Дихання під час тренування в холодну погоду

Мені сказали, коли робити кардіо, щоб вдих через ніс і видих через рот. Де я живу, повітря достатньо холодний 3-4 місяців у році, так що глибоке дихання через ніс щипає мої носові проходи.

Це здоровий? Чи повинен я змінити мій шаблон дихання, або пекучий піти?

+115
glarkou 13 січ. 2017 р., 01:16:12
38 відповідей

Є деякі дослідження, що низький рівень вітаміну D з різними питаннями, такими, як "зимові депресії", але слід пам'ятати, що це не означає, що вітамін D добавки зробить вас менше в депресію або дасть вам більше енергії. Це так само ймовірно, що брак світла взимку викликає у вас обох депресія і призводить до зниження рівня вітаміну D. Додавання вітаміну D не змусити сонце вийти, так би мовити :)

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24632894

Добавки з вітаміном D не загальний вплив на депресивні симптоми (стандартизована середня різниця [Сід], 0.14; 95% довірчий інтервал [Ді], -0.33 до 0,05, п = .16), хоча значна гетерогенність спостерігалася. Подгрупповой аналіз показав, що вітамін D добавки для учасників з клінічно значущим симптомами депресії або депресивного розладу був помірний, статистично значимий ефект...

Існує ряд досліджень, згаданих у цьому посиланню, які повинні переконати вас не витрачати гроші на вітамін D: https://skeptics.stackexchange.com/questions/18322/do-vitamin-d-supplements-help-against-winter-depression

Це ж майже напевно сказати про інших вітамінах, які ви приймаєте, а також, якщо ви їсте дуже погано, ви, ймовірно, не мають яких-небудь недоліків.

Зима-відстій, я знаю, піти на прогулянку протягом світліше годин, якщо це можливо, здоровою і набагато більш імовірно, щоб зробити вас почувати себе краще.

+951
Mike Patterson 03 февр. '09 в 4:24

кращий спосіб поліпшити м'язи живота будинку, не обов'язково існує, є, ймовірно, не один вірний спосіб. Тим не менш, я намагаюся робити різноманітні вправи на м'язи преса, які використовують ніякого обладнання крім вашого тіла. Присідання, віджимання, з V-підйоми, підйоми ніг, і більше, але переконайтеся в тому, щоб використовувати різні відпрацювати всі АБС і ви можете зробити, що 6-пакету.

+941
NiloCK 5 вер. 2014 р., 21:34:28
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ці речі вимагають часу, не турбуйтеся про це. Якщо ви послідовні, ви побачите результати, але план щоб оцінити, принаймні, кожні кілька місяців, а не тижнів.

Якщо вам важко підтримувати мотивацію, приєднатися до класу, який дійсно допомагає багато. Ви не хочете відмовлятися від тримаючи в такому положенні, коли людина поруч з вами, як і раніше робить це (хоча вони, напевно, думають те ж саме про вас). Крім того, навіть якщо вам не вдасться утримувати її протягом заданого часу, не здаєшся. Припустимо, ви повинні робити 30 секунд і після розпаду 10. Немає проблем, розслабитися на кілька секунд, а потім піти на це знову. Ви зазнаєте невдачі в п'ять. Розслабтеся, спробуйте знову. Продовжуйте віджиматися до тих пір, поки правильний час закінчується.

Звичайно, це стосується і вправи опору. Не намагайтеся змусити себе тягнеться занадто багато, це гарантований спосіб покалічитися. Ви повинні відчувати терпимий дискомфорт, а не болісні болі.

Але насправді...клас допоможе. Також деякі вправи здаються простими, але є тонке зловити їх, де інструктор може допомогти вам багато.

+910
Vetterjack 19 лист. 2013 р., 12:33:02

Вранці і перед їжею дає досить послідовний вагу. Майте на увазі, що утримання води з сіллю (як у деяких мексиканських вечерь), або зневоднення і потовиділення може тривати всю ніч і вплинути на ваш вагу.

+832
Dimmikyc 1 бер. 2013 р., 23:22:45

Що таке електроліти і чому вони важливі? Для чого вони потрібні?

Ви завжди чуєте про необхідність електролітів при фізичних навантаженнях, але для чого вони?

+800
fbomb 25 лист. 2010 р., 07:40:54

Сторінка Теему знайшли посилання на http://jap.physiology.org/content/93/3/1039. Ось що я вам на розглядання Рис. 1, обмінної енергії, вартості ходьба або біг, як функція градієнта, малюнок B:

Клас........ Енергії, використовуваної в порівнянні з плоскими
-50%..........105%
-40%..........100%
-30%...........70%
-20%...........60%
-10%...........60%
0%............100%
10%...........170%
20%...........250%
30%...........360%
40%...........420%
50%...........550%


+791
ulsaa 9 січ. 2020 р., 23:09:06
 • Я не впевнений, що я б назвав протеїнові коктейлі здоровий варіант. Вони хороший варіант для будівництва м'язів, але м'язи і здоров'я-це різні цілі.

 • Скататися чи подрібненого вівса, а не вівсяних пластівців. Швидка овес часто мають цукор і сіль додати і більше оброблені, мають більш високий ГІ.

 • Ви не говорите, що якщо йогурт або молоко з низьким вмістом жиру, але є дуже мало жиру у вашому раціоні, крім того. Дотримуватися жирного сорту.

 • Мені це нагадує типове меню будь-якого фітнес-плану рекомендується ... дуже нудно і, отже, неприйнятним, навіть якщо ви чергувати курячу грудку зі смаженою лососем або індичкою. Будь-яка їжа починає втрачати свої смакові якості, коли це повторюється занадто часто і є однією з головних причин, чому дієти невдачу. Якщо ви перейдете на менш оптимальну дієту, яка не дуже далеко, як ви хотіли б, щоб поїсти для іншої частини вашого життя, коли ви досягнете стадії, на технічне обслуговування, ви знайдете більш міцного результати.

 • Це досить дороге меню, з яєчні білки і протеїнові коктейлі.

+783
Hillhaa 25 черв. 2014 р., 10:14:11

Ви не збираєтеся втратити "тільки жир на животі", але може ти мав на увазі, щоб відрізнити "навар" від "м'язи"?

ВИИТ і дуже строга дієта дозволить збільшити ваші шанси зробити значну різницю. Додавання термогенние добавки можуть допомогти, але різні люди реагують на тих, хто по-різному, особливо, якщо ви вже кофеїн-терпимо.

Я відрізняюся від Дейва в тому, що я б не сильно переживати м'язової маси--ВИИТ вм'ятини маси набагато менше, ніж довгі, стійкого стану аеробна робота. Особисто я б зупинився на середині-діапазон і ваги і повторень, якщо нічого тенденцію в бік більш високих повторень, і прагнути до "розірвав", а не "громіздкі".

Ви в основному намагаються впихнути типовий "pre-змагання" підготувати в дуже короткий термін-це занадто пізно для маси, тепер про презентації.

+780
Sebastian Schmidt 20 лип. 2011 р., 17:10:00

Я не розумію, як ходити на біговій доріжці в тренажерному залі-іншому, ніж прогулянки на свіжому повітрі, по відношенню до витрату калорій. Оскільки людей, які приходять тренажерний зал, як правило, зупиняють працювати цілком, якщо вони зупиняються-іншими словами, вони перестають ходити, тому що вони перестають працювати, не тому, що вони знайшли десь ще вправа--стверджує дієтолог, як ви охарактеризували його, вводить в оману, тому що здається, приписувати ваги в тренажерному залі присутність, а не відсутність фізичних вправ. Метаболізм має мало, якщо що, з цим робити. Швидкість обміну речовин буде сповільнюватися, якщо ви голодуєте протягом тривалих періодів часу. Високої інтенсивності, щоденної серцево-судинної діяльності дозволить підвищити рівень метаболізму, але багато людей не можуть витримати таку підготовку протягом досить тривалого періоду.

Що сказав, прогулянки на свіжому повітрі безкоштовно. Тренажерний зал (зазвичай) немає. Прогулянки на свіжому повітрі можуть бути інтегровані в інші види діяльності у повсякденному житті. Про єдиною діяльності можна інтегрувати в ходьбі на біговій доріжці, дивиться телевізор або читає книгу.

Як у плані тренування, силові тренування не повинні бути вашим пріоритетом. Невеликий дефіцит калорій у поєднанні з регулярною та послідовної судинних вправ, що варіюється по інтенсивності, будуть найбільш ефективними. Важливо не зменшувати споживання калорій занадто багато і відразу, але робити це поступово, так як потрібно полегшити новий цикл фізичних вправ поступово. Послідовність є абсолютно необхідним. Як тільки ви почнете бачити прогрес, доповнити деякі силові тренування, кардіо, тому що стає легше, як ви худнете і Ваше тіло адаптується до навантажень, і це відбувається дуже швидко на початкових етапах, навіть якщо ви не помітите втрату ваги.

Одна година швидкої ходьби-близько 3 миль (5 км). Це може здатися багато кожен день, але без дефіциту калорій, це тільки покращить серцево-судинної системи і не призведе до втрати ваги. Ви можете очікувати, щоб спалити 300 калорій, що тільки може бути, за годину прогулянки, що становить лише малу частину вмісту енергії в їжі в середньому дорослій людині необхідно щодня. Один батончик може бути близько 200 калорій. Кілька маленьких печиво можна додати до 300 калорій. Два 12-унція банок не дієта соди вже майже 300 калорій. Так, виключаючи перекуси і солодкі, жирні продукти-це буде основна частина, де ваш успіх втрати ваги, тому що ніяке кількість вправ, які ви можете зробити прямо зараз може компенсувати надлишок калорій.

+716
Francisco Arratia 30 трав. 2015 р., 18:40:23

Будь-яка правильна програма тренування ваги допоможе підвищення тонусу і втрати ваги. За найкращий час виконання дуже багато залежить від типу запуску (довгі/короткі дистанції) і що вас стримує від підвищення через прогонка. Щоб бути кращим бігуном, ви повинні виконати - ви могли б подумати про це спринти (протокол Табата або будь -, які відповідають вашим потребам) на витривалість або пліометричні навчання для підвищення вибухової сили. Хороша програма вага допоможе розвинути силу і витривалість по всьому тілу, знижуючи відсутність витривалості шляхом створення допоміжних м'язових груп.

+715
doctor m 19 черв. 2011 р., 23:23:06

Це правда, що перетренованості не існує, але замість цього просто під відновлення, щоб не відпочивають,сплять,п'ють і їдять достатньо?

+706
Ganik Biz 18 жовт. 2012 р., 21:05:01

В базі можуть бути корисні будинку. Він має місце в якості допомоги. Однак, я буду обережний зробити всю рутину з нього. Де ви в даний час ліфт (вже записали вашого поточного реп ПРС), в доповнення до деяких трансивер будинку, звичайно, не погана ідея.

+701
user17166 1 серп. 2017 р., 14:42:07

Методи організації навчання. Візерунки. Систем. Розкладу.

+697
Ganza Charles Junior 23 лют. 2018 р., 23:15:27

Так ви не тільки біг 10-15 км/тиждень і ваша раса знаходиться в 7 тижнів з метою суб 45 хв, це збирається бути жорстким (якщо ви неймовірний спортсмен). Якщо б Ви були після тренувань прохолодний біг на 10 км, розклад матчів, ти б побіг 28+ миль на цьому тижні.

Працювати на швидкості вам потрібно зробити швидкість дрилі і тобі потрібно бігти. Це не дуже реалістична мета... однак...

Розклад тренувань прохолодний біг є дещо консервативним. Що розкладу на 40 хв - 48 хв час фінішу і ви сказали, що ви вже можете це робити в 48:45 хв. Ви можете спробувати тренування на тижні, ви повинні бути і подивитися, як ви відчуваєте. Якщо ви відчуваєте себе добре, продовжуйте працювати з графіком!

+653
Raluca Muresan 29 січ. 2018 р., 22:40:51

Дослідження на навчаннях і холестерину ЛПВЩ


Вправа допомагає збільшити виробництво та дію певних ферментів, які покращують "зворотного транспорту холестерину" процес. Дослідження, проведене кілька років тому проаналізував, як тип вправ, частоти та інтенсивності впливу холестерину ЛПВЩ.

 • Під час фізичних навантажень різноманітні, в середньому пацієнти в цих дослідженнях здійснюється протягом 40 хвилин, 3-4 тиждень, і ефект ЛПВЩ був вимірюється після 8 до 27 тижнів.
 • У різних дослідженнях, учасники збільшує ЛПВЩ холестерину у середньому близько 2,5 мг/дл. Це збільшення ХС ЛПВЩ був тільки скромний, але було статистично значущим.
 • Крім того, оскільки ризик серцевого думка кинути на два-три відсотка за кожен 1 мг/дл підвищення ЛПВЩ, а зростання 2,5 мг/дл ЛПВЩ може насправді сума до істотного скорочення ризику.

Мабуть, найбільш цікавий висновок з цього дослідження є зауваження про те, що тривалість заняття - а не частота або інтенсивність вправ - корелюється із підвищує рівень ЛПВЩ. Слідчі повідомляють, що в науково-дослідних темах вправи не менше 20 хвилин, кожні 10 хвилин збільшення тривалості вправ збільшення ЛПВЩ на додаткові 1,4 мг/дл.


Інших змін у способі життя, щоб підвищити рівень холестерину ЛПВЩ

Результати даного дослідження свідчить про те, що тренування як мінімум три-чотири рази на тиждень хоча б по 20 хвилин допоможе вам збільшити ваші рівні ЛПВЩ. Насправді, збільшуючи тривалість ваших тренувань, ходити самостійно (тобто, відбувається повільніше, у разі необхідності), як видається, бути кращим способом, щоб перевести вправа на більш високі рівні HDL.

На додаток до фізичних вправ, інші зміни способу життя можуть допомогти вам збільшити рівень ЛВП. До них відносяться:

 • Кинути палити, який може збільшити ваші холестерину ЛПВЩ на 10 відсотків.
 • Втрата ваги: на кожні 6 кг втраченого, ЛПВЩ може збільшитися на 1 мг/дл.
 • Вибираючи більш здорові жири, такі як мононенасичені і поліненасичені жири, що містяться в оливковій, арахісовій і рапсовій олії, а також як горіхи, риба та інші продукти, що містять омега-3 жирні кислоти.
 • Вживання алкоголю в помірних кількостях: не більше ніж один напій в день жінок і двох напоїв в день для чоловіків у віці 65 років і молодше.

Джерело: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmedhealth/PMH0023971/

+628
racket99 3 черв. 2016 р., 17:51:47
 1. Тому що ви використовуєте їх, вони налилися кров'ю, яке використовується, щоб забезпечити м'язи киснем.

 2. Продовжуйте робити біцепса кудрі (в різних стилях) і продовжувати збільшувати вагу, тому що це складно.

Типове прогресування вага:

 • Місяць 1: нижче 10 фунтів @ 8 повторень х 4 підходи
 • Місяць 2: нижче 10 фунтів @ 12 повторень х 4 підходи
 • Місяць 3: нижче 10 фунтів @ 15 повторень х 4 підходи
 • Місяць 4: 15фунтов @ 8 повторень х 4 підходи
 • Місяць 5: 15фунтов @ 12 повторень х 4 підходи
 • 6 місяць продовжувати...
+543
user199599 30 бер. 2012 р., 13:14:52

Після того, як біг або їзда на велосипеді, коли це не все, що на вулиці тепло навколо моїх нирок (трохи вище талії, збоку, ззаду) особливо холодним і залишається холодним довше, ніж все інше моє тіло. Це нормально? Це частина функції нирок або тільки мій 'lovehandles' випромінювати тепло?

+506
andychase 10 вер. 2015 р., 15:34:49

Якщо ви втомилися, можна отримати м'язи в той час як втрати жиру, але це стає все важче, тим більше підходить вам. Якщо у вас є низьке споживання білка, а якщо замінити що-небудь з протеїн (а не просто додавши його в свій раціон), то це може бути вигідно.

+469
Jose Carlos Rodrigues de Lima 11 трав. 2019 р., 16:15:31

Мені 35, я вимірюємо 184см і моя вага близько 100кг. У вас є якісь ідеї, як я можу втратити вагу ?

Спасибі.

+443
Joe Chacko 2 квіт. 2011 р., 08:42:07

Тобто Якщо я хочу жити довше і уникнути хвороб. Я повинен мета наростити м'язи або бути стійкі як марафонець? Більше вправ завжди краще? (Крім того, ризик звичайно травми)

+440
Peter Ulsteen 22 серп. 2012 р., 12:15:12

Я тільки збираюся почати кроссфитом, у мене за плечима гімнастика і сноубординг плюс я бігаю три рази в тиждень (30 км/19 миль). Мені 27 років.

Я дійсно хороший, коли справа доходить до кардіо вправи, але я роблю жахливий у важкій атлетиці. У мене немає досвіду у важкій атлетиці взагалі. Вчора я не міг зробити один урвати влада. Я маю на увазі, я не міг навіть підняти 20 кг штангою вище мого пояса, без зайвої ваги на ній (який, до речі, був дуже ніяково).

Я повинен запитати мого тренера дати мені деяку зворотний зв'язок за моєю методикою, або я повинен просто повторюйте, поки я можу зробити це.

Я думав, що замість того, щоб працювати з масою тіла виключно, я міг би використовувати деякі тренажери мені допомогти побудувати силу, але я не впевнений, якщо це допоможе мені чи зашкодить мені.

Я не зовсім впевнений, якщо я можу поставити тут своє запитання, якщо не по темі то жодного коментаря більш ніж достатньо, щоб змусити мене зняти питання.

+397
JAG2024 21 лист. 2019 р., 10:06:16

Там, здається, оману тут. Не всі втратили вагу-це жир. Деякі з них, безумовно, м'язи. Ймовірно, не менше половини.

Так, коли ви спалюєте жир, ви спалюєте жир повсюдно, але в репозиторії в і навколо області живота набагато більше, ніж інші. Стає помітним зменшення в об'ємі талії означає, що ви просто втратите більше жиру.

Але в той же час, я повинен зробити тут знак питання. 68kgs в 171см, здається, не страждають ожирінням чоловіків. Насправді, тримаю парі, що хороший біт вагу, який ви втратили м'язову масу. І якщо ви не досягти помітні зміни в розмір талії, це зміцнює теорію про те, що ви не втратите стільки ж жиру , як ви думали.

+387
Ajeet Lakhani 16 лип. 2019 р., 14:23:28

Ви можете створити проблеми стегна від надмірно біг по колу. Багато бігуни мають ноги довжиною проблем, і багато разів це ліва нога, що це 1/4" - 1/2" коротше правою. Якщо ви постійно повороту/розвороту однією лівою це відбувається. Звичайно це є наслідком тазу стає обертається з плином часу, хоча хряща колінного суглоба може здавлювати також. Я біжу по доріжці, так як мені було 14 і в мене ноги різної довжини в результаті, хоча більшість моїх проблем від поверненого тазу, які за моїм мануального терапевта не рідкість серед бігунів.

Я бачив багато тренерів доручити полози для виконання деяких вправ у зворотному напрямку по стежці, щоб запобігти травми. Втомні переломи в гомілки, а також від постійних поворотів в одному напрямку.

Якщо дитина вже має поганий проблеми довжини ніг або стегон питань ротації це може бути причиною. Однак це домисли...

+382
chamakits 18 трав. 2012 р., 16:19:05

На основі наданої Вами інформації, ви робите правильний пробіг, щоб бути конкурентоспроможними у вже 10k раси. Ви говорите, що ви стомлюєтеся до фінішу і треба пригальмувати. Це (з мого досвіду) з-за не мають серцево-судинної системи вам потрібно, тобто ваше тіло ще не досить ефективні при перетворенні О2 в легенях енергії у ваших м'язах.

Я буду тримати ваше відстань таке ж (або навіть трохи зменшити його) і розглянути дві речі. По-перше, я хотів би додати плавання (або, можливо, на велосипеді - але це буде менш корисно, з мого досвіду) в свій щотижневий режим. Плавання протягом 45 хвилин (кроль) 3 або більше разів на тиждень (у поєднанні з бігом біг і басейн для максимального ефекту) дозволить поліпшити вашу серцево-судинну систему, не збільшуючи ризик отримання травми. По-друге, я хотів знайти пагорб, щоб використовувати для збільшення інтенсивності одного або декількох траси без збільшення пробігу.

Ви також повинні розглянути ваше харчування. Переконайтеся, що ви приймаєте на борту достатньо вуглеводів і рідини протягом тижня, щоб підтримати витрата енергії і не "битися об стіну" занадто рано. Нарешті, переконайтеся, що ви їсте достатньо білка для підтримки зростання і відновлення м'язів, щоб знизити ймовірність травми.

Джерело: мій власний досвід. Я вже був запущений на 38 хвилині 10к і не був на піку продуктивності.

+373
Jeanet Hardoel 28 вер. 2017 р., 06:23:53

Я роблю або 5х5. Я хочу, щоб включити вправи для преса, біцепси і трицепси, бо я хочу мати більш сильну основу для основних підйомників, і я хочу, щоб уникнути Т-Рекс зброї.

Мій поточний план-я-сидіти тренувань по 5 хвилин в кінці кожного тренування, то лише у п'ятницю робити біцепс і трицепс. Так у мене буде у вихідні відпочивати, робити додаткову роботу рукоятки в п'ятницю не повинно впливати на мої тренування на наступному тижні.

Що не машина вправи є найбільш ефективними для біцепса і трицепса? Мета-це сила.

+364
Mukesh Patel 1 лют. 2017 р., 06:46:44

Я не думаю, що немає нічого поганого робити з міні-тренування протягом дня, особливо якщо ви не зробили б їх в іншому випадку. Якщо ви намагаєтеся поліпшити свої віджимання і chinups, ви можете включити деякі інші прості вага тіла вправи, а також. Деякі я міг думати з верхньої частини моєї голови:

 • Присідання
 • Дошки
 • Присідання
 • Випади
+323
Wensceslas Otieno 21 серп. 2011 р., 07:56:02

При виконанні високої інтенсивності тренувань, кров хлине в мозок і ваш пульс буде збільшуватися. Я думаю, що це не чого страшного, але майте на увазі, якщо ви працюєте на дуже високій інтенсивності не бігати безупинно протягом 11 км і все, запуску Для 1 з половиною хвилин, а потім повільно протягом 2 хвилин, поки серцебиття уповільнюється, а потім знову прискорився, продовжувати це протягом 10 хвилин.

Удачі

+272
Jean Dit Rien 23 бер. 2018 р., 15:48:43

Втрата ваги не мають кореляції з розробкою/підйому.

Найголовніше-це ваша дієта, не програма. Програма становить 30%-40% втрати ваги, поки ваш раціон на 60-70%.

Те, що ви поклали в ваше тіло стає вашим тілом. Якщо ви їсте в чистоті, ваше тіло буде чистим (вирізати, тонкий, худий). Розробка тонізує тіло, щоб підняти вагу, який ви хочете, таким чином приводящ до більше м'язової маси.

Якщо ви задоволені своєю формою, потім трохи кардіо. Такі як біг, стрибки на місці, біг на місці, степ-апи (використання сходів зовні або на дитячому майданчику). Але, якщо чесно, щоб схуднути в здоровому способі, ви хочете, щоб виправити свій раціон.

Я трохи схожа на вас. Я 1.74 М (5 футів 7 дюймів) у висоту і мій живіт був ну дуже товстий (з-за пива). Я не втратити багато "ваги", так я і піднімаю, але я втратив багато моїх пивний живіт в 1 місяць. http://bodyspace.bodybuilding.com/progress-photos/Nifear4

Ось мій прогрес.

+258
Fatemeh Moh 7 жовт. 2011 р., 13:29:27

Я в даний час в 100 г в день через сироватковий protien порошок. Я брала 250 грам, Коли я тренувався. Я читав, що слід приймати 1 грам на кілограм ваги тіла у вас при навчанні.

Я також бачив такі цифри, як між 0,8 і 1 грам білка на кілограм ваги в день (близько 7 грамів на 20 кілограмів. Так що людина, яка важить 150 кілограмів буде потрібно близько 52 грамів в день.)

Я ~250lbs прямо зараз. Я був 260, але я ріжу габарити до 240. Я не на тренування прямо зараз.

Редагувати:, щоб бути ясно, моє запитання про те, скільки це занадто багато для тіла до появи побічних ефектів, таких як проблеми з нирками, проблеми з травленням і т. д. Не обов'язково про втрату габарити. На мій вага, скільки це занадто багато?

+214
Iresha madusanka 20 жовт. 2013 р., 14:59:45

Як @xCodeZone згадав, перегляд "рвані", по суті, синонімом, що мають низький відсоток жиру в організмі.

Незважаючи на свій "на п'ять років", ви можете бути в змозі отримати вигоду з новачка ефект [PDF] якщо ти готовий поставити на м'язи і жир протягом декількох місяців, а потім скорегувати свій раціон, щоб зменшити ваш жир тіла для відображення сильних і великих м'язів.

Оскільки ви жінка, у вас є менше тестостерону (ніж більшість чоловіків), що збільшує складність побудови м'язів, так що ви, ймовірно, потрібно їсти більше білка (мінімум 1 грам білка на кілограм загальної ваги тіла).

Спробуйте змінити схему тренування так, що ви включати в себе складові штанги рухів (присідання, станова тяга, прес та жим лежачи), виконуються для декількох наборів кілька повторень (наприклад, три сети з п'яти повторень; через п'ять сетів з трьох повторень).

+202
john oguadinma 1 груд. 2016 р., 16:16:10

Ось посилання на сайт з розтяжка/вправи для рук: http://www.handhealthresources.com/Solutions%20Pages/Exercises.htm

Схоже, ви може мати забій сухожилля або його початок синдрому зап'ястного каналу (http://www.webmd.com/pain-management/carpal-tunnel/carpal-tunnel-syndrome-topic-overview). Я б порекомендував, використовуючи гантелі або яку-віджимання бари, щоб утримати або кулака віджимання, щоб зняти напругу з зап'ястя/долоні. Як старий доктор сказав, Якщо болить, не роби цього.

+178
KoneySerg 21 лип. 2016 р., 04:40:26

Задній великогомілковій контролює пронацию, але от "ноги-рол" відбувається в кінці дуже довгого кінетичної ланцюга. Кожен крок починається (чи має бути) в сідниці і проходить через ноги. Пронації може бути викликана будь-якій послідовності недоліків у кінетичної ланцюга.

Для багатьох бігунів (і неучасть), слабкі сідничні м'язи можуть стати причиною безлічі проблем люди зазвичай не зв'язують зі слабкою п'ятою.

+146
user247831 22 лип. 2014 р., 09:16:09

Здорова втрата ваги-це 90% харчування і 10% тренувань. Багато овочів і protien.

По-перше, вам потрібно розрахувати калорійність має. Якщо у вас є це число, можна відняти 500, щоб бути на невеликий дефіцит, який буде дорівнює 1 фунт на тиждень втрати ваги. До речі, 3500 калорій = 1 фунт жиру. Якщо ви хочете втратити 2 фунти в тиждень, потім перейти на 1000 дефіциту калорій в день.

Якщо у вас є дієта/калорії, то додати хоча б кілька вправ в день. Вправи на опір для створення і підтримки м'язової маси допоможе спалювати калорії протягом всього дня і йшли вперед, і кардіо вправи допомагають спалювати калорії, коли ви тренуєтеся і поліпшити здоров'я серцево.

+135
Ouadie 16 бер. 2018 р., 19:27:55

Дуже гарна вправа для біцепса і спини в підборіддя.

Основною причиною травм є его/гордині. Йдеш на новий максимум ваги у важких вправах як станова тяга. Поки ваші вправи контролюються, ризик отримання травм-невеликий. Стретчинг не має ніякої користі в профілактиці травматизму і попередження болючість, насправді це зробить вас слабші, а, отже, більш імовірно, щоб поранити себе. Єдина причина для розтяжки в гнучкості/програма мобільності.

Можу я запитати, чому ви не хочете приєднатися до правильного тренажерний зал?

+114
expert 27 квіт. 2014 р., 12:01:32

Деякі поради для вправ з веслування

Ваша спина повністю дугу і лопатки приперся назад, як далеко, як ви можете. Не повинно бути згинання в спину, коли ви піднімаєте це рядки, присідання або станова тяга

Обмежити залучення біцепсів в спині вправи. Потримайте вагу за допомогою тільки пальцями, а не долонями. Не повністю витягніть руки до дна. Біцепс не повинен бути втомленим або закачується, коли ви зробили веслування

Якщо ви не тяги і присідання важке в тиждень робити груди підтримується рядків.

Не нахиляйся так далеко і взагалі загнув рядків. Підтягнути і підборіддя трохи завеликий для розвитку

+78
Haseeb Zohn 9 бер. 2017 р., 15:12:46

Дивлячись на ваш раціон, ви, ймовірно, не беручи в цьому багато калорій. Більшість з того, що ви їсте досить худий, і не схоже, що ти їси, що багато. Якщо ви хочете набрати вагу, все просто - їжте більше! Ось воно! Ось подивіться на дієту, я використав, щоб отримати 25 фунтів. в 3 місяці:

7 ранку - 6 цілих яєць, 1 склянку вівса, банана, протеїновий коктейль, полівітаміни

10 ранку - сніданок буріто Вт/ 2 яйця, шинка, ковбаса, бекон, сир, hashbrown, кетчупом, загорнуті в тортилью

12 годин - обід (всі залишки) вих. - Куряча грудка Вт/ коричневий рис

3 дні - кефір і арахіс

6 вечора - протеїновий коктейль

9 вечора - вечеря - екс. Стейк і салат (шпинат з оливковою олією і бальзамічним оцтом)

+57
Dr Xorile 23 вер. 2018 р., 15:43:17

Ось посилання на деякі хороші поради: як користуватися біговою доріжкою на другий поверх.

Я думаю, що 90% емісії шуму/вібрації буде ґрунтуватися на будівництво будинку/АПТ. Не товстий, добре ізольована підлога, вам необхідно додати поролонові мати, поки ви не досягнете рівня "спокійного" прийнятний для всіх і, сподіваюся, не на стільки матів, щоб відвести від використання бігової доріжки. Піднімати тяжкості, якщо ви упустите їх, є трохи шуму, і ви отримаєте кращу тренування.

+39
bertenvdb 6 жовт. 2014 р., 16:59:37

Щоб допомогти покласти його в перспективі:

Ваш середній 8 унцій чашка чаю містить кофеїну, реакція 26mg; приблизно так само, як 12 унцій може соди, який містить 29mg кофеїну.

3 кубики цукру становить близько 7 г цукру (27 ліцензій), а може соди має близько 33 г цукру (138 ліцензій).

Отже, 5 чашок чаю з 3 шматочками цукру кожна з них буде приблизно одна варто сода цукру і 5 банок вартістю газовані напої' кофеїну.

Зазвичай рекомендується вживати не більше 25 г цукру в день (або 5% від вашого щоденного споживання калорій, що настане раніше), але краще обмежити його, наскільки це можливо. Високий рівень цукру в крові викликає стрибків інсуліну, який може викликати ваше тіло, щоб зберігати надлишки жиру і запобігти збільшення м'язів.

Найкращий час, щоб споживати цукор після тренування, оскільки він допомагає відновити рівень глікогену. Це також допомагає оптимізувати поглинання креатину якщо ви приймаєте добавки.

Одну чашку чаю з 2-3 шматочка цукру. після тренування повинна бути відносно нешкідливою і навіть може допомогти вашому одужання, але якщо ти будеш пити багато чаю протягом дня, я б рекомендував використовувати менше цукру і некалорійні підсолоджувачі, такі як стевія (тобто Truvia).

Навпаки, якщо ви намагаєтеся схуднути, чашка чаю (бажано зеленого чаю без додавання цукру) прямо перед тренуванням показано, щоб підняти ваш метаболізм і помічник у спалювати жир.

+16
user51611 17 лист. 2017 р., 04:55:04

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil