вас є обмежена ефективних вправ для виконання протягом 30 секунд. Ви, швидше за все, кинув зрозумівши, що це не так ефективно і виглядає як порожня трата часу.

Друга причина (і це набагато важливіше, ніж перше) є те, що ви на роботі і не може передбачити, як кожен день (або час дня) буде йти. Один день, ви могли б весь день і наступний, бути вільним весь день. Ще один день, ви могли б бути так зайнятий і занурений в роботу, що навіть не пам'ятаю, як планують працювати. Перш ніж ви усвідомлюєте це, ви пропускаєте багато цих вправ.

Ось що працює для мене:

У мене призначено час на роботі (12 годин, щоб бути точним) і виділено місце для нього. Після 12 годин дня, я просто відкладав все, що я роблю, йти в це місце і працювати до величезного поту протягом 20 - 30 хвилин. Більшість моїх вправи задіють маси тіла кардіо вправи форму (завершено якомога швидше). Це робиться кожен робочий день.

У дні, що я не можу зробити це в 12 дня, з-за щільного графіка або, оскільки наявність вільних номерів, я просто продовжувати свою роботу, поки він закінчить (або номер) і я йду, щоб задовольнити себе.

Я завжди мочив і з посмішкою на моєму обличчі (з почуттям, що я досяг чогось за день)

Тут представлені вправи я виконую (я іноді додаю більше, але я гарантую, що ці є обов'язковими):

 • Починаючи з 2 хв планка (я починав з 1 хв і працював мій шлях до 2+ хвилин).
 • 45+ секунд кожної з бічних дощок на мої косі м'язи живота.
 • 20 віджимань (так, в тому числі стрибки)
 • 50 зворотного скручування (руки за головою, і не на моїй стороні). Я використовую прямими ногами (утворюючи л) замість зігнувши коліна, щоб збільшити тиск на АБС. Крім того, мої щиколотки і ноги ніколи не торкалися землі, поки повторень закінчили (або я відпочиваю).
 • 50 звичайні сухарики. Я піднімаю верхню частину грудей якомога вище, не піддаючи навантаження на моїй шиї.
 • Не впевнена, що назва є, але я опишу його. Починаючи від звичайної хрумтить положення, описаного вище, я правим ліктем торкнутися лівого коліна (і навпаки) в Косому моди. В даний час я роблю 20 з них.
 • 40 зворотний сухарики (в цей раз, з зігнутими колінами). Знову ж, ноги не торкаються землі, поки повторень над.
 • Я не знаю назви цієї вправи, але кожен, хто знайомий з P90X відеоядра знає рухатися. Виконайте одне віджимання, потім витягніть ногу коліном до вашого живота, (торкаючись її, якщо це можливо). Поверніть коліно у вихідне положення віджимання. Потім ще один поштовх-і ж тягнути друге коліно до живота. Третє натиснення-вгору, а потім перейти на корточках (схожі на віджимання рухатися) і встати. Це завершує одну рутину. В даний час я виконую 7 з них.
 • 50 стоячи хрумтить
 • Я з 1-хв стійка на руках (зараз на стіну) (я іноді виконувати більше, ніж один комплект, якщо я не надто втомився).

Я додати інші вправи до нього знову і знову, і завжди намагаюся, щоб збільшити інтенсивність і повторень.

Це працює для мене, і я зазвичай спалити близько 450 калорій в кінці сесії. Продовжуємо це просто вишенька на торті :).

Якщо збільшити частоту щоденних тренувань, ви, ймовірно, вигорить вже після кількох сеансів або кинути. Але якщо виділити певний час дня і місце, ви, ймовірно, щоб прогресувати далі.

У мене є й інші щоденні процедури я виконую, крім тих, які описані вище. Але крім моїх регулярних тренувань, що є найбільш інтенсивним сеансом в даний час я використовую.

Це моя рутина. Знайдіть і дотримуватися його. Якщо ви це зробите, ви отримаєте багато вигоди від цього.


Тільки Оновити Цей Відповідь

Я не чіпала мій оригінальний відповідь, що все, що вище цього оновлення.

Я отримав деякі Бронежилет від деяких користувачів, тому що вони вважають, що я був неправий припустити, що програма навряд чи буде прогрес в довгостроковій перспективі. Я намагався пояснити мої міркування, але вони не чують нічого. Так що я оновлювати цей відповідь з викликом (в основному для наукової цікавості) для практичних умів:

Протягом 2 місяців, проаналізувати прийнято відповідати (враховуючи Доку), 30 секунд щогодини (8 разів за 8-годинну зміну, 4 рази за 4-годинну зміну тощо). Якщо це можливо, виміряти кількість спалених калорій під час вправ.

В кінці періоду, подумайте, скільки разів ви пропустили заняття (якщо такі є) і причини.

Потім проаналізувати моя відповідь (або пов'язаного з звичайної, що складається з високої інтенсивності вправ протягом приблизно 20 хвилин один раз на день на роботі) протягом 2 місяців. Знову ж таки, якщо це можливо, виміряти кількість спалених калорій.

В кінці періоду відображати на сеанси і визначити, скільки занять пропустив, загальна кількість спалених калорій і т. д.

На основі порівняння двох підпрограм, відповіді на наступні відповіді:
Які рутини ви, швидше за все дотримуватися?
Чому всі інші не вибрали?
На основі вашого графіка роботи та розташування, які процедури дозволяють вам гнучкість, щоб бути у формі без шкоди для продуктивності праці?
Якщо можна, поділіться своїм досвідом із обидві процедури?

Знову ж таки, мета, завдання довести, що моя відповідь дійсний (хоча це може бути побічний ефект), це визначити, як практичне обидві процедури знаходяться в різних робочих спеціальностей. Крім того, щоб задовольнити наукове цікавість.

Ще одна не менш важлива причина полягає в наступному: багато людей йдуть вправ з дефектами конструкції (без їх відома). І якщо/коли вони в кінцевому підсумку кинути, вони звинувачували себе за невдачі, не розуміючи, що вина лежить на самій програмі. Коли ми консультуємо користувачів по рутині, наша мета-щоб переконатися, що вони добре розроблені таким чином, що користувачі будуть допомогло в довгостроковій перспективі. Я не бачу сенсу давати користувачам процедури, які вони будуть залишати після 2 тижнів.

Тому, будь ласка, якщо ви берете участь у цьому конкурсі, поділитися своїм досвідом, так що ми всі можемо отримати вигоду з них.

Спасибі.

+462
Kids Planet 17 бер. 2016 р., 04:50:18

Ви, здається, прагне до цього. Хороша робота! Це перша частина виграного бою.

Критий їзда на велосипеді-це здорово! Навіть 3 рази в тиждень цілком достатньо. Коли вам набридне через сесії, не зупиняйся. Продовжуй, особливо, коли ви думаєте, ви не можете, тому що коли ви починаєте, щоб стати потрібним. Кожну секунду ви продовжуйте ви отримуєте в геометричній прогресії витривалішими, ніж секундою раніше. Це може здатися важко, навіть неможливо, але повірте, воно того варто. Після цього ви будете відчувати кайф, як ви не повірите. Дуже скоро ви виявите себе йдуть по 4-5 разів на тиждень, може бути, навіть на відкритому повітрі, небо це межа.

Так що Так, я просто хочу закликати вас, тому що я можу зрозуміти, де ви зараз перебуваєте. Просто проштовхнути на 2, може 3 тижні, а фітнес-помилок буде кусатися, і ви будете добре на вашому шляху до ендорфіну-заповнені, з пробудженням життя. Удачі!

+461
melli 22 жовт. 2017 р., 23:54:24

Немає. Немає стандартів, які визначають рівень складності, пов'язані з бігом або будь вправи, просто тому, що рівень складності варіюється від людини до людини в кожному конкретному випадку.І крім того, там не може існувати стандартна спеціально для людини, тому що може бути важко для вас, може бути, просто через деякий час або іноді тому, що наш організм поступово адаптується. Тому він не може бути стандартною. Стандарт повинен бути узагальнені для всіх і не може змінюватися залежно від періоду часу. У вашому випадку, ви повинні почати біг на кілька днів і слід підвищувати інтенсивність. По інтенсивності я хочу збільшити довжину доріжка, щоб бігати по похилій траєкторії або встановити час, щоб заповнити мінімальна відстань згідно вашої витривалості. До того часу ваша витривалість буде збільшуватися, рівень складності буде збільшуватися сама по собі.

+446
hoppla1232 20 бер. 2016 р., 10:43:10

Історія

Перший раз я запустив програму Сила я виявив, що можу поступово втратити трохи жиру під час тренування. Напарник зупинився, і я, і я втратив багато жиру (і трохи в м'язах). Виглядали добре. Навчання партнер готовий піти знову, через рік я знову почав підніматися.

Поточні Проблеми

Після 2 місяців, я просто перетворююсь в Барні тип щебеню - танк - сильний і твердий, а жир йде на занадто. Немає ніякого способу я набрала 12 кг за 2 місяці всі м'язи. Мій партнер по тренуваннях-це знайти те ж саме.

Почуття

Мій недосвідчений погляд полягає в тому, що моє тіло вимагає певну кількість білка для відновлення м'язів і тому що я не приймати добавки або з упором на продукти з високим вмістом білка, це змушує мене їсти більше їжі, щоб отримати достатню кількість білка.

Бажаю

Я тренуюся тому що мені це подобається. Я не хочу почати приймати добавки, спеціальні дієти або підрахунку грамів білка. Але я не хочу купу жиру, тому що мій апетит пішов вгору.

Я класичний ендоморф з широкими стегнами, вузькими плечима, так більше акцент на гіпертрофії верхньої частини тіла робить 8-12 повторень для маленьких м'язових груп. Я люблю присідання і станова тяга для повної тренування тіла.

Поточна програма

Greyskull LP, на 3х5+, лава (150 фунтів), плечового пояса (125фунта), сидячи (290lbs), станова тяга (330lbs), в-зчеплення pulldowns, штангою кучері і витягнути трос. 5-6 тренувань тижнів.

Пішки 10-12 км в день, 5-6 днів в тиждень, коли мене не силові тренування, як правило, для того щоб тримати вагу сходить повільно, але вірно.

Статистика

6 футів у висоту, 45 років, в даний час близько 235 фунтів, ідеальний вага 210, зробити анорексією, дивлячись під 200.

Питання

Я повинен почати змінювати своє навчання або навіть заклинання, щоб дозволити мені знизити вагу?

Відгук на коментарі

Дієта: дуже добре читати про харчування і вибір дієти досить добре, просто не культуриста дієта. Я тільки близько 100г білка в день. Вуглеводи не є надмірними, якщо я йду весь день без їжі через терміновість завдання, та до кінця кайфу. Я знаю, що не повинен, зупинити його дуже складно довести.

Навчання перетворює мене в монстра, сжирающего. Я підозрюю, що пагорб спринти і мене змусить з'їсти більше, але я буду намагатися їх.

Тільки так я зміг уникнути того, що я називаю 'Rippetoned' - це не тренування, де гуляв весь день на біговій доріжці стіл повільно, але вірно збиває вагу.

enter image description here

+431
Marianne Fletcher 21 черв. 2010 р., 04:38:22

Те, що ви хочете, не існує. Якщо ви розумієте основи живлення, треба певну кількість білків, вуглеводів і жирів у вашому раціоні. Крім цього, вітаміни і мінерали. Ось тільки для життя, так як щодо нарощування м'язової маси?

Підсумок: якщо ви хочете наростити м'язову масу, вам доведеться гарувати і піднімати важкі речі. Ваше тіло буде адаптуватися до стресів ви надягаєте його (вправа), і на його відновлення буде supercompensate, щоб обробляти те, що ви сказали їй зробити плюс трохи вільних потужностей. Якщо ви хочете побудувати м'язи ви повинні багаторазово збільшити те, що ви просите ваших м'язів.

Якщо ви приймаєте протеїнові добавки, креатину, L-глютамин, і т. д. без введення в роботу, яка викликає ваше тіло, щоб наростити м'язову масу, вони будуть витрачати. Що ваше тіло не потрібно, це зайве, і всіх зайвих або відкидаються (як відходи) або зберігатися у вигляді жиру.

Коротше, немає болю, немає вигоди.


Додаткову інформацію про конкретних харчових добавках, які ви перерахували:

 • Креатин: спеціально моногідрат креатину дуже добре вивчена і випробувана добавка, яка допомагає вашому організму відновитися швидше. Рекомендована доза для дорослих становить приблизно 5 г в день, ніяких досліджень або рекомендації для дітей. М'язи використовують АТФ для енергії, яка при вживанні дає АДФ і лактату. Креатин допомагає перетворювати ADP назад в АТФ швидше. Якщо у вас є велика кількість червоного м'яса або риби в свій раціон, ви можете не побачити жодної користі з-за високої кількості креатину в цих продуктах харчування. Однак якщо ви вегетаріанець, ви побачите велике поліпшення. Креатин викликає затримку води, і правильна гідратація є ще більш важливим, коли ви доповнюєте.
 • Риб'ячий жир: зокрема ЕПК і ДГК Омега-3 також дуже добре вивчена і випробувана добавка, яка допомагає зменшити запалення. Якщо ви їсте все органічне, натуральне харчування з місцевих продуктів, вам може не знадобитися добавка. Однак, більшість агротехнічних прийомів (включаючи рибальство) включають неприродні дієти (зазвичай крупи) та інших стресових факторів на тварин, що робить ці джерела живлення більш запальні. Запалення є нормальною частиною тренування, і є попередником великих і сильних м'язів. Однак, занадто багато системного запалення викликає проблеми для вашої імунної системи і може зробити вас більш схильними до запалення тип травм, таких як тендиніти та бурсит.
 • Глютамінє незамінною амінокислотою, що означає, що організм може виробляти те, що йому потрібно. В катаболічних держави, такі як травми і захворювання, приймаючи його в якості доповнення можуть поліпшити вашу імунну систему і здатність до відновлення.
 • Ацетил L-карнітинє незамінною амінокислотою, знову ж маючи на увазі, що організм може виробляти те, що йому потрібно. Він допомагає організму виробляти енергію, і, ймовірно, також допомагає мозку краще функціонувати. ТДВ використовується у деяких методах лікування хвороби Альцгеймера.

Якщо ваш тренувальний стимул м'яка, запалення, викликані навчання знаходиться в межах нормального організму засобу відновлення. Крім того, якщо у вас є здорову дієту, ви будете отримувати всі креатин, Омега-3, глютамін, і ALC ваше тіло потребує, щоб нормально функціонувати.

Однак, якщо ви висуваєте себе в якості тренування спортсмена для свого виду спорту робить ваші потреби для цих елементів можуть випереджати свої можливості з'їсти їжу, яка містить їх. Під цим я маю на увазі тренування кілька разів в тиждень при високій інтенсивності для отримання краще, сильніше і швидше в обраному виді спорту. Я не кажу про зумбой або йогою (в той час як вони є складними дисциплінами, вони не мають ті ж вимоги відновлення як комусь тренування у складі баскетбольної команди).

+400
3ED 25 квіт. 2015 р., 11:19:17

Хтось каже, що якщо ти граєш в баскетбол або щось подібне, ваша довжина буде зростати. Дійсно, я не вірю в це. До речі, я хотів взяти свої ідеї. Що ви думаєте про це?

Що стосується

+382
Krii 17 жовт. 2013 р., 01:56:18

Крепатура, на кшталт болю в м'язах, які ви отримуєте від тренування, це не показник чого-небудь іншого, ніж ваше тіло використовується не для того, що ти зробив.

Якщо дві людини тренуються разом і складається хворобливість і інші не це просто означає, що інша людина налаштовується вже на цю процедуру. Це не негатив у всіх і людина, який хворий не отримує ніякої додаткової користі від тренування.

Це звучить як питання ви задаєте дуже обходячи питання ви хочете задати, з-за ви натякаєте, що людина, яка не сердься "отримає хорошу тренування і досягти успіху". Це не той випадок. Біль є не що інше, ніж ваше тіло не доводять до чогось, і хворе тіло все ще може продовжувати працювати.

+346
matlatzinca 8 жовт. 2015 р., 11:23:53

Я думаю, що ваш пульс монітор налаштований, щоб показувати Вам відсоток від максимального серцевого ритму, а не ваш фактичний пульс.

Переконайтеся, що ви встановили свій максимум правильно, якщо ви не знаєте свій правильний максимум годину (я припускаю, що ви не :) ) ви можете піти з формули (220-вік) і налаштувати його, коли ви починаєте помічати, що ви насправді збирається над нею.

+334
gomezluisj 6 трав. 2014 р., 07:19:02

Я на тренування, де я беру протеїновий коктейль і креатин коктейль (тільки інгредієнти з невеликою кількістю води) після моєї тренування. Загальновідомо, що під час прийому креатину необхідно споживання великої кількості води. Більшість статей говорять взяти певну кількість кожен день на ходу. Моє питання; важливо негайно споживати води після його прийняття або в проміжки часу після його прийому, або це не має значення, як довго, як ви отримуєте великий запас (1-2 галонів) кожен день?

Оновлення: з дуже високим споживанням води, не менш важливо збільшити споживання солі?

+222
Janine McKW 13 січ. 2015 р., 12:51:45

Як сказав Еріку, що вона може бути "здоровіше", ніж взагалі нічого не робити.

Але: особливо на початку біговій кар'єри, занадто багато працює, може привести до травми. Ваші м'язи, ймовірно, робити цю роботу, але і інші речі, як ваші сухожилля і хрящі просто потрібно більше часу, щоб пристосуватися до такого незвичайного тиску. Може здатися, добре на початку, але ви можете завдати серйозної шкоди вашому організму.

Я 180 см і 94 кг і я бігаю щодня близько 5 км з темпом 5:00-5:30 хв/км і по вихідних бігаю 10+ км.

Звучить так, як ніби ви вже робите цю процедуру протягом деякого часу і, здавалося б, не привести до травми досі. Так що, можливо, Вам ПОЩАСТИТЬ. Але які ваші цілі після цієї рутини? Якщо ви хочете втратити вагу, це може бути корисно, щоб змінити свій раціон харчування і зробити деякі силові тренування.

Якщо ви хочете стати краще в бігу, то варто задуматися про зміну рутини, тому що це необхідно, щоб дозволити своєму організму деякий час для відновлення, щоб адаптуватися таким чином, що покращує запуск. Крім того, працює на такій же відстані в тому ж темпі-це не хороша річ, щоб зробити, тому що ви не будете тренувати ваше тіло, щоб зробити швидше або бігати на великі відстані. Для досягнення цього ви повинні отримати стимул.

Може бути, для початку ви можете почати з звичайної такий:

 1. День: робити швидше працювати, може бути, близько 6-8 км. Ви можете отримати захекавшись, але не повинні йти на все.

 2. День: зробити деякі intervalls. На вашому етапі можна розігріти і потім зробити щось на зразок 4 intervalls 800м з "відпочинку" фази більш повільного бігу між ними. Темп повинен бути встановлений так швидко, що останній інтервал дуже важко закінчити.

 3. Вдень: робити в довгостроковій перспективі. Ви можете почати з 10 км і збільшити дистанцію крок за кроком. Темп повинен бути повільніше, ніж з іншими працює. Ви повинні відчувати себе комфортно.

Якщо вам потрібна активність кожного дня, щоб заспокоїтися або щось подібне, ви могли б подумати про те, що деякі crosstraining, як їзда на велосипеді або плавання, так як ці види спорту не так сильно напружувати ваше тіло.

Сподіваюся, відповідь не надто далеко від вашого питання.

+217
Daniel Causebrook 10 лют. 2010 р., 12:00:11

По суті, будь-яку вправу можна робити 30+ повторень без болю. Для реабілітації потрібно низькою навантаження і багато повторень, це буде отримати кров тече і допомогти процесу загоєння. Якщо віджимання не важко, спробуйте більш легкі варіанти, наприклад, притулившись відчинені двері і виконавської пуш-ап руху. Відрегулюйте кут нахилу, переміщаючи ваші ноги ближче до дверей і далі, поки ви не зможете робити 30-50 повторень. 3 комплекти достатньо.

Розтяжка також допомагає. Потягування-це теж світло ексцентричні вправи. Візьміть ремінь або еластичну стрічку і захопити над головою. Повільно переведіть руки назад до пояса торкнеться дна, потім навпаки. Повторіть 5-10 разів.

+152
idur 28 січ. 2014 р., 07:01:47

Переконайтеся, що ваші передпліччя не вкладаються на верхній частині плечової кістки. Вона повинна бути в стороні.

enter image description here

Ви можете зробити це стрейч, щоб допомогти поліпшити вашу гнучкість для установки зловити.

enter image description here

Головне-лікті догори, а не положення пальця в улові. Якщо вам не вистачає гнучкості, існують альтернативні ловити ручки, ви можете використовувати:

enter image description here

+115
Daniel Eagle 2 січ. 2013 р., 04:41:43

Кращі еквівалент я знаю Нейсміт правило. "Дозволити 1 годину на кожні 3 милі (5 км) вперед, плюс 1 годину на кожні 2000 футів (600 метрів) підйому."

По-друге, коли справа доходить до виконання його, наскільки добре ви особисто знаходитесь у бігу по горбах. Вам може знадобитися, щоб розрахувати коефіцієнт самостійно. Пам'ятайте, що пристрої Garmin відображення рівня моря на відстань, не відстань схил.

+105
Antarpal SINGH 19 жовт. 2011 р., 10:31:17

При ходьбі по рівній площині, коліна не згинайте стільки. Ваші стегна будуть робити велику частину роботи.

/\
 / \
 / \
/_ \_
-----------------

При ходьбі по похилій поверхні, ноги згинаються в колінах більше і в результаті, ваші квадрицепси можуть бути використані для розширення задньої частини коліна в прямому положенні. Більшою розтяжки на сідницях дозволяє їм генерувати більше енергії для тяги ногою назад. Більш гострий кут ваших ніг допоможе вправа діапазони телят , які ви не звикли в повсякденному ходьбі.

___
 | |
 | |_ /
 / /
/_ / 
/
/

Ви будете спалювати більше калорій на похилій поверхні, ніж на двовимірній площині, за умови, що обидва налаштовані на однакову швидкість. Це тому, що ви повинні створити додатковий [маса * сила тяжіння * Сін(кут)] ньютонів, щоб рухатися вгору. На двовимірній площині, кут дорівнює 0; гріх(0) = 0, так що ніяка сила не використовується для переміщення вгору.

На закінчення, нахил буде працювати більшу кількість м'язів. Але я не думаю, що ухил-це обов'язково краще, ніж плоска поверхня. Зміст бігова доріжка-робити кардіо, а не наростити м'язи. Але якщо кут особливо різким, він може бути використаний для збільшення м'язової витривалості цих конкретних перелічених м'язів кілька.

+43
blueprintchris 4 трав. 2016 р., 07:10:09

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil