Методи, щоб зменшити біль у лікті під час дня

Очолює: у мене є м'язовий дисбаланс між моєю лівою і правою назад, мій назад більш розвинений.

Вчора я ходив у тренажерний зал мій звичайний день. Я почав може бути 3 комплекти нейтральним Підтягування вузьким хватом на 7-5-4 відповідно. Тоді, я, мабуть, 3 комплекти нахилився гантелі рядків по 8 повторень. Зазвичай я роблю з 15 кг гантелями, але мені вдалося зробити 20кг вчора з хорошій формі.

Так от, я потім стрибнув, щоб спробувати зробити більше підтягувань (ж grip_ і відразу відчув легкий біль в області між моїм внутрішнім лікоть і трицепс. Я читав, що це називається медіальний надвиросток.

Моє питання: що є причиною цього болю?

Від перегляду цього відео Ось це може бути, що мої передпліччя занадто багато навантаження. Він пропонує використовувати нейтральний хват підтягування, але це те, що я вже роблю! Що я можу зробити, про моєю методикою в майбутньому, щоб зменшити цю проблему? Всі рекомендовані тягнеться?

На даний момент, що області руки трохи чутливі до дотиків. Я побачу завтра мій лікар.

+524
Jen Rodriguez 29 лист. 2014 р., 08:22:29
31 відповідей

400М в 70-ті роки це дуже добре. Будь ласка, вкажіть, що ви тренуєтеся, і я буду оновлювати моя відповідь.

Що стосується вашого питання, це технічно вважаються ВИИТ, але ви не отримаєте багато користі від неї крім деяких сил. ВИИТ використовується для поліпшення часу відновлення після інтенсивних тренувань. Поправте мене, якщо я помиляюся, але для швидкості, HIIT тренування, як правило 200-400 метрів (1-2 хвилини) з рівної або більшої довжини повільний біг або ходьба. Тим, хто тренується для довгих перегонах, як половина марафонів і т. д., Як правило, мають більш тривалі інтервали, як 400-800-1600 метрів легкий біг або ходьба між інтервалами.

+983
Vitomir 03 февр. '09 в 4:24

Єдина річ, яка зробить будь схуднути дефіцит калорій. Просто. Поки ви перебуваєте в дефіциті ви навіть можете тренуватися і раніше, втрачає вагу. Це означає, що є нижче вашого TDEE на, вимірюючи все, що ви їсте в грамах і унціях (не чашки і ложки); все повинно бути зважене на терезах. Це включає в себе приправи, оливкова олія, фрукти, овочі. Все, що йде в рот. Поки ви їсте в дефіциті ви будете втрачати вагу, незалежно від того, які вправи ви робите або навіть якщо ви працюєте на всіх.

Як довго, як ви їсте за свій ремонт калорії, неважливо, які тренування ви робите, ви все одно не втрачаєте вагу.

+938
mavenmaven 3 лист. 2014 р., 09:45:45
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я бігав на довгі дистанції і розвинених скутість в моїх литкових м'язів. Я пробував розтягуючи і зволожуючи себе. Також я даю повноцінний відпочинок для свого тіла. Тепер жорсткість трохи слабшає.

У мене питання, який режим або заходи обережності я повинен дотримуватися, так що я не повинен розвивати більше жорсткості в моїх литкових м'язів? Знову біг на коротку відстань через 2-3 дні буде полегшити жорсткість, як би я звикаю до нього?

І те, що зазвичай є час відновлення?

+933
Lisa Aspland 1 січ. 2013 р., 09:37:27

Що таке правильний тренувальний темп 1.5 милі бігати на біговій доріжці? Коли я тренувався для ПЕТ для співробітників виправних установ в минулому, я пам'ятаю, що було часу/збільшення швидкості на малих інтервалах. Я хотів би, щоб в кінцевому підсумку запустити його в 11-12 хвилин. Зверніть увагу, що моя початкова точка буде з точки зору не працює на біговій доріжці. Я теж шукаю щотижневого/щомісячного графіку, щоб поліпшити цю відстань.

+893
Oblosys 18 вер. 2010 р., 21:19:57

Я почав теніс 1 рік тому і тепер я зайнялася фехтуванням. Я успішно вийшов з ліктьової кіготь тут шляхом зміцнення передпліч. Тепер у мене є погане кровообіг в манжету на плече (причин теж може бути жорсткість, дуже м'язистий і бідний підігріви), що призводить до втоми, низькій швидкості реакції і безсилою діяльності.

Яку розминку ви пропонуєте за манжети плеча після/перед тренуванням?

+836
Brasilikum 7 жовт. 2010 р., 22:27:01

Шукати PNF розтягнення, а може, ви можете купити книгу Павло Tsatsouline, відпочити в стрейч.

+789
Maxim Khenkin 15 жовт. 2012 р., 04:54:29

Я намагаюся гімнастику і коли робити віджимання я вважаю, що на наступний день м'язи, що я відчуваю біль є латів (боги знають чому) і верхню частину грудей. Частина біля ключиці.

Мені було цікаво, якщо є спосіб, щоб пристрелть нижньої частини грудної клітки?

+762
razh1k 4 лют. 2012 р., 08:27:42

Ваш кращий вибір, щоб розділити його на рівні дози протягом дня. Ваш організм буде ефективно використовувати його. Тепер, якщо у вас є перед сном, це не зашкодить. По суті, вночі, коли ви спите, два види пристосувань буде (якщо у вас є порушується гомеостаз):

 • Коли ви потрапили в фазу швидкого сну, ваш рівень тестостерону досягне піку і залишається на цьому рівні, поки ви не прокинетеся.
 • Починаючи, коли ви натиснете глибокого сну, і закінчуючись приблизно 1 годину вашого гормону росту буде на його піку.

Тестостерон і гормон росту для росту м'язів і ефективно використовувати амінокислоти та білки у вас в організмі на момент. Зверніть увагу, що це нормальні гормони, що виробляються та керувати вашим тілом, не стероїди додано причиною штучно приймати більше білка. (разом з їх побічними ефектами)

Дослідження, які я прочитав суперечливі речі, щоб сказати про терміни білок, і найкраще, що я можу припустити, що корисність протеїну залежить від вашого рівня підготовки/адаптації і населення, що в дослідженнях використовували. Є багато змінних, які можуть вплинути на абсорбцію протеїну і, на жаль, ні в кого немає чіткого розуміння, як всі вони взаємодіють між собою, що ставить під загрозу доцільність проведення досліджень.

Поділяючи споживання білка протягом дня, ви поширюєте шанси, що ви будете на піку споживання протеїну часу. Не кажучи вже про те, що деякі поглинання білка залежить від ваших природних циркадних ритмів. Коротше у вас буде кілька разів у році, коли ви краще використовувати його, ніж інші.

Якщо ти заморачиваешься на це, ти змусиш себе з розуму.

І так, гідратація допомагає організму у переробці білка. 2 л в день-це абсолютний мінімум, краще 3+ л в день. В інтересах повного розкриття, всі гідрати вміст води.

+751
manijeh 3 квіт. 2015 р., 11:57:19

До того ж Дейв Liepmans відповідь, я хотів би додати:

Висока інтенсивність кардіо , Коли ваші фізичні вправи так сильно, що кисню не достатньо для потреби в енергії, тобто, ви створюєте дефіцит кисню, див. ТОЦ . Як правило, це не може бути зроблено протягом тривалого періоду часу і викликає стрес. Якщо ви перестаралися це і не баланс, це більш легкі вправи, ви, ймовірно, перебрали.

Наприклад, ось мій "р-р" пульсу і розраховується ТОЦ на роботу (а ВИПР клас у місцевому тренажерному залі) я зробив кілька тижнів тому. Роздруківка від firstbeat спортсмен програмного забезпечення і ЧСС, отримані з допомогою годин Suunto пам'яті пояса.

В моєму віці і рівня фізичної підготовки, я тільки хочу, щоб цей вид тренування, напевно, раз в квартал. Це не було моїм наміром працювати це важко, але я захопився під час занять. Я повинен був зупинити, коли мій пульс годинник сказали мені, що мій тренувальний ефект був на рівні 3 або 4, зараз він перевищено на 5 рівні.

Таким чином, на додаток до інших відповіді, моя точка зору полягає в тому, щоб уважно слухати до вашого тіла, коли ви робите високу інтенсивність кардіо. Особливо якщо у вас є досвід в спорті і вже у віці або не тренувалися протягом деякого часу.

Є багато інших питань щодо високої інтенсивності тренувань на цьому сайті, дивіться тег: високої інтенсивності. Один з популярних і дуже ефективний протокол Табата, тобто робота для 20-х років-відпочинок протягом 10 секунд кілька разів. Особливо з берпи, побачити це питання і відповіді. Це легко зробити у себе вдома або у відпустки/відрядження.

enter image description here

+728
user211831 4 лип. 2013 р., 19:12:34

Я тільки почав займатися важкою атлетикою. Перший час у мене було досить багато біль у м'язах, однак я просто купив гантелі і почав працювати з цими. Я зробив біцепса кучері,завиток молотка, концентрація лавці кучері і zottman кучері і трицепсів провали в роботі руками. Мої біцепси були дійсно вичерпані (не зміг отримати більше ваги, після того як я закінчив). На наступний день я був здивований, що у мене немає м'язової болю. Так що у цьому зв'язку виникає запитання:

 • Я знаю, що м'язовий біль не пов'язана з ростом м'язів, але коли виникають м'язові болі важко підняти якусь вагу на наступний день (що було би говорить мені, що вони були звинувачені хороші тренування) так що все досить інтуїтивно для мене, що ні один м'яз біль "хороша", тому що без болю у м'язах я можу позайматися нормально на наступний день. Так що я interseted в те, що його викликає, що у мене немає болю в м'язах після тренування, яка дійсно вичерпав свої м'язи?

(P. S Я вже читав деякі теми про болі в м'язах і інтенсивне навчання: 1, 2, проте всі вони кажуть: "це не пов'язано", проте мені цікаво, чому це так)

+651
Filatik 18 вер. 2012 р., 12:16:21

Можна використовувати віджимання в якості тренування біцепса, змінюючи положення рук? Я шукав в інтернеті для біцепса віджимання і спробував його. Я не знаю про мого біцепсі, але мої руки дуже болять. Це тому, що біцепс м'язи відбувається поворот зап'ястя? Однак, я не впевнений, якщо я використовував правильний метод. Може хто-небудь пояснити правильний спосіб або надати достовірну посилання?

+599
Bispen 25 лист. 2014 р., 17:51:36

Це може бути цілий ряд речей і різні способи підходу до неї. У мене була схожа проблема із-за нахилившись вперед так, щоб замість стандартних присідань, я в першу чергу орієнтована на Передні присідання (вага на передній або штанга або гантелі), а також збирання пальцями вгору. Це допомогло мені відчути, як моє тіло повинно бути стандартні присідання. Я теж розвів мої ноги трохи і вказав на мої пальці, трохи після того, як я почав стандартні присідання.

+534
user189482 7 жовт. 2015 р., 02:48:52

Мої надії і побажання збулися: новим бразильське джиу-джитсу академії відкриття вниз по вулиці від моєї роботи. Я в захваті. Однак, оскільки раніше залишивши бразильського джиу-джитсу я почав пауерліфтингу. Я хочу почати знову з бразильського джиу-джитсу, але я також не хочу кинути Пауерліфтинг.

Мій нинішній режим навчання-це 4-денний спліт для пауерліфтингу і силових тренувань. Підйомники варіюються від 1х1 до 5х5 і від 75% до 105% моїх 1RMs. Аксесуар для тренування зробив більше на техніку, ніж на вагу:

Пн: Присед + Аксесуар Ногу 
Ту: Верхній Прес + Плече Аксесуар
Ми: Інше
Е: Станова Тяга + Кришка Аксесуар
Пт: Жим Лежачи + Аксесуар Грудей 
СА: Відпочинок
Су: Відпочинок

Я міг би легко працювати бразильського джиу-джитсу в годину обіду або за вихідним (вт/сб/нд), або навіть переставляти днів. Тим не менш, два спортивних здаються дуже розрізнені в цілі і на двох кінцях спектру з точки зору фітнесу.

Мої цілі для пауерліфтингу становить 250% BW для мертвих-ліфт, 200% навпочіпки, і 150% для жиму, 100% ЗНМ. Я в даний час на 197%, 163%, 105% і 66%.

Мої цілі для бразильського джиу-джитсу буде тренуватися і послідовно освоювати техніку спочатку. Мені потрібно збільшити серцево-судинну витривалість, а також гнучкість. Я також хотів би бачити себе змагатися!

Q: Як я можу об'єднати два світи?

+516
John Brunner 30 серп. 2013 р., 14:09:56

Для таких програм як стартову силу або Або ви отримаєте дуже вирізати і сухий відповідь "додайте 5 кг тренування для всіх вправ, і додають ще 5 кг для тяги."

Однак, після побіжного погляду на "Скотта Дорна нарощування м'язової програма" Я б сказав, що відповідь буде непростим. Насправді, я скажу прямо, що ви не повинні додати фіксований фунт/частота для вашої конкретної програми. Ось деякі з факторів, які впливають на ваших потенційних приріст:

 • Комплекс тренування як мінімум 20 різних вправ з різним рівнем складності, встановлюючи фіксовану ставку збільшення вправу в марності.
 • Ізометричні вправи, які у цієї програми багато, дуже складно застосувати прогресивної перевантаження. Ви будете швидко і часто плато.
 • Спокою не дає слабкий приріст. Робимо 6-7 день/тиждень тренування-це рецепт для перевантажувати свій організм, після чого ви побачите значно зменшилася зростанням і більш частим плато.

Враховуючи все це, ми повинні визначити відповідний вага/збільшення частоти на індивідуальній основі вправ. Мій рекомендований підхід буде виглядати наступним чином:

 1. Ведіть записи всіх вправ на кожному тренуванні, і запишіть кількість піднятої ваги.
 2. У журналі також запис або ви не применшується або щосили на певну вагу.
 3. Коли прийде час повторювати, що фізичні вправи і пожнеш, якщо у вас не плато, ви можете збільшити вагу на суму розумною для такої вправи (десь від 2.5-10 кг, Як правило).
 4. Якщо замість цього ви зробили плато, спробу робити вправи при цьому вага/реп як раніше.
 5. Якщо ви будете продовжувати плато, підступ вага на відповідну суму (зазвичай 10-20%) і працювати ваш шлях назад вгору.

Як ви можете бачити це неймовірно трудомісткий процес , так як вона вимагає від вас, щоб відстежувати свій прогрес на понад 20 різних вправ, не кажучи вже про всіх інших питаннях.

Якщо хочете, ви дійсно хочете, це проста програма силових тренувань з передбачуваним вага збільшує і доведений послужний список успіху, я рекомендую стартову силу або або програм, згаданих раніше. Я б сказав, що вони багато більш ефективних програм і набагато легше керувати.

+514
ltxlouis 14 черв. 2015 р., 12:12:38

Їж усе, що тобі хочеться! Майте на увазі, що харчування-це кумулятивний процес, і ви не повинні занадто турбуватися про те, що точна кількість білка в певний час і так довго, як ви їсте достатню кількість білка протягом дня.

Для довідки, це мета-аналіз по темі: https://jissn.biomedcentral.com/articles/10.1186/1550-2783-10-53

"Розширений регресійний аналіз виявив, що ніяких позитивних ефектів, пов'язаних з ГРМ білка на м'язи аккреції білка зникла після поправки на ковариаты. Крім того, суб-аналіз показав, що розбіжності в загальне споживання білка пояснюється більшість гіпертрофічних відмінностей, зазначених у дослідженнях часу. Взяті разом, ці результати, Здавалося б, спростовують поширене переконання, що терміни споживання білка в найближчому перед - і посттренировочные період має вирішальне значення для адаптації м'язової"

По суті, коли ви їсте білок і який білок ви їсте, не важливо, як довго, як ви їсте достатньо білка протягом дня. Те ж саме і з жиром; це важливо, скільки калорій ви їсте в цілому, а не коли ви їсте їх.

Моя порада: щоб отримати достатню кількість білка, не їж занадто багато, щоб зробити вибір здорової їжі, і не хвилюйтеся занадто багато часу.

+460
MagisterMundus 3 бер. 2011 р., 10:50:40

Я чув теорію, що краще розтягнути м'язи, поки вони злегка?) займається. Причина полягає в тому, що взаємодія м'язів призведе самі м'язи, а не сухожилля, розтягувати.

Я не зміг знайти жодної інформації про це в мережі. У кого-небудь є більше інформації, яка підтримує або спростовує цю теорію?

+451
KraftingKage 21 лип. 2011 р., 00:10:41Відповідь гучне ТАК. Вага тіла вправи можуть скласти ваше тіло з м'язами, дати вам шість пакетів, сильні руки і ноги. Він може навіть зробити тебе дитинко (добре, що остання частина не відповідає дійсності :)).

Існують тонни тіла вправи, щоб ліпити ваше тіло. Існують варіації тягнути ДБЖ, підборіддя UPS, і дошки. Пуш-ап - один з найпопулярніших ваги тіла вправи і може бути зроблено в будь-якому місці. Там я сиджу, і коліно до роботи ваші нижні АБС. У багатьох випадках, все, що вам потрібно-це підтягнути бар, якщо ви знаходитесь поруч з громадським парком з гойдалками.

Це, як кажуть, якщо у вас немає доступу в тренажерний зал, ви можете придбати власне обладнання. Все, що вам потрібно, це гантелі і диски, а також гантелі. Вам не доведеться йти в тренажерний зал, щоб мати великий тренування.

Зразок звичайною практикою

 • Отримати підтягнути бар і покласти його на вашу ванну кімнату/двері в спальню.
 • Щоранку після пробудження, виконайте 15 віджимань.
 • Кожен раз, коли ви проходите через двері, виконати 10 повторень, Підтягування, або L-сидять.
 • Під час перерви на роботі або в школі), виконати 20 стоячи хрумтить.
 • Коли ви повернетеся додому (втома та слабкість), виконати 20 зворотні хрусти.
 • Перед вечерею, виконати 10 повторень, Підтягування, або L-сидять.
 • Перш ніж лягти спати, виконайте 15 віджимань.
 • Якщо ви можете, додати 30-друга планка в міксі.
 • Збільшення числа і частоти, як ви вважаєте за потрібне.
 • Перевірити ваше тіло в тиждень і помічати зміни.

Тепер, піти спалити ГОО :).

+429
Bogdan Ionitza 11 черв. 2014 р., 18:33:38

Годину кардіо буде спалювати більше калорій, ніж за годину важкої атлетики. Однак м'яза побудовані з годину важкої атлетики дозволить ваш базальний рівень метаболізму до збільшення кількості калорій, які ви спалюєте в стані спокою.

Будь-які вправи будуть робити м'язи. Це добре.

+320
Shin Kim 4 лют. 2016 р., 22:10:42

Мені 25 років , 5 футів 11 дюймів у висоту і важить 235 фунтів. За останні пару місяців я був після 4 дня програма тренувань згідно наступним розкладом :

Понеділок : Груди
Вівторок : Спина
Середа : Відпочинок
Четвер : Трицепс
П'ятниця : Плечі

Причина пропускати день ніг, що м'язи ніг добре розвинені , тому я їх не конкретно.

Я хотів би змінити цей розклад на 3 дні програма. Як я можу йти про це і те, що всі комплекси вправ мені включити для кожної частини тіла ?

ТІА.

+315
GrapeApe 23 лип. 2017 р., 17:23:40

Навіть якщо ви нічого не робите і сидіть там, ви все ще спалювання калорій, тому що ваше тіло спалює калорії, коли ви дихаєте. Ваше серце потребу в калоріях для насоса, ваш стільниковий повинен калорій, щоб вижити, і ваш мозок потребує калоріях думати.

Ідея полягає в тому, щоб споживати менше, ніж витрачати, коли справа доходить до спалювання калорій і втрати ваги. Ідея розробки-допомогти вам скинути зайві калорії. Так що не будьте занадто стурбовані, якщо ви втрачаєте їх під час тренування чи ні, тому що ви втрачаєте калорії протягом всього дня. Крім того, спалювання жиру відбувається через декілька годин після тренування, тому що це повільний процес, не так, коли ви тренування. Накопичувальне і поступовий процес, і якщо ви працюєте в цьому напрямку, це станеться.

+292
Tiglath Suriol 11 вер. 2016 р., 07:50:49

З того що я бачив причина кроссфіт отримує поганий реп, тому що він намагається використовувати вправи, які використовувалися в таких областях, як пауерліфтинг та олімпійське ліфтинг "/тренування" значення. Іншими словами, crossfitters не з метою "підняти найбільшу вагу" або "отримати розмір" (наприклад, бодібілдинг) - вони виконують ці вправи, щоб отримати найбільш "тренування значення" (наприклад, істотно зробити найбільшу кількість "роботи", можливо, також спалити більшість калорій, і т. д...). Те ж саме і з тими "киппинг" підтягування --> ви не могли б зробити їх у строгому вигляді, а ти робиш "більше працювати/вправа" (для краще або гірше) за киппинг підтягування замість звичайних.

Це також пояснює, чому кроссфіт іноді отримує поганий реп для "некоректній формі". Однак, "правильної форми" нерідко по відношенню до ваги --- наприклад, ви б не потрапити в станову тягу ставлять просто, щоб забрати деякі зміни ви скинули на землю! Звичайно, якщо ви робите важку вагу, "правильна форма", то стали набагато більш важливо. Але, в цьому весь сенс - - - "робота", а не "вага" -- це більше до первинної мети кроссфіт тренування. Згоден, коли робиш речі з "неправильної" форми --- ти тільки "безпека", (іноді досить значну) "легкість" ваш вантаж!

+285
cbk 14 бер. 2013 р., 06:29:49

Це дає вам основу для порівняння себе із самим собою. Якби ви тільки могли зробити 10 віджимань протягом багатьох років, тоді спробував нове вправу і всі раптом ви можете зробити 50 віджимань, ви, можливо, захочете, наприклад, що і зрозуміти, чому відбулася зміна.

Для підняття тягарів, ви не хочете робити занадто багато повторень. Наприклад, не більше 20 розгинання ніг означає, що ви, ймовірно, не надто вагою. Вам потрібно, щоб збалансувати свою вагу і повторень, щоб тримати їх у певних діапазонах.

Крім того, не рахуючи як ви будете коли-небудь мати можливість похвалитися перед друзями?

+247
AymanKun 27 бер. 2015 р., 08:08:51

Отже, 2 дуже простий нефункціональним пози, коротше "Дональд Дак" (дупі стирчить, або перерозгинання шийного відділу хребта) і "Рожева пантера" (навпаки, заправляючи під зад). Це свого роду антагоністичну і тягнеться, щоб "виправити" це залежить від того, який з 2 ти більш схильний.

Один з кращих ресурсів по цій темі ІМО Елліот Халс і його звичайно канал на YouTube, що я згадав вище-це те, що він говорить про все час. Я б рекомендував дивитися відео (Пошук пози на його каналі досить імовірним). Також Келлі Старретт-це відмінне джерело, хоча його речі трохи складніше

+245
tlatkovich 3 лист. 2011 р., 02:54:37

Мені 49 років. У мене мінус 6 кг і підтримувати її протягом останніх красиво 2 років. З-за щільного розкладу я не отримаєте часу, щоб регулярно займатися спортом. Але я ходжу по півтори години в день. Моя дієта включає 0.8 г/кг тіла білків мас. Я злегка повненький, але в гарному здоров'ї. Тільки всякий раз, коли я йду на БЦА мої м'язи не збільшується. Я знаю, що є зменшення м'язової маси із-за віку. Але які інші речі я повинен зробити, щоб збільшити м'язову масу? БЦА машина показує моя м'язова маса - 20.5 - 21.5 % Жирова маса - 39 - 40 % Вага - 60 Кг Висота - 154 См

+211
basicsbeauty 2 лют. 2013 р., 13:16:02

Майже в кожному разі, краще почати з невеликим кроком на щоденній основі для фітнесу та здоров'я, а не однієї великої сесії з великими перервами.

Якщо у вас немає багато досвіду, я б вам порадив зробити спеціальну пару кросівок (взуття, яку ви використовуєте тільки для роботи), і знайти який-небудь диван, щоб програми типу 5к. Як тільки ви закінчили з цією програмою, ви можете поступово додавати днів, поки ви працюєте 5-7 днів в тиждень.

Біг-це дуже багато повторення спорту, в тому, що це день у день консистенції, яка буде виробляти кращі результати. Якщо ви можете керувати 20 хвилин в день кілька днів в тиждень, що буде краще на ваш організм і на ваше здоров'я, ніж один 1 годинна сесія один раз в тиждень.

+165
Evgeny Belov 1 лип. 2011 р., 20:42:12

Так само, як назва говорить.

Мені цікаво, якщо повітряна подушка в деяких спортивне взуття може зменшити тиск на коліна, коли я біжу,

Зараз я ношу кросівки, які мають майже нічого немає, я регулювати тиск дійсно працює повільно. Що я можу шукати в кросівки, що дозволить знизити тиск на коліна при бігу?

+144
Mtg newb 5 вер. 2014 р., 12:48:25

Існує три найпоширеніших способів підвищення стійкості під час роботи:

 1. Хілл працює - зворотний бік форми повинна змінитися.
 2. Опір парашути - ви можете зберегти свій нормальний вигляд, і додав опір корисно для збільшення сили і потужності під час роботи (хоча не заміна для силових тренувань у спортзалі)
 3. Натискати або витягати зважений бродяга санки - це не зовсім біг, але це дійсно хороший кондиціонер і витривалість/сила вправи для ніг, стегон і ядра.
  • Я думаю, що ваша ідея витягати Ваг потрапляє в цю категорію.
+77
user419308 26 квіт. 2015 р., 04:54:07

Ну я взагалі дуже мало працював, тому що у мене щільний графік з роботою і школою...кожен зараз і потім я постараюся гуляти по околицях хвилин 40,але це рідко я 5'3 і 112 фунтів. Дуже дуже худий.. я хочу набрати вагу і кожен раз, коли я дивлюся, як набрати вагу, протеїнові коктейлі вискочити...я просто хочу, щоб виглядати здоровою і, можливо, отримати принаймні 6 до 8 кг... так що це правильний маршрут?

+59
Jason Shah 19 вер. 2016 р., 09:07:10

Так, ви можете зробити як в той же день, але обов'язково робити кардіо після ваших вагах сесії, тому що коли ви піднімаєтеся, ви не так робите кардіо також якщо ви піднімаєте важкі (тобто ви не задихаючись і важко дихаючи після набору), і навпаки, не є вірним. Ви хочете збільшити ваш витрата енергії, підняття тягарів, потім закінчити з кардіо.

Дні відпочинку дійсно дні відпочинку. :)

+57
Chris Curtis 27 бер. 2010 р., 12:54:25

Кожен просто розповідає про вдиху, але ніхто і ніколи не вказує, чи потрібно дихання в грудях (поверхневе дихання, ключичній дихання, грудне дихання), ваш живіт (діафрагмальне дихання, черевне дихання, Дихання животом), а може і обох.

 • Один з цих методів мають перевагу над іншими?
 • Є консенсус щодо того, яку техніку використовувати?
 • Якщо так, то чому?
+19
goks 19 лют. 2013 р., 12:00:01

Уникайте складних вправ, поки ви не излечите

Комплекси вправ Вправи, які використовують широкий спектр м'язів, таких як біг, піднімати мертвих, спорт, віджимання, підтягування і т. д. По суті, вправи використовувати широкий спектр м'язів, майже завжди використовувати своє ядро.

Не тільки ви хочете уникнути, використовуючи вашу спину, але і м'язи живота до тих пір, доки пошкодження не заживе.

Єдине виключення до цього правила було б низьке вплив вправ, як плавання.

Ваш кращий вибір, щоб обмежувати себе в дуже невелика кількість вправи ізоляції, що строго уникати, використовуючи спину, кинув тренування і дати рані зажити, або стрибати в басейн.

Басейн, ймовірно, ваш кращий ставку, як це дозволить вам розтягнути і використовувати м'язи, як вони заживають, не викликаючи якого-небудь додаткового стресу або травми.

+17
Kimbwembwe 2 бер. 2018 р., 23:26:40

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil