План підготовки необхідно/переважно, якщо у мене немає мети виконання певної раси?

Я нещодавно приурочений собі роботи 5к. У мене немає ніяких серйозних досвіду навчань, хоча в минулому були періоди, коли я трохи пробігтися. Мій час було трохи під 30:00, і я зробив це кілька разів з тих пір, йдучи так швидко, як 26:50.

Я також виявив, через простий погуглите, різні раси навчальних планів. Ці всі, здається, бути спрямовані на підготовку до певної раси в певну кількість тижнів, і об'єднати купу різних видах трас з різними темпами, відстаней та інтенсивностей. У мене немає причин сумніватися в тому, що такий план є кращим способом для підготовки до конкретної гонці, але це не моя мета-я просто хочу додати вправу в своє життя.

Було б погано відмовитися від такого плану і просто пробігти 5 кілометрів пару раз в тиждень? Я хочу зробити найпростіше, що можливо, тому що я думаю, що це зробить мене більш імовірно, щоб дотримуватися його. Я б, звичайно, але переглянути, якщо більш різноманітну рутинну б принести відчутну додаткову користь і допомагають уникнути травм.

(Чому 5к? Без особливих причин, це просто відбувається, щоб бути стандартної довжини, яка збігається також кількість часу, який я хочу провести запуск кожної сесії.)

+256
Donald Holmes 19 жовт. 2010 р., 06:40:17
39 відповідей

Я тут недавно помітив, що у мене були проблеми з моїм рівнем енергії. Незважаючи на те, що я всі 8 годин сну, я все одно дуже втомився протягом дня і буде спати до кінця дня. Мені було цікаво, якщо є інші способи, ніж вправи, щоб підвищити свій рівень енергії.

Деякі фону:

Я серйозно ще не здійснював протягом останніх 3 років, поки кілька днів тому. Я зазвичай граю в теніс два рази в тиждень у весняно-літні місяці протягом години за один раз, то нічого Осінь/Зима. За минулий тиждень, я вирішив, що мені слід почати регулярно знову працює, так що я бігаю приблизно 20-30 хвилин в день для початку (перший день було важко) і, здається, досить добре працює. Я не так втомився, як я використав, щоб бути і це тільки 4 дні до мого нового режиму.

+913
dafqnumb 03 февр. '09 в 4:24

Тому я не зовсім впевнений, я розумію, що ви питаєте. Ви були навчені спочатку, що може призвести до збільшення часу відновлення. Так звичайно, що я б рекомендував би, що ви переконаєтеся, що у вас є достатня споживання білка. Я також рекомендую розтяжка ваші основні з чим-то, як йога може допомогти. Я дуже рекомендував би вгору перед собака. Якщо у вас немає місця, щоб взяти клас, я б запропонував або тренувальний клуб Найк або YouTube, щоб знайти процедури.

+899
William Gloege 30 січ. 2015 р., 02:49:27
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я б сказав, що стоячий серфінг з веслом-це також відмінний спосіб, щоб спалити калорії. Ви можете спалити до 800 калорій/год

Він імітує рухи для paddleboarding і допомагає зміцнити ваше ядро. Тим не менш, це всього тіла тренування, що цілі сідниці, спина, плечі і ноги. Ноги, щоб допомогти гарантувати, що ви продовжуєте стояти. Сердечник укріплений в той час як ви переконаєтеся, що ви дитячий зберігаючи стабільним. Плечі будуть укріплені, а сама по собі дитячий. Ви будете почувати себе спалити протягом декількох хвилин після початку.

+890
Sticea Paul 23 лют. 2015 р., 05:43:45

Хоча є м'язи самих рук, більшість з них знаходяться в передпліччя. Як дивовижний приклад, перевірити скелелаз Адам Ондра о 4:02 В цьому відео, де він ступає по стелі печери, схопивши сталактити: http://www.youtube.com/watch?v=gOC15Atu39U . Ви можете ясно бачити, що за такий хватки він досяг, його передпліччях величезні в порівнянні з його плечей.

Але тренування не тільки м'язів. Ви також Будуємо сила вашої сполучної тканини, і там багато чого в ваших руках.

+885
Gagandeep kaur 27 груд. 2010 р., 22:41:35

Якщо ви ще не перестали рости, то ви можете додати трохи додаткової висоти. Тим не менш, єдиний реальний спосіб, щоб сказати це, щоб рентген зробили ваші пластини зростання. Якщо вони закриті, тоді ви не зможете природно додати висоту.

Розтяжка і йога може допомогти повільно скорочується, що все проходить, як хрящів хребта і дисків повільно стискати протягом багатьох років.

Існує також можливість хірургічного втручання, але це дуже дорого і боляче. В основному ваші кістки вирізати і розташувати з рам і стрижнів повинні бути злегка розсунуті, і кістка росте, щоб заповнити прогалину. Проте, це може призвести лише до дюйм або так з вигоди, а має можливість бути важко.

+881
user4046197 1 груд. 2019 р., 05:57:58

Силових тренувань, безумовно, може зробити кістки більш щільні, а також зміцнити зв'язки, хоча фактична довжина кістки не змінюється.

+874
alesio18 6 лип. 2013 р., 14:20:18

Мені 18 років, середнього зросту і досить худа - не фанат в цілому ідея йти в спортзал, щоб піднімати тяжкості, не отримавши велике, якраз підходить.

Тренування маразм хороший підхід? Якщо це так, я повинен бути після дієти він рекомендує (в тому числі і протеїн)?

Маразм (і P90X) обидва хороші програми. Я не знайомий з дієтою, але якщо ви худа, то вам доведеться його збільшити. Я б сказав, купити його, стежити за правильністю харчування, а також тренувань, Якщо ви не бачите результати, які ви потім після налаштуйте ваш макроелементи як треба (швидше за все зростання з звичайного харчування може бути спрямована більше у бік втрати ваги, може у них є різні варіанти, правда?). Просто не ходіть за шкалою, навіть не дивіться на ваги, якщо ви тільки почали. Ідіть як ви виглядаєте, як ви відчуваєте, як ваша одяг підходить.

Ви напевно боротьба коли починається маразм, але якщо ви дотримуватися його, ви отримаєте в формі. Це серйозні ваги HIIT (висока інтенсивність інтервал підготовки).

+863
arynhard 9 трав. 2010 р., 05:51:27

Поки не ясно, яке навчання ваш радник, але він буде хороша ідея, щоб проконсультуватися з вашим лікарем, особливо якщо є сімейна історія серцевих проблем. Якщо ви лікар і побоювання, вона може замовити навантажувальний тест, щоб подивитися на можливі проблеми з серцем.

Що стосується вашого питання, якщо ви тільки починаєте програму вправ, це гарна ідея, щоб не працювати дуже важко, коли ви починаєте. Якщо ваше серце здорове, ви не в небезпеці поранити ваше серце, але ви можете легко зловживати решті частини вашого тіла. Я б також будьте уважні старанно бігати / ходити проміжки часу, коли ви тільки починаєте.

Тим не менш, ви сказали, що коли ви працюєте з рекомендованої частоти серцевих скорочень, ви не відчуваєте, як ви працюєте. Це наводить на думку, що ваш максимальний пульс може бути вище, ніж в середньому. Багато програм тренування засновані на передбачуваний масштаб напруги, а не частоти серцевих скорочень, щоб уникнути цієї проблеми.

Я згодна з іншими на значення типового рівняння для пульсу. Кращий спосіб встановити коливається частота пульсу-це фактичне польове випробування (щось подібне 20 хвилин-максимум), але це перебір за те, що ви робите.

Моя порада-тільки до лікаря, а потім перестати overthinking про ваших серцевих скорочень і в залежності, як ви себе відчуваєте. Люди робили, що за довгий час з хорошими результатами.

+862
vijay danej 25 лист. 2019 р., 16:35:11

У 2009 році я тренувався і втік у Нью-Йорку марафон. Моє навчання у мене працює близько години в день, 5-6 днів на тиждень. Під час навчання я помітив, що великі тиражі зробили б мене жадають вуглеводів, і я їв багато коричневого рису, вівсянки і т. д. Але я також помітив, що поїдання всіх цих вуглеводів дасть мені вугрі від високої глікемічний навантаження їжі.

Сьогодні я їм брокколі і моркву, щоб отримати мій вуглеводів, і вони не дають мені висип, але вони також мають так мало калорій, що я підозрюю (але не знаю напевно), що вони не задовольняють тягу до калорій/вуглеводів(?) якщо б я пішов мій старий план працює.

У роки, коли я тренувався до марафону, я помітив, що деякі, але не всі, інші люди, які мають аналогічні виконує звички теж є прищі, і я підозрюю, що з тієї ж причини, що я зробив (вживання великої кількості високим глікемічним навантаження вуглеводів кожен день).

Моє питання: як я можу змусити його працювати? Як я можу витримати інтенсивної кардіо тренування (біг, велосипед чи плавання) одну годину на день, шість днів на тиждень, і не отримати акне від високого глікемічного індексу продуктів? Буде брокколі і моркву в поєднанні з великим споживанням жирів (більше калорій) вирішить проблему?

Я особливо зацікавлений в чути від людей, які мають досвід вирішення цих питань.

+859
Parnduangjai Thaidumrongdet 10 жовт. 2015 р., 09:00:39

Це добре, що ви робите тягу, але на наступний кращим будівельником розмір прямі безкоштовно присідання вагу. Будь ласка, не будьте самовпевнені перший раз, коли ви робите безкоштовний присідання вагу на всю глибину. Звикнути до руху з порожньою бар і працювати над цим. Я був в змозі зробити машина присідає на більш ніж 400 фунтів, але коли справа дійшла до ваги присідання, я не міг зробити навіть половину. Є така різниця в діапазоні руху, що ти опинишся набагато слабкіше, де машини не потрапили.

Коли у вас перевищено вагу, який ви можете зробити з машиною, єдине, що ви можете зробити, це збільшити загальний обсяг. Більше повторень, більше наборів. Але це все. Чотири великих складових ліфтів також великих масових будівельників:

 • Присідання
 • Станова тяга
 • Лава Для Преса
 • Накладні Прес

Варіюючи інтенсивність і обсяг роботи, ви можете досить багато зростати разом з ними. Комбінація забезпечує міцний фундамент, і чим важче ти йдеш з ними, тим більше маси ви можете побудувати з ними.

Замість трицепсів опустіть вниз, розглянути можливість зробити укладку розширення трицепс з EZ-згортуваність бар. Ви можете завантажити в барі більше, ніж машина. Або, можливо, зважений діпи, щоб дійсно підірвати ваш трицепс.

Я розумію, що є вагомі причини, щоб використовувати машини, але коли не залишилося нічого, що машина може тобі дати, це час, щоб знайти те, що приведе вас далі. Той факт, що машини мають обмеження-одна з найбільших причин, вони можуть лише зробити так багато для вас.

Якщо ви не в змозі зробити вільний вага присідання в паралель, принаймні ваги вашого тіла, ви серйозно обмежує маси, ви можете отримати і переваги, які вона дає у своїй основній сили, стійкості і задній ланцюга сила.

+841
Vitaliy Grigoruk 11 лист. 2018 р., 14:18:39

Сумнівно, що ваш пульс був в синхронізації; ви не можете реально заявити, що без моніторингу. Ви можете виміряти свій крок: це, як правило, близько 160 (кроки в хвилину), із звичайним керуванням гуру рекламували 180, а краще з цілого ряду причин.

Ваше дихання і крок можуть бути узгоджені і вся ця хрень називається опорно-рухового апарату-органів дихання з'єднуючи візерунки, і успіхи йдуть ПСФ (великий крок по частоті).

Там було дослідження, проведене в 2012 році, що аналізували цю трохи, і одним з цікавих висновків є те, що ви не такий ефективний в будь-яке конкретне з'єднання малюнка:

Мінливість з'єднання був найбільшим у ПСФ, із зазначенням дослідження зчеплення стратегії пошуку для з'єднання частота стратегія з найменшим споживанням кисню. Всупереч віра в те, що підвищена міцність частоті буде зменшуватися споживання кисню; ці результати зробити висновок, що це зростання варіабельність частоти сполучення, що приводить до зниження кисню споживання.

Згоден, що навчання було з ходунками, але я думаю, що він все ще тримає вагу. Чиста вона для мене значить, що є більше ніж одне з'єднання, і переміщення між ними, де найкращі результати.

Цікаво, що чим краще ваша база фітнесу, тим легше буде для вас, щоб змінити свій крок, збільшити свій VO2 Макс, і в цілому легше переносити ваші муфт навколо.

+838
mcExchange 20 трав. 2017 р., 08:24:07

Думаю, ви можете працювати тільки на п'ять днів, і ви знаєте, що ви не зможете зробити це через пару тижнів після. Було б краще працювати п'ять днів поспіль, так як ви будете мати більше часу, ніж зазвичай період спокою, або було б краще відпрацювати на альтернативній днів як зазвичай?

+776
PhilipInSitu 18 трав. 2014 р., 09:44:24

Це те, що я роблю (більше частота і час, але основні).

Спліт тіла протягом 3 днів:

День 1 - Груди і трицепс, як правило, короткий день для мене, так що можете включити деякі кардіо День 2 - Спина і біцепс 3 день - плечі і ноги

Із-за обмеженого часу, більшість вправ необхідно виконувати в супер сетах (форма кардіо), а вага буде від помірної до тяжкої (збільшити трохи ваги після кожного сету).

На спині день, я роблю так багато роботи, що я роблю тільки одну вправу біцепс з біцепс використовуються в тягнуть вправи.

Той же принцип на груди і трицепс, трицепси звикнути в просуванні вправ, тому не потрібно дійсно орієнтуватися на них.

Деякі вправи, працювати над вашою основною і АБС в той же час, так що не потрібно витрачати час на тих, Як добре! Стоячи пліч-о-прес, присідання, мертві підйомників, стоячи трицепси.

Харчування є ключовим, якщо ви хочете визначення, але й вище, будуть тримати вас в формі і додати м'язи. Йдучи важкої роботи на ваш VO2 Max, який, у свою чергу, як робити кардіо.

Крім того, уникайте використовувати автомати, з'єднання рухів (рухів, які працюють багато м'язів відразу) краще всього, коли мало часу або ви хочете взагалі сила (яка в цьому випадку).

+734
Ali Izzet 5 квіт. 2014 р., 17:14:38

Більше тренувань не обов'язково дасть більше прибутку. Ви не купуєте масу під час тренувань, ви отримуєте, коли ви відпочиваєте після тренування.

При роботі, незалежно від того, який тип навчання, ваш рівень кортизолу буде зростати. Кортизол-це гормон, який виділяється під час стресу. Серед іншого, це дозволить знизити синтез білка і перешкоджає зростанню м'язів. Коли ви відпочиваєте, рівень кортизолу буде повільно падати до нормальної, і Ваше тіло знову буде в змозі відновити ваші м'язи.

Якщо ви просто постійно додаючи більше вправ рівень кортизолу не повернемося до нормального рівня, і ви не зможете набрати масу. Якщо це зберігається протягом тривалого часу, ви будете рухатися на хитрощі, де рівень кортизолу постійно високим. Це вплине на ваше здоров'я в цілому і може зайняти кілька місяців, щоб вийти з.

Мертвим піддавки, для цього при додаванні більше одного тренування в день. Тут ми переходимо в елітних спортсменів землі. Повний спортсмени зазвичай тренуються частіше, ніж раз в день, і, здається, роблять добре з цим, так? Але вважають, що вони роблять якісний відпочинок між тренуваннями (не робочий), у них є лікар, який стежить за своїм здоров'ям на щотижневій основі, і вони посилили підготовку протягом кількох років (перевтомлена також досить поширені і травми станеться рано чи пізно).

Отже, дотримуватися вашого 5 разів на тиждень. Помірні чи ні кардіо. І уважно стежити за своєю вагою, щоб стояти на тиждень або два-це нормально. Стоячи на місці або навіть зменшується ваш вагу протягом декількох тижнів, то потрібно відступити і більше відпочивати.

+721
rickyzee 28 серп. 2018 р., 00:20:37

Для активації вашого черевного преса ви повинні переконатися, що ваш торс-це вигин. Як говорять інші люди, з висить ногу піднімає його, ймовірно, що ви працюєте ваші згиначі стегна.

Також, від того, що ви говорите, звучить так, як ніби у вас в будь-якому разі досить сильний ABS. Так може вже пора переходити на більш просунутих рухів. Ви пробували скручування на швейцарському м'ячі? При додаванні в stabalising фактором будуть робити ті ж вправи складніше. Ось сайт з прикладами вправ, які ви можете спробувати http://www.ball-exercises.com/exercises/abs/. Є і багато інших.

Сподіваюся, що допомагає

+701
Noxferatu 16 жовт. 2019 р., 05:45:26

Ви не можете.

і риторично запитувати... І що ж ви вважаєте калорії спалені - ви розраховуєте тільки під час тренування або відновлення калорій також? Є наукові докази того, що ваш організм спалює більше калорій відновлюється, в залежності від інтенсивності. Не знаєте, як ви можете виміряти свій рівень інтенсивності.

На мій погляд, я думаю, кардіотренажери даючи зчитувань в залежності від ваги і відстані дуже смішно. Якщо я біжу 1 км в 5 хвилин в порівнянні з 6 і спалювати більше калорій відновлюється. Кожна бігова доріжка у мене коли-небудь дасть мені таку ж суму на милю...

+653
Thiago Lemoz 31 груд. 2016 р., 07:42:24

Штангою Присідання тому це, ймовірно, найбільш ефективна вправа для зміцнення всього південного пояса лінія. Все інше напівзахід і більш небезпечні. Якщо є більш ефективний спосіб побудови нижньої частини тіла воно буде використано професійними спортсменами, а не присідання.

Я не впевнений, що існуючі травма коліна, і що вона буде перешкоджати вам робити. Досить часто люди, щоб уникнути присідань, тому що у них є деякі випадкові болі в коліні, яка дуже добре, могли б бути вирішені (як ви заявили) зміцнення ніг. Я написав відповідь, що ви можете або не можете знайти корисним, це в основному , як я структурованих біг і силові тренування.

Резервне копіювання трохи, хоча, ви повинні бути в змозі зробити присідання без болю. Якщо ви не можете присідати (не бар, не вага) без болю, то у вас дійсно є травма, яка тобі треба або лікувати, або потрібно мати певну професійну медичну допомогу.

Якщо ви можете зробити це, почати працювати з порожньою бар. Потім покласти 5 фунтів з боків, а потім наростити. Дотримуйтесь правильна програма силових тренувань.

Не дивись на присідання, як то роблять інші люди. Дивіться на це, як дуже нормальний рух для людини. Якщо ви не можете зробити це без болю, це схоже не будучи в змозі підняти руки в повітря: це проблема і потрібно її вирішення. Початок світла, зверніть увагу на вашу форму, і наростити безпечно.

+650
Amy Jenn 9 січ. 2017 р., 23:03:50
 • Яку відстань & раз ви повинні використовувати?

Вам потрібен недавнього часу, як це очевидно, використовуються, щоб визначити, наскільки підійде вам на початку програми.

Отже, ви хочете, час від останніх 1-2 місяців. Якщо у вас було кілька гонок за останні 2 місяці, потім ви можете вибрати найближчий до дистанції, яку ви хочете запустити, як це буде найбільш представницький вашої роботи для такої відстані. Але не зважаючи час гонки в січні. Він повинен бути останнім. Важливо те, наскільки підходять вам зараз, а не як годно/не годно ти.

Якщо ви сумніваєтеся, слідувати їх радам: перейти на доріжку і пробігти милю на максимальній швидкості і використовувати.

Особисто я б зробив: введіть останню гонку деталі і створити план. Потім вирушайте на трасу і зробити милі бігти швидко, як я можу і створити інший план. Порівняти обидва плану і бачити, як вони відрізняються.

Вони повинні бути практично однакові, але, можливо, ви змінилися з моменту останньої гонки:

Наприклад, якщо в минулій гонці був 90 днів тому, і ви вже регулярно тренуєтеся так, ви, ймовірно, краще зараз, ніж час вашої останньої гонці було б припустити.

+645
Hasan shaikh 14 січ. 2010 р., 14:28:25

1.Ну по-перше, ми повинні розуміти, що наш організм не хоче нас втрачати вагу. Накопичення жиру-це механізм виживання організму. Назад у кам'яний вік, накопичення жиру, необхідного для виживання(хто знав, коли був наступного прийому їжі!). Так що тепер все, що вам потрібно зробити, щоб втратити жир, щоб обдурити організм! Так, Чит. Це означає, що після того, як ви виконаєте кілька звичайних протягом деякого часу, організм адаптується до нього і намагається мінімізувати втрати жиру. Ви повинні постійно міняти свої тренування як мінімум кожні два місяці, щоб продовжувати отримувати результати. Якщо ви: тренажерний зал: міняйте тип вправ на ті ж групи м'язів Цикл/біг/кардіо: поєднання швидкого і витривалість

2.Інша річ, щоб відзначити, що якщо є надлишок жиру, то тренування без строгих дієт легко допомогти у втраті первісного жиру... але, як ви прогрес, ви повинні підтримувати хорошу дієту. Хороша дієта + відмінних тренувань = здорове тіло!! і зміні структури харчування кожні два місяці, щоб не кинути з-за нудьги!:)

3.Що стосується забору води, Вода є головним ресурсом для відновлення. Після тренування , під час відпочинку організм відновлює всі м'язи і вона має потребу у воді. Крім того, вода ніколи не заподіють шкоди жоден так пий! ;) Насолоджуйтеся вашої підготовки і зробити коментар, якщо ви маєте будь-які питання!

+590
user222872 30 квіт. 2012 р., 08:39:16

Мої стегна завжди були неймовірно туго. Оскільки у мене є спогади, і не зміг підняти прямі ноги на більш 30-45° від Землі. Не можу я сидіти,піднімає ногу, romenian станова тяга і так далі. Моя тяга більше схоже на присідання з підлоги. Займаюся щодня тягнеться майже рік і не помітив ніякого прогресу. Відчуваю, що мої окосту виготовлений із сталі, нерухомі, вони просто не зробити більш гнучким.

Це моя проблема структурної або це повинно було зайняти кілька років, перш ніж я бачу якийсь прогрес?

+585
eppdog 25 лист. 2016 р., 02:22:51

На третій день, я б зосередитися на рухи всього тіла, такі як станова тяга, присідання, жим, тощо. Я знаю пару з них днями ногу, але в іншому ваша програма ізолюючих вправ типу. У вас немає багато рухів, які включають весь організм в цілому.

Крім того, можливо, що він показав тобі вправи, просто щоб ви знали як їх робити, і що він призначений для вас, щоб підписати вгору для його програми ( $ $ ), щоб отримати все це, або що ви хотіли з'ясувати це на свій власний.

Ізольованість рухів-це чудово, але ви не отримаєте стільки користі з них, як ви б вправи, в яких задіяні кілька груп м'язів. Як новачок на все це, ви знаходитесь у досить хорошому місці, щоб запустити програму, коли-небудь 5х5, які будуть нарощувати сили, а також деякі м'язи, і тоді ви зможете регулювати свій раціон деякі тривалої втрати ваги.

+579
kuklaDasha 6 вер. 2015 р., 14:04:04

Організм "вибирає" субстрат для палива на кількість часу, який він має для того щоб забезпечити енергію для підтримки фізичних вправ, і кількість кисню, доступного для використання в процесі перетворення. На низьких інтенсивностей, жирне (як зберігаються і циркулюючих ВЖК {жирні кислоти}) є кращим джерелом, з вуглеводи в мінімальних пропорціях.

Як ви отримуєте більшу інтенсивність і частоту серцевих скорочень, пропорції починають перемикатися, доки на всіх максимальних рівнях (анаеробні), ви отримуєте 100% від запасів глікогену.

Всі хочуть знати, що їх "зону спалювання жиру", і відповідь-це їх все. Вправи протягом 30 хвилин на Х рівні, і ви отримаєте 75% від жирів. Однак, якщо ви займаєтеся спортом для тієї же проміжок часу на рівні Z, ви отримаєте 45% з жиру, а з-за дивацтва відсотки і тренування і калорій, ви можете спалити трохи більше жиру, калорій і з другим.

Суть, однак, полягає в тому, що зниження ваги є функція споживання калорій, порівняно зі спалювання калорій і споживання якісних калорій (а не фастфуд). Дослідження довели, що це не особливий вид дієти (Палео, Аткінс і т. д.), Що робить так багато різниці, як просте скорочення калорій.

Це також залежить від типу вправ. Наприклад, біг на 10 мет рівні буде спалювати більше калорій, ніж їзда на велосипеді по 10 зустрів рівні (ПВКК = метаболічний еквівалент, він використовував для того, щоб з'ясувати, енергії спалюється під час тренування).

Так що якщо ви хочете, щоб максимізувати втрату жиру, з'ясувати ваші цілі вага, їдять чисту дієту і спалювати більше калорій, ніж ви споживаєте. Намилити змити повторити.

+573
junaidmzafar 4 серп. 2012 р., 16:14:01

Напевно зробити деякі розтягування. Це допомагає надзвичайно важкою атлетикою. Крім того, в будь-який час кардіо буде добре. Їх безліч їх досліджень, які показують, що кардіо може допомогти з порціонування харчування. Також кардіо лише допомагає тримати ваше серце в'яжеться

+556
Mike Firth 19 вер. 2017 р., 10:51:42

У нас у всіх є АБС проблема-це жир. Щоб зменшити жиру, їдять менше, ніж ваш рівень обслуговування калорії, але не занадто багато, інакше ви втратите більше м'язів в процесі. Так що рішення на ваше питання:

 1. Отримайте ваш рівень обслуговування калорій.
 2. То їсти трохи менше, і якщо ви бачите, що ви втрачаєте вагу, то ви робите все правильно, але не нереально 0.5-1.5 кг в тиждень це нормально, особливо, якщо ви хочете зберегти ці дорогоцінні м'язи.

Знову ж, якщо ваша мета-показати, що АБС ключ є дієтою і не стільки на тренування. Я зробив 100 присідань 3 рази на тиждень протягом 3 місяців, і я навіть не виглядають по-різному з першого разу я хитався і все завдяки моєму інструктору. Це був випадок сліпий веде сліпого. Так що ваші дослідження про дієти і завжди бути скептиком про те, що інші люди говорять вам, і порівняти його з наукових доказів, є багато ресурсів, доступних в цей день і віку!

+548
Rajesh Jain 5 груд. 2017 р., 08:30:07

На перший погляд стоять парти здається, ще одне "удосконалення" з кинути на об'єкт, щоб оновити та повторно купувати один і той же. По суті, це просто стіл? Ось що я думав, поки не почав свою роботу, яка забезпечувала мене з постійної реєстрації.

Робота у мене сидяча і дуже статичні. Я експериментував і на кілька днів залишився сидіти, не піднімаючи робочий стіл на весь день. В результаті моя почне боліти поперек трохи(стара травма) і мої ноги починають відчувати себе роздутою. Мені доведеться піти на тривалу прогулянку потім, щоб позбутися від цього неприємні відчуття.

В даний час я проводжу перший годину на роботі стоячи, що мій робочий стіл підняв. Тоді я сідаю і перемикатися кожну годину або близько того. Я би працювати стоячи, поки не набридне. Я не можу дійсно сказати, що це стає моєї крові, але це дає мені шанс змінити мою позу на що-небудь більш природне, ніж сидіти.

Якщо ви робите швидкі дослідження ви виявите, що багато проблем зі спиною розвиваються на роботу в офіс. Сидячи на стільці протягом кількох годин. Як наприклад - дископатія, грижа міжхребцевого диска і так далі, і так далі. Стояв високий, випрямляє спину і дозволяє уникнути цього.

Я особисто збираюсь купити стоячий стіл для дому. Це гра-чейнджер для мене.

+538
tremoloqui 1 вер. 2018 р., 19:29:06

Не існує дієти, яка була показана в клінічних випробуваннях, щоб забезпечити довгострокову втрату ваги. Ті, які були добре спроектовані і показують короткочасну втрату ваги (див. вивчення абетки), мають мінімальні втрати ваги, яка послідовно відновив протягом року. Люди, які втратили значну вагу і стримати його носять одиничний характер і, як правило, вибудував всю свою життя тримати вагу, тренуючись кілька годин на день, і обмеження в харчуванні таким чином, що б бути діагностовані як розлади харчової поведінки.

А це можливо, що якась дієта і поєднання фізичних вправ, може призвести до успішної втрати ваги і підтримки ваги, немає такої дієти або фізичних вправ поки не доведено існування наукою. І саме тому після будь-яких відомих в даний час дієта повинна бути зроблено з низькою очікувань. Він не працював на яких-небудь клінічних випробувань, тому немає ніяких підстав очікувати, що він буде працювати для вас.

+469
user2594266 20 черв. 2010 р., 01:56:41

Прогрес легко, враховуючи, що ти регулярно тренуватися і мати достатнє харчування і відпочинок. Для початківців. Коли ви станете просунутим і ваші досягнення набагато вищі, ніж у нетренованих людей , ви повинні планувати циклів , так як прогрес можливий тільки в певній частині тіла або один навик за один раз.

Коли ви стаєте елітою, тобто спортсмени світового класу, скажімо, олімпіади, чемпіонати світу, національному рівні ....

На даному етапі ваше життя організована навколо однієї конкретної події (або сказати сезон).

Навряд чи ви еліта, як в цьому випадку ви би тренер/тренер.

Тому я припускаю, що ви новачок.

В цьому випадку можна спробувати змінити одне з 3-х змінних:

Ви занадто сильно, дуже часто тренуватися. Ви не отримуєте достатньо їжі, щоб відновитися. Вам не вистачає сну/відпочинку для відновлення.

І є ймовірність, що ваше навчання не вистачає інтенсиву для зрушення гомеостазу. 8 хвилин, проте виглядає занадто коротким для мене , якщо у вас Табата протоколу , наприклад, це навіть занадто багато , особливо кожен день.

Постарайтеся замислитися над цим і змінити одну річ за один раз , спостерігати результати протягом 2 тижнів, а потім вирішити .

+445
Vizllx 8 серп. 2012 р., 21:56:09

Асиметрична навантаження на жорсткій штангою буде рухатися центр мас з найбільшою навантаженні. Така несиметричне навантаження, як правило, вважається небезпечним і неефективним, особливо з участю хребта.

Ви завжди хочете, щоб рівномірний розподіл навантаження. Якщо у вас є м'язовий дисбаланс, ви повинні в більшості випадків продовжувати робити регулярні вправи з відповідним навантаженням і прекрасним виконанням.

+383
Neil Anuskiewicz 28 бер. 2018 р., 17:58:37

Я буду чесний, 6 місяців-це довго, щоб побачити ніяких змін взагалі. Ви відстежуєте зміни, Крім того, що масштаб говорить вам? Наприклад, тільки за допомогою стрічки міра допоможе вам з'ясувати, якщо ваш кишечник дійсно стає менше чи ні. Раз на тиждень я беру декілька вимірів, щоб визначити, якщо мені подобається, як йдуть справи:

 • Шия
 • Плечі
 • Груди
 • Руки (трицепс і біцепс)
 • Передпліччя
 • Черевце
 • Стегна
 • Стегна
 • Теля

Я худну дуже повільно, на замовлення близько 10-20 фунтів в рік (5-10кг), так що я можу ідентифікувати, як травмувати його можна просто подивитися на дані. У той же час, я можу втратити кілька сантиметрів і опускається в розмір, але не так багато ваги. Втрата дюйма допомагає тримати мене вмотивованим.

З'ясовуючи дієта

Як довго, як ви їсте хорошу їжу і уникати ресторанів, коли це можливо, є ряд областей, де ваша втрата ваги подорож може потрапити в біду:

 • Ви їсте занадто багато. Періодично, ви повинні зменшити кількість їжі, яку ви їсте, щоб компенсувати свій малий розмір і продовжую втрачати вагу. Коли ви не бачите ніяких змін на пару тижнів (дюйми або вага), це час, щоб скоротити їжу на 200-300 калорій в день.
 • Ви не їсте правильні речі. Вам потрібно певну кількість білків, жирів, вуглеводів, щоб підтримати вашу діяльність. Тримайте білка досить висока (1,8 г білка/кг маси тіла), і грати з співвідношенням жиру і вуглеводів на частину калорій. Я виявив, що мені краще працювати з меншим вмістом жиру і вуглеводів. Деякі вважають, що вони роблять краще навпаки.
 • Ви не досить спите. Ваше тіло потребує сон, щоб побудувати м'язи і спалювати жир. Якщо ви можете дати собі постійної 8-годинний блок ніч для сну, ви будете в оптимальній формі для обох. Коли ви можете про це довго спати і прокидатися без будильника вам будуть оновлюватися, бути в змозі думати більш чітко і більш низький кров'яний тиск і поліпшити безліч інших маркерів здоров'я. Отримання належного сну повинна бути пріоритетом для тих, хто намагається скинути зайву вагу і/або наростити м'язову масу.

Завжди є шанс, що ви щось інше відбувається з вашим тілом, як запалення жовчного міхура, нестачі йоду в раціоні для підтримки нормального функціонування щитовидної залози та ін Однак три кулі адресу головних претендентів, чому ви не втрачаєте вагу і/або дюймах.

З'ясовуючи вправи

Болі в м'язах-це дуже поганий показник, як важко ви працюєте. Все це означає, що ви зробили щось ваш організм не звик. Я вважаю, що після звільнення моє тіло може бути дуже болить від навіть легкої тренування. Я тільки починаю повертатися в тренажерному залі після операції, і хоча ваги я використовую для мене дуже легкий я неймовірно болить. Як тільки я повернувся до гойдалки речей, я можу бути за два рази вагу я зараз з таким же числом повторень і не відчувати біль взагалі.

Що сказав, Є кілька способів, щоб переконатися, що ви досягаєте своїх цілей:

 • Прогресивна перевантаження: ви повинні стає сильнішою, навіть при схудненні. З плином часу ви повинні збільшувати ваги, кількість повторень, швидкість і т. д. Якщо бодібілдинг є вашою основною метою, я рекомендую прогресії, де ви починаєте зі складною 3х8 і продовжувати додавати повторень, поки не дійдете до 3х12 з вагою. Потім збільшити на 5-10 фунтів і починати з 3х8. Коли у вас закінчаться здатні збільшити отак, перейдіть в діапазоні 3-5 повторень, і робити більше наборів.
 • Роботу серцево-судинної системи: я вважаю, що схуднути краще всього, коли у мене гарний серцево-судинних бази. Це може означати обмеження відпочинку між підходами чи вправами. Це також може означати метаболічного кондиціювання, використовуючи штангою комплекси, або просто їзда на велосипеді або ходьба по кілька кілометрів у день. Це не повинні бути високої інтенсивності для того, щоб працювати. Насправді низька інтенсивність кардіо, такі як ходьба швидким кроком може допомогти з активного відновлення, а також допомагає спалити жир.
 • Відновлення: Ви можете дістатися до точки, де у вас занадто багато стресу, а ваш організм просто не в змозі встежити. Їжа і сон-це ваші основні інструменти, щоб допомогти з відновленням. Іноді вам просто потрібно відпочити від тренувань. Інше може бути повноцінний відпочинок від тренувань вагу за тиждень, або вона може працювати з більш легкими вагами і відносного спокою. Ви можете запланувати ці частіше разу на місяць або рідше, як ви відчуваєте, як ви дійсно маєте потребу в ньому. Просто зверніть увагу на сигнали вашого тіла дає вам. Якщо ви не отримуєте правильного харчування і сну 8 годин в день, але все одно відчуття млявим і не в змозі чітко мислити, потрібно відпочити від тренувань трохи і нехай ваше тіло наздогнати.

Резюме

Сподіваємося, що ці поради допоможуть вам з'ясувати, що йде не так, і виправити це. Зберегти вашу мотивацію і дати собі більше, ніж просто один із способів відстеження прогресу. Ви побачите, що прогрес відбувається, але з якихось причин це не зовсім так, як ви думали. Організм-дуже складна система, і кожен крок ви приймаєте, щоб отримати трохи сильніше і ближче до 10-15% жиру мета (для чоловіків аналог для жінок буде трохи вище), тим здоровіше він буде.

+380
John Renyard 27 бер. 2011 р., 13:53:15

Ви згадали в одному з ваших відповідей коментар, після перевірки особистого тренера, ви опинилися "в основному робить все правильно".

Що підказує мені, що ви-ефективний само навчання та само-дослідник. Ви зможете правильно зрозуміти те, що Ви читаєте або бачите на відео, і ви зможете перевести ці знання на правильні фізичні дії.

Якщо ви маєте на увазі, що конкурують на якому професійному рівні, де, безсумнівно, гострим оком для особистого уточнення може бути корисно, я б не став морочитися з особистим тренером.

Це звучить, як ви може бути слабким в районі напружилися. В цьому випадку, можливо, записуючи певні цілі, яких ви хочете досягти, було б корисно.

Наприклад, вести щоденник, скільки повторень і кількість піднятої ваги, і ставте цілі, щоб побити свій останній слід під час вашої наступної тренування. Іншими словами, конкурувати з самим собою. Прагнути краще, сильніше, швидше тебе.

Це також корисно мати тренувального партнера. Там немає нічого, як гарний партнер по тренуваннях, щоб підштовхнути вас складніше. Я розумію, що особистий тренер буде схожий на платний партнер, але я кажу про когось, хто має схожі цілі, хто міг би розшукати вас і підштовхнути вас під час тренувань.

Я можу зробити хороший дохід від моїх власних, але працювати з подругою напевно ампер речей ще більше.

+374
David Byrne 23 трав. 2019 р., 16:19:26

У той час як масаж корисний для розслаблення, зняття м'язових вузлів і зниження напруги в певних, важкодоступних місцях, йога є відмінною альтернативою, особливо якщо вам не подобається отримувати масаж.

Якщо ви любите йогу для відпочинку і виявите, що ваші м'язи отримують адекватно розтягується у вашій практиці і тіло вільно від напруги, ви не будете відсутні, якщо ви не отримуєте масаж. Якщо вам подобається йога, тільки займатися йогою.

Інь-стилі йоги ідеально підходить для поверхневого і глибокого м'язового розтягування. Ви також можете використовувати поролонові валики, тенісні кульки або ПВХ труби, щоб виробити якісь м'язові вузли будинку.

+338
Stijn Sanders 14 лист. 2011 р., 23:00:37

Нещодавно я пішов у мій футбол, і я розповів РП, що я напружував свої верхні покращений зв'язки, або щось в цьому роді. Минув тиждень і два дні, і сьогодні був мій перший день навіть віддалено не вміючи ходити..що потрібно зробити, щоб збільшити свою силу в щиколотку і повернутися як можна швидше грати?

+320
Stasya Bondarenko 4 вер. 2011 р., 23:36:42

В залежності від вашої алергії, низьким вмістом жиру молочні продукти можуть бути хорошим джерелом білка, такі як молоко, сир (вибирайте менш оброблені сир люблю козячий сир, або mozzerella), і йогурт. Інші тварини джерела білка включають, дикий лосось, тунець, інша риба, Туреччини і т. д.

Оскільки у вас алергія до декількох джерел тварини, розглянути рослинних джерел білка, включаючи цільні зерна (коричневий рис, квіноа і т. д.), боби, квасоля, горох, сочевиця, горіхи і насіння.

Марка щоденний яблуко дає список кількість білка міститься в м'ясі, молочних продуктів, зерна, бобові і горіхи.

За словами Тома Венуто, культурист:

З метою розвитку м'язів, тільки рекомендації для протеїну ви повинні слідувати:

 • (1) споживати джерелом повноцінного білка з кожним прийомом їжі,
 • (2) Їжте невеликими інтервалами приблизно в три години (близько шести разів на день) і
 • (3) споживати мінімум .8 грамів до 1 грама на кілограм ваги тіла.
+237
Youssefess 14 лип. 2012 р., 05:55:49

Хоча є тільки небагато потрібно для повного дистанційного навчання та відповіді @JohnP корисно для усього вашого навчання, це дійсно може допомогти зі стратегією, психологічної гарту, і для практикуючих темпі, щоб робити той же час, дистанцію. Зцілення після першої повної тренуванні відстань буде виробляти також відмінний ефект навчання. Я зробив повний дистанційне навчання до 7750 ярдів.

+236
Partbot 2 квіт. 2015 р., 15:21:31

Я думаю зробити 5-денний спліт 1 день груди 2 день спина 3 день плечі 4 день ноги 5 руки,кожен день, що складається з 30 хвилин, гантелі 10 хвилин роботи мішка, і 20 хвилин кардіо. Це гарна ідея, або б я бути перетренованість?

+231
Jimmy LAU 6 лип. 2010 р., 10:04:01

Я припускаю, що ваш аватар означає, що ви нормально грати в керлінг? Це означає, що ви можете отримати користь плавання для зміцнення ваших основних м'язів. Ти не сказав, які саме удари ви знаєте, більш ніж вільним ("кроль на грудях" я припускаю) і на спині ("вночі", я сподіваюся?). З тих, хто, при правильному виконанні, зміцнити своє ядро при обертанні, що тіло робить на кожному ударі.

Відповідь на ваше питання, хоча, так, обидва.

І припинити робити "кіл". Зробити 50 і 100 доларів і, як ви прогрес, все більше і більше відстані. Ви могли б спробувати, наприклад:

 • 2х25 назад + 1х50 безкоштовно
 • 4х25 назад + 1х100 безкоштовно
 • 6х25 назад + 1x150 безкоштовно
 • 8 x 25 є назад + 1x200 безкоштовно

або якийсь набір на кшталт того, як ваш фітнес-рівень в басейні зростає. І якщо ви дійсно підсісти, зверніться до майстрів місцевим плавати клуб тренер (дорослий басейн), і зробити вашу щотижневу зустріч разом з іншими ентузіастами.

+223
Hamed Sangare 1 трав. 2016 р., 09:56:16

В кінці 30-х тут теж... насправді я прописати до думки, що поки у мене є остеоартрит і дві грижі дисків, руху лосьйону. Плавання і важка атлетика забезпечують приголомшливе час полегшення і знову. Він може тривати 1-2 дні, але це допомагає кожен раз.

Я більше не страждаю від головного болю, хоча я до сих пір жорсткість час від часу. Я приписую штангою над головою штанів, особа тягне, і рядків для пом'якшення цих проблем.

+72
Zaki Naeem 12 груд. 2017 р., 07:07:52

Ви говорите, що ви застрягли у вашому широта-пулдаун, але ви хочете бути в змозі зробити chinups. Ну, широта-pulldowns не роблять хороші підтягування, підтягування робити. Так що давайте просто поглянемо на загальну картину і зосередитися на верхній частині спини замість латів. З що сказав, Ось деякі ідеї про те, як подолати ваші плато:

 • План на окремі верхню частину спини день і зробити його першим у тижні, коли ви добре відпочили на вихідних.
 • Використовувати комплекси вправ першого і додати ізоляції після цього. Наприклад, робити підтягування першим, потім додайте гантелі рядків, широта-pulldowns і т. д.
 • Вкажіть ваш реп-діапазон близько 3-5 повторень і використовувати дуже високу інтенсивність. Максимум зусиль тренування зроблять вас сильніше, швидше, ніж 8-12 бодібілдинг реп-діапазону.

Зараз ви сказали Ви не можете зробити прямий чистий підтягнути, але є деякі методи, щоб потрапити туди:

 • Спробуйте зробити допомогли підтягування. Є машини для цього, але ви могли б також використовувати опір смуги або тренуваннях.
 • Негативні повторень (Стрибки вгору і потім йде вниз повільно) також корисні.
 • Якщо ви можете зробити потягування, а не робити їх. Вони працюють ті ж м'язи, по більшій частині, так що є значні перехідні між цими (та всі інші підтягуючі варіації). Це також хороший спосіб, щоб запобігти травми, перенісши стрес трохи навколо.
 • Якщо ви в змозі зробити кілька повторів, почніть кластеризації. Поставити мету і досягти її в декілька наборів, як багато повторень, як ви можете.
+18
Don Clark 30 жовт. 2013 р., 08:11:25

Я радий, що ви заходите в світ штангою рядків. Вони багато рядків, по-моєму. Для вирішення вашого питання, я повинен йти з зверху захоплення.

Для підтримки моєї відповіді, я рекомендую поглянути на відео, представленому в цій статті зігнутому штангою поспіль.

Ви помітите, що під час схилився над штангою рядків нахилитися над бар і ліфт, так що з допомогою зверху ручка дає вам міцну фіксацію і краще в кут підніміть вгору.

Я сподіваюся, що це допомагає ви - Ніл Кук

+11
jiroch 9 серп. 2014 р., 18:13:40

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil