Вплив на м'язи живота: підйоми ніг проти хрускотів

Яка різниця для мого живота між підняттям ноги і піднімати своє тіло?

Я чув, що весь нижній прес/верхня підготовки АБС БС. Це все одно що намагатися поїзд Нижній або верхній біцепс.

+832
LockonZero 10 вер. 2010 р., 05:25:00
28 відповідей

Можливі Дублікати:
Які хороші книги по нарощуванню м'язів значною мірою базується на науці?

Є книги, які пояснюють значення кожного і кожну тренування ми робимо в тренажерному залі? Я не маю на увазі один з цих "гідів фітнес", я б книгу з описом фізичної культури з точки зору анатомії людини. Так що перш ніж у нас вийшло, ми знаємо точно, що відбувається всередині організму, в м'язах і де і скільки знос відбувається, коли ми робимо вправи і як дотримуватися дієти, щоб компенсувати цей знос? В основному науково-медичний підхід до фізичної культури. Роду тренування ортопед/спортивний лікар сказала вам, а не тренера з фітнесу.

+968
Linka Miu 03 февр. '09 в 4:24

Я діабетик з хірургічними ремонт обидва плеча тотальне ендопротезування та 2-го правого пальця ноги ампутація великого пальця з часткової ампутацією. Я мав шиї хірургії з-6,7 ДДА і Нижній поперековий синдром руху , де мій хребет стирчить посеред хребців викликає сильний біль і нездатність ходити.

Я сплю на лівому боці. Немає ніякої очевидної різниці в моїй ходьбі або сила, але величезна різниця в фартух на животі. Я змінив свою дієту протягом останніх кількох років, з минулого року звертаючись більше до зниженої клейковиною і підвищеної дієти Палео. Я використовувала тільки кокосове масло, цукор (борошно і молоко), Мигдальне молоко і борошно, солодкий картопля; немає: білий рис, хліб, борошно, цукор. Я втратив 60# З 40-50 їхати.

Я хотів би знати деякі вправи, які я можу поступово збільшувати тривалість та інтенсивність, щоб допомогти полегшити фартухи в животі нерівний розмір і зовнішній вигляд.

+915
BillyBobJoeBob 8 жовт. 2016 р., 00:26:29
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Оскільки ви вчений, ви повинні структурувати ваш працює так, що вони збігаються з вашими фітнес-тест. Наприклад, підготовку необхідних для запуску 42к в 3 години сильно відрізняється, ніж бігти 5 кілометрів за 16 хвилин. Марафонець має одну мету і 100м Спринтер має іншу мету. Ви не можете тренуватися на обох дистанціях.

Я припускаю, що відстань, яку необхідно виконати-це "Коротше", ймовірно, 1к до 2к? Оскільки ми припускаємо, що у вас є, щоб запустити "коротше" відстань я б зосередитися на створенні вашої швидкості і витривалості, використовуючи навчальний план 5к. Є багато 5к навчальних планів, що приведе вас до мети 8 тижнів і більшість з цих план передбачає запуск не менше 4 днів на тиждень.

Ви повинні зробити як мінімум одну швидкість тренування, що включає в себе запуск швидко для деякої відстані після короткого відновлення. Спробуйте почати з 400М в 2 хвилин або менше, потім пішки протягом однієї хвилини. Якщо ви ціль, тільки швидкість цього два рази в тиждень з легко проходить між ними. Почнемо з 6x400m, а там, як ви відчуваєте себе краще

Ваш легкий день повинен бути 5к бігти і спробувати закінчити. Теоретично повинні закінчити за 30 хвилин.

Спробуйте зробити один прогін на вихідні, тобто 60 хвилин. На початку ви будете ходити/бігати, але у вашому нинішньому темпі ви повинні закінчити 10к в годину.

+912
GuruM 10 трав. 2016 р., 14:35:34

Будь-який час змінити орієнтацію тіла у вправі м'язи використовується по-різному. Один з найбільш простих-до-див. приклади це ваш біцепс. Зігніть руку в лікті, так що ваші долоні звернені до вас і подивіться на свій біцепс, потім поверніть руку від вас, і ви побачите, що ваш біцепс відв'язуватися та ваших плечей займатися.

Тримаючи руки на ширше хват змушує вас використовувати ваш латів більше. Підтягування вузьким хватом дозволяють використовувати більше вашого біцепса, щоб тягнути себе вгору. Тому широкозахватних підтягуючі здається важким, тому що ви використовуєте тільки свій латів.

+792
Luiz Pontes 31 серп. 2014 р., 18:21:43

Деякі бігуни, особливо деякі ультра-бігунів, зробити пухирі між пальців. Injinjis зупинити цей процес, будучи носок-шкарпетки.

Ви можете зробити те ж саме пластиром кожен палець окремо зі спеціальної спортивної стрічкою або скотчем.

+740
Gordyp 16 груд. 2019 р., 10:30:58

Продовжуйте рухатися, не напружуючи себе. Ти не збираєшся зробити що-небудь, що підніме ваше кров'яний тиск, але є великий рух, яке може бути зроблено не виявляючи себе, що, тим не менше буде тримати ваше тіло в дух руху. Навіть роблячи щось настільки просте, як довга прогулянка кожен вечір навколо вашого району, або выгуливаете кіл у ваш будинок, допоможе.

+735
ioksjym 11 лист. 2014 р., 07:10:46

Швидкий відповідь: якщо ти тіло не підходить, щоб показати свій "тон", то ви можете відпускати її, поки ти мертвий але ви не будете нічого добитися візуально, якщо ви не зміните свій раціон. Це де я перебуваю зараз. У мене ріже, але я також маю шаром слизу, що заважає їм бути чітко визначені.

Справа-в-точку: культуристи застосовують діуретики, щоб злити все до останньої краплі води з шкіри перед змаганнями, щоб викрити, як багато їх "тон" або "ріже", як це можливо. Як тільки вони знову гідрат, тоноване погляд вицвітає небагато, але вони ще і тоновані під.

Ваші м'язи можуть бути в тонусі, навіть якщо ви не можете побачити його. Чим більше ваги ви втрачаєте, тим більше ваш тон стане видимим.

+687
jsapara 21 вер. 2011 р., 19:33:52

ВФФ абсолютно не для людей з низькою арки. Я носив їх кожен день навколо будинку протягом 3-4 місяців, тоді я, нарешті, вирішив злегка бігати в них по 5 хвилин на м'якій трасі (в коледжі, легка атлетика). Просто ті 5 хвилин, що спричинило серйозні тендиніт в ногу. Взяв мене місяців, щоб відновитися.

Мої уроки життя, витягнуті з цього: це все про належній формі.

+683
user15047 1 трав. 2014 р., 20:00:42

Я буду 28-річний чоловік і господар гирі 16кг, які я використовую на деякий час тепер. Я знаходжу ця вага буде добре для більшості дворучний вправи, але коли я намагаюся робити вправи, з одного боку, як 'друк' я знаходжу, що він почуває себе занадто важким, і я не впевнений, робити вправи.

Моє питання я повинен купити запальничку дзвони (або дзвоника) або я повинна просто підштовхнути себе трохи, щоб впоратися з ним не так?

Також, якщо я перейду на легкі дзвін є правило, наскільки менше мені потрібно йти, грунтуючись на добре з 16кг?

+677
Dave Nay 12 лют. 2011 р., 01:39:40

Щоб дістатися до наступного рівня бігу ви можете:

  1. Поліпшити свою техніку
  2. Поліпшити свій кондиціонер
  3. Поліпшити вашу м'язову силу і нейро-м'язового контролю

Кожен з них допоможе вам поліпшити економічність бігу і продуктивності.

У цій статті, методи підвищення економічності бігу тренер Бретт, має приємний обговорення різних способів підвищення продуктивності, включаючи наступні резюме:

  • Висока інтенсивність інтервал підготовки (HIIT)

  • Силові тренування, силові тренування і тренування плиометрической

  • Запуск аналізу і біомеханіка модифікації

Одне дослідження, що він буде використовуватися:

поєднанні важкими силовими тренуваннями (підколінного сухожилля завиток, жим ногами, паралельний присед, розгинання ніг і підйом п'яти) і силові тренування (бігу) призвела до поліпшення в управлінні економіки в порівнянні з тренуванням на витривалість тільки в добре підготовлені спортсмени."

Інше дослідження, яке використовується плиометрической тренування і виявили, що:

“Після 9 тижнів, економічності бігу на 18 км/год покращився в групу, яка виступала пліометричні навчання, але залишалася незмінною в контрольній групі."

І ще одна тренування м'язів тулуба вивчення:

.. "програму, що складається з 4 основних навчальних занять в тиждень протягом 6 тижнів призвело до поліпшення виконання показників 5К марафонці"

З біомеханічної точки зору:

"швидше бігунів, як правило, мають менший час контакту з Землею і виставляють середнього удару ногою"

Тому, якщо ваша техніка є розумним, і ви вже включені ВИИТ, спробуйте додати силові тренування. Якщо у вас є хороша міцність основи, то ви можете додати пліометричні навчання. (Я включив посилання на деякі нижніх кінцівок зміцнення і плиометрических вправ для виконання в цей відповідь.)

+597
Van Helzing 8 квіт. 2010 р., 15:14:21

Мені здається, що сода-це в основному солодка вода, тільки погано що надмірне споживання цукру, який не є проблемою соди.

Насправді, сода може містити аспартам, ДФУ (з високим вмістом фруктози Кукурудзяний сироп), фосфорна кислота, кофеїн, та/або порожніх калорій, які є набагато небезпечніше, ніж загальна солодку воду.

Більшість проблем, здається, бути пов'язано з збільшення ваги і, як це, здається, не ефект мені цікаво, якщо у мене є причини, щоб вирізати його з свого раціону.

Збільшення ваги є лише одним з багатьох негативних результатів від споживання соди. Газовані напої можуть підвищити рівень інсуліну, викликаючи ожиріння, високий кров'яний тиск і хвороби серця. Крім того, якщо сода містить високим вмістом фруктози Кукурудзяний сироп (ДФУ) він не обробляється таким же чином, традиційний цукор переробляється, оскільки ДФУ впливає (вірніше обходить) в reptin рецептори у вашому мозку, які регулюють відчуття ситості. Інші негативні впливи включають в себе збіднений кальцій, що робить кістки більш слабкими, гіперактивність, і кофеїн залежність.

Як почати вправу, мої споживання соди тримайте мене назад? Якщо так, то чому?

Ортофосфорна кислота в газована вода вимиває кальцій з вашого організму і таким чином послабити ваші кістки. Послабивши кісток значно збільшує ризик пошкодження вашого рівня фізичної активності шкал інтенсивності.

З кофеїном, газовані напої діють як сечогінний засіб, яке у поєднанні з фізичними вправами може призвести до зневоднення.

Нарешті, содові порожніх калорій (калорій без живильної цінності), які взагалі-то ви хочете, щоб триматися подалі від здорового способу життя.

Є численні дослідження, що підтверджують все, що я сказав, що можна знайти в Американському журналі клінічного харчування, а ось дві статті з LiveStrong.com які йдуть в більш детально про все я розповів (і ще).

+595
amrita 23 лют. 2018 р., 06:01:14

Зайдіть в "Адреналін" і сайти під парасольку. Одним з основних шляхів збільшення підтягнути здатний просто отримати форму права. Більшість людей думають, що це все в руках, але так само в спині. Статті пояснить все це набагато краще, ніж я, можливо, може. Перевірити речі Тодда Kuslikis'.

+572
Benjamin Sutherland 6 лют. 2019 р., 06:02:01

Втрата ваги є більше про дієту, ніж про роботу. Що сказав ...

Для більшості людей (чоловік і жінка), найефективніший вид йде відпрацювання підйому тягарів з використанням складових ліфтів. Значить вам потрібен тренажерний зал, де ви можете присідання, станова тяга, жим лежачи та накладні преси. А саме одно має хороші стійки для присідань, штанги і важкі гантелі.

Погуглите "Стартова сила" або "сильний ліфти 5х5" для хороших програм/підпрограм.

+560
sigesang 18 черв. 2010 р., 22:56:39

Я після звичайної coolcicada за ППЛ на деякий час, і я люблю його, але я вибираю цю програму над іншими лише тому, що творець стверджує, що це hyperthropy та естетики зосереджений, він не говорить про силу взагалі.

Однак ця процедура має такі малі обсяги для деяких вправ, як

Квартира штангою, жим лежачи: 3х5
Сидячи (або стоячи) штанги плече/накладні преси: 3х5
Похилій штангою, жим лежачи: 3х5
Штанга рядків: 3х5

Я втрачаю час з цією рутиною, якщо моя мета-це естетика?

+552
Clemens Fruhwirth 9 лют. 2014 р., 05:39:44

Ок, давайте займемося математикою.

Один фунт жиру становить близько 3500 ккал, а це близько 45 мл або 15 мл у обсязі. Ви не згадайте свою вагу і свій раціон, але, припустимо, ви втратили 1000 ккал/день, що є дуже високим показником втрати калорій, на два тижні, це 4 фунтів, або 60 ФО. ОЗ./180 сл. Це може звучати як багато, але враховуючи той факт, що ваша спалювати жир від вашого тіла, це не багато жиру.

З іншого боку, всякий раз, коли ви їсте менше, ви будете втрачати багато ваги в твердих тілах і рідинах, то це теж може коливатися багато, можна припустити, що похибки у вашому зважування десь близько 2% від ваги вашого тіла, так що дні підвищеного ваги цілком нормально.

Що стосується нарощування м'язової маси, як вже казали інші, це набагато складніше поставити на кг м'язової маси, ніж втратити фунт жиру. Якщо ви залишитеся таку ж вагу за рік на 10 кіло додав м'язової маси-це дуже хороший результат, якщо ви абсолютно новим для підйому, якщо ви чоловік, і якщо ви відпочиваєте і ліфт добре. Це менше, ніж фунтів в місяць! Якщо ви втрачаєте вагу, це ще важче.

+537
Syed Raheem Uddin 11 черв. 2016 р., 08:53:49

Робити 3 основних вправи щотижня для того, щоб збільшити темпи:

  1. Робити повторень близько 3 * 400М на 90% потужності з 2 хвилин один раз на тиждень. Це повинно відчувати себе важко, і це нормально, якщо ви не можете зробити 3 Для початку. Жоден з інших ваших траси повинні наблизитися до складності. Робіть це два рази в тиждень.
  2. У однієї "довгостроковій перспективі" тиждень, коли ти намагаєшся втекти, не зупиняючись, протягом заданого проміжку часу. Цей пробіг повинен бути не більше 70% від максимальної ЧСС. Ідея цього прогону, щоб побудувати витривалість і зосередити увагу на стиль; часто швидше, працює під тиском, стиль deterioates до старих звичок. Бігти на скільки довго ви можете бігти без зупинки, і не відчуваючи себе повністю вичерпав до кінця і поступово збільшувати час щотижня, аж до близько 1:20 хвилин.
  3. Зробити тимчасовий "швидкої" середньої дистанції. Це де ви робите 4км в темпі, який трохи вище combfortable говорити. Почати це в 20 хвилинах повільної розминки пробіжку. Робіть це раз на тиждень.

Пам'ятайте також, заспокойся! Якщо ви покажете ваші зразки тіла те, що ви хочете робити, гормон росту, природно, буде робити це робота в нічний час. Новачки можуть бути надмірно захоплений і якщо є які-небудь "смикання щодо" або болючість під час роботи, припинити вправи у цей день і відпочити.

Кожна вправа має бути зроблено до такої міри, що ви відчуваєте, що у вас були тренування, але з досить залишили в резерві, так що ви відчуваєте, як робити це завтра або післязавтра. Якщо ви робите більше, ви могли б спалити. Регулярність перш ніж інтенсивність!

+528
user6086585 21 січ. 2014 р., 16:58:36

Як приблизного орієнтира, вуглеводи містять 4 калорії на грам, так 24 / 3 * 12 * 4 буде чистий 384 калорій. Припускаю, що ти десь близько 160 фунтів (спалювання калорій залежить від цілого ряду факторів, включаючи вік, стать і вага), цей графік показує, що вам знадобиться приблизно годину легкої аеробіки, середньої еліптичної тренування, опору або силові тренування кожен день, щоб "нейтралізувати" ці калорії. Звичайно, з вашим печивом, ймовірно, містять калорії з інших джерел, ви, ймовірно, краще використовувати загальну кількість калорій на них. І, чесно кажучи, тобі краще просто зменшити загальну кількість калорій, ніж намагатися додати фізичні вправи, тому що наші тіла побудовані, щоб споживати більше їжі, в особі вправи.

Якщо ви турбуєтеся про кількість "вуглеводи", я б сказав, що ви краще використовувати інші метрики для вашої дієти. Хоча існують різні низьковуглеводних дієт, більшість з яких приготовлена медичного персоналу, вони, як правило, залежать від фактично відмовившись від вуглеводів повністю, не намагаючись протистояти" їх за допомогою вправ. Зменшити загальну кількість калорій, а не намагатися слідувати деяким пунктикам усунення однієї продовольчої групи або інший.

+509
Ajay Dadel 11 січ. 2010 р., 00:06:14

Головне питання:

в барі ніколи в мої стегна! Це насправді в нижній частині мого стегна

Ви тримайте планку дуже вузький, його не тільки на зап'ясті міцність і гнучкість, але і гнучкість плеча, що ви повинні працювати на.

Ключ до хорошого урвати надає досить широким хватом, що бар знаходиться в стегні складка в кінці першого ривка.

Як би смішно це не звучало, почати практикувати з досить довгою мітлі просто зробити рух вниз.

Також будемо розглядати урвати хватом Тяга в практиці проведення більш важкими вагами, хоча перший рух.

+493
MrBryan 14 лип. 2014 р., 21:16:47

По-перше, дозвольте мені почати з чого-небудь: "тонування" - це міф. По-друге, навіть якщо ви тренуєтеся для сили, ви все одно повинні робити багато повторень. І безліч комплектів. Підходів і повторень довести гучність, гучність підсилює ваше тіло, і Ваше тіло реагує, адаптуючись і стаючи сильніше і сильніше. Ви б важко знайти слабке професійний культурист, або невеликий професійний пауерліфтер. Ці дві речі йдуть разом.

Якщо ви загубилися, хороша евристика, щоб збалансувати вашу програму в наступному: для кожного "важкого" реп (думаю, що в набори з 5 або менше), ви повинні мати 2 "середніх" представників (думаю комплектів 8) і 3 "легких" підходів (думаю комплектів 10 до 15) ізолюючих вправ. Це наближення, але хороше тренування б ви виконувати важку 12-15 повторень, середній 30-50 повторень, 90-120 світло повторень 3-4 рази в тиждень. Це + дефіцит світла калорій (занадто великий дефіцит = ваші м'язи почнуть чахне) + час допоможе вам краще, ніж робити підходи по 30 повторень.

Що стосується навчання в калорійний дефіцит, я прикрив, що в цей відповідь , якщо ви зацікавлені в більш докладної інформації.

+406
Angeliki 20 черв. 2015 р., 21:52:00

Техніка, яка була корисна для мене, щоб бігти босоніж по асфальту та гравію. Шорсткість поверхні збільшує імпульсацію на ноги і твердість поверхні, звертає увагу на будь-яке надмірне вплив або неефективності подальшого ногу/нога/коліно/тазостегнових суглобів. Я часто бігу перший кілометр або два тренування босоніж на асфальті як спосіб підтримки "м'язова пам'ять" в хорошій формі.

Ви можете почати стоячи на асфальті або гравії, я знову відчув, що на поверхні виглядає як "спокій", а потім ходьба на місці протягом декількох кроків, потім підстрибування і біг на місці, а потім починайте рухатися вперед. Як Ви перехід від стояння до переміщення в місце для бігу, зверніть увагу на те, як виглядає поверхня на підошвах ніг, як ваші ноги посадки і підйому, як ваші м'язи і суглоби відчуваю. Я виявив, що навіть дуже незначні зміни в розміщенні ніг, рухи стегон, згинають коліна, cadenece і т. д. які можна виміряти, спостерігаючи за змінами в рівні комфорту або біль відчувається на таких поверхнях.

Але це досить суб'єктивний метод, який я думаю, корисний тільки в поєднанні з дізнавшись про хорошій формі з інших джерел і т. д. Таким чином, мені було б дуже цікаво побачити більше детальний відповідь, ніж цей, який описує деякі більш об'єктивні методи для оцінки запущена форма.

+405
Doug Griffin 26 груд. 2010 р., 07:35:03

Ви можете скинути жир і наростити м'язи одночасно, але ви не можете зробити це оптимально. Люди, які вперше починають дієту і програму тренувань є типовими прикладами цього.

Якщо ваш фокус знаходиться на худий живіт, потрібно зробити свій раціон розібралися. Ви можете тренуватися, поки ви не посиніння і все одно не досягти цієї мети. Я пропоную вам поглянути на дієтичні рекомендації Нейт Мияки. Він активний в мережі і написав самурайський дієта (Амазонки). Ви можете також подивитися ці нитки на фітнес ЮВ

Як я можу отримати плоский живіт?

Який найбільш ефективний план, щоб отримати АБС?

+388
Abhishek Kumar Gupta 7 бер. 2018 р., 08:09:07

P90x АБ-Різник це, по суті, роботу. Я отримав в рутину, робити це кожен день протягом 6 місяців, де я не міг інакше зробити будь-тренування. Моє серце помітно сильніше і протягом 8 тижнів, так що ви можете бачити збільшення чіткості в ваш сердечник, за умови, що ви досить низький рівень жиру в організмі.

Я також змінив тренування трохи, щоб зробити його більш ефективним для мене. Конкретно я (а) завчені ходи, щоб я міг робити тренування навіть якщо я не мають доступу до відео, (б) почали з 20 повторень, а не 25, потім працював мій шлях вгору, у результаті по 30 повторень, як тільки міг, (з) дав собі телевізор з 30-секундним перервою між кожним вправою, яке допомогло мені зберегти гарну форму, але пом'якшеним "кардіо" ефектом і (Д) повертати ходи. Кожен день я б змістити мене, починаючи рухатися вгору, так на 1 день я б почав з 1, а на наступному тренуванні я б почав з ходу 2 і додати 1 хід до кінця. Я думаю, що тримає речі від попадання статичного, тримає вас від нудьги, а також дає вам можливість зробити кожна вправа "свіжий" в якийсь момент.

+320
Francois 29 трав. 2018 р., 10:26:02

Всі мікроелементи, які ви перерахували, розчинні у воді, але це не означає, що це безпечно приймати будь-яку суму. Але це значно менш небезпечно, ніж споживали надто багато жиророзчинних мікронутрієнтів. Було ясно вчених показують, що вітамін-таблетки на рівні дози, де небезпечно, вони б не продали, з іншого боку, не припустити, що у кожної речовини на кожному рівні, в поєднанні з будь-яким іншим речовиною, була випробувана на людях. Є безліч речовин, яких у нас немає чіткого знання про вплив.

Однак, питання, яке ви повинні задати собі, якщо вони не небезпечні, але якщо вони вигідні. Відповідь, в більшості випадків, немає. Найбільше вітаміну suplementation це абсолютно не потрібно і немає ніякої різниці, що так завжди для вашого здоров'я. Але вони як і раніше продають на мільярди доларів, тому що ніколи не знаєш, вірно?

+305
Elias Santander 20 лют. 2018 р., 14:40:51

Мій Fibularis м'язи м'язові болі, коли я бігу на біговій доріжці або навіть на землі. Навіть з меншою швидкістю при запуску відразу працює ця м'яз починає боліти.

Спочатку я думав, що він одужає до того часу, як я був новачок в бігу, але його більше 3 місяців, але до сих пір біль не пошкоджена.

Будь ласка, запропонуйте мені, що я повинен робити? Перестати Бігати?+280
Arrowmeds 29 бер. 2012 р., 18:25:46

Я б питання в тому, що ваш максимум годину в 187bpm. Максимальна ЧСС-це дуже індивідуально і незалежно від вашого рівня підготовки.

Особливо ваше твердження, що ви були в змозі підтримувати розмову протягом двох хвилин під час роботи в 183bpm припустити, що ваша максимальна ЧСС значно вище.

Непідтверджена інформація: моя власна максимальна ЧСС становить не менше 20 БПМ вище, ніж розраховані значення для мого віку. На думку більшості формул, моя максимальна ЧСС повинна бути 177bpm, але я (неодноразово) виміряних значень навколо 197bpm, і я все ще живий (і добре).

Одна з моїх останніх тренувань працює годину в середньому 177bpm.

Так що ваш максимум годину протестовані належним чином (я ніколи не робив) або просто слухати свій організм.

Інші відповіді щодо інтервальних тренувань і зони серцебиття-все правильно. Але всі вони припускаю, що ви знаєте свій справжній максимум годину в якості точки відліку. Яку ти, мабуть, не знаєте.

+253
KanwaraRamJat Kankrawa 9 жовт. 2012 р., 11:18:28

Ви можете знайти цю статтю інтересу

http://getfit.jillianmichaels.com/causes-hard-belly-fat-2223.html

+213
Slippy52 29 вер. 2012 р., 23:19:27

Майк Ментцер, колишній "Містер Всесвіт" (тільки вищий бал), їли близько 100 грамів білка щодня. Він поставив під сумнів догми бодібілдингу (і був, напевно, найбільш скандальний культурист коли-небудь) і аргументовано немає сенсу жерти багато білка, тому що білка не використовуються для енергії, як вуглеводи і жир. Це означає, що не залежно від вашого рівня активності. Я пропоную прочитати , скільки білка Бред Пілон (автор жерти перестати жерти), де він проаналізував безліч досліджень на споживання білка. Серед іншого він згадує, що в наукових дослідженнях "високий вміст білка" означає 0,55 до 0,7 грамів на кілограм. У культуризмі "високим вмістом білка" - це 2-3 грами на фунт! Він каже, що споживання білка повинне становити від 70 до 120 грам в день в середньому, навіть для користувачів стероїдів. Ось ще одна стаття для вас, щоб перевірити: http://mennohenselmans.com/the-myth-of-1glb-optimal-protein-intake-for-bodybuilders/

Пам'ятайте, що це доповнення компанії, яким належать всі найбільші м'язи журналах, і що вони використовують ці журнали для реклами власної продукції. Індустрія харчових добавок-це мільярдний бізнес! Як ви думаєте, Джордж Hackenschimdt став одним з найсильніших людей, коли-небудь жили на початку 20-го століття, ніяких добавок взагалі? Все, що йому треба було важко працювати, гарне харчування і побільше відпочивати, і те ж саме відноситься до вам і мені.

+199
lan huong 26 лют. 2014 р., 04:45:49

Я вже давно бігає (близько 7 км - довжина місцевій валюті), але я можу тільки бігаю близько 5 км, що означає, що я витрачаю багато часу на прогулянки, а також.

Мені було цікаво, якщо як вибрати, щоб провести 2км ефекти вигулював загальний час. Е. Р. краще бігати без повної зупинки, а потім пішки ще 2 км, або краще бігти 1км, ходить мало, працювати ще близько 1 км і т. д ??

Або 5 хвилин біг підтюпцем / 5 хвилин ходьби, більше сенсу?

+178
Rithvik Vibhu 30 лист. 2011 р., 22:49:57

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil