Техніка присідання плоскостопість

Коли я роблю присідання, коліна йти вперед, далі, ніж мої пальці. Також, коли я встаю я, як правило, рухатися більше ваги в бік ніг. Мені сказали, що цей метод неправильний, але здається, що я не можу робити присідання без коліна рухатися вперед, навіть без ваги. Чи може це бути пов'язано з плоскостопістю?

+962
Aleksandr Bratashov 6 бер. 2014 р., 09:34:19
40 відповідей

Отже, більшість з цих пропозицій є відносно тривожним з точки зору фізичної науки. Хоча я згоден, що маневр Вальсальви є загальним місцем в піднімальній силі, він небезпечний.

Внутрішньо, коли ви тримаєте ваше дихання, ваш внутрішній грудній порожнині тиск небо ракети. Це причина, якщо хтось має пахову грижу при піднятті ваги вони можуть втратити яєчко. Це не завжди вірно, але це можливість, а не просто викликана підняттям тягарів. Бачив відео мужики на корточках і на півдорозі він блює скрізь? Його стравохідного сфінктера не може впоратися з тиском його тіла, клали на живіт, змушуючи вміст назовні. Поклавши багато сил на блукаючий нерв в задній частині горла під час використання Вальсальви також уповільнює частоту серцевих скорочень і може призвести до непритомності.

Це аналіз вигод та ризиків з вашого боку. Для більшості людей, ви повинні вдихати на ексцентричні руху (подовження м'яза) і видих на концентричні руху (скорочення м'язів). Використовуючи ремені підтримка при виконанні важких присідань дасть вам додаткову підтримку, що вам може знадобитися, замість того, щоб використовувати маневр Вальсальви.

+985
wdscxsj 03 февр. '09 в 4:24

Швидкий пункт, який варто відзначити... або 5х5-це не програма бодібілдинг. Він призначений для побудови функціональної сили з допомогою складеного руху тіла.

Або це не правильний план, якщо ви йдете до 'комплекс' статури (шість Pack ABS і т. д...), ваша увага не на будинок (гіпертрофія) окремих частин тіла (увага до деталей, що зазвичай відбувається з бодібілдингом, а не силові тренування)

5х5 буде в цілому створювати більш "блок", як форми тіла з-за специфіки вправи.

Я не кажу, що це якимось чином перешкоджати вам, я або 5х5 протягом деякого часу і дуже сподобалося і досягли гарних успіхів. Однак, я кажу вам це для того, щоб реально управляти вашим очікуванням.

З точки зору ваш план, здається, це підходить для того, щоб вразити більшу частину вашого тіла.

+983
Sredny M Casanova 19 груд. 2019 р., 21:03:03
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я роблю вправу "ведмежий крок", як частина моєї тренування, але я отримую суперечливі тлумачення про те, як саме вони зроблені. Ви:

 1. Зігніть коліна як ви повзти по підлозі.
 2. Тримайте їх прямо, просто зрушуючи їх вгору в сторону руки.

Є правильний спосіб зробити їх, або це просто залежить від того, що ви хочете від тренувань?

+971
Jimmmy 7 лют. 2013 р., 14:21:01

Жінки слабкіше, ніж чоловіки, з-за чого-біологічного, культурних, або як? Чоловіки мають схильність бути вище і важче, але давайте порівнювати в рівних вагових категоріях (70 кг осіб проти 90кг людини бувають проблеми).
Культурні причини, які могли б зробити жінки слабкіше:

 • м'язи вважається негарно на жінок (або, принаймні, вони так думають і бояться робити фізичні вправи)
 • чоловіки мають велике соціальне тиск, щоб мати більше сили в дитинстві і в підлітковому віці, тому вони часто починають проявляти рано
 • жінки дійсно фізично легше працювати, коли допомагаю вдома (брат допомагає рубати ліс, а сестра прибирає в будинку) та на протязі багатьох років. Це триває у дорослому житті, де чоловіки мають більше шансів працювати у фізично більш важке.

Жінки набиратися сил повільніше, з тією ж інтенсивністю тренування? Припустимо, не було б двох людей з однаковими фізичними даними (зріст, вага, міцність, вік), але різної статі. Вони обидві починаються на підняття тягарів (наприклад) і вони працюють з такою ж інтенсивністю та тривалістю і їв ту ж їжу. Вони закінчуються однаково сильно?

+965
Eos Antigen 20 січ. 2017 р., 03:51:53

Відео уроки міститься пози і може перемотати відео уроки прямо на пози і сконцентруватися на здійснення вистави.

Але врахуйте, що йога-це духовна практика. Напевно, вам не потрібна йога, але деякі фітнес-програми для досягнення ваших цілей.

+936
MonsieurM 15 серп. 2018 р., 13:11:07

Я чув, що тренування ваги знизити гнучкість людини за час

Це є одним з багатьох навчальних маса міфів, які, здається, з'являються кожен зараз і потім.

Міф № 7: Вага Підйому Зменшується Гнучкість. Однією з реалізацій людей, які потрапляють у піднятті тягарів, як негнучкі вони. Років Сидячий спосіб життя може затягнути стегна, профілактика ви правильно присідати. Тягарів дозволить вам відновити гнучкість і підтримувати її. Особливо навпочіпки дадуть стегна м'язи повністю розтягуються. Але збільшення м'язової маси або сили не зменшить вашу гнучкість на всіх. Детальніше: http://stronglifts.com/weight-lifting-myths-debunked/

Якщо ви хоч раз бачили бодібілдера (аматорський чи професійний), Ви помітите легкість і благодать, в яких вони можуть представляти свої органи. Часто утримуючи кожну позу протягом декількох хвилин. Пара, що зі збільшенням м'язової маси без втрати діапазону руху. Враховуючи кількість ваги вони піднімають, я вважаю, що гнучкий.

+936
Ugolek 15 бер. 2010 р., 21:32:44

В цьому році я в оркестрі в якості малого барабана для моєї школі.
Мені сказали, щоб я сердечник, щоб зробити всі мої основи (вперед, назад, боком, маршируя) рівніше, і тримати свої ніжки разом, коли я не граю.

Але, коли я намагаюся займатися моєю основною, Я вважаю, я можу дихання, і це не особливо допомагає мій похідний. Я все правильно роблю?

+934
aaronlbrink 16 січ. 2012 р., 14:32:58

При виконанні вправ рівень лактату в крові мають тенденцію до збільшення як функція інтенсивності. У той же час, я бачив в кількох науково-дослідних роботах , що рівень глюкози в крові, як правило, краплі як лактат збільшується

Який зв'язок між лактатом і глюкозою? Чому існує зворотний зв'язок між двома?

+894
olshek 5 лист. 2019 р., 21:08:49

Немає. Вертикальний стрибок-це показник ноги і стегна харчування. Плавання не сприяє підривних рухів, необхідних для великий вертикальний стрибок, особливо не в ногу.

+870
Jai Mani 25 жовт. 2016 р., 13:39:46

На мій погляд, гантелі нахилився поспіль-це чудові вправи з наступних причин:

 • Ваше тіло краще-заробляти більше це бажано, якщо у вас є хронічні проблеми зі спиною
 • Він будує свою владу набагато краще, ніж штангою варіації
 • Він тримає плечі, лікті, і т. д. в більш природне положення.

Тепер, для того, щоб виконати гантельний ряд без станка, вам просто потрібно знайти щось, щоб оточити себе. Стаття про Т-нація про Крок рядків фотографії Метт Kroczaleski (тезка Крок рядків), використовуючи волоцюгу ручки. Примітка: Крок рядків в основному гантелі рядків зроблено для високого числа повторень з важким вагою, як ви можете впоратися.

Важливі аспекти ведення гантелі рядків:

 • Стабільна база. Використовувати щось нерухоме, щоб заспокоїти себе.
 • Не смикайте вага до грудей ... зняти його з контролю
 • Використовувати велику кількість повторень. Якщо ваша програма рекомендує 5х5 штангою рядків, я рекомендую 3х10 рядків БД.
+850
pseudo 8 лют. 2019 р., 11:24:00

В доповнення до відповіді @xCodeZone, вам слід більше відпочивати (наприклад, від трьох до п'яти хвилин або більше) між кожним набором. При тренуванні на силу, це більш важливо для завершення повторень у кожному сеті, ніж повні набори з меншою кількістю повторень, та/або меншу вагу.

+818
user56374 26 бер. 2017 р., 06:42:21

З моїм повним серцем рекомендую "Дао збалансованої дієти, секрети тонкий і здорове тіло" доктор Стефан т. Чанг.

Ця книга не тільки показує вам, як приготувати простий, але добре збалансованою, поживною і смачною кухні (лікує, насправді), але це revelas абсолютно новий погляд на nutritionism.

Існують також вправи в книзі, які не є звичайними схуднення вправи. Швидше за все, вони зміцнюють функції організму, щоб збалансувати себе (бути товстим-це один із способів бути имбой). Ці вправи оманливе простий, але настільки ефективним.

Я втратила за 3 тижні 7,3 кг. Я не знаю, як. Я ніколи не вистачало хорошої їжі або падають краплі поту :)

Це моя найкраща рекомендація! :)

ви можете перевірити його на thegreattao.com, а також читати цікаві статті.

+752
sitruks 9 жовт. 2019 р., 08:38:12

Що я повинен зосередитися на при виконанні situp?

Основне, що ви повинні зосередитися на договірні (скороченням) м'язи черевного преса, як ви принесете вашу груди на коліна.

Чи є способи зменшити навантаження на групи м'язів, які не повинні бути перевантажені?

Я ніколи не роблю традиційні сидіти-більше, тому що він ставить дуже багато навантаження на інші райони, а є більш безпечні та ефективні вправи, щоб зосередитися. Що сказав, Ось кілька способів, ви можете знизити навантаження на ваш організм під час присідання:

 1. Підтримка голови з шиєю. Руки склав за головою під час виконання вправи, м'яко підтримуючи шию, щоб вона стала на одній лінії з хребтом.
 2. Не піднімай голову. Є тенденція до деяких використовувати свої руки, щоб підняти голову вгору за рахунок руху, роблячи начальник головного водія. Уникнути цього і використовувати описані вище форми.
 3. Не гойдалки. Це дуже спокусливо, щоб використовувати імпульс тіла при фізичних навантаженнях, щоб видавити з себе останні реп або два, але уникнути цього, тому що в кращому випадку ви не працюєте на м'язи, а в гіршому ви не напружувати інші групи м'язів. Тримайте ноги міцно посадив, і використовувати стабільне, контрольований рух.
+731
Flaeme 1 трав. 2015 р., 06:40:42

Він, напевне, робить щось, але це не так, як ваш ABS призначені для роботи. Ваша основна АБС завдання-зробити внутрішньочеревного тиску при підйомі. Це просто означає, що вони вдавлюючими кишки від хребта, для підтримки хребта при ліфті. Що є вашою основною АБС завдання. Вони також допомагають у будь-якому русі тіла. Це майже неможливо не використовувати АБС в якійсь мірі, коли ви переміщаєте ваше тіло.

Так працює АБС? А може бути, небагато. Це найкраща річ, щоб витрачати свій час, роблячи якщо ви шукаєте, щоб збільшити свою силу в животі і розмір? Не на всіх.

+722
Gidon 10 черв. 2011 р., 21:19:54

Я дуже рекомендую відвідати місцевий фізіотерапевт. Повна оцінка необхідна для правильної діагностики та планування лікування коригуючих вправ, заснований на вашій унікальній ситуації. Я включив інформацію нижче наводиться огляд типових моделей видно, що схожі на те, що ви описуєте.


enter image description here

Постуральні і нервово-м'язових порушень

При оцінці моделей пізно деформованим, протилежних м'язових груп на спільному були класично описується як жорсткий і легкий. Передбачалося, що напружені м'язи були сильні і слабкі м'язи були вільні, так що дисбаланс кістлява постава на спільному описав як викликані сильним/напружені м'язи з одного боку суглоба пересилюючи слабість/вільна м'язи на іншій стороні. Він тепер зрозумів це опис не повно і якісно охарактеризувати стан взаємовідносин цих груп м'язів в нейро-Міо-фашо-рухового апарату постава і функції.

Щільно проти слабкої мускулатурі

Поточна мудрості сприяє використання термінів надмірно полегшується і надмірно загальмованою м'язів. Ці умови включають роль нервової системи (НС) в наборі мускулатури до договору на постуральні патерни. Надмірно полегшено м'язи надмірно обласкані НС до договору; і надмірно загальмованою м'язи під завербований НС до договору. Полегшений м'язи в кінцевому підсумку надмірно концентрично контрактом і короткі; і гальмуються м'язи перебувають у владі полегшили м'язи і в кінцевому підсумку те, що довго тягнув. Це призводить до незбалансованої тягнути через спільну і рівнодіюча змінюється постава.

Нервово-М'язової Системи Внесків

Звичайно, надмірно полегшується м'язах можна охарактеризувати як жорсткий. Але вона не є точним для опису гальмуються м'язи як вільні. За іронією долі, з-за постійної тяги до надмірно полегшується мускулатури, надмірно загальмованою мускулатури необхідно збільшити її тонус у спробі протистояти надмірно полегшується мускулатури, і закінчує тим, що, в деякому розумінні, надто полегшив собі і міцніше. Отже, ми маємо дві протилежні групи м'язів, "полегшеної" м'язи щільні і короткі, іншими словами заблокована короткий; і "заторможенных" м'язи туго і довго, іншими словами замикав довго.

Та тому, що довжина-напруга відносини м'язової сили показує, що м'язи сильніше при довжині спокою, і слабша, коли він більше або менше, ми можемо сказати, що обидві групи м'язів через суглоб надмірно слабким. Пригнічений мускулатури може бути відносно слабкіше, чим сприяв мускулатури, але насправді обидві групи є слабкими. Фактично ми маємо вузькі і слабкі м'язи по обидві сторони суглоба. Класичним прикладом цього може бути передньої грудної мускулатури (заблоковані короткі; вузькі і слабкі) і вкінці плечовий пояс втягивающего і грудного відділу хребта розгинальної мускулатури (заблоковано довго, туго і слабо).

Загальні Методи Лікування

Просто щоб дати вам уявлення про те, як ці типи дисфункцій зазвичай лікується. Будь ласка, слідкуйте за вашими план фізіотерапевти, виходячи з твоєї оцінки.

 • М'які маніпуляції тканини (масаж)
 • Статичний розтяг
 • Динамічна розтяжка
 • Сприяння пропріоцептивної нервово-м'язової (ПНФ)

Джерела
Клінічна ортопедична мануальна терапія (д-р Джо Muscolino)
https://learnmuscles.com/

+594
hmmitche 25 жовт. 2015 р., 21:28:29

Якщо ви обмежені 10-15 хвилин в день, це може бути важко, щоб компенсувати величезний профіцит калорій. Ви повинні запитати для невеликих порцій або (хоча я не хочу заохочувати харчових відходів) просто відмовляються від їжі до їжі, якщо вони заперечують, щоб дати вам підходящу ділянку.

Сказавши це, ви, звичайно, можете збільшити витрату калорій за допомогою вправ. 10-15 хвилин-це не багато, але нічого. Будучи обмежений до 10-15 хвилин, ви можете отримати найкраще співвідношення ціна-якість з HIIT, імхо. HIIT було показано, щоб мати більше впливу на організм рекомпозіціі, здоров'я та фітнес, ніж стійкий стан вправу (див. тут наприклад, якщо ви студент, ви могли б також бути в змозі отримати доступ до цієї мета-аналіз або в цьому дослідженні). Ось це коротке резюме висновків.

Деякі приклади вправ, які можна виконувати

 • Берпи (або розтягується, якщо у вас виникли проблеми з пуш-ап частина)
 • Повітря-присідання
 • Стрибки
 • Альпіністи
 • і т. д.

Якщо у вас є доступ до домашній тренажер, що був би варіант, теж.

+585
Frax 25 бер. 2014 р., 03:38:50

Я хочу зробити пропозицію, яке вам може не сподобається це чути, але коли я важу 260 фунтів, що я не роблю віджимання, підтягування, або HIIT, я поступово повертаюся в форму від швидкості ходьби при вставці коротких накладів тут. Я більше хвилююся, що занадто багато стукати на мої суглоби, особливо коліна. Головна різниця між вами і мною полягає в тому, що я 6'1". Зосередитися на ваш раціон здебільшого при отриманні сам в змозі для більш інтенсивних фізичних навантажень. Найбільше не обманювати самого себе про своє фізичному стані, або збентежить вашого стану, коли ви були в набагато кращій формі.

Я б також уникнути тренувань, які припускають багато стрибав навколо, як burpees, тому що це вплине на ваші суглоби і може викликати травми. Також, крім проблем, які ви перерахували, також погано впливає на суглоби. Можливо ви захочете знайти якийсь кругового тренування, який використовує гантелі і вага тіла вправи.

+562
magical eren 6 лист. 2019 р., 16:10:48

Я не розумію в науці час мене трясе, але я їх пити відразу після тренування з двох причин:

 1. Якщо б я хотіла протеїну перед моєю тренування, я б просто з'їсти стейк, тому що, чорт візьми, протеїнові коктейлі лише білка в Шейк формі. Я використовую купити порошок + молоко + фрукти після тренування, тому що я можу споживати його як можна швидше після моєї тренування, без посуду або приготування їжі.
 2. Я не їм під час роботи. По-перше, немає ніякої можливості зробити це. По-друге, я відчуваю, що моє тіло витрачає енергію на перетравлення, а не працювати (це ще одна причина, щоб не з'їсти або випити Шейк перед тренуванням). По-третє, я не ультра-дистанції або інших супер-тривалої підготовки. Час тренування для навантаження і швидкий ковток води, не їжі.

Якщо хороша наука вийшло, що моє тіло стане, як Геркулес, отримуючи білка під час тренування, я міг би жувати в'ялене м'ясо між приземкуваті набори. До тих пір я добре закушуючи.

+550
KirkSu 10 бер. 2010 р., 20:11:24

і заздалегідь дякую за вашу допомогу. Я пауерліфтингом кілька місяців, і мені цікаво, як далеко нижче моїх сила моя.

Я 19-річний чоловік. Мої питання: Що слід розумно підходить чоловік мого віку(не хворий, не надмірна або будь-яких інших причин) бути в змозі підняти? Загальні стандарти, такі як жими, кількість chinups, що може бути зроблено, вага, який може бути біцепс, згорнувшись калачиком, і так далі.

Є декілька широко прийнятих фізичної фітнес-тест, щоб виміряти себе проти? Може бути, тест на армію або що-то?

Що має кілька спортивний людина мого віку і зростання зможе підняти? Мій зріст приблизно 5'4" і моя вага становить близько 130 фунтів.

Я колись weightlift кожні два дні, верхня частина тіла, і дуже низька вага і мало повторів. Я, як сказано вище, відносно невелика, а важка атлетика-це моє єдине заняття. Як такий, скільки калорій я повинен спробувати з'їсти кожен день?

+537
mi ber 4 лют. 2012 р., 19:49:24

Я недавно почав навчання бойових мистецтв (в основному, вражає, реслінг).
У мене тренування два рази на тиждень (Понеділок/Середа). Тренінги є досить вимогливими, навіть після 3 місяців. Я не готую нічого.

Які вправи я можу робити вдома, щоб доповнити своє навчання бойових мистецтв?

+512
Ecumom 19 жовт. 2012 р., 00:21:10

Піднімання тягарів. Все, що ви можете зробити, залежить від сили, так що якщо у вас немає цього, ви будете обмежені. Якщо у вас є, все буде поліпшуватися для вас. Ви будете більш гнучкими, краще витривалість, менше буде схильність до травм і дозволить швидше відновитися від травми.

Це також дуже стійким. Ви можете зробити один короткий, високої інтенсивності підйоми в тиждень, не мають якихось істотних (або будь-взагалі) болючість наступних днів і отримання прибутку (або, як тільки ви починаєте наїзд на піке свій потенціал, підтримувати їх). 5 хвилин, щоб зробити один комплект присідання або станова тяга, один комплект пресів і один комплект підтягування з достатньою вагою, щоб тримати вас під 10 повторень буде тримати вас відбувається, і це те, що ви зможете вписатися, навіть із змінним графіком. Не входить в один комплект робити розминку 1-2 сетів по 5 повторень з меншими вагами. Найкраще, що є в протягом півгодини, час відновлення після установити ви як і раніше бути у формі, щоб займатися будь-якої фізичної активності, що необхідно для вашого життя, і вам не доведеться носити ваші м'язи, які ви не могли рухати меблі протягом наступних двох днів.

Очевидно, там будуть якісь сценарії, в яких вага номер просто недоступний, але там дійсно немає нічого, що може скласти основу вашої програми, який може пристосуватися до змін у житті. Є тіла підпрограм і роуп-скіппінг, але ті в кінцевому підсумку приймає набагато більше часу, що робить їх набагато важче підтримувати протягом тижнів або місяців (якщо ви робите стійку на руках, віджимання).

Іншої відповіді йде. 30 хвилин на день (або принаймні 3 рази в тиждень). Що було багаторазово показано, щоб значно знизити ризик більшості захворювань, у порівнянні з будучи повністю сидячий. Я називав, що фітнес-рутину, хоча, це швидше мінімум. Я не можу думати про ситуації, в якій 30 хвилин ходьби не представляється можливим.

+489
spartiat 2 січ. 2015 р., 08:18:20

Я, як правило, опускаються трохи вліво, як добре. Свідомі зусилля, щоб виправити форму в складний рух, а потім додати вагу на вершині, що, ймовірно, не допоможе проблеми. Я особисто знайшов, що занадто багато свідомих зусиль може бути ефективною, якщо ви точно впевнені, що вас б'ють по правій групи м'язів, тому що він змушує їх працювати важче (тим самим створюючи більше сил). Однак, кінцева мета-ефективність рухи, а також сила, так це тільки допомагає в деяких ситуаціях, у певній мірі. Крім того, свідомі зусилля, щоб виправити м'язовий дисбаланс у складний рух, ймовірно, призведе ваш організм фіксації вихідної проблеми шляхом створення іншої проблеми десь ще. Наприклад, у мене слабкий правої сідничної і слабкий косі м'язи живота. Просто намагаюся поставити більшу вагу на праву ногу, під час присідання, щоб виправити стегна гойдаються, я схильний зловживати моє право квад (який при додаванні до іншої проблеми).

Так, очевидне рішення для мене (я все ще працюю над цим, але вже видно прогрес) - це регрес руху (без вантажу), поки я не зможу ізолювати групи м'язів без компенсації. Той факт, що ви отримаєте ЛБП при спробі до бічної планки мені підказує, що ваші косі м'язи живота досі не ізольовані належним чином і спинні випрямляючі є виснаження в результаті. Якщо це так, вам доведеться напружити свої стегна і зробити бічні планки на коліна, переконавшись, що ваша "серцевина" відповідно. Якщо це все ще завдає біль, вам доведеться регресувати до основним візерунком дихання з стегна зігнуті лежачи на спині. Це тягне за собою пов'язувати своє ядро на видиху як можна довше, а потім дихання при збереженні рамно ядра. Якщо ви робите це правильно, слабкі сторони (косі м'язи живота) буде працювати важче, ніж сильна сторона, тому що ваш організм буде відповідно.

Сподіваюся, мої ідеї допоможуть, як я знаю, як дратує ці проблеми можуть бути.

+475
Curiouskangaroo 28 квіт. 2014 р., 17:16:33

Я хочу визначити верхній АБС, я зацікавлений тільки в програмах тренувань.

Мій раціон харчування-це добре, але я не думаю, що я роблю правильні тренування; у мене немає багато жиру і я хочу зосередитися тільки на цій конкретній області.

Де я повинен почати?

Я бачив багато в інтернеті, але я не можу сказати, що я вражений про них.

Підкажіть, які тренування дозволять показати верхній прес?

+456
snehal2124 10 груд. 2014 р., 18:45:00

Я роблю регулярні фізичні вправи, як біг і розтяжка, за останні 3 місяці, щоб скинути зайву вагу мій ІМТ 28/29 і скинути 2 кг, я не дотримуючись дієти.

Один друг запропонував мені припинити вживання рафінованого цукру, це впливає на результати тренування. У моєму повсякденному житті я п'ю 2-3 чашки кави/чаю до складу якого входить цукор, я повинен перестати є повністю цукру або солодких продуктів і дотримуватися суворої дієти.

+436
Alex Shkor 26 лют. 2014 р., 00:57:31

Я 5' 6.5" і важить 200 фунтів. ІМТ високий. Морський жир % становить 10. Якщо я пропускаю один прийом їжі я можу втратити 5 фунтів. М'язи є хорошим вправою. Я почав з підсилювача і працював. Випади хороші. Почніть з вагою тіла і додати гантелі після 200 випади. Збільшити ваші гантелі 5 кг кожна гантель як вам досягти 200 марок. Я просто почала burbees. Почав з 55. Попередження при запуску випади і м'язи піднімає ваш вага може збільшитися в кілька разів, однак, що це м'язова маса. ІМТ найменш точний спосіб вимірювання жиру % за даними медичних вузів. Я почав м'язи ДБЖ після того, як я міг зробити 100 повторень за день.

+382
Babarmnb 5 бер. 2017 р., 18:34:29

Я почав робити деякі Румунська станова тяга (Рфлс) в тренажерному залі вчора, коли прийшов хлопець і сказав мені: "хлопче, ти робиш на негнущихся ногах тяга неправильно".

Мабуть ті два подібних вправ, так що моє запитання, Як виконати обидва з них з правильною формою, і які основні відмінності між ними з точки зору досягнутої м'язи?

+381
rwattstci 11 лют. 2016 р., 16:05:28

Я хочу швидко отримати гарну фігуру і м'язи. Я волів би витрачати 4 години в день в тренажерному залі. Я хочу взяти яйця, бекон, яловичина, баранина, картопля і пиво кожен день з надією я можу досягти швидкого результату.

Буде вище мені допомогти? або це марно? будь-які інші пропозиції, щоб швидко набрати хороший чоловік?

+357
Renfei Song 20 вер. 2016 р., 15:18:36

Ця стратегія виглядає як емуляція ефекту рогатки, пристрій, яке, в основному, бачить використовувати з людьми жиму важкої ваги (300+). Я не користувався цим пристроєм, але я розмовляв з користувачами, і вони рекомендували його, в основному, для боротьби з травму плеча. Коли відбувається травма плеча, особливо це стосується людей, видаляю такого роду Ваг, це стає важко робити важких повторень в рамках тренування і пошкодження плеча може стати обмежуючим фактором, а не сила людини. За даними про розподіл веб-сайту, рогатки (і, імовірно, група)

роботи по витягуванню з вами, як ви опустите вагу до грудей, потім, коли ви знаходитесь в нижній частині ліфт, пращ дає вам трохи додаткової пружиною, що дозволяє отримати вага знову і заповніть ліфт.

Один з користувачів, що я говорив з лавками 450+, і він сказав, що сумнівався спочатку продукт, а потім заявив, що це дозволило йому пропрацювати травму плеча, і його представників у 225. Якщо припустити, що ця стратегія групи є настільки ж ефективним, як рогатка, я б сказав, що це має сенс для використання при роботі з важкими повторень, особливо коли нещодавно отримав травму, але в інших випадках може надмірно зміну частин руху.

+346
christophem 23 трав. 2010 р., 12:15:11

Для втратити любов ручки: спробуйте бічний удар і бічної планки. Для підтримки нижній частині живота більше підходить: спробуйте фронтальний удар і коліно бігати,

Якщо ви додасте деякі інші кардіо як біг, це допоможе.

І якщо ви будете продовжувати з вашої здорової їжі і фізичних вправ, які повинні робити це.

+339
SuperB01 22 січ. 2012 р., 12:00:24

Я ходжу в тренажерний зал раз у 2-3 дні, і у мене гарну статуру, крім мого жирного живота. Зараз я почав бігати щодня протягом півгодини. Але деякі мої знайомі підказали мені, що я повинен припинити працювати, тому що це також зменшить ваші інші м'язи(наприклад, груди і плече і т. д.) З вашого живота жир. Я працював дуже важко, щоб отримати деякі м'язи, і тепер я хвилююся чи це дійсно зменшити наші інші м'язи, так як він зменшує жирові відкладення на животі, запустивши. Якщо це так, то які інші вправи, які я можу зробити, щоб зменшити мій жирової живіт. Також я хочу запитати, чи ходить на нормальній швидкості допоможе зменшити жирові шлунка.

+301
user19380 8 жовт. 2011 р., 02:46:21

Я хотів би запропонувати вам, щоб потрапити в магазин, де працівник є бігун на себе.

У мене струму кросівки ("saucony") з магазину. Ви платите трохи більше, але досвід бігун на довгі дистанції, який керував собою-безцінне.

Наприклад (в моєму випадку) він дослідив мої старі кросівки і сказав: "О, так, вам потрібна взуття, яка захистить вас від виконання на зовнішній ніг". Це те, що я не знав би, і він знав, лише глянувши на мої старі черевики.

Маленька підказка: на більш твердій землі ви біжіть далі, тим м'якше ваші підошви повинні бути. Слід працює взуття є, швидше за все, для м'яких лісової землі, так триматися подалі від них, вони занадто жорсткі.

Я дуже рекомендував би отримати правильне керівництво професійний бігун.

Редагувати:

JohnP відзначив деякі великі статті про амортизації взуття, незалежно від ціни і бренду, і т. д. Проте, я як і раніше вважаю, що професійний бігун може вам взуття, яка (принаймні частково), коригує ноги постави запущеної стиль (який я не хотів би пропустити більше). Спасибі, Джон!

+282
Laeeq Asghar 16 бер. 2019 р., 17:40:03

Я досі отримуємо Домс час від часу, особливо після тривалого бігу (15 км і більше). Ходьба і правильне охолонути після бігу завжди допомагає мені, деяке світло розтягування також проходить довгий шлях.

Також... ABFR (завжди бути завальцювання піни)

+272
Jason456 16 жовт. 2014 р., 08:12:08

Найпростіший відповідь, щоб знайти те, що вам подобається робити, що робить вас більш активним, ніж зараз, а потім робити. Може бути, він працює з друзями, займатися спортом, або літаючий змій, або армрестлінг. Не важливо , що це, як це:

 1. Витрачає більше енергії на регулярній основі, ніж ви робите зараз, і
 2. Щось вам сподобається та мотивовані, щоб продовжувати
+262
myPie 22 черв. 2013 р., 13:04:16

Я не піду на тягу відразу. Так, вони гарні, але високі шанси, що ваша поза має проблеми, ваші мобільність знижується і в результаті свого виконання ДЛС буде смоктати.

Акцент на розтяжку і спробувати йогу або інші заходи, що для роботи на цьому поставу і міцність серцевини. Крім цього, будь-які регулярні тренування-це хороша розминка для всіх, ті ж правила застосовуються.

+174
Cooldude 23 вер. 2016 р., 15:25:42

М'язи плеча, які віддають в широку форму, в першу чергу дельтоподібного м'яза. Це м'яз, яка утворює основну частину плеча м'язової маси, з трьома головами (передня, медіальна і задня), яка вставляє на плечової кістки.

Ця м'яз є головним чином бере участь у відведенні плеча, або в русі верхньої частини руки назовні від тіла. Тому для купання, всі традиційні гонки ходів (передній/австралійським кролем на спині, брасом і butterfy), будуть працювати плечі.

Є деякі відмінності, і речей, щоб розглянути, однак.

 • Кроль на грудях - буде в основному працювати на фронтальну (передню) і медіальної (середньої) частини дельтоподібного м'язи, і більшу частину ходу, де м'язи використовується, в той час як рука знаходиться в повітрі, тому мінімальний опір і багато-багато повторень.
 • Метелик - один з двох ударів з максимальним діапазоном руху для передніх і середніх дельтоподібних м'язів, із залученням задньої (задній) дельтовидні м'яз на початку підйому руки (руки виходять з води). Цей хід має тенденцію бути трохи більш вибухонебезпечною, ніж інші, оскільки обидві руки з води, в той же час і необхідності дуже швидко відновити на фронт.
 • На спині - інші-тактний з довгою ROM, і той удар, який буде (можливо) працювати задні дельтоиды найбільш, як всі рухи вгору і назад.
 • Брас - цей хід разом з метеликом буде працювати на передній/середній частині плеча досить сильно, так як відновлення інсульт знаходиться під водою, а значить, і проти опору. Метання чи це буде працювати дельтоподібних більше, ніж метелик.

Як JJosaur вказує, однак, під час купання дасть вам достатньо визначеними плечі, він не збирається шар плит м'язи над областю плеча. Частина тієї причини, що плавці з'являються такі величезні плечі з-за великого латів і крайні звужуються в талії. Крім того, враховуючи акцент на передні/середні дельти, багато плавці здаються спад плечі, тому що передню частину м'яза пересилює ззаду і тягне плечі вперед. Якщо ви багато плавати, ви повинні доповнити сухий підготовки землі.

+164
rpcorb 20 груд. 2014 р., 05:23:33

Зробити багато віджимань :) це виглядає як кульгава рекомендації, але це правда. Будь ласка, подивіться на ГТГ : змастіть ПАЗ.

Я не міг зробити 3 діпи @ 93 кг маси тіла. Після робити багато віджимань, я роблю 30 повторень @ ваги. Але, будь ласка, робити правильні віджимання, що трицепс Віджимання. Ви можете подивитися Мартін Руні, він є експертом в S&С.

Удачі.

ПС: Я використав, щоб зробити багато віджимань, як 200-300 разів. Багато повторень наборів 10-15-20. Я б порекомендував вам спробувати різні варіації, зніманням, в AMRAP це. Отримуйте задоволення робити те, що, в кінцевому рахунку, ваше число буде збільшуватися.

+161
SRhm 2 бер. 2019 р., 09:43:27

Ігнорувати негативні коментарі тут. Це відмінний інструмент для протискиваюсь плато! Але я думаю, що ви може бути занадто екстремальним. Нерівномірні навантаження повинні лише злегканеврівноважений. Наприклад: 20кг на одній стороні, 19кг з іншого. Очевидно, будьте впевнені, щоб перейти на іншу сторону, щоб обидва працювали рівномірно.

Найкраще тут це подумки зосередившись на світлій стороні ліфта, намагаючись ігнорувати той факт, що інші трохи важче. (Розум над матерією).

Що стосується 8кг з одного боку і з іншого? Звучить, як травма уповільненої дії.

+159
dranoel siram 29 квіт. 2010 р., 02:51:58

Фон: я не найсильніший дитина, ще не як дорослий ... і я не любить бігати, стрибати, як я затрахался швидко та/або сторони-біль/стібка. В цілому я уникав напружуватися.

Одного разу, коли мені було близько 10 років, я пам'ятаю, як бігла додому зі школи і не виснажена, на всіх. Це було близько 1 милі. Як правило, я можу отримати тільки можливо, 1/3 милі, перш ніж я захекався і довелося йти пішки.

Це дійсно здивувало мене, і я спробував повторити його кілька разів без успіху.

Він відчував, як ніби моя Страйд + серці + подих були всі в "синхронізувати", образно. Але я не міг з'ясувати, як "синхронізувати" їх.

Питання: чи є термін для цього? Та/або навчання, щоб поліпшити його?

+137
user211284 5 січ. 2020 р., 20:17:05

Я зараз 40. Я зробив деякі підняття тягарів близько 15 років тому і це було весело. Зараз я повернувся до нього, зосередившись на міцність і збільшення м'язи. Я, очевидно, не плануєте стати Містер Олімпія, але я вважаю, це набагато веселіше робити вправи з метою стати сильніше і широченними плечима.

Я не знаю, якщо це може бути суб'єктивне враження, але я не пам'ятаю, скільки треба часу для відновлення після важких тренувань (на 3-й день після плечі і дельтоиды навчання я все ще відчуваю це).

Чи є якась взаємозв'язок між часом, необхідним для відновлення і вік? Це важливо: ваші м'язи не повинні рости, якщо ви не дозволяють їм відпочивати досить довго, а саме хоча б пару днів між тренуваннями, коли ви знаходитесь в ваших 20-их. Якщо часу потрібно більше (тоді скільки?) для людини в його 40-х років, то звичайно для міцності і збільшення м'язи не будуть працювати, і ви повинні якось адаптувати їх.

Крім того, будь-які інші поняття про те, як адаптувати процедури в кілька постарілий організм (ну, крім того, що більш ретельно і прогресивно зі збільшенням ваги, звичайно) вітаються. Може вона працювати, якщо я просто використовувати нормальні тренування і вставки додаткових днів відпочинку (дні м'яка аеробна робота) між ними?


Пізніше редагувати:

З відповіді нижче Беріна Loritsch, а також від іншої відповіді я поступово усвідомлюють наступну річ: принаймні, у віці 40 років, він буде набагато корисніше перестати турбуватися про це і просто піти в спортзал і працювати на знос, як у пеклі!

Але в будь-якому разі, питання цікаве, і я готова прийняти самий корисний відповідь.

+34
98987656765 13 лип. 2019 р., 19:11:10

Як я вже сказав у коментарях, ми не можемо діагностувати це, але рада, що застосовується повсюдно буде , принаймні відпочити, поки біль не вщухне. Ви праві, що це, ймовірно, пов'язано з вашим підйому.

Зараз я спробую дати деякі медичні поради, пов'язані з вибором вправ і форма.

З вправ, які Ви списку, найімовірніше, буде причиною болю є розширень трицепсів. Вони відкритої кінетичної ланцюга здійснення кількох спільних м'яз (трицепс), які ізолюють лише одна з його функцій (розширення ліктя). Коли ви знову почати, я б запропонував замінити їх лежачи трицепс розширень, пояснюється в цьому відео Марк Rippetoe.

Єдиний трицепсів робота, що ви робите віджимання, які дуже складно зіпсувати, але ви все одно повинні опублікувати відео, щоб хтось ще перевірити, що ви використовуєте правильну форму або запропонувати зміни, щоб полегшити біль в лікті.

+13
Mo Marwan 10 лип. 2011 р., 06:55:48

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil