Будь-які поради з початку знову мотивовані?

Я був у фітнес-рутину протягом 3 років. Останні 5 тижнів я не змогла здійснити через хвороби, терміни роботи, а потім невелику відпустку, який я планувала (в якому брали участь пиття, погані новини ведмеді)...

І тепер... я відчуваю, що я в точці неповернення. Я вчора ходив в спортзал, і я був як слабкі і непристосовані, як завжди, не Хочу піти знову.

Просто які-небудь поради для того, щоб повернутися до нього?

+982
BentHam 21 груд. 2018 р., 13:10:41
39 відповідей

Якщо ви запустите ~6 миль / год, ви не додаєте дуже багато щодня, може бути, 30 секунд. Це не повинно бути проблемою, немає. Що позначиться на цьому, однак, у тому, наскільки далеко/швидко ви працюєте, і як довго ти бігав за. По-друге, як часто ви прямуєте цим планом.

Якщо ви тільки почали тиждень тому, ваші ікри не будуть використовуватися для здійснення і буде невикористану зміни, тому потрібно більше часу, щоб оговтатися, будучи в трохи більше болю. Просто розтягнути його, і намагатися не працювати більше, ніж раз в пару днів. Це другий момент, якщо ви працюєте 5 днів поспіль, ваш організм не буде мати достатньо часу, щоб відновитися. Я б запропонував 3-4 дні на тиждень, якщо вам потрібно в якості доповнення до інших кардіо, ходьба або їзда на велосипеді може бути надана допомога без таких же високих фізичних навантаженнях, як біг.

Я б не сказав, що 210-це важкої стороні, це не повинно впливати на вас занадто багато. Ваші ікри швидше за все болить, тому що ви не даєте достатньо часу для відновлення між прогонами, або ви все ще в початковій стадії. Якщо ви хочете будь-якої іншої інформації, не соромтеся, щоб дати трохи більше розуміння і я був би щасливий, щоб дати більш конкретні поради!

+993
Unkownguy 03 февр. '09 в 4:24

Так, Підтягування Є Дивовижними, Навіть Якщо Тільки Ви Можете Зробити Кілька

Ви повинні зробити кілька підтягувань на турніку, використовуючи негативи, щоб отримати більшу кількість для тренування. Якщо ви можете зробити тільки три підтягування у комплект, то зробіть три-жорсткі, хороші, все, аж і аж до ... і потім ще три з мінусом (Стрибки на вершину і опустіть себе вниз, як можна повільніше), потім почекати три хвилини і зробити це знову, почекайте три хвилини і зробити це знову, почекайте три хвилини і зробити це знову, почекайте три хвилини і зробити це в останній раз. Якщо ви не можете зробити три щоразу це нормально. Використовуйте негативи, щоб отримати п'ять або близько того в набір, і зробити кілька комплектів.

Якщо ви не можете зробити навіть один повний діапазон руху сувора заборона-киппинг підтягування, лат випадаюче машина, допомогли витягнути машину, і групи також можна назвати для.

Ви повинні також робити жим лежачи або віджимання або діпи для побудови м'язів протилежної, як для здоров'я і, дивлячись великий.

+989
Anand G 16 черв. 2017 р., 12:02:07
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я сумніваюся, що ці стенди призначені для того, щоб бути фактично використані з обтяженням, яке зазначено виробником. Я припускаю, що виробник тільки етикетки з вагою можна ставити на них, не порушуючи їх.

Я використовую варто порівняти з тими, у вашому зображенні, коли я відвідую моїх батьків, вони мають важкий диск на дні замість розширення. Припускаючи нормальний backsquat, де ви крок назад після підйому бар з шафи, небезпека полягає в крок вперед, коли ви закінчите підхід. Ви, певно, втомились і повністю не здатний контролювати крок вперед, ви щасливі, щоб просто грюкнути Ваг на стенді. Хоча це не як це повинно бути, я думаю, це трапляється з усіма час від часу.
Я навіть не великий - 173см / 5'8 - і навіть з малими вагами - я стикався з такою проблемою, навіть з порожньою бар (10 кг в моєму випадку) - ці стенди рада трохи назад. Чим вище вага розташовується і чим більше пластин, тим обережніше ви повинні бути, як важіль досить великий, при присіданні високу планку.

Це, ймовірно, безпечніше використовувати інше обладнання, якщо це можливо, проте це залежить від ваших цілей теж. Якщо ти не хочеш займатися пауерліфтингом (або приріст сили, програми) і продовжують підйом у нижній частині діапазону, ці стенди можуть бути в порядку, щоб купити, особливо коли тільки починаєте або мають обмежений простір.

+970
Enrique Valbuena 17 жовт. 2014 р., 15:24:38

Для натурального тренінгу, це зазвичай від 3 до 5 анаеробні заняття в тиждень, але це важко зрозуміти, якщо хтось перетренованості, просто знаючи, що це розклад тренувань, в основному тому, що всі різні. Я б сказав так довго, як ваше кардіо не дуже інтенсивний, заняття по 1год і правильно харчуватися, щоб відновитися, у вас все в порядку. Перший перевірити, щоб знати, якщо ви не перетренованість, це коли ви відчуваєте себе трохи втомленим весь день.

+872
mrjohnyhats 10 серп. 2018 р., 19:04:20

Я зробив багато високої інтенсивності спортивного тренування (кікбоксинг, схема тренінги тощо), Але не працює. Цієї осені мене вкусила працює помилка. Я почав робити близько 10 км проходить один або два рази в тиждень. Тоді у мене Icebugs і зробив кілька 14км траси на снігу.

Тепер обидві щиколотки запаленої. Мій ортопедичним поставити мене на знеболюючих і не працює протягом двох тижнів, а потім почати легше. Ось в чому проблема. Що легше? Як я сказав, що я в хорошій формі, так що мої кісточки, мабуть, перерва, перш ніж мій фітнес дає. Так як я повинен прогрес моєму тепер, коли я повертаюся до бігу?

Редагувати:

Я біжу з коротких кроків і, головним чином, стопи посадки, як мені здається, це має бути краще для ноги/коліна? Я не пронат/супинат. За даними гомілковостопного рентген немає нічого поганого з моєї кісточки конструктивно.

+868
Mon 15 груд. 2010 р., 19:18:15

З-за травми коліна (праве коліно) я шукаю способи, щоб тримати верхню частину тіла в форму до травми не закінчиться.

Я вже знайшов деякі вправи, щоб тримати руки в формі, без використання моїй нозі(с) так що я в основному шукаю вправи для тренування м'язів живота. Я пробував звичайні віджимання, але я вважаю, що це може покласти занадто багато навантаження на коліно протягом тривалого періоду часу. Будь-які консультації високо.

(Я на початку 20-х років, любительське і воліють працювати вдома)

+861
derekstavis 11 лист. 2015 р., 09:49:55

Вау, тобі пощастило! Престижність вашого спортзалу для придбання одного з цих. Я хочу, щоб мій спортзал теж.

Що це?

Це зазвичай згадується як "бамбук бар" через його схожість. Це насправді пластик, як я впевнений, що ви вже здогадалися, якщо ви вже пробували це.

Ерік Спото (один з кращих лавці Преси у світі) є активним прихильником включення барі Bamboo жим у вашому повсякденному житті, із-за нестабільності його причин, які, в свою чергу, змушує вас активувати велике балансу м'язів, які зазвичай не отримують багато уваги.

Як я можу його використовувати?

Він виступає за використання досить низькою вагою, і будемо протягом 3-5 сетів по 10-15 повторень. Немає сенсу намагатися виміряти свій 1-ПМ на такі допоміжні вправи. Це для Тома, і навчати тих, хто важко задіяти м'язи.

З точки зору "звідки я?", ви використовуєте його, як ви робите звичайний жим лежачи. Установки, ті ж ДКП, то ж виконання. Це просто більш нестійким.

Ще одна перевага полягає в тому, що якщо ваша техніка лавці не дуже добре, він дозволить вам дуже швидко дізнатися, що у вас є деякі недоліки в вашій установці. І що ще більш важливо, працювати на цей варіант допоможе вирішити ці проблеми.

Я настійно рекомендую дивитися це відео, де сам Ерік Спото займає час, щоб проінструктувати і продемонструвати цей рух. https://www.youtube.com/watch?v=5AHCpJecV2U

+851
user61290 13 січ. 2015 р., 17:01:15

Змінюючи вправи робити регулярно робити віджимання ударами віджимання, що відбувається, що ви активуєте свій быстросокращающихся рухових волокон. Отже, що робить вас сильніше, швидше, роблячи вибухової підготовки, є той факт, що ви тренуєтеся, м'язові волокна якої більш здатні гіпертрофія і збільшення міцності. Регулярно виконуючи середньої швидкості бодібілдинг повторень ви використовуєте комбінацію швидко і повільно скорочувальних волокон, але більше схиляється в бік повільних. Швидко скорочуються волокна активуються тільки при максимальному зусиллі, наприклад, під час підйому 1ПМ, або при переміщенні ваги sub1RM як можна швидше.

Коли ви робите 5 повторень за підхід, таким чином, ви стимулювати миофибриллярной гіпертрофії швидких волокон. Але головне, що якщо ви робите це таким же чином, але збільшити кількість повторень, ви входите в сферу саркоплазматическая гіпертрофія. Різниця в тому, що через підвищення зусиль, швидко скорочувальних волокон вибірково набрані і навчені, що призводить до саркоплазматическая гіпертрофія і підвищена витривалість у швидких волокон.

Справа в тому, що більшість людей отримують близько заплутався, як активувати різні типи волокон, і вона має сильний вплив на навчання. Всім відомо, що піднімаючи 100% від вашого 1ПМ активація швидко скорочуються, але ідея, що ви можете активувати швидко скорочувальних волокон, мабуть, втрачається зайва вага йде вниз. Є два параметри, які впливають на тип волокна активації: % від 1ПМ і швидкість виконання. Оскільки вага знижується, швидкість виконання повинна бути вище, щоб стимулювати швидкий твич. Це причина, чому тіла-силові вправи, незважаючи на малу вагу, може стимулювати швидко скорочувальних волокон і значне збільшення міцності.

Однак, для того, щоб мусчел волокон гіпертрофії, вона повинна втому. Бо робить низький-силові тренування, ви ніколи не зможете втому волокно досить миофибриллярного діапазоні 3-6 повторень. По суті, низький вага вправи, ви можете тільки спровокувати саркоплазматическая гіпертрофія. Чергування цих двох способів ви можете максимально стимулювати швидко скорочуються, м'язові волокна, і як такого досягти найшвидший і найбільший зростання сили і вибухонебезпечність. Представляється також, як якщо саркоплазматическая гіпертрофія Сніду в наступні миофибриллярной гіпертрофії за рахунок підвищення внутрішньоклітинного середовища (див. Supertraining Мела Сіфф)

Ще одна річ... коли робити вибухові вправи, ви починаєте з використанням великих і найбільш швидко скорочуються рухових одиниць. Оскільки вони не можуть витримати тривалої сутички (вони втомлюються, що знову ж таки є стимулом для адаптації), другий найбільш швидко скорочуються рухових одиниць взяти на себе. Так що ж відбувається, коли ви робите максимум повторень вибухової підготовки полягає в тому, що ви тренуєте волокна від швидкого до повільного, поступаючись більший стимул для зростання і збільшення міцності. Роблю класичний бодібілдинг, ви починаєте шляхом використання середніх розмірів рухових одиниць, і коли вони втомлюються, тим швидше волокон включити, щоб подолати вага; так ти ж, по суті, знизу вгору.

+839
Samir Talwar 21 лют. 2015 р., 14:54:45

Я нещодавно чув про те, щільно Iliotibial група і як важливо розтягнути його.

Проте оскільки я розтягував його (ніжний 30 другий тягнеться, багато з них поспіль), це, здається, стає більш щільною.

Я не знаю, чому це або те, що я роблю неправильно, тому я хотів би знати, як правильно розтягнути мій Iliotibial групі?

+788
asem bused 25 січ. 2014 р., 19:02:41

Ось як флот це:

В принципі, використовувати ваш зріст і виміри пару частин тіла у Формулі, щоб приїхати на оцінку.

 1. Виміряйте свій ріст (без взуття).
 2. Виміряйте окружність навколо вашого живота, на горизонтальному рівні навколо пупка для чоловіків, і на рівні з найменшою шириною для жінок. Не тягне живіт.
 3. Виміряйте окружність шиї, нижче гортані зі стрічкою похилій трохи вниз на фронт.
 4. Тільки для жінок: виміряти окружність стегон, на найбільші горизонтальні вимірювання.

Використовуйте наступні формули для розрахунку оцінок відсоток жиру в організмі:

Для чоловіків (розміри в дюймах):
%Жиру = (86.010*журнал(живіт - шия) - 70.041*колода(висота) ) + 36.76

Для жінок (розміри в дюймах):
%Жиру = 163.205*журнал(живіт, стегна - шия) - 97.684*колода(висота) - 78.38

Ви можете купити штангенциркулі і виміряти його самостійно. Є складні машини і навіть ваги, які стверджують, що можуть виміряти жиру в організмі. Найбільш точним, ймовірно, буде випробування гідростатичним занурення.

Мій улюблений спосіб-це дивитися в дзеркало.

+783
farr 29 трав. 2017 р., 07:52:40

Я не пам'ятаю назву місця, де я живу, але є місця, які запишуть вас працює і він проаналізував і скажу вам, що типу ви не бігун, а також кращий тип взуття для вас (бо вони, звичайно, возять, але вам не доведеться купити). Нажаль я не можу знайти сайт, але ось я стикався, що може допомогти.

Дізнайтеся Ваш Тип Ноги

+774
prodaea 5 квіт. 2015 р., 20:20:54

Ось кілька вправ спеціально для шиї:

+753
Tore Erland 28 трав. 2016 р., 18:49:39

Я новачок в плаванні і пройшло всього 5 днів в інструктор проводить інструктаж в басейні. Я освоїла плавання і заняття орієнтовані на фрістайл.

Я ще не знаю, якщо я штовхаю право. Ось такі проблеми я стикаюся:

 • Мене бентежить, коли хтось говорить удар прямою ногою, так як мої дослідження в інтернеті і на YouTube є те, що кожен гне коліна в якійсь мірі

 • Коли я почну рухатися вперед в дуже повільному темпі ( може бути 8 ударів, щоб отримати відстань від 8 ноги), але в якийсь момент часу я відчуваю, я не можу навіть підняти ногу( ніби заніміла, а потім зникає, наче нічого не сталося)

 • Треба ногу вийти на поверхню води?

 • Я повинен тиснути на поверхню води, коли штовхається(що може підштовхнути мене вперед) ?

Є відео, ресурс або що-небудь, що покаже мені, як правильно удар з ілюстрації (може бути в сповільненій зйомці)

+736
LearningEveryday 22 черв. 2014 р., 14:12:02

Ця відповідь може допомогти, як може "Жіночий хардгейнеров" в останні Палео рішення подкаст.

Якщо молоко має неприємні побічні ефекти (для вас? для всіх?), - тоді не пий його. Їжте багато іншої їжі. Молоко є дивним, але він не збирається робити роботу за вас. Ні добавок, таких як сироватковий або сироватково-плюс-карб порошків. Зосередитися на їжі сильно, то почати турбуватися про добавки. На даний момент не зрозуміло, що проблема в додаток буде вирішувати.

+730
ClutchDude 31 трав. 2017 р., 16:16:28

На наступний день після тренування, я іноді розвиваються посмикування у випадковому м'язів; трицепси, або сьогодні мої "верхні" АБС трясти випадково.

У чому причина цього ?

+728
jurplel 16 бер. 2011 р., 13:57:29

Я не міг знайти вправи викликали запаморочення, характерні для віджимань. Однак Якщо у кого-то вестибулярний апарат—внутрішнє вухо— розлади , що він/вона часто відчуває проблеми з балансом та позиції або руху, пов'язаних із запамороченням.

У вашому випадку, ви повинні визначити руху, які викликають запаморочення, він/вона може почати програму вправ, повторення цих рухів—концепція, яка здається суперечливою. Для того, щоб позбутися його/її запаморочення, ви повинні повторювати рухи, які роблять його/її Діззі. Важливо, що ви їх повторити не менше п'яти разів поспіль і робіть їх два рази в день. Якщо ви знайдете п'ять різних рухів, які роблять вас запаморочення, вибрати дві роботи одночасно. Коли ви більше не відчуваєте запаморочення у відповідь на ці рухи, додати ще два. Не намагайтеся робити вправи для більш ніж двох рухів одночасно.

вертиго

+723
Scott Gordon 19 лип. 2012 р., 00:39:08

Щоб зробити довгу історію короткий: ви почнете горіти м'язи, коли ви біжите з вуглеводів і білка. Крім того, ваше тіло буде зберігати тільки як багато білка в м'язах, як це повинно: якщо ви не таким чином, що вимагає від м'яза, щоб підтримувати його розмір, тіло п'явки з білка і використовувати її на щось інше. Якщо ви хочете більше деталей, ось довга історія.

Тлі. Щоб зрозуміти, чому береться білок м'язів, щоб використовуватися в якості енергії, ви повинні розуміти, трохи про те, як енергія виробляється в тілі (метаболізм). Для того, жирів або вуглеводів (або білків, в якості останнього засобу) повинна бути цілком перетворена в енергію (тобто спалюються), вони повинні пройти через процес, званий цикл лимонної кислоти, яка вивільняє енергію через ряд реакцій. Це переважаюча енергія системи в стані спокою і під час тривалих аеробних вправ, так і основним джерелом енергії в цих станах, як правило, жиру. Але от невдача: один з проміжних продуктів циклу лимонної кислоти (оксалоацетату) потрібно похідні з вуглеводів або білків. З-за цього, для того щоб метаболізувати сало, потрібно зруйнувати хоча б деякі вуглеводи і білки. Загальний підсумок це "в горить у полум'ї вуглеводів". Ваш організм віддає перевагу спалювати вуглеводи за протеїну, але він має обмежене карбюратора магазинах. Якщо він вибігає з тих, він почне розщеплювати білок (в кетонові тіла), які будуть використовуватися в якості палива. Це також важливо для заправки ваш мозок, як тільки ви запустите з вуглеводів, так як він може використовувати тільки вуглеводи та кетонові тіла в якості палива (не жир). Цілком логічно, що ваш організм буде розвиватися здатність використовувати протеїн енергії, як резервне джерело енергії, що є так багато у вашому тілі.

Аеробні Вправи. Тривалий кардіо може виснажити ваш карбюратор магазинах (в народі відомий як "битися об стіну"). Наприклад, якщо ви робите марафон без вуглеводів-навантаження в дні перед заходом і без споживання вуглеводів під час гонки, ви будете запускати з вуглеводів у вашому організмі і запустити спалювання протеїну. За даними "удару стіна" статтю на Вікіпедії, карбюратор магазинах можуть прийти виснажуються менш ніж за дві години помірних фізичних вправ. Чим важче ви тренуєтеся, тим швидше ви будете виснажувати свої магазини, тому що, як ви працюєте старанніше, ви почнете спалювати більшу кількість вашої енергії, як вуглеводи, а не жир.

Це має сенс, що ви хотіли спалювати білок, який ви нещодавно з'їли першим, але навіть якщо це все, що ти гориш, зараз у вас немає цього білка навколо, щоб допомогти вам побудувати м'язи (не кажучи вже про все інше у вашому тілі). Також, якщо у вас немає негайного використання для протеїну, ваше тіло перетворює його в жир необоротно (тобто ваше тіло не може перетворити жир білок), тому в залежності від того, коли ви їли, ви не можете мати стільки білка, як ти думаєш.

Продукти Харчування > Жир > М'язи. Це складно обговорювати, тому що це сильне спрощення, але я, принаймні, можу прокоментувати його дух. При голодуванні (або дієті) м'язи максимально збереглася, але на основі вищенаведеної інформації ви можете подивитися, як ця ієрархія не завжди застосовні; є деякі речі білок може бути використаний для, що жир не може бути.

Висока Інтенсивність Навчання. Я не дуже добре знайомий з важкою атлетикою удар, але я розумію логіку автора. Як я розумію, хіт-це коли ти робиш одне високе-реп набір до знемоги (на групу м'язів). Однак, на думку автора, робить кілька наборів є більш вигідним для м'язового зростання. Я припускаю, що це тому, що удар не перевантажувати м'язи правильно (є кілька різних способів для того, щоб перевантажити м'язи, які все відповідають різні цілі. Перевірити це АКСМ позицію , якщо ви хочете знати більше). Ваш організм не витрачає ресурси, що робить м'яз більше, чим він повинен бути. Якщо ви не будете постійно вимагати ваші м'язи були великими/сильними (роблячи правильний тип навчання), ваше тіло буде приймати непотрібні білок м'язів і використовувати його для чогось іншого.

+719
Jessica Theetge 22 черв. 2019 р., 02:23:56

коли я роблю Російська твіст я відчуваю, що повітря вийшло з мого рота, злегка хрипящий звук. Я маю на увазі фізику очевидний (ОФК газ виходить, коли я роблю вправи, які тиснуть на легких), але я просто хочу зробити 3х впевнені, що це добре/нормально ЕСП з хрипящий звук? Це не мій легких трохи проколовся? В даний час я роблю це, і як мені нормально дихати і не відчуваєте нічого незвичайного, за винятком, може бути, на 5% більше, важко дихати (як ніби ти під водою, але не так багато) і через 10 хвилин він зник (досі відчуваю це повітря виходить, коли я твіст).

Чому я турбуюся, пробита легеня (або будь-якої можливої дивно, але потенційно смертельної травми) тому що я закохався в лижі і замість синців, болі в м'язах, я відчуваю себе дивно лоскітливі-з кожним 15second роду різкий біль всередині біля печінки/під реберна зона. Я дійсно не думаю, що це пробита легеня, тому що воно повинно справити помітний симптом (наприклад, колапс легені) і не повинна викликати повітря на вихід, але я ще раз уважно перевірити, тому що я не фахівець з такого роду речі.

Якщо це допоможе: я катався один раз в моєму житті, і я був на зеленому схилі, так що це було чудово, тільки я не знаю, як зупинити/свою чергу, я йду прямо на повній швидкості зверху вниз і впав на лівий бік у нижній частині з досить високою швидкістю (для мене) і втратив свідомість на 1 хвилину. Потім ця різка біль трапилася на мій Центр-Права сторона, але це не було погано, тому я проігнорував його.

Я 25y/o жінка, фізично в нормальному вазі (120фунтов/5'4"), але я ніколи не здійснюється до 2-3 тижнів тому ("іди нагору 2 поверхи і захекався"- такий чоловік). У мене легка астма, коли я був молодий, але ніколи не турбувало мене багато. Нещодавно я почав робити більше кардіо-вид вправи (Велосипед/Біг) і як нормальна людина годен я вибіг з дихання дуже легко і т. д. Це відбулося за 2-3 тижні, а я краще на витривалість. Цей хрип не траплялося ніколи, навіть коли я вибіг з дихання з іншими кардіо вправи типу. Помітив тільки після того, як я почав робити цей російський лад.

Спасибі люди!

+718
user54684 6 груд. 2014 р., 07:08:24

Не бути Дис-приємно, ви, можливо, почали в тон, а може насправді почав втрачати дюймів, так що ви повинні зняти мірки, а також за допомогою ваг.

Я часто помічаю, що клієнти втратили жодної ваги, але вони втратили 2 дюймів навколо талії.

Як в попередніх коментарях, тиждень-це дуже короткий проміжок часу, щоб побачити різницю. Коли ви тренуєтеся більше ваш організм вимагає більше калорій, щоб просто підтримувати вагу. Тому, якщо ви тренуєтеся більше і їсте ж ви втратите вагу.

Удачі вам у вашому подорожі

+682
Ahmed Qorx 1 лип. 2010 р., 19:49:20

У мене теж ця проблема. Дайте йому відпочити. Я теж не хотіла припиняти тренування, у мене були великі обороти, тому я купив наручні гачки для станової тяги, щоб мати можливість продовжувати навчання та йти навколо травми зап'ястя, але й інші люди були більш осудні, і вони сказали мені, щоб зупинити підйом протягом деякого часу. "Є так багато інші вправи ви можете робити в цей час (ноги, живіт і т. д.)" вони сказали. Дуже вірно :-)

+532
Lionel Gonzalez 6 трав. 2014 р., 06:56:12

Перш за все, ви, можливо, захочете, щоб прочитати цю статтю, "підтягування або підборіддя-вгору" Майк Рейнольда, щоб краще зрозуміти, що стосується підтягувань і підтягувань в цілому.

Правда в тому, що підтягувань і підтягувань як цільової латів, то в рівній мірі (суттєвої різниці за даними досліджень ЕМГ); проте, як ви вже знаєте, що підтягування будуть ізолювати біцепси побільше, за даними ЕМГ дослідження.

Так що, якщо ви дійсно хочете показувати свій біцепс більше без втрати ізоляції широта, то так, ви повинні дотримуватися підтягування відтепер.

Що стосується маси тіла рядків (іноді називають перевернутої рядка), це просто ще один варіант (попроще) для підтягувань або віджимань. З цим, як говориться, можна продовжити нишком схопив перевернутий рядки, в додаток до додавши кілька комплектів ексцентричні підтягування в кінці тренування.

Я кажу, що ви повинні спробувати 3 комплекти максимум з ексцентрика підтягувань на турніку перш ніж назвати це день. Не дивуйтеся, якщо ваші м'язи дуже болять на найближчі дні. Це пов'язано з тим, що ексцентрикові укріплення було показано, що пошкодження більше м'язових волокон, але не турбуйтеся, при належному відпочинку і харчування поряд з хорошим сном, ваш біцепс буде рости більше.

Удачі!

Сподіваюся, що це допомагає!

+524
Kasierith 10 черв. 2017 р., 08:25:51

Так. Ви не зможете досягти ідеальної гладкості, але ви можете посилити з плином часу.

Почніть з розтягуванням щелепи близько десяти хвилин щоранку, відкриваючи і закриваючи, рухаючись з боку в бік. Це повинно бути зроблено повільно, щоб уникнути навантаження на скронево-нижньощелепного суглоба - якщо ви відчуваєте тріск відчуття, ви йдете занадто широкий. Ви можете зробити свої губи і брови теж бере участь. Наслідувати про особу хлопця з офісних приміщень, то борозни лоба і розширити рот, як ГВ. Відображають це протягом декількох хвилин отримаєте свій мюзикли лицьова почуття більш розслабленим, якого, як готує їх, щоб бути здійснено, і відштовхує стрес, напруга, яке тягне шкіру небажаних напрямках.

Після вправ протягом дня бути жувальна гумка. Намагаємося робити так, сидячи, стоячи і лежачи на якийсь час через день. Буде краще, якщо ви можете зробити це, спираючись голову назад і дивлячись в стелю деякий час, щоб допомогти тон ваших digastrics. Якщо у вас немає гумки, ви зможете добитися аналогічних вражає поперемінно натискаючи і відпускаючи свою мову щільно прилягають до неба.

Нарешті, перш ніж лягти в ліжко, займе близько 60 секунд, щоб важко посміхатися, при обертанні головою по колу, щоб розім'яти шию. (Це насправді хороша практика, незалежно від ваших цілей у фітнесі, оскільки спати з подушкою може бути стрес для шиї з плином часу.)

Погнатися за цим щодня повинна принести помітні результати приблизно через 90 днів. Це досить довго, але тренування м'язів обличчя за своєю природою повільно. На щастя, вправи не важко наздогнати самі по собі.

Удачі бафф особа. Це варто того!

+396
cwohlman 29 вер. 2010 р., 09:37:15

Всякий раз, коли я жим лежачи я помічаю, що вага передає назад на моїх зап'ястях. Я відчуваю, що я міг виходити на більш високий вагу, але невелика біль при цьому тримає мене назад. Це з-за поганої форми (я googled це, але не був упевнений) або, як варіант, мені потрібно, щоб отримати більше сили в моїх зап'ястях, перш ніж це зникне?

+343
user20037 25 лип. 2015 р., 16:56:09

Його неможливо для нас, щоб дати вам точну рада - це може бути нормально, чи це може бути ознакою зростаючого травми.

якщо ви схопив неправильно, і тепер зап'ясті веде себе дивно (з'являються в певному положенні), я б сприйняв це як знак того, що ви дуже м'який забій / зловживайте, а взяти пару днів / тиждень і подивитися, якщо він стає краще. Може бути, ви теж повинні піднятися трохи молодших класів / менш напружені маршрути на деякий час. Продовжуючи тренуватися на неї може бути добре, або це може зробити його гірше, немає ніякого реального способу для нас знати тут в інтернеті.

Добавки і стрічкою з атлетичною стрічки, як іноді рекомендують, але я ніколи не мав їх працювати на мене. Іноді немає ніякої заміни для повноцінного відпочинку.

+328
KennyE3 30 лист. 2018 р., 22:33:21

Теля-це досить невелика група м'язів, що неважливо, скільки разів ти працюєш з ними ви не збираєтеся, щоб зіткнутися над питанням навчання по роботі з ними. Так що працювати з ними стільки, скільки ви хочете.

Я думаю, питання, що ви хочете запитати.

Я початківець ліфтер і я хочу більше телят. Я повинен працювати мої ікри 3 рази в тиждень?

Не може пошкодити, може не допомогти. Це може звучати як риторика, але присідання-це король. Присідання гантелями важка дупа, спати досхочу, як ніч і з'їсти калорій надлишків.

+312
vagaerg 12 квіт. 2010 р., 10:13:49

Я боюся, у мене немає однозначної відповіді, але я, як і ти в пошуку, що це допомагає документ в деяких шлях.

Я підозрюю, що ви ніколи не знайдете ідеальне рішення, тому що про його природу. Якщо я їду на велосипеді - я натискаю пуск, їздити на велосипеді, пресс стоп, завантажити на Страва. Робота хороша 'ООН.

Але з боулдерінгу у вас так багато інших змінних, щоб розглянути. Я знаходжу, що я хочу, щоб журнал успіхи, невдачі, проекти, класи і потім кожні кілька тижнів змін тренажерний зал в будь-якому випадку всі проблеми.

І тоді, звичайно, є проблема, що клас відгуку на маршрут/тренажерний зал/сетер начебто все одно суб'єктивно і не зовсім точно.

Так що я зробити, це тримати досить простий журнал успіху проти не на маршрути, зазначені в клас. В електронній таблиці. Таким чином, я можу відслідковувати мій прогрес (те небагато, що є!) через класи і продемонструвати, що я прогресую.

Я повертаюся додому з сесії, то думаю, що через (я не дуже турбуюся про загальної точності) і спробуйте пригадати, скільки маршрутів в кожному класі я піднявся, і який приблизно відсоток кожен з тих, кого я зробив. Таким чином, я можу відслідковувати, що я в цілому покращення в будь-який даний клас.

Ось про це дійсно.

Один з моїх місцевих спортзалів нещодавно почала використовувати один з цих додатків, які ви згадали, і Страва користувачів, я прагнув зробити це, але я знайти його дуже незграбним, щоб використовувати і швидко здався.

+310
Panda123 16 січ. 2020 р., 00:59:12

Це саме те, що я є, я плавав і грав у водне поло в середній школі і завжди знала, що у мене був більший діапазон рухів, ніж інші, коли я зробила метелика. Перенесемося на 4 роки і я вивихнув плече на сноуборді і все полетіло до біса. Мої стегна отримав передавлення з гіперкомпенсація і тоді моїй спині, квадроцикли, клює, біцепси, всі відчувають, що вони є вузлом так туго, що просто намагається тримати всі разом.

Я пробував все, протягом шести місяців, щоб виправити цю проблему, і як 1 місяць назад, я підписався на програму Калле gymnasticsbodies, який доставить вас через поступово зміцнюючи кожен аспект вашого тіла, що також коштує грошей, я знаходив в цьому порятунок. Просто думав, я хотів би пройти на раду.

Ну а якщо у вас є м'язи, які ні за що не відпущу, піна ролик, лакросс м'яч, нічого не працює?... Моллі, клянуся, це єдиний спосіб. Рол себе під час розкочування, це єдине, що працював для мене. Але я знаю як це погано..

+287
RAKESH R 27 черв. 2019 р., 22:35:12

Митап - це корисне місце для зустрічі людей зі схожими цілями.

В більшості міст, особливо в університетських містечках, у місцевого бігового клубу; звичайно ви можете погуглити навколо для отримання додаткової інформації. Або зверніться до вашого місцевого магазину. Вони зазвичай дуже добре знайомі з місцевих клубів і подій.

Трек клуб в моєму місті в коледжі навіть вів програму тренувань кожне літо. Можливо ви можете знайти щось подібне. Вони часто дуже доброзичливий для новачків. Ви можете працювати з групою, завести нових друзів, щоб тренуватися с.

Як хтось працює вже 12 років і підготував для відстані від 13.1 до 100 км гонки, ось що я скажу щодо тренувань. Ви не вдасться, якщо ви занадто сильно покладатися на інших людей для мотивації. Ви повинні з'ясувати, чому марафон це важливо для вас, і нехай ваші дії відповідають цим значенням.

Біг повинен бути задоволення серед всієї цієї болі. Якщо це так, жалюгідне ти не можеш зробити випадкову тренування поодинці, щось не так. Зосередитися на тому, що вам подобається і не даєте собі часу, щоб уявити собі тверді частини, перш ніж ти вийдеш за двері.

+282
dot rose 3 трав. 2010 р., 16:51:27

Коли я був новачком у старшій школі я був 6'1 і 170 ( у мене немає жиру на животі і мав 6 кубиків) і це був мій ідеальний вагу. Я набрала вагу до 230 або може бути 240. Я пішов на дієті і вийшло і тепер я на 160 і 23 років і бачу мої ребра, але у мене ще є мішок жиру навколо мого пупка, що мене повнить і вона нахиляється за штани, коли я сідаю. Я не знаю, що робити в цей момент і потрібна допомога.

+273
Meursault 9 жовт. 2013 р., 17:42:11

Коротка відповідь: ви не повинні бути занадто турбуються про Сонце пізній вечір.

Довгий відповідь: є кілька факторів ризику, щоб розглянути при запуску в спеку, і якщо ви будете правильно дотримуватися їх ви будете залишатися здоровими і мінімізувати потенційні ризики для здоров'я від впливу сонця.

Канцерогенний вплив

З наукової точки зору немає єдиної думки щодо того, який компонент(и), сонячного світла (УФ-А/УФ-B/СФ) є канцерогенами. Оскільки УФ-А/УФ-B/УФ пропорції можуть суттєво змінюватися в залежності від часу доби, що означає, що ми дійсно не можемо знати, в який час доби представляє найбільший ризик для нашого тіла, що стосується пошкодження шкіри та раку. Завдяки цьому, ви не повинні розглядати УФ-опромінення при прийнятті рішення, що пора бігти.

Це, як кажуть, скільки б часу ви вирішите працювати ви повинні обов'язково прийняти адекватні заходи обережності, застосовуючи сонцезахисний крем перед від'їздом. Якщо світить сонце-навіть якщо це не дуже жарко-ви в небезпеці і повинні використовувати сонцезахисний крем.

Тепловий удар

Щоб уникнути теплового удару ви хочете залишатися правильно гідратованих. Це означає, що пити воду до, під час і після тренування. Прислухайтеся до свого організму і пийте стільки, скільки необхідно. Якщо ви робите тривалих тренувань, врахуйте, що спортивні напої Gatorade, як для заповнення солей і мінералів, що ваше тіло жадає.

Деякі додаткові покажчики, щоб уникнути теплового удару є:

 • Працювати в тіні
 • Носити легкий одяг
 • Сплеск води на вашому обличчі
 • Не перепрацював

Виснаження

Якщо ви не звикли до роботи в умовах справедливої і ви раптом перехід до спекотної погоди вправу, ви помітите, що це набагато важче йти в ногу з вашими колишніми темпами. Біг в жарку погоду вимагає більше зусиль від вашого тіла і, як наслідок, ви не можете очікувати, щоб виконати на свій пік, як і в більш справедливі умови. Зберегти тепло в увазі, коли робиш вправу і переконайтеся, що не вичерпав себе.

Резюме

Беручи все це до уваги, можна побачити, що немає нічого небезпечного працює в спеку... так довго, як ви прийняти відповідні запобіжні заходи. Тому, якщо ви вирішите робити вранці, вдень або вечірні пробіжки, як довго, як ви плануєте чином, ви будете робити добре.

+243
Pii 12 вер. 2017 р., 04:27:33

Є ідея використання антагоністів, називаються супер набори. Таким чином, ви поїзд, наприклад - біцепс і трицепс в послідовних сетах. При використанні біцепс, ваш трицепс розслабляється. Трицепс не використовується, але і те, як наша нервова система працює. Це одне з правил Джо Вейдера. Будь ласка, подивіться, наприклад, тут.

Зверніть увагу, що у вашому прикладі, що це не 100% супер набір - довга голівка триголовий м'язи використовується як груди, спину і вправи. Як правило, що обмеження такого роду "шпагат" для людей з меншим досвідом. Не кажучи вже про те, що з изгибающимся під час жиму лежачи - спина активується.

Я бачу, що ви припускали, що під час груди, спина відпочиває. Проте загальне навантаження може впливати на це. Спробуйте зробити додатковий біг до дня грудей. Зазвичай це означає, що більше енергії спалюють, і Ваше тіло потребує деякого часу, щоб бути готові до цього. Те ж стосується і додаткових вправ. У довгостроковій перспективі, з планом - це може бути гарною ідеєю. Але в короткий термін - можна побачити падіння продуктивності. Так що це не простий відповідь, або ваш запит занадто широкий.

Інше зауваження стосується розміру м'язів. Для великих м'язів, ви можете взяти набагато більшу вагу, але вони також відпочити довше. Тому якщо я відчуваю, моя палаюча груди, а трицепс не - я можу робити спини Вправи для розслаблення грудей, і баланс навантаження протягом дня груди. Якщо це не так, я можу зробити біцепс вправи. Що в деякій мірі суперечить попередньому пункту, але я пишу про довгостроковій перспективі, і волію робити щось, щоб сидіти і чекати, або подивитися мій телефон...

Якщо ви шукайте вигоди - плану є ключовим. М'язи ростуть протягом дня або два після того, як стрес. Якщо ви занадто багато тренуватися - великі групи, як спина, ноги - повинен, ще 5 днів відпочивати. Так що ваші м'язи можуть отримати більше імпульсів до зростання, з обмеженим болючість.

Сподіваюся, це відповідає на ваше запитання.

+208
ABCoder 30 серп. 2012 р., 09:26:55
Йоги зазвичай називають загальним терміном для фізичної, розумової та духовної дисципліни
+183
Isabella Swan 9 груд. 2013 р., 04:15:04

АБ диски представляють собою відмінний інструмент, але, на жаль, це саме по собі не дасть вам видимого АБС.

Суть в тому, що незалежно від того, як добре сформовані м'язи живота, то вони не будуть видні, якщо ви спалюєте жир, що їх покриває.

Іншими словами, я рекомендую АБ коліс. Я люблю їх. Але реальний спосіб отримати видимий і накачаними м'язами, щоб зробити ваш раціон в порядок. Обидві ці речі в поєднанні ефект ви бажаєте.

Так як це дуже часто задається питання, я буду називати вас на деякі подібні питання гідні відповіді.

Що я можу зробити, щоб мій АБС виглядати найкращим чином в дуже короткі терміни?

Які способи тренування м'язів живота без шкоди для спини?

Які вправи потрібно виконувати, щоб зменшити жир в конкретній області тіла?

Як втратити жир швидко і здорово?

Оптимальними вправами для тренування живота

+139
Ceb Joseph 11 вер. 2016 р., 07:57:01

Не приймайте добавок оксиду азоту, вони є афера. Це викликає розладу шлунка у всьому (якщо ви не приймаєте рекомендованої дози), і він не робить ніякого впливу на запаси глікогену. Він також не впливає на кровотік при прийомі всередину. Вас дурять.

+92
user1078642 9 бер. 2019 р., 02:26:13

Джерела

При цьому П=36 дослідження, оптимальної зони спалювання жиру - тобто точка, в якій має найбільший окислення жирів ставка - відбулося в середньому на 54,2% інакше VO2max.

Однак велика різниця між що беруть участь осіб робить його важко визначити це як в зони спалювання жиру.

Цікаво, ця стаття Алана Арагона, припускають, що під час спалювання жиру здавалося б, вище під час низькоінтенсивного кардіо, після тренування окислення жиру було вище після високоінтенсивного кардіо, і що якщо заходи впливу двох після 24-годинної пероид, він вирівнює.

Вона також дає деяке уявлення про різницю між попередньою тренування, харчування, і відсутність таких.

Потім він говорить наступне, що я буду цитувати напряму, щоб уникнути помилок, викликаних тлумачення:

У довгострокових дослідженнях, як лінійні, високої інтенсивності і HIIT тренування перевершує більш низьких інтенсивностей в цілому для підтримання та/або розширення серцево-судинної системи і м'язову масу, і не менш ефективні, і згідно з деякими дослідженнями, набагато краще на зниження жиру

Обговорення

Я думаю, що ці дані лише зміцнюють те, що ми вже знаємо про фітнес-індустрії; індивідуальність-це дуже поширені, щоб дійсно зробити будь-надійний вимог про яка схема лікування краще для тих цілей, які ми прагнемо.

Особливо, той, хто стверджує, що бути-все кінець-все частина інформації, повинні рідко, якщо коли-небудь, бути прийняті всерйоз.

Тільки ви, спробувавши обидва/всі схеми, можете виявити, що працює краще для вашого тіла, яка дивно відрізняється від всіх інших.

Пропозиції

Якщо ви хочете отримати результати, ви повинні почати з вибору схеми, яка робить вас найбільш схвильований. Не тільки здається він буде настільки ж ефективним, як і інші, але це може бути ще більше, якщо вона вам сподобається, і вміють тримати мотивацію на високому рівні.

Спробуйте один режим протягом декількох місяців, і виміряти ваш прогрес як можна краще. Ви можете спробувати інший режим на той же термін, і подивитися, як ви відчуваєте про виконання і результати.

Навіть якщо найприємніший не найефективніший протягом короткого проміжку часу, він, ймовірно, тримати вас мотивованим довше, і дають кращі довгострокові результати.

+82
Ernest 21 січ. 2010 р., 05:36:31

Палиця з реальною їжею. Єдиний раз, коли протеїнові порошки корисні після тренування. Вони дуже insulinogenic. Тому вони не є ідеальним джерелом білка протягом дня, якщо ви хочете, щоб залишитися худий. Палиця з курка, індичка, яйця, яловичину, молочні (йогурт). Якщо у вас є відраза до продуктів тваринного походження, бобові, горіхи та бобові завантажуються з білком так само, вам просто необхідно поєднувати їх із зернами, щоб отримати повний набір амінокислот, так як вони є неповними самостійно. Ці продукти завантажуються з білком і вони набагато більш наповнення, задоволення і підтримки протягом дня. Зберегти його простим і не загоняешься.

+75
Gaurav Kurve 4 вер. 2017 р., 16:38:18Зі статистикою ти дав, ти про 6 футів і вагою 195lbs. Ви не дуже надмірна вага (на основі рекомендованих зростання/вага від цього, цьогоі цього джерел ). Моя рекомендація полягає в тому, що замість того щоб зосередитися на схудненні, зосередити увагу на зміцненні м'язів.

Виходячи з цього, я буду критикувати деякі речі:

По-перше, ваш сніданок не повністю збалансовані. Йогурт повинен бути перекус (або доповнення до гарним сніданком). Є кращі низькокалорійні альтернативи. Навіть пшеничні пластівці і знежирене молоко повинно дати вам повноцінний раціон. Завжди намагаюся їсти білок і волокна на основі дієти. (Так, я знаю, що кефір і білок, вона просто не вистачає клітковини; крім того, тільки йогурт на сніданок? Це не може бути стійким в довгостроковій перспективі). Отримати більше їжі варіантів. Крім того, замінити один банан з яблуком. Яблуко має менше калорій і забезпечити більше переваг, ніж банан.

Обід і вечеря добре. Вам все ще потрібно більше різноманітності, хоча (якщо ви не один з тих, хто не втомлюється від їжі те ж саме протягом тривалого часу). Крім того, пити більше води. 8 чашок рекомендується щодня. Постарайтеся отримати як можна ближче до квотою як можна.

По-друге, потрібно розрахувати свій BMR (базальний метаболізм курсом) , щоб визначити, скільки калорій ви споживаєте. Доки ви будете споживати менше, ніж ваш BMR (або збільшити ваші повсякденній діяльності), ви повинні втрачати вагу.

По-третє, ваш режим вправ є низьким, ваш поточний вибір вправ не може дати вам швидку втрату ваги. Збільшити працює два рази в тиждень. Збільшити пуш-ап повторень періодично (щотижня, щомісяця тощо) або варіювати його інтенсивність. Ваше тіло звикне до одного реп/набори і ваші м'язи будуть глухнути. Крім того, зробити турнік і підтягуємося на турніку, підтягуванні, та/або коліно-щодня (збільшити повторень, як ви стаєте сильніше). Додати зворотний хрумтить, стоячи хрумтить, і/або дощок для вашої повсякденному житті.

Не боюся важкої атлетики? Спробуйте небудь або стартову силу, або 5-3-1 Вендель програми. (Спойлер: всі вони засновані на додатковою важкої атлетики :))

Тому що ви не маєте багато жиру втратити (для початку), можна не побачити величезні втрати, різниця в масштабах. Моя порада для вас, щоб купити відсоток жиру в організмі вимір. Так що, навіть якщо масштаб не йде вниз (або, того гірше, зростає), відсоток жиру в організмі постійно знижувати. Ах так, ваші штани почне падати. Вам може знадобитися купити дзеркало для початку перевірити ваше нове тіло :)

До речі, а не на швидку втрату ваги; акцент на стійкості....і насолоджуватися вправи; жир природним чином позбавитися від вашого тіла, щоб виявити м'язи вони ховаються на деякий час.

Сподіваюся, ця тирада допомагає :).

+62
Peter Boomsma 29 квіт. 2016 р., 00:35:55

Я чув багато претензій, і зробив деякі читання, але я не наділена ніякими засобами, щоб визначити істину:

Питання: буде періодичне голодування, підвищення секреції гормону росту значно, і ця вигода не компенсуються деякі інші наслідки голодування?

Це стосується бажаючих набути сили і розмір. Чи переривчастий пост насправді збільшення рівня гормону росту і не викликає негативних наслідків, що скасування цієї пільги? Чи варто робити на силові тренування?

Якщо те, що я читаю, правда, я поняття не маю, чому всі бодібілдери та пауерліфтери не буде голодувати. (Це, як я відчуваю про всі дикі претензії, як це. Якщо вони дійсно так ефективні, як заявлено, чому вони не широко використаний)

+43
Artemii Yanushevskyi 28 квіт. 2012 р., 21:06:41

Я піднімаю важкі (любитель силач). Я боровся з тендиніт в лівому лікті. Я вважаю, що причиною звузився до моєї займанщини. В даний час я роблю 5х5 близько 500 фунтів. Я думав, що, можливо, це із-за плеча мобільності (хоча я можу накладні присідати добре).

Це причина того, що люди використовують присідання бар павука?

Як я можу зменшити біль і причина моєї тендиніт?

+29
Chee Meng Low 30 трав. 2010 р., 05:44:34

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil