Їжа веган повинні їсти після підняття важких речей, яка призначена для нарощування м'язової маси?

Яку їжу я повинен їдять? Я припускаю, що мета полягає в тому, щоб їсти їжу, яка має protien в ньому.. І мета полягає в тому, щоб protien швидко поглинається.

Я повинен використовувати харчову добавку? такі як порошок?

+87
oyemwen 4 лип. 2013 р., 08:56:15
33 відповідей

Звичайна причина для стикового Підморгування є недостатня гнучкість в умовах зовнішньої або внутрішньої ротації стегна.

Ви повинні створити 'notch' для вашого стегна, щоб сидіти, притиснувши коліна і притискаючи свої стегна вперед, одночасно залучаючи сідниці. На жаль, це дещо складніше, оскільки на 90 градусів згинання деякі зовнішні позиціонери переключитися на внутрішнє обертання, але в основному сильніше сідничні м'язи, що приводять м'язи згиначі стегна слабкіше = не buttwink

Стюарт Макгілл - Стегна Анатомія http://youtu.be/IxAVJkbTf0M

Є так багато факторів, що в змозі виконати A2G присідати без buttwink і вагу як на бар і на вашій талії може бути фактором, а також стегна і гнучкість щиколотки.

Ось ще один Бог статті, які можуть допомогти: http://breakingmuscle.com/learn/6-mobility-exercises-for-an-a-to-grass-squat

На Reddit та інших сайтах є місця, де можна розмістити відео, щоб отримати допомогу від абсолютно незнайомих людей у формі. Це може також допомогти.

+981
HTDF 03 февр. '09 в 4:24

Зверніть увагу, що я не лісозаготівлі спалених калорій під час тренувань. В будні дні я роблю 10к на еліптичний день (близько 600 калорій) + півгодини підйому.

Не будь такий впевнений щодо цих цифр. Деякі недавні дослідження показують, що вправи спалюють набагато менше калорій, ніж те, що Fitbit або інтернет калькулятори розповісти вам.

http://theplantedrunner.com/the-exercise-paradox-why-running-wont-make-you-lose-weight/

https://www.scientificamerican.com/article/the-exercise-paradox/

+920
Donna Lorie Beane 3 серп. 2017 р., 19:00:20
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я чую, як люди говорять, що вони люблять розтягнутися, тому що він відчуває себе добре. У мене ніколи не було такого досвіду. Це не боляче, але це десь між неприємними і нейтральними. Отже, розтяжки-це робота, і я повинні боротися, щоб мотивувати себе зробити це.

Які фактори впливають на те, як розтягування відчуває? Як ми можемо зробити його відчувати себе добре, щоб розтягнути?

+897
user11699803 7 трав. 2016 р., 05:48:11

Я не думаю, що ви можете спалити жир тільки на руках, і, здається, ти в будь-якому випадку надмірна вага. Чому ви хочете позбутися від жиру на руці? Це, ймовірно, не має значення. Якщо це для естетики, ви, ймовірно, зробити краще просто спробувати, щоб додати м'язової маси, що фірма на руки, незважаючи на жир, який на них.

+888
In Faith I believe in God and 16 трав. 2016 р., 19:07:43

Дуже поширений 3-денний спліт тягни/штовхай/ноги. Якщо ви Google це є мільйон різних варіацій. Знайти один вам подобається, і налаштувати його, щоб відповідати вам, як час іде.

В якості альтернативи ви могли б зробити більше "старої школи" ВВ рутинну інтер'єр, як в грудях/Трис спині/біс, плечі/ноги.

+888
Ghassen Haddad 7 квіт. 2016 р., 08:40:19

Мені 27 років і нещодавно приєдналися до ММА. Вони завжди починаються з розминки біг. Ми робимо розминку пробіжку в всередині суглоба з ММА цих м'яких матах без взуття.

Так як я останній, щоб приєднатися, це я, хто бореться, щоб тримати 15-20 хвилин безперервної пробіжки. Так що тренер сказав мені, щоб почати ранкові пробіжки кожен день, починаючи з швидкої ходьби.

Так що на тиждень, я роблю швидка ходьба, у мене не було проблем, я робив до 5 миль.

Тоді я почав з пробіжки, і вона не безперервна, я б повільно бігати підтюпцем протягом 30-40 секунд, а потім швидкої ходьби, а потім через якийсь час знову бігати. Наскільки я пам'ятаю, моя почалася біль у литках і нижче його.

Я взяв перерву на 3-4 дні з пробіжки, але біль була все ще там, але це було занурювати вниз поступово. Я дійсно відчував її вплив, коли я грав у футбол, мої ноги відчували себе дійсно слабкою, тендітною у другій половині гри під час роботи. Я граю у футбол раз на тиждень.

Я впевнений, що це пов'язано з бігом через біль поступово пішли, коли я зупинив біг і швидка ходьба протягом двох тижнів, я не мав ніяких проблем у футбол або ММА. І тепер я намагалася вчора починаючи з раз бігу, біль повернулася. Єдина відмінність цього разу марафон був здатний безперервно бігти 1 милі, без перерви. Але біль залишається тією ж.

Я бігаю по дорогах, які є лише місце для мене.

Моє питання, якщо це стартова біль, що виникає скрізь - в ММА, футбол при запуску після довгого часу спостерігається м'язова біль.

Якщо це біль то проблеми немає для мене, я можу продовжувати, як з тіла будинку, спочатку буде біль у м'язах, але він буде йти з часом, якщо це теж саме, що кожен новачок проходить з бігом, то я хороший.

+821
k2k2e6 25 квіт. 2012 р., 01:03:23

Є кілька речей, і одна з них вам доведеться покладатися на кого ви проводите коучинг (навіть якщо це самі):

 • Сідниці і АБС повинні бути заручені, не провисає в середині (тобто спина пряма)
 • Ноги повинні бути дошки рівні. Там може бути невеликий вигин на стегнах.
 • Уникайте надмірного кута нахилу ноги в тазостегновому суглобі. При цьому спрацьовує ногах більше, ніж АБС.
 • Як тільки ви відчуєте, колоди в спині, він більше не працює АБС. Краще зупинитися на цьому моменті.

Якщо людина, що виконує декору можна отримати тільки через кілька секунд, перш ніж вони відчувають, що в спину, краще дати їм відпочинок і зробити кілька наборів, ніж насильно змушувати на них час. Ця стаття про корекції переднього нахилу тазу має деяку гарну інформацію в його обгрунтування з допомогою верстата дошками замість дошки підлоги.

+789
flaco 28 жовт. 2019 р., 00:09:06

Exrx та інші джерела стверджують, що флаттер ногами-це хороша вправа поперекової. Мої поперекові м'язи напружені, і я використовую тенісний м'яч, щоб послабити їх. Коли я роблю флаттер ногами, я відчуваю, що тренування в моєму хіп-згиначі на внутрішній поверхні стегна, і в моїй нижній частині спини. Але нічого в поперековій. Чи є спосіб я можу гарантувати, що флаттер ногами працювати поперекової, замість інших (імовірно компенсуючих) м'язи захоплення?

+772
Ibrahim Adepoju 3 трав. 2014 р., 17:02:02

Я входжу в цей фітнес - життя зараз, у віці близько 30 років. Я ніколи не думала про це, але я розумію, що запізнився на цей, як я кинув все моя спортивна життя і стають нерухомими. Я в тренажерний зал близько 2 місяців і я вчуся про підготовку і поживних речовин. Я зрозуміла, наскільки годування перед тренуванням важливо надати енергію, так що я можу покласти в мій найкращий на діяльності. Я почала їсти фрукти тільки перед тренуванням і це тільки що зробив великий різниці для мого навчання.

Тому мені стало цікаво, що там з яйцями з'їла Роккі в першому фільмі, де він їсть близько 3 сирих яйця перед початком навчання.

+748
Wollie 3 черв. 2017 р., 02:49:49

Зазвичай ви хотіли б, щоб бар, щоб бути збалансованим, але "незбалансована завантаження" є визнаним типу "за спеціальністю" або "екзотичної" тренінг, який ви можете змішати із звичайною в рази. У законі вважають, що методика може бути корисна для підготовки спортсменів, які "місця різної навантаження на їх тіла в декількох площинах руху".

+739
d4s 26 черв. 2014 р., 01:36:46

Я поставив перед собою мету отримати ~8кг в 3 місяці. У мене середня статура.
Я знаю, що щоб набрати вагу потрібно збільшити щоденне споживання калорій і робити вправи.

Я не хочу найняти особистого тренера або запишіться в спортзал. Так чи інакше, ці речі не змогли мотивувати мене досить. Що я планую мати здоровий щоденний раціон, зробити деякі біг і тренування з обтяженнями на мій власний. Я думаю в правильному напрямку чи потрібно приєднатися до тренажерний зал?

+707
Yefu 30 вер. 2016 р., 12:38:19

Просто, щоб додати деякі поради для вашої проблеми (у мене ж) :

 • Не голодувати собі. Їм достатньо, але хороші корми. Якщо ви їсте занадто багато або погано аліментів, ви будете приймати ваги. Але якщо ви не досить їсте, ви втратите трохи жиру тільки тимчасово. Як тільки ви з'їсте трохи більше, ваше тіло буде укладати більш товстий, як раз на випадок чергового голоду. Просто харчуючись правильною їжею, можна позбутися від своєї проблеми.

 • Не намагайтеся робити вправи щодня. Ключ не тренування ваш прес, але і спалювати жир. Ви не можете втратити жир тільки на частині вашого тіла. Спробуй кардіо, такі як біг, велосипед або підняття важких рухатися, щоб зміцнити тіло і набрати м'язи.

+697
drac r 18 жовт. 2017 р., 18:06:07

Я не в змозі навчити, як я все ще новачок в гнучкості і мобільності, але ці ресурси допомогли мені:

https://www.reddit.com/r/flexibility/comments/2j8sup/dont_know_where_to_start_click_here/

Це "початок" сторінка спільноти людей, що переслідують ті ж цілі ви

Між іншим, вона пов'язана із звичайною шпагат і ніг торкаючись прогресії. Він також рекомендує рутинний починають протягувати в якості базового вправи на розтяжку для гнучкості в цілому. Сподіваюся, що це те, що ви шукаєте.

+696
nzwulfin 16 квіт. 2015 р., 21:05:33

Які тренування, що дасть мені результати, використовуючи тільки колесо Ab.

Скільки часу він повинен бути гарним, щоб зробити їх величезними? Я можу робити весь день, я їм здорову їжу, але те, що я дійсно хочу, щоб зосередитися тільки, щоб зробити його великим. Я чув Ваг гарні, але використовувати я думаю, що АБ кермо теж він допоможе мені.

В результаті як довго я повинен тренування в день мій Прес з Ab колеса.

+689
smirvd 27 лют. 2012 р., 15:15:14

Я хотів би знати, як правильно зробити зволоженою? Я припускаю, що це більше, ніж просто пити багато води. Це було запропоновано тут , що слід зволожити перед, під час і після інтенсивних тренувань.

+688
Farhad Jabiyev 27 бер. 2016 р., 03:58:44

Я дуже регулярно коливатися в моїй вазі. Я можу отримати 5 фунтів протягом 1-2 днів, без проблем. Але якщо я не тренування або з'їсти ту ж суму, що я зробив напередодні, 5 фунтів чарівним чином зникає.

Це дратує, намагаюся набрати масу, коли у мене немає можливості тримати свою вагу більш ніж на добу.

Є поради/хитрощі, щоб по можливості уповільнити метаболізм?

+674
gaborsch 8 січ. 2016 р., 17:52:56

Я думаю, що у мене є деякі проблеми з колінами, як я зазвичай відчуваю, що є біль після інтенсивної Нижнього робочого дня тіла. Також я помітив, що у мене є деякі симптоми стукіт коліна,тому я хочу знати, краща позиція ширина і ніг позиції принаймні біль.Я помітив, що біль в основному коли коліно йде вперед, тому у мене немає багато проблем у важкій тязі, але багато проблем у спині присідати,навіть значно меншу вагу в порівнянні з DL.

+649
oscarnogueira 5 бер. 2019 р., 23:42:33

Ще до Костко, худий кишені, та пепсі я впевнений, що відносини між енергетичними рівнями і голод був дещо більш прямими.

Голод, викликаний пептид (двоюрідні гормону) під назвою грелін. Багато речей може викликати це злети і падіння, включаючи графік сну. Більшість людей відзначають, що в дні, коли вони отримують поганий сон, на наступний день вони будуть набагато голодніше і зробити поганий вибір продуктів харчування. Це, очевидно, не має нічого спільного з запасами енергії у вас почався день, і якщо їжа дійсно перестав голоду в короткий термін, то просто їм великий сніданок буде зупинити цикл.

Яка зв'язок від голоду і енергії?

Це все дуже складно. Для більшості людей, почуття голоду через інсуліну шипи:

...що підвищення інсуліну виробляють підвищене відчуття голоду, підвищена сприймається приємність солодкого смаку, і збільшення споживання їжі.

Він трохи в'язкий цикл, тому що їли прості вуглеводи (хліб, рис, цукор, борошно тощо) виробляє інсулін, який робить їжу смачніше і робить вас голодним. Інсулін є анаболічним гормоном, який забезпечує для зберігання жиру.

Якщо ми обдурити голод, з'ївши LEDF це не зупинити енергією потрібно для тіла ?

Немає. Ви, швидше за все, набагато більше енергії, ніж ваше тіло потребує, щоб пройти через день і, можливо, через місяць або два, просто в жир і цукор (і в меншій мірі м'язи) резерви.

Якщо ви були 4% жиру мисливець збирач живе 300 тисяч років тому, то так, ви дійсно хотіли б переконатися, що ти насосешься кожну калорію ви можете отримати ваші руки на і не хочете відмовитися від їжі. На жаль, ми поділяємо ту ж біологію наших предків і маркетингу продуктів компанії знають, як працювати з цим.

Не голод-природний сигнал для потреби в енергії ?

Не для переважної більшості людей в розвинених країнах. Як було показано вище, почуття голоду може існувати, тому що з'їв занадто багато хліба або не виспався. Я не знаю, якщо є які-небудь дані про нього, але я ризикну припустити, що західний обиватель ніколи б не було голоду, викликані іншими причинами, ніж помилкові сигнали, більшість з яких спроектовані харчових підприємств.

Якщо ви отримуєте шанс, я рекомендую дивитися (обміну) фільм їжа, Inc.

+614
janeylicious 2 жовт. 2018 р., 10:12:35

Я був хворий протягом останніх двох тижнів, і мій лікар сказав мені, щоб отримати Финалгон, яка є тепловим крем. (Примітка: Финалгон не тільки реагує з шкірою, як деякі лейкопластири)

А мені дуже сподобався ефект, і це справді допомогло мені лікувати, він відчував, що це був стимулювати циркуляцію крові.

Це змусило мене цікаво, якщо є який-небудь вигоди з використанням теплових крем, коли справа доходить до регенерації від болю і болю в м'язах?

Я не хочу ставити під сумнів ефективність спеки кремів взагалі, але якщо є будь-яке значення, використовуючи його, коли намагався відновити швидше від важких тренувань (в моєму випадку це бодібілдинг)? Може бути, з-за його стимулюючого ефекту?

Я придумав це, як я регулярно читаю про циркуляції крові, допомога добавок і продуктів харчування.

+598
user246072 1 лип. 2019 р., 06:03:35

На максимум днів, коли я піднімати тяжкості на ~95% або більше все, що я досягти в цей день, я не можу тримати моє дихання в середині концентричних частина.

Недавній замах на 130 кг @ 87 кг, де я задоволена своєю формою, але ви можете почути фарт губи, ледве-ледве на межі своїх сил утримувати повітря.

Враховуючи різницю в зусиллі від 120 кг і 130 кг, я чекав, щоб мати відносно легко 140 кг і швидше за все шліфувати 145 кг підйомник. Тим не менш, мої 140 кг спроба прийшла до повної зупинки. Після видиху, якщо б не ремінь, впираючись мені ребра, я знаю, що б скласти навпіл. Правда, коліна зрушені назад і мої стегна піднялися вгору, так що я можу оцінити як "Добрий ранок" посада поставили сильний тиск на серце.

Ось стара замах на 125 кг @ 82 кг. Я не вірю я в добрий стан, але це все-таки відбудеться. У мене відносно довгі ноги для мого зросту, так що я тільки отримати трохи торс худий.

Мій дл по смішний 190 кг з відмінній формі, але ніяких ознак навіть близько до мого межі втрачаючи кріплення.

Я знаю, що бандаж трохи по-різному між двома підйомниками. Для присідання, я намагаюся знайти якомога більше повітря і тримати все міцніше, в той час як для дл я беру менше, дихання і тиск і загальне почуття, щоб підірвати мене нудить.

Так, що це дає? Я просто взагалі слабо в присяд і мій камінь спотикання розбиває моє бланк? Це моя основна слабкість? Якщо там можуть бути різні причини, як я можу йти про з'ясовуючи, що це таке?

Я не знаю, чи важливо це, але коли моя низька планка була на 120 кг, Мені довелося молоти 3х5 @ 80 кг стійка присідання і я майже впевнений, що не було ні одного на 90 кг. Я не роблю часто перед присіданнями, але тим не менш, зусилля були на зовсім іншому рівні.

Я не займався безпосередньою роботою АБ назавжди, тому що я помітив, що мої основні сили покращився просто присідання.

+598
user43797 13 лип. 2010 р., 10:40:13

У мене була та ж проблема.

Переконайтеся, що ви розтягнути, http://stronglifts.com/shoulders-dislocations/ і тримати на нього. Вона буде поступово поліпшуватися.

Також перевірте Ріпи відео на рукоятці. http://www.allthingsgym.com/mark-rippetoe-on-the-squat-bar-position/

+525
Peter Mellett 15 серп. 2019 р., 13:34:19

В деякі погуглити навколо, найбільші проблеми, які я міг знайти в комплекті:

 • Сутулі плечі, що свідчить про верхню частину спини або загальні задній ланцюга слабкості
 • Труднощі поширення пальцями протилежної проблеми ручки, проявляється у вигляді болю, запалення в пальцях.

Сутулі плечі, мені здається, це більш поширена проблема, яка отруює цілий ряд видів спорту, не тільки скелелазіння або боулдерінг. Хороша новина-більшість з цього можна вирішувати з звичайними штангами і гантелями. Ви навіть можете піти з деякими маси тіла, тільки вправи.

Ремонт Сутулі Плечі

Це йде від себе, обличчям до скелі, особливо, якщо ви не тримаєте близько до обличчя скелі. Це здається протиріччям, що спорту, присвячений витягати себе може призвести до сутулі плечі. Однією з причин може бути дозволяючи ваші плечі, плечі вперед під час "відпочиває". Ви можете побачити, що коли силачі штовхають самі на своїх фермерів прогулянок. Груди компенсує тримати плечі у свої гнізда, а значить, більше сил тягнуть плечі вперед. Якщо ви дійшли до стану, коли ти тиснеш весь час вперед, тому що вам не вистачає міцності верхньої грудної частини, щоб тримати плечі назад, навіть коли ви розслаблені.

Загальні вправи, які можуть вирішити цю проблему, є:

 • Гантелі зворотним мух (цілі ромбами і задні дельтоиды)
 • Гантелі стійки піднімає (цілі латів і обертає манжети)
 • Назад узагальнення, округлі (цілі всієї спини, круглі в нижній частині і підніміть з плечей перша кінцівка в якийсь супермен посада)
 • Присідання (хіти весь ланцюжок posterior, і зміцнює весь ваш основний)
 • Станова тяга (також поширюється на всю ланцюг задніх і зміцнює весь ваш основний)
 • Будь-який тип рядка (хіти верхньої частини спини)

Якщо у вас вже сказав Горбань відбувається, я хотів би почати з наступних:

 • округлої спиною Ремі вага тіла тільки 3х8-10.
 • гантелі роботі (як перераховані вище) в легку вагу для 5х20.
 • рядків, як важкі, як ви можете і все-таки прищемити лопатки разом 3х8-10

Гантелі робота буде кожен раз, а чергувати задні висунення і рядків. Після цього, присідання і станова тяга буде дивним, щоб побудувати загальну силу і зберегти все добре.

Запалення пальця

Найбільш частою причиною для спільного запалюється-це коли ви тримаєте використовувати його в одну сторону, а не баланс, що робота йде в іншу сторону. Наприклад, преси лавки, які не роблять ніяких завитків або підтягування, як правило, запалення в ліктях. Велосипедистів і бігунів, які нічого не роблять для їх стегна або заднього ланцюги можуть мати проблеми з колінами. Те ж саме стосується і стискаючи невеликий тріщини, щоб підтримувати всю масу тіла.

Доброю новиною є те ви не повинні збалансувати інтенсивність роботи, щоб отримати хороші результати. Вам просто потрібно, щоб отримати кров тече через спільну з дуже високою роботи реп (5х20, або будь-які варіації з 100 загальна кількість повторень).

Для усунення запалення пальця, використовувати гумову стрічку навколо ваших пальців і відкрийте ваші руки достатньо, щоб працювати проти опору, але не настільки, щоб гумова стрічка згортається на свої сили.

+479
tipsywacky 8 лист. 2019 р., 16:35:39

Багато людей застрягли в думці, що йде відпрацювання основних дій при видаленні жиру. А вправа відмінне, знижується з 330 до 320lbs необхідно переглянути свій раціон в цілому і стане ключем до вашого успіху. Тренування рутинної частиною є доповненням до цієї зміни.

Я бачив купу людей, які тренування на щоденній основі і не можуть скинути кілограм ваги. Я б рекомендував робити звичайні тренування вторинні зміни в дієті, яка по суті буде робити велику різницю в світі.

+463
NooooobDeveloper 14 лют. 2013 р., 00:01:17
Вегетаріанець-це той, хто не їсть м'яса.
+457
Adriel Biju 6 січ. 2016 р., 13:31:09

Багато силові тренування програми, описати щось на зразок цього:

3 сети 8-10 повторень, повторень 10-12, 13-15 повторень

Я не впевнений, що це фактично означає. Це означає, 8-10, 8-10, 8-10 (падіння ваги тут), то 10-12, 10-12, 10-12 (знову ж падіння ваги) 13-15, 13-15, 13-15?

Чи це означає, 8-10, 10-12, 13-15 (падіння ваги тут); 8-10, 10-12, 13-15 (знову падіння ваги); 8-10, 10-12-13-15

Чи це означає щось зовсім інше?

Оновлення:

Щоб прояснити, що я хочу знати, це: Ви робите три перші серії, три з другого ряду, три в третє коло або ви робите три усіх трьох діапазонах, три з усіх трьох діапазонів, три з усіх трьох діапазонах? (В обох сценаріях буде відбуватися в цілому 9 набори)

+359
engeld 13 квіт. 2011 р., 12:41:55

Один колишній спринтер я говорив з згадав аналогічне болю від бігу. Лікар сказав їм, що його загальні для спринтерів, щоб мати проблеми адаптації до різних запущена форма необхідна для далеких, так спринтери лапу або бігти на носках багато.

+328
Raymond Herring 25 жовт. 2010 р., 10:38:21

АБС м'язи, як і будь-який інший м'язи у вашому тілі. Чим відрізняється типовий режим вправ. Більшість людей тренуються з АБС хрумтить, присідання і т. д., рівносильні дуже високий-реп вправи з малою вагою. Порівнюємо з лава для преса де ви робите більше сетів з 10-12.

Це висока-реп вправа є, ймовірно, не дуже ефективний набагато більше, ніж може бути витривалість для дуже легких робіт. Звичайно, з-за малої ваги, це всього лише потрапивши в повільно скорочувальних м'язів, швидко відновлюватися, щоб ви могли робити такого роду вправи кожен день.

Якщо ви хочете наростити м'язову масу, силу і масу, я думаю, ви повинні включати більш важкі ваги, що означає меншу кількість повторень до відмови, що означає, що з участю ваших швидко скорочувальних волокон, що означає, що більше відпочивати між тренуваннями як швидко скорочуються волокна (три види, насправді) потрібно більше часу для відновлення, ніж повільно скорочуються.

Все це сказав, "скульптурні" АБС йде в першу чергу про втрату жиру тіла, а не робити вправи для поліпшення форми і зростання вашого черевного преса.

+308
Ni Vas 7 черв. 2015 р., 14:34:07

Дослідження

В кінцевій Бодібілдинг: майстер бластер принципи тренувань і харчування Джо Уайдера говорить наступне:

Я зрозумів, що найкраща повторення асортименті для нарощування м'язової маси 5-8.

У Вікіпедії стаття про м'язової гіпертрофії, рекомендованого діапазону повторень є 8-12 повторень:

Силові тренування, як правило, виробляє поєднання двох різних типів гіпертрофії: скорочення від 80 до 90% в одне-повторний максимум, на 2-6 повторень (повторень) причини myofibrillated гіпертрофія домінувати (як у пауерліфтерів, важкоатлетів Олімпійських та сила спортсменів), тоді як декількох повторень (зазвичай 8-12 для бодібілдингу або 12 або більше для м'язової витривалості) щодо субмаксимальної навантаженням сприяє, головним чином, саркоплазматическая гіпертрофія (професійних бодібілдерів та спортсменів на витривалість).

На відміну від навчальної програми ярлик розмір Джим Stoppani на bodybuilding.com використовується Репс в 12-15 діапазон:

Штанга Жим Лежачи - Середній Хват
4 сету з 12-15 повторень
Відпочинок-пауза на остаточний набір

На клієнт StackExchange себе цей пост посилання на діаграму, яка рекомендує 6-12 повторень для м'язового зростання. Плутанина тут полягає в тому, що стаття у Вікіпедії згадує 2-6 повторень для поліпшення міцності.

Почуття

Він відчуває, як ніби інструктори, культуристи, спорт і вчені не можуть домовитися про ідеальний діапазон повторень для росту м'язів. Це можна пояснити цю мантру, що "кожен організм індивідуальний", але це не дуже науково.

Питання

 • Існує ідеальний діапазон повторень для нарощування м'язової маси, і якщо так, то що це?
 • Скільки різниця в діапазоні повторень робити?
 • Чому так багато протиріч між джерелами?

Оновлення 1

Я не пам'ятаю назви, але я читав книгу пару років назад, що суперечить мантру, що "кожен організм індивідуальний", використовуючи передумову, що фізіологія людини-це здебільшого однакова для всіх людей, яка відчуває себе правдоподібно.

Оновлення 2

Один з коментарів змусив мене задуматися про інший мантрою: "ти повинен ліфт великий, щоб отримати великий." З цього випливає, що за рахунок збільшення повторень зменшити вагу, що в підсумку буде означати, що ви розбити цю мантру. Гадаю, правда, що мантра-це інше питання, але за моїми відчуттями в цьому питанні полягає в тому, що план Джо Stoppani ламає його.

Оновлення 3

Відповідь викликала у мене питання, чому коливається реп так багато уваги. Я почав думати про інтенсивності тренувань, який часто цитується в якості нужденних на високому рівні. Я почав задаватися питанням, якщо причина коливається реп так багато уваги, тому що це легко зрозуміти і виміряти порівняно з інтенсивністю.

+294
Cachapa 30 груд. 2017 р., 09:11:38

Я знайшов цей сайт, де автор один і той же питання, а потім піде досить науковий метод з'ясувати відповідь.

Це: www.treadmilldeskdiary.com

Прочитавши її, схоже, ергономіки є ключовою проблемою виглядати, також можливе зниження продуктивності від ходьби занадто швидко, але автор, здається, думаєте, що ви можете звикнути до цього. У будь-якому випадку, це здається дуже актуальним на ваше питання, сподіваюся, що це допомагає!

+239
Mike Dunn 17 січ. 2018 р., 14:46:47

Фруктоза є основною причиною, просто тримати їх під контролем. Банан в день не погано, 30 в день-це не шлях, щоб піти на низьким вмістом вуглеводів.

+236
Jonas Koperdraat 2 лист. 2011 р., 09:13:09

Те, що ви описуєте-це причина того, що багато людей працюють різні групи м'язів у різні дні. Коротше, так, ви можете.

Припустимо, ваша аеробна активність працювали ноги, в першу чергу, писчебумажными наприклад велосипед. На наступний день може бути великий день, щоб зробити зброю. Однак, ви можете захотіти дає вашим ногам відпочити.

Аеробні вправи-це побудова різних типів м'язів, ніж анаеробних діяльності, належать до: http://sportsmedicine.about.com/od/anatomyandphysiology/a/MuscleFiberType.htm

Давайте мати на увазі, що ви повинні працювати кожен день, але це не обов'язково означає виснажливі тренування. Якщо вашої основним завданням є ваше серце (який вона, ймовірно, повинна бути і це!), потім переконайтеся в тому, щоб ніколи не виходять кардіо. Підняття тягарів, з іншого боку, може допомогти підвищити ваш метаболізм і володіє власними перевагами: постава, сила, витривалість і т. д.

+223
Wait67 21 квіт. 2016 р., 21:54:35

Обважнювачі вплине на те, як ваші ноги рухатися, як ви бігати, і, ймовірно, привести до травми. Зважений ремені не змінить вашу Муч біомеханіки, але більш сильний вплив може призвести до травми, а також. Навіть якщо ви прискорити спринт, зважений щиколотки буде тримати ваші ноги рухатися нормально. Обтяжений пояс, з іншого боку, не сильно впливають на вас на всіх у спринті.

Якщо ви зацікавлені в отриманні швидше (обидва на дистанції або біг на довгу дистанцію), я б рекомендував інші методи навчання.

+150
faester 7 бер. 2012 р., 11:32:21

При жимі лежачи дуже важливо, щоб спробувати зберегти ваші зап'ястя від відгинаючи від ваги у ваших руках. Іншими словами, ви хочете, щоб ваш лікоть вбудоване аж кулаком. Якщо це дуже важко зробити, що з вагою ви використовуєте, ніж це ознака того, що ви використовуєте занадто багато ваги.

http://stronglifts.com/how-to-bench-press-with-proper-technique-avoid-shoulder-injuries/#bench-press-grip

Ця сторінка повинна допомогти вам зрозуміти правильну форму і техніку на лавці сміливо віджимати. Є також відео Мехді, демонструє правильну форму. Якщо ви будете звертати увагу на своє зап'ястя, ви помітите, що він тримає їх майже ідеально в лінію з ліктями.

+57
Onjieee 24 вер. 2015 р., 11:45:40

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil