Протеїнові добавки для Людей із зайвою вагою

Це добре для білкових добавок, коли надмірна вага ? Можна набрати м'язи, мають білки, маючи зайві жирові відкладення ?

+727
ElSaxo 16 лют. 2013 р., 16:55:16
29 відповідей

Перевірити цей сайт: http://www.precisionnutrition.com/intermittent-fasting

Тяжелоатлетическая доктор пробував різні типи періодичне голодування, використовуючи себе в якості піддослідного кролика. Немає кращого доказу на мою скромну думку.

До вашого відома, я пробувала себе варіацій. Зупинилися на не їли по суботах щотижня. Втратив спочатку потім вагу набрав близько 8 тижнів.

Їдять краще, як правило, набагато ефективніше, хоча я б порадив не вистачає одного дня в місяць їсть. Люди-це тварини і це добре, щоб нагадати тілу реального голоду.

Варто експеримент може бути: їсти навмисне чисті, є (розумний) завантажувальний день раз на тиждень і один день на місяць. Я бачу, що бути довгострокової стратегії.

+969
EmptyMindedDevil 03 февр. '09 в 4:24

Знайди собі пару якісних обхоплює зап'ястя. Инзер, АПТ, Титан, перебір - в принципі будь пауерліфтингу компанія проводить набір а також майже кожен новачок в модній індустрії в ці дні.

Я використовую перебір тепер і вони найкращої якості, який я знайшов на сьогоднішній день. Але перш, ніж перебір прийшли разом я використовував набір АПТ засуджених, яких, ймовірно, буде простіше для вас, щоб відстежити, як перебір, як і раніше досить ексклюзивний без замовлення онлайн

Потім просто повернутися до того, чим ти займаєшся. Використовуйте обхоплює зап'ястя на прес (лава, похила лава, присідання, для жиму від плечей і т. д.). Ви також можете знайти його більш зручним для використання неправдивого захоплення на деякий час - це залежить від того, як зап'ястя був поранений і що його викликає біль.

+911
Wseries 23 черв. 2015 р., 15:05:48
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я збираюся почати ходити в спортзал перед роботою, яка буде в 7 ранку. На моє запитання, коли у мене є мій сніданок?

До або після тренування, і якщо раніше в тренажерному залі скільки часу потрібно, щоб обробити їжу і якщо після цього я закінчую працювати і відразу з'їсти або почекати?

Дякую

+907
lavap apaxo 15 січ. 2010 р., 02:16:18

Якщо ви знаєте, що таке стібок, я збираюся припустити, що ви знаєте достатньо про запуск болів і виключити щось екстремальне, як апендицит, який, як правило, нижче у будь-якому випадку.

Є кілька речей, які я хотів би зробити:

 1. Їж вуглеводи і сіль за півгодини до бігу. Кілька чіпси буде пристойна.
 2. Гідрату. Шви зазвичай супроводжував, коли не вистачає води споживається або споживається diarrhetic це. Тримайтеся подалі від кави, содової, або інші газовані напої перед бігом
 3. Не їжте/пийте перед запуском. Ваше тіло потребує часу, щоб переварити і процес їжі. Працюєте занадто близько до їжі викличе тиск на органи травлення, які мають кислот та інші хімікати, щоб зламати вашу їжу.
 4. Дихати. Важливо мати суміш короткої та тривалої дихання при бігу. Два швидких вдиху через ніс, один довгий через рот.
 5. Перевірити своє взуття. Дисбаланс може викликати погане тиск і шкідливі тяги на спину (і інші м'язи). Забезпечити ваші черевики повинні мати відповідні протектори і не перекошена або дуже зношений.
 6. Стилю бігу. Ваші руки повинні бути вгору і вниз / вперед і назад, майже як паровоз. Вони не повинні йти через тіло. Це важливо, тому що хрест-тіла руху можна спустити на ваші м'язи (ядро, тому/АБС/ребер), таким чином ваше тіло не звикло. Наслідки неправильної пози може посилитися чим швидше ви біжите, що може припустити, чому у вас ніколи не було проблем на біговій доріжці.

Там може бути ряд інших причин. Як говориться, якщо ставити щось серйозне, сходи до лікаря або спортивний фізіотерапевт. В іншому випадку, ви могли б отримати деяку зворотний зв'язок від вашого місцевого бігового клубу (в деяких клубах/магазинах виконайте проведення іспитів).

+800
Bakyaraj M 6 серп. 2018 р., 06:23:59

Коротше кажучи, немає. Потовиділення-це фізіологічна реакція на спеку. Це механізм для вашого тіла, щоб контролювати тепло. Це один із способів терморегуляції. У двох словах, коли ваші м'язи "тепло" вгору (вправа), ваше тіло працює, щоб охолодити вас вниз. І, всупереч деяким думкам, пітливість також не відповідає втраті жиру, навіть якщо ви можете побачити невелике зниження у вазі з-за води (поту) втрати.

+783
Santiago Trejo 11 лист. 2019 р., 12:16:50

Я відчуваю, що це гарне тренування.

Спробуйте зробити анаеробних тренувань.

+726
Edwina 11 лист. 2011 р., 02:09:39

Це стандартні тренувальні ваги штанги, так як він має більш або менш завжди. Перші чотири набори просто теплі вікна для вашого одного важкого комплекту.

Якщо взяти мою власну програму в якості прикладу я почну ще нижче і в кінцевому підсумку вище. Я підрахував, що моя розминка набори нарощування з 20% (або вага порожній бар), 40%, 60% і 80% моїх Завершальний ривок. Хоча я наростити повільніше, я не думаю, що ваша програма буде шкідливо в будь-якому випадку. Це варіацій більш або менш однакові поняття.

Втім як і ваш тягне дізнатися більше, ви обов'язково не хочете, щоб почати з вашої розминки набори.

+645
Raj Verma 6 груд. 2016 р., 05:39:55

Тест 120/30-то краще почати практику. Виміряти пульс під час пробіжки і повернутися пішки ще годину йде за 120, яка майже завжди після 2-3 хв. працювати за фактом. Потім знову запустіть. Повторити. 30 хвилин.

Продовжуйте пробувати, поки ваш HR стабілізується і тоді ви зможете досягти більшого.

Чому 120bpm? З-за відновлення працювати виходячи з цього. Всі марафонці бігати відновлення повільному темпі бігти протягом періоду навчання. Він тримає серце здоровим і готовий тиснути сильно в наступний раз.

Серцевий ритм-це ключ, будівництво першої серцевого м'яза тоді ви можете запустити марафон або швидкий біг. Немає марафонці біжать на високий пульс.

+623
user2371809 26 бер. 2012 р., 03:34:58

Я б почала з того, що він може (швидше за все) будуть тільки 2 з 3 змінних одночасно. Якщо це дешево і здорові, вона не може бути природною (протеїн наприклад). Якщо це здоровий і природний, це, швидше за все, не буде найдешевшим і якщо його як дешеві, так і природного, вона не може бути здоровою.

Це, як кажуть, я б сказав, що саме природне здорове буде рослинного білка. Різні види бобових, горіхи, насіння і овочі наприклад. Це може коштувати трохи більше, хоча.

Самий природний і дешевий є, ймовірно, збирається бути тваринного походження білка, такі як яйця, сир і м'ясо. Це може бути не так здоровий, як рослинні білки, якщо ви споживаєте навантажень.

+608
discarn8 29 жовт. 2016 р., 23:12:20

Нещодавно Я помітила, що у мене є величезна асиметрія в хрест простягання тіла плеча. Зокрема, при розтяжці лівій руці, я можу підштовхнути його, щоб бути майже паралельно, до мого тіла, в той час як з моєю правою рукою я не можу, а вона зупиняється на 30 градусів кути з тілом, тому що здається, що грудні м'язи з цієї сторони стає на шлях. Може бути тому, що я більш щільно на натільний на тій стороні тіла?

+588
EXCHANGEINDEED 29 лист. 2010 р., 03:21:45

Згоден про основні сили. Також, я вважаю корисним ножичний стусаном. Коли я намагаюся штовхнути обидві ноги в той же час там часто занадто багато імпульс для мене, щоб контролювати.

+586
Archit Agarwal 4 січ. 2014 р., 10:15:50

Абсолютно ні. Наш метаболізм-це складна система органів, що працюють разом, які диктують, як використовується їжа, утилізувати і т. д. Не кажучи вже, в залежності від ваших цілей і типу статури, різних маніпуляцій у вашому раціоні абсолютно необхідні.

В NIH-фінансуються дослідження намагалися довідатися асоціацій між конкретними харчовими продуктами, фактори способу життя і ваги. Його висновок?

Визначені фактори харчування і способу життя призводять до довгострокового збільшення ваги, в сукупності створюючи передумови для стратегії, щоб запобігти ожирінню.

Інші дослідження виявили схожі результати (до прикладу). Наш метаболізм-це надто складні, щоб слідувати приказці, "калорія-це калорія".

Іншими словами, калорії-це не єдиний важливий аспект дієти. Загальна калорійність харчування має вплив, але продукти, які ви їсте і діяльності ви поділяєте вплине на ваше здоров'я і набрати вагу. Можливо, більш важливо те, що продукти, які ви вибираєте, щоб поїсти буде впливати, скільки калорій ви відчуваєте, як їдять.

В Вашингтон Пост узагальнює більш наслідки цього дослідження:

[Є] разючі відмінності в тому, як різні продукти харчування та напої а також вправи, сон та інші образ життя — впливають люди поступово повнішали.

...[Р]співачкою важче не тільки питання "калорій, калорій" і...мантру: "менше жерти й більше займатися спортом" - це дуже спрощено. Хоча калорії залишаються дуже важливими, деякі продукти явно змусити людей поставити на більшу вагу, ніж іншим, можливо, з-за їх хімічного складу і, як наші тіла обробляти їх. Це розуміння може допомогти пояснити запаморочливий, часто, здавалося б, суперечливі рекомендації по живленню від дієти дослідження до наступного.

Проблема з фокусуванням виключно на калорії-це продукти, люди схильні тримати проти різати, коли вони починають обмежувати їх.

Білка:

Коли ви дивитеся на Дженні Крейг і практиків вага Watcher, перше, щоб піти є джерелом білка, тому що вони "високої точки" або взяти на себе значну частину обсягу їжі людина може з'їсти. Це погано по багатьом пунктам:

 • Білок тримає вас ситим довше, так що вам не потрібно стільки обсягу
 • Білок необхідний для захисту існуючої м'язової маси, або побудувати більше м'язової маси
 • Надлишок білка (більше, ніж те, що ваше тіло буде використовувати) забирає багато енергії, щоб процес, по суті, підвищення ваш метаболізм небагато.

Вуглеводи:

Іншою проблемою є зайвим кількість вуглеводів в західній дієти. Я піду на кінцівки і сказати, що вуглеводи необхідні, але напевно не в таких кількостях, більшість людей їдять їх. Для активних людей (а ми покликані бути активними), вуглеводи є важливою частиною відновлення і джерело енергії. Тим не менш, вони мають деякі негативні наслідки, і гірше, якщо ваш сидячий:

 • Вуглеводи мають найбільш глікемічний індекс, і чим обробляли карбюратор, тим гостріше, що відповідь інсуліну.
 • Інсулін готує клітини вашого тіла, щоб прийняти глікогену, який для активних людей допомагає енергії в м'язах. Однак, у малорухливих людей, або у великих кількостях, коли клітки організму стають насиченими, вуглеводів, можуть бути збережені у вигляді жиру. Коли цей стан триває протягом тривалого періоду людина стає стійкий до інсуліну, і в кінцевому рахунку діабет.
 • Ми призначені для обробки вуглеводів, але думаю більше в плані перець, зелені овочі і фрукти.

Жири:

Наші тіла потребують енергії, і це дійсно не має значення, що енергії надходить з жиру або з вуглеводів. Мінсільгосп США дав жири погане ім'я, а потім наукове співтовариство повернутися в оборону певних жирів. Більшість неприродні жири "транс-жири, які шкідливі для організму. Однак, моно-ненасичені жири, такі як оливкове масло і риб'ячий жир мають безліч хороших властивостей, які є корисними для організму. Не кажучи вже про те, що деякі вітаміни нам потрібні жиророзчинні.

Калорії:

Калорії важливі, але не так важливо, як правильний баланс макро-поживних речовин. Значно перевищує кількість калорій ваш організм спалює в день (через нормальний метаболізм і активність) змушує ваше тіло, щоб зробити що-то з надлишком.

 • Надлишок білка буде перетворено у вигляді глікогену через дуже повільний процес, але, що надлишок глікогену може призвести до інсуліну і в кінцевому підсумку перетворити його в жир.
 • Вуглеводи розщеплюються відразу глікогену, і взяти трохи менше енергії для обробки, ніж білка, але це найбільш легко перетворюються на жирові відкладення.
 • Дієтичного жиру пакети за кількістю калорій на грам, і займає найменшу кількість енергії для процес. Проте, споживання жирів не обов'язково переводити в жирові відкладення.

Суть в тому, що чим більше ви активні, тим вище ваш метаболізм, і тим більше калорій вам потрібно. Почасти це пов'язано з збільшенням м'язової маси, що супроводжує діяльність, і частково це з-за того, як швидко ви йдете через ваші енергетичні запаси.

Тип Тіла:

Різні типи тіла мають різні проблеми, і лікування все ж є рецептом для лиха.

 • Мезоморф: стереотипні, генетично благословив людини. Форму пісочного годинника для жінок, ідеально підходить для чоловіків. Ці люди зазвичай чутливі до жирів, але вони, як правило, може відпрацювати досить швидко.
 • Ектоморф: олівець форми тіла. Ці люди, здається, бути в змозі з'їсти те, що вони хочуть, не набирає фунт. Загальні скарги від цих людей полягає в тому, що вони не можуть отримати чекати. Єдиний спосіб виправити це, щоб з'їсти велику кількість їжі і білка й додаємо всі зусилля, щоб перетворити його в м'язи. Вони просто не можу здатися, щоб триматися в жир.
 • Ендоморф: круглий здорової людини. Ці люди не можу здатися, щоб отримати вагу. Вони нюхають брауні і отримати фунт. Вуглеводи є ворогом ендоморф-особливо ті з високим ступенем переробки і смачний десерт вуглеводів.
+417
Leeteq XV 27 бер. 2014 р., 02:18:29

Вторячи rrirower, http://stronglifts.com/squat/#Grip

Основний висновок полягає в тому, що на перекладині та низькій перекладині присідання ваші пастки/назад Шолдерс буде підтримувати вагу і ваші руки там, щоб тримати вагу на спину і зупинити сповзання.

У мене важкий присадкуватий і порівняно слабше, і я знайшов бар іноді скотився в 110кг Марк і відчуває біль у зап'ястях від проведення барі на місці. Я прочитав по посиланню вище і використовували його, щоб поліпшити зчеплення (у залежності. Здавлювання, позиції барі і т. д.) і результат був зменшений біль у зап'ясті і краще присідати.

Пам'ятайте, це не за-шия прес, не намагайтеся зіштовхнути вага турнік своїми руками, роблять те, що безкоштовний квиток на обертач питань манжети. І навпаки, потягнувши її вниз означає, що вона відвалиться вашу підтримку м'язів спини і потенційно зламає ваш формі, спину або лікті.

+410
Jerome Jackson 6 квіт. 2017 р., 19:01:21

Я використовую Vivosmart HR група компанії Garmin. Кадровий моніторинг є дуже точним. Кроки розраховуються трохи нерозумно, як і підлога. Схоже, що група підготувала для бігунів, так що якщо ви проводите більше часу в тренажерному залі - є кращі варіанти. Я знаю, є нова версія цієї смуги, з VO2 завмер, але це досить сумнівна для мене. У них є всі дані десь в хмарі, так що я можу бачити, що вони показують.

Я пошукаю що-небудь з Android або Tizen - або краще сказати - система, яка може бути продовжений. Я можу зробити це на мій власний, але я також можете використовувати програмне забезпечення, що надається іншим. Таким чином, я можу краще відстежувати різні аспекти моєї підготовки - як перерви між підходами. Також я можу мати ці дані для мого власного.

+385
Vasim Shaikh 27 лист. 2011 р., 14:19:01

Яка різниця між вітаміном D і вітаміном D3 ?

З точки зору доповнення і ефекти на метаболізм / тіла ?

+316
abhijit gupta 6 квіт. 2019 р., 12:22:55

У вас є симптоми та фактори ризику для захворювання периферичних артерій (зпа). Ви повинні сходити до лікаря, так як це хвороба, яка може погіршитися з плином часу. Ви можете отримати більш детальну інформацію про килимок з Mayoclinic.

Удачі, і продовжуйте ходити!

+296
Kshitijn 8 лип. 2013 р., 00:41:01

Враховуючи основну мету окислення жирів (спалювання), я б запропонував знизити інтенсивність тренувань. 80% від максимального серцевого ритму є анаеробна рівень зусиль-в цій інтенсивності, ви горять в основному вуглеводи і трохи жиру.

За рахунок зниження інтенсивності кардіо до 65% від максимального серцевого ритму, тренування спалювання жиру швидкість буде приблизно в два рази [див. наприклад, рис. 2 Acten і Jeukendrup, "оптимізація окислення жирів з допомогою фізичних вправ і дієти" Харчування 20(2004):716-727.]

+254
Azai Jaafar Jaafar 2 лип. 2012 р., 04:12:22

Я не думаю, що ви зможете зробити один остаточний відповідь тут. Поки всі м'язові групи отримують близько 2 днів відпочинку, я не бачу проблем з роботи кожен день.

Скільки ви зможете тренування залежить від людини. Наприклад, я дуже мотивований людина, яка любить працювати, але коли я починаю працювати занадто багато, я починаю помічати, що це насправді згубно для мого загального прогресу (велика картинка).

Іноді я працюю з 9 або 10 днів поспіль, і я дійсно можу сказати відмінність. Я можу відпрацювати протягом 3 або 4 днів поспіль, і тоді я дійсно потрібен дня відпочинку, або мій рівень енергії під час моїх тренувань почне опускатися. Мої тренування майже завжди 2 години, так що може бути різниця в тому, що ви в основному працюють на 1 годину, але ви чесно будете потребувати, щоб перевірити це для себе.

Я сподіваюся, що це допомагає!

+245
Gabriel Coutinho De Miranda 19 груд. 2010 р., 08:20:04

Якщо ви не непереносимість лактози, вам буде добре зі стандартною концентрат сироваткового білка, це найдешевший і самий популярний протеїн на вихід, шукати хороші якості марок і близько 80% білка. У разі, якщо ви не переносите лактозу сироватковий ізолят є кращим, щоб йти протеїну

+232
Curt Robinson 27 черв. 2015 р., 21:32:24

Не намагаючись отримати тут занадто заплутаною. Кінцева мета будь - вага тренування, щоб підштовхнути організм до виконання. Виконуючи в сенсі боротьби. Якщо ви не боретеся до кінця свій набір, Ви, ймовірно, єдина будівля м'язову витривалість, а не сила. Це не обов'язково погано, але це залежить від ваших цілей.

Ще один фактор, варто відзначити, прогресивної перевантаження. Якщо ви будете продовжувати робити ту ж вагу для кожного набору "при напруженій роботі", ваш організм буде поступово адаптуватися і звикнути до цього вазі. У цьому випадку вам потрібно буде збільшувати вагу.

Ваше питання надіслано на те, як ви збільшуєте вагу. На це я відповім: це залежить від вашого метод прогресивної перевантаження.

Якщо ви робите набори піраміди наприклад, ви можете збільшити вагу, як ви зменшите кількість повторень в одному наборі.

Якщо ви робите 5 х 5 сильний ліфт. Ви збираєтеся робити ту ж вагу у кожному сеті, до наступного тижня, коли ви збільшуєте нижче 10 фунтів або близько того. Це набір на основі прогресивної перевантаження, протистояти респ основі

В цілому, з'являються твердження, що один шлях краще, ніж інші, але для тих, хто тільки починає, Я б сказав, Поки ви не перевантажуючи організм опору, він зміцніє, щоб впоратися з цим збільшенням опору. Так насправді це особистий вибір сказав тренер.

Сподіваюся, що це допомагає! Удачі!

+200
gdsuttanta 23 лют. 2014 р., 16:45:15

Що ти робиш, це вже здорово. Цей полк допомагає побудувати величезну витривалість і об'єм легенів. Як звичайний матч для футболу-це 90 хвилин, що ви робите, має вистачити, але те, що ви можете зробити, це спробувати збільшити, що 60-хвилинний маркер. Якщо ви можете запустити на тверді 90 хвилин, і лише трохи захекався до кінця, це буде безцінним на полі. Для цього ви можете поступово збільшувати як довго ви біжите, скажімо, на 5 хвилин щотижня, але два рази на тиждень з однією і тією ж міткою. Поступово інтенсивність дасть вашому тілу час, щоб пристосуватися і стати сильніше. В той час як ви покриваєте всі підстави з витривалістю і працює, ви можете підійти до тих м'язи ніг і основні сили. Це теж одна з ключових речей, які футболіст повинен мати. Звичайно різні тренування з м'ячем медицина допоможе вашим основним, а також стандартні будівельні вправи. Ноги можуть бути розроблені на основі присідання і інші похідні від цього. Сподіваюся, це допоможе і бажаю Вам удачі на вашому шляху! Сподіваюся побачити тебе на полі коли-небудь!

+184
leucos 13 квіт. 2015 р., 17:10:16

Я мав цю проблему, а також, де я був в змозі підняти вагу досить легко, але моя воля була роздавати (я мало не впустила планку в одній точці). Ваша сила хвата буде рости, як ви прогресу з станова тяга, але іноді вам потрібно більше, так що ваші ручки можуть йти в ногу з прогресивної перевантаження. Ось кілька порад, які допомогли мені тонна з поліпшенням хватку:

 1. Зніми рукавички, і ремені. Рукавички зробити його простіше для бару ковзати, а не наростити силу хвата так сильно, як gloveless. Бретелі знімають навантаження на зчеплення, так зчеплення буде слабшою за допомогою лямки. Уникнути цих двох речей, просто і ясно.
 2. Використовувати разнохват. На сьогоднішній день найбільша зміна, що я коли-небудь зробив для сили хвата включає разнохват в роботі. Разнохват дозволяє піднімати більш важкі ваги і поліпшив мою загальну міцність стиснення. Примітка: Я використовую тільки змішувати на мої роботи, для легких-набори я використовую нормальне зчеплення.
 3. Використовувати такий нервовий. Читав це інтерв'ю з Павло Tsatsouline, що говорить про постійному напруженні, або з допомогою сфокусованого тіла сутички, щоб поліпшити зчеплення з дорогою і загальну міцність.
 4. Використовуйте крейда. Якщо все інше зазнає невдачі і ви все ще дійсно виникли проблеми з ручкою, спробувати виробити. У деяких людей сильно пітніють долоні і клянуться на ній, а у мене досить сухі долоні і не помітив особливої різниці. Ваш пробіг може змінюватись.
+164
2power10 13 лист. 2010 р., 18:50:11

Є загальні правила, які для всіх нас. Наприклад, якщо ви витрачаєте більше калорій, то ви берете - вага піде вниз. Я знаю, що це не самий очікуваний відповідь, але дієта дає кращі результати, якщо ви хочете схуднути.

Втрата ваги-це трохи складніше. Як правило, один хотілося б втрачати жир, а не м'язи. Без тренувань, м'язи будуть отримувати менше. Тіло кон'юнктурно - якщо м'язи не потрібні, і вони вимагають витрат енергії - відповідь проста. Принаймні, з цієї точки зору. Так що навіть якщо дієта є ключовим моментом тут, тренування вкрай необхідні.

Якщо ви задасте це питання, я очікую, що ви тренуєтеся не надто довго, або навіть не почавши. В цьому випадку, я б використовував концептуальні навчання. Перший графік не щільний. Пропустивши визначений день не зіпсувати повноцінне тренування тіла, тим нижче вага, тим менше ймовірність серйозної травми. Все-таки потрібно робити все правильно, але кроссфіт показує, що деякі люди можуть впоратися без нього.

Я б навіть почала з ваги тіла вправи, ядро, стабілізація. Пізніше я хотів би включити деякі розтяжки, щоб бути впевненим, що ви не втрачаючи діапазон руху під час тренування. Принаймні, це те, що особисті тренери проводять для своїх клієнтів у мій зал.

Спліт тренування приносить велику вагу, або принаймні високе навантаження. Це теж добре. Присідання, станова тяга з великою вагою дає підвищення тестостерону. Але для цього потрібна техніка. Що є довгостроковій перспективі, план тренування років, і це як звичка, з деякими віхами не тільки 2-6 місяців знімати - щоб мати кращу форму протягом літа, або щось подібне.

+151
HACIXAN 19 серп. 2013 р., 06:12:33

Ну , м'язова пам'ять не може бути максимальним. Ефект у ряді клітинних ядер. У період початкової підготовки, кількість збільшується, а потім залишається незмінним "назавжди". У нових ядрах прийняла форму стовбурових клітин. http://www.pnas.org/content/107/34/15111

Отже, тепер у вас є стільки пам'яті, скільки вам потрібно. Просто використовувати найефективніші програми для нарощування м'язової маси і добре харчуватися і спати, і ви можете дуже скоро отримати ваш м'язи спини. В залежності від вашої генетики і статусу використання ААС це може зайняти рік або місяць , подивимося http://muscleoldschool.com/the-colorado-experiment-and-casey-viator/

+131
CASPER YOUNG 7 лип. 2015 р., 05:25:23

Я хотів би знати, якщо існує зв'язок між крепатуру і терпимості до болю.

У мене завжди була висока терпимість до болю і ніколи не відчував до цих пір більш низьку терпимість до болю. Моє тіло дуже болить після вчорашнього тренування і деякі мої рухи трохи обмежені, але це нічого, що я не відчув після тренування перед. Що нового я більш швидко і чутливо реагувати на больові подразники (різкий тичок, фірма щіпка) сьогодні, через добу.

Цього ніколи не траплялося раніше, так що я цікаво, якщо є зв'язок.

Я би вдячний за будь-яку введення.

Спасибі!

Примітка:

Я не регулярно років (я ходила в спортзал 3 рази в тиждень на персональні тренування з тренером, але це було у 2012 році). Останній раз, коли я здійснював досі був близько півроку тому, і я зміг тільки зберегти рутини на пару тижнів.

Минулої ночі, я вперше за деякий час, після пару фітнес блендер відео тренування (приблизно у 1,5-2 години кардіо Новачок, Новачок, HIIT і Табата, з трохи йоги/пілатесу в кінці до охолодження).

Я відчував, що це було досить енергійні тренування для кого-то просто почати знову так що я подумав, можливо, це і є причина зниження переносимості болю?

+123
Edinburgh 3 січ. 2011 р., 19:53:15

Я б порадив продовжувати робити те, що ти робиш. Ви втратили 20 кг в 17 тижнів. Це великий прогрес. Цей прогрес неминуче сповільнюватися, хоча.

АБ видимості в значній мірі пов'язана з утримання жиру в організмі. Я думаю, що ти десь близько 20% жиру (http://www.builtlean.com/wp-content/uploads/2012/09/body-fat-percentage-men.jpg). (Я припускаю, що ви чоловік, Ваш логін.)

Оскільки ти продовжуєш втрачати вагу на ваш поточний план, це працює для вас, це займе більше часу.

Довше через Ab тренування не тренування міцності АВ, АВ але витривалість. Якщо ви хочете, щоб зосередитися на АБ чинності, вам потрібно буде поступово завантажувати їх, і, що, мабуть, найкраще їх изометрически як частина більшого всього тіла вправа, як присідання (http://startingstrength.com/articles/abs_rippetoe.pdf).

+123
Vakul Kumar 31 жовт. 2017 р., 18:36:22

Важливим аспектом є те, що ваша середня денна доза про те, де ваш рекомендованих калорій.

Іншим важливим аспектом є, Де ваші калорії приходять від. Якщо у вас дуже мало білка, ваше тіло буде грабувати Петра, щоб заплатити Павлу. Як ваші м'язи і органи термозбіжна для ремонту зношених клітин, ви в кінцевому підсумку зіткнутися з наслідками для здоров'я. Це, звичайно, знижує ваш метаболізм (менше загальної клітини, щоб піклуватися про), що дозволить збільшити вашу частку жиру в м'язи.

Як довго, як ви тримаєте як мінімум 1 г білка на кілограм м'язової маси тіла, ви зможете уникнути цієї ситуації (калорія на рахунку протягом дня у бік). Це залежить від того, високий/низький вуглеводи і т. д.

+96
Rajat Choudhary 1 серп. 2010 р., 10:51:01

Я бодібілдер, і може дати вам деякі поради щодо форма в пресі руху грудної клітки, що допоможе вам зосередитися на роботі до Печ. Звичайно, в актуальній рух не можна строго ізолювати груди, але ці поради допоможуть вам звести до мінімуму залучення плечі і трицепс і лат.

Ізолювати як культурист, ви хочете робити протилежне тому, що спортсмен-пауерліфтер робить. Пауерліфтери намагаються набирати якомога більше груп м'язів, як це можливо, щоб перемістити велику масу можна.
Вигинаючи спину дозволяє набирати свій латів в рух. Щоб не через спину, тримати її рівно на лавці. Якщо у вас є проблема, роблячи це, підняти коліна і покласти ноги на лавку, і це дозволить згладити низький назад. Ви навіть можете підняти ноги вгору і принести коліна до тулуба під час виконання вправи. Вузьким хватом на турніку дозволяє набирати трицепси. Щоб зберегти вашу участь трицепс до мінімуму розширити свою владу, поки передпліччя не опиняться в стані залишатися перпендикулярно землі протягом більшої частини руху. Втопивши свій лопатці і рухомого плече вперед дозволяє набирати плечі м'язи більше. Щоб уникнути цього, вам потрібно зробити дві речі. По-перше, почати кожен комплект стискаючи ваші лопатки разом. Залишити їх разом протягом всієї партії, і зберегти ваші плечі назад. Не штовхайте плечем вперед, як ви витягніть руку. Інша річ, ви повинні звернути увагу на ваше положення ліктя. Лікті повинні бути злегка підвернені на ваш торс, більше відповідно до вашої грудей, ніж твоє плече. Це також дозволить вам покласти ваші позиціонери в скрутне становище.

Інший метод, який можна використовувати для попереднього вихлопних грудей з рухом ізоляції (машина летить) перед складене рух (жим лежачи). Не звертайте уваги на кількість ваги ви піднімаєте, а звертати увагу на те, що ви відчуваєте Піч працює.

Одна вправа, яке сильно недозавантажені-це гантелі пуловери. Лежать перпендикулярно до лавки з вашої грудній клітині підтримується на лавці, ноги на землі, і коліна напівзігнуті. Ви можете ковзати вниз так, щоб край лави підтримує частина вашої шиї, Якщо вам потрібно. Дозвольте ваші стегна, аби скинути пару сантиметрів нижче грудей. Тримаєте гантель вертикально на один кінець вище грудей з витягнутими руками. Перемістіть гантель назад на вашому обличчі і до землі, поки ваші руки паралельно землі обертання в плечі і тримаючи лікті прямо, потім підніміть гантелі назад у вихідне положення. Пуловер цілей в області грудної клітини, які кріпляться на ключиці, виділений у другому м'язи картинки. Він також націлений на малій ДВК, і зубчаста.

+78
Jonkones 8 жовт. 2019 р., 08:44:51

По-перше, обидва мають різний діапазон руху, не робити бічних розкриваються, як ви робите підтягування, але давайте не будемо вдаватися в подробиці, а зосередитися на головному фізика.

Вам простіше робити LAT витягає вниз, що з-за шківів. Нижче схема дає і ілюстрація того, як шківи працюють.

enter image description here

Джерело зображення:http://www.the-office.com/summerlift/pulleybasics.htm

Як бачите, система 2 шківа розділив напруга в рядок на 3 частини. Це може бути не зовсім ваш випадок, але як в цілому шківи працюють. Так, на малюнку, сила, необхідна для підйому об'єкта 150Н буде трохи вище 50Н, яка становить 1/3 сила, необхідна для підйому об'єкта безпосередньо.

Же принципом з деякими змінами, застосовується у випадаючому машини. Коли ви збираєте на машину з вашої маси тіла еквівалентна маса, ви не підйомним вагою тіла, а частина його. Що це за відсоток, це залежить від того, як спадаюче машина налаштована зі шківами. Тим не менш, спроби підйому буде меншою порівняно з чистих підтягувань.

+59
Balaji Katika 31 січ. 2010 р., 07:48:54

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil