Труднощі на розтяжку ніг на спину з рушником

Я тут недавно ноги розминаю, як вони були трохи жорсткою. Я роблю цілу серію різних тягнеться, але я зосередився в основному на мої стегна. Тепер я можу докоснуться до пальців ніг протягом 60 секунд (довше, якби я хотіла, ура!) однак я помітив, що я борюся з одного стретч зокрема...

Коли я розім'яти підколінне сухожилля на лежачи на спині, використовуючи рушник , щоб витягнути ногу до мене, я помітив, що все ще болить і я не можу витягнути ногу прямо ще (ліва нога можете йти далі ніж моє право). Однак, якщо я використовую дверної рами, щоб розтягнути мої ноги я можу отримати мої ноги абсолютно прямі і не скрізь поруч, як багато навантаження на мої ноги.

Я намагаюся зрозуміти, чому використовуючи рушник, я не можу отримати мої ноги так просто, як я можу через двері. Мені потрібно сконцентруватися на розтяг деякі інші м'язи з цим?

Моя кінцева мета-бути в змозі піднімати ноги вгору в повітря без необхідності використовувати рушник або стіни. Мені 24 і жінки. Будь-які поради ви, хлопці, було б здорово. Спасибі.

+353
Evgeny Nepogodin 15 бер. 2011 р., 15:54:37
35 відповідей

Зберігання Енергії

Надлишок глюкози перетворюється в вуглевод, глікоген, і запаковані в тимчасовій магазинах у м'язовій тканині й печінці. Як ваші запаси глікогену заповнені, ваше тіло перетворює додаткових надлишок глюкози в тригліцериди і зберігаються в жирових клітинах, які поширюється по всьому тілу під шкірою і в жировою оболонкою тканини, який висить на вашому животі званий сальник.

Споживання енергії (в основному зворотний процес збереження енергії)

Коли клітини потребують енергії, вони зазвичай використовують глюкозу в крові. Як рівень глюкози низький, то ваше тіло мітчики тимчасові глікогену магазинах, а також екстракти тригліцеридів з жирових клітин.

Джерело: https://www.livestrong.com/article/420965-does-coconut-oil-make-you-fat-or-lose-weight/ (перше що знайшов в Гуглі, наступного разу, будь ласка, використовуйте Google, перш ніж задавати таке просте питання)

+986
Gundon 03 февр. '09 в 4:24

Я був в і навколо військових за 25 років, і я використав тренажерний зал, душові кабіни більше 30. Незважаючи на це, у мене ще є питання з приводу неписаного етикету душа в тренажерний зал, роздягальні.

Етикет значною мірою залежить від сексуальної орієнтації, але універсальні правила такі:

Золоте правило: стояки роблять громадські душові незручні.

Інші Правила:

1) завжди душ до і після плавання в басейні або сауні (вологе або сухе).

2) Завжди носите з собою рушник, коли збирається і душа (і/або сауна). Деякі хлопці, можливо, хочу бачити тебе голою, але ніхто не збираюся розповісти вам. Інші хлопці просто не хочуть бачити тебе голяка.

3) носіть в'єтнамки або якій-небудь іншій формі захисту ніг, щоб захистити вас і оточуючих від грибка стопи та іншими принизливими (див. Правила 8 і 9).

4) йде нормально, або вийти з душу. Просто не розмовляють про секс, жінки, а інші чоловіки, чи все, що може викликати збудження. Бачити Золоте Правило.

5) Навіть якщо хтось ставить на шоу для вас, не дивіться йому в очі (особливо якщо вона викликає у вас -- див. "золоте правило").

6) тримати руки при собі. Чіпати тільки те, що твоє. Спільне використання шампуню і миття тіла-це добре, але не фізичний контакт з іншою людиною.

7) не грати на мотлох, навіть не трохи. Навіть якщо холодно і протяг у душі і ви сором'язливі про усушку. Навіть якщо ми не дивимося, по суті, все, хлопці, можете усі сказати, коли хтось смикає його, щоб компенсувати холодне повітря усадки. Вам більше не доведеться витрачати час і увагу на непотрібні, ніж потрібно, щоб вимити і обполоснути його.

8) не дрочити в душі. Більшість людей не хочу тебе бачити. Навіть ті, хто не хочуть бачити ви не хочете, щоб крок у вашому чоловікові ГОО.

9) не писати в душі. Ніхто не хоче відчувати запах їдкий запах сечі. І ми не хочемо дивитися це крутитися нанівець з піною шампуню. І ми не хочемо, щоб крок до неї.

10) взяти всі свої речі з вами. Якщо ви голитеся в душі або використовувати останній миття тіла/шампунь, візьміть своє сміття з вами. Якщо ви один з тих своєрідних типів, який носить його труси, бандаж, або тренажерний зал шорти в душ, переконайтеся, що ви берете свою промежину піт пройшовши крізь одяг з вами.

11) висушити якомога більше, в душі і зберегти свою дупу обличчям до стіни, в той час як ви робите це. Тому що мало кому хочеться сидіти на лавці і бачити вашу голу дупу або мотлох на рівні очей, в той час як ви витріться насухо.

12) Не звертайте повагу до інших на їх тіла або частини тіла. Якщо хлопець має велике визначення його грудні м'язи, дельти, квадрицепси, або (особливо) сідниці, тримайте його при собі або згадка за межами роздягальні. Навіть стільки, скільки я насолоджуюся з ким загравати зі мною, я не хочу, щоб це прийшло від хлопця поруч зі мною...у роздягальні в тренажерному залі. Це страшно.

Якщо хлопець натурал, пам'ятайте золоте правило. Якщо хлопець не натурал (гей, Бі, цікавий і т. д.), є застереження в правилах, але тільки якщо відомо, що інший хлопець не пряма.

Ці правила я придумав, грунтуючись на 30 років стоїть спостереженнями і досвідом.

+952
BENARD SYLVESTER OKUMU 7 лист. 2014 р., 07:37:51
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Простий факт полягає в наступному: якщо ви не втрачаєте вагу, ви не перебуваєте в дефіцит калорій.

Це так просто, як це. Зазвичай, проблеми:

 • Ви не ставите все, що ви їсте в програму
 • Ви недооцінюєте енергію в те, що ви їсте
 • Ви переоцінили, скільки ви насправді пересуватися щодня

Часто поєднання всіх вище.

Є кілька способів обійти це. По-перше, в моєму досвіді немає спосіб довгострокової втрати ваги без безперервного зусилля, щоб тримати себе у калорійному дефіциті. Ви автоматично починаєте їсти великі порції, якщо ви не будете контролювати, що ви їсте.

Якщо у вас є якась стабільна звичка їсте, де ви їсте більш або менш те ж саме кожен день, Ви можете просто спробувати видалити щось зі звичайної їжі. Я наприклад з'їв хліб з кожним прийомом їжі, прибравши його, я більш або менш скоротити 200 ккал. Видаливши інші подібні речі з моєї дієти я зуміла поставити себе у калорійному дефіциті, не обтяжуючи річ.

В основному, правда, самий простий спосіб видалити всі види упереджень-просто вага все, що ви їсте. Це займає багато самовідданості, але це вірний спосіб дізнатися, що саме не так з вашої дієти. Це робить його набагато легше діагностувати харчування. Через деякий час ви відчували себе на скільки ви повинні їсти, А ви тільки вага вашої їжі, якщо ви прийшли на липкі точки.

Ви спалити 1800, 2000, 2600 або будь-який інший калорій в день-це зовсім неактуально. Просто урізати свої калорії, поки ви не втратити вагу і взяти його звідти.

+895
Cherish V 26 черв. 2017 р., 19:25:54

Подібне питання було поставлене тут.

Це питання включало в себе дані з чемпіонату 2009 триатлону Ironman у Кона, Гаваї. Як ви знаєте, гонка складається із 2.4 миль у відкритій воді плавати, 112 миль їзди на велосипеді, і 26.2 милі марафону. Версія матрицю розсіяння від цього питання показаний тут.

2009 Kona Ironman swim, bike, and run times

Діаграми розсіювання матриці вище ділянок, плавати, велосипед, біжи, і загальний час (у годинах) для кожного фінішера. Хоча не показано на ділянці, кореляція між плавати і бігати саме в цей .588, яка вказує на наявність помірно сильна позитивна взаємозв'язок між плавати і виконання окремих людей (хоч і не так сильна, як зв'язок між велосипедом і час виконання). Сюжет показує, що "хороші" бігуни можуть бути посередні плавці, і навпаки.

Однак, якщо він зацікавлений у питання "що еквівалентно бігати та плавати кроків для тих, хто як плавати і бігати?" один із способів вивчити дані, щоб запитати: "як медіана перспективі темпи порівняння середньої плавати обороти?" Аналогічно, можна запитати, "як робить 90-го процентиль запустити ПАРЄ порівнювати з 90-го процентиль темпі плавати?", як 75-й процентиль запустити ПАРЄ порівняти з 75-й процентиль плавати ПАРЄ?" і так далі, порівнюючи кожен процентиль для кожного процентиль. Це те, що сюжет нижче. Він показує квантиль-квантиль порівняння бігу і плавання кроків, нормовані хвилин за милю для бігу та хвилини на 100 ярдів для купання. Пунктирні червоні лінії показують 2-й, 10-й, 25-й, медіана, 75-й, 90-й і 98-й процентиль разів бігати та плавати обороти.

enter image description here

Зверніть увагу на лінійність взаємозв'язку між бігати і плавати, ходити. Насправді, приблизно між 2-й процентиль і 98-й процентиль, коефіцієнт кореляції між двома вище .99. Суцільна червона лінія показує регресію плавати темп темп виконання, і рівняння лінії регресії дається. Нагадаємо, це показує квантиль-квантиль електрокардіостимуляції для мультиспорту, хто намагається пройти Айронмен, тому стимуляція буде повільніше, ніж для одиночних спортсменів в автономному подій.

+874
Guy Mann 18 бер. 2010 р., 09:23:37

Можливі Дублікати:
Що є ключем, щоб уникнути травми, при присіданні з вагою вашого тіла?

Я чув, що коли ви робите присідання, коліна не повинні виходити вперед далі пальців ніг. Тим не менш, двісті присідань, каже мені, що я повинен йти вниз, поки мої ноги паралельно землі. Я не можу йти паралельно без колінах пройду повз моїх ніг. Я повинен зупинити колінах пройду повз моїх ніг, або я повинен пройти весь шлях вниз?

+820
boes 10 лист. 2014 р., 09:50:03

Крепатура (презервативи) не має нічого спільного з часом доби, якщо є деякі дослідження, я не знаю.

Спати, однак, необхідний для м'язового зростання і відновлення після тренування, що виражається у вказаний кабінет. Вам знадобиться (приблизно, і це змінює в деяких популяцій) 7 годин сну, щоб повністю відновитися.

...якість сну позитивно пов'язана з м'язовою силою, і коротка тривалість сну була пов'язана зі зниженням м'язової сили. Навіть після поправки на низку потенційно спотворюють фактори ці асоціації не змінилися.

Так адже сон-це необхідне і Домс не має нічого спільного з часом доби, я буду дотримуватися Айво відповісти, що найкращий час для вправ-це час, що ви будете регулярно робити це.

+711
jameskomol 3 серп. 2015 р., 13:08:37

Для тих з вас, хто не шанувальники Гаррі Поттера, Квідич-це спорт майстра грав на мітлі, яка була модифікована для нас нельотна люди і зараз досить популярний (Квідич Кубок світу приїде на 12 листопада 13-го в Нью-Йорку). У Гаррі Поттер Квідич гра закінчується, коли шукач ловить летить снитч. У модифікованій версії маґлів, стукач грає людину, яка не є частиною жодної з команд, і його/її мета-в основному, щоб втекти з Притулку.

Я знайшов цю статтю про тренуванні поради для квідичу позиції, але все це говорить про тренуваннях, щоб бути стукачем, щоб спробувати кардіо-кікбоксингу, а що для бігових бігунів є ідеальними кандидатами. Як ще я міг тренуватися нарощувати свою швидкість, так що я можу втекти від притулку протягом тривалого періоду часу?

+697
Prasad G Kulkarni 9 бер. 2016 р., 06:56:15

У мене є питання про гнучкості рука. Будь ласка, зверніться до додається картинці. Як бачите людина не в змозі перетнути протягнути і торкнутися руки за спину, як виправити цю проблему ласка ? enter image description here

+695
rhmj 15 вер. 2018 р., 15:03:03

Я повинен сказати, що я б порадила через трубку, а не флотаційні Сніду. З трубкою ви можете легко просто лежав обличчям вниз у воду і плавати, нічого не роблячи.

Звідси цілком природно (я думаю) зробити стиль плавати брасом, але ви також можете працювати над кролем.

Після того, як ви можете рухатися вперед, ви можете навчитися дихати (без шноркель) з основні поради від YouTube.

+683
Satyam Agrawal 6 черв. 2013 р., 11:18:10

Що стосується "АБС" просто втратите достатньо жиру, щоб "побачити" свій прес в такому разі... немає вправи по itelf дає вам певні АБС потрібно просто схуднути за допомогою дієти і фізичних вправ (кардіо і інтервали)

+674
JL West 3 серп. 2010 р., 21:05:20

Мені 16 років. .Я трохи менше, ніж 5 футів 7 дюймів.Я хочу, щоб мій зріст 6 футів.Але я тільки що приєднався до тренажерний зал і почав м'язової вправа на трицепси, біцепси ,плечі і груди, щоб набрати м'язи.Невже це ефект мого зросту-росту?

+643
Graham Steel 21 лист. 2010 р., 13:49:32

Я недавно почав займатися спортом. Однак, мої руки часто відчувають achey і втому після хорошого тренування (я в основному використовувати різні гантелі вправи). Як я можу уникнути цього?

+606
clofresh 9 трав. 2015 р., 02:56:43

Залежить від того, яку низкоуглеводную дієту ви питаєте.

http://en.wikipedia.org/wiki/Low-carbohydrate_diet#Practices_and_theories

Нормальний керівні принципи спрямовані на 45-65% калорій з вуглеводів.

http://www.livestrong.com/article/364372-what-is-the-usda-total-intake-for-carbohydrates-per-day/

Особисто, я думаю, вам потрібно просто виміряти і подивитися, що працює конкретно для вас-за визначенням, дієта-це дуже особисте, і те, що працює для будь-якої кількості інших людей може не працювати для вас.

Я також з підозрою ставляться до втрати ваги бути конкретними, абсолютними цілями, але це окрема тема.

+580
Marius G 25 лист. 2014 р., 09:59:05

Я досить цікаво, якщо є якісь папери, роблячи повний діапазон руху і посібників до них. Зокрема, шляхом навчання повний діапазон руху, 1. Зниження м'язової сили дисбаланс, більш розвиток м'язів, покращують рухливість, знижується ризик пошкодження здорової суглоби і т. д.?

+576
braginecas 11 серп. 2018 р., 17:48:34

Хоча я не ожиріння я буваю дуже стомлений після 2-3 хвилин роботи (максимум). Так як я можу збільшити витривалість для бігу.

Хоча я приймаю здорову дієту, але все одно швидко вичерпані. У мене немає пороку серця.

+548
namugwere peace racheal 13 груд. 2018 р., 20:08:36

Я сподіваюся, що це питання в тему для цього сайту. Мені здається, що сон-це досить великий інгредієнт у фітнес.

Я майже ніколи не висипаюся. Це не з-за відсутності хоча намагаюся. Я просто не можу здатися, щоб зробити це. Я знайти його дуже важко заснути. І дуже важко вибратися з ліжка вранці!

Більша частина моєї проблеми полягає в тому, що я нічний людина по натурі. Навіть якщо я втомилася цілісінький день, мені часто здається, прокинувся після заходу сонця. Однак, щоб потрапити на роботу вчасно протягом тижня, я повинен вставати в 7:30 ранку на абсолютному останній. Це означає, що для того, щоб отримати 8 годин сну, мені потрібно заснути до 11:30 вечора кожну ніч. В 11:30 вечора я взагалі не схильний спати. Навіть коли я включаю всі вогні і лягати спати, я дивлюся в стелю за пару годин перед тим, як остаточно засипати.

Це не просто ніч-час проблема. Були часи, коли я дуже втомився і я намагався спати вдень. Іноді я можу зробити це, але часто я просто не можу заснути, незважаючи на втому. Мені здається, у всіх навколо проблеми безсоння. Але це, як правило, легше спати вдень, ніж вночі.

Я вже говорила з лікарями 2 з цього приводу, і жоден з них не був дуже корисним. Вони дали мені деякі пропозиції, які я старався з усіх сил наслідувати, але це не мало особливої різниці. Вони не думають, що є медична причина для мого стану. Вони не запропонували виписати мені які-небудь ліки, і я не питав.

Треба визнати, що я погано встає і лягати спати в той же час кожен день. Я докласти зусиль, щоб зробити так, і я повинен бути на роботі в той же час кожен день з понеділка по п'ятницю, так що ви думаєте, це буде легко. Але якщо я не засну до 2:00 або навіть в 3:00 ночі тижні, то коли вихідні приходить я дійсно може бути вичерпаний, і я можу піддатися спокусі поспати після обіду, це здорово, але, ймовірно, продовжує мою проблему.

Я думаю, що проблема, ймовірно, більшою мірою психологічним, тому що я часто знайти його легше спати в готелях і в дивних місцях, ніж мені в моєму власному домі. Не знаю, чому.

Що я пробував:

 • Уникайте кофеїну після 12:00 годин. Це було те, що мій лікар рекомендував. Я насправді взагалі намагався кинути пити каву кілька разів, але я завжди повертаюся в свій ранковий кава.
 • Позабіржовому ліки - снодійні, такі як димедрол часто (але не завжди) роблять мене сонним. Ще, я виявив, що навіть коли вони роблять мене сонним, це не обов'язково означає, що я можу заснути. Це як мій мозок бореться з втратою свідомості аж до останньої. Я спробувала цілий ряд більш-позабіржовому рішення протягом 1-2 тижнів, потім перестали їх використовувати, тому що вони, здавалося, не допомогти.
 • Їсть важку їжу незадовго до сну - так само, як вище. Це може зробити мене більш сонливим, але не схоже, щоб викликати сон.
 • Обліку не сплю діяльності із спальні - я не був на 100% вірним, але я переїхав мій комп'ютер і мій робочий стіл з моєї кімнати, і я намагаюся тримати свої портативні гаджети звідти, принаймні, коли я пам'ятаю.
 • Триматися подалі від екранів перед сном - я перерахував тут, тому що я намагався це, але, чесно кажучи, мені не дуже вдалося. Моє життя в значній мірі управляється комп'ютером і поки я бодрствую, я, напевно, поруч з екраном.
 • Вправи - тренування протягом 3 годин до сну повністю руйнує мою здатність спати. Я став "провідний" і повним енергії. Здійснюючи раніше в цей день, здається, збільшується моя потреба уві сні (це складніше вставати з ліжка на наступний день після я роблю фізичних навантажень), але, здається, не збільшити мою сонливість та можливість заснути вночі.

Я, правда, в моєму кінці дотепності, намагаючись вирішити цю проблему. Я відчуваю, що це впливає на моє здоров'я і якість мого життя, і це безумовно впливає на мою фізичну форму.

Як я можу навчитися засинати, і зберегти хороші звички сну? У кого-небудь є ідеї?

+514
Asif Ali Zanglani 14 лют. 2015 р., 04:41:03

У мене була точно така ж проблема, коли я почав тренуватися, і я міг серйозно поліпшити потріскування і відповідні відчуття з плином часу. Я десь читав, що це викликано нерівномірним розподілом рідини в суглобах, але я не можу знайти джерело.

Що дійсно допомогло мені багато різних ніг, пов'язаних з вправи, навіть ті, де колінних суглобів безпосередньо не використовується. Присідання, розширення ніг, ніг в'ється, хіп-відведення і приведення, біг, їзда на велосипеді, еліптичний тренажер, ... з цього списку я думаю біг і нога кучері мали найбільший ефект, особливо при використанні кабелів замість машини, але я думаю, що ключ був широкий спектр вправ.

Як я сказав, що я можу поліпшити моє становище, але тріск все одно іноді повертається, особливо якщо я зробив частково розминку.

+511
Sekivumbi Madgan 15 лип. 2017 р., 03:47:03

Припустимо, ви хочете піти в спортзал 0700 ранку. Потрібно пити протеїни вечора до ранку?

Я спробував узяти щось дуже короткий вуглеводи перед тренуванням, як розрив з цукром і молоком. Є дуже багато, робить навчання неефективним.

Як ви можете підготуватися до ранковому тренуванні під час вечора перед?

+465
Alane Gavagni 5 квіт. 2013 р., 21:10:25

Гантелі є відмінним вибором для стенду і накладні клавішею. Для тяги вони ніби не великий, тому що вона стає незграбною, як тільки він отримує важке. Я б зробив багато Румунська станова тяга гантелей або гантелі очищає влада, замість.

Для присідання, я роблю випади з гантелями, поки я не зробив машина Сміта. Що його просто не правильно.

+438
markvgti 22 черв. 2010 р., 00:50:29

В даний час я починаю змінювати свої звички, я 330 і 5'11. Як я можу визначити кількість ваги, я можу спокійно підняти і досягти прогресу для зниження ваги. Я зараз роблю кардіо та інших вправ залежно від дня тижня.

Привіт і заздалегідь спасибі!

+389
Mawkza 1 жовт. 2012 р., 00:04:40

Загальне питання: чому у верхній області сідниці (грушоподібної, сідничної мінімус, сідничного м'яза) отримують непропорційно жорсткою і болить від бігу?

Для мене, стягнутість і болючість у цій конкретній галузі, здається пропорції до інших ділянках свого тіла. Нічого не отримує хворий або жорсткою.

Ця область отримує достатньо сильна, що вона є обмежуючим фактором у моєму одужанні від тривалих пробіжок. Після довгостроковій перспективі, як правило, інша частина мого тіла готова піти знову за графіком, а в цій області ще повністю відновитися.

Конкретної інформації мені: я в даний час не робите силові тренування, але я думаю, що моя сила є досить збалансованою для всіх груп м'язів, що беруть участь в бігу. Мої сідниці мають генетичний потенціал, щоб бути одним з моїх сильних частин тіла; ця область ніколи не була моїм слабким місцем.

Я зацікавлений у поліпшенні своєї технікою бігу, методики навчання, мобільності або що там ще потрібно, так що я не за напруга ці м'язи.

Якщо вам потрібна додаткова інформація, будь ласка, залиште коментар і я буду оновлювати цей питання.

Оновлення:

 • У мене немає оніміння.
 • Моя хворобливість-це нормальний крепатуру. Я б не сказав, що у мене болі інших, ніж Домс.
 • У мене немає симптомів здавлення нерва.
 • У мене відразу стягнутості після запуску.

Відповідь для Майк-DHSc

Я думаю, що ви на правильному шляху. Я сиджу багато, і моя сидяча поза не велика. Я не здивуюся, якщо мої стегна викрадачів подовжуються. Мої згиначі стегна закорочені, і я працюю на те, що в рамках програми доктор Келлі Старретт мобільність протягом декількох місяців (і отримувати гарні результати). Але я не розглядала подовжений хіп-викрадачі. Що ви порадите (враховуючи, що я вже роблю все тягнеться ви рекомендували)?

Останнє Оновлення Я реалізував деякі хіп викрадача зміцнюючі вправи і продовжила мобільність праці і проблема майже повністю пішла.

+374
Burakhan Bircan 5 трав. 2016 р., 12:55:06

Будь-яку кількість додаткових вправ споживає додаткові калорії. 1 миля або 1 метр, не має значення.

Вам не потрібно, щоб збільшити споживання, щоб компенсувати, особливо якщо вашою метою є втрата ваги, а не продуктивність.

+364
JonP 25 квіт. 2012 р., 19:44:30

Бади-це не рішення.

Після того як ви отримали все інше в порядку - дієти / тренування / сну, то добавки можуть бути використані для тонкої настройки процесу. Це все, що вони можуть зробити.

В добавок ви намагалися зробити вас більш втомленим. Тому припинити їх використання.

По звуках це ви ведете досить напружена життя. У вас є несумісність графіка роботи, ви працюєте занадто багато ви не спите достатньо (більшості людей необхідно не менше 8 годин).

Це змушує ваше тіло виробляти кортизол. Кортизол виробляється при стресі і є корисним, якщо необхідно, щоб врятувати ваше життя в деяких надзвичайної ситуації. Однак те, що вона підвищує рівень цукру в крові і знижує вашу чутливість до інсуліну. Це зробить вас жир і запобігти ваші м'язи рости. Вона також буде руйнувати ваші енергетичні рівні.

Щоб це виправити, більше спати. Ви повинні бути в змозі, щоб щоранку ви будете прокидатися без допомоги будильника. Вийшло менше. Три рази в тиждень, не більше години за раз адекватний. Деяке світло кардіо може зайняти інший час, якщо вам потрібно більше...

+316
Ardy Dedase 14 трав. 2011 р., 04:56:19

По-перше, молодець, що намагається підтримувати регулярний біг рутини!

Я думаю, більшість людей в ці дні підтримку динамічного розтягування та вправи для розминки. Ви могли б спробувати зробити :

 • 30секунд з присідань на кожну ногу
 • 6 х 100м кроки стають все швидше
+316
pizzaWannabe 14 черв. 2019 р., 02:19:40

Я віддаю перевагу використовувати критий гребний тренажер. Гребні тренажери дозволяють провести повну тренування тіла з відносно низьким рівнем впливу на коліна. Ви можете легко налаштувати пристрій, щоб забезпечити низьким або високим рівнем впливу тренування виходячи з ваших цілей. Я, особисто, мав проблеми з коліном в минулому і не знайшли весляр, щоб викликати будь-яких додаткових навантажень на коліна. Однак, перш ніж намагатися використовувати весляр, або будь-які тренажери, ви повинні перевірити з вашим особистим лікарем спочатку, щоб переконатися, що ви не посилить існуючу умова.

+265
supershabam 4 вер. 2015 р., 12:41:31

Тут так багато правильних відповідей на ваше питання. Ви можете наблизитися до цього хлопця статури, але розумію, що це буде виглядати трохи по-іншому на вашому тілі. Існують дві основні компоненти для побудови відмінними фізичними даними, і ви не можете пропустити жодного: харчування і тренування.

 • Харчування складається з загальної кількості калорій, поживних речовин, макро і мікро поживних речовин в правильному балансі, щоб допомогти вам скоротити жир і збільшити м'язи.
 • Вам потрібна мета жиру в організмі відсоток 8-12%, щоб досягти визначення моделі ви пов'язані.
 • Також потрібно збільшити м'язову масу.

Дістатися до 8-12% жиру все про харчування. Потрібно вживати достатню кількість білка і вуглеводів, щоб підтримувати рівень тестостерону потрібна і хоча б збереження м'язової маси під час різання. Ви можете використовувати таблицю нижче, щоб оцінити, де ви знаходитесь у вашій подорожі. Так, як ви описуєте себе, приводить мене до думки, що ви десь близько 20% жиру.

enter image description here

Складні вправи є відмінним способом, щоб побудувати масу. Ви будете робити краще починаючи з чужою програмі перед початком пошиття речей для ваших індивідуальних потреб. Ви можете почати з цією програмою для початківців. Це повинно дати вам деяку структуру, і допомогти вам рости як склопідйомник. Я б почав, не відхиляючись від нього, але після того, як ви закінчили встановлений 12 тижнів, ви можете почати налаштовувати обійти те, що ви сприймаєте кілька проблемних зон.

Я рекомендую знайти хорошу групу підтримки, яка може допомогти вам вирішити, що не може працювати так само, як вам подобається. Останній рада у мене до вас таке:

Немає такого поняття як "кращий" або "оптимальний" у фітнес. Є тільки "краще".

Це так легко застрягти в спробі знайти кращий спосіб і найбільш оптимальний спосіб скоротити жир, наростити м'язи і т. д. Кожен з нас по-різному реагує на той самий стимул. Все це означає, що краще працює для однієї людини не може працювати краще для вас. Навіть коли ви знайдете те, що працює, ви можете виявити, краще пізніше. Зрештою, ви повинні працювати в напрямку кращого вам, однак визначити його. Реальний світ перетворення декількох місяців до декількох років.

+218
Ahadjar 2 січ. 2020 р., 13:41:08

Почніть з більш коротких відстаней і працювати ваш шлях вгору. Змусити себе пробігти всю дистанцію, навіть якщо ви біг в дуже повільному темпі (очевидно, не змушуйте себе, якщо ви починаєте відчувати біль).

Якщо ви хочете трохи більше структури, можна погуглити "навчальний план 8К" або "напівмарафон навчальний план" і так далі. залежно від раси. Що приємно про плани підготовки полягає в тому, що вони спроектовані так, що ви "пік" в день гонки, і часто вони рекомендують крос-навчальних днів.

+194
Pat Moldovan 16 січ. 2014 р., 15:25:05

Я бачу суперечливу інформацію про використання ВСАА перед тренуванням. Один ресурс каже, що приймати їх перед тренуванням вуглеводи, щоб допомогти вам, що BCAA в м'язи за рахунок посилення інсуліном. Ще один ресурс каже, щоб уникнути вуглеводів як мінімум за 2 години до тренування (не скажу чому).

Якщо мета для BCAA supplimenting-це додаткові втрати жиру і м'язової вигоди, яка є правильною відповіддю? Воно відрізняється низькою інтенсивності проти високих інтенсивності тренувань?

+159
Hetal Vora 3 серп. 2016 р., 06:43:47

Я буду концентруватися на push-ups, тому що у мене немає грошей на тренажерний зал. Я перевірив багато відео, читала багато, але хотілося б вашої допомоги для досягнення найкращих результатів я можу робити віджимання в домашніх умовах без спеціального обладнання.

 • Верхня частина грудей - який вид віджимань ви думаєте, що б запропонувати мені найкращі результати?
 • Середня груди - я не знайшов тренування для цих.
 • Нижче Печ - який пуш-ап? Я бачив відео, яке говорить про те, що руки повинні бути не далеко від грудної клітки, коли хтось з'їжджає вгору. Також, Схоже, ви повинні мати щось на зразок стілець або маленький столик перед вами.
 • Скільки я повинен буду робити? (час/дні)
+88
Luqmaan Shibly 22 жовт. 2015 р., 07:46:50

Для нашого тіла м'язи МВВ з точки зору енергоефективності. Іншими словами, якщо вони не потрібні - вони видаляються. Якщо ви не тренування, немає жодних вагомих причин, щоб тримати їх, так що вони будуть видалені. Це вимагає часу, як і їх створення вимагає часу. Впевнений, що процес піде швидше, якщо у вас негативний баланс калорій. Однак є більше білка не означає, що вони можуть бути використані, якщо ваше тіло не "зацікавлена у підтримці більшого об'єму м'язів.

Якщо ваші тренування перерву короткий - скажімо 2 тижні або так, і у вас є деякі фізичної активності в будь-якому випадку - немає необхідності, щоб підтримати ваше тіло. Спеціально таким чином. Зверніть увагу, що зазвичай ми їмо достатньо білка, щоб впоратися без такого роду добавок. Спробувати його для себе - скільки часу буде потрібно, щоб повернутися після перерви - без або з білками.

Це виглядає по-іншому, якщо цей період набагато більше, або вам доведеться скасувати всі заходи - скажімо, зламаною ногою, був госпіталізований, такого роду речі. Потім додати білки не вигідно в будь-якому випадку - як описано вище. Зверніть увагу, що розмір м'язів є одним з багатьох аспектів. Нервової системи, будови м'язів. Іони. Будь ласка, прочитайте тут. Навіть якщо це не ваш випадок - це може бути корисно, щоб побачити, наскільки сильний вплив вправи на наше тіло.

+78
normuria 19 жовт. 2016 р., 00:21:39

Мені здається, що це може бути збіг і здуття живота не пов'язано з креатином. Мої міркування:

 • Ви засновуєте це спостереження на одну точку, і не відзначали такого ефекту при прийомі креатину в минулому. Що ще ви їсте або п'єте в цей день? Ви знову спробував Jack3d і помітив подібний ефект?
 • Кофеїн в Jack3d є сечогінним, тому навіть без урахування додаткового діуретики, ви повинні одержувати частину цього ефекту з змішується. Це може пояснити, чому беруть додатковий сечогінний здавалося, не має значення.
 • Креатин не змусить вас утримувати воду в ваш животик; додаткова вода повинна бути рівномірно розподіляється в м'язової тканини по всьому тілу.

Контрапункты, які можуть підтримати вашу теорію про Jack3d викликають метеоризм:

 • Багато п'ємо суміші, як це містять велику кількість натрію; додаткова натрію може призвести до утримання води.
 • Jack3d містить безліч інгредієнтів, крім креатину і кофеїну. Ці та інші змінні, які могли б мати якийсь вплив на ваше тіло.
+59
user2591161 29 вер. 2016 р., 17:36:28

Що ви хочете зробити, це використовувати Прилепін таблиці, в яких зазначено, скільки сетів в який термін необхідно провести для оптимального (або близького до оптимального) прогрес. Мета полягає в тому, щоб завжди мати близько 60 секунд загальний час; коли ви можете зробити це в одному наборі це час, щоб прогресувати в більш важку варіацію (інакше, ви не робите силові тренування). У разі планки, ви могли б розглянути питання про перенесення на одну ногу, потім одну руку, потім одну ногу-одну руку варіація, або просто викинути свої руки все далі і далі від вашого тіла. Ви повинні також розглянути можливість інших вимогливих навчання, див. Це PDF інструкції -- у "риба" вправа "протилежне" рух на дошці.

Для вашого конкретного випадку, в таблицях вище, ви повинні прагнути до 16-20С провести час і повторіть по 3-4 комплекту.

+48
luk3yx 3 лист. 2012 р., 10:16:08

Я розумію, що ви новачок у піднятті тягарів і т. д. - Але дозвольте мені врятувати вас роки тренувань даремно дме тільки деякі поширені міфи, які ви згадали.

 • Немає нічого ви можете зробити, щоб контролювати ваш форма тіла/статура інше, ніж втратити/набрати жир/м'язи. Немає між ними такі заходи, як 'тонування', 'обробка' або 'ліпити'.
 • Накачування легкими вагами на плечах для повторного кондиціонування-це просто марна трата часу
 • Будь-яка дія, яка обіцяє "м'язового тонусу, як правило, неефективно програма гіпертрофія.
 • Будь-які методи, такі як темп лише відволікають від новачків підйому стільки, скільки вони можуть підняти і бачити реальні результати.
 • Немає нічого більш жорсткі обмеження ви можете зробити для свого прогресу (особливо для новачка), ніж зупинити це магічне число.

З інший маячня прибрали, залишилося отримати деякі м'язи. Можна припинити набирає сили, коли ви досягнете 'естетичного' ідеал. Здорово. У вас буде достатньо часу, щоб зупинити, як набирає м'язи не відбувається миттєво і без праці.

Активно прагнути піднімати більше кожен набір. Більше повторень або більше вагу. Якщо ви не підніматися більше в будь-якому випадку (повторень/вага), то припускаю, що ви не виросли м'язи і відразу взяти хороший твердий погляд на свій раціон (ви їсте достатньо?) або ваша інтенсивність (ви дійсно штовхає себе по максимуму). Пам'ятайте, щоб покласти на м'язи ви повинні стати більше, сильніше версія, чим ви займаєтеся сьогодні. Ваш сильніше, майбутнє буде в змозі підняти набагато більше, ніж ви зараз піднімаєте. Розірвати цю кінцеву мету на більш дрібні цілі (реп/вага мети).

Якщо ви не піднімаючись до відмови повторень буде виглядати 12,10,8,6. Якщо ви були здатні робити 4 підходи по 12, це означає, що ви були дуже ліниві в перші 2 набору (або, можливо, занадто зайнятий, підраховуючи час, необхідний для реп вгору і вниз).

Поради

 • Тримати вагу той же але додати реп або 2 (наскільки це можливо) на кожному тренуванні, поки ви десь ляльководить в діапазоні 17-20 реп про те, що перший набір. Вітаємо, тепер ви можете підняти вагу. Повторень впаде назад вниз, але тепер ви можете повторити цей процес знову і знову.
 • Запишіть кожен респ/вага в кожному сеті кожної вправи. Використання електронних таблиць для зменшення болю при цьому (по одному для кожного типу тренування) і додати рядки для кожного тренування видаленням старих журналів по мірі необхідності. Коли ви ходите в тренажерний зал ви будете знати, скільки повторень потрібно зробити, щоб побити ваш останній тренування.
 • Ліфт з вибуховими рухами. Не рахуючи, за виключенням повторень/вага.
 • Відновлювати так довго, як вам подобається між сетами (зайняти як 5 хвилин, якщо ви хочете).
 • Якщо ви тренуєте частина тіла двічі на тиждень, 3 сети буде добре, якщо ви працюєте так складно, як ви можете кожен набір.
 • Святкуйте ваші перемоги. Сміюся над вашим колишнім слабке самосвідомість, коли ви робите 15 повторень того, що можна зробити тільки 5 1 місяць тому. Навіть якщо ви додали тільки один реп вправ, ходьби, знаючи, що ви трохи сильніший (і більше), ніж ви були минулого тижня.

Удачі.

+43
Frank Moses 24 квіт. 2011 р., 06:53:45

Це, як я домігся того, чого ви прагнете досягти. По-перше, хоча я їла тільки три розумних розмірів "їжі" в добу я споживаю невелика кількість високоякісних продуктів харчування між прийомами їжі рази. Це до чого я прагну в моїх споживання білка:

7 ранку - 2 яйця зі сніданком
10 ранку - 1/2 чашки суміші горіхів
1 ПМ - Туреччина (або шинка) бутерброд на обід
4 вечора - йогурт
7 годин вечора - порція риби, зазвичай лосось з вечерею

Мій білок змінюватись зовсім трохи більше, ніж те, що зображено тут, але це суть його. Важко отримати достатню кількість білка. За словами головного тренера в моєму залі, ви повинні отримати 1 грам на фунт. маси тіла. Для мене це було б 190-бач грамів білка, який практично неможливо (мені так здається). Так що знайти способи, щоб споживати велику кількість білка, не перевищуючи своїх цілей калорійності, є прекрасним трюк провернути. Удачі!

+32
Jiahui Peng 4 жовт. 2012 р., 17:57:22

Я збираюся припустити, що ваші тазостегнові суглоби здорові і не потребують заміни. Перевірте з вашим лікарем, щоб це виключити. В іншому моя відповідь має відношення до типу вправ, які ви намітили.

Найбільша річ, яку я бачу у вашій режим вправ полягає в тому, що ви не робите багато для вашого заднього ланцюга. Велотренажер отримує свій квадріцепс і передню (передній) ланцюг добре діє.

Єдиний спосіб виправити це, щоб здійснити задній ланцюга. В основному у вас розвинувся м'язовий дисбаланс, який викликає біль, порушення постави і т. д.

Такі вправи допоможуть зміцнити заднього ланцюга:

 • Гирьового гойдалки
 • Випади
 • Повернутися розширень
 • Станова тяга
 • Присідання всіх видів-якщо ви хоча б іти паралельно (складки, стегна на рівні або нижче верхньої частини коліна)

Ключ з будь-якої нової тренування, щоб почати світло і прогресу звідти. Ви можете почати тільки вагу тіла. Хотів би я знати те, що може бути веселіше, що отримує ваша ланцюг задніх бере участь. Однак, як тільки ви збільшили міцність ланцюга, задні (сідничні м'язи, підколінні сухожилля, ікри, спина) ви побачите, що біль стегна почнуть виправляти себе.

Цей тип болю може статися, якщо атлет тільки фокусується на нагальних рухів і не кучері. Дисбаланс м'язів може викликати форма тендиніту в ліктях.

+28
Aris Pranyoto 26 бер. 2015 р., 19:35:45

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil