Слабкість у важкій атлетиці з кето дієта

Я відчуваю себе набагато слабкіше, з важкої після ketogentic.... у когось є такий досвід? Є хакі, щоб обійти це?

+693
Casey Gallegos 10 січ. 2014 р., 18:58:08
28 відповідей

Якщо ви хочете бути сильніше, потрібно тренувати все ваше тіло, інакше ви будете в кінцевому підсумку з величезним верхню частину тіла, але не вистачало сил, тому що нижню частину тіла не може підтримати їх.

Є багато вправ, які можна виконувати вдома, якщо ви хочете продовжувати робити віджимання, які чудово підходять для верхньої частини тіла, але і зміцнити сідниці, теж, можна піти на більш або зробити їх ще складніше, навіть без опору групи. Ви могли б спробувати алмазні віджимання, в основному це звичайний пуш-ап, але ви покладіть ваші руки близько один до одного, так що ви великий і вказівний палець утворюють ромбовидної форми.
Якщо у вас є фітбол будинку, ви можете робити віджимання на що, теж. Ноги на м'ячі або на руках м'ячі. Це досить енергійні вправи, які тренують свій стабілізуючих м'язів у спині.

Ви повинні робити більше, ніж ті дві вправи, які ви згадуєте, як сказали вище, піти на тренування, яка тренує всі м'язи, звичайно, ви можете встановити фокус, але ви не повинні ігнорувати інші. Перевірити посилання вище, існують і інші перераховані програми, наприклад, сухарики та соуси. Якщо вам потрібно більше копатися в інших вага тіла вправи.

Я особисто вага тіла вправи тричі на тиждень, Понеділок, середа і п'ятниця. Якщо вам потрібно два дні відпочити, прийняти їх, в іншому випадку ви могли б зробити більше. Як завжди треба слухати своє тіло, перш ніж слухати інших людей (особливо в Інтернеті).

Ваш план харчування звучить ОК, судячи з того, що ви говорите, але перевірте ваші звички, а також.

+984
bluetoft 03 февр. '09 в 4:24

В даний час я роблю програму, схожу занадто 5х5 stronglift, у яких міститься присідання.

Присідання стають важчими кожну тиждень і роблять мої м'язи болять(в хорошому сенсі).

Кожен день тижня я їжджу на роботу на велосипеді близько 20 хвилин і, що можна отримати досить огидно, коли я робив присед в день або навіть 2 дні до. Я помітив у м'язах палички набагато довше в ногах, ніж в мою груди або спину.

Мої ноги не достатньо відпочиваєте?

+877
The Silent Cartographer 2 трав. 2019 р., 04:08:03
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо акцент робиться на силові тренування, і ваш єдиний спосіб працював вдома (домашній спортзал), яке обладнання ви купуєте, за якою ціною і як це буде сприяти повну програму силових тренувань?

+851
user3904769 25 серп. 2010 р., 08:19:50

Не весь білок засвоюється.

Але без достатньої кількості, організм буде харчуватися самим під час ночі. Ось чому спортсмени, бодібілдери і т. д. їжте повільно перетравлюваних протеїнів (наприклад, казеїн) на ніч-щоб забезпечити стійкий магазині білка.

+812
Enrico Sanchez 3 лип. 2016 р., 06:42:46

Я згоден з MountainX про стресі. Стрес-це доведено багатьма дослідженнями, щоб змусити вас втратити м'язову масу, підвищити м'язовий катаболізм. Я помітив, що стрес впливає на моє тіло, примушуючи мене втрачати м'язи, навіть більше, ніж я бачив, як це впливає на мої друзі.

Однак я не думаю, що це ваша проблема. Ви згадали не виходить на 10 днів. Я дізнався від тренерів з художньої гімнастики в спортзалі, що на це йде рівно 3 дні, не використовуючи ту чи іншу групу м'язів у вашому тілі, і процес атрофії м'язів буде присутній там. Тому що, як Бэрин вже згадували, ваш організм не буде причин зберігати велику групу м'язів. Він буде спалювати більше калорій на щоденній основі, важче підтримувати і так далі. Ось чому тіла буде зменшуватися обсяг м'язів в певній області щодо обсягу навантаження/вправи, які застосовуються до нього. Іншими словами використовувати її або втратити його. Знову, як Бэрин вже згадувалося, м'язи мають пам'ять, так що ви можете відновити ваш розмір і силу м'язів за дуже короткий проміжок часу.

Єдиний спосіб підтримувати певний обсяг м'язової маси, що потрібно працювати над собою. Ви повинні нагадати організму, що вам потрібно, що м'язова група і вона повинна тримати його там. Якщо у вас не вистачає часу на всі тренування, ви все ще можете зберегти розмір, кинувши в кілька комплектів чистої виконаних підтягувань/біцепс керлінг протягом дня. Прикладами служить біцепс групи м'язів.

+786
1tntla 13 січ. 2012 р., 02:33:48

Я частково згоден з Еріком. Zyzz не на рівні <5% БФ, він був близько 8%. Ви можете досягти такого рівня чіткості не беручи стероїдів. Як говорить Ерік, будучи в 8-10% БФ цілком можливо з напруженою роботою.

Але спочатку ви повинні розглянути дві різні речі. Ваш рівень БФ та іншої ваш м'язовий зростання.

Як говориться, ви можете досягти 8%-10% БФ рівень без стероїдів, але якщо ви хочете бути під 6%, напевно, вам доведеться взяти щось.

Те ж саме з розвитку м'язів. Це більше залежить від вашої генетики і здібності вашого тіла, щоб наростити м'язи, але ви, ймовірно, досягнуть межа, за якою, якщо ви хочете більше м'язів, вам доведеться взяти щось занадто.

Тіло Zyzz не сильно розвинених м'язів тіла, його сила була його генетика, який забезпечував йому симпатичний корпус з дуже хорошій формі. Але Zyzz був ектоморф і дуже важко набрати м'язову. Хтось з кращим розпорядженням, щоб набрати м'язову як мезоморф, але і в хорошій генетики змогли домогтися того, що тіло без прийому стероїдів.

Отже, прошу на ваше запитання зараз. Якщо ви звернетеся з "розпатланим" низького рівня БФ, так, це можливо. Але якщо ви посилаєтеся на весь організм дивиться, ви повинні розглянути те, що я сказав про розвиток м'язів.

+780
ihavenoidea 18 черв. 2011 р., 05:51:22

Спробувати карбюратора на велосипеді. Дивись тут і тут, за докладні пояснення.

У двох словах, ви витратите 2 до 3 днів є дуже мало, щоб без вуглеводів, потім один день їв багато. Без вуглеводів днів виснажити свої запаси глікогену і змусити ваш організм почати натиснувши запаси жиру, то вуглеводів в день скидає лічильник до вашого тіла перемикачі в магазині-це все режим, де він буде зберігати все, що ви їсте як жир, тому що він був так зголоднілий останнім часом.

+761
Gillman 27 січ. 2010 р., 01:28:07

Калорій в/калорій з дуже добре ставиться до Перший закон термодинаміки. Ви споживаєте калорії, але вони ніколи не створена або знищена, вони можуть тільки змінити форми. Якщо ви не використовуєте цю енергію, коли його доступно, він отримує зберігається у вигляді жиру. В інший раз, він перетворює в тепло, що кожне з наших тіл дати. Думаю TDEE або сумарного добового витрати енергії. Ваше тіло потребує енергії, щоб робити те, що йому необхідно, щоб вижити і основний продукт виживання; побічним продуктом є тепло.

Щодо їжі за обслуговування і насправді не набирають м'язової маси, що ви не використовуєте глікоген зберігається у ваших м'язах на скоротливу силу. Коли крові занадто багато глюкози, циркулюючих в його від надлишку енергії(макроелементи), коли він отримує зберігається у вигляді жиру. Я дуже сумніваюся, що є якісь дослідження, що показують позитивну кореляцію між ненавчених людей, які дуже надмірна вага впливає надмірна кількість міцності порівняно з компактної/підготовлених осіб. Але це тільки моя думка.

+733
Dmitry Paloskin 28 лист. 2010 р., 15:53:40

Коли rehabing після травми він завжди розумніші скидати вагу і працювати назад. Ви зробили одну процедуру, і, хоча вона була малоінвазивна, ваше тіло все ще потребує, щоб зцілити.

Програма або не дуже гнучка. Він призначений для початківців, тому тільки гнучкість у зниженні об'єму в якості ваг буде важче. Якщо ви після повільніше набирає силу, що дозволить вам покласти в багато роботи і затратити певну енергію, то я рекомендую 5/3/1 варіант називається 8-6-3. Інтенсивність (велика кількість ви ліфт) йде тільки щомісяця, але ви поклали в багато роботи на основному підйомі і допомоги.

Вендлер 5/3/1 побудована навколо принципу отримую багато роботи зроблено у як можна менше часу. На думку Вендлер, збалансована програма буде піклуватися про:

 • Сила-більше вага на штанзі з плином часу
 • Гіпертрофія--більше м'язів на вашому тілі
 • Мобільність-можливість переміщення з правильного вирівнювання тіла і виконувати вправи
 • Кондиціонер--аеробні можливості, так що ви не захекався, просто піднімаючись по сходах.

Частина сила програми є одним з основних ліфт в день (Жим лежачи, станова тяга, присідання, армійський жим), і цикл повторень тиждень за тижнем. У вас є тільки один набір у верхній ваги за день. Гіпертрофія частина забезпечується за рахунок роботи допомога, яка, як правило, 5х10 (вага повинен бути достатньо світла, ви можете робити 5х10, але досить важким, що ви насправді зробити певну роботу).

Мобільність піклуються, як ви зігрітися, а кондиціонер здійснюється або на вихідні дні або після тренування.

Все у всіх, коли я побіг 5/3/1 я був зроблений з підйомом в 45 хвилин ... що було менше часу, ніж я витрачав на стартової сили/або.

+684
Seva Alekseyev 3 серп. 2018 р., 01:56:01

Звичайно, ваш вага змінюється протягом дня. Ваш вага відрізняється ранок/вечір, до/після їжі, і так далі. Природно, якщо ви відстежуєте свою вагу, ви повинні виміряти свою вагу в один і той же час кожен день.

Однак, з цікавості, я знайшов варіанти як високо як 2 або навіть більше кілограмів. (Назвемо його 2% до 3%.)

У кого-небудь є конкретна інформація на нормальні або звичайні коливання ваги через 24 години на добу? "Два чи три кілограми" просто дико занадто багато?

Я розумію, що "екстремальні менеджерів ваги", такі як боксери, штангісти і так далі, можна цілеспрямовано варіювати їх вага на величезну кількість за день або менше. Втім, що я питаю про ось це нормальний варіант для типового людини, їсть і п'є нормально, напевно, зробити за годину аеробного тренування в день.

У будь-якому випадку - до нормального життя-це зміна ваги так висока, як 2-3 кг за день, незвичайне? Яка норма?

+558
Josh Toft 14 трав. 2014 р., 05:26:23

Я чула, що біг може бути стресом для тіла (коліна, наприклад), якщо все зроблено в надлишку, і що деякі люди навіть потрапляють в аварії.

Яка рекомендована тривалість часу для роботи, якщо хтось хоче тримати від проблеми ?

+508
Raman Ghai 28 лют. 2012 р., 03:29:36

Неважливо, скільки часу ви можете інвестувати, просто немає сенсу. Ваше тіло росте м'язи, поки ви відпочиваєте, поки є достатній імпульс. Зберігаючи цей імпульс не вимагає багато часу.

Причина багатьох сила програми не 5-денні програми-це не тому, що більшість людей не вистачає часу, але ж це насправді може бути більш ефективним для навчання менше. І я не маю на увазі більш ефективним за час інвестування (що буде більш ефективним), але більш ефективною в цілому.

Коли ви тренуєтеся ви повинні напружити свої м'язи до такої міри, що ваше тіло потребує, щоб відновити їх (як маленька рана). Цей процес ремонт переплачує, так що ваші м'язи більше і сильніше, ніж раніше. У процес ремонту - це те, що ростуть ваші м'язи, і це займає кілька днів. Тепер, звичайно, вам не доведеться чекати закінчення ремонту, щоб повністю закінчити (інакше ти не зможеш тренуватися частіше, ніж раз на тиждень або так), але потрібно почекати досить довго, щоб переконатися в тому, що зростання м'язів буде максимальною. Якщо ви продовжуєте пошкодження ваших м'язів рано під час ремонту, ви ризикуєте втратити міцність не набирає, і зростає ризик травми.

+447
Roxanne Gentry 21 черв. 2017 р., 08:26:54

Зворотне тяжіння-це пуш/прес.

Тому протилежні руху для підтягування будуть будь-які накладні прес руху. Протилежні руху для віджимання буде який-небудь горизонтальній гребковое рух.

+437
Nias 10 бер. 2015 р., 11:41:32

Я не думаю, що існує якогось єдиного набору простих вправ або порад, які можуть полегшити ваш стан. У вас занадто багато і занадто складні труднощі.

З іншого боку, я впевнений, ви будете велику користь від відповідної підготовки.

Один з моїх начальників підтвердив цю історію: https://vimeo.com/41271653 Я сподіваюся, ви отримаєте натхнення/розуміння того, наскільки великий труднощі можна подолати, якщо ви дійсно хочете.

Іноді люди запитують мене, як я можу дозволити собі особистого тренера. Я думаю, що більшість людей можуть собі дозволити, якщо вони повинні зробити це.

Подумайте про ваше життя на найближчі п'ять років, якщо нічого не робити. Досвідчений керівник або особистий тренер може значно поліпшити якість вашого життя.

+427
Cache Li 25 бер. 2011 р., 13:52:14

Оскільки ви вказали свою вагу і зріст, чому б не розрахувати свій ІМТ (індекс маси тіла), щоб знати, де ви стоїте?

Вага: 145фунта = 65.77 кг
Висота: 170 см = 1,7 м
ІМТ = вага/Height2 = 22.8

ІМТ 22.8 в нормальному здоровому діапазоні, але поруч з огрядним категорії. Якщо у вас немає м'язової маси, то це може означати, що ви можете мати надлишок жиру в організмі.

Тому цілком можливо, у вашому конкретному випадку, щоб зменшити вагу свого тіла за рахунок зниження калорійності раціону і в той же час перетворення вашого тіла жиру в м'язи, займаючись в тренажерному залі.

+404
phwdsr 22 квіт. 2013 р., 10:45:53

Важко сказати без цілей ваших тренувань, але стан "важкої рутини", так що я збираюся припускаю, що ви намагаєтеся наростити м'язову масу. Я б запропонував додати присідання і розгинання ніг у свій день ноги, як це допоможе звільнити природного тестостерону у вашому організмі.

Я також запропонував би ізолюючі тяги і натиску рухами в різні дні. Починаючи з великих м'язів, ви могли б зробити щось на зразок груди/трицепс в один день, а потім спина/біцепс 3 день. Ось приклад того, що я маю на увазі.

І цілий день для ABS? справді? Це просто перебір, і якщо ви шукаєте, щоб отримати шість пакетів, ви нічого не роблячи цілий день тренування. Ви отримаєте набагато краще основних результатів навчання квадрицепси і нижню частину спини і робити кардіо в той день, ніж присвятити цілий день АБС.

+330
Caesium 23 серп. 2019 р., 12:44:36

Після робити деякі дослідження, Айво відповідь є правильною у тому, що розтяжка перед і фізичні вправи не можуть запобігти травми:

Карл Полів Пов. все в нинішніх спортивних повідомляє медицини було це, щоб сказати:

Типові результати рандомізованого 421 бігунів з розтяжки, розминки і затримки до і після бігу. Цей судовий процес показав дещо нижчий травматизм у контрольній групі проти групи, яка використовується стретчинг як інтервенція перед запуском (67). Ще одне втручання у військовому населення показав, що 1538 призовників в армію розміщений на розтяжку протоколу проти ніякого втручання не показала зниження ризиків травматизму

Проте поля не знайшов висновків, які можуть зробити висновок, розтяжка після це вправа, може запобігти травми:

Багато спортсмени беруть на озброєння стратегію розтяжки після занять, а не раніше. Одне дослідження піднімає можливість, що це може запропонувати травмі захисту...для втручання програми, спортсмени розтягуються після гри і під час втоми...результатів сприяло втручання в які preintervention 9 і 11 спортсменів стійкий травми підколінного сухожилля у порівнянні з 2 і 4 після втручання. Крім того, днів, пропущених конкуренції були знижені з 31 і 38 до 5 і 16 після втручання.

Також стретчинг, здається, бути корисним допомоги травми (знову ж поля):

Найпозитивніші з них бере участь розтягнення втручання в підошовний фасциит...на етапі 2, всі пацієнти дали протокол ПФ стрейч. Лікарське спостереження протягом 2 років показало, що 92% мають високий ступінь задоволеності.

Нарешті, стречінг, здається, щоб бути корисним у видаленні 'тісноти' і дозволяє вільніше рух м'язів. У двох дослідженнях я виявив з'являються, щоб підтримати це:

 1. Гостре вплив статичної та динамічної розтяжкою на стегні динамічного діапазону руху під час підйому ногами в професійний футбол гравців Mohammadtaghi Амірі-Хорасані Пов. всі проведені дослідження і знайшли наступні результати:

  • Дослідження:

   Метою даного дослідження було вивчення впливу статичної та динамічної розтяжкою, в рамках заздалегідь-вправи розминки на стегна динамічним діапазоном руху (Дром) під час підйому ногами в професійних футболістів. На рухи ногами домінуючим ноги захопили з 18 професійних гравців дорослий чоловічий футбол.

  • Результатів:

   Внутрішньо-груповий аналіз показав відсутність суттєвої різниці в Дром після динамічного розтягування (2.59 6 4.67) порівняно зі статичним розтягом (0.35 6 2.197) щодо ні група стретчинг при замаху фази. Там було, з іншого боку, значна (P , 0.03) різниця в Дром після динамічного розтягування (3.35 6.36 6) порівняно зі статичним розтягом (21.35 6 7.86) щодо не-стретчинг групи під час фази вперед

  enter image description here

 2. Ефекти два режими статичний стретчинг на м'язи міцність і жорсткість. купити Герда ТЖ, і всі знайшли ці висновки:

  • Дослідження:

   Метою даного дослідження було вивчення впливу постійного кута (Каліфорнія) і постійно про-обертаючого моменту (КТ) розтягування згиначів гомілки на пік крутного моменту (ПТ), електроміографія (EMGRMS) в ПТ

  • Результати:

   ПТ зменшується (середнє ± SE в 5.63 ± 1.65 Нм) (Р = 0,004), і EMGRMS не змінювалася (Р > 0,05) від пре - до пост-розтяжка для лікування...крім того, МТС знизилася у всіх трьох кутів (ангел 1 0.23 ± 0.29 Нм°; ангел 2 0.26 ± 0,35 Нм°; кут 3 0.28 ± 0.44 Нм°) після КТ розтягування лікування (Р < 0,005), проте МТС не змінився наступним ка-розтяжка (Р > 0,05).

  • Висновок:

   Тому, якщо основна мета вправи на розтяжку, щоб зменшити МТС, ці результати дозволяють припустити, КТ розтягування (постійний тиск) може бути більш підходящим, ніж розтягнути проводиться при постійної м'язової довжина (Каліфорнія розтягування).

 3. Нарешті повернувся до полів:

  Дані свідчать про те, що занадто короткий час (менше 10 сек) малоефективний і те, що тривалий тягнеться довше, ніж 60 секунд виконати не більш ніж розтягування періодів 10-60 с...Результати дослідження показали, що статичний розтяг призвело до зміни в ахіллове жорсткість, в той час як балістичний стретчинг компанії Ахіллес жорсткості.

По Суті:

В основному профілактика травматизму є те, що дослідження, схоже, дискусія закінчилася, і немає переконливих висновків щодо того, чи не протягувати зменшується попередження травматизму. Тим не менш, там не здається, бути незаперечних доказів з численних досліджень, що дозволяють припустити, що полегшення болю в м'язах і виграш у свободі руху може бути поліпшена за рахунок застосування розтягування.

Посилання

 • Профілактика запущених травм. Поля, К. Б.; Сайкс, Джіні С.; Уокер, Кетрін М.; Джексон, Джонатан С. поточна спортивна медицина повідомляє, питання: обсяг 9(3), травень-червень 2010, с. 176-182

 • Гостре вплив статичної та динамічної розтяжкою на стегні динамічного діапазону руху під час підйому ногами в професійних футболістів MOHAMMADTAGHI Амірі-Хорасані,і ASHRIL Юсоф журналі міцності і кондиціонування дослідження 24 лютого 2011

 • Ефекти два режими статичний стретчинг на м'язи міцність і жорсткість. Герда ТЖ, Коста-ПБ, Вальтер А. А., Райан Ед, Хоге км, Kerksick см, товстий молодший, Крамер ДжейТи. Медицина і наука в спорті і медицині 28 лютого 2011 року

+309
user264815 8 вер. 2012 р., 14:16:32

Поширена помилка трицепс pushdowns (особняк його не відчуваю) Ви рол ваші плечі за вагу, щоб допомогти вам штовхати його вниз. Є багато методик в інтернеті там, щоб виправити це, але я вважаю, нахилившись вперед, зберігаючи спину прямою, голову вперед, щоб переконатися, що я повністю зосередитися на трицепс, не рухаючи плечі і лікті, як правило, зробити трюк.

+308
Jdub0187 8 вер. 2019 р., 20:48:17

Насамперед, варто зазначити, що тренується 6 разів на тиждень ти нічого не досягнеш, якщо ти не на якийсь сік або інший. Якщо ви робите це природно дотримуватися 3 рази в тиждень.

По-друге, це не вага, а вправи, які ти робиш. Не важливо, наскільки важка ви піднімаєте штангу, робити біцепса кучері не зробить вас більше, ніж ви вже.

Замість цього, ви повинні зосередитися на класику Пауерліфтинг: присідання, жим лежачи та станова тяга. Все це вправи задіяти кілька груп м'язів і виробляють масивні м'язові напруги, яка сама запускає механізм гіперкомпенсація.

З цим, як кажуть, повернемося до вашого початкового питання: яку вагу має у вас працювати? Оскільки ви тільки починаєте, ви повинні навчити ваших м'язів, як рухатися, як виробляти натяг. Ви не повинні decend нижче 10 повторень у кожному окремому вправі. Оптимальний діапазон становить від 10 до 12 повторень.

Програма на перші 3 місяці повинно бути щось на зразок цього:

+---------------+-------+-------+-------+------+
|Здійснення | 1 Комплект | Комплект 2 | Комплект 3 | 4 Комплекти|
+---------------+-------+-------+-------+------+
|Військової Преси| 12 | 10 | 10 | 10 |
+---------------+-------+-------+-------+------+
|Згортуваність Bicep| 12 | 10 | 10 | 10 |
+---------------+-------+-------+-------+------+
|Лава Для Преса| 12 | 10 | 10 | 10 |
+---------------+-------+-------+-------+------+
|Присед| 12 | 10 | 10 | 10 |
+---------------+-------+-------+-------+------+
|Нахилився поспіль| 12 | 10 | 10 | 10 |
+---------------+-------+-------+-------+------+
|Хрусти| 25 | 25 | 25 | 25 |
+---------------+-------+-------+-------+------+

3 рази в тиждень, принаймні один день між 2 будь-яких тренінгів. Якщо ви відчуваєте себе втомленим, відкладемо до завтра.

Споживати мінімум 1.5 грама білка на кілограм (вага 60 кг => 60 * 1.5 = 90) і багато вуглеводів, так як ви serioucly недостатньою.

Подивитися і дізнатися правильну техніку кожної вправи, особливо для них присідання. Попросіть вашого тренера, якщо впевнені в тому, що ви все робите правильно.

Додати тарілки, коли ви відчуєте, що готові, щоб зробити більше ніж 10 повторів в кожному робочому наборі (перший теплий)!

Якщо вам немає 20-22 років, замініть середині дня наступний комплекс:

 1. 3 Суперсет - 20 глибоких присідань стійку відразу настало 15 гантелі пуловери.
 2. 30 Підтягування широким хватом (стільки наборів, як потрібно, щоб ви потрапили в число).
 3. 100 на брусах, віджимання (стільки наборів, як потрібно, щоб ви потрапили в число).
 4. Прес 100 разів (у так багато задає, наскільки це можливо, щоб вразити сто).
+300
BlueGyroscope 4 квіт. 2015 р., 06:38:14

Повністю погоджуюсь з вищесказаним. Однак чистий тисне позитивно позначаться на вашому тязі сила і продуктивність, так що це завжди добре, щоб включати в режим. Ось деякі можливі вигоди від суто фізичних вправ.

http://deadliftworkouts.com/benefits-clean-press/

+292
test33 15 груд. 2017 р., 13:36:47

Це почало відбуватися тільки нещодавно.

У школі пару років тому я грав багато спорту. Майже кожен день я буду або грати у футбол, баскетбол або футбол. Я ніколи не мав ніяких проблем з моєю теляти.

Близько 4 місяців тому я вирішила знову почати працювати, щоб повернутися у форму. Спочатку було добре, поки тиждень у нього. От коли мої ікри почали хворіти багато. Я думала, що це просто біль так що я не заперечував проти нього. Але це тривало кілька тижнів. Ці два тижні я не бігала так, як вона зникла.

Це відбувається кожен раз, коли я роблю якийсь інтенсивних фізичних вправ або видом спорту. Було так погано, що я не можу навіть бігати. І рідко я вам деякі дуже хворобливі судоми.

Я пробував розтяжку перед спортом, я намагалася масажувати його раніше, і я намагалася тиждень ламає, поки вона більше не болить. Ніщо не схоже на роботу.

І знову ж таки, у мене ніколи не було цього болю в середню школу 2 роки тому, коли я хотів багато бігати протягом декількох годин за раз.

+266
user41698 20 лют. 2017 р., 18:04:48

Мені в принципі все 20-25 діпи, який злегка нахилений у бік стіни і потім деякі віджимання від 20-25 для початку. Висота 5 футів 11 і вага 69.1 кг Чоловік, для якого я недовага.

Моє питання, які м'язи піддаються при виконанні похилого занурення і віджимань.Моя мета-зняти втому і збільшення ваги. Це підходящий вид вправ, які я роблю або мені потрібно внести якісь зміни.Готовий дати зобов'язання за нього.Зображення або посилання будуть корисні для правильної техніки

Час і простір-це мої обмеження, будь ласка, запропонувати відповідно.

+220
billyjojo 21 квіт. 2019 р., 13:36:46

Будь-яка вправа, яке збільшує циркуляцію крові в цілому; кардіо!

Їзда на велосипеді, плавання, секс, біг/біг, аеробіка, боротьба, футбол, баскетбол... ви отримаєте точку.

Крім того, розумовий вправу. Спробуйте вирішити кубик Рубіка. Зробити деякі головоломки, як кросворди або судоку.

Медитація-це також дуже корисно для речей як цей.

Урізати будь явно від шкідливих звичок, а також алкоголь і споживання кофеїну, куріння.

Їдять здорову їжу. Більшість людей знають, що вони мають, але ти, зокрема, помічаючи результати лінуватися про це. Їжте більше фруктів!

Немає нічого особливого кровообіг в головному мозку, крім відсутності його більш помітним. Принаймні, тепер ви повинні мати дуже матеріальні мотивації щось робити.

+216
akazuko 11 бер. 2013 р., 05:37:24

Якщо ви не можете з'їсти під час роботи або у вас немає часу, я пропоную вам підготувати ваш шейкер з усім необхідним для прийому їжі.

Перевірити це : Ютуб М'язи і м'язи

+161
Konstantin Polyntsov 28 вер. 2018 р., 02:59:41

Які заходи слід приймати при роботі в зимовий час (від -2 до -10 за Цельсієм, 28 до 14 Ф)? Я хочу знати в плані одягу: що є найбільш підходящим? Я повинен закінчити працювати поруч з будинком, так що я не простудиться з-за сильного потовиділення? Є список того, чого слід уникати, і чому слідувати при запуску взимку?

+148
mapto 3 січ. 2010 р., 23:32:39

Мені потрібно пройти фітнес-тест, який передбачає можливість запускати X-відстань y хвилин. Я ніколи не робив всі запущені раніше (завжди ненавидів це, коли мені довелося для школи і т. д.), так що я дійсно Новачок. Я зробив деякі дослідження в інтернеті про правильну поставу, режим тренувань і т. д. Стан речей здавалося актуальним і цікавим, але більшість порад тренування спрямована на людей з великим досвідом і які мають довгострокові цілі/плани на запуск. Мені просто потрібно пройти цей тест.

На біговій доріжці, я роблю 10км/год прямо зараз, і триває близько 1.5 КС (~9 хвилин). Я думаю, мої запитання:

 • Я повинен орієнтуватися на відстань або час? тобто було б краще, щоб тримати 10 км/год і спробувати і тривати довше і довше (тобто розтягування, 9 хвилин, поки я можу продовжувати довше), а потім спробувати йти швидше, або спробувати йти швидше, поки я не вразив свою мету, а потім спробувати подовше?
 • Чи є шкода бігу кожен день? За умови необмеженого часу і мотивації (ха! ні необмежені, але я збираюся спробувати...), якщо я бігаю щодня є великим або це просто буде контрпродуктивним? (тобто я тренування Ваг, і за це навчання кожен день-це погана ідея, тому що ви повинні дати м'язам час на відпочинок. Загальні рекомендації-не більш ніж 2-3 рази в тиждень).
 • Я бігу на біговій доріжці в тренажерному залі, тому що це зручно, і вчений у мені подобається аналіз даних (тобто я хочу бачити точно, скільки метрів я пробіг, як довго я біг, що моє серцебиття тощо). Як на біговій доріжці, перевести в реальному житті працює? Це добре, щоб дотримуватися бігова доріжка, або я повинен дійсно потрапити на справжній бігова доріжка в даний час?
 • Мій ліміт, здається, в основному кардіо, а не м'язи, пов'язані. Тобто коли я повинен зупинитися, це тому, що я задихався, і не стільки тому, що мої ноги втомилися. Мої ноги були трохи болить після першого запуску, але не так. Є інші допоміжні вправи я можу робити, що допоможе з кардіо, або просто працює собі найкраще, що я збираюся зробити?
+140
wafyzun 7 бер. 2012 р., 19:55:42

Я в даний час за програмою 5х5 з метою стати сильніше. Я розумію, що для досягнення цієї мети людина повинна споживати надлишок калорій, щоб набирати м'язи. Я 5 футів 7 і важать 160lbs, так що моя потреба в калоріях, щоб набрати вагу і в кінцевому підсумку м'язи становить близько 2800 калорій в день. Також потрібно для м'язової маси-білок. В моєму розумінні людина повинна споживати близько 1 грама білка на кілограм ваги тіла. Для мене це було б близько 160 грамів білка.

Зараз я ще не робив розрахунків, але я впевнений, що я може досягати 160 грам білка, а ще віднімають моє вміст калорій, що становить 2300. На моє питання, я можу стати сильніше в той час як тільки моя мета кількість протеїну без надлишку калорій?

+116
WhatItDoPikachu 7 черв. 2019 р., 09:26:09

Мені потрібно допомогти придумуючи план втрати ваги. Я вдарив мою найбільшу питому вагу в 290lbs! Я повернувся вниз до 280, спостерігаючи, що я їм, але я почав набирати його знову. Мені потрібна допомога! Які продукти я повинен їсти і які вправи хороші для втрати ваги, підняття тягарів або кардионагрузки? Хто-небудь може мені допомогти скласти план на тиждень?

Майте на увазі, у мене підвищений тиск і я гіпоглікемічну.

Спасибі!

+24
user99940 4 бер. 2015 р., 00:36:45

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil