Моя рутина негативно впливає на мене?

Я 15-річний хлопець, і я почав працювати приблизно 6 місяців тому. Однак мені вдалося придбати пару гантелей на початку квітня, і працюєте з ними досі. Моє питання, чи Є мої наступні процедури жодних побічних ефектів на мене? Також я читав, що м'язи пресу працюють в Конверс(?) на поперек і спину в цілому. Так чи достатньо поперек роботи в моєму житті, порівняно з іншими?

Я розминку близько 5 хвилин на місці біг/стрибки/стрибки на скакалці і робити навколо динамічного розтягування для всіх основних груп м'язів.

 • Тіла плеча активний віджимання х20 / 7,5 кг(на руку) гантелі мух х10 / 7,5 кг(на кожну руку) жим гантелей х10
 • Вага підтяжка, х10 / 7,5 кг(на руку) гантельний ряд
 • Ваги лава провали х10
 • 7,5 кг(на руку) гантелі завиток молотка х10
 • 7,5 кг(на руку) гантелі присідання х10
 • 7,5 кг(на руку) гантелями армійський жим х10
 • 10кг(за руку) тяга гантелі Х5

Я роблю кожне з цих вправ поспіль без відпочинку, потім відпочити протягом приблизно 1-2 хвилин, а потім запустити ще один такий "надмножество". Я роблю 3 з них.

Після цього, я напружую всі свої групи м'язів протягом приблизно 30 секунд-1 хвилини на кожну групу. І тоді я почала AB і звичайної ікри, яка йде як це:

 • 2,5 кг зважений хрускіт плити х10
 • Стоячи теляти підняти з 7,5 кг(на руку) х20
 • Лежачи піднімає ноги х10
 • Стоячи теляти підняти з 7,5 кг(на руку) х15
 • 1,25 кг зважений пластини хрускіт закрутки х10
 • Стоячи теляти підняти з 7,5 кг(на руку) х10
 • Планка 30 секунд
 • Стоячи теляти підняти з 7,5 кг(на руку) х10
 • 5кг Російська твіст Х8(з кожної сторони)
+928
user37792 2 лют. 2013 р., 18:23:42
26 відповідей

Я роблю програму, яка сприяє розминку перед виконанням робочих сетів на максимальну вагу.

На даний момент я роблю 3 розминок сетів в більш важкі ваги, і я розглядаю зміна розминки вправи на схожі, але трохи більш складний варіант.

Приклад я думаю з задньої присідання з 3 розминок сетах. Замість того, щоб робити на спині, присідання для розминки я задумала,:

 • Повторень присед 1х5 накладні @ 20% * 5RM
 • Повторень присед 1х5 накладні @ 40% * 5RM
 • Представники 1х5 передній присадкуватий @ 60% * 5RM
 • 3х5 повторень тому в присяд @ 100% * 5RM

Причина, по якій я вибрала ті вправи, що я знаходжу повітряних присідань більш складні на мій ядра і стабільності, проте його набагато складніше, щоб виступити на велику вагу. Тим не менш, рух досить схожі, так що я припускаю, що це буде ще забезпечити адекватну розминку для квадрицепси/сідниці.

Аналогічно, Передні присідання знову ж, як правило, виконується при меншій вазі, чим присідання, і посібники для основної сили. Так далеко, я спробував це двічі і не помітив ніякого впливу на мої робочі набори, і це заважало мені збільшувати вагу на наступному тренуванні.

Причина для виконання розминки до робочих наборів, я процитую Марк Rippetoe:

Прогрівання набори служать тільки для підготовки ліфтера для роботи комплектів; вони ніколи не повинні втручатися в роботу комплекту. Як такі, вони повинні бути сплановані з урахуванням цього. Остання розминка перед роботи комплекту ніколи не повинен бути настільки тяжким, що він заважає безліч роботи, але досить важкий, що дозволяє атлету відчувати себе більш важку вагу, поки він не в роботі. Він може складатися тільки з одного або двох повторень, хоча роботи встановлює п'ять або більше повторень.

Проблема, хоча я розумію, благо розминка, я відчуваю, що мені потрібно щось, що хоч трохи цікаво. Наприклад, 20 кг (бар тільки) назад у нору-це не складні руху, однак при виконанні в якості накладних присідання, я не відчуваю більше напруги на чотириголового (основна м'яз робочих наборів), однак я відчуваю, додаткову техніку, необхідний для накладних присідання (на 20кг , це складно) може мати певний позитивний ефект у довгостроковій перспективі, але я не впевнений.

Що, якщо будь -, середньо - або довгострокові наслідки могли мене побачити, підставивши теплим комплектів з більш складним варіантом?

Якщо є пільги, я, мабуть, запитати в роздільний, аналогічне питання, що адреси лавці/накладні прес і станова тяга.

+960
Husseini Shaibu 03 февр. '09 в 4:24

Я просто читав дослідження на D-рибоза і як він піднімає інсулін після injested і знижує рівень глюкози в голодному стані. Так що якщо обсипати/дуже низьким вмістом вуглеводів план може взяти його з собою швидкодіючий сироватковий після тренування з вагами.

+939
Loligans 29 лип. 2017 р., 23:16:03
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Хоча це правда, що робити кардіо може призвести до втрати м'язової тканини, там має бути різниця між стаціонарною кардіо і ВИИТ. Стійкий стан carddio такі як біг на біговій доріжці протягом тривалого періоду часу при стійкому темпі, насправді може призвести до втрати м'язової маси. ВИИТ з іншого боку, це свого роду кардіо, який поєднує стимуляція м'язів з кардіо працювати разом.

Інша справа, що потрібно відзначити, так це те, що вам потрібно, щоб дійсно бути впевненим, що ваші точні цілі. Якщо ваша головна мета-наростити м'язи, то зараз ваш тренер може бути правий у своєму підході. Хоча там якісь розмови щодо того, щоб наростити м'язи і скинути або підтримувати свій жир в той же час, видається, що це думка меншості. Нарощування м'язової маси, в кінцевому рахунку, це зводиться до в умовах надлишку калорій, а втрата жиру зводиться до бути дефіцит калорій, так що об'єднання 2 голи малоймовірно.

У кінцевому рахунку, якщо ви хочете наростити м'язову масу, то ви повинні продовжити свій підхід, поки ви не досягнете своєї мети, тоді ви можете почати різання фаза. За цей час ви можете хотіти додати деякі HIIT навчання разом з вашими силові тренування весь час бути в дефіцит калорій. Це дозволить вам зберегти ваші з працею зароблені м'язи під час втрати жиру ви набрали під час зсипати вгору.

Це я з моїми клієнтами.

+915
Thomas Schwarz 31 серп. 2017 р., 03:36:51

Використовувати пляшки з водою. Кожні 100 (4 довжини або 2 кола), перемістіть пляшки одну плитку за. Головне питання, які конкретні цілі служать вправи на 1км прямий плавання, ніж знати, що ви можете зробити?

+833
Kapil Dave 14 лип. 2011 р., 05:10:11

Роджер Федерер, професійний тенісист, проводить час у міжсезоння підготовку в пустелі Дубая, де температура може бути дуже високою. Які фізіологічні адаптації організму у відповідь на цей тренінг, і як такі пристосування підвищують продуктивність в холодних умовах?

+821
Mrodriguez 22 серп. 2018 р., 01:19:26

Може бути, деревної тріски, як ті, що килимок місцях дитячого ігрового обладнання в парках. Це буде м'якою, але, може бути, змішувати з піском, щоб додати вагу.

+773
Kyla Ostermann 25 серп. 2013 р., 09:31:24

Для стиснення конкретно - з мого досвіду, це часто зовсім навпаки. Носіння компресійних рукавів, підтяжки і особливо пояса весь час, наводить на певні м'язи, залишаючись розслабленим і більше напружується в складних вправ, коли вони не повинні бути. Ваша нервова система вчиться як активувати (також активації і активувати) м'язів на основі попередніх моделей. Якщо він вже навчився робити, що з ременями, що нехай м'язи черевного преса розслаблені або компресійні рукави, які надали додатковий опір, це може призвести до травми.

Я твердо вірю (без медичних даних, щоб підтримати це, але говорячи з особистого досвіду), що "спеціальна" допомога повинна використовуватися тільки в "особливих" випадків - або, коли ви не оговтався від травми і здібний лікар припустив, що вам потрібно це обладнання, щоб підтримати вас. Або коли ви виконуєте роботу, яка штовхає себе до межі, і тільки тоді ви потребуєте додаткової безпеки.

+750
user248433 11 лист. 2013 р., 05:27:38

Я роблю неабияку кількість велосипедних над тим, що деякі будуть вважати далекі відстані - ~40 проїжджає милю кожні 2-3 тижні і більше короткі прогулянки частіше.

Я повинен споживати значну кількість вуглеводів високого ГІ, а на велосипеді або я, безумовно, Бонк десь біля 120 хвилин.

Що я хотів би зрозуміти, наскільки цей витрата впливає на спалювання жиру. Як тіло "виберіть" які джерела енергії, щоб залучити на час тренування. Фізичні вправи спровокувати організм постійно спалювати жир (і все інше можна знайти), або низький рівень глюкози в крові, необхідних для цього сил?

Зверніть увагу, що це не загальне питання втрати жиру. Я не шукаю "як максимізувати втрату жиру". Я шукаю, щоб зрозуміти науку.

З того що я читав серцевого ритму під час тренувань пов'язані з частка калорій, почерпнутих з глікогену і жиру. Я бачив значні розбіжності з приводу погоди це означає, що спалювання жиру падає при високій ЧСС чи ні. Але дозволяє припустити, заради аргументу, що я тренуюся з такою швидкістю, яка не спалювати значну кількість жиру.

Він також зрозумів, що прийом вуглеводів під час тривалих поїздок зросте витривалість, дозволяючи ваше тіло, щоб спалити вуглеводи ви їсте / п'єте перед спалюванням глікогену і, отже, збільшення часу до глікогену виснажені.

Що я дійсно питаю тут: чи є вуглеводи я їм під час їзди впливають спалений жир і глікоген спалюється рівномірно (залишаючи незмінними пропорції). Або робить, чи це впливає на асиметричний? Це суттєво впливає на один більше іншого і таким чином змінити пропорції?

+689
jmny 28 черв. 2016 р., 10:34:41
М'язова гіпертрофія передбачає збільшення розміру м'язів за рахунок збільшення розміру її клітин. Два фактори сприяють гіпертрофії: саркоплазматическая гіпертрофія, яка більше фокусується на підвищення м'язового глікогену; і миофибриллярной гіпертрофії, яка спрямована більше на збільшення міофібрили розмір.
+660
androider 10 вер. 2017 р., 14:44:16

Що таке пілатес? Яке навчання/обладнання в неї входить? Може початківців займатися пілатесом? Є хороші ресурси з точки зору книги/сайти на пілатес?

+648
Amaksoft 11 трав. 2010 р., 18:02:20

Протягом майже 3 років, я плавала (2 км за 35 хв) кожен день... і за останні 6 місяців я повернувся до старого: теніс... я граю практично щодня, і стає краще на нього (в даний час грає 4-4.5)... я думаю, що з-за величезного повторення повзати рух він повинен зробити руки менше схильні до втоми... крім того, це відмінна кардіотренування...

З іншого боку я уявляю, що це не підкреслює "вибух" частиною руху...

Так... плаває добре доповнюють фізичні вправи для тенісу? які плюси плавати?

+613
Ahadul islam 25 жовт. 2011 р., 14:03:22

З замком , ймовірно, буде ваш кращий вибір. Ці я знайшов, повісити на дуже добре, хоча вони можуть струсити трохи на юшку.

Стяжка буде флопі навколо на задній частині шиї, особливо якщо у вас коротке волосся. Крім того, шийним важче, тому він, природно, буде більше дратувати. Якщо ви коли-небудь тренування в залі, косоворотка теж відволікає, коли ви намагаєтеся робити якісь вправи, лежачи на лавці.

Навушники дуже хороші і було б ідеально, якщо ви пробіжку по узбіччю дороги. Навушники часто викликають, щоб ви почули шуми власного організму (думаю, що жувати щось з пальцями у вухах), і це захистить вас від слухання трафік наближається до вас ззаду.

+595
GTF 3 бер. 2015 р., 12:58:44

Я особисто не думаю, що вживання менше 1000 ккал в день навіть корисно для людини, яка також робить 1 годину кардіо фітнес в день. Не прагніть втратити 2 кг за тиждень. Якщо ви втратите більше ваги, ви берете велику кількість жиру. На жаль, Ваш організм не використовує жир для зберігання резервної енергії. Ваш організм використовує цей жир для зберігання деяких шкідливих речовин ваш організм не може легко позбутися. Втрата протягом короткого часу багато жиру, буде "цих шкідливих речовин", і тепер ваш організм потребує, щоб позбутися його іншим способом. Зазвичай це складніше, ніж зберігати її в жир або печінка.

Якщо зараз ви втратите 2 кг ваги щотижня, ви можете пошкодити ваше тіло з боротьби з цими шкідливими речовинами у великій кількості. Звичайно, ви, можливо, не так багато цієї речовини в організмі, тому що ви їсте тільки здорову їжу і не жити в західному суспільстві. Однак, якщо ви, як і я, живучи в Європі або США, ви будете мати деякі незвичні речі, плаваючі навколо у вашому тілі приходить від оброблюваної їжі. Ваше тіло, ймовірно, буде зберігатися у вашій жирової тканини багато. Коли ви можете втратити 2 кг у тиждень, у вас може бути безліч, що занадто багато на стегнах.

Будь ласка, прочитайте статті, які Бэрин Loritsch дав в якості коментаря. Розрахувати потрібні калорії і намагаються мати споживання від 500 до 750 ккал нижче. Тоді у вас буде здорова втрата ваги.

+440
ElevatedLyf 11 груд. 2012 р., 10:46:53

Так, це можливо.

Ви в принципі можете тренувати всі частини тіла, використовуючи гантелі, дозвольте мені навести кілька прикладів:

Ноги: присідання і випади. Ви можете почати робити присідання і випади щоб тренувати ваші ноги, як тільки це потрапить в легені, ви можете додати опір, тримаючи гантелі в ваших руках при виконанні вправ.

Зброя: різні завитки і рухами розширення. Для тренування рук, ви можете робити різні варіації біцепса кучері і tricep розширення, при додаванні ваги з допомогою гантелей для збільшення опору.

АБС: присідання варіації. Ви можете зробити те ж саме тут, почніть з звичайних присідань, а коли вам легко, починайте додавати вагу, тримаючи гантелі у грудях або за голову, щоб зробити його важче.

Зараз ви, ймовірно, знайшли закономірність у цьому. По більшій частині ви можете почати з малого опору і використовувати гантелі, щоб підвищити надурочний час, роблячи ваші м'язи сильніше і більше.

Послідовність є ключовим тут. Ви не отримаєте розірвав на ніч, вам доведеться дотримуватися його протягом принаймні півроку, щоб отримати помітні відмінності в комплекції, але, як ви знаєте, більшість з цих "рвані" хлопці пройшли навчання протягом року.

Сподіваюся, що це допомагає!

+436
Monil 28 бер. 2013 р., 12:43:20

Моя рука ~84 см завдовжки. Раніше цим увечері, я розрахував собі робити хитань рукоятки на 20 кіл/(10 секунд). Це 2 обертів/секунду. З 84 радіус см, тому мої пальці рухалися 2*[2*Pi*(0,84 м)]/з ~ 10 м/с.

Центростремительное прискорення = у^2/радіус.
(7.54 м/с)^2/(0,6 М) ~ 120 м/с^2 ==> 12 р.

Мої пальці були назад на моє плече майже 12 г!

Хоча це здається неймовірно високою, кінчиками пальців відчував, як вони збиралися лопнути, поки я робив це, і через 3 години, а я типу, що рука досі відчуває, пухкі і злегка пом'яту тільки після 20 секунд гойдається. Якщо моя голова відчував, що таке тиск я відключився, гарантовано.

+399
Mario Sandler 1 груд. 2013 р., 13:14:29

Я глянув і не зміг знайти жодних доказів шкоди від сходів сходження. Навпаки, підйомі по сходах позитивно корелює з хорошою здоров'я серця у раніше сидячих жінок і після коледжу самців.

Якщо ви схильні до ризику серцевих проблем, помірному підйомі по сходах не більш небезпечна, ніж інші види діяльності.

+376
Matty F 25 жовт. 2016 р., 12:13:35

Я кажу: "я збираюся зробити 5 повторень. Будь ласка, не чіпай барі, якщо я звернуся за допомогою".

Якщо ви будете дотримуватися розумної прогресії (тільки підйом трохи більше, ніж минулого разу), завжди є час, щоб звернутися за допомогою, як знизити планку до грудей і не або навіть після того, як ви опустили її до грудей.

Правило мій постійний партнер і у мене в тому, що ми не чіпай барі, якщо він почав рухатися вниз, але це зовсім небагато, щоб пояснити випадковим помічником... краще просто сказати їм, щоб не зачепити планку, поки ви не попросите його.

+310
Snackbar 6 серп. 2014 р., 02:11:49

Підводячи підсумки того, що ми перейшли у коментарях, ми рекомендуємо вам не турбуватися про деталі, коли ви споживаєте білок, а переконайтеся, що ви споживаєте білок.

Ідея про те, що ви повинні споживати білок як можна ближче до тренування, як це можливо-це багато в чому міф поширюється тими, хто намагається протеїнові коктейлі та батончики. Інтуїтивно, це не схоже на м'язи стоп, потребують білок через годину.

Я повинен також згадати, що 120г білка, схоже, ти перестаралася. Пам'ятайте, що зайвий протеїн перетворюється в жир.

Це дослідження приходить до висновку, серед іншого, що

високоякісний білок дозований по 0,4–0,5 г/кг LBM, а на перед - і пост-вправа є простим, щодо безаварійним загального принципу, який відображає поточні дані, що вказують на максимальній гостра анаболічний ефект 20-40 г [53,84,85]. Наприклад, хтось із 70 кг УШМ буде споживати приблизно 28-35 г білка в пре - і пост тренування їжу. Перевищення цього буде мати мінімальний збиток, якщо такі є, в той час як значно під-зйомки або неувага до неї і зовсім не дозволить домогтися максимального анаболічного відгуку.

Додаткові рекомендації, прочитати весь розділ "практичні додатки" Дослідження я пов'язаний.

+300
Michel Koga 24 черв. 2014 р., 21:44:30

Все, що ви читали про тренуваннях говорить вам: відпочивати так само важливо, як навчання.

Я розумію, що якщо багато тренуватися, я отримую негативний результат навчання. Але нам дійсно потрібно відпочити, як працює один день вихідний? Як це відрізняється від просто працює щодня, але половину відстані?

Мене цікавлять біологічні та біомеханічні передумови для фактичного відпочинку. Або посилання, які демонструють, що тренування менш інтенсивними, без днів відпочинку-це дуже добре.

Я основною зацікавлений в бігу, але начебто надія, ті ж принципи застосовні для всіх видів навчання.

Таке питання: значення інші дні схожий, але інший. Відповіді це не говорити про те, що насправді відбувається всередині організму і клітин, за винятком деяких "суперкомпенсации" handwaving.

+238
Ivellios 19 лист. 2012 р., 05:27:10

Вітаю з вступом в тренажерний зал, якщо ви відчуваєте себе такою. Я хотів би запропонувати кілька речей. Спробуйте вийти на щоденну прогулянку, подихати свіжим повітрям, ви відчуєте себе більш енергійними.

Ви не говорите ви працюєте, якщо немає, то постарайтеся знайти хобі, або поставити собі за мету на фітнес або щось інше ви можете працювати в напрямку.

Якщо це не тільки поліпшуватися, повертайтеся до вашого лікаря. Це не нормально відчувати весь час. Я не лікар, але ви могли б бути в депресії.

Спробуйте допомогти собі, і якщо це не спрацює, знову і знову повертаються до лікарів, поки ви не отримаєте відповіді.

+237
Nazil Perveen 21 груд. 2014 р., 13:01:53

Я знайомий з двома позиціями, щоб тримати в руках, коли робиш вага тіла присідання, або в передній частині вашого тіла з руки прямо вперед або злегка зігнуті або за шиєю.

Це змінює ситуацію? Яка різниця взагалі, де мої руки на при присіданні? Чому б просто не хай руки звисають з боків?

+237
Khyira 16 лют. 2011 р., 18:08:55

Є дуже важливий аспект вашого питання. Щоб відповісти на нього, ми повинні розглянути, що відбувається під час тренування.

При фізичних навантаженнях м'язи, її запаси енергії виснажуються, він стає втомленим і створює побічні продукти, такі як молочна кислота, які виходять у кров. Всі ці зміни організму, у відповідь на яке наднирники виробляють кортизолу. Всупереч розхожій думці, і той факт, що це стероїди, кортизол-це катаболічний гормон, він пригнічує білковий обмін.

Як тоді це співвідноситься з періодами відпочинку?

Коли роблять верхню частину тіла/нижня режиму організму на чергування днів, кожна окрема м'яз отримаєте повний 48г відпочинку. Який є достатнім для відновлення запасів енергії в м'язах. Однак, тіло все одно буде в стресі від попереднього тренування, з підвищенням рівня кортизолу в крові. Ведення такого роду протокол, ви в кінцевому підсумку ризикуєте стати перетрудишся (в залежності від інтенсивності тренувань і обсягу).

Однак, коли у вас є повний день відпочинку між двома тренуваннями, рівень кортизолу та інших гормонів стресу, падає, тіло регенерує і ризик перетренованості значно знижує (якщо цей цілісний підхід регулярно йдуть).

Для себе оптимальний режим тренувань, ви повинні зважити переваги висока частота тренувань (такі як збільшення сили, витривалості та гіпертрофії) з ризиками (перетренованості, перевтоми і травми) для того, щоб знайти оптимальний баланс між відпочинку і занять спортом.

Також, як і деякі інші відповіді на це питання заявили, є локалізовані втоми м'язів-стабілізаторів, таких як сердечник, з будь-яким типом вправ. Так цілий день відпочинку часто необхідна. Кращий спосіб використовувати це знання, щоб зробити блок періодизації. Тобто, для вправ на інші дні на пару днів, скажімо 3-4, а потім взяти відгул. Таким чином, ви підкреслюєте тіло в хвилях, але і дозволяють йому адаптуватися і відновлюватися в дні відпочинку.

+186
Jeremy Wadhams 13 лист. 2013 р., 11:31:00

Схоже, в цілому ти на правильному шляху. Я марафонець, і я був досить приголомшений кілька тижнів тому, коли я взяв інтерв'ю у тренера з триатлону Ironman і він розповів про важливість 80/20 навчання (те, що я ніколи не робив)... але я пробігти марафон за 3:13.

Ваш марафон час буде так добре, як тренування, харчування, відпочинок і попередньої підготовки. Ви також ніколи не применшуйте силу віри, як химерно, як це звучить.

Коли в сумніві, і якщо статті в інтернеті або не вводити вас в оману (як зазвичай і буває), постарайтеся знайти місцевого бігового клубу або онлайн-тренер готовий дати вам пораду безкоштовно. Найголовніше полягає в тому, що ви не травмувати себе перетренованості, тому що це може зірвати все.

Сподіваюся, що допомагає!

+171
user38510 3 січ. 2013 р., 09:59:58

Загалом, ви хочете використовувати тепло до тренування і льоду після занять спортом або після збереження нової гострої травми (посилання).

Тепло має тенденцію до збільшення кровотоку і розпушення тканин, але це не збирається, щоб допомогти з запаленням. Лід зменшить запалення, яке збирається бути топ-короткострокова мета для багатьох спортивних травмах.

+119
auujay 9 жовт. 2015 р., 04:11:30

Комплекси вправ є найбільш важливими.

Крім того,

Якщо втрата ваги є вашою метою, то дієта становить 50-70% від усього. Що ви їсте, коли, частоти, я їм перед сном? і т. д... Кардіо інші 30-50%. (Але ви повинні зробити це)

Якщо нарощування м'язової маси ваша мета, то тоді дієта становить 50-70% від усього. (див. вище) Екстремальні тренування-це інший 30-50%. (Але ви повинні зробити це) Не нехтуйте важливість їжі. Комплекси вправ є найбільш важливими. Не витрачайте свій час на виділення більш дрібних м'язів. (Тобто біцепси, АБС, і т. д..) Якщо ви вже робите більше рухів суміш. (Жим лежачи, присідання, для жиму від плечей, тяга вгору/тяга вниз, тяга) ці вправи є найбільш важливими для масового будівництва.

Я просто хотіла додати, ви говорите, що ви робите 1 інтенсивний набір у вправі. Якщо так не забувайте про розминку широко. (Можливо, ті ж набори з низькою вагою)

+45
nina mad 28 вер. 2010 р., 14:53:40

В цьому році я вперше регулярно працює, але як осінь наближається (і, відповідно, зимового, про який більше всього мене турбує), я хотів би знати трохи більше про здорових методи тренування.

По-перше, мої тренування-це не тільки біг. Після запуску (зазвичай близько ~6 км), я приходжу додому і роблю близько 2 х 50 віджимань, потім близько 2 х 40 і розтяжку (о, як я повільно збільшуючи кількість повторень в серії). Влітку це не становить ніякої проблеми, тому що я остаточно охолонути. (Я це роблю 2-3 рази в тиждень)

Але восени / взимку, Що робити?

 1. Виконати -> віджимання -> душ
 2. Віджимання -> виконати -> душ
 3. Виконати -> душ (і вобще віджимання день)

Взимку температура може опускатися приблизно до -15 за Цельсієм, але це екстрим в моєму місті, як правило, середня температура в січні близько -3 за Цельсієм

Редагувати: я зазвичай закінчити робочий цикл біля моєї квартири, так що виставляли на холод та не працює не проблема.

+20
Raja Karki 8 трав. 2012 р., 10:46:26

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil