Більше енергії, ніж звичайні - я повинен підштовхнути себе?

Іноді (як сьогодні) я відчуваю, ніби я можу гори звернути! Чи є шкода змушувати себе важче на ці гарні дні? Просто любить він нормально гальмувати на низьких днями (я кажу про перехід від 5 до 7 комплектів 8 комплектів).

+150
iProgrammer 30 черв. 2013 р., 14:02:10
30 відповідей

Вчора я зіткнувся з дивною "травми". Минулого тижня я трохи напряг ахіллесова п'ята при прийнятті дивною іронією з моєю ногою. після тижня повного спокою біль повністю вщухла.

У вівторок я пішов в невеличкий/повільний біг. Я все ще відчував щось дивне в ахіллесову п'яту, але без болю, і я міг продовжувати працювати. Я пробіг 5,5 км (не хочу переборщити).

Вчора вранці я ще нічого не відчуваю, так що я вирішив зробити світло у вечірній час (9,5 км). Що не є незвичайним для мене (я зазвичай 40км на тиждень). Я почала бігати і за перші 6к, я знову відчуваю, що ахіллесова п'ята з деякими дуже, дуже незначні тупі болі. На позначці 6к моя ахіллесова п'ята в два рази зірвався (майже втратив рівновагу) у 30 - 50м. Спочатку різкий біль, але потім знову біль зникла.

Спочатку я запанікував. Я зупинився на узбіччі дороги, щоб побачити, що був неправий. Ахіллесовою п'ятою раніше міг підтримувати моя вага.Так я пройшов кілька метрів, але потім я зміг запустити залишилися 3к до будинку. Постійно відчуваючи світло тьмяний, не перешкоджає (в моєму темпі не терплять) біль.

Вдома є жировики не будь-яка почервоніння або запалення visibile. Щоб переконатися, що я прикладав, все ще відчуваючи легкі болі. Сьогодні вранці я прокинулася з тієї ж легкого болю.Але зараз (10 ранку) біль знову пішла.

Проблема, очевидно, не розрив або розрив у/сухожилля. Якихось суттєвих травм не дозволила б мені продовжувати працювати. Я не можу знайти будь-яку інформацію про оснащенні (без розриву) в мережі.

Що сталося з сухожиллям, щоб прив'язати як-то? Щось я повинна хвилюватися?

Клацаючи я маю на увазі наступне: Це було схоже на велику кількість тиску раптово вийшов на п'яту. Як п'ята не міг впоратися зі стресом і його в одну мить, випускаючи все напруга в єдиному пориві. Це дало мені дивне відчуття "падіння" через мою ногу.

P. S. Я вже не ахіллесова п'ята травм до цього. Або будь-якої іншої травми в останні 4 місяці.

П. С. 2: я призначила зустріч з лікарем. Але я б все-таки як введення з деяких досвідчених бігунів.

+984
A P G SuperDaBob 03 февр. '09 в 4:24

Нещодавно я дізнався про програму тренувань p90x, але що мене цікавить найбільше-це АБ-Різник. Хто-небудь пробував це раніше? Будь вхідний цінується... :)

+983
Priyadarshini Ravi 11 бер. 2012 р., 06:43:44
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Твоє тіло каже тобі, що в біді, і ви просите способів, щоб стати сильніше продовжуючи робити те, що викликає тривогу. Це звучить назад. Виправити присяд форма, з'ясувати, що біль в коліні, а далі на корточках з 5/3/1 або аналогічна програма середнього. (Або, почати робити кондиціонер або гімнастика або Оли підйому або....) Ігнорування проблеми не змусить її зникнути. Той факт, що ти сильніший, ти коли-небудь і ти досить сильна для свого розміру може означати травму прямо за рогом.

Якщо поштовхом для зміни програма "коліно болить, коли я на корточках", потім виправити біль у коліні, не видаляйте присідання.

Якщо ви шукаєте програму тимчасового підйому, тому що ти перестав сидіти на корточках, поки ви сходіть в здоров'ї або підніматися фахівців про коліно, потім "найбільше, крім присідань" було б чудово програмування.

+959
Debarshi Dutta 7 січ. 2013 р., 01:02:48

Я шукаю, щоб створити собі хороший графік тренувань з плавання і потрібна порада. Який найкращий графік, щоб отримати оптимальні результати? Як часто потрібно їсти дні відпочинку? Я зараз підшукую приблизно в 5 30 хв плаває тиждень (на загальну суму близько 5к на відстані), але це число може збільшитися в майбутньому. Я краще структурувати свій розпорядок з-за тривалих тренувань або частіше?

Я вже не плавають досить часто, але без фіксованого графіка. Моя основна мета-спалювання жиру.

+951
Mateusz W 21 січ. 2014 р., 19:57:33

Хоча їхні тіла буквально виділяють максимальної сексуальної привабливості таким чином культуристи, природно, передам цю ідею сильного статевого потягу або потягу я чув такий накачаний хлопець, сказати, що культуристи, як типове втілення чоловічої сексуальної енергії, але в реальності вони втрачають сексуальний потяг через настільки зневоднений і так мінімум жиру, коли вони конкурують.

Це вірно? Зробити зневоднення і низьке жиру роблять штангісти' сексуальний потяг піти?

У змаганнях завжди є трохи сексуального заряду зі зрозумілих причин (нічого поганого в цьому немає) так це здивувало мене, щоб почути, як той екстремальна підготовка може відняти у них те, чим вони здаються на проекті в надлишку.

+688
Dmitrii Cretu 1 лют. 2015 р., 12:25:52

Майте на увазі, що лавки, лави використовують менше м'язів, чим присідання і мертві. Однак для рядків, які далеко позаду лавки підказує мені, що ви почали лавці більше, ніж програма б вказати. В правді рядки повинні бути ще 20 фунтів важче, ніж ваш стенд.

Зазвичай існує дві причини, чому ви не можете зробити ліфт:

 • Останні тренування були недостатньо сильні, щоб викликати будь-яка зміна
 • У вас занадто багато втоми, щоб дістатися на ліфті

Тепер, або це програма новачка, і ви ще в початковий виграш. Що це означає, що практично будь-яка вправа буде викликати у вас, щоб пристосуватися. Програма СЛ має більш ніж достатній обсяг, щоб отримати вас, щоб відновити ваші м'язи сильніше.

Отже, давайте почнемо, дивлячись на відновлення і втому. У мене є теорія про те, що відбувається, але я збираюся кинути це там на всякий випадок: необхідно 8 годин сну на добу. Більша частина м'язів тіла зростає швидше, коли ви спите. Піки природного тестостерону в фазу швидкого сну і залишається на цьому рівні, поки ви не прокинетеся. Природний гормон росту піків в глибокий сон і пробуде на цьому рівні приблизно 1 годину. Отже, давайте подивимося на інші можливі винуватці:

 • У вас немає достатньо відпочивати між сетами. Ваша преса, як правило, першими потрібно додатковий відпочинок.
 • Ваш підігріви виснажуються енергії від основних підйомників. Коротше вони не підігріви.

Або рекомендує дуже певний спосіб прогріву, і починаючи сил не надто відрізняються. Я збираюся представити спільні риси:

 • Почніть з порожньою бар. 2 комплекти 5
 • Збільшення навіть збільшує до 5 разів свою вагу роботи.
 • Сходять останні два набору, другий набір буде набір з 3 повторень, і останній набір буде 2 повторень.

Наприклад, жим лежачи на 117 справді занадто малий, щоб потрібно всього 5 комплектів прогріву. В цьому випадку тренування буде виглядати так:

 • порожній бар 2х5
 • 57lbs 1х3
 • 82lbs 1х2
 • 117lbs 5х5 (3х5 або якщо ви перебуваєте на цьому на ліфті)

Ви можете грати з числами і налаштувати їх небагато, але розумію, що ви починаєте з порожній бар, і сходять на ні в кінці. Якщо ви не звужуються, ви приймаєте енергію, необхідну для ліфтів і використовуючи його на розминку.

Вам також може знадобитися, щоб налаштувати час між підходами трохи більше на пресах.

Нарешті, хороший рада з лава для пресу і рядків, щоб зробити ліфти вибухоподібно.

 • Ваша спина повинна бути щільно
 • Твоя дупа зв'язатися з лавки, але трохи арки між плечима і дупою.
 • Опустіть штангу під контролем (безпечно) для грудей
 • Підірвати його всю дорогу. Це зводить до мінімуму втому, і посилає сигнали вашим м'язам, які ви хочете, як багато з них беруть участь в ліфті, як це можливо.

Також враховуючи, де ваші присідання, це може бути, що присідання грабують вашу енергію для жиму лежачи. Перемикання на 3х5, навіть якщо ви не затихне буде зробити це набагато простіше, щоб домогтися більшого прогресу на жим лежачи і рядків.

+660
msh210 16 серп. 2012 р., 19:20:14

За даними досліджень (джерело), організм повинен 0,36 г білка на фунт (0.79 г / кг) кожен день для підтримки. У 2009 році, Американської асоціації дієтологів, дієтологів Канади та Американського Коледжу Спортивної медицини опублікував анотація підтримуюча 0,5 м до 0,8 г білка на фунт (1,1 г до 1,8 г на кг) кожен день, як достатньо (джерело).

Ви можете взяти у значному розмірі більше, ніж це і добре, так як надлишок білка виводиться з організму, так довго, як ви отримаєте досить жирів і/або вуглеводів, а також збалансувати ваше харчування потребує і Ваше розчинення жиророзчинних вітамінів, що ваше тіло потребує, а також кальцію, щоб замінити те, що білок п'явка з вашої системи (Джерело). Необхідно споживати достатню кількість води, щоб вивести надлишки. Є в покупці, хоча зайвий білок не підходящий момент, якщо у вас вже є багато в свій раціон для початку. Тих, хто займається бодібілдінгом повинні бути на високому кінці цієї шкали.

На основі цих наукових статей, в 250 фунтів (113 кг), то цифри такі:

 • 0,4 г/кг = 0,88 г/кг = 100 г/день (сидячий)
 • 0,5 г/кг = 1,10 г/кг = 125г/добу
 • 0,6 г/кг = 1,32 г/кг = 150 г/добу (активний)
 • 0,7 г/кг = 1,54 г/кг = 175 г/день
 • 0,8 г/кг = 1.76 г/кг = 200г/день (бодібілдинг)

Незалежно від кількість калорій у вашому раціоні, ваші "необхідні" білка потрапляють в цей діапазон сум. Все, що понад цієї суми буде виводиться з організму. Якщо ви їсте більше їжі, вам не потрібно буде також додати більше білка. Суми, перераховані вище, є достатніми. Якщо ви їсте менше їжі, вам не потрібно опускати білка. Просто залишитися в цьому діапазоні.

Якщо ви різання фунтів, але не робити які-небудь серйозні силові навантаження, ви будете падати десь між 0,4 м і 0,6 г білка за фунт (0.88-1,32 г/кг). Якщо ви хочете взяти більше, ніж, як довго, як ви приймаєте достатню кількість клітковини, ви багато чого не побачиш у проблеми з травленням, приймаючи достатню кількість кальцію запобіжить проблеми щільності кісткової тканини, і приймаючи в достатній кількості води запобіжить проблеми з нирками.

+656
rafaelvalle 13 квіт. 2017 р., 08:10:24

У мене є повторювані проблеми з коліном 12 років, що я був не в змозі зробити правильний діагноз. Буду вдячний за будь-які поради або думки.

Я 45-річний чоловік. Я тренуюся 4-5 разів на тиждень, або сходові машина або біг на біговій доріжці протягом 30 хвилин з наступним 30 хв. легкої тренування ваги. Я розтяжку протягом приблизно 10 хвилин до і після. Симптоми починають відбуватися приблизно 14 годин після тренування - отже, якщо я тренування вранці, я отримую симптоми пізно ввечері, і якщо я працюю у другій половині дня (що більш звично) я вам симптоми в середині ночі (він мене будить). У мене немає ніякої болі або інші симптоми під час тренувань. Якщо я припиню біг/сходах (іноді я йду через періоди замість купання), це ніколи не відбувається.

Проблема виникає на колінах, але не обидва одночасно. Це відбувається приблизно два рази на місяць, і вже протягом 12 років.

Симптоми припухлість і біль, латеральна колатеральних зв'язка, або сухожилля чотириголового м'яза стегна, але ніколи не обидва одночасно. Уражену ділянку теж гаряче, ніж навколишні тканини. Це є болючою на дотик, а також при розширенні колінного суглоба під напругою.

Я виявив, що якщо я не почну приймати НПЗЗ (зазвичай я використовую ібупрофен 400 мг кожні 6-7 годин ацетамінофену 1000 мг кожні 4-6 годин), коли починають проявлятися симптоми, симптоми зберігаються, то близько 18-24 годин, не отримуючи набагато гірше, потім стиратися протягом найближчих 12-24 годин.

Якщо я не приймати ліки, симптоми погіршуватися протягом наступних 18-24 годин, а потім стиратися протягом наступних 24-48 годин. На їх висоту, болючі симптоми до такої міри, що я кульгаю при ходьбі, або підніматися по сходах з однієї ноги (якщо ви розумієте про що я), і мені трохи важко спати. Так це дратує, але не виснажує.

Прикладаючи пакет з льодом до області не має ніякого міцного впливу на тривалість симптомів.

Так як це займає не менше 3-4 днів, щоб отримати несрочную лікарів про зустрічі, де я живу, я тільки коли-небудь був в змозі описати симптоми, щоб лікар - найпоширеніша "diagosis" бути чи синовіт тендиніт поради по iboprofen просто взяти і відпочити, коли це відбувається. Я не можу дозволити собі звернутися до фахівця або фізіотерапевта в приватному порядку.

Якщо я беру половину дози ібупрофену (200 мг) приблизно за годину до тренування, то проблема не виникає - принаймні, поки. Я займаюся цим вже близько трьох місяців за порадою некваліфікованого одного. З одного боку я радий, що "вирішити" проблему, але з іншого боку, мені не подобається ідея, що це може бути щось приховує.

+636
Sascha Effert 24 лип. 2016 р., 00:24:09

В моєму місті, деякі правозахисні групи є підвищення обізнаності про шкоду вихлопних прилеглі парки та інші місця, де люди тренуються.

Проте, ми не могли дістатися до "серця" тіла знання про вплив забруднення повітря транспортного засобу (дрібних частинок і газів), спеціально на людей, які виконують фізичну активність.

Є класичне дослідження на цю тему?

+621
crabliotree 28 серп. 2016 р., 04:14:05

Фунт жиру втратили тканини молочної залози не відрізняється, ніж фунт жиру ніде у вашому тілі.

Жінки схильні до накопичення жиру навколо стегон, сідниць і стегон, в той час як чоловіки мають більший інтраабдомінальній (вісцеральної) жирової маси.

Дієта і генетика також грають значну роль при визначенні частки і місця для зберігання жиру. Гормони фертильності (лептин, естроген), функції яєчників, здається, в основному сигнал загальне збільшення ліпогенезу та зберігання (у схильних згаданих вище).

Простіше кажучи, якщо він був там, поки я не бачу причин, чому він більше не повернеться до цієї області. Дивіться, якщо ви зможете знайти підтримку досліджень. Використовуйте вікно пошуку в них.


https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17977473
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11706283
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11706283

+601
Reynald Garcia 4 серп. 2012 р., 11:41:10

Я можу вам сказати, спартанський спринтерської гонки зовсім зруйнував мій оригінальний Вібрам КСВ, які були 2 роки. Проколів, надривів, просто не стоїть на мій погляд. Я хотів би отримати деякі дешевки світлої підошви кросівок, якщо це мульти-місцевості. Якщо це просто бруд і вода, вони, напевно, переживуть нормально.

+590
user147454 22 бер. 2014 р., 21:15:15

Заради лексики, я думав ти про "відновлюване тренування". Існує короткий термін відновлення, як раз потрібно між сетами, але ви згадали суперкомпенсацию так ти про щось більш схоже:

Я просто зробив купу складних піднімає штангу, як довго, поки моє тіло буде сильніше за вправи?

Ви можете отримати деякі досить безпечна ставка відповіді, і багато в чому це диктує ваш рівень підготовки. Якщо ви можете відновити протягом 24-48 годин, ви початківець етап. Якщо вам потрібна щотижнева програма, щоб викликати (і відновлення) суперкомпенсация, ви проміжний. Ленні Кравіц написав хороший огляд.

Я не знаю ні одного дослідження, за винятком визначених у модифікатори (sphingosine 1-фосфату , інгібітори STAT3, оксиду азоту, алкоголізмтощо). Гормонів, інші, білка, гідратація, наявної хвороби, і вік всі вступають в гру (плюс багато інших елементів).

Є багато факторів, щоб відповісти на ваше запитання. Ваш максимальний присед буде викликати набагато менше шкоди для вашого тіла, ніж Макс присед високого рівня важкоатлетом. Ви, ймовірно, буде повністю відновлено протягом 48 годин, і що важкоатлетом може провести тиждень робити 50% від Макс.

Це теоретично можливо для групи м'язів для виконання відновлення і фаза суперкомпенсации в декількох годин, або на ніч?

Можливо, для когось зовсім іншими, які можуть надати таку невелику кількість сили на їх тілах, що час відновлення невелике. Але з практичної точки зору: немає.

Є фізичні симптоми потрібно звернути увагу?

В кінцевому підсумку ви можете тільки виміряти його силу. Якщо ви можете підйом, ти сильніше. У мене були дні, коли я відчуваю себе жахливо, і навіть трохи воював зламами до травми весь час в тренажерному залі, тільки щоб вдарити мене по піару.

Практичний спосіб я знаю, щоб знайти відповідь на індивід, щоб покласти їх на хорошу програму навчання. Максимум початківці завоювання (де ви можете додати вагу кожні пару днів, тому що ви можете відновити швидко), потім переходять на середній рівень.

Інша річ, щоб розглянути, що це виходить за межі м'язи. Ваш неврології змін, як і твій сполучної тканини. Додавши все це, то дивлячись на широке розповсюдження навчальних відмінностей, то легко бачити, що, хоча є загальні рекомендації, Якщо ви хочете, щоб вам конкретно потрібно дивитися на кожного індивідуально.

+539
Meitzi 4 черв. 2011 р., 05:31:42

Це може бути одна з багатьох речей. Загалом, якщо ваш відсоток жиру в тілі високий, ваше обличчя буде явне уявлення, що незалежно від того, скільки ви бігати, тренування і т. д. Також це може бути ваш раціон. Більш конкретно споживання натрію/вуглеводів у вашій дієті і гідратації. Урізати на солі і збільшити ти гідратації і подивитися, якщо що можу зняти з себе частину ваги води в обличчя. Також, якщо ви експериментуєте з ААС (вона вагітна), то це буде також додати в навернув води в обличчя. Тим більше в ароматизируя сумішами, такими як тестостерон, і інші DHT отриманих сполук.

Ви хочете обветренное особа ? Втратити жир. Втрачати сіль. Втратити вуглеводів.

Удачі !

+522
Narcolessico 24 квіт. 2019 р., 04:28:23
"Босоніжка" відноситься до босоніж. Це по суті працює через Немає взуття або прості тонкі туфлі.
+500
via vallen KW 14 лют. 2011 р., 13:54:03

Це відбувається тому, що рух зовсім інше, коли підтягуюся і якщо потягнути вниз на машині лат. Я наприклад можу підборіддя до мого ваги + стільки ваги прикріплені до мого тіла. Я не міг спустити стільки на машині лат. Ваше тіло працює по-різному на ці два схожих, але різних вправ.

Я випустила підручник онлайн два роки тому відносно однією рукою підборіддя-вгору/угору. Це одна з найпопулярніших на YouTube тепер, я закликаю дивитися на додаткові ідеї. У випадку, якщо у вас буде більше часу перевірити розказану версію підручника, я пояснюю багато про це вправі і як це працює. Ура і удачі.

Якщо у вас є додаткові питання з приводу вправ, будь ласка подалі від вогню.

+479
user3076105 7 квіт. 2017 р., 08:36:01

Вам потрібно тільки відпочивати ваші м'язи, які довго, якщо ви робите спліт ізоляції рутини. Якщо ви робите всього тіла тренування, ваш графік підходить.

Багато хто з найбільш успішних і ефективних програм початківця підйому (стартову силу, або, Madcow, Білл Старр) використовувати 3-дні на тиждень графік, вражаючи всі групи м'язів в кожному тренуванні.

Поради ви отримали, є специфічним для середнього рівня програми бодібілдинг, або спліт рутини, де ноги опрацьовується тільки один раз в тиждень. Не треба слідувати такій програмі.

+475
Jessica Ortiz 8 лист. 2012 р., 01:53:14

Не рекомендуємо втрачати жир і набирати м'язи одночасно. Я обмінювалися повідомленнями професійний бодібілдер Фабіола Буланжер той же питання, і це була її відповідь:

Питання: Фабіола, чи можна позбутися від жиру і наростити м'язи в той же часу? Чому бодібілдери мають різні наповнювачі і різання фази? Це це більш ефективно робити їх окремо? Що робити, якщо ви хрустів на час і потрібно робити одночасно?

Відповідь: кожна з цих цілей повинна починатися з плану харчування. І ваш план харчування буде зовсім інший, або ви хочете втратити жир або набрати масу. Перш ніж почати різати, треба будувати свій мас або нічого вже не залишилося після дієти. Якщо ви хочете як результати, так і вам потрібна віра великий обсяг доповнення для досягнення швидких результатів.

Це те, що Фабіола виглядає. Вам не потрібно більше ніяких доказів її авторитетного знання з фітнесу.

enter image description here

Рекомендується мати окрему фазу зсипати і вирізування етапу. Не намагайтеся робити одночасно. Я питав на інших форумах, таких як бодібілдинг simplyshredded.com і всі згодні з цим принципом.

Єдиний спосіб отримати м'язи і втрачати жир в той же час ходити по тонкій лінії поруч з вашим рівноваги теплороду. Це тонка грань, де кількість спалених калорій з жиру, що дорівнює калорій від білка, необхідного для живлення росту м'язів. Оскільки люди не мають лічильник калорій як водяний насос, це вкрай складно тримати рівновагу. Було б набагато простіше, щоб поїсти багато і добре вище рівноважного, в фазу зсипати або з'їсти і піти значно нижче рівноважної в ділянці вирізування.

+474
Everardo Lopez 10 вер. 2019 р., 11:49:51

Так, хоча ви не обов'язково повинні додати, якщо ви піднімаєте досить важким, щоб вимагати додаткових калорій всіх до себе.

Ви також можете перерегулювання, їдять більше, ніж потрібно, щоб переконатися, що ви натисніть ваш набирає силу, а потім підніміть стверджувати, що нові сили в той час як скорочення калорій, щоб втрачати надлишки жиру.

+430
danjp 3 лип. 2011 р., 04:33:29

Ви повинні включати в загальну розминку, потім трохи динамічної розтяжкою, після чого послідував якій формі свердла, що також буде продовжуватися, щоб зігрітися, пліометріка для підготовки вашого шляху ЦНС, а деякі прогріву розганяється. Ось приклад розминки:

 • Почніть з загальної розминки (легкий біг на 800-1600м).
 • Зробити деяку динамічну розтяжку (махи ногами, динамічні випади)
 • Деякі вправи АВС. Ці зосередьтеся на трьох основних елементах спринті форма. А високі коліна. Б перебільшена розширення ніг. З прикладом ногами. Це можна зробити, спочатку повільно, потім швидко на другий набір.
 • Світло пліометріка (подвійні стрибки ноги по висоті, подвійні Стрибки ноги на відстань і т. д.)
 • Спринти на 80% зусиль.

Якщо ви ніколи не бігали раніше, і деякі інші поради, щоб допомогти звести до мінімуму ймовірність травм до нарощування поступово в цю діяльність. Не робіть занадто багато на старті, і тільки збільшити бігову навантаження приблизно на 10% щотижня. Також входять ділянки після тренування, особливо деякі, що це група і підколінні сухожилля.

+386
Susan Arlitt 24 бер. 2019 р., 07:03:14

Сайти, очевидно, мають різні способи розрахунку остаточного підрахунку. Перевірити і подивитися, якщо вони приймають вхідні сигнали необхідні зусилля (що не має одиниці виміру), ваш вага і т. д. Якщо вимірювані величини однакові в усьому, то формули різні.

Ви можете взяти середнє :)

+383
demon36 11 жовт. 2016 р., 14:51:45

Це найчастіше пояснюється гіперемія шкіри і це є однією з форм підвищеної чутливості або алергічні реакції з-за тренування.

Фізична активність може викликати алергічні реакції у деяких людей. Симптоми висип або плями (великі або малі), свербіж, гіперемія (почервоніння) шкіри і це може відбутися в будь-якому місці на тілі інше, ніж в області грудей.

Більшість симптомів можна контролювати, приймаючи ліки, ваш лікар і, сповільнюючи або зупиняючи вправи, як тільки симптоми починають. Ви завжди повинні працювати з партнером, який знає про ваш стан.

У деяких людей вживання певних продуктів перед тренуванням може зробити алергічні симптоми більш вірогідні. Відстежувати, що ви їсте до тренування протягом декількох тижнів.

Ви можете спробувати антигістамін або епінефрин пострілів. Обговоріть з лікарем, який буде стежити за вашим станом.

Реф: маленькі червоні як кров плями на шкірі після тренувань

+372
Asq 27 груд. 2018 р., 04:28:10

Я займаюся боксом вже одинадцять років, але що б я не робив, я не можу більше зміцнив мої руки. Кожен раз, коли я потрапляю в захоплюючий матч з ким-то, я програю, і я не можу здатися, щоб знайти будь-які вправи, які допомагають мені мати більш сильне зчеплення.

+358
BobbyCandle 5 бер. 2015 р., 10:15:58При післяопікових ефект, ака надлишкового послетренировочного споживання кисню відбувається незалежно від часу доби фізичні вправи сталося. Головне, він залежить від інтенсивності тренування. Таким чином, якщо ви здійснювали в ранкові або вечірні години, ваш ТОЦ повинен бути схожий, як застосовувати інтенсивність схожий.

Чи є переваги занять в першій половині дня? Хоча це залежить від людей, в середньому, відповідь - так!

Згідно цієї і цієї статті, вправи перед сніданком призводить до збільшення втрати жиру, чим пізніше в той же день.

Крім того, вправи вранці зменшує зволікання. Коли ви тренування у вечірній час, є тенденція пропустити через багатьох причин: втома, лінь, надзвичайних ситуацій і т. д. Вправа пропустив-це вправа, які не можуть бути відновлені назад. Робота в першій половині дня знижує таку можливість.

Ранкова гімнастика дає заряд енергії протягом дня, що призводить до ще більше калорій. Якщо у вас був досвід тренування перед роботою, ви помітите збільшення енергії протягом дня (поки ви не надірветеся). Крім того, ранкові вправи дозволяють збільшити інтенсивність (тому що ваша енергія не використовується для інших повсякденних питань).

Нюанс: тренування в ранкові, сама по собі не принесе більше вигоди, ніж увечері. Якщо ж інтенсивність застосовувалися, як ранкові та вечірні вправи повинні створити аналогічні результати. Але при додаванні ефектів, пов'язаних з ранкової гімнастики, вона робить вправи зранку краще, ніж увечері.

+330
ActionEconomy 30 вер. 2017 р., 16:43:16

Я багато займаюся плаванням і дуже часто в роздягальні. Що добре носити на ногах? Я подумую про те, щоб шльопанці або сандалі, і було цікаво, якщо є будь-який тип, зокрема, добре підходять для використання в басейн і в роздягальні. Одного разу я чув шльопанці-це погано для вас, як ви, як правило, хрускіт пальцями, щоб захопити їх. Я, напевно, повинен зробити дешево, а якщо я залишу їх в стороні від басейну я не можу тримати очі на них, коли я прийду. Головна причина я отримую їх з санітарних міркувань.

+278
user8872 31 лип. 2012 р., 14:00:25

Плавання є інтенсивне кардіо, в той час як підняття важких інтенсивного тренування з обтяженнями. Це добре, щоб зробити, але я б не радив їх робити на той же строк, якщо ви готові йти на компроміс по інтенсивності небудь.

Плавання-вид спорту, який використовує більшість м'язів тіла. Якщо ви купаєтеся безпосередньо перед/після підняття важких речей, можна перетреновані м'язи (квадрицепси, клює і плечей зокрема), тому що ви будете працювати їх двічі в той же день.

Якщо ваш графік дозволяє, я б порадив вам зробити кардіо в різні дні своїй ваговій категорії.

Вашим м'язам відновитися і зростати, коли вони перебувають у стані спокою, а не коли ти готуєш.

Важливо також відзначити, що кардіо-це ще не все, коли його доходить до втрати живота жир. Ключ до того, щоб втратити живота жир, щоб працювати в умовах дефіциту калорій.


Ось простий приклад 5-денний спліт, який ви могли б реалізувати. Зверніть увагу, що є 2 верхні тренування тіла, але тільки 1 нижній частині тіла тренування. Ви можете перемикати цей тиждень в тиждень в залежності від ваших цілей. Також можна зняти одну з верхніх тіла тренування, щоб перетворити його в 4-денний спліт.

Понеділок: Плавання

Вівторок: Верхні

Середа: Інше

Четвер: Нижче

П'ятниця: Плавання

Субота: Верхні

Неділя: Інше

+258
user54136 13 бер. 2010 р., 17:47:14

А також бути фізично потрібно бути психічно здоровий. Під час сну ви даєте вашому тілу і розуму час для "ремонту". Якщо ви втомилися ви можете сказати, що ви даєте 100% у вправі або класу вашої справи? Твій розум відключався, і ви починаєте не вистачає концентрації? Це може призвести до травми.

Всі люди різні, але прийшли швидкий Google між 5 - 8 годин сну. Перевірити

http://uk.askmen.com/sports/bodybuilding_300/394_working-out-and-sleep.html

Ви знаєте своє тіло і свої межі. Вправи безпечні :)

+206
user2859790 28 груд. 2012 р., 13:04:14

Якщо на даний час ви знаходитесь у стабільному стані з вашої дієти, не втрачає або набирає вагу і у вас немає ніякої іншої мети, ніж бути більш активними і зберегти свою вагу, ви не повинні змінюватися. Прыганье зі скакалкою і швидка ходьба не види діяльності, які збільшують вашу потребу в калоріях на велику суму (в залежності від кількості часу, який ви витрачаєте, звичайно).

Для ваших цілей немає ніякої необхідності для більшого контролю, ніж просто зважування на вагах кожну тиждень або так. Якщо ви втратили деякий вага, їдять більше, якщо ви набрали занадто багато, їжте менше. Ви можете почати підрахунок калорій, відстеження все, що ви їсте (і обчислення кількості калорій в ньому), і розрахувати калорійність добової потреби (наприклад, за допомогою онлайн-калькулятора або проста формула). Однак, як я сказав вище, я сумніваюся, що це підходить для ваших цілей.

Як білка, в залежності від вашої дієти, цілком імовірно, що ви споживаєте достатньо білка, принаймні по своєї мети, не будувати величезну кількість м'язової маси. До найбільш поширеним значенням є 0,8 г білка на кг ваги тіла в день. Стандартна західна дієта, або будь-якій подібній дієті, яка містить багато м'яса або інших продуктів тваринного походження (яйця, молоко, сир тощо), містить більш ніж достатня кількість білка, так що ви зазвичай не доведеться турбуватися про це.
Якщо ви не впевнені, ви повинні відслідковувати все, що ви їсте протягом декількох днів і обчислюють вміст білка. Це значить, поставити все, що ви їсте по шкалі S і перевірити, скільки білка в ньому. Якщо немає написи на упаковках, наприклад, на фрукти, ви можете шукати вміст білка онлайн.

Для ваших поточних завдань це виглядає як надмірна кількість роботи, якої вона напевно. Однак розрахунок калорій і білків протягом декількох тижнів, у поєднанні з контролем, що ви їсте, написи і вміст вашого харчування, може мати позитивний ефект, що робить вас більш обізнані про те, що ви їсте.

+174
mrfusion2k 11 жовт. 2016 р., 06:18:07

У мене плоскостопість і носити orthodics. Я не регулярно носити сандалі або навіть низьким рівнем верху взуття у близько восьми років. Ортопед дав мені ряд вправ, пов'язаних з тенісний м'яч для зміцнення моєї арки і тих, хто допоміг. Я цікаво, якщо є які-небудь інші вправи я можу зробити, щоб допомогти зміцнити склепіння. Навпаки, мені цікаво, якщо є якісь вправи, наприклад, присідання, я повинен уникати.

+134
alanmclarenbr 6 серп. 2016 р., 02:08:44

Більшість з нас думають, що ми їмо здорову. Однак, без відстеження того, що ви є (і пити), це в основному здогадки. І, хоча немає ніякого способу , щоб визначити зменшити свій "невеличкий пивний живіт", ви можете кинути зайву вагу, споживаючи менше калорій, ніж витрачати. Але, щоб це зробити, потрібно спочатку знати, скільки калорій ви споживаєте на щоденній основі. Звернути особливу увагу на надлишок несуттєвих калорій (тобто алкоголь) і розміру порції.

Якщо ви читали інші пости на цьому сайті, ви побачите, що загальна тема-це, щоб зберегти журнал їжі протягом декількох тижнів. Роблячи це дасть вам більш точну картину вашого споживання калорій, а не гадати. Маючи трохи знань дозволяє вам, щоб зробити необхідні скорочення калорій, щоб вплинути на втрату ваги.

Нарешті, у всіх нас є деякі зловтіхи, що нам важко відмовитися. А не тотальна заборона, думати про урізання. Наприклад, вибрати один день на тиждень вживати алкоголь, або будь-які інші зловтіхи. В такому випадку, ваша дієта буде пляма на 85% часу.

+56
josh welch 3 жовт. 2013 р., 06:33:38

Наукових даних дозволяє припустити, що харчування часу не так важливий, як багато хто думає. Більшість "загальних знань", що оточує цей ґрунтується на статистичних даних, які показують кореляції. З великою кількістю прихованих причинності, щоб вибрати з (наприклад, перекушування в нічний час, мають більше шансів отримати жир, тому що вони їдять більше їжі в цілому), немає сенсу змінювати поведінку на основі цього. Немає жодних реальних доказів, що якщо їсти контрольованої дієти, терміни харчування не багато на всіх. Наш організм пристосовується до того, що ми кинути на неї.

Його підсумкові значення макроелементів, які важливі.

Ви знайдете в цій статті дуже цікаві.

+33
mohhamed rafi 19 серп. 2010 р., 08:16:41

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil