Ламати плато на мастило-в-паз-підтягування

Близько року тому я почав використовувати жир-в-паз відправитися з Рівного 0 підтягуєшся на мій нинішній максимум 5-6. Моє розклад, щоб зробити ГТГ 3x/тиждень в кілька стислій формі: якщо я, також піднімаючись в той день (змінена Стартова сила), я роблю 6 комплектів протягом години в перервах, то зробіть ще ~3 комплекти розтягнулися на весь день. Якщо я не піднімаючись в той день, тоді я розклала комплекти до такої міри, що мій графік дозволяє. Тепер я зробити ~3-4 повторень/набір, на загальну суму близько 35-40 повторень в день. Раз в тиждень, я намагаюся для мого Макса на перший сет дня.

За останні ~4 місяці, хоча, я не дочитав мій нинішній максимум. Жодних змін у масі тіла, що б пояснити це. Як я можу змінити мою програму? Припустимо, моя мета-потрапити в довільне 10 строгих повторень.

Ось подібний питання Відмінний відповідь, але оскільки я вже роблю великий обсяг, я міг би використовувати конкретні вказівки про те, як реалізувати ці (або інші) рекомендації з точки зору точних повторень, серій і днів в тиждень.

+938
Jeff Dalley 24 лют. 2011 р., 02:39:53
27 відповідей

Я хотів би почати бігати довгі дистанції (ну ~8км) Краще розпочати з прогулянки, іноді біг, 8 км і перехід на біг на максимальну відстань, чи починати з більш коротких відстанях (напр. 1 км) і збільшити дистанцію з плином часу?

Я просто почав ходити працює і знову ходить, після перелому кісточки ~9 місяців тому(спрацьовує при запуску). Поки я йшов назад і вперед між цими двома варіантами 3-4 рази в тиждень протягом останніх двох тижнів. Один варіант краще іншого, або це все разом інший варіант краще?

+988
Thomas Mortagne 03 февр. '09 в 4:24

Мені дуже подобаються сильні ліфти, але це не добре працювати для мене. Занадто багато скидає і не робить його попередніх скидає. Правда, моє відсутність прогресу, імовірно, зумовлено більш в моє відсутність правильного харчування і сну, ніж помилки в програмі. Мені сказали, що Greyskull є гарним проміжними програма, так що я причина того, що він вимагає менше, ніж початківці програми, як СЛ. Але мені цікаво, чи можливо для когось, хто раніше Новачок, щоб досягти прогресу з проміжної програмі. Є досить наступним стимулом, щоб викликати значне адаптації?

Підставу для прийняття такого гібрида є те, що мені подобається ББ рядків, але вони нездійсненні в ГС. Я б просто включити їх в якості доповнення до лавки днів, але, за днів з лавці і станова тяга, Станова тяга моя буде страждати від втоми від рядків.

У день:

 • Жим 2х5, 1х5+
 • Ряду 2х5, 1х5+
 • Присед 2х5, 1х5+

Б день:

 • ЗНМ 2х5, 1х5+
 • Якийсь завиток в 3х8
 • Більше?
 • Дл 1х5+

Примітка: 1х5+ комплект являє собою набір AMRAP, з мінімум 5, щоб вважатися успішним.

І вони будуть чергуватися на НМГ, як СЛ. Як в одній тижня, в понеділок, середу і п'ятницю; потім навпаки наступного тижня.

І я буду використовувати прирости ГС. Ось 5 ЛБ збільшується навпочіпки і дл і 2,5 LB на все інше. Вага збільшується будь раз не менше 5 повторень виконуються в кожному сеті.

Про мене: у мене вага близько 200 фунтів на 5'8" і мій нинішній присед 1ПМ становить 225 фунтів і лавка 165 фунтів. Моя мета-це насамперед сила.

+945
Krishanu Banerjee 13 жовт. 2019 р., 11:16:27
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я зараз на дефіцит калорій, і моя вага знижується.

Я роблю деякі вправи 5-6 днів в тиждень (в основному підтягування). Я намагаюся є достатньо білка, але не вважала точну кількість.

Як я можу переконатися, що я тримати мій рівень м'язів?

+883
Abu Mohammad Rasel 5 груд. 2016 р., 03:56:34

Вже згадувалося, правильне дихання, але я можу також припустити, що:

1). Вага занадто важкий. Якщо ви не можете зробити правильно рух перша реакція повинна бути, щоб знизити вагу, поки ви можете. Якщо ви не можете навіть робити це з порожній бар, то там може бути іншою, більш структурні проблеми.

2). Ви, ймовірно, буде низьким. Для Ромен тяга я б сказав, що форма дуже сильно залежить від мобільності. Я б тільки піти як низько як ви можете, при збереженні нейтральної позиції назад. Деякі люди можуть йти прямо на підлогу, деякі люди йдуть просто повз коліна.

+844
Shlomo Koppel 11 жовт. 2013 р., 09:44:33

Я завжди думав, що це було більше пов'язане з диханням, ніж баланс.

Я використав, щоб слідувати вченню Метт Furey, і пам'ятаю, як він говорив, що якщо б ви могли зробити їх плоскими ногами, тоді це було в порядку, вони не повинні бути зроблені на пальцях (але більшість людей не можуть зробити на п'яті).

Для дихання, коли ви стоїте, ви махати руками перед вами і вдих. Це дійсно допомагає трохи з балансом, але це також робить його легше взяти в легенях. Дихання в той час, як сидячи на корточках і гойдається, руки за ви просто не правильно (для мене у всякому разі).

Порівняти дихання стандартний, зважені присідання, де ви зазвичай використовувати маневр Вальсальви, щоб приготуватися потім видихайте на шляху вгору (більше або менше).

+826
Eagle Eye 9 вер. 2019 р., 18:18:08

Я просто почала ходити в тренажерний зал, і я міг жим лежачи з гантелями по 15 кг на 10 повторень, але спроба те ж саме з ще 8 кг на жимі машина штамів мої руки набагато більше. Вага стека нумеруються в послідовності, так що я припускаю, 8кг означає суму ваги. Машини просто по своїй суті складніше натискати або у мене були гантелі віджимати з неналежній формі, яка викликала мінімальний розвиток м'язів? Спасибі!

+802
Gallo Mike 20 лист. 2019 р., 08:25:03

Я не впевнений щодо 12-15 повторень, а ось на кордоні розмір і тренування на витривалість. 8-12 повторень призначеної для саркоплазматическая гіпертрофія, яка означає, наскільки набирає міцність розмір йде, розмір перевагу. Якщо ви робите 15 повторень, що може стати контрпродуктивним мета якщо розмір (залежно від навантаження), не допомагає сила або витривалість, що багато чого небудь. Наскільки я можу сказати, що тренування рецепт дуже довільний. 3 підходи по 10 повторень-це класична, і багато людей ще не поміняв. Схоже, вони просто злегка збільшив повторень.

Якщо ваша мета Фітнес і сила, ви хочете зробити набагато менше повторень і великими вагами, що не дозволить вам зробити набагато більше. Комплектів 5-6 на кожну вправу. Я не раз ваш період відпочинку, хоча якщо у вас є більше відпочивати, ніж 5 хвилин, які, певно, здогадується, що ви закінчите протягом дня. Якщо ви відчуваєте себе прекрасно, роблячи це з допомогою всього лише 30 секунд відпочинку, потім йти вперед і тільки решту 30 секунд, але змушуючи себе йти лише через 30 секунд не має сенсу. 5 повторень в основному буде сприяти сила яка приносить користь все інше, в тому числі кардіо, ви отримаєте розмір прибутку від цього теж - це неминуче, як тільки ви натиснете дійсно важкі ваги, але не до такої міри, що культуристи отримують.

Ви отримаєте безліч думок по швидкості, і я не впевнений, що це дійсно важливо. Якщо ви піднімаєте більш важку вагу, абсолютно ясно, що ти сильніший. Якщо ви підняття важкої ваги швидко або повільно, ти все одно підйом важкої ваги, так що мета досягнута. Якщо ви хочете швидко зробити повторень, але не можу з-за ваги, Напевно, це добра ознака того, що ти стимулюючи ваші м'язи достатнім для забезпечення міцності. Якщо ви можете зробити їх все швидко, ви, ймовірно, виявите, що ви могли б зробити ще кілька повторень.

Також важливо мати на увазі спокій. Ви не стають сильнішими, коли ви піднімаєте тяжкості, в тому, як ти робиш, що ти насправді слабшає. Ви стаєте сильнішими, поки ви спите, і коли ви пильнуєте, але відпочиває. Взяти хоча б один день відпочинку між тренуваннями. Як ви починаєте бити важкими вагами, ви повинні бути беручи більше - якщо у вас плато, можливо, прийшов час, щоб додати додатковий день відпочинку. Навіть якщо ви робите шпагат по частині тіла, вам ще потрібно принаймні, один день на руки, щоб оговтатися від проведення вагами.

+757
Lior Kogan 24 черв. 2012 р., 23:59:42

Продовжуйте працювати за вашим розкладом (якщо є 48-72-годинного періоду відновлення після кожної сесії-якщо ні, зробити новий розклад). Це не шкідливо, а може навіть хворобливі відчуття йдуть рано.

+753
kazyava 14 лист. 2010 р., 21:57:16

"Вниз і назад"

Це звичайна репліка хотіла сказати ліфтера, щоб тримати своїх плечах фіксується в цьому положенні, так що плечовий пояс залишається відкритим протягом усього підйому (щоб не зазіхнути на будь-які тканини).

Простий спосіб, щоб відчувати це стоячи або сидячи, підняти руки так, що обидва ваші верхні і нижні (передпліччя) руки паралельно землі. Тепер тягніть лікті назад, поки ви відчуваєте, що ваша верхня частина спини вщипнути. Утримуючи це положення, повернути і тягнути лікті вниз. Ви повинні відчути невелике розтягнення у вашій пастки, коли ви робите це.

Це позиція ви хочете, щоб ваші лопатки повинні залишатися в утримуючи штангу. Я б рекомендував практикувати, утримуючи цю позицію з порожній бар, поки ви не впевнені в тому, що ви можете тримати його з великими вагами.

+748
SarNel13 4 трав. 2017 р., 19:25:54

Без подробиць важко зрозуміти, що ваші недоліки. Але те, що він працював для мене було три речі:

 1. Підйом штанги в цілях досягнення базового рівня міцності
 2. Олімпійських підйомників, а конкретно влада прибирає, щоб перетворити чинності швидкість-сила, звана силою
 3. Спринти та інші кондиціонери працюють (гирі гойдалки або чисті-і-ривки на час, віджимання, 20-реп штангою присідання), щоб утримати мене від утоми.

Без цих трьох основних фізичних якостей: сила, потужність, кондиціонер--час реакції менше генетично обдарованих завжди буде бракувати, тому що вони виявляються не в змозі застосувати свої спорт-конкретних навичок, з-за слабкості, повільності, або втома.

Якщо у вас є ці підстави покриті ваше тренування, заняття зі спеціальної спритності вправи буде набагато більш корисним і настійно рекомендується.

+740
UhOhSpeghettiOs 15 черв. 2012 р., 20:35:54

Ви робите зовсім протилежне, що ви повинні робити. Ви повинні почати працювати, викинути протеїнові коктейлі та отримати білки з фаршу індички, лосося і курячі грудки.

+695
jcarpio 29 квіт. 2015 р., 19:56:39

Висока підготовка Intensitivity (натисніть) настійно рекомендується, щоб поліпшити свою кардіо/витривалість/витривалість. Я вважаю, мій сам як добре вписуються в цілому, з вищими балами в кожен запуск тесту я взяв. Для досягнення цих результатів, я рекомендую використовувати всі настільки неймовірним інтервал тренування 4х4. Ось як:

Якщо ви будете дотримуватися цих 4 простих кроки, 3-4 рази в тиждень, ваша витривалість буде збільшено протягом 6 тижнів. Крок 1: Розігріти! Повільний біг з прибл. 60% від максимального пульсу. (10 хвилин) Крок 2: Збільшення швидкості з 85-95% від максимального пульсу. Якщо у вас немає імпульсу-спостерігати, можна знати, що ти doingnitnright, коли ти зовсім не хочеш розмовляти при бігу. (1-2 хвилини) Крок 3: активні відновлення. Повільно, поступово біг (як на кроці 1). (3 хвилини) Крок 4: повторіть крок 2 3 4 рази.

Удачи з кардіо!

+634
Tony Tibbs 21 лип. 2010 р., 23:41:44

Я серце станова тяга і гарний ранок. Станова тяга-це досить природний рух тіла ми, ймовірно, більше, ніж ми про неї думаємо (без ваги для початку, як правило, звичайно) - зняття дітей з підлоги, підбираючи те, що ви впали, відкривши нижні дверцята шафи, поставивши/забравши речі з багажника вашого автомобіля...

Вправа-це всього лише спосіб зміцнити ці м'язи кожен день з правильною формою.

+552
Pecheniyshka 1 лип. 2019 р., 19:26:44

Я вважаю, один з кращих способів отримати мій пульс швидко біжить вгору і вниз по сходах як можна швидше. Це кардіо позайматися, що не вимагає тренажерний зал або дороге устаткування - сходи скрізь!

+549
Denis Panasyuk 20 трав. 2014 р., 10:42:35

Бажаю Вам удачі у всьому. Перша проблема, яку я бачу, полягає в тому, що у вас є свої ідеї збільшення міцності без побудови об'ємних перекошений. Низьке число повторень і велику вагу для пауерліфтингу. Ви отримаєте більше. Якщо ви хочете ліпити ваші м'язи, спробуйте виштовхуючи 12-15 повторень або навіть 15-20 залежно від вправи і частини тіла. Ви можете збільшити ваші сили withoutI використовувані додавання розмір. Я використав, щоб бути конкурентоспроможною культурист і змінюючи кількість повторень і вага-це один із способів працювати на вашому пропорції тіла, провідних до змагань. Після початку гормональної терапії я впевнений, що буде також впливати і на вашій зовнішності. Я сподіваюся, що це допомагає. Він завжди працював для мене. Я не змагатися, але я як і раніше працювати і використовувати цю техніку.

+494
Sash Zats 21 вер. 2013 р., 11:58:19

Дмитро Клоков, призер Олімпійських ігор і знаменитий важковаговик склопідіймача, робить щось дуже незвичайне з ноги в ривку і поштовху. На малюнку, його можна побачити з лівою ногою, злегка прочинилися назовні порівняно з правою ногою, а також розташований трохи вперед.

enter image description here

Навіть у ривку його можна побачити, використовуючи подібні позиціонування ноги:

enter image description here

У всіх відео його підйому, його можна побачити за допомогою цього захиталися позиції.

Ми чули від ДПЦ, що крутний момент створюється від стегна, тому ноги повинні бути максимально прямими в присяд руху, щоб допомогти викликати більше крутний момент. Для Клокова, це, мабуть, не працював краще для нього. В якості верхнього рівня спортсмен, я впевнений, що він має доступ до деяких з кращих тренерів у світі. Хіба це не те, що вони б спробувати, щоб умова виходу з нього?

enter image description here

Як один з найбільш гнучких ліфтерів я коли-небудь бачив, я впевнений, що це не проблема мобільності. У чому ж справа? Може хто-небудь пояснити його позиціонування ноги?

+433
KwonSD 14 черв. 2018 р., 20:11:39

Я довгий відстань велосипедист (100 миль/тиждень в залежності від сезону), який робить століть і довше їздить кілька разів на рік. Я їжджу 2500-3000 км/рік і ліфт кілька разів в тиждень (станова тяга/жим/інші, плюс велика розтягування).

Вітаю, ти робиш підйому; велосипед, відмінно підходить для кардіо, але може призвести до постуральної та інші питання, і важка атлетика може допомогти.

Немає простої відповіді на ваше питання. Це залежить від того, як ви піднімаєте, що ви їсте, і які атракціони ви приймаєте. Термін "велоспорт" охоплює широкий діапазон інтенсивностей активності і тривалості, які неможливо узагальнити. Деякі люди думають, що 60 хвилин по рівній стежці на 12MPH це добре їздити. Для інших, це 75 миль і 5000' сходження.

Якщо ваші поїздки на 90 хвилин або менше, і ви їдете в розумні терміни (скажімо, 15 миль в годину або так), ви не горите достатню кількість калорій для того, щоб бути великою проблемою.

З іншого боку, немає нічого схожого на жорсткий витривалість на велосипеді - і під цим я маю на увазі 19-20миль / год на квартирах, і безліч пагорбів на 3-5 годин, щоб розтопити м'язів від тебе.

Якщо ви знаходитесь в між, Ви будете покласти ваші м'язи на ризик, але підніматися буде зменшувати ефект від верхової їзди. Ви не можете отримати протягом року їздити багато м'язів, але підйому не втратити його.

Я також рекомендую бути дуже обережним з харчуванням. Є потік калорій (300ish/год) під час їзди допоможе, і переконавшись, що є щось для відновлення, коли ви закінчите також допоможе, коли ви закінчите свій глікоген рівні є низькими, і якщо не поповнювати їх, ваше тіло буде руйнувати м'язи. Шоколадне молоко добре працює, якщо ви терпіти лактоза; я використовую Endurox.

Зазначу, що це важко зробити станову тягу або присідання і їздити одночасно. Мої ноги набагато більше втомлюються, ніж зазвичай, і коли я готуюся на прогулянку мета я перестану підніматися.

+324
Chanaka Caldera 12 груд. 2010 р., 00:50:15

Якщо ви готові купити серйозні гантелі, ви не знайдете вправа, яка зробить тримає пару зайвих 1-4кг іграшки забезпечують стимули зростання, у всякому разі порівнянна з попередньої тренування в тренажерному залі. Ноги вже досить сильні, щоб підняти 60-90кг тіла за багато повторень — лише трохи краще, ніж нічого, це вже не так важливо, як підняття важких речей і не може забезпечити ріст м'язів.

Сьогодні можна купити гантелі регульовані до 40-50кг та виконувати станова тяга, які схожі на пастку-бар ліфти. Ці дозволять зберегти принцип прогресивної перевантаження протягом багатьох місяців під час перебування в діапазоні повторень, що досі тлумачного для нарощування м'язової маси (менше 20-25 повторень в одному наборі). Використовуючи тільки одну ногу буде продовжити, що ще довше, так що одна пара таких гантелей може служити середня вага чоловіків за рік простою ліфтів.

Також можна виконувати ривок, поштовх з гантелями. Вибухонебезпечність робить кожен кг вважається більш як двох, і робить вправи в цілому складніше і набагато більш вичерпним. 20 повторень 80кг поштовху-це складна задача, яка буде вважати середня вага людини кілька років послідовних зусиль.

+199
Daniel Bammer 25 січ. 2017 р., 05:25:19

Я у віці 43 років і я займався бойовими мистецтвами. У спарингах і змаганнях я борюся з задишкою. Це хіт кращий спосіб поліпшити свою кардіо і аеробні рівні?

Чи існують додаткові способи, щоб поліпшити його? Оскільки в звичайній практиці (3 години на тиждень тренування і доповнення, бігом і легкими гантелями; підйом 2 рази в тиждень, і я не отримую бажаного результату).

+180
L Gutierrez 21 лип. 2014 р., 19:00:12

Забудьте додатків. Наскільки я знаю, дослідження показує, що ці речі не допомагають людям втрачати вагу. Наприклад, бачу так: Якщо ти вболіваєш за смартфони, щоб вирішити всі наші проблеми зі здоров'ям, ти не збираєшся як те, що дослідники виявили. Ось що працює: час, обмеження в харчуванні (Тре). Перевірте доктор Satchin Панда на подкасти. Або, якщо ви можете прочитати науці, перевірити деякі з досліджень. Я втратив шість фунтів, так як я почав Тре близько двох місяців тому. У мене є вікно в їжі між сім і вісім годин. Я ніколи не робив якоїсь дієті до цього. Тим не менш, дослідження на Тре-настільки сильний, що я стала Перша дієта в моєму житті. Особливість цієї дієти полягає в тому, що ви можете їсти все, що завгодно, хоча якщо ви їсте хорошу їжу, то, очевидно, буде більше користі. Тре-це те, що працює. Забудь все інше.

+140
orfeus 18 груд. 2010 р., 07:46:53

Якщо ви молоді, ви можете піти з ним.

Якщо ви робили протягом багатьох років, поки ви були молоді (як я зробив), ваші суглоби будуть зношувалися, коли ви досягнете мого віку (44).

Я завжди зігрітися, тепер. Шкода, що у мене більше розігрівається, коли я був молодшим, але я дійсно не бачу ніякого сенсу в цьому.

За день груди, деякі добре тягнеться до грудей допомогти (взяти вудку, твіст ваше тіло, і розім'яти грудні м'язи) і пару наборів 20, використовуючи легкий вага, повинні пройти довгий шлях.

+123
Kikta 19 серп. 2014 р., 00:31:55

Для того, щоб поліпшити вашу силу, необхідну для лазіння, ви повинні зосередитися на потягнувши моделей:

 • перевернуті рядки (горизонтальні підтягування) хороші, ліг під стіл і підтягнутися. Якщо це занадто легко, поставте ноги на стілець.
 • підтягування (вертикального підйому). Вони мої улюблені, потягнувши вправи, вони просто дадуть вам стільки сил, працюють біцепси і спину одночасно. Робота з різними ручками (зверху і нишком) і зчеплення ширини, щоб зосередити увагу на конкретних групах м'язів.

Я б теж настійно рекомендую вам підтягти бар, кілька кілець, або підвіска тренер. Може бути, один з двох останніх має сенсу для вас, так як вони також можуть бути використані для багатьох інших вправ. Якщо ви не хочете нічого купувати, спробуйте використовувати двері для підтягування. Я думаю, що для того, щоб набратися сил, 10 кілограмові гантелі занадто легкі, то ви повинні обов'язково тренуватися з більш високою інтенсивністю (наприклад, від 3 до 5 наборів з 3 5 повторень для кожної вправи). Але інтенсивність тренування-це інша історія...

Звичайно, ви повинні продовжувати робити штовхають вправи, а також для запобігання неврівноваженості.

+116
curiousboy 26 лист. 2014 р., 03:27:13

Ці все виглядає досить правильно.

Незначні Виправлення

 • Присед: в основному добре. Тримайтеся поруч. Тримайте вашу груди вгору.
 • Штанги поспіль: в основному добре.
 • Лава: не можу сказати, в основному добре.
 • Накладні прес: в основному добре, не можу сказати.
 • Станова тяга: в основному добре. Я б зосередитися трохи більше на встановлення нижньої позицію до кожного повторення. Крім того, немає ніяких підстав для вас, щоб чергувати свої ручки в цій вазі. На даний момент, просто використовувати подвійну зворотний зчеплення. Якщо зчеплення починає давати вам неприємності, використовувати гачок хватом (великий палець всередині) і крейда.

Реальне Рішення

Всі ці ліфти виглядають в цілому добре, тому що вони настільки легкі. Ви зможете зробити швидко піднімає і замовчувати будь-яку техніку помилки або недоліки. Рішення очевидно: продовжувати додавати вагу. Ліфтинг це добре. Піднімаючи важкі краще.

Найкраще, що ти можеш зробити для своєї форми-поступово додавати вагу на штанзі і змінити свої очікування. Будьте готові до цього, щоб отримати набагато складніше.

+54
bromega 31 бер. 2014 р., 02:44:49

Я 6'2" і 270lbs. Я не все жир, з деяких причин, але я ніколи не працював раніше. Я просто вирішила, що я збираюся приєднатися до місцевої тренажерний зал і було цікаво, якщо є інструмент онлайн, Що б побудувати 30 хвилин (або я повинен робити більше?) тренування на основі моїх цілей/показників.

Я виявив, що золото тренажерний зал є, але я намагався ставити кілька різних показників і, як правило, є та ж тренування ... так що я не впевнений, наскільки вони надійні.

Крім того, які вправи я повинен робити? Моя мета-схуднути і оздоровитися. Я думав два 30-хвилинних тренувань в тиждень разом із грати у футбол і баскетбол в команді очний. Багато це чи мало?

+50
CFB 24 лют. 2010 р., 12:29:03

Я дивився на двох спортивних атестації з харчування:

CISSN: http://www.sportsnutritionsociety.org/CISSN.html

Номер ISSN-СНР: http://www.sportsnutritionsociety.org/SNS.html

Вони обидва, здається, бути запропоновані тієї ж організації, але я не кажу, що різниця між ними.

Яка різниця?

+46
Mark Madej 26 лист. 2015 р., 17:18:09

Я збиралася зробити це в якості коментаря, але мені потрібно більше символів.

По-перше, масштаб. (Мені цікаво, як шкала вимірювання висоти сама по собі?) Електронні ваги можуть бути досягати до 10 фунтів в будь-якому напрямку (або більше). У мене вдома мене важить 3 кг легше, ніж лікаря типу шкали (разом з барами і пересувними гирями). Так, якщо ваш вагу, то ваш ІМТ як добре. Куди ви підключите номери, щоб отримати свій BMR, до речі?

Крім того, більшості шкал, що вимірюють жир зробити це, електричний імпеданс (який проходить дуже слабкий струм через ваше тіло і вимірювання поточних втрат, що призводить до вільної води, яка використовується для розрахунку жиру в організмі. (Більше чи менше, це просте пояснення). Це може позначитися на вологу шкіру, випивати менше води в день, багато факторів, і може бути виключений на цілих 10% +/-. Дексу-це золотий стандарт, або 9 місце супорт тест, зроблений досвідчений тестер.

Друге - те, що Натан хилить до того, що MyFitnessPal може сказати "Сейнсбері рожевий Криппс яблуко", "середній" і дасть вам кількість калорій, але це не може перевести на свій рожевий Криппс яблуко. На МФУ може бути призначений вага 8 унцій, і ваш Apple фактично 11 унцій. Є три зайвих унцій яблуко, і зайві калорії, які ви не рахуючи.

Що вам треба зробити, це буквально зважувати і записувати все, що ви їсте протягом 3-5 днів. Якщо ви Наб Орео від одного, запишіть його. 8 унціями води? Запишіть його. Їсть яблуко? Вирізати її, зважити частин, які ви збираєтеся з'їсти, і запишіть його. Тільки так ви зможете наблизитися до точному підрахунку. Крім того, будьте обережні, багато написи дають кількістю калорій на порцію, але якщо ти з'їси весь пакет, ви насправді з'їли 2 або 3 порції (або більше).

Ось як це додає вгору. Припустимо, ви знаходитесь у скоєному рівновазі, ні набуття, ні втрати. Починаючи із завтрашнього дня, ви нічого не зміните, але ви їсте одну порцію печеньок в день. 3 печиво, 210 калорій. Ви отримаєте трохи більше 3 фунтів в рік з тих 3 печеньки в день.

Крім того, знайти реальних, відкалібрований лікарів тип шкали (багато тренажерні зали мають їх), і подивитися, якщо ви можете отримати хорошу точність вимірювання жир зробив.

Після того як ви зробили все це, ви будете в набагато кращому становищі, щоб оцінити, де ви знаходитесь, і що потрібно зробити, щоб отримати або втратити вагу. Прямо зараз, ви в основному кидали дартс з зав'язаними очима.

+14
reethismanish 19 квіт. 2013 р., 22:49:10

Він навіть почав на початку C, а ще пройшов огрядний чоловік ходить марафон. І ще кілька повільних бігунів. Як вони туди потрапили?

Досить часто, люди, хто не встиг зареєструватися на гонку вступити в гонку на півдорозі.

Найшвидшим з групи вона пройшла їхав в темпі півтори години повільніше, ніж її. Наскільки це розумно?

Це не здається розумним.

Так що моє питання-це ви тонко[До] є системна проблема з загороди розміщення RunDisney це? Людина може просто заплатити, щоб бути поміщені у більш ранньої загін?

Ці правила не з'являються, щоб дозволити різні узагальнення, засновані на виплаті учаснику.

+12
outofcrackers 11 вер. 2016 р., 17:22:58

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil