Хронічною Проблемою Підколінного Сухожилля

Я граю у футбол раз або два в тиждень і завжди здається, щоб витягнути мене жижки один або два рази в сезон. Це відбувалося впродовж років. Навіть коли я був у коледжі та у формі, я боровся з цим.

Чи є спосіб уникнути цього або порад, які можуть допомогти запобігти? Я пробував жорсткі шорти стиснення і обмерзання.

+567
frozenplantain 3 квіт. 2019 р., 03:57:21
26 відповідей

Коли я розділив моїх тренувань, я намагаюся класифікувати вправи, так що я не якусь одну річ в тій же сесії. Наприклад, як накладні і жим лежачи-це величезна кількість актуальних робота і, можливо, повинні бути розділені.

Здійснення Класифікації

 • Сила, гімнастика, сила, витривалість, незалежно від. Вони не застосовуються, так як ти робиш, по суті, вся сила руху.
 • Штовхає проти тягне. (Присідання можна вважати свого роду "поштовх" або власної третьої категорії).
 • Не вдаючись у бодібілдинг-стиль специфічності, верхня проти нижньої кузовні роботи можна розділити.
 • Площинах руху, наприклад, горизонтально відштовхує (жим, віджимання), накладні штовхає (верхній прес, стійки на руках), штовхає вниз (оомз), або Multi-літак штовхає (як індуїстські віджимання).
 • Основні і додаткові вправи. Важкий, низький-реп вправи, які використовують великі обсяги м'язів бувають різні, ніж незважені, вища-реп вправ, які може використовувати менші м'язи. Наприклад, високий-реп невиважені провали більш додатковий, ніж важкі трійок накладні преси.

Способів відокремити подібні вправи

З вашого розколу, я бачу проблеми з Pendlay рядків і підтягування разом, а також два преса я говорив. Оскільки у вас є підтягування, підтягування і Pendlay рядків, я б сказав, що ви повинні або втратити одне з вправ, додайте тренування, або його заступник у межах або тренування B, як це:

Відповідь: підтягування/підтягування Б: Pendlay рядків

Якщо ви почнете перевтомлюватися тип руху, робить обсяг роботи замість важких регулярних множин також може бути корисним. Наприклад, багато проміжних щотижневих шаблони рекомендуємо 70% або 80% присадкуватий день середини два важких присідання днів. Це дозволяє раніше працювати рух і адаптація їздити без шланга вашого одужання.

Мій План

Я б також розділити на дві великі навчання, присідання і станова тяга. Я хотів організувати ваші вправи, так як, використовуючи типові номенклатури, яка залишає комплектів підігріву (який може бути більше, ніж 2):

Тренування

 • штангою Присідання 3х5
 • гантелі за голову натисніть 3×5
 • Підтягування, 3 підходи на максимум (додавання ваги, якщо необхідно)
 • діпи, 3 підходи на максимум

Тренування B

 • штангою, станова тяга 1×5
 • жим гантелі 3х5
 • Підтягування, 3 підходи на максимум (додавання ваги, якщо необхідно)
 • зважені присідання (машина)

Даний розклад розділяє два великою важкою нижньої частини тіла-домінантні вправи (присідання і станова тяга), а також два преса гантелі. Ти ще робиш два нагальних рухів (присідання та прес накладних) в той же день, що не ідеально, але має бути нормально. (ДІПС може бути визнаний співучасником роботи, на відміну від важких накладні пресів.) В цей графік, ви робите одну велику важке вправу, один важкий прес, Верхня-тіло тягне, і одного додаткового вправи (присідання і віджимання). Зверніть увагу, що я кинув Pendlay рядків, оскільки ви робите підтягування прикольна.

Подальші Дослідження

Практичне програмування на Rippetoe і Кілгор має програму проміжних Спліт, і розглядаються відповідні принципи докладно. Я б купив копію, якщо я були ви.

+913
hectorcanto 03 февр. '09 в 4:24

Будь ласка, запропонуйте декілька книг на тему нарощування м'язової маси, що в значній мірі спирається на наукові дослідження.

Я волів, щоб вони були легкими на конкретні навчальні програми, але поради важкі на факти і дослідження.

Я вважаю, що більшість книг на цю тему в більшій мірі засновані на емпіричних даних і загальних знань, що не завжди вірно.

Є оригінальна книга на цю тему?

+840
Nour Alhuda 9 груд. 2017 р., 20:24:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я ніколи не чув про це раніше, але я знайшов інші дослідження, щоб підтримати це. Це дослідження 2005 року показало, що оцет (і горіхи, Якщо ви зацікавлені) знижує гликемическую навантаження (тобто він сповільнює проникнення глюкози у вашій системі). Це інше дослідження 2005 відтворити ці дані, і з'ясувалося, що оцет також збільшує відчуття ситості.Це дослідження з 2009 року підтримує обидва цих висновків (поряд з аналогічними наслідками для кориці). У старшій дослідження зв'язку цих ефектів оцту з затримкою випорожнення шлунка (тобто їжа сидить у шлунку довше).

Схоже, що оцет сприяє зниженню ваги, зберігаючи вас ситими довше. Бо це знижує гликемическую навантаження, він, ймовірно, може допомогти знизити ризик пов'язаних з ожирінням захворювань, таких як діабет і хвороби серця.

+790
MTajmal Gondal 23 лист. 2016 р., 20:20:37

Я думаю, вам варто подивитися декілька відео YouTube про те, як використовувати шнури опору. Я знаходжу максимум Веттштейна має деякі досить хороші.

Як не мають рівні довжини смуги, стоячи на смузі, я не думаю, що ви повинні занадто турбуватися про це. Якщо це очевидно, що ви занадто багато на одній стороні, ніж інший, налаштувати свої руки і продовжити тренування.

Єдине, що радять з еспандером, що я дав би, щоб почати світло і працювати на досконалу форму. Міняйте вправи і відео, які я перерахував, повинні допомогти.

+787
Robert McCone 25 бер. 2015 р., 08:26:47

Я роблю повний тренування тіла 3 рази на тиждень. Моя проблема, я відчуваю, як відсутність рутини, і я хотів би додати деякі форми фізичних вправ на мій день відпочинку. Як поганою ідеєю було б зробити дошки в мої дні відпочинку?

+761
Arjun Raj 7 січ. 2012 р., 05:37:20

Мені 16 років, чоловічий, 250 кілограмів, а на відсоток жиру в організмі на 34%. На даний момент я розглядаю скорочення калорій і споживає всього 1900 калорій в 500 калорій нижче мій TDEE на їсть найкраще, що я можу, і якщо я за це суворо я повинен бути в змозі втратити 1 фунт на тиждень. Я може теж вважаю кардіо. Єдина прикрість тут полягає в тому, що я не впевнений, якщо вона буде заважати моїй природне зростання. Я хотів зв'язатися з лікарем, але мої батьки не хочуть цього робити, оскільки у нас є фінансові проблеми.

Також, є хороші втрати жиру громади тут? Я не використати цей сайт часто.

Редагувати: також, я забув згадати. Мій зріст 5'8

+745
Kevin Cooper 24 січ. 2016 р., 02:17:48

Я фітнес-захоплена людина. Я не ходжу в спортзал, але вибрати для тренування вдома. Так що я вибираю якісь вправи, як віджимання,біцепс,віджимання на брусах трицепс,присідання,хрускіт,dumbel ряду з кожної сторони, планка,присідання . Але мене бентежить те, що ці вправи треба робити спочатку і що далі???

+733
meyfa 25 черв. 2013 р., 12:20:16

Таких програм може бути гарною ідеєю, тому що він тримає вас у відповідності і за розкладом, але я особисто не роблю нічого з цього.

Я хотів би запропонувати вам станова тяга та присідання стільки разів, скільки можливо, враховуючи, що ви відпочиваєте належним чином. Як правило, дають 24-48 годин відпочинку між кожною тренування. Приклад плану (знову ж таки, підбирайте за вашим інші рівні і графіка) будуть повторювати: {тяга | відпочинок | присед | інше | інших}.

Це за умови, що ви націлені на високий вага, низьке число повторень (сила ака будівлі/обсяг) набори.

+674
Czion 2 квіт. 2012 р., 01:45:54

Коли я вперше почав займатися кунг-фу, я пішов від нуля активність для ведення помірної до інтенсивного тренування три рази на тиждень. Часто часи, я відчуваю тиск в моїх вухах, коли дихати дійсно важко. Через кілька місяців, я не відчуваю цього тиску. Останнім часом я хоч раз пережив це, але я практикував, коли моє тіло було в натруджених держави.

Почуття це те, як в той момент, перш ніж ви поп ваші вуха з-за зміни атмосферного тиску (наприклад, коли літаки їзда або ліфтів).

Це нормальне явище? Що я можу зробити, щоб зробити його стихають або запобігти його?

+648
Sheila Quarles 4 січ. 2019 р., 16:37:34

Шлях складає близько 1,5 км, і це займає у мене близько 12 хвилин, щоб дістатися до роботи і 16 хвилин, щоб повернутися, як це в гору. Я не беріг при спуску, я педаль). У мене є добре збалансовану дієту зі всіма харчовими групами, але я намагаюся не йти більше 1200-1300 калорій в день

Я 6 футів і 165 фунтів (більше, чоловік, старше).

Моя тренування-2 години/день (36 км через міста на дорогах із твердим покриттям).

Онлайн лічильник калорій оцінок: на основі часу (для мене, 2 години), помноженої на потужність (зусилля на одиницю часу). Зусилля або потужність, необхідну для циклу (по асфальтованих дорогах), це складна функція: вершника (вага тіла), швидкості (аеродинамічний опір), і велосипед (опір коченню).

Коли я вводжу мій номер, вона запропонувала мені палаючу додаткову 1000 калорій в день.

Тому, щоб підтримувати свою вагу, додавши, що вправи, мені потрібно збільшити добову кількість калорій приблизно на 1000: я.Е.. може бути, 3000 калорій в день.

Коментарі:

 • 12 або 16 хвилин-це не багато вправ, я не очікував, що це вплине на мою дієту. Коли я йду протягом години-довго їздити, вона бере мене перші 20 хвилин тільки на розігрів.

 • Гарна річ про велоспорті, зокрема, полягає в тому, що: це низькою віддачею і високою кардіо; і ви можете змішувати аеробні (тривалі) і анаеробні (біг) вправ.

 • 1200-1300 калорій в день не здається багато для мене, але що я знаю.

 • Якщо ви не їсте (саме паливо) і розігрівання (початок роботи/догляд/накачуванням), то ви не можете зробити безперервної роботи (наприклад, велика велоспорт): хіба це неправда?

Замість деяких велосипедистів впиваються всі вони хочуть раціону: якщо у вас цикл близько години або більше в день, і отримати гарячий і спітнілий, а ти робиш це (але завжди приємний вітерець на велосипеді).

+642
limoo 5 жовт. 2017 р., 18:39:41

Не намагайся товстіти. Це помилковий підхід. Ви можете виразно хіт 6 днів в тиждень (змішати в більш легкі дні тощо). Я припускаю, що ви відносно молодий з літніх канікул? Якщо це так, то до 30 років чоловік швидко відскакує від фізичних вправ (особливо до 20 років, пік тест). Зробити варіант натиску тяги/верхній/нижній план тренування, як фат. Якщо ви новачок в тренажерному залі, ви обов'язково придбаєте велику розмір за рахунок новачок отримує за умови, що ви правильно харчуєтеся (відповідні макроси) і отримувати 8 до 9 годин сну на добу.

Піти дізнатися, як макроси працюють і прагнути до 500 надлишкових калорій. Це дійсно важливо, що ви отримаєте макроелементи та дієтичні аспект, якщо ти мета-маса. Пошук відео штангісти на макроси. Дійсно поставити часу на ваших досліджень і залишатися реалістами. Фунт або два м'язи підросли за тиждень-це дуже хороший прогрес. Багато культуристи на стероїдах (та інші фактори, як генетика, вік і т. д.) і ось чому вони мають ті шалені прибутки, так що майте це на увазі, перш ніж порівнювати себе. Зважуйтеся в той же час (раз в тиждень або щодня і т. д. але точно знаю, якщо кожен день або кожен день, будуть коливання з-за ваги води і т. д.) щоб оцінити, наскільки добре ваші макроси йдуть. Це жити і вчитися грі, яка стає ще більш тонкої настройки, чим більше ви йдете через це. Почну читати/дивитися відео на приготування вашої їжі, а також зробити правильне харчування вам потрібно, щоб залишатися у вашій макроелементи, як записано на додатки MyFitnessPal.

Зробити форму для тренувань і сигнали, щоб активувати відповідну м'язових груп протягом перших двох тижнів і ставити його в бік. Травми не варто, але в той же час знати, що ви будете мати, щоб кинути виклик собі, щоб вразити цього зростання. Постійно аналізувати свої тренування і дивитися інших, більш досвідчених ліфтерів/культуристами, щоб побачити, що ви можете зробити, щоб поліпшити себе.

Пам'ятайте, сила нейронних, так що не намагайтеся йти один ПМ важка так само кожен день. Це довгострокова гра, марафон, якщо ви будете, де ви повинні запланувати більшу вагу піднімає правильно. Перші пару днів ви будете відчувати деякий інтенсивний Домс (крепатуру). Не угробьте днів в тренажерному залі. Іди і роби кардіо і зберегти свій графік. У більшості випадків ці Домс піде на переміщення і правильне харчування. З часом ви звикнете до болю і почати пропускати його. Якщо ви відчуваєте, що втомилися або просто не відчуваєте в тренування взяти вихідний. Або просто йти і робити кардіо, а не ліфт. Налаштуйте свій макрос і переконатися, що ви отримуєте ви правильні поживні речовини (вітамін D, риб'ячий жир і т. д.)

Не переїдати і товстіти. Натисніть кардіо щодня за станом здоров'я і удачі вам з вашим ростом.

+641
funtoo user 13 трав. 2018 р., 19:21:54

Ви можете, але якщо у вас є захворювання, то краще проконсультуватися з вашим лікарем перед початком будь-якого тренування. Я думаю, що ви маєте на увазі діабет другого типу, але я можу помилятися.

Рівень глюкози в крові і жиру 2 різні речі. Хоча интерконверсия відбувається між ними, як тіло проходить свій природний процес набуття і втрати жиру, схуднення і зниження рівня цукру в крові це 2 різні речі.Перевірте з вашим лікарем способи підтримання рівня цукру під час тренування.

Нарощування м'язової маси-це гарна ідея, так як м'язи харчуються калорій, але в той же час, вам потрібно калорій, щоб наростити м'язи. Якщо ваш стан змушує вас дихати важко, дає вам запаморочення, і ви не відчуваєте себе легко під час тренування, то поговоріть зі своїм лікарем про це. Крім того, завжди є хтось навколо, або повідомити влади тренажерному залі про ваш стан, так що вони будуть знати.

Я не пропоную робити яких-небудь високоинтенсивной тренування.

+524
Mani Rathinam N 22 черв. 2010 р., 13:56:08

Я впевнений, що ви усвідомлюєте, що ваш рівень тестостерону може опуститися через позбавлення сну. Також більшість органів, природно, намагаються зберегти жир. Тому набирає вагу повинен бути легким, але це може бути не м'язової маси.

Я б запропонував наступне:

 1. Зробити ваші роботи в 30-35 хвилин або менше кожен день. Ваш організм вже втомився. Не використовувати, що робить його більш втомленим. Що ви робите після цього не допомагає вам набрати м'язову.
 2. Кожен день починається з руху основних - для хорошого кількість ваги. У той же час намагаюся бути зроблено з основними руху в 10-15 хвилин. Втома може бути тільки 10-20 хв час підйому. Використовувати для присідання/станова тяга, підтягування, жим, локони/skullcrushers.
 3. Після виконання основного руху, то я б пішов до допоміжних ліфтів зі швидкістю не вага в увазі. Отримати ваше тіло в шоці під час підйому(сек). Після цього ви повинні бути піднімаючи майже нон-стоп. Ви можете спробувати supersetting 2-3 ліфти в ротації. Ключ форма та інтенсивність - не вагу. Причина цього полягає в тому, що потрібно боротися природним спробам вашого тіла, щоб покласти на жир.
 4. Спробувати робота в першій половині дня. Навіть один день в тиждень. Ви можете, ймовірно, більш ефективно спати по ночах, якщо ви тренування вранці.
 5. 4-денний спліт (ноги, спина, руки, груди). Я також хотів зробити кілька хвилин ядро/АБ роботи щодня - боротьба приріст жиру.
 6. Спати якомога більше на вихідні. Я працював у нічну зміну в одному часі і в середньому 5-6 годин в день сну протягом тижня. У вихідні я б хапнути 12 кожен день і мені було добре. Якщо я пропустив 24 годин у вихідні спати, я відчував це протягом тижня або двох. Ваше тіло може відновити з додаткового сну.
 7. Пийте більше води. 200 мл рідини в день. Ви набагато більш схильні потягнути м'яз, коли втомлюється або відволікається. Не давайте фактора зневоднення в цьому.
 8. Дивіться, якщо ви можете поміняти одну або дві тренувань у вихідні. Якщо у вас 2 днів мінімум сну, що є оптимальним. Навіть перемикання 1 буде велика допомога.
 9. Світло кардіо. Ви спите менше, тому більш схильні до молочної кислоти. Почати легкі фізичні навантаження 15-20 хвилин щодня. Ви не тренуєтеся для марафону тут!

(Так що загальний час тренування 45-55 хвилин х 4 дні в тиждень).

Я не впевнений, рекомендувати присідання (враховуючи, що ви відчуваєте, що вони є найбільш важливими - я теж) в п'ятницю. Ви б оптимальний час для сну, але також буде вашим самим позбавлені сну в ніч на п'ятницю. Особисто я б зробив їх на вихідних або в понеділок. Я хочу бути в свідомості, як це можливо, коли у мене багато ваги на спині.

Я думаю це підсумувати. Робити речі, щоб більше спати. Коли ви перебуваєте в тренажерному залі швидко робити важкі ваги. Використовувати тренажерний зал час більш ефективно. Коли ви втомилися в тренажерному залі (після виконання основної ліфт) не піднімайте важкі. Включити деякі вітаміни теорій в рутину, враховуючи, що ваше тіло буде більш схильні покласти на жир.

+496
lily wilson 9 жовт. 2010 р., 19:07:32

Біль у коліні може бути безліч причин, які не можуть бути вирішені в рамках інтернет-форуму, але навпочіпки, з або без ваги, є відмінним природного руху, яке допомагає в зміцненні усіх складових коліна. Щоб побудувати поступово витривалість і сила з плином часу, я рекомендую twohundredsquats.com. Якщо баскетбол на твердій поверхні є вашим єдиним вправи коліна, що досить складно. Я рекомендую біг босоніж по траві, піску або поверхню сліду.

+487
Kaizar Laxmidhar 8 черв. 2018 р., 23:54:21

ОК, у мене є фантастичне вправа зап'ясті, яка мало кому відома. Гугл "з ніг на голову чайник дзвін зображень" (або "до дна"). Подивіться, як вони тримають гирі. Ви отримаєте цю ідею. З основним тримайте, ви можете робити собі носити, або ви можете зробити випад, і плече преси. Я волію робити випаду, тримаючи догори дном чайник дзвін з прямою рукою підняв вгору. Я дуже рада, що це доповнення до моєї тренування. Цей догори ногами тримайте вимагає високої інтенсивності розумової концентрації та контролю. Якщо ви спробуєте це, ви швидко зрозумієте, що я маю на увазі. Він буде робити дивовижні речі для вашої сили хвата. Одним з аспектів догори ногами тримайте полягає в тому, що вона вимагає високої інтенсивності розумової концентрації, координації і контролю. Ви побачите, що, коли зап'ястя починає стомлюються, вам доведеться боротися, щоб тримати чайник дзвін у перевернутому положенні. Я не бачу нікого в моєму тренажерному залі цим, так що ви будете одним з перших.

+398
justAnotherUser 4 трав. 2018 р., 06:42:46

Велика кількість повторень не будують високу міцність. Вони допоможуть побудувати м'язову витривалість (тип сили), але вплив на міцність виходу буде зведено до мінімуму.

Давайте візьмемо це до логічної крайності. Припустимо, ви починаєте роботу, і максимум повторень для віджимань в один час 5. Потім, через рік вона стає 50. Ваша сила збільшилася в десять разів? Немає, але між розвитком м'язової тканини і створення вашої витривалості ви поліпшили. Там буде збільшення міцності, але це не буде нічого великого.

Більш висока інтенсивність менше повторень надати найбільш набирає силу. Крім того, спробуйте працювати до відмови або близько до нього, щоб переконатися, що ви насправді випробувати себе правильно. 12 повторень-це стандартна причина, робити більше або менше з розумінням, чому. Більше для витривалості, для сили. Дванадцять навіть для хорошого балансу.

+245
Jonard Apolonio 14 лип. 2013 р., 08:15:12

Мій друг сказав мені, що ви спалювати жир в одній частині тіла, а потім вага тіла коригує себе так, щоб зберегти ті ж пропорції протягом тижня або десяти днів або так вас кинути тренування. Однак, хтось на цю групу фондової біржі зазначив, що це брехня?

Це первісний позов/висновок правда чи брехня?

Спасибі.

+215
guano 29 бер. 2015 р., 10:44:41

Різні виробники Олімпійського та важка атлетика плити використовують різні стандарти для точності. Є хороший ресурс для порівняння цін проти точності? Може хто-небудь запропонувати деякі виробники і постачання достатньо достовірних даних, щоб точність їх тарілок?

+146
dalonlobo 24 жовт. 2016 р., 23:47:05

Одна річ, щоб відзначити, що діапазони опору не забезпечують постійне зусилля по всій їх асортимент стрейч. І це буде особливо помітно, коли використовується більше ніж одна група.

Я б не використовувати їх для чогось крім прогріву / мобільності роботи або Hi-реп тренувань. Що сказав, Ви могли б використовувати їх з присіданнями стрибати, розвивати вибухонебезпечності. Або як один канал додано на вагу штанги.

+144
namar0x0309 15 січ. 2014 р., 13:00:45

Не можете зробити обох в той же час...тому що якщо УР в умовах дефіциту калорій і раніше, приймати належні білка не матиме позитивного балансу азоту...це все побудувати м'язи і втрачати жир в той же час-це великий міф. Подивіться це відео, Якщо хочеш бути ясним: https://youtu.be/eJYjkqaCnkg

+117
hackathon 24 жовт. 2017 р., 09:15:15

Віджимання є великими, як ви вже згадували. Я їх роблю пару раз в тиждень, щоб доповнити своє навчання ваги. Моя мета в тому, щоб бути в змозі зробити 100 віджимань за 10 хвилин, але я ніколи не досягало цього рівня. Тому що вони вимагають багато ваших м'язів і кардіо, це хороша вправа для включення в ВИИТ рутини. Чергуючи віджимання і щось на зразок спринту будуть тренування вбивці.

Але ви можете зробити віджимання ще більш важким для себе шляхом включення потягніть вгору. У цей момент вони майже повного тіла тренування, і це дуже важко...

+103
hedleyyan 5 лист. 2010 р., 22:55:50

Це дивно, тому що це відбувається лише в моїй лівої ноги. Є сильний забій і невелика біль для початку. Якщо я продовжую бігти, він перетворюється в пекло.

Він отримує відновлена в день чи два відпочинку.

Я взяв мокрий тест і обидві ноги нормальні з точки зору арки. Тому я взяв нейтральну взуття (Хока Один Кліфтон 3).

Будь-яка ідея, що може бути проблема?

+100
Roger Doorn 6 бер. 2011 р., 18:13:27

7lbs здається багато - але я відчуваю, що те ж саме відбувається зі мною, і я пов'язаний, де я перебуваю у моїй "цикл" - так приблизно за 5 днів до місячних повинна почати я вам дуже важким і відчувати себе дуже товстої (підтверджено на вагах) близько 3 днів. Так що я б сказав, що його partyly утримання води, частково гормонального фону (який може грати роль у збереженні води.

Просто не втратити мотивацію або задути, коли ви відчуваєте, як це - триматися на дистанції і мати віру, що це пройде.

+92
komandir1993 29 трав. 2018 р., 02:24:19

Так у них є термін зсипати і потім період дієти вниз. я чув від кількох тренером з бодібілдингу, що вони там клієнтам отримати близько 15% жиру в організмі, який допомагає наростити м'язи швидше, чим менше жиру в організмі у відсотках.

Коли його поруч немає конкурсу вони повільно, скоротити кількість споживаних калорій, а робити низьке серце кардіо ставка вранці перед сніданком. Вони також будуть пити рідкі амінокислоти при ходьбі вранці для того щоб пристрелть огрядні зламатися і зберегти більшу частину там зсипати збільшення фази.

Для більшості bodybuilbers 'різати' до 4-5% жиру йде більше, ніж жир. Деякі м'язи відривається при дієті і робить велику кількість кардіо.

Професійних культуристів, ви згадали, дуже худий в 10-15% діапазон через рік, але вони доповнюють як божевільний. Плюс гормони допомагають.

мені особисто відомо, що розвиток сили і маси це важко, коли ви намагаєтеся схуднути.

Ви можете зробити те, що культуристи роблять. Або силові тренування роблять мінімальний кардіо три рази на тиждень по 30-40 хвилин, тобто чистий сенс пропустити на цукор, смажені страви, картопля, пшениця і пиво. Важко судити, що хтось повинен робити кожен з них статура різне. Важко судити, коли ви не знаєте, що чоловік дивиться, як яку підготовку вони робили. чоловік чи жінка? вага? вік? поточна дієті? травми? Загальний відповідь буде стартова програма Сила і 30-40 хвилин кардіо три рази на тиждень з чистою дієті.

+88
user14148 3 лист. 2019 р., 14:54:17

Її не просто як наступний план, тому що хто-то так говорить, і чекав, що він працює відмінно. Це не кіно. Те, що працювало для них, може не працювати для вас, і ви досить розумні, щоб зрозуміти це я бачу.

Триматися подалі від цукру не буде визначальним фактором у ваших цілей втрати ваги, що допоможе вам у вашій мети втрати ваги насправді працює, що я навіть не бачу, як ви згадали.. і прислухаючись до того, що @LarissaGodzilla тільки що сказав вам.

+58
user104206 2 бер. 2016 р., 05:52:22

Нещодавно друг розповів мені про D-аспарагінової кислоти. Оскільки я був розчарований про ZMA, я хотів би отримати деякі знання, перш ніж я спробувати його. Існують наукові дослідження, які доводять це дійсно працює? Тим більше дослідження не проводилися компаніями, які продають продукти, що містять даа.

+22
baoutch 27 жовт. 2015 р., 13:03:45

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil