Це шкідливо не носити спідню білизну під час роботи?

Ми повинні або не повинні носити спідню білизну під час тренування?

Хоча це може зводитися до особистих переваг. Але я дивлюся на це з точки зору здоров'я. Деякі кажуть, що це шкідливо не носити спідню білизну під час занять спортом або грати або працювати. Але я не зміг знайти яких-небудь конкретних даних дослідження про те ж.

Так що, поки є консенсус?

+688
aldyahsn 14 трав. 2015 р., 09:27:03
39 відповідей

Я чув, що тренування ваги знизити гнучкість людини з плином часу. Як зберегти гнучкість, в той час як стає сильнішим? Відповідь приймати до заняття йогою одночасно? Чи, може, є варіант без цього?

+970
Moe Elgozali 03 февр. '09 в 4:24

Лат випадаюче машина сидить під'їжджають машини.. якщо це ті ж рухи проти ту ж лінію тяжкості, то вона працює ті ж м'язи. Прогресивний overlead роботи з власною вагою теж.

Роблю 150+ нон-стоп легкий повторень будує стільки ж або більше м'язи як 1 жорсткий повторення, але це менш небезпечно для суглобів. Діапазон гіпертрофії-це просто дурний міф під собою ніякої наукової основи.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25530577

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24714538

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3404827/

https://journals.lww.com/nsca-jscr/Abstract/2017/03000/Skeletal_Muscle_Fatigability_and_Myosin_Heavy.4.aspx

https://www.strongerbyscience.com/hypertrophy-range-fact-fiction/

Я пропоную просто купити кільця і навчання речі, як болгарський підтягування або залізними хрестами і передній важіль рядків.

Але щоб відповісти на ваше запитання, найкращий гантелями Вправи для цільової лати пуловери, рядків і схилився над мухами.

+853
amcloud 24 жовт. 2013 р., 09:00:04
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо ви вирішили просто взяти першу половину програми p90x, і пакет його як запальничку програми... назвемо це p45x, і змусити людей робити це, вони все одно вам більше підходить.

Щодо вимоги "80% м'язової маси виходить з першого набору, і що повторні сети в основному зроблено, щоб покращити тон", це не повинно вплинути на ваше рішення. Марк Rippetoe говорить про це тоном:

Більшість програм, які стверджують, що поліпшити тонус м'язів реально нижче інтенсивності програми hypertropy і тільки помірно ефективний для поліпшення м'язового тонусу. Якщо "тон" - це мета, сила-це спосіб.

Так, якщо 80% м'язової маси придбаний з першого набору, то це внесе великий вклад у ваш тон. Ви не повинні думати про них як окремі речі.

+837
user320809 9 бер. 2011 р., 09:15:03

Кращий рада, яку я можу дати вам, що це нормально поплавати sidestroke, коли вам потрібно. Він явно не буде так швидко, як фристайл на час гонки, але диханню це величезна частина гонки, і це займе деякий роботу, щоб освоїти шаблон, який працює для вас.

Також під час тренування, може бути, спробувати одну з моїх улюблених вправ: 3 ударів, 10 ударів. Взяти три звичайні рукоятки ходів без дихання, потім зупинка на вашій стороні з вашої нижньої руки витягнуті над головою і ваші руки на вашій стороні, коли ви виконуєте 10 ударів. Зробіть кілька вдихів, поки ви не штовхається. Після 10 стусанів, взяти ще три удари, зупинка на іншій стороні, і ще десять ударів.

Ця вправа забезпечує дуже стійке дихання шаблон, який можна використовувати в якості основи, щоб побудувати. Як ви себе більш комфортно, ви можете зменшити кількість кіків (ака менш чисте дихання часу) до 8, потім 6 і т. д.

+834
Adeel Ahmed 6 лип. 2014 р., 07:38:30

Я теж стала жертвою такої ситуації та з подібною структурою тіла, як самого себе. Кілька речей, які будуть корисні в моєму випадку

  • завжди розігрітися перед бігом. Не просто пару хвилин прогріву, але хороший 10-15 хвилин прогріву. Ще краще, якщо ви можете зламати піт
  • контролювати вашу швидкість бігу. Не стрибати швидко пістолет. Якщо ви ще не зробили будь-яку вправу протягом десяти років, то робіть це повільно і прийняти той факт, що ти не хочеш стати Усейном Болтом в день
  • НЕ БІГАЙТЕ КОЖЕН ДЕНЬ. Це дуже важливо. Новачкам (особливо як у нас, хто почав тренуватися після довгого часу) думають, що вони, нарешті, почали працювати, тому робити його щодня. Якщо є то, що називається занадто осілий спосіб життя, тобто те, що називається занадто багато вправ. Створити якусь стійкість до нього, перш ніж робити кожен день.
  • Не впевнений, якщо ви знаходитесь на дієті, але намагаюся тримати вуглеводи на хорошому рівні. Вони допомагають у швидкому відновленні
  • Заключний, але дуже важливий, охолодити. Вона так само важлива, як розминка. Як ви зробили з ходу, приймати 4-5 хвилин легкої пробіжки/ходьби, щоб охолонути. Не варто відразу ж зупинятися. Крім того, розтягнути трохи.

Удачі!

+788
sabir ellahi 13 вер. 2010 р., 05:00:51

Я новачок у вагу вправи і не так багато знаю про різних аксесуарів в тренажерний зал, до того ж у мене є проблема в моїй Пиньки пальцем контролюючи м'язи, так що хочу уникнути більш жорсткі захоплення, я знайшов підйомний гак

в інтернеті, наскільки вони ефективні, вони знижують навантаження на м'язи передпліччя і там немає інших аксесуарів, щоб зменшити зусилля стиснення, але ще здатний сам біцепсів, або потиск плечима ?

+762
Delamont 19 лют. 2016 р., 13:26:40

Які плюси і мінуси лавки, які м'якше (тобто має більш cusions), чим жорсткіше поверхню?

+760
zechdc 17 груд. 2011 р., 03:19:59

Якщо ви живете недалеко від узбережжя, а потім висушеної чи свіжої риби може зробити вас досить далеко. Сушена тріска, наприклад, 80-85% білка і коштує близько 30$/кг, у більшості районів - швидше за все, набагато дешевше біля рибальства! Хоча це зажадає від вас зовсім небагато варити (або пити багато води, якщо сухі).

+753
lutik008 12 груд. 2014 р., 15:16:50

Для мене робота з "швейцарським м'ячем" (див., наприклад, вправу з м'ячем) і займатися йогою зробило мене більш обізнані про те, що відбувається в ядрі, коли я втрачаю пози. Я думаю, що усвідомлення є більш важливим для практики, ніж сила зі своєї основної сили-це, ймовірно, досить хороший.

При роботі на екрані, я намагаюся весь час тримати поставу хороше і рухатися хоча б кожні 30-40 хвилин, використовувати таймер або схожі.

+732
Cfossy2 20 груд. 2016 р., 13:51:19

За даними AskTheTrainer.com на їх огляд кардіо-тренажерів, мовляв... "ергометри сили насправді можуть отримати ваш тариф серця вгору швидше, ніж кардіотренажери ногою, бо руки ближче до серця, ніж ваші ноги". Вони також кажуть, що це не поширене тому що це нудно. Це єдиний недолік вони згадують.

Джерело - http://www.askthetrainer.com/best-cardio-machines.html - майже у нижній частині сторінки.

+649
Michael Diente 1 лют. 2018 р., 03:40:14

ЧСС сильно варіює, і може піти вгору або вниз з факторами навколишнього середовища, таких як тепло або холод, харчові продукти, що містять стимулятори, такі як кофеїн депресантів, таких як алкоголь, стоячи проти лежачи/сидячи і т. д.

Два способи, якими я зазвичай користуюся, щоб рекомендувати для використання імпульсного датчика фітнесу та/або перетренованості, взяти його щоранку, як тільки ви прокидаєтеся, і після тренувань, приймати його відразу після тренування і знову 3-5 хвилин.

Вранці чоловік повинен залишатися відносно тієї ж, або навіть падіння, як ваш фітнес поліпшується, і один після тренування повинна різко знизитися протягом декількох хвилин. Якщо ранок починається пульс йде вгору, або після тренування ціна залишається підвищеним, то у вас є кілька факторів, що впливають на швидкість. Це може бути зневоднення, втома, перетренованість, життя стрес, будь-яку кількість факторів.

Як приклад, мій ранковий пульс коливається між 45-55, і мій робочий пульс зазвичай падіння 40-50 ударів протягом 2 хвилин (в залежності від інтенсивності тренування). Як довго, як ви послідовні про те, коли ви берете його, і відслідковувати їх з плином часу, ця тенденція буде повідомляти вам, якщо щось може бути вимкнений.

Посилання:

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23477780

http://eurheartj.oxfordjournals.org/content/27/20/2387.full.pdf (обговорення проти зовнішніх і внутрішніх факторів)

http://www.sciences360.com/index.php/factors-that-affect-heart-rate-2-8360/

http://www.colorado.edu/eeb/courses/1230jbasey/abstracts/farah.html - дивлячись на захоплююче зображення піднятого пульсу

http://www.nature.com/jhh/journal/v16/n5/full/1001398a.html

+643
Greg Fishback 1 черв. 2014 р., 05:28:55

Я просто не 455lb мертва тяга, намагався отримати вниз до 405lb, які я зміг витягнути 5 раніше і не дуже. Як довго мені сидіти до повторний запуск попередній максимум (405lb по 5 повторень), а потім повторити на 455 підняти рівень? Це тиждень? або більше? чи менше?

+643
user257961 1 серп. 2017 р., 06:23:05

Коли ви дивитеся на будинок більше м'язової маси ви повинні запам'ятати основні правила гіпертрофії, що я відчуваю, іноді забувають що ще відбувається у вашій програмі тренування. Є 3 дуже важливі засади, що всі йдуть у напрямку нарощування м'язової маси:

Посилення Напруженості

З незаконним відповідь гіпертрофічній потрібно стимулювати м'язи як можна більше, а це означає, примус як багато зусилля через напругу, як це можливо з кожного повторення. Саме тому уповільнення темпу представника, будує м'язи ефективно, тому що це відразу збільшує стрес і напруження.

Причина це працює, тому що додатковий стрес і напруга, тим більше "треба" з м'язів, який прирівнює до зростання участі високий поріг рухових одиниць (HTMUs). Порушуючи ці мотоблоки-це найшвидший спосіб, щоб стимулювати більше м'язових волокон, що в кінцевому підсумку прирівнюється до глобальної розпад м'язової тканини і гіпертрофії.

Прогресивна Перевантаження

Прогресивна перевантаження-це ще один ключовий принцип прискорюючи темп гіпертрофії, яка означає, що протягом певного періоду часу ви ввести додатковий стрес більше вага, більше повторень або більше часу під напругою. Щось, що відповідає створити обстановку, в якій ваші м'язи ще ніколи не доводилося стикатися з таким рівнем стресу перед.

Планується Періодизація

Періодизація-це те, що я відчуваю, що більшість із співтовариства фітнес-центр не використовувати, який є, чому вони в кінцевому підсумку застоялося і не зумівши пробити повз нього. Недостатньо просто піти в тренажерний зал кожну тиждень і наполегливо тренуватися, необхідний методичний підхід, щоб уникнути плато від налаштування.

Наприклад, різні тренувальні обсяги та діапазони повторень буде незаконною іншу відповідь і навантаження на ЦНС (центральна нервова система), що означає, що, обертаючи щотижня ви можете уникнути плато. Як прямий результат цього ви в змозі продовжувати рости швидше, що робить вашу тренування більш продуктивною.

У кінцевому рахунку, безперервно створюючи гіпертрофія йде про розуміння науки за нарощування м'язової маси і знаючи як маніпулювати цими в позитивну сторону.

Зверніть увагу, що це чисто з навчальної точки зору і дієти не згадується, хоча це важлива і дуже велика тема.

Джерело: Ніл Хілл, і безліч досліджень з різних журналів.

+640
XAMPP Rocky 22 черв. 2011 р., 03:24:22

перший раз тут, але потрібна порада. Я 19-річний чоловік і фізичне випробування поліції приблизно 40 днів. Для цього випробування мені потрібно зробити 34 віджимання (надіюсь більше) на одному диханні, тепер я можу в даний час виштовхнути 22 комфортабельних. На моє запитання, яка процедура, я міг би використовувати, щоб поліпшити, щоб мати можливість комфортно дістатися якомога ближче до цього вимогу, як можна в цей час, і для мене спортзал-це не варіант із-за якої я живу і інші зобов'язання. Спасибі, хлопці

+639
Chris Skinner 7 лип. 2012 р., 23:58:39

Протягом багатьох років у мене були проблеми з рівновагою при ходьбі вгору. Мені потрібно дивитися по сходах і тримайтеся за поручні, щоб не оступитися.

Це дуже дратує мене, і я спробував вирішити цю проблему багато разів, просто відмовляється триматися за поручні і намагається йти в будь-якому разі на нормальній швидкості. Кожний раз, я в кінцевому підсумку робить більше, ніж необхідний крок, і я спотикаюся, і я мало не впав. Я не можу здатися, щоб покращитися.

Хто-небудь бачив подібні проблеми і у вас є які-небудь поради про те, як з цим боротися? Чи є якісь професійні, що я бачу, щоб допомогти мені позбутися цієї проблеми?

Я бачив невропатолога і мені сказали, що немає базових медична проблема, але мені не дали пораду, як це виправити.

У мене теж ніяких проблем їзда на велосипеді. Якщо я їжджу досить швидко, я навіть встиг відпустити кермо, хоча я не можу достовірно черзі таким чином. (Так, я явно масивніший, ніж більшість людей, і гірше баланс проблема, але якщо у мене вийде з велосипедом, невролог, напевно, правильно, що немає ніякої медичної причини, що лежать на сходах пішки.)

Дивно, якщо я візьму сходинок 2 х 2, у мене немає проблем. Ходьба на дуже високих сходів або нерегулярні камені (наприклад, схил "драбинкою") теж не проблема (я повільніше, ніж в середньому, але я не відчуваю необхідність триматися за щось). Це єдиний нормальний сходах, що я повинна займатися кожен день, які викликають запитання. Наскільки я можу судити, проблема розроблена багато років тому, коли я жив на 7-му поверсі в будівлі відсутній ліфт, і я отримав в звичку завжди приймає сходових східців 2 х 2, а також потягнути себе з допомогою рейки.

+631
ViridianHorizon 11 квіт. 2014 р., 07:37:18

Зміцнення і нарощування м'язів вимагає оптимально м'язи повинні бути розтягнуті проти опору потім за контрактом. Тоді чому це група округлити поперек,не варто його зміцнення хребта монтажників?

Думаю, гантелей боку Бенц, вони безпечні і добре для квадратна lumborum ,ніколи не чув, щоб хто-небудь постраждав з ними, то чому це погано вигин хребта вперед?

+610
aaronaskew 23 серп. 2017 р., 11:45:41

Я біг в мінімалістському взуття для близько 4 місяців, поступово дістатися до 40-80 км в місяць. Максимальна відстань у мене досі тікають складає 12 кілометрів.

Я хочу, щоб запустити напівмарафон в 5 тижнів і мені цікаво, якщо це гарна ідея, щоб запустити його на мій мінімалістський взуття. Коли я штовхав мого максимальна відстань, звикаючи до босоніж я часто потрібно зробити крок назад і дати собі відпочинок, щоб полегшити біль від "босоніж" м'язи. Оскільки половину марафонської дистанції буде моя максимальна дистанція поки що, я боюся, якщо я міг би отримати травму в процесі.

З іншого боку, я зробив всі мої бігають за останні пару місяців в ці туфлі і я звик до цього почуття. Хотілося б налаштування, щоб бути схожим на моє навчання стільки, скільки можливо. Будь ласка, порадьте.

+557
gzayavip 8 бер. 2014 р., 13:54:59

А черепаха заморозити це, як я розумію, брейк-данс рухатися, де ви тримаєте паралельно землі зі своїм тілом вага йде на лікті. Рис:

http://www.globalbodyweighttraining.com/wp-content/uploads/Turtle-Freeze-Kevin-Newcre-Sanchez.jpg

Хіба це не по суті павич йога поза?:

enter image description here

У брейкдансера, в рис, трохи нерівні, але схоже, що вони ще по суті те ж саме?

+546
jfcalvo 29 квіт. 2012 р., 16:16:46

Я намагаюся виправити мої переднього нахилу тазу (апп), який є результатом поганої постави в положенні сидячи. / тривалому сидінні. Тому що наше тіло адаптується до посади, в якому ми фіксуємо наші м'язи, і один період, протягом якого ми звикли тримати наші м'язи в деякій фіксованій позиції протягом тривалого періоду часу-це сон (за умови, принаймні годину або два, тому що люди рухаються у сні), я хотів переконатися, що я звертаюся до сплячої позі.

Довгий час я спав на моєму боці, але нещодавно я побачив відео , припускаючи, що спати на спині корисно для виправлення АПТ. Згідно з відео, коли в цьому положенні, важливо поставити подушки під коліна, щоб дозволити тазу заду нахилу, який позбавить від відчуття сухості в попереку у зв'язку з розширенням поперекового відділу хребта. Це розширення герметичність / без подушки під коліна-це результат укорочення клубово-поперекового м'яза, яка скорочується у людей з APT.

Я в замішанні, тому що якщо клубово-поперекова скорочується, тоді, щоб поправити отриманий АПТ, ми не хочемо розтягувати клубово-поперекового м'яза і згиначі стегна, як показано тут (і до 30 секунд перед початком посиланням)? А оскільки спати з подушкою під колінами викликає вкорочення клубово-поперекового, це буде посилювати нахилу?

+525
Victor Gomes 8 бер. 2018 р., 01:38:41

Раніше у мене пів року тому проблем з моєю хватки, і я почав тренувати руки, щоб збільшити свою силу в моїй руці.

Деякі вправи я додав На мій день руку, щоб збільшити силу хвата -

сидячи, долонями вниз-штанга-зап'ястя-згортуваність 4 комплекти 25

зворотний штангою-скручування 3 підходи по 15

Я використовую рукавички, щоб отримати краще зчеплення, так що вагу не зісковзувати. Я вважаю, що рукавички дуже гарні для підтягування.

Рукавички я використовую :

enter image description here

+524
syedmeesamali 4 лист. 2018 р., 16:16:45

Ти вже прийняв відповідь, але я все одно буду приходити. Якщо ви виконайте пошук у Google за наступними ключовими словами "конкуруючих сигналу аеробіка" ви повинні знайти цікаві статті.

В резюме, деякі дослідження показують, що аеробні та силові тренування відправляє конкуруючих тіла сигнали. Практично, це означає, що ви, мабуть, не може оптимально розвиватися сила і аеробна в той же час. Зосередитися на одному, підтримувати інших. Потім перемикач, якщо ви хочете збільшити нетренованого навички.

Після прочитання цього, я повернувся до "класичної" періодизації тренінгу після тренінгу "кроссфіт в бік" протягом 2 років. Час покаже, якщо я правий :)

+495
zoladp 31 лип. 2016 р., 03:13:56

Вага ви можете втратити, змінивши свій раціон, набагато, набагато більше, ніж можна втрачати вагу за рахунок спалювання калорій, біг або фізичні вправи. Вправа відмінно підходить для тримати ваші м'язи в змозі, але не схуднути.

Я робив велику частину свого життя. В останні роки я був не в змозі піднімати тяжкості або бігати, як я зробив, але я можу втратити тридцяти до сорока фунтів, при необхідності, змінивши свій раціон протягом п'яти місяців. Тримати його протягом багатьох років було питання будівництва і, використовуючи навички приготування їжі, незважаючи на вимоги життя в моєму часі.

+475
Bob D M 29 груд. 2018 р., 21:37:39

Тримати секундомір в руці, натиснути на нього в той момент, коли ви починаєте біг, зупинка на фініші, а потім додати 0,2-0,25 С, щоб імітувати реакцію як в реальний старт. Якщо вам незручно бігати з секундоміром у руці, то є хтось ще раз, почніть терміни НВП перша нога вдаряється об землю, і в кінці додати близько 0,6 сек.

Це єдина ефективна стратегія вартість для тих, хто "просто цікаво". Існують також лазерні ворота, силою чутливих пускових блоків і т. д., але кожен коштував сотні доларів.

+461
MuffinTheKid 12 вер. 2016 р., 10:06:01

Ви згодні з насінням льону, так як він є повноцінним білком. Це не як високий джерело білка, як яловичина, так як він приходить у 19 грам білка на 100 грам (яловичина 26, курка 30).

Здоровий глузд підказує нам, що протеїн-це білок, що стосується тіла, і значною мірою це правда. Завод білка виробляє багато (але не всі) ті ж ефекти в організмі, як м'ясний білок, з багатьма з тих же результатів (вимивання кальцію з кісток і т. д.).

Однак, що ж необхідно брати до уваги те, що відбувається в організмі з тим, що йдуть в комплекті з білком, такі як волокна, здорового/нездорового жиру, солі, і нові предмети, такі як гетероциклічні аміни (HCA) і поліциклічні ароматичні вуглеводні (ПАУ), які Національний інститут здоров'я США в даний час в список товарів "розумно очікується, буде канцероген для людини". (Інформаційний бюлетень з смаженого м'яса)

В даному дослідженні короткий приходить до такого ж висновку, у тому, що білок реагує таким же чином в організмі незалежно від джерела, але те, що приходить разом з нею викликає різні тіла відповіді.

Це дослідження з коротким проведено два випробування холестеролу в плазмі крові у жінок, при заміні соєвого білка, і в обох випадках, холестерину в плазмі крові був нижче на рослинній основі дієти, припускаючи, що жири, які надходять разом з м'ясом білки надають згубний вплив на організм.

В Гарвардської школи громадської охорони здоров'я має досить хорошу рецензію на білок, а також.

Підводячи підсумок, якщо ви їсте насіння льону, ви можете не отримати стільки ж білка, як ви б від м'ясної їжі, але він може мати інші переваги, що м'яса не буде, особливо якщо ви вже не споживати тваринні білки в інший раз. Мені не вдалося знайти дослідження, в якому порівняв реакції організму на джерело білка після тренування зокрема.

+458
user1236325 21 вер. 2016 р., 05:58:07

Після тренування ви збільшуєте метаболічні попит на тілі. Тобто, за рахунок руйнування м'язів під час силового тренування, ви посилаєте сигнал про те, що вони повинні адаптуватися і зміцніти. Вони роблять це шляхом збільшення анаболізму; вода переходить в м'язи, щоб створити більш ефективні хімічні процеси, амінокислоти слідувати, відходи видаляються. Всі ці процеси управляються приплив крові; у будь-який час у вас стрес на організм, чи то психологічне чи фізичне тіло намагається адаптуватися. Для того, щоб робити, що повинно збільшити приплив крові.

Я біжу одну годину без перерви щодня. Я за навчання? Ви також можете знайти мій відповідь на це питання intresesting, як вона ставиться до вашого питання.

Крім того, як говорить Дейв в коментарі, одна з причин-це підвищена симпатична диска. Такий ефект не тривалий, але у нього є свої частини. Я хотів би закликати вас, щоб прочитати про "варіабельності серцевого ритму". Є багато хороших досліджень на цю тему. В основному, це залежить від співвідношення між парасимпатичної і симпатичної диски.

Під час тренування ви збільшуєте симпатичної диск; тіло переходить до боротьби або втечі режимі. Протягом цього часу він не може відновити. Тобто, тіло залишається в стані катаболізму. І пульс вище. Чим швидше ви відновити свій парасимпатичної диск, тим швидше організм може почати відновлюватися, міцність збільшується, а пульс може впасти назад предтренировочний значення. Одним добре відомим способом відновити співвідношення, роблячи холодний-вниз. Їжі теж допомагає. Але від того, що я бачив літератури, найкращий спосіб на сьогоднішній день є занурення в холодну воду. Є навіть дослідження, які показують, що просто ваше обличчя промивають холодною водою протягом декількох хвилин відновлює варіабельності серцевого ритму і тим самим прискорює відновлення.

+427
Romulus Parthian 5 січ. 2010 р., 13:59:54

Це здорово почути, що ви насолоджуєтеся тренуванням опору.

Замість вправ, які ви перерахували, я рекомендую жими і жими. У Aasgaard компанії "стартової сили" відео може допомогти вам почати.

Розглянемо вправи тричі на тиждень (кожні 48-72 години), чергуючи прес Жим лежачи на послідовних тренувань, за три сети з п'яти повторень у кожному ("3х5").

Як тільки уповільнює прогрес чи ви пропустили повторень в послідовних наборах, перейдіть на п'ять сетів з трьох повторень кожного ("5х3"). Якщо ви жінка, то подумайте про перехід, як тільки 3х5 отримує "жорсткий", перш ніж ви почнете відсутня повторень.

На першій тренування, роботу з порожньою бар (20 кг або менше, якщо потрібно) вага, який можна безпечно і з хорошими формами для 3х5.

Будьте впевнені, щоб з'їсти калорійний надлишок і особливо багато білка (1 г білка на кілограм загальної ваги тіла в день) і висипатися/відпочивати.

+333
sunny rajpal 8 лип. 2014 р., 16:09:14

Я впевнений, що ми всі знайомі з біль, яка виходить від нової форми фізичних вправ, що впливає м'язи, які не були надмірно підкреслював (або принаймні не довго).

Наприклад, я нещодавно перейшов з "нормальних" кросівки для мінімалізму туфлі, і хоча я завжди використовував стопи-перший крок, і я радикально скоротити довжина 3 траси, я зробив так як купувати їх (не більше 10 хвилин) мої ікри напевно на хворе сторона.

Якщо можливо, я б дуже сильно волів, щоб тримати мою кожен день верхню частину тіла і графіком виконання, так що деякі ефективні способи, щоб усунути або хоча б зменшити біль?

+288
zhulj 19 січ. 2011 р., 03:37:16

Ти набрала близько 18 кілограмів за 14 тижнів, або близько 1,5 фунтів на тиждень, що є розумною швидкості, при якому набирати вагу під час "підйому", тим більше, що ви були (і залишаються) досить під-ваги для вашого зростання.

Я не рекомендую намагатися втрачати жир ще. Розглянемо продовжує нарощувати сили і ваги, поки ви не зможете продовжувати додавати вагу, щоб ваші вправи під час кожної наступної тренування без скорочення загального обсягу (тобто кількістю підходів і повторень), або поки ваш вага не досягне 190 фунтів або так, якою б не відбувається спочатку.

Це складно, але не неможливо, щоб наростити м'язову масу, втрачаючи жир. Як правило, тіло має або одночасне збільшення або одночасне чисте скорочення в обох. Ми використовуємо силові тренування для косих анаболічних/катаболічних процесів, шляхи побудови та підтримки м'язів.

В якості ремарки: якщо ви дійсно "важку", то п'ять тренувань в тиждень занадто багато. Вашій тіло потрібно час, щоб відновитися і адаптуватися до стресів, які застосовуються до нього у тренажерному залі.

+267
Jimoh Oyindamola 2 жовт. 2018 р., 00:09:31

Це зворотна сила-піраміда навчання тренування. Хоча це, здається, досить низьке число повторень, він використовується для стимулювання м'язів для збільшення їх обсягу.

Я б не радив, хоча наїзд такого роду повторень. Травми розгул, коли ви завантажите на ці ваги.

Більш підходящої міцності і нарощування обсягу рутинних б 10-8-6 або навіть 8-6-4 повторень, кожен з збільшенням ваги.

+239
ToX 82 20 груд. 2014 р., 23:48:01

Те, що ви робите насправді час обмежений Eatting. Це часто плутають з періодичне голодування. Різниця важлива.

Я займаюся час обмежений Eatting на кілька місяців. Я доїсти близько 7 годин вечора, а я працюю близько 10 годин ранку, після кави. Я їм мій перший прийом їжі опівдні. Отже, я працюю на порожній шлунок. Однак, я так само сильна. Я був повністю вражений, коли я вперше спробував це. Я хотів би закликати вас, щоб спробувати його також.

Я вирішив спробувати такий підхід, після прослуховування таких людей, як Пітер Аттиа, Джейсон Фунг, і доктор Сатчідананда Панда. Я не хочу прикидатися, що розумію біохімії, але ось моя найкраща спроба узагальнення їх інформації. Якщо тренування вранці перед їжею, то ви знаходитеся частково в кетоз. Перевага роботи в кетоз є те, що ви спалювати жир під час тренування. Ви не можете спалювати жир якщо у вас є їжа у вашому шлунку. Це біохімічно неможливим.

Це був величезний стрибок у невідоме, коли я перший раз спробував позайматися перед першим прийомом їжі. Я не можу сказати, що це буде працювати для вас, але це безперечно варто спробувати.

+200
Gawwa 28 лют. 2018 р., 08:52:53

Я завжди використовував платну , щоб відслідковувати мої маршрути, але нещодавно я натрапив на додаток під назвою кардіо-тренажер (від WorkSmart лабораторій), і схоже, це відбувається майже те ж саме. Обидва додатки використовують GPS для відстеження ваших заходів на свіжому повітрі, що дозволить вам поділитися своїми тренуваннями з вашої Facebook/Twitter послідовників і з іншими користувачами, як інтегрувати свої плейлисти і т. д. чи Є якісь плюси/мінуси використання одного над іншим?

+194
Buddaah 28 лют. 2015 р., 19:51:47

Протеїнові коктейлі будуть найбільш ефективними, коли ваші м'язи знаходяться в жалюгідному стані. Таким чином, ви повинні пити його після тренування.

До тренування, вважають їжа/напої щось, що дає вам більше енергії в тренажерному залі, такі як фрукти і/або жменю горіхів. Додатково можна їсти перед тренуванням добавки там, але я б краще радив вам дивитися на харчування, а не добавки, коли це можливо.

+147
Dude Lebowski 10 січ. 2011 р., 03:23:37

Я відвідала один курс ФТ Лауттасаари , де вони сказали, що це загальна проблема з хлопцями та рекомендував палицю/бар тренування, щоб поліпшити гнучкість і діапазон руху. Це необхідно для безпечного навчання для технічних маневрів, таких як поштовху. Я хочу почути Вашу думку з цього приводу, я думаю, що жорсткість може бути в разі серйозної вади і все силова тренування буде зроблено так, що воно не гірше. Мої цілі, щоб отримати таку гнучкість, що я можу спокійно тренуватися основних гирьовий рухів і грати в теніс без шкоди для потужності (і до цих пір має діапазон руху). Я зробив невелике відео, що показує, як погано незламність-це тут.

Які м'язи і які рухи робити, мені потрібно вирішити проблему негнучкості руками прямо за спиною?

enter image description here

Можливо, Пов'язаних З

  1. Хрест протягувати руку за спиною, як його поліпшити?
+136
Fermi paradox 24 вер. 2019 р., 03:54:44

Нічого, що ви сказали, свідчить про те, що у вас нерівні плечі або м'язи спини.

Хоча я фанат гантелей, я не бачу це рішення, тому що це має потенціал, щоб дошкуляти проблеми, дозволяючи ваші руки, щоб рухатися вільніше. Що ви повинні працювати на вашій формі. Знайти дзеркало для практики і вправи в передній частині і стежити за собою. Запишіть собі, робіть нотатки на те, як він відчуває, і постійно працюємо зі зворотним зв'язком ви отримуєте з цих джерел.

+127
Birkopfff 9 бер. 2016 р., 19:01:36

Враховуючи, що ви початківець бігун, швидше за все, ви не будете працювати так важко, що вам потрібна додаткова енергія перед тренуванням. Так що ви повинні бути в змозі бігати без сніданку.

Для нарощування витривалості, немає ніякого реального способу, щоб " пік " цього процесу, тому що ваше тіло буде потрібно час, щоб адаптуватися і пре напролом вашого тіла, швидше за все, вбити. Замість цього, ви повинні зосередитися на навчальній програмі, яка весело, легко тримати і ти не отримаєш травму. Таким чином, Ви зможете повільно, але вірно будував свою форму і зробити довгострокові зміни у вашому способі життя. Також важливо відзначити, що калорій ви будете спалювати в перші кілька місяців є незначними, але з плином часу ви будете прогресувати і збільшити частоту тренування і інтенсивність. Ось справжня мета: отримання достатньо підходить для корисна вправа. Улов, потрібно дотримуватися вправи досить довго, щоб дістатися до цього рівня підготовленості.

Тому замість того, щоб працювати нон-стоп без якої-небудь структури, я рекомендую вам спробувати C25K або якщо у вас є смартфон Адідас в додаток. Вони обидва пропонують навчальні програми для абсолютних новачків без витривалості, але якщо ви строго стежте за програмою, ви повинні бути в змозі бігти без зупинки за 5к протягом 10 тижнів. Важливо відзначити, що ви не повинні бути запущені як можна швидше, але замість того, щоб "втекти" зі швидкістю, що ви все ще в змозі тримати розмову. Ви будете здивовані, як уповільнити цей темп може бути, але його, мабуть, єдиним найбільш ефективним способом запобігання травм.

Що стосується гнучкості, я дуже вокал про розтяжці є неоднозначним, але в блозі я знайшов нещодавно називається дослідження говорить не морочитися з розтяжкою перед виконанням згадує, що більш важливо, ніж протягувати або не було:

перемикання попереднього виконання розтягування підпрограм (бігунів, які зазвичай тягнуться зупиняючись і ті, хто не розтягуються, починають розтягуватися перед запуском).

Так що якщо ви ніколи не розтягується, починають включати це у свій попереднє працювати звичайної це погана ідея. Замість цього, якщо ви відчуваєте, що у вас є обмежений діапазон руху, розтягуються регулярно і в більш функціональному стилі, такі як йога замість того, щоб зосередитися на довільний набір м'язів.

Удачи з початок і бути впевненим, щоб повернутися, якщо у вас виникли питання, як ви прогрес!

+126
oromo great 11 груд. 2015 р., 12:59:17

Яка різниця? Я дивлюся на варіанти струсити і деякі з них містять сироватковий ізолят, деякі з них містять сироватковий концентрат і деяке інше.

+125
andrew aboy 27 жовт. 2019 р., 23:39:52

Я планую отримати еліптичні (крос) тренер. Після деяких досліджень я виявив деякі рекомендації про те, як вибрати один з докладною інформацією про різних характеристик і моделей.

Я знайшов два різних типів машин; з магнітним опором та інші з опором ременів. Магнітні дорожче, і він повинен бути тихіше і більше рівнів опору.

Подруга розповідала, що магнітні краще для колін і суглобів в цілому, однак, я не міг знайти нічого, щоб підтримати це. У кого-небудь є досвід з обома типами і можуть надати інформацію про що краще з точки зору фізичного впливу і чому ?

+113
L Latting 27 черв. 2013 р., 05:19:07

Т-Нація є статті про метаболічних пошкоджень на своєму сайті, показано тут:

http://www.t-nation.com/diet-fat-loss/truth-about-metabolic-damage

Коротше кажучи, він в основному розповідає, як ваш прогрес втрата ваги може зупинитися, якщо ви робите якісь крайні речі. Тим не менш, це змушує мене замислитися про мій власний прогрес. Я вже другий тиждень 5/3/1 і намагається з усіх сил змушувати себе так складно, як я можу з тренування кожен день(я роблю кардіо кожен день та після кожної сесії)і я боюся, що я піддався на те, що в статті, якщо я вже не.

Я знаю, що автор технічно не продавати що-небудь, і це добре робить, але все одно, це змушує мене відчувати себе трохи страху mongered. Наприклад, він розповідає про те, як якщо ви потрапляєте в один з етапів вам знадобиться 2-3 місяці, щоб повернутися на правильний шлях і це не є добре. Я хочу схуднути якомога швидше, і я абсолютно присвячена введенню в роботу, щоб робити це, але я повинен дійсно дати в цій статті багато думав?

+66
Chris Allen 17 квіт. 2015 р., 00:18:04

Інтенсивна біль свідчить про травму. Найбільший ризик для людей, які повертаються після тривалої перерви зазвичай (в порядку зменшення ймовірності):

  • Відновлення системи не готові до роботи
  • М'язи рве з-за занадто велике навантаження
  • Рабдоміоліз

Після настільки тривалої перерви, і сила пішла. У чому ви знову початківці ... хоча через м'язової пам'яті, ви можете дістатися туди, де ви зупинилися набагато раніше, ніж у перший раз вам знадобилося, щоб дістатися туди.

Якщо ви не травмували себе, я повторив би початкових тренувань до тих пір, поки болючість в період між сесіями стихає. Після того, як хворобливість добереться до прийнятного рівня, ви можете почати знову зростає.

+22
Shauket 21 груд. 2016 р., 11:19:34

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil