Залишивши вага на моєму барі, коли я закінчу пошкодити його?

Іноді, особливо після того, як я станова тяга, перспектива потягнути за тарілки на бар і перенесення (прокатки) їх назад на своє місце, здається неприємною справою. Я працюю у своєму гаражі, так що залишивши вага на турніку не незручностей нікому, крім себе. Я не залишу його ламав, я відчуваю, навантажену штангу, лежачи на землі, не повинні бути під напругою, і повинно бути нормально. Є інші турботи я не в змозі розглянути?

+552
surendranath Reddy 30 лип. 2011 р., 07:36:51
27 відповідей

Завжди буде отримати вигоду з будь-якого руху (ви використовуєте деякі м'язи, тому деякі тренують м'язи), але, звичайно, обмежуючи діапазон руху (ROM), ви також обмежує дію.

Але це, ймовірно, нерозсудливо робити які-небудь присідання або випади, поки коліно перебуває в ремонті.

+965
adzuci 03 февр. '09 в 4:24

Дослідження:

 • Показати "велосипед" саме ефективна вправа.
 • Коротше зважений вправи на м'язи преса більше, чим більше повторюваних тренування Ab.

Потрібно знати:

 • Це корисно, що певний відсоток споживання продуктів харчування, що повинно бути білка?
 • Який найбільш ефективний план, щоб отримати АБС?
+841
faraway 8 черв. 2017 р., 05:01:02
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Припустимо, що в один прекрасний день я їв дуже багато цукру і нездорової їжі. Тому я зробив максимум надлишкових калорій. Всі зайві калорії будуть зберігатися у виді жиру? Або тіло є межа для цього?

+833
SamuelBai 16 серп. 2014 р., 07:01:47

чому я не можу робити віджимання або тягнути вгору??Я не товстун, але я не можу зробити один пуш-ап або підтягти,я можу підняти пару гантелей по 20 кг і роблю 3 підходи по 20 разів, але я не можу зробити більше, ніж 5 Віджимання або підтягування? навіщо??Пройшов місяць, але до сих пір я не можу зробити це

+824
Varsha Godakhindi 7 лист. 2015 р., 13:02:14

Я твердо переконаний в тому, щоб видалити всі непотрібні рухи, які інакше впливають на мою техніку/форму. Я думаю, що це важливо для зниження ризику форма розриву або травми. І, додаткових рухів, як правило, щоб зменшити вплив на цільові м'язи. Наприклад, при виконанні штангою кучері, Я не согнитесь в талії і гойдалки бар. На мій погляд, немає додатковою перевагою для залучення додаткових м'язів, якщо я націлююся на біцепс.

Оскільки зчеплення має важливе значення для підтримання належної формі, я б встояти перед бажанням штовхати або тягнути бар, особливо якщо ви переходите на більш важкі гирі. Я не бачу ніякої додаткової вигоди, і, це може призвести тільки до шкідливих звичок.

+822
user3823992 4 черв. 2010 р., 04:50:51

Я б сказав, опір повітря буде майже тут недоречні, що ми вплинуть на багато більше кроків для коротких (спринтерських дистанціях), де, ймовірно, більш високі люди в перевагу, але в іншу сторону, ростової приходить з ціною, меншою економічній перспективі, тому їм буде набагато важче тримати обороти на далекі відстані.

Деякі цікаві відомості тут, де я витягнув цю цитату:

Висота хіти економіки

Говорячи про економіку, мама, напевно, не згадав, що чим вище ви знаходитеся, тим більше нещасним (що нещасні, а не скупий) вашу економіку. Але - це правда. Оскільки висота збільшується, це коштує більше, щоб працювати в певному темпі, навіть якщо ціна виражена в кілограм ваги тіла. Дослідження у Франції підтверджує це (вплив підготовки, статі, віку і маси тіла на енергетичні витрати на біг, Європейський журнал прикладної фізіології, тому. 66(5), стор 439-444, 1993).

Чому б це бути правдою? Аналізуючи ситуацію, мама б сказати, що кісткова маса зростає експоненціально, а не лінійно, як функція висоти, що означає, що вище бігунів як абсолютно, так і відносно важкі кістки, порівняно з дівчатками. Це витрати на енергію, щоб тягнути ці кістки, так що провали економіки. Не дивно, що більшість світового класу марафонці, як правило, відносно невеликі цифри. Звичайно, відсутність економіки не турбувати спринтерів, кращі з яких, як правило, досить високий. Їх мета в управлінні-це збільшити потужність, не турбуватися про збереження мілілітр кисню тут і там, і максимізації влади, як правило, означає, довгими кінцівками і рельєфними м'язами.

+738
Aaqib Javed 3 трав. 2017 р., 09:51:43

сьогодні мій тренер (з плавання) навчив мене (після раку молочної залози інсульт) удар назад (як у нас у грудях інсульт), обернувшись головою вгору повітря.

Так що я роблю це так : маючи своє обличчя до неба і ногами у воді, як ми робимо в грудях інсульт.

Але коли я шукав в Інтернеті, я виявила, що на спині щось подобається, коли ваші руки рухатися, як фристайл.

Так що рух я роблю зараз ?

Спасибі.

+701
ViRaG 1 бер. 2019 р., 01:34:54

Враховуючи , що ти не навчений в будь-якій з цих частин, і вони в основному види спорту на витривалість, я б спочатку оцінити свою витривалість.

У кожного виду спорту протягом 30 хвилин і виміряйте відстань. Не робити всі три в один день, якщо ти не підготовлена. Замість того, щоб приймати їх в один день або більше, якщо ви відчуваєте біль. Якщо у вас є доступ до монітор серцевого ритму, спробуйте тримати стабільний серцевий ритм. Якщо не стежити за диханням ритм і спробувати зберегти його на такому рівні, що ти ще здатний підтримувати розмову (Так, це може бути повільним). Ми не хочемо, щоб ви напружуйся, ми просто хочемо, щоб побачити, що ви здатні.

Щоб виміряти відстань:

 • підрахунок кіл в басейні,
 • використовувати GPS, щоб відстежувати ваш біг на відстань або бігати на доріжці
 • використовувати GPS, щоб відстежувати їзда на велосипеді або використовувати велосипедний комп'ютер/спідометр

Використання програми Runkeeper це здорово, тому що це допомагає вам відстежувати Ваші успіхи і творів для різних типів тренувань.

Щоб оцінити результат, ми можемо зламати олімпійський рекорд, який становить 1:48. Тут вони проводять близько 20 хвилин плавання, їзда на велосипеді 60 хвилин і 30 хвилин роботи. Це зводиться до:

 • 4,5 км/год ногу з плаванням або скасував ~13 хв/км
 • 40 км/год велоспорт (використовуючи набагато краще велосипеда, ніж ви, ймовірно, володієте)
 • 20 км/год працює

Більшість людей мають частину вони добре і одному вони слабкі на. Якщо ви хочете поліпшити ваш кінцевий результат, покращуючи своє найгірше, ймовірно, хороша ідея.

Так яке це має відношення до вас? Ну різати всіх швидкостях в половину дає вам хороший приблизну цифру прагнути для початку.

 • Велоспорт продуктивності будуть сильно залежати від якості вашого велосипеда і кількість пагорбів, з якими ви зіткнулися. Їзда на велосипеді на плоскій поверхні з велопробігом буде краще, ніж при використанні гірських велосипедів в холмі.
 • Враховуючи вашу історію з крос, ця частина повинна бути найпростіший. У вашому віці, це не повинно зайняти більше, ніж пару місяців або програму C25K, щоб ви працюєте на 10+ км/год.
 • Нарешті Плавання ймовірно, буде найгірше, якщо ваш ненавчених і некваліфікованих. Ненавчені означає плавання на 1 км буде важкою, тому що від втоми ти дихання, що буде боляче свій метод, який вимордує вас ще більше. Так що нам, ймовірно, не очікувати великий час тут. Не турбуйтеся, ваша програма повинна допомогти вам поліпшити і при регулярних тренуваннях, це повинно швидко покращитися.
+684
Duffer 15 лип. 2019 р., 10:18:33

Ця стаття стверджує, що лопнули капіляри можуть дуже багато чого можна очікувати від інтенсивних фізичних вправ:

http://blog.mariobadescu.com/broken-capillaries/

Коли в договорі стінки капілярів і розширюватися дуже швидко, м'язи в стінці рвати і дозволяють крові просочуватися через. Повторні дилатації з гаряча вода/душ, мікродермабразія, гострої їжі, алкоголю, інтенсивних фізичних вправ, або генетика залишити ці капіляри постійно розширені.

Як уникнути лопнули капілярів, можна не працювати, але це, ймовірно, не буде задовільним для вас. Замість цього, намагайтеся побачити, якщо ваш синяк місцях є наслідком яких-небудь контактів під час тренування. Якщо це так, ви можете видалити цей контакт? Ви зміна температури раптом (наприклад, відбувається з кондиціонером для жарких і вологих погодних умов)? У статті я дав-це хороша відправна точка для роздумів.

+642
Atanas Filipov 25 трав. 2019 р., 17:02:16

Я був знайомий з орієнтуєтеся на групу м'язів кожен день, наприклад, груди в понеділок, ноги на вівторок, і так далі.

Обмеження: я можу тільки тренування 1 год щодня протягом 3 днів у тиждень із-за мого напруженого графіка роботи . і це все.

Якщо я працюю на груди в понеділок, то в середу руки, а потім ноги в п'ятницю. Я пішов з мого живота, спині або плечах, а це не добре. Вони говорять, що я повинен, принаймні, група моїх тренувань, як таргетинг по дві групи м'язів на кожному тренуванні сесії.

Моя проблема: як я можу замовити ці тренування?що я працюю в понеділок? і що маємо дві групи м'язів я роблю?

Сказати:

 понеділок - біцепс і трицепс (кажуть, це добре для групи цих двох).

 середа - ноги і ABS 

 П'ятниця - груди і спину

Але я не впевнений, що це хороший замовлення, тому що я тільки що зробив це. Як мені вписатися в повноцінних тренувань на 3 дні тренувань в тиждень? Спасибі!

+593
Regular Expressions 7 черв. 2011 р., 02:05:19

Існує так багато дезінформації ("бро-наука") у відповідях і коментарях.

Я почну з відповіді на питання: Так, протеїновий коктейль один раз в день в якості заміни їжі є абсолютно безпечним. Це не повинно вас хвилювати. Вам потрібен додатковий білок? Напевно, немає, якщо ви насправді навчання опору (і для довгострокового здоров'я ви повинні), це буде зробити дуже мало для вас. Однак, це нездорові? Ні, це не так.

+585
NIdhi 17 серп. 2018 р., 16:51:22

Занадто мало білка і не буде нарощування м'язової маси/сильнішає (і якщо ви серйозно недостатнім, це може призвести до погіршення здоров'я проблеми).

Занадто мало жиру може скинути свій сон/настрій, як жир допомагає регулювати horomones.

Занадто мало вуглеводів залишає вас почуття млявим

/п/LiveAndLetLift

Ось деякі інші дорогоцінні камені з цього потоку:

Я був вирізування важкі пару років тому, і як ідіот, я їв близько 30г жиру з жахливим насичених жирів. Я не міг отримати ерекцію, - ви могли б породив у Кім Кардашьян дупа, срака гола, в моїй кімнаті і нічого не станеться. Перенесемося в даний час, у мене є багато насичених жирів і споживання жирів на рівні близько 90 - я тримаю більше м'язів, було небо високим лібідо.

/п/Kalashnikovxx

і

Якщо одночасно гадити ви готові зізнатися всілякі злочини, щоб змусити біль піти, ви могли, ймовірно, використовувати більше клітковини.

/п/Fitzmagics_Beard

+563
Ritesh Verma 19 лип. 2019 р., 00:06:35

Ваш графік тренувань боулдерінг повинен бути продиктований вашими попередніх сходженнях років (що перекладається як сильні сухожилля руки') і цілей.

Якщо ви новачок, я пропоную, щоб мати один день відпочинку між важкої тренування боулдерінг в іншому випадку легко йти занадто жорсткий на палець (сухожилля повільно зміцнюватися).

Через пару років (або якщо ви не піднялися занадто сильно напередодні) можна було піднятися два дні поспіль або валун один день, і кампус іншого.

Якщо ви хочете швидко прогресувати єдиним варіантом є, щоб піднятися, так що ви, може бути направлено на чотири сходження/тренування в тиждень. Ви можете присвятити один день, щоб неполадки жорсткого боулдерінг, два-середньої тяжкості-легкі (щоб підвищити витривалість і зміцнити техніку) і останній в художній гімнастиці.

Я поділяю вам посилання, де ви можете знайти інші короткі рекомендації : http://www.rockandice.com/lates-news/magic-ratio

+498
Kyle Cranfill 6 вер. 2011 р., 04:03:19

Зменшити жиру в умовах дефіциту калорій (спалювати більше калорій, ніж ви їсте/п'єте). Вам наростити м'язову масу, маючи позитивний баланс азоту (звичайно, маючи достатню кількість білка у вашій системі). Балансуючи ці дві речі можуть бути в рази складніше, але, безумовно, можливо, особливо для новачків для нарощування м'язової маси. І так, ви хочете, щоб зосередитися на створенні м'язи, якщо ви хочете отримати максимальну віддачу від втрати жиру.

Так як це виглядає на практиці? Ну, ви, ймовірно, хочете мати протеїновий коктейль відразу після тренування для максимального засвоєння білка, і ви хочете, щоб переконатися, що ви отримуєте деяку кількість білка з інших джерел протягом дня. Плануйте ваші страви заздалегідь і контролюйте свою вагу. Діапазон втрати ваги, що ви шукаєте-це нейтраль (нуль) - 1 фунт (0,45 кг) на тиждень.

Щодо тренування самі? Ви хочете щось з кардіо звичайно, але ви також хочете щось, що основна увага приділяється зміцненню м'язів. Найбільше, ви хочете, щоб выкашлять деякі готівкові гроші і заощадити багато часу і страждань на наступні грамотну програму. Моя пропозиція? Пошук у Google або YouTube для "ATHLEAN-х". Я приблизно на півдорозі через їх сокирою-1 програма (для новачків) і я починаю бачити деякі хороші результати. Але якщо ви вирішите йти з цією програмою, просто знаходите ще один, який здається надійним.

+486
Sky Walker 2 квіт. 2014 р., 09:07:17

Коротше, так!
Цілі, які ви згадуєте нарощування м'язової маси і спалювання жиру є не взаємовиключними, біологічно кажучи, якщо це те, що ви просите. Так коротше так ваш графік тренування може бути ефективним, але це може бути краща стратегія для запобігання травм і збільшення прибутку при наявності періоду відпочинку між днями вагу.
Приклад:
Пн: ВИИТ
Вт: Вага
СР: Відпочинок
ЧГ: ВИИТ
Пт: Ваги
Ви знаєте, ваш графік краще, що хто ВИИТ, але також може служити в якості дня відпочинку для навчання ваги, щоб ви могли робити ВИИТ в середу і ваг на четвер. Просто переконайтеся, що якщо ви все ще сильно болить від останнього дня Уайт, що ви, принаймні, змінити до тренування трохи, щоб запобігти травми.Також, наскільки вона ефективна, залежить від ряду факторів:
- Дієти
- Інтенсивність Та Набори/Повторень
- Інші
- Визначення ВИИТ
Та частина, яка може бути досить ексклюзивний тип харчування вам прийняти для конкретний цілей.
Дієта:
Що стосується втрати жиру, дієта грає дуже важливу роль. Якщо говорити в цілому, вам потрібно дієта, яка нижче в вуглеводів, ніж стандартний 65-75% макроси, USDA і які рекомендують (1,2) недавні дослідження показали великих успіхів, з низьким вмістом вуглеводів проти дієта з низьким вмістом жирів для зменшення жирових відкладень і поліпшення загального самопочуття. (3,4) Як низько ви йдете на споживання вуглеводів залежить від того, скільки ваги ви хочете втратити й того, що або м'язи є більш важливими для вас в даний момент. Зниження споживання вуглеводів призведе до краще/простіше результати у втраті жиру, але компроміс полягає в тому, що це може негативно вплинути на продуктивність. У низьковуглеводні дієти синтез білка ще може працювати так само ефективно, але максимальне зусилля може бути порушена. Таким чином багато людей використовують різні стратегії, такі як карбюратор-велоспорт (5) , щоб зберегти жир як можна нижче, а продуктивність висока. Інші досягли більш повільний, але стійкий приріст з дієти, такі як кетогенна дієта. Ви будете мати, щоб знайти те, що працює краще для вас, але в цілому я хотів би запропонувати, що ви помірне споживання вуглеводів, щоб домогтися оптимального поєднання зростання м'язів і посадка по фігурі.

У будь-якому випадку, ви також хочете, щоб збільшити ваш споживання білка, Якщо ви ще цього не зробили. ДРІ (дієтичний вхід довідки) становить 0,8 грамів білка на кілограм ваги тіла, або 0,36 грам на фунт. (6) під час цієї мізерної кількості достатньо для коматозного пацієнта, щоб запобігти короткостроковий дефіцит, більшість дієтологів виступають, принаймні .07 - 1 грам білка на кілограм м'язової маси для досить активних людей. (7) Особисто я не прихильник білкових добавок, коли ви можете отримати всі поживні речовини, необхідні білок та інші поживні речовини з здорових і щільних поживних продуктів, таких як риба, яйця, і, мій коханий, стейк. Проте, є деякі дослідження про те, що BCAA може реально допомогти поліпшити м'язову відновлення.

Інтенсивність Та Набори/Повторень:
Сила і HIIT є великими, щоб використовувати в поєднанні з меншим вмістом жиру і збільшення сили. Для анаеробних тренувань, інтенсивність ліфт відношенню до скелетної м'язової сили. Ось чому він вимірюється піднімаючись retaliative на х% від одного повторення максимуму (1ПМ). Чим вище відсоток, тим вище microtears в м'язи і тим більше прибуток. Як правило, це на 70-90% від 1ПМ. Високий відсоток додає велику кількість напруги і тиску на тіло.

Цей графік може бути змінена для деяких, але це отримує вас в ballpark. 1RM Chart

Як показано на графіку, вам потрібно знизити загальну повторень співвідношення комплекти зі збільшеною масою.

Профілактика Травматизму/Відпочинку:
Не даючи вашому тілу час, щоб провести цей ремонт за рахунок достатнього відпочинку може призвести до травмі з пошкодженням сполучної тканини, кісток, або самі м'язи, напружуючись і розриваючи м'язи. Існує межа біологічного швидкість росту і відновлення. Хоча це не нечувано, щоб поранити великих м'язів, найчастіше травмують дрібні м'язи, що підтримують суглоби задіяні в ліфтах. Наприклад, більш імовірно, що ви будете травмувати зв'язки плечового суглоба або плеча при жимі лежачи на відміну від великої грудної/мінор.

Біль, яку ви відчуваєте, є одним із способів, ваші м'язи спілкуватися з вашим тілом, що вони потребують відпочинку. Таким чином, вони "говорять" самі за себе. Хоча вони можуть спілкуватися з хворобливістю, це не адекватний показник м'язової втоми або для запобігання травм. Великовагових вище 75% від 1ПМ повинен бути працював на поступово і не повинно бути зроблено шляхом новачків, які не належним чином зумовило їх тіла для зняття стресу і напруги, які випливають в важку роботу. Правильно з дуже важливо, так що ви не створюють надмірне навантаження на ваші суглоби і сполучні тканини. Якщо ви не впевнені, зупинитися, запитати та/або досліджень.

Максимізація Прибутку
     Тестостерон:
Широко відомо, що анаеробні тренування опору стимулює виробництво тестостерону у чоловіків і відіграє важливу роль в кістковій росту і відновлення м'язів. (9,10) тестостерон це досягається за рахунок збільшення м'язів синтезу білка. В результаті, м'язові волокна стають більше і обслуговування швидше, з більш високим рівнем тестостерону.

В резюме, силовий тренінг з помірної до високої сузір'їв інтенсивності (70-80% 1ПМ) декількох підходів (3-5), короткі інтервали відпочинку (60-120 ° С) і 8-12 повторень призводять до великим гормональних порушень. Крім механічних подразників, метаболічні ворушіння під час силового тренування обговорюються мати великий вплив на гострий гормональна реакція і на приріст м'язової сили і гіпертрофії.
Джерело: гострих метаболічних, гормональних і психологічних заходів для силових тренувань... -німецького науково-дослідного центру елітного спорту, Кельн

     Гормон росту (HGH):
Гормон росту (HGH) виробництво стимулюється за допомогою анаеробних вправ діяльності і природним чином виробляється гіпофізом. (11) Цей гормон відповідає за м'язової і кісткової міцності виробництва підйомнотранспортних та інших вправ. Виробництва гормону змінюється протягом дня, але більшість з них проводиться під час вашого циклу сну. (12) ГРЧ виробництва буде зменшуватися з віком. (13) (див. діаграму нижче) Як, збільшити як ваші м'язи і кістки результат, необхідно збільшити гормон росту виробництва. Щоб збільшити виробництво гормону росту, вам потрібно добре відпочити (8 годин сну) і увійти в глибокий сон, а також отримувати достатнє харчування, у тому числі білок і вітаміни. (14,15,16) HGH Age Decline

Ряд чинників, що впливають на секрецію гормону росту, таких як вік, стать, дієта, фізичні вправи, стрес, і інші гормони. Позбавлення сну, як правило, пригнічує вивільнення GH, особливо після ранньої дорослості. (13)

Деякі добавки з ВСАА, вітамін D, глутамін, ГАМК,-ЦПХ, L-аргінін і L-лізин для поліпшення виробництва гормону росту. Деякі припускають відмову від цукру після тренування або навіть повністю. Кажуть, що споживання цукру, особливо фруктози і сахарози, оскільки сахарози розпадається на глюкозу і фруктозу, протягом 2 годин призведе гіпоталамуса до соматостатину, який буде зменшувати виробництво гормону росту. Простих цукрів з високим глікемічним також стрибок рівня інсуліну. Це не тільки призведе до тіло для зберігання жиру, але це різко зменшує вивільнення гормону росту. (16), зверніться до таблиці нижче для отримання додаткової інформації на інгібітори та індуктори гормону росту. HGH Stimulation Chart

Визначення ВИИТ:
HIIT є великим для втрати жиру і доповнює анаеробні тренування, дивно, але це точно не заміна. HIIT є прекрасним способом для втрати жиру при збереженні м'язової маси. Це також хороший спосіб для підготовки до спонтанної діяльності, особливо якщо ви також бажаєте, щоб спалити калорії. Деякі люди визначають ВИИТ по-різному, тому я додам цей квалификатор тренувальний вага, тобто зважені присідання, жим ногами, розширення ікри, випади і т. д. і натисніть не-зважений високої інтенсивності тренувань. Деякі методи ВИИТ передбачає зважений вправи, але вони працюють за іншою методикою. Фокус з ВИИТ для спалювання калорій, щоб не нарощувати м'язову силу. Одним з недоліків ВИИТ, що багато з його діяльності може поставити вас на ризик отримання травми.

Докладніше про те, чому Віт не є заміною для силових тренувань:

“Методи ЕМГ дозволяють вивчати порядок найму, зв'язок між стимулюванням та обсягу розвиненою сили, за типом м'язового скорочення (концентричний і ексцентрическый) і наслідки перевтоми. Аналіз ЕМГ у моє дослідження показало приблизний відсоток найму типи м'язових волокон чотириголового тренованого спортсмена під час виконання одного повторення присідання з поступовим збільшенням навантажень.

Починаючи з 60% одне-повторний максимум, то повільно скорочувальних волокон посприяє 60 відсотків зусиль; швидко скорочуються втомної міцністю волокон, 30%; а швидко скорочуються fatigable 10 відсотків. На 100 відсотків максимум зусиль, проте відсоток повільно скорочувальних волокон бере участь лише 5%, в той час як швидко скорочуються, стійкість до втоми на 15 відсотків, і швидко скорочуються fatigable становить 80 відсотків.

Наслідки для спортивної-тип силового тренування очевидні. Для розвитку сили швидко скорочувальних волокон, ви повинні тренуватися з важкими вагами. Легкі ваги мало сприяють оптимізації міцності та енергоефективності“.

Для повної статті: http://www.drdarden.com/readTopic.do?id=412352

+470
NewToObjectiveC 17 лист. 2016 р., 01:58:23

Сила визначається здатністю центральної нервової системи, щоб використовувати як багато м'язи як можливий волокон.

Маючи великі м'язи не роблять людину сильнішою, маючи великі м'язи, робить людину трохи більш стійкі до силового тренування, що робить його легше побудувати міцність.

Великі м'язи вимагають більше зусиль, щоб досягти провалу, маючи великі м'язи дозволяє використовувати важкі ваги більше часу, так що ваша нервова система отримує більше стимуляції.

+433
fsdfsd 19 черв. 2013 р., 14:36:18

Я можу виміряти щоранку моя загальна втома, перевіряючи мій пульс у стані спокою. Він показав мені досить ефективно, коли я трохи хвора або спати в маленькій, моя відпочиває ЧСС підскакує до 10 ударів вище. Після дня відпочинку, я можу бути в 3-4 ударів нижче, ніж у дні тренувань.

Чи є взагалі заходи, якщо я їм/п'ю мало/дуже мало? Я питаю, так як мій спосіб споживання, як я відчуваю, просто дозволяє мені балувати, як всеїдна. Я не їм особливо нездорово, ні здоровим. Деякі цифри б корисно контролювати свою схильність є багато "бо вона смачна", а також іноді "забути поїсти протягом дня. Бути голодним чи ні, здається, не зробити це для мене, так як голод-це якось пов'язано з моїм емоційним благополуччям лол.

+426
mvidovic 22 вер. 2011 р., 11:18:30

Я пропоную вам нарощувати поступово сили, роблячи жими ногами, але відштовхуючись однією ногою тільки (звичайно, чергувати ноги, хоча сильніше не буде багато користі доти, поки найслабший не доганяє).

Я вже говорив, жим ногами, тому що він ближче всіх до основної, складовою ноги вправи , як присідання, але з ногою прес-машину ви можете легко встановити завантажити достатньо низькою, так що ви можете працювати безпечно з одного боку і поступово нарощувати. Є опис у EXRX на один-ногу версія для жиму ногами так, це, ймовірно, не погана ідея (придумав вправи можуть бути небезпечні, ви знаєте). Односторонні вправи зазвичай рекомендуються для спортсменів з бічної дисбаланс, і типовим прикладом є жим лежачи та жиму від плечей з гантелями, для того, щоб змусити обидві сторони працюють однаково незалежно один від одного.

Візьміть це з зерном солі, тому що я не досвідчений спортсмен, ні фізіотерапевт. І ця відповідь, ймовірно, збирається отримати душ мінусами, тому що я згадав тренажерний зал машина (О Боже!) і тенденція зараз йде "або штангою або нічого". Але я думаю, що машини можуть бути дуже корисні при певних обставинах, і твій випадок. Оскільки ви не можете зробити одного-ноги присідання без болю, я не думаю, що є краще чергувати, ніж жим ногами, машина.

Крім того, я думаю, ви вже пробували випади, хоча вони не на 100% один-ноги вправи. Якщо Випади є болючими, ви також можете спробувати зворотний випади, я знайшов їх трохи легше на колінах. У будь-якому випадку, я не думаю, що це гарна ідея, щоб возитися з випади з Біль у коліні. Прес-нога машина безпечніше, тому що ви можете встановити навантаженні як низький, як ви хочете, і створити з цієї точки. І обов'язково мати допуск до терапевта для того, щоб що-небудь робити.

+410
leshaoptik 15 бер. 2011 р., 02:51:25

Кількістю калорій не праві

Джон Кіфер розвінчує "калорії-це калорії" аргумент грунтовно і науково, з старанним використання посилань:

Ідея

Дано дві дієти ідентичні за кількістю калорій, необхідно провести втрату ваги або збільшення, незалежно від вмісту макроелементів.

Логіка

1-й закон термодинаміки говорить, що енергія не створюється, не руйнується, повинен, чому-то, сказати, що 100 калорій вуглеводів буде давати однакові ефекти, як 100 калорій з жирів або протеїну на те пішло.

Реальність

Ідея про те, що калорія-це калорія насправді порушує закони фізики(1-4) і суперечить кілька строго контрольованих досліджень(5-14); ви можете маніпулювати макроелементів, щоб викликати зниження ваги, навіть при збільшенні калорій(15).

(В дужках число його згадок.) Він продовжує використовувати аналогію з двигуном автомобіля палива:

Додавання етанолу до бензину і паливна економічність падає. Додати інші вуглеводні, такі як анти-стук агенти, а ваша ефективність зростає.

Те ж саме відбувається з використанням людського організму макроелементів, він стверджує:

Этуотер, батько 4-4-9 значення калорій для вуглеводів, білків і жирів, відповідно, відмінність між фізичною паливом, значення і фізіологічних видів палива(16). Перший, фізичний палива значень, це кількість енергії можна отримати з їжі, шляхом його спалювання з киснем, буквально. Ви кидаєте їжу в химерному піч, не підпалюйте, тоді запишіть загальна кількість випущених—це тепло-це фізичне значення.

Фізіологічна цінність-це кількість енергії, організм зможе витягти з палива, яке може бути нижче або вище.

Він переходить в конкретні подробиці ситуації і чинників, які можуть призвести вміст жирів, білків і вуглеводів, щоб різко змінити значення калорійності. Оскільки на даний момент у нас немає можливості легко заглянути за фізичну палива значення на фізіологічному палива значення, всі наші калорії підраховує неправильно. Технічно, калорій, як і раніше, є основним чинником, але ми повинні розуміти, що калорії пораховані на етикетці не мають один-до-одного стосунки з калорій, які ми зберігаємо у наших тілах.

Інші чинники

Їжа-це більше, ніж просто відео-гра харчування. Їжа-це набагато складніше, ніж калорії. Контроль ваги також може бути значно постраждали від сну, стрес, фізичні навантаження, якість їжі, послідовність в дієті, кишкової біоти, прийом пробіотиків, впливу сонця, вітамінів і мікроелементів споживання, і, ймовірно, багато інших. Немає простих відповідей на їжі і правильний спосіб життя. Людське тіло не просто.

+277
andschar 20 січ. 2016 р., 08:16:27

Припустимо, атлет з якихось причин зосереджується в основному на нижній частині тіла, коли вони вперше починають підніматися. Припустимо, що вони розвивають їх нижню частину тіла до такого ступеня, що вони розглядаються в якості проміжних склопідйомник з точки зору тих конкретних ліфтів. Однак, за їх нерівного уваги, вони як і раніше новачок / початківець атлет з точки зору їх верхні підйомники тіла (строгий преса / лава для преса).

Незважаючи на раніше розглядається початківець в плані сили верхньої частини тіла, Цей атлет ще здатний здійснювати прискореного прогресу в лінійному порядку на їх верхню частину тіла піднімає, навіть якщо вони вже мають відносно сильні абдомінопластика?

+271
Neta 30 лип. 2018 р., 12:58:35

Він отримує посилається багато, але з поважної причини: перевірити Марк Rippetoe Стартова сила. Книги та програми від моїх перспективних, найбільш ефективних в короткостроковій і довгостроковій перспективі шлях до людської сили. Якщо ви вирішили бути шанувальником Rippetoe для іншої частини вашого життя залежить від вас, але те, що ви дізнаєтеся від нього й по дорозі він ставить вас насправді може бути життя змінюється.

Специфічні компоненти, узагальнено, у стартовому сила складається з цього:

 • З'єднання штанги піднімає. Назад присідання, накладні жим, станова тяга, очищає, штангою рядків.
 • Ефективний вага тіла. Провали, підтягування.
 • Пріоритезація сила над тілом.
 • Пріоритети ефективності вправи, і точна форма.
 • Споживання білка.

Я дуже рекомендую вам слідувати Стартова сила шлях майже в точності. Кожен хоче повертати програми і додати в не. Робіть це протягом шести місяців принаймні по книзі.

+179
Jakub Zaverka 26 квіт. 2019 р., 14:30:07

Чому всі тренування програма 5х5-небудь, крім тяги? Якщо я додав тренування Ab для тренування (скажімо хв 180С), буде звідки мені знати, чи має він бути 5х5 або 1х5?

+175
Tica2 18 лют. 2018 р., 23:43:28

Я був дуже щасливий з моєю XeroShoes стадо сандалі. Вони зайняти трохи коригування, зокрема, знайти пов'язуючи стиль, який підходить під ваш діапазон руху і легко зав'язати, розв'язати і відрегулювати, але я думаю, що вони наступна найкраща річ, щоб бути босоніж. Єдина заковика полягає в тому, що їх флагманський продукт-це вироби, які можуть призвести до плямистої результати і випадкові каяття покупця, коли ви спекулируете на те, що ви могли б зробити те ж саме для себе дешевше. Що сказав, що вони використовують для підошви дуже міцний, без шкоди для почуття, так що я в кінцевому підсумку важив він стоїть ціна.

+152
user123528 16 черв. 2014 р., 06:02:22

Якщо ви досягли максимальний розмір гантелі, найкраще, що ви можете зробити, це збільшити час під напругою. Чим довше ви зможете утримувати м'яз в напруженому стані, тим більше буде ушкодження м'язових волокон. Прогресивна перевантаження означає не тільки додавати вагу, але і збільшити обсяг. Можна збільшити шляхом додавання ваги або додавання повторень. Повільних повторень, негативних тримає, суперсети, дроп-сети, гігантські сети та ін все не вимагають від вас, щоб досягти максимального розміру гантелі рано.

+133
Vuyani Mafani 13 лист. 2010 р., 22:56:34

Плавання, звичайно, може розвивати величезні ноги і стегна харчування, особливо брасом, але це безпосередньо не приводять до підвищення вертикальний стрибок, тому що рух-це зовсім інше. Спорт, однак, вимагає розробки відмінний стрибок для початкової і впираючись у стіну. З цієї причини плавці тренуються для вертикальних стрибків, як в і з води, хоча я сумніваюся, що багато плавці можуть побити середньої вертикальної НБА. Фелпс може.

+123
Ben Thomson 11 лют. 2015 р., 20:10:21

Я займаюся бігом вже майже більше, ніж пару місяців. Я використовую для запуску І але я думаю, я був не дуже підходять, так не може працювати більше 5 хвилин. В цей раз я вирішила, що не здасться і буде мати досить витривалості добре, щоб запустити 10k.

Проблема я особа є те, що я не в змозі бігати щодня. Я відчуваю біль у ногах (гомілку і литкові м'язи), якщо я намагаюся, і я не здатний тривати більше 2-3 хвилин. Але якщо я втікаю на інші дні,я відчуваю себе легкої хворобливості протягом перших декількох 100 метрів, а потім він іде.

Я можу працювати близько 25-27 хвилин і я біжу приблизно близько 3 кілометрів. Я знаю, що я не намагаюся тиснути занадто сильно, я думаю, я слідувати 10% правило. Я роблю розтяжку до і після пробіжки.

Я впевнений, що я роблю щось неправильно тому що я читав, що інші люди можуть бігати по 5-10 кілометрів з легкістю щодня.

Іншою проблемою я стикаюся не в змозі збільшують витривалість, так як я дуже повільно йде з-за втрати дихання. Я намагаюся правильно дихати.

Я чоловік, 68 кг ваги і 5'7". Я з Індії. Я читав люди говорять про те, власне взуття з деяких спеціалізованих магазина для бігу. Я не бачив нікого навколо. Так, я не впевнений, якщо я використовую правильне взуття. Але я думаю, що вони зручні. Також, я йду в парк з твердим покриттям, не бетон, але цегла разом. У мене є можливість піти до іншого з бетонної поверхні.

Отже, мої запитання, що я повинен зробити, щоб мати можливість запускати щодня, як я дійсно хочу, щоб побудувати витривалість. В 2 місяці, в 3 км-це трохи розчарування. :(

Дякуємо приймати час прочитати це. Це може бути повторюваний питання, але я не міг знайти, якщо ж питання було розглянуто в якій-небудь інше питання.

+79
MaleGenix Male 28 трав. 2017 р., 00:07:47

Я схильний погодитися з вашим інстинктом, що ви повинні дивитися на мету основних дельтоподібного м'яза. Я думаю, що хороший рецепт для плечового розвитку продовжувати зі складними рухами, але і додавати руху, такі як зворотна двк палуба/машина летить , призначених для задніх дельтоподібних. Якщо у вас є доступ до кабель кросовер машина, є цілий ряд вправ, які можна виконувати побудову, форму і визначати всі аспекти дельтоиды.

Якщо ви ще не зробили, ви повинні розглянути можливість пріоритизації тренування , щоб покращити якісь відсталої частини тіла. Ви також не згадували про розвитком широта і розмір талії. Вони також сприяють появі широких плечей.

Але, знову ж таки, найголовніше, слідувати своїм інстинктам. Зазвичай вони завжди праві.

+49
user2832662 12 лист. 2017 р., 17:48:29

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil