Тренування босоніж, але гоночні технології?

Я була "тренування", йдучи босоніж (+ vibrams) протягом 2-3 місяців. Я відчуваю себе відмінно, є не великі пошкодження (хоча у мене ніколи не штовхнув мою самовисування).

Моє питання полягає в наступному: чи розумно поїзд протягом 4 місяців або близько того на напівмарафон з допомогою босоніж/мінімальний методів ніг, а потім в день гонки спринт з що-то з величезною підтримкою п'яти?

Мій друг вказав, що він отримав величезний поштовх, коли він повертався до своїх АСИКС гель про.

+909
russkiy061 3 лют. 2015 р., 23:49:46
31 відповідей
Правильна техніка, варіацій і програм для поліпшення ваших віджимань.
+978
Terence Chew 03 февр. '09 в 4:24

Працює добре, навіть при нестачі сну. Однак, майте на увазі, що ваші реакції і радіоперехоплення будуть на рівні. Це може бути важливо, якщо ви робите щось трохи небезпечно, такі як їзда на велосипеді або скелелазіння.

+976
data1234 23 трав. 2013 р., 05:15:21
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Поліпшення ви думаєте, що ви гіпотетично не дуже висока. Біомеханічне різні. І так його біоенергетика.

Зниження вашої ваги буде поставити вас в метаболічних несприятливий стан для вихідної потужності ( низький рівень тестостерону ). Не тільки в тому, що він, ймовірно, може призвести до зменшення вашої лактату толерантності, яка з тих часів ( близько 8-12 хвилин ) має вирішальне значення.

Ви будете почувати себе слабким. І тим менше часу вам потрібно скидати вагу, гірше буде. ( Якщо ви не спортсмен ).

+942
sapensadler 27 лют. 2017 р., 12:51:28

По-перше, поговоріть зі своїм лікарем. Ви повинні знати, що ваше поточне стан здоров'я, перш ніж вирішити, які вправи можна виконувати.
По-друге, оновлення харчування. Є багато поживної інформації в Інтернеті; однак, по суті, це овочі, фрукти, пісне м'ясо, і багато води.
Нарешті, вправи; ті, які є життєво важливими для вашої ваги і загального благополуччя. Ви можете почати з базового ходьбі. Зробити ходьбу частиною вашого повсякденного життя. Використовуйте ліфти і машин менше (якщо це не в пішій доступності).

Можливо, Вам буде потрібно записатися у фітнес група, в основному за моральну підтримку (тому що ви, ймовірно, потрібно).

Не вступати в тренажерний зал, це марна трата часу і коштів, щоб зробити ваш будинок тренажерний зал (не з обладнанням і такі, але знаючи, що кожен об'єкт в ній потенційний об'єкт підняття тягарів для вас).

Якщо ви можете, добровольців, а також (особливо для ручного трудових обов'язків).

Нарешті, це марафон....не спринт. Ви не втратите вагу за один день.

+918
Mutmansky 15 жовт. 2017 р., 03:41:50

В цілому, я б сказав, що це не має значення занадто багато, так довго, як ви їх зробили.

Якщо ви помістіть їх перед вашими рухами суміші, вони забезпечать хорошу розминку, так що, коли ви стрибаєте в стійки для присідань, ви правильно розігріті, а ризик отримання травми. Однак якщо ви натиснули на аксесуари, можливо, доведеться пожертвувати якимись плитами. Це не обов'язково погано. Самозахоплення вже втомився квадрицепси і сідничні м'язи корисно в своєму власному праві.

Якщо ви помістіть їх після комплексу рухів, ви допоможете подальшого руйнування м'язових волокон, і це те, що ми хочемо, врешті решт.

Якщо ви помістіть їх в інший день, Ви отримуєте шанс мати два анаболічних Штатах за тиждень, який також варто мати на увазі.

Все це зводиться до переваги, а якщо ви сумніваєтеся, змінюватися! Спробуй кожен метод протягом, скажімо, 3 місяці і відслідковувати Ваші успіхи і загальне відчуття, і подивитися, що ви віддаєте перевагу.

+909
Holion 7296 20 черв. 2018 р., 12:57:37

Терміни брас є одним з фанковим речі, щоб отримати вниз, і я рекомендую дивитися відео на YouTube Олімпійський і світової зустрічає, як вони будуть мати деякі підводні знімки кращих плавців рівня. Є також відмінне навчальне відео.

Для впорядкування зі стіни, в ідеалі ви хочете, щоб руки прямо "над головою", з руками на одного (долоні до задньої частини другої сторони), з головою в передній частині зброї, а не між ними.

Це триватиме до першого підводного тягнути, то вони будуть на мить на вашому боці, поки ви не почнете свій повний хід.

За час, коли я використовував, щоб навчити новачків, я описав його як намалювати перевернуте серце (руки перед початком, що, як правило, будуть загостреними знизу Валентина стиль серце), тяга "Тягне" серце, і тоді одужання "ріже його посередині".

Ноги повинні почати згинати і, підійшовши до тіла десь на зовнішній дуги "серця", перш ніж вона починає згинатися в середину з руки, і потім ви пинаете приблизно в той же час ви "вирізали" серце і засунути руки вперед. Якщо ви будете чекати до тих пір, поки руки повністю випрямлені, ви втратите деякі з двигунів, і ви працюєте проти себе, коли ви натискаєте на руки. Ви трохи навіть якщо ви продовжити час ногами, але це зведено до мінімуму в цьому випадку.

Особисто, так як я плавала змагально так довго, що навіть моя лінь інсульту і ті, де я тримаю голову за цей же час. Це незручно для мене, щоб купатися в моїй голові, тому я майже завжди, принаймні, половина мого обличчя у воді під час гребка.

Практика, дивитися відео, і якщо у вас багато проблем, немає ніякої заміни для кого-то, насправді, дивлячись на ваш хід, подивитися, якщо є інструктори у вашому районі.

+897
user208145 19 вер. 2015 р., 19:00:41

Споживання білка є найбільш важливим фактором у відновленні м'язів і будівлі, якщо ви скупіться на споживання білка і скоротити кількість споживаних калорій, ваш організм почне розщеплювати м'язи, щоб отримати необхідний білок.

Ви можете скоротити крохмалисті вуглеводи все, що ви хочете, але спробувати скласти щоденний протеїн як можна далі, я не думаю, що потрібно організму будівельний рівень, але я б при цьому близько половини грама на кілограм загальної ваги тіла.

Інша річ, яку я помітив у вашому питанні полягає в тому, що ви взагалі не снідаєте, і що ваша головна мета-схуднути. Вам потрібно приготувати сніданок щоденна звичка для оптимальної втрати ваги, якщо ви дійсно хочете, щоб пропустити прийом їжі або скоротити, а пропустити вечерю.

+833
Katherine Arnold 21 черв. 2015 р., 06:28:59

Я думаю, ви повинні запитати себе, що саме ви хочете досягти. Якщо ви хочете пробігти 10 км за півгодини, це зовсім інша іпостась, ніж бажаючих запустити конкурентоспроможне час для вашого віку, яка відрізняється не тільки обробка без прогулянки. Вони всі "під керуванням 10к", але навчання дуже багато різних.

Там немає правильного або неправильного відповіді, але чесно говорячи про своїх цілях, так як в іншому випадку ваше тренування може мати занадто багато або занадто мало стресу.

Для конкурентоспроможної на відстані, ви хочете працювати на декількох речах одночасно. Я звикла щось на зразок цього (за 10к):

 • Вівторок: короткі, 30 хвилин. швидше, ніж комфортно, але не гоночний темп.
 • Четвер: короткі, 30 хвилин. тримати темп гонки трохи опустити вниз, повернутися в гоночному темпі. може бути, інтервали Хілл.
 • Субота: довга, 1 годину, зручному темпі.

Я не бігун високого рівня, і цей тренінг був у використанні, може бути, 15 років тому, тому, можливо, все стало інакше. Але з мого досвіду я намагався побудувати витривалість і швидкість у той же час тільки в різних тренувань.

+807
brotherofken 6 лют. 2018 р., 17:47:05

Мені 17 і я худий за ІМТ. Я думаю приєднатися до тренажерний зал, щоб набрати м'язову і силу.

Деякі люди мені заперечити, сказавши, що я отримаю навіть більше, Скіннер, якщо я зроблю так. Я повинен приєднатися до тренажерний зал?

+787
jubin 17 вер. 2019 р., 21:00:29

Я шукаю, щоб запустити програму 5х5, бо я чув, що є великі переваги для новачків, тільки починаю займатися підняттям тягарів. Які є хороші програми, і як я можу вибрати, що краще для мене?

Крім того, це дійсно можна додати 5-нижче 10 фунтів в тиждень?

+773
Chuck 16 жовт. 2015 р., 21:09:10

Я струму мають твердий 50 фунтів гирі, які я використовую. Я шукаю, щоб оновити, але ціни на тверді гирі коштують дуже дорого. Я бачив цей регульованою ручкою на Amazon (фото)enter image description here приблизно за $35, і це може зайняти до 70 кг...досі не максимальний вагу я сподівався, але і можливість регулювання вниз для інших вправ гирьового. У кого-небудь є досвід роботи з даною моделлю або аналогічним низькою ціною?

Після Дейва консультації та перевірка необхідних запасних частин через RossTraining, ось моя домашня версія - вартість $15 (мені потрібно вкоротити ручки трохи) enter image description here

+760
George Sovetov 28 черв. 2014 р., 16:00:11

Я сьогодні на біговій доріжці, але я трималася за підлокітник і він не вважав свої кроки. Я відчував себе пограбованим. Я поранений, якщо я поклав його на моїй нозі, що буде краще. Я зазвичай штовхає коляску, щоб руки не рухаються.

+716
Mostafa Ahmed Ibrahem 20 трав. 2012 р., 19:27:11

Згідно з моїми дослідженнями в Стенфорді, я виявив, що ЄПБ дійсно збільшить можливість, тому що він сприяє вироблення еритроцитів, тим самим збільшуючи кількість кисню в життєво важливі м'язи, в управлінні продуктивністю короткий збільшення.

+682
joemillervi 13 груд. 2014 р., 10:24:38

У мене 9.2% жиру ,1.80 м і 81 кг, а у мене все ще є жир на пресі...я дієти і тренування важко, я завжди перевіряю, щоб мати достатню кількість протеїнів,калорій і т. д. Кожен день.У мене 5 місяців тому 19% жиру, і я думаю, може це проблема,може бути, я втратив дуже швидко жиру? Або я роблю щось неправильно?У мене 7 денна програма тренувань, і я працюю АБС 2 дні в тиждень, і мої стегна ще на 2 дні в тиждень.

+658
Eric Schoonover 29 груд. 2011 р., 11:11:03

Я безумовно не рекомендую посадка на ваші "пальці" зокрема. При роботі з тим, що люди називають "босоніж" формі, ви хочете, щоб приземлитися на ноги м'яч або трохи назад від там на середній частині стопи і дозволить вашій будові ноги і литкових м'язів, щоб поглинути вплив, так що, коли ваша п'ята стосується землі, це не робить удар п'ятою. Це дозволяє трохи розслабитися в литкових м'язах, дозволяючи накопиченої енергії в ахіллове сухожилля, щоб все-таки допомога у відтисненні і ще (головне) не допускати гальмування, висока впливу-Сила моменту першої посадки п'яти.

Інша річ, щоб пам'ятати з натуральним форма бігу є те, що ви хочете, щоб уникнути за-Шагал і вперед передчуття, я бачу багато разів. Ви хочете, щоб ваші ноги на землю під або на передній край ваш центр ваги, і якщо ви нахиляєтеся вперед, ви хочете злегка нахилятися від кісточок, а не від талії.

Там не так багато, щоб бути одержані, за винятком тоншають спринт, від ніколи не дозволяючи вашій п'яти, щоб торкнутися землі, і це може призвести до збільшення литкових м'язів втому. Багато причин суперечливі повідомлення про профілактику травматизму і т. д. в тому, що багато людей намагаються втекти занадто далеко, занадто швидко, або певні їх комбінації теж тільки після перемикання. Так що, якщо ваші ікри стають до болю втоми і болю, уповільнити і зменшити дистанцію, поки вони не адаптуються.

+658
akshay kadole 19 серп. 2013 р., 14:03:56

Що стосується силових тренувань і бігу, вони трохи взаємовиключними, але на напівмарафон рівні, я думаю, ви дійсно не потрібно багато йти на компроміс, або, якщо ви намагаєтеся бути вкрай низьким. Я написав відповідь з моїм старим підйому і працює (половина марафонів) розклад, яке може мати певне значення для вас.

Що стосується втрати жиру, Силові тренування, як правило, показує схуднення краще, ніж кардіо вправи. Трохи-жир-друге тіло (я думаю) пов'язана з тим, що бігуни на цілий жахлива дієта. Після 20-мильного пробігу це досить часто їдять піцу і подрімати.

Я більше не буду тікати далеко, але я проводжу багато часу splitboarding (думаю: Бігові лижі), що є досить грубою аеробної активності. Я не цілком довіряючи рекламі про їжу беконом і тонни насичених жирів з кето люди, але я намагаюся їсти їжу, яка насправді "їжа", що можна було б розумно знайти в природі і щоб уникнути все, що зроблено на заводі. Хліб, сухарі, все, що завгодно в обгортку, і т. д.

Звівся, я б і уваги не може вирізати зовсім, але виразно вуглеводів намагаючись зменшити кількість простих цукрів і борошняних продуктів ви їсте, якщо не видаляючи їх повністю. У поєднанні з деякими силових тренувань думаю, у вас є ваші бази покриті.

+610
cjbottaro 7 лип. 2012 р., 20:29:09

Які тренування мені потрібно робити для більш широкого зап'ястя?

Які фрукти або овочі або щось натуральних продуктів потрібно з'їсти для вирощування розмір зап'ястя?

Заздалегідь спасибі!

+593
Gaurav 16 лют. 2014 р., 06:57:45

Ви отримали поганий випадок крепатура (презервативи), що дуже ймовірно, погіршиться, перш ніж стане краще. (Домс пік зазвичай припадає на наступний день після тренування, так що якщо ви відчуваєте, це всього лише 2 години після тренування, то швидше за все це буде завтра дуже погано.) Як неминучого похмілля, то навряд чи щось можна зробити, щоб вийти з цього.(1) не морочитися з ібупрофеном або - Домс-це не запальне захворювання, та НПЗП, такі як ібупрофен не краще, ніж плацебо при лікуванні.(2)(3) Ти просто доведеться почекати.

В майбутньому, ви повинні прагнути, щоб уникнути цього, не роблячи різких кардинальних зростає до вашого рівня активності. Якби ви почали витрачати 15-30 хвилин на машині, замість того, роблю це пару раз в тиждень і поступово збільшувати інтенсивність або тривалість, як ви можете це терпіти, то ви, швидше за все, бути в змозі витримати тренування, як це без тимчасово паралізує себе. (Хоча і тоді, 5 годин-це неймовірно довго. Порівнюючи це біг, марафон б взяти середній марафонець близько 4 годин, і ніхто не буде вважати спробі пробігти марафон без попередньої підготовки. Прагнучи зробити 2-4 заняття в тиждень, кожне протягом години, може бути більш розумні цілі, якщо це буде ваш обраний вправа модальність.)

Зробити ваші тренування тільки невеликий приріст більш напружене, ніж те, що ви звикли, краще працювати в напрямку ваших цілей, втрата ваги, відмова від себе так сильно, що ви не хочете знову вправа на цілий тиждень.

+569
Karpak 27 жовт. 2010 р., 09:35:08

Я хочу виглядати як можна більш тонкий протягом 45 днів. Я знаю, що це дивне запитання, мені потрібна порада.

В даний час, я збираюся в тренажерний зал для занять з січня. (3-4 дні в тиждень).

Я роблю кардіо по 30 хвилин(що включає в себе шагати, їзда на велосипеді і крос бігунка машина) і силові тренування близько 1 години і 15-20 хвилин тренування АБС.

В дієти, я жру 4-6 яєчних білка, 30-45 грам для порошку протеїну Whey, овочі, овес, рис і чапаті/хліб.

Мій вік 22yrs, вага 85кг і висотою 5 футів. 9В.

Цільовими областями є живіт, обличчяі груди , з якого я хочу зменшити жир, і це зробить мене виглядати стрункішою.

Дієтологи і тренера в тренажерному залі поруч зі мною коштують дуже дорого і я не можу собі їх дозволити.

Що я повинен робити протягом найближчих 45 днів?

 • Робить навчання ваги допомогти у втраті жиру швидко?
 • Є немає або мінімум вуглеводів і жирів впливає на моє здоров'я?
 • Я повинен збільшити час і інтенсивність кардіо і зменшити час для підготовки вагу?

Будь ласка, допоможіть мені.

+535
Dylan Beck 19 квіт. 2016 р., 22:49:46

Чи існують які-небудь довгострокові вигоди з використанням одного/двох шаровий Пауерліфтинг костюми? Або вони просто використовували, щоб бути більше піднятої ваги під час змагань? Для ременів, я помітив, що краще і сильніше ядра після їх носіння - чи є вигода в костюмах?

+464
Farrukh Shahzad 15 лют. 2019 р., 15:49:21

Вибачте, якщо це питання здається з неосвіченою точки зору.

Я ходжу в тренажерний зал займатися бодібілдингом. Мої тренування, мої тренери говорили мені, що вправи здаються призначений протилежні категорії. Наприклад, двоголового проти трицепс, біцепс стегна, квадріцепс проти. Є також деякі категорії я не знаю назви англійською мовою, але вони дуже поширені вправи. Наприклад, як називається ця м'яз:
Overhead pull

Або:
Shoulder press

Відповідно, на моєму мовою, перша називалася "назад" і другого "плеча".

Моє останнє запитання: якщо існує протилежна грудні вправи. Загалом метелик, ти - "стиснення" між руками. У вправи, які ви робите зусилля, щоб відокремити руки? (перелом метелики)

На моєму мовою, вправи навпаки метелики зазвичай називають "Гребля".

+443
yariknarik 24 квіт. 2017 р., 00:57:43

Протягом 10 днів, місяця посту мусульман почнеться ( місяць Рамадан). У цей місяць мусульмани постять цілий день не їсти і не пити з ранку до заходу сонця). Тому в такому випадку, що є кращим способом, щоб зберегти м'язи ?

Я зробив деякі пошуку в попередні питання, де дискусія була про те, як зберегти м'язи під час схуднення. Ідея в тому, щоб з'їсти досить protien ( 1,5 х вага тіла в кг), продовжуйте працювати, і калорії в < калорій з.

Повинні бути деякі речі, схожі на випадок голодування ? Тим більше, що основні страви будуть на вечерю після заходу сонця.

Примітка: жити в країні, де сонце сходить в 6:30 ранку, а захід в 10:00 вечора, це буде коштувати близько 16 годин голодування.

Спасибі за будь-які пропозиції, статті, довідник, або відповідь про предмет.

+439
user138687 18 квіт. 2016 р., 04:59:57

Так, це цілком здійсненно. Я просто зробив прямо зараз, щоб бути впевненим. Там насправді купа м'язів, що беруть участь пір ти запираешь ноги прямі допомогти на важіль.

Вправа називається прямою ногою situp. З верхньої частини моєї голови, я думаю, що деякі загальні для всього тіла кондиціонування речі були б хороші, особливо флаттера удар, турецька встатиі назад в нору.

+347
Marcus Bolmstedt 25 лют. 2018 р., 18:52:54

Дивна річ про крепатура (презервативи), що ми до цих пір не дуже знаю, чим це викликано. Хоча люди люблять приписувати її молочної кислоти накопичення, це напевно помилкова думка. Як сказано в статті:

Дослідники, які вивчали рівень лактату відразу після тренування знайшли маленьку кореляцію з рівнем болю у м'язах відчуваються кілька днів пізніше.

Посилання Носака це дослідження, опубліковане в цій книзі, Вікіпедія продовжує пояснювати:

Дві інші гіпотези, які були висунуті, щоб пояснити біль, м'язові спазми і наявність молочної кислоти в м'язах, тепер навряд чи буде правильним, оскільки доказів, що спростовують їх.

Здоровий глузд змушує нас вірити в те, що біль виникає від пошкодження тканин. Я думаю, що це напевно так, і я згоден зі статтею, коли вона каже:

Хоча точну причину Домс досі невідома, більшість досліджень вказує на фактичне м'язове ушкодження клітин і підвищений викид різних метаболітів у тканини, що оточують м'язові клітини.

Я припускаю, що це, можливо, краватку, як м'язи працюють в анаеробному стані, який ми досліджували в одному з ваших попередніх питань.

А для профілактики, я впевнений, що ми всі чули безліч засобів. Більшість з них виявилися помилковими, в тому числі розтяжка і розминка. Однак, як описано в цій публікації, поступово збільшуючи інтенсивність може зменшити хворобливість. Оскільки ви працюєте ваші ноги вже протягом півроку, це може бути не актуальною.

У будь-якому випадку, якщо ми будемо діяти на гіпотезу, що Домс заподіяно ушкодження тканин (що, я думаю, ми маємо), і якщо ми не можемо знизити збиток шляхом зниження інтенсивності тренування, що залишає нам можливість робити те, що ми можемо, щоб прискорити відновлення після пошкоджень.

Відповідь включає в себе знаючи трохи про те, як лімфатична система працює в організмі (щодо пошкодження тканин). Між іншим, ваше тіло використовує енергію для збору і промийте уражені клітини. Лімфа транспортують в одну сторону судини по всьому тілу і врешті-решт впадає в підключичну вену. Важливо відзначити, що лімфа не закачується як кров по замкнутій системі, а "стікає" з допомогою скорочення м'язів, сила тяжіння і т. д.

Так що якщо лімфатична система є як очищає організм пошкоджені тканини, і ваш будинок насправді викликані пошкодженням тканин, відновлюється від пошкодження тканин означає робити все можливе, щоб допомогти цій системі виконати, так як це може. Я впевнений, що це відео, в якому Келлі Старретт (KStarr) ДВ. Аль. описати все докладно було викладено тут раніше. Старе переконання, що відпочинок, лід, стиснення, висоти (рис) є кращим способом для лікування цього типу ушкоджень є неправильним. Як описано у відео, спокій і лід насправді чинять негативний вплив на здатність лімфу рухатися навколо, так само протизапальні препарати.

У статті , яка йде разом з KStarr відео пропонує те, що я думаю, це найкраща та найбільш сучасне лікування: рух, стиснення, піднесення (МРЗ). Рух буде підтримувати лімфу насосних, короткий ефективності компресійної терапії (масаж, компресійна смуг і т. д.) також призводить лімфу, і висоту, також допоможе в просуванні лімфи. Так як я присідати три рази в тиждень, особисто мене це повний спектр босу м'яч присідання (як рекомендовано KStarr в цьому відео, щоб прибрати біль і скутість. Якщо ви думаєте про циклів скорочення і розслаблення м'язів потрібно зробити, щоб баланс в цьому русі, здається, ідеальний спосіб для перекачування лімфи.

Крім того, оскільки лімфа "переробленою" крові, плазми (яка на 90% складається з води) Споживання води-це хороша ідея. Як показують численні ресурси, які я пов'язаний уже згадувалося, переконавшись, що ви отримуєте правильне харчування і керуючий електролітів також допоможе.

Споріднені ресурси пропонують масу інформації по даному питанню, якщо ви хотіли б дізнатися більше. Що, здається, консенсус полягає в тому, що кращий спосіб для лікування вашого Домс є, ймовірно, рух, зволоження, живлення, електроліти, лікування стиск, і піднесення.

+321
Steve NonStandard 14 груд. 2016 р., 17:58:14

Примітка: моя мета-гіпертрофія

Я вже перестав на півроку працювати. Тепер я втратив практично всі мої м'язи я створив раніше. Я намагаюся повернутися в фітнес, бажано 3-4 рази в тиждень. Я хотів, щоб почати добре, тому я пошукав трохи в інтернеті і знайшов багато різних схем, щоб тренувати групи м'язів на 3 рази в тиждень. Ф. е. в 2-спліт схема і не утримують 7 днів в тиждень, і що навчання 1 група м'язів раз в тиждень не різати. (джерело: bodybuildingforum URL-адреса невідомий)

З-за цього невідповідності мені було цікаво, що теоретично (для 19-річного юнака, який тільки почав знову тренування), правильна схема тренування 3 рази на тиждень і що б правильну схему для тренування 4 рази на тиждень?

Моя нинішня схема на 3х:

Понеділок:

 • Ноги
 • Плечі

Середа:

 • Груди
 • Біцепс

П'ятниця:

 • Тому
 • Трицепс

Це оптимізований тренування-плану, або я повинен змінити щось? І що буде оптимізований план по 4 рази в тиждень?

+212
Morpex575 29 бер. 2019 р., 21:25:42

Щоб бути повністю чесним, не їж до тренування або біг насправді краще. Таким чином, ви спалити жир безпосередньо, замість того щоб працювати через те, що ви тільки що з'їли. Проте ви, мабуть, відчуваєте себе втомленим, якщо ви постили протягом тривалого часу (тобто: тренування перед сніданком). Якщо ви хочете, щоб поїсти перед тренуванням я хотів дати собі принаймні годину, перш ніж іти на це. Не хочу кинути.

+185
MDB 21 лют. 2017 р., 22:28:12

Пам'ятайте, що існує два види клітковини там легкозасвоювані волокна і неперетравлювані волокна. Легкозасвоювані клітковина-волокна і надає крохмалю і цукрів, в основному. Думаю, що клітковини в цільнозерновий хліб і коричневий рис. Ви не хочете засвоюваної клітковини, якщо ви шукаєте, щоб збільшити споживання клітковини. Я піднімаю це питання, тому, коли ви бачите 'волокна' на буханець хліба, ви будете знати, що це не волокна, які ви хочете.

Те, що ви шукаєте більш неперетравлювані волокна - целюлоза і лігнін - для збільшення своєї інтуїції, мобільності та утримання води. Кращі продукти для це зелений або волокнистих овочів.

Ви, можливо, просто пішла тьху! у вашому розумі, але є багато людей, які мають таку реакцію, що в кінцевому підсумку любити свої овочі, коли вони зрозуміють, що там. Салати ви знайомі краще всього, в переважній більшості, швидше за все, на папері-як салат нижче у два рази-заморожені морква, консервовані помідори черрі, і інших подібних неякісних інгредієнтів. Якщо ви отримати собі деякі свіжі, органічні шпинат і перемішайте його з нарізаною полуницею, рубаним мигдалем або кешью, і пилу він злегка кришиться фета, мелодію до салат може дуже стрімко змінюватися.

Ви можете перевірити цю сторінку, щоб дати вам деяке уявлення про те, де почати, але якщо ви не бачите те, що ви хочете прямо зараз, просто Google для 'продуктів з високим вмістом клітковини', і ви отримаєте вичерпну інформацію.

+158
user161415 5 вер. 2015 р., 14:36:35

Є багато потенційних причин для мимовільне посмикування м'язів (див. тут).
Я думаю, що ви можете просто бути зневоднені. Я вам мимовільне посмикування в ікрі, якщо я не добре зволожують під час тривалих прогулянок.

Примітка: я не пропагую покупку будь-яких коштів у вказаному посиланню. Він просто містить зручний список можливих причин.

+124
Peggy Wacker 1 груд. 2012 р., 12:54:54

Як початківець бігун за програмою C25K, у мене теж була проблема мій пульс зупинившись на позначці в середньому 182bpm за 25 хвилин, незважаючи на тільки біг на 5 миль в годину! Коли я розігнався до жалюгідних 6 миль / год протягом 1 хвилини, він вийшов на 192! Це вище мого максимум для мого віку (184). Мені 36, 5'3", 116lbs, без здоров'я, без ліків, а з ЧСС від 53bpm - так що це дає?

Тепер я зрозумів, що а) біг/бег-це його власна справа, і якщо ви не звикли до такої активності, ваш пульс буде дуже високий на перший, навіть коли йде досить повільно. Якщо у вас є консультації лікаря, це, напевно, нормально тренуватися в цій зоні, так що ви в кінцевому підсумку може піти швидше і довше при більш низької середньої частоти серцевих скорочень. б) максимальний пульс залежить так багато - моє, як передбачається, 184, безумовно, більше 200, який має величезний вплив на моє зон.

+117
Jason Foglia 12 груд. 2018 р., 18:43:24

Коли хтось хапає мене за передпліччя, він/вона може легко зрозуміти це тільки з одного боку. Це тому, що мої м'язи передпліччя недостатньо товстий.

enter image description here

Питання

 • Які вправи корисні, щоб зробити моє передпліччя (особливо зап'ястя деталі і її околиці) товщі або більше, але сильний, так що стає важко зрозуміти?

 • Яка їжа хороша для нього?

+102
Jose Antonio Dura Olmos 29 квіт. 2013 р., 09:40:29

Скоротити довгі дистанції навчання
Найбільш важливою частиною є, щоб скоротити загальний обсяг тренування за тиждень до гонки, а іноді два тижні, в залежності від того, як ви відчуваєте. Скоротити навчання в половину або загальна відстань приблизно на третину-це гарне правило. Це дасть організму можливість добре відпочити, не вдаючись у "сплячий режим".

Тримати швидкість
Все-таки тренування з тією ж швидкістю, як і раніше різали тільки про те, як це хороший спосіб, щоб тримати краю ємності ви побудували до того, як під час звичайних навчальних тижнів.

Легкі тренування, але не відпочивати
Щоб взяти один, може, два дні до гонки-це добре і допоможе тіло, але і відпочиває кілька днів поспіль буде мати протилежний ефект і дозволить зробити підтягнути м'язи, і ви втратите потік вашої тренування. Це краще робити дуже повільно і не так довго їхати, перш ніж руки, щоб тіло рухатися навколо трохи і зберегти ваші почуття досі працює. Ви можете назвати це "активний відпочинок".

+59
mchmarny 10 вер. 2017 р., 17:06:52

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil