шукаю кращий спосіб, щоб поступово збільшити м'язи на ногах, не роблячи мені боляче хрящ ще болючіше?

У мене хондромаляция надколінка , під яким хрящ стає набагато тонше , ніж у нормальної людини.

Я поняття не маю, чому це відбувається з молодими людьми, начебто мене.

У мене не було ніяких зовнішніх пошкоджень. Проте, я все-таки сподіваюся на здійснення моєї ноги.

Присідання тренування ніг, я думаю, не підходить мені на даний момент, тому я спробував Жим ногами сидячи.

Це правильний шлях, щоб почати ?

Тому що мої колінні чашечки дійсно не відчуваю себе добре, і я чую "клац, клац" на всьому шляху під час тренування. Це трохи лякає мене.

Я хочу запитати, в моїй нинішній ситуації, що може бути кращим способом, щоб поступово збільшити м'язи ніг, не зачепивши Мій бідний хрящ?

+217
Maachet Mustapha 3 бер. 2013 р., 21:15:02
25 відповідей

Для втрати ваги, ваш перший винуватець буде ваш раціон, а конкретно споживання калорій. Вправи корисні для вашого здоров'я, і є докази того, що воно дозволяє бути здорове харчування різноманітні продукти, але якщо ви тренуєтеся протягом декількох годин кожен день, ви краще дивіться на те, що ви їсте і скільки. Я готовий тримати парі, що якщо ти записав все, що ви з'їли або випили (включаючи алкоголь) протягом тижня, ви будете здивовані тим, скільки їжі ви навіть не усвідомлюєте їжі. Закуски додати, і було підраховано, що більшість ваги відбувається за святкові і вихідні дні, коли ви не звертаєте стільки уваги.

Якщо вас більше турбує ваша нездатність повернутися на тренування, так як ваш другий абзац, здається, вказує, що ви відчуваєте труднощі навіть починати, розглянути ваші очікування вашої минулої діяльності, а не нинішні. Не турбуйтеся надто багато про те, як довго ви можете бігти, або скільки ваги ви можете підняти. Подивитися щось роблю помірної інтенсивності як мінімум три рази в тиждень протягом приблизно 20 хвилин. В залежності від вашого фітнес-рівня, це може бути так просто, як брали прогулянку по околицях, особливо якщо мова йде сходів і пагорбів. Мета мати підвищене серцебиття, але щоб тримати себе дихати так важко, що ти не можеш говорити. Ви могли б піти на іншу вправу, або більш інтенсивні тренування, але, чесно кажучи, дуже часто люди висувають себе занадто важко і тихо, як результат. Якщо ви не можете вийти на вправу, потім гімнастика, такі як віджимання, підтягування, провали, і просто роблю дурні речі, на зразок стрибків на місці-не поганий спосіб, щоб отримати ваш метаболізм вгору.

Найголовніше, коли справа доходить до дієти та фізичних вправ, не намагаюся бути святою. Без малого індульгенцій (які ви запишіть у свій журнал їжі), ви ніколи не збираєтесь тримати дієту довше декількох місяців. І якщо тобі не подобається твоя форма фізичних вправ, ви навряд чи будете дотримуватися його в довгостроковій перспективі. Знайти продукти, які ви не повинні давитися і міняйте тренування кожен раз, коли стає нудно або занадто обтяжливим.

Удачі! І будьте реалістичні про ваших цілей. Стійкої втрати ваги, як правило, повинні бути на 1-2 фунти в тиждень рівень для більшості людей, і ваш вага буде трохи коливатися протягом тижня в залежності від того, що ви їсте і п'єте.

+999
Darshan L 03 февр. '09 в 4:24

Ви праві, що гнучкість-одна з основних переваг - це тому, що йога допомагає розтягнути м'язи безпечним шляхом і збільшити діапазон рухів у суглобах. Розтягування сприяє виділенню молочної кислоти, яка накопичується у ваших м'язах, який може зняти скутість і втому.

Крім того, проведення багатьох з поз вимагає притягнути до вашої основної і побудувати основні сили, який допомагає поліпшити баланс і поставу. Ви також побудувати сили верхньої частини тіла, роблячи пози, як планка і собака мордою вниз. Пози стоячи працювати ваші стегна і квадрицепси.

(джерело)

+989
George Kay 18 січ. 2019 р., 10:18:35
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо ви потрапите в йозі (як я зробив) ви можете виявити, що ви починаєте стояти прямо. Я приблизно такого ж зростання, як ви і я зрозумів, що до йоги я взагалі-то трохи зсутулившись, можливо, довелося робити з не бажають виділятися так багато (я виріс в країні, де я був вище, ніж більшість людей). Зрештою я почав вставати на ноги якнайвище з гарної постави - який, хоча це може не дуже сильно змінюватися ваш зріст зробить вас з'являються вище.

Є й інші переваги йоги спеціально для високих людей теж редагування: якщо ви високий, до цих пір не впевнений, де я отримав цю ідею від): Якщо ви схожі на мене у мене був дуже обмежений гнучкість хребта і дуже щільно hamstrings - жоден з тих, правда вже через кілька років йогою.

+918
pazor1 2 бер. 2018 р., 12:15:18

Одна з причин, чому мастурбація вважається, впливають на ріст м'язів, тому що це впливає на рівень тестостерону. Недавні дослідження показали, що природні рівні тестостерону просто не мають ніякого ефекту на ріст м'язів.

Нове дослідження вчених з Університету Макмастера показує вправи, пов'язані з тестостерон і гормон росту не відіграють велику роль у побудові м'язів після важкої атлетики, незважаючи на поширену думку про зворотне. [...]

"Ідеальний настрій для важкоатлетів, що підвищення рівня гормонів після тренування відіграє ключову роль у побудові м'язової тканини", - пояснює Даніель Вест, провідний автор обох досліджень та аспірант на кафедрі кінезіології в Макмастер. "Це просто не той випадок".

У першому дослідженні, вчені вивчили реакцію чоловіків і жінок учасників інтенсивного тренування ніг. Незважаючи на 45-кратну різницю в збільшенні тестостерону, чоловіки і жінки були в змозі зробити новий м'язовий білок з однією швидкістю.

"Оскільки нових м'язових білків в кінцевому рахунку складаються на зростання м'язів, це дуже важливе відкриття", - каже Вест.

"У той час як тестостерон напевно анаболічні та сприяє зростанню м'язів у чоловіків і жінок у високих дозах, таких як ті, які використовуються під час вживання стероїдів, наші результати показують, що природним рівнем тестостерону не впливають на швидкість синтезу м'язового білка."

Джерело

+833
user3447279 5 вер. 2010 р., 13:41:08

У мене сильні, дуже короткі стегна, і слабкою, гнучкої нижній частині спини. Якщо я намагаюся доторкнутися до моїх ніг, я отримую близько 1/2-шляхи мої гомілки. Однак, більшість з того, що мобільність знаходиться в моїй нижній частині спини.

Якщо я лежу на спині, підніміть ноги в повітря, я можу отримати його близько 2' з землі (як у Suptapādāṅguṣṭhāsana). Більше, ніж вимагає моя спина згинатися.

Тому, коли я намагаюся розтягнути мої стегна, я то простягну мою нижню, а не назад. Між тим, мої стегна залишаються короткими.

Як я можу розтягнути мої стегна, але не розтягнути (і напруга) мій нижній частині спини?

+831
Jerrico Kyle 6 трав. 2013 р., 16:28:18

також я використовую це в даний час (у безкоштовній версії) і це був фантастичний для відстеження всіх моїх суттєво.

Це зручно з часу відпочинку між підходами, і цей продукт також дозволяє побачити, в який день що ліфти повинні бути зроблені.

Це також дуже добре для прогресування, як він говорить вам 1 ПМ на основі поточної статистики з інформацією про те, як перемогти цю 1 ПМ. Є також безліч процедур, які можуть відрізнятися за типом і розрізняються за ступенем складності від початкового до просунутого, так що, якщо в майбутньому ви хочете змінити речі це все дуже прямо вперед. У комплекті з виробом також інтернет-сайт, який пов'язаний прямо з вашого пристрою, так що ви можете переглядати свою статистику та інші процедури в інтернеті а також на вашому мобільному пристрої.

+785
ChickensDontClap 1 лют. 2017 р., 04:45:49

Що краще вправа рухається до мети тонування району (щиток), що стирчить між грудей, рук і плечей при носінні без рукавів?

+785
Tane Piper 28 вер. 2019 р., 06:02:59

Мотивація-це жорстко.....що спонукало вас до зупинки? і має цієї мети(їй) змінили? Кожен отримує/мотивований по-різному, Мені подобається писати свої цілі і візуалізувати те, що це я йду. Деякі люди мотивовані в групах (соціальних), інші-при перегляді фільмів (спробуйте фільмі Роккі). Що це зводиться до того, що легко не робити або придумувати причини, чому - крутити її навколо, просто зроби це і якщо ви не можете придумати 5 причин, щоб не продовжувати. Зробити це в рутину і з часом ви навіть не будете думати про це.

+773
Koshmaar Kargy 31 лип. 2012 р., 20:01:07

Скоро отримувати натаскували безпосередньо, кращий інструмент для роботи з відео. Є ряд цифрових відеореєстраторів, які мають принаймні години відео доступна на пристрої. Коли ви тренуєтеся самостійно, ви хочете відео-рекордер, який може досить стабільний для вас, щоб встати і вірити, що він не буде падати під час підйому. Вам може знадобитися міні-штатив, якщо це буде складно.

 • Ви не зможете отримати у своє повне тіло в кадрі, тому вирішую, що це найважливіша частина і прикріпити камеру так вас захопить, що.
 • Поекспериментувати і знайти кращий кут і відстань для захоплення відео. Ви могли б бути обмежена по довкіллю (тобто там, де обладнання розміщено, високих зон руху і т. д.).
 • Перегляньте відео після кожного сету. Він повинен принаймні сказати вам, якщо ви отримуєте досить глибоко присідає, і т. д.

Після тренінгу робиться, знімати відео з пристрою і трохи пост-обробки. В дуже простий, ви хочете, щоб видалити все мертве час. Є навіть деякі безкоштовні програми, які зможуть допомогти вам аналізувати свої рухи під назвою Kinovea. Є досить крутий кривий навчання, але ви будете в змозі сказати, якщо брусок рухається по прямій лінії, і це допоможе вам зрозуміти, де потрібно поліпшити.

Я ніколи не тренуйтеся з партнером або, в основному з-за логістики. Однак я виявив, що, використовуючи відео, я можу побачити і виправити все сам, і мій тренер, який знаходиться в іншій державі може переглянути свою техніку і прогрес. Він був в змозі виявити додаткові роботи, я повинен зробити, щоб дозволити кращу техніку в якийсь з моїх підйомників.

+746
Raj pal 22 лист. 2012 р., 02:57:14

Наскільки я можу судити, намір полягає в тому, щоб зробити ваш хребет розслабився з нижньої частини спини вниз, щоб забезпечити більш-менш прямій лінії. Дійсно, рекомендується піднімати коліна або навіть покласти валик або подушку під ноги, щоб підтримати їх. Деякі люди отримують полегшення, дозволяючи ноги випадають (що знижує профіль сідниць). Для Шавасані, що робить ваші ноги виглядають, як ніби вони у вигляді метелика позі. Коли робиш Uttanpadasana, це ніби як стрейч жаба.

І відчуття в нижній частині спини і живота, швидше за все, комбінація м'язових зусиль і розтягування. Обидві сторони стають всі працювали, тому що ви приостанавливаете свої ноги в положенні між всю дорогу вгору і весь шлях вниз, змушуючи обидві сторони працювати один проти одного.

+735
Kun Ling 6 серп. 2011 р., 12:47:37

Я відновив силові тренування після декількох років просто робити кардіо, і працюю близько 2 років. Я роблю, вільними вагами і вага тіла вправи. Я в даний час 1,83 м (6 футів) і 92 кг (203 кг)

У мене гарна статура, але незважаючи на мої зусилля, у мене завжди є випираючий живіт.

У мене є тонкий шар жиру на животі, приблизно на дюйм. і це точно не причина. Здається, ніби там багато, в животі, і він просто стирчить.

У мене теж є дуже сильне ядро, код зробити: 1. Dragonflags - АБС 2. Зважений назад hyperextensions - назад 3. Людини прапор на лавці (не можу робити із-за травми плеча) - косі 4. Маятник - Косі

До моєї травми плеча я також зробив передні і задній важіль протягом більш ніж року, тому я вважаю, що моє серце добре збудований.

Я чув, що ви повинні зміцнити м'язи називається поперечна м'яз живота, а єдина вправа, яку я знайшла для неї був вакуум в шлунку.

Що може бути причиною цього? Я міг би зайвий жир і м'язи? Здається, дуже малоймовірно, що при такій відносно низький відсоток жиру в організмі.

А не могли б ви порадити ефективні вправи для згаданих поперечна м'яз живота (крім вакууму)?

+712
ntoonio 23 серп. 2014 р., 01:30:16

Багато дієти дозволяють або навіть рекомендують щотижневі чит вечерею або день чит. Це може бути один підхід, щоб контролювати свій апетит - і на один прийом їжі/день вперед і самі речі.

Обговорення чит-день, а також в якості доповнення стека* та інші методи, які допомагають блокувати всмоктування цукрів може бути знайдений в 4 год тіла.

*Зокрема, рекомендований базовий стек додаток було поєднання часнику, аля, екстракт зеленого чаю, і поликосанол. Циссус чотирикутний також можуть мати певний благотворний ефект.

+706
jcespinoza 31 лип. 2013 р., 20:48:54

Я зроблю все можливе, щоб зв'язати ці:

низької інтенсивності протягом тривалого терміну - витривалість, втрата ваги

інтервал - витривалість

короткі та інтенсивні - сила (пауерліфтерів зазвичай піднімають дуже важкі ваги дуже мало раз)

середньої довжини та інтенсивності м'язових об'ємів

в інші дні - пауерліфтерів і спортсменів на витривалість, як правило, зайняти кілька днів, щоб відновитися.

без відпочинку дні - культуристи, як правило, не відпочивають, тому що у них напруга м'язів набагато більше, ніж суглоби/сухожилля.

Сподіваюся, що в загальних рисах.

+698
Mospaw 31 жовт. 2014 р., 07:16:33

По-перше, ви повинні розуміти, що ви вибрали для себе мета, що буде важко, якщо не неможливо досягти. Якщо в даний час ви несете надлишок жиру в організмі, то позбутися які дозволять підвищити ваш стрибок, а за що ви, ймовірно, тільки бути в змозі зробити невеликі поліпшення.

Вибухова сила в значній мірі визначається генетикою і не піддаються дресируванню в будь-якому найближчому ж мірою, що сила навчалася. Це означає, що якщо ви взяли нового, не пов'язаного з надмірною вагою Стажер з 18" вертикальний стрибок і присед 60кг максимум, через рік вони могли б розумно очікувати, щоб додати 100kg до їх приземкуваті, але може бути тільки 1" для їх вертикальний стрибок.

Це також дуже ймовірно, що стрибучість природно знижується з віком. [1]

І ось що Rippetoe сам каже з цього приводу:

Одним з трагічних проблем фізичного існування людини є впертість нервової системи, як вилікувати себе, коли пошкоджені або хворі і підлаштовуватися під навантаження від продуктивності атлетика і прожив життя на своїй шкурі. Ми народжуємося з обмеженим можливість зробити нашу нервову систему більш ефективною: наприклад, стоячи вертикальний стрибок (SVJ) є золотим стандартом для вимірювання нервово-м'язової ефективності. Його цінність полягає у його діагностичні здібності - це не дуже добре піддається дресируванню, і це дуже хороший тест генетичного потенціалу для вибуху. Насправді, навчання SVJ не потрапляє в точку, чому він використовується. Фрік-рівень SVJ для чоловіків буде складати 36 дюймів, а середня становить близько 22 дюймів. Хлопець з SVJ 10 дюймів ніколи не поліпшить свою здатність набагато більше, ніж 25%, незалежно від того, як важко він тренується. Це тому що нерви, які контролюють нейром'язової ефективності не пристосовуються дуже добре, або дуже швидко, нерви є одними з найбільш спеціалізованих тканин в організмі.

 • Rippetoe, Марк і Бейкер, Енді. Практичне програмування для силових тренувань, 3-е видання Аасгард ко. сторінка 51

Тепер, якщо ви все ще хочете додати вертикальної підготовки стрибок до вашої програми, то я згоден, що зважений стрибки, ймовірно, краще, ніж очищає влада. (Вони б краще так як вони більш спеціалізовані до вертикальний стрибок, але мета запуску сила не підвищити вертикальний стрибок і так влада прибирає використовуються, я можу припустити, як вони можуть бути досить близько до тязі, щоб надати деякі переваги, і також корисним, якщо стажист хоче прогресу в Олімпійських підйомників.) А коли їх робити в кінці силового тренування, щоб вони не заважали, що, або, можливо, до вашого HIIT, як ти, мабуть, дуже втомився після.

+633
Swaccord 23 вер. 2012 р., 21:04:33
Гімнастика є діяльність, пов'язана з виконанням вправи, що вимагають фізичної сили, гнучкості, спритності, координації, рівноваги і благодаті.
+521
Square9627 8 лют. 2010 р., 09:27:56

Є науково-обґрунтовані список м'язів і м'язових груп по їх об'єму або масі, у середньому чоловіки (або навіть будь-яке підмножина здорової людської популяції)?

Тут легко знайти висловлювання типу сідничної і чотириголового м'яза стегна серед найбільш великих м'язів в тілі, але без точних даних. З деяким зусиллям я можу також знайти такі дослідження, як https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12012082 для конкретних м'язів і вилучати основну інформацію, таку як https://en.wikipedia.org/wiki/Rectus_abdominis_muscle#Size (від 3 робіт):

Це, як правило, близько 10 мм товщиною (порівняно з товщиною 20 мм поверхневого жиру),[2] або 20 товщиною у молодих спортсменів, таких як гандболістів мм.[3] типовий обсяг становить близько 300 см3 в неактивній indivuals, або майже 500 см3 у спортсменів (тенісистів).[4]

Однак я не можу знайти огляд. Будь-яка пропозиція? Інше питання запитує про відносний розмір з акцентом на верхню і нижню частину тіла.

+429
Matt Warren 14 лист. 2018 р., 00:55:41

Більш докладний і наукове пояснення, OzmandiasReborn пост на Reddit цінно:

Коли ви їсте, ваше тіло розпізнає підняті рівні глюкози та жирних кислот у крові (були всмоктується через кишечник), і підшлункова залоза виділяє інсулін. Інсулін, по суті, сигнали для різних тканин "ми знаходимося в стані годувати, хлопці! ЇЖТЕ". Це означає, що печінка перестає здійснювати глюкози самостійно (глюконеогенез крапель), так як це було б марно. Ваша печінка починає ламати глюкози (гліколізу: глюкоза розпадається до пірувату, цикл Кребса: відбувається окислення ацетил-КоА (з пірувату, по суті зривання електронів, окисне фосфорилювання: приймає електрони і робить енергії (АТФ) з нього).

Одночасно печінка поповнює запаси глікогену (форма зберігання глюкози). Ваші жирові клітини забирають зайвий жир в крові, й перетворення цих жирних кислот (які є токсичними) у безпечну нейтральну форму: Триацилглицеридов (тг або тег). Ваші м'язи не приймають глюкозу і жирні кислоти з крові, і порушуючи їх точно так само, як в печінці: гліколіз--> цикл Кребса --> окисного фосфорилювання, або жир прямо в бета-окислення.

Тепер, з іншого боку, якщо ви не їли деякий час ваш організм повинен почати використовувати свої збережені форми енергії, а також зробити свій власний. Це сигналізується глюкагон (або в разі стресу, адреналін/епінефрин). Ваша печінка повинна розщеплювати глікоген на його заступника глюкози, і це тіло. Так як ваш мозок вимагає глюкозу (і на більш пізніх стадіях можуть використовувати кетонові тіла), і не можу впоратися з жирними кислотами, ваша печінка повинна постійно робити глюкози для вашого мозку. Жирової тканини (білої жирової) - це сигнал на звільнення своїх магазинах trigylcerides в крові, які беруться мої м'язи (такий же процес, як і раніше) і печінки. М'яз може тільки розщеплювати жирні кислоти в енергію, а печінка насправді може використовувати енергію від розщеплення жирних кислот і прийняти нове глюкози, які потім можна експортувати в кров.

Так що близькість не має значення, як ви думаєте. Уявіть, я живу в багатоквартирному будинку де труба проходить навколо проходження води через кожну квартиру. Кожна квартира має інший тип фільтра, який тягне різні речі з води. Кожна квартира також виводить свої особливі речі у воду. Ця вода тоді сповнений всіляких речей, пов'язаних з нормальним функціонуванням/сигналізації в кожній квартирі: хлопця в 2Б хоче подарувати жінці на 10А щось, а жінка в 6Б хоче сказати господар у підвалі, що він голодний і потребу в доставці продовольства.

Так що якщо я викину що в цю трубу, вона автоматично стає загальною. Якщо хтось фільтрує речі прямо по сусідству зі мною, то звичайно, вони мають велику ймовірність підібравши фактичний жирові молекули я доставив. Але я не знаю, наскільки корисно було б подумати про це.

Крім того, жир розподіляється або підшкірно або інтуїтивно. Колишній жирові відкладення під шкірою (наприклад, стегна, сідниці, живіт і т. д.), а другий-це жирові відкладення на ваші органи (наприклад, печінка, серце тощо). Останнє більш характерно для чоловіків, ніж для жінок, а також набагато сильніше індикатором можливих метаболічних розладів, таких як діабет і резистентність до інсуліну. Після менопаузи, перерозподіл жиру в вісцеральної є поширеним серед жінок.

+357
kriskova 13 лип. 2013 р., 02:34:03

Я хотів би запропонувати, ви повинні зосередитися на тому, як з такої ж ваги, 50% кардіо, 50% підняття тягарів. Я пропоную вам зробити 3-х денну тренування, де ви будете робити ваше повне тіло кожне тренування, що допоможе вам отримати хороші базові для подальшого підняття тягарів. У вихідні дні ви поклали в 20-40 хв кардіо, спробуйте особливо HIIT кардіо (просто погуглите, що це означає і як це працює), це допоможе вам спалювати жир набагато швидше. Так що ви могли б зробити щось на зразок цього:

 • Понеділок: повна тренування тіла (1-2 вправи на кожну частину тіла, груди назад плечі АБС ногах біцепси & трицепси)
 • Вівторок: 20-40 хв HIIT кардіо, на вулиці або в тренажерному залі не дуже важливо
 • Середа: Повна Тренування Тіла
 • Четвер: 20-40 хв HIIT кардіо
 • П'ятниця: Повний Тренування Тіла
 • Субота: 20-40 хв HIIT кардіо
 • Неділя: день відпочинку, нічого не робити і просто готуватися до понеділка тренування

Чому я можу ставитися до цього?

Я був на подібній точці, в якій ви перебуваєте зараз, і цей план дуже допоміг мені побудувати деякі основні м'язи і спалювати жир, через 3-4 місяці я його змінили, але я думаю, що це повинно допомогти в початку.

Хороші посилання я можу надати вам:

bodybuilding.com

muscleandstrength.com

Вони обидва мають купу тренувань і вправ, перевірити їх і експериментувати. Ви скоро дізнаєтеся, які вправи ви можете робити або що ви насправді не подобається.

Якщо у вас є які-небудь питання просто вдарив мене в коментарях :) сподіваюся, це дало вам гарний початок про те, як почати,

ура Бадд.

+327
clarajune 1 бер. 2010 р., 06:02:51

Тут знаходиться список спортивних і середній калорії, втрачені під час участі в них.

Біг, катання на лижах, дайвінг і їзда на велосипеді, здається, втратили найбільшу кількість калорій.

Однак найкращий вид спорту це, ймовірно, один, що ви будете робити. Чим більше ви любите його, швидше за все, ви будете тримати на нього. Які з них тобі найбільше подобається?

+315
hithere 19 серп. 2017 р., 20:11:04

Я б сказав, що зовнішній вигляд розмір не сильно впливає. Але я знаю з минулого помилки навчання, що якщо одна із сторін істотно слабкіше сила мудрий тоді ви повинні зробити деякі вправи ізоляції, щоб спробувати зміцнити його. В іншому випадку це може призвести до Ваше тіло компенсацію в неправильному напрямку і може призвести до травми.

+178
Alex Karasev 15 лют. 2018 р., 19:01:06

Крім того, що це 12 фунтів легше, немає ніяких підстав, щоб вибрати 33lb-бар, ліфт, а не 45 бар LB?

+166
Andrea Fodor 17 лип. 2018 р., 15:30:24

У мене є кілька груп м'язів, що я вважаю 'відстає', або що я просто хочу зробити більше, як можна швидше, незалежно від жертви, я повинна зробити для підготовки інших областях.

Найкращим прикладом цього для мене є, напевно, мої плечі, які я хотів би розглянути, щоб бути непропорційна мої біцепси і особливо трицепси зараз.

Що таке правильний спосіб, щоб уразити одну або дві групи м'язів, які ви хочете "наздогнати" або просто хочете мати більше, як можна швидше?

Я не впевнений, що правильний спосіб зробити це, щоб спробувати отримати кілька зайвих годин сну на плечі день, спробуйте змусити себе з'їсти більше в той день, зменшити кількість повторень і спробувати моя вага, робити більше повторень, додам ще тренування в цей день, працювати в групі один або два рази в тиждень і зняти іншу групу м'язів і т. д. Для всіх я знаю, що це значить, тільки працюючи на цю групу тільки раз в тиждень на свій власний день по дуже високій інтенсивності (як 5 вправ, 4 підходу до відмови).

+43
scpl operation 14 лист. 2015 р., 05:21:46

Я не впевнений, що робити з вагами, але ось це зображення Google в тренажерному залі. Поки не ясно, але сподіваюся, що хтось може визнавати зробити

enter image description here

+34
The BrownBatman 17 лист. 2015 р., 17:15:09

Я настійно рекомендую YTW рутини:

Як це зробити: візьміть набір гантелей (3-5 кг) і стенд з вашої ноги на ширині плечей. Намалюйте ваші лопатки вниз і назад і тримати їх там протягом всього руху. Підніміть руки вгору у позицію, тримаючи їх прямо весь час. Пауза, потім повільно опустіть у вихідне положення. Повторіть 10-15 разів.

Щоб перейти на Т піднімає, Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Тримайте невеликий вигин в колінах, як ви переносите вперед на стегна. Тримайте спину паралельно землі і АБС займається. Підніміть руки на висоту плеча у положенні Т, долоні звернені вперед. Пауза, потім повільно опустіть у вихідне положення. Повторіть 10-15 разів.

Нарешті, для Ж піднімає, почати в тому ж зігнутому положенні, як ви були в Т піднімає. Зігніть руки в ліктях більше, ніж на 90 градусів і підніміть руки вгору на висоту плечей, стискаючи лопатки разом як рукою зніме. На вершині руху ваші руки повинні сформувати пауза У., потім повільно опустіть у вихідне положення. Повторіть 10-15 разів.

+16
Rholdan Paderon 12 жовт. 2012 р., 12:54:20

Якщо у тебе немає серця або легенів, ви просто відчуваєте труднощі робити присідання. 15 повторень-це довгий набір! Програму я роблю, я роблю присідання в 3 підходи по 5 повторень, але більшу вагу. Я не бігаю захекавшись, але вони все одно дуже важко, і я стаю сильнішою. По 15 повторень, ви тренуєте витривалість, і ось чому ви відчуваєте себе так захекався.

+14
KWeag 13 груд. 2016 р., 21:35:46

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil