Дуже огрядний чоловік намагається вам підходить

Я дуже надмірна вага, 6'1, 142 кг (313 фунтів) 36 років. У мене був нещасний випадок кілька років тому і не активний після і тоді я відчував себе дуже "великий" для вправи, але я хочу боротися з цим менталітетом.

Інші питання: У мене теж астма, і я іноді знаходжу, що викликає питання.
У мене Ахіллес тендиніту, які можуть розгоратися іноді. Коли я зіткнулася сьогодні, кулі у мене ноги болять найбільше, і тепер я сиджу, я відчуваю біль у всіх (що я можу працювати через).

Я спробував запустити сьогодні на трасі (є абонемент) і максимум, що я зміг пробігти 200 метрів без задишки/ноги ломить за межі допуску. У підсумку я поперемінно 200 метрів бігом, потім біжить, і я вступив до 2000 метрів за 26 хвилин.

У мене є мета, щоб бути в змозі запустити 4к за 20 хвилин до початку. Можливо для когось в моїй ситуації, щоб бути в змозі зробити це скажімо в 90 днів? Які деякі з речей, які я повинен подивитися, щоб запобігти травми і т. д.?

Нарешті, я не вмію плавати, але я вчуся. Буде плавання в якості вправи поліпшити мою здатність бігати на довгих дистанціях? У мене в моєму класі плавати, хто біжить 15км щоранку один, але він отримує намотується дуже швидко плаванням.. буде те ж справедливо й у зворотному напрямку?

Я подивився на такі питання, як: Що я повинен зробити, щоб бігти 6 км в 1 годину

Редагувати: я збираюся відстежувати свої щоденні пробіжки і постараюся, щоб записати мій щоденне споживання калорій, а також.

Правка 2: я вже згадував у коментарях, але я вирішив розмістити його і тут: у цій роботі: http://www.seattletimes.com/sports/seahawks/marshawn-lynch-saved-my-life-how-a-380-pound-man-went-beast-mode/

В 3 години ночі, Джейк побіг близько десятої частини милі, йшов ще чотири десятих, і сказав, що він відчував, що він збирався померти. В на наступний день, він дивився інтерв'ю ще 30 разів і зробив те ж саме річ.

Пару тижнів пізніше, він може оживити цілу половину милі без зупинки. Пару місяців після цього, він завершив п'ять-мильної гонки.

Редагувати 3: пішли на другий захід. Біль на зовнішній стороні ноги гірше самої втоми. Постараємося зробити краще кросівки (в даний час через сайт Asics Duomax). Однак я знаю, що у мене широкі плоскі ноги, так що я не впевнений, що хороший вибір є для цього.

+128
Jim Perry 13 лип. 2010 р., 20:01:58
34 відповідей

Я знаю, що важливо правильно розігрітися перед виконанням вправ. Тим не менш, постійно виникає проблема, що у мене є, що я піду через базові рухи, схожі на те, що я планую виступати, намагаючись зігрітися, але це займе майже так само довго, як тренування сама по собі, і я справді втомився в кінці. Я спробував наступний приклад підігріви, але ефект той же.

Є чарівна формула для визначення того, що робити і якої інтенсивності?

+954
kristaps 03 февр. '09 в 4:24

Це хороші питання і хороші відповіді. Проте в деякій мірі можна заплутатися в деталях. Це схоже на проблему в медичному співтоваристві. Моя відповідь, оскільки відсутня інформація про інших, може піддатися ігноруються. Одне припущення про те, що вступає в гру, коли справа доходить до вводу та виводу енергії пов'язане з "прийнятним результатом", або "бажаного результату розміщення енергії". Наприклад, коли велика кількість цукру засвоюється без додавання волокна виникає зазвичай в результаті різких стрибків рівня цукру в цукру в крові, пов'язаного з цукровим діабетом. Якщо тіло має підземні поштовхи в результаті цього використовують енергію, одержувану від перетравлення переживши АТП-іншими словами енергії було витрачено, але тільки в тому сенсі, що є причиною руху або руху (технічно можна вважати роботу в суто науковому сенсі), але, звичайно, не потрібно. Хоча це не бажаного результату, він тим не менш падає на стороні слова або наслідком окислення харчових продуктів або палива.

Далі, інша справа забувають тут треба мікроорганізмів. Якщо флора (бактерії) в кишечнику не збалансований (паличка і кандида), то людина здатність правильно переварювати їжу, щоб отримати необхідне харчування значно порушена. Люди, які мають дисбаланс мікробної зазвичай дуже важкі або тонкі. Дуже важким є більш частим наслідком просто тому, що можна з'їсти і не отримують правильного харчування просто з-за дріжджовий інфекції або дисбаланс мікроорганізмів. Це людина, яка має правильний баланс різних бактерій буде більше шансів з'їсти всі потрібні і як і раніше підтримувати правильну вагу. Цікава річ про такого дисбалансу полягає в тому, що це може відбутися Великі різного ступеня. Цей дисбаланс часто асоціюється з людьми, які набирають вагу не має значення, що вони є і поки вони не виправити бактеріальний дисбаланс, вони продовжують набирати вагу і багато будуть мати проблему, задовольняючи свій апетит.

Також він не може бути достатньо підкреслено, що будь-який тип цукру, які їдять потрібно їсти потрібну кількість волокон, або від солодкої їжі або інших продуктів, що містять волокна в одне і те ж. Мова йде не тільки про те, як багато цукру, але про те, наскільки добре організм може поглинати і асимілювати. Апельсин може бути добре для вас, і апельсинового соку може бути шкідливо-занадто багато, щоб поглинути за один раз. Але, якщо людина сильна бігун, або вправи посилено щодня склянку апельсинового соку може бути тільки те, що він (або вона) має, так як тіло спалювання палива швидко те, що додаткові кількості цукру може бути поглинений і асимільований.

+937
therippa 21 вер. 2013 р., 17:46:50
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Почніть з повного ваги тіла програми тренувань. Або 5х5 прекрасно працює для тих, хто в нормальному здоров'я. Програма є простою, збалансований і пропонує великий прогрес, в той час як лише близько години три рази на тиждень.

Підняття тягарів поліпшити поставу, силу, рівновагу і витривалість. ІМО, це набагато краще, ніж просто робити кардіо.

Слід зазначити, що правильне харчування так само важливо для досягнення ваших цілей, як проводити час в тренажерному залі. Як новачок, я думаю, що ви повинні прагнути збільшити свою вагу приблизно на 0,25-0,5 кг/тиждень протягом не менше 6 місяців. М'язову масу, що ви будете набирати робить його легше втратити зайвий жир, коли ви відчуваєте, як знову схуднути.

+933
kylekeesling 2 жовт. 2019 р., 09:41:27

Це, швидше, відповідь на питання "які передумови для навчання з використанням Олімпійські підйоми", але я очікую, що ви знайдете її корисною, оскільки ви відштовхуєтеся від звичайних силові навантаження тлі. Олімпійські ліфти є великими, але вони суто технічний, так що ви дійсно отримати вигоду з міцної основи.

1) Переконайтеся, що ви маєте достатню гнучкість, щоб уникнути травм і поганий форми. Наприклад, ви повинні бути в змозі зробити повний накладні діапазон присідати з принаймні 1/3 вашого типового назад вага присідання. Це керівництво для мобільності Олімпійських підйомників забезпечує більш детальна інформація: http://www.alexrothwell.com/articles/your-complete-guide-to-mobility-for-olympic-weightlifting

2) забезпечити адекватне основні сили для стабілізації і захисту хребта під час Олімпійських підйомників. Вищевказані накладні на корточках насправді дуже добре для розвитку основної сили, хоча слід зазначити, що більш звичайні присідання, як переднє сидіння на корточках ви згадали краще для розвитку ніг. Як тільки ви повністю в олімпійську програму, ви можете знизити витрати на корточках.

3) спробувати на поїзді куди-небудь, де "відсутній" ліфт нічого не зламати або змусити вас виглядати як дурень. Ви хочете мінімізувати ваші промахи, але це вже досить страшно, не турбуючись про втрату обличчя в тренажерному залі або рвати обладнання. І ви звичайно не хочете нашкодити собі, просто, щоб уникнути промаху.

4) почати розвивати свій "вибухонебезпечність" із Вага тіла вправи, які мають більш низький ризик травми. Наприклад, ви можете використовувати вікно стрибає, або спринту (з чергуванням ніг хитається), де ви виконуються тільки перші 10 метрів, щоб розумово і фізично тренувати для виробництва енергії.

Я впевнений, що в інших коментарях буде багато, щоб додати. Отримуйте задоволення, бути безпечним, і бути сильною!

+909
qqx 17 серп. 2013 р., 19:34:10

Я б сказав, що це невірно з однієї простої причини. Вона не присідаючи нижче паралелі. Паралельно визначається наступним чином: коли складки на стегні, нижче коліна.

Для того, щоб досягти паралельного, їй довелося б розширити її позицію трохи і вказувати її пальці злегка. Це виконує 2 речі. перша річ полягає в тому, що він додасть їй обсяг рухів, необхідних для досягнення паралелі. Друга річ полягає в тому, що він дозволить їй коліна, щоб слідувати у напрямку її ніг, що в подальшому дозволяє їй досягти паралелі.

Коротше, правильний присед прикладом на землю. Розширити позицію і рибалка пальцями трохи все лише засобами для досягнення кінцевої мети прикладом на землю.

+893
Augwa 15 серп. 2011 р., 12:22:46

Я 5'10", 192 фунтів. 28 років, чоловік.

Мій БМР (просто використовуючи середню з онлайн калькулятори): ~1960 калорій. Я в середньому 5 км (пішки) в день, як правило, близько 2,5 годин роботи. З допомогою іншого онлайн-калькулятора, це доходить до ~600 калорій. Я не роблю ніяких силових тренувань.

Моя мета полягає в тому, щоб схуднути максимально здоровим способом на збалансованій дієті, що я можу підтримувати після того, як я дістатися до мети. Якщо я правильно зрозумів, мені треба менше, ніж 1960 + 600 = 2560 калорій в день, щоб схуднути.

Я готую їжу та використовувати мірні чашки, які легко оцінити кількість калорій. Я прагну на 500 калорій для прийому їжі, три рази в день. Харчування-це баланс жирів, вуглеводів і білків у відповідності з вимогами, але я звичайно не можу з'їсти більше, ніж 60 г вуглеводів за один прийом їжі. Я п'ю в середньому 80 унцій. води в день, в залежності від кольору спраги або сечі. Я зазвичай не закушують. Цей добре зарекомендував себе в якості основного раціону протягом останніх двох років у мене, і я відчуваю, задоволені після кожного прийому їжі. З якоюсь кімнаті для розрахунків помилки, я виразно в діапазоні 1800-1900 калорій в день.

Якщо я їм не вдома (2-3 рази на тиждень максимум) в місці, яке не містить калорій, я просто з'їсти половину. Якщо я досі голодний через дві години, я знаю, що я не отримати достатньо так що я буду щось перекусити. Але, як правило, порції їжі настільки багату калоріями в більшості ресторанів, що вживання половини більш ніж достатньо.

Незважаючи на це протягом декількох місяців, моя вага залишався незмінним або незначно збільшився (на 4 кг за 6 місяців). Чому? Єдина велика річ, яку я помітив, що змінився мій апетит був несподівано великим за останні кілька місяців. Йти з моєї звичайної 500 калорій за один прийом їжі означає, що я зголодніти протягом двох годин, що дає мені головний біль. Мене турбує нездорова їжа, але мене турбує, є не допоможе мені схуднути.

 1. Якою має бути моя споживання калорій за день?
 2. Як я повинен ділити це на їжу?
 3. Будь-які інші пропозиції, щоб залишатися здоровим?
+892
Gabriel 7 лист. 2016 р., 10:47:25

Я помітив, що два упущення з попереднім чітко сформульовані відповіді: 2 великих дисбалансів в муай тай є:

1) муай-тай-це не сезонний вид спорту, як рестлінг або бейсбол-так є дисбаланс часу. Немає міжсезоння, тим самим не продовжив фази вивантаження...немає часу робити базові силові тренування, що @Дейв рекомендує. Часто, в спорті загалом, ви наполегливо тренуватися і викладатися, знаючи, що ви будете мати хороший 2-х місяців, принаймні, для регенерації та роботи з ре-балансування вашого тіла.

2) муай тай не фізично симетричних в передній частині вашого тіла навчена працювати по-іншому, ніж інші. Якщо ви праві-домінант спорт буде просити вас, щоб тренувати праву сторону для харчування, залишаючи ліву сторону для стабільності/швидкості. Схожий на хитавиця, відпрацьовуючи штрафні і т. д., одна сторона завжди буде виконувати інакше, ніж інші. Це не погано, просто показник вправи краще робити щоб повернути баланс або в перервах між боями або в процесі підготовки.

+873
user14093 15 груд. 2017 р., 09:02:05

Це свого роду дивне питання, але я цікаво, якщо є конкретна назва для цього типу пересування, який я описую (я не впевнений, якщо це "справжня" йога руху або що) - я намагався шукати це, але не можу придумати нічого, так що я вирішив спробувати тут.

Часто, коли на йогу, я буду мати мої ноги за моє тіло (скажімо, у "собака мордою вниз", наприклад), а вчитель буде говорити нам, щоб перемістити їх вперед (наприклад, так ми сиділи на задніх кінцях з ніг перед нами). Я зрозумів, що можу підтримувати себе руками, і підніміть ноги від Землі і переміщати їх, ще з землі) переді мною. Іншими словами, Я в основному обертається так, мої ноги/ноги/талії рухатися через простір між моїх грудей і статі, а тільки частини мого тіла, які доторкаються до підлоги мої руки.

Я сподіваюся, що це досить описовим. Моє питання, якщо є конкретна назва типи рухів, як це, тому що мені дуже подобається баланс та сила, що вони вимагають, і хотів би дізнатися більше подібні рухи і отримати поради по їх. Я думаю, в деяких відносинах вони схожі на інверсій, але тільки результати пошуку, які є актуальними і голові тощо.

Дякую за інформацію, яку ви могли б дати...

+866
Shahad Bayati 4 січ. 2010 р., 12:52:42

Хлопці повинні мати більше сили верхньої частини тіла, ніж дівчата, але як щодо міцності серцевини? Схоже, йога, пілатес, танці на жердині і як використовувати ядро набагато більше, ніж біцепси або груди, або нічого.

+858
bawtarg 26 квіт. 2019 р., 04:35:21

Так я на цьому 12 перетворення тиждень Кріс Джетин, і я повинен робити 20 хвилин кардіо два рази в день, кожен день. Тому я думаю, альтернативи підйому по сходах, бігу і т. д.

Ось я і подумав - Може бути секс форма кардіо?

Заняття сексом протягом 20 хвилин два рази на день буде waaaay більш приємне і не настільки одноманітна, як працює :)

+847
Eleiko 10 вер. 2012 р., 11:15:07

Я б сказав, що вправи на розтяжку-це те, що повинно бути персоналізовано, щоб бути найбільш ефективним. Щоб допомогти вам створити свій власний рутини, ось кілька порад.

 1. Оцінка - спочатку зробити оцінку, щоб побачити, якщо у вас є які-небудь території або м'язи сорому або обмеження руху. (Перевірити шию, спину і багажник асортименті, у всіх напрямках, рух в плечі, зап'ясті руки гнучко, стегна і спектр стегна, і каблук шнури). Якщо ваша нинішня програма тягнеться охоплює всі м'язові групи, ви повинні бути досить гнучкими. Якщо ви знайшли важкодоступних місцях, ви можете додати спеціальні вправи, щоб піклуватися про тих помилок. Я думаю, що хребет часто упускається з виду.

 2. Мета конкретна - Далі, подивіться на позиції, які ви проводите багато часу в таких як тривале сидіння, що б підтягнути стегна, згиначі стегна, шиї і ABS і грудні м'язи, якщо у вас спад. Розглянемо потреби будь-якого виду спорту або діяльності ви займаєтеся, такі як біг, підняття тягарів, теніс і т. д. щоб переконатися, що у вас є діапазон руху.

 3. Регулярність - щоб бути ефективними, ваші вправи на розтяжку необхідно робити постійно. Чим більше м'язів ви можете розтягнути з кожним тренуванням, тим більш керовані ваші терміни будуть, даючи вам краще загальні результати. Наприклад, поза дитини в йозі дає загальне розтягнути сідниці, хребет і латах, так це мульти-м'язи розтягуються. Потім на проблемні ділянки, можна робити якісь конкретні, виділені тягнеться. Наприклад, якщо ви працюєте на комп'ютері, ви хотіли додати конкретні передпліччя/зап'ясті/рука тягнеться.

 4. Ресурси та посилання - Джозеф Вайсберг розробила швидкий 3 хвилини процедура, яка дає вам гарне розтягнення м'язів спини, прес, м'язи спини і найширші, плечі, стегна, привідних м'язів стегна і з шести 30-секундних відрізків.

  • Боб Андерсон книга, розтяжка - це стандартна довідка. Вона включає в себе ділянки для м'язових груп і окремих видів спорту розтяжка процедури.

  • Мінг Чу, постійного болю Лікування розтягування вправи, які не тільки м'язи, але беруть фасцію до уваги. Він фізіотерапевт, культурист і майстер бойових мистецтв, тому його техніка була розроблена з широкою основою наукової інформації, особистому досвіді і знаннях, отриманих від роботи зі своїми клієнтами. У книзі також підкреслюється важливість гідратації, щоб поліпшити вашу гнучкість.

  • Джей Бланік, в повний - тіло гнучкість дає 3 частиною системи, із загальною розтяжки, а також Фітнес і спорт-режими. Вона включає в себе динамічну розтяжку і мульти-регіонального або з'єднання м'язи розтягування. Його книга також включає в себе 23 процедури на розтяжку.

  • Вправи йоги в цілому, дасть вам гарне гнучкість програми і ви знайдете базові рухи йоги включені в різні розтягування підпрограм.

 5. Коли в стрейч - як правило, ви зможете досягти більшого руху, коли тканина нагріється. Безпосередньо перед спортивною або службовою діяльністю не найкращий час, щоб розтягнути, особливо якщо ви робите статичний або пасивного розтягування. Якщо ви займаєтеся діяльністю, яка вимагає повного діапазону руху, наприклад, в деяких бойових мистецтв, ви можете захотіти зробити деякі динамічні стретчинг після розігріву, щоб дозволити вам серії, які будуть необхідні. Однак, щоб працювати в напрямку підвищення гнучкості краще робити це в інший час, ніж раніше, до початку діяльності. Це тому, що статична розтяжка до фізичної активності може призвести до зниження продуктивності і/або травми.

 6. Уникнути надмірного розтягання - ви можете перестаратися розтяжки як і будь-яку іншу діяльність.

Сподіваюся, що допомагає. (Якщо ви зацікавлені в отриманні будь-якої з цих книги через Amazon, я був би вдячний, якщо ви будете використовувати посилання на нашому сайті.)

+832
JokerPixel 19 лист. 2011 р., 21:26:23
Вправи для підняття тіла з використанням зброї з супінації хватом (долоні звернені від готелю).
+805
Hamid Nour 27 груд. 2011 р., 20:53:51

У мене немає доступу до штанги, але я все одно хочу спробувати і зробити тягу, тому що мені було цікаво, якщо хто-небудь знає, як мені пояснити правильну техніку, або, може бути, навіть на мене посилатися статті або відео, які можуть допомогти. Я витратив майже весь день, намагаючись отримати деяку інформацію про це, але здебільшого вони все пояснюють правильну техніку в зв'язку зі штангою не гантелі.

+773
nolisj 28 лип. 2019 р., 14:07:58

Жим лежачи фокусується на Піч у першу чергу (в залежності від положення ліктя), а потім на трицепс і дельти. enter image description here

Над головою преси фокусується на них, а потім на верхній пастки. enter image description here

Так як вправи повинні бути зроблено - але, напевно, не в той же день (в залежності від конкретної програми). Щоб подолати відсутність лавці, ви можете зробити підлогу натиснути, як описано тут: http://www.weightliftingdiscussion.com/floorbarbellpress.html enter image description here або з допомогою гантелей або штангою. Одна проблема з підлогою преса, що ваші руки більше не зайде так далеко, щоб працювати на нижню частину преса (від грудей) - але це може бути трохи безпечніше, ніж намагатися балансувати на стільцях.

+760
Alexey Dolgopolov 31 лип. 2016 р., 03:42:49

Я дуже нездоровим. У мене практично немає фізичної активності.

Ну я намагаюся змінити це. Отже, для початку, я роблю 5к. Якщо ви не знаєте, що це таке, це просто початківець працюючу процедуру з поєднанням бігу і ходьби.

Я почав сьогодні. Я зробив перший запуск. Але зараз я намагаюся також зосередити увагу на споживання калорій, так що я не просто їм те, що я спалив. Але я в замішанні.

У мене є додаток називається Мої фітнес пал
Я не знаю наскільки вона точна, але за даними цього додатка, мої 30 хвилин тренування спалюється близько 330 калорій.

Вона також має калорій журнал. За даними цього журналу, я їм 1300 калорій, але мій максимально дозволених 1500. І потім він говорить, що я спалив 330 калорій, а це значить, що 1000 пішла. Так що в теорії я міг з'їсти більше 500 калорій і все буде в порядку, вірно? Це просто не має сенсу для мене. Тому що навіть якщо я з'їла менше калорій, ніж він каже, щоб поїсти, я їв нездорову їжу. Я з'їв піцу, роли, чіпси і бекон чізбургер протягом дня. Я знаю, що це нездорова їжа. Наступного разу я йду в магазин я купую здорові речі. Але сьогодні ось що у мене було. І чого я не розумію, що я думав, що це був грамів жиру, що змусило мене бути жир, а не калорії. Ці продукти мають близько 50 грамів жиру в цілому. Не повинен я хвилюватися про це, а не калорії?

Я не розумію. Чому необхідно контролювати калорії, але не скільки жиру я беру? Що потрібно турбуватися про те, щоб не скасувати працюючому мені робити?

У мене теж є друг, який сказав мені, що без добавок, тікати не збирається, щоб допомогти мені втратити дуже багато ваги і я повинна просто піти в спортзал. Це правда? Я витрачаю свій час, намагаючись схуднути, якщо все, що я зробити, це бігати, не приймаючи ніяких добавок для втрати ваги?

+736
Eric Hogue 24 черв. 2010 р., 00:28:54

Я не маю жодних проблем, болю в спині, болі в суглобах. Рекомендації, будь ласка, тримати ці точки на увазі.

+736
Marie Jane 27 груд. 2018 р., 05:49:47

Намагайтеся тримати свій раціон якомога більш здоровим. Це допоможе у довгостроковій перспективі в контролі ваги, Як жири зайняти багато часу, щоб спалити. Рекомендується зберігати як мінімум 1-2 години розрив до їжі і виходить. Це відбувається тому, що м'язи потребують крові для циркуляції поживних речовин і кисню, необхідних, щоб отримати максимальні результати від ваших тренувань, в той час перетравлення їжі відверне кров до живота.

Це не дасть вам необхідні переваги розробки.

+703
noviceSquatter 3 черв. 2019 р., 09:06:30

Гарне загальне правило-з'їдати кількість калорій, які ви спалюєте на бігу, 1,5 - 3 години, перш ніж руки, або принаймні 2/3 калорій. Після того, як ви отримаєте слюсарем і працювати швидше, ви повинні споживати менше калорій, а ваш обмін речовин стає більш ефективним. Їжа з низьким глікемічним індексом/ГЛ їжі означає, що ви отримуєте більш повільне вивільнення енергії їжа, паста є досить поширеним, піттас або овес + йогурт теж хороші.

Ви повинні також мати на увазі, скільки годин сну у вас було напередодні ввечері, і коли ти робиш розбіг. Кращий час дня для тренування становить близько 4 вечора-5 вечора.

+603
chinimini 8 груд. 2012 р., 10:34:20

Ви повинні працювати виключно на подовженні вправи, поки вони не будуть близько до довжини, що ви хочете, щоб ваші ноги.

Потім перемкнутися на гібридний підхід, що поєднує подовження вправи для ніг з потовщенням вправи для ніг. Ви не хочете, щоб зупинити подовження ніг вправи дуже раптово.

Зрештою, ви можете поступово повністю перейти на потовщення вправи для ніг.

+547
jen138581 24 лип. 2011 р., 02:49:22

Споттери не повинні бути використані, щоб допомогти вам комплектів або виправити форму. Вони повинні бути використані, щоб допомогти вам для установки у стійку бару, як ви не можете штовхати його вгору.

Незалежно від причини видимої міцності різниця (попередні травми, збільшення ваги, занадто жадібно, дуже багато допомоги від коректувальників), рішення мабуть таке ж... невелика каверза, щоб виправити дисбаланс сили/форму, а потім повернутися, як ваша надбавка сили дозволяють.

Знайти найбільшу вагу, при якій ви можете робити жим лежачи з правильною формою (тобто повний діапазон руху вниз до грудей, навіть бар, без коригувальника підтримка) 3 набори 5. Запустити цю вагу за одне тренування. Збільшиться на 5 фунтів на наступному тренуванні. Якщо ви не можете підтримувати форму, залишатися в цій вазі, поки ви з'ясовували стосунки. Рухатися вгору тільки тоді, коли ви можете натиснути 3 підходи по 5 повторень з хорошій формі. Ви, напевно, просто стрибнув вперед дуже швидко, тим самим підкреслюючи силу відмінностей, які б розібралися, якщо ви переїхали більш повільно.

Якщо ви зробите це і досі знайти, що ти тягнеш час, вправи, допомогу, яка може поліпшити міцність плеча і жим лежачи є накладні прес, підтягування, підтягування.

+501
Alan Carwile 6 серп. 2018 р., 13:18:12

Існують документовані дослідження, які показують, як вплив сну ваших тренувань або спортивних результатів?

Здавалося б, що більше сну допоможе і менше спати будуть заважати продуктивності, але це тільки здогад. Є що-небудь там, що документи про це або лічильники це??

+496
Pulimon 29 лип. 2015 р., 20:38:40

Один в поєднанні з шкалою, буде достатньо? Або краще виміряти на інші точки?

Точність приблизно однакова для всіх Ваг?

Одна річ, я дійсно потрібно, це те, що зберігає і передає інформацію, так що я не записую це все.

+484
Deborah Stone 20 січ. 2013 р., 04:22:22

Ну, ви можете спробувати присідання повітря(Google його перед дзеркалом, наприклад).Що стосується форми , то кількість "Орлів" з квад залежить від того, як нашинковали ви . Перші два видно два ви вже назвали . Моя думка, що присідання-кращі вправи для квадрицепсов.

+481
user50607 6 лип. 2013 р., 16:09:52

Я читав нижче, і є сумніви.

http://www.nutrition.org.uk/nutritionscience/energy/energy-intake-and-expenditure.html?start=5

Тому, щоб схуднути "енергії" повинно бути менше витрат . Тому вони радять нас є більш низька щільність енергії харчовими продуктами (LEDF), щоб відчувати себе повністю , так що голод буде задоволений, а також В/з Формули.

1) яка зв'язок від голоду і енергії ? Якщо ми обдурити голод, з'ївши LEDF це не зупинити, енергія потрібна для організму ? Не голод-природний сигнал для потреби в енергії ?

+416
Bill West 9 лип. 2011 р., 06:50:01
Вправа, в якому спортсмен лягає спиною на лаву (або іншій поверхні) - тобто або паралельно землі, або під кутом - і ноги на підлозі, під час підйому ваги (або набору гир) від грудей вгору (перпендикулярно підлозі).
+366
jainashish 19 бер. 2016 р., 08:04:44

У мене перелом третьої плеснової 4 тижні тому і шукаю альтернативи спінінг і плавання на кардіо працювати, поки я не можу тверезо повторного запуску працюючого графіка.

Б еліптичного тренажера бути корисним і не надто звертаючи уваги на нещодавній перелом?

+328
bwrabbit 6 груд. 2017 р., 00:42:38

Я не вважаю 45 ЧСС спокою як занадто повільно. Моє серце б'ється приблизно такою ж швидкістю, як ваша, і я ніколи не мав проблему. Я теж не спортсмен, я просто роблю звичайний спорт, без високих амбіцій. Мої лікарі ніколи не скаржився на це, тільки навпаки.

Для мене це дуже ймовірно, генетичні. Мій батько, який ще менше спортсмен, має такий же повільний серцевий ритм. Ви повинні перевірити у вашій родині, якщо є інші люди з такими ж проблемами". Консультації лікаря-це ніколи не погана ідея, але я б не турбуватися про це.

+313
Tom Ribble 15 трав. 2013 р., 15:10:24

Ви повинні спробувати, щоб записати ваші вимірювання тіла. Я багато разів був здивований (і хороші і погані) на реальні показники зростання або зниження, коли я беру вимірювальну стрічку до кожної частини тіла.

Оцінити, наскільки ваші фактичні прогрес йде. Повинні неухильно рухатися вгору або вантаж або виконаних повторів? Якщо не може бути в рутині і потрібно переключитися з тренування. Вони не повинні бути просто, як успіхи зроблені з штовхаючи ваше тіло працювати важче, ніж це було раніше.

+285
nvx 16 черв. 2010 р., 03:52:05

"Те, що я хотів би знати, чому, якщо я не спалити більше калорій, то я, мені здається, не набрати вагу? ... Знадобляться додаткові 2000 калорій, я приймаю до сприяти збільшенню ваги?"

 • Якщо ви не набираєте вагу, то є спалювати більше калорій, ніж ви берете в, А ви не приймаєте в додаткові 2000 калорій.

"Чому б мені не набирати вагу у звичайному режимі, особливо з меншим тренування або фізичної активності, ніж зазвичай?"

 • Одне з ваших припущень невірно. Або ви горите 4000 калорій в день, або ти не споживав 4000 калорій в день. Ви сказали, що ви знаєте те, що ви споживаєте 4000 калорій в день, тому на сайті ви використовували недооцінювати свій щоденний горіти.
+220
zindagi 15 бер. 2015 р., 07:31:45

Я розумію, що це складна медична проблема, але я був засмучений з моєю відсутністю прогресу. Близько двох років тому я, нарешті, досить бореться з болю в спині (важко стояти протягом тривалого часу, біль, коли лежу, насилу із-за болю при вставанні з ліжка і т. д.), Що я вирішила відвідати терапевта і зробили рентген. Вони виявили, що у мене є виродження між Л5-С1 диска. Мені сказали, що у багатьох людей є ця специфічна дегенерація і що це дійсно залежить від людини і як вони реагують.

За даними ПТ, деякі ходити абсолютно не звертаючи уваги на це, а інші мають серйозні труднощі. На щастя, я пройшов десь між цими двома таборами. Я можу виконати присідання, але у мене є деякі труднощі з тримати спину прямою під час опускання. Я значно зменшив вагу для того, щоб виконувати їх правильно (або як краще, я в змозі). Дивним для мене є те, що дошки, навіть на ліктях, вкрай складно. Я не впевнений, що це функція просто міцність будівлі або через дегенерації. Є якась біль, а робити їх. Враховуючи цю інформацію, мені цікаво, що люди роблять з загальні рекомендації для того щоб побудувати міцність і гнучкість, так як немає ніякого лікування для цього.

Я повинен бути терплячим і тримати на ній? Є ідеї що я можу розраховувати на прогрес?

Спасибі за будь-яку інформацію!

+201
Andrey Radul 1 лист. 2017 р., 11:48:54

В основному, вони всі гігантські варіанти гумок. Таким чином, коли вони знаходяться поруч з їх нормальної форми, вони пропонують набагато менший опір. Це збільшує у (в основному) лінійно до межі розтягнути, так що ви можете обчислити опір просто на скільки розтягнути.

Тому, якщо у вас є група, яка має рейтинг в 50-100 фунтів, максимум розтягнути на 3 метри, буде потрібно 50 фунтів сили, щоб почати це розтяжка, з цього моменту потрібно 75 фунтів, щоб розтягнути його 1,5 футів (18"), і так далі.

Ви також можете "складати" їх, щоб збільшити початковий опір і зміна "ваги", які ви використовуєте.

Одна річ, щоб шукати в плоскі стрічки накладається порівняно з литою, як шаруваті буде жорсткіше і менш схильні розрив, який можна уникнути, переконавшись, що це не обгорнені навколо гострих країв, не зберігати на сонці і т. д.

Побіг через це дослідження вивчає механічний опір різних кольорових смуг, а також інструкція з експлуатації для Тера груп, які є одним із самих популярних брендів, які використовуються в реабілітації травм.

+158
Angela Davis 12 вер. 2016 р., 10:39:54

Я роблю силові тренування, після запуску програми Сила, і вони настійно радять купити штангетки. (В даний час, я використовую важкі похідні кросівки, і не відчуваю жодних проблем.) Що хороше взуття для початківців?

Мої потреби:

 • Я хочу залишитися на бюджет (в ідеалі < 50$, але, якщо це неможливо, я міг би платити більше)
 • Хорошу захист, стабільність і зчеплення.
 • Я (поки що?) підйом дуже важка вага (до сих пір під вагою тіла)
 • Я проводжу тренування на біговій доріжці, еліптичної, і стрибки - мені потрібно бути в змозі зробити це в тій же взуття
 • Було б здорово, якби взуття могла бути використана для занадто бігом, але, якщо це неможливо, я відмовитися від неї

Оновлення: я краще почекати місяць чи два і покупці $100+ взуття, або купувати дешевше зараз і дотримуватися його?

Також: чи можу я погрітися в стандартному підняття тягарів (не хрест підгонки черевика)? Це всього лише 5-10 хвилин.

+113
FishSaidNo 5 трав. 2013 р., 13:31:59

Це може бути цілий ряд речей, але я б запитав себе:

Якщо я зменшую вагу біль вщухне?

Біль зазвичай свідчить про травму, я поранився?

Якщо ви виконуєте передньому сидінні навпочіпки, біль все ще виникає? Як під час будь-якого іншого вправи?

Я виявив, що це сталося зі мною під час військової преси. Я міг би тиснути на масу, але по моїх грудях майже під пахвою була б гостра біль. Це було тільки тоді, коли вага був занадто напруженим, на моїй основній здавалося. Я розвинув свої ядра і плечі трохи більш адекватно, перш ніж знову спробувати, що вага, і біль пройшла. Просто особистий досвід.

+67
Romail Muhammad 12 січ. 2015 р., 18:44:35

Процес нарощування м'язової маси (або сили чи розміру) вимагає порушення гомеостазу. Так як ви поставили свій організм під певну напругу, щоб досягти такого рівня адаптації, зміни, що стрес викликає ваше тіло, щоб зробити інші пристосування. Наприклад, 16+ діапазон реп пов'язаний з анаеробної витривалості більше, ніж саркоплазматическая гіпертрофія (діапазон 8-12 повторень), які ви використовували для досягнення такого рівня гомеостазу. Що сказав, пристосувань, ви робите може бути корисним в довгостроковій перспективі.

На що ви намагаєтеся зберегти гомеостаз. Це означає, що поточні рівні стресу не повинно кардинально міняти.

У ролі білка, розумію, що ваші м'язи-це жива тканина. Як живі тканини, старі м'яз зношується і замінюється новою м'язи. Ви все ще потребують білку, щоб підтримувати, але, можливо, не так багато, як потрібно будувати. Номер мені сказали, що за ремонт (осілих людей) потрібно 1 г білка на кг м'язової маси (або грубо .5 г білка на кілограм м'язової маси). Якщо у вас є 190 фунтів м'язової маси, що б 85г білка. Що це буде за образ життя людей, я не впевнений. Мабуть, почнемо з поділу різницю.

Після певного віку (близько 30-35), ви будете мати справу з саркопении або погіршення м'язової маси. Для людей, хто піднімає тяжкості, що має бути близько 5% зниження за десятиліття на відміну від 15% зниження за десятиліття. Це означає, що ви повинні компенсувати вашу роботу як мінімум на 5% за десятиліття (і збільшення білка, щоб допомогти з переробками) продовжувати підтримувати.

Це, звичайно, теоретичні, засновані на теорії сейлі від синдрому адаптації (основна теорія, що всі інші теорії вправи базуються на).

Біг/бег - Біг на довгу дистанцію-це анаеробні вправи, такі як важка атлетика, як така, вона не заподіє організму зміни метаболічних шляхів його забудували. Однак відстань біг-це аеробна активність, так це змінить спосіб, яким ваше тіло отримує свою енергію. Працює в цілому має дуже обмежений діапазон руху порівняно з присідання, випади, тисне ногу і т. д. Що це означає, що тільки м'язи, використовувані в управлінні будуть збережені, і м'язи не звикли почнуть атрофуватися.

М'язова пам'ять - ваші м'язи будуть пам'ятати, як стати сильними, якщо ви повністю зріжете протягом тривалого періоду часу. Це означає, що ви повернетеся в свій нинішній пік форми швидше, ніж у перший раз ви працювали, щоб потрапити туди. Ви будете мати, щоб підштовхнути в кінцевому підсумку себе, так це працює на вашу користь.

+25
koan911 7 жовт. 2015 р., 07:45:08

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil