Як я можу зміцнити ноги для бігу?

Я біг протягом приблизно року, і я в точці, де тепер я можу бігати по 15 кілометрів. Але тепер у мене проблема. У тому місці, де я до 15 кілометрів, моє серце і легені в порядку, я навіть не захекався, але мої ноги не досить сильні, щоб йти далі. Або мої ікри починають хворіти, або мої коліна починають болю, а іноді і верхньої частини ноги стають слабкими.

Питання: Як я можу зміцнити мої ноги, так що я можу працювати далі, а також швидше?

Редагувати

Це питання про навчання на > 15 км і більше витривалості, ніж швидкості, хоча швидкість теж запитав. Мені потрібні поради / методи, щоб мати можливість працювати довше далі, не набагато швидше. Я б один день бути в змозі запустити повний марафон.

+483
Lmansour 8 січ. 2018 р., 02:02:16
28 відповідей

Я пропоную вам перевірити "стає еластичною Леопард" доктор Келлі Старретт. Сама книга-це великі інвестиції, але ви можете його перевірити в інтернеті, є багато відео, яке познайомить вас з його підходом. Його акцент робиться на атлетизм і попередження травматизму і його книга виходить в найдрібніших подробицях і з фотографіями. Як 57-річного чоловіка, який хоче бути сильною і терпіти біль, я знайшов його безцінним.

+936
Wojciech Borkowski 03 февр. '09 в 4:24

Я роблю присідання зі штангою, як описано в стартовому складі.

Коли я доходжу до певної глибини, я відчуваю, що моє стегнової кістки (стегна?) щипати проти всередині мого таза, і відчуваю, що я не можу йти глибше. Моя форма не так? Мені зупинитися? Або я якось глибше?

Зверніть увагу, що я не відчував це раніше, і було дуже глибоко. Але спостерігачі сказали мені (правильно я вважаю), що мої коліна йти вперед занадто багато, або що мої стегна йдуть вгору і вниз, а не назад і впоперек. Фіксації, який (зараз мій присед виглядає справа) викликало цей щипок.

+871
bjeanne 7 вер. 2011 р., 00:45:42
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я зазвичай беру креатину до і відразу після тренування мальтодекстрин. Вигідно приймати креатин в дні відпочинку теж?

+835
Jorge Fernandes 7 жовт. 2010 р., 05:24:46

У мене є стан, відоме як воронкоподібна деформація, більш відомий як запалі або увігнутою грудної клітини. Я не народився з цим - він розвивався як я виріс, і є відносно незначним порівняно з фото ви можете подивитись онлайн. Це тільки кілька помітно тепер, коли у мене почав підніматися вага і розвивається більш визначеними м'язи грудей.

Однак, щось ледь помітні лише ще помітніше, і це турбує мене. Є вправи, які я можу зробити, щоб виправити проблему, або хоча б зменшити, наскільки це очевидно?

+803
Robert E Klosak 14 лип. 2016 р., 19:01:42

Ось моя рутина

Пліометріка 20 стрибків 40 привид скакалки (я не використовую реальні мотузку) 60 jogging кроки

Я перемежування 4 комплекти пліометріка між трьома наборами ваги підготовки.

Нижньої частини литки досі трохи болить після двох днів (навіть коли я йду я можу відчувати біль), але я дуже хочу, щоб встати і позайматися!!!!!!!!

Це безпечно для Beginner для того, щоб зробити так Після багато розтяжки, або краще почекати ще день?

+798
Anderson Andrade 21 трав. 2015 р., 13:51:42

Якщо у вас є підборіддя вгору бар, ви можете робити ваги рядків. Ви можете зробити їх важче, піднімаючи ваші ноги на коробку або робити передній важіль рядків (в угрупованні, ноги нарізно або повний). Це для рядків.

Ця процедура є нехтування нижній частині спини. Тому я рекомендую робити резервне розширення і зворотного ногу піднімає.

Якщо ваша мета-сила і м'язова гіпертрофія
Ви не отримуєте багато сил або м'язи, якщо ви робите більше 15 повторень в сеті. Так що, я думаю, ви будете мати, щоб зробити деякі зміни в цю процедуру, щоб зробити його важче. Ви будете мати, щоб подальший прогрес з кожним тренуванням продовжити набирає чинності та/або м'язів. Я рекомендую наступний ланцюжок прогресивні вправи для кожної групи м'язів.

Ви можете спробувати почитати "будинок гімнастичне тіло" або "зека кондиціонування". Ці книги являють прогресивні вправи для кожної групи м'язів. Вони дуже корисні, коли справа доходить до ваги тренування.

+787
user3719464 26 груд. 2016 р., 11:07:21

В залежності від того, як ви робите їх ви не будете повністю тренування нижньої частини преса і в основному верхній частині. Я б не робив її, як ви кажете "за регулярні хрусти", але крім. Для того щоб отримати повну тренування АБС зроблено, ви повинні щось на зразок цього:

Розминка
Присідання, Макс можливу суму

Тренування
Висить Ногу Піднімає
Висить Ударів Ногами
Висячі Стороні Ноги Піднімає
Висить Ліфт V
Дерев'яний чоп, від високої до низької
Дерев'яний чоп, від низького до високого
Скручування присідання, нахил
Хрест Ноги Хрускіт ЗакруткиРобити це раз на тиждень, щоб почати з, і ви будете мати повні тренування.

Проте підсумок, якщо ви думаєте, що вправи ви робите це весело і ви бачите результати, немає причин змінюватися.

+768
ohotnik66666 13 жовт. 2019 р., 16:47:14

Раніше такі теми, як білка: скільки це занадто багато? визнати маси тіла, а не м'язової маси. Я хочу звернути увагу рекомендації щодо маси тіла до м'язової маси.

Я не можу зрозуміти цифри, наприклад, 1,5-2grams білка на кожен кілограм тіла. Припустимо, що дві бодібілдерів/crossfiters A і B з тим же фізичного профілю, крім відмінностей в обсязі м'язів і жиру. Припустимо, хлопець з вагою 90 кг і 30кг м'язової маси. Припустимо, що хлопець б з вагою 70 кг і 35 кг м'язової маси. Я не можу зрозуміти, чому повинні приймати більше протеїну (тобто 90*2=180grams), ніж B (тобто 70*2=140grams)

enter image description here

(Джерело зображення)

де б хлопця з 7-8% відсоток жиру організму потрібно набагато менше білка, ніж хлопцю з 20-30% відсоток жиру тіла. Моє попереднє припущення було, що більше м'язів вимагає набагато більшого догляду, тому Б повинні приймати більше протеїну, ніж для того, щоб максимізувати зростання м'язів і підтримувати метаболізм з купою м'язів працює.

Я дуже скептично ставлюся із заявами, з яких слід приймати протеїн по масі тіла. Я вважаю, що м'язова маса набагато більш важливих для синтезу білка, ніж маса, що містить м'язової маси, жиру, рідини і кісток. Так

 1. Скільки білка в м'язову масу?

 2. Чому протеїни зазвичай з точки зору маси тіла, а не в плані м'язової маси? (є інструменти, щоб знайти профіль тіла з м'язової і жирової маси досить точно)

+718
Khachatur Ashotyan 20 груд. 2017 р., 04:15:59

Я намагаюся зберегти моє харчування на 1800 кал з наступними макро показники:

Карбюратор: 40%
Жири: 30%
Білок: 30%

Однак, врешті-решт, це виглядає приблизно так:

Карбюратор: 32.5%
Жири: 42.5%
Протеїн: 25%

Моє питання полягає в тому, що в такому випадку буде вище карбюратора або вища жиру негативно впливає на моє тіло (вміст білка постійний)?

+708
alnx 25 груд. 2014 р., 05:26:27

Цих двох очок може здатися, проте досить простий надзвичайно важливо і корисно знати.

 1. Перше правило, зупинити свої тренування саме тоді, коли травма була і не продовжувати засідання.
 2. У найближчі тижні, не залишають поранених м'яз/спільну ізольовані з-за травми. Хитрість полягає не безпосередньо працювати безпосередньо, але працювати з нею.

Більш докладно:

Як тільки ви відчуєте щось незвичайне сталося, і ваші інстинкти говорять вам, що це не звичайна біль, яка відбувається під час підйому, зупинити те, що ви перебуваєте у вашому плані і повернутися додому, щоб дати травми увагу він повинен. Більше жодних повторень не більше комплектів.

Деякі люди кажуть, Я тільки почав тренування і я не хочу залишати це можу , і це обходиться їм в кращому разі якоїсь травми, яка затягнеться на довгий час, а в гіршому назавжди.

Таким чином, непрямі і під контролем (нижче, ніж у звичайних Ваг і intesity), мульти-спільні рухи будуть добре для пошкодженої частини, щоб повернути його в нормальний стан.

Я мав справу з парою досить серйозні травми, в тому числі і коліна і зап'ястя і ці методи ,рекомендовані фахівцем порадився з, працював краще.

Удачі

+708
sjhuskey 22 квіт. 2013 р., 18:44:47

Деякі думки/зауваження/рекомендації:

 1. робити присідання і мертві підйомників на спина до спини днів не буде Вам ріст м'язів, що ви шукали. По суті ви багато працюєте з ті ж м'язи два дні поспіль. Моя пропозиція поміняти день 1 День 2 день 4 вільний день, який я припускаю, що це вже.

 2. присед і мертва тяга не сприятиме загальному зростанню м'язів, але не так, як я думаю, ви це розумієте. присідання і дл зміцнити своє ядро і основу вашої системи скелетного м'яза, який необхідний при побудові вторинних м'язів. чи робите ви зброю у той же день, ноги дійсно не головне. тим не менш, можна стверджувати на користь того, щоб руки в день ніг, але оскільки ваші руки не будуть попередньо стомлені від виконання інших первинних м'язових вправ. потім ще хтось буде сперечатися, попередньо втомлює дає кращі результати.

 3. АБС 1 раз в 3 дні не вистачає...кожне тренування!

 4. зміна розбиває кожні 4-6 тижнів....неминуче вам доведеться робити зброю з верхньої частини тіла, але як довго, як ви продовжуєте обертання і змішуючи його зростання і результати будуть продовжуватися.

Приклад: 1. Груди - Плечі

 1. Назад - Бі (без тяги)

 2. Ноги (Присідання три)

Великий Бі порушників - 21 - отримати середній/легкий вага гантелей і робити стоять кучері - 7 повторень, які йдуть знизу півдорозі потім без відпочинку або поклавши гантель вниз зробіть 7 повторень зверху наполовину точку, а потім без відпочинку або покласти гантелі вниз 7 повний діапазон повторень! Я зазвичай роблю 3-5 комплектів цих і назвіть його день!

Ще один улюбленець, це отримати три комплекти гантелей 10-15-20 і робити супер сети - 1х10 Вт/10 фунтів потім без відпочинку 1х10 Вт/15 паундів - потім без відпочинку 1х10 Вт/20 фунтів - я зазвичай роблю 3-5 комплектів цих і назвіть його день!

На останній рекомендацією для загального розміру руки...діпи, діпи і соуси!

+632
Pharma Hindi 3 жовт. 2019 р., 06:06:43

Я працюю з останніх 8 місяців у мене було значне поліпшення в маси, а також набратися сил. Я був раніше з упором на міцність з 3-4 комплектів 5-6 повторень з вагою так важко, як я міг підняти. Я набрала 15 кг, включаючи деякі м'язи щільні разом з жиром.

Тепер я хотів би перейти на чистий розмір і виглядати більш загордилися, замість того щільний вигляд. Для виконання тієї ж я почав з високий обсяг тренувань(саркоплазматическая гіпертрофія ) з 4-5 сетів по 10-12 повторень з помірними вагами, так що я можу виконати 10 повторень.Мій раціон такий же, як і раніше(3600 ліцензій і 200 г білка). Інтервал відпочинку між підходами становить близько 90 секунд.

Я дотримуюся цієї нової програми протягом місяця, і я не бачу ніякого прогресу або вага або розмір м'язів. Може хто-небудь підкаже щось?

+602
Carlos Guidugli 14 лют. 2016 р., 09:21:25

Ваше тіло буде пристосовуватися, і якщо ви відчуваєте, що потрібно більше дихати, йти вперед і зробити це. Намагалася підтримувати штучний ритм на більш високих рівнях навантаження можуть бути контрпродуктивними. Просто ігнорувати його, і нехай ваше тіло дихає в своєму ритмі.

Це, як кажуть, є кілька раз у розробці та грэпплинга, які ви можете контролювати своє дихання, щоб відповідати вправи, але здебільшого (особливо при кардіохірургічних/тренування на витривалість типу) ви хочете, щоб дозволити вашому тілу дихати природно.

+572
Arti M 10 черв. 2017 р., 21:44:01

Ви могли б спробувати сісти з щиколотки перейшли на іншу ногу. Потім, використовуючи біцепс ближче до схрещені ноги, підняти його. Я прочитав це від ваги силове тренування анатомії Брет Контере це.

+543
LadyShyla 12 квіт. 2011 р., 01:00:20

Моя жменька досвіду "бігунка високої" несе значну схожість з моєї купки досвідом наїзд "стан потоку" ведення бойових мистецтв спаринг і практика. Інші порівнюють "стан потоку" з дзен трансі.

Так що є й інші шляхи, щоб подібний досвід або стан буття, в якому не можна сказати, що вони легше слідувати.

+536
Stinex 21 лист. 2017 р., 13:59:44

Я плаваю на витривалість в рамках підготовки з триатлону, але ніколи не дивився на це з тучн-горіти зору. Мої сеанси плавання 1-2год довго, 1-2 рази в тиждень.

З управлінням хоча я справді помітив різницю в спалювання жиру після того, як я почав мої довгі(>20 км >2 год), малої інтенсивності запусків(70%-75% МНС), на відміну від коротких(<5 км, інтервали, спринти) з високою інтенсивністю(85%-99% MaxHeartRate). Я пішов від 85кг до 80 кг за 3 місяці, як я регулярно додаються великі тиражі. Я читав медичне пояснення: що тренування на витривалість отримує більш високий відсоток енергії з жирів, тоді як влада-тренування (інтервали, спринти) отримує більшу частину його енергії звідкись ззовні (вуглеводи? сахаров?).

Тому я б запропонував більше тренінгів. Я читав дослідження, що витривалість біг спалює більше жиру, ніж витривалість, хоча і плавання, так що я не впевнений, скільки ви побачите результати у навчанні плавати.

+516
paku 20 січ. 2016 р., 15:59:40

Ви знаходитесь в тому ж човні, що 80% моїх клієнтів, які хотіли, щоб схуднути-

 1. Не робити кардіо. 25x5-це багато. Я б насправді змінити його, може бути, 4x30, щоб дати вашому тілу більше вихідних. Ключ до інтеграції програми кардіотренувань в нову програму для схуднення що ви можете зробити, що не змусить ваш організм перейде в режим голодування? Коли ви починаєте новий кардіо рутини або багато рахунок/енергоємності на кардіо ваш організм буде природним чином намагаються компенсувати за допомогою дієти. Марно надривати дупу на біговій доріжці, щоб спалити 300 калорій, а потім обов'язково з'їсти 500 калорій, щоб відчувати себе краще. Я пропоную вирізати кардіо? Немає. Я пропоную скоротити інтенсивність спочатку, поки ваш організм звик до активності. Також я настійно рекомендую 2 ноги - 2 фути вниз скакалка. Це низький вплив і я не знаю більш швидкий спосіб, щоб зняти жир.

 2. Я не впевнений, про вашої звичайної вагу. Ви позначаєте те, що ви робите, а не скільки сетів, повторень, або стягує. Загалом, що ви говорите добре. Я також хотів би попросити вашого рівня інтенсивності, як ви втомилися після підйому, і як довго болючість в минулому в кожній частині тіла. Ліфтинг-це більш важливо для втрати ваги, ніж кардіо - чим більше м'язів ви поклали на більше швидкості вашого обміну речовин. Також ваш метаболізм високо в небо під час відновлення. Так що ліфт кардіо перед, а не після.

 3. Ваша дієта здається недостатнім вмістом протеїну. Вам потрібно додати пісне м'ясо/квасоля. Я б націлені на 35-40% білки - природні. Ви не повинні приймати протеїнові коктейлі, щоб схуднути. Може бути, 1 з 10 моїх клієнтів буде насправді їдять менше, коли приймають подібні добавки. Тільки навіть думати про приймати протеїнові коктейлі, якщо ви знаєте, що ви будете вирізати рівну кількість калорій з вашого раціону.

 4. Не голодувати ваше тіло, і ви повинні переконатися, що ви обмежуєте запої. У вас велика рутина. Ви повинні з'їсти. Ти ніколи не згадував калорій і потрібно починати відлік. Я б не вважав вас надмірна вага. Я б стріляв за втрати фунти в тиждень або дві. Вам потрібно знати більше про ваших калорій.

 5. Мета, як ви виглядаєте не ваш вагу. Якщо ви працюєте важко і підйому ви зможете наростити м'язову масу. М'язи важкі. Часто первинний м'язової маси (вага води) може змагатися втрати жиру. Цілком можливо, що через рік підйому/кардіо/дивіться, що ви їсте, що ви важите трохи менше, але виглядати абсолютно по-різному.

+399
Buha 15 черв. 2010 р., 03:25:35

Мелінда, це звучить трохи, як ніби ваші побоювання засновані на припущеннях. Він цілком може мати деякі проблеми, але він також може бути цілком нормально. Я б запропонував вам допомогти йому зосередитися на базовий тренінг і подивитися, як він прогресує до підняття питання.

Ви помічені як активність, і це добре для початку. Я б запропонував використовувати простий "програми", як диван для 5K, щоб допомогти йому благополучно займатися спортом, щоб допомогти навчити його послідовно добиватися мети. Якщо він зможе дістатися до місця з комфортом провести пару км пару раз в тиждень, то він може ставити більш високі цілі для себе, щоб працювати в напрямку.

Будьте впевнені, щоб отримати його хорошу взуття; і оскільки ви сказали, що він має тенденцію, щоб перейти на стопи, ви могли б порадитися спортивного взуття фахівці щоб побачити, якщо він може є сенс спробувати через "мінімалістської" взуття--теорія, що люди повинні висадитися на середині передньої частини стопи-як він позиціонує стопи, щоб використовувати весь ноги як амортизатор. Попереджаємо, що якщо ви йдете цей маршрут, йому потрібно бути обережним, щоб не зробити занадто багато занадто швидко.

+361
ggll 13 трав. 2016 р., 15:11:47

Якщо ви прагнете до дроп-сети, ви повинні зробити це відразу після важкої роботи. Це ж так обманювати повторень, або при певній підтримці з боку коригувальника. Зазвичай ви опустіть його на 30-40%(залежить від конкретних людей, скільки ваги вони нижче) і зробити ще кілька повторень. Це, як мовиться, якщо ви вже зробили зі своїми 90кг прес для 12, опускаючи його до 40 і роблю ще 4-5 або навіть 7-це добре, але якщо ви прагнете 12, це залежить від того, що ваша точка відмови. Якщо вони могли б витримати ще 12 зниженням ваги або немає, тільки ви могли б дізнатися, робите це.

Особисто я роблю дроп-сети для зброї, тому що це легко, і ви можете легко перемикатися з низької ваги на машину або підбирати гантелі. У випадку з жиму лежачи, коли ви зніміть пластини, ви б вже мали 30-40 секунд перерву, якщо у вас є коректувальник, щоб допомогти вам. Так це ж робимо ще один сет з меншою вагою, ніж робити дроп-сети(яка за визначенням робить все правильно Після), якщо це те, що ви хочете. Що більше подобається робити менше повторень для насоса, але це не може бути класифіковано як дроп-сет.

+329
Ankush Khajuria 23 лют. 2018 р., 22:40:17

Уявіть одну з них в невеликий профіцит калорій приблизно 500kcal вище їх вартості на технічне обслуговування щодня, але тільки тренування чотири рази в тиждень. Краще розділити харчової поведінки у навчальні та неучебные дні або дотримуватися тієї ж калорій кожен день?*

Оскільки я представляю тему, як це було потрібно, як 300-500kcal додаткову для того, щоб компенсувати тренування (важка атлетика) в дні тренувань, але не в дні без тренувань.

Я думаю, маленький приклад описав би краще питання:

 • Рівномірно розподілений профіцит калорійності 500kcal в день призведе до 3500kcal на цілий тиждень.
 • Однак йти на колосальні 650kcal додаткових 4 днів в тиждень (дні тренувань) і тільки про 300kcal на інший день (в загальній складності також 3500kcal тиждень)

Б один з цих варіантів краще, ніж інші? Якщо так, то чому? Або хіба що дійсно ефект?


*При тренуваннях для м'язової гіпертрофії і їжі навалом мало.

+288
Im You 24 трав. 2016 р., 11:59:54

Я займаюся маразм вправи протягом місяця тепер і пару з чітким, чистим дієті я дійсно бачив поліпшення в моєму тілі. Я втратив 7+ кг ваги, мій шлунок скоротився і в цілому відчуваю себе добре. Але єдина річ, яка не знижується, це мій подвійне підборіддя. Вони просто, здається, висять там неважливо, як сильно я тренування!

Є вправи для зменшення подвійного підборіддя?

+272
Marco Bagiacchi 20 груд. 2012 р., 21:33:16

Я читала Мислення, швидке і повільне в минулому році, і він торкнувся кілька речей, які ви, схоже, переживають. Автор-Нобелівський лауреат, психолог, і книга докладно цитування досліджень і емпіричних даних.

По суті, все зводилося до того, що ваш мозок має лише стільки енергії. Толерантність біль черпає з того ж пулу, як самодисципліна і складні (повільні) думки. І "ж" факти свідчать, що це не якийсь гіпотетичної концепції, а безпосередньо пов'язані з цукрами, а нейротрансмітери. Цитую прямо з тексту:

Є переконливі докази: види діяльності, які пред'являють високі вимоги до Система 2 вимагає самоконтролю і напруги самоконтролю виснажує і неприємно. На відміну від когнітивної навантаження, виснаження его принаймні, частково втрата мотивації. Після надання самоконтроль в одній завдань, ви не відчуваєте, як прикласти зусилля в іншому, хоча ви могли б зробити це, якщо ви дійсно довелося. У ряді експериментів, люди були вміти протистояти впливу его виснаження, коли дали сильний стимул для цього. На відміну від зростаючих зусиль-це не варіант коли ви повинні тримати шість цифр короткочасної пам'яті при виконанні завдань. Виснаження его-це не те ж психічний стан, як когнітивний зайнятість.

Найдивніше відкриття, зроблене групою Баумейстер показує, як він він додає, що ідея психічної енергії-це більше, ніж просто метафора. Нервова система споживає більше глюкози, ніж більшість інших частин тіла, і трудомістка розумова діяльність, як видається, бути особливо дорого у валюті глюкози. Коли ви активно беруть участь у складні когнітивні міркування або займатися задачею, яка потребує самоконтроль рівня глюкози в крові падає. Аналогічний ефект для бігуна, який тягне вниз глюкози, що зберігаються в її м'язи під час спринт. Сміливий сенс цієї ідеї полягає в тому, що вплив его виснаження може бути скасовано засвоєння глюкози, і Баумейстер і його колеги підтвердили цю гіпотезу Н ohypothesiin кілька експерименти.

Кілька досліджень показали, що фізичні навантаження ведуть до зниження оцінки з математики (якщо тести швидко пішов за навантаження), а також складні когнітивні завдання призвело до зниження толерантності до болю і фізичним можливостям.

Є багато досліджень, які показують, що фізичні вправи підвищують когнітивні функції, але ці дослідження, як правило, бути макро-масштабі, дивлячись на довгострокові результати. У короткостроковій перспективі, я думаю, що будь-який спортсмен може підтвердити той факт, що при фізичному навантаженні ви просто не можете думати. Особисто я насправді знайти його важко, щоб зробити математику на штангу тарілки, коли я піднімаю важкі, і часто доводиться записувати прості задачки, це не було б проблемою взагалі в напружені часи.

+237
Martin Buberl 5 жовт. 2017 р., 18:15:39

У мене зворотний ефект: босоніж-це круто, і я віддаю перевагу його, але він будує в мої щиколотки і може тимчасово зробити їх досить щільно. Присідання вимагають мобільного гомілки та щиколотки.

Це може допомогти в стабільності гомілковостопного суглоба і мені не уникнути босоніж з цього приводу, але я не думаю, що це допомагає з моїм присідання.

+198
Abeja 8 серп. 2014 р., 20:11:49

Були документовані випробування показують, що використання стероїдів без тренування буде ще збільшити м'язову масу, просто як хтось тренування та не використовувати стероїди. Проте, якщо ви думаєте, ви можете отримати величезний і змучений, просто приймаючи стероїдів поодинці ви помиляєтеся.

Changes from Base Line in Mean (±SE) Fat-free Mass, Triceps and Quadriceps Cross-Sectional Areas, and Muscle Strength in the Bench-Press and Squatting Exercises over the 10 Weeks of Treatment

В с. наведені значення для порівняння між зміною зазначених і зміна нуль. Зірочки показують, p<0,05 для порівняння між зміною вказано, що, або ні-вправи групи; кинджали, p<0,05 для порівняння між зміною зазначених та що в групі в групі плацебо без тренування; і подвійний кинджали, p<0,05 для порівняння між зміною зазначених та зміни у всіх трьох групах.

+106
akarilimano 28 січ. 2016 р., 23:31:37

Якщо ви хочете втратити живота жир, то я рекомендую робити більше кардіо (деякі форми роботи). Однак, для того, щоб отримати худий, ця тренування здається дуже добре, якщо ви залишаєтесь віддані. Якщо ви шукаєте, щоб додати більше м'язової маси, спробуйте додати деякі більш вільними вагами там. Удачі!

+105
Garima Singh 14 жовт. 2013 р., 23:46:54

Займаюся гирями останні кілька тижнів. Залишивши своє его за дверима - я худий хлопець. Я почав на 5кг потім працював мій шлях до 10. Я нині роблю 8-12 повторень біцепс кучері, завиток молотка і концентрація кучері, але я втомився після одного набору.. мої руки ледь можете зробити 5 повторів на наступний набір? Я повинен знизити вагу? Крім того, ця процедура добре для зброї? Мої руки більше не болять, на наступний ранок після того, як повністю побити попередній день.. вони повинні бути? Що я роблю не так

+96
Erika Cotrufo 26 серп. 2016 р., 00:31:42

AskMen.com має приємний початківців вправи вправі з м'ячем, у тому числі:

 • Багажник розширення для нижньої частини спини.
 • Основний молотарки для АБС і ядро.
 • Основні хрусти для вашого АБС.
 • Підвищені віджимання для грудні м'язи, плечі, трицепси і прес.
 • Бент мости коліно для сідниць і підколінні сухожилля.
 • Черевної роли для вашого АБС.
 • Навпаки розширення, кінцівку за нижню частину спини, сідничні м'язи і підколінні сухожилля.
 • Збалансований віджимання для грудні м'язи, плечі, трицепси і прес.
 • Supermans для всієї спини і сідниць.
 • Сидить крен стіни для квадрицепси, підколінні сухожилля і сідничні м'язи.

Єдине, що ця тренування, здається, не вистачає, це біцепс і ікри. Ваші ікри можуть бути вироблені сидите на м'ячі з ногами на землі, коліна зігнуті оголошення під кутом 90 градусів, а потім, повернувшись на пальцях. Це дозволить котити м'яч вперед, додають вагу і нестійкість до вашому теляті, вимагаючи, щоб збалансувати. Для біцепсів, ти дуже потрібен набір гантелей або робити деякі вправи, пов'язані із здійснення м'яч.

+35
Qexter 13 лист. 2012 р., 17:08:16

Якщо ви починаєте взагалі програма силових тренувань спрямовані на тренування всього тіла за допомогою штанги (присідання, станова тяга, жим лежачи, накладні преса), і годувати себе, щоб підтримати цей ріст м'язів, ви можете одночасно додати м'язи, жир, і тримати свій нинішній вага. Починаючи міцність і або два популярних прикладів такого роду програма. (Більш детально про ці програми в інших відповідей, тут і тут.)

Це може зайняти деякий тонкої настройки вашої дієти, щоб рівно утримувати вагу, так що ви можете впасти або злегка збільшити вагу якщо ви не їсте саме ту кількість, але ви повинні бути в змозі отримати близько, але ваше фізичне тіло жиру % повинні продовжувати зменшуватися незважаючи на ці невеликі зміни.

+22
mYself 17 лип. 2012 р., 04:22:35

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil