Силові тренування можуть викликати артрит?

Я розумію, що надмірне використання суглоба, ймовірно, носити його швидше, ніж зазвичай, і може викликати остеоартрит. Зловживання колінного суглоба занадто багато працює і в поганій формі-це типовий приклад.

Моє питання навколо можливої перевитрати з-за ваговій категорії. Навчання ваги зазвичай включають в себе набагато менше повторень (10-30 на заняття, 2-3 заняття в тиждень, порівняно з кардіо-вправ, що може мати сотні повторень одних і тих же суглобів). Це на увазі, вага/силові тренування (мінімум повторень, більше вага) кваліфікувати як вид зловживання, які можуть призвести до остеоартрозу? Наприклад, якщо я роблю 3х8 присідання (легка вага), це може викликати остеоартрит? Якщо може, то як би рівень утрати порівняно з бігом? І воно поширюється на інші суглоби, а також, наприклад, роблю 3х8 жими плеча викликають артрит у плечі?

+48
Alf Pettersson 2 трав. 2019 р., 19:35:06
35 відповідей

"я можу очікувати, що мої зап'ястя отримати в частці" - від органу зору створення невеликих зап'ястях може зробити ваші м'язи передпліччя виглядають величезними, - ти не хочеш пропорції. Невеликі стегна і гомілки (і широкі плечі) прекрасно підходять для культуристів. Зробити кучері молоток, щоб побудувати великі передпліччя, провідних в малі вени. Мої маленькі зап'ястя трохи побили в сумо, але зап'ясті кучері і важка станова тяга покласти кінець штамів зап'ясті. Мені більше не доводилося забинтовувати, але мої руки не ростуть. Топ кіберспортсменів дзюдо розроблять "товсті" руки і зап'ястя від постійного захоплення і борці сумо розвиватися 'супінаторами жиру від захоплення земляній підлозі своїми ногами. Розвиток сухожилля це, але ці люди вчепилися в протягом декількох годин в день, 5-6 днів на тиждень протягом року. Мій тренер був високий хлопець з великими суглобів, які зняті приголомшливі вагами на всій й не виглядав дуже м'язистим. Безліч довгих м'язів поширюється на великі рамки.

+981
Balaji Pooruli 03 февр. '09 в 4:24

Я новачок в художній гімнастиці, і було цікаво, якщо хто-те може сказати мені самі елементарні вправи, а також їх тренування і решті рутини. Мені вдалося зробити близько 6-7 підборіддя UPS, 15-17 віджимання 30-40 хрумтить, 20-25 двірники і т. д., В хорошому вигляді пару тижнів тому, але тепер представники зменшилися. Це тому, що мої м'язи дуже болять? Якщо так, то, що мені потрібно робити? Зараз у мене травма коліна, тому я шукаю тільки зміцнення верхньої частини тіла.

+973
iBBi 15 груд. 2018 р., 03:20:50
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ні, це не означає, що ви повинні бути їдять 317 грам їжі в день.

Не вся їжа перетравлюється, і далеко не вся їжа має енергетичну цінність для організму. Наприклад, крем-сир має приблизно 3,5 калорії на грам, в той час як брокколі близько 1/3 калорій за грам (за даними www.thecaloriecounter.com). Овочі, зокрема сміховинно низькою щільністю калорій для людини, так як ми не можемо перетравлювати целюлозу, основний компонент клітинних стінок рослин (а це близько 1/3 з рослинної маси, за даними Вікіпедії).

+963
ictl 28 бер. 2015 р., 14:18:49

Присед: здається, що вага дуже легкий для вас, ви підстрибуючи досить швидко. Твоя глибина це здорово. Читайте на зад ковичкі, тому що у тебе напевно є, що відбувається. Я бачу твої пальці танцюють навколо небагато, який є великим, тому що це означає, що ви їдете за п'яти.

Лава: як Дейв говорив, що ти дуже легка на підйом. Я думаю, що посилення позиції краще, принаймні, коли ти поруч 5RM. Тримайте ноги плоскі, але й наблизити їх до вашої голови (якщо це має сенс). Тримайте вашу спину, сідниці тугі, і відчути контакт між вашою верхній частині спини і мата. Щільно.

Рядки: Світ. Все просто, коли це світло. Я хотів би отримати в звичку послабивши хватку на дно, як це робить ви справді прийшли до мертвим внизу. Краще взяти зайву секунду між повтореннями і зробити їх возити дупу і стрибати.

Накладні прес: світ. Я думаю, що поп-голову-через рух є нормальним, коли воно легше, але коли вона стає важче, як правило, найбільш своєрідною нахиліться назад, трохи і трохи похилій лавці вгору і вниз головою в право ближче до кінця.

Незважаючи на все це, і особливо з легкими вагами, ви хочете тримати планку на замок в протягом секунди або два.

Станова Тяга: Світ. Досить важко розгледіти зі спини, це в основному бічний кут річ.

+953
Ian Rodger 6 жовт. 2010 р., 13:49:18

Я бачив відео людей, використовуючи гантелі, які кілька гнучкий в середині. Я бачив тільки ті, які є 1, 2, 3 ШПР. Кожен раз вони були використані для верхньої частини тіла травми реабілітації.

А є назва для цих спеціальних гантелей? Google дає результати, які не зовсім те, що я думаю. Я дуже хочу подивитися відео на YouTube, щоб підтвердити, я купую те, що хочу. Я хочу дуже легка вага, який прогинається у середині для верхніх реабілітацію організму.

Примітка:
Передбачається, що ці гантелі повинні бути легко / безпечніше рухатися, коли він не використовується. Користувач поранені / зашкутильгав / старий. Так, мінімальний вагу на обох кінцях ідеально підходить. Тому що опір генерованого імпульсу тільки там, коли вам це потрібно (при виконанні реабілітаційних вправ), а не там в будь-який інший час.

Моє найкраще пояснення:
Уявіть собі звичайну гантель. Збільшення довжини може бути 50%. Дозволити ближнього бути напів-гнучкі. Робити нормальні гантелі вправи, що зробить вага набагато важче.

+900
user58333 16 вер. 2011 р., 03:14:30

Це сильно залежить від поточної Фітнес і, можливо, до бігу. Якщо у вас надлишкову вагу або страждають від ожиріння або мають дуже погані фітнес, біг протягом 30 хвилин не повинно бути проблемою. Якщо ви можете ходити по 30 хвилин, ви можете бігати/біг 30 хвилин. Однак біда в тому, що ви не могли бігти дуже швидко. Єдина "реальна" різниця між ходьбою і біг-це те, що під час бігу, тільки одна нога стикається з землею у всі часи. Так що ви могли б навіть зробити це на декількох швидкостях, але це не дуже зручно.

У будь-якому випадку, беручи 10-хвилинну перерву звучить як дуже погана ідея, якщо ти в такій поганій формі, що ви дійсно не можете продовжувати. В такому випадку, я б рекомендував відвідування лікаря та отримання медичної допомоги. У всіх інших випадках, виберіть програму навчання, яка допоможе вам у форму, щоб пробігти 5 км, наприклад C25K.

Ці програми змусять вас бігати, ходити поперемінно, так, а не роблячи перерву, ви просто почати ходити, щоб спіймати подих. Ви робите ці тренування 3 рази на тиждень, щотижня вони злегка збільшити тривалість бігу інтервал, при цьому скорочуючи інтервал ходьби. Таким чином, ви повинні бути в змозі бігти без зупинки по 5 км приблизно через 10 тижнів.

Найбільш важливим фактором, щоб бути в змозі завершити цю програму вибирає правильний темп, щоб працювати. Якщо ви йдете занадто швидко, ви будете відчувати дискомфорт або навіть може не зробити повний інтервал. Тому намагайтеся працювати в Темпі, де ви все ще можете тримати розмову. Це може бути дуже повільним, але це не суть. Справа в тому, щоб отримати вас в форму, так що ви можете працювати в 10 тижнів, не бігати прямо зараз. Також пам'ятайте, що якщо ви відчуваєте дискомфорт під час роботи, ви завжди можете повернутися до ходьбі. Ніхто не збирається карати тебе, так що не карайте себе.

Удачи з програмою і бачити вас в 10 тижнів!

+851
Divinitus 3 черв. 2017 р., 07:27:43

Я тренуюся 5-6 разів у тиждень і дні я знімаю здаються більш напруженим - в принципі думаю, що треба б позайматися. Я розумію, що дні відпочинку дуже важливі, але, як ви рекомендуєте спілкуватися з ДОЦ. стрес?

+827
pandasboom 14 лют. 2012 р., 22:10:34

Я знаю, що мій самий частий біг травма була моє праве стегно. Ніколи не було проблем з лівого боку на всіх.

Я думаю, ви, як правило, в кінцевому підсумку поранивши одного боку на початку життя, компенсувати або як-то втрачають гнучкість, а потім приступити до розробки дисбалансів. Я величезний вентилятор штангою, але вага один-лівий матеріал є дивним для виявлення дисбалансів.

Я б собі кожна людина, яка освоює присідання пістолетом довелося витрачати багато часу на вирішення розбіжностей між обома ногами. Мені вдалося вибити ~10 на моїй правій стороні і чи ~3 на інших моїх, перш ніж я почав справді підеш за дисбалансу.

+827
Anirudh 18 бер. 2017 р., 20:30:39

Коротка відповідь? Продовжуйте робити це! Ідея цих програм, щоб отримати вас до точки, де ви можете робити всі ці віджимання і присідання. Ж з дивана на 5к/10к програми. Збільшує вашу витривалість і свої сили розсудливо-це тільки частина битви. Інша частина, щоб зберегти його.

Тепер, я не знаю про вас, але ідея робити купу віджимань і сидіти вікна не звучить, як він буде тримати мій інтерес дуже довго. Так що альтернативи для підтримки існуючої програми є перехід на інший тип програми, яка кине виклик вам надалі. Якщо ваша мета-сила, ви можете отримати тільки досі, використовуючи тільки ваш вагу тіла. Ви можете подумати про перехід на силові навантаження, або поступово додавати вагу вашого тіла (таких як пластини штангою на спині).

Крім того, ви також можете займатися іншим напрямком фітнесу. Якщо вам коли-небудь здавалося, біг, єдиноборство, їзда на велосипеді або плавання, це все різні завдання, щоб тримати вас відбувається.

+758
lisu4ka 11 трав. 2017 р., 23:19:55

Мета при підйомі на міцність, щоб підняти більшу вагу протягом наступних тижнів. Це не має значення в бодібілдингу, де метою є, щоб кинути виклик м'язи майже до відмови, щоб стимулювати зростання.

Якщо ви не збільшуючи вагу, ви не тренуєтеся для сили. Піднімаючись трохи важче гантелі в кожній наступній тренування звичайним методом, а додає п'ять кілограмів на штангу, хоча, звичайно, ви не можете додавати вагу на невизначений термін. Додавання ваги до провалів можна.

+736
kirt97 24 жовт. 2013 р., 09:35:23

Ви не отримаєте, де ви знаходитесь ніч. Чому ви думаєте, що можна швидко звернути назад шкоду?

Одна з найбільш небезпечних речей, які ви можете зробити, щоб ваше здоров'я є робити різкі і кардинальні зміни в ваш рівень фізичної активності в спробі компенсувати роки поганих звичок. Беручи участь в напружених вправ без контролю лікаря є значним фактором ризику для гострих або небезпечних для життя травм (наприклад, інсульт, інфаркт).

Однак, це не означає, що ви не повинні робити ніяких змін: очевидно, що ви повинні зламати свої погані звички, стати більш активними і поліпшити свій раціон. Натисніть себе, але не дуже сильно: міцного втрата ваги вимагає часу, всупереч реаліті повідомлення, що американці завалюють щодня. Чому це займе часу? Тому що втрата ваги є, по суті, робити тривалі зміни способу життя і звичок не речі, які можна розбити на місяць або два і вважати себе "вилікувати". Це займає роки сталості, щоб продемонструвати, що ти подолала їх, і поставити на їх місце більш здорові копінг-механізмів.

Дієта-це завжди в першу чергу потрібно звертати увагу при спілкуванні з ожирінням. Ліквідувати-та я справді маю на увазі ліквідацію, як в нульові, немає--все рафінованого цукру, особливо все, що містить високим вмістом фруктози Кукурудзяний сироп. Ви не можете мати все, що має в складі цукор (або цукровий очерет, ДФУ, фруктоза, сахароза). Які солодощі ви їсте, має відбутися природно, саме по собі їжу, наприклад, фрукти, овочі, молоко. Абсолютно ніякої соди, дієта або інакше. Жодних фруктових соків! Замість того, щоб пити воду. Першим ділом вранці після того, як прокинулися, випийте дві склянки води. Якоюсь мірою обмеження калорій є необхідним, але важко зробити це, якщо не вважати ваші калорії. Вирізання вуглеводів в цілому (ака "Аткінса" або "палео") не потрібно. Ви можете їсти хліб і макарони ... поки не доданий цукор. Їжте більше клітковини.

Вправи в тренажерному залі насправді не важливо на початкових етапах. Просто пішки кілька миль в день було б достатньо зусиль, щоб отримати вас, щоб збільшити ваш метаболізм. Помилка, що багато людей роблять на початку, що вони повинні потрапити в спортзал важко, але вони перегорають, травмувати себе і біль, весь час ігноруючи той факт, що вони споживають дуже багато калорій, які вони повинні здійснювати по 8 годин на день, кожен день, щоб компенсувати надлишок калорій.

Нарешті, необхідно регулярне медичне спостереження. Цей процес буде смоктати спочатку, і ви будете, ймовірно, відчувати себе дуже гидко, втомленим і дратівливим, але це триватиме лише кілька тижнів, поки ваше тіло пристосовується. Зробити це в минулому, що первісний період адаптації і ви знайдете ви будете мати більше енергії, і ви втратите вагу. Потім наростити труднощі і ходьби на довгі відстані, тримати свій раціон з метою усунення оброблені харчові продукти, і Ваше тіло буде з'ясувати, що він повинен постійно адаптуватися, втрачаючи все більше і більше ваги.

+732
Maxim Nesmashniy 10 лют. 2010 р., 00:41:39

Я новачок тренажерний зал ходок і хоча моя підйомники самого початку-середні рівень,мені цікаво, яку освіту я повинен зробити, щоб підготуватися до події.Моя вага 62 кг на 5'6" і мого присідання і лави відносно слабкі порівняно з DL я думаю. Ось мої цифри : Тому в присяд 100кг. Дл 155kg. Жим 75кг.

+684
julija010 27 груд. 2016 р., 21:48:42

Щоб бути чесним, це дійсно залежить від ваших цілей. Ви хочете виглядати певним чином, підняти вагу або пробігти певну відстань? Ви згадуєте, що ви хочете збільшити силу верхньої частини тіла в літній період, але також хочу пробігти напівмарафон до випускного.

Почнемо з ходової частини перша! Я не бігун (насправді я ненавиділа його так довго, як я не можу згадати), але я був залучений в футбол.. і в футболі, потрібно працювати. Багато. Так що дістатися до точки, навчання для роботи так само, як тренування для всього іншого. Встановіть невеличкі цілі для себе, наприклад, працює за додаткову 1-2 кілометрів в день, до кінця тижня, потім збільшити наступного тижня. Ви знайдете деякі дні краще, ніж інші, чи то емоції отримують у вашій дорозі або нестачі енергії, але просто тримати мета в увазі, і залишатися дисциплінованим. Напівмарафон це дуже хороша мета для когось у вашій віковій групі, і це, звичайно, досяжно!

Тепер на верхній частині тіла. Ви почуєте багато міфів говорить, що це буде трюк вашого росту, бла-бла. Не слухай нікого з них. Зміцнення вашого тіла не буде негативно вплинути на ваші фізичні здібності. Висота-це чисто генетика. Коли/якщо ви йдете в тренажерний зал, я настійно рекомендую вам не робити типових кучері вправ/тип культуриста. Найголовніше у вашому віці-це для вас, щоб розвивати свою структурну цілісність. Щоб бути сильним і функціональним одночасно. Я згоден з постом Дейв Liepmann (див. вище) як точкою відліку для початку підйому в тренажерному залі. Ці цифри повинні бути ваша перша мета. Як тільки ви досягаєте цього, я пропоную вам подивитися на програму під назвою "або 5х5". Його програма, яку я використовував, коли я почав підніматися, і це дало мені неймовірну міцність основи. Як ви стаєте більш досвідченими, ви будете з'ясувати, що працює для вас, врешті-решт, адже це тільки початок :)

Удачі!

+646
aozora 21 жовт. 2019 р., 00:43:28

Є кілька речей, щоб розглянути: довжина рукоятки, і вправ. Гантель ручки у мене не багато сили номер. Для мене, використовуючи більш широкі пластини буде змінюватися так, як я виконую вправи.

У якості відправної точки, більшість спортзалів мають фіксовану голови гантелі. Ці голови зазвичай не товщі, ніж якщо б Ви були не більше, ніж 5кг або тарілки 10 фунтів на бар.

Деякі вправи, такі як гантелі рядків буде погіршуватися, тому що ви не можете підтягти гантелі якомога ближче до грудей, якщо у вас 10кг або 25фунтов накладками на ручки. Інші вправи, як жим ДБ навряд чи буде впливати на все.

Для моїх цілей, усі тарілки, я поклав на мою гантель ручки 5кг і нижче (так, я американець і я піднімаю метрика).

+602
maibigbutt 23 груд. 2017 р., 18:04:40

У будь-якому випадку, розлучаються тренування буде менш ефективно використовувати свій час, якщо тільки із-за необхідності прогріву три рази замість одного разу.

Якщо ви хочете зробити силові тренування, 20-30 хвилин за сеанс, ймовірно, не буде достатньо часу для довгострокового розвитку (але, напевно, добре в короткостроковій перспективі). Наприклад, не важкі присідання, ви будете робити загальну розминку протягом 2-5 хвилин (велотренажері), то чекайте стійки для присідань, щоб бути вільним, значить робити набір з 5 повторень з порожній бар, кілька комплектів 1-5 повторень з збільшенням ваги, як ви наближаєтеся до вашої цільової вагу протягом дня, потім 3 підходи по 5 повторень кожного у важкій вазі, вимагаючи 3-7 хвилин відпочинку між кожним набором, щоб відновитися для наступного набору.

Оскільки ви новачок, я впевнений, ви будете в змозі зробити деякі початкові міцності в 20-30 хвилинні блоки (так як вам не потрібно стільки комплектів підігріву, і відпочиває між підходами будуть короткі), але ви не зможете продовжувати цей прогрес дуже довго. Як ви отримуєте можливість піднімати більшу вагу, ваш організм буде потребувати правильної розминки телеапаратури і більше відпочиває між підходами, і намагатися зробити те, що вкладається в 20-30 хвилин просто не буде працювати. Можливо, ваші заняття вже закінчилися до того часу, ви будете просуватися до цієї стадії, хоча.

Якщо ви хочете зробити cario, ви можете легко зробити багато з 20-30 хвилин.

 • Прогрітися протягом приблизно 5 хвилин, а потім зробити жорсткий інтервал сеансів, 3 хвилин приблизно 80% від максимальної швидкості, а потім приймати по 3 хв у темпі відновлення (але все одно бігом), і повторіть.
 • Просто пробіжіться протягом 30 хвилин.
 • Запустити 5к.

Ви також можете використовувати 20-30 хвилин, щоб зробити розтяжку або завальцювання піни для надання допомоги у відновленні м'язів і допоможе запобігти травми.

+569
Matthew Cooper 6 черв. 2018 р., 23:23:49

Ви повинні їсти, щоб підтримувати ваш рівень активності. На 1.75 м, 64.5 кг, ти не зайвий, у всіх і у вас дуже щільний графік тренувань (кікбоксинг і біг). Ви повинні годувати вашого тіла, так що він може пристосуватися до цього стрес і зміцнити м'язи.

Враховуючи те, що ви сказали про те, що ви їсте, і як ви себе почуваєте, Я б сказав, що вам, можливо, слід з'їсти трохи більше, але є краще. Краще б дізнатися про спортивному харчуванні для себе, але ось деякі пропозиції:

 • Ніяких червоних биків. Якщо ви відчуваєте себе низько на енергії, просто спробуйте спати трохи більше, чи є краще.
 • Зволоження-це дуже важливо. Носіть з собою пляшку води і просто випити протягом дня.
 • З'їсти на сніданок: вівсянка або вівсяні пластівці, молоко або йогурт, банан або інші фрукти (їсть круасан, як їдять торт).
 • Обід звучить добре, але може замінити десерт із фруктами.
 • Вечеря, ймовірно, не можете піти дуже поганого в тому, що твоя мама готує. Це безкоштовно :) але, якщо це не зовсім відповідає тому, що ви хочете їсти, ви могли б дати їй знати вашу мотивацію для їжі по-різному.
 • Додати маленькі шматочки живильної закуски протягом дня (сухофруктів, мигдалю або інших горіхів). Ви можете просто носити з собою мішечок цього добра.

Ваша вага може насправді йти в ногу з усіма вашими вправами і подавати себе правильно, але це буде за рахунок м'язової маси. М'язи більш щільні, ніж жир. Ваш відсоток жиру в організмі все ще може бути падіння навіть якщо ваша вага зростає, і це буде шлях до гарної форми.

+538
bunjeeb 27 лист. 2014 р., 05:20:37

Мій джерело для гнучкості розтяжки по-науковому, Томас Курц:

enter image description here

Курц сказав:

Ізометрична розтяжка, підвищення гнучкості, слід виконувати як мінімум двічі в тиждень, але все залежить від вашого одужання. Якщо ваші м'язи болять, то немає ізометричну розтяжку слід робити до тих пір, як відчувається хворобливість. Валлін і співавт. (1985) рекомендує ізометричну або договір-розслабся, що тягнеться від трьох до п'яти разів на тиждень, для збільшення гнучкості і для підтримки його тільки один раз в тиждень.

Курц не говорити про максимальну кількість разів можна зробити, витягнувши розслаблені, але я уявляю, що він може бути більш частим, хоча його попередження про хворобливі відчуття, ймовірно, ще застосовувати.

Фізіологічно кажучи, як я розумію, можна думати про гнучкості аналогічно сила: м'яз рости, і рости він повинен стимул, палива та інших.

+532
Gaurav Ranjan 25 лют. 2010 р., 20:53:55

Коли я втомився,

 1. Мої тренування і смокче,

 2. Я дійсно не відчуваю, що виходить.

Кофеїн допомагає з #2, але я цікаво, якщо це впливає на #1. Тому що, мабуть, кофеїн вплив на мозок, а не тіло, як він "приховує" від втоми, а не виключати його. Так що, можливо, марно для бодібілдингу?

+529
Tristan Smith 25 черв. 2018 р., 18:56:58

Босоніж-це дуже хороший теля тренування м'язів. У приміщенні, ймовірно, краща ідея, на відкритому повітрі, я б запропонував працювати на м'якій поверхні, якщо це можливо. Є певний стиль босоніж мінімалістський взуття, але вам не потрібна взуття, Якщо ви маєте право навколишнього середовища. Тримати відстань мінімум, коли ви починаєте викликати інтенсивність досить висока.

+510
IOS48 30 груд. 2014 р., 09:01:15

Я чув, що плавання-це кращий варіант для тренування тіла, але я не знаю, які наслідки, що плавання надає на моє тіло.

Займається плаванням спалювати жир і допомагати мені будувати м'язи (мій перший пріоритет: м'язи спини і преса)?

- Плавання коротких і інтенсивних або повільно і протягом тривалого часу краще для нарощування м'язової маси і спалювання жиру?

+488
ip20263 16 жовт. 2015 р., 03:09:13

це є дуже небажаним наслідком підйому тягарів. я не хочу, щоб мої пальці і долоні, щоб виглядати як повітряна куля. Це навіть ще тримаючись за ручку складно.

що я можу зробити, щоб зупинити цей відгодівлі рук і особливо пальців. Я не хочу цього. Це робить мої руки виглядають некрасиво, та зробити щоденні завдання дратує.

Буде носити рукавичку якось вирішити цю проблему. чи вони тільки на долонях.

+482
Aniket Swaraj 13 квіт. 2013 р., 20:02:05

Я часто отримую погіршення зору після тренування. (помірне кардіо) іноді відразу після, іноді, це приблизно 15 хвилин після тренування. Вона триває близько 30 хвилин. Моє кров'яний тиск на низькій стороні, але це добре. Я малокровный. Це може бути недокрів'я викликає затуманений зір?

+470
Tommy Andersen 27 лист. 2012 р., 21:57:03

Мені подобається myfitnesspal.com

Це в першу чергу калорії трекер, але він також веде журнал харчування, тренувань, і вага. Це безкоштовно і для iPhone/Android/ожина додатків.

Розрахунок калорій їжі використовуйте відмінну базу даних продуктів і адекватну базу вправ. Продукти є більшість продуктів, популярних ресторанів, і рецепти з популярних кулінарних книг і сайтів. Ви також можете додати свої власні рецепти.

Вправи використовуються для розрахунку спалених калорій. Це засновано на вашій тренування і вашої ваги. База даних достатньо повний, але є деякі обмеження, і багато припущень, які не завжди дають точні оцінки, але це може бути притаманне якомусь підрахунку спалених калорій (у мене немає можливості перевіряти їх оцінками).

Є відмінні можливості соціальних мереж. - ви можете чірікать, розмістити на facebook, або створити спільноту на сайті. Я не використав ці.

Ви можете завантажити їжа і журнали тренувань. І є якісь зачатки зведення даних, які надаються сайтом.

+433
Jonathan Eyestone 13 трав. 2015 р., 11:15:43

Він може допомогти тільки ви можете зробити ці види вправ і це навіть не справжня йога.

Тому, щоб бути чесним з вами, якщо ви думаєте, що ви дійсно худий, і ви не вдаряти по бодибілдингу в той же час, йога не дасть вам результат, який ви шукаєте.

Йога допоможе вам додати сили для дрібних м'язів і частин тіла, які зазвичай нехтують іншими видами спорту. Він також допомагає з гнучкістю, стрес і боротьба, але гнучкість і міцність безумовно не масове.

Замість :

 • Спробуйте сходити в тренажерний зал поруч з вами, спробуйте зосередитися на складові засобами антицелюлітного комплексу замість ізоляції і близьких.

 • Користь хорошій формі більш важку вагу.

Якщо ви не можете (однією з причин) відвідувати тренажерний зал, ви можете переглянути на YouTube за деякими маси тіла вправи, які можна виконувати вдома для масової забудови, це, як правило, сприяє віджимань, присідань, віджимань і підтягувань (бар можуть бути необхідні).

І мало не забув, також зосередити увагу на свій раціон, яка є важливим чинником у наповнювачів і додавання маси тіла. Спробуйте зробити пошук на продовольство і дієти, які можуть задовольнити ваші досягнення і звичайно ж кишені ;)

Сподіваюся, це допоможе вам, гарного дня і удачі.

+422
BOYKULOT 25 лип. 2012 р., 17:22:45

Ось пара речей, що я намагаюся робити регулярно, щоб допомогти собі отримати достатньо води:

 • 1 склянку води вранці перед сніданком
 • 1 стакан води з кожним прийомом їжі
 • 1 стакан води під час тренування
 • 1 стакан води за перекусу між прийомами їжі

Я виявив, що один з ключів до гідратації повинен пити воду протягом дня, не намагаючись випити всю надільну днів за пару годин. Якщо я намагаюся пити занадто багато води, щоб швидко, тоді я не буду відчувати себе добре. Якщо я викладаю його протягом дня, то це, здається, працює краще.

Якщо ви тільки пити по 1 склянці з кожним прийомом їжі (3/день) та 1 на кожен Полудень (2/день), то ти вже за 5 склянок на день. Під час тренування і одну відразу після пробудження, тоді у тебе 7. Набагато легше, коли вона поширилася протягом дня.

Я також виявив, що з-за мене споживання солі/натрію помірного до низького рівня в день допомагає тримати мене більш легко гідратіруется. Натрію не змусить вас утримувати воду, але він також може працювати в dyhydrate ви в процесі. Ось чому не можна пити солону воду.

+408
LanguagesNamedAfterCoffee 5 вер. 2010 р., 02:10:55

Якщо я можу відповісти на ваше запитання одним словом, це буде "так". Вода необхідна для правильного травлення їжі. Додайте до цього той факт, що багато людей зневоднені від споживання рідини, і ви могли б цонцлуд, що люди повинні пити воду весь час, чи вони їдять чи ні.

Під час трапези, я запропонував би випити склянку води. В цілому, я б просто переконатися, що я не п'ю дуже багато: скільки води занадто багато?

Коли він сумнівається, пити більше води.

+336
Warwick Stafford 9 лип. 2013 р., 07:18:50

Так я працюю на плечах досить довго. Я найчастіше роблю або:

1.Гантелі або штанга тисне на плече (накладні, повного висунення).

2.Стіна тисне або натисніть UPS (віджимання).

3.Груди і статичне утримання вага з набивної м'яч перед грудьми.

Поки я не бачу помітних поліпшень у плече силою як такої. Я звик робити жими на лаві, і він зробив практично ніякої різниці небудь.

Мене турбує то, можливо, я роблю це неправильно, тому я продемонструю мою форму:

Я, як правило, нехай бар/гантелі спуститися досить низько для того, щоб торкнутися моєї ключиці/дельтоподібних, а потім відсунути (не відкинувшись назад, і т. д.) без ривків/імпульс штовхає (ну, іноді я, але це тільки для отримання максимальною масою до за один ПМ).

У будь-якому випадку, я не бачу ніяких поліпшень в міцності над цим приблизно раз або два рази в тиждень протягом декількох тижнів/місяців, і я припускаю, що можливо проблема у відсутності коливань, напевно?

Я повинен нехай бар/гантелі спуститися як можна далі, або я повинен зупинитися майже біля дна і повернутися? Крім того, що найкращі вправи для плечей поліпшення міцності (для збільшення плеча/накладні пресів, поштовху і т. д.)?

+316
CHigaev97 28 серп. 2013 р., 10:54:48

Я б сказав, що ви починаєте втрачати сили прибутку від зниклого пару тижнів. Це з особистого досвіду.

Маючи іноді близько 5 днів, це добре для мене принаймні. Це добре, щоб дати вашому тілу повний спокій іноді. Я часто знаходжу, що інші можуть скористатися великим складові вправи, як присідання і станова тяга.

+305
J M I 23 вер. 2010 р., 08:54:41

Безкоштовні онлайн рекомендації по розробці АБС починається, виправляючи помилкова думка, що АБС-це окремі м'язи, а однієї стіни.

Тепер, незрозуміло, що я повинен зробити висновок з нього. Моя проблема полягає в тому, що мій верхній частині живота складається досить красивим і плоским, як я працюю над цим, але нижня частина все одно трохи випирають і дуже вперта. Деякі люди радять, що з моменту її одну стіну, ви не можете вибрати певну частину його, і ви повинні продовжувати робити в цілому Ab вправи, щоб зменшити його. Інші говорять, що ви можете тон нижній частині, зокрема за рахунок збільшення кількості та інтенсивності низьких АБ тренувань.

Так от, хотілося б пару рад, на якій стороні вірити, або з особистого досвіду або будь-яких досліджень, які могли б закінчити і т. д.

+226
bkrishna2006 7 квіт. 2019 р., 19:17:17

Якщо ви не можете бігти 10 км без зупинки, то ви або занадто далеко, або занадто швидко для вашої поточної фітнес.

Я б рекомендував програма, створена тренер з бігу на ім'я Баррі Поллака, що отримала назву 3:2:1 програма. До цього, у вас є 6 рейсів на тиждень, 3 коротких, 2 середніх і один довгий. Ваш середньостроковій перспективі є подвоїти свої короткі тиражі, і ваша довгостроковій перспективі 3х вашому короткостроковій перспективі.

Щоб зробити це, вийти на вулицю і бігти в більш повільному темпі, ніж ви зазвичай робите, і подивитися, як довго ви можете запустити. Зазначити відстань, де ви повинні зупинитися, і це буде вашою довгостроковій перспективі. Проте довго що взяв тебе, то є час для довгої траси. Якщо вам знадобилося 20 хвилин, потім ваш 3 коротких накладів буде 7 хвилин кожна (приблизно) і 2 середніх тиражів буде 14 хвилин.

Навіть якщо це не звучить як багато, це хороша відправна точка і неухильно збільшується з плином часу дасть вам великі переваги. Ваша мета повинна бути, щоб додати близько 5% щотижня. Так що, якщо довго працювати на цьому тижні-20 хвилин, на наступному тижні він має бути 21-й, і так далі. Не забудьте додати час на інші траси, а також ваші довгостроковій перспективі збільшується.

Не турбуйтеся про те, як швидко ви працюєте, щоб почати. Більшість людей надто важко на їх легкі дні, і не досить важко на свої важкі дні. Я підозрюю, що ви намагаєтеся працювати дуже швидко, саме тому ви завжди повинні зупинитися. Повільно вниз, і зробити вашу мету проходження повної дистанції, не як швидко ви можете зробити це. Швидкість працює на витривалість приходить від здачі в послідовний навчальний день за днем. Ваш раз впаде природно, і як тільки Ви дійдете до точки, де ви можете запустити повну 10к без зупинки, то ви можете подивитися додавши додаткову швидкість роботи при необхідності.

+219
Heath 31 трав. 2017 р., 09:33:16

Ви можете використовувати регульовані гантелі (до 100фунта або більше), а потім робити односторонні вправи з ним. Одноногий SLDL, болгарський спліт-або гоблет - присідання, ЗНМ, і одна рука поспіль. З тих вправ, які охоплюють найбільш важливі руху (за винятком вертикальний витягувати, вам потрібна підтяжка барі, але його не потрібно)

+125
Naruto rules 24 лют. 2013 р., 05:27:13

Перш за все - я чекав на це запитання, щоб отримати дуже мало уваги: дивно, як мало уваги люди, які працюють, здається, дають для здоров'я суглобів.

У будь-якому випадку, схоже, що рухати суглобом "пасивно" (який, здається, варіюються в Ухвалі від спільної перекидають через диск на машині, щоб рухати суглобом самостійно з дуже малим опором). Є дослідження, кроликів, який показує, що кролики з пошкодженої хрящової тканини заживають швидше, коли травмований суглоб пройшов через пасивні рухи:

За три тижні ця оцінка показала, що в підлітковому віці кролики, загоєння дефектів суглобового гіалінового хряща був присутній у 8 відсотків сорок дефекти в десяти тварин, чиї коліна були знерухомлені, в 9 відсотків сорок дефекти в десяти тварин, чиї коліна були дозволені короткочасні активні рухи, і на 52 відсотків сорок дефекти в десяти тварин, чиї коліна були організовані відразу ж після операції за допомогою безперервного пасивного руху.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/7440603

Так що - дві речі з цього дослідження:

 1. Ідея про те, що хрящ може зцілити, що більшість хірургів буде категорично заперечувати.
 2. Ідея про те, що спільне поставити через "КБК" складає 5 разів частіше, ніж зцілити суглоб, який не.

Однак, якщо ми подивимося на підсумок дослідження, результати здаються більш розпливчастими:

Повідомлені клінічні результати, у поєднанні з існуючою фундаментальної науки свідчить, припустити, що там може бути ідеальне поєднання всіх 3-х процедур—ціна за тисячу показів, аро, і на початку з власною вагою—це дуже вигідно, так як якість життя і якість зцілення. Відповідних науково-дослідних і цілеспрямовані клінічні дослідження необхідні для створення протоколів післяопераційної реабілітації, які дозволять максимізувати вигоди від суглобового хряща і загальнозміцнюючі процедури, так як вони продовжують просувати і набирати популярність.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4297055/

Існує також статтю якийсь хлопець на ім'я Даг Келсі, яка передбачає, що:

Травмовано суглоби, як руху, як правило, і не люблять досі. До травмованим коліном, я пропоную такі речі, як меблі слайдер, або навіть паперову тарілку потрібно ставити ногу і опустіть ногу вперед, у той час як у сидячому положенні. Ви можете зробити це протягом 5-10 хвилин кілька разів в день, і більшість людей вважають це корисним.

Його приклад аро (в основному рухається спільної злегка без опору) показано на цій картинці:

enter image description here

http://dougkelsey.com/knee-cartilage/

Мені здається, що він просто стрибає на "синовіальної рідини циркуляція сприяє зціленню через доставку поживних речовин з потоком крові погана ідея. Редагувати: здається, що його книга не продається на Amazon, так що немає ніяких відгуків, який змушує мене скептично.

ТЛ;ІН: є переконливі підстави вважати, що без руху опору лікує суглоби? Якщо так, то скільки і яких?

+110
Bruno Bollati 24 жовт. 2010 р., 20:44:29

Я читала прийнято відповідати на які компроміси ваги проти повторення? в якій користувачеві додати цю картинку:

enter image description here

Однак я здивований дав поради щодо тренувань. За даними картинку, щоб отримати м'язової маси ви повинні практикувати принаймні п'ять разів на тиждень ! робити від 4 до 8 наборів з 6 до 12 повторень.

Питання : чи є ці поради на картинці правильно (науково ) ? Щодо днів відпочинку, що відіграє важливу роль у побудові м'язів ? З іншого боку, якщо це не зручні тренування, що є оптимальним сетів-повторень програми для того, щоб зробити м'язи маси , і скільки разів потрібно тренуватися на тиждень ?

Спасибі заздалегідь.

+42
Janis Peisenieks 4 лист. 2016 р., 23:36:09

Тренажерний зал, що я тренуюся по кілька досить невибагливий цитати розпорошується на стінах, один з тих, що, здається, особливо доречно тут це "ви не зобов'язані бути великим, щоб почати, але ви повинні почати, щоб бути великим".

Що я маю на увазі, що якщо ви ще не виділеного в будь-який час фітнес в минулому, то в будь-який час ви можете присвятити фітнесу, чи то їзда на велосипеді протягом години, або щось ще, буде поліпшення і допомогти вам стати більш потрібним.

Я б запропонував додати до деяких основних сил працювати, щось на зразок присідання, випади, перевернуті рядка, тощо, а благами стає сильнішою багато, і вони можуть допомогти з іншими видами діяльності, такі як їзда на велосипеді.

+39
Fabian Fagerholm 2 вер. 2010 р., 11:08:30

Я почав ходити в тренажерний зал близько 3 тижнів тому і я в замішанні з приводу деяких речей:

 1. Коли я починав, мої м'язи болять після тренування, і я зробив деякі дослідження і з'ясували, що це абсолютно нормально. Але зараз, я не відчуваю ніякого болю. Я пробував збільшувати вагу всього, що я роблю, але я тільки втомлюються при підйомі, але я не відчуваю ніякого болю вночі або на наступний день. Це нормально?
 2. Я відчуваю себе більш енергійним після кожного тренування. Єдине, що я перед походом в тренажерний зал є невеликий кава (без цукру/вершків) з Тім Хортонс і нічого більше (я завжди натщесерце). Я витрачаю близько 2 годин робити повну тренування тіла. Чому я відчуваю себе більш енергійним після того, як я зробив?
 3. Я почав робити тягу, але я можу продовжувати робити це так довго, як 7 комплектів. Мені тільки потрібно взяти близько 30 секунд відпочинку, перш ніж я знову готовий. Збільшення ваги не мають ніякого ефекту. Поки я можу підняти його з землі, я можу зробити кілька наборів з представниками 5-9. Це добре/нормально? Я просив людей перевірити мою форму і вони сказали, що це нормально (я також не відчуваю ніякого болю після цього тяга)

Я чоловік, 18 років, 5'6, що подразнюють шлунок жиру(близько 17%), 153lbs

Спасибі.

+10
EEd 3 серп. 2013 р., 10:05:08

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil