Може занадто багато калорій, ризик для здоров'я?

Я худий і хочу набрати вагу.

Я роблю регулярні вправи і вирішила, що мені треба їсти більше, щоб набрати вагу. Я зробив протеїновий коктейль вагою близько 300г і 1672 калорій.

Враховуючи, що моя добова доза становить близько 2000ish калорій з моїми загальна добова витрата енергії (TDEE на) про те, що багато, додавши 1600 калорій кожен день, що погано позначається на моєму здоров'ї?

Я буду їсти стільки близько 30 днів, тому я набрати близько 7 кг це моя мета. Я пізніше конвертувати деякі з жиру, який я придбав в м'яз (не безпосередньо звичайно) але це зовсім інша історія.

У будь-якому випадку моє питання: можете додавши 1600 калорій мені нашкодити як-то?

+562
April Timms 22 жовт. 2010 р., 21:53:37
36 відповідей

Немає нічого поганого з бігом на вулицю. Просто носити шари і вжити заходів обережності при запуску, де накопичення льоду, швидше за все. Я провів чимало років пробіг по пересіченій місцевості на висотах 8000 в коледж, і зовні для переважної більшості це. Це включено під час дощу, хуртовини, в досвітній темряві, і т. д.

Якщо ви волієте працювати в приміщенні, бігова доріжка є прийнятною заміною, або басейн, біг-це альтернатива, а також.

Та ні вага процедури, які будуть підтримувати/покращувати дистанції фітнес. Єдиний спосіб підтримувати біг або поліпшити його, щоб запустити. Є деякі дослідження, які показують, пліометричні вправи можуть допомогти збільшити швидкість бігу, але це в основному для коротких (400М і більш короткі) дистанції, і пов'язана, зокрема, вибухонебезпечність самого початку.

Якщо ви хочете працювати вночі, ліхтарі Petzl і деякі інші компанії роблять дуже гарні фари. Я б вам налобний ліхтар, який працює, принаймні, 40 люмен, миготливий ліхтар і легкий світловідбиваючий жилет. Це налаштування в даний час я використовую при роботі в нічний час.

+998
user30463 03 февр. '09 в 4:24

На початківців етапах, всі заходи, що можуть поліпшити загальний фізичний стан. Як прогресує, однак, всі атрибути поліпшити в більш конкретні способи. Це менш характерно атрибутів як сила і правда атрибутів, як кардіо.

У нас є спільні серцево-судинних можливостей, що може бути виміряно діяльності ми не звикли чи інакше VO2max. Але поліпшення кардіо перетворюється в спорт-конкретний проект досить рано.

У цій статті Нью-Йорк Таймс світло на науку, але й суть правильним і посилання на відповідні документи:

Кожен вид спорту використовує дуже специфічні м'язи і нерви. Використовуючи еліптичний крос-тренер може відчувати, як ніби він здійснює свій біг м'язи, але це не дає вам таку ж підготовку, що біг не робить. Не тренувати м'язи необхідно для їзди на велосипеді.

"Ви можете підтримувати вашу серцево-судинної системи, крос-тренінг, але це вкрай складно підтримувати вашу продуктивність, коли ви покладаєтеся на крос-тренінг," доктор сказав Танака. "Це тому, що ви порушуєте принцип специфічності тренування".

Наскільки мені відомо, це досить відомий в науці тренування: аеробної бази, є досить загальним, але крім цього, кардіо в основному для певних дій (особливо в порівнянні з міцністю).

+914
Andrew Wilson 4 черв. 2011 р., 23:31:45
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я хотів би деяку зворотний зв'язок на Програма тренування для підтримки моїх цілей в бік великого турніру бойових мистецтв і, можливо, знову надходить на військову. Строки для обох середини липня 2018 року.

Поточний Стан

 • 5'10" (1,78 м)
 • 178 фунтів (80.9 кг)
 • 18 % жиру (виміряно в 9 разів супорта тесту, в середньому з двох різних вимірах імпедансу)

Цілі

 • 168 фунтів
 • Функціональні збільшившись на 15% В сила (так що якщо я можу зробити 165 фунтів жим тепер, 190 жим лежачи по цілям дати)
 • 40 хвилин 5 км пробіг
 • 50% збільшення числа великих гнучкість (так що якщо я можу зробити з розрізом збоку до кута 90 градусів, тепер зросте до 135 градусів. Повний поперечний шпагат буде 180 градусів.
 • Збільшення висоти стрибка і швидкості латеральної (конкретна %)

Обладнання/Обмеження

 • Доступ до повністю обладнаний тренажерний зал на роботі (зазвичай біговими доріжками та кардіотренажерами, зал аеробіки, пару хороших лавки, гантелі і т. д. Не комерційний тренажерний зал, але добре для корпоративного об'єкта)
 • Трансивер набір для навчання (базовий повний комплект підвіски)
 • Обладнання спритності (2 сходи, 2 сетах-6" з бар'єрами, 100 конусів, 2 степ платформ)
 • 8 годин робота в офісі (обмеження)
 • 2 дітей у віці до 3 (обмеження і мотивації)

Приблизна структура тренування

 • Зранку в понеділок: тренажерний зал, зосередитися на верхній частині тіла. Загальні вправи з обертанням/варіація на тему кожен 6ish тижня.
 • Вечір понеділка: клас форм (бойових мистецтв), 30 хвилин на розтяжку після занять
 • Вівторок: кардіо, розтяжка (у тому числі деякі роботи ПНФ для збільшення шпагат)
 • У середу вечора: кардіо, тренажер TRX вправи (усього тіла), розтяжка
 • Четвер ранку: кардіо, форми/зброї, розтяжка
 • У п'ятницю я: тренажерний зал, зосередитися на нижній частині тіла. Ж значення, як і в понеділок ваги
 • Субота: форми/класу зброї
 • Неділя: кардіо, розтяжка

Кардіо буде в основному працює, початковий акцент буде на дивані - 5K програми, потім 3:2:1 програму я виклав тут раніше. Я не турбуюся про бігу, ось тільки вказавши час.

Мій нинішній раціон близько 80% правильне харчування, 20% накрутки/небажаною. Це не сильно зміниться. В даний час я їм традиційне 3-разове харчування/добу.

Що я хотів би конкретні відгуки на тижневому графіку, з акцентом на точки для поліпшення і, можливо, терміни поживних речовин.

+885
user238671 5 жовт. 2018 р., 22:18:23

На жаль, там не секрет, щоб поширювати тут чоловік. Це просто питання підтримки негативного щоденний обсяг калорій полку (більш щодня спалюваних калорій, ніж споживається за певний період часу). Як тільки ви досягли статури ви шукаєте, ви можете почати, щоб відповідати щоденних калорій, споживаних калорій щодня, щоб підтримувати цю цифру.

Враховуючи форму ви, я, напевно, не говорив вам, що ви вже не знаєте. Якщо ви вже робите з негативною калорійністю раціону, то він повинен бути тільки питання узгодженості до цього відсоток жиру починає падати. Якщо швидкість занадто повільно по своєму смаку, відповідь проста: або спалювати більше калорій і споживати менше калорій, або обидва. Це не має великого значення, чи робите ви кардіо, підняття тягарів, або ведмідь боротьба, поки що негативною калорійністю дотримується. Удачі.

+875
KerriQueen 24 черв. 2019 р., 16:33:25

У мене є три дні на тиждень план тренування (важка атлетика Пн,Ср,Пт, в основному рук/тулуба, плечей, спини спліт respecively, на годину або більше) і я роблю кардіо у перервах між (у залежності від часу року, біг або танці). Я в принципі хочу набрати форму і в цілому відчувати себе здоровішими.

Вранці, я був би мотивований, щоб зробити короткий біг навколо будинку (8 хвилин), а потім робити віджимання, хитання преса - це "30 хвилин тренування перед сніданком", так сказати. Тепер я задаюся питанням, якщо це фактично може бути контрпродуктивним або якщо це добре. Вранці діяльності досить легкий в порівнянні з підняття важких речей, кажуть, але я не впевнений, що якщо, наприклад, відпочиваючи фаз для зброї (які повинні бути більше, ніж один день) також означає, Я не повинна віджиматися і т. д. щодня.

+860
nikUoM 17 жовт. 2019 р., 08:53:58

Відповідь Дерека звучить, але я особисто знайшов наступну ієрархію в ремонт свою техніку підйому:

 1. Використовуючи слова для опису проблеми
 2. Використовуючи відео, щоб люди покритикувати мою форму (див. Rippetoe форум і кроссфіт форумів, на двох)
 3. Отримання особистої формі перевірити від когось, хто піднімає
 4. Потрапляючи в особи коучинг від кваліфікованого, активного тренера

Зокрема, я виявив, що останні два майже еквівалентні в послужливість, а різниця між 1 і 2, і між 2 і 3, величезна. Отримуючи індивідуальну допомогу на порядок більш актуальне, ніж будь-відповідь в інтернеті, відео або не.

+856
Elijon Banks 26 квіт. 2015 р., 04:56:09

Я почала постити протягом тривалих періодів часу, коли я був підлітком в середній школі, в той час як я був у футболі і важкої атлетики. Я зараз майже 50 і постив протягом тривалого періоду багато разів до 22 днів тільки на воді.

Під час посту я схудла без помітної м'язової маси і в школі моєї важкої атлетики Максів залишився таким же як під час і після голодування. Все, що я втратив був непотрібний жир.

Однак, були деякі побічні ефекти голодування...

Кілька років тому моє кров'яний тиск був занадто високим, і мій лікар мене на артеріальний тиск препарати. Я голодував 22 дні (з іншої причини) і моє кров'яний тиск знизився до нормального...і залишилася нормально без наркотиків.

Мої почуття були гострішими (особливо смаком і запахом), болі зникли, мій псоріаз прояснилося, і я відчував себе майже так само добре, як я зробив, коли я був підлітком.

Для тих, хто вважає голодування переоцінюють, непродуктивно, призводить до втрати м'язової, або є якісь інші негативні думки, все що я можу сказати, що вони не вистачає на надзвичайно корисний досвід.

+841
Javal Nanda 23 серп. 2019 р., 22:23:29

Мені 25 років і стане 26 в кілька місяців. Я 173см, можна ще зробити заввишки з певних вправ?

Зверніть увагу, що я 75KGs з 7кг як зайва вага і зараз я працюю, щоб втратити жир.

+802
Craig Constantine 10 черв. 2014 р., 21:22:52

Стартова сила-стиль тренування було б добре разів на тиждень. Але стартову силу програма не буде працювати дуже довго разів на тиждень тренування чергуються з аеробікою. Ви не зможете далеко просунутися в підвищенні ваги.

Якщо у вас є, ліфт раз в тиждень. Але розумію, що змінюючи програму, зробить його менш ефективним.

+773
Johnny Sowell 4 лют. 2010 р., 12:25:21

Раз-під-напруги, коли ви рухаєтеся, тримати і в іншому випадку робить роботу для того, щоб тримати вагу в певному положенні. Думаю, зробити повільний ваги присідати, це буде вам важко, якщо ви повторіть його, тому що ваші м'язи знаходилися в постійній напрузі, нарощування молочної кислоти і створення кількох мікро-сльози. Цей принцип, чому робить дошку розробляє м'язи живота, вони перебувають під постійною напругою і, отже, робить роботу, яка (ефективність дошку вбік) розвинути м'язи.

Щоб розвинути силу і потужність, раз-під-деформація невелика деформація зад відмінний, на витривалість і естетичного розвитку, ваше напруга буде менше, і раз-під-напруги буде більше.

На міцність (здатність переміщати важкі предмети) і потужність (здатність переміщати важкі предмети, що швидко) ви хочете, щоб дійсно зосередитися на вашій формі і вибуховою драйв. Для обох цих видів діяльності багато ліфтерів використовувати дихання сигнали, щоб допомогти побудувати темпу. Ваша увага для цього завжди повинна бути під контролем рух ваги, щоб переконатися, що ваша форма не зламатися і завдати травму.

Використовуючи станова тяга як приклад:

 1. Комплект: перевірити форми правильно перед ліфтом (1-2 секунди)
 2. Вдих: оточити своє тіло (1 секунда)
 3. Привід: підняти вагу (1-2 секунди)
 4. Провести: перевірка форми на вершині підйому, нейтральний нижній частині хребта і т. д.
 5. Нижче: контрольоване зворотний рух диск (1-2 секунди)
 6. Видих: повертаємося до 1.

Там повинен бути ритм рухів, але який налаштований на фізичні вправи, але більшість великих підйомників (мертві, жим, присідання, прес, рядку) має слідувати вище каденції. Розширений підйомників (Олімпійський) мають свій ритм і, що краще вчили професіонали.

На витривалість (уміння тримати буду) і що я припускаю, що ви маєте на увазі гіпертрофія (підйом по естетичним тільки), ви будете мати більше часу під напругою, виконуючи більше послідовних повторень вправи. (3-4 комплектів 10 на відміну від 3 комплектів 5 для міцності).

Для них, як правило, можна об'єднати деякі з кроків вище, дозволяє поглянути на завиток:

 1. Комплект: перевірити форму і вдихнути в ортез ядра (1 секунда)
 2. Ліфт (1 секунда).
 3. Нижній (1 секунда) та видихніть.
 4. Повернутися до 1.

Знову ж таки, форма-це найважливіше, якщо ваша форма ламається, робити локони, знизити вагу (а не повторення) і закінчити ваші набори.

Однак, немає нічого поганого у зміні вище, щоб менше повторень і збільшуючи час, витрачений на підйом і опускання. Немає нічого поганого з робити дуже повільні завитки для набору 5. Це все про часу-під напруги.

ТЛ:ІН

Це залежить від вправи, відповідати вашої каденції на дихання. Раз-під-напруга і напруга-суму визначає ваш розвиток.

+746
Abhaya 10 трав. 2015 р., 23:44:59

По-перше, ви посилаєтеся на Репс, а планка-це ізометричне вправу. З цієї причини, один Планк, можливо, краще розглядати як набір.

Інша точка зору, я хотів би запропонувати, що фактичний час, ви робите планка може бути більше підходить, щоб бути прирівняне до Репс. Грубий приклад того, що я маю на увазі:

 • 120С ваги дошки, дозволить поліпшити в основному на витривалість -> низької інтенсивності (наприклад, велика кількість повторень, невелика вага)
 • 10С планка з 30кг ваги поліпшить основному сила -> високої інтенсивності (наприклад, низьке число повторень, велику вагу)

Так що якщо ти їдеш за зовнішність/гіпертрофія, ви повинні, ймовірно, бути в змозі тримати планку ~1хв, перш ніж додавати вагу. Інакше ви б більше тренуватися для короткострокового зростання.

+721
MoTLD 12 лют. 2010 р., 16:51:57

Я 40-річний чоловік, який вдається підтримувати базовий рівень фізичної підготовки. Більшість днів я роблю пару сетів віджимань, ходьби мої 10000 кроків і цикл на кілька миль. Але я не обманюю себе, що я нічого іншого, ніж на один щабель вище "абсолютно непридатними".

У ці роки перед дітьми, я регулярно гуляли, яєчня і hillwalked. Це все вже забуто. Але я сподіваюся, що через кілька років, коли у мене більше вільного часу, він знову стане можливо. Але я боюся, що якщо я не буду підтримувати мінімальний рівень фізичної підготовки, я не зможу "перевчити" моє тіло, коли я вдарив 50.

Я дуже зайнятий, і у мене немає багато часу приділяти фітнесу. Приєднання тренажерний зал і мови, а приділяє більше, ніж на 10-15 хвилин більше, ніж я вже робити у фітнес.

Що я хотів би бути в змозі зробити, це встати раніше і вписуються в деякі вправи раніше всіх в будинку прокидається. Здається, добрий час доби, щоб зробити це: отримати кров тече, користуватися перевагами підвищеного обміну речовин, біль у бік. Але для того щоб це зробити, я повинен бути тихим , щоб не турбувати сплячих дітей. Тому він не може включати будь-якої активної діяльності, як зірка стрибки або степ-апи.

У мене теж немає спеціального обладнання - навіть не вільними вагами - і немає місця в моєму будинку, щоб зберігати що-небудь більше, ніж, можливо, наручний ремінець вагу. Так що якщо хтось починає робити гантелі з серця нейтронних зірок, його вага всього вправи.

Так моє питання полягає в наступному: якщо я зроблю за 10 хвилин спокійного тіла на основі вправи, як віджимання, дошки чи стіни сидить вранці, це буде дуже цінною для мене сила і фітнес? І якщо так, то які спокійні вправи я повинен бути намагаючись вписатися в ці 10 хвилин для гідної круглі тіла тренування?

+684
b1nary 4 лист. 2015 р., 23:58:54

17-річний спортсмен, 190lb 5'11" Я хочу, щоб дійсно отримати деякі визначення і сила для моїх передпліччях, але не знаю, як йти про це. Будь-які рекомендації з хорошою вправи робити або інші методи?

+666
Nakul Tiruviluamala 13 вер. 2016 р., 08:45:32

Істина полягає в тому, що ви можете побудувати сили верхньої частини тіла і м'язи, використовуючи тільки ваш вагу тіла. Марко прав! Ви можете, принаймні, вкладати в турнік.

Ви можете спробувати цю тренування:

 1. Plyo віджимання
 2. Підтягування
 3. Діпи Стілець
 4. Дошка Хрускіт Тазу
 5. Бічний Дощечки Хрускіт Тазу

Спробуйте виконати 3 підходи по 12-15 повторень (працювати ваш шлях вгору) 3 дні в тиждень з одним днем відпочинку між ними протягом 3-4 тижнів. Після цього, ви повинні слідувати прогресивний принцип перевантаження для того щоб продовжувати нарощувати силу і м'язи.

Ви також повинні поїсти в чистоті і харчуватися здоровою їжею калорій:

Солодкий картопля, яєчні білки, курячі грудки, смажена риба, арахісове масло, авокадо, так як вони завантажуються з хорошим вуглеводів і білків.

Ви можете змінити ці вправи як тільки ви можете виконати більше 15 повторень, легко продовжувати слідувати прогресивний принцип перевантаження:

Гатор plyo віджимання, підтягування, зниження plyo віджимання і т. д.

Удачі!

+603
Rarogmor 30 лип. 2011 р., 22:51:39

Я займаюся 5×5 або три дні на тиждень з тією ж кількістю днів на відпочинок (від підйому) днів. У мене, тривалий час, споживаючи наступний тип дієти і активності, послідовності відповідно:

Вранці

Кокосове масло (половина столової ложки)

Бігти або підніматися на годину

3 яйця, 100 грам сиру, 1 ківі, 10 штук горіхів/Волоський горіх/мигдаль, рослинне

Омега-3 таблетки

Залишок дня

500 грамів м'яса (яловичина/свинина/курка) 200 грам йогурту 200 грамів овочів

Зміни, які я бачу на моєму тілі, як правило, знаходиться в дорозі горизонтальний зростання, тобто спину/груди/плечі ростуть в ширину. Мені взагалі здається дуже потрібне, але не велика, і я відчуваю, що я не повна зростання м'язів.

Я повинен знайти свою дієту винуватим за що?

Редагувати: мені 26 років. 183 см, 74 кг чоловік. Я не вважаю калорії, але я припускаю, що це близько 2600.

+592
Maximetinu 21 лют. 2013 р., 22:27:37

Я 1,83 м (6 футів) у висоту і моя вага 100кг.

Я почав бігати в минулому місяці і зараз я можу пробігти 2 милі з 10 хв зазор гуляє між ними. Тиждень тому Я записалася в тренажерний зал. Проблема в тому, що в перший день мене попросили зробити віджимання 10 повторень 3 сети. Я зробив це. На другий день я спробував зробити це знову, але відчув, як у мене рвуться мої тканини і був в болісної болю. Потім на наступний день я знову спробував зробити віджимання і не міг зробити навіть одному. Сьогодні шостий день (один день проміжок між ними ) і я все ще не можу зробити навіть один пуш-ап.

Мені соромно за мене, соромно, що не так ? він відчуває, як ніби всі її замкнув. Я просто не можу зробити пуш-ап. все інше відбувається. У мене немає більше болю в моєму тілі, але все ж не віджимання, я зараз не ходимо в тренажерний зал, я відчуваю себе погано про себе. що робити ?

+590
Alexander Turkin 3 лист. 2014 р., 04:50:16

Взагалі вагу набирають тренування зростання?

Немає. Неправильна форма призводить до затримки росту. Тобі тільки 16, ти ще росте, так що перестаньте турбуватися про Ваш зріст. Я згоден з rrirower заяву, що ваша висота визначається вашої генетики.

Зараз, як для домашньої тренування, є, ймовірно, багато режимів в мережі. Ось кілька, щоб допомогти.

Пневматична Зброя, Домашні Тренування

Аніме Man Офіційне Додаток Домашньої Тренування

Ботан Фітнес Тренування Вдома

З урахуванням сказаного, я настійно рекомендую робити якийсь силовий тренування рутини , щоб збільшити свою силу. Як тільки ви задовольняєтесь з Вагами ви можете підняти, або продовжувати робити те ж тренування міцності або свій власний спліт або робити різної сили / гіпертрофія рутини.

+581
Andres Mejia 17 лют. 2014 р., 01:08:20

Це може бути удача генетичних малювати, конкретні генетичної допомагає визначити вагу тіла і як швидко ви наберете або втратите фунтів. Дослідники, які вивчають геном людини, ізолювали гени, які впливають на розподіл жиру та розвитку, індекс маси тіла і апетиту, повідомляє Національний інститут здоров'я. Генетика відіграє велику правило, однак є й інші чинники, такі як коли ви піддастеся хронічний стрес або вам недостатній сон, можуть набирати вагу набагато легше, ніж інших людей. Стрес впливає на вибір продуктів харчування при русі від бажання нездорової "їжі комфорту", як жирних, солодких страв. Це може також призвести до безсоння, яка заважає нормальній функції гормонів лептину та греліну, які сигналізують організму, коли є і коли зупинитися. Методики, як йога, глибоке дихання, прослуховування музики або читання може допомогти зберегти ваш рівень стресу. Набрати вагу легко, безумовно, здоровіше

+544
Kalley 20 жовт. 2012 р., 02:52:53

Я роблю групи вправ в той же день. Мій звичайний шаблон робити одну вправу кожну груди, плечі, спина, біцепс і трицепс відповідно. Після закінчення я роблю ще одна вправа для грудей, плечей, спини, Бі і три, відповідно, і знову на 3-й раз

Я хотів би знати, чи є це краще, щоб зробити це так, як я роблю це, або тренуватися кожен куточок через три різні вправи один за одним, потім переходьте до наступної частини тіла.

+532
Jaimee Dowsett 24 черв. 2016 р., 17:57:27

Я худий, негідний 24-річний чоловік вагою 143.3 фунтів (65 кг). Я почав кроссфіт два тижні тому (разом зі здоровим, фрукти і багаті білком дієти) на основі 2-х тренувань в тиждень. Сьогодні у мене 4-й тренування (2 тижні) пішла купувати ваги. Коли я прийшла додому, я взвесилась гола перед маючи нічого, щоб поїсти, щоб побачити, якщо я набрала вагу ще. Виходить, зараз я важу 157.8 фунтів (71.6 кг). Це нормально? Мій масштаб не той? Це занадто багато занадто мало часу, щоб бути правдою?

+479
Prashanth Konda 4 січ. 2015 р., 08:50:48

Ви можете лягти на живіт, а потім підніміть ноги вгору. Ви не тільки підніміть пальці ніг від Землі, але ви також піднімати ноги до точки, в якій коліна теж покидають Землю. Потім ви повторюєте це протягом декількох повторень. Це змусить вас відчути певний печіння в нижній частині спини м'язи. По ідеї, як тільки ви відчуєте ці м'язи працювати, ви будете в гармонії з ними і в результаті знати, коли вони плоскі. Марк Rippetoe використовує цю техніку з людьми, які мають важкий час отримати їх назад плоскі.

http://startingstrength.com/index.php/site/video/platform_lower_back_position_control

У цьому відео ви побачите його продемонструвати цю техніку серед інших. Це відео по довгій стороні (11 хвилин), але дійсно варто подивитися, як це має відповісти на ваше запитання.

+437
Kabilan 17 лип. 2014 р., 09:00:40
 1. Щоб уникнути світло-продукти. Вони мають підсолоджувачі в них, які впливають на рівень інсуліну, і це робить негативний вплив на ваш метаболізм.
 2. Є досить Protiëns (особливо після заняття спортом і на сніданок).
 3. Уникайте коли, шоколад і чіпси.
 4. Не спорті занадто багато, як ідіот. Це призводить до переїдання. Спорт на нормальній основі.
 5. Пити воду або червоне вино. Не пийте калорії (біле вино, пиво, легкі напої, Газовані напої)

Ці поради від 4-годинна тіла книга Тімоті Ферріс. У книзі Більше рад. Для мене вони працювали добре.

+432
Mohd Mohsin 12 січ. 2010 р., 21:16:08

Для точки #1, "чи Є секс знижують тестостерон?"

Для цього я вказую на цю статтю за Examine.com. що набагато більше, приводив і наукові статті, Ніж Тигр фітнес. У ньому наголошується, що чоловіки, які курили протягом трьох тижнів спостерігати незначне збільшення загального рівня тестостерону. Це, здається, не впливає на кількість тестостерону в крові. Загальне резюме говорить:

Результати сім'явивергання зміни в пролактине (збільшення) і допамін (тимчасове зниження), але не призводить до змін у тестостерон. Хоча пролактину і дофаміну як з тестостероном, вони не з'являються гостро впливати на рівень тестостерону.

На вершині цього, є дуже тривалим клієнт StackExchange питання , який вже охоплює цю тему більш детально. Як не дивно верхніх точок відповіді на ті ж дослідження в вивчення статті, але мова йде в цілому інший висновок.

Чого не вистачає-це просто , як сильно все це впливає на продуктивність. Немає ніяких досліджень, наскільки я знаю, що показують порівняння продуктивності між сексуально активними і стриманого чоловіка. Ми знаємо, що більше тестостерону зазвичай означає краще відновлення і продуктивність (тому працюють стероїди). В цілому, хоча я не думаю, що це б , що більшу частину ефекту на середньостатистичну людину.

Для #2: Немає. Людям робити HIIT і до цих пір роблять величезні прибутки. Насправді, люди роблять ВИИТ, тому що це краще для збереження прибутку.

#3 & #4: будь ласка... навіть найбільш інтенсивні сесії не буде покласти пролом в глікоген. І якщо дійсно є проблема енергії, їх може бути, ви могли б заощадити, щоб зробити деякі кардіо.

#5: Ви могли б сказати про це буквально все, що не працюєте. Ви будете домагатися прогресу, поки ви залишаєтеся переконаним і послідовним з навчання.

+420
Gospodin Off 4 лют. 2010 р., 23:12:47

Так, це час, щоб отримати серйозні про створення та здорового способу життя.
Як ти дивишся є найменш заклопотаність зайвою вагою.

Ризик розвитку захворювань, таких як діабет, гіпертонія, серцево-судинні захворювання, рак, артроз, захворювання печінки, репродуктивні проблеми, метаболічний синдром апное сну збільшує як ваш ІМТ збільшується.

Ваш ІМТ на 36 місць у класі 2 Класифікація ожиріння.

Змініть ваші нездорові звички на здорові звички, такі як:

 • Їжте поживну їжу у здорових пропорціях
 • Збільшити свою щоденну активність - щоденні вправи, такі як ходьба, їзда на велосипеді, плавання і т. д. Перервати сидить часто.
 • Спілкуйтеся з активними людьми - знайти активний вид спорту, який вам подобається
 • Навчитися повністю розслаблятися, щоб звільнити обстановці.

Ти відмова? Так, на мій погляд, ви не. Враховуючи, що "більше двох третин (68,8 відсотка) дорослих мають надмірну вагу або страждають ожирінням." за даними нихъ, можливо, ви порівнюєте себе з такими ж повних людей.

Перший крок-це вирішити, що ви хочете змінити. Ось деякі додаткові пропозиції для початку роботи над новим планом: початок тренування, види вправ

+410
Angel Criollo Rayo 31 січ. 2011 р., 07:26:42

Чи можна претендувати на Бостоні або зламати 3 години в марафоні тільки з тренування по вихідних?

В даний час працює +10 км двічі в тиждень на вихідні, і мені цікаво, як далеко це може зайняти мені, щоб розірвати або наближається до 3-годинний марафон.

Якщо не марафон, то що рахунок 1:20 хв або краще напівмарафон?

+344
Senior 23 черв. 2015 р., 08:12:34

Також може бути, що ви недостатньо добре збалансовані з точки зору міцності. Результатом цього може бути погана форма, як і інші люди дзвонять, але якщо я намагався побити мого друга в конкурсі підтяжки:

 1. Втратити всі зайву вагу (жир) ви можете --> Я люблю голодувати
 2. Робота нашого ядра/біцепс/спина/груди
 3. Робити віджимання з хорошій формі, як вже було запропоновано
 4. Йога --> завжди покращує свою форму на що-небудь, здатність підняти, і простягає мені, щоб я не образився
+343
James Matherson 10 жовт. 2017 р., 05:58:56

Я недавно серйозно пошкодив зв'язки на великому пальці ноги, і ледве міг ходити, і були попереджені, що це може зайняти не менше 6 тижнів, перш ніж я зможу знову бігати по ньому.

На жаль, цей нещасний випадок стався, коли я готуюся до марафону в кінці вересня. Я був отстукивают 15 км траси цілком щасливо до аварії, але я в точці, де я ледь можу стояти більше кількох хвилин: Звичайно, ні ваги може йти через пальці на моїй пошкодженої ноги. Палець досі неймовірно боляче, тому взуття з питання і до тих пір, поки ніготь відірветься, я думаю, що плавання-це теж зі списку.

Так ось, у світлі цього, у вас є які-небудь пропозиції щодо того, якого роду діяльність може бути корисним для мене, щоб все-таки взяти участь у гонці в кінці року (якщо все заживе добре)?

Дякую

+333
spirited14 30 черв. 2015 р., 05:55:25

Вуду зубочистка додано 10 градусів ROM на щиколотку після реконструкції стопи. Я не звертав на зубочистки, ні рухливості вод багато розуму, поки він не повернув мене в боротьбу. Я вірю.

+329
MaoDzeDun 1 лют. 2011 р., 06:48:13

Я опинився в дуже схожій ситуації, як ваша. Я працюю 8 годин на добу, добиратися годину, і в кінцевому підсумку дивитися телевізор пару годин на добу (після приготування вечері). Я вважаю себе в пристойній формі. Моя спина трохи болить, але я проігнорував його. Це стає трохи гірше, і я чув про набагато більш серйозним (біль ногу) від інших колег, тому я вирішив знайти допомогу.

Мій лікар порадив мені відвідати терапевта, де він пояснив проблему з сиджу весь день. Протягом чотирьох сесій, він показав мені різні розтяжки і вправи для зміцнення торсу і сідниць (які ослаблені сидить цілий день).

Протягом чотирьох курсів, я вже міг сказати, що було поліпшення. Ключ для розминки. Я б Також рекомендуємо проконсультуватися з лікарем чи знайти хорошого фізіотерапевта.

+300
Elie Soueidy 21 бер. 2018 р., 03:08:59

Як вже казали, було б гарною ідеєю, щоб звернутися за консультацією до фізіотерапевта, у випадку більш серйозною, ніж ви думаєте.

З урахуванням сказаного, у мене є імпінджмент плеча в обох моїх плечах і біль і діапазон руху значно підвищується з вправами і модифікації, які я перерахував нижче. Я роблю ці вправи в день плеча один раз в тиждень.

Це найголовніше (для всіх штангістів насправді), щоб включити зовнішнє обертання вправи, щоб захистити плечі, інакше з часом можна розвинути дисбаланс плеча, що призводить до обертальної манжети плеча-травма, яка потім може перешкодити інших революційних вправ, таких як жим над головою і прес.

Я зв'язав кілька вправ на відео, фізіотерапевт і тренер Джефф Cavaliere, з ATHLEAN-X. Я дуже рекомендую його порад, він має сильний акцент на профілактиці травматизму.

 • Змінено плеча бічній піднімає — зігнутися в талії трохи, тримайте лікті зігнуті і зовні обертати руки вгорі (палець вгору).
 • Scaption замість передньої піднімає — пальці, руки приблизно під кутом 45 градусів (вже або ширше в залежності від вашого плеча Анатомія). Я не супер важкий з цим.
 • Особа тягнути — краще пояснити на перегляді відео. Переконайтеся, що ваші пальці на самому верху. Я також не роблю це один важкий. Зосередитися на формі.
 • Додаткова зовнішня ротація вправи — Якщо у вас є якийсь енергії ви можете додати один або близько того ці вправи від Джеффа відео (вправи починаються о 7:06) або зробити всі з них після грудей день (наприклад).

Сподіваюся, що це допомагає!

+265
DeadFolks 22 трав. 2019 р., 18:13:47

Здається, прямо вперед прогресування і минулі невдачі на мене. Ви починаєте з похилою штангою прес (середньої складності), то ви робите нахил гантелі прес (важче труднощі), то ви робите регулярні штангою/жим лежачи (труднощами).

Так що в принципі, для похилого жиму є фокусом вправи з плоскою прес-доданий в якості засобу, щоб продовжувати йти. Якщо ви працюєте ваші м'язи (або близько до) відмови, то ви не повинні мати багато залишилося в баку, коли ви отримуєте плоский прес. Потім плоский Прес-це шлях "за провал".

Чому гантелі прес в середині? Ну, це проблеми окремо і важче з-за цього. Може бути, вправи для нейтрального хвата? Жим гантелей має перевагу, яка дозволяє змінювати ручки. Технічно кажучи, це має бути те ж саме вправу (якщо ж зчеплення), але це може бути просто спосіб зробити те ж саме в іншу сторону. Воно може бути також координацію річ. Я поняття не маю, але можу припустити кілька можливих причин.

+265
user3456811 14 бер. 2019 р., 14:05:03

Ваше одужання буде страждати в короткостроковій перспективі. Більшість ваших зміцнення м'язів і коригування станеться, коли ви спите. Проте, діти не навчаться спати всю ніч досить швидко. У більшості ви шукаєте на місяць подібного сну, що спричинить за собою проблеми.

Так що коротка відповідь "так", то ви можете піти в тренажерний зал, піднімати тяжкості і т. д. Більш докладну відповідь полягає в тому, що вам доведеться тримати очей на вашому прогресу. Якщо ви не можете зробити вагу до зазвичай (втрата продуктивності за перетренованості, що в свою чергу є наслідком недостатнього відпочинку), ви, ймовірно, потрібно підступ трохи частіше.

Кращий підхід, якщо ви не можете набрати достатньо інших, щоб будь-які доходи, є підтримка. В основному ваші тренування сесій не буде у вазі під час вашого сну-це страждання, але ви не збираєтеся повністю сидячий небудь.

Повторне додавання контенту:

Ваша дитина не збирається тримати вас у нічний час назавжди. Є речі, які ви можете зробити як батько, щоб допомогти вам поспати стільки, скільки ви можете. У перший місяць, малюк не зможе зробити це всю ніч, не прокидаючись і плачу. Це звичайно, тому що бути голодною, потрібно міняти, або вони незручні. Якщо ви контролюєте графік дитини, а не дозволяти дитині керувати вами, ви можете працювати природний малюнок дитини спати в дзеркало твоє. Не відповідати на прості крики уваги, коли пора спати, але не відповісти на три питання (голодний/зміна підгузника/біль/хвороба).

У сухому залишку ми не повинні спати, так що нові батьки повинні розуміти різницю між тим, що вимагає уваги і те, що може ковзати. Дуже часто молодих батьків стрибати при найменшому звуці з люльки. Дитина навіть не заплакав, але і вони працюють на свій бік. Плач дитини буде різним, і ви дізнаєтеся, які потребують уваги, а які ні. До тих пір, коли дитина плаче, перевірити всі важливі речі, заспокоїти дитину , не піднімаючи їх вгору і повернутися в ліжко. Отримати деякі сну. Вони будуть вчитися, і так буде Вам.

+213
dhanraj m 5 жовт. 2019 р., 21:12:29

Як я ненавиджу його, гірка правда полягає в тому, що тренажерний зал може бути страшним місцем, особливо якщо ви особливо соромитися, бентежитися чи інтроверт. Моє головне пропозиція повинна бути або 1, найняти пристойного персонального тренера (судячи "гідний" може бути проблема, однак), або 2, знайти когось, щоб тренуватися, переважно хтось, хто знає, що вони роблять, але іноді є впевненість, щоб просто ходити в спортзал з одним, навіть якщо вони такі безглузді, як ви.

Якщо ні один з них варіант, то я раджу вибрати одну вправу з кожної з наступних розділів, і спробувати, що (вони в основному самі елементарні варіанти, і я поклав їх у порядку переваги зверху вниз).

Ви повинні бути в змозі знайти гідні підручники онлайн для більшості з них. Спробувати, а не техніка потіють занадто багато, щоб почати з, ви можете прочитати всю інформацію в світі, дивитися навчальні відеоролики і обговорити з усіма в інтернеті, але це не має сенсу, поки ви не отримаєте якийсь час у барі.

З-за свого розміру (і це лише припущення, бо я не бачила вас), можна знайти гантелі варіації вправи легше; вони повинні забезпечувати більший діапазон руху (якщо у вас великі груди, тоді штанга буде хіт вашої грудей і зупинити рух більш ніж гантелі).

Пуш

 • Стоячи накладні прес (штангою або гантелями)
 • Сидячи накладні прес (гантелі)
 • Для похилого жиму (штанга або гантелі)
 • Жим лежачи (штанги або гантелей)

Я віддаю перевагу накладні притискаючи до квартира (лаві) натиснувши за різних причин, здоров'я плече і каркаса є основним причин, але спробувати і подивитися, який варіант ви віддаєте перевагу. Накладні роботи може займати більше місця, і багатьох спортзалах є лавки біля гантелі для одягу, і більшість людей лаві гантелями працювати, так що якщо це здається більш безпечним варіантом для вас (копіюємо те, що більшість людей роблять), то дерзайте.

Тягнути

 • Рядки (штангою або гантелями)
 • Машина рядка (вага, а не кардіо)
 • Кабель рядку (машина або кабельний канал)
 • Пулдаун машина

Штангу або гантелі нахилився над рядами гарні, але я бачу, як вони могли б бути трохи ніяково через схилившись над позицією ви ставите себе ст. В лат випадаюче машина / машина поспіль-це досить хороша альтернатива, якщо це те, що ви більш комфортно, використовуючи. Я знаю, що вони не freeweights, але вони одна з небагатьох ситуацій, коли машина буде виконувати роботу.

Шарнір

 • Сумо зі штангою, станова тяга
 • Станова тяга сумо гирі
 • Станова тяга або шафа тягне
 • Румунська станова тяга
 • Одиночна станова тяга ноги
 • Гирьового гойдалки

Це насправді не у порядку переваги, вони більше для того, що я думаю, що ви знайдете простий. Станова тяга сумо виглядають смішно, якщо ніхто в ваш центр виконує і тягне (станова тяга, де бар на блоки, тобто стартова позиція вище, ніж статі) може бути шумно в залежності від того, де ви їх. Однієї ноги станова тяга потребують достатньої кількості балансу, який може бути трохи незручно, якщо ви не можете отримати це право, та гирьового гойдалки є одним з тих вправ, де багато людей вчити неправильно.

Якщо ви не хочете спробувати станова тяга сумо зі штангою, то я рекомендую вам робити сумо станова тяга з одним або двома гирями. Як тільки ви вправні в них, ви можете подивитися гойдалки гирі (відмінно підходить для втрати жиру), або переходити на сумо станова тяга штангою. Також, якщо міцність є проблемою, можна використовувати меншу масу з гирями.

Присед

 • Підтримувані ваги присідати
 • Гоблет присед (гиря або гантель)

Я знаю, що ви не можете присідати, але вислухайте мене. А вага тіла підтримується приземкувата, приземкувата, де ви тримаєтеся за що-небудь руками, і потягніть вгору, як ви встаєте з нижньої частини присідання (щось на зразок цього, хоча, якщо ваш тренажерний зал не має ніякого підвіска тренер шестерні, ви можете зробити те ж саме на машині, або навіть просто тримаючись за щось міцне і провідних ззаду трохи, як ви присідати вниз).

Як тільки ви можете, я рекомендую рухаючись на Кубок присідання. Вони відмінно починаючому присідати руху (не тільки початківців чесно кажучи, я бачив чемпіони з пауерліфтингу використовувати їх у навчанні).

Інші

 • Планк
 • Фермери ходьби
 • Роботи рука

Це насправді може містити все, що ви хотіли б спробувати. Я б рекомендував планки (якщо буде потрібно, ви можете зробити їх своїми руками на лаву в куток зробить вправу легше) і фермери ходить (в основному прихопивши з собою пару важких гантелей і ходити в спортзал, носити їх, хоча це дивно, так я зрозумію, якщо ти не хочеш), а вони обидва чудові вправи, які я думаю, що кожен повинен робити. Працюють руки, тому що комусь подобається (я не до речі, я ніколи не заморочувався з безпосередньою роботою руки).

Сподіваюся, ви знайдете щось корисне тут, одна річ, я б сказав, що навіть якщо ви відчуваєте себе сором'язливим або збентеження в тренажерному залі, ви там намагаєтеся себе краще, і багато людей будуть поважати зусилля, які ти прикладаєш ст. Набагато простіше сидіти на дивані, їсти піцу і дивитися Netflix весь день, але ти ставиш в важкої роботи і робить позитивні зміни. Тримайте його вгору.

+157
pkothbauer 1 вер. 2015 р., 11:19:48

Про що ви говорите-це, по суті Павла змастити ПАЗ навчання. Ідея в тому, що ви берете приблизно половину свій максимум повторень, і зробити багато наборів протягом дня для того, щоб тренувати тіло, щоб бути більш ефективним при русі.

Коли ви говорите "це буде так добре, як нормальне тренування", який повністю залежить від ваших цілей.

Для міцності, вона повинна бути краще, ніж звичайні тренування, ви повинні побачити ваш зважений підтягнути збільшення міцності дуже приємно.

Для збільшення м'язи, там, ймовірно, будуть деякі, але не так сильно, як якщо б Ви були кластеризація наборів разом, щоб зробити щось на кшталт 3 х 5 із декілька хвилин відпочинку між ними (це все навчальна література говорить нам, я особисто не заміряв різницю в м'язи між двома).

Для втрати жиру, знову ж таки, там може бути небагато порівняно з нічого не робити, але це не буде ніде поблизу ефект більш виснажливої тренування.

+129
mrryanjohnston 15 лип. 2011 р., 02:57:28

На мій погляд (тим більше, що це моя відповідь вам пов'язано вище) :), на 220-вік ніколи не повинні дійсно бути використані. Є більш загальна формула (див. жирним шрифтом частині висновку дослідження нижче), а також когорти (групи) конкретні формули, які можуть бути доступні, які є більш точними.

Це дослідження, огляд Наука за 220-вік розрахунок, а також аналіз інших спроб максимум годину формула протягом багатьох років. Висновок виглядає наступним чином (виділено мною):

 1. В даний час немає прийнятного методу оцінки ЧСС.

 2. Якщо максимальна частота пульсу повинна бути визначена, то конкретних демографічних формул повинні бути використані. Однак, найбільш точне загальне рівняння-це Інбар (17) (Таблиця 3); від hrmax=205.8 - 0.685(вік). Тим не менш, помилка (Sxy=6,4 б/хв) - як і раніше неприпустимо великий.

 3. Допустима помилка прогнозу для максимального серцевого ритму для оцінки від VO2max становить <±3 б/хв. Таким чином, для людини з ЧСС від 200 б/хв, дорівнює похибка ±1.5%. Якщо цій точності не можливо, то немає ніяких підстав для використання методів оцінки інакше VO2max, які покладаються на ЧСС формули прогнозування.

 4. Додаткові дослідження необхідно виконати що розвиває багатофакторних регресійних рівнянь, підвищення точності прогнозування від hrmax для S особливого популяцій і видів вправ.

 5. Використання ЧСС найбільше поширення у фітнес-індустрії, і люди, які працюють в цих установах, в основному, мають ступінь бакалавра у вправі науки термінал або в суміжних областях. Ці студенти/випускники потрібно бути більш освіченими в галузі статистики, щоб усвідомити і зрозуміти концепцію помилки передбачення, і практичні наслідки, спираючись на рівняння з великою стандартна похибка оцінки (Sxy).

 6. Підручники з фізіології фізичних вправ і фізичними вправами повинна містити матеріали, які є більш критичними по відношенню до ЧСС=220-вік або аналогічних формул. Автори хотіли б відзначити режим-специфіка ЧСС, надати альтернативний, науково обґрунтовані формули, і висловити всі утримання пунктів 1-5 вище. Аналогічно, академічний охоплення максимального серцевого ритму чи треба пояснювати, наскільки ця помилка не применшує, використовуючи оцінки ЧСС у багатьох польових випробуваннях фізичної Фітнес і в тренажерний рецепт.

+123
Celeste Van Der Vyver 4 черв. 2016 р., 20:46:23

Основна ідея полягає в два етапи. Короткий період обмеження вуглеводів, щоб знизити виробництво інсуліну, а значить і підвищений lipolysys. У той час високим вмістом білка харчування при фізичних навантаженнях повинен попередньо служать м'язи від виснаження, навіть незважаючи на зниження надходження калорій. Потім у другій фазі вуглеводної підживленням приходить у підвищенні метаболізм, вироблення гормонів і
покращуючи метаболізм.

Це ідея. докладне обговорення можна знайти в книзі UUD2 за Лайл Макдональд.

Особисто я знайшов такий підхід занадто складним для результатів.

Однак дієта (UUD2, яка являє собою детальний план, заснований на карбюратор велоспорт в поєднанні з дуже спеціальної підготовки) є досить ефективним, щоб мінімізувати жир набуває при наборі маси або підтримувати м'язи під час втрати жиру.

+45
Ivy 19 груд. 2010 р., 05:06:04

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil