Чому іноді вам раптово голодний 15 хвилин у моєму тренування?

Під час пробіжки сьогодні я раптово відчував себе слабким з голодними близько 15 хвилин після того, як я почав. Це відбувається лише кілька разів ... не кожен запуск. Я відчуваю, що дуже голодний і слабкий, і я можу звичайно тільки близько 20 хвилин, перш ніж я повинен зупинитися.

Я припускаю, що це має бути пов'язано харчування. Сьогодні у мене були:

Сніданок:

 • 3 х мультізерна weetbix з легкими молока
 • 1 ванна з легкого йогурту
 • шматочок тосту з шматочком сиру і веджимайт
 • стакан яблучного соку мангоа

Полудня:

 • чашка чаю з ложкою цукру

Обід:

 • куряча грудка в рулоні з деякими фішками
 • 600мл Коксу нуль

Я пішов для бігу в кінці дня. Будь-які поради з вдячністю!

+769
user1399437 7 груд. 2017 р., 05:54:19
34 відповідей

Я почав тільки пару тижнів тому, то хто я такий, щоб говорити:

Я нині займаюся ТГУ з 30кг гантелями, який є heavist гантелі навколо. Тому сьогодні я використовував прямі і досить короткі штангою і curlbar вступити в ТГУ, але врівноважуючі вага була моєю головною проблемою. Бар нахили назад і вперед, і моя рука має дуже мало енергії в порівнянні з вагами на кожному кінці.

Використовуючи гантелі (краще curlbar?) природний progession в цій вправі? Якщо так, то як ви збалансувати вагу? Я не можу знайти будь-який підручник з цього питання. Немає гирі в тренажерному залі. Я не можу переїхати до олімпійської штанги, тому що тренажерний зал не досить великий, щоб надійно гойдалки навколо, не розбивши кому-небудь голову.

Ви використовували меншу вагу на початку для штанги, чи це потрібно тільки при з'ясуванні балансу питання?

+953
hlp 03 февр. '09 в 4:24

Як ви зробили в підтягуванні? Подбати про те, щоб зберегти напруженість на всьому шляху під час повторення, особливо на дні тренувань. Також, якщо ви йдете в широкому ви можете травмувати зв'язки плечового суглоба.

Ось кілька корисних порад підборіддя/підтягування: http://jasonferruggia.com/the-shocking-truth-about-chin-ups/

він просто каже, що найкращий спосіб зробити ці вправи полягає у використанні кільця, так як вони дозволяють природного руху, інакше чергування стиснення і не ширше, ніж ширина плечей.

... удачі з твоїм плечем

+891
BBBCat 2 черв. 2017 р., 11:06:42
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Проста відповідь: якщо болить, не роби цього. Біль-це спосіб тіла сказати нам, що щось не так. Абсолютна найгірше, що ви можете зробити для себе ігнорувати біль і продовжувати йти. Просто їжте здорову, фізичні вправи, що ви можете, і як тільки ваша проблема буде вирішена і ви через правильне відновлення, а потім повільно повернутися у вашому повсякденному житті. Найкраще, що ви можете зробити для себе, коли ви отримали травму, просто дати відпочити своєму тілу.

+880
Sarah H 27 лип. 2013 р., 18:22:23

Якщо я багато місяців в стартову силу (яка передбачає 3 підходи по 5 на робочий вага), але я можу зробити 4 або 5 сетів, це було б доцільно?

Я знаю, що я міг би просто спробувати його, і якщо я починаю придурюватися, це буде означати, що я не отримую достатньо від додаткового навантаження, але якщо не затихне, чи є мінуси?

(Я припускаю, що це може бути більш зручним для Програма для абсолютного новачка, який не доведеться турбуватися про занадто багато обсягу на низьких вагах.)

+858
PAVEL 28 квіт. 2016 р., 11:46:30

Це означає, що ваш організм звикає до навантаження. Починайте збільшувати кількість повторень/інтенсивності або включення різних типів вправ (АБС-це загальний термін, верхній/нижній/косі/поперечні м'язи і т. д. і різні вправи натисніть їх по-різному). В кінці кінців ви досягнете точки, коли ви досить тренування, ваше тіло насправді не отримати Домс або біль, яка в порядку, але знаю, що для стимулювання подальшого зростання м'язів потрібно рвати волокна, яке робиться за рахунок збільшення повторень/інтенсивність і т. д.

+764
JanLolit Canada 22 лист. 2013 р., 05:23:52

Це змова.

Більшість людей їдять, як вони їдять через культури: це, як вони були підняті, або, як їх однолітки актів.

Є кілька вагомих причин, щоб з'їсти три рази в день, і дослідження, але вони або довільного (припускаю, що ідеальне кількість, розмір і склад страви невідома, і спроба отримати дані для зменшення нашого невігластва) або постфактум (приймаючи, що ми вже робимо, і намагається довести, що це здорово).

Є кілька вагомих причин, щоб з'їсти три рази в день, але вони не наукові дослідження. Я тримав би парі, що більшість людей, які їдять три рази на день робити з практичним або соціальних причинах: це коли вони отримують перерву в роботі, коли це соціально прийнятно, що, коли він чекав, і...це зручно, щоб з'їсти кілька великих страв, і я отримую голодним, якщо я їм менше, ніж три рази на день.

+762
Mike Mezhenin 23 вер. 2013 р., 19:21:31

Деякі професії припускають багато ходити. Думаю, будівельників, менеджерів виробничих приміщень, двірників, біржові клерки, механіки, екскурсоводи і т. д.

Можливо, перевищить 10 000 кроків у роботі. За умови 100 кроків за хвилину, це більше 100 хвилин. Темп бігу майже вдвічі. Схоже, що еквівалентно більш 4 годин роботи (8 годин ходьби) якщо людина працює п'ять днів на тиждень. Чотири години бігу на 10 км/год буде становити 40 кілометрів. Якщо людина їздить на велосипеді на роботу, було б ще більш легкий пробіг. Відновлення та профілактика травм дуже важливі.

Для людини, яка тренується для перегонів, вони повинні зосередитися на інтервальні тренування з роботою і, можливо, переставляти вже має досить легкий пробіг?

Оновлення Відомо, що люди схильні робити їх легко днів дуже важко, тому що насправді працює легко, дуже легко, щоб бути корисним або хорошого тренування. Ті, хто поляризовані тренінгу проводять близько 90% свого часу на тренування в легкому темпі. Моє розуміння полягає в тому, що ходити на роботу також вважається вправою для відновлення.

Можливо, одним з аргументів є те, що 10 000 кроків поширилося на весь день надає різний вплив, ніж це зробити все за один раз.

+727
user83604 28 серп. 2015 р., 07:34:40

По ссылке ти просто написав відповідь:

Перед початком розтяжка м'язів, виконувати легкі аеробні активність протягом п'яти до 10 хвилин.

+674
FDGooD 26 черв. 2018 р., 00:38:03

Молоко не псується так швидко, як ви думаєте, якщо ви перебуваєте в кондиціонер. Вона поставлялася з вагонів у минулі часи, з льодом або без. Щоб зробити його більш безпечним, однак, ви можете пара його в мікрохвильовій печі в ніч перед, дайте йому охолонути, а потім поставте його в холодильник на завтра. Це, по суті, бути ультра-пастеризованим і карамельний смак, як молоко в латте з Старбакс. Повинно бути нормально на пару годин. Не змішуйте протеїн в гарячій або Глоб і форма пасма. Ви також можете зробити полиці безпечний як молоко Пармалат, яке може бути придбаним смаком.

+649
mughees ahmad 19 квіт. 2011 р., 20:05:30

Тому я хочу втратити якомога більше ваги в тиждень. Я пливу за 50 кіл в день (1 коло = 25м). Цього досить? Або я міг би зробити щось більше? В даний час я 5'8" і вагою 87 кг (191 кг) у 16-річному віці.

+584
Throne3d 1 лип. 2016 р., 14:36:56

Взуття має кілька важливих частинах конструкції, які йдуть у даючи вам найбільшу підтримку. З плином часу можна помітити, як кожен з них починає псуватися вашого взуття буде почувати себе менш комфортно після запуску, незважаючи на можливість, що він може відчувати себе більш комфортно, коли ви вперше надів його.

Ваша взуття має практично відразу повернутися до своєї природної форми ви гнути спину на себе. Якщо взуття зберігає свою скласти навпіл шукати другу або більше, то він втратив важливу частину своєї структури в підошві.

М'які сторони повинна лежати над підошвою. Якщо вони звисають нижче або за власним, то вони втратили свою структуру.

Якщо, коли ви мережива їх щільно очі отвори під шнурки деформується, то ця частина структури вашого черевика втратила свою підтримку. Зі мною це взагалі перше, що потрібно йти.

Зцілення черевика повинна бути твердою, якщо, коли ви ставите ногу на каблук, здається, впаде, і ви повинні працювати, щоб тримати його у вертикальному положенні, то це ключова частина взуття втратила свою підтримку.

Якщо у вас є підошви повітря, коли вони викачують ви будете почувати себе помітно кишені дають в підошві.

І протектор повинен відрізнятися. До того часу протектор квартиру в любому районі вже давно пора замінити. Добрі бігуни повинні мати добре виражений малюнок протектора з глибокими каналами.

Як довго вони тривають дуже залежить від взуття. Мій стандартний Nike кросівки отримали близько 250 миль, коли мене регулярно працює. Але мій стиль працює жорстка взуття. Я також зробив інші ПТ в їх, до того ж просто працює. У мене було кілька інших наборів я пробував, що не останні 2 тижні я повернувся в Nike повітря Макс , хоча я думаю, що це було інше ім'я, коли я бігав регулярно

+582
evenstar 4 вер. 2018 р., 06:52:34

Наприклад, якщо на мілину в ситуації виживання, може вони їдять тільки дикі їстівні листові рослини, такі, як гусяча трава кульбаби, і в підсумку повністю відновити всі органи м'язового глікогену, при ходьбі на великі відстані і виконавської праці еквівалентний середньої інтенсивності художньої гімнастики?

+567
Noah Blaker 3 бер. 2011 р., 18:31:59

Працювати протягом декількох днів підряд-це нормально, якщо ви ізолювати групи м'язів. Насправді, багато підпрограм розроблені таким чином, так як це зайняло б занадто багато часу, щоб виконати одне-сидячи тренування для всіх груп м'язів. Я витрачаю 1,5 години на час в тренажерному залі, а ось з м'язових груп, ізолюючі і чергуються тренування.

+516
Kelly Bexley 27 бер. 2019 р., 03:26:13

Я думаю, простіше кажучи, відповідь у тому, що в "мастилі ПАЗ" техніка як новачок, ви робите таку невелику кількість зусиль у той час, що вам не потрібно стільки часу на відновлення. Швидше за все, навіть з барною стійкою в інтер'єрі дверний отвір, людина просто не буде реально намагатися підтягуватися кожен раз, коли вони її складають, так вони реально намагаються 4-5 протягом кожного дня, з кожною спробою бути 60% деформації і 40% ніяково бути не в стані командувати м'язи належним чином, щоб виконати підйом. (Я просто потягнути ці цифри з повітря, щоб прийняти точку).

Це абсолютно відрізняється від того, хто є передовою з підтягувань роблю 20 з утяжеленним поясом, а потім повторити кілька наборів на суму 60 на годину. Це вимагає відпочинку, а змазування ПАЗ звучить набагато меншою інтенсивністю.

Мені от теж цікаво, якщо інше, в деяких випадках, трохи занадто узагальнювати на всі ситуації. Там чітко чорноробів, які "відпрацьовують", тієї ж групи м'язів, 8+ годин в день, 5 днів на тиждень, роками не набагато більше, ніж інших вихідних, і вони не худий. Можливо, в організмі є свого роду мета-адаптація, яка дозволяє це.

+502
Taylor Cascio 22 бер. 2012 р., 14:50:09

Я просто вийшов на байдарках з Fitbit сплеск на. Він сказав, що моя 24.6 км каяк був лише 6,2 км. Коли я завантажив дані на правильний шлях, але відстань була добре. Я не знаю, як це може бути так неправильно, коли ПГ був запущений (що це було перш ніж я почав) і він мав право на маршрут. До речі я перевірив фактичне відстань на картах Google, щоб визначити 24.6 км. Не було ніяких проблем з GPS-сигналу і батареї були хорошими.

+494
user3873113 4 лист. 2019 р., 09:16:11

Для інверсії або вивороту тип травми (незвичайні умови для прокатки щиколотку, найпоширеніший вид деформації), основною стрічкою буде намагатися не допустити знову та ж травма. Велику частину часу тасьмою робота буде U-образний тип конфігурації стремено, тягнув напруга зворотний напрямок з травми, а потім стрічкою навколо ноги послідовно, тримайте стрічку щільно. Це буде більш важливо Вага підшипника, бічній змінити напрям спорту, таких як теніс або футбол, і стає все менш критично з номера/легкий вага підшипник, лінійний заходи, такі як плавання і їзда на велосипеді.

З плаванням, це дуже малоймовірно (якщо тільки ви дійсно незграбний на поворот), що ви збираєтеся перевернути або вивернути кісточку на стіні під час відштовхнутися, а основний рух буде підошовного або тильного згинання. (Те ж рух, наступаючи на чи відпускаючи педаль газу в автомобілі). Це також майже повністю не вага підшипника, що є безперечною перевагою.

Якщо дії, які вказують або піднімати пальцями ніг заподіює ніякої болі, то це , ймовірно, безпечно для вас, щоб плавати без стрічкою щиколотку. Я б застеріг вас, однак, проконсультуватися з лікарем або фізіотерапевтом, так як там можуть бути інші ускладнення. В якості запобіжного заходу, ви можете прикріпити вашу голеностоп (це займе трохи практики, щоб робити це добре на собі) і плавати, так як є стійкі плівки води, які ви можете придбати. Але знову ж, перевірити з вашої СТ/док, вони можуть сказати, що плавання безпечно це робити без будь-якої підтримки (хоча на всяк випадок, я б носила повітрі, кинув на слизькій палубі басейн).

+475
budiantoip 3 січ. 2019 р., 05:18:01

Можна, але не оптимально. Низьким вмістом вуглеводів для втрати жиру, оптимальними для набору м'язової маси.

Особисто я карбюратор циклу навчальних днів є відносно високим вмістом вуглеводів - 150г або так. Не тренувальні дні з низьким вмістом вуглеводів, 50 г вуглеводів.

Ось кілька посилань на допомогу:

Чому це погано:

http://www.examiner.com/article/low-carb-diets-make-it-hard-to-build-muscle

Деякі посилання, які кажуть, що це працює:

http://blog.wellnessfx.com/2013/04/08/guest-post-can-you-build-muscle-on-a-low-carb-diet/

В цілому якщо ви ніколи не хочете бути в Atikins/нуль Carb дієти.

Я рекомендую вам перевірити повільний Carb дієти в Google Тімоті Ферріса 4-х годинна тіло

Це найкраще з обох світів.

Теж, загалом, якщо ви їсте з низьким вмістом вуглеводів і намагаючись набрати м'язову масу, ви хочете переконатися, що ви отримуєте правильне співвідношення білків і жирів, як і інші дієти потрібно правильне співвідношення п/ф/ц.

Перевірте калькулятор IIFYM, і це дозволяє вибрати більш низькі Carb дієти, як палео або повільних вуглеводів. Калькулятор IIFYM Гугл.

небо

+471
mehran agayari 22 трав. 2017 р., 10:41:30

Моє запитання складається з двох частин:

У мене дуже м'язисті, стегна і ноги йдуть від років плавання і біг, так як я був молодшим.

Справа в тому, що обидві мої стегна і ноги досить пікантного, коли я не їх згинання. Якщо я зігну/затягнути їх, вони виглядають красиво і м'язисті.

(1) що дійсно відбувається тут ? Це м'язи з добавкою жиру, або просто м'язи ще не в тонусі ?

(2) я можу працювати, щоб затягувати їх? Це взагалі можливо або це просто частина моєї комплекції? Як я можу затягнути і тон їх?

(За останні 3 місяці я побував на Програма тренування для верхньої та нижньої частини тіла.Мій нижній частині тіла тренування складається з випадів, присідань і інших складних тренувань)

+465
Fanh Shiao 15 квіт. 2017 р., 18:16:08

Я думаю, ти неправильно інтерпретуючи підручники або підручники помиляються.

Вага штанги повинен опускатися на підставу долоні, яка знаходиться прямо над рукою. Це вірно для обох лавці і накладні преси. Саме таку мету ви хочете досягти, незалежно від того, який сигнал ви використовуєте, щоб зробити це.

enter image description here

У лівій частині зображення, ви бачите, що бар не спирається на передпліччя. Зап'ястя згинається занадто тому.

Праворуч від зображення, можна побачити, що бар знаходиться прямо над передпліччями. Задній частині зап'ястя і раніше буде хоч трохи розім'явся спину. Передню частину зап'ястя, однак, досить проста в порівнянні з передпліччями.

Я думаю, що плутанина відбувається, коли хтось-то сказав, щоб тримати зап'ястя прямо, вони зосереджені на задній частині зап'ястя. Вони зосереджені на цьому, але він кидає бар занадто далеко вперед. Хоча, з досить важким вагою, це насправді стає дуже важко. У спробі випрямити задню частину зап'ястя, ви не трохи, але в кінцевому підсумку в правильному положенні.

+453
Aradhana 5 черв. 2019 р., 22:03:05

Є багато одноногі присідання і багатьох вимагає використання лави. Мені подобається використовувати гантелі з спліт-присед, маючи задня нога на лавці. Дуже складно і може бути зроблено, коли у вас немає важкої гирі.

+444
Carlos Alberto Gonzalez 23 квіт. 2018 р., 15:01:06

Мені 18 років почав займатися бодібілдінгом два роки тому. Щоб наростити м'язову масу, я хочу, щоб оптимізувати свій раціон харчування.

Я знаю, що 2г білка на 1кг маси тіла буде хороший вибір, і не треба більше. У будь-якому випадку, це не той момент, який я хочу обговорити.

Припускаючи, що я важу 80 кг (що становить приблизно 160г білка на добу): що є кращим способом, щоб розділити, що кількість білка в одній порції і яке найкращий час, щоб взяти їх?

Що я роблю в даний момент:

 • їж стільки, скільки я можу з ранку :д (Бажано вуглеводів)
 • спробуйте "з'їсти стільки ж білка, скільки я можу" протягом дня
 • їсть 500г знежирений сир кисломолочний/Сир (60г білка) перед сном
 • приймаючи близько 60г білка в дві години після тренування

Це хороший план? Або швидше дурні і рекомендується міняти?

Заздалегідь дякую за вашу допомогу!

+411
Frederik Ziebell 13 жовт. 2012 р., 21:07:13

Це може бути пов'язано з вашим рівнем вітаміну D недостатньо високою. Як зазначалося у цій статті, і безліч інших виробів, ймовірно, існує зв'язок між високим рівнем вітаміну D (кальцидиол рівні вище 100 нмоль/л) і спортивних результатів. Мій особистий досвід полягає в тому, що я зробив великий прогрес у поліпшенні мій фітнес-рівня після прийому 10 000 МО/добу вітаміну D. мій кальцидиол рівні були стабільно вище 200 нмоль/л в останні кілька років і я пішов з struggeling, щоб підтримувати процедуру виконується 20 хвилин, 3 рази в тиждень, щоб пробігти 50 хвилин, 5 разів на тиждень. Мій пульс у спокої знизився з близько 46 BPM до 37 ударів в хвилину.

+408
Michael Spano 6 жовт. 2010 р., 01:53:02

Тобі не сподобається ця відповідь, але воно дуже просте. Якщо ви хочете збільшити свій жим і присідання, необхідно лавці і присідання більше. От і все. З допомогою м'язів робить його сильнішим. Тепер, якщо просто робити більше повторень в жимі лежачи і присяд-це нудно, ви можете перемкнути його вгору: нахил жим лежачи, одноногий присідання і т. д. Але щоб зробити групу м'язів сильніше, ви просто повинні використовувати його.

редагувати: я зміню моя відповідь, оскільки я не помітив, що ти не хочеш, обладнання або тренажерний зал. Це буде важко, але відповідь ще простіше: віджимання і присідання маси тіла. Їх багато. Робити речі, як Віджимання на одній руці, щоб зробити їх складніше, якщо вам потрібно. Але ви не побачите величезну поліпшення, що шлях, і це збирається зайняти багато повторень.

+403
Omar Ibrahim Taher 25 черв. 2018 р., 20:24:05

Всякий раз, коли ми починаємо щось, то можете знайти її нудною.
Тому, я пропоную вам за зміну розуму, тобто спробувати різні види спорту.
Працює добре для вас на даному етапі. Ви сказали, що ви не можете безперервно працювати протягом більш ніж 5 хвилин. Якби я був тобою, я б вважав за краще слідувати бігу/стратегії ходьби. Продовжується протягом 2 або 3 хвилин і ходити в протягом 1 хв і продовжувати від 3 до 4 км на початку . Ви обов'язково вміти робити краще, ніж зараз. Пізніше, коли ви відчуваєте себе добре і почати будувати витривалість, можна збільшити час (4 хв бігу і 1 хв ходьби).

Працює в поодинці може носити вас вниз. Ви можете шукати інші альтернативи:
Якщо ви не плавець, плавати два рази в тиждень. Чохол на солідному відстані в ньому, скажімо 1-2 км у тиждень. Плавання використовує багато м'язи тіла і є дуже хорошою альтернативою.

Якщо ви віддаєте перевагу велосипедні прогулянки, циклу два рази в тиждень. Цикл в своєму власному темпі через півгодини(двічі на тиждень). Відстань не має значення, просто спробувати і залишитися в зоні комфорту. Їзда на велосипеді дає вам гарне задоволення. Або ви можете переходити до роботи.

Ще один хороший варіант-це приєднатися до йога - сесії. Знайти поблизу центр йоги та костюм собі. Це допоможе вам розслабитися.

Як Марті Уоллес передбачає, бокс - дуже цікавий вид спорту і один з кращих варіантів, щоб побудувати витривалість.

Спробувати будь-яку з них і знайти свій інтерес, а пізніше побудувати пристрасті.

P. S: я теж сиджу перед комп'ютером у своєму офісі, будучи професійним програмним забезпеченням. Я готую себе до тріатлону.

+392
Cherrymae Casinillo 15 трав. 2018 р., 12:03:24

Ваші м'язи будуть більш визначеними, якщо у вас менше жиру, що покриває їх.

М'язи будуються за рахунок білка і амінокислотних структур, жир має роль у харчуванні але не має можливості (амінокислот) для будівництва та ремонту м'язової тканини.

+313
Kevin Cantwell 7 бер. 2011 р., 05:25:21

"Битися об стіну"- це не стільки плато як "обвальний втома і втрата енергії" (Вікіпедія). Це відбувається, коли ви біжите з глікогену (зберігання вуглеводів в організмі). Коли я готувалася до марафону пару років тому, я вийшов на 16 км пробіг без приведення джерела вуглеводів разом. За мої перші 10 миль (~1год 20хв) я мав середній темп 8:21 хвилин/милю. Після цього мене почали бити по стіні і мій темп знизився до 10:40 хв/миля. Приблизно через 3 км, я був повністю виснажений довелося пройти останні 3 км до будинку. Просто не було більше енергії. Вживання вуглеводів перед (і під час, якщо це дійсно довго) це допомагає запобігти шляхом поповнення глікогену. Багато спортсменів навіть карбюратор завантажити за тиждень до події, щоб максимізувати запаси глікогену.

Кожен харчування підручник я читав і рекомендував високим вмістом вуглеводів, як остаточно кращий план для витривалості спортсменів (туту відповідному розділі в харчуванні підручник мій університет використовує). Однак, я знайшов статтю з іншої точки зору. На думку автора, люди на високопротеиновой дієти можете зберегти свою витривалість продуктивність , якщо дано достатньо часу, щоб пристосуватися до використання кетони. Це може зайняти 3-4 тижні. Однак, судячи з усього, якщо ви віск та відлітатимуть на вашому кетогенної дієти (іноді є вуглеводи, іноді ні), ваш організм не буде адаптуватися, ви повинні бути послідовними. Автор також пояснює, що є кілька речей, які ви повинні бути обережні, коли тренування на кетогенній дієті:

 • Кетогенної дієти викликають діурез (втрати води), який може приймати мінерали з ним. Якщо ви знаходитесь на такій дієті, ви, можливо, буде потрібно доповнити ваш електролітів. Страшний біг-пов'язаних зі здоров'ям проблема, яка з'являється в ЗМІ кожне літо гіпонатріємія, який викликається втратити занадто багато електролітів.
 • Якщо вам не вистачає білка в раціоні, щоб задовольнити ваші тренування, ваше тіло буде почати малювати білок зі своїх "магазинах", тобто ваші м'язи (обговорювали тут). Просто тому, що ви знаходитесь на дієти з високим вмістом білка не означає автоматично, ви споживаєте достатньо білка, оскільки часто, щоб зменшити кількість калорій, так що ви можете втратити вагу. Автор рекомендує вам споживати 1,2 – 1,7 г білка на кілограм маси тіла, і говорить, що якщо споживання білка перевищує 25% від калорійності раціону є і негативні побічні ефекти (білка дає 4 кал/г, тому, щоб зрозуміти про те, скільки грамів білка ви дозволили, розрахувати 0.25 * [загальна кількість споживаних калорій] / [4 кал/г]).

Враховуючи всю цю інформацію, я можу думати одне додаткове занепокоєння. Щоб запобігти ваше тіло від натиснувши ваші м'язи, щоб отримати енергію під час тривалих тренувань на витривалість, ви повинні з'їсти білок під час тренування. Білок , як відомо, затримка випорожнення gastic (воно залишається в шлунку довше), так це не приємно їсти під час тренування.

Автор також стискає в один останній нюанс в кінці:

Анаеробні (тобто, підняття тягарів або спринт) показники товариства низький рівень глікогену в м'язах, індукована кетогенної дієти, і цього буде всіляко перешкоджати його застосування в більшості умов змагальної легкої атлетики.

Якщо я правильно пам'ятаю, ви робите інтервальні тренування, які можуть підштовхнути вас в анаеробній зоні. Якщо це так, це звучить як кетогенна дієта може негативно вплинути на вашу продуктивність. Мені важко знайти джерело, щоб пояснити, чому це так, але може це тому, що анаеробні вправи використовує глюкозу в якості основного джерела енергії (ви в більшій мірі покладаються на жири під час аеробної фізичної навантаженні і в спокої), тому у великих кількостях він повинен бути синтезований з білка; може, тіло не може встигнути за попитом.

+246
e3pk 4 жовт. 2011 р., 18:39:23

Так, можна зробити так, якщо ваша мета-наростити м'язи, але тільки при інтенсивній фізичній полку. З кількістю вправ, що ви говорите, що у вас є, хороший середній буде близько 1500-1650. Особиста рекомендація буде додати близько 4-5 підходів по 30 віджимань, і близько 3-4 комплектів 60 присідань, так само як і інші м'язи в день, і якщо у вас є час, щоб піти на 15-30 хвилин інтенсивного бігу кожен день. Після цього ви повинні збільшити споживання калорій приблизно 2000-2200 калорій в день і повинні почати бачачи наслідків протягом місяця.

+217
Zhiqiang Zhang 23 січ. 2016 р., 20:32:51

Щоб додати трохи до назви:

Якщо я з'їм 5 грам білка з білого рису, і 7 грамів білка з бобів, я з'їв 12 г повноцінного білка? Я з'їв 5 грам? Що ще?

+185
user1592515 9 вер. 2019 р., 07:26:36

Який ваш цільової вагу тіла? Вам потрібно тільки поїсти 1.2-2.0 грама білка на кілограм маси тіла, щоб набрати м'язову. 120г потрібен той, хто важить 75-100кгс.

Ваше тіло відновлює і росте кожен день, і потреби в білку рівномірно по всій, то надлишок білків перетворюється в жир.

Пити по 3-4 склянки молоко і їдять яйця, якщо ви можете, вони досить дешеві. Арахіс дешево, як і в більшості частин світу.

+183
shannongalleons 1 черв. 2011 р., 10:18:41

Люди не випадково набрати багато м'язів, навіть на силове тренування. Набирає велику кількість м'язів вимагає напруженої роботи в тренажерному залі і під час кожного прийому їжі. Це не те, про що ти повинен турбуватися.

Важливо, однак, щоб переконатися, що джерела Ви читаєте і дивіться зосередитися на міцності навчання, а не бодібілдинг. Силовий тренінг для спортивних результатів розмір м'язів, як побічний ефект (або якось заохочувати за спортивне перевага); програми бодібілдингу призначені для заохочення розмір незалежно від сили.

+126
Amorn Narula 4 лип. 2012 р., 17:38:44

Сьогодні я помітив, що моя шия, здається, маленький Горбань. Чи знаєте ви тренування, які могли б поліпшити мою поставу шиї для того, щоб випрямити його? Крім того, моє ліжко є ортопедичним і у мене є м'яка подушка. Я думаю, що я сплю і моя м'яка подушка може бути причиною.

+105
A Guest 23 черв. 2016 р., 08:47:45

Налаштування, що ви в даний час було б безглуздо. Ви повинні слідувати плану, якщо ви хочете хороші результати. При найсприятливіших обставинах людина може тільки сподіватися реально побудувати один кг м'язів в місяць. Це використання плану якості, правильне харчування і достатній відпочинок. Ви робите загальну помилку, вважаючи себе, щоб бути кваліфіковані, щоб зробити свій власний план, коли ви не. Більшість ліфтерів не, не навіть просунуті ліфтери, як схильні до цього, як ви здогадуєтеся. При визначенні, який план найбільш підходить для вас, розглянути ваші цілі придатності та якості самої програми. Про це можна судити на погляд поєднанням репутацію і свідчення, але копати глибше в Творця програми та проведення будь-якого доступного безкоштовного контенту для наукового дослідження також можуть бути показовими.

Будьте обережні, як новий склопідйомник і підліток, щоб уникнути його піднімаючись. Переконайтеся, що ви завжди тренуєтеся з правильною формою і тільки піднімати тяжкості, які ви можете контролювати. Маючи завданням добре, навіть ідеально, але переконайтеся, що ви контролюєте цей виклик. Травми, як правило, в результаті робити речі, які ви не повинні робити.

Харчування теж важливо. Як підліток, Ви повинні бути повільно набирає вагу незалежно від того, чи є ви підніматися чи ні, але оскільки ви піднімаєте вам обов'язково набирає вагу. Вага додається за рахунок збереження надлишку калорій. Вам не доведеться рахувати калорії, якщо ви не хочете, але ви повинні бути в профіциті калорій незалежно від. Вам також потрібно багато білка, 1,75 г на кг ваги тіла-це приблизно стільки, скільки ваш організм зможе використовувати для м'язового зростання, робити більше не буду робити нічого більше. А TDEE на калькулятор може допомогти вам визначити, скільки потрібно їсти (додати 300-500 на ваш результат), і безкоштовного додатку "мотивація" дозволяє відстежувати дуже легко. Але знову ж таки, ви не повинні розраховувати на це розраховувати. Ви могли б спробувати більш інтуїтивний підхід, просто використовувати ваші ваги, щоб переконатися, що ви на вірному шляху. Набравши в загальній складності 1 кг в місяць буде досить, намагайтеся дотримуватися максимально близько до цього, наскільки це можливо.

Нарешті, ваші м'язи не ростуть в тренажерному залі, вони ростуть решта 23 години на добу - особливо, коли ви спите. Ваш тренінг дає стимул, хоча харчування та інші в основному дають м'язам дозвіл вирощувати. Ви не повинні витрачати години в тренажерному залі, щоб наростити м'язи, не потрібно тренуватися кілька разів в день. Витрачати 30-60 хвилин на день занять-це багато. Ваші дії для іншої частини дня може бути все, що ви відчуваєте До, якщо ви хочете грати, то грати, якщо ви хочете відпочити, відпочити. Але віддавати всі свої сили під час тренувань, так що ви пізніше заробив.

Наступні інфографіки в імперських одиниць, так просто перетворити їх в метричну систему, якщо це ваші уподобання. Це огляд на що ви можете сподіватися, чекати в нарощуванні м'язової маси.

enter image description here

+51
OgminhairRegrow 12 лист. 2019 р., 03:28:10

Протягом багатьох років я чую від усіх, що ми повинні припинити мастурбацію, а також обмежити секс, як він опускав процес отримання м'язів. Також кожен тренажерний зал пропонує мені, щоб повністю припинити онанізм.

Є вплив мастурбації і сексу на отримання м'язи через тренування в тренажерному залі?

Якщо є який-небудь ефект, то це ефект на кількість і ефект однаковий для мастурбації і сексу або вони різні.(Тому що мене більше хвилює онанізм, а не секс).

Я прочитав за посиланням ефект сексу/чоловічий оргазм на спортивних результатах на цьому сайті про це, але в ній розповідається про вплив на спортивні результати, та мене турбує вплив на м'язи. Тому що я не спортсмен, мені 29 років вагою 69 кг, які не пов'язані з будь-яким видом спорту і просто хочете набрати м'язову.

+38
Sereniya 5 груд. 2014 р., 16:45:47

Незалежно від його внутрішнього первісна формула (навіть якщо це Чіти!), калорій/кДж відстеження додатків запрограмовані, щоб злегка змінювати, як вони отримати більше даних про ваших звичках і реакція вашого організму на ці звички. Графік, який вони будують енергії / енергії, та деякі інші ключові показники, що все, що робить велику різницю. Це є предметом постійного вимірювання та регулювання (які програма може допомогти вам, показуючи вам свою історію), а не чарівний золотий формули "є тільки це", тобто тільки в певному додатку.

Я говорю це на підставі того, що я в тому ж човні, як ОП, і я вже тестуємо способи використання технології для того, щоб втратити вагу. Мої минулі невдачі були в одного з додатків, які ви згадуєте, "жорстка", але я не думаю, що це був конкретно додаток. Як вже згадувалося вище, будь-які універсальні формули, що використовуються для визначення придатності є універсальним і не може зрозуміти що-небудь конкретне про вашої особистої метаболізм.

Я зараз через "втратити його!" і його дії дуже схожа з "мільйонами", так це не зовсім порівняння додаток. Те, що я знайшов додаткових вигод:

 1. Повітрозабірник пару кДж з вправу мета в KJs. Оскільки у мене є програми, щоб допомогти мені в цьому і я можу з'єднати їх, я можу відстежувати вхідні і витікаючі KJs разом, а не просто зосередитися на їжі.
 2. Постановка цілей я можу реально потрапити без неї занадто великим шоком для системи. Я не хочу відчувати себе голодним або спокусився на речі, тому на цей раз я намагався збалансувати свою макро-поживних речовин один проти одного, а не спрощено механізм повністю вибракування одне.
 3. Маючи інші люди для цього з / звірити с. Хоча я зовсім не за те, що приятелі по спортзалу, він був корисним, щоб допомогти в розмові з приводу того, що я повинен коригувати свою дієту і фізичні вправи з людьми, які мають або збираються через процес робити це правильно.

В цілому, моя порада-Ехо Дєєв і вибрати програму, яку ви знайдете простий у використанні. Продовжувати використовувати його, щоб виміряти речі, незалежно від того, якої дієти / фізичні вправи ви використовуєте , так що ви можете відслідковувати Ваші успіхи. Але я скажу, що моя робота теж даних, так що, можливо, це чисто моє упередження!

+34
Nishaths 2 вер. 2010 р., 01:36:56

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil