М'язова атрофія в старших громадян

Наскільки хороша програма вправ допоможе відновити втрачені м'язи у людей старше 70 років, які, будучи дуже здоровим і активним, не регулярно здійснював у попередні роки?

+913
Theodoros Neocleous 24 груд. 2016 р., 16:27:13
39 відповідей

Я роблю вправу, яке я придумав (не кажу, що я його придумав), що я не бачив раніше, і мені було цікаво, якщо там було ім'я його.

Уявіть вишні переміщення підбирача ми звикли робити в школі. Аналогічно. Це також нагадує мені сидіти-вгору по діагоналі.

Стенд з вашими ногами нарізно минулому ширині плечей. Помістіть гантелі 5-нижче 10 фунтів на один фут. З боку навпроти, простягнути руку й схопити його. Використовуючи нижню частину спини і ABS, повернутися в положення стоячи, тримаючи спину прямо. Руки з гантелями повинні відслідковувати Ваші ноги (як якщо б він був на залізниці). Нижня і повторіть.

Коли я роблю 3 підходи по 10 (10 кг) або 2 комплекту з 10 (25 кг) я відчуваю, як я розібрався, моя любов ручки області (внутрішні косі м'язи живота?).

+977
Edward Bowen 03 февр. '09 в 4:24

М'язовий дисбаланс є нормальним, майже кожна доросла людина має їх, як правило, по всьому тілу. Люди отримують травми і не ідеально відновити, користь одній стороні тіла, або через їх покликань у результаті дивні речі тіло.

Там можуть бути деякі більш гострий відповідь, але якщо б я був тобою, я б зосередитися на регулярній силового тренування, що сприяє збалансоване тіло. Є багато зміцнення передпліччя вправи, зокрема, все, що вимагає від вас, щоб щось взяти і витягнути його вгору і вниз.

Ось гарне відео, яке йде за ваги передпліччя вправи, показують:

1) палець висить.

2) палець підтягування / віджимання. (Звучить складніше, ніж це, просто відрегулюйте кут).

3) зап'ясті штовхає.

https://www.youtube.com/watch?v=4H8S7PgLVwg

+930
shaneo 2 лют. 2011 р., 22:24:17
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я ніколи б не конкретну руку днів, а саме тому, що ти сказав; вони отримують, займаючись важким вантажем на спині/грудей днів відповідно.

Якщо ви хочете отримати трохи більше дій рукоятки відбувається, замість цього ви можете додати біцепс сегменті до кінця вашою спиною день і сегмент трицепсів в кінці робочого дня грудей. Таким чином, вони вже зігрілися, і, напевно, навіть втомився. Але це добре! Тому що, коли вони вже стомлені, ви отримаєте більше від кожного повторення ви робите.

Як приклад, я завжди роблю кілька варіацій біцепс завиток на кінці моєю спиною день. Тобто після підтягування і купу варіацій рядка. Однаково, я роблю деякі рухи ізоляцію трицепсів в кінці кожного дня грудей.

Маючи призначений день рука не те, що я б поставив в рутину. Але я не був би проти того, щоб робити це кожен раз в деякий час, у разі, якщо я дійсно не хочеться йти з планом на день.

+920
Kenny Lewis 15 серп. 2019 р., 10:55:19

Я працюю, протягом останніх 6 місяців і зрозумів, що я повинен включати зміни в моєї звичайної тренування, щоб уникнути нудьги вкрадываться. Я почав чергуючи йога і сила від цього тижня, і це дійсно відчуває себе добре. Я відчуваю, що є різниця в моїх сила і гнучкість після того, як я почав займатися йогою, і це допомагає мені в моїй силового тренування, а також. Однак, його дуже рано, щоб прийти до висновку.

Моє питання: це гарна ідея, щоб чергувати йогу і силові тренування?

+894
MathGuy 18 серп. 2011 р., 17:42:10

Ваше первісне твердження не вірно. Станова тяга складні вправи, що після завершення активації великі групи м'язів [1].

 • Міцність зчеплення (згиначі пальців) і нижньої частини спини (еректорів випрямляючий хребет) працюють изометрически, щоб тримати планку тримав в руках і тримайте хребет від округлення.
 • Велика сідничний м'яз і біцепс стегна працюють, щоб розширити кульшового суглоба.
 • Чотириголового зміцнити колінний суглоб.
 • Аддуктор Магнус працює для стабілізації ноги.

Вкрай важко вгадати, як хтось навчання за їх комплекції. Якщо припустити, що всі люди тренуються в *оптимальним шляхом, то можна сказати, що людей, підняття тягарів, новачки, спрямованих на комплекс вправ без ізоляції. Проміжні ланки працюють на суміші з'єднання і ізоляції і додатково працюємо в основному в ізоляції.

Це на практиці не працює як метод оцінки. Для доказу, йти в тренажерний зал і розпитати.

(* оптимальна за даними джерела [1])

[1] Марк Rippetoe з Лон Кілгор, стартову силу, видавці компанії Aasgaard 2005, темно 0-9768054-0-5

+836
user98136 11 лип. 2013 р., 22:19:13

Ви здивуєтеся, наскільки продуктивніше і енергійніше ви себе почуваєте після запуску сила і кардіо тренування. Як ви тільки починаєте, розвиваються консистенція набагато важливіше , ніж які вправи ви робите.

Дисципліна-це все.

Визначається як: контроль отриманих дотримання слухняності або порядок: впорядковане або встановленого поведінки або модель поведінки: самоконтроль.

Станом здоров'я не є тимчасовою, до неї з настроєм ви змінюєтеся на протязі всього життя. Я б рекомендував починати робити наступне:


 • Щотижня, почати записувати 3 дні (скажімо, понеділок, середа і П'ятниця) Ви йдете на тренування.
 • Не йти додому після роботи на тренування день. Ти ніколи не потрапиш назад. Принесіть свій спортзал з тобою.
 • Ви будете працювати в дні, які ви дійсно не відчуваєте, як він – це нормально. Все одно йди, переодягайся і якщо через 15 хвилин ви як і раніше не хочеться займатися спортом – залиште.

Потрібна допомога в розробці плану тренування? Це легка частина. Google в один або найняти тренера, щоб допомогти вам.

Очевидно, що дієта грає важливу роль, але жодного ефекту від дисципліни розробляється свій первинний фокус допоможе безпосередньо з зміни раціону харчування.


Підсумок:

Існує величезна кількість досліджень, що зв'язують вправи для збільшення енергії і продуктивності.

Дисципліни було показано, щоб бути найбільш важливим аспектом звички в області розвитку і, отже, повинні бути розроблені вперше.

+824
the100rabh 1 вер. 2010 р., 19:00:24

"Нижньої Частини Тіла Вправи"

Давайте визначимося з термінами. В підйомі, присідання і станова тяга є "нижньої частини тіла вправи", але насправді вони розвинути силу в усьому тілі. Ви могли б зосередитися на "ноги" зокрема, з допомогою машин (жим ногами, згинання ніг), але це буде дико неефективно і непродуктивно. Важкою штангою присідання і станова тяга допоможе вам набагато сильніше, на все тіло, включаючи ноги.

Як друга натура фітнес висловився, "з-за її складності і впливу на організм, станова тяга є невід'ємною частиною кожного програму незалежно від мети".

Функціональний людина повинна вміти присідати і станову тягу значна кількість ваги для підтримки міцності і мобільності. Це робить вас менш схильні до травм і в змозі зробити більше речей.

Сила Для Роботи

Це загальновідомо і зрозуміло, що, будучи сильніше допоможуть вам бігти швидше. Тяги, зокрема, рекомендується для роботи. Він зміцнює ваші стегна і спину, обидва з яких мають важливе значення в бігу. На Англійській:

Тяги-це важливо для спортсменів, тому що це вимагає великих груп м'язів працювати узгоджено. Спортсмени також використовують цей універсальний підйомник для розвитку вибухової сили у ногах, стегнах, і назад. Виконуючи станову тягу принесе користь вам у будь-якому виді спорту, що вимагає стрибки, біг, підняття противника або об'єкт, або швидко рухається від нерухомою точкою.

Вашій Ситуації

Можливо, має сенс почати підйом вперше за місяць до гонки. Ваші ноги можуть бути дуже біль протягом кількох днів, при першому запуску, так як ваше тіло не звикли до такої роботи. Тому, напевно, було б розумно почати підняття тягарів після перших 10к закінчиться, не раніше. Також, маючи більше м'язів можуть або не можуть допомогти з болем ви відчуваєте в м'язах при бігу. Він, ймовірно, зробить вас швидше і менш травматичними, однак.

Як тільки ви зможете почати, піднімаючись, безумовно, зробити вас сильніше (а значить здорові) і швидше. Один з кращих ресурсів для початку Марк Rippetoe Стартова сила (книги і Вікі). Ви можете взяти кілька місяців відпустки, і не початківець прогресії, або ви могли б просто додати присідання/станова тяга тренування кілька разів на тиждень, щоб ваш нинішній режим.

Типовий новачок прогресії (поцупила з стартової сили) по суті:

 • Піднімати важкі три рази в тиждень зі штангою, робити кілька комплектів не більше шести повторень
 • У кожному атлетика тренування ви будете робити: присідання, жим лежачи/накладні прес і станова тяга/підтягування. (Скісні риски означає, що ви чергувати вправи кожне тренування.)
 • На кожному тренуванні, ви підніміть трохи більше в кожну вправу, ніж у попередній тренуванні.

Інші початківці прогресії (як GreySkull ЛП) приділяти більше уваги верхній частині тіла, але це не має сенсу для когось зацікавило. Специфіка не дуже важлива, ключова ідея якої невелику кількість повний діапазон руху комплексу вправ зі штангою зробив важкий на кілька повторень, збільшуючи вагу кожного тренування як можна довше.

+815
gihdz 10 січ. 2017 р., 01:50:07

Там буде бути деякі незначні відмінності в тому, як ви розвиваєте, але наскільки ваші цілі так, як довго, як ви тримаєте ваш пульс у правильній зоні (перевірити ці посилання , якщо вам потрібна інформація про те, що правильно), ви будете робити для досягнення мети.

+788
surfbert 9 бер. 2016 р., 18:49:52

У мене є свій метод для цього і хотілося б підтвердження, що це прийнятне рішення або причину, чому це не так і кращі альтернативи.

Чому я виділяю це питання, як це, тому що мені подобається мій спосіб. Це зручно і дозволяє практично необмежену кількість сил, щоб бути використані. (Багато статей я читав, кажуть, що ліфтери іноді потрібно, щоб додати більше сил, щоб отримати їх мобільність до змін, з-за того, сильніше/важче тканини.)

Мій спосіб-нахилитися вперед до стіни з ногами на деякій відстані позаду мене, і, розпластавшись на землі. Чим більше відстань від стіни, тим більше щиколотки і нахилитися, щоб пристосувати рух. При необхідності я рухаюся мої ноги далі назад і/або поштовх про стіну досить сильно, щоб відчути розтягування в задній частині гомілки.

Я виразно відчуваю, що моя розтяжка Ахілла і гомілки, але моє занепокоєння (мене про це запитував), що це може бути піду з інших тканин, які обмежують згинання гомілки.

Наскільки мети йти, я хочу мати можливість сидіти на корточках на глибину без того, щоб бути вимушеним вниз по вазі. Я можу присідати з досить хорошій формі з вагою, але я не можу дістатися до паралельного (без п'яти зростає) всього тіла.

+767
Cloudstreet 29 трав. 2017 р., 08:40:00

Ні, кабель тягнути не буде ідеальною заміною для станової тяги.

Дивлячись на фотографії вище, це дуже ясно, що кут кабель тягнути сильно відрізняється від типового станова тяга. В результаті впливу на зацікавлених м'язів буде відрізнятися від тих, хто бере участь у тязі.

Традиційна станова тяга задіює м'язи стегон і рук під час підйому і скидання рухів, а потім сідниці, плече, і м'язи ніг для стабільності після того, як підйомник прямоходіння. Крім того, є вертикальний тягнути вниз від тяжкості, яка врівноважується все ваше тіло.

Кабель тягнути, з іншого боку, працює під кутом. Твоя точка опори не ваші ноги, але і вашу талію. Є зворотна тяга на ваше тіло, яке ви повинні протидіяти.

Кабель тягнути, здається, щоб бути заміною для гирьового гойдалки; навіть рухи здаються подібними (принаймні, з фотографії).

Якщо будинок досить великий для кабелю тягнути вправа (яке вимагає великої обладнання), вона повинна бути достатньо великою для штанги і вільними вагами.


Таким чином, отримати необхідне обладнання і виконують вправи правильно :).

+744
Little Programmer 13 лист. 2017 р., 18:08:14

Я роблю один набір в мій спортзал, що тільки один день біцепс,трицепс, інший день такий.

Мій розпорядок дня:

 • Понеділок:біцепс
 • у вівторок трицепсів
 • Середа Груди
 • четвер назад
 • У п'ятницю плеча
 • У суботу вага втрата вправа я думав(кардіо).

Так я роблю тільки 1 м'язи(напр. біцепс) в тиждень, так що це добре, щоб дати відпочити, наприклад, для біцепса на такий тривалий 5-6 днів.

Ще одна річ, я хочу запитати, що це моя рутина правильно чи я повинен піти на подвійний комплект?

+734
Kwop 6 квіт. 2017 р., 13:17:56

Якщо я зосереджуся лише на силові тренування я намагаюся не набирати багато розмір і якщо я перестану основних підйомників для навіть тиждень, я, як правило, втрачають досить легко цифри 1ПМ. Тому я шукаю, щоб розробити процедуру, щоб вразити м'язи два рази в тиждень з упором на підвищення міцності основних підйомників, а робити аксесуари для гіпертрофії.

Редагувати:

Окей, дай мені пояснити, що я мав в минулому році мій перший пауерліфтингу зустрітися, я був в категорії 64кг.

Тепер кілька тижнів до цього я почав тренуватися 1ПМ і побільше їжі. Я набрала кілька кілограмів, а також мої набратися сил був пристойний, але я не дивилася, ніби я отримав багато додаткових м'язів, це було просто загальне збільшення маси тіла. Ось чому мені подобається високий обсяг тренувань для збільшення гіпертрофії, збільшення м'язової маси є більш помітним, особливо в малих групах, як дельти або біцепс, тому шукаю перевагами обох типів тренувань.

+725
Anatoly Sukhanov 11 бер. 2012 р., 09:30:23

Це гарний початок, але, як вже згадувалося, найбільша помилка полягає в тому, що це досить високо в вуглеводів і особливо швидкодіючі вуглеводи (фруктоза, незважаючи на те, що від "здорового" фрукти, найгірший в цьому плані).

Мою пропозицію було б кинути апельсинового соку. Це найстрашніший злочинець у попередньому пункті і не буде заповнити вас на все, так як є дуже мало або взагалі не волокна. Далі йти буде банан, але це не погано (ягоди достатньо поживних речовин і волокна густий і не так багато цукру або). Щоб зробити його більш наповнення, додайте трохи жирів. ПБ-це не погана ідея, ви могли б також розглянути додавання кокосового масла (моя особиста рекомендація) або, якщо ваш йогурт повної жирності (я рекомендую так повинно бути завжди), тобто більше.

+725
user68921 26 серп. 2010 р., 12:54:03

Минулої ночі я бачив новини по телевізору. Хлопець біжить з Балтімора в Сан-Франциско. Він пропагує здоровий спосіб життя в кожній сім'ї на своєму шляху. Він сказав, що вночі він носить штани для більш швидкого відновлення. Я не розчув, що він сказав самому справі, так цікаво, які брюки, наприклад, може допомогти в одужанні? Спасибі!

+718
AJ kewlkid 9 жовт. 2016 р., 05:13:09

Тумак обертача група складається з чотирьох м'язів, які зазвичай іменуються як сидить.

Надостной, Подостной, малої круглої і підлопаткових. Більшість з них служать для обертання рукоятки, хоча надостной несе відповідальність за викрадення людини (рух тіла) верхній частині руки.

Застереження - всі перераховані вправи повинні виконуватися з легким вагою або опір смуги. Вони не особливо сильні м'язи порівняно, і форма має першорядне значення. Якщо зроблено неправильно, це буде легко травмувати/погіршити травму.

Крім того, вправи повинні виконуватися повільно, 2-3 секунди, коли йде проти сили тяжіння, 3-5 секунд при поверненні.

Ось список вправ, які допоможуть зміцнити сидить група:

 • Сторона бреше зовнішньої ротації - вершки, вражає всі м'язи цієї групи. Лягти на бік, верхня рука вздовж тіла, нижня рука поперек живота. (Як якщо б твоя рука була на перев'язі). Просто поверніть рукоятку, зберігаючи 90 градусів вигин, поки руку, вказуючи на стелю. Поверніться у вихідне положення.
 • Схильний викрадення - встаньте на коліна на лаві, верхньої частини тіла горизонтально на підлозі. Долоні повинні дивитися в бік тіла, підняти прямо в сторону. Не підняти минулому горизонтально на підлозі. Поверніться у вихідне положення.
 • Вертикальні коливання - те ж, що схильний викрадення, але вперед (так якщо ви були стоячи, руки над головою).
 • Рядки з обертанням - ж уклінну позі, виконати підряд, поки верхня рука паралельна підлозі, коліно повинно бути під кутом 90 градусів, передпліччя, як і раніше, вказуючи на підлогу. Зберігаючи верхні паралельні рукоятки, повернути плече вперед, поки його теж паралельно підлозі. Зворотний цілі руху.

Для всіх цих, без ваги або розділ віник ручкою для захоплення, і подивитися, якщо є які-небудь болі. Якщо є біль, можливо, що у вас є наброс м'язів або ще що-то також відбувається. Якщо вага не виробляє ніякого болю, рухатися дуже легкий вага і легка група.

Нарешті, в той час як це добре для реабілітації та зміцнення його, якщо це хронічний тип травму, тому що плаваю вже років (як мої плечі, вони сміття), цілком можливо, що свій заплив форма сприяє цьому, і я, можливо, хороший хід тренера погляньте і подивитися, якщо у вас є які-тактний несправностей, які є причиною цього. Це не добре для реабілітації тільки щоб знову травмувати.

+715
heretogetanswers 4 груд. 2015 р., 06:46:39

Причиною м'язових судом не було точно доведено, однак сучасні дослідження з цього питання пропонуємо причини бути пов'язані з втому і скутість м'язів, на додачу до традиційно передбачається теорія зневоднення/виснаження електроліту.

Ось виписка з рецензованому дослідженні 2009 року, по даному питанню:

Причина вправи, пов'язані м'язові судоми (EAMC)--змінені нервово-м'язового контролю, зневоднення або виснаження електроліту?

Я повністю згоден з Тоні Старка коментар з приводу візиту до лікаря (точніше в спортивній медицині дока, бажано той, хто піднімає), але в той же час, побільше відпочивайте, стрейч і мобілізувати як агоніст і антагоніст групи м'язів, які турбують вас, і експериментувати з електролітом джерел (наприклад, в 2010 Bringham молодий дослідження показало, що розсіл може допомогти з м'язовими спазмами...не пробував це сам, Але...так, дайте мені знати, як піде).

+704
Adrias 12 січ. 2019 р., 14:19:53

Вам не обов'язково потрібно більше їсти, але ви повинні зробити правильне харчування:

 • Шість невеликих прийомів їжі в день, що містять 20-25г білка кожен раз (це набагато складніше планувати, ніж ви думаєте - використовувати кухонні ваги і харчування таблиці для перевірки кількості білка)
 • Здорове харчування: свіжі фрукти, а не сушені або консервовані фрукти. Сирі або трохи варених овочів. Ніякого фаст-фуду.
 • Повільні вуглеводи: віддаєте перевагу цільнозернові продукти і уникати цукру.

Вибрати якийсь спорт, який змушує вас почувати себе щасливими, а що ви отримуйте задоволення. Гарне почуття-це зазвичай найкраща мотивація для використання свого тіла і набрати масу м'язів.

+696
canen 3 вер. 2012 р., 00:44:26

Я спортсмен для професійного футбольного клубу. Тим не менш, я відчуваю, що я з фізіо більше, ніж трави. Коли я отримую над моєю підколінного сухожилля штам, я не хочу сидіти на лавці. Я хочу, щоб тримати себе в піковому стані, щоб уникнути травм. Я вам через велику сплески росту, і я б порадив робити більше розтягуючи таким чином м'язи легше адаптуватися. Я хочу стати сильніше в тренажерному залі з голови до ніг. Які основні речі, які я повинен зробити, щоб зробити мене сильніше і уникнути травм? Будь ласка, допоможіть. Я хочу, щоб моя кар'єра триватиме набагато довше, тому, будь ласка, придумати якісь ідеї товарів.

+681
moeswe 1 лип. 2018 р., 15:44:46

Чим більше повторень ви можете зробити, тим більше ви просуваєтеся до тренування на витривалість. Тобто, ви розвинете м'язи, які можуть виконувати ті ж рухи знову і знову, не втомлюючись, як легко.

Більш важкі ваги з меншою кількістю повторень для нарощування м'язової маси. Це, як кажуть, просто виконуючи 10 комплектів віджимання по 5 повторів не буде нарощувати м'язову масу, якщо ваше тіло сприймає свою вагу як "важкий".

Якщо ви можете виконати 5 віджимань і відчувати, що ви нічого не зробили, ви б не наростити м'язову масу або рухатися до цього державі витривалість. Так що дійсно, відносно, як ваше тіло реагує на стрес, розміщених на ньому. Для порівняння, подивіться на ноги, на витривалість бігуна (думаю 1 сет з 50 повторень) проти спринтера ноги (думаю 1 сет з 5 повторень).

+662
Morse Quinn 29 бер. 2015 р., 11:35:10

В принципі, різниця зводиться до тестостерону і його вплив на організм людини. Це створює більш високу щільність кісток, сильних м'язів і інших різних ефектів.

http://www.springerlink.com/content/l47235487q162675/

Є кілька досліджень показує відмінності, але не занадто багато сучасних, як було доведено в минулому, що вплив гормонів на ріст і міцність, а також зберігається ефект(и) цих гормонів, і багато з цих досліджень не доступні в інтернеті.

http://jap.physiology.org/content/83/5/1581.short

Це дослідження припускає, що чоловіки сильніше в розквіті сил, вони, як правило, "вік" швидше і втрачають більше, ніж жінки в тих же вимірюваних категорій, в тому числі більш швидка втрата кісткової тканини в пост-менопаузі. Це, напевно, принаймні, частково із-за втрати продукції инкрети у жінок стовпа menopausal, і спосіб, яким естроген обмежує дію остеобластів, який вимиває кальцій з основних це місце зберігання, кістки.

Як залізо, тобто в основному за менструації. Жінкам просто необхідно, щоб виробляти більше крові на щомісячній основі, ніж чоловіки, і залізо є важливою частиною цього процесу.

+626
meunierg 9 лист. 2018 р., 13:57:10

Їм 22 роки, 170см, ~вага 90х, починаються якісь зусилля, щоб прийти у форму. Я збираюся в тренажерний зал 3 рази в тиждень, я змінила свою дієту з низьким вмістом вуглеводів. Моя основна мета-знизити мій БФ%, але я не буду проти, отримати м'язової маси і функціональної сили. Їм намагаються зробити на 10-15 БФ% діапазону у рік (у даний час близько 30-35BF%) і отримайте в розумній формі (сила, витривалість і т. д.)

У той час як в тренажерному залі, я зазвичай роблю кілька лат pulldowns, станова тяга, присідання, benchpresses, плече преси, кабельні рядків, підколінного сухожилля кучері. Я намагаюся залишитися в 6-10 респ в заданому діапазоні.

Тепер, я б хотів, щоб кинути в деяких кондиціонер на мій план тренування, так що я можу, наприклад, бігти за автобусом або трохи поплавати, не задихаючись і хапаючи ротом повітря. Я думав, що додавання в деяких плавання та інтервальний біг би бути кращий спосіб, щоб зробити це.

Ще, я трохи стурбований зіпсувати мій зал для тренувань і перетренованості.

Вчора я спробував Табата стиль навчання і встиг зробити 8 комплектів 10 сек спринт 30 секунд ходьби, і він відчував себе добре, і я відчуваю, що сьогодні наслідки - все моє ноги "знають", вони отримали хорошу тренування. Але сьогодні мій день тренажерний зал, і їм цікаво, якщо звичайний присед/deadlifiting/випади-це гарна ідея?

Коли я ходила в басейн кілька днів тому, я знайшов плавання досить утомливо. 16 25м провали найкраще, що я міг зробити, роблячи перерви кожні 3 помилки (або навіть після кожного, в залежності від того, якщо він був брасом або на спині) і я задихався hevaily. Хіба таке плавання, підриваючи мій спортзал зусиль, щоб зміцнити свою м'язову масу і метаболізм? Я повинен тон його вниз і зробити його трохи більш буль-буль грати навколо, просто, щоб мати деяку низьку інтенсивність руху і вправи? Думаю, прогулянка в парку замість пробіжки або виділеного працює.

Тому, щоб прояснити мої питання і відокремити їх від довідкова інформація:

 • Я можу поставити інтервал спринті у моєї звичайної тренування, не заважаючи моїм підняття тягарів зусилля?
 • Якщо так, я повинен робити це в дні відпочинку, або ж днів, як я ходжу в тренажерний зал?
 • Як часто можна робити спринті?
 • Чи можу я включити плавання в свою рутину, не заважаючи іншим?
 • Наскільки інтенсивним повинно бути плавання?

Примітка: Я читав перетренованості мої ноги робити кардіо тренування і ноги питання, не всі відповіді, які я шукала

+584
Mike Kangas 13 жовт. 2011 р., 07:36:52

У аштанга йоги це calleed "віньяса" (є кілька різних версій)

+582
Massimiliano Sartoretto 5 жовт. 2011 р., 23:31:30

Як у моїй повсякденній schdule я роблю вправи приблизно 1 годину щодня, який включає в себе після йоги і деякі базові вправи, з'їжте трохи горіхів чашу, потім через ГВС у мене важкий сніданок, який зазвичай включає в себе смузі з кукурудзяними пластівцями/museli або овес. Тоді в офісі я уникаю обід, як це робить мене трохи сонним і не в фокусі. Я п'ю 2-3 рази зелений чай, а ввечері у мене є деякі закуски. Потім після приходу з офісу в мене вечеря в основному упор на овочі, крупи і салат. Тому мої запитання, якщо я пропущу свій обід в день, це погано для фітнесу.

+535
emarti 25 квіт. 2014 р., 09:34:44

Я починаю болем у лікті, від підйому, і все вказує на теніс або гольф лікоть. Які є хороші вправи, щоб допомогти з болем і відновлення?

+533
elgoyo 18 черв. 2017 р., 09:32:34

Незважаючи на пару неприємних моментів, ось відповіді на твої питання:

Ви повинні абсолютно не опускатися до 2100 кал, якщо ви намагаєтеся наростити м'язи. У мене немає для цього (я сподіваюся, що хтось може надати хорошу навчання), але це практично неможливо, щоб наростити м'язи При дефіциті калорій. Враховуючи вашу активність, ви будете втрачати жирові відкладення на 2100 калорій, але ви зовсім не м'язової маси.

Якщо ви хочете наростити м'язи, вам потрібно є більше калорій, ніж ваш організм спалює в день. Якщо ваше тіло горить 2700 калорій на добу, ви повинні бути спрямовані на 500 більше (3200), щоб набрати м'язову. Ви можете з'їсти більше, ніж це, і це може допомогти з вашої силою, але ви також отримаєте більше жиру.

Ви зможете надіти жиру, а стрибнути вгору і набирає м'язи, природно, це неминуче. Ви можете відрізати вниз з Кал дієтичне 2100 після цього, якщо ви хочете втратити жир тіла.

+512
Stephen Graue 6 лют. 2013 р., 22:10:48

Один раз в тиждень, 4 сети по 5-8 повторень і 3-5 вправ в залежності від того, якщо я втомлений чи ні

Якщо ви робите це в той же день, як і при тренування грудей, то це занадто великий обсяг за один сеанс. Трицепс бере участь у найскладніших вправ грудей (Р. Е. жим лежачи, віджимання тощо). Так що ви, ймовірно, насправді вразити ваше трицепс по 5 вправ за один сеанс.

Спробуйте змінити на максимум 2/3 вправ, які спеціально ізолювати трицепс. (Е. Р. Кабель Трицепсів Pulldowns, Кабельні Розширення Накладні)

Крім того, в діапазоні 5-8 повторень буде вважатися 'сила' діапазоні повторень. У цьому діапазоні повторень може бути негативний вплив на тіло, ніж свої авангардні 'гіпертрофія' 8-12 повторень. Але, якщо ваша мета-збільшити силу, то це нормально дотримуватися діапазоні 5-8 повторень.

+444
antacyd500 7 лют. 2018 р., 03:24:00

Перейти в магазин, який спеціалізується в бігу. Вони будуть мати обладнання та досвід для діагностики вашим завданням і запропонувати поліпшення.

Багато людей виходять важливість наявності працює тренером, думаючи, що біг-це "природне", тому вони повинні робити це правильно. Правда, багато людей мають менше, ніж ідеал кроку і потрібно практикувати розміщення ногою, якщо не використовувати коригувальну взуття.

+411
Naeem Khan 4 січ. 2015 р., 23:34:36

Ваше питання змушує мене запитати вас: чи знаєте ви, що м'язи не ростуть під час роботи з ними? (простіше кажучи) вони ростуть під час відпочинку, так довго, як правильне харчування додається до рівняння. Ефективність-це ключ, роботи ваші м'язи як можна сильніше в найкоротші терміни, а потім взяти достатню час відпочинку (приблизно 48 годин в залежності від того, хто ви поговоріть з) і харчуватися правильне харчування. Якщо ви знаєте це, я думаю, я не впевнений, що розумію ваше питання.

Редагувати: ви питаєте, скільки роботи ви повинні впливати на м'язи і як часто, для того, щоб підкреслити досить, щоб викликати їх зростання?

+390
Thomas Holt 10 квіт. 2011 р., 01:27:12

Розум/тіло методу може постійно зменшити напругу м'язів, коли вони працюють у своїх кращих проявах. Напруга фізичних і психологічних (психофізичних), викликані нашої симпатичної нервової системи (СНС) більш активне (нескінченні напрягаешь реакцій) і парасимпатичної нервової системи (ПНС) програти битву, щоб послабити натяг і пов'язані пригнічені емоції. Є багато методів, які можуть допомогти з цим - Західної, як Олександр техніка, Feldenkais, глибокий масаж і східні, такі як Тай-Чі, йога/медитація. Це досить складно, щоб почати з цих речей і багато прихильників їх "пояснення" своє - але головне-в своїх кращих проявах вони можуть збалансувати вегетативну нервову систему, зняти м'язову напругу і зробити вас щасливішими!

+357
user3780751 20 бер. 2010 р., 05:35:58

Мені було цікаво про місце вашого тіла, де ви більше пітніють під час тренування і спалювання жиру, чи є зв'язок між ними ? Наприклад, маючи більше поту навколо вашого живота, означає, що ви спалювання жиру з вашого живота ?

+286
Ilya Sh 17 лют. 2010 р., 05:49:46

Мета важкоатлетичного пояса, щоб збільшити ефект Вальсальви при підвищення внутрішньогрудного тиску під час важких підйомів, де це тиск використовується, щоб тримати тулуб жорстким. Ви робите глибокий вдих і утримуйте її у відношенні закритого горла, а потім штовхати свої АБС, проти пояс для збільшення внутрішнього тиску. Роль ременя, щоб тримати живіт Таким чином, що тиск підтримується, а не розсіюється, як це штовхає живіт назовні. А без пояса ви можете тільки проявити стільки ж внутрішній тиск, як АБС може тримати ст.

Тримає планку дуже відрізняється від підйому тягарів, в тому, що після тривалого ізометричного скорочення, необхідні для часто до кількох хвилин, тоді як силові навантаження, розтяжку, займає всього кілька секунд, і атлет може відпочивати між повторень, таким чином, що після кожного повторення вправи, атлет звільняє дихання, а потім виконує нові маневр Вальсальви на наступний респ. Як ви, не може сподіватися на проведення маневру Вальсальви (що вимагають затримки дихання) у будь-якому найближчому тривалість планка, я б припустив, що пояс, ймовірно не буде корисним. Замість цього я б запропонував вам зосередитися на інших методах зміцнення м'язи живота, поки вони не досить сильні, щоб бути в змозі тримати планку, не дозволяючи живота провисати. Чи це тільки дуже коротка тривалість, дощок чи дощок з колін з ким-то дивитися і натякати (усне нагадування) ви можете випрямити спину, коли він просідає, або тільки виконувати вправу за якийсь короткий проміжок часу ви можете обійтися без розслабляючи хребет.

+268
Matt Ridge 22 лип. 2019 р., 13:14:16

Я початківець бігун на довгі роки. Зазвичай мені довелося зупинити біг через деякий час через проблеми з коліном або застудою. З-за першою, я зацікавився ніг-Перший метод (званий також як техніка бігу босоніж).

Моя перша спроба не приймати довго через дуже сильної втоми телят. М'язи незвичайну активність на моє тіло зробило це важко для мене, щоб повністю зосередитися на деталях, але я помітив, що я втік досить швидко, і мої підбори були не торкаючись або злегка торкаючись землі, і це було досить болісно для моїх телят.

Що таке правильна техніка, коли нога першого працює? Слід п'ятою мають міцну зв'язок з землею, або він повинен лише злегка торкнутися? Або його не повинні чіпати це все, так що тільки передня частина ноги має контакт з землею? Це, здається, самий важкий для телят...

+246
Samuel Gaehwiler 20 січ. 2012 р., 04:31:19

У мене є смартфон з 3G 9105, і було цікаво, чи є тут користувачі BlackBerry, які мають які-небудь конкретні рекомендації в плані запущених додатків?

Дякую

+180
Yusuph wickama 28 лип. 2011 р., 09:04:45

Зосередитися на тому, щоб пробігти всю дистанцію, навіть якщо вам доведеться бігати зі швидкістю ходьби. Тиждень-це дуже короткий термін, щоб побачити поліпшення.

+128
moon walker 26 квіт. 2013 р., 16:47:31

Ваш поточний вправи все досить 'isolational'

Я б порадив робити присідання з власною вагою, які працюють всі ваші великі ноги і жопа м'язів. Коли вам легко тримаючи гантелі вкелих присадкуватийстиль, щоб збільшити навантаження. Зрештою, ви можете навіть розглянути штангою і гантелями.

Поруч щось на зразок віджимань допоможе вам потіти, і може бути складніше , коли вони стають занадто легко.

+104
lievendp 19 жовт. 2013 р., 13:56:00

Важко відповісти, чи є ваше почуття "товстий і слабкий" - це об'єктивна чи суб'єктивна оцінка/психологічний аналіз. Ваші щотижневі тренування, безумовно, є більш фітнес-викликають, ніж деякі з моїх власних клієнтів (як спортивний масаж і поживні терапевт), але якщо ви їсте більше калорій, ніж ви спалюєте, не важливо, якщо це корисніше джерел калорій, ніж у звичайній дієті, ви будете накопичувати жир. З іншого боку, якщо ви не їсте достатньо калорій, щоб живити ваші щоденні і щотижневі витрати/вправи, то можна, звичайно, почувати себе слабким.

Неправильне дихання-це єдине, що може зробити в іншому випадку людину вважають себе непридатними. Ви могли б хотіти запитати себе, якщо ви повністю і правильно дихати під час тренування (або на протязі дня), щоб отримати максимальну віддачу від нього і поліпшити маркери здоров'я в цілому:

1) "ми вдихаємо кисень в організм з атмосфери. При цьому кисень сам по собі не містять корисної енергії, це ключ до енергії, запасеної в раніше прийнятої їжі..."

http://www.answers.com/topic/breathing-during-exercise

2) "вчимося дихати під час тренування має переваги, такі як запобігання запаморочення під час фізичних навантажень, поліпшення спортивних результатів та збільшення спалювання жиру...."

http://www.military.com/military-fitness/workouts/breathing-during-exercise

А також, якщо ви проводите багато часу згорбившись або в іншому випадку незручних позицій для вашого тіла під час ігор або навіть під час їзди на велосипеді, ви можете хотіти думати про поставу і еластичність і гнучкість спинних м'язів. Неправильна постава порушує правильне дихання (і всі супутні питання з допомогою вправ і здоров'я зазначалося вище), і може внести свій внесок у загальне щоденне відчуття того, що менш добре, і не в кращому випадку один:

3) "Погана постава-це сучасна епідемія здоров'я, які набагато гірше, ніж більшість людей, природно припустити,... один з найгірших видів проблем зі здоров'ям людей-це втрата природні вигини хребта".

http://www.naturalnews.com/030956_posture_health.html

+88
boltick 13 жовт. 2014 р., 16:50:32

Це буде працювати, але ви повинні переконатися, що "тиждень" - це три тренування, а не календарний тиждень, коли розрахунок збільшує, якщо в цьому є сенс.

Я б теж набрати назад щотижня increaese на 1.5%-2.0% .

Перевірити Rippetoe це "практичне Програмування". Дійсно потрапить у ці деталі, і пояснює якісь два дні програми. Якщо ви робите реальну силу прогресу в якості проміжного відмінна посилання.

+87
Tomas Ramirez 21 серп. 2011 р., 23:48:40

Як колишній гімнаст, я рекомендую вам спробувати гімнастики. Це дійсно єдине місце, де ви знайдете справжніх фахівців на кільцях. Хоча ви можете хвилюватися, що фокус гімнастів може збільшити не тільки міцність, потрібно надприродна сила, щоб робити навіть найпростіші рухи. Наприклад, кільце м'язи, є однією з найбільш просунутих рухів вага тіла в такому виді спорту, як кроссфіт, але і в гімнастиці, вона є настільки простим, що його не забили. Тренери з гімнастики буде знати правильні прогресії, і мати необхідне обладнання, щоб ви на дуже важкі рухи, такі як Залізний хрест і за його межами.

Якщо ви стурбовані тим, що гімнастики не буде зацікавлений допомагати вам розвивати силу без акробатики, не буде. Це їх робота, щоб допомогти вам у досягненні ваших цілей. Ви бос. Не у всіх є мета змагаються, і вони знають, що.

+51
Sarthak Gera 5 лют. 2019 р., 21:12:45

Я недавно почав робити небудь. Мій бар важить 40 фунтів замість 45, отож були мої стартові ваги:

 • Присед: 90 фунтів (5RM був 205 на початку року)
 • Жим: 90 кг (5RM був 190 до початку року)
 • Станова тяга: 90 фунтів
 • Рядок: 60 кг
 • Накладні тиск: 40 фунтів

Все було легко, крім тяги. У мене були дуже маленькі підказки від болю навіть на перші 90 фунтів в день. Я вчора піднявся до 130 фунтів, і моя поперек почала боліти через кілька годин і тривала. Я тільки близько 90% впевнений, що це не "нормальні" болю у м'язах... але 130 фунтів повинно бути легко, вірно?

Я переглянув багато матеріалу в тому чи статті та посилання на цю відповідь. Я впевнений, що моя нижня частина спини, не округлюючи.

Примітка

Я вже знаю, що це неправильно. Я збираюся перевірити це в наступний раз я становий.

 • Мій АБС не займаються. Я підозрюю, що вони повинні бути укладений як при присіданні. Але чому ніхто з станової матеріал згадувати про це?
 • Я може бути вигинаючи поперек. Насправді, це, здається, бути прив'язані до АБС: якщо ви встаньте і нахиліть таз вперед (так, що твій зад стирчить трохи), згинання м'язи живота принесуть вашому хребту повернутися в більш природне положення.
+38
Jack Italix 14 бер. 2018 р., 09:30:13

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil