Коли нахиляючись уперед, щоб торкнутися пальців ніг, Чому погано, щоб підстрибнути?

Мій інструктор з йоги завжди запитує мене, не стрибати, намагаючись доторкнутися до пальців ноги. Я не можу статично зігнути і торкнутися пальців ніг, не згинаючи коліна. Так що я використовував, щоб підстрибнути вгору і вниз. Але він попросив мене не робити цього, але не було зрозуміло чому. Які думки?

+698
Andrew Ryan 29 лип. 2015 р., 08:24:53
35 відповідей

Ви не збільшення кількості волокон типу I з тренування на витривалість.

По суті, ваше тіло стає більш ефективним у різних способів.е (збільшення числа мітохондрій, збільшення доставки О2 в м'язовій, затримує настання молочної кислоти і т. д.)

Типи М'язових Волокон

Скелетні м'язові волокна можуть бути класифіковані на три типи:

 • Тип I: повільні окисні волокна
 • Тип IIA: швидкі окисні волокна
 • Ііх типу: швидких гліколітичних волокон

 • Тренування Опору: Типу Ііх --> ІІА
 • Тренування на витривалість: (кардіо або низький вага висока Респ) пристосування, перераховані нижче

 • Більшість м'язів містять суміш типів волокон, в результаті чого в ряді скорочувальна швидкість і опір втомі

 • Всі волокна в одному рухових одиниць одного типу

 • Відсоток генетики диктують особистості кожного

enter image description here


Навчання впливу на м'язи тип волокна

Аеробна (Витривалість) Вправи Такі як біг, плавання, їзда на велосипеді, призводить до збільшення:

 • М'язи капілярів
 • Кількість мітохондрій
 • Синтез міоглобіну
 • Підвищує витривалість, міцність і опірність втоми
 • Може конвертувати швидких гліколітичних волокон у швидкі окисні волокна

Опір Вправи (Анаеробні), Такі як підняття важких або ізометричні вправи, призводить до збільшення

 • Мітохондрії
 • Myofilaments
 • Запаси глікогену
 • Сполучної тканини
 • М'язова сила і розмір (гіпертрофія)
+963
I LOVE AFZAL 03 февр. '09 в 4:24

Що я можу зрозуміти з вашого питання, Що ви хочете бути розпатланим, і якщо це правильно, то я думаю, що ваш підхід неправильний.

Я назавжди є дефіцит калорій, так як я не бачу себе коли-небудь будучи щаслива з моїм тілом, поки я не искромсали (з'їсти близько 1500 ліцензій на день)

Вам потрібно отримати калорій для виконання повсякденної діяльності, не кажучи вже про силових тренуваннях. Моя порада буде

 1. не здавайтеся навчання.
 2. збільшення білка у вашому раціоні, а також хороших вуглеводів, таких як макарони з цілісної пшениці , солодкий картопля і сирі яйця.Не виключати зі свого раціону жири.Додати жирів з риби в свій раціон.
 3. почніть з легкого ваги і інтенсивних тренувань (менше часу , більше тренувань). Ви не зможете виконувати тренування високої інтенсивності відразу, але з часом, як витривалість розвивається , ви зможете .
 4. Моє особисте переконання полягає в тому, що для побудови гарної статури ці фактори, поряд з їх вагою: страви : 60% , форми : 15% , решта : 15 %, вправах : 10 %. Перервавши на будь-якої з них призведе до неповні результати.
+954
Ali AAti 7 вер. 2012 р., 18:40:04
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Є дві відповіді на це питання, можливо, три. Відповідь залежить від того 1) Скільки ви бігаєте в тиждень/місяць і 2) як важко вам працювати. Здоровий глузд каже, Ви повинні замінити своє взуття через кожні 400-500 кілометрів. Однак, якщо ви виконуєте тільки 10 миль на тиждень, це буде означати, що ваше взуття буде тривати рік. Сама піна починає руйнуватися і втрачати свою міцність з плином часу. В рік повинно бути нормально, але якщо запустити, скажімо, 100 миль на рік, я б не чекати 5 років, поки ви не заміните башмак. Я б, як мінімум, замінити пару взуття кожні два роки, якщо пробіг дуже низький.

Або ліберальної боку, якщо ви біжите дуже швидко, ви можете мати незвичайні моделі одягу. Я бачив багато людей, щоб замінити взуття після 300 км, якщо щотижневий пробіг становить близько 100 км у тиждень. Це, напевно, навряд чи для більшості людей, але все одно щось розглянути.

Таким чином, гарне правило великого пальця полягає в 400-500 км або 2 роки, що настане раніше.

+940
mandril420 23 трав. 2012 р., 15:11:47

Хоча я не впевнений, як сайт про харчування в цілому examine.com робить дивовижну роботу з додатками. Ретельні дослідження, чіткі пояснення і вони, схоже, всі вони покриті. Я хотів би перевірити це.

+930
teagen markwort 29 вер. 2011 р., 10:09:46

Термінологія, використовувана на Stronglifts.com Вікі запис на накладних друку, незмінно називає його "потиснути плечима в стелю". Що говорить про те, що це дійсно плечі, і зображення виглядає, як він приймає плеча вгору до шиї:

Images from the Stronglifts wiki
Знизавши пастки у верхній частині. Це створює простір між верхньою руки і спільних змінного струму для обертача тканин тумака. Не потиснувши ні простору здавлення.

Додаткові рекомендації:

Плечима вгорі. Знизуєш плечима до стелі зверху. При цьому спрацьовує трапецієподібних м'язів і запобігає травми плеча. Реп не вважається, якщо ви не закінчити його, знизуючи плечима. Притисніть штангу, поки лікті заблоковані. Потім продовжуйте натискати, піднімаючи свої плечі вгору. Ви зможете домогтися більш сильної позиції локауту, будувати більше пасток і уникнути здавлення ротатора плеча з верхній прес.

На основі їх вони, схоже, все плече піднімається, всі відразу, і вона проходить весь шлях вгору.

+924
Abdul qadir 11 трав. 2017 р., 12:31:13

Я відстежував моє споживання калорій і витрат протягом 18 місяців. Я підтримую свою вагу і стає сильнішою, що я припускаю, що означає збільшення м'язової маси і менше жиру. Однак моя втрата ваги (при візуальному огляді) не представляється близькі до моїми прогнозами. Тобто я повинен втратили набагато більше жиру, ніж я бачив.

Я припустив:

 1. Жиру-це 7500 ккал на кіло.
 2. Машини дають точного підрахунку спалених калорій.
 3. Їжа дає точний підрахунок калорій, що містяться вказано на упаковці.
 4. Я не включеними базальний рівень метаболізму, це фактично нуль на мою модель.

І ще я втрачаю набагато менше жиру, що я повинен бути. Я чогось не вистачає? Як мої передбачення так жахливо погано?

+905
user93927 26 квіт. 2015 р., 03:14:59

Моя схильність до деформації шиї значно знизилася після того, як я почав концентруватися на витрати мобільності.

Для мене це означало, що накладні пресів, нагорі сидить навпочіпки, однією рукою над головою актуальних в той час як в присяд, плюс—і це важливо—всі мобільності роботи, необхідні для підтримки цих вправ. Я підозрюю, що інші способи підвищення стабільності накладні витрати б теж допомогти, наприклад, турецького вікон, уривками, і вітряні млини.

+895
jroyce 29 бер. 2019 р., 01:51:53

Я новачок в бодібілдінгом ( почалося 4 місяці тому, тренування 4 рази на тиждень ).

З-за мого способу життя ( вибори ), мій раціон містить тільки випадкові порції білого м'яса і дуже мало червоного м'яса.

Споживання яєць обмежено із-за мого високого рівня холестерину ( Я брав низькі дози статинів, щоб допомогти контролювати цей стан ).

Думаючи, що моє тіло, можливо, буде потрібно більше протеїнів для м'язового зростання, ремонту і відновлення після фізичних навантажень ( я відчуваю себе дуже очманілий і зливають після кожної сесії ), я думав, я хотів би використовувати деякі сироваткового протеїну в якості засобу, щоб доповнити свій регулярний раціон, щоб забезпечити своє тіло додатковим протеїном.

Однак мій тренер говорить мені, що використання сироватковий протеїн буде негативно впливати на мій рівень холестерину і що я повинен використовувати замість амінокислоти.


Ось тоді мої питання:

1.) Можете використовувати сироватковий протеїн добавки негативно впливати на збільшення рівня холестерину в крові? Це відомий факт?

2.) Можна використовувати ВСАА, замість того щоб допомогти з м'язової тканини, росту і відновлення , не впливаючи на рівень холестерину в крові негативно?

3.) Як довго зазвичай приймають ВСАА та буде якихось серйозних несприятливих наслідків для здоров'я в довгостроковій перспективі від них?

Так як я зазвичай почати тренування пізніше в день після повноцінного робочого дня, я почну заняття в тренажерному залі вже втомленому стані стані,

4.) Може креатин допомогти з рівнями енергії? Як допомогти вам почати свої заняття в тренажерному залі з невеликий поштовх ( і, отже, подолання втоми від робочого дня )?

+867
Jorge Peregrina Ornelas 21 січ. 2016 р., 00:53:23

Всі ми знаємо, що споживання цукру повинно бути обмежено в цілому, але люди, здається, дивляться на високофруктозний кукурудзяний сироп, особливо погано. Чому це гірше, ніж сахарози? Кристалічна фруктоза? Інші підсолоджувачі, такі як стевія і аспартам?

+854
giraffedata 13 лип. 2010 р., 16:31:43

У мене була аналогічна проблема з перекладом. Мій правий біцепс був сильніший, ніж лівою, так що моя ліва широта зробив важку роботу в парі з моєї правої руки. Я досить новачок в тренажерному залі, але я тренувався з підтягування та віджимання протягом багатьох років. Я намагався робити деякі підтягування близько місяця тому, і, помітивши, наскільки сильніше моїй лівій широта була, ніж моє право.

Я ще на шляху до фіксації цього, але я поділюся, що я роблю.

Зняти деякий вага, значну суму. Мета 8 простих повторень, без ознак руйнування. Після того, як ви знайшли цей вагу, налаштуватися на виконання вправ.

Коли мова заходить про мою стратегії реп, я роблю повільно '1 з половиною торгових представників. Прагнучи побудувати розум м'язові зв'язку. Це дійсно допомогло мені отримати мої латів на тому ж рівні, мої підтягування і тяги Даунс почувати себе набагато краще, тому що тепер у мене є великий розум м'язові зв'язку. Наприклад, я налаштувати LAT витягає вниз і пройти через цей процес для кожного представника.

 • Потягніть вниз з акцентом на початок тягнути з м'язами спини, а не біцепси
 • Потримайте ізометричне, стискаючи обидві латів
 • Повільно зняти напругу в моїх латів, дозволяючи планку підняти до середини мого діапазону
 • Знову потягніть вниз, зосередившись на управлінні латів
 • Контролю виходу напруги за м'язами спини, щоб підняти нехай піднімають планку і кінець реп

+809
herzlied 10 квіт. 2012 р., 04:40:10

Їсти перед тренуванням добавки, які не є стимулятором (Магнум опусу на розум приходить).

Більшість предтренировочных препаратів розраховувати на те, щоб запобігати втомі ЦНС (що не дуже зрозумів тему). ЦНС втому заважала (різною мірою) за:

 • вуглеводи
 • амфетаміни
 • кофеїн

Я трохи побоювався "я випив чашку кави, перш ніж кілька тренувань, і вони не йдуть добре, так що кава перед тренуванням-це для мене погано". Це дуже анекдотично ти не контролював інших змінних.

Але якщо ви не хочете, щоб кофеїн, і ти досить розумний, щоб не використовувати амфетаміни, тоді ти залишаєшся з non-стимулятора речі.

Можливо, ви захочете спробувати щось з креатину і бета-аланіну. Бета-аланін, як правило, щоб дати людям поколювання по всій шкірі, що відчуває себе як стимулятор (а не так, що я в курсі). І креатин дійсно допомогло: можливо, саме документована безпечний улушитель подання там.

+795
Summer Tidwell 12 січ. 2014 р., 12:53:43

Прочитавши інші відповіді, я хотів би запропонувати кілька речей.

 1. Почнемо з велосипедом, навіть на стаціонарному. Звикнути до руху ноги. Це допомагає наростити м'язи і зміцнює коліна, перш ніж ви почнете приймати стукати на них по-справжньому. Якщо їзда на реальну роботу велосипеда на сидячих лізе. (Так само на спінінг велосипед, я вважаю, але більше задоволення на свіжому повітрі.
 2. Як тільки ви починаєте бігти, прислухайтеся до свого організму, як інші запропонували, але і спробувати попрацювати над собою працювати:ходити програма. Є багато підходів до цього. Це може бути біг 10 хвилин ходьби 1, після того, як ви краще на нього. Але почніть з бігу 1 хвилина ходьби, 1 хвилина, і повторіть за весь час, який ви відвели для бігу. Тоді як це стає все більш комфортно, перейдіть на дві хвилини бігу, хвилина ходьби.
 3. Якщо ви турбуєтеся про ваших суглобах, розглянемо, починаючи на біговій доріжці, так як вони роблять її набагато м'якше, пружний матеріал, а не асфальт або бетон.
+770
Miky 2 жовт. 2019 р., 06:49:34

Пліометричні вправи є спеціалізованими, високі методи тренувань використовується для розвитку спортивне харчування (сила і швидкість). Пліометричні навчання включає в себе високої інтенсивності, вибухові м'язові скорочення, які викликати рефлекс розтягування (стретчинг м'язи перш ніж вона скорочується так, що вона скорочується з більшою силою). В найчастіше пліометричні вправи включають хміль, стрибки і обмежує рухів. Один з популярних плиометрической вправа-це стрибки з коробки і відштовхнувшись від підлоги і на інший, більш високий ящик. Ці вправи як правило, збільшення швидкості та міцності і будувати електростанції.

Якщо ви поєднуєте заняття пліометричні при максимальній кардіо боку від нього з мінімальними тимчасовими і решта, ви можете досягти високої ємності легень. Невелике вікно решта з цих сесій дозволить збільшити ваш пульс і змусити ваше тіло, щоб пристосуватися до правильної моделі дихання (звичайно, зроблено з/ помірність і безпека на увазі). Пліометричні є обов'язковим у всіх спортивних тренувань. Футболісти відновлюється після операції на коліні брав участь у плиометрической, щоб повернутися у форму конкурсу. Пліометричні збільшить вашу продуктивність в будь-яких видів спорту, включаючи біг, якщо це зроблено правильно.

+768
casador 8 лип. 2019 р., 19:43:30

Є деякі комбінації вправ, які "автоматично" буде поліпшуватися на передній/задній дисбалансу в організмі?

Наскільки важлива форма для поліпшення передня/задня дисбаланс?

+738
Mayakai 7 серп. 2012 р., 13:53:45

Нарешті я зустрів когось, хто читає буде межі! L-тирозин в цілому добре для вашого благополуччя і порадив йому взяти або до, або під час виконання вправи. Це замінима амінокислота, яка може синтезуватися власного тіла, хоча її в надлишку буде тільки змусити вас платити більше.

Не забувайте, що вони є добавки, які в загальному сенсі не обов'язково, але добре мати для мало того, вони служать в свій раціон і прогресу.

Бета-аланін з іншого боку називається "насос" добавки в жаргоні. Це допоможе вам трохи більше, щоб досягти того, що один-більш-реп і допомагає вашим м'язам краще відновитися.

Перевірити Examine.com для отримання додаткових відомостей про цих добавок (бета-аланін вже на першій сторінці - значить він затребуваний там). Читати з добрим оком і не приймати будь-яке твердження на віру. Шукати ще по Академії Google і т. д.

Загалом, ви отримуєте тирозин більш ніж достатньо, якщо у вас є добре збалансовану дієту (не нацистської бодібілдинг дієта, але дієта спортсмена). Бета-аланін-це хотіли б мати, якщо ви можете собі дозволити. Це також дає хороший поколювання на обличчі і тілі, але, більше того, 3 чашки міцної кави або hyphy бруду (винахід Калі) має вистачити більш ніж достатньо для цілей тренування, якщо ви не заберете їх вже і не стійкі/нетерпимі до стимуляторів.

Моя порада, візьміть сироватковий ізолят в формі, і застосування креатину моногідрат від creapure формі мікронізованого. Це єдиний (крім бро-)scientificaly перевірені добавки, які допоможуть вам у досягненні будь-якої мети, коли справа доходить до побудови та підтримки м'язів і стати сильним.

+719
user2140108 5 лип. 2017 р., 05:25:37

Нещодавно я зробив своп мінімалістський взуття адаптації стопи працює. Я намагався змінюючи своє взуття протягом 4-6 годин, у той час, щоб почати на роботі, так як я ходжу цілий день на роботі. На цьому тижні було гірше, тому що я штовхнув себе занадто сильно, так як я був так хочеться. Коліна, гомілки, п'яти, все кричала на мене, щоб збити його. Я зробив крок назад у моєї звичайної тренажери більше часу, ніж мої мінімалістський взуття. Я поступово налаштовував себе на носіння мінімалістський взуття весь день, але знадобилося майже два місяці, щоб побудувати достатньо сил в ногах, щоб ручку ходити весь день без болю протягом дня. Мої гомілки все ще страшенно боляче до минулого тижня, коли я шукала пози для мінімалістського бігу і знайшов те, що називається "Ци біг". Вони відзначили, що злегка нахиліться вперед, з голови і хребта підняли дозволить розвантажити навантаження на гомілки. Мої ікри були трохи поболює до кінця дня, але нічого нестерпним. Мій висновок, що був просто експеримент, щоб побачити, якщо мої ноги відчувають себе краще це:

Мінімалістський взуття і гарна постава в поєднанні зробили величезну різницю в тому, як я відчуваю в кінці дня. Я йду принаймні 8 миль кожен день, і крім трохи achyness з допомогою моїх м'язів я біль безкоштовно. Мої ноги звикли відчувати, що вони зламали навпіл. Моя спина раніше хворіти від високих підборах тренерів. Колінах пульсувала біль від п'яти вражає весь день. Тільки не поспішайте отримати ваші ноги звикли робити більше роботи. Вони в труні більшу частину свого життя. Ваше тіло буде дякувати вас за це. Просто пам'ятайте, щоб бути терплячими з самими собою.

+702
Bil Gate Junior 7 лист. 2015 р., 11:53:13

Спробувати варто. Серйозно. Попросіть свого керівника регульованою робочий стіл або на високий стіл і регульований стілець, або бурової установки самостійно. Я працюю стоячи принаймні годину на день, поставивши свій ноутбук на книжкову шафу. Я теж намагаюся робити без комп'ютера робота (наприклад, читання газети, конференц-зв'язок тощо). стоячи.

Я сиджу зовсім небагато, і часто з неоптимальною пози, але буквально через кілька годин стояння в день, здається, протистояти цьому досить добре. Ваш пробіг може змінюватись, але для мене це добре працює.

+663
iTurki 21 січ. 2018 р., 11:47:32

Синтез білка і адаптація галузевого. Якщо ви тренуєте тільки ліву руку тільки що руки будуть рости.

Тренінг інших м'язів по частинах і не знижують потенціал зростання в самій м'язі, але може просто втома частина якщо вправа використовується більш однієї групи м'язів ( насправді йде справа для кожної вправи ).

Помилка полягає в тому, що ви можете ізолювати цільову м'яз. Це не правильно і насправді не шкідливо, але й корисно.

Немає показник/квота для нарощування м'язової маси. Це залежить від moltitude змінних і не може бути передбачене з легкістю.

+662
Jake Pearson 7 лип. 2012 р., 11:38:09

Мій тренер в коледжі навчила мене "нижче горла", де якщо у вас є які-небудь симптоми нижче горла, ви повинні тримати від тренувань. Будь-який біль у м'язах, біль у спині, здавленість в легенях, висипи та ін Якщо це дійсно так і тільки холодною головою я б взяла ці дві точки:

 • Не заражати інших людей. Народ збирається, що тренажерний зал буде поруч з вами, використовуючи ті ж шестерні, як ви, та не хочу бути хворим. Якщо ти заразний, залишитися вдома.
 • Деякі застуди тривати протягом декількох тижнів, так що це трохи смішно, аби не тренуватися, поки ви на 100%.

Я думаю, ви хочете знімати щось на зразок 70% від вашої попередньої навантаження. Досить того, що ви перебуваєте в ремонт, але не досить того, що ви надмірно завантажує ваш організм і викликає адаптації. Як ви відчуваєте себе краще, дросель назад туди, де ви були.

+654
sadoclaus 3 січ. 2018 р., 17:55:30

Ви будете робити менше; 5" діаметр буде досить важко зчеплення. Крім того, філії, як правило, не абсолютно плоский, так що це буде трохи поза балансу. Я вважаю підбираючи набір гімнаст кільцях висіти на гілці дерева.

З деякими кільцями, ви отримаєте декілька переваг:

Плюс, вони портативні і порівняно дешеві. За кілька років мого життя (жити в країні, що розвивається) у мене з деяких гімнаст кільця і гирі.

+617
Branislav Bane Kondic 24 трав. 2012 р., 08:36:00

Я жила в холодному місті протягом декількох років. Ні, я ходили на роботу кожен день, приблизно до 7-8 по місту близько 20-25 хвилин. Більшість разу, взимку температура буде нижче 0 ° С, іноді йде дощ і досить сильний вітер.

Є кілька речей, щоб прийняти до уваги:

 • Відрегулюйте швидкість, щоб те, що дозволяє відчувати себе свіжим, особливо, коли в дорозі на роботу (не хочу туди вичерпаний.)
 • Використовувати велосипед з передачами, вони спеціально корисні для гіпотетичного лізе ви знайдете на вашому шляху.
 • Ви, як правило, починають потіти до кінця їздити, так що це не рідкість, щоб приїхати до вашої роботи досить свіжа і потім почнете потіти після паркування велосипеда. Для цього, тримати рушник і чистий одяг на роботу, так що ви можете редагувати їх в разі необхідності.
 • Коли ми виходимо на вулицю ми схильні одягатися однорідно, намагаючись утримати всі частини тіла з тієї ж тканини. Однак, це не працює добре, коли ви їдете: ваші руки, ймовірно, вам досить багато свіжого повітря, в той час як пахви будуть досить теплими. Для цього, я пропоную:

  • носити вітрозахисний одяг для найбільш уразливих частин тіла: рукавички на руки, шарф на шию.
  • використання куртки, які легко відкрити і закрити. Я, як правило, починають відчувати себе досить добре і тепло, але після недовгих зусиль мені потрібно, щоб відкрити куртку, щоб впустити трохи повітря за деякими освіжаючим.

Коли на вулиці холодно, треба одягатися тепло, коли на велосипеді на роботу (так що я не змерзла; але, може бути, я потім більше); або я повинен злегка сукню (так що я, напевно, буду мерзнути, але і потіти менше)?

Я думаю, ви, як правило, одягаються крутіше ставку, тому що зусилля, які ви робите, але вам дійсно потрібно носити гарний піджак, щоб покласти його на момент завершення поїздки.

+589
Keith Brodie 20 лип. 2013 р., 14:05:56

Проблема з зупинкою, коли ти сердишся, ти не завжди знаєш, поки не стало надто пізно. Багато разів я займалася в повний контакт спаринг сесії, де один або обидва з нас закінчується кров на наших погонах. Як правило, ми повинні вивчити один одного, щоб з'ясувати, чия це кров. Очевидно, якщо б ми відчували, що ми зупинилися б раніше. Я впевнений, що це те ж саме з багатьох заходів: підняття тягарів, їзда на велосипеді, плавання, і так далі. Ви, напевно, на високий адреналін і вправи викликали ендорфіни впливають на твої почуття.

Як ви знаєте, коли припиняти тренування проста: ви закінчили заплановану роботу на день. Якщо ви підняття тягарів, ви повинні вибрати вправи і підібрати ваги і реп, що ви збираєтеся зробити, навіть перш ніж переступити поріг спортзалу. Якщо ви працюєте, їзда на велосипеді або плаванням, слід вибрати відстань. Якщо ви працюєте з тренером, він буде знати, якщо ви збираєтеся жорсткою, довіряти його думку. Дотримуватися плану, він буде тримати вас від дуже напруженої роботи і катувати себе, намагаючись що-то нерозумно. Якщо ви в кінцевому підсумку отримати біль потім відрегулюйте ваш план для наступного тренування.

Очевидне виключення до мого затвердженню вищою якщо ви відчуваєте біль під час вправи. У цьому випадку ви повинні завжди негайно припиніть. Перевірте вашу форму, перевірте свій темп, і перевірити ваш вагу. Переконайтеся, що все нормально і біль ти пішла, перш ніж почати знову.

+587
moccos 8 трав. 2013 р., 20:02:07

Мені вдалося зробити те, що я ніколи не вважав можливим для себе, і втратила близько 5 кг за один місяць. Я маю намір продовжити цю тенденцію, поки я не повернуся нижче 100кг. Мені вдалося це, гуляючи по ночах і їсть набагато менше.

Очевидно, що з втратою ваги, я помітив в'ялу шкіру в місцях (в основному про живіт), і я знаю, що я повинен почати думати про віджимання і присідання. Один чоловік мені говорив припустив, що мені потрібно, щоб збалансувати їх з роботи по моїй спині.

Так що вдома (не атракціони) вправи для тонізації? У мене є гантелі та штанги в домашніх умовах.

+575
John Malcom 23 трав. 2019 р., 18:47:12

Я шукаю спосіб, щоб отримати якийсь індикатор, що X минув час і вона повторювати. Наприклад, може бути, додаток для iPhone, яке відіграє особливу звучить кожні Х секунд, де Х може бути налаштований. Може, навіть години, які я можу налаштувати так, що кожні X секунд він вібрує (не хотілося б, щоб це зробити звук, так як я буду використовувати це в тренажерному залі), де X може бути налаштований.

Я хочу щось подібне, тому що я намагаюся побудувати свій власний процедури тренування, де я буду робити щось одне протягом 1 хвилини, потім ще одне, ще хвилину, потім ще одне, ще хвилину, потім відпочиньте 30 секунд і повторіть з, різні речі.

Одна річ, щоб відзначити, що якщо є пропозиція iPhone додаток, я хочу, щоб вона працювала з музикою.

+555
Vicky 15 груд. 2011 р., 11:07:49

Сьогодні, напевно, з-за наявності не дуже поживний обід, я зміг підняти помітно менше (наприклад, жиму на 55кг, а не 75 кг) вага і повторень, ніж зазвичай.

У такій ситуації, якщо ваші м'язи в той час поки немає достатньої кількості енергії, вони ще адаптуватися, щоб стати сильніше, так що в наступний раз ви були б в змозі підняти (напевно) більше, ніж "нормальний" розмір, або буде помітно м'язової адаптації не діяти, як ви не вдаряти їх обмежувати через брак енергії?

Звичайно, я знаю, що це не хороша ситуація для того, щоб потрапити в, але це насправді варто йти на повний раціон, якщо ваша мета просто набрати масу, і ви дійсно не хвилює зниження ваги повторень (на витривалість) діапазону, припускаючи, що ваш вечерю або те, що "добре" означає, що ви отримуєте необхідних калорій, білків і т. д. за день?

+554
Brianusco 24 вер. 2010 р., 09:41:25

Я відчуваю себе так, як ви, я найбільше хвилює фізична сторона йоги.

Я не спеціаліст, але мені сподобалася силова йога класи з Брайан Кесті, особливо 2-ї:

Інноваційна серія випад рухається забезпечує основну діяльність у цій тренуванні, яка підкреслює знаходити ваші особисті краю - максимальна позу йоги, яка раніше допускає правильного йогичного дихання. Кэст допоможе вам і в студії класу всього тіла режим, який допоможе зберегти гнучкість і еластичність при побудові сил та благополуччя. Характеристики, що включає в себе різні пози описані, так що ви можете додавати елементи, як ви стали більш майстерними.

+422
thohl 10 січ. 2012 р., 19:38:29

Слово "пагорб", як правило, розпливчасті, просто тому, що це залежить від природи, щоб створити ці пагорби, як правило. Як працює зовні, вони будуть несумісні з одного пагорба на інший. Згідно цієї статті, Пагорб може бути повторено на біговій доріжці в діапазоні 4-7%.

+359
Bizwiz 2 жовт. 2019 р., 23:25:56

Мені 77 років/молода я теж так 30/30/30, але 2 хвилин. І 1хв. Інше. Робота на груші в мій хвилинну перерву. Також робити кардіо 20 м/20 м вага/20 м стрейч-класу. Також роботу, мої біцепси і трицепси з більш важкими вагами. Погана частина моєї дієти жерти, як свиня і багато поту речі. Дні мої інші у вівторок.Четвер.та неділю. Зробив четверний обхід 7 місяців тому.

+357
jewelsjacobs 26 бер. 2017 р., 02:30:30

Я 60-річний чоловік. Я професійний інструктор з веслувального слалому на байдарках, і мені подобається змагатися в серфінгу каяк. Моя мета-зробити в такому ж гарному стані для тих видів спорту, як моє обмежений час дозволяє. Хоча я завжди була дуже активною, я не є і ніколи не були топ-конкурент/спортсмен.

Через спільних питань мені довелося припинити тренування важку вагу, але дитячою працею ще в мої здібності. Між травмою та операцією, я все ж повернувся в пристойний стан.

Я робив інтервали Табата з каяком від одного до трьох разів на тиждень. Хоча вони відчувають себе відмінно, і вони дають мені серйозні тренування-мій дитячий витривалості набагато краще, і я відчуваю, як моє латів зачіпаючи мої трицепси останнім часом ... я знаю, що біг буде навіть краще кардіо тренування.

Я знаю, що Табата не повинна бути повсякденною річчю. Проте, слід розглядати як окремі види тренування на абсолютно різні групи м'язів? Іншими словами, якщо я роблю свою каякінг табата тренування на М-Ж-Ф, а по одному або по два через день я роблю працює Табата, полягає в тому, що занадто багато навантаження на аеробну систему?

Або я повинен вважати Табата кожен день, як якщо б всі вони були однаковими, і тільки три рази в тиждень, незалежно від того, що я роблю? Чи, може, максимум на два Табата днів на тиждень для кожної групи м'язів?

+340
user64669 2 лют. 2016 р., 09:51:15

Вам обов'язково треба робити різких рухів суміш. Станова тяга, жим лежачи, плече преси (стоячи). Робимо плечі жим стоячи буде додати, що ви буде ваш основний технічний, роблячи цю вправу, яке працює ваші плечі, руки і всього ядра. Також ви можете робити підтягування та/або зігнути рядка для вашої спини. Якщо ви відчуваєте, що ваша верхня частина тіла зрівнявся з вашими ногами ви можете додати присідання в суміш.

Натисніть їх жорстких і важких для 5 сетів по 5 повторень. Ви можете додати трохи рухів ізоляції в створ руками варіацій різних біцепса кучері і розширення трицепсів.

Не забувайте харчуватися і приймати достатню інших, тому що ваше тіло буде потрібно при виконанні цього виду вправи, особливо в поєднанні з грою у футбол.

+286
Stickershock 19 жовт. 2013 р., 20:09:51

Якщо ви тренер дав вам ці добавки, що дає вам підстави бути скептиком (навіть підозріло) про своє знання тіла, його механізмів, а також дієта і харчування.

Давайте розглянемо кілька рекомендацій:

 • Вітамін З 3000 мг на добу - рекомендоване добове споживання вітаміну С становить близько 90 мг для дорослого чоловіка , але багато спортсмени можуть вимагати більш 100mg на день. (Ультра спортсменів на витривалість можуть вимагати стільки, скільки 500 мг в день - марафонці тощо). Оскільки вітамін С розчинний у воді, не більше, ніж те, що ваше тіло використовує мочилися назовні. І оскільки багато соки та продукти, в нашому раціоні містять вітамін C, ви можете отримувати більше, як 3500 мг в день. По суті всі тренер робить, дає тобі дорога сеча, і дійсно підкреслити ваші нирки, так як нирки повинні фільтрувати все це. Високі дози вітаміну C добавки були пов'язані з каменями в нирках і Клініка Майо рекомендує не більше 2000мг в якості верхньої межі. (http://www.health.harvard.edu/blog/high-dose-vitamin-c-linked-to-kidney-stones-in-men-201302055854, http://www.mayoclinic.org/drugs-supplements/vitamin-c/dosing/hrb-20060322)
 • Екстракт кориці - Додавання кориці екстракт було показано, щоб допомогти рівень цукру в крові у діабетиків, проте (як і вище) доза ваш тренер дає вам це абсурд. У "екстракт кориці покращує крові натще глюкози та глікозильованого гемоглобіну китайських пацієнтів з цукровим діабетом 2 типу., Лу Т1, Ше год, Ву Дж, у Чен, Чжу Джей, Чен Ю." випробуваним давали 360mg за добу в максимальній дозі. Припустимо, що екстракт кориці допомагає не-діабетиків, а також. Якщо це так, мала доза не може бути погано. Однак у 2000 мг на день-це погана новина - більшість екстрактів кориці кумарини (що дає сильний аромат), і кумарин, як було показано, надають негативний вплив на функції нирок і печінки.
 • Глютамін, ВСАА, аргінін, і окремі амінокислоти - Ваше тіло створює м'язи беручи протеїн (амінокислоти) і, використовуючи його, щоб допомогти супутниковим запобіжник клітин до м'язовим волокнам. Так вам потрібні всі амінокислоти, щоб м'язи, беручи одну або дві амінокислоти, або ВСАА буде робити практично нічого, щоб наростити м'язову масу, але, знову ж, і саме тому я критично трейнер, все це додаткові білки і амінокислоти доведеться бути відфільтровані по нирках. погано погано погано.
 • Полівітаміни - ті ж причини, що і вище (стрес нирок, непотрібні рівні/доз, ви, ймовірно, отримати більшість з вашого раціону так чи інакше...)

Підсумок: На жаль, не існує вимог, щоб бути тренером (більшість з них може просто заплатити $100, пройти тест, а потім розподілити все погано інформацію, яку вони хочуть, щоб люди, які будуть слухати). Це прикра частина бізнесу, але це реальність, як намагається бути гонка інструктор автомобіля після того, як 16-річний водійський тест.

Зрештою, якщо ви їсте хорошу дієту близько 60% вуглеводів, 20% білка, 20% жиру (і уникати транс-жирів, насичених жирів і т. д.) ваш раціон буде охоплювати всі ваші потреби в харчуванні. Якщо ви сидите весь день за винятком тренажерний зал, спробуйте додати ще кілька вправ в день (ходьба до або до роботи, підйом по сходах замість ліфта тощо).

+240
FyreStarre 25 лип. 2014 р., 22:55:32

В тренажерний зал коледжі мене вчили робити 10-12 повторень 70% від максимального ваги підйому. Тобто, якщо б я міг підняти 100 фунтів, я повинен життя 70 фунтів 10 до 12 повторень. Як тільки я починаю робити 14 повторень, тому що вага став "легше" я збільшу вага до 10 до 12 повторень-це те, що я можу робити без зайвої напруги. Було запропоновано, щоб один набір кожен день на тренування був , ймовірно, так добре, як подвійний набір без додаткових вплинути на додавання можливих травм. Хоча було заявлено, що вони не позитивні, так що, можливо, один день робите подвійний набір повторень та в інші дні робити один набір був, мабуть, оптимальним, поки вони не дізналися більше.

Я не знаю, якщо цей полк був призначений для збільшення маси тіла, однак худнути або залишатися у формі.

+231
jtoepfer 21 черв. 2012 р., 04:51:45

Якщо б я був вам я б використати більше фруктів і овочів, ви можете зробити свіжовичавлений сік. Я пам'ятаю фотки виклали місяць тому на моїй стіні facebook про Ironmanner (Залізний Triatloner), який зробив весь конкурс на 10 бананів.

+164
Manindra Gunnam 1 жовт. 2018 р., 06:16:13

Це така штука на ризик відбувається з будь-яким non-авторегулируемые програми (тобто будь-яка програма, яка використовує фіксовані відсотки від 1ПМ, а не РПЕ або Рір), і це дійсно відповідає програма, щоб вказати, що робити, якщо стажист не довели до кінця певну кількість підходів і повторень. Так що якщо програма не каже, що робити в цьому випадку, то я б сказав, що першою дією необхідно зв'язатися з автором програми і попросити їх, що робити.

Що сказав, якби раніше було все в порядку з програмою вага збільшується, але боровся моменту похила лава була введена, це велика підказка, що причина в тому, що вага обраний для ухилу були недоречні, або що ви просто не знайомі з цією конкретною ліфт звичайний жим лежачи. Так що моя рекомендація буде експериментально знайти вага, де можна зробити запропоноване кількість повторів і підходів на аналогічні зусилля до того, що ваші попередні жиму відчував, і просто продовжувати звідти. Це повинно бути легко, якщо програма встановлює початковий вага як частка від 1ПМ, а потім говорить вам, щоб додати певну суму за тренування, а можна просто замінити первісного розрахунку 1ПМ з експериментально підібрані ваги. Щоб визначити цей початковий вага просто візьміть вагу, який ви могли б цілком комфортно робити на 5 повторень, і збільшити вагу кожного набору, поки не потрапив у вагу, що цілком доречно. Тільки почни вважати свої набори зайва вага стає досить важким, щоб бути проблемою.

Ви повинні також розглянути, що ви можете випадково опинитися використання різних схиляються до того, що автор програми, призначені. Наприклад, я вважаю, що в 45° нахил, я підняти на 15% менше ваги, ніж на рівній лаві, на таку ж кількість повторень. Але якщо я сяду на крутіший нахил, то вага повинна йти вниз ще далі. Так що якщо ви знаходитесь на особливо крутому підйомі, потім зменшуючи кут буде хорошим коригування, а також.

+129
xyz abc123 13 лют. 2017 р., 18:29:30

Ви повинні записати: дату, час, які конкретно вправи ви робили, кількість повторів і підходів, які частини тіла ви зосереджені на, тривалості тренування, інтенсивності тренування, ваш настрій, ваші енергетичні рівні, як ви себе почували під час тренування, є плани, ваші цілі для наступного тренування, ваш вага, пульс і усе інше ви можете думати! Чим більше деталей, тим краще, тому що вона надає вам з більш складної картини при перегляді ваших минулих тренувань і прогрес!

+34
BugShotGG 5 жовт. 2012 р., 21:47:49

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil