Кроссфіт без Олімпійських ваг вдома тренажерний зал

Я почав кроссфіт в моєму залі, але тепер, я повинен рухатися. Я не можу більше тренуватися. У мене є ваги будинку (гантелі, штанги, різні плити), але це не олімпійський вага з зовнішнім гумовим покриттям. Так от, я не можу скинути вагу, як це роблять у відео. У мене є стійки для присідань, лава, штанга, гантелі, і досить плити. Деякі пластини мають пази зчеплення.

Є процедури кроссфіт я можу зробити без втрати ваги? Які вправи буде корисно для моєї ситуації? Крім того, всі подальші рекомендації будуть оцінені про те, як створити економічно ефективний, динамічний і універсальний домашній тренажерний зал.

+607
Reeta Boulss 15 черв. 2013 р., 10:08:31
39 відповідей

Особисто я спринт останніх 100м.

Під час гонки, я біжу в темпі мені комфортно. Коли гонка в останній третині, я намагаюся не відставати і бігти швидше, ніж супротивник тікає в моєму темпі, тому що бити його буде означати збільшення мій PR.

Проте загальну картину це є ніхто інший раси, але самі.

+971
Myusuff 03 февр. '09 в 4:24

Дотримуючись цей режим, коли я можу очікувати досягнення моєї мети?

Розглянемо скидання всієї вашої рутини і дотримуватися щось на зразок стартової сили або сильний ліфти 5х5. Ви будете в кінцевому підсумку більше і сильніше. Я просто виміряв моє плече на це питання і зараз сиджу на 15". Я ніколи не робила завиток біцепса протягом п'яти років, але може зробити м'язові UPS, підтягування з тарілки звисає, а інше ні-жартую силові тренування речі.

Я повинен купити і протеїновий коктейль в домашніх умовах для досягнення мети чи цього можна домогтися без нього?

Ваш режим не буде спрямована найбільша м'язи, і розбалансований. Таких як ви насправді мають більш низькі потреби у білку, ніж хто-то робить більш серйозні силові тренування. У більш широкому сенсі, протеїнові добавки призначені для тих, кому не вистачає білка в раціоні, в іншому випадку. Ви б краще з використанням реальних джерел їжі (м'ясо, яйця і т. д.), Тому що вони повільніше засвоюються та містять інші предмети першої необхідності (вітаміни, креатин і т. д.). Але висока якість-білкова їжа коштує дорого і важко зробити постійно, так що люди будуть роздувати свої щоденні значення з протеїнові порошки.

Який найбільш оптимальний спосіб отримати кращі результати від протеїну гойдає?

Оптимально кращі результати, ймовірно, буде навіть не потрібен, оскільки у вас такий раціон свіжі продукти харчування. Я припускаю, що ви говорите про сироватковий протеїн, тому можна сказати, що оптимальним буде годинку після підйому з невеликою кількістю вуглеводів.

Хоча реальність така, що з вашої звичайної і протеїнові коктейлі, ви будете набагато краще робити програму навчання реальна сила і намагаюся їсти більше натуральної їжі.

+939
Puskar Das 10 жовт. 2010 р., 21:37:43
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Думаю, плечової кістки як важіль. Верхній частині важеля підставити плече, нижній частині важеля будучи лікоть.

          humeral extension

Як на дно йде назад, зверху йде вперед:

          humeral extension anterior glide GIF

Джерело зображення: навіщо набирати дратує шию, плечі, лікті і зап'ястя, і що з цим робити

Ви, напевно, бачили, що старий поліцейський переїхати, щоб звільнити підозрюваного, де вони тягнуть руку за підозрюваним. Іншими словами, чим далі лікоть заходить за плече, тим більше головку плечової кістки вперед, тим більш ймовірно ви отримаєте болі в передній частині плеча.

Так що наброс спільної змінного струму-не єдина турбота. Надмірне передній ковзання головки плечової кістки, також може викликати біль.

Ви згадали, Ви не можете перемістити Лікоть ще коли плече викрали 90 градусів. Тобто, при спробі перемістити лікоть в цьому положенні, ковзання передньої головки плечової кістки більш ймовірно. У вас є менше місця, щоб рухатися нижній частині важеля задньої до передньої частини важіль йде вперед.

Це одна з причин, люди відчувають себе краще жиму лежачи з ліктями, а не поза. Або, якщо лікті назовні, тому людина буде відчувати себе краще з підлоги Прес, ніж звичайний прес. З підлозі, лікті не повертатися так далеко.

Приклад: https://www.youtube.com/watch?v=izkl-QRPn48

Наброс-це теж турбота. В якості зброї вам приблизно до 90 градусів викрадення, коли лопатками удар з верхнім обертанням:

         upward rotation skeletal animation

Зробив з цього відео.

Однак, під час занурення, ми робимо протилежне тому, що відбувається, коли ми піднімаємо наші руки. Коли ми викрасти до 90 пройшли 90-е, ми відтягувати і обертати вгору лопатки. Під час занурення, ми викравши плечової кістки, але втягувати (і можливо) у бік обертання лопаток. (Наприклад, хтось зосередитися на "плечі вниз і назад".)

shoulder motions

Знайшли Проблеми з піни прокатки. Не знаючи першоджерело.

Якщо ви не обертати вгору лопатки, потім головки плечової кістки більш ймовірно джем в структури вище (пас.) Просто спробуйте посувати руками над головою, не рухаючи лопатками. Він не буде відчувати себе чудово.

Крім того, це є їхньою особистою справою проти загальної анатомії говорити, надмірне краще ковзання є більш ймовірно, коли плечей на 90 градусів викрадення. Повідомлення головки плечової цієї людини ковзаючи вгору. Червоний, де він знаходиться, сірі-це те, що ми б воліли:

humeral superior glide

Тобто, просто маючи на руках на 90 градусів викрадення людини може бути вже надмірно нанесеного. Іншими словами, багато людей відчувають біль при 90 градусах відведення, навіть робити що-небудь ще.

Зверніть увагу, краще ковзання може відбуватися тільки в стані спокою:

         superior glide posture

Кредит: приклад постуральної оцінки.

Але під час викрадення і це більш ймовірно, і більше шансів заподіяти біль. (Люди зазвичай не мають біль тільки зі зброєю в руках на їх стороні.)

- Навіщо ж когось мати краще ковзання? Може бути, вони опираються на лікоть багато:

         humeral superior anterior glide leaning on elbow

Більш детально.

Резюмуючи,

 1. Передній Glide є більш ймовірно, при спробі вивести на ліктях у 90 градусів викрадення
 2. При 90 градусах відведення лопатки повинні почати займатися вгору обертання, ще в низині ми робимо навпаки, робить наброс між головки плечової і суглобової АС швидше за все
 3. Покращений Glide є більш ймовірно, в стані відведення, ніж ні, ще більше збільшуючи шанси на наброс
+900
sachinhugar 1 січ. 2017 р., 19:26:38

Його важко сказати, як на основі класичної низьким вмістом жиру та високим вмістом вуглеводів дієтичні керівні принципи, які були популярні протягом багатьох років, будучи низьким вмістом вуглеводів 'на відміну від' повинні бути легко досяжними. В основному його сейф, щоб сказати, що якщо ви робите високих інтенсивності тренувань, ваше тіло може працювати досить добре на нуль вуглеводів. Якщо ви працюєте, і ви відчуваєте, до кінця тренування, що ви витратили всю свою енергію, ніж так, вам знадобляться деякі предтренировочных вуглеводів у вашому раціоні. В інших випадках вам не потрібно ніяких вуглеводів, але ви, можливо, буде потрібно деякі продукти, які приходять з вуглеводів. Журі все ще більше, якщо вам дійсно потрібні харчові волокна, але одна річ, яка, напевно, вам потрібен анти-оксиданти і більшість з них поставляються з принаймні, деяких вуглеводів.

Ви ніколи не повинні просто вважати грами вуглеводів, тільки відсотки від калорій або грамів відношенню до кількості грамів ви приймаєте інших поживних речовин. Грам жиру містить 9 калорій, в грамі вуглеводів або білка 4. Загальна кількість калорій повинно залежати від вашого вільного жирової маси тіла і рівня фізичної активності. В основному низькі частоти, що слід вважати досяжною низьким Carb б ви на 25% ваших калорій з вуглеводів. Ви, ймовірно, слід спробувати, щоб прицілитися на 30% до 40% ваших калорій з білка, це означає, що ви повинні отримати не менше 35% ваших калорій з жиру.

Якщо ви можете привести споживання вуглеводів далі, чим все це означає, але використовувати це як відправну точку і відслідковувати Ваші FFBM, сила тіла і виробити витривалість. Переконайтеся, що ви отримуєте досить антиоксидантів і стежити за тим, як ваше тіло робить. Як довго, як ви отримаєте достатню кількість антиоксидантів і поки ваш FFBM, сила і витривалість не страждає, знизити споживання вуглеводів і переміщення вуглеводів перед тренуванням споживання поки ви знайдете ваш персональний солодке пляма.

+888
alexq 11 жовт. 2018 р., 09:09:53

За даними Вікіпедії,

Головні м'язи при роботі на велосипеді чотириголового і підколінні сухожилля у верхній частині ноги, а литкового і камбаловідной литкового. Ці м'язи скорочуються в певній послідовності, що створює педалювання дій. Чотириголового і підколінні сухожилля роблять велику частину роботи, коли ви їздити на велосипеді.

Припускаючи, що ви не дуже багато знаю про те, як працюють м'язи після тренування, ваш ремонт кузова або замінює пошкоджені м'язові волокна. Це робиться через стільникову процес, де м'язові волокна зливаються і утворюють нові м'язові тяжі або міофібрил. Ці відремонтовані зростання м'язових волокон в товщину і # почати м'язову гіпертрофію (зростання). Очевидно, для того, щоб отримати більше м'язів, ви повинні харчуватися на калорійності надлишки, особливо з вашим велосипедом режим дуже строгий і калорій стомлюючим. Однак ваші ноги будуть як і раніше отримувати більше, як довго, як ви їсте більше калорій, ніж спалювання, а спить, і споживаючи достатню кількість білка разом з вашої підготовки.

Удачі!

+882
Ritik Garg 9 лист. 2017 р., 04:11:33

Існує ряд кабельних машин я викладаєтеся в тренажерному залі, таких як: розгинання ніг, трицепс кабель натисніть, лежав автомат присед і т. д.

Тепер я в точці, де я роблю 5 з 5 з дуже повільних рухів. Як ще я можу скористатися цими машинами для міцності і розмір?

Я спустошила наступні:

 • Лежав автомат присідання: 410 фунтів @ 10+ повторень.
 • Трицепс кабель передача: 205 фунтів @ 5+ Репс.
 • Розгинання ніг: 310 фунтів @ 10+ повторень.

Я вже зробив вільними вагами вище м'язові групи: станова тяга, жим лежачи вузьким хватом & нахилився гантелі відкати.


Щоб було зрозуміло всім, я вже всі великі вільні вправи ваги, так що це не відсутність бажання. В даний час я займаюся:

 • Плечі жим: 140 фунтів @ 5 повторень
 • Жим: 140 фунтів @ 10 повторень
 • Гантелі Арнольд Прес
 • Переднє Плече Підняти
 • Гантелі схилилася над столом ряд
 • Dubbell Бічній Підйом
 • Легкий-бар проповідник завиток

Але давайте подивимося правді в очі, кабельні машини роблять певні вправи набагато зручніше і вони додають багато різних.

+830
steven Gilks 31 бер. 2010 р., 22:29:45

Перевірте ці ресурси для отримання детальної інформації про доповнення:

 • Глютамін - не призводить до збільшення м'язової маси, але і знижує запалення (тобто відновлення). Час не має значення. Не більше 5г в будь-який час доби.
 • (Коричневий рис) білок - білок-білок. Є мінімальний підвищене поглинання під час і після тренування. Одна книга рекомендована 10-15г пре -, інтра і після тренування (всього 30-45г)
 • Креатин - допомагає м'язи перетворювати АДФ в АТФ (джерела енергії використовувати м'язи). Взяти 5г у ваші попередні тренування.

Не варто занадто наздогнав в добавок, так як ці ефекти зазвичай незначні. Ви отримаєте кращі результати в управлінні відновлення з допомогою інших засобів:

 • Сну, спокою: м'язи ростуть, коли ви спите і інші життєво важливо для відновлення
 • Харчування: до певного моменту, вуглеводи дійсно допомогти вашому одужанню і енергії під час тренування. Приймати легко засвоювані вуглеводи з білком, інтра-та пост - тренінг допоможе.
 • Серцево-судинні: важка атлетика (тобто важкої атлетики) вимагає багато від вашого максимального виходу енергії системи. Виконання повільних і кардіо на велосипеді протягом 20 хвилин після тренування може допомогти з відновленням і рух крові.

Коли тренування кожен день, Ви повинні відрізнятися вимоги на вашому тілі, щоб дозволити для локального відновлення. Що може, але не обов'язково означає, що ви приймаєте вихідних. Коли ви потрапили в тренажерному залі, ви повинні мати дні, коли ви зосереджені на іншу роботу. Наприклад:

 • Понеділок: метод роботи-від низького до середнього ваги, більше повторень
 • Вівторок: верхня частина тіла працює-ривок з блоків, строгих штанів, і т. д.
 • Середа: нижня частина тіла роботи-присідання і очищає
 • Четвер: аксесуар роботі-зосередитися на слабких місцях, використовуючи ізоляцію роботу
 • П'ятниця: важкий день-фокус на рухомих середнього до важкого ваги, знизити загальні повторень
 • Субота: день кардіо-більше уваги на серцево-судинну систему, ніж звичайному повсякденному житті
 • Неділя: аксесуар роботі-зосередитися на слабких місцях, використовуючи ізоляцію роботу

Важливим тут винос повинні відрізнятися в залежності від типу роботи та інтенсивність праці, щоб продовжувати прогресувати. Чергувати легкі і важкі, щоб дозволити ще якесь відновлення, перш ніж знову важкою. Зламати свою рутину, так що ви можете дати певних областях більше уваги.

Відмова від відповідальності: я жодним чином не олімпійський тренер, і будь-яка програма ви отримуєте від правильного тренера буде краще для Вас, ніж те, що я тільки що витягли з моєї голови для навчальних цілей.

Не круто кожен день в кожному вправі залишить вас занадто втомився, щоб продовжувати прогресувати. Що буде робити більше для Вас, ніж ваші добавки.

+794
Kelebek 12 лип. 2013 р., 01:02:10

Мені 20 і ходжу в тренажерний зал на кілька місяців, і не бачила особливого результату. Я знайти його дуже важко сидіти на дієті, як у мене обмежене різноманітність їжі, що я можу шлунка і як, у мене досить неприємні ІХС, яка є, чому я відвідую тренажерний зал. Мені потрібна порада про те, як схуднути і тонізують швидко, без необхідності стрибати через будь-які дієти обручі', будь ласка, допоможіть?

+782
Evoque 29 жовт. 2010 р., 10:41:39

Хотілося б розуміти важливість силових тренувань? Чому кардіо не вистачає в зниженні жиру? Покажчики до вище будуть з вдячністю

+779
mark8 5 черв. 2011 р., 19:48:09

Зберегти його простим. Зробити GOMAD (випити галон молока в день) і запустити стартову силу. Ви отримаєте дуже сильний і буде набирати вагу, щоб правильно обробити оборонні цілі. Один або два рази в тиждень, додайте в 20-Хілл спринти або злодій штовхає на анаеробні здібності.

+772
mahdiz 14 квіт. 2016 р., 08:05:16

Я почав займатися плаванням і намагається плисти 1500м нонстоп (як перша мета). Я поступово збільшив моє відстаней. Через 4 тижні я можу плавати 1000м без перерви. Я думаю, я буду досягати 1500м в 2 тижні. Одна річ, яку я бачу, мій лічильник гребків на 50м знизилась з 59 до 48 в 3 тижні. Але він зупинився там. (Тепер я можу плавати 1:52 100м) Моє питання: є 48 ударів в 50м хороший тариф, або я повинен спробувати знизити тактний кількість за рахунок подовження довжина ходу?

+741
Ren Vilo 12 груд. 2014 р., 13:33:21

Ви також можете сходити до фахівця судинної. Захворювання периферичних артерій може викликати подібні симптоми; але, так і багато інших речей. Наш центр проводить безкоштовні кінопокази на майданчик. Подивіться і подивитися, якщо є таке місце, ви можете отримати безкоштовне обстеження, перш ніж звертатися за іншою медичною допомогою. Якщо ні з якоїсь іншої причини, ніж, щоб виключити щось на зразок майданчика.

+709
Mos 22 груд. 2014 р., 13:47:33

Дошки є відмінним способом, щоб побудувати свій "шість кубиків", а також безліч інших м'язових груп. Перейдіть по посиланню, щоб побачити картинку, як він виглядає. Це неймовірно легко зробити, і може бути зроблено в будь-якому місці, у будь-який час. Я роблю це частина моєї звичайної тренування і як короткий вибирають мене вгору, в той час як в офісі.

Дві точки, щоб пам'ятати про Дошці:

 1. Тримайте спину і ноги. Постійно перевіряти себе, щоб переконатися, що ви не провисав.
 2. Продовжувати дихати нормально. Не затримуй дихання.

Як тільки ви його вниз, спробуйте тримати позицію довше і довше. Є також багато варіантів, які можна знайти за допомогою функції пошуку в інтернеті; способи, щоб зробити його простіше (сидять на руках), способів зробити це складніше (покласти пальці на баланс м'яч або в стіну), та інші речі, як добре.

+694
Brad Mace 7 лип. 2018 р., 11:58:05

Я довгий час читача, вперше плакат.

Коротка довідкова інформація:

Я між 5'11 і 6' високий. Я був бігун на довгі дистанції в мої 20 років. Я біг половину марафону, 10ks, і дистриб'ютори в кваліфікації 5K, регулярно протягом багатьох років. Я важив близько 165 - 170 залежно від того, і я отримав худий при цьому (як і очікувалося).

Незабаром після цього я потрапив у основної маси тіла тільки підйом, а також деякі ВИИТ. Мені все сподобалося і зауважив, що деякі м'язи з допомогою ліфтингу.

Потім у нас з'явилися діти, так що всі мої заплановані змінилося, і протягом кілька років (у нас тепер два [дорогоцінні] дочки), я набрала близько 40 кг.

З допомогою дієти і вправ, я повернувся в 168lbs. Півтора роки потому, я все ще працюю, і я сфокусований на додавання м'язової маси, тому я тренувався шість днів в тиждень з поєднанням кардіо, опору і розтягування (раз в тиждень), з одного іншим способом.

За рік вона окупилася і на основі моєї записки і моєї роботи, є помітний приріст сили і якоїсь видимої вигоди теж. Моя вага становить близько 185фунта на даний момент.

Однак, я б'ю посилання, де я потрапивши в організм жиру плато (якщо є така назва ;). Я не можу здатися, щоб отримати вниз повз 12 - 14% (в залежності від тижні) відсоток жиру в організмі як би я не старався, як би я старанно працюю.

Деякі замітки:

 • Я не їм фаст-фуд, за винятком рідкого їжі в далеку дорогу
 • Я п'ю 0 Кокс/сода/поп/і т. д
 • Я п'ю алкоголь 0
 • Я п'ю воду
 • Я п'ю каву без цукру
 • Я їм фрукти, м'ясо, трохи вуглеводів (пшеничний хліб, рис і т. д.)
 • Я не курю
 • Я не роблю ніяких наркотиків
 • Я не їм солодкого, за винятком свят День народження
 • Якщо у мене є чіт їжею, це нормально персональним розмір піци по п'ятницях.

З якоїсь причини, я не можу позбутися цього шару жиру на мені. Люди говорять: "о, ти відмінно виглядаєш, не хвилюйся про це," але потім я бачу результати деяких з вас і тоді я читаю різні книги, і я знаю, що я щось упускаю.

Справа в тому, що я поняття не маю, куди йти звідси. Я не объедаюсь, я не закуска на сміття, я займаюся йогою, мати зважений жилет, щоб допомогти побудувати більше м'язів, ніж я раніше зробив у моєму житті, але цей стійкий шар, трохи жиру заважає мені зрозуміти, що я здатний робити.

З цією метою я шукаю деякі поради і рекомендації. Я читав через деякі Leangains, і я читав про випадок, але я все ще не впевнений, як інтегрувати це в життя самозайнятої робота на дому програміст зі стандартними вимогами початку 30-х років папа (хто щасливий у шлюбі; тобто, я не батько-одинак) з двома дітьми.

Для чого це коштує, у мене теж стояв письмовий стіл, який я використовую протягом дня, тому я не сиджу годинами на кінці. Все це, щоб показати, що я не жокей робочий стіл для більшості День за винятком коли я працюю над своєю формою.

Я шукаю деякі реалістичні, практичні поради для кого-то на моєму етапі життя, як я можу почати скорочувати ці останні кілька моментів з жиру враховуючи все вищесказане.

Спасибі за читання і заздалегідь дякую за всі поради у вас!

+693
Avaeksperdid 23 трав. 2019 р., 02:49:59

Після (або під час) важкого вправи (біг, відпрацювання і т. д.) Я завжди починаю дуже густий, важкої слиною в мій рот, який я дійсно відчуваю, випльовуючи. Чому цей тип слини наростити, і краще виплюнути або проковтнути (це вид відходів, що ваше тіло хоче, щоб ти виплюнув, або випльовують просто зневоднюють вас більше)?

+690
user204150 11 трав. 2019 р., 15:55:05

Я читав десь ( чому м'язи розмір не пропорційний силі?) що при нормальних обставинах, навіть коли ми спробуємо наше найтвердіше, ми можемо використовувати тільки 20-30% нашої сили.

За яких обставин ми можемо використовувати більш високий відсоток наша сила?

(Моє запитання призначений для підтягувань та підтягувань, але, звичайно, я вважаю, що концепція застосовується скрізь).

+666
sun patel 13 квіт. 2017 р., 08:59:55

В даний час я велосипедист, робив приблизно ~50 км (~80 км) в тиждень.

Я розглядаю отримання в duathlons, але мене турбує сама себе покалічила. Я в даний час важить 214 фунтів (~97 кг), і я не хочу травмувати коліна, тому що сильно б поставив мене назад (я в даний час 53 років). Я б волів, щоб мінімізувати цей ризик, відкладаючи запуск, поки мої коліна стали менше робити.

Скільки я повинен втратити, перш ніж розширювати в бігу?

+631
Pratibha Jain 3 трав. 2016 р., 01:43:20

Коротка відповідь така: коли в сумніві, запитайте управління. Довгий відповідь включає в себе деякі загальні принципи:

 • Використовуйте свій шафка для зберігання одягу, і те, чого ти не хочеш в душ з вами. Замок свій шафку і візьміть ключ з собою (якщо це не кодовий замок).
 • Носити рушник навколо талії, що йдуть від шафки в душ. Поки ніхто, швидше за все, перевіряє вас, ви не хочете, щоб рекламувати небудь.
 • Повісити рушник на душовою дверима або на верхній частині насадки для душу, якщо немає гачки для рушників.

Наскільки стиль спільноти душ сходити, це дійсно залежить від вашого рівня комфорту. Більш ніж імовірно, в тренажерному залі більшість людей в душі, з тобою справді не хочу тебе бачити. Поки ви не дивлячись все навколо і зосередитися на тому, щоб очистити, ви не заподіє якого-небудь порушення етикету.

Що стосується одягу в душ йде, яка мета душовою у спортзалі? Якщо просто полоскати перед і після походу в басейн, використовувати купальний костюм. Якщо його зчистити поту від інтенсивного тренування, будучи в чому мати народила нормально.

Що стосується ризику для здоров'я, оцінити чистоту душа. Тренажерні зали, які регулярно дезінфікувати душ буде так само безпечно, як домашній душ. Однак, якщо ви бачите докази менш зоряної зміст, зберегти деякі в'єтнамками. Використовуйте мило і теплу воду. Все більше підпадає під проблеми безпеки.

Останнє, але не менш, якщо миюся будинку підходить вам найкраще робити це.

+618
austin stanley 7 вер. 2013 р., 09:54:31

Ця стаття досить добре. Він робить чотири основні пункти, в тому числі збільшення частоти, негативи, та допомога підтягувань:

Причина, по якій люди не в змозі зробити більше тягнути злети і підборіддя злети відбувається тому, що їх вага занадто важкий для них. Якщо б це була проблема з іншими вправами, можна просто взяти якусь вагу в барі або використовувати більш легкі гантелі. На жаль, ви не можете забрати ваші ноги, щоб полегшити вагу власного тіла. Тим не менш, існують способи створення такого ж ефекту.

Допоміг Підтягнути Машину. Це, напевно, найпростіший спосіб зробити це, припускаючи, що ваш тренажерний зал насправді був одним з них. Якщо так, то ця машина в основному робить це забирає частину ваги вашого тіла шляхом урівноваження її з масою від машини (як гойдалок робіт). Ви встановлюєте, скільки ваги ви хочете підтягнути, і він забезпечує противагу, щоб збалансувати його. Вашою метою буде поступово збільшувати кількість власних ваги ви використовуєте, поки ви не дійдете до точки, де ви можете витягти 100% вашого власного ваги. На цьому етапі ви можете зробити фактичне підтягування. Смуги. Ви знаєте, ці гумки тренування, які люди використовують для 100 різні речі? Ну, якщо ви зачепите верхню частину смуги навколо підтягнути бар, а потім інші ваші коліна в нижній частині, ви створюєте те, що називається група-допомога підтягнути. Отримати Корректировщик. Схожий на метод групи, згадані вище, можна просто мати друга поставити "допомога", поставивши їм руки під ноги/щиколотки/коліна.

В принципі, робити їх - пробуйте різні положення рук, додайте вага і зробіть їм гру, наприклад, зробивши до кожного прийому їжі і коли ви прокидаєтеся або коли ви проходите повз підтягнути бар (потрапити у ваш будинок на дверну коробку). Є деякі основна вага тіла вправи, які ви можете (і повинні) робити, коли ви можете: підтягування, віджимання, присідання......

+608
Eric Fulmer 19 січ. 2020 р., 18:50:58

Інша річ, щоб дивитися на вашу взуттям. Ботанік фітнес має досить цікаву статтю на біг босоніж або використовувати взуття, як Vigram п'ять пальців.

Ідея полягає в тому, що як вид, ми розробили для тисяч років, щоб бігати босоніж, або майже босоніж. Появою туфлі, і кросівки, нібито сприяв збільшенню травм при бігу. Ідея в тому, що ми зараз більше працює на наших п'ятах, ніж кулі наші ноги і тиснуть там, де його не повинно бути.

Бігаючи босоніж, або майже босий, з черевиками vibrams, повинні дозволити вашому тілу діяти так, як він хоче.

+568
Essence Scott 25 вер. 2013 р., 05:54:46

Після деяких обговорень з Айво, я впевнений, що моя проблема в тому, неврома Мортонсу. Всі описи я знайшов, не співпадає мої симптоми.

А що ви можете зробити? Ну, там, здається, є кілька варіантів:

 • Ви можете зробити спеціальний замовлення устілки, які буде штовхати вгору стопи. У мене вже є пара таких, і вони насправді працюють: замість 7-8 км, я можу запустити 17-18 км, перш ніж мої ноги горять...
 • Ви можете прикріпити свої стопи, як вважають Steeven, які в основному, повинні чинити так само, як устілки. Я не намагався більше бігти ще при записі на плівку до моїх ніг, тому я не можу сказати, чи буде це працювати для мене чи ні.
 • Ви можете отримати спеціальні алкоголь уколи, які, здається, працюють досить багато там.
 • Операція можлива, хоча є 20% шанс, що це не спрацює і ви залишитеся з незручною оніміння в ногах.
+562
rajatsingh 13 січ. 2016 р., 20:11:56

Я читав, що залишок тижня корисним для культуристів, так що додаткова тиждень для відновлення (НД вихідний день) допомагає їм знайти м'язи, утворюючи процес загоєння м'язів потрібно, це те ж саме застосовується до людей, які йдуть для втрати жиру?

Я помітив зниження рівня інтенсивності та мотивації на роботу за перетренованості, і я запропонував мені поїхати на тиждень відпочити, може бути, це допоможе мені в моєму підприємстві втрати жиру? Я сьогодні відчуваю себе такою винуватою, оскільки це день мого тижні відпочинку, який я хочу вже тренування, хоча я відчуваю, що я так втомився.

+546
yeahservice 3 лист. 2014 р., 01:04:20

Я пропоную вам прочитати цю статтю з Австралійського інституту спорту.

Приблизно на півдорозі вниз по сторінці є розділ під назвою: протеїни – вегетаріанські дієти адекватні?

Там занадто багато інформації, щоб процитувати там, так що я поклав його у вигляді точки, але я пропоную вам прочитати статтю:

 • Хоча більшість вегетаріанських спортсменів відповідають або перевершують рекомендації по загальне споживання білка, раціоні вегетаріанців часто містять менше білка, ніж у не-вегетаріанців
 • Рослинні або рослинні білки можуть бути обмеження в одній або більше незамінних амінокислот
 • Немає ніякого вимоги для включення комплементарних білків в кожний прийом їжі, як різноманітність джерел білка входять
 • Як рослинні білки гірше засвоюються, ніж тваринні білки, вегетаріанська спортсменам рекомендується споживати приблизно на 10% більше білка, ніж нинішній спортсмен рекомендації протеїну

АІС-це організація, яка тренує австралійських олімпійців.

+473
DNK 9 лют. 2016 р., 01:11:47

Одна з моїх цілей-набрати м'язову масу, щоб збільшити тучн-горіти.

Що б бути хорошим способом, щоб цього домогтися?

Він повинен бути природним, щоб сконцентруватися на великі м'язи, але наскільки я розумію ноги наприклад не так просто збільшити, як ми використовуємо їх багато (хоча це легко збільшити м'язів рук, але це не зробить величезний внесок у загальну масу).

Наскільки важливі "основні м'язи" з точки зору маси тіла? (Я думав, що пілатес може бути добре, тому що це дає відносно невелике збільшення великої маси м'язів?). Верхня частина тіла в цілому?

Чи існують конкретні вправи, які дозволять швидко збільшити масу, тому що м'язи використовуються по-різному?


Мета полягає в тому, щоб мати досить помірна програма, в основному будинку, щоб бути просто трохи сильніше / більше будинкової миші, ніж я б в іншому випадку. Я дивлюся на високе збільшення/болю, бажано тільки один комплект PR-акцією.

додати 1: відносно швидке повернення

+408
mperrin 27 вер. 2010 р., 04:17:21

Пити протеїн перед (в той же день) вправи. Недавні дослідження починають показувати, що перед тренуванням споживання протеїну є більш ефективним, ніж після тренувань споживання білка (джерело).

Прокидаюся близько години раніше, проковтнути свій коктейль і пішли розважатися :).

Що ви можете зробити напередодні ввечері?

 • Отримайте ваш передач готова. Не чекайте, поки ви не прокинетеся.
 • Встановити будильник, Якщо ви не прокинетеся вчасно, ви не можете зробити нічого :).
 • Спати рано освіжив своє тіло.
 • Не забудьте пляшку води.
 • Визначити прокинутися і зробити це. Це важко для багатьох людей, щоб зробити це зобов'язання рано вранці. Деякі прокинутися і просто піти спати. Сказати собі, що це те, що ви повинні робити.

Якщо я згадаю щось ще, я буду оновлювати список.

+390
tesch1 17 лип. 2012 р., 03:44:56

Досить просто, ви вже три роки поза грою, ви несете більше ваги, і присідання є більш складними, ніж більшість людей довіряти.

Перше, що вам потрібно зробити, це відпочивати досить довго, щоб мати можливість рухатися без болю. Ти перестарався на цей раз. Вам потрібно почати з меншої суми, і результати оцінки звідти. Є будь-яке число "х повторень цієї вправи протягом шести тижнів" програм, доступних в інтернеті. Ось один для присідань. Нічого особливо наукова, але він виробляє керівництво для скільки присідань потрібно робити в кожному сеті. У мене до 30-40 в кожному наборі 4 комплекти в ніч, коли я нарешті зробив це, перш ніж мені стало нудно і перейшов на щось інше.

Інша справа, що ви може хочете стежити за пересиливание природні сигнали свого тіла через сили волі. Деякі люди краще живити через дискомфорт і біль, ніж інші. Я один з тих, хто сам. Це проблема, тому що це означає, я схильна до ліквідації не в змозі продовжувати програму через кілька днів. Якщо ви виявите, що ви схильні до такого роду речі, навмисно вибираєте нижчу мета і працювати звідти. Це буде означати, що перший тиждень або дві, мабуть, здається, що ти нічого не робиш, але те, що ви робите кондиціонування вашого тіла до руху, стає його підготуємо. До того часу, це стає важким, ви будете значно рідше насправді боляче себе до точки, де ви не можете вставати вранці.

+388
Dezart 11 лют. 2011 р., 05:43:35

На підставі цієї статті від каталізатора в Університеті Брауна, так і немає.

Після 295 спостережень, результати були. Ви потієте, коли ви плавати? Роду. Плавці середньому поті 123 мілілітра на кілометр проплив, але ця цифра значно нижча, ніж у середньому ставки в піт на інших видах вправ (близько третини поту швидкість бігу і половина велоспорт).

Ця стаття посилається на австралійське дослідження "зміни маси тіла та добровільної рідини споживання елітного рівня ватерполистов і плавців." Кокс Р., Е. М. широкий і Л. М. Берк, знайшли за цей клас. Він стверджує, що:

Розрахункову середню швидкість піт і швидкість споживання рідини протягом тренінги для чоловіків-ватерполистов був 287 мл/год і 142 мл/год, відповідно, зі швидкістю 786 мл/год і 380 мл/год протягом ігор. Під час тренувань для плавців, розрахункову середня ставка піт і швидкість надходження рідини на кілометр був 138 мл/км і 155 мл/км, відповідно, а для жінок-плавців, 107 мл/м і 95 мл/м.

+381
Kar 12 квіт. 2018 р., 17:35:20

Я до сих пір з допомогою універсальних Ваг (один день я буду рухатися на Олімпійський) і на більшості плит 25фунтов. Це призводить в бар нижче до землі при виконанні станова. Я знаю, що мертві гидрокомпенсаторы змінювати висоту панелі (використовуючи платформи, тримачі для одягу та ін) коли тренування...Отже, моє запитання: яка оптимальна висота панелі, щоб отримати максимальну користь від мертвих підніматися і що значить вище або нижче, благо бар? Я приблизно 320lbs х 5 повторень максимум зараз - 400 фунтів+ через стійку (насправді цементних блоків).

enter image description here мертвого підняти стійку'

+362
peval27 12 січ. 2020 р., 15:30:42

Коли ви вперше почати робити те або інша вправа, очевидно, що це важче, ніж якщо б ви робили це на деякий час, і ваш організм звик до нього. Чи означає це, що він вимагає більше енергії, і тому ви спалюєте більше калорій, виконуючи вправу, коли це нове для вас, порівняно з, коли ви "у формі" для нього?

+307
fuzzKitty 29 бер. 2016 р., 19:47:27

Я планую купити опір групи, щоб зробити зважений віджимання, розтяжка і допомагали тягнути ДБЖ. Всі діапазони опору однакові? Вони всі дають мені те ж опір/допомога?

Як, якщо б я купити один з місцевого магазину, то він дійсно дав мені хорошу допомогу, і опір?

Також, ви можете зв'язати мене до хорошого Амазонки еспандером, якщо ви знаєте які-небудь? Я 70 кг і 6 футів у висоту. Мій вік-16 років. Я не можу купити групи від "Америки" сайти, так як вартість доставки дуже висока Тхо..

Спасибі! :)

+267
user161912 7 жовт. 2012 р., 06:17:53

Книги про силових вправах:

 • Початкова сила: основна стійка навчання (3-е видання). Марк Rippetoe.
 • Практичне програмування для силових тренувань (2-е видання). Марк Rippetoe і Лон Кілгор.

Книги про харчування:

+219
Andrew Stein 10 лип. 2019 р., 21:20:04

Що вам треба зробити, це є менше і здійснювати більше. Їсть менше, далеко-далеко, набагато більш значним фактором для втрати ваги, чим більше працювати.

Якщо ви голодуєте 1 день в тиждень, ви можете спалити близько 8000kJ (перевірити калькулятор метаболізму для вашого точного щоденний метаболізм). Якщо ви хочете таких же результатів за допомогою вправ, потрібно бігати 30 хвилин кожен день, на тиждень, на середньої до високої інтенсивності.

Так що легше, голодування 1 день в тиждень або інтенсивний біг 30 хвилин на день протягом 7 днів?

Очевидно, що обидва могли б зробити, але зменшення калорій-це набагато більш ефективний спосіб схуднути. Крім голодування 1 день в тиждень, ви можете скоротити ваші калорії вдвічі кожен другий день. Це призведе до дефіциту калорій з 20 000kj. Додати 1 годину в день працює в свій раціон і ваш дефіцит буде 36000kj, який займає близько 1 кг в тиждень втрата жиру.

+200
ErikE 2 черв. 2016 р., 19:30:27

Мій нинішній фізичному рівні зараз;

 1. максимум 7 допомагав однією рукою підборіддя ДБЖ з рукою на півдорозі передпліччя.
  1. максимум 5 допомагав однією рукою підборіддя UPS з рукою за лікоть
  2. максимум 1 допомагав однією рукою підборіддя з рукою на біцепс

Не уявляєш, скільки нон-стоп тягнути ДБЖ/ДБЖ підборіддя, що я можу зробити поспіль, 1 місяць тому було 9 поспіль, і тоді я приступив до тренувань тільки в односторонньому варіанті.

Пошук на форумах я отримую деякі сумніви, так як більшість людей припускають, що я буду однією рукою підборіддя UPS більш легко, роблячи троса забирається без ніг.

Кілька мотузок лізе(без ніг) головне, щоб допомагав робити однією рукою піднімає підборіддя, коли мета-досягнення повного однією рукою підборіддя?

+197
user138217 25 черв. 2014 р., 09:04:59

При навігації по різних статтях пов'язані у відповідях тут, я продовжую спотикаючись стрибки через скакалку в статтях чи блозі.
Я ніколи не був хороший, Стрибки на скакалці, принаймні, я так думав. Насправді я ніколи не намагався зробити це. В останній раз я зробив це, я був маленьким і кинув досить швидко.

Дивлячись навколо на Amazon мені дав очікуваних результатів, занадто багато варіацій, дуже багато рішень, щоб зробити для елемента, я навіть не знаю як правильно використовувати.

Існують різні матеріали для мотузки, я бачила, нейлону, шкіри і сталі.
І звичайно різної довжини, звідки мені знати, що довжина є правильним для мене?
Деякі мотузки називаються швидкість мотузки, це просто інша назва чи це дійсно різниця?

Є обтяжені ручки доступні і захвати, які явно зазначити, що ручки не зважений. Я чомусь нагадало біг з щиколотки ваги, який нібито не корисно.
Чи має значення, як трос виходить з ручки: прямо або боком?
Деякі ручки мають шарикопідшипники на мотузку, звучить розумно. Щоб зробити перерву, просто тому що мотузка закрутилася не бути мотивуючим, але це дійсно хвилює?

Останнє, що я помітив, було те, що є критий і відкритий мотузки, я б точно розпочати закритий, але я хочу вийти на вулицю, там мотузки, які можуть зробити обидва, або я повинен просто купити один для кожної цілі? Вони не так дорого в кінці кінців.

+179
Stefano M 8 лип. 2017 р., 22:28:49

Фокус і рішучість

Цукор викликає звикання, і при помірних дозах це не шкідливо вплив високих доз цукру призводять до інсулін шип і залежність, з видалення або зниження цукру веде до догляду симптоми, схожі з опіоідами.

Газовані напої (і самий сік) ще гірше, так як вони не тільки містять цукор, а кофеїн, який також викликає звикання, а також розроблені смак палітри , що ні вгамувати спрагу, зробити вас повної або фактично задовольнить вас.

Я ненавиджу говорити в абсолютних поняттях, але сода-це зовсім погано для вас.

Так досить страшні речі, ви можете кинути соду, але є кілька перешкод.

 1. Сода має прекрасний смак - ні, це дійсно не так. На смак вона солодка є різниця. Ви думаєте, він пробує зараз добре, але це через кондиціонування. Ваше тіло використовується для заданого рівня солодощі та набори соди і задовольняє цю потребу.
 2. Я можу перейти, хоча дієтична содова? - Ні, ви не можете. Дієта сода має набагато менше калорій, але ми починаємо бачити, що штучний цукор, зберегти це бажання на цукор вище, ніж нормальний рівень, тому люди продовжують шукати високим вмістом цукру.
 3. Отже, фруктовий сік тоді? - Ні, це так само погано. Цукор-це цукор незалежно від того, де воно відбувається. Газовані напої і фруктові соки іноді лікувати, не те, що ви хочете розвести вас.
 4. Але що щодо рахунки? - Вони будуть смоктати, але це того варто. Я думаю, що на даний момент такі речі, як фрукти не дуже схоже, такий самий удар, як Кокс, і ви будете праві.

Я не збираюся цукру пальто це - йти на низький цукор дієта буде смоктати, тому що цукор виведення-це реальна річ. Протягом 2 тижнів все йде за смаком прісним, тому що ви не отримуєте таку ж відповідь ви звикли.

Отже, як можна перемогти цю шкідливу звичку?

 1. Отримати журнал - піти і купити деякі соди, трохи молока, маленький торт і свіжі фрукти. У трохи кожного з них, і в книжці, напишіть як ці смак. Випий соди, писати про це, тобто шматок фруктів (полуниця, найкраще для цього), писати про них - вони на смак надто терпкий, напевно. Молоко, напевно, на смак жирна. Не потрібно бути занадто науковим, але те, що ми хочемо зробити, це увійти, як на смак ці речі змушує вас почувати себе, і ранг їх солодкість.
 2. Провести хоча б місяць без цукру. Ні соди, ні фруктовий сік, ні цукру в каву або чай, не надто солодке печиво, торт і т. д. Навіть спробувати обмежити споживання фруктів, але їжте більше свіжих овочів, щоб замінити втрачені вітаміни. Протягом перших декількох днів або навіть тижнів, це буде смоктати. Мета тут полягає, щоб отримати ваше тіло звикли мати набагато менше цукру, ми хочемо скинути те, що ваш організм мислить як солодкий.
 3. За цей час пити тільки воду. Коли ви відчуваєте, "пити, пити воду - я ставлю в лапки, тому що його, ймовірно, не спрагу її тіла жадали соди.
 4. Після принаймні місяць, ми збираємося повторити Крок 1. Не дивись на те, що ви написали, але спробую і їдять одні і ті ж речі. Їжа на смак різні? Скільки якнайсолодше зробити фрукти і молоко, здається? Якщо ви не говорите, досить солодкий, поверніться до кроку 1. Молоко містить цукор.
 5. "Нормальна" їжа знову ж на смак солодкий? Чудово, тепер ми можемо відновити цукор в раціоні - в міру, але оцінити все. Вам потрібен цукор у вашому каву або молоко, зробити його досить солодким? Не всі і не кожен напій повинен бути солодким. Чай, особливо зелений чай, прекрасна без цукру і чудово п'ється протягом всього дня.

Головне, що треба пам'ятати, що добувати соду, або обмежте споживання цукру не означає, що світ без смаку. На цій стадії ви повинні знайти, що невелика кількість цукру достатня, щоб задовольнити вас. Але, обмежуючи свій цукор, ви почнете помічати, як приємно і інші аромати, такі як терпкість у полуницю, або ледь відчутною гірчинкою чаю і кави як задовольняють, як надмірно солодкі газованої води.

+150
Eknoes 6 січ. 2013 р., 16:38:11

Частоти, ваги для використання, підходів і повторень всі точки по часу окремих конкретних параметрів. Те, що працює для вас сьогодні багато не працювати завтра, або для когось іншого. Що я б порекомендував це:

 • поступових поліпшень - почніть легкі і повільно і нарощувати
 • якщо ви не стомилися, отримати травму і бачити поліпшення, продовжуйте збільшувати інтенсивність
 • якщо ви починаєте бачити зниження бажаних результатів, виснажуються, починають відчувати травм, скоротити

Характерні для застоялося - є різні способи отримати над вашою поточною максимум:

 • злегка змініть вправа - рухати руками ближче, далі один від одного, у Т-ДБЖ, пікіруючі бомбардувальники і т. д....варіювати рутину і подивитися, якщо це отримує вас за 65 #
 • змінити кількість підходів/повторень - більше або менше часу між наборами
 • це табата - 20 секунд віджимань, потім 10 секунд відпочити і продовжити, поки ви не досягнете своєї мети
 • у 60 (не відмова весь час) - перерва на годину, а потім зробити ще 30

щоб дати конкретні поради, ми повинні знати, що відбувається після 65 - ти хворий? руки заніміли? просто втомилися?

+147
user195625 23 квіт. 2013 р., 18:33:22

З вашої тренування, ви побачите деякі результати, але не кращі результати. Це відбувається тому, що:

 • ваша програма не зосередитися на речах, які важливі на даному етапі вашого навчання
 • ваша програма є неефективною
 • ваша програма може бути набагато простіше
 • ваша програма пропускає корисні вправи
 • ваша програма не план передбачуваною прогресії

Фокус

Ти худий і слабкий, але свій раціон виглядає дуже спеціалізовані, як могло б бути доречним для культуриста з вже добре розвиненою базою сили і маси хочете збалансувати конкретні недоліки або підкреслити ті чи інші частини тіла. Але зараз ти слабкий в усьому. Ви повинні спочатку стати сильним.

(Я не маю на увазі слабкі як лайливе. Я до того, що враховуючи ваш поточний ріст і вага, зрозуміло, у вас є багато місця, щоб рости в плані м'язової маси і сили. Це прекрасний час для вас, як ліфтер. Якщо ви використовуєте правильну програму, ви побачите швидше зростання, ніж будь-який інший демографічний.)

Ефективність

Що стосується часу, один з ваших тренувань включає:

 • Стоячи армійський жим - 3 сети, 8-12 повторень
 • Жим гантелей 3 підходи, 8-12 повторень
 • Міцність молотка похила лава прес-машина - 3 сети, 8-12 повторень
 • Сила жим молоток машина - 3 сети, 8-12 повторень

Чому 3 різних вправи на груди і 4 вправах працює трицепс? Робимо простий штангою, жим лежачи три підходи по п'ять, з вагою, досить важким, що ви не можете зробити інший грудей або трицепсів вправи в цій тренування буде набагато краще використовувати свій час і дати вам велику віддачу від інвестицій. Ти сильніше, швидше, і в той час як 5-реп діапазон більше підходить для збільшення міцності, ніж гіпертрофії (збільшення розмірів), ви будете підніматися набагато більшу вагу, що б заповнити різницю. Ви не можете бути сильними, не стає великою.

Те ж саме стосується, коли ви включають в себе як накладні преса, трицепсів розширень, і трицепс, що випадає в тієї ж тренуванні. Верхній прес, коли зроблено з достатньою вагою, щоб вичерпати свої можливості робити додаткові вправи, потрібно все, що вам потрібно, і краще для вас на даному етапі вашого навчання.

Простота

Для новачка, навіть якщо кінцевою метою є бодібілдингом, слід дотримуватися дуже зосереджені, проста програма, не більше трьох вправ за тренування, вибрав з невеликого набору базових вправ зі штангою і допоміжні вправи (присідання, жим лежачи, накладні жим, станова тяга, потужність очистки, підтягування/підтягування), поки ви не вичерпали сили прибутку на цю програму. Це не займе багато часу... може бути 3-6 місяців. Потім, ви можете спеціалізуватися. Після спільної програми Сила, ви будете в набагато кращому становищі, щоб ліпити ваше тіло, як ви хочете.

Бездіяльність

Крім того, опускаючи важку штангу присідання і станова тяга, ви не вистачає на повний гормональний відгук, викликаний цими типами підйомників. Навіть якщо ви піклуєтеся про те, як ваша верхня частина тіла виглядає, немає заміни ефект гормональний відповідь (гормон тестостерон), викликані важкою, все тіло піднімає як стійку присідання і станова тяга. Додайте їх в свій раціон, і ви повинні краще бачити прогрес у досягненні ваших цілей все навколо.

Планування розвитку

Далі, як ви опишете вашу програму, здається, що у вас немає плану розвитку. Ви часто говорите "3 сети, 8-12 повторень", але чому 8-12? Чому не 8? Чому не 12? Це залежить від того, як ви себе почуваєте? Ви дійсно повинні знати, коли ви ступаєте в тренажерний зал, яку вагу, і скільки повторень ви зможете виконувати вправу, спираючись на продуктивність від останньої тренування і передбачуваною адаптації у ваше тіло між тренуваннями. Ви б краще обслуговуватися перемикання на програму, яка дозволяє ці тип зростали.

Що робити?

Два дуже цікавих новачків програми, які дотримуються цих принципів починаючи сила і stronglifts 5х5. Я даю деяку інформацію про ці програми в іншу відповідь тут.

+105
K1ngston 22 лют. 2014 р., 08:31:31

Я в розгубленості, що робити. Протягом ряду років зовнішньої сторони обох ногах викликають у мене велику якщо біль під час вправи - біг, крос-тренажер, прогулянки!! Я пробував різне взуття і була до ортопеда, але відповіді поки немає.

Я дещо знайшов в інтернеті, що я думаю, що це може бути - бічна перевантаження колонки. Але це не було діагностовано.

Тиждень тому я почала 3 місяць програма харчування та фітнес у прагненні втратити деякі з моїх зайву вагу (хочу скинути близько 4 каменю). Досі я знайшов гарну складно, але слухняним і я починаю відчувати себе трохи здоровіше.

Однак я зобов'язаний зробити 4 коротких HIIT тренування в тиждень і біль в ногах викликає у мене реальна проблема. Мої ноги вкрай болючим приблизно через 10 хвилин тренування і тільки поступово поліпшуватися приблизно через 15 хвилин відпочинку.

Може хто порадить про вправи ВИИТ, що не буде тиснути на мої ноги?? Або хто-небудь чув/було схоже стан?

Дякую за допомогу, Дженні

+22
GrecKo 18 лист. 2018 р., 03:14:30

Це залежить від стилю жиму лежачи, кожен має свій стиль. Якщо у вас є широким хватом, лікті, природно, не буде йти повз ваших плечах, як ваші груди буде зупинити. Загалом жим лежачи поперечина повинна торкнутися вашої грудей і відразу ж повертайтеся в рух вгору і вниз так що не хвилюйтеся про те, куди йдуть лікті і просто торкнутися твоїх грудей.

Деякі культуристи воліють мати менший діапазон руху на грудях, щоб активувати менш трицепсів і тримати у напрузі на грудях, так що лікті будуть трохи нижче плечей, а потім підштовхнути вгору в декількох дюймах від повного блокування, так що ви не активуєте трицепсів стільки, щоб зосередитися на грудях.

Я б не став турбуватися про поради вам дають в плані того, куди піде, тому що в кінці дня в барі можна тільки вгору і вниз. Його більше про положення долоні, тримаючи спину і зап'ястя в правильному положенні і безпечній роботі з вагою можна робити.

+16
rjeffers 15 лют. 2010 р., 08:57:51

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil