наукових робіт, присвячених росту м'язів (серйозно) недостатньо підготовлений чоловіків?

Загальновідомо, що слабкі люди, як правило, набере чинності в швидкому темпі, враховуючи деякі 3 рази в тиждень штангою програма тренувань. Деякі (Стартова сила) говорять, що є масове м'язової маси тіла (LBM) розвитку за цей час. Інші кажуть, що це просто центральна нервова система (ЦНС) розвитку в цей період.

Я зробив кілька пошуків актуальних досліджень і не можу знайти. - Темпи розвитку ЛБМ непідготовлених людей вище, ніж навчених людей?

+900
zymhan 18 груд. 2018 р., 14:43:21
32 відповідей

Так я почав працювати тиждень тому і після прийому велику увагу я почав працювати на кожну м'яз один день в тиждень.Зараз мій розпорядок приблизно такий:

 • Субота = Плечі
 • Неділя = Груди
 • Понеділок = Біцепс
 • Вівторок = Трицепс
 • Середа = Латів
 • Четвер = ноги+АБС (п'ятниця-вихідний)

Я працюю в свого роду ланцюг мода на 40-60 хв щодня(поки я повністю вичерпані).Минув тиждень і я бачу деякі результати в правильному шляху, але що я був цікаво, якщо працювати на кожну м'яз раз на тиждень достатньо, або я повинен почати працювати на двох м'язів кожен день.?

+973
Bookwyrm 03 февр. '09 в 4:24

Я роблю CrossFit та кілька хлопців у моїй коробці божевільні спортсменів на витривалість. Кілька з них нещодавно зробив ультра марафонів. Інші, ніж багато бігати, вони слідують ЦУ вод. МВ-це просто програма кондиціонування. Якщо ви виконаєте це, це допоможе вам тренуватися на вашому 15км. Але ми універсалом, так що ви, ймовірно, не буде швидким, навіть якщо ви заповніть його з комфортом.

Якщо ви хочете, щоб завершити його і зробити все можливе, ви повинні з'ясувати, що люди з швидким в 15 разів.

+935
jdigital 10 бер. 2010 р., 01:01:23
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Вам слід правильно дихати при виконанні кардіо, через ніс і видих через рот. Коли ви читаєте, ви часто забуваєте дихати. Це причина, чому ви не повинні читати, а робити кардіо.

Звичайно, якщо ви можете робити все одночасно, то йдіть до нього.

+901
Daivoc Kim 1 квіт. 2011 р., 22:25:58

Якщо ви набираєте вагу, ви знаходитесь у профіцит калорій. Не кидайте ваші калорії. Якщо що, то, можливо, ви повинні з'їсти трохи більше, так, але в цілому, якщо ви набираєте вагу, ви повинні їсти більше, ніж ви споживаєте.

Однак, якщо ви не набирає будь-яких м'язів, що має бути неправильно з вашої тренування. Ви говорите, що ви підніматися 5 разів на тиждень - що ти робиш? Великі ліфти роблять більше для додавання м'язової маси - присідання, станова тяга, жими і т. д. Крім того, біг кожен день може бути добре для вашої серцево-судинної системи, але він спалює більше калорій і не робить нічого, щоб допомогти вам отримати м'язи.

+889
Dessarae Williams 10 трав. 2019 р., 20:29:48

Це буде залежати від вашого поточного Спліта, якщо ви тільки починаєте тренування краще дотримуватися комплексу вправ (присідання, жим і станова тяга) 3-4 рази в тиждень. Ви можете зробити день ізоляції для зброї так довго, доки його, принаймні, 2 днів після робити груди/спина день, щоб дати ваша рука достатньо часу, щоб відновитися. Коли ви активуєте ці м'язи під час вправи, його, як правило, не на провал. Спрямовані на конкретні м'язи до відмови призведе до максимального зростання.

Приклад спліт буде

Груди / Трицепс Тому / Бі Ноги / АБС, Плечі, Бі / Три

+872
djhocking 5 лист. 2014 р., 01:39:21

Я: 6'5", 195 фунтів, їдять досить здоровий, п'ю по вихідних, завжди був високий і худий

Бажаний результат: збільшення верхній маси тіла та визначення

Мій нинішній звичайної тренування (кожен день зазвичай 45 хвилин до години)-

Вівторок:
7 хвилин прогріву на алыпкачев
Суперсет - допоміжної підтяжки/допомога дип - 3 підходи, 8-12 повторень
Суперсет - стоять військові прес/штанга curl - 3 підходи, 8-12 повторень
Скручування стоячи згортуваність гантелі - 3 комплекти, 7-10 повторень
Сидячи гантелями плечі жим - 3 підходи, 7-10 повторень
Як правило, один іншого плеча або біцепс впадає в -3 набори, 8-12 повторень
АБС - один або більше з наступних: російська закрутка, планка, скручування або трансивер призупинила реверсні хрумтить - три сети до відмови

Четвер:
7 хвилин прогріву на алыпкачев
Суперсет - допоміжної підтяжки/допомога дип - 3 підходи, 8-12 повторень
Стоячи армійський жим - 3 сети, 8-12 повторень
Стоячи трицепсів 3 підходи, 8-12 повторень
Череп дробарки або трицепсів мотузка пулдаун, 8-12 повторень
АБС - один або більше з наступних: російська закрутка, планка, скручування або трансивер призупинила реверсні хрумтить - три сети до відмови


В суботу або неділю:
7 хвилин прогріву на алыпкачев
Суперсет - допоміжної підтяжки/допомога дип - 3 підходи, 8-12 повторень
Стоячи армійський жим - 3 сети, 8-12 повторень
Жим гантелей 3 підходи, 8-12 повторень
Міцність молотка похила лава прес-машина - 3 сети, 8-12 повторень
Сила жим молоток машина - 3 сети, 8-12 повторень
АБС - один або більше з наступних: російська закрутка, планка, скручування або трансивер призупинила реверсні хрумтить - три сети до відмови

Інші речі-

Сироватковий протеїн після кожного тренування
Велосипед коммутіруют з пагорбів: 12-24 км в тиждень
Запускати раз в тиждень, 3 км
Не впевнений, якщо це вважається, але я проходжу 7-8 км у тиждень

Дайте мені знати, якщо я пропустив якої-небудь інформації. Грунтуючись на моєму бажаних результатів, може хто-небудь побачити все, що я роблю неправильно або що можна покращити?

Спасибі!

Оновлення: Нижче наведено початковий вага і поточний вагу для кожної вправи. Я почав близько 2 місяців тому.

Допомогла підтяжка - старт: 100 фунтів допомагати, струм: 55-70 фунтів допомоги
Допомога дип - старт: 70 фунтів допомагати, поточні: спочатку встановлюють без сторонньої допомоги!, потім 20 фунтів допомоги
Стоячи прес - старт: 40 ЛБС струму: 50-60 фунтів
Штанга curl - старт: 40 ЛБС струму: 50 кг
Скручування стоячи згортуваність гантелями - початок: 20 кг, струм:20-25 фунтів
Сидячи гантелями плечі жим - старт: 27 кг, струм: 27-30 фунтів
Постійного розширення трицепсів - старт: 35 кг, струм 35 фунтів
Жим Гантелями лежачи старт: 30 кг, струм 35 фунтів
Сила нахилу молотка - початок: 70-90, струм 70-90
Міцність молотка регулярного старт: 70-90, струм 70-90 

На деяких великих завоювань я, можливо, був underdoing його на старті

+861
Peter Hochgraf 11 серп. 2013 р., 10:39:48

Може хто-небудь порадити, де я можу отримати або купити фітнес програми для бодібілдингу?

Я хочу змінити свою програму кожні 6 тижнів або близько того.

Я використовуючи особистий тренер, але він переїхав в інший тренажерний зал.

Може хто-небудь заново

+818
uday shankar 14 вер. 2014 р., 15:13:45

Я професійний комп'ютер. Моя робота передбачає сидіння на ПК протягом всього дня без особливої фізичної роботи.

Мені 32, чоловік.

Я хотів би знати, яка кількість калорій я повинна споживати на день з їжею і скільки я повинен "провести" через фізичні вправи, щоб тримати мене здоровим.

Будь ласка, дайте мені знати.

Спасибі!

+802
mouviciel 8 квіт. 2014 р., 11:36:02

Я живу зі своєю сім'єю, хто харчується звичайної західній дієті (або, може бути, трохи здоровіше, тому що від мене). Вони їдять мало, і їдять в основному storebought. Вони не зацікавлені в тому, щоб бути здоровим.

Це нормально, тому що вони не хвилює, і я не можу нічого вдіяти (я пробував). Однак я хочу бути іншим. Ми завжди вечеряємо разом, і вони не дуже капустяні салати. Сьогодні локшина лосось з 'речі' як вишуканий пшенична локшина, соєвий соус, рибна ферма, лосось, мед і т. д. Якщо є щось, що я намагаюся уникнути, це буде спливати у значні суми раз на тиждень кожну ніч. Вони виходять на вечеря/обід мало не раз на тиждень, і це не приємно замовляти салати в ресторані, коли все ще бавиться.

Вони кажуть, що вони не можуть замовити їжу додому на вечерю, або зробити забавні речі, частіше за мене. Де я можу намалювати лінію між здоровою і соціального? Якщо вони виходять на морозиво, я не піду.

У мене немає ніяких умов і були "різні" близько року (багато поживної їжі, трохи мотлоху).

+778
user361041 17 трав. 2014 р., 04:28:27

Існує, як правило різні вкладення, які ви можете зробити, особливо для пулдаун машини та рядка (та ж машина в моєму залі). Ви могли б отримати D-образною рукояткою або мотузяною ручкою, щоб додати елементи міцності зчеплення в свій трицепс pushdowns наприклад, або додати в однорічний або дворічний дерева відбивні і зворотного дерева відбивні. Є також вкладення, що я бачив в книзі, але не в магазині або в людини, що дозволяє зв'язати його навколо щиколотки на практиці рухати ногу напрямні, які будуть відмінним балансом для згинання та розгинання ніг розширення і глют-Хем кучері.

+775
Musannif Zahir 6 лип. 2015 р., 01:41:30

Я особисто думаю, це в основному дієти і ваги, які сприяють росту м'язів. Сон цей важливий фактор теж? Є замінники для сну, як медитація, наприклад?

+767
Michel Antonesco 6 груд. 2015 р., 15:15:51

Піти з базовою віджимання. З-за рогу з зброї, якщо ви робите підлогу Прес з гантелями (Якщо ви маєте на увазі лава тип друку рух), то вам не вистачає майже половину доступного діапазону руху.

Якщо вам потрібно більше опору на традиційні віджимання, ви можете мати зважений жилети, підняти ноги на сходах або стільці, тощо.

Якщо ви говорите Про робити віджимання, а на гантелі замість підлоги, потім Трейсі правильно, там не буде великої різниці, поки ви не почнете піднімаючи ноги і змінюючи кут віджимання (який буде робити те ж саме з або без гантелей не обходиться).

+691
maerg 23 бер. 2016 р., 04:05:12

Коли я приходжу додому з роботи (як програміст) я морально дуже втомилася, і, отже, не в змозі повністю сконцентруватися на мої вправи, позіхаючи в тренажерному залі навіть.

Це гарна ідея, щоб подрімати протягом години, перш ніж я ходжу в тренажерний зал, або я повинен йти прямо з роботи, в той час як мій мозок все ще працює? Або я повинен випити енергетичний напій з високим рівнем caffeïne, щоб дати додатковий імпульс в тренажерному залі?

Я не хочу йти в спортзал занадто пізно, тому що тоді я повернуся додому надто пізно, і я не в змозі мати належну паузу між їжею і сном.

У тренажерному залі, я роблю трохи кардіо, але в основному бодібілдинг.

+647
Davo49 21 вер. 2011 р., 19:18:40

Ось Марк Rippetoe підкреслюючи важливість штовхаючи коліна назовні і підкреслюючи, що всі, крім 78-річної артритом жінка зуміла добитися правильного присідання глибина (ви можете зробити це!): http://vimeo.com/21378731

Він каже:

Ви спускайтеся в самий низ, зробити ваші коліна в бік, звільнити місце між твоїх стегон для своєї інтуїції, і ви не тільки можете дізнатися нижче паралельно, ви можете зробити це з розширеним хребта.

Спробуйте змінити свою позицію: ноги поширше, коліна вказали далі. Які повинні допомогти вам отримати більш низько в присяд.

+646
dhaines 26 лип. 2011 р., 02:16:49

Особисто я вважаю, що жим ногами і Румунська станова тяга для руху суміші, які націлені на квадрицепси і підколінні сухожилля відповідно. Закінчити з деякими розширеннями ногу і нога локонів. Не робіть будь-який з цих, якщо вони погіршують ваші травми.

+604
gromit190 19 черв. 2019 р., 09:24:39

Коли робиш сидить тисне на плече, повинні лавці бути дорівнює 90 градусів? Я, здається, бачила багато відео, де люди сидять на лавці приблизно на одну поділку до 90. Минулої ночі я спробував сам, і відчував менше навантаження на поперек. Крім того, я був в змозі натиснути 35 порівняно з 30-х років.

Моє питання-це погода це неправильно, і якщо це так, то як я можу зменшити навантаження на поперек, коли стенд у вертикальному положенні під кутом 90 градусів?

Деякі приклади відео:
Роб Бейлі преси 150С
Культурист проти пауерліфтер. 100x19 плече преси.

+589
Ragavendra 28 черв. 2019 р., 06:15:11

В даний час Я роблю або 5х5, і я читав багато матеріалу про силових тренуваннях. Все, що я читав досі показує, що достатній відпочинок має важливе значення для досягнення прогресу і нарощування сили. Всі авторитетні процедури ліфтинг прописати "дні відпочинку". І стартову силу, як кажуть, щоб не вийшло більше 3 разів на тиждень.

Теорія, як я розумію, полягає в тому, що вашим м'язам руйнуватися і слабшати після того, як ви використовуєте їх посилено, а потім повертатися згодом. Якщо ви час ваші тренування правильно, ви можете тренуватися в період, коли ваші м'язи компенсувати збиток, який ви зробили, і ви отримаєте стимул для наступного тренування. Але якщо ви занадто рано тренуватися, ваші м'язи не оговталися від завданої шкоди, і ви будете знову розриваючи їх, запобігаючи прогрес.

ОК, звучить розумно. Але ось де я заплутався. Я шукав способи, щоб тренуватися робити підтягування і підтягувань на турніку. В даний час я не можу зробити навіть один представник. Один метод, який буде згадуватися багато "мастила паз" або "жирування бар". Деякі люди наполягають, щоб покласти турнік в дверний отвір у часто використовувані частини вашого будинку, і робите одне повторення кожен раз, коли ви передаєте його. Іншим людям пропоную робити певну кількість повторень (або спроби) щодня або хоча б кожну тренування, ви зможете зробити кілька підтягувань.

Спираючись на неофіційні дані, які я бачив, "жирування ПАЗ" звучить, як він працює. Але як це може бути? Якщо я напружую м'язи робити негативні підтягування чи негативних підтягувань на турніку, і я роблю тут-і-там реп протягом дня, кожен день, коли м'язи не встигають відновитися? Хіба не буде такою ж, як якщо б я робив присідання зі штангою або жимі лежачи кожен день - перетренованості і заважає прогресу? Як це можливо, що інші дні важливо для деяких вправ, але постійно, щодня зусилля будуть працювати для підтягувань/віджимань? Чи можуть ці дві лінії думки примиритися?

+560
20133 22 лют. 2012 р., 01:23:52

Якщо ви відчуваєте, що ви могли присідати я не бачу ніяких проблем. Очевидно, ви повинні бути обережні з вашим коліном.

Ніяких проблем тяги два рази в тиждень або наскільки я можу судити, це все зводиться до вашої здатності відновлення (харчування і відновлення).

+510
user47753 11 трав. 2018 р., 12:34:54

ОК, чому АА гирьового гойдалки добре для вас і допомагає наростити м'язову масу, і тонізує, але будь-яке інше вправу гойдалки-це погано для вас. При використанні силових тренажерів, ваш організм частково відкидати, це не завжди під напругою. Кучері нога, на машині, сиджу, робити локони ноги, ваші ноги знаходяться в коливальному русі. Якщо ваш тренувальний вага і добре контролюється, і гойдалки йому це не зашкодить. Це кострубато навчання, що викликає проблеми.

+496
PsyintZ 3 серп. 2018 р., 18:07:03

Я не робив ніяких вправ, однак, виходячи з конструкції тростини, вона здається дуже правдоподібною, що балансування буде легше.

З спостережень, база тростини значно ширше, ніж висота ( або долоні); в результаті, це забезпечує надійну балансування бази для користувачів.

Важливе значення має ширина верхньої частини очерету; конструкція плоскою і широкою, як долоні, що робить його легко на баланс.

Єдині дві проблеми

 • Металевий каркас повинен бути досить міцним, щоб впоратися з вагою користувача.
 • Висота користувача додатково збільшується, що може бути незручно для деяких людей.

Якщо ці проблеми будуть вирішені, я не бачу ніяких причин, чому балансування не повинна бути легше з тростиною.

+489
appnet1 Uk 17 бер. 2014 р., 09:44:57

Якщо ти хочеш продовжувати з пуш-ап/тягнути також, багато людей отримали прибутку в доповнення до їх звичайної тренування з ПЛП рутини.

Починаючи з 10 повторень для кожного, робіть віджимання, ривок, підтягування, і кожен день збільшуйте кількість повторень на одне. Так що "один день" зробити 10 віджимань, підтягування 10, 10 випади (на кожну ногу), "два дні" 11 у кожного, "День 30" ти робиш 40 повторень кожного.

Більш детальна інформація:

 1. NerdFitness
 2. Т-Нації
 3. Гугл
+444
Jeff Sharpe 26 лют. 2014 р., 08:18:31

ІМТ найкраще підходить для аналізу популяцій, а не індивідів. Одна людина може нести більше м'язів, ніж у середньому і розрахунок ІМТ буде позначити їх як "ожиріння". Однак, при перерахунку на тисячу людей (що можна зробити з ІМТ так швидко/дешево/легко виміряти), то ці коливання в середньому, а ІМТ є досить точним, щоб бути корисним. Для особистого використання, вимірювань як відсоток жиру в організмі, кров'яного тиску і т. д. є набагато більш точним.

+436
Ivan Mir 13 лют. 2012 р., 00:23:14

Проблема з моїм тілом, що я настільки правша, так що моя ліва верхня частина тіла майже даремно. Мій Mac (середина кола плеча) зліва від мене знаходиться в 30 у той час як мій Mac на моїй правій стороні 36. Те ж саме і з моєї грудної м'язи, lattismus спини і т. д. Як я можу виправити це? Чи є конкретні вправи, які я повинен зосередитися на?

+398
Stuart Gray 3 квіт. 2016 р., 20:43:43

Я думаю, ваше питання є одним з таких.

 • Ви відпочиваєте в барі занадто далеко вперед. Я бачу багато людей у моєму залі з баром відпочивала практично на їх шиї. Це дуже небезпечно і важко дивитися. Він повинен відпочивати через ваш задній дельтоид. Зверніться до картині @BerinLoritsch відповідь на це питання для правильного розміщення бар. Він повинен відчувати себе занадто далеко, коли ви unrack його. Він тоді буде відчувати себе твердим під час присідання рух. Я б рекомендував викинути рушник/оббивка. Це важче відчути, де він відпочиває і може привести в рух при підйомі. Якщо він відпочиває на ваші м'язи, ви не відчуєте особливого дискомфорту.
 • Ти не ведуть з твоєї дупи. Потрібно активно вести сідаємо свій зад з яскраво вираженою аркою в нижній частині спини. По дорозі ви також повинні привести з неробою. Не дозволяйте вашої спиною впасти на шляху вгору. Зберегти невелика (15 градусів) нахиліться вперед, але свідомо тримати себе в досить вертикальному положенні, як ти встанеш.

Переконайтеся, що ви використовуєте бари безпеки, так що якщо ліфт не працює, ви можете сидіти склавши руки і відпустив його. Не нахиляйтеся вперед і нехай він котитися від вашої шиї. Ви будете наносити шкоди таким чином. У самому справі, якщо ваш перший інстинкт повинен нахилитися вперед, щоб скинути вагу, то ви можете бути впевнені, що бар занадто далеко вперед. Вона повинна відчувати себе природно просто присісти і скинути вагу на брусах безпеки.

Щасливий навпочіпки.

+382
Lookas 9 груд. 2011 р., 21:01:08

Мастила методом ПАЗ навчання насправді не ставитеся до зростання м'язів, саме тому вона здається суперечливою звичайні поради про гіпертрофії (росту).

Змащуючи метод паза більше про навчання і практикуючи руху, тому вона стає все більш вкоріненим і Ваше тіло буде виконувати його більш ефективним. Я думаю, що це щось на кшталт тренування ЦНС (центральну нервову систему) для набору м'язових волокон в найбільш ефективним способом, щоб виконати рух.

Я рекомендую вам спробувати один з двох підходів і подивитися, що працює краще для вас (обидва працювали для мене в минулому):

 • Мастила в паз (так що 50% вашого максимум повторень, для вас, скажімо, 4-Підтягування) досить регулярно протягом дня, переконавшись, що ви повністю оговталися до наступного набору (повністю одужав значить не 4, зачекайте 10 секунд, потім зробити ще 4. Ви можете зробити кожен раз, коли ви йдете через двері, кожні 30 хвилин або між рівнями / іграм, коли граючи в комп'ютерну гру). Або
 • На російський винищувач підтягуючі програми (крім Павла).

Дати спробувати, побачити, яка працює краще. Коли Ви дійдете до певної точки, хоча, ви повинні почати додавати вагу, щоб стати сильніше в цю сторону. Я б сказала, що ти майже на межі, тому, коли ви можете зробити, скажімо, 12 підтягувань на турніку, додайте 10 кг і побачите, як багато ви можете зробити, а потім повернутися для змащування ПАЗ з такою вагою і 50% вашого максимум повторень.

+372
Jorge Ayres Pereira 30 серп. 2017 р., 00:56:28

Більшість багатоквартирних будинків мають сходів. Я працюю на 22 поверху по сходах в моєму будинку.

+334
jori27 12 черв. 2011 р., 23:10:58

Моя маленька дівчинка ненавидить їсть овочів, але любить сік (як 100% морквяний сік, "супер-пупер", або V8). Їй всього 9, і я був таким же, поки я не був близько 20. Так що є нічого поганого з дозволяючи їй сік, а не боротися з їх поїданням? Я все-таки поклала їх на свою тарілку, і я до сих пір нагадую їй, що це той же самий матеріал (це може бути, чому вона сказала мені, що сік був то ж так має бути в нормі. Ржунімагу). Так це сік такий же?

(Зауважте, я не питаю про моєму вихованні, я питала про сік бути здоровим для неї.)

Дякую

+292
user11903 26 груд. 2013 р., 17:47:14

Що є гарним вправою/метод тренування для підвищення прохідності швидкість суді? Конкретно на увазі, нетбол, але може поширюватися і на інші ігрові види спорту.

З урахуванням сказаного, зокрема, я дивлюся на поліпшення прискорення і короткий швидкість серійної зйомки для змагальної гри.

+290
No Popcorn 13 жовт. 2012 р., 02:07:26

Мета для початку-це насправді просто отримати там і рухатися, зробити потієте, 4-5 днів в тиждень, щотижня. Все, що вам потрібно, це 30 хвилин в день 4-5 разів в тиждень і ви будете отримувати у формі.

Як Новачок, ваша мета буде намагатися робити 30 хвилин бігу по прямій не ходить.

Якщо ти не зовсім у формі, то відмінна мета-бігати 5 км за 30 хвилин. Та/або спробувати зробити 60 хвилин.

Якщо ти відмінний спортсмен, тоді можна спробувати 5км за 20 хвилин.

+268
Oran Dennison 18 січ. 2015 р., 08:42:59

Мій метаболізм дуже швидко?

Насправді, це не так. Крім рідкісних і серйозних метаболічних умов, які повинні бути діагностовані лікарем, народна метаболізмом , як правило, знаходитися в межах 200-300 калорій один одного.

Оглядова стаття 67 наукових досліджень встановлено, що "з поправкою на відмінності у жировій масі, відпочиваючи витрата енергії значень у повних і страждаючих ожирінням людей, як правило, повинні бути співставні" і що немає "жодного зв'язку базових відпочиває витрати енергії, зміна ваги серед 775 чоловіків за 10-річний період". Огляд приходить до висновку, що "у відношенні метаболічних факторів, що наявні дані вказують на те, що хоча є варіації в спокої витрати енергії і термічний ефект продуктів харчування, існує мало доказів того, що ці відмінності вносять істотний внесок в спостережувані тенденції на збільшення ваги".

Ви не досить їсте.

З'їсти більше.

Вам потрібно відверто поговорити зі своєю родиною про харчування. Скажіть їм, що ви потрібні великі порції пісного м'яса і овочів, щоб допомогти вам оговтатися від тренування (Якщо ви працюєте, тому що вам сподобається).

Періодичне голодування-це дієта для зниження ваги. Більш дешевим варіантом є незбиране молоко. Галон молока в день обов'язково призведе до збільшення ваги (м'язової маси при поєднанні з фізичними вправами).

Протеїновий порошок може допомогти, але вони глутамінова, ви повинні знати, що ваш макроелементів і де ваші прогалини в харчуванні перед їх використанням.

+190
Prince of Dorkness 12 груд. 2019 р., 19:11:03
Будинок або кімната, де можна позайматися. Тренажерні зали також часто мають спеціалізоване устаткування.
+85
nellie 8 бер. 2012 р., 10:13:33

Враховуючи, що ти не готувався стати професійним жонглером, я б не радив набивати м'ячі.

 • Тренування м'язи для дуже специфічних моторних завдань, які, ймовірно, менш ефективний, ніж регулярні тренування.
 • Якщо кулі падають зі значною швидкістю, навантаження на сухожилля навколо коліна може бути досить високою. Враховуючи, що ваші м'язи не пристосовані/підготовлених для такого роду тренування, ви в основному шукаєте травм. Так що не почати з чогось на зразок жонглювання!
 • Оскільки вправа досить важко і ви робите це важче з важкими кулями, швидше за все, ви не будете виконувати його дуже добре. Це означає, що ви будете виконувати його дуже повільно або таким чином, що навряд чи нагадує жонглювання. Обидва, ймовірно, поганий тренування. Якщо ви вважаєте, присідаючи, щоб забрати їх хорошою альтернативою, ще раз: не треба пересмикувати.

Це не означає, що ви не можете працювати з важкими кулями! Просто намагаюся перемістити ваші розпростертими обіймами в повний діапазон руху з важкими кулями призначена для того, щоб м'язи дуже втомилися, дуже скоро. І вага, напевно, дозволяє робити купу повторів або виконувати їх дуже швидко. Я хотів би запропонувати дивлячись на деякі гірей вправи і спробуйте зробити деякі з цих, тільки з м'ячем в руці, а не гірей. Як тільки ви збільшили свою фізичну форму, ви завжди можете переключитися на реальні справи.

Що краще про цих вправ полягає в тому, що вони також тренують ноги (присідання до підлоги) і основний (обертаючи ваше тіло проти сили тяжіння). Крім того, ви використовуєте ваші руки в повний діапазон руху і в набагато більш природним чином. Тому коли ви вирішите взяти що-небудь поважче, ви будете готові!

Тому, будь ласка, не йди жонглювання важкі кульки, Якщо ви хочете стати професійним жонглером.

+47
Erica Henry 23 вер. 2013 р., 09:37:08

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil