Може обтяжені підтягування і провали приводять до Проблеми з попереком?

Я читав, що робити зважені підтягування та віджимання на брусах з вагою за допомогою ременів може призвести до грижі і проблеми з попереком.

(зокрема, пошкодження міжхребцевого диска і тиску на стегновій артерії(з лямками))

Наскільки це правда? (Я 172 см, 85 кг) через ~12кг рюкзак для підтягування і провали, збирався використовувати ~20-вага 24кг з ременями на поясі

+280
estoy 28 лист. 2010 р., 08:58:50
37 відповідей

Для цього, зверніться до лікаря. Чому Ви довіряєте думку якогось випадкового людини в інтернеті проти медичного фахівця, який може фізично вивчити вашу ногу.

Ми бачимо це в списку ультра (список розсилки наповнений ультра бігунів) весь час. Загальний відповідь-це знайти хорошого лікаря, який має уявлення про бігу.

 1. Ви впевнені, що ви просто не потягнув шнурки занадто туго?

 2. Ви, напевно, повернувся, щоб бігти занадто рано і були на користь травма призводить до проблем в іншому місці.

+998
Hilton Campbell 03 февр. '09 в 4:24

Як перше враження. Виходить, що це основна вправа, для міцності я буду робити 4-6 повторень з вагою, які гарантують не більше повторень.

Немає ніякого плану, що б гарантувати прогрес протягом тривалого часу. Саме тому люди планують протягом двох тижнів, і від невеликих блоків вони будують фаз. Так скажімо, ви знаходитесь у приміщенні фаза сила. І ви планували це протягом 2 місяців, так що у вас є 8 маленьких блоків. Ви можете думати в протилежному напрямку. У вас є план, щоб бути у відмінній формі наступного літа. Ви знаєте, що - скажімо 3 кріплення потрібні, щоб вирізати жир. Так у вас є 3 кріплення масового навчання, і ще 3 черешка. Будь цій стадії ви розділіть на 2 тижні, а план для них. Щоб краще відстежувати, де ви знаходитесь. З точки зору кінцевого результату. Іншими словами, ідея з блоками меншого розміру, щоб мати якусь стабільність, але також мати можливість регулювання. Фаз, з іншого боку, щоб дати вашому тілу різних мотивів, тому що в зимовий час ви можете побудувати масу, їм багато, і буде літо, ви можете скоротити кількість споживаних калорій і працювати за визначенням. Інший варіант-це робота на силу, потім на витривалість, швидкість, координація, техніка - залежить від виду спорту.

За планом підготовки... спробувати з 5-3-1, або Прилепін графік. Пошук через інтернет, там розкидані аркуші Excel, але і хороші пояснення, чому саме так. Просто спробуйте їх подивитися, як вона йде. 2 тижнів, і ви побачите. Зазвичай я просто виконую вправи, щоб підтримувати більш-менш однаковий рівень для більшості м'язів, а також спрямованих на окремі групи. Потім переходять на інші групи, і так далі. Так я можу вдосконалюватися, але не так швидко.

+986
Max Bezner 17 серп. 2011 р., 18:16:50
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ось посилання на велику розминку, яка рекомендується для людей, які роблять присідання та підтягування.

Є також відео, ви можете слідкувати тут: https://www.youtube.com/watch?v=8lDC4Ri9zAQ

+953
user18762 11 січ. 2018 р., 17:01:36

Отримання протеїну на дієті досить простий. Ви можете зробити його з темпі, тофу, сочевиця, горох, різні види бобів, харчових дріжджів, соєві продукти та багато іншого.

Що стосується збільшення ваги. Вона дивиться на мене, неначе ви тільки почали додавати тренувальні ваги на свій в першу чергу серцево плановій основі. Це в поєднанні з тим, що ви знаєте, що ви споживаєте більше калорій, ніж потрібно для того, щоб втратити вагу додає той факт, що ви наберете вагу досить логічним.

Якщо ти додала у вазі, а в м'язовій масі, що, ймовірно, причина, чому ви набрали вагу. Якщо ви в основному набирав жир, є ще одна проблема під рукою.

+898
Yanasmail 18 жовт. 2017 р., 20:42:03

Я готуюся зробити благодійний цикл їзди і я хочу доповнити свій навчальний шлях з роботи на машині цикл в тренажерному залі. Моя проблема полягає в тому, що я не знаю, що для встановлення рівня опору на автоматі.

Мені потрібно тренуватися, щоб зробити в середньому 15mph, але я можу легко зробити це за рахунок зменшення опору на велосипеді.

Я знаю, що відстань я пройшов по машині і в який час, але я можу оцінити з використанням Вт і/або обертах, що рівень опору встановити?

+840
Anirudh Iyengar 21 січ. 2015 р., 02:56:22

Коли у мене була дуже інтенсивна тренування (ваги), на наступний день після я так втомився, що я нічого не можу зробити весь день. Я не можу навіть зосередитися, тому мої роботи (робочим місцем) деградує до такого рівня, що я думаю про те, як уникнути цих сесій протягом тижня.

Проблема в тому, що я не бачу яких-небудь поліпшень в цьому питанні. Я тренуюся близько року, і хоча я виразно домігся прогресу в моїй тренування, я досі вичерпаний на наступний день, як на один день.

Як інші люди, здається, не страждають від цього стільки, скільки я роблю, я задаюся питанням, якщо я роблю щось неправильно з моєї після тренування харчування.

Зазвичай я йду на високо протеїнові корми, і якщо я робив кардіограму, щось ізотонічний.

Я роблю щось неправильно? Або мені просто потрібно збільшити суму чи термін, я приймати добавки (протеїн/ізотонічний/тощо). потім?

Їжа: у мене немає строгого плану харчування, але після тренування я в основному їм курку, лосось, стейк, овочі + добавки (протеїн Шейк/бар, ізотонічний)

Вправи: в основному всі сили, пов'язані (спина, руки, груди, шию, ноги...)

+832
Rosana Halprine 18 черв. 2010 р., 11:14:37

Почасти причина сидячи навпочіпки глибоко, щоб уникнути м'язового дисбалансу, але це не моя головна причина. Присівши на паралельний або вище використовує колінного і тазостегнового суглоба за допомогою м'язів, ніж підлозі-присідання або інші часткові руху. Це добре для мобільності та міцності для різних завдань. Глибоке присідання також захищає колінного суглоба шляхом поступового зміцнення її тканин шляхом навчання.

Точки на корточках не ставити більше вага на штанзі, а щоб зробити своє тіло більш здатним складних завдань. Повний присед, або, принаймні, паралельно присідати, робити це краще, ніж часткове присідання.

+830
Michela 4 лист. 2015 р., 14:34:11

Загалом, ви не збираєтеся бути, щоб перехитрити перевіреної програми з тим, що ви зібрали самі. Якщо ви могли б розробити програму навчання, яка працювала краще, ніж Стартова сила або сильний ліфти тоді кожен прийме його.

Ви робите (можливо, невірне) припущення, що програма в тебе, викладені вище, будуть отримувати більше результатів за менший час. Це можливо, але ви дійсно повинні запитати себе, якщо ви відчуваєте, що ви придумали щось краще, або якщо це більше нетерпіння.

Я сподіваюся, що це не надто грубий відповідь, але ви були б набагато краще дотримуватися встановленої навчальної програми, ніж намагатися зроби це.

+772
Kshitij Kohli 6 серп. 2012 р., 07:38:02

Вам дали відмінний рада в коментарях.

Крім того, ви можете виконувати

 • Підтягування: ті зміцнить ваші плечі, руки і м'язи спини, м'язів вам дійсно потрібно для скелелазіння
 • Платтяна Штанга: це як підборіддя, головна відмінність у тому, що замість того, щоб прийти вниз підборіддя, ви залишаєтеся у вертикальному положенні так довго, як ви можете. Ця скотська вправа працює кожна частина вашого ядра, а також руки. Більш стабільний рук і торсу, тим легше сходження буде для вас.
 • Ногу або нога бовтається: це підвищує міцність ваших стегон і ніг.
 • Берпи (так, в тому числі стрибок): присідання і планка розвивати свої ядра, стрибки збільшує вашу спритність і гнучкість.

Включити ці протягом місяця і визначити, чи є поліпшення у вашій сили, витривалості і продуктивності.

Удачі.

+768
Lam le 12 черв. 2017 р., 02:44:51

середня людина може використовувати до 40-50% своїх сил, а про тіло Builder можна використовувати 60-65%, причина в тому, що наш мозок не може отримувати повідомлення, відправлені з допомогою білків клітини або м'язові клітини в цілому відразу, мабуть, ми повинні бути в 7 разів сильніше, ніж шимпанзе, шимпанзе сильніше нас, оскільки вони мають доступ до більшості клітин в їх тілах і вони можуть отримати більшість нейронів хвилі, посилають в мозок(повідомлення). врешті-решт це-те, чому ми не можемо використовувати 100% наших сил просто немає, в результаті добре розвиватися.

+719
lche 1 квіт. 2011 р., 21:06:48

Я досить багато велосипедів (приступаючи до роботи "15км в одну сторону" і взагалі пересуватися) і їзда на велосипеді для останніх 12+ років, я також вважаю, у мене досить хороша сума витривалості. На жаль, я не зміг би виконати те ж кількість кілометрів, як я на велосипеді. І буде страждати від 30-40 хвилин періоду охолодження, ще від найменшої дистанції.

Наприклад, останні кілька раз я був на велосипеді 46 кілометрів (до місця і назад), але якщо б я спробував запустити я буду задихатися після перших 40-50 метрів. Тепер, коли погода стає холодніше 10-18 градусів за Цельсієм, я знаходжу, що я починаю бачити ознаки виснаження кисню. І взагалі стрес на моїх легенів, часом здається, що споживання кисню не достатньо, щоб тримати мозок і інші частини тіла збирається. Проте моє тіло виробляє велику кількість тепла, тому кровотік не впливає і це нормально, щоб зберегти тепло тіла. Було кілька випадків, коли я помітив моє тіло виробляє слабкий пар в холодну погоду.

Не кажучи вже відносно легких і надходження холодного повітря, що він відчуває, як є це блок з бетону по моїх грудях, стискаючи його так часто..

Часом я відчуваю, що я тримаю моє дихання і мій мозок повільно вмираю з голоду, тому я повинен зупинитися і дати моєму тілу кілька хвилин відпочити, а потім оброблені на велосипеді назад. Я не зовсім впевнений, чому це відбувається, так як я вже говорив я роблю велосипед виділити і живуть відносно хороший спосіб життя, не палити, пити або вживати наркотики. Однак я не споживати надмірну кількість 8-10 чашок кави в день (кава в основному).

Так що, як говориться, що б бути якісь поради, щоб поліпшити свою здатність їздити в холодну погоду? І позбутися задыхания для входження повітря в холодну погоду на велосипеді.

Будь ласка, спасибі заздалегідь.

+707
April Hernandez 8 серп. 2014 р., 10:39:42

Я 23-річний, 5 футів 5 дюймів на зріст, 52 кг чоловік. Судячи за моїми ІМТ, я не недовага, але я все одно худющий. Я не слабкий (я так думаю) як я можу зробити 60 віджимань (20-20-20), 10-12 тягне злети і деякі базові вправи в хорошій ступеня.

Я пробував gyming, але це лише моє тіло в хорошій формі, відмінній формі насправді). Результати гімнастики видно на моєму тілі швидше, ніж будь-який з моїх друзів. Але тільки форма, а не маса або навалом. Я ектоморф? Це якось пов'язано з метаболізм мого тіла?

Я хочу запитати, Як додати масу на тіло моє, не кажи мені, що їдять багато, тому що я роблю, що і немає ніякого видимого ефекту на моє тіло. Будь-яка допомога буде оцінили.

+701
percaliev 4 лют. 2015 р., 03:31:00

Моя пропозиція полягає в тому, щоб почати повільно і не перестарайтеся. Набір дуже невеликий, досяжні цілі, які можна виміряти кожну тиждень.

Наприклад, ви можете почати шляхом йти на прогулянку кожен день під час обідньої перерви на роботі, а також доповнити прогулянка з деякою натяжкою. Палиця з цим протягом більше трьох тижнів (так що це стає звичкою), а потім додати щось ще в списку, наприклад, пробіжки або деякі важка атлетика.

Ви також можете підписатися на клас в місцевому тренажерному залі або общинного центру. Розклад і соціально-групові аспекти екологічного класу, може допомогти тримати вас мотивованим і також дадуть вам місце, де ви повинні бути.

Мій місцевий тренажерний зал працює буткемп і навесні, і влітку, і восени, і я всерйоз подумую його собі, тому що мені важко залишатися послідовним в моєму залі.

+685
mcginniwa 11 жовт. 2012 р., 11:28:34

Біг перед їжею надасть вам найкращі можливості, щоб спалити більше жиру. Однак, якщо ваш недоїдати, ви не зможете добре вправ, який зведе нанівець мету ходити в спортзал.

Якщо ви намагаєтеся побудувати свою статуру, я пропоную їв до цього. Якщо ви намагаєтеся схуднути, я пропоную здійснювати в першу чергу. Тим не менш, це дуже важливо. Переконайтеся, що після роботи вам не з'їсти зайвого, тому що ти сумуєш. Переконайтеся, щоб заповнити на воду з вашою їжею. Це сповільнить вас від бажання з'їсти більше, ніж ваше тіло потребує.

+674
Calvin Kinateder 1 груд. 2018 р., 15:33:08
 1. Це не так. Стійку має дуже мало спільного з АБС. Правильна стійка має дуже мало спільного із залученням будь-якої групи м'язів. Правильної я маю на увазі ідеальну стійку - розширена лікті, пряме тіло. Але навіть у недосконалому стійку я сумніваюся, що ви можете відчувати, що АБС працює на всіх. Я ніколи не відчуваю їх, навіть в моєму початківець дні стійку.

 2. Виходячи з вищесказаного - ні, обидва ці вправи не замінні суть ваших питань.

+667
Andrew Savetchuk 9 трав. 2010 р., 08:17:28

На основі коментаря ви додали на ваше запитання: що ви будете перемикати тренажерні зали в січні (через місяць) я б рекомендував вам зробити підготовчі роботи перед початком сила - іншими словами, прямо в тренажерний зал і використовувати цей час, щоб підготувати форму. Візьміть мітлу ручкою або труб пвх, огляд книги СС і відео і почати практикувати присідання, станова тяга, жими і т. д.

Ось одне відео для початку: http://youtu.be/PCWLs1jTOVE

Я не впевнений, що ви маєте в наявності в вашому поточному тренажерний зал, але зосередитися на основних та інтервальні тренування (Хитто/Табата), так що ви витривалість в змозі.

+659
Nasir Zeeshan 5 лист. 2010 р., 14:43:46

Ви коли-небудь бачили жиру фізик або математик? Піти в якийсь вуз і шукати рядок фізик, який насправді надмірна вага. Ви не знайдете багато!

Так це доводить, що мислення використовує багато калорій? Ні! Але з мого досвіду в якості аспіранта в області астрофізики, я можу сказати, що важко думати про захоплююча тема відволікає вас від їжі і пиття. Ви просто забудьте про це. І я вважаю, що це причина, чому ви можете втратити вагу від думок.

Так що мислення не використовує багато калорій. Але це запобігає вас від їжі багато калорій.

+621
Ptwo 10 черв. 2016 р., 19:14:35

Це буде залежати від ряду факторів. Від того, наскільки великий надлишок вуглеводів, фізичні вправи, як довго до цього ви були насправді в кетоз і споживання білка.

Після виснаження запасів глюкози і глікогену, тіло буде перша спроба створення глюкози з білків шляхом глюконеогенезу. Саме тому споживання білка також повинні бути пом'якшені на кетогенній дієті. Якщо споживання білка недостатньо для цього, в магазинах тканини білка захищається шляхом перемикання на споживання кетон в мозок, поставлені запаси жиру.

Якщо ви доукомплектування деякі вуглеводи та/або білок, ви можете вийти з кетозу. Це буде залежати від споживання вуглеводів і білків. Шолома вниз бургер з фрі і зацукровані безалкогольний напій і ви, ймовірно, вже досить глюкози, щоб живити м'язи і сигнал вашого організму, що мозок може переключитися на споживання глюкози. Так що Так, один прийом їжі можна напевно зламати кетоз, якщо він є високим вуглеводи.

Більш обмежена кількість, це залежить. Якщо ви були в кетоз протягом деякого часу, з низьким рівнем глюкози і глікогену сильно виснажені, тобто 50 грам вуглеводів, шанси є не сильно позначилося. Навіть якщо ви були, щоб вийти з кетозу, він не буде довго, перш ніж рівень глюкози в крові кілька разів так низько, що організм повинен перемкнутися на кетоз. Якщо ви отримуєте будь-які кето грипу в цей момент він, ймовірно, буде менш глибоким, або, принаймні, коротше, ніж раніше.

Якщо ви з'їли деякий надлишок вуглеводів, а потім незабаром після цього пішов на тренування, чи то витривалість або силові тренування, ви будете мати дуже швидко глюкози, тобто її вплив може бути практично не помітно. Ваш рівень глюкози в крові та рівень інсуліну буде тимчасово збільшується, але кетоз модерується не тільки низький рівень інсуліну, але і високий рівень глюкагону, і розщеплення жирних кислот також сприяє епінефрин (адреналін), який збільшує фізичні вправи.

Не їжте надзвичайно низьким вмістом білка в поєднанні з низьким вуглеводів, щоб заповнити цей продукт харчування, хоча б тому, що захист ваших магазинах м'язового білка-це важливо, і кетоз також пояснюється високою глюконеогенезу. Просто повернутися до того, що ви робили раніше.

Якщо ви хочете, щоб ґрунтуватися на припущеннях з нього, ви можете купити деякі ketosticks, який може визначати рівень кетонових тіл через сечу (не впевнений, якщо це прямо або побічно через продукти життєдіяльності). Вони можуть дати зворотний зв'язок на ваш кетоз держави в різних контекстах, так що ви отримаєте найкращий почуття, як ваше тіло реагує на те, що ви робите.

+606
wulfshade 22 трав. 2018 р., 13:06:04

Дуже небагато людей "народжуються з м'язовою" до такої міри, що питаннями; вони, можливо, народилися з великою кісткових структур, або народжуються з генами, які роблять м'язи купуючи легше. Одним з таких генів буде відчуття ситості, деякі люди повинні їсти більше, щоб відчувати себе ситим, а хтось менше. Однак, якщо ви проробили багато важкої роботи по дому/фізичні задачі, в той час як ростуть і раніше їдять багато, ви (повільно і неефективно, але все одно, звичайно) м'язи.

Неврахована фактором тут є ваша дієта. Підйом важкий, їли профіцит калорій, і вживання в їжу великої кількості білка (спробуйте вага тіла в грамах, просто щоб бути впевненим) буде переконатися, що ви зробити м'язову масу. Однак, піднімати важкі не достатньо або: щоб стимулювати гіпертрофію (зростання м'язів), ви повинні бути піднімаючи в діапазоні 8-12 повторень. Регулювання ваги (більше або менше), поки ви не отримаєте там. Щоб збільшити міцність (абсолютна знята), ліфт у діапазоні 5-6 повторень.

+599
NinjaWabbit 7 лют. 2019 р., 08:02:41

Будь ласка, розгляньте початкову міцність програма, яка добре узгоджується з вашими цілями зміцнення задньої ланцюга і максимального навчального часу ефективність:

Стартова програма Сила-це краща програма для новачка, щоб розвинути в собі силу, яка буде служити основою для всієї подальшої підготовки, а також підвищення продуктивності в житті та спорті.

Початкову програму Сила початківці заступники двох наступних схем між сеансами тренування, розділених на 48 до 72 годин:

 • Тренування

  • Присед 3х5
  • Прес-3х5
  • Станова тяга 1х5
 • Тренування B

  • Присед 3х5
  • Жим лежачи 3х5
  • Станова тяга 1х5

Присідання і станова тяга, в особливості, дати стимул для зміцнення вашого заднього ланцюга.

Я рекомендую заповненні початківців силові тренування слід до додавання зонний (наприклад, інтервальний тренінг), тому що сила розвитку є більш важливим. Кондиціонер робить кілька конфліктів з силовими тренуваннями в тому, що вони поділяють ресурси відновлення.

Ви можете ліквідувати вашу стабільності вправи. Піднімаючись поступово-більш важкими вагами при збереженні балансу — як в присед, прес і станова тяга — буде досить, щоб поліпшити вашу стабільність.

Ви можете прогрес, піднявши два рази в тиждень; однак, три рази в тиждень підніматися буде підтримка більш швидкого і ефективного розвитку сили під час свого початківця прогресії. Незалежно від того, ви можете розраховувати витратити від 45 до 75 хвилин на кожному тренуванні/підйомно-сесії під час свого новачка прогресії, з тренування подовження, як ви стаєте сильнішими і потрібно більше Інтер-комплект відпочити.

Після того, як ви побудували свою міцність підстави як початківця (тобто з тижневих тренувальних циклів) і розвивали проміжних силових тренувань (тобто з тижневих тренувальних циклів), інтервальні тренування стануть більш доцільно і простіше, щоб вписатися в ваш графік навчання. Штовхаючи зважене санки - це популярний і ефективний варіант для кондиціонування/інтервал-тренінг.

Я дуже приємно здивована, що ваш лікар рекомендував зміцнити м'язи навколо коліна(и). Це дійсно хороший рада, і присідання-це дійсно кращий спосіб, щоб зробити це.

Ви згадали не вистачає концентрації, щоб як присідання і станова тяга протягом одного тренування. Якщо ви починаєте свій силовий тренінг подорож з відповідних стартові ваги ("доз") на ті вправи, тоді ви майже напевно зможете заповнити їх обох під час тієї ж тренування. (Якщо ви не впевнені, який початковий вагу, щоб використовувати, а потім просто використовувати просто порожній штангою для першого присідання і станова тяга, і прогрес звідти.) Як ви поступово-важче піднімати тяжкості більш послідовних тренувань — припускаючи, що ви виділити достатньо ресурсів для одужання! — вашу концентрацію і психічну стійкість збільшиться.

+581
Forrest Zhang 20 черв. 2014 р., 16:24:00

Згідно того, що я читав перед виконанням тренування оцінки з моїми, інтервали визначаються наступним чином:

 • 3 / 10 – швидка ходьба. Ви можете вести розмову і навіть співати.
 • 4 / 10 – легку пробіжку. Ви можете вести розмову, але ви не можете співати.
 • 5 / 10 – Середній вигин. Ви боретеся, щоб проводити бесіду
 • 6 / 10 – ви можете сказати пару слів, але не може вести розмову. Це буде ваш темп, темп.
 • 7 / 10 – спринт. Важко сказати пару слів.
 • 8 / 10 – дуже незручно і не може підтримуватися довго
 • 9 / 10 – біжи як лев після тебе

(Джерело)

Було б неможливо сказати, кроків/хв, оскільки оцінка кожної людини будуть різні, вище діаграма дає гарне уявлення про те, де ви повинні бути в кожному інтервалі.

Іноходець може порадити вам:

 • Початок на 3/10 темпі протягом 2 хвилин
 • Збільшення 4/10 за 2 хвилини
 • Збільшити до 5/10 за 1,5 хвилини
 • Збільшення 6/10 за 1,5 хвилини
 • Збільшення 7/10 за 1,5 хвилини
 • Збільшення 8/10 за 30 секунд
 • Біг на граничній швидкості (9/10) за 45 секунд
 • Охолонути з 2,25 хвилини 3/10 темп інтервал

Мій досвід з цим був, що це було дуже складно "тренування" хоча це було всього лише 12 хвилин, але, що ця оцінка представляється точно в ціль для мене. Я зробив трохи важкий час неухильно зростає мій темп у повільних частина оцінки, але тест досить добре з поправкою на це.

My first assessment workout

Як виявилося, після виконання оцінки, а потім, дивлячись на моїх попередніх тренувань, я біг трохи швидше, ніж я повинен був бути на більшість моїх інтервалів для мого поточного рівня підготовки (необрізний в жовтий часто, і залишатися на вершині зеленого вчора, хоча я дуже стараюся, щоб сповільнити). Отримання Іноходець налаштований правильно повинні реально допомогти з отриманням рівнів вниз, щоб мій пульс не 190 уд. в той час як я біжу.

+548
rFactor 16 січ. 2014 р., 07:17:02

Є багато факторів, які йдуть у виборі пари кросівок. Працює в "низький" взуття означає, що ви не буде мати ніякої підтримки. Це означає, що якщо ви зцілити рослина, ви, швидше за все, отримати травму в якийсь момент. Чим довше ви працюєте, тим більше ви знайдете, як ви запустите.

Бігає по твердій поверхні, також буде грати фактор, якщо ви працюєте на траві буде легше на ноги, тоді біг по бетону.

Як ви довгостроковій перспективі ви станете більш втомленим і більш схильні зцілити рослина. Якщо не лікувати рослина, ви будете запускати на кулях ваших ніг, і чим довше ви працювати, тим більш схильні ви будете до гомілки і ахіллового травми.

Ви можете перейти до будь-добре працюючий магазин, і вони будуть оцінювати ваші бігу. З цієї ви дізнаєтеся, якщо ви пальцевої або супинат. Якщо ви запустите на вашому зцілити, ніг або ступнями. Звідти ви можете вирішити, якщо ви можете бігати у взутті, яку ви показуєте у вашій картині.

Отже, підіб'ємо підсумки: 1) у кого-то на працюючий магазин, оцінити вашу ходу

2) Не починайте із двох миль. Полегшити в нього, так що ви не отримаєте травму

3) Не забудьте взяти вихідні дні

4) Якщо ви дійсно любите працює, ви виявите, що ви хочете отримати пару кросівок для бігу.

+502
miguev 5 бер. 2017 р., 17:06:29

Я бачив гольф взуття з металевими шипами, але це не для бігу. Я не можу сказати, що я бачив кросівки з шипами/шипи.

+420
user66131 20 лют. 2015 р., 15:42:29

ІТ-фахівець, і не так багато часу для вправ. Я ходила в спортзал, але зараз я не отримую багато часу. У мене є тільки 15 хвилин вранці, щоб тренуватися.

У мене немає фітнес-обладнання в мене. Все, що я роблю щодня розтяжку і кілька віджимань на додаток до кілька підтягувань .Але регулярно робити віджимання створив деякий простір між м'язами грудної клітини.

Так може хто-небудь запропонувати мені який-небудь режим тренувань, що я можу стежити за тиждень, так що я можу зосередитися на інших частинах мого тіла так само як плечі, біцепси, трицепси без будь-якого гімнастичного обладнання. Крім того, вправи для грудей інші, ніж віджимання, так що я можу зменшити простір між м'язами грудної клітки?

+415
Nils Enevoldsen 11 лист. 2011 р., 19:29:33

Я зламав ключицю на початку квітня, що в результаті я перенесла операцію, щоб відновити пошкодження і металеві пластини вставили. Мені дали ясно вчора повернутися в тренажерний зал і сказали, що я можу зробити, раз вага так довго, як я не більше ніж зробити це.

Є у кого-небудь пораджу тип вправ, що я міг зробити, що не зашкодить моєму плечу, але допоможе мені ще раз наростити м'язову масу?

+405
SteveLacy 4 груд. 2015 р., 00:45:48

Більшість, або, може бути, все, гирьовий процедури, які я бачу, містять гойдалках. Навіть деякі тренери, які не хардкорних шанувальників гирьового рекомендую його.

Це спеціальні вправи, якщо так чому?

+393
granitferati7 26 квіт. 2018 р., 11:12:14

Якщо ваш інструктор-це велосипедист, у мене є можливе пояснення:

У велосипедному спорті, "темпо" в Темпі, де ви працюєте, але не настільки сильно, що ви будете змушені найближчим часом зупинити. Це приблизно співвідноситься з 3-ї зони і досить близько до поріг лактату.

+367
Lisa G 24 лип. 2012 р., 06:05:16

Це хороше питання. Марк Rippetoe навіть визнав в стартову силу, що мускулатура гантелі навколо і отримувати їх в положення для гантелі Прес-це частина руху. Коли я ношу пару гантелей зі стійки я завжди беру один з кожної сторони. Навіть якщо я заберу їх назад окремо, я беру один з кожним за руку.

Я не думаю, що переміщення 45lb пластини навколо більше нічого не робить для мене з точки зору прогресивної перевантаження, так що я не думаю, що я в небезпеці стає незбалансованим, роблячи це. Однак, якщо ви новачок, і це дійсно працює для вас, то ви повинні спробувати розділити всю роботу порівну між двома сторонами тіла.

Навчання ваги веде до вирівнювання диспропорцій сила. Переконайтеся, що ви мати хорошу форму і не піднімайся з ліфтом криво, інакше ви ніколи не збалансувати. Один з моїх приятелів тренування з одними і тими ж переплуталися жим лежачи і прес-форми протягом багатьох років з-за цього.

Правка: і до речі, я роблю гантелі прес і гантелі жим лежачи замість штанги версій спеціально для того, щоб забезпечити рівномірний розвиток обох половин мого тіла. Але навіть правильно зробили штангою рухів, збалансує ваше тіло.

+359
user49805 27 трав. 2018 р., 13:39:48

Ви можете підняти частоту серцевих скорочень, піднімання тягарів. Для більшості людей, їхні тіла важких ваг, так що бар художня гімнастика може бути хорошим варіантом - він тримає вас на ногах більшу частину часу, але дійсно працює решті частини вашого тіла. Я знаю, що це не те, що думає більшість людей, коли кажуть, що кардіо, але вправа працює ваше серце, все, що ви робите, що вимагає зусиль, буде добре для вас.

+351
amateur 22 лист. 2014 р., 19:37:35

Чи це нормально чи ні залежить від того, наскільки значна різниця. Це нормально, щоб бути трохи асиметричною. Жодна частина вашого тіла точно симетричні.

Якщо це досить значні для того, щоб вас турбувати, то слід враховувати, роблячи вправи, які є незалежними для кожної м'язової Печ. Це корисно, тому що навіть якщо ви намагаєтеся, щоб збалансувати його, з пуш-апом або штангою лавці, ваше тіло може компенсувати слабку сторону, натиснувши на слабкі сторони швидше. Фізика це змушує зрушити вагу в меншу сторону. З чимось на зразок однією рукою віджимань або гантелей лавці, не можна переносити вагу з однієї сторони на іншу, так що ви повинні мати рівний розвиток.

Для роз'яснення у відповідь на ваш коментар нижче, що ви повинні зробити, це незалежні фізичні вправи однаково (однакову вагу, кількість повторів і підходів) для обох сторін. Це буде легше для найсильнішої боку і складніше для слабких, тому слабкі будуть рости більше. Не робити так може створити дисбаланс там, де раніше не було жодного. Наприклад, робила тільки одну руку з гантелей лава може викликати дисбаланс у ваш біцепс, так як біцепс бере участь в якості стабілізатора в жимі дБ.

+329
sanderea 6 січ. 2012 р., 21:01:18

Сподіваюся, я можу допомогти Вам розібратися з інформацією. Я думаю, що ви маєте повне право скептично ставитися до заяв на сайті або, медхен, як правило, завищують речі і не копати глибоко на всіх. Однак, broscience ще стане в нагоді, коли справжня наука не має жодної інформації з даного питання. Гарна новина полягає в тому, що є ще деякі науки, щоб допомогти розібратися в інформації.

По-перше, broscience і мій досвід:

 • Скинути жир і наростити м'язи: це строго у новачка прибутку або для дуже огрядних людей, і важливо помітити, що він втрачає жир, а не вагу. Я пішов від 210 до 235-небудь під час навчання, але моя одяг підходить краще. В основному, ваше тіло робить дефіцит енергії з жирових запасів.
 • Втрачати жир і набирати силу: на жаль, я дозволяю собі набирати занадто багато ваги за останні пару років. Я працюю з тренером, щоб допомогти мені втратити жир при цьому ще сильніше. Це можливо, але втрата ваги є досить повільно, але набирає чинності рухаємося по курсу, вони завжди є. Я точно не додавати м'яз, але я роблю краще використовувати м'язи у мене є.

Є кілька статей на цю тему на Джаггернаут навчальних систем від різних авторів. Пару ключових понять полягає в тому, що деталі мають значення як у навчанні, так і в харчуванні; і відновлення з допомогою інших методів, ніж через плато має першорядне значення. Це означає, що ви повинні зробити ваш сон і зовнішній стрес під контролем. Ви знайдете деякі автори-прихильники терміни поживних речовин (Нейт Вінклера), та інші не так багато. Моя думка, що це просто щось експериментувати з після того як ви отримали головний біти на робочі харчування.

По-Друге, Наука:

 • Поєднання силових тренувань і аеробних тренувань допоможе: мій тренер написав статтю надихнули деякі наукові дослідження на цю тему. Він має зв'язки, але якщо деякі не працюють, просто напишіть йому. Силовий тренінг підвищує рівень метаболізму, в той час як аеробні тренування пригнічує апетит. Гостьовий пост від Алекс Веда деталі практичним керівництвом для цього.
 • Вуглеводи є важливою частиною втрати ваги: стаття, що охоплює кілька наукових досліджень показують, що щільний сніданок може допомогти поліпшити втрату жиру і вуглеводів в нічний час може зробити те ж саме. Мій тренер змушує мене робити так, але ми тонкої настройки речі весь час.
 • Функції щитовидної залози є важливою частиною втрати ваги: Багато дієти викликають функції щитовидної залози, щоб бути серйозно скомпрометована. Дана стаття надає інформацію, щоб тримати його щасливим (Примітка: дослідження є посилання в статтях, на які посилається один я пов'язаний).

Збираємо всі разом:

Чим більше м'язової ви отримаєте, тим простіше схуднути. Найефективніший спосіб дізнатися про отримання тонше робити речі в такому порядку:

 • Зробити ваше харчування в порядок. Бути чесним і правдивим з самим собою, поки ви не виправляючи речі. Журнал кожну річ, яку ви вимовляєте, і побачити, де ви можете торгувати деякі речі, які ви їсте для інших.
 • Додайте кардіо в свої тренування. Низької інтенсивності стійкий державної (Лісс) кардіо ефективний для спалювання жиру і зниження ЧСС. Що також покращує ваш сон та здатність швидко відновлюватися.
 • Скорегувати програмування по мірі необхідності. Ви можете вдарити в кінці що можна зробити за допомогою яких рано з-за того, що ти не їж те, що потрібно, щоб отримати м'язи. Це нормально. Вам буде потрібно те, що ви можете краще відновитися, а Вендлер 5/3/1-це досить пристойний, придатний для цього.
 • Будьте готові робити перерви в спробі позбутися від жиру і спеціально зупиняються на ремонт на пару місяців. Це дозволить вашому організму звикнути до нового складу тіла, перш ніж намагатися знову позбавлятися від жиру. Зробити це, коли сила прогресу глохне або йде у зворотному напрямку.

Зробити виміри, це краще уявлення про те, ви втрачаєте жир чи ні.

+225
Aniruddh Parihar 8 вер. 2010 р., 22:56:52

Рад у моєму місті почали установку, що я мислю як дорослий майданчика, так звані "фітнес станції" або "вуличними тренажерами" очевидно, що у незвичайної форми статичних об'єктів і машин. Наприклад, http://www.woollahra.nsw.gov.au/recreation/fitness_training/exercise_equipment_in_parks деякі з видів цього обладнання є цілком традиційною і в ліс, який я пам'ятаю з дитинства, як "дуже нудна майданчик." Інше обладнання витіюваті механічних машин.

Як не дивно, я знайшов його важко знайти людей, пропонуючи весело і безпечні способи використання цього обладнання. Виробники і установка рад не пропоную способів використання інтерактивного обладнання.

У більш складних машин, як видається, має сенс, так як їх форма передбачає природні види використання (веслування, катання на лижах, їзда на велосипеді), які обмежені в своїх рухах.

Прості машини, як косою сидіння твіст, не означає їх функції, тому що вони, здається, так багато способів для мене корисною.

Статичні об'єкти здаються мені ще більш дивним, як кут бару, про талії/висота коліні може бути використана в будь-кількість способів. Так може три вертикальні стовпи на щиколотці-висота коліна. Я припускаю, що кожен об'єкт має неявную функцію чи набір функцій, які поза мене.

Єдине джерело, яке я зміг знайти рекомендовані способи використання цих пристроїв був один орган відео би сесіях , https://www.youtube.com/watch?v=aZBRw-_fyyk ), але ці не названі пристрої та не є вичерпними.

Іноді встановлюється обладнання панелі пояснюючи їх використання, але вони швидко деградують до нечитабельним через графіті, експозиція впливу сонця або дощу.

Я припускаю, що є "перейти до" працює у пресі для задоволення цими об'єктами, тому що там, здається, не бути збірники онлайн.

У мене немає здоров'я і фітнес-цілей, мені просто цікаво, безпечно грати на новому обладнанні, яке я бачу при їзді на велосипеді.

+205
Linuxios 18 серп. 2011 р., 03:14:16

Ви, ймовірно, слабким. Силовий тренінг-це рішення.

Кращим варіантом буде навчитися піднімати тяжкості. Починаючи міцність, у 3 рази в тиждень штангою програма, це хороший варіант. Або 5х5 також часто рекомендується. (Див. На це питання.)

Якщо ви не можете отримати доступ до тренажерний зал або штанга, ви можете подивитися в тіла силові тренування. Ці два питання мають деякі хороші ресурси на цьому фронті.

З Більш Детальною Інформацією, Ви Отримаєте Додаткову Консультацію

Так як ви дали нам свій раціон і розмір інфо, я тепер твердо рекомендувати силові тренування, і додам:

 • ІМТ не є припустимою метрикою для особи. Будь ласка, не зловживайте ним, або дозволити іншим, щоб зловживати їм, застосовуючи його для людей, а не населення.
 • Навіщо тобі вправи? Я сподіваюся, що ви не пали жертвою надто поширеним вірусом, називається вірити у зменшення плями! Ви не можете позбутися від жиру на животі з сухариками або будь-які інші цільові вправи.
 • Я не впевнений, що у тебе слабкий хребет, так як ви не заявили яких-небудь причин вважати так. Ви могли б бути слабкою, але як штангісти кажуть, скрізь є слабке місце, якщо ви не піднімете.
+200
Sumit Bawri 20 бер. 2010 р., 16:51:58

Мій чоловік і я, починаючи з втрати ваги подорож. Однак, я трохи втратив, як рівень активності, щоб вибрати, коли, використовуючи калькулятор калорій. Ми в даний час малорухливий спосіб життя, наші робочі місця офісних робочих місць, і ми не працюємо. Але, ми збираємося, починаючи з 5 дня тренувань тиждень план наступного тижня, включаючи прибирання нашого раціону. Отже, моє запитання, ми вибираємо рівень активності ми зараз або я можу вибрати рівень активності ми будемо коли ми почнемо працювати? Я просто не хочу переїдати калорії і бути контрпродуктивно. Ми обидва маємо 80+ фунтів, щоб програти і при введенні в наших нинішніх Ваг вибравши помірно активних і 20% скорочення калорій рекомендований рівень споживання дуже високий. Будь ласка, допоможіть!

+178
marinaYa 28 жовт. 2013 р., 14:38:07

Річ, яка допомогла мені найбільше з моєї запущена форма працює з мінімальним взуття, як я можу стояти. Я зазвичай в туфлі води (як ви носите на пляжі) або Huarache сандалі.

Я знаходжу, що коли я бігаю у взутті, я втоми швидше, не бігти так вільно, і мої кроки менше, навесні в них.

Працює мінімалістський змушує мене зрозуміти, як багато м'язів в ногах, литках і ноги слабкі і недостатньо. Можливо, погано працює форма-це спосіб організму компенсувати ці недоліки.

Здається, що поліпшена робота форми відбувається природно, коли я біжу ближче до босоніж.

+160
Oxford 27 груд. 2014 р., 12:46:41

Я читав трохи на перетравлення їжі і зрозуміла, що навіть прості продукти (такі, як банани, які дуже популярні в спортивному харчуванні) може зайняти до години, щоб переварити.

Тому моє запитання чому він сказав, що банани дають миттєву енергію? Не це все одно займе годину? Чи це той простий факт, що ви їсте їжа підвищує вивільнення якого-небудь виду енергії ваш організм може використовувати?

Може хто-небудь пояснити мені простими словами, як банан перетвориться в енергію і як швидко ця енергія стає доступною для організму?

+92
Rich Gardiner 9 бер. 2011 р., 21:53:04

Моя подруга 16 років і має невеликий згин ноги. Він не може дозволити собі лікування, але я бачив багато тренувань онлайн, що я хочу поділитися з ним. Я просто не впевнений, що краще, або скільки потрібно зробити. Я знаю, що він повинен зміцнити свій приводять м'язи, але і інші м'язи? Які ваші пропозиції щодо вправ?

+17
Prajwal Dhatwalia 27 серп. 2012 р., 18:32:48

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil