Збільшення жиру прямо пропорційно кількості споживаних калорій за одне і те ж речовина, або не сходять.

Моя інтуїція підказує мені наступне:

Припустимо, що на верхній частині моєї звичайної дієти, я їм кекс і в результаті поїдання тістечка, що я поклав на 50г жиру. Тепер давайте припустимо, замість їжі один з цих кексів я з'їла дві замість.

Мені цього не випливає, що буде означати, що я буду ставити на 100г жиру, а не 50г. Це виглядає надто спрощено і, ймовірно, не так, як тіло працює, хоча мої друзі категорично стверджують, що це буде означати саме це.

Точно так само я вважаю, що я хотів набрати вагу від поїдання піци, якщо я з'їла один шматочок в день на моїй звичайній дієті, а не якщо я погуглила в свій час, і вживати все це в одну ніч. Знову ж таки я не можу захищати цю ідею, це просто інтуїція.

Моя інтуїція правильно? Якщо так, то чому, і які докази я можу показати моїм друзям, щоб довести свою справу?

+43
MinskLeo 20 бер. 2010 р., 18:42:32
28 відповідей

Мені 18, я підняття тягарів протягом приблизно місяця тепер - я зовсім новачок в цьому, так що я хотів би зробити все правильно, перш ніж потрапити в погані звички.

Коли я вперше почав тренуватися, я переживала набагато більше, м'язові болі, ніж я зараз.

Що таке м'язова біль?

Тепер, коли я відчуваю біль слабше, це означає, що я не працюю, як важко?

Тому що я відчуваю біль менше зараз, це означає ще, що я можу працювати ті ж м'язи раніше, ніж раніше?

А якщо ні, то який період відновлення я повинен давати м'язам?

+955
Mikel 03 февр. '09 в 4:24

Сьогодні я бігала (повільно) на ногах (300 маленьких кроків). Я дуже скоро втомився.
Я чула, що скакалка дає кращі результати, якщо робити на ногах (вправи литковий м'яз)!

Це ж вірно і теж?
Я повинен зупинитися, коли пальці втомлюються (навіть коли тіло не має)?

+925
Tim Fletcher 26 трав. 2014 р., 06:36:38
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Для мене тренування-це нормально. Але, як ви кажете, ви повинні спробувати наслідувати перешкод, рельєфу місцевості і умов, які ви збираєтеся знайти в гонці, стільки, скільки ви можете.

Також майте на увазі спортивного одягу. Спробуйте тренуватися з тією ж технікою, що ви збираєтеся носити в гонці.

Зробіть ваше найкраще і отримуйте задоволення!

+915
BitMage 25 жовт. 2017 р., 13:53:42

Відповідь на ваше перше питання: ні, наслідки залишаються тими ж. При добавці креатину, збільшує загальний вміст креатину (у тому числі фосфорильований креатин), таким чином, безпосередньо передбачає наявність більшої буфера енергії для регенерації АТФ з АДФ коли перший гідролізується під час м'язового скорочення. Це основні функції креатину і цей ефект зникає при переході на підтримуючу дозу (ви досягаєте насичений рівень креатину магазинах в м'язах, однак, немає ніяких підстав, ні доказів, щоб повірити в це вплив носить). Крім того, є деякі додаткові визначив механізм дії: посилення мітохондріального дихання, регуляція декількох протеїнкіназ, які важливі для синтезу м'язового білка регулювання (р38 Марк, ERK та акт), проліферацію і диференціювання супутникових клітин, зниження миостатина, і т. д. Знову ж, немає ніяких доказів, що ці ефекти стиратися. Крім того, він сприяє утриманню води в м'язових тканинах, що також може позитивно впливати на білковий синтез.

Щоб відповісти на ваше друге питання: це, ймовірно, означає, що ви є відповідачем на креатину. Особливо люди, які отримують низьку кількість креатину в їх природному дієти (з низьким вмістом [червоний] м'ясо) користі від нього.

+871
user3330821 10 трав. 2013 р., 06:51:55

1.Якщо я отримую невеликою штангою, як С70 від ізгоїв, я був би не проти займатися тільки наступні вправи? Станова Тяга, Нахилився Поспіль, Накладні Преси

Звичайно, вони використовували цей бар в останній CrossFit ігри для станової тяги за 400 фунтів. Я впевнений, що ти будеш в порядку. Я рекомендував би отримати повний розмір бар це допоможе вашому стабілізуючі м'язи працюють більше. Наскільки видах вправ (ігноруючи присідання і жим) у вас є основний склад, охоплені.

2.Може робити більше мертвих ліфтів акт замінити присідання?

Немає. Передні присідання насправді не є заміною для присідань, або. Купівля невеликий, простий стійки на Amazon рекомендується.

3.Можна віджимання замінити на жим?

До певного моменту, потім немає. Ви можете зробити підлогу прес (Жим з підлоги) або підібрати старі лавці з Craigslist або попискувати на Amazon (якщо ви дивитеся на 200 $ізгоїв штангою, то ви можете дозволити собі 30 $лавці).

4.Може хто-небудь говорити про свій досвід з ізгоїв С70? Я можу робити всі перераховані вище вправи з ним, хоча я просто про 6'0?

Ви будете розвивати менше панель управління, що означає, що коли ви використовуєте всю довжину бару ви не зможете рухатися так багато ваги. Це дійсно залежить від ваших довгострокових цілей.

5.Якщо нічого з перерахованого вище не схоже, що це дасть мені правильний повну тренування тіла, я повинен просто прагнути використовувати замість гир або гантелей?

Або, StartingStrength і Greyskull LP-все використовувати описані штангою рухів і всі вони хороші для початківців ліфтерів (зазвичай <1 року, послідовно піднімаючись). Особисто я б додав до очищає енергії для підтримки вибухової сили і отримати набір кілець для підтягування і провали.

+853
Chepelynka 4 лип. 2011 р., 13:41:40

Якою повинна бути правильна розтяжка виглядати? Як я повинен нагріти або охолодити для розтяжки тренування? І як довго вони повинні бути і які вправи повинні конкретно складається?

Я повинен тримати баланс між виконуваними м'язи чи немає ризику зламати його? Я маю на увазі, якщо я роблю нахили вперед я зобов'язаний зробити занадто відсталих?

Нарешті, я хотів би, щоб розтягнути трохи, як перерву під час моєї роботи, я можу зробити так? Як далеко може такий міні-сесії буде розібрана з повною?


Будь ласка, зверніть увагу :

Я не питаю про розтягнення частиною розминки перед деякими розтягування навчання як бодібілдинг наприклад.


Оновлення з приводу мого завдання:

Я хотів почати розтяжку для багатьох цілком певних причин. Перш за все, я почав мати деякі проблеми з суглобами, що робить тріск (у плеча та ноги) і я читав, що розтяжка, яка вимотує різні діапазони руху могли допомогти. По-друге, він прийшов до мене, було б здорово, щоб бути в змозі зробити розкол (який, в свою чергу, призведе до збільшення мій діапазон руху ногами, однак це не головна мета), деякі хардкор нахили вперед (як ті йоги, див.: 1 або 2 ) і сидячи позиції йоги ( наприклад, поза лотоса ).

+848
Carla Gillespie 7 лют. 2011 р., 13:19:00

Петля На стегні-це черга, щоб використовувати ваш фактичний згиначі стегна, щоб підняти ноги в розетку, а не перекосом тазу. Встаньте перед дзеркалом і підніміть одну ногу. Бачити таз і перехід на іншу сторону, щоб звільнити місце? Тепер тримайся за що-небудь руками, вичавлювати низький АБС (але не сідниць) і знову підніміть ноги, зосередившись на тому, сильної в що стоїть ноги й тримаючи таз стабільний. Це працює хіп-пас, а не провертаючи решті частини вашого тіла навколо, щоб приховати мерзенний рухливості кульшового суглоба. Ви повинні бути в змозі зробити це з руками в сторони, без вашого тазу рухається.

Ніяких коментарів з приводу фактичної ефективності вихідного матеріалу ви посилаєтесь, не мають ніякого знання про роботи цього автора.

+771
ASHOT II 28 груд. 2015 р., 21:07:18

Більшість досліджень показали час прийому їжі не має значення з точки зору ваги. В кінці дня звичайно - це просто питання, на калорії від конкретних макроелементів ви їсте.

В такому разі, його, ймовірно, краще вживати більшість продуктів харчування під час ви, як правило, активні, або відразу після тренування, тільки так ви отримаєте енергію з їжі. Причина, по якій ви втрачаєте вагу, тому що ви не досить їсть, це не має нічого спільного з тим, коли ви їсте.

Не турбуйтеся про час прийому їжі, просто переконайтеся, що ви достатньо їжі для які б цілі ви маєте на увазі ( худнути, набирати вагу). Постарайтеся запланувати деякі страви під час тренування ви або робити що-то щодо активний, оскільки він може дати вам заряд енергії.

Редагувати:

См

http://nutritionreviews.oxfordjournals.org/content/73/2/69 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19943985

Ідея про те, що підвищене харчування частоти сприяє помітної втрати калорій, що веде до додаткової втрати ваги був розвінчаний і ніколи не була доведена ніякими науковими дослідженнями. Будь ласка, не соромтеся коментувати дослідження, яке говорить інакше, однак, будь ласка, переконайтеся, що він має посилання.

+767
user172902 17 лип. 2018 р., 14:53:07

Питання: я-24-річний чоловік. 147 фунтів. 5' 11". 12-14% жиру. Я їм близько 3315 калорій в день. Я переїдання або недоїдання?

Контекст: раніше я була дуже худою близько 121 фунт. Я почав займатися спортом і є більше, і мій вага почала рости дуже різко. Я також помітив, що мій апетит зростає трохи швидше, ніж я очікував. За перші 2 місяці серйозних піднімаючись, здавалося, що мій апетит зростає з кожним тижнем я ставав все сильніше. Їжа, яка влаштовує мене минулого тижня зараз був недостатнім для цього тижня. Так, я, мабуть, працював мій шлях до їв багато їжі. Я надів близько 30 фунтів на перші 2 місяці. Моя родина стала свідком такого різкого збільшення апетиту і критикував мене за переїдання. Потім я взяв перерву від підйому, тому що я відновив школі, але апетит залишився той же. Я був зайнятий і не подобається готувати так багато їжі три рази на день їсть, тому я стала їсти два рази на день (сніданок і вечеря). Я спочатку був голодний, але мій організм звик до нього. Через кілька тижнів, я набрала назад один раз в день (обід), і знову, моє тіло звикли до нього. Отже, це підводить нас до цього. Я відновив піднімаючись з один раз в день їсть, а я стаю сильнішим і, на щастя, мій апетит не збільшується. Моя сім'я до цих пір думає, що я їм дуже багато.

Специфіка: Я думаю, що моє підняття вік близько 4 місяців, хоча я бавився з вагами більше року. Я тренуюся 3-4 рази в тиждень братан спліт: груди і трицепс / спину і біцепс / ноги / плечі. Ось деякі з моїх останніх цифр, щоб оцінити мої сили:

 • Сидячи гантелями плечі жим 45 кг 5х7
 • Підтягування (без сторонньої допомоги) 4х7
 • Станова тяга 155 кг 4х7
 • Плоский Жим гантелей 60 кг 4х7
 • Соуси (без сторонньої допомоги) 5х11

Я бігаю 3-4 рази/тиждень, 2.75 км/сеанс. Я намагаюся збільшити свою швидкість з кожної сесії. В даний час @ 7,5 хвилин/милю.

Моя їжа інфо:

 • Сніданок: 1 стакан соєвого молока
 • Обід: Немає
 • Обід: 1 чашка соєвого молока, 3.8 порцій брокколі, 4.1 порції цільнозернових макаронів, 2.9 порцій чорний горох, 7.8 порції вівсянки, 3.2 порцій арахіс

Загальна: 3315 калорій 537 г вуглеводів, 155 г білків, 84 г жирів, 107 г клітковини. 61% вуглеводів, 18% білків, 21% жирів Крім важкої атлетики та кардіо, я дуже сидячий спосіб життя і працює за столом весь день. Значить, я їм занадто багато або занадто мало?

Редагувати: Моя оцінка полягає в тому, що я отримую близько фунта кожні 2 тижні. Я не відстежувала свою вагу релігійно так, як я звик, тому я не можу сказати точно.

+760
linkyndy 10 січ. 2020 р., 19:43:55

Дві переваги робити віджимання зі своїх кісточок:

 1. Ви можете розширити свій діапазон руху, що в свою чергу ставить ще більше зосередитися на грудях.
 2. Вам уникнути непотрібного навантаження на зап'ястя.

З цих причин я волію робити віджимання таким чином. Хоча розширити свій діапазон руху-це не завжди добре. Якщо у вас є проблеми з плечем, наприклад, то ви могли б зробити більше шкоди, ніж користі. Так що я б робити те, що вважаєш правильним.

Інша справа, мати на увазі-це відстань між вашими руками. Тримати свої руки далеко один від одного будуть покласти більше навантаження на груди і плечі, тримаючи руки близько один до одного буде складніше на трицепс.

+734
shubhadeep banerjee 21 вер. 2017 р., 21:14:12

Кращі натяжні, які я знайшов для задньої ланцюга (дотик ваших пальців) - це динамічний натяжкою назвати гнучкість перекидання або половину зворотного валика. Це цікаво і справді змушує вас глибоко в стрейч. Ви зможете торкнутися пальцями ніг в найкоротші терміни. Ось відео стрейч в дії (інше відео тут).

Початкове положення:

enter image description here

Кінцеве положення:

enter image description here

+732
DR TEK 14 лют. 2017 р., 00:20:22

Якщо програма навчання говорить вам бігти, скажімо, 5 км в один день, які наслідки розлучення, які працюють? Є якійсь сірій зоні, де ви можете отримати такі ж/велику вигоду (скажімо, поділ виконання на 4 і 1 проти. 5 одну версту)? Дослідження показують, різниця буде великий.

Якщо ви знаходитесь тренувань і бігу в цей день знаходиться в 20 милях, справа в тому, щоб освоїтися з керуванням, що пробіг так що я б сказав, що поділ біг негативно позначатися на процесі навчання. Я думаю, там можуть бути деякі послаблення у нижніх поясах пробіг хоч?

+717
Jeff Springer 15 груд. 2014 р., 14:10:23

Якщо ви відчуваєте зниження міцності, коли ти робиш вправи на руки, потім зменшуються в розмірах може бути із-за втрати м'язів. Ви повинні взяти до відома, скільки білка ви споживаєте, нестача яких може призвести до м'язи не можуть повністю відновитися до наступного тренування. Це тут рекомендує 1.2-2 г білка на кг ваги для нарощування м'язової маси. Примітка: Якщо ви хочете підняти споживання білка то робіть це поступово.

З іншого боку, якщо ви силові рівні не знижуються, то втрати зайвого жиру з рук може бути ймовірною причиною зменшення розміру.

У ставленні до своєї мети, ні зменшення плями, жир зменшується по всьому тілу контингент звичайно на ваше споживання калорій.плями-зниження-міф

Сподіваюся, що це допомагає.

+717
nrofis 23 лют. 2010 р., 03:16:15

У мене був випадок здавлення ротатора плеча, і він отримав 85-90% краще з фізіо, але потім знайшла цю вправу в інтернеті, які, як видається, допоможе закінчити моє одужання:

enter image description here

Він дійсно відчуває, як він робить свою справу... але мені просто цікаво, які м'язи він насправді працює?

Я вважаю, що цілі навколо обертає манжети плеча?

+591
alex alexander 17 черв. 2019 р., 00:07:08

Я хочу тренувати станову тягу, і мені цікаво знати, скільки ваги я можу виграти, якщо я збільшив свій становий тязі, скажімо, 50 фунтів. Є література, що характеризує відносини між приріст сили і м'язової маси?

Я завзятий альпініст, тому у мене є стимул тримати низький моя вага. Просто так, без причини, хоча, я хочу тренувати станову тягу. Мені було цікаво, якщо це було практично, щоб спробувати збільшити свою тязі і залишатися в рамках цільового ваги. Хотів збільшити вагу, що я можу зробити в комплект тяга на 50 фунтів відповідають 5 фунтів м'язової маси? 2кг? Нижче 10 фунтів?

Я маю на увазі не тільки навчання на 1 ПМ (ви можете налаштувати, що з чисто неврологічних навчання), мене більше цікавить те, що не станеться, якщо я, скажімо, мій 8-10 повторень Станова тяга на 50 фунтів. Може бути, немає відповіді на це питання там. Можливо, дурне запитання. :)

Моя силове тренування фон: я фізично активний, але майже зовсім ненавчених deadlifter. Насправді, я історично знехтувати моєї нижньої частини тіла, і зосередився на підтягування, довгих тренувань, і деякі гантелі benchpresses за фігню.

Спасибі заздалегідь.

+552
Junaid Ur Rehman 4 лип. 2011 р., 03:25:32

При вивченні нових вправ, це гарна ідея, щоб дізнатися правильну форму", щоб зменшити можливість травм, підвищити ефективність і т. д. Це, як правило, рекомендується "бігати з правильною формою", "виконати жим з правильною формою", або "піднятися з правильною формою". Тим не менш, існує багато суперечливої інформації щодо того, що правильна форма насправді є для будь-якої вправи. Схоже, що у всіх є різні ідеї того, що правильна форма є насправді.

Таким чином, враховуючи, що є кілька способів зробити будь-яку вправу, як я можу переконатися в тому, що я роблю все найкращим чином, а не в обличчя Х улюблений, але неперевірених шлях? Є незалежний орган, який виконує наукову інформацію по цій темі?

+526
AiAr 16 груд. 2017 р., 06:47:25

Мені цікаво, як додати більше ваги гантелі.
Додавання додаткових пластин менше вага або менше пластинами з великою вагою?

З великих пластин діаметром зростає і так буде мінімальна відстань гантелей буде ваше тіло.
З більш накладки на ручки разом з центром ручка сама буде далі від тіла - наприклад. при розміщенні пластини на плечах при виконанні стійки присідань - і це може бути важче балансувати гантелі, а вага як добре подалі від центру.

Я вже купила прогумовані чавунні пластини, а не ті, бетону заповнений пластмасових плит, як відгуки на Amazon поскаржилися на загальний розмір останніх.

Чи я повинен турбуватися про це взагалі при покупці ваг для мої гантелі?

За запитом я намалював схему:

dumbbell distance

Уявіть собі це положення, гантелі на плече, коли роблю передньому сидінні навпочіпки, при огляді спереду. Коричнева лінія під гантелі нагадує плече, коричневий блок рукою. Пластини на плечі, ручка сама опускається за спиною.
Тільки з однієї тарілки руці ближче до плеча (червона лінія), це також впливає на кут ліктя. Однак рука далі від голови (синя лінія).
З трьох невеликих пластин рука знаходиться вище, але гантелі можна тримати ближче до голови.

+437
user3548683 15 трав. 2011 р., 17:41:27

У США, трав'яні добавки не регулюються, так що коротка відповідь-ні. Немає ніякої незалежної перевірки, так що ви повинні довіряти джерелу або нехай покупець буде пильний.

+413
curtis8523 15 лист. 2018 р., 04:24:44

Мені 15 і я дуже худа. Я близько 5 футів 8 дюймів заввишки, а моя вага становить близько 4 к. р. Я так слабкий. Які вправи треба робити і що я повинен з'їсти?

+392
Symyon 14 лют. 2017 р., 18:28:01

Добавки не може викликати ефект. Це неправильний тренувальний процес.

Вам потрібно відпочити і зменшити кількість тренувань. Ваш організм виснажений. Зменшити на 2 тренування в тиждень максимум . Кожна наступна тренування повинна проводитися в фазу суперкомпенсации, поки ви тренуєтеся в катаболічний режим зараз (тіло все ще відновлюється після останньому тренуванні і почати наступний). Крім того, як зазначив в іншу відповідь, стрес змушує ваше тіло виробляти більше кортизолу, і це змушує катаболічний процес ще більше.

Так: 1) зробити перерву. Відпочинок на 2 тижні. Тоді почніть з малого цикл: почати з 30-40% від вашого звичайного ваги і збільшуйте його протягом 2-3 тижнів до нормальних значень. 2) протягом цього малого циклу не більше 2-3 тренувань в тиждень. Ідея розділити тренування на різні дні для кожної частини тіла-це добре для спортсменів, а не для звичайної людини. Переконайтеся, що ваш відпочинок не менше 48 годин між тренуваннями. 3) під час перерви робити оздоровчі заходи: прогулянка (не дуже більше), спати по 10 годин, пити більше води, відрізати алкоголю (хоча б на час) і зниження жирної їжі і рафінованого цукру.

Основна ідея, як побудувати тренувальний процес: ваш організм повинен хотіти тренуватися. Якщо він піде у відставку, прислухайтеся до себе. Якщо ти втомився: спокою, поки ви відчуваєте, як навчання.

Удачі!

+367
Sharan Sailesh 7 лип. 2010 р., 15:40:23

Це цілком залежить від того, яка ваша мета? це розмір? це сила? Як передові ви?

Ви б краще тренування групи м'язів два рази в тиждень і розділити цей обсяг на дві частини, для кращого росту м'язів потрібно приблизно 40-90 повторень в м'язи протягом сесії Х2 тиждень. Ти кидаєшся в подвійному розмірі за один сеанс, і потім не треную ці м'язи ще 6 днів. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24714538 http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17326698 Як щодо ще велика груди вдень і легше в 2-3 дні?

На вершині, що, принаймні, для нетренованих випробовуваних, не було ніякої додаткової вигоди при додаванні вправ ізоляції після великої складовою рух. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23537028

Робимо нахил, падіння, квартира-це просто варіація на кут плечелопаточного зчленування, і т. д. З іншого боку, летить правильно повністю подовжити або вкоротити ваші грудні м'язи так, метаболічний стрес і пошкодження м'язів може бути досягнуто. Кращий спосіб імхо-робити постійний кабель летить з допомогою кабелів трохи нижче, ніж ваші плечі. Головним пріоритетом є, щоб спочатку зробити оптимальною для росту м'язів (2xweek, 40-90 повторень, 65%+1ПМ), перш ніж додавати дуже багато варіацій.

Удачі

+308
MILaura 5 трав. 2014 р., 10:21:37

Потовиділення-це природна реакція на вправу. Це побічний ефект від тривалості та/або інтенсивності, а також умови навколишнього середовища. Так що, якщо ви не хочете, щоб піт, спробувати щось низьке вплив. Але, якщо ви це зробите, ви ризикуєте не отримати реальну користь від ваших зусиль. Що стосується аспекту мотивації вашого запитання, спробуйте знайти партнера, який розділяє ті ж цілі. Потім, ви можете мотивувати один одного в ті дні, коли ви дійсно не хочете працювати. Насамперед, намагайтеся, щоб переконатися, що вам сподобається ваш час вправ.

+282
Ramdas Govind 15 вер. 2015 р., 19:49:25

Немає єдиної шкали, за якою ми можемо оцінювати і порівнювати наші рівні придатності.

Для початку, є тисяча різних способів бути у формі. Ви можете бути відмінним спринтер або марафонець, плавець, боксер, кікбоксер, скелелаз, дерево альпініст, альпініст, критий альпініст, важкоатлет, пауерліфтер, олімпійський атлет, і список йде далі і далі і далі, для кожного виду спорту ви можете собі уявити.

І справа тут полягає в тому, що люди, які виділяються на ці заходи, все в дуже хорошій формі, але зовсім по-різному. Олімпійський атлет можна качати величезний вага над головою, але не може пробігти кілька миль без зупинки/ходьба. Між тим, марафонець може бігти багато кілометрів без перерви, але навряд жим лежачи своєї ваги.

Це, очевидно, просто приклади з модерацією, але все одно досить буквальні.

Якщо б у нас був один тест для оцінки рівня фізичної підготовки, нам доведеться перевірити всі ці атрибути, який не є реалістичним варіантом.

Якщо ми не мали такого масштабу і випробувань, ми всі могли б пройти тест, і буквально знайти самі фігури людини на планеті. Він або вона буде з біса гарна на кожний вид спорту й активності. З іншого боку, ми також знаходимо принаймні у вигляді людини на планеті...

Редагувати: на основі вашого коментаря, і мій начальник, якщо вдуматися, це звучить, як ви шукаєте Оль фітнес-тест армії, яким ви тестували на короткостроковій перспективі, а також кілька вправ з власною вагою. У цьому випадку, там знову ні одного стандарту, так як різні робочі місця шукати різні якості. Так, наприклад, в армії могли б приділяти більше уваги серцево-судинних якостей, в той час як пожежна бригада може підкреслити силу.

Загуглив "фізична фітнес-тест" ви знайдете кілька варіантів, від різних установ. Одним з кращих результатів повинна бути армія ПФТ США, яка, ймовірно, найбільш широко використовуваним один.

Але знову ж таки, я вас попереджаю; це не випробування всіх аспектів вашої фізичної підготовки. Таке випробування було б набагато більше посилюється.

+231
vhcandido 29 груд. 2013 р., 01:02:03

Усунення диспропорції не те, що ви робите, працюючи найслабшою боку більше, ніж інший, як було запропоновано в іншу відповідь.

Розглянемо вашу ситуацію. У вас може бути сильніше лівій стороні біцепса, ніж справа. Однак, якщо ви повинні були зробити більше завитків на правій стороні, ви також підготовки правої сторони передпліччя і плеча. Ви також підготовки лівосторонньої основні м'язи, тому що вони будуть робити більше, врівноважуючим працювати, т. к. можна більше ваги (або роблю більше повторень) на правій стороні. Іншими словами, ви підміняєте один дисбаланс, для безліч нових.

Самий вірний спосіб, щоб збалансувати unequalities, просто навчаючи їх однаково.

Що стосується вашого біцепса прогресування тренування, важко сказати, не знаючи нічого про вашої тренування. Але знову ж таки, біцепса кучері-здійснення ізоляції. Ви, може бути, краще робити його в кінці тренування верхньої частини спини (який задіює біцепси велика) для доданої біцепс гіпертрофія.

+227
dylanporter22 11 лип. 2018 р., 18:53:34

Я підозрюю, що цей механізм робити при запаленнях, пов'язаних з надто тривалі розтягування стінок судин головного мозку? Я б сказав продовжувати пити і спробувати зрозуміти, коли, щоб вийти з сауни, до головного болю наводиться?

+213
ForceMajor 22 трав. 2012 р., 05:16:57

Я багато сальси і як і багато інші танці, ви повинні мати певні м'язи підсвідомо і майже постійно напружена так, що танцюрист не того, щоб пам'ятати, щоб 'флекс' весь час тримати поставу і т. д. Сподіваюся, деякі з вас зрозуміли, що я хилю.

Зберігаючи м'язи напруженими, я маю на увазі, пам'ятаючи, що м'язи використовувати, щоб виконати певні процедури, без того, щоб думати про це.

Моє питання, які вправи я можу зробити так, що моє серце завжди готова, коли мені це потрібно, не думати про це? Коли я роблю обертань і поворотів я часто забуваю напруженою моє серце. А адже ядро-це допоміжна м'яз, ніж тій, яка використовується для виконання дій дуже важко використовувати його.

+187
FlorisdG 30 черв. 2014 р., 16:46:00

Коротка передісторія: я досвідчений спортсмен, 30 років, 190lb/5'11; я граю у футбол і завжди дуже швидко 300м.

Останні пару місяців я займаюся кроссфитом. Я піднімаюсь у вазі добре, і я отримую хороші прогресії в Олімпійських підйомників (близько +45 фунтів кожні 2 місяця, я розумію, що це плато, але це було добре досі).

Оскільки я був добре, я вирішив дивитися відео пробка на поради для Олімпійських підйомників. Вони стосувалися коригування стопи, гомілковостопного, колінного позиціонування, щоб краще активувати задній ланцюга.


Я поставив ці налаштування на тест близько 2 тижнів тому під час станової тяги->передній присед->прогресія берпи. Я отримав дивовижний тренування і біль протягом дня-як ніби це був перший раз, коли я коли-небудь сиділи навпочіпки перед.


Тим не менш, близько 4 днів, ми зробили ще одну ногу інтенсивні тренування...і протягом декількох хвилин, я був не в змозі стояти, моя витісняючи так погано в задній тазової хохол куточок (там, де гумка в трусах сидить уздовж нижньої частини спини).

Я зрозуміла, що це з-за нового набору і болючість.


Це, як кажуть, сьогодні ми провели тренування кондиціонування, яка бере участь 400М працює. Під час першої розминки бігати, у мене були спазми в межах 100м.

Це тривало і погіршувався протягом тренування (яка бере участь гантелями двигуни і 400м траси.

Тільки 3 тижні тому, я був дроблення 400М працює в ~1:15, навіть при чергуванні з вагою Тренування. Тепер ... після всього робити ці вправи по-різному ... я переймоподібні і ледве може виконати будь-тренування з участю нижньої частини тіла.


Я намагаюся з'ясувати, як це виправити, так як це дуже тривожно йти з високим рівнем продуктивності, що відчуває, як внизу-базовий рівень продуктивності всього за два тижні.

Якщо це кровотоком проблема, ок, я можу купити легкі шорти; якщо це новий м'язовий набір-шаблон проблема, ок, це пройде, коли м'язи зміцніють, але якщо це якась інша проблема?

Це ненормальним?

+113
Pearl Hyatt 3 квіт. 2017 р., 05:54:38

Просто додати у відповідь Еріка дві найважливіші речі, які я шукаю в кросівки - я все біговій доріжці з-за неприємних питань шин і працюють на твердих поверхнях - це:

 • легка вага

 • демпфірування

Стабільність, як і взуття (носок/п'ята форм), і всі зайві речі дійсно не про що турбуватися, оскільки ви не різки, черевики не задирів, не зачепивши вибоїни, тощо. Тому останнім часом я купую одні кросівки, які я б ніколи не купив раніше, якби я був працює на відкритому повітрі, так як багато нових, особливо від Nike і Adidas мають практично ніякої підтримки щиколотки.

+33
UnwashedIntern 29 квіт. 2013 р., 00:03:47

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil