Як безпечно відпустити штангу в силову раму для присідань?

Я використовую силову раму для присідання та преса. Досі я ще не пропустила реп (я почав кілька тижнів тому), але мені цікаво, що саме буде найбезпечніший шлях, щоб звільнити бар шпильки, коли на корточках.

Для жиму лежачи я можу уявити собі тільки знижувати мою груди так, що зал не вдарив мене, коли я випускаю його. Однак, я поняття не маю, що я буду робити, якщо я був на дні навпочіпки і не могла піднятися. Даючи крен адвокатського стану крізь пальці здається, що це може порушити деякі з них досить вагою, і лежачи всім тілом назад, поки бар переглядів шпильками, здається, навіть більш небезпечно, тому що моя шия або голова б увібравши в себе силу.

Я бачив відео людей, падіння в барі в різних манерах. Який самий надійний спосіб?

+799
Joshua Schwartz 6 жовт. 2014 р., 01:03:31
27 відповідей

Ось алгоритм для перетворення з одного діапазону повторень до іншого, використовуючи формулу Эпли:

 1. Розрахувати ваш 1 ПМ (1ПМ) використовуючи формулу 1ПМ = з(1+Р/30)
 2. Наведіть формулу з цього 1ПМ/(1+Р/30) = Вт
 3. Введіть у свій відомий 1ПМ і новий реп суми, яку ви хочете використовувати для розрахунку ваги ви повинні використовувати

(інші формули можуть бути використані. Ось Вікі з формулами: https://en.wikipedia.org/wiki/One-repetition_maximum)

+992
Tiffany Perry 03 февр. '09 в 4:24

Можливо, вам доведеться зробити кілька перезавантаження, тому що ти всього лише в мізерній кількості психічно і фізіологічно, але ви не втратите будь-яку можливість, тільки гальмують його.

Існують новачок отримує з-за (в основному неврологічні) відмінності в продуктивності між кимось, хто активно працює, а хтось, хто не.

+957
sash 16 трав. 2015 р., 02:02:10
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мій інструктор з йоги завжди просить мене, щоб закінчити мій сеанс з мертвого тіла позу. Я розумію необхідність і переваги охолодження сесії, але коли я жорсткий цейтнот я іноді пропустити його. Є що-небудь ще, що я втрачаю? Є neurogical або інші переваги, які я втрачаю?

+893
stormovoz 25 трав. 2010 р., 23:11:52

Для абсолютної дешеві, я рекомендую знайти відкритий фітнес стежки, що є воркаут. Як правило, досить добре продумано з різними вправами та заходів, щоб вразити більшість груп м'язів, і якщо ви підтримуєте високий рівень швидкості і навантаження, що може дати вам відмінну ВИИТ тренування стилю.

Для одиниці обладнання, якщо вам дуже пощастило і наполегливий, ви зможете знайти лавку і невеликий набір гантелей Для під $100. От тільки грошей не вистачає, однак, для пристойного (я маю на увазі не розвалиться під вами) одиниці обладнання. Я знаю, що немає вправи, але за $100, ви просто не збираєтеся, щоб дійсно знайти що-небудь вартісне, що є безпечним. Тренажери, навіть використовують,$$.

Якщо ви могли б ваш бюджет, я б подивився на щось на зразок TRX підвіска навчання системи. Ви можете знайти їх в будь-якому місці від середини msrp $200 або менше на Amazon або схожі. Вони досить універсальні, і коли не використовується, повісити на стіну, дуже мінімальний простір.

+859
Siddaram H 6 жовт. 2017 р., 04:26:48

Чому це необхідно, щоб підвищити температуру свого тіла при виконанні вправи, чому ми не можемо розпочати без розминки наші тіла?

+775
user63365 30 бер. 2016 р., 18:29:00

Просто хотів поділитися своїм зсипати дієти, і подивитися, що я міг би поліпшити, щоб покласти на більшу вагу.

Я зараз 25yo чоловік, 1,72 м у висоту і вага 68 кг

Я намагаюся дістатися до 72 кг, що вага я буду щасливий.

Я тренуюся близько 3-4 разів на тиждень і зосередитися на низькій повторень і важкої ваги.

Я бачив багато поліпшень у минулому році, тому що я почала приблизно вага 56кг.

Я відчуваю, що я досяг плато з моїм вагою ... тому я шукаю деякі поради. Я також втратив трохи ваги, тому що розробник дуже багато лактози, так що можна тільки ізолювати і не так багато сиру.

Прокидаюся - ізолят в шейкері з безлактозной повний молока

Сніданок

 • Овес , з безлактозной грецький йогурт з ложкою меду

 • Банан

Ранковий перекус - шоколадку, фрукти

Обід - завжди вуглеводи і м'ясо і овочі щодня.

Полуденок - 2 бутерброди з арахісовим маслом

Вечеря - в основному вуглеводів , м'яса та овочів

Після вечері снек - півсклянки мигдаль

+768
SusieB 2 серп. 2014 р., 15:02:53

Як з комфортом і точки зору продуктивності, це завжди гарна ідея, щоб залишити комп'ютер і ходити регулярно. Не тільки це дозволить вам розтягнути, але також знижує напругу очей, даючи вам час, щоб зосередитися на більш далекі об'єкти, ніж ваш екран. Сходження вгору і вниз кілька сходових прольотів варіант, якщо рухи ніг змушує вас почувати себе краще.

Важко порадити що-небудь ще надто конкретною, не знаючи, про що йдеться, сидячи за столом, який викликає вашу ногу боляче, а чому тільки на лівій нозі (проконсультуйтеся з лікарем). Якщо біль викликаний кровообігу або проблеми з поставою, просто змінюється на інший тип стілець або регулюючи кут або кількість подушка сидіння може допомогти. Є і більш екзотичні варіанти, такі як сісти на фітбол замість стільця, або з допомогою піднятої робочий стіл, що дозволяє працювати стоячи. Обидва вони також роблять його легше рухатися і розминати ноги під час роботи, якщо ви знайдете це корисним.

+726
LISA666 21 груд. 2011 р., 21:52:41

Це мій 3-й тижні ходити в тренажерний зал. Мені 24 р. об'. 87кг, 172см чоловік. Раніше я робив тільки одні підтягування і провали. Це 3 рази в тиждень

1 день - груди, плечі, біцепс 
2 день - спина, трицепс
3 день - ноги

Проблема в тому, я не відчуваю втоми на наступний день після навчання, починаючи з 2-го тижня, у той час як я відчував себе неймовірно втомленим протягом кожного дня 1-го тижня, і багато людей кажуть, що це значить мої тренування не ефективні. Я роблю збільшення ваги і виконувати набір майже до відмови, хоча (відпочиваючи не більше 2 хвилин між сетами). Наприклад на 1 тиждень я роблю жим лежачи з 50кг, 2-я тиждень - 65кг, а 3-я - 70 кг, 3 підходи по 12, і я міг тільки зробити 7-10 повторень в 4-й і 5-й набори. Це добре, щоб не відчувати себе втомленим після ефективної тренування? Або мені потрібно змінювати режим?

+680
Evgeny Panasyuk 19 груд. 2012 р., 22:57:08

Є те, що називається порожнистий позиції: http://maxwellsc.com/maxwellsc2/images/pro-cert-04.jpg

Це має бути твоє положення, роблячи підтягування. Кріплення АБС і договірними ваші сідниці, ймовірно, покласти кінець болю.

+578
Ivan467 9 лип. 2019 р., 09:32:37

Кількість відпочинку, що ваші м'язи (загалом або конкретно) потрібно відпочивати після тренування залежить від вашого харчування і сну в період відновлення, рівень навченості, а також інтенсивність тренування. Тобто, немає відповіді на ваш запит, або, точніше, існує безліч відповідей і всі вони правильні в різних обставинах.

Якщо ви новачок в підйом і ви піднімаєте важке, один або два дні відпочинку-це прекрасний підхід. Якщо ви дуже нове і використовувати помірні ваги, ви можете бути в змозі піти з спокою між підйомом днів, але це важко, щоб продовжувати йти протягом значного періоду часу. Досвідчені ліфтери теж іноді здатен щодня тренуватися, використовуючи обережні модуляції тренувального навантаження і невтомні зусилля по відновленню. Деякі ліфтери розділити тіло на складові, так що вони можуть працювати їх верхню частину тіла в один день і нижньої частини тіла на наступний, кожен відпочиває, а інша половина працює. Як ви бачите, немає простої відповіді.

+570
emii 22 жовт. 2018 р., 10:53:10

Щоб дати більш детальну інформацію:

 • 100кг чоловік
 • швидко тільки з води і солі) та/або кави допускається
 • низька активність (комп'ютерна робота)

Я б хотів, щоб зберегти втрату м'язової маси до мінімуму шляхом додавання тільки білка на 7 день.

Який відсоток (від + білок вуглеводи жир + загальний) білка згорів через втрати м'язів у пісний день, так що я можу протистояти його з додаванням протеїну?

+526
wubs 22 квіт. 2011 р., 22:10:23

Я роблю поштовх, тиск/потягніть днів НМГ, мій тягнемо дні, що складається з 9 комплектів 4-8 повторень з'єднання задніх рухів, а потім 6-9 сети з 4-8 повторень на біцепс ізоляції. Я роблю різні позиції рукоятка для біцепса (нахил гантелі кучері, проповідник кучері і т. д.). Я зосереджуюсь багато негативного частина і взагалі не квапся з близько 30 секунд між підходами і вправами.

Я помітив, що всякий раз, коли я роблю тяги дн, якщо мої м'язи хворіти після цього, здається, завжди бути плечового (біль у ділянці суглоба і "зовнішній" біцепс районі, не набагато більше "двоголового" біцепс кулька), але не довгі або короткі головою м'яза плеча. Мої долоні завжди відвертається від мене для всього руху по всім біцепсів.

У мене немає проблеми працювати різні частини мого трицепс, але чомусь, здається, ніби мій плечей завжди та частина, яка отримує удар і нічого більше, коли робиш біцепс.

Може бути, мій плечового порівняно слабке і тому є стримуючим фактором? Може бути, плечового, повинен спочатку бути зігнуті до плеча, і я несвідомо роблю надто обмежений діапазон руху, щоб вдарити з плеча? Будь-які інші ідеї?

+521
Martijn van Wezel 10 груд. 2010 р., 17:03:41

Схоже, у вас є напруга в пастку і ромбовидні м'язи в результаті м'язового дисбалансу. Перше, що я хотів зробити, це не арки спину, коли віджимався. Спробуйте тримати ваші ноги на лаву, поставте ступні ніг. Крім того, переконайтеся, що ви не знижувати планку до грудей, а не груди. В іншому випадку, вас можуть перенести навантаження на верхню частину плеча/шиї. Що стосується преси плеча, я б не став проводити прес-ззаду мою шию (якщо це те, що ти робиш) поки ви працювали на зміцнення ваших пасток. Спробуйте виконати плечового пояса на передній частині шиї.

+503
TroudhuK 2 лип. 2012 р., 07:30:44

Немає. Якщо ваші швидкому темпі протягом 1 миля-5.30. На жаль, далі темп впаде. Є різні сайти, які дозволять прогнозувати час гонки, засновані на інших дистанціях, тобто я припускаю, що це працює ваш потенціал. Ось один http://www.coolrunning.com/engine/4/4_1/96.shtml

Ви можете допомогти зменшити падіння темпі, інтервальне тренування і довгостроковій перспективі в тиждень, але ви не можете зупинити його

+441
Shawnne I Quick 16 лист. 2013 р., 13:58:35

Харчування розкривається абс під час тренування будує АБС.

Шість пакетів-це результат м'язи живота досить добре, щоб бути поміченими в певний відсоток bodyfat і нижче. АБС, як правило, вперше побачив у 10-15% жиру діапазон переважної більшості людей, але можна побачити у 20+% діапазону, якщо АБС особливо добре збудований.

В першу чергу треба мати на увазі, наскільки сильні ваші АБС і скільки вони тренувалися. Якщо ви не/не робив щоденні тренування Ab, то ви, швидше за все, не доведеться багато працювати, але якщо у вас є, ви повинні мати хороший набір АБС працювати. Друга річ, щоб мати на увазі ваш поточний відсоток bodyfat. Неважливо, наскільки великий ваш абс, вони завжди можуть бути прикриті достатньо жиру. Таким чином, ви повинні втратити жир, щоб розкрити свій абс. Втрати 1-2% від загальної маси тіла на тиждень це взагалі можливо і швидке коло, та на 1% більше, що повинно бути жиру.

Я повинен відзначити дуже важливе застереження, хоча і не кожен здатний побудувати шість пакет. Наскільки мені відомо, у всіх людей є АБС, але не кожен має потенційний шість пакетів. Чому? Про що я кажу? Генетика. Шість пакетів, схоже, найпоширенішим варіантом, але деякі люди мають чотири пачки та інші вісім пакетів. Арнольд Шварценеггер-ідеальний приклад хлопця з чотири пакети. Це відео дивиться на це більш детально.

Так що це найшвидший спосіб, щоб побачити шість пакетів? Харчування, ви можете втратити жир набагато швидше, ніж ви могли коли-небудь сподіватися, щоб наростити м'язову масу. Однак, ви можете бути до 10% жиру і до цих пір не мають видимих АБС, тому фізичні вправи також дуже важливо. Нижче наведені деякі поради, які я пропоную.

 • Починайте робити щоденні тренування Ab, або п'ять днів в тиждень як мінімум. "Шість Pack обіцяють" безкоштовний додаток (обмежена, повна версія платна), пропонує відмінне тренування для всього серцевини через 4-7 хвилин.
 • Поїсти в невеликій калорійний дефіцит, розрахувати свій TDEE на тут і з'їдати на 300-500 калорій менше. Почати/продовжити використовувати безкоштовний додаток під назвою "мотивація" і переконайтеся в тому, щоб відстежувати/плану все, що ви кладете в рот.
 • Продовжувати робити силові тренування, побудова додаткових м'язів буде тримати ваш метаболізм йде сильний. Робити кардіо також допоможе тримати ваш метаболізм активним, як довго, як ви їсте досить загальний (див. TDEE на).
 • Почніть добавки з креатином, то це допоможе вашим м'язам виглядати дещо більш повна (включаючи АБС). Креатин також має багато інших переваг.
+425
Don Karleone 31 серп. 2015 р., 17:55:06

Виникнувши у Франції, паркур-це мистецтво отримувати від одного місця до іншого в найбільш ефективним чином. В теорії, паркур-це вміння швидко орієнтуватися перешкод у надзвичайній ситуації. Паркур тренінги дозволяють людям долати перешкоди на індивідуальній основі і вибрати оптимальний спосіб для отримання передав їх, залежно від типу перешкоди, фізичні здібності Трейсер, і ситуації. Особлива увага приділяється рідини, гнучкість рухів, і навчання іноді проводиться навчання в бойових мистецтвах.

+402
user16483 23 лист. 2015 р., 12:45:02

Я роблю це регулярно і не помітили ніяких побічних ефектів. Він має neglegible вплив на яку вагу і скільки повторень я можу зробити, поки вправи не потрапили перекриваються груп м'язів. Це економить купу часу.

Це дослідження показує ніяких негайних побічних ефектів на продуктивність від supersetting проти традиційного навчання опору, хоча і не сліду довготривалої адаптації результати: https://journals.lww.com/nsca-jscr/Fulltext/2008/05000/Physical_Performance_and_Cardiovascular_Responses.3.aspx

Цей довгий paywalled дисертації розглядається вплив суперсети на силу і гіпертрофію прибутку. Я не читав цілком, але абстрактні, здається, вказує, що суперсети були так само добре, як традиційні тренування з обтяженнями. https://search.proquest.com/openview/4382dcc31c78878a78b546c6681ba843/1?pq-origsite=gscholar&cbl=18750&diss=y

+328
mike urban 17 жовт. 2011 р., 16:21:02

Дивитися на УТ - наприклад це, або просто придбати його книгу. Це дійсно недорого. Є деякі відео Келлі Старретт - я гнав накладні Прес - с у верхній частині механізму, і спеціально потенційні проблеми - виглядає однаково.

Тут є деякі моменти - потрібно розтягнути внизу тіло. Будьте впевнені, щоб не використовувати ваш хребет, а не на плечах, щоб тримати руки вгору. Якщо у вас є болі в спині в кінці ребер, можливо, що це проблема. Маючи правильного загального положення тіла, переміщення лопаті-кістки назад і вниз. Таким чином, Ви відкриті плечі, при правильному стабільності. Є щось назвали обертання манжети, яка кріпиться до верхньої частини плечової кістки, біцепс плюс - маючи його відкритим значить менша ймовірність конфлікту, а значить, менше ймовірність травми. Якщо ви не впевнені - робити тести - вони прості. Будь ласка, подивіться це відео. Ну, все, що найменування, абревіатури не так легко, але вони роблять величезну роботу, описуючи, що це за проблема.

+323
Danny Jordan 29 лист. 2013 р., 02:02:50

Коротка відповідь: так часто, як ви хочете

Художньої гімнастики вправи більше схожі на кардіо вправи, ніж важка атлетика. Вони підвищують вашу гнучкість і витривалість, атлетизм краще виконувати у відношенні вправ. Спритність, покращує серцево-судинну діяльність, також деякі переваги.

Кращі риси художньої гімнастики вправи на кількість повторень і сетів протягом певного терміну. Чим більше повторень, які можна виконати у найкоротші терміни, тим більше витривалість вашого тіла буде будуватися по відношенню до аналогічної діяльності.

Тому що вони кардіо-основі, вони можуть бути виконані як можна частіше. Є багато людей, які виконують підтягування, віджимання, і діпи щодня. Чесно кажучи, якщо ви будете виконувати ці 3 вправи більш часто, ви розвинете сильну верхню частину тіла і ядро.

Художня гімнастика не Навальний вас; однак, вони зроблять ваше тіло більш визначеними і добре тоноване (багато культуристи насправді включити гімнастику у своїх тренінгах).

Так.....капець :)

+240
user243446 2 січ. 2011 р., 04:18:59

Біг виконується без зусиль і не турбуючись про те, як швидко ви йдете. Біг вимагає злегка натискаючи, принаймні, в той час як турбуючись про час. Це питання для всіх марафонців, хто перейшов на ультрас за виклик. Якщо досвід навчання необхідно припустимо, 50-100 км/тиждень і марафон потенціал становить близько 3 годин навіть. Спасибі.

+193
Juan Sebastian Scatularo 24 черв. 2015 р., 11:16:09

При підйомі ваги ви зможете:

 • Стати сильніше (вище щільність кісткової тканини, сильніше ЦНС)
 • Спалити калорії/схуднути/зменшити відсоток підшкірного жиру.
 • Набрати м'язову масу

"Визначення" м'яз на 100% визначається кількістю жиру, що покриває його. Багато молоді хлопці виглядають дуже певними, коли вони 16-19, тому що вони мають дуже низький відсоток жиру і як результат ви можете бачити свої м'язи. Культуристи використовують голодування та зневоднення для досягнення такої ж погляд при роботі на конкурс. Щоб отримати "визначення" вам необхідна дієта для зменшення жирових відкладень.

На тему високих повторень, щоб побудувати розмір м'язів. Існує багато теорій і науки позаду, чому культуристи знайти більш повторень на 60-80% 1ПМ бути краще для нарощування м'язової маси, ніж низьке число повторень на 85-95%, що пауерліфтерів використовувати. В даний час вважається, що менше повторень на більшу вагу, зміцнює силу більш оптимально, чим вище повторень в меншій вазі, що будує м'язові розміри більш оптимально. Ця діаграма може допомогти:

from starting strength by mike rippletoe

Коли ви працюєте, якщо ви робите максимум повторень з середньою вагою, то ви отримаєте "насос", де ваші м'язи наливається кров'ю, це тривати близько години або близько того.

Для більшості людей у дзвін тіл, дотримуючись простий Сила рутини або в поєднанні з розумною дієти дасть вам хороші результати як міцності, так і "визначення".

+152
rohan yadav 4 груд. 2019 р., 19:07:33

Кілька років тому я пішов в спортзал, щоб схуднути. В результаті я втратив 1 з половиною каменів, але тепер повертається, щоб переслідувати мене!

Тепер я хочу повернутися в форму у всьому фізично. Перед використанням Ваг, крос-тренер або тренування DVD, я роблю те ж саме простягає мені показали протягом 25-30 секунд після того, як я працював, і розігрівати попередньо протягом 5 хвилин, поки у мене ще є болі в м'язах протягом декількох днів. Чому це?

+143
Mathew Sands 15 трав. 2016 р., 11:57:41

Як сильно я можу тренуватися під час посту, не занадто сильно знижує результативність тренування?

Я в основному думаю з багатоденних постів, але і тоді, коли я планую швидко вранці або калорій-Дефіцит на наступний день після. (Не постив навчання як такого)

Я повинен подивитися на спеціальних протоколів, наприклад, амінокислот або колагену?

Що я часто роблю, відрізати повторень/набір до 70-80% від Макс по моєму злегка ексцентричний програму навчання опору. У той же час, я тренуюся, як кругова тренування, з перемішуванням вправи і короткі перерви.

Я знаю, принаймні для fatloss, щоб спалювати калорії з мінімальним стресом і пошкоджень, але я роблю це, щоб підтримувати свій рівень і "повторюється-щодо ефекту", так що я можу тренуватися кілька днів з невеликий будинок.

+138
Joanna Bryson 17 лют. 2011 р., 22:51:45

Існує два основних небезпек для ваших рук при захопленні речі: розвиток мозолів і пухирів. Якщо у вас є пухирі (ділянка шкіри, що покриває кишеню кота), це тому, що ви дозволили здійснювати рух в свої сили.

До речі, щоб зменшити мозолі і запобігти пухирі навчитися рукояткою знаряддя, тому вона не рухатися в руці:

 • Якщо при виконанні руху витягувати, покладіть руку на реалізацію так майданчик (площа долоні, де пальці кріпляться) знаходиться в Контакті. Оберніть пальці і інше зчеплення в барі таким чином, що стискається, але не затискаючи подушечку свої сили.
 • При виконанні штовхає рух, місце, знаряддя в долоні так, що він спочиває на згині великого пальця і підставою долоні. Оберніть ваші пальці і стисніть реалізувати так, що бар, гантель, ручка повністю підтримуються на долоні, де вона з'єднується з зап'ястям.
 • У будь-якому випадку, зчеплення реалізувати щільно так, щоб вона не пересуватися в свої сили.

Навіть без крейди, просто навчившись правильно зчеплення реалізує зможе запобігти пухирі і звести до мінімуму мозолі. Що сказав, все, щоб допомогти ваші руки залишаються сухими протягом вправ поліпшить ваше зчеплення, і, отже, подальше скорочення мозолів і пухирів. У порядку переваги:

 • Крейду. Це золотий стандарт, використовуваний гімнасти, Олімпійські важкоатлети, пауерліфтери, і просто про будь-якому виді спорту, де сила над своїм власним тілом та іншими знаряддями потрібно.
 • ЕКО кулька Metoleus. Це альтернатива крейдяний, який виробляє менше безладу. Він працює, але не так добре, як крейда.
 • Рідкий крейда. Це альтернатива крейдяний, який не залишає слідів позаду. Він тримати хоч руки хороші і сухі.
 • Спортивне стрічки. Стрічка добре працює, коли у вас є сирих місцях, які повинні бути захищені, але це не для спітнілих рук.
 • Стопка свіжих рушників. Ти будеш пітніти, якщо ви робите все правильно, значить вам доведеться тримати висушивши руки.

Ви помітите, що рукавички не увійшли до цього списку. Рукавички насправді роблять ситуацію ще гірше:

 • Рукавички зроблять ваші руки більш піт, викликаючи бар більше рухатися в долоні.
 • Рукавички сильніше стискаючи в цілому, викликаючи сприятливі умови пухирі і мозолі трапляються частіше.
 • Рукавички представляємо нові точки тертя, тобто нові місця, які ви можете зробити бульбашки, які ви не отримаєте, якщо ви не носите їх. Яскравим прикладом міг би бути область між пальцями.

Бульбашки повинні бути видалені. Найкраще, що можна зробити, це поп-міхур, очистити його і використовувати спортивне стрічки під час тренування. Потім знову очистити її і покрити її групи допомоги. Вони повинні зажити досить швидко, поки вона не заразитися.

Мозолі просто потрібно контролювати. Коли вони починають стає занадто великим, взяти пемзу, щоб сточувати зайве, але не видалити його повністю. Застосування лосьйону після очищення від вправи також можуть допомогти.

+122
bossylobster 18 лип. 2017 р., 11:27:42

Одного вправи на частини тіла працюють?

Я зустріла хлопця в спортзалі, який робить тільки одну вправу на кожну частину тіла і він дуже рваний. Він працює, хоча протягом тривалого часу. Він також є чисто природні навіть не приймати добавки. Його білок, в основному, приходить з яйця, сої та курки.

На питання про його тренувань. Він говорить, що він хотів би зберегти його простим і робить тільки одну вправу в частину тіла і кожній частині в два рази в тиждень і тренування 6 днів в тиждень.

Він дотримується пірамідального підходу до розробки. На його шляху він робить повторень 10,8,6,4,2 і продовжує додавати вагу, а потім він знижує вагу для кожного набору і збільшує кількість повторень від 2,4,6,8,10.

Його програма виглядає так :

 • Понеділок : жим лежачи, дробарки черепа, потягніть за кадром.
 • Вівторок : накладні прес, присідання або станова тяга
 • Wednsesday : Т-бар рядків, знизує плечима і проповідник кучері.

Повторює і бере вихідний у неділю.

Він робить свою роботу АВ щоранку будинку. Він також змінює свою програму кожні 3 місяці. Тримає програми такий же, але змінює вправи.

Ця процедура сенс? Можна додати як додати розмір і зробити когось здер?

+100
Lemming 22 лип. 2017 р., 16:11:57

Добре, що хтось правильно в деякому роді. Ноги тримати великі м'язи (більше ніж на спині чи на грудях) і це факт, що м'язам потрібно багато енергії. Це означає, що великі м'язи спалюють більше енергії, тому вони більше... ви отримаєте це право.

Якщо ви хоча працює все ваше тіло, ви будете спалювати жир набагато швидше (очевидно)

Мають великий час втрати ваги ;-)

+22
Sri Kalyan Sunny 4 бер. 2010 р., 08:35:04

У разі, штангою рядків, однією з ваших головних підйомників для загальної міцності тіла, зміцнюючи слабкі ланки-це завжди хороший вибір.

Коли штанга рядків не видно як просто аксесуар ліфти, вони абсолютно марні для різних причин:

 1. Прості гантелі рядків дозволяють більшу свободу плеча і більше вага, вище того, що обманює гантелі рядків абсолютно безпечна, а змінює штангою рядків зламати хребет. Тхо хорошій формі-це все одно рекомендую.
 2. Лавка тягне перевантажувати спину краще

 3. Є краще нижній частині спини вправи

Просто ще одна причина, чому прості гантелі рядків вище

+19
Thomas Rieder 27 лют. 2013 р., 13:25:19

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil