М'язистий хлопець завів телят стали носити відра з водою вгору і вниз по сходах в державній в'язниці?

Один мій знайомий, в той час як відбуває тюремне покарання, стверджує, що він зміг побудувати свою литкових м'язах, несучи важкі відра з водою вгору і вниз по сходах. Це можливо?

+89
Gustavo de Andrade 30 черв. 2015 р., 21:21:48
26 відповідей

Стоячи пліч-о-прес є набагато більш вигідним, ніж сидіти самій. Це не означає, що сидить одна марна для людей з обмеженою рухливістю або хто намагається виділити тільки одну групу м'язів.

Поки стояли, ваш організм здатний активувати стабілізатор м'язи спини, а руки витягніть вгору.

Використання підтримки спини при сидячому плечового пояса можуть призвести до несправності рекрутування м'язових груп.

Якщо ви плануєте використовувати сидячи для плечового пояса, я б радив вам зробити це без підтримки спини. Не забувайте використовувати ці АБС це позбавить вас хребта!

Крім того, використання ніг в положенні стоячи для жиму від плечей-це не зрада. Він використовує все тіло і допомагає розвивати вибухонебезпечність.

+993
Balint Pato 03 февр. '09 в 4:24

Зараз я роблю 5х5 тренування 3 рази на тиждень. Проте я хочу, щоб тренування частіше (може, 4-5 днів в тиждень).

Мій нинішній звичайної тренування-це щось на зразок цього:

Понеділок (присідання, станова тяга), середа (жим лежачи, накладні преси, Бент-більше рядків) п'ятниця (присед і тяга раз)

Оскільки присідання і станова тяга тренування багато верхні м'язи тіла, змінюючи мій нинішній розпорядок щось на зразок нижче буде вважатися за навчання?

Понеділок (Присідання, Станова Тяга), Вівторок (Жим Лежачи, Накладні Прес), Четвер (Присідання, Станова Тяга) П'ятниця(Жим Лежачи, Бент-Більше Рядків)

Я роблю невеликі вправи ізоляції після виконання основних вправ на кожному тренуванні.

Так що ви думаєте спільноти? Буде великих рухів комплексу вправ занадто багато для мого тіла, щоб обробляти по 4 дні в тиждень?

+915
user12479 1 серп. 2011 р., 02:55:54
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене є 30 час кола/спліт пам'ять секундоміра, що я отримав для виконання спринтів. Я думав, що це буде трохи більш зрозумілим, але не схоже, секундоміри дійсно хотів захопити те, що я намагаюся зробити?

Я просто хочу, щоб захопити тільки спринт свій час окремих кіл. Не як сукупний час. Я не хвилює моє загальне час або відстань. Тому, коли я повертаюся в пам'яті я можу побачити мої спринти спина до спини, так що я можу поліпшити в наступний раз.

Зараз єдиний спосіб я можу зробити-це свого роду "Хак"

Встановіть його в режим кола:

Натисніть Пуск - > Виконати мій спринт --> натисніть коло/скидання --> коло 1 з тактовою частотою 02"30 --> одразу натисніть Старт/Стоп --> коло 2 з тактовою частотою 00"20

Після того, як я це роблю все, що мені потрібно зробити, це натисніть Старт/Стоп, і вона почне відстежувати мої спринти, як я хочу. Але чи є спосіб зробити це без проходження через цей "Богус" жлуктити 2? (Я напівжирні)

Чи має це сенс? Я занадто багато прошу від мого секундомір? Я зовсім не любитель легкоатлетичних так що я не дуже впевнена, як це роблять професіонали, не приносячи один і буфер обміну.

+897
Electro Intellect 10 серп. 2017 р., 03:10:31

Для того, щоб зробити відчутний приріст сили, треба поступово додавати вагу. Без штанги або машини (ІК!), це складно. Ваш регульований гантелями перестануть генерувати навчальні пристосування в дуже короткий проміжок часу.

На мій погляд, краще, що ти можеш зробити, це піти в тренажерний зал. Просто зробити її пріоритетною.

Наступна найкраща річ буде купити стійки і стійки для присідань, і зробити програму як стартову силу.

Якщо ви не знайшли підходящий для себе стійки для присідань у вашу квартиру, може бути, ви могли б ще зробити програму Олімпійських підніматися, використовуючи досить легкий вага, що вам не доведеться коли-небудь кинути штангу.

Без штанги буде дуже важко тренувати нижню частину тіла. Ви все ще можете отримати досить трохи сили верхньої частини тіла просто робити зважені підтягування і провали. Одні тільки ці дві вправи дають досить повну програму для верхньої частини тіла. Я б порекомендував збільшення повторень, поки ви не можете зробити 3 підходи по 8, потім збільшувати вагу на 2,5 кг і зробити 3 підходи по 5. Працювати ваш шлях назад вгору і повторіть процес.

Ще один варіант вправ з власною вагою, де замість додавання ваги ви ставите себе під все більш механічно невигідній позиції. Наприклад, для тренування грудей, передніх дельт і трицепсів ви можете робити віджимання. Щоб зробити віджимання складніше, ви можете зробити псевдо планш віджимання, потім планш, планш потім віджимання. Ви можете також отримати неабияке задоволення від майстерності класних навичок, як це, на додаток до збільшення міцності. Це досі проблема не ефективно тренуючи тіло. Я рекомендую ваги фітнес сабреддита як джерело інформації.

+870
Ishwarya Prasanna 21 трав. 2017 р., 22:02:42

Перш ніж я почав підніматися і їсть більше калорій, ніж я горю, я погриз шість АБС пакет... напевно тому, що я граю в бейсбол і робив віджимання і присідання... але тепер я піднімаю і їм, і вони, здається, повільно йде... як я навалом і тримати свої м'язи видно одночасно?

+797
Talal Almabrouk 12 черв. 2012 р., 04:45:24

enter image description here

Після моєї звичайної 4 комплекти летить, я роблю ще один підхід з важким вагою розтягуючи мої грудні м'язи так довго, як я можу як вкладене зображення, розтягнення може тривати від 10 до 15 секунд в залежності від ваги, який я використовую.

Я хотів би вашої критики на цей стретчинг тренування мій. Я хотів би знати, наскільки безпечна ця тренування в довгостроковій перспективі.

+787
goseyelok 23 лип. 2014 р., 09:23:41

Коротше кажучи, немає. Існує щось, відоме як біо-доступністю, яка по суті означає, скільки матерії є насправді всмоктується. Так, що холодопродуктивності вітамін має всі ці хороші речі в них не значить, що все це буде використано стільки ж вітаміну буде в фруктів/овочів.

Дати декілька пов'язаних, наприклад (але не ідеально) біо-доступність;

"Дослідження показали, що надмірна кількість цукру або глюкози, в організмі може перешкоджати засвоєнню вітаміну С. В 1970-х роках вчені встановили, що цукор і вітамін С мають схожу структуру і проникає у клітини, використовуючи той же шлях, перенасичення рецепторів."

https://blog.livonlabs.com/vitamins-and-nutrients/sugar-vitamin-c-intake/

Примітка: Я настійно рекомендую проти покласти цибулю в пюре.

Примітка 2: я не кажу, що мульти-вітаміни/добавки не корисні.

+770
adinath kinge 19 лист. 2011 р., 12:56:22

Плескати віджимання

У цій вправі ви приймаєте упор лежачи, потім виконує пуш-ап вибуховим чином, початок верхню частину тіла від землі, щоб висоти, де учасник встигає плескати руками те місце їх руки назад на землю у вихідне положення старт. У цій вправі учасник продовжує виконувати повторення, поки є втрати в техніка.

Віджимання потужність з коліна

У цій вправі учасник стає на коліна на землі з їх вертикальні і тіла їх хребет в нейтральному положенні, потім учасник падає вперед (зберігаючи хребет в нейтральному положенні), приклавши руки до Землі в пуш-ап положення, потім вибухоподібно виконує пуш-ап, штовхаючи своє тіло назад вихідне положення старт.У цій вправі учасник продовжує виконання повторень до тих пір, поки учасник не зможе змусити себе повернутися до початкової позиції і до є втрати в техніці.

Жим-жим викинути

У цій вправі учасник встановлює Сміт-машина, а якщо робити регулярно Жим-жим, учасник потім відкриває бар і опускає штангу на грудей у швидкому темпі, потім вибухоподібно штовхає штангу в повітря (і рук), намагаючись досягти висоти в барі, як це можливо, потім сідає на бар. Збільшуючи вагу штанги призведе до втрати швидкості і висоти, кожен раз, коли ви збільшуєте вага штанги, ваші 2 основні цілі будуть працювати на компоненті швидкості і працювати над досягненням тій же висоті досягнута з попереднім легким вагою. Якщо вага занадто важкий буде бути помітної втрати в швидкості, висоті і техніку.

Горизонтальні пуш-прес

У цій вправі учасник тримає ББ на висоті грудей, стоячи в ширину плечей позицію.

1) учасник потім вибухоподібно диски ББ по горизонталі при ж часу водіння ліву ногу вперед і праву ногу назад у бойові позиції.

2) учасник потім вибухоподібно тягне штангу на груди, а на водночас вибухоподібно повертаючи ноги на ширині плечей позицію.

3) учасник знову вибухоподібно диски панель горизонтально це час права нога рухає вперед і лівої ноги повернені назад у бойові позиції.

4) Ця послідовність повторюється знову і знову

У цій вправі учасник або працює на максимальних повторень (силова витривалість), заважає, коли є втрати в техніці, або працює в напрямку заданому діапазоні повторень. Збільшення ваги СТ призведе до втрат у швидкості, учасник також знайти його важче, щоб мати можливість постійно тримати планку на висоті грудей, як гравітація постійно тягнуть планку вниз. Кожен раз, коли ви збільшуєте вага ВВ ваша мета буде працювати на компоненті швидкості зберігаючи бездоганну техніку, якщо додатковий вага занадто важкий, то буде помітної втрати в швидкості та техніці

Для вимірювання потужності поставити

Метання штовхання в той же манера, в якій ви кидаєте пунш є відмінним засобом для вимірювання пробивної сили, якщо відстань, яку ви кидаєте штовханні ядра зростає і ви ще в змозі тримати хорошу форму, то ваш пробивної сили також мають росте. Штовхання ядра метання у тому ж порядку, в якому ви нанести удар-це також відмінна вправа для розвитку максимальної сили аналогічним чином можна використовувати 1ПМ в тренажерному залі для силових тренувань. У цій вправі учасник приймає православний-бойові позиції і тримає штовханні ядра в праву руку, впираючись у штовханні ядра проти їх щоки. В потім учасник вибухом кидає штовханні ядра, як якщо б вони кидали вірно хрест з положення стоячи, повертаючи їх верхню частину тіла проти годинникової стрілки, кинувши своє праве плече вперед, витягаючи своє ліве плече назад. Важливо, що метод, який використовується, щоб кинути штовхання ядра є так само, як метод, використовуваний, щоб кинути правий крос. Продовжувати цю вправу просто й ефективно, тримайте ноги писчебумажными і не використовуйте непотрібний імпульс, щоб допомогти вам у метання штовхання ядра. Те ж вправа повторюється з протилежного боку тіла, використовуючи ліву руку кинути штовхання ядра, ніби кидаючи лівий крос від лівша боїв позицію.

Постріл ставить приходять в діапазоні розмірів йдуть від 2 кг до 8 кг з кроком 1 кг. Почніть з 2 кг штовхання ядра, що становить приблизно шість разів вага 12- унцій боксерські рукавички, як 2кг штовхання ядра значно важче, ніж 12 унцій боксерська рукавичка, буде значна втрата швидкості, при якій штовханні ядра впадає в порівнянні зі швидкістю, при якій правий крос викидається з 12 унцій боксерські рукавички на. Спочатку ваша мета полягає в тому, щоб працювати на компоненті швидкості зберігаючи бездоганну техніку, якщо швидкість, з якою ви кидаєте удар покласти збільшує тоді дистанція метання буде зростати, що у свою чергу означає що вихід вашої влади, також збільшилася. Кожен раз, коли ви перейти на більш важкі штовхання, мети ваших тренувань буде прагнути до досягнення тієї ж відстань кинули з попереднім легкі штовхання ядра, якщо штовханні ядра занадто важкий там будуть помітні втрати в техніці і швидкості та відстані.

+744
Bogdan Jensen 14 трав. 2016 р., 09:45:59

Я була на велосипеді з групою, це не particularlly важко їздити, і це не було страшенно жарко. Під час перерви один з вершників не добре виглядати на всіх і зазначив, що він не почував себе добре. Ми запропонували йому попити і трохи їжі, якої він відмовився.

Тепер там можна було нескінченну кількість речей неправильно з цим хлопцем, але він підняв питання в моїй голові...

Які симптоми дегідратації і можна візуально визначити, якщо хто-зневоднена?

+685
Naveed Ullah 18 лют. 2018 р., 23:50:26

Литкового двох-зчленовані м'язів, з її походження на виростків стегнової кістки. Згинання коліна є частиною того, що він робить. Ось чому ви зазвичай повинні dorsiflex гомілковостопного суглоба при прокладці скручиваемости ноги, так що ви не вводите активний недостатності, затягнувши ікри в обох суглобів відразу. В роботу підколінні сухожилля у відриві від теляти, ви можете тренувати їх через інші спільні їх замість хреста, розширюючись на стегнах, а не згинання коліна. Це румунська тяга.

+660
Suhaib Farooq 2 лип. 2017 р., 07:46:43

Я студентка, навчаюся в хорошій школі у Силіконовій долині. За літо, я почав працювати, і я продовжував протягом майже двох місяців, поки мій пішов у школу. Тепер, коли почалася школа, Я вважаю, це дійсно важко викроїти час у будній день, щоб піти в спортзал і тренування, з-за домашки і лекції. Тим не менш, я знаходжу час по п'ятницях і вихідних, але я не впевнений, як отримати компенсацію за весь тиждень тільки три дні.
Ось мій план:
Робити два тренування підряд в один день, і прийняти "перед тренуванням" після закінчення першого тренування, так що я можу мати енергію, щоб робити другу тренування. Це хороший підхід?

+660
David Herrero 26 черв. 2014 р., 01:27:13

Ваші стегна в найбільш сприятливому з упором на дві окремі групи м'язів, які вимагають окремого вправи до мети. Ці дві групи будуть ваші квадрицепси ("каре"), який чотири м'язи на передній стороні стегна і стегна, які являють собою групу м'язів і сухожиль на тильній стороні стегна. В якості бонусу, сідниць часто беруть участь у багатьох жижки вправи. Для того, щоб ваші м'язи рости, ви повинні працювати з ними (або близько до) несправності в набір, і 2-3 комплекту в день 2-3 рази в тиждень має бути достатньо, щоб побачити результати.

Кращі вправи для квадрицепсов

  • Присідання пістолетиком: тому що це вправа використовує тільки одну ногу за один раз, він може дати вашої квадрациклів хороший виклик і стимул для зростання. Легше варіантів включають "лава дно пістолет на корточках", і "присідати левітації".
  • Спліт присед хмелю: це буде більш динамічний варіант для каре. Це допоможе навчити для вибуховість більше, ніж форма.

Кращі вправи для стегна

  • Глют хам Райз: єдиний трюк, щоб робити цю вправу без обладнання-знайти спосіб закріпити ноги на місці. Будь то друг, меблів, або все, що відбувається навколо, це буде найкращим варіантом тіла для тренування стегна.
  • Слизький міст завиток поверх: цього теж приходить з уловом, вам необхідно знайти як слизька підлога і надіти шкарпетки. В іншому випадку, це дуже доступне вправу.
  • Хіп-бакси: це остаточний варіант, хоча і менш складні, ніж інші. Слід також відзначити, що це в першу чергу вправа на сідниці, але і стегна, звичайно, тут також працює. Ви можете спробувати робити один варіант для ніг, щоб зробити їх, щоб досягти відмови у межах більш відповідного діапазону.
+596
Jiu 3 жовт. 2016 р., 15:11:20

На мій погляд, ці глави ремені виглядаєш досить нерозумно. але ви могли б спробувати це, якщо ви не хочете, щоб купити один, ви завжди можете зробити одну маленьку тарілку, мотузка і пов'язка або жилет, прив'язаною навколо вашої голови і т. д. Може бути, ви могли б використовувати як-то діапазони опору?

Як правило, тягнеться і працювати мобільність буде творити чудеса, такі речі, як обертання шиї, розгинання/згинання, підборіддя. Глава ліфт хрускіт

Майк Тайсон хвацько було величезним декольте і тренувань з вправ, як рол шиї/шиї мосту, але якщо ви спробуєте це зробити, будь ласка, будьте дуже обережні і дотримувати строгу форму, як ви можете серйозно поранитися.

Переконавшись, що ви потрапили в пастки і на спині день дуже важливий, оскільки він допоможе підтримувати шию і спину тримати ваш хребет захищений.

+491
Jimmie Dale Vanhorn 21 груд. 2019 р., 23:00:30

Коли я вагу частіше сам, я розумію, що я коливатися кілька фунтів тут і там. Я ніколи не можу здатися, щоб отримати точні свідчення, які я можу порівняти з іншою.

Є час доби, яке ви у вашому "найреальніший" вага? Ти пропонуєш мені просто сам вага приблизно в той же час кожен день (вранці або перед сном?).

+362
GenericUsrnme 26 трав. 2012 р., 10:30:44

About.com є хороша стаття про щиколотки/ходьба ваги. Вони оцінюються наступним чином:

Додавання маси дозволить вам спалювати більше калорій за милю, але тільки близько 5-8 калорій в милю за кожні 10 кг додається. Порівняйте це з прогулянки на чверть милі - це 100 кілограмовий людина спалює 15 калорій у чверть милі, в легкому темпі, в той час як 200 кілограмовий людина спалює 30 калорій. Це тільки займає більше 5 хвилин і не зростає ризик травм.

Це схоже на питання про ходьбі вгору по сходах, де я підрахував, що додаткові калорії просто не варто. Це не привід, щоб перестати ходити по сходах, замість цього ви повинні розуміти, що всього 1000 кроків у день просто недостатньо фізичних вправ.

Збільшуючи навантаження з навіть 20% вистачить лише еквівалент 1200 кроків, в той час як ви, ймовірно, повинні призначатися 10.000 кроків. Як ви можете бачити, що ти майже на порядок відстає на кількість вправ ви повинні отримувати і просто додавання ваг не збирається скорочувати його.

Тому моя порада буде не використовувати ваги, але знайти більш 'відмазки' більше ходити пішки протягом дня.

+312
Black Blade 25 груд. 2014 р., 09:47:25

ну, напевно, найкраще, що ви можете зробити, і я роблю це, щоб тримати в умі ваші цілі я відвідую кожні вихідні моя мама і вона любить готувати речі, які не зовсім безпечні, що я роблю, я обмежую себе і намагаюся взяти здорову частину того, що вона готувати (курка, брокколі і т. д.).

коли я не можу застосувати свою дієту для відпочинку або різних circunstancies я застосувати це до себе:

"якщо він зростає або ви можете вбити його, ви можете записати його "

+298
anyta1611 5 квіт. 2018 р., 12:11:56

По-перше, я повторю коментар Алека. Якщо ви були діагностовані з спинальний стеноз, вам слід звернутися за консультацією до кваліфікованого терапевта. Крім того, ви можете отримати ще одна думка і МРТ, так як рентген не кращий показник спінального стенозу:

Рентген може показати лікарю різні ознаки, пов'язані з хребта стенозом, включаючи втрату нормальної висоти міжхребцевого диска, наявність кісткових наростів (остеофіти), і нестабільність хребта (порушення руху між хребцями). Остаточний діагноз поперекового відділу хребта стеноз зроблена МРТ (магнітно-резонансна сканування) або КТ (комп'ютерна томографія або аксіальна комп'ютерна томографія). Це більше додаткові тести, які використовуються для візуалізації нервів у нижній частині спини і виявити, якщо вони стискаються з поперековим спінальний стеноз. (http://www.medicinenet.com/lumbar_stenosis/page4.htm)

Однак, сказавши це, і, як хтось, хто мав досвід з свій стан, я можу запропонувати вам кілька порад. Я хотів би застерегти вас, щоб не бути занадто агресивним у своєму одужанні. Як я зазначав у своєму попередньому питанні, спинальний стеноз-це загальний термін для звуження спинномозкового каналу. Зазвичай вона представлена як грижа, або випинання диска. Диск вибухає в спинномозковий канал, викликаючи компресію нервових корінців. В результаті симптоми можуть бути виснажливими.

З мого досвіду, біг може бути протипоказаний у своєму нинішньому стані, тому що сила, що діє на хребет і надалі буде додати до будь-якої існуючої компресії хребта. Я б порадив вам шукати менш агресивні вправи, як плавання або ходьба. Крім того, якщо ви ще не запустили програму, лікувальні розтяжки, це те, що ви повинні розглянути, під керівництвом фізіотерапевта.

+288
Jake Magee 6 груд. 2011 р., 21:23:53

Я хотів би зробити 'літній Преображення' за цей літню відпустку (я впевнений, що це не нова концепція). Я чоловік, 16 років, 5'9, і 167.5 фунтів. Я не надмірна вага, але я отримав товстий живіт, і я волів би мати 6 кубиків, ніж 6 фунтів (хто не?).

Я нічого не роблю в червні, так що можливість повністю контролювати об'єм/тип споживання їжі і фізичних вправ повністю в моєму розпорядженні. У мене майже стільки ж часу в липні, мінус кілька тижнів для відпочинку. Я не знаю, скільки кілограмів мені потрібно втратити, і я не турбуюся. Я просто хочу позбавити себе від усіх (зайвий) жир і отримати м'язи.

Я теж дивлячись на P90X, тому що у мене є 90 днів і усі відгуки я читала про нього кажуть, що це законно і фантастика, Ви просто повинні дотримуватися його.

Будь-допомогти?

+286
Juyal Lata 16 лист. 2017 р., 08:55:29

Мені сказали, що хороший рада для подолання початкових хапаючи ротом повітря, коли через фрістайл/кроль-це видих у воду протягом перших декількох ударів, потім нормально дихати після цього. Це працює для мене. Мій особистий гід температура для надягання латексу шапки менше, ніж 16 градусів за Цельсієм, що відбудеться пізніше цього тижня на Брокуэлл Лідо!

+236
ki tana 18 лют. 2010 р., 07:42:52

Це 1 питання, який завжди був у моїй голові з тих пір, як я почав намагатися їхати від жиру і ожиріння м'язові і здоровий вагу. Якщо у мене живіт болить чи вниз і відверту біль, я не буду робити вправи на прес. Я буду іноді робити присідання для того щоб скинути газ, якщо випорожнення не допомагає. У рідкісних випадках, що у мене обидва кишкових та шлункових газів, іноді якщо у мене є випорожнення і мій торс під кутом 45 градусів від тазу зайві внутрішньочеревного тиску виштовхує газ з обох кінців.

Але є 1 річ, яка в мене кожен місяць, що змушує мене хотіти відмовитися від занять мого живота, поки вона не пішла. Це менструальні болі. Болі овуляції я вам пізно ввечері в поєднанні з нудотою, і це після будь-якого вправи так овуляції не зупиняє мене.

Але менструальні болі можуть виникати в будь-який час доби і будь-який розумний час відносно початку мого періоду. Ось чому я не займаюся спортом, хоча я на своєму терміні(або, принаймні, поки у мене судоми).

І ось мої міркування, чому я не повинен проявляти, коли у мене менструальні болі:

Матка-це м'яз і як будь-який м'яз, вона скорочується. Простагландини скласти договір матку більш сильно, і це викликає ендометрію, щоб отримати ішемічної що в кінцевому підсумку призводить в свій термін.

Ці скорочення матки я іноді можу відчувати себе на вершині судоми і я знаю, коли у мене перейми, коли біль посилюється протягом декількох секунд.

Якщо я виконую свій абс в той час як моя матка скорочується, це може привести мене до більш маткові болю, яка змусить мене припинити вправи тому, що зовнішній тиск на м'язи живота покладіть на матці зробить його контракт більше під час тренування, ніж до або після. Здійснюючи мого живота, коли я не на мій строк насправді може зменшити кількість біль, яку я відчуваю матки до того, що за кілька місяців мої періоди може бути безболісним або, принаймні, не настільки болючим, що я відчуваю сутички. Я думаю, ви могли б сказати, що він тонізує матку.

Тому я не думаю, що я повинен здійснювати свої ABS, коли у мене менструальні болі. Але це насправді правда, це моє право міркувати?

+160
Oleg Bezkorovaynyi 16 квіт. 2017 р., 10:30:13

Один з моїх зап'ясть слабше інших. Я працюю над зміцненням обидва мої зап'ястя, але я хочу захистити своїх слабких зап'ясті, коли я тренування. Я повинен використовувати обхоплює зап'ястя на слабкі зап'ястя або обидві руки?

+153
Jay A K 16 лют. 2012 р., 04:37:57

Я хочу додати біг в мій щоденний графік, але у мене виникли проблеми, вирішуючи, як часто і як довго досить, щоб досягти прогресу на шляху до схуднення. Я чула, що якщо багато бігати на перший, то ви здаєтеся і зменшити суму, ви могли б замість того, щоб набирати вагу.

Раніше я бігав по годині щодня протягом близько двох тижнів, але тепер я біжу по непарних днях на тиждень або бігаю один день, то я не бігаю два дні і знову!

Що мені потрібно знати, як часто, як мінімум, я повинна працювати в тиждень, щоб отримати "оптимальний" вага-втрати ефекту?

+149
Christopher Chang 7 серп. 2016 р., 17:30:24

Залежить від вашого типу статури. Щось між крайніми низька панель і висока планка, що дозволяє піднімати більший вага без травм.

+138
Antonio Davis 31 серп. 2016 р., 21:09:12

У мене була операція на плечі. Це значно обмежує вправи, які я використовував для виконання в тренажерному залі. Які вправи можна робити з однією рукою?

+76
Sergil Machado 16 січ. 2015 р., 01:42:27

Я не бачу великого сенсу робити вправи спеціально для цієї проблеми. Я б просто зосередитися на мертвого повісити підтягувань. Ви будете ставати сильнішими з тими. Питання ось невідповідність між вашою думкою і продуктивності ("я можу зробити 15 chinups") і "зменшилися" продуктивність у відповідності зі стандартами вправи.

Якщо ви дійсно думаєте, що вигоди від фіксації цього конкретного питання з цілеспрямованої роботи, я зробив би видозмінена форма французики шаблон підтягування з паузами). Якщо 0 був унизу, а 100-кращих, може бути, я зроблю щось на кшталт:

  1. Початок о 0
  2. Перейти до 25 і пауза
  3. Перейти до 0, то перейти до 50 і пауза
  4. Перейти до 0, 100
  5. Перейти до 0 і пауза

Але якщо я це зроблю, я хотів би переконатися, щоб отримати досить повне підтягуючі обсягу реп теж.

+64
Mahfuz Morshed 22 вер. 2019 р., 07:30:32

Абсолютно брехливі, піднімаючись не вплине на ваш зріст. Ось які гени за. Однак для нарощування м'язової маси допоможе вам набрати вагу, вам просто потрібно з'їсти багато.

Якщо ви вже пробували їсть багато раніше, і це не спрацювало, значить, ви не достатньо їсте. Отримуємо приблизно 1 грам білка за фунт маси тіла і знайти собі хорошу програму для початківців на основі великих ліфта, щоб підняти деякі сили, ви будете набирати вагу.

+39
user300106 8 квіт. 2017 р., 17:06:58

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil