Пілатес мат проти реформатора ? що краще?

У мене гойдаються в спині. Я новачок в пілатес і це, здається, правильне болі в спині і розгойдуватися в спині надзвичайно.

Але пілатес мат(будинку) змушує мене відчувати себе сильніше і виправляє поставу потім. Пілатес реформер болить спина. Я отримую багато рекомендацій для реформатора, як Новачок.

Чому ж метод пілатеса не працює на реформатора ? Я роблю щось неправильно в той час як на реформатора? Є якісь загальні помилки, щоб уникнути при роботі з реформатором ?

Будь рада для мене ?

+341
K Stewart 17 лют. 2012 р., 05:41:28
30 відповідей

Більш високі енергетичні продукти приходять від більш багату калоріями продукти, такі як солодкі батончики/енергетичні батончики. Для мене, я хотів би мати трохи шоколаду, щоб отримати мій цукор високої і забезпечують швидкий приплив енергії для більш інтенсивного тренування. А саме, коли я приходжу додому з роботи мені хочеться швидко перекусити, може бути, кілька шматочків шоколаду, може бути солодкий напій (не більше 250 мл), щоб отримати енергію.

Це також допомагає з мотивацією , яка може бути важко накачати після тривалого дня.

+967
Kotzilla 03 февр. '09 в 4:24

Після цього близько 8 місяців бодібілдингу процедур з невеликим зростанням зрештою я вирішив перейти на пауерліфтинг тренування, StrongLift 5.5 Мехді, я 178 см, вага близько 57,4 кг

До цього у мене була тільки висока планка, присідання і жим. Але подивившись на відео СЛ я виявив, що моя форма була поганою, наприклад, я не збираюся паралельно на присідання, мої плечі в жимі лежачи, чорт візьми, я навіть не тримав бар правильно (не на долоні).

Після двох днів тренування - я помітила біль у попереку в перший день, особливо після рядків, я думав, що моя форма ще не 100%, там повинен бути деяка хворобливість. Це було краще, після дня відпочинку, але другий тренування ЗНМ і станова тяга призвела біль у спині. Хоча краще після днів відпочинку, це мене турбує.

Мені потрібно знати, як запобігти цю біль в моїй наступній тренування, що саме потрібно виглядати.

Дякую

+919
JRP Media 19 лют. 2013 р., 04:09:08
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я втратив близько 33 кг, використовуючи періодичне голодування (пропускати сніданок, замінюючи ВСАА). З тих пір я почав підніматися, з першого Починаючи сили і тепер з Техасом метод, приходячи близько 11 фунтів. Мені за 40 і я тільки тренування два рази на тиждень (понеділок і п'ятниця).

На тренування днів, коли я піднімаю вранці, я пропустити моя, якщо є білок протягом дня і дозволить собі зайвих вуглеводів. На дні, що залишилися, я дотримуюся, якщо і їхати з низьким вмістом вуглеводів (до сих пір намагаюся зберегти білок високий). Це, здається, працює добре.

На моє запитання, Що робити на наступний день після тренування? Я знаю, що білок-це важливий день тренування. Якщо на наступний день після тренування негативно впливають на відновлення? Шукаю якісь рекомендації від тих людей, які намагалися збільшити міцність, залишаючись м'яса, якщо.

Спасибі.

+892
Matthew Magoras 25 трав. 2014 р., 09:16:47

За невелику калорій-Дефіцит і невелика вага-збільшення можливе за рахунок збільшення води в організмі. Хтось може втратив кг ваги, але набрала півтора кілограма води, можливо, деякі з них у вигляді м'язової тканини.

Але це не можливо зберегтися протягом тривалого часу, з істотним калорій-Дефіцит.

Таким чином, є дві можливості: або ви їсте більше калорій, ніж ви вірите, або ви спалюєте менше калорій, ніж ви вірите. І те й інше цілком можливо, обмінні ставки варіюються дико окремих тому "калькулятори" можна знайти в інтернеті, тільки "загальна аварія" роду речі.

Можна безпосередньо виміряти кількість спалених калорій, найпростіший спосіб-це подвійно написом Вода. Ви п'єте ретельно відміряну кількість води, що містить ізотопи як водень і кисень, потім ви відправляєте сечі-зразок для спектрального аналізу через тиждень. Результати скажу вам, досить точно (+- 2-4%) скільки калорій ви спалили в тиждень.

+883
Alya Leto 8 груд. 2011 р., 20:32:41

Ви не можете визначити зменшити жир. Якщо ви хочете втрачати жир, вам потрібно скоротити калорійність вашого раціону нижче ваших вимог по технічному обслуговуванню.

Вправи для грудної клітини, як ті, які були запропоновані @Aaronman допоможе змінити що під шаром жиру, щоб надати йому більш естетичну форму. Кардіо вправи, в той час як хороше з багатьох інших причин, це не краще, ніж тренування опору для втрати жиру.

Зосередитися на створенні деяких м'язів в районах ви найменш щасливі, і їсти менше вимоги до технічного обслуговування в той час як здорове харчування допоможе вам, де ви хочете бути - майте на увазі, що додаткове навчання ваги може збільшити ваші дієтичні потреби.

+813
jayda eveluyn 27 січ. 2014 р., 05:33:24

Тобто, що я отримаю від плавання, що я не від бігу, а від бігу, що я не на велосипеді, і т. д.

Деяких відповідь очевидна, з різних м'язових груп, але мені цікаво про відповідних серцево-судинних ефектів.

+798
stacks 14 лист. 2011 р., 20:02:55

Ви повинні носити рукавички, коли ви піднімаєте вагу, ви отримаєте заскорузлыми пальцями, якщо ваш ліфт голими руками. Я думаю, що багато проблем у людей з вагою від більш амбітних. Є розумні цілі з вашим вагою в розумі і структурований план, як би досягти тих цілей.

Якщо ви як жінка, що жим 50 кг. Почніть з 5 або 10 кг, коли вам зручно з такою вагою поступово почати додавати більше. Не поспішайте і будьте готові спуститися у вазі, якщо ви думаєте, що будь-вага-це занадто багато.

Не робити ваги, щоб когось вразити, то краще робити це виключно для самозбагачення. Не відчуваєте, як ви нічого доводити нікому, крім себе.

Ми як люди в сучасному суспільстві так багато речей, які дають людям помилкове відчуття досягнення, нехай це буде справжній.

Удачі.

+779
study 18 жовт. 2010 р., 08:42:56

Я 26-річний чоловік вагою 72.5 кг і зростання 169см, я почав працювати(в основному силові тренування і трохи кардіо) з місяця і скоротили з 74,5 кг. Є поліпшення рельєфності, зменшення животик трохи. Але я не задоволений результатами. Моя дієта не містить багато білка, хоча я споживаю 4 яєчних білка майже щодня. Я зробив хороший прогрес або я повинен включати сироватковий протеїн в свій раціон, або я повинен чекати ще кілька місяців тренування і потім розглянемо протеїн?. У мене вийшло раніше, але ніколи не був послідовним.Тепер я вже з місяць.Моя мета-знизити вагу і отримати хорошу рельєфність м'язів

+728
kua89 8 квіт. 2014 р., 10:34:29

Відповідь буде залежати від вашого жиру у відсотках і цілях. Як БІА Ваги не справляються з спортсменів / бодібілдерів (жиру < 10%), і взагалі не враховувати гонки. Жиру штангенциркуль не дуже точний на ожиріння, точно так само військових рівняння регресії засновані на даних, отриманих від військових органів і конструйовані для того щоб визначити, чи є людина перевищив максимально допустимі жиру (+/- 3%), так що знову не дуже підходять для культуристів / спортсмени.

Як ВМС формулою (див. @CanESER пост) просто вимагає рулеткою я пропоную вам почати там, а потім витратити буквально кілька копійок на набір дешевого пластику шкірної складки калипером, і грати на одному з безкоштовних програм / веб-сайтів, який буде обчислювати і відслідковувати ваші жирові відкладення з значень.

enter image description here

+705
jrgibson 18 жовт. 2019 р., 17:28:38

В теорії, не повинно бути ніяких установленому порядку. Ви повинні змішувати речі - не тільки вправи, які ви робите, але порядок, в якому ви їх робите. Моя філософія така: "не робити ті ж вправи два рази". Це, очевидно, не спрацює якщо ваша тренування бігу чи їзди на велосипеді, але ви завжди можете вибрати інший маршрут. Якщо ви підняття тягарів потім змішати його кожен раз, коли ви йдете в спортзал. Успіхи досягаються складні м'язи. Якщо ви робите те ж саме день у день ваші м'язи будуть використовувати її і ти перестанеш набирає.

Це, як кажуть, ви повинні зробити розминку на початку і розім'ятися в кінці. Погрітися на вправу, яке ви збираєтеся робити в першу чергу з більш легким вагою. Додати два додаткових комплекту на початку роботи до робочих наборів з реальною вагою.

+683
BobbieSoto 25 січ. 2011 р., 10:54:32

При додаванні 5% ваги (з округленням до найближчої 5 кг) кожні 8 тижнів тренувань будь-ліфт для будь реп-це розумна мета. 10% буде агресивним, але здійснимо.

Ці цифри припускають, що ви вже пройшли новачків/непідготовлений етап завоювання.

Дещо інші біти непроханими порадами:

1.) Не забувайте, що зважені підтягування-хороший спосіб для вимірювання речі, а не кількість повторень. Відстежувати Ваші тіла-вага, якщо ви упустите якусь вагу. Використання рюкзака або обтяжливого жилета.

2.) Я б додав тягу в свій раціон. В іншому випадку ви можете побачити жижки і низьке-назад не вистачає розвитку. Не нехтуйте ядра-сила небудь.

+681
user657420 13 жовт. 2019 р., 07:02:31

Насичені жири необхідні для організму, щоб нормально функціонувати, але це не означає, що ви повинні з'їсти його. Це добре-встановлено, що для більшості людей, тільки дві жирні кислоти, які є незамінними в раціоні Омега-3 і омега-6 жирних кислот, які є поліненасиченими жирами. Ваше тіло може зробити все, що інші жири з таких, як вона потребує них (насичені жири, холестерин тощо). Тому що насичені жири можуть бути зроблені по вашому тілу, немає додаткову перевагу отримувати його з харчових джерел, а не.

В Інститут медицини Національних академій підтримує поняття, що немає ніякого мінімального вимоги для насичених жирів сама по собі, однак він також повідомляє:

В ул [терпимий верхній рівень входу] є не набір для насичених жирних кислот тому що будь-поступове збільшення насичені жирні кислоти підвищують споживання ІХС [ішемічна хвороба серця] ризик. Вона не є ні можливим, ні бажано домогтися 0 відсотків енергії з насичених жирних кислот у типовий цільних продуктів харчування. Це тому що всі жири і джерела нафти суміші жирних кислот, і споживав 0% енергії потребує екстраординарні зміни в моделях споживання з їжею. Такі незвичайні корективи може внести небажані ефекти (наприклад, недостатнє споживання білка і деяких мікроелементів) і невідомо, невимірні здоров'я ризики.

Так що ви не повинні бути повний придурок про скорочення насичених жирів. В управління передбачає, що не більше 10% ваших щоденних калорій з насичених жирів (~20г у 2000 кал дієти-Один грам жиру дає 9 кал) і американський фонд серця припускає не більше 7%.


Оновлення: один з можливих користь насичених жирів є те, що він має менше шансів деградувати. Ви повинні бути обережні, про те, як ви готуєте і зберігайте поліненасичених масел, оскільки окислюються поліненасичені масла пов'язаний з ризиками для здоров'я (наприклад, висока температура смаження може призвести до зниження рапсове масло). Однак мононенасичені жири також роблять оливкова олія більш стабільно, тому при виконанні високотемпературної смаження важко сказати, чи повинні ви слідувати усталеним поради і перейти на масло з високим вмістом мононенасичених жирних кислот (наприклад, масла авокадо), або якщо ви повинні прийняти нещодавнє дослідження вказує, що насичені жири не гірше, ніж мононенасичені жири, і візьми трохи олії.

+671
Jonno Bourne 19 трав. 2010 р., 17:52:56

Ви можете спробувати це калькулятор калорій в http://www.totaldailyenergyexpenditure.com/calories-burned-calculator. Це дозволяє з'ясувати, один сесій варто спалених калорій за будь-яке тренування, потім додати їх у загальний підсумок.

+662
Mediasoak 4 жовт. 2012 р., 10:47:08

Цей сайт охоплює всі методи для точного вимірювання жирових відкладень, що я знаю (ну, крім розтину, але я сумніваюся, що ви хочете зробити це). Найточніший з них вимагає складного дорогого устаткування, тому вони не дуже практичні для звичайної людини. Методи, які я б сказав, є найбільш доступними є:

  • Кронциркуль використовується для затиснути жиру. В основному, ви берете кількість вимірювань шкірної складки, і використовувати рівняння, яке об'єднує їх, щоб виміряти ваші жирові відкладення. У них обладнання коштує відносно недорого, і це ще може бути з точністю до 4% (в залежності від того, яке рівняння використовується). Перевірте фітнес-консультанта для отримання додаткової інформації.
  • Біоелектричний Імпеданс. Ваги, які стверджують, що для вимірювання жиру в організмі використовувати цей метод (моя шкала дає оцінку м'язової маси теж). Його точність може бути досить погано, залежно від обладнання, які ви використовуєте, але якщо ви використовуєте той же метод кожен раз, принаймні ви можете побачити, якщо ваші жирові відкладення збільшується або зменшується. Це також швидка та безболісна порівняно з використанням жиру штангенциркулі.

Якщо ви хочете розрахувати ваші жирові відкладення для того, щоб оцінити ризик для здоров'я, це також важливо оцінити розподіл жиру. Наприклад, високий шкафут-до-вальми співвідношення пов'язане з підвищенням ризику для здоров'я.

+652
Slothful Slob 24 квіт. 2014 р., 22:46:18

Одна річ мене вчили під час мого перебування бойових мистецтв зростає був повільно вдихніть через ніс (як дві або три секунди) і видих ротом (знову дві-три секунди). Це те, що мій особистий тренер рекомендує як я сьогодні вправи.

Однак, мій рівень фізичної підготовки і стан серцево-судинної системи не так гарні, як вони були, коли я був молодшим. Кожен раз, коли я тренуюся я в один момент відчуваю, що я не отримую достатньо кисню, робить повільно дихає, тому я беру щось "чітер" дихає, щоб зробити мій розум заспокоїться. Потім я повернуся в контрольоване дихання, щоб повернутися в своє тіло в більш нормальний стан або гомеостазу. (Майте на увазі, що це все анекдотично, так що взяти з зерном солі)

Через деякий час послідовних тренувань, ваша витривалість повинна стати краще, і це відчуття дихання буде зменшуватися все більше і більше. Якщо після кількох тижнів до кількох місяців немає поліпшення, може бути медичною проблемою, звернення до лікаря було б добре. До тих пір, б'ємося асфальті/тренажерний зал. :)

+636
fhucho 22 серп. 2013 р., 18:13:32

Гідеон,
Як вже згадувалося в коментарях вище, Биззи дієта не зовсім дієта програма, це швидка фітнес-програма (на відміну від неосудності або P90X); основна відмінність полягає в тому, що він гарантує результат протягом 21 дня.

Харчування

Під час приготування їжі рекомендується (тому що це дешевше, і у вас більше контролю), ви можете купити приготовану їжу. Навіть деякі ресторани швидкого харчування пропонують здорову їжу зараз. Є низькокалорійні курячі рулети з курячих Філа (близько 250 калорій, я вважаю) і деякі корисні бургери від Венді (близько 400 калорій). Ви також можете придбати домашні страви з інших ресторанів, а також відвідати піклуються про своє здоров'я ресторани для своїх варіантів.

Найбільша проблема, ви будете мати з цих заздалегідь приготовлених варіантів є кількість натрію. Більшість з них містять велику кількість солі, тому вам доведеться стежити за ними. Ваш поточний вибір продуктів харчування складатися тільки з овочів і фруктів; вам теж потрібно багато білка. Так що в принципі, ваш вибір продуктів харчування повинен складатися, як мінімум, білка і клітковини. Яйця, пластівці, молоко, індичка, курка і т. д. Варіанти ви можете подивитися на. Але так, ви можете змінювати їжу, щоб відповідати тому, що в даний час доступні для вас.

Вправи

Більшість вправ на тренування вправи ви можете робити у вашій вітальні, вам не потрібно тренажерний зал, щоб виконати їх. Оскільки у вас вже є гантелі, ви можете використовувати їх замість штанги. Якщо вам пощастило мати бар підтяжки (які ви можете отримати в Walmart за ціною близько $30 або менше), ви можете виконувати всі інші преси. Просто переконайтеся, що ви тренування на килимок, килим або щось м'яке, так що ви не наносите дуже багато тиску на суглоби.

Вам не потрібен басейн для кардіо (хоча ви можете використовувати його теж); запустити. Ви можете запустити навколо міста, вгору і вниз по сходах, або просто в одній кімнаті. Не потрібна бігова доріжка.

Тренування B використовується в основному вага тіла та деякі легкі гантелі, які ви вже маєте. Ви можете зробити ці і без додаткового обладнання.

Якщо ви боїтеся інтенсивність, йти в своєму власному темпі і робити перерви. Якщо у вас є питання охорони здоров'я, які можуть перешкодити вам від виконання програми, у вас є всі (і отримаємо) виконувати вправи майже як рекомендується.

Зрештою, ваша мета-схуднути, не виконати якусь програму. І налаштування програм в щось, що відповідає вашим графіком і можливостей допоможе вам набагато більше, ніж суворо дотримуватися її.

Єдиний варіант у вас немає-це не працює.

Тепер, піти спалити ГОО :).

+592
Angu Ilia 14 вер. 2019 р., 10:46:14

Якщо ти бачиш зміни у своєму тілі і набирає чинності, ви повинні дотримуватися свого режиму, незважаючи тренери або люди говорять про це, де я тренуюся з гантелями вправи дещо дивним для більшості людей, але дозвольте мені сказати вам, ці вправи є кращими, оскільки вони беруть участь багато м'язів. Але потрібно зберегти гарну форму для того, щоб триматися подалі від травм.

І це гарна ідея, щоб змішати комплексу вправ з машини, але ліфт з'єднань повинні бути вашою головною метою.

Про вашому ЗНМ поспіль і це нормально, все краще ліфти, ніж інші в моєму випадку мій ЗНМ не так сильний, як мій дл або ВР так тримати набирає силу :)

+510
DDshnik 8 квіт. 2019 р., 08:26:59

У мене "укладається в шість" фітнес гра на PlayStation 3 і подібні ігри для Wii, і я хотів би знати, якщо рекомендується дотримуватися цих процедур. Зокрема, я стурбований з приводу можливих травм, і будь-яких вікових міркувань.

+414
Nicholas Howze 1 жовт. 2016 р., 05:36:33

enter image description here

Гей! Так за минулий рік я втратив багато ваги ( я була 69кг, а зараз я 54 іш). Але я дійсно хочете наростити м'язову масу, особливо навколо мої сідниці і спину! Як бачите, у мене дуже мало м'язів, і я виглядаю слабкою і skinnyfat. Я збільшив споживання досить багато моєї їжі, але перестав відстеження калорій, так як було вже нездорова одержимість в якийсь момент...

Я займаюся важкою атлетикою 4/5 раз в тиждень, і я включити прогресивної перевантаження, і я стаю сильнішим, але моє тіло, здається, не дуже змінилися за останні 2 місяці... не моя вага пішов вгору, хоча я і виросла моя їжа!

Я хотів би почути деякі поради та трюки, а також, як довго його взагалі приймати для нарощування м'язової маси?

+333
Shiny Equanimity 13 жовт. 2012 р., 17:15:24

Я в основному грають на невеликих судах, тому там багато коротких спринтерському бігу, міняти напрям швидко і т. д. Так що поки моя перша думка будувати витривалості просто бігав на довгі дистанції, я цікаво, якщо є більш ефективний спосіб залежить від виду спорту?

Крім того, з точки зору споживаної енергії до гри, які є хороші рекомендації? Я зазвичай просто викидають цукор в собі протягом 30-60 хвилин перед грою, шоколад + різними / pocari піт. Я впевнений, що це буде якась різниця, як я виразно відчувати себе більш млявими набагато швидше без будь-яких попередніх гру цукор, однак я б хотів, щоб спробувати уточнити це, з точки зору термінів, обсяг, тип і т. д.

+328
Andrea Alden 7 лип. 2015 р., 22:00:08

Це залежить від того.

Чи маєте ви достатню кількість білка з їжі? Якщо ні, то пийте протеїновий коктейль. Особисто, так як мені потрібно отримати близько 190 гр білка кожен день, я зазвичай після тренування разом з харчування мені треба їсти для того, щоб підтримувати свій щоденний калорій/макроси.

+262
Daphne Bolin 20 лип. 2014 р., 00:21:51

Яблука, селера, капуста, і т. д. вважається "негативній" калорійністю їжі. Хоча я розумію, що "негативна" частина це заяву в значній мірі міфічний характер, так як вони насправді просто зниження калорійності, продукти з високим вмістом клітковини[1], Мені цікаво, якщо вони добре джерело, щоб відновити сили та запобігти цим поганим почуттям голоду під час або після тренування, наприклад, в довгостроковій перспективі, і якщо вони краще, більш "природне" для отримання енергії, а не щось вздовж ліній батончик, енергетичні пакети, як молоток харчування, або щось подібне?

Granny Smith apple

Типовий яблуко Гренні Сміт 80 калорій в ньому, з 17г цукру і 5 грамів клітковини[2]. Приблизно 10%, які повинні бути спалені на травний процес, залишаючи близько 70 калорій[1]. З'ївши один з цих дасть вам досить ситно "повний" почуття, але не дуже сприяє щоденне споживання калорій. Цукру, що містяться в Яблуці-це все у сирому вигляді фруктози і глюкози[3], а в поєднанні з достатньою кількістю клітковини, щоб взяти машину про негативні наслідки вживання вуглеводів до харчової/харчової точки зору стурбований.

+245
Ajay Kumar Sangwan 4 трав. 2013 р., 17:34:01

Організм людини-це дуже динамічна машина. Немає часу на всіх, він може пристосовуватися до будь умови виставити. Саме тому вправу стає легше з плином часу. Тіло стає більш ефективним в конкретній вправі, так як він очікує його і вносить необхідні зміни для виконання вправ.

Ваш організм вже звик до 30-хвилинна пробіжка, тому, коли ви робите пробіжку, він регулює рівень в крові кисню, серцевого ритму, м'язових скорочень і т. д. У відповідності з завданням. Коли ви йдете вгору по горбу, ваше тіло стикається із завданням вона не готова для того, щоб ви втома набагато швидше.

Це важливо для підтримки форми. Саме тому рекомендується поміняти кожні кілька тижнів, коли ви регулярно займатися спортом. Ніколи не дозволяйте організму звикнути до того чи іншого руху. Тримати його весь час плутаються, і ви побачите результати значно швидше.

Відредаговані, щоб додати...

Деякі джерела з приводу тренування плато:

Посилання 1

Посилання 2 *див. розділ "Завдання 4" і "завдання 5"

Примітка: простий пошук в Google може надати вам будь-яку кількість посилань на тренування плато.

+194
SK1 20 лют. 2012 р., 08:02:53

Один інструмент, який може допомогти вам контролювати частоту інсультів є темпо тренер.

Контролювати частоту дозволить вам поступово збільшувати його, поки ви не досягнете точки, де ви відчуваєте, що техніка вийде з ладу.

Наприклад, заплив 50м згодом між ударами 1:25. Якщо вам, що прийом ОК знизити його до 1:15, заплив 50м і т. д.

Як тільки ви знаходите частоту, яка працює на коротку відстань, збільшити дистанцію для інтервалу.

+185
vfn 25 лип. 2013 р., 01:13:18

Ви повинні подивіться на свій ІМТ і запишіть, скільки кілограмів необхідно вам в хорошому асортименті. Від того, що ви повідомили 5-7 110 дає ІМТ 17.2. Здоровий ІМТ (індекс маси тіла) починається від 18.5 до 24.9, я б сказав, ІМТ 20-це безпечний.

Для вас це означає бути 5-7 і 128lbs. Щоб бути точно в середині діапазону (ІМТ 21.7) ви повинні бути 5-7 і 138.5 фунтів

Як ви можете бачити з цих номер, ви повинні бути дивлячись, щоб отримати максимум на 28,5 кілограмів. Набирає вагу-це небезпечно, і Йо удон не хоче створювати погані звички в їжі і прийняти дурні добавки (такі як креатин) просто покласти на кілька фунтів. Ваша головна мета-швидше за все статури. Так що не зациклюйтеся на вазі, або ви могли б поставити себе в поганому місці. Креатин є дуже непотрібним, якщо ви вже працюєте і піднімаючись до рівня extremem, в якій вам потрібно купити, щоб дозволити вам більше підйом на більш тривалі терміни). Не починай їсти їжу і беручи креатин і все це зберігається у вигляді жиру.

Якщо ви хочете набрати вагу, вам необхідно спочатку побудувати м'язову витривалість, а також навчитися правильній техніці для різних стилів тягарів. Більшість людей ніколи не може підняти важке, тому що вони вперлися в стіну, їхня техніка не дозволяє їм протистояти, використовуючи більшу вагу. Вони нажаль не розуміють, що там техніка відстій. Отже, почнемо з меншої ваги і більш високих реп речі, гарненько вивчіть техніку (відео або пристойний коледж-спортсмен, один може допомогти вам з цим), то ви повинні перейти на більш високі ваги (менше повторень, наприклад, 5), а спробувати збільшити суму ви піднімаєте кожні три тижні або близько того, але тримайте повторень той же.

Збільшення ваги є побічним ефектом стає сильною і могутньою. Не намагайтеся набрати вагу. Дізнайтеся, як стати сильніше. Якщо ви просто хочете виглядати розірвав, знову набирає вагу-це не місце, щоб зосередити свою увагу.

Є багато статей про нарощування м'язової маси. Загалом, після того, як ти підняв і зробив сльози у ваші м'язи, ви повинні надати їм якісні будівельні матеріали для ремонту самі. вікно "Після", Як 45 хвилин, і на будматеріали, ви повинні з'їсти білок.

+86
Beppie Gerspacher 19 серп. 2014 р., 15:57:39

Я мав величезний успіх, що використовують цю програму в кінці: http://www.myfitnesspal.com/

Інша справа, що я багато не читав, але допомагає мені, як я дивитися мою їжу. Скажімо, я збираюся з'їсти бублик, я дивлюся на нього і кажу собі: "Вау, що це! Я напевно буду відчувати себе після цього опудало!" Я роблю це при кожному прийомі їжі і виявив, що мої порції зменшилися. Для мене, думаю, стільки дієта психічний!

+32
vrao 23 жовт. 2012 р., 04:53:01

Коли силові тренування мені сказали, що щоб уникнути м'язових непохитність завжди виконувати підйоми через повний діапазон руху суглоба. Це поширюється на ізометричні вправи, де взагалі немає руху?

+30
Freeheart 6 лип. 2016 р., 02:29:23

1) всякий раз, коли ви відчуваєте, як він. Але якщо ви відчуваєте себе комфортно робити це. Як ви отримаєте в рутину, ваша витривалість буде збільшуватися, і ви зможете здійснювати довше і на більш високій інтенсивності.

2) ні, оскільки це те, що повністю залежить від людини і його конкретних умов. Але чим більше ви працюєте, тим швидше ви зможете зробити це через деякий час.

3) звичайно, але робити це занадто часто, це може в кінцевому підсумку турбує ваш шлунок.

4) вони важливі в тому сенсі, що якщо ви працюєте з деяким жахливо некомфортно 5 $кросівки, які в кінцевому підсумку руйнують ваші ноги після кожного запуску ви не можете відчути, як знову працює деякий час. Я б не радив початківцям купувати які-небудь $100-$200 туфлі, поки вони не знають точно, як вони працює і буде робити це послідовно.

+16
Debbie H 29 бер. 2016 р., 01:17:59

Мені здається, це хороший початок, але я б також працювати в деяких білка. Ваше тіло не було годин, весь цей час ти спала.

Сироватковий протеїн, яйця, сир, трохи пісного м'яса і т. д.

Зберегти те, що ви сказали досі, хоча, схоже, деякі хороші вуглеводи на ранок.

+15
oracledbagirl 11 серп. 2010 р., 16:48:31

У мене немає професійного досвіду, але моє розуміння від читання великої кількості стійку підручників є те, що ряд викладачів ухилятися від wallstands як метод навчання баланс, особливо з спиною до стіни. Простіше кажучи, більшість людей насилу відсторонюючи від стіни, не втрачаючи рівноваги, значить, вони дуже рідко отримують багато користі баланс. Тепер це прекрасний спосіб для людей, щоб побудувати вгору руку і основні сили вони потрібні, але для балансу, там дуже мало замінити тільки ногами стоїть окремо установки, при необхідності з кимось кров'янисті виділення, щоб зловити вас, коли ви починаєте падати. Я підозрюю, що ситуація не буде сильно відрізнятися на стійку йоги.

Крім того, для стійки на руках, це не рідкість для людей, щоб зробити "стіни-прогулянка" з їх зіткнутися лицем до стіни. Це змушує вас є тільки ваші ноги, як точки дотику, так воно надає менше можливостей для "накрутки" шляхом розміщення тулуб до стіни, але, чесно кажучи, я не впевнений, як ви б використовувати, що для навчання стійки на голові.

І, як зазначив аааааа в свій відповідь, це може бути просто питання, що вам потрібно більше практики. Є купа підручників, які намагаються навчити вас чогось "5 хвилин", але це кілька ідеальний випадок, і мій досвід показує, що вони законно зробити послідовно п'ять хвилин, в той час як середня стійка на руках стійка на голові або спроба займає 10-15 секунд за один раз в більшості, що означає, що вам доведеться повторювати знову і знову, щоб зробити що-то на кшталт тих, рекламований п'ять хвилин (і робите це постійно було б, звичайно, потрібна неабияка сила і витривалість, яка також допомагає. Один з моїх улюблених "навчить вас цьому за п'ять хвилин" хлопці, pigmie, теж вже неабияк змучений, і тільки раз він показав себе вчити іншої людини-це його дружина, Жаклін, який також фітнес ютубер і так у відмінній формі).

+11
CoinsKillTheFed 9 груд. 2010 р., 14:00:15

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil