Якщо вага людини уникати фізичних навантажень?

Вправи-це здорово, але повинен же хтось, хто має недостатню вагу (приблизно 168см і 49кг для ІМТ 17.4) фокус набирає вагу (до здорового ваги) перед початком фізичних навантажень?

Мій друг не піддавався анорексія або булімія (що я знаю) або які-небудь проблеми зі здоров'ям. Є кілька відомих спортсменів на витривалість (бігуни тощо), які точно так само недовага, однак вона є вправа початківців без їх рівень серцево-судинної системи.

Я стурбований (знаючи її характер), що вона теж і травми і ризик.

Які ризики для здоров'я, пов'язані із занадто багато вправ, а недовага?

+905
E Cronus 7 бер. 2018 р., 01:45:51
29 відповідей

Я поставив всі мої нинішні працює програма на моєму иноходце неоч. Я тільки що бігав у вільному режимі до сьогоднішнього дня, тільки тренування, я зробив це не в безкоштовному режимі була моя первісна оцінка тренування. Коли я натисніть кнопку вибору тренування, він просто говорить, що індивідуальні тренування і як довго користувальницькі тренування. Звідки мені знати, який з них обраний?

Я натиснув на кнопку кілька разів, щоб побачити, якщо він дасть мені яку іншу інформацію. Виходить, що всі мої власні тренування на найближчі ~2 тижні 1 година 10 хвилин, і тому я в кінцевому підсумку вибравши той, який був за тиждень вперед, де я повинен був, який був набагато більш складною тренування, і я тільки що закінчив трохи менше половини з-за інтенсивності.

Чи є кращий спосіб, щоб ідентифікувати їх в web-інтерфейсі, тому я можу сказати, що є що, чи є спосіб, щоб отримати інохідця, щоб ідентифікувати їх краще?

+994
Amarant 03 февр. '09 в 4:24

Так що по суті ви отримуєте Олімпійських барі, а потім покладіть вантаж на одному кінці і осідлали бар, так що ви можете підняти його вгору і потім підніміть обважений кінець до грудей, а інший кінець залишається на підлозі.

+976
IsaacS 27 серп. 2013 р., 05:54:44
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я був бігун на близько 25 років і не розтягуються перед запуском. Я використовую два види прогріву процедур у залежності від типу бігу.

 • Якщо запустити цю відстань я просто почати біг в повільному темпі і швидкість, як я починаю відчувати "тепло" (піт і швидкість дихання хороші сигнали).
 • Коли я роблю спринт тренування я починаю з повільного кола, обертаючи наступні варіанти, близько 20 кроків кожного: біг боком вліво, боком, біг вправо, біг задом наперед, коліна високо, зад штовхає (привести п'яти до сідниць). Друге коло-це пара 100м "середнього" спринти і в цей момент я відчуваю себе достатньо прогріта для повного здійснення швидкості.
+909
Amy Thornton 5 вер. 2010 р., 02:25:34

Коли робите підтягування на перекладині (не підтягуватися), я знайти його важче, коли я дивлюся вгору і мої грудей стирчали і назад називається. З іншого боку, це складніше підтягувань відчувати себе більш інтенсивні і ситно, за кілька повторень, що я можу зробити. Я відчуваю, потім накачують.

Коли замість цього я просто дивлюся вперед і не дивлюся на бар, я знаходжу, що я можу робити більше підтягувань, більш легко.

Це "правильна форма" дивиться вгору або дивиться прямо перед собою, якщо потягнути вгору?

+891
momo land 15 черв. 2016 р., 16:34:43

Ваш оптимальний хват, що ідеальним середовищем між близько і дуже широкий. Ви будете знати, що це правильний захват, тому що ви будете почувати себе домінуючим звуження грудної клітки. Якщо ваша рука занадто близько, ви відчуєте це у твоїх руках. Якщо ваш хват занадто широкий, ви відчуваєте, що у ваших передніх дельтоподібних.

Вузьким хватом, Жим відмінно підходить для трицепсів. Він добре працює з зміна нахилу.

Широким хватом, Жим лежачи дуже небезпечний. Це ставить занадто багато прямої напруги на передніх дельтоподібних, які не мають багато сили у положенні лави. Це може викликати розрив дельт або пошкодження обертає манжети. Це дуже серйозні травми, які ви не хочете постійно займатися.

Так.... в залежності від того, які м'язи ви хочете орієнтуватися, в зміна звичайного хватом і вузьким хватом. Ви будете знати, коли ваш хват занадто широкий, коли ви починаєте відчувати біль в плечах.

+788
Victor Caudillo 2 лип. 2011 р., 18:20:53

Які плюси інтервальних тренувань протягом одного тренувального навантаження за той же період?

Я, наприклад, ходьби протягом 1 хв @6kmph, а потім запустити протягом 2 хвилин за 9 км/год, повторюйте протягом 10 хвилин.

Порівняйте це з прогулянки @6kmph за 2 хв. + Біг @9kmph за 8 хвилин.

Який стиль я волію краще для тренування?

+763
Jaace 8 вер. 2014 р., 02:08:50

В цілому це виглядає як хороший прогрес для віджимань. Я зазвичай беру все, що люди говорять про свої результати в інтернеті з зерном солі. Віджимання є особливо проблематичним, тому що люди мають різні визначення гарної форми.

Я сумніваюся, що хтось крім найвищого рівня спортсмени могли легко зробити 100 віджимань без значної підготовки. Ідея вправи як віджимання полягає в тому, що вони відпрацьовують все тіло, включаючи ядро, ноги і плечі, а також хороша кардіо-не занадто сильний вплив на суглоби. В результаті вони мають тенденцію бути складно для будь-якого спортсмена, незалежно від рівня фізичної підготовки. Всі вправи будуть продовжувати бути складно, так як ви отримати м'язи ви будете важити більше.

З віджимання, як і будь-яка інша вправа, ви будете мати великі початкові успіхи і тоді прибуток буде поступово збільшуватися. Все що я можу сказати, Продовжуйте працювати над нею і переконайтеся, що у вас є достатня споживання білка і калорій.

+722
jessie extra msp 16 лип. 2016 р., 19:48:02

У мене є ряд проблем зі здоров'ям (у тому числі серце), але люблю велоспорт і переконаний в поїзді на далекі відстані їздити. Мені 68 років і початківець велосипедист. Я працював на відстані до 20 км з середньою швидкістю 10-12 км на годину, що відчуває себе, як ніби я дійсно підштовхую себе, особливо якщо є вітер. Моє питання: це можливо для мене, щоб поліпшити на цій швидкості з плином часу і з практикою верхової їзди? Якщо так, то як ви порадите мені робити?

+694
samuel sanchez 30 серп. 2019 р., 13:28:00

У мене є ця нова програма, яка говорить мені, щоб тримати пульс в певній зоні.

Наприклад, я повинен був тримати свій максимальний пульс на 135 БПМ, близько сорока п'яти хвилин. Але я навіть не міг керувати, щоб тримати його близько 140 БПМ. Я біг принаймні з 150 БПМ весь час.

Я намагався знизити швидкість, але на деяких етапах я не міг більше цього робити я був на низькій швидкості, коли близько 6.50.

Є що-небудь, що я можу зробити, щоб прийняти себе програма ? або мені потрібно забрати мою зону комфорту тільки на себе ?

+693
aDev 3 груд. 2018 р., 15:00:22

Коли я роблю присідання, я ставлю ноги трохи ширше, ніж ширина плечей, загострені назовні приблизно 30 градусів. Я як і раніше насилу утримуючи рівновагу на шляху вниз, не нахиляючись вперед сильно. У мене ноги не особливо гнучка, у мене туго ахіллового сухожилля і підколінні сухожилля, і я думаю, що я не в змозі зігнути мою нижніх кінцівок занадто далеко, щоб тримати свою вагу по центру ноги. Я в принципі впасти назад і мої "м'язи гомілки" видає, Якщо я підходжу навшпиньки.

Я спробував з допомогою малих ваг під мої каблуки з деяким успіхом, але я цікаво, якщо я повинен зосередитися на збільшенні гнучкості п'яткового сухожилля або це просто питання слабкість в нижній частині ноги?

+673
NatsuDragneelCanBeatAcnologia 7 вер. 2010 р., 04:00:35

Основна проблема з харчуванням сніданок до роботи-ви повинні чекати годину або більше для того, щоб бути перевареною. Для бігу, багато людей вважають за краще харчуватися багатої вуглеводами їжі перед сном, щоб не чекати ранку.

Якщо ви не робите нічого, інтенсивний, низький швидкість 30-хвилинна пробіжка, наприклад, це, ймовірно, не треба. Але для більш інтенсивних тренувань ви швидко використовувати свої запаси глікогену, без карбюратора-завантаження напередодні ввечері. Тоді ви будете втомлюватися і менше, і втратити м'язової тканини.

Так що вибір для роботи є низьким пробіжку інтенсивності на фрукт або випити, або середньої-високої інтенсивності з їжею напередодні ввечері.

+666
Aldric Benalan 29 черв. 2016 р., 15:57:28

Я тренувався і моя мета-побудувати собі хлопця з великою м'язовою.

Я знаю, що є правильно-це те, що не може бути проігнорована на моєму шляху до успіху.

Я чув, що комахи можуть запропонувати великий білка.

Так що я їсти менше м'яса і більше споживати комах?

Може білка, отриманий від поїдання комах повністю замінити червоне м'ясо, риба і яєчний білок?

+655
Jonathan Mugan 8 серп. 2011 р., 22:51:44

Мені сказали, що тіло може зберігатися до 3 днів глікогену, і, відповідно, займає приблизно стільки часу, щоб перехід в кетоз. Ви можете відчувати себе млявим і, можливо, навіть нудити за цей час (деякі з моїх друзів випробували останні, де я відчув тільки колишні).

На початковій стадії кетозу досить неефективним, і це займає близько трьох тижнів для тіла, щоб бути повністю налаштовані стан кетозу. В результаті в перші три тижні ваш вага буде вище, ніж у наступні тижні, але в наступні тижні буде втратити здорове кількість ваги тиждень за тижнем.

Що сказав, Коли ви знаходитесь в повний стан кетозу (тобто останні 3 тижні) на переході і, здається, йде трохи швидше. Частково це пояснюється тим, що організм ще не повністю відновив свою повну рівні глікогену, а він як і раніше налаштовані на кетоз. Якщо ви раптом не уявляючи тисячі калорій у вигляді вуглеводів, а то чет їжу розумно, тільки буде м'яким ларьок у вашій втраті ваги за тиждень. Тобто замість того, щоб втратити 4 фунта ви можете тільки втратити 1/2 фунта або 2 фунти на цьому тижні.

Важливо переконатися, що ніхто чит їжі не стане 5.

Нарешті, коли ви повністю переходити з кетозу, будьте обережні, як ви відновити вуглеводів. Ваш організм повинен звикнути до нового обробки, що типу їжу, а просто переходячи на шлюзи вуглеводів викличе вас, щоб зберегти більше їжі в якості жиру, ніж зазвичай. Там буде один раз набрати 2-5 кг Як ваше тіло повернути онлайн гормонів і обмінні процеси, що процес вуглеводів, так що плануйте відповідно. Прийти повністю з кетозу:

 • Спайк ваші вуглеводів в один прийом їжі (найбільш зручним буде вранці). Є одна порція (до 20-30г) кожного представника типу карбюратора ви збираєтеся продовжувати їсти таких культур, як зернові, молочні, фрукти і жири.
 • Немає інших вуглеводів протягом дня
 • Повторювати протягом двох тижнів.

Це інформація від кетогенної дієти я був, і, на жаль, всі довідкові матеріали на папері, тому я не можу надати посилання на нього.

Що сказав, всього 3 тижні, щоб потрапити в ефективній кетоз, 2 повних тижні, щоб повністю вийти з нього. Один раз в повний кетоз, часу для відновлення залежить від того, скільки gycogen магазинах ви побудували під час їжі. Дуже ймовірно, що ви будете відновлюватися протягом 24 годин.

+654
LuciferTheLiar 7 жовт. 2015 р., 12:32:34

Я почав використовувати саморобний стояв письмовий стіл на роботі. Кожен день, я розповів випадковий чоловік, що я буду викликати довгострокові пошкодження на коліна і/або ноги, стоячи протягом кількох годин поспіль.

Має якісь дослідження, щоб довести, що простоявши більше години-це погано/шкідливо для здоров'я і навпаки?

+643
Space2311 7 бер. 2013 р., 11:33:22

Підводячи підсумок дослідження, опубліковані в НСД.них, піднімаючись в помірному темпі дозволить вам піднімати більше, ніж ви можете в більш повільному темпі. Це дуже інтуїтивно, як і чим повільніше ви будете піднімати більше сил ви докладаєте, і чим швидше ви доберетеся до знемоги. У дослідженні також зроблено висновок, що немає суттєвої різниці в гормональному відповідь для повільних/швидких темпів, проте це не означає, що ваш метаболізм відповідь буде таким же, коли повільно піднімаючись/швидко. Інформація, яку я бачив, була в значній мірі розділити цей момент з самими заявивши, що різниця між повільним і помірним незначна.

Наскільки рекомендована швидкість, яка залежить тільки від вас. Важливо розуміти, що кожен метод має свої плюси і мінуси, і ви повинні зважити ці плюси і мінуси, проти ваших фітнес-цілей і поточної ситуації, щоб оцінити те, що буде працювати краще для вас.

Повільному темпі:

 • Легко застрягти в середині реп, тому що у вас немає темп, допомагаючи вам
 • Покращує управління і стабілізація.
 • Повільно = зниження ваги, потенційно більш низької міцності. Швидше за все еквівалент з помірною.
 • Відмінно підходить для домашніх gyms, що не так багато, тому що це дозволяє вам робити більше з меншою вагою.

Помірними темпами:

 • Легко застрягти в середині реп так як ви піднімаєте більш важкі ваги.
 • Високий вага = зріст міцності.
 • Помірному темпі дозволяє вам зосередитися на належній формі, а не швидкість.
 • Вимагає доступ до вичерпного набору ваги.

Швидкими темпами:

 • Високий ризик використанням неналежній формі при використанні великої ваги.
 • Низької міцності, тому що ви не проводите досить часу в концентричних/ексцентричних рухів.
 • Як правило, пов'язаний з низькою вагою і високою репутацією, що дає низький приріст сили, але високою витривалістю і кондиціонування.

Природно, деякі з цих правил застосовуватимуться не у всіх сценаріях (робив 5 секунд віджимань не вимагає великий набір ваги, просто підтягнуте тіло), і деякі з цих правил вас не хвилює взагалі (може бути, ви є членом тренажерний зал). Вам доведеться прийти до цих висновків самостійно.

Бонус: там насправді більше темпу, ніж просто повільний/середній/швидкий; наприклад, ви можете їхати повільно на концентричні частини ліфта, а помірні на ексцентричної частини. Ось гарна стаття про типи зміни темпу ви можете зробити, і які їх переваги.

+606
gwnp 1 жовт. 2017 р., 04:03:19

Коротка відповідь: Ні.

Довгий відповідь: підтяжка, розтягування вправи, в той час як м'язи грудної клітини використовуються в основному для штовхання руху.

Або ви не втратити м'язову масу в області грудей, залежить від того, чи ви не активували ті м'язи. Ваше тіло не буде за замовчуванням підтримувати або будувати дорогі м'язової маси, якщо він отримує поняття про те, що ви не використовуєте його. Так що якщо ви просто потягнути весь день, Ви не будете підтримувати м'язи, використовувані для штовхання.

Я б настійно рекомендуємо, що будь-який план тренувань повинен включати тягнуть, штовхають, і деякі форми ніг навчання. Якщо це означає, що просто роблю підтягування, віджимання і присідання, то це краще, ніж нічого.

Якщо у вас є план активно ростуть ваші м'язи, програма тренування повинна включати більше, ніж тільки ці три речі, але це відповідь на інше питання.

+589
Cin Cai 23 бер. 2011 р., 06:56:45

Будь ласка, допоможіть мені, це для моєї дисертації. Я дійсно хочу знати, в чому сенс спринт продуктивність 5х5 на/для велосипедистів?

+579
Muh Fausan 31 лип. 2014 р., 15:42:55

На косі м'язи живота злегка допомагати у згинанні тулуба, а частини їх вкладення включають оболонку прямої черевної м'язи (м'язи преса) та біла лінія живота (утворені м'язової прихильність сторона, яка служить в якості зв'язку і лямками на зовнішній косий і черевний).

Головне, що вони будуть робити під час станової тяги стабілізації тулуба, і коли ви робите такі речі, як максимальна/тип PR підйомники, ви задіюєте м'язи більше, ніж зазвичай.

Таким чином, ви активуєте їх для стабілізації, і тримайте їх напруженими протягом, яке подарує вам елементи ізотонічний, ексцентричні і концентричні скорочення протягом усього вправи. Вони всі системи в поєднанні з abdominals. Вони також допомагають у диханні і кілька інших функцій, не пов'язаних з обертанням тулуба.

+503
Gunars Grundstoks 17 лип. 2011 р., 21:13:25

Ви говорите, що ідеальна вага для вашого зростання. Я припускаю, що ви маєте на увазі у відповідності з величиною ІМТ. Ваш приклад буде інших причин мені не подобається ця міра. ІМТ являє собою загальний показник того, хто буде надмірна вага або недостатній вагу. Це аж ніяк не точний, не враховує ваші жирові відкладення.

Тому, поки ви не можете вибрати, де ваш організм спалює жир, що ви можете зробити, це змінити співвідношення м'язів і жиру в вашому вазі. Ваше тіло дуже добре на підтримання ваги, так що це найлегша частина.

Для вас я б порекомендував вправи. Робити те, що ви любов, яка кине виклик вашим м'язам. Складні м'язи і змушує їх рости, і, оскільки ви будете використовувати більше енергії, ви будете мати менше жиру в додачу. По суті, ви будете худий, але м'язистий.

Ось деякі потенційні ідеї:

 • Каякінг (один мій знайомий любить це)
 • Скелелазіння
 • Плавання
 • Біг (ви будете втрачати жир, але ви тільки збираєтесь поставити м'язи, де ви її використовуєте-ваші ноги)
 • Танець
 • Силові тренування
 • Бойові мистецтва
 • Бокс

І далі за списком. Так як ви не намагаєтеся скинути вагу, ви, ймовірно, не доведеться робити занадто багато у вашому раціоні. Тепер це просто вести активний спосіб життя.

+499
mburakergenc 27 лип. 2011 р., 12:43:22

Абсолютно так. Я був неймовірно худий, але повністю змінив моє тренування за порадою особистого тренера. Я звик до важкої роботи на біцепс з нульовими результатами.

Я змінив свої тренування, щоб зосередитися на основних і найбільших м'язів тіла, наприклад, ноги і груди, і мої руки різко збільшився в розмірах і що робити після нуль біцепса кучері або що-небудь, безпосередньо орієнтованої на руках!

Вправи як станова, машина жим ногами, армійський жим і т. д. є ключем до створення великого зброї.

+463
Ashington 12 серп. 2012 р., 21:26:38

Я тільки почав плаванням в плавальний клас. Я чув щось на кшталт: "погано, дихати через рот, тому що є великі шанси вдихаючи речі, які йдуть безпосередньо в легені. У разі ніздрі, він автоматично фільтрує повітря, яке ми вдихаємо ст." Навіть старійшини радять нам вдихати повітря через ніс.

Сьогодні мій тренер з плавання мені сказав, що поки ваша голова виходить з води у грудях інсульт, ви не повинні використовувати тільки свій ніс вдихати, але і використовувати рот, щоб вдихнути повітря.

Звичайно, я стежу його під час купання, але чому існує протиріччя між тим, що я чув?

+456
Victor Andrade 16 черв. 2019 р., 17:20:01

Ви, припускають, щоб надерти лікті, це допомагає "замкнути" в барі у тебе за спиною і правильна форма. Якщо ти втомилася, можливо, ви просто створюєте занадто сильне напруження. Я знаю, коли я роблю деякі вправи, спину отримати синці, тому що я несвідомо стискаючи всі разом.

Мій би пропонуєш роздягнути вага планку і працювати на вашу форму, ви можете зробити це без яких-небудь незвичайних дискомфорт. Потім повільно створити резервну копію на ваш робочий вагу з однієї і тієї ж формі.

+443
pthomaid 14 бер. 2018 р., 07:56:48

Загальна порада полягає в тому, що після тренувань, ви повинні споживати багато простих вуглеводів сприяє зростанню рівня інсуліну і, таким чином, допомога в отриманні поживних речовин до ваших м'язів (і поповнювати свої запаси глікогену).

Однак, інсулін також відповідає за зберігання надлишкових калорій у вигляді жиру, який явно погано і його слід уникати якомога більше, навіть якщо ви зсипати. Нещодавнє дослідження також вказує на те, що вам не потрібно Skyrocket ваш рівень інсуліну, так як це дає додаткову перевагу, оскільки низький ГІ їжі з білків (наприклад, купити коктейль і фрукти), повинні також виконувати роботу.
Е. Р.: Алан Арагон дослідний огляд

Так в чому правда? Ми повинні пропустити прості вуглеводи після тренування?

+442
BACCARAT888 15 трав. 2013 р., 16:07:01

Якщо мета-прогрес в розмірах і силі, використовуючи силові навантаження, які вам думки на що або:

1) використовує діапазон повторень від 5 до 8 (наприклад), де ви почнете день тренування 1 Із вагу, досить важкий, що ви можете зробити 5 повторень, але не 6. І протягом наступних декількох днів тренувань, ви використовуєте ту ж вагу, але прагнути до 6-го реп (за умови правильної форми і однаковою швидкістю), і протягом декількох тренувань, а 7-го, і, нарешті, 8-я реп (значить ти став сильніше овертаймі). Потім додайте достатню вагу, щоб те ж вправу, так що ваша наступна тренування буде ще раз на 5 повторень, і ви кинути виклик собі, щоб досягти 8-я реп протягом наступних кількох тренувань.

Або...

2) процедуру, яка використовує встановлені реп, скажімо 5 повторень мертвих, тому вага досить важкий, щоб виконати 5 повторень, але не 6-й. На наступному тренуванні ви додаєте вага (2 фунта наприклад), і прагнемо зробити ще 5 повторень.

Мої думки на число 1 це буде хороший виклик, але я не впевнений, якщо це допоможе мета сила і розмір. Моя думка з номером 2 це буде швидше гальмувати, бо додавши вага на штанзі кожне тренування буде означати, що я борюся з цією вагою, якщо моїх сил не відставати, і я не може мати вагу досить малий, щоб додати в дуже малих збільшень.

Будь ласка, може у мене є деякі думки з цього приводу? Мені подобається метод 1, але щось не так з ним?

+377
goreorto 10 лют. 2016 р., 23:42:59

З мого досвіду, коли жиму лежачи з хороший корректировщик буде в 10 разів ефективніше. вона прагне використовувати своє ядро і також якщо все зроблено правильно, ви побачите значне поліпшення при навчанні ваші три теж. Ви центр ваги теж краще, коли штангу віджимати і забезпечує хорошу пресу.

Я б тільки гантелі прес якщо жим лежачи Техніка не здатна побачити вас з ліфтом і ти віриш, що ти наражаєшся на небезпеку.

+321
mimika 19 лип. 2013 р., 04:50:18
Основна, фронтальна суглоб у нозі в стегні й гомілці.
+297
user1715037 20 квіт. 2018 р., 16:22:19

Я хлопець з сім'ї середнього класу.

6 місяців тому, я був близько 80 кг, але зараз я в 92 кг. У мене великий живіт також. Я не можу дозволити собі особистого тренера, щоб сказати мені, що поїсти і коли поїсти. Я намагалася їсти менше, але моя вага не йде вниз. Я йду 30 хвилин в день і робити 25 комплектів підтягування, але іноді мені хочеться з'їсти більше, не контролюючи себе, і я використав, щоб пити кока-колу теж. Я готовий працювати, але за час моєї роботи, я не можу зробити це у вихідні. Будь ласка, запропонуйте будь-природний спосіб зменшити свою вагу.

+209
Peter Brune 21 черв. 2012 р., 02:51:13

у чому сенс Хреста згортуваність тіла молоток , не вони ж, як завиток працювати молотком ж м'язи, їх ніякої користі, крім ТАТ вони можуть мати більшу вагу ?

+170
Murat Demir 3 лип. 2013 р., 14:59:06

Поперековій-один з згиначів стегна. Це група м'язів, які піднімають ноги вгору до голови, або витягнути тіла на ноги в залежності від того, який момент Ви якір.

Флаттер ногами працюють поперекової разом з іншими, але в обмежених масштабах, так як вони не будуть йти через повний діапазон руху.

Якщо ви хочете краще (на мій погляд) вправи на роботу м'язів-згиначів, ліг на землю на спину. Підніміть руки над головою і вхопитися за нерухомий об'єкт (я використовую situp-бар, який йде під дверима), і, зберігаючи ноги прямими, підніміть їх вгору до кута 90. (Доторкнутися пальцями до дверей/частина обладнання, якщо ви використовуєте це.) Опустіть їх в контрольованому назад на підлогу.

Як тільки ви отримаєте краще в русі, можна збільшити вправа, притиснувши ноги вгору в стелю, як тільки ви отримаєте їх на 90 градусів. Це допоможе працювати ваш нижній частині розгиначі спини і м'язи живота, але це також збільшить навантаження на ваш хребет, як ви начебто "закатати" на спинах ваших плечах. Якщо у вас є спині/Біль в шиї, я не рекомендую це додаток.

+105
Balu Bhere 11 лист. 2018 р., 22:31:12

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil