Періодичні тренування, щоб виправити переднього нахилу тазу?

Нещодавно я виявив, що причина мого тіла криві у мене нижня частина спини з-за переднього нахилу таза. Я витратив деякий час на можливі виправлення, але всі сайти, що я знайшов

 1. Пропоную різні вправи для закріплення переднього нахилу тазу, і мені сумнівно, які з них вибрати
 2. В основному упор на те, що передня тазовий нахил, його причини і симптоми як її вирішити
 3. пропонуємо тільки розпливчасті рішення, як "відпрацювати частіше"

Тому, мені було цікаво, якщо хто-то, бажано хто-небудь з досвідом в цьому питанні, міг би надати мені чіткий план тренування з частотою, а також на який термін я повинна зробити це.

Я також хотів би прокоментувати, як довго я повинен чекати, поки я почну бачити істотні зміни.

П. С. Я ще не відчувала помітні болю в поперек або коліна, але це зрозуміло з моєї позі, що у мене надмірне передній нахил тазу.

Дякую

+855
pussmun 27 серп. 2014 р., 23:33:29
38 відповідей

У кого-небудь є реальний досвід з допомогою Fitbit або будь-який інший монітор для підняття важких предметів. Я зацікавлений у відстеженні калорій без вгадування.

+995
user2086812 03 февр. '09 в 4:24

Використовуючи калькулятор: http://lowcarbdiets.about.com/library/blbodyfatcalculator.htmя нарешті мали можливість працювати з цим правильно вимірявши себе, як в минулий раз я зробив це, ґрунтуючись на припущеннях.

Мабуть у мене 28.9% жиру. Я важу 95кг, значить, мій худий вага тіла 67.55 кг. Якщо ти повинен бути 0.5 г білка на кг м'язової маси тіла, це означає, що я повинен отримувати близько 34 г білка щодня.

Тому, якщо мій ІМТ схуднути (1lbs щотижня) щодня 1525 калорій, я отримую такі цифри для гда:

нуль тренування днів
калорій 1525
білок 34
вуглеводи (Макс) 183
- з яких цукру 73
- харчові волокна 24
жир (максимум) 58
- з яких насичені 18
натрію 3

За даними попереднього питання, ми повинні отримувати як мінімум 100 гр вуглеводів в день. Яка мінімальна жир я повинен отримувати, якщо 58г-це максимум? І це нормально, що вище ГДС дозволяє мені мати більше жиру, ніж білка?

+989
user41744 18 серп. 2010 р., 10:20:44
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я 20-річний чоловік. Мій зріст 162 см (прибл. 5feet 4 дюйма), але моя вага становить всього 42 кг (приблизно 92 кг). Це робить мій ІМТ буде близько 16.00. Низький вага-це не генетичне або в результаті яких-небудь захворювань будь-якого роду. Насправді, так як за останні 5-6 років, я застрягла на тій же вазі. Я пробував працювати пару років тому протягом року, але це не спрацювало добре. Низький вага почав викликати у мене серйозні проблеми зі здоров'ям, які включають низьку витривалість, раннє виснаження, слабкість в різних частинах тіла, і низький імунітет.

Я планую почати працювати знову, але на цей раз я хочу бути впевнений, що мій план тренування і режим харчування. Моє щоденне розклад,

 • 7:30 ранку прокинутися
 • 8:00 ранку поїду в коледж
 • 8:30 ранку - 5:30 вечора в коледжі
 • 9:30 вечеря
 • 11:00 годин спати

Я чисто вегетаріанські. Будь ласка, дайте мені знати, якщо мені потрібно надати більше інформації, ніж.

+967
Elyse J Pratti 27 лют. 2017 р., 01:17:43

Якщо я тренуюся в сауні Для щось на зразок Маратон-де-Сабль, це може мати побічні ефекти в довгостроковій перспективі? Як щодо парилки? За освітою я маю на увазі розтяжки, віджимання, присідання, АБС - близько 10 разів кожні 30 або 60 секунд. Звичайно, час, проведений в залежатиме від усіх сил.

+943
user292063 30 жовт. 2013 р., 13:21:01

Низька глюкоза либонь.

Спробуйте додати невелику кількість глюкоза до їжі і поступово зменшити дозу, так як ви не відчуваєте голод відразу після їжі. Працював для мене.

+925
Shahl Hamid 11 серп. 2016 р., 23:25:12

Я намагаюся перекласти багато жиру, і я почав свою гру. Я займаюся спортом 4 рази в тиждень на вагах (1 година занять), і намагається піти на 2 30-40 хвилин працює на вершині, що.

На вершині, що я відстеження калорій, використовуючи Армстронга додаток, і вже під мету на півмісяця.

Перший тиждень я втратила 5 фунтів, чудова новина.

На цьому тижні у мене отримує 7 фунтів!!! Що я міг упустити? Мій калорій строго контролюється, я працюю набагато більше. Як вона може піднятися?

Я зважуюся вранці в п'ятницю, після того, як рух Мій ранок".

+908
Anton Lukin 16 трав. 2016 р., 07:44:31

Так, поліпшення станова тяга сприяють поліпшенню присед. Обидва ці руху штанги тренувати спину і ноги.

Проте, будь ласка, розглянути питання про "перших трьох питань" , коли ви бачите менше прогресу, ніж ви хочете чи очікуєте.

До речі: сквот не може бути правильно зауважив один чоловік; потрібно дві людини-один для кожного кінця штанги. І, якщо ви не присед і самосели допомогти вам, то залишайтеся з барі; не запорука повністю і залишити його в своїх руках.

+862
ozmax 13 лист. 2018 р., 17:36:48

Я бачив, як ти задавати і відповідати на питання, тому я впевнений, що у вас більше теоретичні відповіді, які ти шукаєш. Тепер, щоб зробити їх реалістичними (ака broscience, що працює для мене).

Не їжте, коли ви голодні. Є, коли це доречно. Не їм, тому що вам це подобається; є, тому що ви не хочете, щоб ваше тіло чіпляється за жир у вас є. Це не тільки про їжу менше калорій; не менш важлива його цілісність. Навіть якщо ви їсте менше калорій, але вони не сумісні, це не допоможе багато. Білка-і-волоконно-заповнені сніданок, білка і волокон, наповнених обід і легка вечеря.

Я якраз збираюся почати або (тому що я отримав все необхідне обладнання: лавки, стійки і т. д.); Однак, я в даний час піднімати тяжкості постійно. Мені подобається чітко певні м'язи. Прийнята теорія не піднімати тяжкості кожен день. Однак, я переконатися, що я щось ліфт в день. На мій вага днів, я піднімаю більш важкими вагами для визначення і сила; в інші дні, я піднімаю звичайними вагами (зазвичай гантелі) , тому що вони також спалюють жир. Зайві важкої атлетики просто, щоб підвищити свій обмін речовин, змусити мене виконати яку-небудь роботу, і спалювати жир.

Крім того, я виконую кардіо кожен день.Виконайте стільки вправ кардіо або ВИИТ стільки, скільки ви можете. Я використовую Insanity і P90X; так, я знаю, що вони ВИИТ-орієнтованої. Вони допомагають спалювати жир; крім того, вони допомагають з моїм гнучкість. Якщо ви можете зробити аналогічну програму, використовувати його. Ви хочете спалити якомога більше жиру, як ви хочете; значить, вам потрібно збільшити вашу послідовність.

Крім того, ви повинні рухатися більше. Я використав, щоб бути сидячим. Я працюю в офісі, тому сидять по 8 годин в день-для мене нормально. Однак, я виконую хрумтить кожен день на своєму місці; інший раз, я піду в кімнаті відпочинку і виконувати бурпи, стрибки, віджимання, чи дощок. Я намагаюся не сидіти за 3 години без виконання деяких вправ (навіть якщо це просто розтягнення). Не думаю, що ви робите HIIT вправи і все. Або ви будете піднімати тяжкості і бути зроблено. Ні! Рухатися ваше тіло як можна більше. Припаркувати свій автомобіль і пройти (потужність пішки, коли ви можете) в магазинах. Або бігти. Робота, що серце всі шанси ви отримуєте. Стрибок. Танцюють під музику. Сядьте високий в кріслі (а не сутулий).

Додати віджимань, підтягувань на турніку, а ноги-вікон в свій репертуар. Це повинно бути для силових цілей. Я повинен бути в змозі підняти себе (мене не хвилює, наскільки сильний чоловік, якщо вони не можуть виконувати підтягування, вони не досить сильні). Створіть свою силу, піднімаючи себе.

Це може здатися багато (хтось прокоментував в одному з моїх питань, які я кидав усе в жир....лол), але це не дуже багато. Підтягування, chinups, ноги-вікна займе близько 2 хвилин або менше. Так само, як для віджимання, зворотні скручування, та інші художня гімнастика. Ви не повинні думати про них як навчання, так як нормальної повсякденної діяльності (мій підтягуючі бари знаходяться в моїй спальні або ванної двері; це гарантує, що я їх бачу щодня і постійно). Чим більше ви активні, тим більше ви будете хотіти стати.

Тепер, коли ви робите всі оці:

 • Майте щотижневий журнал. Вимірювати свою вагу, грудей і талії розмірів. Багато люди захищають вимірювати один або два рази у місяць. Я не куплюсь на це. Виміряти себе в тиждень і записувати свій низький вага, що тиждень (не те, що ви втратили, але ваші фактичні вимірювання). Це дозволяє вам знати цифри, щоб перемогти. Я тільки що завершив на 10-му тижні моя вага-втрати програми і я втратив майже 30 фунтів, близько 7 дюймів від моєї талії, і набрала близько 3 дюймів за розміром грудей (з-за важкої атлетики). Якщо я не бачу ніяких змін в тиждень, я просто змінити тренування на наступному тижні.
 • Виходячи з цифр, які ви бачите вище, ваша одяг повинен розповісти вам подібні історії. Груди спочатку повинні скорочуватися, а потім збільшити. Ваша розмір ременя повинні змінюватися. Ваше обличчя повинно стати стрункішою (тобто ваші окуляри повинні відчувати себе по-іншому).
 • Інвестувати в деякі обтягуючі футболки, якщо вони у вас є, виставляти напоказ їх :). Чим більше вам подобається ваше нове тіло, тим більше ви хочете, щоб зберегти його.
 • Приймати полівітаміни (по можливості, щодня). Ви просто не хочете схуднути, ви все ще хочете бути дуже здоровим.

Я розумію, що це анекдотично, але вони працюють для мене. І я знаю одну людину, що це працює так добре. І це не важко слідувати. Раз я їх бачу як звичайну повсякденну діяльність або якесь нове пригода, вони просто вписуються в моє життя.

Сподіваюся, ці поради broscience допомогти.

+821
Kathryn Silures 18 груд. 2012 р., 06:22:58

Так, робити "розминку".

Є багато способів, ви можете створити коротку тренування, яка безпечний кінець ефективними. Звичайно, нічого іншого не робив, ніж ваші 20 віджимань це багато краще, ніж нічого не робити, але він може бути далеко від оптимального. Вам може здатися, що віджимання-це не складна вправа, але ви все ще покласти ваші тіла на зап'ястях і плечах. Так що "розігрів" спеціально для вас означатиме, щоб обережно рухатися м'язи не напружуючись, і не "збільшувати ваш пульс до 70% від максимального".

Ось приклад того, що я б зробив:

 1. Ніжний активного розтягування зап'ясть і плечей.

 2. Кілька спинних рухів і випадів.

 3. Перший поштовх-повільно, з акцентом (може бути, коліна).

 4. Потім зробити повний набір віджимань.

 5. Провести останні пуш-ап на півдорозі протягом декількох секунд.

 6. Сісти, і знову рухатися в зап'ястях і плечах, акуратно. Почекайте трохи, перш ніж знову встати.

Це працює для мене, але напевно, буде краще, якщо поекспериментувати і створити власну процедуру, яка працює для вас.

+800
Josh Jenner 17 лип. 2012 р., 10:38:34

Я не хочу здатися грубим, але те, що ви просите змушує мене вірити, що ви не зробили жодних досліджень в цьому. Гуляючи певний точну кількість кроків не реально нічого, крім ...ну, вважаючи свої кроки. Якщо ваша мета-схуднути, перше, що ви повинні зосередитися на вашій дієті. Враховуючи, що ваш раціон правильно, ви будете втрачати вагу, незалежно від того, якою діяльністю ви займаєтеся. Я можу посилання на купу статей про це, але я думаю, що ви повинні досліджувати деякі з цих речей на свій власний. Тим не менш, я дам вам кілька порад про те, як досягти того, чого ви хочете.

Насамперед, забудьте про цю кореляції бізнесу. Втрата ваги, харчування і т. д. не лінійні процеси, і в значній мірі залежить від індивідуальних.

Мій кращий рада, якщо ви хочете схуднути, буде дотримуватися встановленої дієти як до низкоуглеводной високим вмістом жиру (так як ви тільки ходить, ви дійсно не потрібно вуглеводів для будь-яких інтенсивних фізичних вправ, крім волокна, звичайно). Гарною основою, буде приймати ваш вага в кг і множимо на 14. Це більша чи менша кількість калорій необхідно для підтримки ваги, де ви зараз. Тому залежно від того, скільки часу ви хочете втратити цю вагу, наприклад, якщо ви хочете втратити близько 0,5 фунт на тиждень, відняти 500-600 ккал від цієї цифри, і домогтися, щоб споживати таку кількість кожен день. Так що, якщо ви важите 165 фунтів, тоді вам потрібно буде приблизно 1700-1800 калорій в день, щоб втратити півмільйона фунтів на тиждень (знову ж таки, зверніть увагу, це не зовсім лінійний).

Цих калорій, оскільки ви хочете зберегти м'язи, переконайтеся, що ви отримаєте принаймні один грам білка на кг ваги, я.е 165г оскільки більше м'язів означає більш високої швидкості обміну речовин. Близько 20-30% ваших калорій повинні надходити з жирів, а решта-з вуглеводів з низьким глікемічним індексом, орієнтуючись на волокна.

+765
meepmorpzoop 5 лип. 2015 р., 07:07:55

Я знаю, що бодібілдинг робить вас важче, сильнішим і більш привабливим, але це дійсно корисно для здоров'я в довгостроковій перспективі?

Бодібілдінг це не силові тренування.

Бодібілдинг-це дуже специфічна практика, щоб поліпшити свою зовнішність. Силові тренування, навпаки, тренування, щоб поліпшити можливості свого тіла. Силовий тренінг-це більш широка категорія, але ці два не повинні бути довільним, в дискусію про користь для здоров'я.

Припустимо, що робить сила регулярно тренуєтеся, Б регулярно аеробні вправи з фізичної підготовки взагалі. Припускаючи всі інші умови такі ж, мені здається, що тривалість життя буде набагато довше, ніж А і С, а тривалість життя може бути трохи більше, або навіть не обов'язково більше, ніж С. Я прав?

Ви сильно недооцінюєте переваги для здоров'я силові тренування.

Сила важлива для довгострокового здоров'я, оскільки він є сильним предиктором смертності від усіх причин (одна, дві, три, чотири, п'ять) і тримає вас в змозі виконати завдання самостійно. Силова тренування покращує здатність виконувати основні повсякденні завдання, яка є одним з основних елементів якості життя як один віків.

Кардиореспираторный фітнес-це важливо, але вона не володіє монополією на здоров'я.

+752
Deepak Patel 9 січ. 2015 р., 17:28:05

Наступний калькулятор використовує більш пізні дослідження з визначення взаємозв'язку між нахилом градієнта, швидкості і калорій, на додаток до в ході натурного експерименту даних: Calcuator.

+751
profe 2 груд. 2013 р., 17:02:19

У старі добрі рецензія на передові спортивне харчування, Джон Берарді рекомендує пити 30 г вуглеводів і 15 г білка за годину навчання.

Як би з'їдаючи те ж кількість твердої їжі порівняйте, скажімо, невеликий банан (~20 г вуглеводів, 1 г білка) + едамаме 1 унції (12 г білка, 12 г вуглеводів)? Тхо мета-максимальна м'язова синтезу.

+744
anurag145 25 лист. 2012 р., 21:41:09

Я тренувався протягом чотирьох років навчання, і двічі потрапили в біду, а робити жим лежачи, що привело мене до переосмислення, як я з жиму штанги лежачи.Оскільки жим лежачи є складовим руху, його не завжди треба, що грудні м'язи будуть здаватися по-перше, у часи свого плеча або трицепс, Що почати давати і один, щоб зупинити їх встановити чи реп. мета.

Кращий спосіб боротьби з цим-почати з важким вагою, а потім тримати на зниження ваги з однієї категорії в іншу по десять фунтів (залежно від ваги підходить саме вам). Цей шлях до того часу ви будете на п'ятий чи шостий комплект ви будете більш впевнено штовхаючи вага без особливої небезпеки він падає на тебе і все одно йде у відмову. Спробуйте обмежити ваші повторень від шести до восьми вихідний важкі набори, і ви знайдете, що з третього або четвертого набору однакової ваги, щоб бути більш складним, щоб вам було комфортно з попередніми. Як згадано іншими, перемикання на dumbles теж хороший варіант. Я не згоден, що перехід на Сміт машини краще, оскільки руху Сміт машини контролюється і дуже жорсткою, і на мою думку не правильний.

+718
user7977797 30 квіт. 2015 р., 09:24:38

Повільні рухи повинні бути за межами траси. Скрізь, де я був (шкільні пісні, коледжу/університету треки, і спільнота треків) це була конвенція.

+706
bippy 13 черв. 2017 р., 10:42:04

Цифри конкретного виробника і взагалі не відкалібрований. Великі числа означають більш опору, але цей параметр, напевно, не буду плодити однакові опору навіть між двома машинами тієї ж моделі, особливо коли вони вже не нові.

Якщо велосипед має дисплей, який показує швидкість, а що ні, перевірте керівництво виробника, щоб побачити, якщо вони документа, як це визначається.

+664
neesh 21 вер. 2010 р., 18:49:38

З так багато дезінформації по всьому інтернету, як я можу дізнатися станової тяги?

+661
Chinplays 4 серп. 2010 р., 10:46:09

Ви не повинні робити нічого, що традиційно вважається стретчінг, тобто піднімаючи ноги вгору на щось, щоб розтягнути підколінні сухожилля або нахиляючись уперед, щоб торкнутися пальцями ніг. Що призводить до зниження продуктивності і підвищеного ризику травматизму. Це тому, що розтяжка послаблює м'язи протягом короткого періоду часу після розтягування.

Тепер це не означає, що ви не повинні робити розминку - вони як і раніше хороша ідея, але ваш підігріви повинна складатися з рухів, які нагадують дії ви будете робити. Для підняття важких речей, що буде робити підйомників, поступово збільшуючи вагу. Для бігу, що б починати з ходьби, переходячи на біг підтюпцем і прискорення, як ви зігрітися.

Зараз є так званий динамічний стретчинг, який не протягувати, я думаю, що називати це діапазон рухів руху є більш точним. Що сказав, Деякі люди мали його вдовбали їм, що вони розтягують, і вони не бажають не робити цього. Вони готові змінити те, як вони тягнуться, але не те, що вони стрейч. Так що динамічна розтяжка, як термін, був придуманий, щоб дати цим людям щось робити для розминки, що б не на шкоду їх продуктивності.

Наскільки круто йде вниз, це не так важливо. Розтяжки (тобто реальне розтягнення) відчуває себе досить добре з болю в м'язах для деяких людей, навіть якщо немає підтримки це насправді вигідно. У той же час, якщо ви не збираєтеся нічого робити після цього, занепокоєння гальмуванням продуктивності є спірним, і ви не підвищеним ризиком отримання травми нічого не роблю.

Є виключення, якщо у тебе є сила дисбалансу між м'язами, що беруть участь у дії, спрямована на зміцнення м'язів з натяжкою привести їх вниз, ближче до слабкого м'язів дозволить більш слабкі м'язи займатися більше, а не робити нічого взагалі. Хоча це і фізіотерапія, і не повинні бути частиною вашого регулярного прогріву, і після того, як ви досягли своєї мети ви не повинні робити це.

+660
Lisa Stone 7 серп. 2012 р., 01:25:05

Коротка відповідь та продовжити нормально заплановані тренування сесії. Біль значно зменшується з плином часу, як ви звикли регулярно використовувати ваші м'язи. Краще мати один світловий день і продовжувати тренуватися, ніж взагалі пропустити.

Зараз, суворі Домс (крепатуру), як це звучить, як ви відчуваєте, є симптомом прошу вашого непристосовані тіла зробити набагато більше роботи, ніж він був готовий. Проблема не у міцності, але втому та відновлення. Ваш організм не звик відскакуючи назад від важкої роботи ще.

Моя рекомендація для вас:

 • Підступ близько 20% (знизити вага на турніку), і зосередитися на формі. Ви хочете йти як мінімум паралельно, щоб отримати максимум від тренування. Якщо ви не можете виконати вправу з правильною формою, тримати вагу викл, поки ви можете. Погана техніка-це те, що викликає травми.
 • Використовувати цей новий більш низьку вагу, так як ваш поточний вагу працювати і поступово завантажувати звідти (додати 5 кг або 2,5 кг за сеанс).
 • Використовуйте поролоновий валик і розтягуватися після тренування. Це допоможе допомогти в одужанні.

Скажімо, наприклад, ви стрибнув у вашій першої сесії з 135lb присідання і ви не звикли до цього типу вправ. Ви б підступ у 105lb і працювати звідти. Ось, скажімо, коли ти 135lb присідань ви тільки пішла на півдорозі вниз. Вага був занадто важкий для вас, то і це занадто важко для тебе тепер. Можливо, вам доведеться йти весь шлях до 65lb або навіть порожній бар, щоб отримати техніку відразу. Коли ви починаєте, техніка набагато важливіше, ніж вага на штанзі.

Стає сильнішим-це не спринт. Ви там повільно.

+608
Lo Sang 24 лип. 2011 р., 23:59:09

Якщо ви знаєте, який він високий, ви могли б зробити деякі розрахунки. Цей сайт обчислює базального метаболізму, враховуючи вагу, ріст і вік.

А 30yr старий чоловік 110 кг і заввишки 1,8 м, буде мати БМР від 9500kJ/добу. (Формула є просто приблизними, і фактичне БМР буде залежати від багатьох інших факторів)

Далі, зверніть увагу, що 1 кг жиру магазинах 37000kJ енергії. Це означає, що для того, щоб втратити 1 кг жиру, 30yr старі вище людина буде постити протягом 37000/9500 = 3,9 днів. Після двох тижнів голодування, він втратить (14*9500)/37000 = 3,5 кг. Це якщо він не їсть нічого вже 2 тижні і не роблячи вправи. Якщо б він був до тренування крім того, він може втратити 7кг жиру в двотижневий термін.

У вашому випадку людина-це тільки голодування 2 дні в тиждень. Тому я думаю, навряд чи він би втратив 6 кг жиру в двотижневий термін. У наведеному вище прикладі, якщо білок був спалений замість жиру, він втратив 14кг білка, так як 1кг магазинах протеїн половину вмісту енергії, що 1 кг жиру магазинах.

Тому я припускаю, що його втрата ваги може бути обумовлено поєднанням води, жиру і білка, але не все в жир. Також вага тіла змінюється протягом дня, так що, можливо, він не зважити себе в те ж саме час дня, коли він підрахував свої втрати 6кг.

+605
runtimeZero 18 січ. 2020 р., 15:26:56

Я/погана постава і я програміст, а також.

Кращі речі, щоб зробити, це

Сходити до костоправа

Я ніколи не думав, мануального терапевта раніше, але одного разу я був на виставці здоров'я і вийшов один, і все, що він робить, спеціалізується на поставу. Там, здається, є тонни з них, які роблять це.

Отримайте персональні тренування

Якщо ви отримуєте персонального тренера, який знає, що вони роблять вони сука на тебе з того часу у вас немає гарної постави, робити будь-які вправи і навчить вас деякі вправи і тягнеться, щоб допомогти.

Обидва коштують багато грошей($44/ Чіро сесії і $50+ для особистого сесії trainner) але для мене вони стоять.

Я бачу великі поліпшення в моїй поставі року я займаюся цим.

+604
Afiq Xilantra 14 лип. 2016 р., 21:47:31

Підготовка (розробка) і працювати не одне і те ж. Ви повинні тренуватися щодня. Це не означає, працюєте, але ви повинні рухатися ваше тіло. Ходьба є відмінна вправа, і, можливо, це один з кращих. Ви також можете робити деякі прості речі, такі як стрибки.

Однак, біг і марафон-це дещо інше. Хоча є багато людей, які стверджують, щоб працювати кожен день і мати гарне здоров'я; біг може зашкодити вам в довгостроковій перспективі, якщо ви не перестаратися. Будучи сказав, що, я дійсно вважаю, що будь-який здоровий чоловік повинен бути здатний пробігти певну відстань (яке може змінюватися для кожного).

Отже, 1 день серйозною силового тренування може бути достатньо для середнього Джо, але ви (всі) повинні спробувати додати ходьбі в його/її повсякденному житті, наприклад, 8К-10к кроків.

+593
Senthil Kumar 12 серп. 2019 р., 04:03:51

Ви праві, ви не можете також відновити, як ви могли, коли ви були в коледжі. Така природа людського тіла. Однак, ви можете зробити кілька речей, щоб дати вашому тілу кращий шанс на відновлення:

 • Досить з'їсти. Якщо ти хочеш розвиватися і працювати на 70-90% РМ у ваших тренування в тренажерному залі, то ви повинні з'їсти достатньо, щоб допомогти вашому організму відновитися. Виробити свій TDEE на і використовувати це в якості керівництва.
 • Достатня кількість сну. 8 годин-це те, що ви повинні прагнути. Краща сума варіюється від людини до людини, так що спробувати кілька різних цифр.
 • Практика форма з досконалою формою його майже неможливо, щоб дати собі травми (за винятком може опустити штангу на себе). Ви працювали на деякий час, який означає, що ви наближаєтеся до кінця циклу (розробка, як правило, на 90% частіше не останній реп). Спробуйте перезапустити з де-навантаження на практику форма. Кидати у вправах мобільності, щоб допомогти з цим.
 • Встановіть ваші пріоритети прямо поставити перед собою певні цілі та дизайну твій день зустрічі з ними. Я хотів би бути в змозі відповідати приготований сніданок, 9.5 годинного робочого дня працювати 3 години ігор, 2 години gymming, добре приготована вечеря, 1 година гри з моїми котами і 8,5 годин сну, але є не вистачає годин на день. Якщо ви хочете прогресу в тренажерний зал потрібно виділити час для тренажерного залу, їжа і сон
+582
Martine Benoit 11 лют. 2018 р., 20:47:30

Отримати Дексу значення. Вони коштували чимало, але всі вони є золотим стандартом. Є тренажерні зали, реабілітаційні клініки, коледжі та університети, які можуть надати їх.

+467
jeid 18 груд. 2015 р., 07:32:04

За даними за 2007 рік дослідження, дія харчової лактози на довгостроковий високим вмістом жиру-дієта-індукованого ожиріння у щурів, "додаванням лактози з високим вмістом жирів знизилася маса тіла, збільшення ваги тіла, накопичення жиру, і рівень сироваткового лептину."

У дослідженні чотири групи спостерігалися протягом 84 днів: Дієта група (продовження), лактози дієтичне групи (лак), в якому кукурудзяний крохмаль в дієті управління була замінена на лактозу в розмірі 10% від ваги дієта, дієта з високим вмістом жирів група (жиру), в якій сало було додано в дієта для того щоб відрегулювати ліпід енергетичний коефіцієнт до 40% , а лактози-додано высокожировой дієти (жир+лак), в якому 10% лактостаз був доданий до високим вмістом жирів. На графіках нижче порівнюється вага жирів і кількість сироваткового лептину (гормону, який регулює довгострокові апетит) між чотирма групами в кінці спостереження.

З графіків видно, немає суттєвої різниці між накопиченням жиру і сироваткових рівнів лептину між прод і лак групі, але сало+лак групі зменшилася накопичення жиру і сироваткового лептину з жирових групі.

enter image description here

+447
PrasinoMago 6 жовт. 2011 р., 23:26:12

Протягом кожного тренувального циклу марафон, Наші групи завжди включає як мінімум одне тренування Хілл щотижня. (Для подвійний марафон містах ми робимо один раз в тиждень). Там немає встановленого часу, щоб зробити наші пагорби, замість цього, ми сконцентруємося на хорошій формі, що йдуть вгору і вниз по схилу. На початку, я може працювати повільно, і я поклав все мою увагу на форму. Я завжди намагаюся завершити дистанцію, навіть якщо я ходжу більшу частину пагорбів.

В кінці циклу, я вважаю, що зусиль значно легше, ніж було на початку і горбах окупитися навіть на плоскому ходу. (Як В Чикаго).

Я хотів би використовувати мої тренування, щоб отримати витривалість і тренування в тренажерному залі, щоб набратися сил. сідничні м'язи, підколінні сухожилля і квадрицепси хороші райони, щоб зосередитися на міцність. Я ніколи не знаходив, що тренажерний зал будує будь аеробної потужності на пагорби.

Щоб дійсно підвищити витривалість ми також змішати в запустити ЛСД включення пагорби.

+419
DrDubious 30 квіт. 2010 р., 18:44:15

Скільки часу буде потрібно, щоб збільшити вагу ?
Ну, це питання не кожен зможе відповісти. Це залежить від різних міркувань, таких як генетика, харчування і інтенсивність тренування.

Скільки разів на тиждень я повинен бути навчання
Для новачка, більшість експертів радить 3 рази в тиждень для кожної групи м'язів. Але це також залежить від інтенсивності тренування і вашого життя.

Побудови плану тренування
Ви можете знайти хорошу розминку плани на інтернет, як - небудь , яке є чи не найефективнішим онлайн план тренування.

Якщо ви хочете розробити свій власний розпорядок, то ви можете перевірити звичайного тренування. Цей сайт є дуже корисно, коли справа доходить до побудови вашого власного рутини. Це буде вести вас крок за кроком, щоб побудувати ідеальний режим, який підходить для ваших цілей і вашого поточного рівня фізичної підготовки. І це допоможе вам вирішити, скільки разів на тиждень ви повинні тренуватися і скільки підходів і повторень ви повинні робити кожну вправу.

+388
Treyzania 14 черв. 2013 р., 12:53:58

Моя дружина часто дуже зайнятий в школі, так що я в кінцевому підсумку роблять приготування їжі в основному. Проблема в тому, що я така людина, яка може дуже легко втратити вагу і апетит, як правило, Ваги з моїм рівнем активності. Як такої, я вважаю, що перегодувати її, тому що я використовував, щоб годувати себе і я їм більше і важкими продуктами. Я зазвичай просто їм м'ясо, овочі і фрукти з товариства зерен.

Ми обидва їздять на роботу на велосипеді по горбистій 9,6 км (6 миль) в обидва кінці щоденні маршруту і живуть досить активним життям поза роботи. Я в 90 кг з 12% жиру, і моя дружина в 70кг на 23% жиру. Моя дружина хотіла б, щоб опуститися до 17% жиру, який би втрата ваги 4кг.

Як я повинен налаштувати її порції і продукти, щоб допомогти їй зробити втрату ваги вона хоче?

+355
alexroat 20 жовт. 2012 р., 00:37:27

Я використовував С4 зовсім небагато разом з креатином, а також. В залежності від вашого креатину, С4 не даватимемо вам стільки креатину (я вважаю, що це був 1г на ложку). Деякі люди стверджують, що креатин потрібен "фази завантаження", але це не було доведено.

Справді, "фази завантаження" була спопуляризована компаній, які хотіли б продавати більше своєї продукції. Вони припускають, у фазі завантаження, а споживач буде більш використовуючи протягом перших тижнів (без будь-яких практичних результатів).


Креатин-природна амінокислота присутній в організмі людини і тварин. Людське тіло має 100-115 грам креатину у формі креатину фосфату. Ніяких негативних побічних ефектів не було зазначено в дослідженнях з рекомендовані рівні добавки.

В залежності від вашої ваги, тут представлені креатин повітрозабірники в день:

 • Менше або дорівнює 140lbs = 5-6grams в день ремонт
 • 141lbs в 168lbs = 6-7.5 грам в день-це ремонт
 • 169lbs в 199lbs = 8 грам в день-це ремонт
 • 200lbs для 242lbs = 8-10 грам в день-це ремонт
 • 242lb+ = 10-12 г на день

Отримав від bodybuilding.com

Вам буде добре, якщо ви використовуєте креатин і С4 разом. Просто пити воду з-за рівня креатину. Коли я цикл на креатин я використовую близько 5 г в день, навіть якщо я 170фунтов.

P. S: Якщо вам сподобався С4, ви могли б любити пошесть. Мій новий перед тренуванням.

+305
Katta Nagarjuna 23 серп. 2019 р., 03:53:49
1. Скільки білка потрібно в цілому, щоб набрати масу/м'язи на дупі?

Досить хороше правило, яке використовується в бізнес-колах є 1 г білка на фунт ваги тіла щодня, хоча багато нові дослідження показали 0,7 г на кожний кілограм ваги, щоб бути настільки ж ефективним. У вашому випадку, 80г білка буде хорошою мішенню, з 90г до 113Г бути достатньо.

Що стосується загальної кількості калорій, дискусії між JJosaur і mirower досить інформативна. Якщо ви тільки починаєте тренування з обтяженнями, ви можете бути в змозі піти з загального вміст калорій (навіть дефіцит) і ще наростити м'язову масу, а ваш організм адаптується до нових вимог. Пізніше, однак, загальним профіцитом калорій буде гарантувати, що ви будете набирати м'язову масу.

Є кілька хороших калькуляторів в інтернеті, де ви можете ввести свою вагу і рівень активності, щоб виробити базальний метаболічно тариф, і потім звідти ви можете працювати, скільки вам потрібно з'їсти, щоб бути в профіцитом.

2. Які продукти я повинен їсти?

Щоб набрати вагу в здоровому способі, то краще перейти на продукти, які є одночасно і поживним, і висококалорійна. Є так багато бодібілдинг скоби є в інтернеті, але насправді ви не можете піти неправильно з яйця, горіхи, насіння, риба, незбиране молоко, вершкове масло, курку, червоне м'ясо, зелень, і стільки овочів, скільки ви можете зручно поміщається ст. Плоди зазвичай добре, враховуючи вміст цукру.

3. Якщо я зроблю протеїновий коктейль, скільки білка він повинен бути?

Зазвичай однієї порції сироваткового порошку містить від 20 до 40 г білка. Знову ж, є деякі нові докази там, припускаючи, що 20г це достатня кількість для одного струсити.

4 Що мені треба зробити/з'їсти перед тренуванням?

Оскільки ви намагаєтеся наростити м'язову масу, я пропоную вам зосередитися в першу чергу на опір і силові тренування. ExRx.net відмінний ресурс показує вам, як правильно виконувати рухи з вагами, мінімізуючи ризик травм і отримати максимальну віддачу від тренування. Це завжди гарна ідея, щоб спробувати вправу з дуже невеликою або ніякої вага першим, щоб отримати правильну форму, темпи і діапазон рухів.

Оскільки ви згадали, бажаючих працювати ваш зад, ви, ймовірно, будете зацікавлені в рухах, як присідання, виваженим і глют мости.

http://www.exrx.net/WeightExercises/Quadriceps/BBSquat.html

5. Я повинен пити протеїновий коктейль до або після тренування?

Хоча я згоден з JJosaur, що дієта-це дійсно важливий компонент, щоб бути стурбовані, є непогана тенденція в літературі показує, що 20 до 40 г білка, спожитого протягом кількох годин до силового тренування, і протягом 90 хвилин після тренування опору, це гарний спосіб дати собі найкращий шанс для нарощування м'язової маси. Або може бути в якості їжі або в шейкері, і багато в чому залежить від уподобань.

https://jissn.biomedcentral.com/articles/10.1186/1550-2783-10-5

+241
Russell Hart 21 груд. 2012 р., 19:16:45

Ні, ви не повинні.

Ключ до будь-якої хорошої програми навчання є зміна. Ви можете варіювати кількість повторень, набори, ваги або здійснювати вибір. Не робити те ж саме кожен день.

+200
scissortail 10 лип. 2013 р., 07:45:47

Я не кажу, що я можу підтримати це з сильним прямих доказів, але роблять це в довільному порядку інші, ніж

 1. Первинна важкого складеного ядра ліфтів
 2. Аксесуар роботі

...відчуває себе божевільним і мені неправильним. Так що Так, я відчуваю, що є конвенції, і що ставити на перше місце важливі речі (після загальної розминки і конкретні розминки, звичайно) і допоміжних матеріалів після.

Якщо ви робите перший аксесуар для роботи, то це перестає бути аксесуаром роботі. Перший (без розминки) вправ ви робите в тренуванні, як правило, що ви витрачаєте найбільше уваги та енергії, і це те, що покращує швидкий період відновлення, так що ви робите, що ваш основний ліфт. Як говориться, "не майор неповнолітніх". В основних підйомників, то аксесуари, Якщо ви дійсно хочете спробуйте зосередитися на, скажімо, підтягування, а не штангою присідань. Що ви можете зробити!

(Застереження: це також можна робити окремі вправи, часто робляться, щоб бути менш інтенсивними, щоб отримати аксесуар в роботі. Це можуть бути ранкові тренування, які є частиною розтяжка і розминка, але і частина пластику, або це може бути художня гімнастика-тільки тренування на час тренування, але не з допомогою важких підйомів, і так далі. Формат схеми краще не робити Перша вправа свого основного руху, якщо це те, що ви хочете.)

+182
Efsun Banu 10 квіт. 2016 р., 10:33:29

Я хрест країні бігун на серце, тому я люблю бігти 80 миль на тиждень (або більше) і я намагаюся набрати вагу трохи, так як я дуже худий (це очевидно). Я читав, що ви не можете мати обидва, якщо ви не справжня генетична аномалія. Я їм багато калорій і ліфт, але я не можу набрати м'язову масу.

Є межа, скільки я можу бігати і нарощувати більше м'язової маси? Чому я не можу просто перестати бігти, тому що я люблю його так зупиняти будуть смоктати і втратити теж досить швидко.

+163
R Mani Mannan 16 жовт. 2014 р., 12:53:19

Зазвичай це близько 3х на велосипеді, тому 30mi велопробіг буде аналогічною тренування, щоб 10mile працювати. Поки що немає прямого порівняння з-за різних груп м'язів використовуються (такі як верхній набір тіла при запуску), ви можете контролювати зони серцевого ритму. Тобто якщо вони працюють на 3:30 в зоні 4, то ви можете відповідати на мотоциклі. Я особисто, як правило щоб знайти моя максимальна ЧСС буде трохи нижче на велосипед, ніж біг, так що ви, можливо, повинні це врахувати.

+141
beck5 29 трав. 2012 р., 02:15:33

По-перше, ви не повинні їсти менше білка в дні відпочинку. М'язи пошкоджені під час тренування, але вони вам відремонтувати під час відпочинку, тому необхідно білка для того, а також для побудови нових м'язів.

Що сказав, 1г на кілограм м'язової маси тіла буде добре, якщо ви хочете зберегти всі ваші м'язи. З 75кг і приблизно 15% жиру вам доведеться ~64кг (141lbs) м'язової маси тіла. Так ви будете їсти приблизно 141 г білка в день, що набагато більше, ніж у вашому прикладі. Багато культуристи їдять 200G або більш просто, щоб бути безпечним, хоча повинні робити це активно обговорюється.

Я був досить здивований, що приклад до речі. Як би ви це зробили, що якщо ти не на хардкорную дієту? З 75кг ти їси не менш 2000 ккал для підтримки з 55г білка тільки 220kcal (11%), надто низький, і не тільки для спортсменів.

Також давайте поговоримо про деякі міфи, які буде завжди, коли хтось пропонує більш високе споживання білка:

 • якщо ви споживаєте більше білка, ніж потрібно, він не перетвориться в жир автоматично. Занадто багато калорій і занадто мало фізичних вправ зробить вас жир, а не високе споживання білка.
 • Ниркова недостатність буде не трапиться з високим вмістом білка дієти, якщо пити достатню кількість (2-3 літра в день, мінімум).
 • дієти з високим вмістом білка не більш імовірно, щоб викликати рак (як вважає, що вивчати кілька тижнів тому).

Майте на увазі, що у мене є силові тренування/бодібілдинг фон і це може бути досить неточним для спортивних змагань на витривалість, які залежать від більш високого споживання вуглеводів.

+136
Abdulaziz 31 лип. 2017 р., 20:47:10

Зазвичай я роблю плоский череп дробарки для трицепсів, але я бачив, як деякі хлопці роблять це нахил і бік зниження.

У чому різниця між нахил, падіння і плоскі режимів?

Це так само, як ми робимо нахил/зниження (гантелі/штанга) натисніть для грудей?

+89
Edgar Klerks 16 лют. 2012 р., 08:55:51

Схоже, ваше тіло посилає сигнал SOS, тому що ви worrk занадто складно. Ви повинні враховувати свій вік і стан здоров'я. Якщо ви перебуваєте під 40 і немає хронічних проблем зі здоров'ям, то просто зупиніться і почніть знову повільно - з 2-3 тренувань в тиждень, але йдуть стабільно протягом довгого часу. Пам'ятайте, ваш організм повинен звикнути до вправи, якщо це не ти знову набирають вагу, коли у вас відпочити від занять. Те ж саме з дієти! Повільно і впевнено-це ключові слова.

+83
RynoRn 6 бер. 2019 р., 00:07:29

Ви все ще можете покласти на масу без підйому на провал кожен раз. Я скажу, ти вийдеш з вправ, що ви покладете в неї. Якщо ви постійно додаємо 2, 3, 5 кг часто ви робите щось не правильно. Я великий шанувальник досконалої форми за більш недбалий форму, щоб отримати трохи більше ваги. Примітка: Я не важкоатлетом.

Спробуйте зробити деякі "мінуси" ваші останні кілька повторень. Після підняття тягарів (візьмемо для прикладу біцепс) на твої плечі, повільно опустите вагу назад у вихідне положення на стегна. Ви можете виконувати цілі комплекти такий, чи тільки за останні кілька повторень в наборі. Ваші м'язи будуть втому набагато швидше, і це може дати вам додатковий "шарм" на ваші тренування, що ви так довго шукали.

+14
Jared Gotte 4 трав. 2011 р., 20:24:25

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil