Наскільки треба розтягнути, коли займаєшся йогою?

Що таке типовий поріг для того, наскільки далеко ми повинні розтягнути, скажімо, робити нахил вперед? Існують різні рівні дискомфорту—і я знаю, що ніхто не повинен розтягуватися до точки болю, але коли треба зупинити розтяжки? Як далеко треба штовхати себе, коли робиш деякі пози йоги?

+674
reader 23 лют. 2010 р., 15:05:05
31 відповідей

Людина з вищою жиру може і не бути в змозі кинути більш потужний удар. Пробивати дуже женуть техніку, і менше людини з кращою технікою зможе вдарити сильніше/швидше, ніж хто-то з меншою технікою.

Однак, якщо ми припустимо, що дві людини мають однакову техніку, людина з вищою жиру може бути трохи більш руйнівними удар тільки з-за зайвої ваги рухається з рукою. Руки, як правило, близько 5% від загальної маси тіла, тому у вашому прикладі (40 кг різниці) буде близько 2 кг прямі додаткової маси на важіль, який, в свою чергу, прийняти удар трохи більш ефективним. (Сила = маса X прискорення)

Де це може зробити велику різницю в отриманні удари, що великі масовані противники будуть злегка розширте вплив, і є ще жир між точкою дії і підповерхневих структур.

Головне за повідомлення кому-то "зробити" вагу " за удар більше техніки адреси і типу пуншу, ніж нічого. Джеб, наприклад, обумовлені, головним чином, м'язи рук і плечей і не (зазвичай) завдає великої шкоди. Хрест (зворотний удар в бойових мистецтвах) починається з посадки ноги, крутні моменти через ноги і стегна, входить в зачеплення з м'язів тулуба, і жене всіх, що силу через точку впливу. Ось що зазвичай мається на увазі під "вам своєю вагою", а не просто застосування більш масовим.

+991
Daak 03 февр. '09 в 4:24

Природно, все має одну домінуючу руку над іншим. Дивно, якщо ви правша, ви схильні робити більшість завдань цією рукою. Однак небажаний результат іноді може бути саме те, що ви відчуваєте, зброї, які неоднорідні за міцністю і зовнішнім виглядом.

Гарна новина полягає в тому, що є кілька способів, щоб навіть їх. Будьте терплячі, оскільки вони не будуть навіть на ніч.


Кювет гантелі

Гантелі є відмінним будівельником маси. Це може бути вірно, що вони відмінно підходять для побудови сили на рухах. Однак вони є частою причиною нерівномірного зброї.

Гантелі дозволяють ваші сильні руки, щоб захопити рух і ви можете навіть не усвідомлюють цього. Перейдіть на гантелі для всіх ваших біцепсів і трицепсів, вправи, що дозволяють кожній руці повинні бути розроблені більш рівномірно. Наприклад, замість штангою кучері і трицепсів пресів - зробити гантелі кучері і гантелі преси.


Робота Кожною Рукою Окремо

Спираючись на попередній рада, не все робити вправи зі штангою, але це не означає, що ваші руки працюють рівномірно. Вправи, як машина проповідник кучері і трицепс pushdowns не використовувати штангу, але досі працюють обидві руки одночасно, що означає, що одна рука може домінувати. Для цих вправ, ви повинні працювати кожною рукою окремо, щоб переконатися, що одна рука не роблячи більше роботи.


Слабкіше Рука Перша

При роботі руки окремо, важливо почати з більш слабкою рукою перший. Таким чином, ви знаєте, коли зупинитися з більш сильною рукою, так що ви робите однакову роботу з кожної руки. Вся суть роботи руки окремо, щоб переконатися, що ви отримаєте рівну відпрацьовувати кожною рукою. Якщо вам робити більше з вашої сильної руки потрібні.


Працюють Однаково Кожній Руці

Це, напевно, найважливіший рада. Деякі люди намагаються робити додаткові набори з більш слабкою рукою або робити більше вага і більше повторень. Це не гарна ідея. Ви повинні використовувати ті ж ваги при тих же повторень і одних і тих самих наборів, інакше ви можете в кінцевому підсумку за підготовку одній стороні і при підготовці інших. Виберіть вагу, що ваша слабка рука може обробляти за обрану кількість повторень і робити ту ж вагу з сильною рукою теж. З плином часу, вони будуть навіть.


Використовуйте Вашу Слабку Руку Більше

Це може здатися дивним, але спробуйте використовувати вашу слабшу руку для повсякденної діяльності. Відкривати двері, нести продукти, пити воду, їсти і т. д. з вашої слабкою рукою. Це допоможе вам стати більш комфортно, використовуючи свої слабкі руки і з часом допоможуть вам стати більш комфортно, використовуючи його в тренажерному залі, які дозволять поліпшити ваші нервово-м'язової ефективності.


Джерела

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16972050
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15335243
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12436270
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17241104


+979
Random Citizen 22 квіт. 2017 р., 03:50:10

Це питання дуже широкий, навіть занадто широкий.

Дуже багато залежить від того, скільки ви тренуєтеся і врешті-решт, тільки ви можете реально оцінити, як ви відчуваєте, вичерпані, і чи повинні ви вправи.

Це нормально бігати в деяких м'язах, насправді це гарна річ, щоб зробити, як він допомагає вам в кровотік. Поки фізично не так боляче, що він заподіює вам біль, то я не бачу, чому ви не зможете запустити.

+944
Stijn Geukens 21 груд. 2012 р., 21:17:33

Схоже, у вас є жорсткі підколінні сухожилля. Це симптом. Відсутність сили в м'язах і є швидше за все причиною. Важка частина є з'ясування того, які м'язи слабкі.

Я думаю, що вашій основній та/або стегна та/або сідниці є слабкими та що ви повинні зміцнювати всі ці.

Я б порадив робити дошки і Румунська станова тяга (РЛД).

У RLDs повинно бути зроблено повільно і з легким вагою. Таким чином, вправа також працює як "розтягування". Ви могли б почати з порожньої бар або навіть додаткове світло бар. Ви повинні збільшувати вагу з часом, але повільно. Ключ, щоб стати сильніше, більш повний діапазон руху.

Цікавий експеримент, який ви можете виконувати це:

 1. Встати і спробувати торкнутися пальцями ніг. Виміряйте скільки см у вас від досягнення цієї мети.

 2. Повторіть рух, поки загальнозміцнюючі і стискаючи сідниці, як божевільний, і переміряти.

Я просто зробив це, і миттєво набрала близько 5 див.

Це (сподіваюся) працює з моменту активації сідниці і АБС для кріплення, в результаті підколінні сухожилля, щоб розслабитися. Нервова система виявляє, що ваші сідниці і ABS знаходяться на найважливішій задачі захисту хребта і вирішує послати стегна на настільки необхідний відпочинок. А тепер уявіть, як розслаблені ваші жижки, якщо б ваш прес і сідниці не були такі нероби. Як і більшість людей, ви, ймовірно, проводите більшу частину свого дня сидячи. Поки ви сидите ледачі виродки справді спить.

Продовжую своє задоволення (?) аналогія: не тільки прес і сідниці стають слабкими від цього мало працюють, Вони теж стають дійсно погано на отримання замовлень з головного мозку. Коли вони пізніше попросили зробити якусь роботу вони дивляться на мене з порожнім лицем і не розумію, про що ви говорите. Це називається погане управління двигуном. Поганий мотор управління сідниці іноді називають "глют амнезія" :-). Рішення для цього напружуємо сідниці і АБС багато разів протягом дня.

З історії вище це звучить як підколінні сухожилля працюють весь час, і тому повинен бути сильним, вірно? Не обов'язково. Якщо вони лише попросили зробити легку роботу, і не дають спокою, вони можуть бути слабкими: підколінні сухожилля - міцність і гнучкість

До речі. Я помітив, що ви з Німеччини. Ви повинні дійсно перевірити працює Патріка Meinartбыл, коли справа доходить до мобільності. Я дійсно вражений з небагатьох відео, які він випускав на YouTube з англійськими субтитрами. Цей містить кілька цікавих прикладів, що показують, як мобільність і потужність контролюється нервовою системою.

Посилання

Міфи мобільності з доктором Куїнн Шенлейна | статичний розтяг

Зміцнити своє ядро і послабити ваші стегна

Підколінні сухожилля - міцність і гнучкість

Кращим способом "розтягнути" м'язи

+885
Abhishek Razy 23 квіт. 2012 р., 09:23:14

І це цілком зрозуміло, оскільки плечі є складною м'язи і поширюється повністю що ставить обмеження на гіпертрофію. Я стежив за цим і суттєво збільшити розмір і кровопостачання в мої плечі.

Примітка: дельтовидні, складаються з трьох різних волокон, також згадується в якості керівників. Передній, бічній і задній

 1. Передній або передній частині дельтоподібних набагато більш розвинений, ніж інші глави, тому можна обмежитися комплексу вправ, як накладні преси.

 2. Латеральна голівка або бічних дельтоподібних значно слабкіше для початківців, тому дуже важливо зберегти гарну форму, час під напругою, і залиште ваше его за межами тренажерного залу :) ваші м'язи не знаю, чи буде це нижче 10 фунтів або 25 фунтів Починаючи з гантеллю бічних підйомів, а потім додати варіації з кабельними бічній піднімає.

 3. Задніх дельтоподібних м'язів і задніх дельтоподібних менше м'язи, і тому не настільки розвинена, як і інші керівники. Вони повинні бути підкреслено більше з вправи задня дельта піднімає, Вт піднімає, або повернути назад летить.

Так що хороше поділ 1-складова, 1-передніх дельтоподібних, 1-бічних дельтоподібних, 1-задні дельти, і 1-знизує плечима. І в залежності від вашого настрою в той день, можна додати 1 вправа на обидві сторони або задніх дельтоподібних більше акцент на цю м'яз. Це буде хорошим стартом для плечей як всебічного розвитку плеча.

+868
bhooper 2 лист. 2016 р., 23:36:23

Для того, щоб втратити вагу, ваша головна мета полягає в тому, щоб зменшити загальну кількість калорій, ваше тіло залишилося на щоденній основі. Це не те ж саме, як "зменшити загальну кількість калорій ви споживання". Те, що ваше тіло залишається на щоденній основі-це загальна сума того, що ви впускного мінус те, що ви використовуєте/спалити/втратити.

Вам потрібно збільшити обидві ці для того, щоб отримати швидкі результати. Для того, щоб зберегти ці результати, ви повинні змінити ваші звички і Ваше тіло фізіологія/обмін на більш постійній основі.

Речі, які допоможуть змінити Ваше тіло фізіологія/обмін речовин:

 • Вправи, моделей і вправ як у кількісному, так і раз в день.
 • Змінюється час сну і їжі моделей з точки зору кількості і часу доби.
 • Ендокринна система, гормони.
 • і т. д.

Працює і працювати не буде спалювати калорії, і якщо ви тримаєте його догори і постійно працювати, і фізичні вправи, ви завжди будете спалювати ці калорії і допомагають схуднути.
Але, м'язової гіпертрофії або набирає м'язову масу дозволить ваше тіло, щоб тримати спалювання калорій на більш постійній основі. Вашому організму знадобиться додаткова кількість калорій для підтримки вашого енергетичного рівня і буде використовувати більше енергії, щоб робити ті ж дії, які ви зазвичай робите на щоденній основі. Ви можете допомогти підвищити ваш метаболізм і рівень енергії через фізичні вправи. Вправи і вправи на різні ділянки тіла також впливають на вироблення гормонів в різних напрямках.

Спати і працювати правильно і регулярно дозволяє ваше тіло, щоб розвивати природний ритм і впливає на ендокринну систему і вироблення гормонів.

Ви можете побічно впливати/контролювати більшість речей про своє тіло, навіть якщо вони здаються трохи надуманими ... як гормони.. але це виходить за рамки.


Є менше будете знизити свій запас енергії, і якщо ваш організм вимагає приблизно стільки ж енергії, ви будете втрачати накопичену енергію у вашому тілі. Однак, якщо ви регулярно їсте менше, ваше тіло буде в кінцевому підсумку пристосувалися до ти їж менше, і ваш метаболізм буде мати тенденцію до уповільнення, щоб задовольнити ваш обмежений запас енергії.
Це зробить його здаватися, що ви не можете втратити більше ваги. Незалежно від того, скільки ви контролюєте свій раціон харчування, ваш організм вже адаптувався до невелика кількість їжі ви вводите його.

Просто менше їсти або здорове харчування не буде поодинці змусити вас втратити вагу, особливо в довгостроковій перспективі. (Якщо не трапиться якихось крайнощів: майже не їсть нічого протягом тривалих періодів часу, тощо). Звичайно, я не кажу, що правильне харчування і здоровий не допомагає взагалі, це, безумовно, допомагає і правильне харчування-це ключ до вагу, але те, що я дійсно намагаюся сказати, що її цілий пакет. Не працюючи на все це здоровий спосіб життя, його набагато складніше. Є хороший баланс в здоровому тілі зі здорової втрати ваги.

Просто мій погляд на все це справа. Сподіваюся, що це допомагає!
Не соромтеся, поправте мене, де я може бути неправильно або перефразувати для ясності.

+852
Luis Neto 29 груд. 2015 р., 10:33:17

Як правило, це буде називатися активний день відпочинку, і те, що я вважаю дуже ефективним. Я піднімаю 6 днів в тиждень, то займайтеся кардіо-будь то їзда на велосипеді, біг підтюпцем, біг або футбол вправи. Я знаходжу це дуже корисним. Це дає ваш час м'язам відновитися, але ви як і раніше отримувати свою щоденну дозу фізичних вправ. Як ви сказали, важливо, щоб уникнути використання м'язів ви просто тренувалися. Саме тому я часто роблю мій день нога перший день тижня або в середині тижня, так що мій день кардіо не спиною до спини.

+820
helen2017 23 груд. 2012 р., 17:00:26

Спробуйте використовувати цей TDEE на трекер зроблений дружніх користувачів Reddit.

Я вважаю, що це краще, ніж будь TDEE калькулятор з двох причин.

 1. Рівні діяльності не є жорстко визначеними
 2. Ви не можете бути точно відслідковувати Ваші калорії

З допомогою цієї таблиці, як довго, як ви відстежувати калорії (не обов'язково точний, як раз відповідає), то знайдете свій TDEE на основі як вам відстежувати Ваші калорії (може бути, ви більше або недолетів)

+805
Aguz Lj Situmorang 28 трав. 2011 р., 13:37:39

я приймаю гейнери за останні два місяці і пішов з 66 кг до 74 кг. Але проблема в Індії, вони досить дорогі, наприклад, м'язових технік масового технології 22 фунта коштує 150 доларів США з урахуванням знижки. 5 scoups в день додає 2000 калорій для мого щоденного споживання. Але я не можу собі дозволити. Як я повинен це сприймати так, що, принаймні, він залишається там протягом двох місяців.

+787
user34340 1 бер. 2019 р., 15:51:45

Я почав змінювати свою дієту і спробувати стати більш здоровою, з мети бути в набагато кращій формі, стати здоровішими і відчувати себе краще в цілому. Маючи це на увазі, я зробив все можливе, щоб ліквідувати всі разом або масово скоротити споживання газованої води, випийте велику кількість води, обмеження вуглеводів, значно знизити кількість калорій в їжу і т. д. Тепер мій типовий план харчування виглядає наступним чином:

 • Високий протеїновий коктейль на сніданок - змішати з водою
 • Жменю арахісу в середині ранку для перекусу
 • Обід зазвичай льону і низька карта тортилья зі свіжим шпинатом і скибочки м'яса
 • Жменю арахісу в середині дня для закуски
 • Вечеря будь-який інший обруч, як обід або що-небудь з високим вмістом білка, іноді це просто ще один Шейк на сніданок
 • Намагайтеся пити нічого, крім води або чаю протягом дня, але зазвичай вода

Біда в тому, що я почав це зменшує кількість енергії або відчуття втоми. Я хочу почати щось на зразок Р90/P90X, але не думаю, що я міг завершити його прямо зараз із-за нерозторопності і загальне нездужання. Є щось, що я повинен робити по-іншому, щоб допомогти з цим? Як я можу продовжувати бути здоровим і підвищити свій рівень енергії? Зверніть увагу, що я все-таки хочу зберегти вуглеводів і/або калорій низький, щоб допомогти втратити вагу.

+727
user5803402 24 вер. 2017 р., 00:09:13

По-перше, для довідки, гантелі scaption:

http://www.bodybuilding.com/exercises/exerciseImages/sequences/1341/Male/m/1341_2.jpg

Залізний хрест на кільцях:

enter image description here

У мене питання... якщо хтось важить 140lbs і можу зробити залізний хрест, що еквівалентно роблю гантелі scaption з 70lbs гантелі в обидві руки?

+712
lzjqsdd 11 квіт. 2019 р., 22:32:38

Втрата ваги складає близько витрачаючи більше калорій, ніж ви приймаєте всередині. Таким чином, ви будете отримувати кращі результати, якщо ви з'єднаєте дієту з вправами і якщо вам відстежувати Ваші калорії.

Є тонн різних програм тренування, що там є дієтичне компоненти до них. P90X (більше орієнтована на робота на дому ж/ вага), маразм (немає необхідного устаткування), а тіло для життя (дає більш загальну систему, а не конкретних рухів) всі приходять на розум. Різні люди краще реагують на різні програми, але всі вони можуть виробляти результати. Я пропоную дивлячись на них і ті, які ви думаєте, вам сподобається найбільше, тобто та, яку ви хотіли дотримуватися довше.

Є також купа безкоштовних калорій трекерів там такі як і на livestrong.com. Цей специфічний дозволяє ввести поточний вага/ріст і ваші цілі. Він буде автоматично визначити, скільки чистого калорій в день можна споживати для того, щоб досягти своїх цілей. Відстеження є корисним, оскільки він дозволяє побачити, якщо ви можете з'їсти більше їжі, або якщо ви повинні використовувати більше калорій для того, щоб досягти своєї мети на щоденній основі.

+595
Pizza eyes 25 квіт. 2011 р., 00:04:28

У мене була травма коліна від боксу і мені потрібно триматися подалі від дороги, що йде.

Хто-небудь знає будь-який хороший онлайн фітнес-програм.

Я шукав в інтернеті і не можу знайти нічого, що відповідає моїм потребам.

+573
doeydha 18 січ. 2020 р., 06:45:49

Є Олімпійські тренери, які мають свої спортсмени хіп напрямків, так що ви можете зробити стегна випади з вашою ліжком і стільцем. Коли ви можете зробити їх багато, почати на одному хіп впихає ногу.

Один присідання нога хороша ідея, і ви можете використовувати стілець, щоб допомогти вам стабілізувати або скинути вагу, поки ви не можете працювати. Глибокі присідання стрибати з гантелями на плечах може допомогти владі трохи.

Також, добрим вранці і Рфлс з гантелями для побудови ядра і підколінні сухожилля.

Ізометрична накладні друку на різних рівнях може допомогти. Використовуйте дверний проріз і змінювати рівень висоти з лайном в номері, якщо ви можете. По-перше, висота руки навколо вашого носа, потім друга по висоті плечі і лікті рівня, третій висота ліктями, вишикувалися з очима, як ніби ти закриєш прес.

Однією рукою вириває влада і чайник дзвін гойдалки або протяжка з гантелями можуть також бути використані.

+531
Youness 30 квіт. 2019 р., 01:11:43

Якщо ви думаєте, що в перерахунку на калорії, то, можливо, - люди занадто сильно хотів сказати це все про споживаних калорій і спалених калорій, коли насправді ви можете мати досить широкий спектр результатів, але дуже погана їжа-це їжа, приготовлена з шкідливими інгредієнтами, і це не може бути скасовано. Якщо в списку інгредієнтів на будинкових зрозумілою для Вас, Ви, напевно, добре, але якщо він має купу сполук ти не дізнаєшся, шкоди для вашого здоров'я не відноситься до (відсутність) вправи.

+482
depressnyak 11 січ. 2020 р., 13:59:15

Відповідь на ваше питання проста. Купити супорти і щіпку районі з найбільш жир на вашому тілі (ймовірно, шлунок?). Виміряти пальцями за допомогою кнопок живіт, соски, або що в якості точки відліку, щоб переконатися, що ви затискаєте ту ж точку кожен раз. Я щиплю 3 очки, живіт, стегна, сторони пекторалі.

Якщо міліметрів скорочуються з плином часу, то бути щасливим :). Якщо ні, то трохи знизити споживання їжі, поки ви не отримаєте потрібну кількість. Неважливо, що відсоток жиру в тілі ви знаходитесь - важливо, якщо ваші шкірні складки скорочуються. Я роблю це раз на тиждень.

P. S. Якщо ваші шкірні складки скорочуються, і ви підтримуєте або набирає вагу на вагах - ви будуєте м'язи і втрачати жир в той же час (так - його можна!)

+365
Scott Wile 5 лип. 2017 р., 01:52:13

Я колись присідати, іноді два рази в тиждень і я б вам Домс і біль кожен раз, мої сідниці, квадроцикли та інших маленьких м'язів в цих областях, було б боляче сидіти і ходити...

Я вирішив робити їх щодня, я також почав робити Передні присідання, це моя другий тиждень намагаюся їх кожен день, Я на 3-й день другого тижня, але після вчорашніх присідань я не відчуваю болю, ось мій розпорядок:

розминка: - тільки олімпійської штанги - 2 підходи по 15 повторень - 40кг 5 підходів по 10 повторень - 50кг 3 підходи по 8 повторень - 60кг 3 підходи по 8 повторень

(мені потрібно якийсь час, щоб зігрітися)

Основний курс: - 80кг 1 комплект 8 повторень - 100кг 1 комплект 8 повторень - 120кг 3 комплекти 6 повторень (мій максимум-це ось)

Десерт: - 140 кг статичне утримання (вище мій максимум) 3 підходи по 30 секунд статичного тримає - замах на присед 5 невдалих спроб, довелося відпустити планку кожен раз - 160кг статичне утримання (вище мій максимум) 3 підходи по 30 секунд статичного тримає - замах на присед 3 невдалих спроб, довелося відпустити планку кожен раз

теплий вниз: - як же зігрітися.

десерт частину щось я тільки два рази намагалася...я виявив, що він різко збільшив свій присед сила, мій максимум зміщується на 15 кг після 2 днів, але це у бік.

На моє питання, чому я не відчуваю болю? раніше, коли я тільки зробив це один раз або двічі, я буду вболівати за 3-4 дні, тепер, коли він другий тиждень стоїть робити це кожен день, я не отримую ніякого болючість більше, я напевно втомлююся, моя енергія, безумовно, підірвали, напередодні я просто хотів заснути в тренажерному залі після.

Я попросив моїх людей, щоб помітити мене і перевірити мою форму, вони сказали, що форма була в порядку, я йду задом на траву, спина пряма, ноги виявилося, правильне вирівнювання.

Тому мені цікаво, чому я більше не відчуваю це, я відчуваю себе трохи втомленим на наступний день, але немає ніякої біль або біль або що-небудь подібне...

+339
MatthiasC 14 лют. 2017 р., 06:05:43

Щоб відповісти конкретно на ваше запитання: це не має значення. Дослідження показують, що середня кількість білка, прийнятих протягом певного періоду часу(днів, тижнів) - це набагато важливіше, ніж отримувати ваші сироватки до або після. Організм не стане чарівним чином більш ефективно за допомогою протеїну після тренування. Поки ви б'єте ваше щоденне споживання поширене серед розумні порції(Замість того, щоб споживати 80г білка всі відразу)кожен день Ви будете в порядку.

Пам'ятайте про правило 80/20. 80% результату від 20% речей, які важливі.

1 година вікно після тренування насправді тонко обґрунтований міф. Якщо ви дійсно хочете, щоб зосередитися на отриманні ваших білок після тренування, то просто переконайтеся, що ви отримаєте в якийсь момент протягом наступних 24 годин. Я не жартую:

http://easacademy.org/research-news/article/enhanced-amino-acid-sensitivity-of-myofibrillar-protein-synthesis-persists-for-up-to-24-h-after-resi

Ще один хороший привід розвіяти деякі міфи:

http://www.t-nation.com/free_online_article/sports_body_training_performance_nutrition/the_top_10_post_workout_nutrition_myths

+327
Ibrahim Alsafi Abdaldafi 8 трав. 2018 р., 21:09:54

Оскільки симптоми реагувати на НПЗЗ, травми, швидше за все, пов'язано із запаленням. Саме тому тендиніт і синовіт-це зазвичай діагноз. Не допускаючи тендиніт, щоб повністю зцілити, він може часто повторюватися. Однак, оскільки я не лікар, я обмежу свою відповідь на провадження відповідної частини.

Сходи альпінізм, бігові доріжки, біг-все це створює неабияку навантаження на коліно. Якщо б мені довелося оцінити їх найменший стрес високий стрес: сходи для скелелазіння, бігова доріжка (наприклад, ходьба), біг. Якщо ви ставите бігова доріжка на похилій поверхні, це знизить навантаження на коліно.

Чи може це бути розтягування?

Сполучної тканини (сухожиль і зв'язок) не стрейч, або не мають. Неправильна розтяжка штовхаючи минулому біль може стати причиною травми і запалення в сполучній тканині. Я вважаю, однак, що, тому що ви були робиш це протягом багатьох років, і проблема буває тільки два рази в місяць, напевно, не розтягуючи.

Це може бути м'язовий дисбаланс?

Ваш режим не дають коліна розрив, і це також домінуючим чотириголового м'яза. Кондиціонер це добре, але не обов'язково прийме форму біг/бег/або альпінізму. Інша потенційна проблема полягає в тому, що ваші стегна, ймовірно, недостатньо розвинене, то є м'язовий дисбаланс між чотириголового м'яза і підколінні сухожилля. Наявність м'язового дисбалансу, як це також може викликати напругу в сполучної тканини, потягнувши його в бік більш сильної м'язи.

Я припускаю, що шляхом вибору вправи ви зараз робите, що важка атлетика-це не те, що вас цікавить. З цією метою, я пропоную деякий вага тіла Вправи для вас:

 • Вага тіла Присідання. Примітка: Я не слухала хлопця, всі шляхом, незалежно від того, що він говорить, Ви хочете піти якомога глибше. Ось що активує сідничні м'язи і підколінні сухожилля.
 • Випади. Зосередитися на активізації стегна.

Почати повільно. Якщо ваші стегна дійсно знаходяться поза балансу, ви будете мати дуже поганий випадок Домс , поки ви не звикнете до нього. Ви можете почати в перший день просто роблю 1 кожного з цих двох вправ. Наступного разу, коли ви робите їх, робити ще одну. І ще один. Поки ви не отримаєте близько 150 за тиждень (це еквівалент їх роблю 75 разів на день протягом двох днів. 75 повторень може бути 5 комплектів 15). Як ви ділите роботу до вас.

На початку ви можете почати з присідань і випадів кожен раз, коли ви тренуєтеся. Через деякий час ви, ймовірно, дуже втомилася, щоб робити їх щодня. Ось тоді можна чергувати біг/сходи вправи з вправи вага тіла.

+300
Purple P 27 січ. 2019 р., 08:21:14

Я хочу тренувань для підлітків віком від 14 до 19 років.Генетика впливають на наш організм ,без генетичних важко побачити результати.У мене є кілька питань, я сподіваюся, відповісти на нього, якщо б ви могли.1) Вправи, які будуть збільшувати висока. 2) Які продукти-nutritients повинен допомогти зростанню.3)спати, думаючи, що хтось спить з розтяжкою свого тіла, я думаю, побачите якісь результати. Скільки годин сну я прочитав більше, ніж 9, і я читав, тільки 7.4) цукор і всі білі, схожі на цукор(alats? Я не можу згадати, англійською мовою правильна назва) слід уникати, оскільки це затримує ріст?

+286
Mark Myers 14 серп. 2014 р., 04:14:40

Вам необхідно звернути увагу на кількість вуглеводів ви їсте, а основний рецепт палео, як правило, працювати менше вуглеводів, ви хочете, щоб поїсти ямс і солодкий картопля досить часто. Я б порекомендував Лорен Cordain за Палео дієта для спортсменів як хороший ресурс для більше деталей.

+273
enadera1 28 лип. 2014 р., 06:22:13

Я думаю, що це нормально, поки ваше тіло пристосовується. Я також роблю низьким вмістом вуглеводів. Я знаходжу, що іноді, якщо у мене є якісь крижаної джерельної води з вичавленим лаймом або лимоном, це дійсно може допомогти. Ви отримуєте трохи вуглеводів в соку, який може задовольнити вашу тягу, плюс вода, яка зволожує вас і заповнює вас трохи вгору. Якщо це не спрацює у мене є яблуко, або навіть вівсяний торт або клітковиною крекер без цукру арахісове масло. Я думаю, що його краще зняти гостроту голоду і тягу до вуглеводів, поки я звикаю до дієти, ніж відмовитися, тому що його дуже складно. Або ви можете просто хочу, щоб влада, поки ваше тіло пристосовується.

+268
alt123 8 січ. 2019 р., 02:29:09

Рекомендації

На додаток до Палео рішення Робб Вулф, мені подобалося піклуватися Вікері & фрі' себе, що більше про медичної допомоги та загального здоров'я, ніж харчування.

У великих кількостях джерки можливість в полі?

Якщо ви знайомі з палео, але не можу їсти м'ясо, це ймовірно, що ви могли б отримати багато користі від читання на обґрунтування Палео. Як зазначив Джон С вище, велика Палео -, як і раніше, застосовується, навіть якщо ви змушені вегетаріанство. Можливо, екс-веган сайтів, таких як rawfoodsos.com міг би направити вас в правильному напрямку?

Пом'якшувальні Фактори

Не маючи морозильної камери і не будучи в змозі з'їсти м'ясо викликає неминучі проблеми в правильному харчуванні. Є тільки так багато, що можна зробити в такій ситуації для поліпшення харчування і сну. Схоже, ваша ситуація спочатку неоптимальним.

Це звучить з ваших коментарів, як би ви також отримати вигоду з уваги вправи в доповнення до дієти, але це інше питання.

+268
user289433 2 трав. 2019 р., 03:33:55

Через кілька місяців мені знадобиться, щоб виграти настільки ж високо, як я можу на багатоступінчастий фітнес-тест, або "звуковий тест". Я 20-річний чоловік вагою 165 кг і розміром 6 футів 3 дюйми. Я ніколи не був у форми або дуже спортивним хлопцем за все моє життя.

Я почав бігати пару тижнів тому, і це було добре, але зараз зима повністю тут і я мати проблеми при запуску на відкритому повітрі. Я хочу почати ходити в спортзал, щоб тренуватися для цього, але у мене важкий час, вирішуючи, що робити. Я використав, щоб зробити диван для 5K річ (не дуже далеко правда), але я вважаю, що важко відтворити на бігова доріжка, і я не впевнений, якщо це буде установка форма навчання біп тест. Я також спробував бігова доріжка-це "кардіо" тренування, і знайшли це нудним (досягаючи свого максимуму в 4,5 миль на годину, може бути, мені просто потрібно зробити, це довше?). Я легко можу отримати мої руки на файл mp3 для звукового тесту, але це не сильно допоможе, якщо мене немає в кімнаті (20 метрів не менше), щоб запустити його.

Друг порадив спінінг, але я не впевнений, що це б допомогло. Я хотів би працювати на м'язи ніг для бігу, а також кардионагрузки.

Що в приміщенні тренування (в тренажерному залі) я можу зробити, щоб допомогти мені на цей тест?

+252
URB 4 вер. 2015 р., 17:35:46

Це не стільки підтримка для сухожиль. Одна з теорій, за те, що він допомагає підняти шкіру від структур під ним (під мікроскопом), який дозволяє трохи більше місця для набряку, який, у свою чергу, допомагає зменшити біль.

Друга теорія полягає в тому, що він діє так само, як розтирання область, яка перериває сигнал болю в мозок. Він також припустив, що він дозволяє природний рух, у той час як в той же час забезпечуючи пропріоцептивної зворотного зв'язку, що допомагає обмежити повний діапазон руху.

Дослідження показали реальну користь кинезио, але є люди, які клянуться їм.

+227
Bawa Ransi 16 трав. 2019 р., 06:16:38

Для мене це звучить, як ви повинні працювати на ваших верхніх грудних мобільності. Це також повинно допомогти з гіперлордоз як ці дві області пов'язані. Між ними як можна реально виправити поставу. Коли ви нагріваєте, також переконайтеся, що ваші плечі були належним чином розігріті, а також. Кілька розминочних процедури включають в себе (вибрати щось одне використовувати):

У той же час, я хотів відмовитися від пресування будь-якого виду (лавки і накладні витрати) на даний момент. Якщо біль не вщухає через 4-5 днів, зверніться до лікаря і слідувати їх радам реабілітації. В іншому випадку, коли біль вщухне, я рекомендую виконувати дизельний плече реабілітаційного протоколу. Після реабілітаційного протокол, беруть на себе частину навантаження з баром і створити резервну копію (можливо, аж до 105). Зосередити увагу на наступних:

 • Вам так щільно, як це можливо. ABS, сідниць, квадрицепси, найширші і т. д. всі працюють разом, щоб забезпечити стабільну платформу для преси.
 • Почати підйом з вашого латів. По суті, я використовую мої м'язи спини, щоб отримати бар з мого плеча.
 • Не дозволяйте ліктям спалахнути. Це допоможе захистити плечі, і результати більш сильною ліфт (також задіює грудні м'язи трохи).

Примітка: деякі заклон-це нормально. Тільки не перестарайтеся до точки, де ваша спина знаходиться в більш слабкій позиції. Єдиний конкурс, який має обмеження як в барі отримує надбавки будуть Олімпійські підйому. Все інше дозволяє використовувати будь-якій формі, що вам потрібно зробити це. Важливо те, що ви робите це так, щоб не заподіяти собі тілесні ушкодження.

Це звучить, як ви після стартової сили протоколу, який, як правило, хороша програма для здорової людини. На жаль, вам, ймовірно, доведеться змінити деякі речі, щоб допомогти ваші плечі назовні.

В кінці верхній прес дня, додайте до наступним:

 • Передні піднімає, 5х20 (нарощувати його при необхідності)
 • Задня дельта піднімає, 5х20 (нарощувати його при необхідності)

В кінці дня прес-лава, додайте до наступним:

 • Гантелі рядків, 3х8-12 з ліктями назовні (повинна бути менша проблема)

Ці вправи допоможуть зміцнити і стабілізувати плечовій зоні. Я бачив деякі дійсно велике поліпшення в моєму накладних пресування із застосуванням Калле Бек плече прогріву (починаючи силач), та допомогу, що вправи, які я перерахував. Не вчися на неповнолітніх, вони тут просто, щоб допомогти вашому здоров'ю плеча і верхній частині спини сила. Обидва цих допоможе більше, натиснувши і відчуваю себе набагато краще після тренування.

+213
Lilliana W 7 вер. 2012 р., 00:30:11

Існує кілька головних обмежень щодо 1ПМ формулами:

 • Вони розраховані на певні аудиторії на увазі. Якщо ви перебуваєте за межами, що демографічний, вони не можуть бути застосовні. Наприклад, кого ви перерахували призначений для чоловіків у віці від 20.
 • Вони розраховані на роботу в певному діапазоні повторень. Наприклад, кого ви перерахували буде недостовірно більше 10 повторень. Чим менше повторень, тим більш точними вони стають.
 • Вони являють собою лише наближення. Ось чому вони не працюють за межами своїх проектних параметрів. Краще подумайте про неї в термінах еквівалентних зусиль, ніж він думав, що якщо ти піднімаєш 100кг 10 разів, що ви можете автоматично підняти 133kg.

З тих застереження з шляху, я можу сказати без сумніву, що ви неправильно використовуєте формулу. Формули стають більш корисними, коли ви розумієте, про різноманітних адаптацій, які відбуваються з діапазонами повторень. Згоден, навіть представники діапазони є тільки корисна штука, але вона допомагає зрозуміти, як проектувати вашу роботу навколо ваших цілей:

 • 1-3 повторень: 90+% зусиль, використовуваних для перевірки міцності. Також може бути використаний в першу чергу стимулювати myophibrilar гіпертрофії (більше пари скоротливого білка в м'язових волокон), якщо використовується 85-90% і більше комплектів.
 • 4-6 повторень: 80-90% зусилля, використовувані для побудови балансу міцності і розміру.
 • 8-12 повторень: 70-80% зусиль, використовується, перш за все, побудувати розмір і часто використовується культуристами. В першу чергу стимулює саркоплазматическая гіпертрофія (більше енергії для м'язів).
 • 16+ Репс: <70% зусилля, використовувані для побудови м'язової витривалості.

Виконувати по 100 повторень з будь-якою вагою-це виснажливі тренування на витривалість, а це дуже складно. Проте, ці зусилля не приводять до збільшення вашої здатності зробити роботу. Тобто стає сильнішим чи підвищення вашої енергетичної системи.

Так само важливо: розминка повинна просто бути. Отримуючи ваші м'язи достатньо тепло, щоб впоратися з навантаженням роботи. Виконання великих наборів з вагою всього 2 кг від ваги робота попередньо втоми м'язів, так що ви не грабує від того, що ви можете зробити на вагу роботи.

+172
user217912 22 серп. 2013 р., 10:34:32

Тримати відповідь коротка, на мій погляд і досвід: так, але...

Так - якщо ви хочете бути в цій лізі або заробити гроші.

Ні - якщо ви хочете бути в топ-лігах, або елітний конкурентом рівні.

Ми всі генетично суспільства, до певної міри, і верхній генетично обдарованих спортсменів як і раніше приймати деякі покращення продуктивності, щоб встановити їх окремо від інших генетично обдарований спортсмен.

Просто порівняйте Олдтаймер силач Луї Сір проти когось, як Білл Kazmeier і ви легко зрозумієте. Скільки з цих Kazmeier-типи ми бачимо сьогодні в порівнянні з тоді?

Звичайно, це пов'язано з тільки сила, але він може використовуватися для всіх видів спорту, де багато грошей і тиском на успіх у грі...

+138
J Rosenberg 17 груд. 2019 р., 16:01:24

Кроки дитини-це ключові слова тут. Якщо ви хочете схуднути, тренуючись добре для вас. Вам потрібно знайти щось вам сподобається, а решта майже піклуватися про себе. Може бути, відправитися в піший похід, де біг це не варіант, але може бути весело. Може бути, катання на гірських велосипедах.

Але не працюють собі хоч і виснаження. Просто будьте впевнені, щоб залишитися в межах 70% від максимального серцевого. Це максимум, який ви повинні відпрацювати. Дивіться за посиланням, щоб побачити, як розрахувати свій пульс.

Три роки тому я почала брати уроки танцю сальса. Є так пристрастився до нього, і той спосіб життя, який іде з ним, що у мене не було вибору але щоб танцювати ще краще. Зрештою, дієта прийшов на фотографію і все чудово.

А відповіді немає, ви повинні бути зручними, щоб мати можливість спалювати калорії. Я думаю, що я десь читав, що змушувати себе складніше, не обов'язково спалювати більше жиру. Жир спалюється, коли ви рухаєтеся повільніше. Як вам рухатися більш агресивно, вуглеводи починають палити і більше ви спалюєте менше жиру.

+59
mtleng 29 вер. 2019 р., 22:38:08

Так, він є безпечним на довгий термін і без проблем з серцем або суглобами, побачити , чому ваша тренування повинна бути високої інтенсивності.

Що стосується травм загалом, дивіться дослідженні 300 пацієнтам з ревматоїдним артритом. Ця група більш чутлива, ніж у здорових людей з пошкодженням великих суглобів. Після двох років навчання, не було ніяких пошкоджень.

На особистому рівні, я займаюся високої інтенсивності тренувань приблизно раз в тиждень з 11-річного віку. Мій досвід показує, що травми суглобів та/або серцева недостатність виникають, коли ви робите це в "Немає болю - немає перемоги" контексті, тобто в командних видах спорту або бігу.

Однак, перед початком програма висока інтенсивність, зробити медичний огляд і почати з малого, короткі дози.

+45
Fred Blauer 18 серп. 2012 р., 18:47:06

Переконайтеся, що ви даєте собі досить відпочинку та часу відновлення в проміжках між розігрівочних підходу, так що ви можете отримати до вашої істинної 1 ПМ. Ви повинні бути в змозі зрозуміти це після 3 спроби.

+29
hasenn 15 квіт. 2011 р., 08:56:45

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil