Які вправи можна їсти в дні між віджимань

я люблю пуш-апи, і я роблю (5-6) віджимання на цей момент і збільшення кількості кожної сесії, але як я чув про дні відпочинку я хочу знати, які вправи робити добре-в дні відпочинку? Насправді я не зацікавлена в тренажерному залі, але і я хочу дещо відносно легко виконати домашні вправи спасибі :)

+77
Acceptance 7 бер. 2017 р., 12:28:59
29 відповідей

Якщо ви хочете втратити м'язову масу або жир, незалежно від того, де він знаходиться, потрібно спалювати більше калорій, ніж ви приймаєте всередині. Я зазвичай кажу продовжити вправи, але зменшити кількість вуглеводів і жирів ви їсте, і їжте більше пісного білка (риба, біле м'ясо курки) і овочів. Однак, ви згадали, що ви відновлюєтеся після втрати ваги, може не хочуть втрачати додатковий вагу.

Ви спринтер або бігун на довгі дистанції? Спринтери мають тенденцію до розвитку масового і бігунів на довгі дистанції, як правило, бути стрункішою. Можна спробувати поступово знижують інтенсивність вашої траси, але збільшуючи відстань.

Ви, напевно, не сподобається, але так як це "фітнес.StackExchange" і не "бодібілдинг.клієнт StackExchange" ;), я думаю, кращий рада, щоб залишатися у формі, і намагатися прийняти і насолоджуватися вашій фігурі, якщо ви живі і здорові.

+966
Eva Danko 03 февр. '09 в 4:24

Я хочу купити дерев'яні гімнастика кільця для будинку фітнес-центр. Я знайшов моделі з 2.8,2.9,3.0,3.1 та 3.2 см в діаметрі. Так як у мене маленькі руки моя перша ідея була йти з 2.8 кілець див. Однак мої гирі мають 3.3 см діаметр ручки і він працює добре. Причому товщі кільця ручок повинні мати кращий розподіл тиску на руки, коли роблю соуси.

Чи є якісь мінуси, якщо я беру 3,2 см, навіть якщо у мене менше руки? Будь-які інші моменти, які слід враховувати?

+954
Minho Ha 17 груд. 2016 р., 02:51:03
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

ОК, я 6 футів, вага 215 фунтів. На підставі мого ваги, коли я був молодшим (я в кінці тридцятих років), я б сказав, близько 25 до 30 кг зайвої ваги (жиру) зараз. Я почав підніматися близько трьох тижнів тому, і я вже бачу невелике збільшення сили, тонусу і розміру. Моє питання полягає в наступному: бо я вже трохи зайвої ваги, я можу тримати мою споживання калорій ж на деякий час? Б кількість калорій я споживаю більше йти на виробництво м'язів, а не накопиченням жиру тепер, коли я працюю? Я хочу, щоб отримати більше жиру в спробі нагодувати знову розробляються м'язи. Я впевнений, що мені доведеться збільшити калорії в якийсь момент в майбутньому, якщо мої м'язи продовжують рости, але зараз я хороший?

+873
Elmer Ace 29 трав. 2011 р., 11:47:30

Взагалі кажучи, існує помилкова думка, що менше людей будувати м'язи швидше, а не навпаки, як ви кажете.В реальності високий, короткий або середній неважливо, всі вони можуть побудувати таку ж кількість м'язової маси, враховуючи, що вони мають однакову підготовку програми харчування та генів, що практично неможливо, тому не існує досліджень з цього питання.Це тільки моє conlusion після прочитання багатьох статей.Половина з тих, хто стверджують, що висота має значення інша половина стверджує зворотне.До дослідження я зробив, ми ніколи не будемо знати напевно.

+863
83457 27 груд. 2019 р., 05:25:04

Ось одне з кращих відео на віджимання. Дотримуйтесь форма і прогресування. Більш ймовірно, ти просто слабкий, і Ваше тіло звикає до нього. Очевидно, звернутися до лікаря або фізіотерапевта, щоб діагностувати будь-болю, але більш ніж імовірно, що це форма поряд з питаннями, звичайні для початківців. Ви тільки почали, ваш організм до цього не звик і це збирається зайняти час, щоб надолужити згаяне. Якщо ви працюєте офісну роботу без особливої активності, ймовірно, у вас округлі плечі і безліч інших питань. Подивіться на Келлі Старретт все стає еластичною Leapoard.

Слідувати прогресії відео я зв'язав і будувати себе, щоб робити більш повну форму віджимання. Павло Tsatsouline є штука під назвою 'мастила ПАЗ', де в основному протягом дня ви практикуєте щось на зразок підтягнути. Ти не ходиш до знемоги, але ідея робити його протягом дня при хорошій формі ти затравки вашу нервову систему, щоб звикнути до цього. Удачі на поштовх вгору, і, сподіваюся, ще більше фізичний шлях розвитку.

+851
user3643087 28 груд. 2019 р., 05:44:24

Якщо ви новачок в розробці, ялин час ви поклали ваші м'язи за рахунок гіпертрофії, вони будуть сильно боліти і фактично замкнені місце. Якщо ви тримаєте його догори, коли біль починає зношуватися, ви поступово звикнете і ваш організм не буде настільки жорсткою чи болючим.

Розриваючи м'язові волокна вперше буде шоком для вашого тіла. Просто залишатися послідовним, відпочивайте і відповідний рівень протеїну.

Розтяжка до і після може допомогти зменшити біль, зробити це через виконання дій у повному діапазоні руху, але з легку вагу, але достатньо, щоб переконатися, ви відчуваєте розтягнення м'язів. На вершині цього подивіться вгору тягнеться на м'язову групу, якщо вас дійсно турбують болі.

+843
Madheswaran M 14 лист. 2017 р., 03:45:13

Як правило, теми "Як присідати" і науково-обгрунтованих досліджень навпочіпки зберігаються окремо. Люди пишуть "Як присідати" матеріал і вони пишуть науковий матеріал в іншому місці.

Я бачив деякі речі, які трохи як від Брет Контрерас, наприклад тут. Стартову силу (і, можливо, практичного програмування) за Rippetoe & Кілгор вдаватися в біомеханічних деталь присідати при обговоренні "на корточках", як це роблять деякі олімпійські піднімаючись текстів. Працює, на жаль Rippetoe дуже зміщена в бік конкретного варіанта (низький-бар тому в присяд), так що повинно бути взято з зерном солі.

+790
DKebler 28 квіт. 2018 р., 07:26:50

В моїх довгих (близько 25к), коли я фінська запах мого тіла, такі як аміак, я прочитав це в інтернеті через перетворення в енергію м'язів, щоб я міг сказати що моє тіло-це не спалювання жиру, як повинно бути? інше питання, яке я хотів би запитати, звідки я знаю, коли моє тіло горить правильно жир? Я маю на увазі є якийсь індикатор? як запах аміаку-це спалювання м'язів?

+757
szalski 14 трав. 2016 р., 10:07:51

Базова швидкість тренування мають наступні переваги:

 • Швидко скорочуються, м'язові волокна набір: швидкість роботи є одним з небагатьох способів, щоб набирати швидко скорочуються, м'язові волокна. Якщо ви робите спринт тренування, ваше тіло буде навчитися набирати на роботу тих м'язових волокон для швидкого бігу в тренування і після закінчення гонки.

 • Додає велику кількість стресу на центральну нервову систему: підкреслити вашу ЦНС, ти навчилася справлятися з високою кількістю втоми.

 • Сприяє кращому біомеханіка: люди спринті на свої передні лапи, тому на спринті ви зможете навчитися працювати повільніше, з покращеною біомеханікою.

 • Покращує систему зберігання та повернення пружної енергії: при спринтерському бігу, ви закоченеть ноги, щоб підготуватися до удару, як швидко і потужно, як це можливо, так що ви навчаєте своє тіло в магазин і повернути, що пружна енергія як можна швидше. Це призведе до біг на рівна ділянка.

 • Забезпечує основу для побудови довше, але все одно швидко, гонки для конкретних тренувань: біомеханічної та нервово-м'язові вибір спринт тренування на початку сезону дозволить вам рухатися більше, але все одно швидко, тренування по ходу сезону. Ви зможете перейти від базової швидкості швидкісної витривалості в анаеробних швидкісної витривалості набагато більш ефективно, ніж якби не фонд.

+746
Randy Oxentenko 9 бер. 2018 р., 17:30:40

Я роблю програму, коли-небудь 5х5 як ви, хлопці, мотиваційні і це було дивно. Я можу сказати, що я відчуваю себе чудово. Будучи повним новачком, як я починав, я поняття не мав, що є різниця між машиною Сміта і силовий рамою, так що я роблю всі мої присідання тренування на цій машині і йому вдалося досягти 65kgs.

Після додаткових досліджень я бачу, що більшість із вас погодяться Присідання зі штангою є набагато більш корисним, ніж Сміт машини, але це означало б, я повинен встановити штангу на моєму плечі, я не думаю, що я можу підняти більше ніж 40/50кг над головою і на мої плечі.

Тепер на моє питання, я повинен провести з машиною Сміта Присідання або я повинен зробити мій найкращий вага присідати зі штангою?

Існують прості способи, щоб отримати вага на мої плечі, ніж ніяково за голову тягнути?

ЗИ: сил немає партнера для тренувань немає силової рами поки зроблю все можливе, щоб змінити тренажерний зал)

+730
user124046 9 січ. 2017 р., 21:02:32

Основна перевага йоги налічує понад силові тренування і кардіо роботи є:

 • Гнучкість м'язів
 • Рухливість суглобів
 • Сила через весь діапазон руху - наприклад, на плече забирається через всю його диска під час до собаки/вниз-собака серії
 • Деякі люди вважають, що це шлях для духовного розвитку. Я вважаю, що важкі присідання можуть заповнити цю нішу, а також.
 • Воно містить конкретні практики для рівноваги і контролю дихання.

Як на основні сили, штанги і гімнастичні вправи набагато перевершують. Тримає планку-це одна річ, щоб запитати вашого хребта монтажників і ABS, але на корточках або тяги штанги важче, ніж ви-це зовсім інше.

Хоча докази - це ясно , що розтяжка до або після тренування не знижують хворобливі відчуття в м'язах або травми падіння, я виявив, цікаво (і без об'єктивних вимірювань), що трохи йоги вранці зменшує хворобливість м'язів від важких тренувань робити день чи два раніше.

+675
Hendri 13 черв. 2019 р., 04:04:05

Коли я станову тягу, я використовую ліву руку за правою рукою під. Чи є різниця, якщо я перейду в руках? Чи існують пільги для комутації або мінуси, щоб не перемикати?

+668
Matias Agelvis 22 січ. 2015 р., 15:40:32

Якщо втрата ваги є вашою основною метою. Потім ви повинні збільшити свій базальний метаболізм, щоб спалити більше жиру під час відпочинку. Спробуйте зосередитися на великих м'язових груп, таких як ноги, груди, спину і плечі, роблячи високої інтенсивності основним вправам, як присідання, жим лежачи, широта тягнути і смерть ліфт

Спробуйте подивитися на програми виглядає додаткові приклади занять...

Звичайно, ви повинні тренувати кожен м'яз в міру. Акцент на рухи, а не групи м'язів. Ваші м'язи, але і інструменти. Компетентність рух остаточність...

+632
ugstafta 14 серп. 2019 р., 23:23:55

Я використав, щоб бути конкурентоспроможними бігун-мій найкращий 5к у 17:10. Протягом багатьох років, я був в змозі тренуватися, підштовхнути себе, і рідко відчував, що біг був коли-небудь "дуже складно".

В останні роки, біг стає все більш і більш важких, але в основному подумки. Я впадаю у відчай навіть самий легкий дискомфорт, і приймати часто ходять перерви. Я як і раніше працювати пристойному темпі, і іноді може працювати з легкістю. Але я просто не змогла подолати дискомфорт, як я використав, щоб бути в змозі. Тоді я впадаю у відчай і цикл продовжується.

Є кілька прийомів, які я можу спробувати подолати ці бар'єри?

+626
michaelm244 17 трав. 2011 р., 14:23:26

Намагаючись зберегти 80% Макс ЧСС протягом 30 хвилин, ймовірно, буде занадто далеко ви зазвичай не дійде, що якщо ти робиш щось досить інтенсивно. Що сказав, це буде досить важко зробити щось "нездорової", якщо у вас хворе серце, або спробувати на велосипеді занадто довго (2+ години), не побудувавши спочатку витривалість.

Відпочиває і максимальне значення серцевого ритму вважаються скоріше побічним продуктом хорошою кардіо, а не безпосередньо навчалася. Якщо ваш велосипед також має спідометр, замість того, щоб збільшити частоту серцевих скорочень, спробуйте збільшити вашу швидкість або їзда на велосипеді тривалістю трохи кожен раз замість. Як ваше серце стає сильнішою, ви зможете швидше більше часу при тому ж серцевому ритмі.

+624
rkagerer 31 трав. 2016 р., 00:21:35

Кожна людина індивідуальна, але є простий спосіб оцінити ваші потреби особистого сну. Вам потрібен будильник, записна книжка і два тижні.

 1. Встановити будильник на той же час кожен день (включаючи неділі).

 2. Уникайте кофеїну і НПД.

 3. Щоранку записуйте приблизне годині ви лягли спати і вам ту годину ж заснув напередодні ввечері.

 4. Якщо будильник розбудив тебе, йди сьогодні спати на півгодини раніше, ніж учора.

 5. Настає день, коли ви прокидаєтеся трохи раніше, ніж годинник. Продовжити експеримент і лягти спати на півгодини раніше, ніж напередодні в усякому разі. Якщо ви прокидаєтеся одну годину раніше, ніж будильник, не зменшити півгодини перед сном більше.

 6. Настає день, в який ви помітили, що ви прокинулися принаймні, на одну годину раніше, ніж годинник за кілька днів підряд і кількість годин ви спали кожен з цих днів буде приблизно однаковим. Тобто кількість часу сну вам потрібно. Дозволяючи собі менше, ніж це означає, що низька якість життя. Намагаюся спати більше, ніж в середньому буде неможливо.

Для запису, я зробив досвід, коли мені було 15 років, і це було ~8h15min. Я повторив це на 42 рік і зараз це ~6h20min.

Не скоротити час сну. Можливо, ви, мабуть, виграти кілька годин, але протягом години Ви витратите наяву ви станете іншою людиною: той, який менш розумний, менш оптиміст, емоційно менш стійкі, більш схильні pesimistic думки, і багато іншого. Іди і стільки ж сну, скільки вам потрібно.

+523
Beckyb 19 лип. 2014 р., 09:15:44

Весляр-це відмінний інструмент для кардіотренувань, ви обов'язково повинні спробувати його.

Крім того, велотренажери іноді працює. Інтенсивність набагато нижче, і залежить від вашого стану. Якщо вам потрібен більш високий intensitivity? Навіть віджимання можна використовувати в якості кардіо вправи. Для мене гирі прекрасно працює, але мої п'ятки все в порядку.

Питання - яка мета intensitivity. Ви можете спробувати трохи різні вправи, і перевірити, чи не скривдив тебе? Це може бути, що велотренажері, у вас є доступ до відмінній позиції сидіти, і це 100% точно? Може бути, весляр дав право intensitivity? Ніхто не може сказати цього, але ви.

Що б ви не вибрали. Відпочинок-це найкраще лікування для п'яти, тому будьте мудрі, прислухайтеся до свого організму, і тренуватися з болем, принаймні, з вашими п'ятами.

+482
Ranjith T 11 серп. 2011 р., 09:07:56

Враховуючи, що ви не відчуваєте біль, ходити босоніж, високих арок слід зробити перехід на стиль взуття босоніж досить швидко (у порівнянні з ким-то лестити ноги). Босоніж робить арки вище, на ті, що лестять ноги. Ви не хочете, щоб негайно і повністю переключитися так, щоб ваші м'язи і сухожилля можуть пристосуватися до нових рухів, створені з наведеної п'яти на носок краплі.

Ваші вершники хвилі мають 12мм крапля і ви, можливо, п'ятки на носок з більш спокійно. Як ви переключаєтеся на Босоніж, ви будете зменшити свій крок і приземлитися на стопи. Вашій провідною ногою, по суті, землі безпосередньо відповідає вашим центром ваги. Це має зменшити кількість сили, струм, при прикладанні на коліна.

Щось в мінімалістському категорії (4мм-8мм падіння) - це хороший перший крок, щоб не перевантажити м'язи та сухожилля. Я фанат зеленого Брукса тиша (8мм) і Saucony Кинварра (4мм) для мінімалістської взуття. Нове покоління (3-ій) Kinvaras ось-ось вийде, так що ви можете бути в змозі знайти деякі другого покоління на оформлення Якщо ви проти витрачаючи купу грошей (62$в інтернеті, де я працюю.) Я б не став стрибати і бігати 15к в цих на перший постріл, але замість того, щоб поступово перейти на них протягом декількох тижнів.

Книга Народжений бігти-це захоплююче читання, що стосуються босоніж і багато говорить про загальну вигоди. Автор також обговорює свій перехід на босоногий стиль, які можуть бути корисні для вашої ситуації.

+400
user88008 12 жовт. 2017 р., 07:25:05

Ходьба з меншою вагою набагато легше, так ви тепер спалювати менше калорій на ту ж відстань. Це дійсно легше, і ви не отримуєте захекався більше, чи не так? (Гарні речі! Я хотів би звернути увагу), спробуйте збільшити швидкість і кут нахилу (наприклад, прогулянка за якісь пагорби або дії) або зміни навантажень (наприклад, біг або їзда на велосипеді, де ви можете збільшити інтенсивність майже нескінченно).

Якщо це тільки про схуднення я згоден з Ерік Кауфман у коментарях, силові тренування і дієта легше. Я завжди отримую дуже (непропорційно), зголодніли (інтенсивний) кардіо-і це займе багато часу. Але робити те, що вам сподобається, тому що інакше ви не будете дотримуватися його.

+389
Wasan Alzuhairi 123456789 7 січ. 2016 р., 19:17:05

Так, ви можете перетренуватися робити надмірна кількість вправ ще і кардіо. Перетренованість "- це фізичні, поведінкові та емоційні стан, який виникає коли обсяг і інтенсивність окремих вправ перевищує їх відновлення потенціалу". Ви можете отримати травму, і ви можете показати ознаки емоційних і поведінкових змін від перетренованості.

Всі люди різні, тому ні один-розмір-підходить-всі правила, але є загальні керівні принципи, щоб допомогти людям уникнути перетренованості під час кардіо: дивись попереднє питання, є емпіричне правило для визначення поточних цілей

"Занадто багато занадто швидко" - це загальна фраза, щоб описати, чому чоловік отримав травму. У прохолодному працює сайт описує етапи фізичної форми ви повинні бути в якості застереження, перш ніж намагатися їх ретельну підготовку програми (показана половина-марафон навчальних етапів):

Новачок- Для бігунів, які в даний час працюють 15 до 25 миль на тиждень і чекати, щоб запустити напівмарафон за 2 години.

Проміжний- Для бігунів, які на сьогоднішній день бігти від 25 до 50 миль на тиждень і плануєте пробігти напівмарафон за 1:45:00.

Додатково- Для бігунів, які в даний час працюють 40 до 60 миль на тиждень і плануєте пробігти напівмарафон за 1:30:00.

Низьким- Для бігунів, які в даний час працюють більше 60 миль на тиждень і плануєте пробігти напівмарафон за 1:20:00.

Кардіо-це все, що м'язи можна використовувати більш ефективно. Кажуть, що ви бігати 3 км в день, ваш організм отримує в рутину. Ваш тренують м'язи продовжують працювати, що відстань і, природно, ваша витривалість буде збільшуватися і працює, що відстань буде відчувати себе "легше" на вас. Ваш пульс не такий високий, як, коли ви почали тренуватися; ти тіло краще управляти кисню. Як ви натискаєте себе, збільшуючи свої милі, ви штовхаєте свою витривалість і збільшити з вами.

Так, буде більше кардіотренування роблять ваші легені і серце працювати більш ефективно.

В сторону: я знаю, що це не запитала, Але важливо відзначити, що зміна вашого режиму для більшості серцево змінить вашу м'язову композицію повільно скорочуються (довгі і тонкі) м'язів, які є більш ефективними для підвищення витривалості. Якщо ви хочете пристрелть ваші швидко скорочуються м'язи у тебе від підняття важких речей, ви повинні робити високоінтенсивна інтервальне тренування (ВИИТ) в поєднанні з силового тренування.

+386
Tetz 30 жовт. 2012 р., 10:36:53

Кофеїн також відомий для підвищення артеріального тиску, в поєднанні зі стресом від тренування може вплинути на ваш сон.

Це також може бути з певних цукру в гейнер що пити після тренування. Спробуйте видалити його і подивитися, якщо ви відчуваєте себе краще.

Єдиний спосіб Ваш буде дізнатися, що насправді впливає на ваш сон, щоб спробувати різні варіації для заходу протягом дня: як тільки аеробні тренування, а не анаеробні, час тренування, час і тип харчування і т. д.

+326
Ane4kaIv 2 бер. 2013 р., 10:24:02

Незалежно від їжі ви відчували себе комфортно їжі перед тренуванням. Вона повинна бути в основному прості вуглеводи і трохи білка, це корисно.

Коли ви спите тече кров від шлунка. Якщо ви прокидаєтеся досить рано, тоді ваш шлунок не буде готовий до процесу їжі, і ви знайдете його важко їсти тверду їжу. Тому що, в день гонки, ви повинні робити саме те, що ви робите під час тренування ви повинні підготуватися до цього.

Для мене, коли я прокидаюся вранці, я буду пити два повноцінних доповнення харчування напої. Що отримує мене 700 калорій легкою для засвоєння формі.

Ви хочете, щоб деякі вуглеводи, які легко засвоюються, тому що ви збираєтеся провести перші 90 хвилин на вуглеводи в крові і накопичується в печінці. Ви можете також стек як можна заздалегідь.

Ви також хочете нормально випити. Не занадто мало, не надто багато. Пити по спразі, як ваше тіло буде з'ясувати все інше.

+299
user110134 28 вер. 2015 р., 06:22:16

Я знайшов успіх з двома підходами:

 • Йога, на будь-який смак або послідовності вам подобається. Те, що я робив, було ходити на заняття кілька разів на тиждень протягом місяця, після займалася вдома вранці з переривчастим підприємств на групові заняття.
 • Тому Курц' вранці потягатись і розминатися серії, рекомендується для спортивних єдиноборств та загального стану здоров'я. Ви берете кілька хвилин, щоб повернути всі суглоби, а потім отримати ваш тариф серця вгору з п'яти хвилин (біг на місці, біг, бій з тінню і т. д.), то взагалі руки і ноги гойдалки, щоб ваші плечові і тазостегнові суглоби, мобілізовані протягом дня.
+231
Nick Daria 3 лип. 2015 р., 20:35:45

Хоча ми знаємо, що не мішень, на якій вага приходить, якщо хтось заробив 20 фунтів жиру і втратив 20 кілограмів жиру без збільшення м'язової маси або втрати, вони виглядають так само, як раніше? Це може піти на живіт, але з попки?

+200
Classified 4 вер. 2016 р., 21:07:08

Його головна особливість полягає в тому, що він вимірює ваш пульс і можете використовувати її для розрахунку спалених калорій за будь-яке тренування.

Це не так добре, як використовувати монітор серцевого ритму ремінь, тому що він вимірює на зап'ясті.

Крім того, це здається дуже хорошим фітнес-годинник.

+164
EyeScream 16 січ. 2018 р., 10:39:17

Я чоловік, мій зріст становить 5,6" і моя вага становить 78 кг. Я вже йду в тренажерний зал на 2 місяці (4 дні на тиждень) , я хочу змінити свою програму, що це краща програма для мене? Це важко для мене, щоб зробити це в поодинці, тому що я не можу дозволити собі заплатити будь-який тренер.

Що я зробив до сих пір :

Понеділок : груди
Вівторок : Спина
Четвер : Плечі
П'ятниця : Груди


До речі, у мене є жир на животі.

+118
Thoth 16 черв. 2015 р., 18:32:33

Ви можете знайти глибокий рівень відповідь на ваше запитання, вивчаючи Д. Т. Судзукі у книзі Дзен в японській культурі , і він йде ще глибше в його есе у дзен-буддизм і Психоаналіз (по Фромму, Сузукі, і Де Мартіно). Картина заповнена Ойген Herrigel в Дзен у мистецтві стрільби з лука. Думаю для себе на словах у відповідях, які пройшли навчання в США за багаторічною практикою. Ми повинні бути в змозі поставити концептуалізації частина наших умів в глибокий фон, коли настає криза-реакція попиту вгору. Чжуан цзи говорить про повністю реалізований людини з такими ж потребами на увазі

+87
Bob Phillips 8 бер. 2011 р., 04:23:58

Звучить, як ви тренуєтеся для чогось великого (як марафон?). Я б запропонував взяти монітор серцевого ритму, що дозволяє отримати діаграму даних, як компанія Garmin Forerunner 405 з. Це дуже легко відстежувати Ваші успіхи з гаджетом з capabality з GPS, особливо якщо ви робите кардіо (тобто біг, їзда на велосипеді), ви можете побачити, як ваш серцевий ритм підвищується на пагорбах.

Ваші значення ЧСС, природно, буде поліпшуватися, як ваші м'язи стають більш ефективними від вашої підготовки. Тренування з часом стане легше на серці, як він отримує навчання. Не впевнений, що ваша мета (тобто час? відстань?) але навчання вашого тіла, щоб звикнути до працює скажімо 20 км в день буде робити одне 5K гонки попруга! Так що ви можете тренуватися для чогось більшого, якщо ви хочете бути більш ефективним в чомусь коротше.

+68
ElefantPhace 21 лип. 2013 р., 16:48:04

Калорії проти калорій-це дуже перше, що вам дійсно потрібно відстежувати. Основна причина змушуючи вас зробити деякі домашні завдання так що ви можете побачити, наскільки близько Ваш баланс калорій є. Розумію, що калькулятори тільки ви на вірному шляху, і індивідуальних фізіологічних відрізнятися.

Можна тільки поліпшити те, що ви вимірюєте

 • Відстежити, скільки калорій ви їсте кожен день
 • Відслідковувати свою вагу тіла
 • Відстежувати ваші мірки (талія, груди, руки, ноги і т. д.)
 • Відслідковувати все, що ви їсте (закуски включені, не бреши собі)

Ваш TDEE (для злегка активного), ви опинитеся в необхідності ~2300 калорій в день, щоб підтримувати ваш поточний вагу тіла. Враховуючи, що ви не дуже важким, щоб почати, ви повинні прагнути до повільної втрати ваги. Якщо ви втратили аж 1-1.5 кг ти йдеш у правильному темпі. Прагнути до 0,5 кг / тиждень.

Ваша тренування володіє величезним серцево-судинної компонент в ньому, що добре. Однак, якщо ви хочете більш тверде тіло можна торгувати деякі з ваших серцево-судинної роботі для силових тренувань. Я не хотів відмовлятися від їзди на велосипеді або біг (як вам більше подобається), але, можливо, витратите лише 20 хвилин, а решту часу на підняття важких предметів. Ви можете в кінцевому підсумку набирає вагу, але втрата жиру і втрата жиру-це звичайно те, що люди після.

Дієтичні налаштування

Нарешті, є кілька змін в свій склад раціону, який може виявитися корисним:

 • Вам потрібно всього лише 1,8 г / кг маси тіла білка, тому для вас це буде близько 118 гр за день
 • Ви можете обміняти деякі з фруктів для високої джерелами клітковини вуглеводів, таких як вівсянка і кіноа.

Високий джерелами клітковини карбюратор продуктів з низькою щільністю, тому вони заповнюють ваш шлунок без упаковки в багато калорій. Що сприяє ситості, а також може допомогти при дотриманні дієти, тому що ви не відчуваєте себе зовсім обділеним.

Останній пункт полягає в тому, що це можливо, щоб опускатися дуже низько в калоріях. Принаймні в одному дослідженні спостерігалося статистично значуще населення, метаболізм сповільнилося до точки, де вони ледь схуд за протоколом вони тестували. Решта втратили вагу відповідно до калорій в/калорій з рівноваги. Повільний і стабільний втрата жиру завжди перемагає аварії дієти. Якщо ви вирізали занадто багато, вас можуть підірвати свій власний успіх.

+43
Helfit 27 жовт. 2010 р., 19:00:36

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil