Суб 1:30 напівмарафон в 36 тижнів

Я постараюся зберегти це як можна коротше, але якщо це перевищує ліміт, то, будь ласка, ведмідь зі мною.

Мені 29 г/про індійський чоловік і в мене був серйозний (якщо не професійний) штангіст, коли я був молодшим. Я почав займатися культуризмом, коли мені було 17 років і переслідували його протягом 4 років. Потім я отримав травму плеча і одночасно життя стала більш вимогливою, і я не міг повернутися в спорт. Протягом 4 з гаком років я надів багато ваги і дійшов до 100 кг (220 фунтів), тобто 32 кг (70 фунтів) додаткове з моєї бази вагу, коли я був у спорті. Ах так, і нехай я не дуже високий. Я 5'9"

Мені виповнилося 25 і вирішив, що достатньо і потрапив в зал. Вперше в житті я вирішив запустити (який я думав, був біг) на біговій доріжці для більш швидких результатів. Давайте коротше і дозвольте мені сказати вам, що я не міг зупинитися з тих пір. Я кинула тренажерний зал і в найближчі 7-8 місяців, щоб робити більш серйозні біг і приєднався до траси.

Я пробігла свій перший напівмарафон (1:58 годин) в 10 місяців від початкової точки. Друге півріччя (курс Хілл - 2:10 год) ще 2 місяці і мій перший повний в іншому 3 місяці і я з тріском провалилася (5:35 годин)

Коли я побіг мій 1-ий повний я був 30 кг (66 фунтів) і добре виглядала. Тепер я знаю, що я перейшов з жирного ледачого хлопчика до півтора марафонець, а потім до повного марафонець трохи швидке і мій організм не міг впоратися зі стресом. Я на цьому не зупинився і побіг у 1 півріччі і 1 Повний у найближчі 4 місяці і мій другий раз пішли жалюгідні. Я закінчив в 4:40 годин.

Я пройшов через травми і погані гонки, але я не зупинилася. У червні 2014 року я закінчив 9 півріччя і 2 повних марафонів і підтримувати моя вага (плюс мінус 3 кг). Досі мої тю PR був 1:53 годин і тепер я хотів би поліпшити. Я додав йога і вага тіла Вправи в свою рутину і значно поліпшити себе і втратила ще кілька дюймів. Я пробігла 10 км пр (45:40 хв) і в 5:44 хв милі на практиці. Моя 1 км Найкраще 3:36 хв. і 14 с на 100 метрів. Я поставив всі ці ПРС до напівмарафону я тренуюся до листопада 2014 року.

Я зробив все fartleks, повторення роботи, швидкість роботи, довго працює і свердлить і закінчив напівмарафон в 1:43:10 годин. Хоча я очікував суб 1:40, але я був щасливий. Це був початок листопада 2014 року і продовжив своє навчання на повний марафон в середині січня 2015 року.

Я зробив усе, що сказав. Побіг великий пробіг тижнів, робили повторень і швидкість роботи і всі план запитав. Я зробила конус і навантаження карбюратор теж. Під час цього тренування я бігав два 20 версту. Кожен з 3:20 год дуже комфортно. Кожен тест сказав, що я в достатньо хорошій формі, щоб запустити суб 4 годинний марафон. Я зробив тренування Яссо 800 і комфортно на дистанції 10 повторень за 800 в 3:20 хвилин, з 2:30 хв відновлення між респ.

Тут я повинен згадати, що я вчився в Північній Індії і температур протягом грудня і Січня була нижче 10 градусів вранці. Гонка була на півдні і темп на гоночних дня було 19 градусів С.

Після здачі всіх зусиль у навчанні мене розрядився на 3 км і хотілося кинути. Мені вдалося через половину шляху і зробили 21 км за 1:48 hrs і темп був дуже зручним для мене. Тоді я відчував, що мені стає повільним. Це може бути марафон стіні, але якщо це було так, то він прийшов надто рано. Я почала перетягування і знову закінчив з нещасним терміни. Я закінчив 5:10 годин.

Так де ж я помилилася? Я повинен не піти на фуллерс і залишатися щасливими з половиною марафони? Навіть якщо хтось припускає, що я не прийму цей рада ха-ха! Я хочу, щоб запустити повний марафон і претендувати на Бостоні найближчим часом. Я знаю, що це займе багато часу, але я готовий тренуватися.

На даний момент я планую скоротити на непотрібні рас і поїзд досить швидко напівмарафону для себе, які, ймовірно, потраплять в 1-ий тиждень листопада. Я фактично вже 9 місяців на цій гонці. Я хочу, щоб запустити суб 1:30 гонки. Всі плани, які я бачу в інтернеті з 16 по 18 тижнів, але у мене близько 36 тижнів.

Я шукаю деякі поради про те, як я повинен приступити до тренувань. Я також хотів би отримати належну міцність і гнучкість навчального плану. Мої руки і ноги в тонусі, але у мене ще є кілька зайвих сантиметрів навколо талії. Ви знаєте всі люблять шість пачок і я не виняток :Р

Дякую Парфе

+888
Abhi Singh 9 трав. 2019 р., 11:45:44
26 відповідей

Якщо ти біжиш, ламаючи рутину на короткочасний біг і ходьба-це відмінна ідея. Це схоже високої інтенсивності інтервал тренування.

Однак, якщо ви бігаєте підтюпцем, виконувати пробіжку, перш ніж ходити. Ваша мета-збільшити вашу витривалість, так що ви можете бігати всю дорогу без прогулянки. Це досягається ця мета для вас.

По мірі збільшення витривалості, ви можете просто продовжити дистанцію бігом. Єдине, що гуляти-це добре для того, щоб ви могли перевести подих.

Тепер ідіть пробіжіться ще :).

+926
tezz 03 февр. '09 в 4:24

Коли робиш пуш вправи, такі як жим лежачи і армійський жим, що якщо кут зап'ястя необхідно, щоб запобігти травми? Руки повинні бути прямими або зігнутими, як на зображенні нижче?

enter image description here

+921
Logickal 5 серп. 2011 р., 23:43:25
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це повна маячня.

Якщо що, постійно напружуючи м'язи черевного преса, буде знижуватися обмін речовин, тому що це робить його більш важким для їжі, щоб пройти кишечнику. Хронічного напруження м'язів черевного преса може призвести до запорів.

Ви не побачите багато фітнес-ефект. М'язи живота нічим не відрізняються від будь-яких інших м'язів. Це не можливо, щоб отримати набагато сильніше і здоровіше, добровільно скорочуючи біцепси весь день проти жодного опору, так чому б бути інакше для АБС?

Ефективний спосіб підвищити метаболізм за допомогою вправ, щоб працювати як можна більше м'язів. Найбільші м'язи в організмі є квадрицепси, сідничні м'язи і м'язи спини. Так що отримати деякі серйозні фізичні навантаження і перестати фокусуватися тільки на АБС.

+841
Zahra Haraoui 23 лип. 2014 р., 09:46:35

Якщо чесно, Вони тип вправ, про які ви говорите, існує дуже мало аксесуарів вам потрібно. Хороша техніка буде захищати вас набагато більше, ніж яка-небудь частина обладнання. З цією метою, завжди починайте з ваг можна виконувати з хорошою технікою. Збільшуйте поступово, і ви будете в безпеці якийсь час.

Залежно від вправи ви робите такі інструменти:

 • Ручку і папір, щоб відстежувати Ваші успіхи
 • Хороша техніка
 • часткова пластини (нижче 2,5 кг), коли ви не можете витримати 5лб збільшується більше.
 • піна ролик - працює м'які тканини і допомагає при м'язових кондиціонер
 • Гумки для виконання "вивихи плеча" (корисно для захоплення позиції на присідання)
 • Крейда або еко-куля поліпшити зчеплення рядків (теж тяга)
 • Взуття з нестисливої підошви (Чак Тейлор і туфлі добре працювати, якщо ви не хочете купити штангетки)

Зрештою, ви можете дістатися до точки, де вам потрібна додаткова допомога, щоб отримати дуже важкі ваги на присідання. Цей поріг індивідуальний для кожного, але ви хочете утримати якомога довше, так що ваші ядра можуть стати сильніше. Коли це станеться, ви повинні тяжелоатлетическим поясом. Пояс є інструментом, щоб допомогти зробити ваш максимальний вагу, не Моди для тренажерного залу. Тільки використовувати його, коли вам це потрібно.

При купівлі тяжелоатлетическим поясом шукають:

 • міцна конструкція
 • Всі однієї ширини по всьому периметру
 • Один ряд отворів, щоб зробити його легше видалити

Ви можете бути здивовані, чому я сказав, що ручка і папір була необхідна для безпеки. Відстеження ваших тренувань-це більше, ніж запис кількість ваги ви. Це може зберігати нотатки про те, як повсть, або якщо є щось, що вам потрібно працювати. Це допоможе вам не забути важливі деталі.

+691
Ben Rasband 4 серп. 2018 р., 15:42:03

Я здивований, що ніхто не виклав старі класичні: плюнути :)

Нанесіть трохи слини з внутрішньої сторони окуляри (скла, природно), і потріть пальцем. Працює кожен раз. Добре відомий серед дайверів.

+675
Hsolo 3 квіт. 2019 р., 18:39:53

Я тренувався 2 рази в тиждень, один швидкий 10-мильного забігу і один довгостроковій перспективі на вихідні збільшенні 1 миля кожен раз, коли довго бігаєш поки я не доберуся до 22 за тиждень до марафону.

Я закінчив марафон за 3 години 50 хвилин. Важко було на останніх 4 км, але я зробив два тренування в тиждень. Я відчував, що біг все частіше не дають мені достатньо рекуперації і носить мене слабкість і схильність до травм.

Так що Так, ви можете тренуватися два рази в тиждень і раніше працювати по чотири години

+633
Albert Hidalgo 24 вер. 2015 р., 09:51:28

Я візьму в навчання ваги і хочете купити pullupbar.

Що ви рекомендуєте мені робити: купити pullupbar в мої двері або вокзалу?

Також рекомендацій, за якими pullupbar (який продукт) ласкаво просимо!

Я отримав деякі місця для станції, але це може бути не занадто великий (я б сказав, 1М на 1м

+576
Caroline 2 вер. 2019 р., 04:42:39

В останній раз у вас був інвалід у вашому тренажерному залі? Якщо ви схожі на більшість власників фітнес-компаній, це, напевно, було давно. Як ви можете впоратися з цією ситуацією?

+574
Hugh Wish 7 жовт. 2015 р., 07:03:39

Це нормально чи ні, теж піду після того, як я йду з роботи в 5 вечора, і я відчуваю себе дуже голодною навіть після обіду, але це тільки коли я ходжу в тренажерний зал.

+536
CyberFlux 23 січ. 2019 р., 11:21:35

Оптимально, ви повинні мати поєднання плоскою і горбистій місцевості у вашій траси. Однак, якщо ви працюєте на пагорбі, тоді ви як і раніше будете отримувати багато фізіологічну користь. Спробуйте знайти більш плоскі ділянки (освоювати нові маршрути або їхати куди-то), але не хвилюйтеся, якщо ви не можете редагувати свої маршрути так, як ви хотіли б. Я б порекомендував горбисті маршрути близько половини або менше вашої щотижневої працює, так що у вашому випадку 1 чи може 2 дні в тиждень.

Ось деякі поради про те, як ви повинні зробити, легко біжить по пагорбах:

 • Не турбуйтеся про темпі - концентрація на зусиллі. Підйомами уповільнити вас, так це нормально, якщо ти їдеш не так швидко.
 • Зробити деякі ексцентричні вправи для ніг (присідання і, наприклад, провали теляти), щоб запобігти травми від бігу в гору і під гору
 • Не біжи занадто швидко вниз. Багато сил опускаючись на п'ятки (неможливо запустити на вашому стопи на крутих спусках), так що йти трохи повільніше і запустити з більш короткими кроками.
+483
zerodrama 8 квіт. 2017 р., 01:35:50

Я аспірант в області комп'ютерних наук та аматорського муай-тайського боксера :-)

Я не буду вам нічого розповідати про "пошкодження мозку" --- оскільки я не фахівець у цій темі (хоча я не думаю, що це реальна проблема на любительському рівні). Я не скажу вам, що Муай-Тай-це чудовий, захоплюючий, приємний вид спорту, мабуть, найкраще, що я коли-небудь пробував. Тому що ці речі насправді не в тому справа. Муай-тай-це "мозок споживав" --- ви можете одночасно працювати і думати про математику, ви можете циклу і вирішувати свої улюблені проблеми, ви можете плавати і проектування алгоритмів; але коли ви йдете в Муай-Тай тренажерний зал, ви повинні зосередитися на Муай-Тай. Крім того, після навчання ви морально виснажені. Це фактично означає, що з точки зору дослідника Муай-Тай варто багато часу...

Спробуйте запустити/велосипед/замість цього-плавання - ці дисципліни, безумовно, збільшити ваші дослідження :-)

+403
Batuhan 7 жовт. 2015 р., 05:00:12

Наскільки я пам'ятаю, мої ноги починають свербіти, коли я починаю біг. Іноді свербіж стає нестерпним, і я повинен зупинитися. Я помітив, що це відбувається не під час бігу / висока інтенсивність інтервал роботи. Є причина для цього?

+370
User 28 22 трав. 2017 р., 06:02:37

Я завжди вважав, що якщо я біжу швидше, я не можу бігти так далеко. Це так просто для мене. Якщо я хочу бігти на довгу дистанцію, я не можу бігти так швидко. У підсумку, як я запустити ця відстань більше, або збільшити дистанцію ще більше, я можу запустити його швидше.

Крім того, я завжди дивувалася моїм раз в день гонки. Є набагато більше мотивації, щоб тримати вас відбувається трохи складніше.

Якщо ви виявите, що ваші довгі траси, надто легко і ви думаєте, що ви повинні старатися, ви можете розглянути підвищення цільового часу. Може бути, ви недооцінили ваших здібностей!

+355
Shashank Kumar 17 черв. 2014 р., 05:02:54

Ви, звичайно, не хочете бути голодним в середині пробіжки, а то незабутнє відчуття досить відволікає. Є відразу перед тренуванням, хоча може призвести до судом, які досить небажано. Running.about.com передбачає, їдять легкі закуски чи їжі через годину-півтори-дві години до бігу. Вони також припускають, що те, що ви їсте, буде вище в вуглеводів для швидкої енергії, і менше жиру, клітковини і білка.

Мій особистий досвід полягає в тому, що я добре бігати вранці, за умови, що я з'їла досить вечері напередодні ввечері. Якщо я не з'їм що-небудь легке, як менше, ніж 300 калорій близько години, перш ніж я піду. Я скажу, я не зовсім до 5к ще, і я не можу гарантувати, що мій особистий досвід залишаться такими ж, як я можу збільшити мою відстані працює.

Ще одна стаття на about.com згоден з цим, заявляючи, що ви повинні просто встати досить рано, щоб добре харчуватися до бігу, Якщо ви збираєтеся бути запущений в протягом більше години. Вони також пропонують 300-500 калорій Сніданок. Як менш краща альтернатива, вони пропонують приймати енергетичного гелю близько 30 хвилин бігу.

+295
Shantell Wright 26 груд. 2014 р., 04:00:13

Я дізнався, що під час аеробного тренування організм перетворює різні джерела енергії: глюкоза, жир і м'язи. Однак, різні співвідношення використовуються в різних ситуаціях.

Отже, які ж показники інтенсивності? Я колись було посилання на сторінку, де це пояснюється, в статті Вікіпедії про інтенсивності вправ відсутні м'язові тканини як енергетичне джерело.

Крім того, співвідношення цих джерел змінюється з часом діяльності. Я чув, що приблизно через 30-40 хв кардіо основним джерелом перемикає енергію з глюкози в жир. Як це впливає на обсяг м'язів спалили?

+290
Veeramanikandan S 26 бер. 2013 р., 21:42:48

Ваш біцепс не буде рости, якщо ви перебуваєте в дефіцит калорій. Ви можете тільки зберегти м'язи у вас вже є, а ваше тіло проливає жир. Зрештою, ваш біцепс буде виглядати більш підтягнутою, так як ви втрачаєте жир і зберегти м'язи.

Якщо ви хочете зростати свій біцепс, вам потрібно перестати різати і йти на Навального. Є в Калорійність надлишок і підняти важкі, і ви будете набрати м'язову масу.

Ви не можете зробити обидва. Ви не зможете втрачати жир і нарощувати м'язи. Це один або інший.

У будь-якому разі, ти не спокушайтеся занадто багато про конкретних частинах тіла. 2.5 місяці-це не так багато часу у грандіозній схемі речей, де люди проводять роки в тренажерному залі, відточуючи своє тіло. Будьте терплячі. Не потрапити в пастку, постійно коректують свій раціон, тому що ви заслуговуєте для швидше результатів. Є тільки так багато можна зробити за короткий проміжок часу. Зрештою, вам доведеться витратити час.

+270
Val Dhl 1 вер. 2016 р., 19:49:33

Ху-проблема

По-перше, я хочу звернутися з XY-проблема. Ви шукайте інформацію про те, як досягти гіпертрофії, але я бачу проблему в тому, що ви не знаєте, куди йти, щоб отримати кращий рада. Я відчуваю, що це заслуговує на пояснення, так як він допоможе вам у цьому питанні, а будь-який інший ви можете мати в майбутньому.

В будь-якій обстановці, де ви відчуваєте не погодившись входи, ви повинні мати вирішальне значення, де ви отримаєте ваш внесок, якщо ви збираєтеся зробити свій розум. "Інтернет" багато в чому погоджується на певні діапазони повторень для гіпертрофії, але в той же час, "інтернет" діє як розум, який ніколи не змінює своєї думки, навіть коли представлені нові факти.

Так що твій тренер тобі скаже? Він запропонувати якийсь інший раду? Тому що він повинен. Якщо хтось хоче сказати "ні, ті люди не праві", вони мають бути достатньо компетентні, щоб не сказати просто "це правильний шлях", але і "ось чому ви повинні мені довіряти". Зрештою, довіряти тим, хто може реально аргументувати свою точку, а не просто викинути в нижньому рядку без будь-яких пояснень.

Звичайно, тут ви, ще раз питаю в Мережі, так що замість того, щоб ще один чоловік б'є моя особиста думка, я направлю тебе туди, де ми насправді отримати наші факти; рецензованих наукових досліджень.

Вам потрібно навчитися шукати факти і вміти відокремлювати це ясно з статей, написаних ще неосвічений душі.

Всередині совок

Додати "вчитися" на всі ваші пошукові запити Google. Наприклад, просто пошук "гіпертрофія" принесе сторінках Вікіпедії, а потім купа статей в чоловічий фітнес та інші журнали. Однак якщо ви погуглите "дослідження гіпертрофії", ви зможете отримати прямо в хороші речі. Дослідницькі нотатки.

На жаль, ви також знайдете кілька статей, які просто кажучи "це дослідження" і "дослідження". Але сайті, ми хотіли б горб за інформацію, це той, який містить суха інформація. Не кульгає картинка з шість пакетів, щоб обдурити вас в клацнувши цьому і що. Немає статті, оголошення назви посилання-приманка. Просто інформація, дякую.

Ви побачите на сайті *ncbi.nlm.nih.gov" багато, і це золота жила. Люди пишуть свої нотатки туди.

Таким чином, ви можете поліпшити свої навички погуглите на пошук гіпертрофії дослідження site:nih.gov. Ви знайдете, що багато людей вивчили цей точний питання.

Так, що діапазон реп?

Є два дослідження, зокрема (цей і цей), які припускають, що висока репутація/мала вага і низький-реп/хай-маса схем для добре підготовлених чоловіків, здається, приблизно рівні, коли справа доходить до розміру, але останнє, здається, краще на розвиток сили.

Ви знайдете ще багато досліджень з пошуком Google я дав тобі, і не хвилюйся, читаючи все це. Більшість з них мають "результати" і "висновок" розділ, який говорить, що ви повинні знати в зрозумілих для нього виразах.

Просто щоб дати вам поштовх у правильному напрямку, а не просто дивитися на набір/реп діапазони, переконайтеся, що ви ознайомилися з концентричною, ексцентричної, і статичної порції у кожен ліфт. Вони також вносять свій внесок в їх власний шлях до гіпертрофії, і розпад м'язових волокон (і подальший ремонт).

+268
WhoGold 14 серп. 2011 р., 21:31:48

Я не вжив жодних сироваткового білка, але тепер я планую спробувати і мені просто потрібно бути з Інструкцією про те, як я повинен споживати їх.

У мене кілька питань з приводу з прийомом сироваткового протеїну.

 1. Як часто мені потрібно приймати сироватковий протеїн?
 2. Скільки совків/грам в день?
 3. Якщо я беру сироватковий протеїн кожен день-це що-то з моєю
нирки?
 4. Приймати сироватковий протеїн краще ріже?
 5. Це сироватковий протеїн + овес добре?
 6. це добре, якщо я просто їм тільки овес для кожної їжі дня?

заздалегідь спасибі за відповіді.

+224
user68554 24 лист. 2019 р., 06:32:01

Ви повинні мати ніяких проблем, роблячи це в 10 місяців. Я не згоден, що її тіло-це важкий атлет статури. Жінки піднімають важкі, як правило, набагато більш пишні (велику дупу, багажник). Я б сказав, що вона напевно працює і не високої інтенсивності інтервал підготовки (HIIT) тип вправ-і ось що я рекомендую.

Беремо 20-30 хвилин бігу кожен день і слідувати йому з сесії ВИИТ. Вправи з цього списку є хорошим місцем для початку (зрозуміло, опускаючи ті, які занадто складні і включають в себе біг). Виберемо одну для кожного дня тижня, часу, а потім спробувати побити ваш час на наступному тижні. Якщо це займе у вас лише 8 хвилин, щоб зайнятися спортом, робіть це двічі: цільовий 15-20 хвилин ВИИТ. Ви потрапите в дуже хорошій формі, і жир буде танути відразу.

Що сказав, адаптивний термогенез буде ваш найбільший супротивник. Це те, що змушує втрачати вагу так складно. Ваше тіло знаходиться в гомеостазі і хоче залишитися, що шлях, так що ваші гормони і мозок будуть вам кажу, а ваше тіло таким, як він є. Це означає, що ваш мозок говорить вам, щоб зробити поганий вибір продуктів харчування, і ваші гормони підкаже ваше тіло, щоб використовувати продукти по-різному. Саме тому дієта дуже важлива. Зробіть електронну таблицю, підрахунок калорій, використовувати fitday, їдять суворо палео, все, що вам потрібно зробити.

Тепер, займіться справою! Ви будете ефектною на весіллі. Удачі!

+215
kapanji 8 трав. 2011 р., 11:31:20

Я в даний час на план, щоб побудувати м'язову масу. Я при зрості 172 см чоловік і я важу 140 фунтів. Я не можу собі дозволити ходити в спортзал, так що я купив пару гантелей і я переважно роблю наступні вправи - Накладні пресів, жими, випади, румунська станова тяга, біцепс кучері, прогулянка фермера, теля піднімає і нахилився над рядами. Я їм з профіцитом калорій і мені вдалося отримати близько 120-130 грам білка в день (в основному курка, свинина, тунець, арахісове масло і т. д.). Я беру один сироватковий протеїновий коктейль після тренування з молоком (роблячи це всього 30г білка в Шейк, мої 120-130г оцінка, в тому числі і цей) Моє питання я повинен збільшити його в два рази в день? Я погуглив і я чую в основному люди кажуть, що це призведе до здуття живота, нетравлення і т. д. Це безпечно для мене, щоб збільшити споживання або я буду занадто. Вибачте, якщо це неправильне місце, щоб розмістити це. Які-небудь рекомендації з моїм планом тренувань теж вітається.

+199
Jimmy345 25 груд. 2015 р., 19:08:29

Схоже, ви маєте на увазі робити зворотних підтягувань в роботу біцепси. Якщо так, купуючи набір гантелей дасть вам можливість, щоб розширити ваші тренування. Крім того, вправи групи можуть працювати на вас. Якщо ваш бюджет є проблемою, то знайти з важких продуктів харчування, що ви можете зчеплення з рукою. Це безкоштовний замінник гантелі.

+188
Malhar 11 квіт. 2015 р., 04:33:02

У мене Гармін Фенікс 2, що дає мені оцінку моєї інакше VO2max. Я використовую годинник з Scosche ритм+ примотанная до моєї руки.

Я зацікавлений у знаючи, як оцінити точний Гармін є?

Поряд з оцінкою інакше VO2max, Гармін дає мені розрахунковий час фінішу час на стандартній відстані-5к, 10к, ТМ та ФМ. Я знаю з особистого досвіду, що Гармін переоцінює мій час фінішу (інакше це занижує мою сер. швидкості).

Будь-які коментарі або посилання на аналіз будуть вельми корисні. Спасибі!

+166
Sonomi Johnson 19 січ. 2012 р., 18:01:51

Я 6'3 297 фунтів на 37% жиру , це погано я знаю, мені всього 26 і курили по 1-2 пачки в день протягом 14 років. Як Різдво 2013 я кинув палити без рецидивів і тягу. Я був діагностований з астмою у віці 2 років і був хронічний астматик з 3 років, але це зупинилося досить добре навіть з курінням.

Тепер я вирішив приєднатися до поліцейської академії. Але мені треба бігти 1,5 км в 15.55 хвилин. Я відзначив його і дав йому удар в 22.32 хв. думав, що я збираюся померти, намагаючись. Будь ласка, допоможіть мені. У мене є 2 місяці до випробувань зарахування і я поняття не маю, як побудувати кардіо для sombody в моєму стані.

+161
Arb Webs 13 груд. 2010 р., 21:05:57

Це може бути дурне питання, але те, що діставали мене протягом багатьох років. Майже всі спортсмени чоловічої статі (незалежно від дисципліни) виглядають майже як новонароджені немовлята, за винятком їх особових волосся. Також у мене були друзі в школі, які хотіли позбутися від волосся на тілі, стверджуючи, що це допоможе їм бути краще спортсменів, тобто бути сильніше, стрибати вище або щось подібне.

Це міф чи є деякі фізіологічні передумови до нього? Те небагато що, що я знаю, що волосяні фолікули, як правило, проводять у них жирів, тому вона може мати певний вплив на вміст жиру в організмі, але, звичайно, це не може бути багато?

Будь-який погляд на це питання? Будь ласка, підтримайте своєю думкою з якоюсь посиланням.

+91
Marco21 3 груд. 2013 р., 01:27:30

Якщо ви готові зробити менш цілеспрямованої тренування (добре, що ІМХО), спробувати станова тяга. Все, що вам потрібно, це штанга і він буде працювати не тільки нижню частину спини і ABS (що ви отримуєте від правильного використання задня машина розширенням), але і ваші ніжки, ручки і т. д.

Зверніть увагу, що тяга вимагають уваги і повного напруги тіла, щоб бути безпечним і ефективним, але якщо ви їх правильно, вони важко перевершити!

Кілька порад:

 • Ядра повинна бути натягнута по всій
 • Завжди дивіться вгору на 45 градусів, а не в барі - це допоможе тримати спину прямо
 • Альтернативний хват (одна рука вперед, інша ззаду) ви зможете провести набагато більше
 • А контрольоване падіння бар на шляху вниз прийнятний, але робити це на правильній платформі або відбійні плити або ваш тренажерний зал може засмутитися.

Це відео досить вправно, швидко демонструючи вивішуванні тяга форма, і звичайна станова тяга-це по суті той же за винятком того, що реп починається і закінчується на підлогу, а на вершині підйому.

+64
A non 9 груд. 2014 р., 22:12:53

Ви шукаєте замовлення на ці речі?

Я просто перестав бути студентом, але я був би схильний зробити

 1. Поїзд
 2. Їдять
 3. Медитувати
 4. Дослідження

Ви повинні тільки з'їсти після тренування, щоб переконатися, що ви дійсно отримаєте переваги вашої тренування. Потім медитував, щоб отримати в mindset на навчання має сенс.

+60
jvdev7 15 вер. 2012 р., 00:50:13

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil