Прийому креатин для побудови м'язів

Білок присутній у багатьох продуктів: фруктів, овочів і багато інших джерел. По-перше: це все-таки? Чи є різні види білка? По-друге: наприклад курка містить протеїн (він відноситься до категорії продуктів) і банан містить протеїн (він відноситься до категорії фруктів), квакер містить білок (категорія невідома для мене) та деякі овочі теж містять білок, а також яйця. Яка їжа краще для нашого організму для створення м'язів і чому або такий же?

Третє питання: навіть у категорії продуктів протеїн теж відрізняється. Курка, червоне м'ясо і продукти, такі як боби мають різні значення для людського організму-м'язи, наскільки я чув. Який варіант краще для їжі?

Який з цих видів білків є більш корисним для нарощування м'язової маси? (Щоб уникнути здоровий образ, мій "іспити" був дуже гарний. Я дивлюся хвилює, що я їм, але я може збільшити деякі з тих, для кращих результатів ось чому я питаю-я, звичайно, не кажу про анаболічних стероїдів або. Я сподіваюся, ви розумієте мене про це "здорових" продуктів, які краще.)

+383
Sue Denmark 22 лип. 2010 р., 18:32:50
34 відповідей

Вава (нині ВМА) вікової класифікації є метод порівняння бігу (а може й інше спортивне?) продуктивність різних віків і підлог. Більшість місць описують його як відносно світовий рекорд продуктивності на певну відстань, на ваш вік/стать категорії (хоча не всі).

Однак, я хотів би знати, що значить бути далі сортувати Вава. Де 0%? Це найнижча продуктивність коли-небудь зареєстрованих?

Це діапазон, виходячи з якихось нормальний розподіл? Це 50% Вава якась середній час для цієї вікової категорії підлогу?

+812
DaemonParanoia 03 февр. '09 в 4:24

Це складна тема для обговорення, тому що це може бути будь-яка кількість причин.

По-перше, просто тому, що ви не 'відчувати' його спину під час або робити реп, не означає, що ваша спина не активуючи правильно'. Якщо я буду занудою, якщо ваша спина не була в активації правильно' ваше тіло буде не в змозі зробити це підтягнути.

Швидше за все це до вашого техніку. Наприклад, як ви виконуєте підтягування? ваше зчеплення близько? ширина плечова? широкий?. Ваш хват зверху? тишком-нишком? нейтральний? Якщо ви хотіли конкретна латів, я б сказала Вам, широкий хват присідання(зверху).

Ви заявили, що ви відчуваєте, це більше в плечах і грудях, це не означає, що вони роблять велику частину роботи, або будь. Це може бути у разі їх щільно, і ви висить змушуючи ці розтягнути м'язи. Де відчуття може приходити від.

Я б не надто турбуватися про те, що ви можете "відчувати" під час самих повторень. На мій погляд краще оцінка буде щось більш відчутне, як ви можете зробити 2 більше повторень, ніж у минулому місяці? Якщо це так, то ти знайшов якусь силу в спині, так як це основний рушій підтягуючі.

Щоб дати інший приклад, якщо ви повинні були виконати присідання зі штангою, ви швидше за все відчуєте біль у м'яза на наступний день. Але не стільки біль в сідниці або стегна. Це не означає, що ваші сідниці і стегна не активуючи правильно.

Ще варто сказати про те, що ваш реп і набір схема для підтягування у свої тренування і як часто ви робите цю тренування? Наприклад, якщо ви просто зробити 10 разів Підтягування у перервах між тенісними матчами, один в тиждень. Було б не дивно, що ти не сердишся. Якщо ви повинні були зробити 10 комплектів 10 повторень два рази в день я уявляю, що ваша спина буде permanetly буде хворіти. (будь ласка, не роби цього, це була гіпербола).

Як анекдотичний увагу, я рідко відчуваю 'задній насос', коли я роблю підтягування. Я зазвичай відчуваю це на наступний день, коли я хвора.

+775
p0licat 8 серп. 2016 р., 06:22:45
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Більш часто, ніж ні, якщо ви хочете працювати в формі, ви повинні зменшити вагу. Якщо ваша форма ламається, він робить це, коли навантаження висока.

Звісно, є винятки з цього правила, як є в будь-якому правилі, але якщо ви знайшли вправу, де важкі ваги в суворій формі, ви знайшли магічну тренування. Що сказав, переконайтеся, що ви знаєте хороший і поганий тон, і що ви не просто робити припущення, що важка вага повторень були хороші.

Це підвищений ризик травми через поганий форми з більш важку вагу варто ризикувати, враховуючи той факт, що я набагато більше свідомих зусиль, щоб зосередитися на своїй формі під час їх використання?

Сенсу в цьому мало, тому що травми частіше всього витримана від поганої форми. Причина важкої ваги пов'язані з травмами, тому що (теж) тягарів зламає ваш формі.

Прямо зараз, ти, напевно, когось форма реєстрації вам. Або в обличчя, або ти знімаєш кілька комплектів, і розміщення їх для зворотного зв'язку.

+774
ihieuu 11 лист. 2013 р., 04:34:55

Чи я Буду набирати вагу, займаючись важкою атлетикою?

І так, і ні. Робимо підняття тягарів встановити стимул, ваше тіло потребує, щоб рости (набрати м'язову масу), але тільки підніматися буде ніякої користі. Уявіть, що ваш калорійний вхід був 1000 ккал в день (екстремальні значення, просто зробити точки) під час підйому. Якщо споживання калорій буде недостатньо, щоб поставити вас базова функціональність (рух, підтримання температури тощо), як ви повинні набрати будь-яку масу?

Скільки калорій я повинен з'їсти потім?

Хоча я думаю, що в колишні часи набагато більшого значення були підвищені, держава-оф-мистецтво, здається, бути профіцит калорій приблизно на 500 ккал в дні тренувань (в залежності від джерела в діапазоні 300-600 ккал).

Отримуючи ваші макроси право

Ще один важливий фактор-це макроси. Якщо ви в основному їсте жирів і (особливо) вуглеводів/цукру, ви будете мати важкий час набирає м'язову масу (швидше за все ви будете набирати жир, якщо у вас надлишки). Ви будете мати, щоб споживання білка в певній мірі. Існує багато шуму з точного співвідношення білків/жирів/вуглеводів, і я не буду давати рекомендації, але це не буде надто важко знайти приблизні цифри онлайн. У будь-якому випадку, переконайтеся, щоб уникнути як можна більше необроблених продуктів. Не будьте занадто догматичними є, але оброблені харчові продукти (частіше) упаковані з незначними якості поживних речовин, що може бути шкідливим для вашого прогресу.

Сила ≠ Маси

Я говорив про те, як набрати масу. Тепер давайте подивимося, як цього уникнути. Насамперед необхідно відзначити, що сила і м'язи не збігаються. Ви можете отримати набагато сильніше, без наповнювача.

Ефект від повторень

Крім того, що ви їсте, іншим важливим фактором є кількість повторень в сеті. Щоб здобути силу, не набираючи масу, ви повинні дотримуватися меншою кількістю повторень. Схема сил (залежно від вправи) приблизно від 4 до 6 повторень, в той час як класичні масового режиму становить від 8 до 12 повторень.

+758
jclyde 18 трав. 2011 р., 10:55:18

Я натикався на статті, Що є багато дуже хороших базових знань про збільшення працездатності, але ви його визначаєте. "Збільшуючи вашу працездатність" Грег Nuckols.

Визначення плато

Плато-це коли кількість тренувань стресом, ваше тіло під відповідний відновлення ваше тіло робить. Наприклад, якщо ви застрягли на 185lb жим лежачи, і не можу здатися, щоб отримати за це кількість, обсяг роботи ви робите це досить добре для 185lb лава для преса.

Ти по суті натисніть рівноваги. Щоб зламати плато, ви повинні змінити навчальний стрес таким чином, що це допоможе вам більше ліфт.

Сказав принцип: специфічної адаптації до нав'язуваним вимогам

Ваше тіло реагує на вимоги, які ви розміщуєте на ньому. Розумію, що бойові мистецтва ставить свої специфічні вимоги до вашого тіла, ніж будь-яка форма тягарів. Навіть у піднятті важких предметів, дисциплін з бодібілдингу, пауерліфтингу та важкої атлетики мають різні вимоги до органу.

У той час як загальної фізичної підготовки (ЗФП) є важливою для всіх мети в житті, які можливості для досягнення ГПП може конфліктувати з більш конкретних цілей, які ви можете мати. ГПП включає ваш рівень кондиціювання, силу і рухливість, щоб робити самі спортивні завдання. Що сказав, ваш ГПП розвивається з часом, використовуючи цей принцип.

Наприклад, видами спорту на витривалість, як біг та їзда на велосипеді підвищують ваш кондиціонер, але зробити це таким чином, що ваше тіло працює більш ефективно, щоб використовувати менше енергії для переміщення відносно легкий вага протягом тривалого періоду часу. Що є протилежністю того, що необхідно для підняття ваги, де вам потрібно перемістити важкі ваги протягом короткого періоду часу, незалежно від необхідної енергії.

Точки навіть піднімаю це питання полягає в тому, що плато в одній області може бути пов'язано з суперечливої діяльності може бути причетний.

Подолавши плато

Ви повинні змінити адаптація і навчання стрес взаємин. Коли ви дивитеся на навчальний стрес, подумайте про це з точки зору обсягу.

Обсяг = Вага * Повторення * Набори

Припустимо, ви вкладаєте в Обсяг 1000 кг тренувальний стрес. Незалежно від того, як ви розлучилися компонентів ваги, повторень і набори, поки загальний об'єм не змінюється ваше тіло використовується для цього рівня роботи. Це не означає, що ви зможете отримати лава для преса 1000 фунтів, якщо ви можете зробити 40 фунтів 5 сетів з 5 повторень.

Вам буде потрібно збільшити обсяг роботи за певний час. Навіть додавання одного представника кожної сесії є збільшення загального обсягу небагато. Припустимо, ви, що 40 фунтів і збільшити повторень в сеті до 10 за раз. Коли ви раптом зменшити обсяг роботи назад до 60lbs 5х5, ваше тіло все ще використовується для компенсації 5х10. Так ви стаєте сильнішими.

Додати, промити і повторити. Конкретний реп діапазони і кількість підходів ви робите, залежить від ваших поточних цілей. Ви намагаєтеся нарощувати м'язову масу? Кілька наборів в діапазоні 8-12 повторень в порядку. Ти намагаєшся стати сильніше, змінюючи діапазони реп-це дуже корисно.

+740
ebv 18 груд. 2018 р., 14:09:52

Вона повинна бути в порядку, щоб використовувати його, він ще не закінчився, так? :Д

Є навіть місця, які продають майже прострочені білка http://www.bestpricenutrition.com/clearance.html

так що ви повинні бути добре!

+727
Charles Young 6 лист. 2012 р., 04:07:10

Це дійсно залежить, але вам потрібні інші електроліти не тільки натрію, більш конкретно калію і магнію. Одна або дві напою електролітів, як Ultima енергія повинна бути достатньою. Звичайно, це сильно залежить від конкретної тренування, так що використовуйте своє власне судження і, безумовно, зробити більше конкретні дослідження. Вам також може знадобитися, щоб доповнити свої тренування з вуглеводів, так що ви поповните свій рівень глікогену.

Ось рецепт домашнього напою електролітів:

Виміряйте всі інгредієнти точно. Невеликі зміни можуть зробити напій менш ефективні або навіть шкідливі. Змішайте наступні:

 • 1 Кварта (950 мл) води
 • ½ Чайної ложки (2,5 г) харчової соди
 • ½ Чайної ложки (2,5 г) кухонної солі
 • ¼ Чайної ложки (1,25 г) замінник солі (калійне), такі як полегшена сіль або Мортон сіль
 • Заміни :2 столові ложки (30 г) цукру

Ймовірно, хочете додати більше цукру, якщо ви робите довгі інтенсивні вправи, Якщо ви вже використовуєте щось інше, щоб поповнити свій запас глікогену в м'язах.

+716
Antivirus960 6 лист. 2017 р., 17:37:40

Ні, якщо ви думаєте про це, це не те ж саме типу як вижимання просто тому, що вона не покриває повний діапазон руху. Це легко закрити гриппер перший небагато, але потім вона стає істотно важче, ніж ближче до закритої вона стає.

+627
foma1505 19 квіт. 2014 р., 18:05:37

Біг, стрибки, випади, ну, альпіністів, присідання, присідання

+609
metok 10 січ. 2015 р., 22:47:14

Де найбільша кількість деформації в обох ситуаціях? Які мінуси для здоров'я?

Які будуть наслідки при збільшенні на спринт?

+552
Andy Hemp 24 серп. 2016 р., 08:45:30

Ваша мета силові тренування для біг-це для сили, а не для "наповнювачі".

Є ціла купа вправ, які можна знайти просто загуглив "тренування ваги для бігу".

З гантелями ви будете дивитися на речі, випади, кроки і присідання для цільової ноги.

Знову ж таки, просто Google "гантелі присідання" і т. д. подивися на YouTube, щоб побачити відео.

Я також пропоную робити хрумтить і присідань для бігу на довгі дистанції. Ви побачите, що сильні м'язи черевного преса, покращує баланс і якщо ваші ноги досить сильні, Ви помітите спалювати у вашій АБС, як тільки ви починаєте біг на довгі дистанції.

+538
Michelle Visio 18 серп. 2018 р., 00:57:00

Для того, щоб втратити жир, ви повинні бути в дефіцит калорій, от і все навчання повинні збільшити ваш загальний витрата енергії.

+524
MyopicVisage 9 черв. 2010 р., 05:23:57

Перший крок полягає у визначенні, якщо є якісь тренажерні зали, які спеціалізуються на тип підйому ви після. Якщо є команда з пауерліфтингу, яка тренується в залі, або якщо це тренажерний зал, який відомий де конкурентів ліфт, як правило, вони дозволять тренерів, щоб там тренуватися без оренда одного з персональних тренерів в тренажерний зал. В моєму районі, мені доведеться досить далеко їздити. Інший варіант-це тренажерний зал кроссфіт. Хоча кроссфіт має репутацію, жертвуючи форма є те, що виглядає як мільйон повторень штангою вправа, це не означає, що місцевий "бокс" не мають кваліфікованих інструкторів. Вони будуть краще, ніж персональних тренерів у більшості комерційних спортзалів.

Стартова сила вчить 100% необроблені стиль пауерліфтингу на велику трійку: присідання, жим, станова тяга. Це додає ще два основних підйомників у свій репертуар: повітряна прес і прибирає влада. З них тільки один, що може зажадати самий руки на допомогу буде прибирати владу. Коли дивишся на тренерів, майте на увазі, що це ви намагаєтеся довідатися.

Менш дорогий, і до цих пір чудово діє підхід-це форма перевірки відео. Більшість телефонів мають відеокамер, вбудованих в, і ручний відеокамери також досить недорого. Вони дозволяють поглянути на вашу форму і потім внести корективи. Якщо ви все ще відчуваєте, що є необхідність за відгук, ви можете залишити у формі перевірити відео на форум, який спеціалізується на силові тренування.

+516
Sofita Ra 18 трав. 2013 р., 21:05:06

Ваші тренування повинні бути спрямовані на досягнення вашої мети...і більшість людей (включаючи мене) не ставимо розумні цілі (прості, вимірні, досяжні, реалістичні і підставили)...так ми ставимо наші тіла через вправи ароматі дня і дивуються, чому ми не бачимо ніякої вигоди...коли ми не впевнені, що ми намагаємося віднайти.......Так що, це нормально, що ти робиш? Запитайте себе, якщо ви бачите результати, які ви хотіли

+460
Nicholas Marshall 1 січ. 2010 р., 19:01:45

Іноді я отримую цю біль, коли я сплю з мого боку загинається (дуже зручний, але ви сплачуєте за нього на наступний день).

 • Якщо ви все ще хочете робити віджимання, спробуйте зробити кастет віджимання. Це знімає навантаження з вашого зап'ястя.
 • Ви також можете використовувати віджимання бари, щоб обійти цю біль і ще віджимаюся. (Набір з Мета або Walmart становить близько ~$20)
+406
Magnus Andersson 3 груд. 2012 р., 18:19:35

Я в даний час одужує від цієї хвороби, якою я займаюся вже більше року. Я отримав ортопедії два місяці тому, і вони дуже допомагають. Якщо ви не бачите прогресу з них потім обов'язково знову зверніться до лікаря, щоб побачити, якщо посадка повинна бути скоригована. Ваш лікар повинен вже розклад для регулярної перевірки для цього, принаймні, на початку їх використання.

Також, крім потягуючись вранці, ви можете спробувати робити деякі теля тягнеться на ніч перед сном, а також. Це може допомогти запобігти ваші ноги від задубіли у ваш сон, який може поставити навантаження на тканини.

Більшість великих навчань були покриті (мої перші думки були, велоспорт, веслування, плавання). Скелелазіння-це ще одна можливість поки ваш обережні, як ви використовуєте ваші ноги - ніяких різких рухів.

Ви могли б також розглянути деякі з ваших опір тренування в поєднанні або кардіо-і силових тренувань. Використовуйте легкі ваги з великою кількістю повторень або видах calisthenic вправ (віджимання, підтягування тощо). Робити вибухи з короткими пауз і сконцентруватися на збереженні частоти серцевих скорочень в цільовій зоні. Можливо, ви не отримаєте оптимальних результатів сила, але я знаходжу ці тренування буде весело зміна темпу для мене.

Удачі!

+402
mustafa 25 жовт. 2015 р., 06:14:22

Є формули, які беруть скільки ви можете підняти на однак багато повторень і перетворити в 1 ПМ. Чи є подібні формули, які приймають однакові параметри і підрахувати, скільки ви можете підняти в будь реп суми?

Або я повинен просто підрахувати, то мій 1 ПМ використовувати %s у різних діапазонах повторень (наприклад 10 повторень в 75% моїх розрахункову 1ПМ)?

+400
Waqar Masood 31 серп. 2019 р., 04:35:31

Я маю на увазі не зовсім босоніж, я маю на увазі, використовуючи пальці або щось на зразок Найк вільний хід 3.0, в моїй перспективі я добре 10-13к в босоніж, але після цього мої ноги отримує багато болю. Я думаю, що моя нога була набагато сильніше, і може бути, це може бути хороший відстань для виконання всього 10к босоніж для підтримки сильнішої ноги, а потім довго бігати з cushioner взуття..

Відредаговано: Моє тіло вага 83до, а у мене зростання 1.80, я думаю, що біг босоніж може бути, може бути що-то для людей, вага <= 70 кг на далекі відстані, але для важких людей ми повинні робити тільки 10к або використовувати може бути середньої подушці взуття, як Saucony Кинварра 3, що alows ви, щоб бігти, як удар стопи бігуна, але дозволяє запустити каблук-удар теж.

+375
Annique 6 квіт. 2013 р., 04:23:03

Якщо ви вже сильні і мають всі м'язової маси, то ви, мабуть, можете тренуватися тільки в діапазоні 1-5 повторень, і стати ще сильніше без збільшення ваги.

Однак майте на увазі, що м'язова маса-це лише частина вашої ваги. Також багато цього м'язова маса в ногах, особливо якщо ви не звикли до силового тренування. Так що додавання деяких додаткових м'язів (для верхньої частини тіла) може зробити вас набагато сильніше, але тільки збільшити свій загальний вага трохи.

Кожен повинен знайти своє солодке пляма щодо ваги. В 90 кг + близько 10 кг зайвого жиру я був слабкий. Я можу жим лежачи 60 кг. Після року силових тренувань я зараз на 95 кг і жим лежачи 80 кг. Ще не багато, але у мене довгі руки і повільних м'язових волокон. У будь-якому випадку моя вага (без надлишків жиру) тільки зросли Каліфорнія. 5 %, але моя сила зросла більш ніж на 30 %.

Підвищеної міцності-це сума двох факторів: збільшення м'язової маси і поліпшення роботи мозку контролюють м'язи (нейронна адаптація). Я, напевно, можу збільшити жим лежачи до 100 кг без збільшення мого ваги тільки через нейронна адаптація на тренінг з малим числом повторень. Однак я думаю, що ця мета буде набагато легше і швидше досягти, якщо я дозволю собі, щоб підвищити свою вагу до 100 кг з освіти для сили і гіпертрофії.

+362
Avi Cohen 8 лют. 2015 р., 13:03:10

Є ряд можливостей тут. Вони включають в себе:(будь ласка, прости неофіційно список)

 • Кардіо вбиває ваших успіхів у м'язової тканини
 • У вас швидкий метаболізм і жерти ще більше
 • Ви просто недостатньо їсте, навіть якщо ви думаєте, що ви і навіть якщо ви не маєте швидкий метаболізм
 • У вас проблеми зі здоров'ям або травми, ви повинні звертатися з вашим лікар
 • Ви робите дуже легкий, ваги і аеробні вправи замість того, щоб робити більш важкими вагами
 • Ви страждаєте від сильного стресу
 • Ви думаєте, що ви отримуєте слабкіше, але це все в твоїй голові
 • Ви заперечуєте свої ноги і руки і тільки груди, спина, плечі і АБС замість роботи кінцівок потрібно використовувати щоб допомогти побудувати ці частини. Слабкий трицепс=низька лава для преса
 • Ви знімали стероїди, але зупинився
 • Ви схудли роблячи жим лежачи важче
 • Ви не навчання досить часто
 • Ви користуєтеся неправильної форми, але змінив його в належній формі
+350
Arnav Kavadia 22 груд. 2018 р., 22:40:53

як сироватковий зроблені, різні типи сироваткового протеїну і скільки сироваткового протеїну треба доповнити.

+293
user4571 2 лист. 2019 р., 00:57:05Якщо ви вже пройшли міцності будівельних програм, таких як сильний ліфта 5х5, тоді, тільки так ви зможете отримати багато користі з 45-нм пластини завдяки високою інтенсивністю і високою кількістю повторень/множин. Під час комплексу вправ, ми настійно рекомендуємо, дуже багато повторень/сетів вправи ізоляції рухів (що дозволяє деяким частинам тіла відпочивати, поки інші активізуються).

Хоча є багато вправ, які я можу порекомендувати, було б краще, щоб слідувати програмі. Якщо ви можете скласти руки на відео P90X, там багато рутини, яку ти можеш виконати з 25-кг гантелей, який буде ефективно працювати ваші м'язи. Інша програма, яку я бачив (але не пробував) - це Биззи дієта. Інтенсивність і повторень програми повинні працювати ваші м'язи.

І звичайно, мої улюблені вправи: вага тіла вправи. Єдине обладнання вам потрібно, це підтягнути бар. Це можна зробити в будь-якому місці і гарантовано дати вам дуже інтенсивного тренування. Віджимання, підтягування, підборіддя UPS, л-сісти, ноги вгору, зворотний сухарики, стоячи хрумтить, регулярно хрумтить, дошки і т. д. Вони численні і гарантовано дасть вашому тілу час тренування свого життя.

Що б ви не робили, переконайтеся, що ви продовжуєте працювати ;).

+292
Ouss 24 квіт. 2018 р., 17:46:50

Я вважаю, що це допомагає з балансу, однак існує два загальноприйнятих "типів", як би на розтяжку, а саме "статичного" та "динамічного".

Ви можете прочитати більше про це тут, але статичний розтяг, як було показано, надають негативний вплив на баланс на відміну від динамічного розтягування. Дивіться тут , щоб прочитати про цих термінів в глибину, але головна їжа на винос-це:

(1) "динамічна розтяжка передбачає активне посилення м'язи рухатися суглобах через їх повний діапазон руху. Функціональні і спорт-специфічні рухи допомагають збільшити м'язову температуру і зменшити ригідність м'язів. Ця форма стретчинг покращує швидкість, маневреність і прискорення".

(2) "статична розтяжка вимагає від вас, щоб рухатися до кінця свого ряду руху і підтримувати його без болю за 20-45 секунд. Повторіть 2-3 рази. Це дуже ефективний спосіб підвищити гнучкість. Слід зазначити, що використання статичної розтяжки після заходи допоможуть запобігти травми; однак, якщо статичний розтяг проводиться до початку спортивного змагання, це може негативно позначитися на продуктивності. Статичний розтяг може обмежити здатність організму швидко реагувати. Це може тривати до двох годин у таких заходах, як вертикальні стрибки, короткі спринти, рівновагу та швидкість реакції".

+284
Shuai Sun 30 вер. 2014 р., 19:37:12

Мене спіткала та ж коли я вперше почав з бігу. Вдих і видих теж вимагає енергії, так що ви хочете його контролювати. Мені сказали в поїзді, що затримую подих ще на один крок, ніж те, що моя невихована дихання було просити мене.

Це, мабуть, не чим зайнятися протягом всієї сесії, але і присвятити кілька хвилин для нього, як і для інших елементів працює техніка. Принаймні, це спрацювало для мене.

+268
Alanna from Flipd 21 серп. 2010 р., 05:16:38

Регулярні верхньої частини тіла тренування приводять до збільшення обхват зап'ястя? Я думаю вправи, як жим лежачи, кучері і т. д.

+256
Alexandra iepuras 5 серп. 2011 р., 22:27:41

При зануренні/"закладка"/"торги" у кінцева, варто вам приземлитися на вашій грудей або на вашій стороні?

Цей дивовижний набір прогресій для навчання для участі в кінцевій використовує статтю з Вікіпедії, рекомендації посадці на грудях. Це здається дивним з кількох причин: наші гравці дама може зіткнутися з нею, більш пухкий рекреаційних гравців може зіткнутися з ним, і посадка на грудях стукає вітер з вас. Не кажучи, приземлився на груди з рукою(и) продовжений не дає вам можливість згорнути, що я бачу.

Це зовсім анекдотичні рахунку підкреслює посадку на вашій стороні. Це jives все, що я дізнався про падіння в грэпплинге спорту, а також мій особистий досвід в Ultimate: посадка на вашій стороні, дозволяє крен, не знає вітер з вас, і дає вам волосся більш досягти.

Груди-посадка і бічній посадки знаходяться, очевидно, у використанні, але який з них краще за критеріями а) найбільш ефективні, Б) безпечніше? Є й інші тактичні міркування мені не вистачає? (Думки від кінцевої гравці цінуються, думки з елітних гравців дуже ціниться.)

+212
Adam Duce 29 серп. 2013 р., 11:20:44

На боксерському світі, особливо в епоху, коли "Роккі" фільми були зроблені - це свідомо погано, в розробці нових методів в області харчування і фізичних вправ, засновані на дослідженнях та висновках.

Весь "пити сирі яйця, бігати щоранку 5 км і бити цього замороженого порося"-спосіб не зовсім те, що ви повинні прагнути сьогодні.

+152
Suman Panchal 20 квіт. 2013 р., 18:57:12

В основний,- це група м'язів, які включають в себе:

 • М'язи тазового дна
 • Поперечна Abdomoninis
 • Многораздельная
 • Внутрішні і зовнішні косі
 • Прямий Abdomonis
 • Еректорів Spinae
 • М'язах Longissimus Thoracis
 • Діафрагми

Коротше кажучи, займаючись своєю основною, щоб задіяти всі ці м'язи. Тільки залучення преса будуть тягнути вас вперед.

Можливо, найкращий спосіб думати про це є "готуйсь". Зробіть глибокий вдих і підтягнути боки, спину і м'язи черевного преса, утримуючи дихання. Ви будете почувати себе набагато більш стабільною. Тепер спробуйте підтягнути все, поки ще подих. Ви все ще будете мати більшість в тому, що стабільність, хоча ви не в тому, що ваша діафрагма в ньому.

Це не стільки про поставу-навіть якщо ваша поза впливає-як це тримати всі м'язи об'єднані в сердечник стягується і щільно.

+95
Oakland 22 10 груд. 2012 р., 02:46:32

Зробили операцію і опромінення 3 роки тому на пухлину всередині спинного мозку в моїй грудний відділ хребта. Це викликає слабкість, оніміння і неконтрольований рух в ліву ногу до точки, де люди часто коментувати, але я можу жити відносно нормальним життям. Ще молодий (23), і волів суворі навчання за участю прогресивної перевантаження, щоб допомогти відновити. У мене є абонемент в спортзал, так у мене є доступ до стандартних спортивним обладнанням. Які вправи я можу зробити, щоб допомогти оговтатися від цього?

ПС. Я різних форм фізичних вправ з різним ступенем успіху, але нічого не виходило 100%.

+91
user142912 29 груд. 2016 р., 04:24:32

У мене грижа міжхребцевого диска...я пішла до лікаря і мені сказали, що я все ще міг піднімати тяжкості, поки я не роблю присідання з-за тиску, яке стискає на диск.

Що є ще однією альтернативою для присідання, станова тяга, чистий зависає?

+82
Rocio 5 лист. 2018 р., 00:07:00

Сама важка частина роботи полягає в тому, що ваші біцепси завжди в кінцевому підсумку робить роботу. Кращий спосіб звести до мінімуму цей, і переконайтеся, що ззаду робить велику частину роботи, щоб знизити вагу і робити це повільно. Переконайтеся, що ви фокусуєте свій розум на спину при виконанні вправи.

Ще одна корисна порада, щоб прикинутися, що ви робите, витягаючи з лікті, а не біцепси, якщо це має сенс.

Також я б порекомендував відкинувшись трохи назад, коли роблять це і, використовуючи більш широкий хват, якщо ви хочете, щоб тренування вашої спини. Перегляд відео за формою можуть бути корисні.

+56
chihai0411 27 січ. 2019 р., 07:46:43

Не впевнений, що м'яз, або якщо є більше ніж один, але здається, що є м'яз під ноги йде звідкись поруч з п'ятою і вперед туди, де пальці "додані".

Мені здається, що ви втомилися там досить легко, і іноді трохи боляче (в основному, як болять м'язи болять) після прогулянки в багато або стрибати.

Чи є спосіб я можу зміцнити цю м'яз? Бажано без якого-небудь устаткування.

+44
Willy Fadly 20 трав. 2012 р., 16:07:32

Ось гарне визначення психічного міцність:

Моральна стійкість-це природний або створене психологічну перевагу, що дозволяє:

 • Як правило, справляється краще, ніж ваші опоненти з численними вимогами
  (наприклад, конкурс, навчання,
  образ життя), які поміщаються на вас, як
  виконавець


 • Зокрема, більш послідовно і краще, ніж ваші опоненти
  залишилися цілеспрямовану,
  впевнений у собі, життєрадісний, і в контролі
  під тиском


Де я можу дізнатися більше про психічних витривалість і як її розвинути?

+29
JohnMudd 5 серп. 2012 р., 13:34:34

Висока інтенсивність інтервал підготовки (HIIT) - це ключ, і ви можете робити це вдома, навіть якщо у вас невеликий простір.Я рекомендую купити хороший підтягаючий бар щось на зразок цього http://www.amazon.com/pull-up-bar/b?ie=UTF8&node=3408471 і працювати на якийсь план тренування. Погляньте на feeletics https://www.freeletics.com/en?gclid=COnEwqHL8MkCFQxvvAodlXcONw і це доступно в Apple Store і Google play. Якщо це не безкоштовно ви все ще можете знайти безліч вправ HIIT чи можна ще побудувати власну програму ви отримаєте повісити його.

Типове вправа буде робити одну вправу протягом 45 секунд з високою інтенсивністю, потім відпочити протягом 15 секунд, переходите до наступної вправи. Виконати 4-5 вправ як одного контуру і заповніть 4-5 ланцюгів.

Зразок схеми:-

 1. 50 віджимань
 2. 20 chinups
 3. 100 присідань
 4. 40 стрибок випади
 5. 60 альпіністів
+10
Pragya 4 вер. 2013 р., 03:20:13

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil