Чи є користь для гантель летить на плоскій лаві проти мух гантелей на похилій лаві?

Так як назва говорить :

Чи є користь для гантель летить на плоскій лаві проти мух гантелей на похилій лаві?

Робить одну позицію, запропонувати щось інше, не?

+521
Cryptocoin Pro 7 груд. 2010 р., 16:51:23
28 відповідей

Взуття ця модель носити:

enter image description here

Це ознака того, що щось може бути не так з ходою? і якщо це так, які симптоми можуть бути очікуваними чи рішень може бути варто спробувати?

+975
AmanKumar 03 февр. '09 в 4:24

Кожен буде мати різний вплив на фітнес, але в теорії як би хороші варіанти.

Один довгий 24-26 кілометрів пробігу дозволить забезпечити вам зійти з дистанції в день змагань. Три десять миль пробігу з перервами дозволить вам працювати трохи швидше тренувальний темп за загальний пробіг.

Це дійсно залежить від того, що ваш марафон мети (тобто перетинання фінішної лінії, встановивши PR і т. д.)

Якщо ви хочете кинути свій час, головне, щоб витрачати час на марафоні темпами. Один з кращих марафон підготовки трас я знаю-це 20+ км пробіг з першим півріччям легко, а друга половина в ціль марафону темп.

+913
Ehsanur 14 трав. 2015 р., 10:57:14
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Люди тут запитують про дивані 5K навчання два чи тиждень, і я вважаю, що моя ситуація інша.

 1. У мене завжди були проблеми з коліном зробив багато колін зміцнення як дитина/ дорослий

 2. Зробили години на велотренажері і вимикається протягом підліткового і раннього дорослого віку.

 3. Не спортивна. Тільки в минулому році мені вдалося побудувати до 108 Сур'я Namaskars, плюс мало велотренажері і підйом 10, 15 фунтів на дому.

 4. В даний час справа з натягом стегна (розміщений окремій гілці)

 5. Леді, виповниться 37 протягом декількох днів, 146lbs, 5'4", надлишок жиру на животі

Всі ці речі змушують мене побоюватися про навчання за 5к три рази в тиждень.

Я хочу запустити марафон у кілька років.

Як це зробити

 • 2 дні 5к, навчання

 • 2 дні Сурья Намаскар (займає 45 хвилин)

 • 2 дні велотренажері (я можу легко підніматися на 1 годину)

Питання: З вищезазначеним планом, я все ще можу бігти марафон в кілька років і зберегти здоров'я суглобів?

Я не заперечую, якщо це займе більше часу, щоб бігти в марафоні, я хотів би знати, якщо вище план здійсненним.

Дякую

+831
jad 1 квіт. 2017 р., 18:03:10

Додавання освітні Примітка: солі, складні молекули, такі як натрій хлористий калій, а не чистого натрію! Вони хлористих солей.

Для регідратації, Рей продає регидрационных солей, але, думаю, ці теж трохи цукру.

+771
perseverance 19 черв. 2010 р., 19:18:39

Ні, початковий повторень з меншою вагою є найбільш корисними для забезпечення, що ви виконуєте вправу з достатньою якістю. Е. Р. для присідань зосередитися на підтримці дуже високої напруги в нижній частині спини та глибокі м'язи преса. Подивіться в дзеркало і переконайтеся, що ваші коліна не переміщається під час тренування.(вертикальний гомілки)

Вони теж працюють в якості застереження: ви отримуєте можливість почувати, якщо ваше тіло не готове до максимальна вага у вправі. Можливо, ви не помітили невелику травму, яка може бути смертельним, якщо ви виконуєте вправу з максимальною вагою. Часто травми вперше з'являються, наприклад, 50%.

Він є загальним, щоб піти навіть набагато нижче, ніж 60%, і для присідань вашим першим кроком могли б бути (стрибки) присідання повітря (0% частка) як ви пропонуєте. Всіх тренерів я ніколи не було, завжди говорив мені, щоб почати знизу і використовувати більш дрібні кроки, ніж я думаю, що я потрібна сама собі. Це не означає більше повторень: коли ви отримуєте ближче до Макс, тобі потрібен тільки один представник.

Коли я виконую присідання, мій перший крок-це кардіо для розігріву м'язів і приведення рідини в суглобах. Тоді статичний хінді присідання для забезпечення мобільності і дальності польоту. Це означає, що ви можете піти глибоко в ваші присідання, але ви також отримаєте декілька секунд, щоб бути в курсі змін" у вашому тілі.

+713
vdm 17 трав. 2017 р., 21:12:05

Розмірів важкий мішок все про який опір ви хочете, щоб ваші методи і види техніки, які ви збираєтеся використовувати, а також простору для роботи.

Якщо ви працюєте на точність та/або легкого форварда, то вам може знадобитися 3-4 нога мішок (або якщо ви жінка). Якщо ви хочете більше опір підготовку, потім (як ви зазначили) важка сумка, Що 1/2 ваш вага буде більш доречним. Ці сумки також підходить для невеликих приміщень.

5 і 6 ноги мішки в основному до рівня опору, а також поменше рухатися при ударі. Так що якщо ви великий гравець, ви можете хотіти більше, важче мішка як менше чи легше сумка буде гойдатися і рухатися зовсім небагато.

Особисто я б порекомендував на водній основі мішка, як ви можете варіювати води для того щоб відрегулювати вагу, і я виявив, що з мішками з піском (я займаюся бойовими мистецтвами і так пипець багато), що пісок з часом пакети до низу, який скидає розподіл ваги і робить дно мішка дуже складно.

Я великий шанувальник пари з wavemaster тип поверху мішки, як показано нижче, я знаходжу їх ідеальними для практично будь-якого рівня кидаються в очі, але YMMV. (Обидва з століття бойових мистецтв).

enter image description here enter image description here

+674
Robin Uniyal 4 лист. 2018 р., 01:27:52

Якщо ваш питання про те, як зберегти рівновагу, роблячи один, розстав ноги трохи далі один від одного. Руки повинні бути на ширині плечей, а ноги можуть бути приблизно однакові.

+643
walls 23 серп. 2015 р., 04:07:07

Якщо ви займаєтеся бодібілдінгом, або powertraining ви повинні обов'язково поїсти протягом двох годин після тренування. Ваше тіло, м'язи, дуже потрібен білок, яєчний білок, і -так - навіть калорії, щоб відновити. Він буде приймати будь-яку постачає енергію у ваш організм, щоб відновитися.

Якщо ви тренування багато, і не їдять достатньо, ви не поставити на будь-яку м'яз.

Що вам потрібно задуматися про те: скільки калорій/білка/яєчний білок робить моє тіло потрібно - наскільки важко було працювати? Нормальний дорослий чоловік повинен мати споживання від 2000 - 2300 калорій, залежно від щоденної активності. Потрібно збільшити до 2800 - 3000 якщо у вас серйозні тренування, як будувати тіло.

Якщо у вас довгі дистанції біг або плавання, то проблем у вас, швидше за все, буде мати кілька біль у м'язах і судоми. Щоб уникнути цього, ви можете їсти банани і пити молоко. Крім того, приймаючи дуже легка додаткову дозу ( випускається у вигляді порошку ) креатину допомагає. Креатин тримає воду в м'язах, а значить, зменшує судоми і болючість.

Якщо ви знаходитесь на заняття з йоги, я б порекомендував уникати важких м'ясних страв, як стейк, ... і переключитися на курку, яка легше засвоюється, і не дасть вам, що "надутий живіт" почуття. Також подивитися, які ви їсте овочі. Деякі овочі дадуть вам більше газу, ніж інші.

+622
Bioarchaeologist7 27 квіт. 2012 р., 20:38:03

Враховуючи об'єм роботи, який ви вже, додаючи вага підготовки може поставити вас за межу того, що ваше тіло може оговтатися від самого укріплення, тому я б обережно, але дати йому спробувати і подивитися, які результати ви отримуєте.

Два рази в тиждень, піти на важкі, м'язи будівлі вправи, 4 підходи по 7 повторень, щоб прагнути до сили й обсягу. Мета ~6 різних вправ, які охоплюють все тіло.

Або простіше зробити деякі вправи або піти на класику:

Лава для преса Прес Присед Станова тяга Рядка Chinups/лат pulldowns

Ось деякі з найбільш ефективних вправ для силового тренування відомі, але вони також вимагають, щоб ви навчитеся робити їх правильно, або він не буде таким же ефективним і дуже ймовірно, небезпечні, особливо станова тяга та присідання.

+574
newaz119 25 січ. 2015 р., 19:46:42

Я бігаю вже близько 5 років і майже кожен рік я отримую проблеми на медіальній стороні гомілки. Якщо я продовжу біг, згодом м'які тканини навіть опухає досить відчутним і болючим.

Я знаю, що у мене дуже погана стабільність щиколотки, коли я намагаюся кататися на ковзанах, це так погано, що медіальна сторона моєї взуття навіть не торкнеться льоду. У мене теж є досить пронація, все шляхом мій скочуються, що вам ще гірше коли я починаю бігти швидше. Разом мої слабкі щиколотки і трохи надмірна вага, це призводить у деяких повторюваних проблем гомілку.

enter image description here

Ось кілька хороших знімків з-під моїх ніг при ходьбі

Я почав знову запущена 2 місяці тому, і зосередився на будинок це повільно і не занадто сильно запущена (максимум 3 х 5 км в тиждень). Я сподівався, що це дозволить запобігти повторенню цього і створили достатню міцність, але сьогодні вранці я знову відчув один з моїх гомілок.

Так що тепер я шукаю вправи я можу робити (будинку), щоб посилити мої кісточки!

Це також добре, якщо всі його вправи для ніг, але мій основний упор робиться на збільшення сили мої щиколотки.

+544
Rob Baillie 10 січ. 2020 р., 07:00:04

Ось що я написав для себе деякий час назад...можливо, він може допомогти вам:

Різання:

 • споживання води збільшується
 • макроелементи стати ключем
 • збільшити споживання білка
 • рис. стратегії, низький карбюратор або карбюратор велоспорт
 • більше покльовок на калорії
 • перевірити прогрес кожні 2 тижні
 • їдять те ж саме кожен день, якщо тіло може прийняти його
 • замінювати вуглеводи з високим якістю жири з горіхів, авокадо, масел
 • додати волокно до дієти
 • є протеїновий коктейль (у воді) перед вечерею
 • +541
  jpsaunders 21 лист. 2015 р., 01:05:35

  Фраза, яка приходить на розум, це "заробити вуглеводів". Якщо ви тренуєтеся для марафону, ви, звичайно, заробляючи їх. Я хотів додати ямс, картопля або фрукти в кожен прийом їжі ви перерахували.

  Я не впевнений, чому ви покладаєтеся на інший протеїновий коктейль перед сном. Справжня їжа може бути вище по тій простій причині, що добавки повинні бути, ну, доп.

  +426
  nikolobok 8 трав. 2019 р., 05:26:41

  З мого досвіду, найбільш шкідливих аспектів куріння при бодібілдингу-це відсутність енергії.

  Коли я курив, я був досить млявим більшу частину часу і в тренажерний зал я просто кинув, коли він отримав занадто жорсткий, або занадто багато енергії.

  Так як я не почувати себе свіжим і знайшов навіть після гарного нічного сну, ходити в спортзал, як правило, мова не йде, тому що я просто не відчуваю його.


  З медичної точки зору, ймовірно, найбільш шкідливих аспектів куріння-це нестача кисню. У той час як паління, споживання кисню зменшується, і воно заміщується різними іншими елементами, як правило, ті, що погано для організму.

  Крім того, токсини, що сигарети містять можуть привести до різних захворювань, в такому разі, робити серйозні тренування є, ймовірно, питання.

  Стандартний Відмова Від Відповідальності: Я не лікар, тому нічого не скажу, не повинні розглядатися як рекомендації зробити ставку на своє здоров'я.

  +416
  m7331 28 черв. 2017 р., 21:26:04

  Якщо у вас виникли проблеми з засипанням, переконайтеся, що ви не маєте ніякого кофеїну протягом 5 годин до сну. У мене є досвід з цим, як іноді мені ковток коли, перш ніж відправитися спати, і я залишуся до тих пір, поки кофеїн залишає моє тіло.

  +358
  sami rabieh 7 квіт. 2010 р., 18:22:36

  Так є болі в спині графіки. Але у великій схемі речей, будь-яка така діаграма буде мати багато відсутньої інформації, тому що існує дуже багато типів болю в спині ставити на один графік.

  Для решти питання, я не бачу, що ви намагаєтеся запитати. Схоже, ви просто розмірковую про те, чи дійсно існує моделювання пошкодження програмного забезпечення, і що виходить за рамки цього клієнт StackExchange.

  Будь ласка, прочитайте на тему керівництво , перш ніж питати.

  +351
  Sofia Alves 27 лист. 2015 р., 04:30:20

  Ви зможете завершити цей марафон - ви просто не зможете завершити його швидко.

  Ключ для Ви прямо зараз почати отримувати комфортно з бігом на довгі відстані. Ви не згадали, якими темпами ви зазвичай працюють на, так що я збираюся припускаю, що це 8mph заради розрахунків (можна регулювати залежно від того, що є насправді). Якщо ви відчуваєте себе добре після цих 5-6 миль пробігу, поставтеся до цієї першої тижня і спробувати збільшити ці спуски в 7-8 км, і подивимося, як піде. Як тільки ви знайдете точку, де ти дуже втомилася після роботи (або зараз, якщо ви дуже втомилися після 5-6 км), швидкість падіння 6 миль / год і спробі додати на 3-4 милі. Цей темп повинен відчувати себе дуже легко на початку - ви, ймовірно, хочете, щоб привести його. Дуже важливо, що ви отримуєте почуття для того, як не взяти його і тримати його у відповідність.

  Ви повинні відчувати себе добре в кінці довше, повільніше; якщо ж ні, то спробувати уповільнити темп ще більше. Як тільки ви знайшли зручний швидкостей, де можна робити ~10 км (мета, щоб знайти це на 3 тижні), почати додавати на милю кожні вихідні працювати. Ви можете зберегти дивним бігу більш коротким, так як це допоможе повільно бігає, щоб відчувати себе легше. Якщо постійно відчувати себе надзвичайно важко, киньте в ногу трохи. Припускаючи, що ви починаєте додавати на КМ 3 тижні, ви будете мати право на 24 миль на 10-му тижні. Однак, як тільки ви натиснете на 20 миль, я рекомендую залишаючись на такій відстані, і замість того, щоб намагатися довести темп назад і їхати на 10-12 миль пробігу.

  До кінця 10 тижні, ви будете мати набагато краще розуміння обмежень вашого тіла, і будете знати, якими темпами нападати на 24 милі працювати на. Ви будете мати, щоб уникнути бажання збільшити темп скачок - поки адреналін допоможе, це не буде достатньо для величезного приросту швидкості. Якщо ви дотримуйтеся його, ви повинні бути в змозі завершити фінальний забіг на кілька миль в годину повільніше, ніж ваш поточний 5 милю темпами.

  +351
  Doizer 17 серп. 2011 р., 19:39:42

  Низьким вмістом вуглеводів дійсно дуже хороша основа для початку від. Однак його безпосередньо не годиться для високої інтенсивності тренувань. Ваш організм цілком здатний виробляти цукор з жиру і білка і щасливо магазині, що у вашій печінці і м'язах, щоб живити короткими чергами сили. Ті магазини, однак, замучених, ваше тіло не зможе виробляти нові цукру досить швидко для вас, щоб закінчити тренування. З невеликою кількістю часу існує досить багато, однак ви можете зробити. На тренування днів, намагаються сконцентрувати якомога більше ваше споживання вуглеводів на ваш (пре)тренування ігрового часу. Наприклад, з'їсти ягоди до тренування і взяти літр кокосової води, яку ви споживаєте протягом вашої тренування. На не-тренування днів, спробуйте додати деякі повільні вуглеводи в свій день, так як це допоможе поповнити ваші м'язи і цукрових запасів у печінці. Маючи деякі картоплини на свій день відпочинку-це більш ніж достатньо. Поряд з цим, обов'язково їжте багато овочів в свій раціон. Існує відносно мало вуглеводів в овочі, але багато додано vallue для додавання великої кількості овочів з низьким вмістом вуглеводів. Півтора кг брокколі містить таку ж кількість вуглеводів, як півсклянки, наприклад апельсиновий сік.

  +325
  Syed Shahid 5 жовт. 2018 р., 14:39:56

  Я думаю, що ваша відповідь буде ні, як я розумію, як L-карнітин діє в організмі. ALCAR в це ацетилированная версія L-карнітин, і це відбувається природним шляхом, а також тіла, створюючи свій власний по мірі необхідності.

  Ковтаючи його вже ацетильованого може збільшити наявність його в організмі. Це трохи збиває з пантелику те, як вона тасує В і з клітини, і він перетворюється на L-карнітин, потім повернувся в камеру з ацильными заступниками.

  У теорії, це сприяє більш ефективного використання жирних кислот за рахунок глюкози, але велика кількість Коа (Коензим а) може блокувати його, і ALCAR сприяти підвищенню утилізації глюкози (яка, теоретично, завадив би сказав, глюкози перетворюються для зберігання).

  Підсумок, цілком можливо, це може допомогти, але на мою особисту думку, можливість досить тонкий, я б краще їсти здорову їжу і нехай мій організм перетворює L-карнітин ALCAR ДЛЯ природно (що він робить).

  +195
  fhtagn 25 лют. 2010 р., 17:54:18

  Тл;ін - починаю відчувати незначні болю в сухожиллях. Як довго я повинен відпочити, перш ніж це ОК, щоб знову потрапити в спортзал важко.

  Фон:

  Нещодавно я вирішив закінчити свою зимову сплячку і повернувся до скелелазіння.

  Незалежно від мого трохи кострубато статури я був наїзд боулдерінговому залі так сильно, як моє тіло дозволить. Сенс, я можу зробити більше, ніж один сеанс в день на декілька годин, але я обережні, щоб зайняти кілька днів відпочинку, так що я можу скористатися супер-компенсації. Я обережно розминатися правильно, вдаривши велотренажер і розтяжка перед кожною сесією піднятися.

  Крім багато очікуваних хворобливі відчуття і заряд бадьорості, поки моє тіло не доганяє темпі я прокинувся сьогодні з невеликого болю в сухожиллях в правому лікті (домінантною рукою, тобто), що спала до обіду.

  Турбота: Я роблю хороші успіхи, але також прийняти правильні кроки, щоб уникнути травм. Я можу переходити з роботи на кардіотренажерах в проміжній, але супер-компенсації працює дивно добре досі, і я дуже мотивований, щоб повернутися в спортзал як можна швидше.

  Що це хороша профілактична інтервал відпочинку після незначної деформації сухожилля?

  Примітка: не було ніякого запалення, просто невелика локалізована біль. Напевно, схожий на гольфіста/ "тенісний лікоть".

  Оновлення

  Завдяки консультації з р-н р.. Я почав брати дні відпочинку набагато більш серйозно і здійснив строго один день відпочинку наступне правило в день підійматися вгору. Я теж іноді змішую в світ розгиначів/згиначів тягнеться під час моїх сеансів сходження. Тепер, коли мої руки знаходяться за інтенсивність, я рідко відчуваю які сухожилля, болючість, якщо лізу маршрути, які включають динамічні рухи та багато дійсно crimpy тримає.

  Одного разу на моїх передпліччях стало краще і я міг впоратися з тривалими взагалі-то, було замість біль у плечі. Я вивихнув ліве плече, коли я був підлітком, тому я повинен бути обережним про його напружуємо. Деякі базові вправи і достатньо днів, коли воно почало боліти біль у плечі і затих. Я піднімаючись на 100% за кілька місяців.

  +181
  Mstocker 29 вер. 2014 р., 11:24:19

  Я лікар, я вивчав різні причини ниркової недостатності, але добавка білків не було серед них я використовував різні протеїнові добавки за останні пару років, і я не хвилююся про це. Але якщо sombdy, які вже мають проблеми з нирками слід уникати БКС це може посилити їх проблеми. Продовжуйте пити пити пити багато води разом з білком.

  +125
  Rutvij Jethwa 7 січ. 2020 р., 04:36:38

  Як правило, це набагато легше, наприклад, пропустити їсть банан, ніж піти на пробіжку протягом п'ятнадцяти хвилин. Особисто мені здається, що це навіть більше так, коли ваш дефіцит калорій більше ніж на 500 ккал в день.

  Це просто анекдотично, так що я б спробувати це сам якби я був тобою. Але для себе я б просто зробити деякі важку роботу, щоб підтримувати м'язи, а потім вирізати замість того, щоб основна частина калорій на споживання.

  +120
  dygger1 13 трав. 2010 р., 11:17:05

  Мене цікавить, які вправи/тренування я можу зробити, щоб допомогти з Часом реакції і терміни для бойових мистецтв. Конкретно, як я можу поліпшити відбивання та протидію удару? Я не шукаю швидкість дрилі (швидкість відрізняється від часу реакції і часу). Мені потрібно, щоб бути в змозі реагувати на основі деяких CUE і потім визначити майбутнє швидкість удару, тому я можу належним чином парирування і контр...які-небудь пропозиції?

  +119
  Coin Hunter 12 вер. 2014 р., 18:34:54

  Ваша тренування неефективна, і, можливо, ваша дієта теж. Дозвольте мені розповісти вам можливі результати вашого плану тренування: підвищений термін служби, мінімальні втрати жиру, невелике збільшення м'язи, і можливість надмірного пошкодження. Також перевірте споживання калорій, воно повинно бути близько 2500(плюс-мінус 100 калорій) якщо ви середнього зросту, 25-річний активний чоловік, якщо ви активні, тому що ви, ймовірно, робите 280-340 віджимань в день. На жаль, без тренажерного залу є невеликий шанс, ви можете без праці наростити м'язову масу. Можливо, ви можете втратити жир, якщо ви їсте досить, але не занадто багато, але 20 повторень наближається до тренування на витривалість, мій друг. Я не намагаюся почати війну прямо тут, але я, чесно кажучи, важко повірити, ти-не в тренажерний зал, якщо ви не живете в лісі, на фермі і т. д. Якщо ви знаходитесь поруч з одним, правда, я хотів би запропонувати покупку членства і піднімати тяжкості на регулярній основі, комутаційних м'язи працювали кожен день або щось близько того. В іншому випадку, вам доведеться роздумуєте про покупку свого власного ваги; але так добре, як це, жим лежачи не є кращим варіантом, тому що було б дуже прикро для нас, якщо ви потрапили під якусь вагу в глушині.

  +113
  Rokai 30 жовт. 2019 р., 18:55:16

  Я хотів би знати, якщо це безпечно, щоб пити протеїновий коктейль раз в день, коли я не вийшло. Я, можливо, доведеться багато ходити, і я тільки один раз в день, на думку Тіма Хортонса деякий час. Так що я подумав, якщо я міг би протеїновий коктейль один раз в день...в мене і вага, і багато волосся останнім часом втрати із-за неправильного харчування. Також могли б ви порадити, що качає там на ринку я повинен шукати?

  +98
  Ian Dallas 30 серп. 2015 р., 03:01:39

  Як вважають smith288, я теж пропоную вам дати відпочити м'язам, принаймні, 24 години(його навчання поради експертів). Ви повинні переконатися, що ви не тренуватися з тієї ж м'язи протягом 24 годин, як ваші м'язи потрібно час, щоб відпочити.

  +95
  Sampath Surineni 15 бер. 2019 р., 09:27:16

  Важка атлетика, стрибки ланцюгів(мінімум 2 рази на тиждень), починаючи з базових вправ на більш складні вправи в прогресії. Олімпійський піднімаючись принаймні, 2 рази в тиждень.. спробуйте гантелі очищає, вириває, УДР і т. д. Крім того, біг-це так легко і швидко, як ваші механіки.. простий.. при бігу, Флік каблука в зад, переступити (наприклад, ступаючи по високій траві), і опустіть ногу.. це буде тримати вас постійному вперед підштовхують і стимулюють природні розклад.. теж, працює все не дуже добре, якщо це раз в місяць, якщо ви бажаєте, щоб збільшити швидкість. Для цього потрібно з початку тижня швидкий, середина тижня середньої швидкості, а потім фінальна частина тижні швидкісну витривалість ( більше темпу, 70-80% максимум зусиль).. діапазони зусилля завжди повинні бути в межах 50-85%.. відчуття навантаження є більш ефективним на все. В кінці тренування, охолонути-це найважливіші 15 хвилин мінімум повільний біг підтюпцем.. дивно, як це одна задача перетворити вас. Також, якщо ви оцініть свій рівень втоми нижче 7/10 В кінці тренування.. ти дуже багато.. завжди.. це все на наступний день.. кожне тренування повинна привести перехід в наступну.. завжди. І ось, що. Насолоджуватися.

  +68
  hamedbh 21 вер. 2010 р., 04:11:48

  Кардіо-респіраторна витривалість, або КРР, також відомий як аеробний фітнес; це включає в себе виконання вправ на помірному рівні інтенсивності протягом тривалого періоду.

  Пошук МАФ https://philmaffetone.com/maf-test/

  Це допоможе вам уникнути надмірної підкресливши вашу ЦНС і дозволяють тренувати день у день без втоми.

  +50
  Rafael Peroco 16 січ. 2013 р., 09:17:18

  Від мого розуміння, що слід визнати основним, ваше тіло виробляє нові ферменти для більш ефективної мобілізації жирів як джерела енергії в тому, що від двох до чотирьох тижнів. Незалежно від того, скільки жиру ви кладете перш ніж у вас є необхідні ферменти, ваше тіло може обробляти і використовувати жир в певному порядку. Саме тому він може бути досить жахливо суб'єктивно. Ви в основному на холостому ходу протягом цього періоду. Після того, як ферменти утворюються, вони не повністю скасована протягом коротких періодів високого споживання вуглеводів.

  Будь ласка, виправте все, що я помилився там.

  Редагувати: так як виходить наведена вище інформація є механістично неправильно. Ліпаза є активним, досить послідовно і у більшості здорові люди (в першу чергу протягом кількох годин сну), великий зсув, коли ваше тіло/мозок тканин вирішили почати використовувати продукти ліполізу в якості основного джерела енергії, лише тоді, коли він не має альтернативи. Організм дуже впертий про своєму перевазі цукру, так як їх розщеплення та використання є простим і ефективним.

  Пробачте моє замішання. Ось посилання, як і просили:

  http://en.wikipedia.org/wiki/Ketosis#Diet

  http://en.wikipedia.org/wiki/Ketogenic_diet

  +17
  Zahariya 20 квіт. 2014 р., 10:29:58

  Показати питання з тегом

  $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil