Як я можу виховувати себе про людське тіло, щоб бути в змозі придумати корисні вправи

Я знаю, що особисті тренери, як правило, добре інформовані про людському тілі, так що вони знають, які вправи включає які групи м'язів. Вони часто мають дуже хороше розуміння того, як використовувати своє оточення, точно так само, як тренажери. Наприклад, лавка в парку може бути використаний для підвищених віджимань, і т. д.

Я не повністю в курсі наших м'язових груп і типів вправ, я також можу зробити висновок, що вплив конкретної вправи. Я б хотів нехай і далі виховувати себе.

Які ресурси слід використати для вивчення цієї конкретної темі?

+512
venern 8 квіт. 2015 р., 13:43:17
32 відповідей

Цілком можливо міцнішають м'язи, працюючи два рази в тиждень. Переконайтеся, що ви тренуєте кожну м'язову групу один раз в тиждень (не більше). Ваші м'язи потрібно час, щоб відпочити. Продовжуйте ваші тренування до 30 хвилин.

Щоб зробити це, виконайте такі дії:
Двох різних вправ кожен, тільки один набір в групи м'язів.
Не зупиняємося більше ніж на 1,5 хвилини між сетами.
Вони згоряють! Йти на все. Ви повинні важко дихати протягом 30 хвилин після тренування.

+973
Creynders 03 февр. '09 в 4:24

Ви повинні обов'язково розглянути можливість бачити ваш лікар як оніміння зазвичай вказують на якісь інші проблеми. Як інші запропонували, це може бути як простий, як зміна вашого кросівки. Або, як ще інші зазначили, мереживо-обв'язка може бути причиною. Але є інша причина можливо, ви захочете розглянути. Нервові стиснення. Компресії можуть бути викликані ззовні (черевики, шнурки і т. д.), або, структурно (рубцева тканина, наброс). Вона може бути викликана ваша хода і як ви приземлитися на ваших ніг. Це дійсно залежить від того, де ви насправді відчуваєте оніміння. У будь-якому випадку, оніміння-це те, що повинно вирішуватися раніше, ніж пізніше, тому що, якщо пошкодження нерва є причиною, ви ризикуєте отримати незворотні пошкодження, якщо проблема не буде вирішена.

+954
Akshay Pethani 26 черв. 2019 р., 17:17:24
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Швидко скорочуються волокна, що використовуються для вибухової сили і максимальної сили.

Олімпійські ліфти використовувати швидко скорочуються, м'язові волокна (вибухова сила). Пауерліфтинг робить теж саме, але не так сильно, як Олімпійський підйому (максимальна сила). Насправді в більшості видів спорту більше користі від швидше волокон, ніж повільних волокон. Баскетбол пільги багато інтернет-вибуховою силою.

+947
chrisjzach 28 січ. 2010 р., 00:58:04
 1. Гумова, ймовірно, самий безпечний спосіб

 2. Ви можете використовувати джиу-джитсу шиї навчання тут:

enter image description here

+912
Danya208 26 бер. 2010 р., 19:04:36

Я особисто не рекомендую зап'ясті кучері, які працюють нижні важелі, але я знаю, що підборіддя UPS, підтягування, біцепс кучері, і навіть просто схопивши гантелі будуть будувати м'язи передпліччя.

+861
Evan R 6 січ. 2015 р., 04:09:59

Почати шляхом стабілізації зап'ястя в нейтральному положенні з изометрию для згиначів передпліччя, розгиначі, медіальну і латеральну ухильниками, pronators і супінатори ( тобто чинити опір наручні рухаючи 1) вгору, 2) вниз, 3) на стороні великого пальця, 4) до мізинця сторона, і протистояти обертанні передпліччя, повернувши долоні 5) і 6) вгору, не втрачаючи нейтрального положення зап'ястя). Потім виконайте ті ж шість вправ, але дозволити рух через зручному діапазоні, використовуючи опір смуги та/або гантелями. Ознайомитися з цією статтею для фотографій. Ви можете використовувати ці вправи для розминки перед вправами.

Як ви згадали, Ви повинні піклуватися, сухожиль і дрібних суглобів зап'ястя. Ось зап'ясті стретчинг відео , які допоможуть з вашої гнучкості.

Ці вправи зроблять вашого зап'ястя більш стабільний у нейтральних, сильніше всієї свій асортимент і більш гнучку, яка, сподіваюся, допоможе вирішити вашу біль.

+787
user7160 12 бер. 2018 р., 21:21:25

Ласкаво просимо в мій світ! Як ви мені вже за тридцять (гаразд, це ще наприкінці тридцятих років в ці дні) і в мене артроз в шиї (С1 -> С7), і я дуже добре знаю головні болі, які приходять з нею!

Що працював для мене йога - я "повна" (1год+) практика, можливо, два-три рази в тиждень, але не шиєю роли і сторона шиї тягнеться хоч щодня - і особливо до і після я зробити будь-якої іншої фізичної підготовки (якщо я роблю довгі сесії я також взяти перерву, щоб зробити їх в середині, як добре)

Я розумію, що це, ймовірно, звучить трохи євангельських мене, але це дійсно було як день і ніч і я не можу рекомендувати його досить!

Є величезна кількість посібників (письмові та відео в інтернеті, але я б з обережністю з цих (принаймні як перший крок) - шия не та область, щоб возитися з, так що, працюючи з досвідченим вчителем (принаймні спочатку), хто знає про ваш стан є обов'язковим. Таким чином, ви можете переконатися, що ви нічого не робите таким чином, що, швидше за все, викличе у вас труднощів, і вони можуть працювати з вами, щоб змінити вправи навколо будь-яких обмежень мобільності у вас.

+780
eugenekgn 16 груд. 2015 р., 00:57:19

у перший раз, ми не можемо сказати вам, скільки ви можете повинні втрати в тиждень / місяць, що залежить від багатьох змінних.

Після цього, один з кращих способів це :

 • Видалити содові вашого харчування.
 • Видалити всі цукерки або солодкий бар, якщо є.
 • Обмежити споживання цукру (нагадую, що все, що містить борошно, споживання глюкози, макарони і рис теж)
 • Privilegied, іноді, хліб грубого помелу (у нас в будь-якому випадку потрібна glucide, і повільним цукром теж добре приносять всі разом в день деякі glucide, можна їсти хліб з непросіяного борошна вранці і не більше)
 • Арахісове масло без додавання цукру, теж непогано.
 • М'ясо один раз на день або один раз за два дні, якщо ви можете мати деякі продукти, щоб принести вам споживання білка..
 • Салати з рибою (з тунцем) дуже хороший, особисто мені подобається, що (і з оливковою олією-це цікаво)
 • Якщо ви можете, сардини або скумбрія теж добре для споживання білка
 • Їжте овочі та фрукти.

Намагайтеся не пропускати обід, але сніданок, якщо у вас просто солодкі речі, інакше ви можете з'їсти сир (я забув, це дійсно добре, щоб поїсти) і деякі фрукти.

+706
FarahFL 13 бер. 2012 р., 18:17:42

Я не знаю, де ви живете, але мій чоловік і я проводжу приблизно стільки на тиждень і наші продукти 95% тільки здорові речі. Я повністю згоден з Алексом в тому, що ви повинні спалювати більше калорій, ніж ви вживаєте, але ви також повинні звернути увагу на те, що ще настане з тих калорій, так що ви можете досягти успіху в їх спалюванні.

Дозвольте мені бути більш ясним і може бути дуже очевидна. Але це набагато простіше для вас тіло, щоб спалити 200 калорій з стравою печених овочів, ніж з маленької тарілки смажений коричневий рис тому, що всі інші компоненти, крім калорій.

Замість того, щоб думати, що ваш невеликий бюджет, ви повинні шукати страви, які вписуються у ваш бюджет і як і раніше дуже здоровим і багаті овочі. Якщо дозволите, я поділюся двома з найпопулярніших страв я роблю.

 1. Вам просто потрібно трохи шпинату (замороженого шпинату-це так дешево!) і кубики всі овочі, які є у вашому холодильнику, обсмажують їх (навіть без олії, трохи води), а потім покласти їх у форму для запікання. Потім накрити його яйця били (більше яєчних білків, якщо це можливо), посипати спеціями, трохи посолити і залишити в духовці 350 градусів протягом 25-30 хвилин. Це буде досить багато вуглеводів вільна, чистий білок і смачно. Я згадував, що дуже дешево?
 2. Можна ще лазанью, але як щодо баклажанної лазаньєю? Потрібно просто сезон якою фарш/Туреччина і використовувати томатний соус (я уникаю всякі консерви, але я люблю продукти М'юїр Глен, вони дуже смачні і не так погано). Поки це готується, нарізати один баклажан, який може кабачок (все це дозволило збільшити споживання овочів і зробити вас заповнити влаштовує), засунути в духовку приблизно на 20 хв (400F і). Потім, як тільки це ж круто, ви просто створіть шари, чергуючи овочі та смачне м'ясо, покласти назад в інших протягом 15 хвилин і у вас смачний, не жирна їжа.

Це не обов'язково повинен бути дорогим, щоб бути смачним. Вона не повинна бути маленькою, щоб бути легкою. Він не повинен бути дерьмово, бути дешевим. Удачі!

+635
surelyourejoking 3 лист. 2013 р., 01:48:20

Я в міру активний, нормальний артеріальний тиск, досить середньої ваги і статури. Я помітила, що коли я йду в холодну погоду, близько 5-10 хвилин на пробіжку я починаю що відчуваю серцебиття, трохи незручно, але не хворобливе почуття, тріпотливим в грудях. Я не закрутилася голова або що-небудь, і я в змозі нормально працювати, але я зазвичай зупиняюся на кілька хвилин, щоб переконатися, що все ок.

У мене були схожі враження, коли я використовував для роботи в холодний будинок (65-68F) весь день потім вийдеш влітку повітрям (>95F). Протягом перших декількох хвилин я отримаю почуття моє серце не билося так швидко, і це було таке ж відчуття, тріпотливим, але як тільки я роблю кілька вдихів і дати йому кілька хвилин, здається, все нормалізується.

Чому це відбувається? Є у мене брадикардія? Чи це може бути небезпечно?

+602
Bruno Xu 4 лют. 2019 р., 18:54:13

Коли СС каже: "Не хвилюйся про навчання під час болячки", вони мають на увазі "хворіти два дні тому, коли ви були на корточках і про людину було важко". Вони не означають "ідіть до біса з вашим приріст сили, роблячи щось ще". Що сказав, Якщо ви добре з суб-оптимальний приріст сили, йти вперед і робити інші речі. Це твій вибір. Для багатьох людей оптимальним набратися сил не перевершить усіх.

Не плавати

Я б напевно що вважає плавання відразу після підйому, ймовірно, заважати програма для підняття. Ви, мабуть, втомилися після цих присідань. Досить втомився, щоб не хотіти купатися. Досить втомився для купання, щоб прийняти укус з вашого відновлення з зазначеного присідання. Якщо ви хочете поплавати, зробіть це на вихідних після підйому, і визнати, що він кине гайковим ключем у лінійної прогресії досить швидко.

Так ходьби

Я вважаю, що ходити на дні великої ідеї. Рекомендується вести активний низький рівень на дні відпочинку, і це прекрасно. Ви отримаєте ваші суглоби змазаним, твоя кров обережно нагнітати, але це не приурочено або досить зливу в конфлікті з рекуперацією.

+592
james wong 8 лют. 2019 р., 01:09:37

Калій допомагає багато. Майте на увазі, коли ви піднімаєте, ви рвете м'язові волокна (ось як ваші м'язи ростуть). Це насправді допомагає більше жорсткості, ніж болючість.

Інший спосіб (і краще, ІМО), щоб отримати високу якість сироватковий протеїн порошок з високим вмістом розгалужених амінокислот, які захищають та зменшити пошкодження м'язів/запалення. Тому протеїнові порошки або незамінні добавки з високим вмістом BCAA.
Займаній посаді працювати, то ви повинні помітити різницю і це хороша ідея.

Також переконайтеся, що ви даєте правильний відпочинок між сетами. 30-60 секунд між сетами оптимальна.

Ви також можете прочитати в цій статті про Домс.

+576
Mihai Alexandru Manolescu 25 черв. 2017 р., 13:12:58

Згідно LarissaGodzilla зауваження, це швидше за все вправи, пов'язані з транзиторною болем у животі, широко відомий як "бічний шов". Як не дивно, ніхто не знає напевно, чому вони трапляються, але в статті Вікіпедії, посилання на яку дана вище дає кілька порад, як їх уникнути.

Також: що викликає побічні стібки? і що робити на болі в боці? на цьому сайті.

+576
harshaface 26 серп. 2012 р., 06:16:53

Навколо голівки свердла пластини......Я чув, його називають короною плити також. Ось посилання на чоловічому здоров'ї версія: http://www.menshealth.com/workout-center/e/around-the-head-plate-drill/27532 enter image description here

+549
pynix 21 вер. 2016 р., 21:59:57

Насправді обидва є ефективними. Ваше тіло зростає, коли він повинен адаптуватися до нових викликів. Він швидко перестають рости, якщо ви завжди робити те ж саме. Ви можете збільшити вагу і повторень або змінювати/чергувати вправи, щоб надати їй новий стимул.

Опитування показують, що гіпертрофія, здається, перевершує по пауерліфтингу. Хоча я готовий тримати парі, що ви будете отримувати прибуток ще більше, якщо ви перемикатися між ними кожні 10 тижнів.

Тепер для присідань, я б порекомендував стандартний осів на траву присідання. Вони найбільш ефективні і викликають менше проблем.

 • Коробка: не повний діапазон руху, приносить свої коліна в нестійкому положенні, що може викликати болі в колінах.
 • Сумо: не погано, можна спробувати їх після того, як ви освоїли стандартні присідання.
 • Спереду: використовується тільки з легким вагою для людей з проблемами спини. Не ефективним .
 • Hack: ви хочете, щоб витягти ваші ноги, а не передпліччя. Якщо ви хочете натренувати свої пастки, вам краще робити знизує плечима.
 • Накладні витрати: знову ви хочете, щоб тренувати ваші ноги. Якщо ви хочете будувати ваші плечі, вам краще робити армійський жим.
+453
Andrey Sapegin 16 серп. 2010 р., 10:05:08

Коли ви гребете, ви робите тулуба і згинання стегна, які є АБ-таргетинг рухів присідання; проте опір у зворотному напрямку, як в Sit-вгору. Це означає, що ви насправді мета попереку, глют м'язи і підколінні сухожилля (ці м'язи стегна і тулуба розширення- прокрутка вниз нижче "грудний, поперековий" Заголовок зображення). Сказав, що, за даними цього дослідження, ви використовуєте м'язи преса (прямий черевної м'язи і косі м'язи живота) в самому кінці гребного руху, щоб уповільнити багажник розширення руху, так що ви, ймовірно, використовувати їх трохи більше, ніж на інші кардіотренажери. Я б не став використовувати це як привід, щоб пропустити хрусти :)

+443
PolarisUser 23 жовт. 2017 р., 19:50:20

Я хотів, щоб тренування задніх дельтоподібних, тому я роблю revese грудей літати на машині і я був в змозі зробити це з 80 фунтів, але, коли тяга гантелі зворотним літати я роблю я можу взяти тільки 10 фунтів гантелі, чому така різниця?

+433
mark justhin chan 10 січ. 2019 р., 19:45:26

Я не експерт по цій темі, але от кілька статей/ресурсів, які можуть виявитися корисними:

 • Нью-Йорк Таймс блог - 27 липня 2011 р. - в основному фокусується на тому, як вправа позбавить від розумової деградації у літніх людей. Цитата зі статті:
  Але навіть якщо і так, то наслідки цієї скромної активності мозку були чудові, доктор Міддлтон говорив. У той час як повністю сидячий добровольців, і там були багато з них, набрав за ці роки істотно гірше за тестами когнітивної функції, найбільш активна група показала невелике зниження.
 • Американського фізіологічного товариства - фізичні вправи роблять благотворний вплив на здоров'ї мозку і пізнання -
  Розглянуті дослідження показують, що як аеробні вправи і силові тренування можуть зробити істотний позитивний вплив на здоров'я і функції мозку, але необхідні додаткові дослідження, щоб краще визначити ці наслідки.
 • Іскра: революційна нова наука вправи і мозок - це книга, і таким чином це коштує грошей. Я не читав його. Але це високо оцінена рецензентами і обіцяє обговорити безліч зв'язків між функцією мозку і фізичних вправ. Це цитата з другої коментар користувача перераховані на посилання:
  Наші лікарі завжди говорять, щоб отримати більше вправ. Ми завжди позіхнути і сказати: звичайно, ми чули це раніше. А потім ми бездарно у нашої подальшої діяльності. Після прочитання свічки вся моя точка зору змінилася. Фізичні вправи-головний ключ до функціонування мозку. Холестерин і інші системні проблеми, викликані відсутністю вправа трохи неоднозначним, так як ми часто не можемо безпосередньо відчути їх, поки ми проявляємо якоїсь хвороби. Функціонування мозку-це щось зовсім інше. Ми можемо відчувати себе майже негайну зміну після аеробних вправ. Після прочитання іскри, я напевно став шість днів в тиждень тренажер. Мені потрібно, щоб мій мозок функціонував як можна краще, і дані в цій книзі зробив віруючого з мене.
+389
temmings 20 лют. 2015 р., 16:26:14

Це досить старий відповідь, але просто додати кілька зауважень, які можуть бути цікаві.

По-перше, "180 кроків на хвилину" метрика віднести до Джек Деніелс, відомий тренер з бігу, який був тренування бігунів на Олімпійських іграх 1984. У своїх доповідях він заявив, що з 46 Олімпійських бігунів вчився, тільки взяв менш ніж за 180 СПМ (СПМ 176). З іншого боку, він зазначив, що він ніколи не зустрічав початківець бігун в його кар'єрі, який побіг за 180.

Тому тут є дві важливі застереження:

 1. На 180 СПМ він згадує не цільове число, насправді, це мінімальне число (після discading, що один "176" стоїть осібно), при якій ці професійні бігуни бігали, в "Олімпійському кроків" (близько 6 метрів в секунду, або 2,8 хв / км).

 2. Це неможливо зробити справедливе порівняння Олімпійських бігунів каденції з тими початківців бігунів. Тобто олімпійський бігун може тримати 3 хв/км темп на 200 кроків у хвилину, у той час як початківець бігун не може бігти швидше, ніж 6-7 хв/км, тому не дивно, що ця каденція буде менше, для початківців.

Як видно з цієї статті1, крок частоти варіюється від 150 ударів в хвилину (під час легкого бігу, ~3 м/с), через 180 СПМ (олімпійський гоночний темп, ~6 м/с), і йде аж до 230 ударів в хвилину (при 9 м/с). Діаграма може також розглядатися у цій статті Алекс Хатчинсон (помножте крок/сек з 120 отримати СГП):

Stride length and frequency at different paces

Тому мета каденції 180 за всі запущені кроків, це дуже погана пропозиція, ІМХО. Це просто не підтримується даними. Так, це може бути найбільш оптимальним каденсом поки працює 5к 13 хвилин, і так, є багато людей, які скажуть вам, що ви можете бігати підтюпцем на 180 СПМ, але якщо дослідження показує, що olypmic спортсмени не роблять цього, то, можливо, це не найефективніший спосіб бігати в кінці кінців.

То чи повільним бігом на 180 СГП може зменшити травми, це зовсім інша історія. Є претензії по всьому інтернету, що повільніше каденцій в результаті "каблук яскравий" і що 180 СПМ біг підтюпцем можуть зменшити коліном проблеми, але я не зміг знайти реальних досліджень підтверджують це (а так як спортсмени-олімпійці, схоже, "ігнорувати цю раду", я не впевнений щодо його заслуг).


1 швидше максимальної швидкості досягаються з більшою сухопутних військ не більш швидкого руху ноги, Weyand і співавт., Журнал прикладної фізіології

+332
Gibbsoft 25 квіт. 2012 р., 02:42:07

В даний час я працюю 6 днів в тиждень. Тим не менш, я не 'Хитаючи залізо'. Я роблю в основному маси тіла вправи.

"А" днів(верхня частина тіла):

 • 3 набори:
  • віджимання
  • підтягування
  • підтягування
  • діпи

'Б' днів (основна/нижня частина тіла):

 • 3 набори:
  • 2-3 хв Динамічна планка
  • 15 присідань з 25 фунтів ваги

Я в даний час день відпочинку у вівторок, оскільки у вівторок буде зайнятий для мене, і я був під враженням, що день відпочинку треба.

Тим не менш, я знаходжу це дратує, що треба прийняти рішення, які вправи робити в середу, і я не зовсім впевнений, що це необхідно. Я хочу, щоб отримати результати.

+305
Sooraj Gupta 22 бер. 2018 р., 03:55:55

Хворобливі відчуття ви відчуваєте, напевно, просто крепатура (презервативи).

Що стосується холодної води, то дослідження, які я читав (1,2) змішуються.

Просто виходячи з суто медичної проспективне, "холодна вода" визначається як температура води нижче 68F-77F (20С-25С). Існує чотири фази:

 • Відповідь на холодовий шок
 • Холодна недієздатності
 • Переохолодження
 • Крах Circumrescue

У трійці ви дійсно не потрібно турбуватися, так як вони виходять в основному від повного занурення, втрата контролю м'язів, переохолодження, і в підсумку від пошкоджень себе рятувати. Так що просто дивлячись На холодного шоку. Із ліки для альпінізм, 6-е видання:

Раптове занурення в холодну воду стимулює один або кілька великих задуха інспіраторний, який зазвичай супроводжується гіпервентиляцією і також може бути пов'язане зі значним підвищенням артеріального тиску і серцевого ритму. Люди з серцевими захворюваннями можуть відчувати зупинка серця або фібриляція шлуночків. Якщо голова знаходиться під водою, гпбп рефлексу може призвести до аспірації води і негайно утоплення.

Наступною гіпервентиляцією, як правило, зменшується протягом декількох секунд, щоб хвилин, але можуть бути перебільшені і тривалим емоційним стресом і паніка. Неконтрольована гіпервентиляція робить координації дихання з плавальні рухи дуже складно, що може призвести до утоплення. Теоретично, холодовий шок може статися у воді тепліше, ніж 68 ° F (від 20 ° З), Хоча ці ефекти більш загрозливих для життя при температурі нижче від 59 ° F (15 ° C) і зменшуються при зниженні температури води.

Так що поки деякі люди не стрибати в дуже холодну воду і користуватися нею, інші люди дійсно помирають роблю так. Текст я посилаючись дивиться на польових випадків люди падають або стрибають у холодну воду швидко, так що застосовність цього в нормальних побутових умовах з "холодною водою-це спірно. Незалежно від:

Кращий спосіб звести до мінімуму холодний шок для вводу холодної води у повільному і контрольовано, щоб тримати голову від занурення. Люди повинні зосередитися на отриманні через першої хвилини, пригнічуючи паніку, і свідомо стає дихання під контролем.

Так що, можливо, не просто стояти, а вибух холодною водою на повну. Полегшити в нього.

+303
nictrix 5 лют. 2018 р., 17:30:08

я думаю, що вільному одязі краще, ніж обтягуючі тіла раздуются і витріщив до після тренування, і якщо ви носите обтягуючі потім він буде викликати у вас дискомфорт. тому волію ходити у вільному одязі

+262
Edudjr 1 лип. 2013 р., 00:43:52

У мене бічний нахил тазу (ліве стегно вгору, вправо вниз, верхня частина тіла повернена у бік правого боку, ліве плече, здається, вниз)

Я мав цю проблему нещодавно (я виріс з симетричного тазу), тому що (я не впевнений) я зробив багато хатньої роботи (прибирання)

Сьогодні я відвідала мануального терапевта і він підтвердив, що таз нахилений і він зробив невелику маніпуляцію і він сказав, що таз знову на місці.

але я так скептичний ( я все ще бачу асиметрію в мій таз), я не думаю, що маленький один постріл маневр міг виправити мою нахилу. Я пробував багато вправ, але нічого не допомогло

хто-небудь з вас були проблеми з нахилом таза і хиропрактик може дійсно виправити її з одного пострілу

+220
Drew Neilson 12 лист. 2010 р., 10:22:46

Розумні гроші на твій друг і ось чому. "Шість АБС пакет" є результатом наполегливої праці, генетики, вірність, сталість, дієти і навчання Smart. Побачити, де я збираюся з цим? Як і будь-якої іншої частини тіла, потрібен час, щоб ліпити його. Так що, якщо ви не схильні до великої ABS, ваші шанси дуже малі, враховуючи терміни і те, що немає "дурня" спосіб їх досягнення.

+210
Terry Gereta 17 серп. 2014 р., 00:39:01

Є пластівці, стверджуючи, щоб допомогти мені втратити вагу, якщо я їм.

Nestle Fitness Cereal

В цьому блозі Все про цю продукцію. Коротке резюме:

Нестле Фітнес Пластівці Охорони Здоров'я Стверджує: - Містить Клітковину

 • Менше 1,5% насичених жирів

 • Джерело вітамінів

 • Містить Незбиране Зерно

 • Смачні

Кожен фітнес-коробка 375г Нестле міститься в [нібито] цільного зерна добра. Ось розбивка цих 375г:

Калорії: 1,395

 • Вуглеводи: 294 грам

 • Сахаров: 64.5 г (22% цукру від загальної суми вуглеводів)

 • Волокна: 22.125 р (0.075% від загальної суми вуглеводів)

 • Вага: 5,25 г

 • Білки: 31.5 грами

Склад: Незбиране Зерно Пшениці, Рису, Цукру, Частково Інвертований Коричневий Цукор, Цукровий Сироп, Екстракт Ячмінного Солоду, Сіль, Глюкозний Сироп, Вітаміни І Мінерали.

Тіло вимагає яких-небудь інших потреб у харчуванні (наприклад, від фруктів) якщо хтось їсть цю кашу?

+186
Jim Johnson 17 груд. 2012 р., 17:47:57

Є багато питань вже на цьому САЙТІ Більше про зменшення плями. Я знаю, що ви не можете просто втратити живота жир без втрати загального жиру в організмі. Моє питання в тому, що я швидше худий хлопець. Я зріст приблизно 179 см і вагою 164 кілограма. Я точно не товста, але я не може бути маркований або скінні. Проте у мене є їжа і помітне кількість жиру на животі, в основному на передній і майже нічого з боків. Зараз я працюю, щоб набрати м'язову масу. Я роблю мікс з кардіо і силові тренування, що складається в основному з сполук вправи 5 днів в тиждень. Я дотримуватися дієти наступним чином

 • Сніданок: 1 чашка вівсяних/кукурудзяних пластівців з 250 мл молока, 2 банана середнього розміру, 5 яєць(цілих 2, 3 білих)
 • Ранковий перекус: 2 скибочки кавуна, 50 ГМ арахісу
 • Обід: 8 унцій курку(частину курки), 150gm змішані овочі(broccolli, буряк, морква, квасоля, горох), 4 тонких скибочки чорного хліба
 • Вечірня закуска: 2 невеликих апельсинів, 1 чайна ложка арахісового масла
 • Вечеря: 8 унцій курку(частину курки), 1 стакан коричневого рису, 150gm змішані овочі(broccolli, буряк, морква, квасоля, горох), 2 яєчних білка
 • Перед сном: 250 мл молока, кілька горіхів

Я набрав вагу з цієї дієти(так як я на теплових надлишків) так як моя мета-набрати більше м'язової маси. Якщо я як і раніше те ж саме я збираюся втратити живота жир або я повинен дотримуватися розкладу, дієта після здобуття м'язової маси, щоб втратити живота жир? Спасибі заздалегідь.

+181
narcoleptic 25 лют. 2017 р., 14:07:45

Я знаю там, здається, багато подібних питань, але більшість з них про біль на верхній частині стопи. Шахта знаходиться на внутрішній стороні обох ніг, коли я бігаю.

Ось моя ситуація. Я дуже надмірна вага (чесно я важу близько 290 за 6'0) і в мене дуже плоскостопість. Я пішов і купіть хорошу взуття з товстою підошвою гель (це правильне слово? довелося перекладати). Біль виникає тільки при запуску після близько 700м і досить швидко зникне, коли я перестану бігти. Після моєї пробіжки я відчуваю себе після цього ніякого болю, так що я не думаю, що я постраждав (поки). Я теж так само біль у литках, але біль у нозі ще гірше і змушує мене перестати бігти, хоча я ще міг ходити.

Це питання надмірна вага і плоскостопість? Буде втрачати вагу роблять його краще, і я поранюсь я продовжувати працювати?

+156
Michael Tantillo 15 лист. 2018 р., 12:29:25

Я думаю, що назва може бути трохи вводить в оману, тому дозвольте мені пояснити.

Я використовую до і після тренування п'ю протягом останніх 6 місяців або близько того з великим результатом. Я використовую ВСАА до цього, але пост wortkout пити, як видається, дають той же результат, так що я за таблетки ВСАА.

Минулого тижня, з якихось причин я була без сил, змучений, перепрацював в спортзалі, не впевнений. Так що я купив деякі ВСАА знову (тієї ж марки, як і раніше, ГНЦ Мега BCAA) і я відчуваю себе краще.

Так за останній тиждень я приймаю 4 таблетки ВСАА вранці і 4 в обід кожен день, і це допомагає мені залишатися бадьорим і енергійним.

Я зловживав речі або використовувати його з причини неправильної і повинні споживати щось інше?

Мені 42 років і сильно позайматися 2-3 рази в тиждень, але уроки танців двічі в тиждень.

Таблетки ВСАА містять по чотири таблетки:

 • L-лейцин: 1600 мг
 • L-ізолейцин 800 мг
 • L-валін 800 мг
 • Д-пинитол 60мг
+104
375445340556 16 лип. 2013 р., 19:12:02

Базальний рівень метаболізму (BMR), і брат, рівень метаболізму (RMR), зверніться до кількість калорій ваш організм буде спалювати без яких-небудь робіт. Вони схожі, і для зручності, більшість людей мають на увазі РМР, коли говорять про добової потреби в калоріях. Кілька речей, які впливають на ці цінності, такі як:

 • Частка м'язової маси жирової. Враховуючи двох чоловік, при цьому загальна вага тіла, тим більше м'язової маси буде мати більш високу РМР.
 • Загальна вага тіла. Більше клітин в організмі, вимагають більше енергії для їх обслуговування. Це не привід йти і напиватися, але з урахуванням двох людей з однаковими відсоток жиру в організмі, тим більше загальна вага буде вище РМР.
 • Термічний ефект їжі (ТЕФ). Деякі продукти вимагають більше енергії для обробки, ніж інші. З точки зору обробки макро-поживних речовин: білка вимагає більше енергії, вуглеводів далекому другому, і жиру вимагає мінімум обробки.
 • Нормальний рівень активності. Хтось з активної роботи, як на будівництві буде природно спалювати більше калорій, ніж хто-то з роботи.

Отже, висновок з цього:

 • Збільшення м'язової маси. (зверніть увагу, скорочення жиру в організмі, ймовірно, хороша ідея з інших причин)
 • Їжте дієти з високим вмістом білка.
 • Бути активним більше відсотків часу.

Зараз, у мене були тренування, на яких я спалюю до 1400 калорій в 90 хвилин навчання. У порівнянні з моєю РМР близько 2400 калорій, це 25% від витрати енергії за день (2400 + 1400 - 150 [до 150-корекції для калорій, я б все одно спалили] за день). Це вписується в дуже добре зі звітом клініки Майо.

Також є деякі прихильники переривчастий посади, наприклад, м'язової маси, що загадав тіло робить більш ефективне спалювання калорій завдання, коли у вас є менша кількість більш великих страв. Наприклад, якщо я з'їв 2400 калорій в 3 рази, кожен близько 800 калорій, я був би більш повний і добре довгий час між останнім прийомом їжі і першим прийомом їжі наступного дня.

+96
dolegi 29 лист. 2018 р., 06:50:19

Від як природний природний Бодібілдинг

"Природний" в даному випадку означає "в даний час не на стероїди та інші препарати в цей самий момент... як би не ті, які можуть бути виявлені кульгавий тест на наркотики в бодібілдинг-шоу."

і

Ви можете обдурити тест такий препарат, роблячи кілька маленьких хитрощів.

Що сказали, то малоймовірно, що ви навіть не може наблизитися до без неприродних поліпшень, якщо навіть організацій, присвячений природну бодібілдинг не близьке до природного.

+87
Miykah C 26 лют. 2017 р., 12:32:52

Якщо ви говорите про скорочення живота жир, ви повинні прочитати, що зменшення плями-це міф: ви не можете вибрати жир на будь-якій частині вашого тіла.

Але прямо відповідаючи на ваше запитання, найменша частина обладнання, я не знаю для черевного преса-це Ab колесо:

enter image description here

Один нюанс на колесо Ab полягає в тому, що він насправді займає досить потрібною людиною, щоб безпечно використовувати його. Якщо ви можете тримати планку на хвилину або близько того, я думаю, що ти в хорошому місці. Це може бути багато навантаження на зап'ястя, плечі і м'язи живота.

Використовується неправильно, це може покласти багато навантаження на вашу поперек, а також.

+84
MalcolmW 11 квіт. 2019 р., 20:26:09

Форма тіла має багато спільного з нею. У мене дуже довгі ноги і короткі руки, тому буде потрібно величезна кількість кута для мене, щоб мати можливість доторкнутися пальцями (що я можу). Моя 80-річна бабуся завжди могла (і може досі), але у неї ноги дуже короткі в порівнянні з її руки... вона може зробити це без розтягування все що завгодно, а для мене я роблю величезну кількість розтягування і навіть не в змозі досягти! :-)

+21
Bill Spilker 28 вер. 2012 р., 02:03:51

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil