Хіба ходьба і розтяжка на мій день зробив мою поперек біль?

Я роблю або 5х5. Я потрапив в тренажерний зал в нічний час, і це становище:

ЧБ: 64kgs
Субота: Відпочинок
Сонце: 6 км пішки
Пн: присед 75кг 3наборы з 5 повторень, Жим 42,5 кг 5х5, штангою рядків 42,5 кг 5х5
Вівторок (вчора): 6 км пішки + 20хв сесії динамічного розтягування.
Срд (сьогодні, 7 год Від зараз): присед 75кг 5х5, ЗНМ 31кг 5х5, станова тяга 90кг 1х5

Я зазвичай сиджу перед компом на весь день, так що я хотів зробити прогулянки і трохи розтяжки в дні відпочинку. Я чув, що він теж допомагає у відновленні. Я почав ходити в неділю і я не маєте будь-яку проблему на наступний день тренування.

У понеділок тренування, побоюючись травм, я тільки зробив 3 підходи присідань в той день, коли я відчував, що мій присадкуватий вид не був хороший. Вчора спину і верхню частину тіла трохи болить. Тому я додав 20 хв сесії динамічного розтягування до 6 мій вчора ввечері кілометрова прогулянка. З моменту пробудження вранці, моя поперек дуже болить. Це як якщо б я робив важкі тренування. Я не розумію, чому це сталося. Це було не як вчора болить. Я думав, ходьба і стретчинг би тільки допомогти мені у відновленні.

 1. Чому це сталося? Мені потрібно щось міняти?
 2. Що мені робити з сьогоднішнього тренування? Присідання 75кг 5х5, а потім тяги 90кг безумовно не збираюся йти легко на моєму нижній частині спини.
+430
Christian Daniel Heinrich 1 бер. 2012 р., 06:54:56
35 відповідей

Зелений чай не містить багато кофеїну (у порівнянні, скажімо кави або чорний чай), але я вважаю, що якщо ви п'єте багато, ви могли б отримати ваш тариф серця вгору. Безумовно, позитивний вплив на здоров'я:

Довгострокове споживання чаю катехіни може бути корисним у боротьбі з високим вмістом жиру дієта-індукованого ожиріння та цукрового діабету II типу і може знизити ризик розвитку ішемічної хвороби. Подальші дослідження у відповідності з міжнародними стандартами повинні бути виконані для того, щоб контролювати фармакологічні та клінічні ефекти зеленого чаю, а також для з'ясування його механізму дії.

Посилання на дослідження

+991
SuperDJ 03 февр. '09 в 4:24

Якщо у вас є достатня кількість натрію, то ваше тіло буде робити хорошу роботу, регулює рівень води; якщо ви вип'єте занадто багато, то буде виділяти його.

+972
Duncan McKirdy 15 вер. 2019 р., 10:44:54
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо ви бачили лікаря, щоб виключити запаморочення та інші діагнози, так, ви могли б спробувати працювати регулярно в тренажерний зал. Знайти особистого тренера, з ким резонують, принаймні, щоб встановити початковий набір вправ, Якщо ви не можете дозволити собі тривалі відносини.

Виконуйте різні вправи, включаючи розтяжку, баланс, опір рукоятки, ядром опору (живота і спини), опір ніг, і аеробіки (ходьба, біг або їзда на велосипеді).

Почніть з декількох повторень, низький опір (вага/пружні), і короткий час, потім збільшуйте поступово. Не збільшуються так швидко, що ви відчуваєте втому або у вас є біль, але не збільшити, якщо додаткове завдання змушує вас почувати себе почуттям виконаного обов'язку.

Вправа таким чином не частіше, ніж через день, так ваші м'язи зможуть відновити. Це життєво важливо!

Будьте терплячі і регулярного, і дати собі досить часу, щоб побачити реальні результати в повсякденному житті, перш ніж вирішити кинути.

Я ніколи не здійснював велику частину свого життя (повністю сидячий спосіб життя), і я почав помічати деякі неприємні симптоми в моєму житті (але не падають). Я працював з персональним тренером близько року, потім продовжив свій власний протягом декількох років. Я знаходжу мої тренування необхідні для того, щоб мати здорове й гнучке тіло, разом з кетогенній дієті для контролю діабету.

+929
Asya28 30 лип. 2019 р., 01:07:56

Бігаєте по пересіченій місцевості. Стати комфортно на тренування з аджиліті. Я вважаю, що частина проблеми полягає в нерва/рефлекс рівному асфальті упереміш з звуженням стегна від сидіння за кермом.

Гірські стежки вже довели, щоб зняти диспропорції ніг і омолоджують мою систему musculoskelatal. Якщо стежки важко потрапити, я рекомендую тренування по аджиліті, щоб хвалити довгий повільний відстань вперед. Просто грати в футбол може бути достатньо. Футбол спритність (тобто мотузкові сходи) може допомогти краще зрозуміти проблему. Баскетбол повинен додати ніжне вибухових спритність. Без гірських стежок дисбаланс не може повністю піти, але повний розвиток м'язів буде робити чудеса на страхування більше, конкурентоспроможна йде життя. Також розглянути плавання і велоспорт доповнюють і забезпечують активний відпочинок.

Також фізіотерапевт, мануальний терапевт, ортопед, масажист може діагностувати "защемлення нерва" (напевно, зі стільця) і вони могли б бути в змозі зробити почуття піти. Однак, я сумніваюся, що основною причиною буде підкорений. Всі ці фахівці будуть надати цінну інформацію.

Ви могли б спробувати, щоб поліпшити свої форми і є кілька книг, які я б порекомендував, але принципово, біг по прямій лінії на рівній дорозі кожен день - це для дорогих роботів.

+912
user68288 18 бер. 2016 р., 16:02:30

Про бійців ММА, які тренуються по 6-8 годин в день, швидше за все, робимо стероїди. Насправді, навіть якщо вони роблять менше, вони, напевно, роблять стероїди. Це потворну правду цього виду спорту. Як на неминуче питання Джерело - ви не можете тренуватися 8 годин в день, 6 днів/тиждень, без допомоги педіатра. Якщо це не стероїди, це безперечно знеболюючі.

І ось відповідь на те, як ви можете тренуватися 3-4 години/день, 5 днів на тиждень без травм або перетренування. Стероїди.

Примітка: Я не пропоную комусь робити стероїди, по суті, моя пропозиція завжди дозволяє скоротити час тренування і збільшити дні відпочинку.

+885
Abner Rizzi 24 квіт. 2011 р., 15:27:14

Я роблю цю вправу

для спини.

Але те, що я відчував, що мої біцепси стають все більш напруженими, ніж моя спина, що я роблю не так? P. S. Мій тренер гіршому, не вчити багато , а офіс, тому мені доводиться справлятися.

+835
user1834345 6 вер. 2017 р., 08:49:09

Прибрати свої лопатки і зрушують її вниз, щоб захистити ваші плечі. Диск, верхню частину спини на лаву (не головою). Місце прикладом на лаву, а потім помістіть ноги на землю в положення, яке дозволить вивести землі. Уявіть собі гумку, яка натягнута і готова штовхати вага вгору після того, як він торкався грудей. Повільно опустіть штангу до грудей, а потім диск з нижньої і верхньої частини тіла одночасно штовхати вага вгору трохи по діагоналі по відношенню до піні. Це стиль пауерліфтингу, що, безумовно, допомагає збільшити вагу.

Стиль бодібілдинг як правило йдуть більш низьку вагу, іноді немає привід ноги (старої школи, щоб додати більше роботи на грудях) і не піти вниз до грудей, не осудіть. Акцент робиться під утримання і вище повторень, щоб домогтись зростання грудей.

Ти позиція знаходиться під загрозою, тому що ви не активно підтримуючи в хорошій формі і ти натискаєш на жорсткий мала вага чи це насправді важче, ніж ви можете впоратися і компроміс ваші форми, щоб вести його вгору. Те, що я використовував, коли я почав приймати один з цих гумок ви бачите на майданчику для розминки і поставивши його на лаві повздовжньо, так що є смужка гуми біжать шкіри амортизацію лаві повздовжньо. Це дає вашій спині зчеплення і запобігає ковзанню.

Дивитися відео (Алан Трал, Омар Isuf, лопаткової втягування) і отримати уявлення про правильній формі, КИЇ поширених помилок. Сподіваюся, з часом і практикою ви отримаєте повісити його.

+834
lokman abdullah 28 жовт. 2010 р., 15:39:07

Цікавим рішенням для вас може стати наступною тренування раз у 2 дні протягом 2 тижнів.

Розминка.

Зробити деякі динамічну розтяжку.

Потім тільки на правій стороні зробити статичний глют стрейч, це означає, що ви послабити м'язи на правій стороні трохи, але, будь ласка, взяти крайню обережність, щоб не за розтяжок, так як це може привести до травм під час тренування.

Тепер робимо одну ногу навпочіпки на праву ногу без всяких Ваг і на лівій нозі додати 5 фунтів у кожній руці і робити те ж саме.

Ви можете включити будь-яке тренування ви робите, якщо ви відчуваєте, що це допоможе.

Інший варіант, щоб подивитися на те, щоб займатися йогою, я бачив багато результатів в цій області на себе з йогою.

+819
MCFitz 24 серп. 2014 р., 06:06:12

Ага, подивися на гімнастів, вони, ймовірно, не зробити біцепса кучері і величезні біцепси.

Я рекомендую робити більше вправ, які будуть займатися ваші біцепси, як наступні:

 • тяга штанги в нахилі рядків
 • підтягування
 • підтягування
 • нейтральним хватом, Підтягування
 • і т. д.

Всі ці вправи будуть націлені на біцепси різних точок зору як такі, вони стануть сильними і великими.

Завиток молотка ближче всього вправи ви можете зробити, щоб ізолювати плечового м'яза для отримання його ширше.

+818
tiansivive 5 черв. 2016 р., 04:29:20

Немає однієї конкретної вправи, які змусять ваш прес зростає. Кожен з нас реагує на вправи подразник по-своєму. В парі з АБС будучи зазвичай уперта частину тіла для більшості людей, найкраще, що ви можете зробити, це продовжувати навчати їх різноманітність і послідовність. Пошук на сайті ExRx повинен забезпечити багато вправ, щоб спробувати.

При порівнянні певної частини тіла, ви повинні розглянути симетрію, баланс, пропорції, і естетику, а також розмір. У кожного своє сприйняття того, що певній частині тіла повинні виглядати. Тим не менш, ми всі обмежені декількома факторами. Ці фактори мають тенденцію бути генетика, відновлення, харчування і сну, щоб назвати декілька. Якщо ваша мета збільшити м'язову обхват вашого АБС, ви повинні розглянути, як це вплине на решті частини вашого тіла. Матиме великий ABS порушити спокій вашого статури з точки зору симетрії, рівноваги, пропорцій і т. д.? Часто, глянувши на "велику картину" допомагає встановити окремі частини тіла мети.

+818
quite68 24 лют. 2011 р., 07:10:59

Як сказала мавпа, є більше овочів допоможе. Мало того, будь-які містять кофеїн напої-кава, чай і т. д.-- може служити для придушення апетиту теж.

+769
aldude 22 лип. 2017 р., 02:51:32

Стягнути неважливо, що ви робите. Якщо ви не впевнені, якщо це було досить довго, почніть з розминки. Якщо ви відчуваєте себе краще під час розминки, вперед на тренування.

Якщо у вас є право і відпочиває, то ви повинні бути.до.

+749
NativeNoire 24 трав. 2018 р., 07:11:59

Якщо ви хочете верхні м'язи тіла і менше жиру, що вам потрібно зробити, (1) сила верхньої частини тіла роботи і (2) всього тіла кондиціонування роботи. Зараз ваша програма має одні з перших і жодного другого. Ось що я хотів додати, у порядку скоріше корисність:

 • біг, особливо спринти, для всього тіла кондиціонування
 • підтягування для плечей, рук і м'язів спини
 • діпи, для плеча, руки і м'язи спини
 • кондиціонер працює, як віджимання, присідання повітря, гантелі комплексів і схем (гойдалки, очищає, вириває, поштовх, пресів) для всього тіла кондиціонування
 • віджимання для плечей, рук і м'язів спини

Обсяг роботи ви робите зараз досить маленький. Додати деякі більш важку і важко-зонний і ви будете більше у відповідності з вашими цілями.

+729
user65221 23 черв. 2011 р., 11:01:21

Так, це може.

Білок складається з семи різних амінокислот, деякі з яких (як і Дж.правильно правильно вказав) може вибити вас з кетозу, тому що вони розщеплюються на глюкозу в крові.

Дж.справедливо це corrct. Зробити деякі дослідження, і він підтвердить, що білок може вибити вас з кето. Всім, хто говорить, що не може не зрозуміти науку позаду нього.

Ось чому ви повинні з'їсти близько 65% вашого раціону жирів, 30% білка і не більш 5% вуглеводів (який буде випадковий з жиру і протеїну харчування) щоб переконатися, що ви залишитися в кетоз.

+715
questionaire 9 вер. 2015 р., 22:28:01

Я досить новими для бігу і тільки біг протягом 2-3 хвилин.

Я була у вашій ситуації. Під час бойових мистецтвах випробування пояси, вони послали нас на пару миль, і я завівся довелося йти більшу частину. Так як я знав, було б тільки гірше на більш високих поясів, я вирішив, що потрібно бути непоганий бігун.

Так от в цілому, як я це зробив, використовуючи акумуляторний кухонний таймер, і працює три дні на тиждень у день відновлення між ними. Я зосередився виключно на час, а не відстань, і зробить кожен крок небудь на тиждень (три заняття), або рухатися швидше, якщо б я відчував себе комфортно, але не так, як я штовхав собі травму.

 1. 15 хвилин, чергуючи біг одну хвилину, пройти два (1/2).
 2. 15 хвилин, чергуючи біг одну хвилину, пройдіть один (1/1).
 3. 15 хвилин, 2/1.
 4. Палиця до 15 хвилин, але поступово подовжувати цикли (3/1, 4/1 і т. д.) поки ти в сім, ходити 1, запустити сім.
 5. Біг 15 хвилин. На даний момент, він, ймовірно, буде вітерець.
 6. Збільшувати час на 2-3 хвилини, поки не дійдете до 30.

В цей момент я робив близько 4 км за 30 хвилин, що дійсно пробіжку. Після цього, я застряг на 30 хвилин, але працював по подовженню Мій крок, який збільшив свою швидкість і відстань.

Працював відмінно підходить для пухких старого виродка в його кінці 40-х років до якого досвід роботи був в основному в школі на фізкультурі. :-)

Тепер я вважаю себе бігуном, і зробили це буквально по всьому світу під час відряджень.

+688
Adam Silzell 27 трав. 2017 р., 10:08:37

Як я розумію, є три механізми, з допомогою яких АТП поповнюється:

 1. Для інтенсивного 10-12 другої спроби, АДП безпосередньо перетворюється назад в АТФ з допомогою креатинфосфату

 2. Для зусиль до пари хвилин, АТП проводиться шляхом метаболізму гликолитического

 3. Для більш тривалого зусилля (від декількох хвилин до багатьох годин), АТФ утворюється при окисленні жирних кислот і продуктів гліколізу

(Джерело-майже дослівно від Mark Rippetoe і практичного програмування Лон Кілгор для силових тренувань, 2-е видання, стор 57)

Якщо певний вид спорту включає два різних методу метаболізму, а) як це взаємодія працює, і Б) як стан його?

Наприклад, багато працює-орієнтованих командних видах спорту, як футбол явно у третій категорії (біг протягом двадцяти хвилин підтримувати позиційного управління області). Ті ж види спорту іноді вимагають інтенсивної ривками, що безумовно належить до першої категорії (біг на відрив).

Спорт-спеціальну підготовку (наприклад, кормом) кращих для навчання це взаємодія між двома шляхами? Навчання кожного шляху окремо (наприклад, санки тягне, формат одного тренування, дистанції в інший) досить? Зовсім кондиціонування повинні бути об'єднані в одній специфічній манері, яка імітує більш низької інтенсивності роботи перемежовуються з вибухами зусиль (наприклад, індійської траси)?

Оновлення: щоб бути ясним, я шукаю пояснення фізичних чи фізіологічних явищ тут відбувається. Я не шукаю рад на тренування, якщо вона конкретно пояснює, чому і як це найбільш ефективно, використовуючи якої науки або конкуренції.

+596
ventisca 8 бер. 2017 р., 12:57:43

Я з південної частини Індії. Немає комплексного плану дієти, ексклюзивний для Південної Індії, де рис є основним продуктом харчування

+594
Andy Fortman 20 черв. 2016 р., 14:13:54

Я дійсно не серйозно силових тренувань до тридцяти, і якщо ви подивитеся навколо, ви побачите людей, встановлювати рекорди і бути у відмінній фізичній формі в свої 40 (і далі). Мій хороший друг-це спиці-моделі для компанії, і його <5% жиру без футболки зображення на плакатах у багатьох мережевих магазинах доповнення. Він 46 у цьому році.

Коротше кажучи, це абсолютно не занадто пізно. У вас, напевно, кілька десятиліть силове тренування.

Я дуже рекомендую почати з програми як і стартову силу. Візьміть книгу, це буде найкращим гроші, які ви витрачаєте на фітнес.

+518
twolfe18 27 черв. 2012 р., 14:42:24

Так я хитався і робив багато кардіо протягом п'яти місяців і зараз, і після кожного тренування у мене повна чашка шоколадного молока. Так як у мене невеликі проблеми з непереносимістю лактози я використовувати безлактозное молоко.

Сьогодні я щось читав, що відзначив, що найбільш важливим компонентом цього напою, щоб відновити запаси глікогену є саме лактози, цукру молока.

Чи означає це, що я пив даремний мікс і повинні шукати в іншому місці, щоб отримати правильне поєднання білків і вуглеводів для цієї мети?

Моя програма тренувань-це силові тренування протягом години три рази на тиждень інтенсивне кардіо від 30 до 60 хвилин два-три рази на тиждень з метою зменшити мій відсоток жиру що означає скорочення жиру і збільшення м'язової маси, моя мета полягає в тому, щоб дістатися до десь між 12% і 15% жиру в організмі.

+487
Gonza 11 лют. 2013 р., 20:16:11

Правильно виконаний тренувальний вага буде збільшуватися, а не зменшуватися, гнучкість і мобільність. Використовуйте повний діапазон-з-руху вправи, такі як мертвому-повісити підтягування, нижче-паралельної штангою присідання і станова тяга.

Підйом важких і їдять багато їжі призведе до збільшення ваги. Плавання і кікбоксинг зробить, що прогрес повільніше. Як ви будуєте свої тренування-більш кікбоксингу, менше підніматися, або навпаки-це показник вашої мети. Це звучить, як ви хочете набирати масу, але тільки м'язової маси. Якщо це ваша вимога, майте на увазі, що ваш прогрес буде ще повільніше і ще більш складною, ніж програма, призначена для збільшення сили і маси.

Ви говорите, що ви їсте 6 разів на день, але наскільки вони великі? Скільки калорій ви отримуєте в?

+427
1145141919810 7 лист. 2016 р., 16:24:19

Як виявилося, так, це абсолютно нормально. Під час вправи повинні працювати тільки на спину і ноги, Багато людей мають проблеми з статичному положенні. Деякі поради від fitocracy не Вікі:

 • Використовувати мотузку
 • Я помітив, що в мене схильність до рок повернутися за мною по п'ятах, навіть так злегка просто переносячи вагу. Я почував себе меншим, ніж коли я намагався тримати мої пальці і ноги плазом на землю.
 • Спробую викластися не худий моя вага трохи допоміг.

В основному, вони, здається, адвокат просто робить день за днем і все налагодиться.

+398
Angelika Ruszo 7 трав. 2013 р., 11:36:48

Час, в який ви розвивається толерантність, і якою мірою можна терпіти це, і час, в якому бере вам скинути ваш допуск все значно варіюватися від людини до людини.

Коли ви відчуваєте, як сума, яку ви щодня приймати більше не впливає на вас, чи не впливає на тебе так сильно, як раніше, ви можете взяти відгул. Може бути, починаючи з тижня, а потім почати приймати його знову і перевірити, якщо ваша толерантність зменшилась або повністю відновити.

Якщо ви берете тиждень відпустки, а ви до сих пір не відчуваю себе сильно впливають від суми, яку ви зазвичай приймаєте, займе більше часу, або наростити споживання.

По суті, просто йдуть почуття.

+394
plu 24 лип. 2015 р., 18:19:39

Здається, що вправи є однією з форм інтервального тренування Табата, див. Табата питання по клієнт StackExchange і http://tabatatraining.org/. Переваги цієї вправи проти запущеного з мого особистого досвіду:

 • що дуже небагато людей можуть працювати, що інтенсивне протягом 30 хвилин

 • ймовірно, менш імовірно, щоб спричинити тілесні ушкодження коліна, ноги і стегна

 • а також роботу великі групи м'язів, ніж біг

З особистої точки зору, я зупинилася на "інтенсивних тренувань", так як у мене дуже багато проблем з колінами. Замість цього я роблю варіанти Табата і плавати.

+360
amit dangi 29 січ. 2016 р., 19:42:01

Це має бути простий питання виходу енергії. Витративши півгодини на 200W повинні мати таку ж силу, як цілу годину на 100Вт. Так що все зводиться до того, скільки часу ви хочете провести тренування і як змучений ви хочете почувати себе після цього.

Відносно більше енергії буде надходити з жирів при низькій інтенсивності тренувань, але і тип зберігання енергії використовується не важливо. Ваше тіло буде просто використовувати більше глікогену в м'язах під час високої інтенсивності тренувань, і ви будете мати, щоб з'їсти, щоб потім відновити. Там немає чарівної спосіб робити вправу без енергетичних витрат.

+302
Paul Dellorusso 25 черв. 2016 р., 12:35:32

Якщо ви хочете стати більш м'язистим, ви повинні піднімати тяжкості. Кардіо не зробить це за вас.

Але якщо у вас є всі м'язи, які ви хочете, а просто хочете скинути жир, то можна зосередитися в основному на кардіо, але там має бути виваженою складовою вашої тренування, Якщо ви хочете зберегти всю м'язову масу, яку ви маєте. Але якщо ви просто хочете підтримувати, а не виростити м'язову масу, що ви дійсно не потрібно йти в тренажерний зал. Ви можете отримати хорошу підтримувати програми тренування, використовуючи лише вправи з власною вагою.

Читайте також: які вправи потрібно виконувати, щоб зменшити жир в конкретній області тіла?

+301
Allen Mcferon 1 лип. 2017 р., 06:11:54

Ніхто не може передбачити напевне, що ваш план буде ефективним для нарощування м'язової маси. І це тому, що є багато факторів, таких як вік, здоров'я, харчування, відпочинок/відновлення, генетика і т. д. що всі грають її роль в тому, чи будете ви бути успішним в зароблянні прибутку, яку ви хочете. Я закликаю вас, щоб експериментувати з різними тренувальними вправами, якщо по іншому ніяк, але, щоб уникнути тренувального застою. Ви повинні дізнатися, що працює для вас. Тільки час і послідовні зусилля навчання дають відповідь на це питання.

+298
Nuno Guedes Tavares 29 лист. 2011 р., 06:54:20

Ви можете захотіти поглянути на криволінійної механічна бігова доріжка. Вони не дешеві. Я ніколи не пробував одязі на один я використовував в тренажерний зал. Хороше резюме доступних моделей

+241
rhyneav 25 квіт. 2012 р., 08:59:01

Це провокаційне запитання. По-перше, організм кожної людини по-різному реагує на різні діапазони повторень. Я збираюся дати свій широкий відповідь і сказати всі діапазони повторень-це добре. Причина в тому, що ви не хочете, щоб ваші м'язи отримують в рутину.

Ще одне зауваження полягає в тому, що більш важкі ваги призовників більше м'язів для виконання руху. Так роблю 6х5-це технічно краще для нарощування м'язової маси, ніж 4х12.

Мені подобаються більш важкі ваги і менше повторень на складові руху, як жим лежачи і рядків, але я додати більше повторень на ізольованих рухів на кшталт bumbell мух для внутрішньої грудей і проповідник кучері.

+236
Pawan Baksani 6 черв. 2019 р., 16:23:47

Оговтавшись від травми-це складна річ, особливо для активних людей, які хочуть рухатися знову. Силові вправи можуть виразно допомогти з відновлення травм, але не знаючи особливостей вашої ситуації, я б напевно запропонував бачити професіонала, як фізіотерапевт, оцінки і рекомендації.

Я думаю, що вам потрібно почати з вправ з власною вагою, того й гляди зміцнення стегон і сідниць, для того щоб підтримати вас коліна краще. Ви також повинні переконатися, що ви розтягуючи ті м'язи. Безумовно, Я знайшов, що збереження мого заднього ланцюга розтягнуті допомагає при болю в спині, пов'язані з бігом.

Редагувати: ви не можете зміцнити свій ІТС. Спасибі!

+209
Doug Penning 3 серп. 2011 р., 03:00:45

Мій батько не хоче мене піднімати більше 20 кг (44 фунтів) у будь-яке тренування, тому що мені 14. Я знаю, що багато підлітки не сприймають це серйозно і не погано, просто щоб підняти більшу вагу, але я не хочу цього робити.

Проблема в тому, що я можу легко зробити більш 15 повторень з 20кг майже в кожній машині, а як ми знаємо, що я тут орієнтуєтеся, коли робите більше 15 повторень в основному опір, я знаю, що я не хочу стати Шварценеггером (я не беру стероїдів); але, я знаю, я можу отримати трохи більш м'язистим і головним чином збільшити свою силу, тому питання:

Я можу використовувати тільки одну руку на машинах без ушкодження м'яза (або щось на зразок цього) але все ж цільові м'язи правильний шлях? Наприклад на лат Pulldowns (очевидно, з однією ручкою) або похилий жим машин.

Це означає, що я б все-таки підняти не більш 20, але тільки з однією рукою, так що в теорії я міг би піднятися близько 35-40 З 2 важелями.

+164
peku33 3 січ. 2011 р., 09:41:53

Слідуючи вашій рутини, ви працюєте стандартної спліт-програми навчання. Це тренування однієї частини тіла/площа, наприклад, ноги, плечі і т. д. на один день, тиждень для відновлення і перепідготовки частини тіла через тиждень. Цей тип програми може бути дуже міцною і була основою тренувальних вправ опір протягом багатьох десятиліть.

Я б порекомендував хорошу книгу, щоб вас заспокоїти, енциклопедія сучасного бодібілдингу ні хто інший, як Арнольд Шварценеггер. Його класичний так, але вона має багато інформація про основні спліт тренування, а потім, як ви прогрес, вона має різні режими і передових методів навчання. Ви говорите, що ви починаєте - так я серйозно рекомендую цей ресурс. Його не про те, що вам подобається Арні, але це дасть вам чітке розуміння основ і як поступово змінювати і вдосконалювати свою підготовку.

Щоб забрати на точці, ви говорите:

Я працюю в свого роду ланцюг мода на 40-60 хв щодня(поки я вже измаялась)

Отже, існують різні типи виснаження. Грубо кажучи м'язи, сухожилля або виснаження кардіо, і ви досягнете всіх цих дуже різних механізмів, і це впливає на те, як ви тренуєтеся, як ви відновити, і як ви ростете. Наприклад, ви можете робити дуже велика кількість повторень (20-х) з легкої до помірної вагу й короткі періоди відпочинку. Це приведе вас до виснаження кардіо з обтяженням, але не обов'язково, м'язова втома або навіть гіпертрофія, яка є те, що ви хочете бути в змозі уразити з вашої підготовки, якщо ви хочете нарощувати м'язи. Це зазвичай передбачається досягти з допомогою 50-75% вашої ваги 1ПМ, з 8-12 повторень у сеті.

Я не збираюся дати тут більш просунуту інформацію, оскільки є дуже багато змінних, щоб розглянути, наприклад, як часто ви тренуєтеся?, які ваші кінцеві цілі?, як ви їсте? і т. д.

Що сказав, Я думаю, що ви можете реорганізувати свої тренування, щоб бути більш ефективним. Особисто я б зробив це (також подвоїти роботу АБС):

 1. ноги/АБС
 2. Груди
 3. Плечі
 4. Зброя/АБС
 5. Тому
 6. Складові день/Олімпійському дню/функціональна день (на ваш вибір)

Комп = великі рухи, більш ніж одну групу м'язів Олімпійський = Олімпійські ліфти Функціональні = спорту

Потім на наступний крок, коли ви не 6 місяців, а сильний - подивися на подвійний спліт тренування, тобто частина тіла двічі на тиждень тренувалися:

 1. Ноги/АБС
 2. Груди і руки
 3. Спину і плечі
 4. Ноги/АБС
 5. Груди і руки
 6. Спину і плечі

Є багато інших методів, які є більш просунутими, наприклад, супер-установка, антагоністичні навчання, форсовані повторення і т. д. і т. д. але вони всі на інший день. Серйозно, не працювати, перш ніж ви можете ходити або ви отримаєте травму і не зможе тренуватися на все.

Книга використання Арні, як я кажу. Відмінне місце, щоб почати за інформацію, і удачі вам з вашої підготовки.

+85
Paul Croarkin 10 січ. 2016 р., 13:00:44

Позиція досить обширна на коліна. Це відео пропонує використовувати блок під стегна, щоб не пошкодити коліна тут , де практикуючий сидить між п'ят (не на п'яти). Втім, є багато різних сортів позиції, такі як внутрішні thights широкий і сидячи на п'ятах ось і сидячи на п'ятах ноги пліч-о-пліч тут.

Список enumarate, я б сказав:

 1. Напівлежачи героя або Супта Вирасана , який має більш легкий варіант називається "Тандерболт", сейдза або Ваджрасана

 2. Поліпшується гнучкість у всьому тілі важливі, такі як підколінні сухожилля, але і м'язи навколо плеча потертості. Жорсткі підколінні сухожилля і м'язи в особливості на передній стороні тулуба може зробити надмірне навантаження на спину, такі як тут. Тому припинення діяльності, що завдає закріпленість може сприяти поліпшенню місток. Також обмежуючи підготовку часи, коли тіло здорово і сприйнятливим важливо, такі речі, як алергії і перетренування може зробити тренувальним пошкодження. Бурхливого зростання під час внутрішньоутробного періоду може також бути надмірними для організму, освітлення ось де розмах ніг порівняння між пренатальний період і його postperiod: фотографії показують, як змінюються пропорції тіла від юності до дорослості, важлива деталь для розуміння. Також люди дорослішають в різні місця, тому місток завжди повинно бути зроблено з обережністю.

 3. Вікіпедія підказує, що це покращує "розгинальної м'язи гомілки (глибокі поперекові м'язи, які з'єднують ноги до стовбура".

+44
Juan M 26 серп. 2010 р., 09:46:10

Я особисто не люблю тренування на основі серцевого ритму. Існує занадто багато зовнішніх факторів, які можуть штучно підвищити або знизити ваш тариф серця для того, щоб бути достатньо надійним для мене основа моєї тренування навколо нього.

Я знаю, що є цілі галузі, засновані навколо частоти серцебиття для тренувань, але я ніколи не відчував себе комфортно небудь робити або привласнення всього тренування, засновані на тому, що може бути підвищена, тому що у тебе дві чашки кави і хвилює іспит скоро.

+18
Raymond Porter 7 лип. 2019 р., 00:19:34

Після запуску всього 5 хвилин або близько того(навіть якщо бігти дуже повільно) я отримую біль у нижній лобовій частині моєї ноги. Насправді, я отримую цю біль навіть якщо я йду швидко. Це може бути кістки або м'язи, прикріплені до кісток (я не впевнений, чи великогомілкової кістки або малогомілкової кістки). Ця біль поступово йде, якщо я відпочиваю півгодини!

Дозвольте мені зазначити, що я не звичайний "бігунок" і просто почав кілька тижнів тому. Я бігати тільки у вихідні дні, але як я вже говорив, причину хвороби не видається бігає швидко, як я отримую біль навіть після швидкій ходьбі.

Хто-небудь випробувати подібне раніше? У вас є які-небудь пропозиції?

+16
kobe 21 лип. 2018 р., 05:44:26

Як щодо поранити себе і не проявляти протягом тривалого часу (можливо, ніколи)? Це гарна причина? І так, поганий форми може легко призвести до короткострокових/довгострокових травм.

Програм, таких як сильний ліфти адвоката при запуску важкої програми з порожньою бар. Це дозволяє зосередитися на формі. Потім періодично збільшувати вагу.

Крім того, вони виступають розминається з додаткового ваги під час сесії. Наприклад, якщо вашої важкої атлетики сесії на день становить 80 кг, вам потрібно виконати кілька повторень з порожньою бар. Потім додайте 5-10 фунтів і ще один набір повторень. Ви продовжуйте процес, поки ви не досягнете необхідного ваги. Звичайно, ви можете приростити з великими вагами, ніж 5-10 кг, якщо ви працюєте в сторону дуже великої ваги.

З допомогою цих процесів, ви більше зосередитися на вашій формі/техніка, і ви, природно, стаєте сильнішими, як збільшення ваги.

І так, ви можете спочатку відчувати себе нерозумно, використовуючи порожній бар; однак, величезна вигода в довгостроковій перспективі.

+12
Zachary Taylor 19 бер. 2019 р., 22:55:31

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil