Якщо я відчуваю болю у м'язах на наступний день після розтяжки, я за розтяжки?

Я намагаюся збільшити діапазон рухів у ногах. Я роблю багато різних статичних і динамічних ділянках, 5 разів на тиждень.

На наступний день я часто відчуваю слабку біль схожа на Домс. Це ознака того, що я роблю розтяжку?

Я отримую підвищення в мій ряд руху, але я не знаю, якщо це з днів, коли я простягнув важкий або легкий.

+917
jlmcdonald 11 вер. 2013 р., 20:28:02
35 відповідей

Для чоловіків, шлунок часто останнє місце, де жир втрачається. Вона змінюється від людини до людини, але ви будете втрачати жир у визначеному порядку, на відміну від порядку, в якому ви його наділ. Більшість чоловіків ставлять на перше на живота жир і втрачати його в минулому. Якщо ви втратили жир, подивися на інших місцях спочатку: руки, спина, стегна, груди, обличчя і т. д.

+894
LACS 03 февр. '09 в 4:24

Брет Контрерас, він же "глют хлопець", якого називають у світі глют підготовки фахівців (він буквально написав свою кандидатську дисертацію за glute вправа активації) розповідає про те, як глют дисбаланс дуже часто – набагато частіше, ніж ти можеш собі уявити, у своїй статті про те, як виправити глют дисбалансів.

Ви не можете визначити цілі огрядних, так хто вам сказав, що ви будете спалювати жир на одній стороні, а не інший некоректно (якщо я тебе правильно зрозуміла).

Можна, однак, помітити цільові м'язи. Так що ваші дослідження була вірною. Брет говорить Перше, що потрібно зробити для того, щоб спробувати виправити дисбаланс сідничних є виконувати купу додаткової роботи для більш слабких глют. Ось ще одна з його статей, що пояснюють 2-1 спосіб для глют дисбалансів.

Сподіваюся, що це допомагає!

+889
Sean Todd 12 груд. 2012 р., 11:55:44
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене є пропонований механізм з особистого досвіду. Хоча немає достатніх доказів, я сподіваюся, що інформація буде anectdote на вищезазначені заяви, що більш або менш означає, що не може бути ніяких негативних побічних ефектів їзда в цих туфлях. Прокоментуйте, будь ласка, якщо ви мали подібний досвід.

Їзда і гонки на велосипедах була моя основна позанавчальна діяльність протягом багатьох років - все зроблено з велоспорт взуття. Тепер я їжджу на велосипеді для поїздок на роботу - з таким же нетерпінням, бутси стиль і часто з важкими вантажами дітей і однієї шестерні. Я займаюся своєю основною діяльністю. Після того, як минулого літа розвивається підошовний fascitis, а потім відчувала як моя нога, природно, намагається схопити педалі згорнувшись калачиком, я починаю підозрювати, що це може викликати деякі проблеми з моїм підошовного сухожилля. Я взагалі дуже обережні і уважні до помилок, що може призвести до болю. Отже, я планую зробити або лестити педалей або використовуючи велосипедні туфлі.

+825
Senthilnathan 7 вер. 2015 р., 19:16:14

Коротка відповідь:

Використовуйте шкарпетки або знову народитися з різними генетичними установки.

Довгий відповідь: Я ніколи не зустрічав профі, який вправа/практика "3-4 години в день, 5 днів на тиждень". Але з іншого боку, я зустрічав багато людей, які відкрито заявляють, що вони тренуються з таким обсягом. Чому? Ніхто не буде спонсорувати професійний спортсмен, тренуватися 3 рази в тиждень і все інше час це "легке/відновлювальні роботи" та інші. Існує величезний перекіс між реальністю і презентації професійних спортсменів.

Є, звичайно, винятки - я б припустив, що більшість з них виродки або користувачів пед. Хоча вони не можуть визнати це. Це просто не здається право сказати: "я завоював золоту медаль, тому що пощастило, генетичні і купу ліків". Важливе повідомлення - величезний обсяг тренування не для всіх - особливо якщо ви не хочете жертвувати здоров'ям або інші аспекти відео.

Це може реально дивитися тренування бійців MMA професійні:

https://www.strongfirst.com/preparing-a-mma-fighter/

Це як поїзд про солдатів в реальність:

https://www.strongfirst.com/hardening-the-soldier-for-combat/

За даними наведених вище посилань: якщо ви ріжете маркетинговий дурниця, схоже, що професіонали не робить божевільний обсяг так багато.

Відмова від відповідальності: я зустрів лише кілька професіоналів у спорті або інших складних областях. Моя відповідь базується в основному на речі, які вони (або їхні тренери, керівники) сказав мені особисто. Так що все ще може бути упередженим чином.

+812
Sujan Reddy A 9 серп. 2018 р., 04:14:29

Споживання білка використовується, щоб допомогти зростанню м'язів. М'язи важать більше, так що так, в цьому сенсі можна сказати, що він може зробити вас набрати вагу. Але якщо це інтенсивні ваші тренування, я б не турбуватися про це і прочитайте етикетку на звороті протеїновий порошок теж - деякі додають цукор. Ця стаття хороше керівництво про те, як з'ясувати, що ваш раціон повинен бути.

Якщо у вас є чутливість молочних продуктів, вам захочеться протеїновий порошок без сироватки. Деякі люди, яких я знаю, отримали за чутливість молочних продуктів також приймати пробіотики. Переконайтеся, що у вас достатньо клітковини і води в вашому раціоні, так що протеїновий коктейль не зробити вас запор. Я хотів би спробувати марку і подивитися, якщо ваше тіло любить його.

Відносно багато кардіо і втрати м'язової маси: я не думаю, що станеться з вами, тому що ви-спринтер, а не марафонець. Ваша робота-аути-абсолютно різні. В результаті, марафонці мають менші дивиться м'язів, але з більшою витривалістю, ніж спринтери.

+809
peace 4 бер. 2018 р., 10:25:14

Це схоже на те, що ви описуєте може бути жим ногами. Що стосується прихильності до іншої важкої атлетики апаратів, я не маю жодного уявлення, хто це міг бути. Цієї конкретного зображення, хоча з дому Powerline тренажерний зал. Наскільки я зрозумів з твердого тіла (компанії-виробники цього обладнання), є жим ногами кріплення , яке продається окремо від своїх домашніх спортивних залів.

Powerline P1X Home Gym - Leg Press

+759
Weipeng He 12 груд. 2016 р., 21:14:09

Я впевнений, що є багато з нас, хто не так ясно на відмінність "аеробних" і "анаеробних": тренування, біг, умови і так далі. Отже: в чому різниця між двома?

+742
KinoEkspert 15 вер. 2014 р., 22:05:18

Для iPhone і веб я використовував його втратити! Це одне з кращих додатків і веб-сайтів там.

Я перестав використовувати його, коли я пішов на Андроїд і тепер користуюся додатком MyFitnessPal , який також доступний для інтернету.

Обидва вони дозволяють створювати рецепти, відстежувати продукти, калорії (жири, вуглеводи і білки), а також вправи, які ви робите. Якщо ви купуєте шоколадку відстежувати його відразу і побачити, де ви знаходитесь у вашій калорійності, розраховані на день.

+741
neandertaler19 18 січ. 2017 р., 12:47:28

Це буде звучати трохи безглуздо, але: є навчання я можу зробити для сходження по сходах... що насправді не тільки лазити?

Я в жахливій формі (так, я повинен змінити, що... особисті речі сталося), і я дійсно бореться з нічого більше, ніж 2 поверхи.

Більшість, як "піднятися по сходах кілька разів в день" хотів допомогти, але... я повинен зізнатися, я починаю ненавидіти сходів будь-якого виду, тому що я повинен піднятися в будь-якому випадку дуже довго один раз в день.

Я також прийму поради про те, як мотивувати знову полюбити сходах ^^.

+691
sarjeetsingh 21 січ. 2019 р., 16:33:43

Вам необхідно зробити стандартні ліфти - станова тяга та присідання, змішувати їх, не робити один вид (тобто тільки штангою, станова тяга та присідання тому) як перевозити людини вимагає певної адаптації. Також змішати в підйомі мішків з піском та інші дивні об'єкти у формі, як людини не абсолютно симетрично, як штанги, гантелі або гирі.

Крім того, щоб тримати її, ви збираєтеся потрібно зробити ізометричне скорочення. Зокрема біцепса кучері, але зупинивши рух руки в ліктях на 90 градусів. Поступово нарощувати ваги ви робите це з, і час.

+613
weeksdev 11 вер. 2014 р., 04:51:33

Просто розширити трохи на дуже хороший відповідь від @lonecrusader1989, спортивний масаж може дорого обійтися, якщо ви шукаєте схожі, дешевше альтернативу, то спробуйте піну ролик. Вони дешеві, щоб купити і надасть подібну дію на спортивний масаж і прості процедури, як це може бути зроблено у вашому власному домі.

+579
sameer khan 19 вер. 2016 р., 14:38:10

Працювати два рази в день цілком типово при досягненні передових і елітних рівнів. Коли люди задають це питання, я постійно роблю посилання на Олімпійських важкоатлетів, які піднімають важкі годин в день, частіше два або три рази в день.

Практично кожен елітний (сила), які спортсмен піднімає або використовує свої м'язи в такій же мірі, кілька разів в день. Взяти до прикладу професійних футболістів: важка атлетика і практики майже кожен день. Є деякі виключення з цього правила, але ті люди, які піднімаючись в немислимо великій кількості (якщо ти стирчиш 800+, це ви).

Я люблю цю цитату Джона Броза, тренер 2011 і 2012 американського національного чемпіона з важкої атлетики Пет Мендес:

Якщо ви не можете піти в спортзал і присідати важких двічі в день, кожен день, ти не перетрудишся, ти недостатньо підготовлений.

Любіть його або ненавидьте його, я думаю, що Грег Глассман потрапив у саму голову з цією цитатою, а також:

Чому це, що найбільш схильні хвилюватися і запитайте про "перетренованості" про, як, ймовірно, встановив новий рекорд в Олімпійському Декатлону, як вони коли-небудь перетренуватися?

Основною проблемою є травма. Поранені: (тужиться) м'язові тканини викликає занепокоєння, але більш важливими є інші м'які з'єднувальні тканини, які можуть зайняти місяці, щоб зажити. Хрящі та диски хребта також легко ранимими, коли перестаратися. Тому дуже важливо, щоб поступово збільшити гучність.

Щоб відповісти на ваше запитання, я б собі додаткового обсягу було вигідно, принаймні, гострі напади такий один день. Це зазвичай займає багато часу, щоб почати бачити позитивні або негативні наслідки зміни обсягу тренування і частоти. Якщо ви хочете правильну відповідь, ви повинні бути науковими про це, і міра. Ви знаєте, дотримуватися двічі в день на тренування рука протягом шести тижнів і подивитися, якщо ваша сила поліпшується. Взяти вимірювальну стрічку і виміряти свої плечі. Щось на зразок цього.

Частота-це просто ще одна змінна в прогресивної перевантаження рівняння, яке, до речі, являє собою досить складне рівняння, коли ти починаєш бути науковим про це. Брет Контрерас перераховані ці 12 методів прогресивної перевантаження в статті, кілька з яких мають відношення до вашого питання:

 • Зняття однієї і тієї ж навантаженні для збільшення відстані (діапазон руху)
 • Зняття однієї і тієї ж навантаженні і тому з кращою формою, більше контролю, та менше зусиль (ефективність)
 • Зняття однієї і тієї ж навантаженні для більш повторень (обсягу)
 • Підйом важких вантажів (інтенсивність навантаження)
 • Зняття однієї і тієї ж навантаженні і обсяг з меншим часом відпочинку між наборами (щільність)
 • Підйом вантажу з більшою швидкістю і прискорення (інтенсифікація зусиль)
 • Робити більше роботу в той же проміжок часу (щільність)
 • Робить ту ж роботу в менш кількість часу (щільність)
 • Робити більше наборів з однаковим навантаженням і кількість повторень (обсяг)
 • Піднімаючи ту ж навантаження та обсяг найчастіше тиждень (частота)
 • Робить ту ж роботу, в той час як втрати маси тіла (збільшення відносного обсягу)
 • Зняття ж навантаження і її обсягу, а потім розширюючи набір минулому технічний збій з форсовані повторення, негативи, падіння набори, статичні пози, паузи відпочинку, часткових повторень, або після виснаження (інтенсивність роботи)

Я впевнений, особливо в 23, це майже не проблема для вашого організму. Вам достатньо просто відпочити і поїсти. Ось деякі подальшого читання, якщо ви зацікавлені:

+553
marcus hayward 23 квіт. 2014 р., 20:22:54

У вас є два основних питання:

 1. Набирає вагу

  Можливість отримати (або втратити) вага йде до споживання вихідний - просто, так? Висновок (запис) складається з Ваш рівень активності, включаючи як ваш метаболізм працює. Метаболізм кожної людини індивідуальний і може змінюватися в залежності від віку, генетики і т. д. Харчуючись 6 разів на день, ви, ймовірно, штовхати ваш метаболізм в самому розпалі (хто хоче схуднути насправді можна втратити, вживаючи частіше). Я б порекомендував програму вага разом з ще більш здорової їжі - білок сам по собі не може бути достатньо, переконайтеся, що у вас збалансоване харчування.

 2. Силові тренування і бойові мистецтва

  Я в бойових мистецтвах вже більше 25 років, зробив багато читати і мати певний рівень досвіду з обліку ваговій категорії. Цілеспрямована (для бойових мистецтв) вага програми навчання дозволить підвищити швидкість, гнучкість і вибухову силу. Я схильний дотримуватися процедури пауерліфтингу (станова тяга, присідання, рядків і лава для преса) і знайшов їх дуже корисними.

+521
user24893 30 січ. 2015 р., 20:01:10

У мене також є проблеми з мого лівого зап'ястя і передпліччя (тримається від суворого пошкодження сухожилля від 2-х років тому). У мене слабкість зап'ясті, яка приходить і йде, і це заважає мої інші навчальні.

Я зробив станова тяга і т. д. (Як всі великі поради, наведені тут раніше), але бувають випадки, коли зап'ястя занадто слабкий або "роздаючи" і робити ці вправи не варіант. Вірніше, я можу зробити їх, але тільки з набагато легше Ваг/повторень, ніж я звик, так як, щоб не навантажувати зап'ясті, або тому, що руки занадто слабкі, щоб підтримувати вправи. Були дні, коли мені доводилося станова тяга або жим 10-15 кг менше, ніж я здатний, просто тому, що зап'ястя його занадто слабким. Тому ті вправи, які повинні допомогти зміцнити зап'ясті не може бути зроблено, і це може бути пастка 22.

Так, в ті часи, я виявив, робити ізометричні вправи для зап'ястя і передпліччя на PowerPlate (або іншої марки плити вібрації обладнання) є дійсно великим.

Якщо у вас є доступ до такої машині (або в спортзалі, в школі або фізіо), спробувати на колінах перед ним, поклавши передпліччя на плиту ліжко з долонями вниз, потім, коли вона включена, підняти долоні з ліжка (передпліччя залишалися в контакті) на кілька повторень за 30 секунд-динамічні вправи. Потім пауза протягом декількох секунд. Потім протягом наступних 30 секунд підняти підсовує і утримуйте ізометричне скорочення.

Зроби те ж саме з задньої частини руки/передпліччя вниз на тарілку і розім'яти свої долоні/пальців в сторону зап'ястя-спочатку динамічне, а потім изометрически.

Як і всі вібраційні вправи, не піддавайтеся спокусі і перестаратися. 2 хвилини роботи не дуже багато, але ваші м'язи стають працювали на фактор 10х, тому ви будете почувати себе в Домс пізніше, якщо не звик до роботи, і ви отримаєте хороший приріст сили.

+506
Isasul 20 лют. 2012 р., 06:18:26

Пауерліфтинг-це вид спорту, який дуже індивідуально орієнтована, але дає один з найвищих показників з точки зору функціональної міцність, зовнішній вигляд, жиру %, артеріальний тиск... є, ймовірно, більше. Це також дозволить усунути недоліки і травми, які ви описали (плечі, спина і т. д.)

Тобі тільки 27! Роки не працюють проти вас.

+466
Kirill Savelyev 21 жовт. 2018 р., 03:41:23

Не могли б ви пояснити, чому ви думаєте, що це має тривати час, який ви згадували?

+455
user129406 23 жовт. 2018 р., 10:23:38

Думаю, всі ті речі, які ви робили на фізкультурі в школі, і знову:

 • Скакалка
 • Стрибки
 • Віджимання
 • Підтягування
 • Присідання

Крім того, не соромтеся, щоб кинути в деяких велосипедні прогулянки і трохи спорту. Зробити це весело! Що ходьба може зробити трюк, але більшість людей не тримати, що з року в рік.

Ви повинні почати шукати хобі, яке дозволяє залишатися активним, так що вагу не повертається. Ключ у тому, щоб використовувати більше калорій, ніж ви приймаєте всередині. Якщо ви покладете занадто багато калорій, ваш організм починає накопичувати те, що він може.

+434
Felipe Calvillo Aguilar 24 вер. 2016 р., 07:52:59

Ви можете спробувати ви самі собі тренажерний зал Марка Lauren вправ з власною вагою у себе вдома і вам не потрібно купити будь-тренажерний зал інструменти.

Ви можете почати тренуватися це робити сходи легко спочатку, потім поступово все краще і краще після того, як ви звикли до своєї м'язової витривалості практиці.

У мене є мій основний арматурник/більш жорсткі за цим. Я не могла підняти своє тіло, щоб зробити тільки один пуш-ап рік тому, минулої ночі я просто зрозумів, що я можу зробити класичний пуш-ап правильно по 60 разів, а загальна мабуть рости до тих пір, як я практикую його невтомно. Я теж раніше випади і присідання в наш час, щоб зробити ноги сильніше і я щаслива :-)

Я роблю цю вправу, коли я боюся, що це буде дощ на дорозі, якщо я ходжу/бігаю на вулиці.

+410
jiraiya 15 вер. 2014 р., 07:58:18

Я чоловік, з великою побудувати. У мене бочкоподібна грудна клітка і трохи трикутна верхня частина тіла. Я також піднімати тяжкості. Я не зовсім впевнений, що я б міг засунути свій лікоть у бік мого тулуба, перш ніж я почав піднімати тяжкості, але я точно не можу зараз. Моя рука близько до мого плеча доторкається до мого тулуба, але чим ближче ви до мій лікоть, тим більше простір між мої руки і тулуб. В лікті, розрив у кілька дюймів, розміром з кулак.

Це абсолютно нормально через геометрії тіла і простору, займаного м'язи грудей і рук? Я повинен просто ігнорувати його повністю? Або це втрата гнучкості з підняття важких речей, що я повинен спробувати виправити з допомогою розтяжки?

Розрив здається набагато більше, коли лікоть зігнутий, можливо, з-за додаткового простору, займаного моїм контрактурных м'язів? Коли моя рука розслаблена, там набагато менше простору між ліктем і тулубом.

+408
snn 16 лист. 2019 р., 12:28:13

Існує безліч варіантів, тому я прошу допомогти у виборі, кожен раз, коли я пошук в Інтернеті я втратив в Результати пошуку. Мені потрібен трекер, який буде краще в цілому для відстеження речей, які мене особисто хвилюють. Такими є:

 1. День-в день заходу - не вправи, як ходьба, підйом по сходах і т. д.
 2. Сон (з тривогою, бажано розумний будильник, який буде будити мене під час відповідної фази, але напевно до встановленого часу).
 3. Велоспорт
 4. Кататися на роликах
 5. Тренажерний зал/важка атлетика
 6. Біг
 7. Плавання

Характеристики

 • водонепроникність (до 10 метрів/30 футів)
 • синхронізація з Андроїд

Поки на трекері відповідає вище мені не подобається форм-фактор, стильність, тип екрану (або навіть існування).

+385
XSFEN 3 груд. 2018 р., 23:56:29

4 вправи, які я дав остеопат, коли я мав досить хронічні м'язові болі в попереку були зв'язані ноги:

 • Ляжте на спину, утримуйте кожну ногу до стелі і утримуйте протягом 30 секунд
 • Потягніть коліно до себе і утримуйте протягом 30 секунд для кожної ноги
 • Розтягнути кожну ногу на сидіння стільця,стоячи, як ніби робиш розминка для бігу. Утримуйте протягом 30 секунд
 • Тягти кожне коліно якомога далі до протилежного плеча і утримуйте протягом 30 секунд

Інша вправа передбачає використання ліктя для масажу спини, з неабиякою часткою тиску - очевидно, вам потрібний напарник/один/сусід готовий це зробити, хоча і боляче.

+375
crowhill 18 бер. 2011 р., 11:13:16

У мене пошкоджено багато разів мої нігті від гри у футбол. Хороший новий, він перестане дуже скоро боляче, як багато. Лід і Адвіл допоможе з цим. Погані новини в тому, що ви збираєтеся втратити ніготь. Я вважаю, це сталося в повільному, контрольованим чином, як цвях, природно, падає, замість того, щоб його відірвали від його хитке становище. Мої пропозиції полягають у наступному:

Спиляти його так далеко, як ви можете кожен день. Це буде залежати багато в чому від того, наскільки це боляче. Стрічка або пов'язка твердо тому він не може потрапити на речі. Носити вільні шкарпетки і сандалі на ноги.

Я думаю, що ви будете нормально ходити в день або два. Це може зайняти кілька тижнів, щоб повністю втратити ніготь, і пару місяців для того, щоб рости назад. Вони спочатку виростити, можливо, mis-зачатий чи інакше дивним, але це нічого страшного.

+373
Ethan Cane 23 бер. 2013 р., 02:06:21
 • Доброго ранку (важкий, помірний, легка вага)
 • Махов Гирі / Гантелі
 • Всі типи веслових & підтягування / підтягування / тяга-Даунз
 • Прогулянка фермера / завантажений несе
+359
Edward R Button 2 трав. 2010 р., 17:10:02

Я повільно починаю збільшувати свою робочу частоту (середня відстань 5-7км) після спорадичних пару місяців з травмою.

Я помічаю, що мої ноги завжди болять і дуже щільно/завантажується при запуску. Я не новачок в бігу, але я вважаю, що моя камбаловідной залишається дуже болить 5+ днів після запуску.

Я простягаю трохи пізніше і зрідка використовуйте поролоновий валик. Це найболючіший спускаючись по сходах.

Які-небудь пропозиції?

+340
kingcoyote 29 черв. 2015 р., 23:29:11

Я сподіваюся, це питання не розглядається не по темі, тому що моя честь на кону. Трохи назад, мій друг назвав мене "легкий", що не зміг зробити стільки віджимань, як він. Я викликав його на змагання, де чоловік, який може зробити два комплекти 100 віджимань до кінця лютого виграє та людина, яка програє, повинен працювати, поки вони блюють. В даний час, я можу зробити 20 віджимань. Я розглядаю робить за 7 тижнів "100 віджимань" схема разом з "7 тижнів до 50 підтягування" програма. Як ви думаєте, це кращий спосіб, щоб виграти або ви вважаєте, що є кращий спосіб я можу виграти?

Дякуємо за вашу допомогу!

+332
user3448331 26 жовт. 2015 р., 11:15:12

Хоча переглядаючи бодібілдинг відео на YouTube, я натрапив на повчальною коментар на одному з відео:

Немає формула відмінно вбирається. Є тільки під пожирачів.

Це правда? Люди, яким важко набрати м'язову масу просто не вистачає їжі? З наукової точки зору, це схоже на правду. Цей закон збереження маси і енергії би спростувати будь-яке твердження, людина їсть більше калорій, ніж він витрачає, але не можеш набрати вагу. Давайте зробимо це питання простіше: у відсутності будь-яких захворювань шлунково-кишкового тракту, можна їсти багато і як і раніше бути віднесена до категорії хардгейнеров?

+325
oniscidea 8 серп. 2014 р., 19:28:00

Багато (все?) дієтичні плани рекомендують вітамінні добавки в різній мірі. Це надзвичайно важко, щоб споживати безліч вітамінів, мінералів, жирних кислот, а що-ні. Це не є специфічним для низкоуглеводной дієти, але стає необхідним, щоб держава, коли дає рекомендації по харчуванню.

+251
Toldoth 4 серп. 2011 р., 16:12:57

Я хотів би розглянути вашу їзду на велосипеді і біг, щоб бути повністю неадекватним наскільки кількість тренувань, особливо якщо ви хочете бути конкурентоспроможними в своїй віковій групі. Ваш басейн-це, напевно, нормально.

Мої найкращі рекомендації будуть переходити на сайт, таких як trifuel або BeginnerTriathlete.comі поглянемо на деякі з їх безкоштовно 16 або 20 тижня навчальні плани. Більшість з них не збирається бути достатньо збалансовані з 3 до 5 тренувань в кожній дисципліні (так 9-15 тренувань на тиждень.

Я б не став турбуватися про силових тренуваннях. Хоча є атлети, які включають силові тренування, більшість з них знаходяться або на загострений кінець палиці (плюси), прагнуть отримати все до останнього посилення, або використовувати його для усунення недоліку або дисбалансу.

Для кого-то в вашій ситуації, щоб отримати швидше, ви просто повинні робити більше, у встановленому плановому режимі.

+222
Khusna Nadia 22 серп. 2010 р., 00:47:17

Якщо це шкідливо для хребта, він дасть вам знати у вигляді болю або втоми.

Оскільки ви працюєте з вагою менше 100кг, там взагалі не так багато підстав вважати, що твоя спина не може з цим впоратися. Додавання до 12кг 86кг не різка зміна. Ваш скелет вже перевалив вага на цей порядок вже давно.

Якщо ви зможете зробити повторень, можна з упевненістю сказати, ваша спина з цим завданням.

Тут я припускаю, що ви не збираєтеся від ваги з додаванням ваги у величезних кроком.

+216
Ben Braun 25 трав. 2010 р., 04:10:14

Я намагаюся триматися міцніше, щоб ваша "наука" і "доказів" положень, тому що є багато не-наукою причин використовувати вільні ваги. (Просто з верхньої частини моєї голови, є вартість, універсальність, компактність і портативність.)

Цей круглий стіл (у форматі PDF), з рясним посилань, є одним з моїх улюблених джерел для машин/гантелями науки. Серед зауважень, зроблених в ньому:

 • (Уотена) "Існує ряд доказів, що більше ні, швидше за все, з вільними вагами, ніж машин для підготовки і тестування в обох режимах". (стор 21)
 • (Carpinelli) "...не було ніяких істотних відмінностей (Р < 0,05) між [з гантелями-навчання або машини-навчання] групи для будь-якого з [міцність] змінних. Виявилося, що вертикальна стрибучість була поліпшена в більшій мірі для тренування з гантелями і універсальний прилад, ніж навчання з пристроєм Наутілус. Проте відмінності є відносно невеликими, і через схожість міцності, практичне застосування знаходять незрозуміло" (там же).
 • (Carpinelli) "відсутність будь-яких підтверджуючих доказів свідчить про те, що при правильному використанні вільних ваг і тренажерів, дають схожі результати здорове, спортивне населення". (там же) поки ось так, я стверджую, що сам акт вибору машини виробляє радикально відрізняється і помітно поступається програмі вибору вправи, але я не можу довести це.
 • (Уотена) "Аугустссон і співавт. (3) вказали, що вільного ваги присідати навчання має більший вплив на продуктивність вертикального стрибка, ніж програма розширення изокинетических колінних і тазостегнових відведення. Є кілька досліджень у цій області, і більшість з них неоднозначні, але більше доказів вказує на специфічність дії м'язи тип і характер руху в користь динамічних рухів freeweight, які наближені до спортивного руху (5,7, 15). Адже більшість спортивних результатів є динамічним, multijoint, багатоплощинних, вимагає балансу, і займається як ексцентричні і концентричні дії (3, 10). Звучить як вільні ваги". Це чудовий пасаж.
 • (Камінь) до такого ж висновку, сказано більш лаконічно: "основний внесок фактор зверхності вільними вагами в порівнянні з машинами-це здатність вільними вагами, щоб імітувати перевантаження і саму спортивну (і щоденних завдань) руху. З-за цього аспекту не може бути більше переносу тренувального ефекту".

В цілому, це збалансована дискусія з купою досліджень, щоб згорнутися калачиком і читати.

Що стосується вашого конкретного питання, я не бачу як той факт, що більшість середнього класу Заходу багато сидіти і слабкі має нічого спільного з тим, як ми розвивалися. Я б ризикнув сказати, що ми знаємо зі Справедливою впевненості, що наші предки в основному був сильним, піднімаючи речі, предмети, і працює. Я не бачу актуальності цієї точки в тому, чи можуть машини емпірично перевершує вільні ваги, крім, щоб вказати вам притаманні радість навчання та ігри на вулиці. (Ерван Ле Korra більше говорити на цю тему.

Для вирішення питання про кабелі і машини досить різні для того щоб зробити різні стреси: більшість машин, хоча і в меншій мірі з кабелями, різко скоротити кількість м'язів бере участь в русі. Вони призначені, щоб ізолювати м'язи замість того, щоб дозволити діяти на організм в цілому. Так що, так, машина для згинання ніг можуть служити різні стрес сильніше зростання розпалюють в поджилках, але, як зазначено в посиланнях вище, що стрес є досить специфічною і має менший винесення в повсякденному житті та спорті.

+213
Karuppiah 3 вер. 2017 р., 19:24:40

Стрейч, лід, тепло, масаж, ібупрофен і світло-діяльність

Немає ніяких реальних ліки від крепатури (Домс) і деякі з цих пропозицій є недоведеними (хоча деякі були випробувані і не спрацювали) є деяка наука і багато анекдотичних свідоцтв, що ці речі допоможуть.

Розтяжка після тренування-звичайна практика, яка має багато переваг. Деякі люди повідомляють, що це допомагає зменшити Домс але, на жаль, наука говорить, що це не реально.

Опалення і обмерзання допомогти полегшити приведення крові і викид крові з біль в області, яка допомагає відновленню. Лід/тепло може мати дуже заспокійливо впливає, але це залежить від людини (особисто я ненавиджу зледеніння).

Легкими масажними рухами хворі м'язи також звіт, щоб допомогти зменшити Домс, але знову ж, немає ніяких доказів, щоб підтримати це. Я думаю, він відчуває себе добре, хоча це може бути просто психологічний.

ібупрофен-це протизапальний і знеболювальний. Я думаю, що це переваги цього очевидні, але я скажу, будьте обережні, щоб зрозуміти ризики для здоров'я, які ви повинні зробити, коли прийом всередину якоїсь хімії.

Робимо активним відновлення (індикатор активності) відразу після тренування допоможе скоротити рівень лактату в м'язах. Продовжує вести активну діяльність для відновлення після тренування є хорошим способом, щоб зберегти кровотік в болю у м'язах та запобігти м'язи від жорсткості.

+181
mrkhingston 21 бер. 2016 р., 13:06:45

Ви напевно хочете пити багато води з будь-сироватковий протеїн. Концентрація білка може бути досить жорстким на ваші нирки, так що ви хочете, щоб розбавити концентрацію, щоб допомогти. Надмірне споживання сироваткового протеїну без достатньої кількості води може призвести до сечокам'яної хвороби.

+154
Ali Shan 12 лип. 2016 р., 16:26:13

Так

Нижче ВЕК " та " верхні печі, на обох суб-регіонів 'великий грудної м'язової.

Нижня Уїк - Грудна (Грудинная Головка)

Pectoralis Major (Sternal Head)

Джерело: exrx.net.

Це регіон, який становить більшість м'язової маси в великий грудний. Додавання спад на жим лежачи або вправи, які штовхають вперед таким чином, щоб під кутом у бік стегна підкреслить цей регіон.

Верхні Уїк - Грудна (Ключична Головка)

Pectoralis Major (Clavicular Head)

Джерело: exrx.net.

Тренування, які підкреслюють верхню частину грудної клітки буде штовхаючи вперед рухів під кутом у бік голови, такі як падіння 'нахил у жимі лежачи' або 'віджимання'.

Оновлення: виправлено цю відповідь. Я помилково дзвоню у верхні печі 'малої грудної м'язи, коли це насправді під-ключичній області від 'великий грудної'. Шкодуємо про це.

+153
Rmoncada 27 бер. 2016 р., 11:16:50

Підвищена гнучкість м'язів після виконання певної фізичної активності-звичайна справа. Масажувати цю область вашого тіла, ви, як правило, щоб збільшити приплив крові до цієї області, що робить м'язи еластичними та гнучкими. Виконуючи розтяжку, ймовірно, буде більш корисним для вас, а не після масажу. Всякий раз, коли ви починаєте свій день, виконуючи легкі вправи на розтяжку м'язів стегна і ви побачите різницю в гнучкості. Є деякі великі відео на YouTube для вправ на розтяжку. Удачі!!

+135
dGuo 15 трав. 2011 р., 11:19:16

В даний час я роблю співвідношення 1:2 від високої до низької інтенсивності. Моя висока інтенсивність інтервал триває 60 секунд, і мій малої інтенсивності триває 120 секунд. Я роблю це на будь-якому еліптичному або важку сумку (я змушений скоротити інтервали на важку сумку з-за великої кількості енергії, наданого).

Я знаю, що з часом слід збільшити співвідношення 2:1 від високої до низької, що, на загальну думку, солодке місце для HIIT.

Проблема, яку я маю, є з'ясування того, як довго інтервали повинні бути. Я бачив пропозиції, як низько як 20:10 секунд (відомий як Табата) або як високо як 120:60 секунд (інтервали вище, ніж не з'являються, щоб вважатися ВИИТ). - Довжина інтервалу просто не так важливо, як відношення?

+131
user20792 1 лип. 2018 р., 17:29:18

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil