Висота шкарпеток і спорту

 1. Мені було цікаво, яка мета для деяких шкарпетки повинні бути з глибоким вирізом?
 2. Які шкарпетки підходять для які види спорту? Футбол/Футбол гравці носять довгі шкарпетки, в той час як деякі люди в тренажерному залі з низьким вирізом носити ті.

Спасибо та найкращими побажаннями!

+695
iin 8 вер. 2019 р., 09:56:06
32 відповідей

Я користуюся MyFitnessPal, щоб відстежувати харчування, & поїзд відстежувати мої маршрути. Обидва можуть бути синхронізовані разом, як добре! Для силових тренувань я використовую Evernote і його досить BA, ви можете asctually журнал тренувань на ручку та папір і просто сфотографувати його на додаток!

+968
Aswin Vinode 03 февр. '09 в 4:24

Протягом багатьох років, я боровся, щоб знайти тренажерний зал вчитель готовий дати мені те, що я шукав по всьому інету... вони завжди дивилися на мене, побачив, що я товста (я товста... 118kg прямо зараз, і 1,78 метра зростом), і зробити висновок, я повинен схуднути, і дати мені багато кардіо і багато машина на основі вправ з великою кількістю повторень (наприклад, 3 підходи по 25 повторень).

По-перше, мені здавалося гаючи часу, вони рідко змінює (тобто: я б після шести місяців використання ваг трохи вище, ніж там, де я почав), і кожен раз, коли я зупинився, він розстебнув всі 100%.

Нещодавно я знайшов в основному дерьмово зал (тобто: хрень обладнання, посередня обслуговування, не гумове покриття в будь-якому місці...) з викладачем готові навчити мене вільними вагами і серйозні важкі lifiting ваги, це був перший раз, коли я робив присед наприклад.

У цьому залі, я майже подвоїв вагу сум, які я використовував ВСІ вправи в 4 місяці, наприклад я пішов присідати з 20 кг у перший день до 80кг, що здоровий біцепси вправа, яку я забув як називається англійською, я в свій перший день на 5кг гантелі і складу з допомогою 14кг одна.

Потім я зупинився (після чотирьох місяців) з-за проблем perosnal, і не повернувся протягом 10 місяців.

Одного разу я відвідав тренажерний зал, і робив деякі вправи, і деякі з них я міг зробити, лише ледь менше, ніж я міг раніше (наприклад, коли я зупинився, я міг би зробити 44 кг жим лежачи, коли я відвідував тренажерний зал, що я міг зробити 38кг, а на наступному тижні в черговий приїзд міг зробити 42кг)

У мене питання: чому сила цілеспрямованої підготовки можна пропустити майже 10 місяців навчання і не набагато гірше, але коли ви робите типову тренування (що я поняття не маю, чому він полягає, крім втрати ваги) якщо ви пропустите спортзалі ваш організм отримує облажався?

+952
mashka1292929 25 вер. 2011 р., 22:50:54
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Одна головна причина втоми через брак припливу кисню до клітин. Таким чином, ви повинні переконатися, що ви правильно дихати (тобто. глибокий вдих і видих) і усвідомлене дихання. Є багато дихальних вправ (пранаями) на йозі. Роблячи це регулярно, воно регулює дихання і омолоджує кожної клітини в організмі. Пранаяма дає дуже багато інших фізичних і психічних переваг.

+925
user1550 16 жовт. 2018 р., 00:57:52

Вчора я закінчив гонку щорічний байк - 100км крос-кантрі їзда з 6000м загальна висот, що багато любителів (понад 2000) тут спроба. Для більшості людей це займає від 5 до 12 годин, щоб закінчити, і вона досить невибаглива. Це мій 6-й рік це роблю і при цьому я завжди умудряюся відчувати себе цілком нормально протягом 24 годин, деякі з моїх друзів з менш шліфування скаржаться на біль і нудоту протягом 2-3 днів. Що б бути кращою стратегією, щоб відновитися після цього? У тому числі:

 • Як зменшити болі в м'язах і суглобах і судоми?
 • Як лікувати inflamated ноги / сідниці?

Я уявляю марафон тактика відновлення можуть бути схожими.

+916
thias 24 лип. 2018 р., 21:56:10

У той час як "мінімальна комплектація" проти "немає обладнання", індійський клуб вправи з участю руки добре для розвитку вашого зап'ястя і передпліччя. Без формального клуби, будь палиці. Я використав, щоб зробити Ескріма, і коли у мене не було реальної палички, я б пішов на якісь більш вагомі циліндричний об'єкт я міг обернути мою руку навколо і поворотів. Я підозрюю, що ти отримаєш ті ж самі переваги, з більш гнучким інструментом, як гиря на мотузці.

+913
Kristi Cavazos 11 лют. 2019 р., 21:58:49
Нога (МН. стопи) - це анатомічна структура зустрічається у багатьох хребетних. Це кінцевий ділянку кінцівки, яке несе вагу і дозволяє локомоції.
+893
Shibil V 4 бер. 2014 р., 02:15:48

Я думаю, що ви повинні піти високої інтенсивності по 5 повторень і 5 підходів з великих м'язових груп з вільними вагами. Навіщо тобі потрібна м'язова витривалість або висока толерантність до молочної кислоти у вашому повсякденному житті? Проблема з робити вправи з вільними вагами і високою інтенсивністю, що можна легко собі травму. Але якщо ви почнете з невеликої ваги, так що ви отримаєте правильну техніку вам буде добре. Ви просто повинні збільшити вагу кожного разу. Є сайт називається stronglifts.com що я можу порекомендувати свою основну програму тренувань. Він зосередитися на високій інтенсивності. Якщо ви стаєте членом, він буде посилати вам по електронній пошті кожен день (приблизно з таким же повідомленням, так що у мене тепер unsubsribed) його тренувань включає в себе тільки дещо іншими засобами антицелюлітного комплексу, як, станова тяга, жим лежачи, присідання, гребучи все з вільними вагами. Ось відео процедур.

Існує дискусія про кращі вправи для життя. Я згоден з цим відповіддю про силу:

+888
user2768 13 вер. 2011 р., 01:26:19

Перейти з 3 х 50 хвилин. В додаток до того, що Міша сказав в коментарі, ви також повинні дозволити вашому тілу відновитися і виростити нові м'язи.

+848
horsse 12 черв. 2013 р., 14:21:53

Я почну з того, що я упереджена. Я використав, щоб бути туз сертифікований персональний тренер.

Ви не згадували про терміни, або, тяжкості вашої травми. Якщо травма відносно новий, я б порадив вам звернутися за допомогою до фізіотерапевта в першу чергу. Фізіотерапія може допомогти відновити діапазон руху і сили в травмованій м'язи або суглоба, а також забезпечити інші способи, щоб допомогти вам більш ефективно лікування.

Тепер, якщо ви вже бачили терапевт і були випущені, найняти тренера, в контексті реабілітувати травми, буде більш вигідним для вас. Сертифікований персональний тренер (CPT) буде працювати з вашим лікарем або лікарем в інституті програму, щоб допомогти вам продовжувати реабілітацію травми в безпечній та ефективній манері. В КПП може гарантувати, що ви виконуєте якісь медичні поради, і забезпечувати зворотний зв'язок з виконання вправ. Якщо ви спробуєте реабілітації ваша травма на свій розсуд, ви ризикуєте повторно поранивши себе, якщо ви виконуєте вправу, яке протипоказано для вашого поточного стану. Якщо ви можете собі це дозволити, а СРТ-це кращий підхід, щоб взяти.

+839
azeem ahmed 20 квіт. 2014 р., 06:18:46

Я опублікував деякі зі стандартних рівнянь моя відповідь: метаболічні рівнянь для анаеробних вправ?

По суті, якщо ви знаєте тривалість вправи, ваша маса тіла в кг, і небудь зустрічав результат вправи, або в середньому ваш тариф серця з допомогою фізичних вправ, а також оцінки та вимірювання інакше VO2max зрозуміти для себе, ви можете оцінити ккал/хв. Рис.

+799
Midnightjul 27 квіт. 2012 р., 19:25:51

Навчання ваги триває вже понад 100 років, використовуючи основні інструменти, такі як штанги, гантелі, гирі (спочатку гарматні ядра з ручками додається). Причина ви не бачите багато активних досліджень з цього питання є поєднання наступних чинників:

 • Які твори передається від тренера до учня протягом багатьох років.
 • Дослідження проводиться тільки при фінансуванні, і уряд не так захоплюється, що дозволяє оптимально спортсменів.
 • Доступ до елітним спортсменам дуже складно, особливо якщо мова йде експериментального навчання.

Основи того, що ми знаємо, і що може допомогти вам прийняти рішення про кращий підхід до набуття сили знайти в книзі "практичне програмування для силових тренувань" Марк Rippetoe і доктор Лон Кілгор. Основна частина експериментального навчання і fomalized програми складені на основі російської програми, тому що уряд було зацікавлене у тому, що робить оптимальним спортсмена.

Роблячи довгу історію короткою:

 • Зосередитися на цих складових ліфтів: накладні жим, станова тяга, присідання і жим лежачи
 • Додати вправи допомога по мірі необхідності
 • Достатня кількість відпочинку, необхідного для нарощування м'язової маси

Будь програмою, яка враховує всі ці фактори допоможуть вам стати сильніше. Як ви стаєте сильнішими, це займе у вас більше часу, щоб адаптуватися. Ось чому існує так багато різних програм. Нижче знаходиться список піднімаючись зрілості в залежності від часу адаптації і приклад програму, яка добре підходить:

 • Новачок: адаптація в 48-72 години-стартову силу
 • Проміжний: адаптація в 1 тиждень-Техаський метод
 • Додатково: адаптація 3-4 тижні-Вендлер 5-3-1

Все, що вище цього, і ви повинні прийняти принципи, які ви дізналися і виробництво власних програм на основі способу ви тренуєтеся.

Є й інші чинники, які визначають, що ваша програма буде в кінцевому підсумку виглядати так:

 • Розклад: ви можете підняти 4+ рази в тиждень, чи тільки 2?
 • Ваші цілі: зняття доповнити спорт або як спорт? Хочете бути великий? Кондиціонер?
 • Ваші навики: що ви можете зробити? Навіщо потрібно вчитися?
+740
Jatorrizko 29 квіт. 2019 р., 11:21:34

Я використовувала звичайний креатин протягом 18 років,працює дуже добре.Я пробував кілька мікронізований форми і довідавшись, що вони дадуть мені нічого,не збільшення сили або енергії,ні розмір.Мікронізований креатин-це для мене абсолютно марні,тільки по-старому, не мікронізований форма дає збільшення сили і об'єму м'язів.Сперечатися його ж, просто мікронізований,я не хвилює,для мене тільки оригінального номера мікронізований працює, як не дивно.

+739
Simon Frost 26 вер. 2014 р., 05:49:52

Я останнім часом перестав робити Передні присідання з-за біцепса тендиніт в мою ліву руку, і я досяг 215 по 5 повторень. Отже, тепер, оскільки я не в змозі зробити Передні присідання з-за цього тендиніт я взяв присідання пістолетом. В даний час я в змозі зробити 30 фунтів за 5 повторень.

У мене три питання

 1. Є присідання пістолетиком, як добре для міцності ноги прибутків і м'язова гіпертрофія передньої або задньої присідання, так як вимагає набагато більше балансу, так що не стільки вага може використовуватися. Я чому питаю-я не відчуваю ніякої Домс на наступний день після того, як їх робити.

 2. Зважуються присідання пістолет безпечний для коліна? Іноді я боюся, я міг би відірвати дещо в моє коліно, як я йду задом на траву.

 3. Чи Не призведе це пістолет присідання поліпшити передню або задню присед Макс, якщо я коли-небудь зробити ці вправи знову? Якщо так, чи є формула, щоб знайти мій передня/задня Макс з мого пістолета Макс?

Спасибі.

+722
Chmouel Boudjnah 17 бер. 2012 р., 01:50:46

Якщо припустити, що всі вправи для однієї м'язової системи (штовхати, тягнути, ноги), буде негативних наслідків, якщо я виконую одну частину тренування вранці, наприклад, а решта вночі? Спасибі.

+637
Vikram Kothari 2 лист. 2014 р., 03:31:17

Варіації потужності (прибирає сила і обривки потужність) залучати посадки в позиції влади (ноги вище 90 град), як половина або чверть присед.

Що сказав, Проте я не медичний фахівець, але я хотів уникнути Про-ліфти в цілому. Ви зазвичай землю ставлячи себе в небезпечні ситуації під час навчального процесу. Я б дотримуватися тяга і штангою рядків. Вони обидва дуже хороші комплекси вправ, які звучать трохи безпечніше для вас умовах.

Проконсультуйтеся з лікарем і будьте, будь ласка, обережні з тяги, а також. Це хороша вправа, але можуть бути небезпечні, якщо проводяться з поганою формою.

+610
user2259 29 лип. 2017 р., 12:58:44

1) буде пілатес вбити мою прибуток? Бо я чув, що ваш відпочинок днів, ви повинні сидіти. В іншому випадку, вас будуть вбивати ваші доходи.

Як правило, на вихідні дні потрібно активний відпочинок. Як такий, пілатес буде відмінним.

2) це пілатес + силові тренування Хороша ідея? Моє мислення позаду ця комбінація така: мені потрібно, щоб краще мою поставу. Якщо Я ліфт з поганою поставою, є велика ймовірність, що я погіршить моя постава. Отже, я буду використовувати пілатес як мій коректор постави і безпечно мені підніматися. Ви вважаєте, що це здорова ідея чи ні Я повністю на хибному шляху? Якщо я на хибному шляху, ви могли б дати мені деякі рекомендації?

Чесно кажучи, я думаю, що ваша мотивація невірна, але кінець буде нормально. Пілатес допоможе вашій поставі, і так буде силове тренування. Що зробить ваш силового тренування корисно, але не пілатес, а робиш підніматися правильно. Поставити більш відверто: пілатес не збирається (безпосередньо) зробити вас більш безпечним deadlifter.

Використовувати ефективний і перевірений програма силових тренувань , яка буде призначати дні відпочинку. На дні відпочинку, не соромтеся робити пілатес.

+575
6flcna 29 січ. 2013 р., 12:51:14

Вам потрібно зробити собі послугу і викинути з голови думку, що ви повинні максимально працювати, щоб досягти прогресу. Це допоможе вам не зробити боляче (що призведе до більш продуктивної підйому "кар'єра") і стати сильніше, прищеплення правильній техніці. Що я маю на увазі, що:

Коли ви робите підйом "свіжий", ви зможете підняти більшу вагу. Кожен раз, коли ви робите набір, вага ви можете підняти, зменшується. У цьому сенсі, ваш 5-й набір лавка не сильно відрізняється, ніж ваш 1-ий набір на ремені брюк: ваші м'язи втомилися, вони можуть піднімати менше. І це абсолютно нормально: дослідження показують, що насправді має значення-це загальне загальний обсяг (Це такий абстрактний образ, що описує обсяг роботи, виконаної м'язи, як правило, розраховується як набори х повторень х вага), що ви нанесли на ваші м'язи, а також середнє зусилля ліфтів (тобто якщо ви йдете близько до механічного руйнування). Обсяг частині рівняння затьмарювало те, що вам потрібно, щоб оговтатися від нього, так що 100 наборів груди вправи безглузда, якщо вона залишає вас паралізувало на 2 тижні, тому що ви могли б зробити 200 комплектів в ті ж терміни, якщо ви ріжете її на дрібні частини, які легше виправити. Зусилля частина рівняння є затьмарювало те, що вам потрібно, щоб залишатися досить далеко від нездатності підтримувати ідеальну техніку, щоб ви просто викорінити погану техніку, і це призведе до травми, яка є, чому це часто рекомендується, щоб залишити одне або два повторення в резервуарі на всі часи.

Що це означає для вас? Це означає, що якщо ви лавці по-перше, ви не завдавши трохи обсягу на груди, плечі і трицепси (тягачів в жимі). Коли ви плече преси, завдаючи їм певний обсяг на ваші плечі і трицепси, але це вже prefatigued з лавки. Замість того, щоб дивитися як негативний ("лайно, я не можу стільки, ліфт, повинно бути, я стаю слабшою/тягне") дивитися на це як позитивний (більше обсяг => більше прогресу), тому що ви виграєте з обох сторін:

 • Обсяг-мудрий, ви можете піти з використанням меншої ваги, тому що ваш стенд буде гнати плече, натисніть вгору, і навпаки.
 • Зусилля-мудрий, ви можете піти з використанням меншої ваги, тому що ви вже втомилися, і таким чином буде легше досягти високого зусилля (одне або два повторення до відмови) з ним.

Якщо ви турбуєтеся, просто зробити експеримент: взяти кілька днів відпустки клавішею (для того, щоб втому, щоб очистити), а потім тренуватися кілька тижнів по плечу натиснути і ви побачите, що він був сильніший за всіх разом без вас помічаючи його.

+558
Binyamin 10 жовт. 2014 р., 10:14:13

Я звик працювати з резервуар для води ... це не дуже маленький теж. Якщо ви не закріпіть ремені разом на грудях, він буде йти всюди, але якщо ви робите кліп разом це дуже добре залишається на місці ремені. Це було близько 2л води, мій телефон і гаманець в сумку.

+530
Raja sekhar 6 трав. 2019 р., 17:25:56

Фон: Мені 33 р. об'. близько 1,77 (це як 5'10in) близько 200-205 кг. За даними вимірювання ІМТ я повненький, але в реальності у мене є велика рамка, широкі плечі і компактний причини, досить спортивне, але, можливо, не повністю здоровий. За моєю шкалою імпеданс (які не є цілком надійними за замовчуванням) індекс жиру близько 20-21%.

Я в тренажерному залі 3-5 разів у тиждень, у поєднанні з баскетбол, футбол і сквош залежно від розкладу. Я на велосипеді на роботу і назад 30-45 хвилин кожен день. Те, що я намагаюся зробити, це те, що у мене досить активний спосіб життя, незважаючи на те, що перед комп'ютером весь день.

Я почав помічати, що поки мене не помітили поліпшення на зовнішній вигляд (більше зброї і т. д) Я насправді не стає сильнішою, у тому сенсі, що я не можу робити більше підтягувань, ніж раніше, просто наведу приклад. Я не був в змозі зробити значний прогрес в плані ваги в жим лежачи, присідання і т. д.

Моя головна мета тренування (до того ж, будучи здоровим), щоб пролити додаткову вагу, щоб потрапити в кращій формі, так що мене напружують мої суглоби менше, коли я роблю ігри з м'ячем. Я насправді не потрібно доходити, як я досить важкий-встановлюється за замовчуванням, але я не хочу втрачати сили, зосередившись виключно на кардіо тренування.

Враховуючи мету скидання ваги без втрати м'язової сили, а те, що я не сильно кількісного прогресу, чи потрібно мені приймати добавки, як ВСАА або креатин і т. д., Щоб переконатися, що я не пропалюючи м'язи протягом тренування? Я бачу людей, які брали попередньо позайматися качає або якийсь підозріло барвисті речі під час тренувань. Що це означає?

+523
Samuel Vasquez 15 серп. 2017 р., 06:03:06

Ви можете вивчити за допомогою "техніка Pomodoro"? Це значить працювати на 25 хвилин, потім візьміть 5-хвилинну перерву. Під час перерви, стояти, робити деякі вправи, інші перерахували. Крім того, переконайтеся, щоб дивитися на що-то далеко, щоб відрізнятися координаційний центр ваших очей.

Це скорочує ваші 13 годин від 780 хвилин до 650 хвилин, але ви, ймовірно, зможете бути більш зосередженими під час реєстрації-час.

У Вікіпедії є більш детальна інформація про історію і більш складних ітерацій (короткі і довгі перерви.). Це простий веб-таймера можна використовувати: https://tomato-timer.com/

+505
Ken West 8 бер. 2018 р., 14:56:11

За останні 1 місяць я читаю один з поширених природних діагностики для схуднення, тобто мед вмочали сирі нарізаний часник. Наступної причини вони дають:-

Стаття 1

Можливо, найбільша користь для здоров'я часнику в пособництві втрата ваги стимулювати апетит і покращуючи травлення. Як фахівці в галузі охорони здоров'я часто кажуть, хороша травна система-це ключ до швидкої втрати ваги, мед і часник є ідеальними компаньйонами для вашої втрати ваги подорож.

Сирий часник має більше живильної профілю, ніж приготований часник, що робить колишній кращий вага втрата агента. Аналогічним чином, вживання сирого меду рано вранці може допомогти метаболізувати жир краще.

Стаття 2

Часник ефективно збільшує швидкість метаболізму вашого тіла. Швидкість метаболізму-це швидкість, витрата калорій, час. Люди, які легко накопичувати жир мають низький рівень метаболізму. Найбільш ефективним компонент часнику-аліцин, він підвищує рівень цукру в крові норма споживання в організмі.

Є якась в цьому? Може хто-небудь підтвердити?

+465
Thyag 23 черв. 2015 р., 16:06:23

Я згоден з @Дейв Liepman і @Fredob, що йога це відмінний спосіб, щоб зберегти гнучкий і збалансований. Йога ідеально підходить для витончено старіє з гнучкістю і балансом. Враховуючи, що ви медитуєте, йога повинна бути добре підходить для вас.

Однак моя улюблена ранкова рутина, Джозеф Вайсберг за 3 хвилини вправи на розтяжку, призначене для всього тіла з шести 30 секундних вправ. Ці цільові хребта, тулуба, стегон і ніг. Деякі вправи йоги тягнеться, як і поза дитини "Кобра". Після швидкої розминки як ви описуєте, 3 хвилини вправи на розтяжку ефективні і досить коротким, щоб тримати його постійно вгору. Рутина настільки компактний, що у мене немає ніяких виправдань не робити цього.

Після гри в сквош, обов'язково зробіть кілька розтяжок поки ти ще теплий. Статична розтяжка після тренування може допомогти з вашої гнучкості. Якщо ви зацікавлені в 3 книзі, я був би вдячний, якщо ви використовуєте нашу посилання 3 хвилини до безболісної життя. Спасибі. Вона також включає в себе конкретні ділянки для конкретних проблемних областей.

Також, погляньте на інші сфери вашого життя, де вам може бути задубіли. Тривале сидіння часто є винуватцем. Якщо це відноситься до вас, це питання/ є ряд вправ, спеціально спрямованих баланс розтяжка і зміцнення, як він ставиться до тих, хто сидить.

+417
WAUthethird 2 лип. 2014 р., 02:52:01

Виходячи з моїх спостережень, коли я роблю Болгарські спліт присідання, вони обрушилися на сідниці дуже красиво. Насправді, навіть якщо я роблю болгарський присед не робити звичайні присідання, мої сідниці дуже болить на наступний день. Мої регулярні глибокі присідання (п'яткою до Землі), але якщо я роблю, тільки звичайні присідання в тренування, на наступний день мої сідниці не болять. Я використовую один і той ж вагу для обох типів, за винятком Болгарські спліт присідання я використовувати машину Сміта (так що мої плечі зовсім не втому, як швидко), а для нормального присідання я використовую штангу на стійки для присідань.

Це робить його кращим вибором, якщо людина хоче побудувати сідниць?

+409
Cord Rehn 14 бер. 2018 р., 09:57:15

Думаючи, що ви можете ...прийти у форму дуже швидко... це перший крок у неправильному напрямку. Це може зайняти більше часу, щоб прийти у форму, як це зробив неправильної форми. Ось список кроків до успіху:

 • Бачать вашого лікаря про ваше здоров'я в цілому, і які види стресу ви можете покласти на вашому тілі. (переконайтеся, що ви можете скористатися, не нашкодивши собі)
 • сісти на хорошу дієту, подивимося, зареєстрований дієтолог і зберігати всі ваші продукти (я рекомендую використання MyFitnessPal). Вам потрібно зробити ваше харчування під контролем. Не йти на будь-які екстремальні дієти або телевізор пунктик речі.
 • Почніть тренуватися від повільної прогулянці кожен день, кожен день - жарко, холодно, дощило, і т. д....вийти на вулицю і рухатися.
 • після того, як ви починаєте бачити поліпшення з вищевикладеним, знайти персонального тренера і попросіть їх показати вам базові силові вправи (присідання, станова тяга, жим, рядка)...і працювати на 2-3 місяць план.

Удачі, самовідданість і рішучість допоможе вам, де ви хочете бути.

+382
375295197300 18 лют. 2019 р., 11:58:18

Після дуже старається і тримати дієту продовжила взагалі-то я не бачу ніяких змін після місяця.але що якщо вона є, але я не бачу його. Скажіть, будь ласка, як я можу особисто знаю, що моє тіло отримує необхідну форму і вагу (не тільки просто вимірювання ваги).

+359
Valipi Anjalikumar 22 лист. 2019 р., 16:56:08

Нещодавно я був 200 фунтів і спускалися до 160 фунтів протягом приблизно 6 місяців, повністю на невеликих і легких змін у своїй дієті. По суті, я вирішив 2 речі: 1.) строго на обіди (без підвищеного вмісту цукру, вуглеводів або жирів), наприклад, біла куряча грудка з лимонною цедрою, обсмажені овочі і склянку води.2.) Щоб зупинити жував після вечері. Крім цього, я їм регулярно і нормально і не перестала їсти все, що я їла раніше. Коли в ресторані, я як і раніше замовити ребер, якщо я хочу. Я знайшов його дуже легко втратити вагу, і я не в нього цілилася, щоб не втратити. Хитрість полягає в тому, щоб не бути занадто суворим з самим собою, можна схитрувати час від часу, як довго, як ви дотримуватися свого плану більшу частину часу. Я також дізнався, зусилля правильне харчування-це не реально, тому що я швидко прийшов отримати задоволення від поїдання овочів більше, ніж барахло.

Я теж почала бігати після того, як я схудла. Я взагалі 10 км 3 рази в тиждень і я можу сказати вам, що домашнє завдання має ніякого впливу на мій вагу. Все що ви витратите exercicing ваше тіло буде споживання в надлишку (іноді несвідомо) для того, щоб бути в змозі пройти через ваші тренування. Так що моя порада-Якщо ви хочете розробити, зробити це, щоб тримати себе у формі, не втрачати вагу. Якщо ви дійсно хочете схуднути, змінити свій раціон.

+299
Qis 24 серп. 2012 р., 02:31:27

Якщо ви не можете зробити повний пуш-ап, я б попрацював на вашому дощок (від лікті і до повного пуш-ап позиції), намагаючись утримати весь багажник, АБС і зад пом'яв кілька комплектів від 30 секунд до хвилини. Я теж роблю нахил віджимання, використовуючи стіну або стілець, і спробувати деякі собаки з йоги.

+218
jgostomski 6 лют. 2015 р., 17:31:38

Це залежить від того, які ваші цілі. Якщо ви намагаєтеся схуднути, то дефіцит калорій-це добре. Але якщо ви намагаєтеся поставити на м'язи, ви насправді хочете набирає вагу (нехай і м'язової маси), тому необхідно споживати більше калорій, ніж ви спалюєте.

Ви сказали, що ви намагаєтеся скинути вагу, так що я трохи більш докладно. З того що я читав, так, ви можете споживати більше калорій на день і ще схуднути. Причиною Це Про користь занять спортом не зупиняємося лише на калорій ви спалюєте під час тренування. М'язи спалюють більше калорій в стані спокою, ніж жир, тому якщо ви робите вправи, які будують м'язи, можна і потрібно з'їсти більше.

Ви також отримуєте "після опіку" після деяких вправ. За даними цього джерела

Вправи після опіку, або калорій (вище відпочиває значення) після здійснення бій, називають надмірну після вправ споживання кисню, або ерос. Це кисень споживання вище рівня спокою, що тіло використовує для повернення сама до здійснення державного... інтенсивності аеробного тренувальний бій має найбільший вплив на ТОЦ. Як вправи підвищують інтенсивність, масштаби і тривалість ТОЦ збільшується. Таким чином, чим вище інтенсивність, великий ТОЦ і більше калорій витрат після тренування.

Це не означає, що ви повинні використовувати тренування як виправдання, щоб з'їсти більше, ніж потрібно. Як ви читали вище, після опіку залежить від типу і інтенсивності вправи ви робите. Однак, мій досвід показує, що обмеження калорій не дуже стійкі (тобто, що ви втрачаєте вагу, обмежуючи, ви отримаєте назад, якщо ви коли-небудь повернутися до їжі зазвичай).

+187
user230911 11 черв. 2011 р., 20:18:34

Немає.

Вміст кофеїну в звичайній коли 330 мл підвищує термогенез через метаболічні стимуляції, але кількість цього настільки мала, що вона незначна.

Холодних напоїв не змусить вас витрачати значну кількість енергії нагрівання небудь.

Якщо ви хочете знати кількість енергії, напій буде надавати, то просто подивитися калорійність на етикетці.

+153
Antje Koeder 26 трав. 2015 р., 10:00:00

Збільшення на 20% може бути достатньо для екстремального стрибати, якщо поточна сума калорій становить десь близько базових (тобто ви не набирає вагу, але не втратити, а). Наприклад, якщо ви їсте близько 2000 калорій в день, збільшення на 20% змінили б його на 2400 калорій, що просто додавати 1 банан і 1 протеїновий коктейль з водою. Не здається для мене занадто екстремальний.

Я не чув про 20% збільшує як норма. Частіше ви будете читати про збільшення з кроком 500 калорій з налаштуванням на щотижневій основі.

Я б не став турбуватися про міцності плато, поки ви насправді дістатися до нього, так як це займе багато зусиль (за умови нормального харчування), щоб дістатися до нього.

Не соромтеся робити 20% стрибок у калорії, якщо ви голодні або повідомлення про відсутність поліпшень сила або постійно відчувати втому. В іншому випадку, ви б просто спробувати їсте, як ви їсте на даний момент.

Щоб відповісти на запитання прямо, то, напевно, нерозумно намагатися збільшити кількість калорій кожен день, оскільки це дуже складно відстежити. Це може бути мудрим, щоб зберегти більшу кількість калорій на щотижневій основі, якщо ви відчуваєте необхідність, щоб зробити так.

+124
Prelate 21 жовт. 2011 р., 15:45:04

За останні два тижні, я вставав о 5:30 ранку кожен день на тренування. Я роблю DVD на основі вправ з досить високою інтенсивністю. З-за мого життя, я тільки був у стані вписатися в близько шести годин сну на добу.

Я попрямував у бік прогару / травми / проблеми, або я можу зберегти цю картину сну на найближчі три місяці?

+104
MindlessRanger 10 квіт. 2013 р., 12:56:17

Я робив СС варіант за останній місяць і стікає у вазі трохи (близько 3 фунтів @ 215 фунтів), хоча сталі значно сильніше, твердіше дивляться в очі (я та інші помітили, не плацебо), я втратив пант розмір і пару % жиру.

Читання пшениці живота і чому ми товстіємо , відкрило для мене ваги не строго про калорій в порівнянні з калоріями з. Якщо ви можете забезпечити більше калорій з жирів і білків та регулювати споживання вуглеводів, щоб уникнути стрибків цукру в крові, інсулін спровокував жиру, відповідь зберігання може бути приручили.

Потім я наступні томи Венуто це Святий Грааль тіло трансформації , які все про будівництво Сили і втрати жиру одночасно. В основному це, щоб мати надлишок калорій на тренування днів і дефіцит інших днів, але він йде в хороші коефіцієнти надлишку до дефіциту днів в залежності від вашої основної і другорядних цілей.

Я тільки почав кидати харчовими продуктами високим глікемічним навантаження на цьому тижні, тому не можу про надто значущих результатів.

Оновлення: втрата жиру точно починає прискорюватися після гарного тижня, після зменшення будь-яку їжу з високим ГІ в сумі, де його глікемічна навантаження низька. Більше не отримувати середині трапези апетит.

+90
user17550 12 бер. 2012 р., 20:24:01

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil