вага зростає , грудей і зростання

Я 19-річна дівчина. Моя вага становить всього 37 кг. Мій зріст 5"3. Я дуже струнка і худенька дівчина. Моя проблема, моя груди дуже маленька або ви можете сказати, що у мене немає грудей. Я хочу набрати вагу і збільшити груди розмір, приєднавшись тренажерний зал . І, якщо можливо, я хотів би також, щоб збільшити мій зростання на 5"6.Тому я прошу Вас, будь ласка, запропонуйте мені, що я повинен робити.

+702
JJBrown 7 січ. 2020 р., 13:29:58
30 відповідей

Це все питання співвідношення жирів, білків і вуглеводів є простий калькулятор на даному сайті, де вам достатньо ввести кількість грам кожного макросу і ви отримаєте співвідношення. Будь коефіцієнт 2 і вище, поставить вас в кетоз. Ви можете робити це для кожного прийому їжі, або через день. http://www.flexibleketogenic.com/

+936
Chiedo 03 февр. '09 в 4:24

Я не можу нагнутися і торкнутися моїх пальців,я міг дотягнутися тільки до гомілок...я регулярно 21,5'6 і займатися спортом.Я навіть не можу дістатися до моїх ніг, коли сиджу. Це не нова проблема, я завжди не міг досягти пальцями.Я відчуваю напругу в мої стегна, коли я все-таки спробую.

+913
Andrew Ferguson 24 лист. 2016 р., 00:54:32
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Рутини:

 • Мертві підйомників (традиційний) 1х12
 • Штангою Присідання 1х12
 • Випади 1х12
 • Військовий прес 1х12
 • Вертикальні ряди 1х12
 • Штанга жим лежачи 1х12
 • Підтягування 1х8
 • Кучері штангою 1х10
 • Французький жим Гантелями 1х10
 • Діпи 1х8
 • Сидить розширення литкових 1х12
 • Хрусти 1х12

Я завжди тренував за допомогою спліт підпрограми, які працюють два або три м'язів кожен день, у мене був прогрес, але не на стороні посилення м'язової маси. Я вважаю, що ця процедура повинна бути абсолютно особлива, тому що вона працює все тіло 3 дні в тиждень (через день), проте я знаходжу це підозрілим, що тільки один набір кожної вправи виконується, я боюся, що м'язи не стимулюються достатньо, щоб рости (за умови правильного харчування звичайно).

Хто-небудь використовував рутину, подібні до цього, і спостерігається прогрес?,

або що вже пробували і мали успіх в рутину з більш базових вправ з великою кількістю наборів в кожному з них? (аналогічно - небудь 5х5)

+838
Leonar Aung 5 серп. 2010 р., 19:00:17

Я був анемічне кілька років тому, хоча я брав багато зелені і багатих залізом продуктів харчування. Хтось сказав мені, що залізо і кальцій разом, тільки один буде поглинений і для мене залізо не засвоюється. Я брав зелень із сиром і фініками з молоком. Це реальна причина? Чи Правда, що кальцій і залізо, не можна приймати разом ?

+831
tj4dmx 16 січ. 2020 р., 00:36:27

Після останнього дня ноги у мене були болі у внутрішній стороні місце між ногою і пахом. Болить тільки під час знижує неповний присед і прес-автомат (я нічого не помітив протягом тренування, думки). Я не звертав на це особливої уваги, однак через тиждень на наступний день ноги я відчув під час розминки присідання з порожньою штангою, і коли я піднімаю вагу я не зміг виконати із-за цього. Так я пропустила присідання і прес машина тільки й робили інші машини для ніг ( і це не боляче там ). Це вивих і що мені робити? Коли я зможу знову почати самозахоплення?

+767
RV2017 11 лют. 2013 р., 07:20:21

Джон,

Дейв Liepmann є правильним. Однак концепція називається ізометричні утримання і повний діапазон руху.

Повний спектр вправ руху є більш функціональними і, як було показано, щоб зменшити навантаження на суглоби. У цьому випадку плече в ліктьових суглобах. Ізометричні утримання як було показано, щоб набрати більше м'язових волокон, а також збільшують навантаження на суглоби (плечі і лікті при жимі лежачи).

Це тому, що наші тіла і суглобів більше підходять для повного діапазону руху з нашої повсякденній діяльності. Подумайте про це, ми, як правило, вставати і рухатися, забрати речі і покласти їх вниз, постійно переїжджаючи з одного місця на інше.

При цьому, як кажуть, немає нічого поганого з тренування з ізометричної тримати, поки у вас є мета і є функціональним і характерні для цієї мети. Якщо ваша мета-набрати більше м'язових волокон, то ви повинні спробувати, щоб тренуватися з ізометричної кожен зараз і потім. Я кажу, що 1-2 рази на місяць, щоб зменшити навантаження на суглоби (присідань, жимів лежачи, плече Преси, тощо). Потрібен час, щоб звикнути до цього типу методики навчання.

Хорошим прикладом є поглянути на шляху найприкріше поїзд електромонтажників. Вони ж з ізометричної утримуйте (зазвичай близько 5-10 секунд), щоб дати їх нападники і півзахисники іноді працювати.

В цілому, лише переконавшись, що методика навчання підходить для ваших цілей і функціональних вашої діяльності, якщо ви бігун, культуристів або якогось спортсмена для зменшення травм і для досягнення найкращих результатів.
Сподіваюся, що це допомагає!

+767
SPIDERMAN 13 серп. 2017 р., 05:58:06

Я їм:

 • Принаймні, 2 курячі грудки в день.
 • Зазвичай пачку локшини і обернути борошна.
 • 2-4 шоколаду wheetabix.

Майте на увазі, що я використовував, щоб з'їсти більше 3000 калорій в день і не тренування, а я тренуюся щодня.

Мені 16.

Якщо я коли-небудь хочеться перекусити, з'їм Snackajacks або щось.

+740
Nathanon Preedawannalert 8 серп. 2013 р., 01:04:45

Серизе абсолютно не може протистояти "поганим харчуванням".

Погана дієта-це більше, ніж просто споживаючи більше калорій, ніж потрібно. Так, у цьому випадку однієї вправи буде корисним. Однак, погана дієта також може включати в себе не споживаючи досить правильні продукти. Хронічно низьке споживання корисних продуктів, або хронічно високе споживання шкідливих продуктів призведе до проблем зі здоров'ям, і вправи не можуть протистояти і діяти.

Не споживаючи достатньо свіжих фруктів і овочів, призводить до зниження рівня вітаміну C. Хронічно, це призведе до scurvey, і що дивно, це сталося останнім часом. Вправи не можуть діяти всупереч цьому.

Ж з низьким рівнем кальцію, що веде до ламкості кісток. Хронічно низький-споживання жирів може призвести до зниження всмоктування жиророзчинних вітамінів. Дієти з низьким вмістом білка (або протеїни) призведе до уповільнення росту м'язів. Дієти дуже високо у верхівці риб, таких як тунець може призвести до ртуті нарощування. Жоден з них не стану здоров'я ст.

Хороша дієта, яка заснована на різноманітних споживання свіжих продуктів має основоположне значення для хорошого здоров'я і фітнесу. Де потрібні добавки допомагають, а лише додатковий на хорошу дієту.

+739
Vultrao 31 бер. 2010 р., 18:04:10

Я граю в баскетбол, і я хотів би поліпшити свою швидкість бігу і опір.

Я, очевидно, мати пару баскетбольної взуття, але я не хотів би використовувати їх за межі поля, щоб уникнути такого, що принижує гідність їх швидко. Я люблю низьку взуття і у мене є пара білих від Bally, але тепер я використовую їх тільки для гри у футбол на траві, так як вони більше не буде чистим. Я думав: я можу використовувати їх, щоб бігати? Б моя нога/щиколотки/ноги буде боляче, якщо я зроблю це? Я питаю, тому що багато людей сказали мені, що це не добре.

Я ходила з ними один раз, але лише за 20 хвилин, як почався дощ, тому я не знаю, якщо це добре. enter image description here

+726
Matt Stephenson 13 лист. 2012 р., 11:41:46

Волокно, за визначенням, неперевариваемых вуглеводів. Вона або обробляється бактеріями ободової або він йде до виходу. Якщо ваші флору кишечника використовує його, "хороші" бактерії виробляють деякі вітаміни і жирні кислоти з короткими ланцюжками з неї (які метаболізують і добре для вас) плюс якісь токсини, і "погані" бактерії просто створити токсини.

Нерозчинні волокна (наприклад, зерна) будуть дряпати нутрощі своєї інтуїції. Особисто я уникаю його.

Корови-ссавці, які є майстрами з обробки волокна. Їх природний раціон дає їм, після ферментації, майже 70% з енергії як коротколанцюгові жири. У горил дуже великий кишці, а також отримати більшу частину своєї енергії допомогою ферментації.

Ми, люди, не вистачає трьох шлунків і/або дуже довгий кишечник і, отже, не може витримати стільки клітковини. Крім того є кілька прикладів того, як народи, які їдять без волокна на всіх, і тим не менш здорові (як Масаї і ескімосів).

Ну і на закінчення, клітковина дає масу на свій стілець, а також дає вам деяку додаткову енергію у вигляді жиру, і якщо ви їсте занадто багато, запалення. Це не те щоб уникнути, а не щось шукати. Здуття живота і газу, ймовірно, означає, що ваші кишкової флори, що мають польовий день за свій рахунок.

+614
yuriyi 14 трав. 2017 р., 05:36:49

Я збираюся ігнорувати проблеми з колінами, тому що а) я не лікар, і б) вони не мають відношення до питання, ти насправді питаєш (хоча, якщо ви стурбовані, Спортивний поговоріть з конкретним лікарем про це).

Що ви відчуваєте, як правило, називають "новачка виграш", як, як людина нова, щоб працювати, ви знаходите, що кількість ваги ви можете підняти швидко збільшується, як ви отримаєте більш комфортно під бар / регулювати вагу, покращує свою техніку і поліпшити зв'язки між мозком і м'язами (тобто ви навчитеся набирати м'язи краще).

Зробити більшість з них в той час як ви можете, але спробуйте і не сходити з розуму і травмувати себе. Ви знайдете в якийсь момент сума, яку ви додати в барі сесії до сесії впаде, поки ти або дуже маленький дохід або, здавалося б, застоялося. Це те, що зазвичай називають "молотаркою".

Це та точка, де більшість людей кидають. Не більшість людей.

Коли ви натискаєте на цю точку, визнати її такою, яка вона є, і переконайтеся, що ваш раціон живлення та відновлення і на точку, а потім робити те, що ви можете проштовхнути. Можливо, вам доведеться комбінувати тренування, ви, можливо, просто поїду на тиждень, але це питання для іншого часу.

+558
noahajac 8 бер. 2015 р., 15:48:58

Моя дружина і я хотіли схуднути дуже швидко за 2 дні і знайшов ананасова дієта. Спрощено, все, що ми їли ананаси 3 рази в день, великий олова, і один банан як ласощі. Я не знаю як, я не знаю, чому, але ми обидва втратили 10 фунтів на 2 дні. Я припускаю, що велика частина це вода, як ми витратили величезну кількість часу на туалет, але він працював.

Крім цього, дістатися до Дакки і поїсти від продовольчих кіосків на вулицях. Я втратив 47lbs в 2 тижні. Трохи радикально, і я не міг рухатися протягом двох тижнів, за рахунок втрати енергії і повинні бути в межах видимості туалету 24/7, але він працював...

+496
Corezone0 10 серп. 2017 р., 20:10:20

Це найкращий коментар статті я знаю про медіальний великогомілковий стрес-синдром (МЦС): http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2848339/?report=classic

Ви повинні дивитися на диференційну діагностику та враховувати, що якщо у вас інша травма, яка дає схожі симптоми, такі як стресовий перелом, синдром тривалого здавлення, розриви м'язів, або з пошкодженнями судин, між іншим.

Якщо ви не маєте МЦС, лікування зазвичай включає в себе

 • Контролюючих запалення під час і після активності (обледеніння, і НПЗЗ)
 • Різко зменшуючи інтенсивність тренувань і поступово підйом вгору
 • Литок розтяжка і піни прокатки (наприклад, 30+ хвилин, розтягнути на весь день, кожен день) і ексцентричні ікри вправи
 • Аналіз ходи, щоб визначити, якщо ортопедичні устілки можуть допомогти
+489
omer selami 30 лист. 2014 р., 00:02:12

Після 4 місяців нарощування м'язів вправи, я почав бачити деякі результати. Я помітив, що моя права рука набагато слабкіше лівої. Коли я роблю вправи на плече, я насилу закінчити чотири серії по праву руку, але легко для лівої.

Що я повинен робити? При здійсненні мої біцепси, я повинен використовувати більш важкі гантелі на свою праву руку, щоб зробити його сильніше?

+467
Slavic 30 черв. 2014 р., 17:11:15

Один з моїх улюблених авторів, Ден Джон, розповідає про однією рукою, жим лежачи у своїй зручній сила програмі, і як це повинно бути основним рухом для горизонтальних штовхає сила, а також сприяння симетрії через тіло (якщо ви можете зробити 60кг за 5 з правого боку, але тільки 30кг за 2 з лівої сторони, може бути трохи асиметричної).

Єдине протипоказання, яке я бачу, ви можете це зробити дещо смішно виглядає, якщо ви виконуєте його у комерційний тренажерний зал, це не особливо добре відомі вправи. Що й можливість того, ядра від необхідності stabalise нерівномірності навантаження (підказка: залиште ваш вивантажується розв'язані руки, не піддавайтеся спокусі вхопитися за що-небудь, щоб допомогти).

В основному, це відмінна вправа, піти на це!

https://www.t-nation.com/training/tip-bench-press-with-one-arm

https://www.t-nation.com/training/one-dumbbell-workout

+422
TimurKo 5 січ. 2010 р., 10:40:19

Кількість калорій ви спалюєте в даний момент часу залежить від того, наскільки фактичний фізичний труд ви робите в той час, не на те, що тип вправ ви робите, або як швидко ви це зробите.

Коли на гіпокалорійной дієті, ви можете втратити частину м'язової маси під час тренування на витривалість, але менш імовірно, що під час тренування опору (Таблиця 1, в PubMed, 2017). Високобілкова дієта може допомогти вам запобігти втраті м'язової маси (див. ту ж статтю).

Я не впевнений, якщо виникають перерви під час тренування на витривалість можуть допомогти вам запобігти втраті м'язової маси.

На закінчення, вам втратити жиру в організмі, коли ви знаходитесь на гіпокалорійной дієті і робити вправи на витривалість або опір, або не тренуватися. Кращий план-це той, який ви можете дотримуватися довгостроковій перспективі; немає необхідності обдумувати всі цифри.

+400
maddin2code 19 лист. 2017 р., 16:28:11

Дивовижна річ про ВИИТ, що це не просто кардіо, але це теж форма нарощування м'язової маси вправи. Дозвольте мені пояснити. Коли людина працює на біговій доріжці протягом 30 хвилин в стійкому темпі, вони, по суті, початок тренування на витривалість, тому що волокна, які отримують згоріли повільно сіпатися відповідальні за витривалість. Коли людина працює, щоб стати сильніше, швидше на що-ма, як правило, будемо намагатися йти після быстросокращающихся волокон, які дають вам короткі потужні вибухи енергії, яка, по суті, що робить вас сильніше. Після быстросокращающихся волокон здійснюється шляхом робити короткі вибухові руху, такі як швидкі інтервали на біговій доріжці, або дуже важкі присідання в низькому діапазоні повторень.

На підставі вищезазначеної інформації, я б сказав, що це абсолютно нормально для вас, щоб включити деякі ВИИТ в свою рутину. Я б також радимо робити це в ті дні, коли ви тренування, а не на дні відпочинку.

Як часто ви повинні робити це, я б сказав, що якщо у тебе є один день з трьох робочих днів, що ви працюєте на ногах, який повинен бути ваш день, щоб зробити ВИИТ. Якщо ви працюєте на ногах повсякденних робочих днів, як програма з 5х5, ніж я хотів би сказати, сказати, що ви повинні зробити свій власний обгрунтоване рішення про те, як часто ви повинні робити це. Що-то, щоб розглянути, перш ніж прийняти це рішення, що робити більше роботи на ноги інші, ніж присідання збільшать час, необхідне для ваших ніг, щоб відновитися і, отже, перешкодити вам від того, щоб збільшити 5 фунтів кожен раз, коли ви присідаєте, як запропонував купити 5x5 програмі (знову ж таки, це тільки якщо програма, яку ви виконаєте).

А для купання це буде знову ж таки залежатиме від погоди Ви робите це, як тільки кардіо або у вигляді графіків. Якщо ви робите це в якості кардіо він буде перешкоджати вас від м'язових досягнення мети ви встановили для себе, але якщо ви робите це як HIIT, ніж знову ж ви насправді може стати при цьому більш ніж спортивна.

Редагувати: я тільки що згадав ще одну річ ви повинні розглянути. Погода ви повинні робити ВИИТ розганяється до тренування або після тренування. Знову ж таки, це рішення ви повинні прийняти самі, але для відповіді на це питання поставити собі таке питання. Що для вас важливіше в спринті або інші тренування? Простий факт полягає в тому, що все що ви робите першим буде простіше для вас і таким чином отримати максимальну зусилля.

+364
danbelling 8 вер. 2012 р., 11:01:08

32FL унцій мінералка-це близько 800 калорій, це становить від третини до чверті денної норми калорій (в залежності від ваших потреб у калоріях).

Як ви втрачаєте вагу? Перестати їсти чіпси і пити Gatorade і почати відстежувати споживання калорій.

+338
Hans Rolando Ramos Aguilar 20 серп. 2015 р., 19:44:20

Незважаючи на важку роботу програми, ті, хто мають недостатню вагу і хочете отримати більше, потрібно з'їсти велику кількість їжі. Один з кращих способів, щоб переконатися, що кожен отримує достатню кількість калорій кожен день, щоб випити галон молока на додаток до трьох великих прийомів їжі.

Щоб відповісти на ваші запитання:

 1. Це все, що добре для тебе? Молоко є дивним для тіла. З другою статті ви пов'язані:

  Молоко, в цілому джерело їжі, важко перевершити в плані макро і мікро поживних речовин. Також слід уточнити, що харчовий жир не рівні жиру. Жир в молоці просто означає, що вона висококалорійна.

 2. Це все жир? Якщо ви піднімаєте важкий, три рази на тиждень і робити GOMAD, трохи менше, ніж половина ваги ви отримаєте, буде жир. Марк Rippetoe, автором Стартова сила і прихильником GOMAD, йдеться в статті, уточнюючи свої погляди на дієти для початківців:

  Після перших трьох або чотирьох місяців, зміни будуть необхідні для більшості хлопців, почав худий. Якщо ви зробили програму правильно, ви отримали зовсім трохи ваги, приблизно 60% його м'язової маси тіла – м'язи, сухожилля та кістки. Це означає, що ваш жир може також пішов від ~10% до 18-19%. Це чудово; це було необхідно, щоб справити УШМ [Lean маси тіла] збільшити. Але тепер настав час, щоб змінити дієту, щоб відобразити підхід вашого тіла до межі швидкого зростання ВІДМ.

 3. Один втратити вагу, якщо перестає пити GOMAD? І так, і ні. Люди, які торгують підйомно-3x/тиждень і GOMAD за 20 годин ТБ на тиждень і їсть чіпси картопля буде тримати вагу і втратити м'язи. Якщо ви продовжуєте підніматися, але зупинити GOMAD, ви будете або зберегти вагу і втратити частину жиру. Якщо ти перестанеш підніматися і займати біг, ви будете втрачати вагу дуже швидко.

  Набирає 60% м'язової маси і 40% жиру, для тих, хто хоче бути сильним, це не найстрашніше. Це можна легко виправити за допомогою дієти і фізичних вправ, оскільки тіло тільки недавно поставив вагу і не звик підтримувати її. Якщо ви турбуєтеся з красивими весь час, GOMAD не для вас. Я чув LeanGains може бути ефективним, але це, звичайно, не добре перемішати з Починаючи сили.

  Особисто у 20 з 25 фунтів я отримав від СС+GOMAD пішов, коли я перестала GOMAD і почав харчуватися нормально. Я продовжував підніматися, але з набагато меншою вагою. Я почав бігати 1 або 2 рази в тиждень. Він взяв від двох тижнів до місяця, щоб втратити вагу. На 5 фунтів, що залишився м'язів.

 4. Я не розумію ваш 4-й питання, але суть GOMAD: якщо ви присідаєте важкі три рази на тиждень, вам потрібно з'їсти багато їжі. 5000 калорій або більше рекомендується. М'ясо, яйця, овочі та молоко все відмінно. Цукерки і газована вода не є ідеальними. Одна з найпростіших, найпростіших, найбільш простих способів, щоб переконатися, що ви отримуєте достатньо їжі (включаючи білок), щоб з'їсти три великих страви і доповнити його з галлоном молока.

  Якщо вам не подобається те, що він робить у вашій травній системі, як ти виглядаєш, або як вона на смак, просто зупинитися і втратити вагу.

+330
user11217 26 лист. 2019 р., 23:21:46

Звичайно ж, є. Переваги вправ не обмежується тільки миттєва енергія ependiture а також відновлення енерговитрат після тренування (що збільшить ваш загальний витрата енергії). Крім того, оскільки ви будете набирати більше м'язів з допомогою вправ, це також підвищить БМР. Це виграти виграти sutiation :-)

+328
Mark Rosenthal 28 жовт. 2016 р., 07:40:13

В даний час я треную їх тільки з положення стоячи піднімаючись навшпиньки. Деякі варіанти я тримала вагу в той же час або робити одну ногу за один раз, який теж покращує баланс.

Однак він прийшов до мене увагу, що є дві основні групи в литках і те, що Рада вправи ніг я робив працює тільки один з них. Я читав, що для іншого одна нога повинна бути зігнута, як у сидячому положенні.

Всі сайти, які я бачив, показали вправи на цій машині, де ви б сиділи і підніміть вагу на коліна.

Що я можу робити вдома для тренування іншій частині мої ікри. Я спробував поставивши гантелі на коліна, але це не тільки незручно, але я не відчуваю втоми від цього. Я не думаю, що я отримую багато користі від нього.

Які вправи я можу зробити, щоб навчити цьому інші групи м'язів?

+318
Fuad Ebrahim 1 черв. 2013 р., 16:40:07

Відповідь коли електроліт/спортивні напої необхідні?

Мені здається, що ви в основному задаєте 2 питання:

 1. За яких обставин більшість людей повинні пити спортивні напої, щоб відновити електроліти?
 2. Коли п'єш велику кількість води (це звучить, як ви пити до 3 літрів на день), людина повинна докладати особливих зусиль для поповнення електролітів?

Я зроблю все можливе для вирішення цих питань на основі досліджень, які я зробив.

Насамперед, важливо розуміти, що "електроліти" є. По суті, електроліт-це заряджені мінеральні або солі. Електроліти використовуються організмом людини включають натрій, калій, хлориди, кальцій, магній, та деякі інші. Натрій і калій є електроліти, які ми, як правило, втрачають більшість при реалізації (в основному через наш піт).

Ваше тіло потребує певної кількості цих речовин, щоб функціонувати. Проте більшість людей споживають більше, ніж достатньо цих електролітів кожен день. Натрію, зокрема, є те, що більшість американців отримують в набагато більшій кількості, ніж їх тіла. Хоча ви втратите натрію, калію та інших електролітів, спортивні напої містять більше, ніж просто електроліти. Вони також містять цукор, і звичайно вода. Загальні поради що я прочитала, що якщо ви робите вправи протягом не менше 1 години, Ви, ймовірно, не потрібно турбуватися про поповнення вашої електролітів. Ви все ще будете мати багато залишилося. Якщо ти тренуєшся, щоб схуднути, Пити спортивний напій після роботи може перешкодити вашим прогресом. Ви повинні споживати менше калорій, ніж ви спалюєте, і зайвих калорій з цукру в спортивний напій може звести нанівець зайві калорії, які ви спалили під час тренування, в результаті чого в маленьку чисту вигоду від вашої тренування.

З іншого боку, якщо ви збираєтеся бути запущений на довгі дистанції, або робити деякі інші тривалі вправи на витривалість, ви повинні бути стурбовані поповнення електролітів і регідратації правильно. Вам також знадобляться вуглеводи, щоб тримати вас підживлюється. У цьому випадку спортивні напої дійсно можуть бути корисні.

Для тих, марафон або довгі дистанції, Армстронга наступні рекомендації:

Варіанти Заміни Коли біжиш марафон, ви повинні створити стратегію заміни електроліту. Різні варіанти заміни електроліту доступна. Приклади включають спортивні напої, що містять електроліти і воду, щоб уникнути зневоднення. Гелі також доступні в невеликі мішечки і містять концентроване кількість електролітів. Желейні боби відомі як спортивні боби також може бути використаний для заміни електроліту. Можна з'їсти поживні батончики і натрій-містять продукти, такі як кренделі, банани і крекери. При виборі найкращою заміною електроліту для вас, враховувати переносимість і що буде простіше для вас, щоб носити з собою в день гонки.

Частота Марафон бігунів і тренерів Гаррі і Еллен Блум рекомендують пити один стакан електроліту, що містить напій кожні 30 хвилин під час змагань. Поїзд з вашим заміна електроліту напій на вибір для того, щоб гарантувати, що це буде достатньо, щоб замінити втрати. Якщо ви використовуєте електроліт або вуглевод-містять гель-пакети, в Bloomes рекомендувати споживати по одній кожні чотири-шість миль. Якщо ви використовуєте харчовій або бари, щоб замінити електроліти, розірвати на невеликі шматочки і споживати деякі кожні 20 до 30 хвилин.Крім того, в пустелі медичного товариства говорить про витривалості вправи:

Американський коледж спортивної медицини в своїх заяви, в даний час рекомендується споживання рідини під час тренування від 600-1200 мл/год. Споживання рідини в більшості випадків вправи, пов'язані гіпонатріємія була в середній або верхній частині цього діапазону оскаржить в якості належного споживання рідини. Більш реалістичне споживання, ймовірно, буде 500-750mls/год. Чи є ця рідина повинна містити солі, а також залишається недоведеним. Інтуїтивно здається розумним використовувати фірмовий спортивний напій, що містить 20-30mmol/л натрію, якщо це можливо, швидше, ніж просто вода.


Що стосується питної води запитання. About.com має це сказати про водної інтоксикації та електролітів:

Нирки здорової дорослої людини може переробити п'ятнадцять літрів води в день! Ви навряд чи будете страждати від інтоксикації водою, навіть якщо ви п'єте багато води, поки ти п'єш з плином часу на відміну забірні величезний об'єм за один раз. Як правило, більшість дорослих потрібно близько трьох літрів рідини щодня. Багато чого з того, що вода надходить з їжі, тому 8-12 вісім склянок в день є звичайної рекомендованої дози. Вам може знадобитися більше води, якщо погода не дуже тепла або дуже сухою, якщо ви працюєте, або якщо ви приймаєте певні ліки. Суть така: можна пити занадто багато води, але якщо ви біжите марафон або дитини, інтоксикація водою-дуже рідкісне захворювання.


Однак, енциклопедія медсестер і союзників здоров'я каже:

При цьому гіпергідратації є надлишок води в організмі, що результати, коли споживання води перевищує вихідну. Вживання великої кількості води, як правило, не приводять до гіпергідратації, якщо нирки, серце і гіпофіз функціонують належним чином. Дорослим доведеться пити більше 2 літрів в день (7,6 л за день), щоб перевищувати здатність організму виводити воду.


Схоже, що ви пили до 12 літрів, що більше, ніж енциклопедія перш, схоже, вважають безпечним. Так що ви, можливо, захочете, щоб скоротити. Крім того, схоже, що випивати більше ніж 1,5 літри за короткий час (не менше години) також може бути небезпечний, і ви повинні бути більш консервативними, якщо ви знаходитесь на низьким вмістом натрію дієта.

Якщо ви п'єте занадто багато води, і ваш електролітний баланс поганий, деякі ранні симптоми можуть включати нудоту, блювоту, головний біль, втомлюваність, м'язові судоми, спазми та здуття живота. Якщо ви починаєте відчувати ці речі, що припинив виконання або робити речі, які змусять тебе попотіти, і спробувати поліпшити свій електролітного балансу. Їсть банан може бути добре, якщо ви хочете уникнути більш рідким. Зверніть увагу, що симптоми зневоднення аналогічні, однак. Також коліки пережили під час вправи не обов'язково викликана гідратація або проблеми електроліт.

Зверніть увагу, що я не лікар, дієтолог чи вчений. Вищесказане не слід сприймати як медична рада. Якщо ви відчуваєте, що у вас може бути дисбаланс електролітів, не ігноруйте свої симптоми, тому що все, що ви прочитати тут. Якщо у вас є додаткові питання або побоювання, поговоріть зі своїм лікарем та/або робить подальше дослідження було б розумно.

+293
anila khalid 8 груд. 2011 р., 12:18:33

Це не звучить погано. Я рекомендую ходити вище п'яти повторень, принаймні кілька комплектів, оскільки я вважаю, що верхня частина тіла добре реагує на підвищеній гучності, а це не найгірша річ у світі, щоб тренувати витривалість. Я очікую, що ви побачите краще, сила в будь-якому випадку, результати таким чином.

Більш поширений спосіб завантаження підтягувань використовувати пояс, а рюкзак, схоже, працює добре.

+252
bunta 23 січ. 2012 р., 05:22:28

Я 260lb 5'10.5" чоловік намагається схуднути. Я теж на дуже жорсткий бюджет. У мене близько 100 доларів на місяць я можу витратити на їжу в даний момент, тому я намагаюся йти як можна дешевше.

Я думаю, що я почав працювати в проблему не їдять достатню кількість калорій. Я намагався дієти, вживаючи менше мотлоху, практично без цукру, порції нарізки і т. д.. і фізичних вправ (сила і кардіо), але вага не падає. Потім я впав на роботі і я скинув близько 15-20 фунтів в місяць.. коли я почав працювати знову регулярно мої сили не впасти так що я припускаю, що це не м'язи-вага, що я втратив так що я думаю, що мої енергетичних потреб за і нехай моє тіло пролити жиру.

Дивлячись на те, що я їм, я не думаю, що це було досить. З того що я бачив і те, що я дивився, я думаю, близько 1500 до 2000 замість 2800-3300 я повинна їсти..

Тому, як мені дізнатися, скільки калорій я можу взяти і ще залишиться досить здорових, а досягнувши своєї мети у 200 фунтів?

+251
Skarn 13 серп. 2012 р., 10:52:14

У мене вкрай плоскостопістю і були босоніж кілька років, як правило, по грунтовим стежках. Хоча я не можу сказати, що категоричність була порушена, я помітив, менше болю і більш швидке відновлення, ніж, коли я зіткнувся з взуття. В один момент я тренувався до трьох миль поспіль, потім спробувала десять мильної гонки на асфальті, який дав мені болить Ахілл і телят протягом 24-48 годин. Але під час бігу босоніж я ніколи не мав жодних стрес-переломи, запалення окістя, біль у коліні, ні будь-які порізи або колоті рани, втім. Я дуже рекомендую його, з правильним поступове введення в курс.

+196
civic2015 18 серп. 2014 р., 07:26:16

Якщо вправа не буде працювати, то ваші м'язи повинні марніли і ви б не змогли вибратися з ліжка. Астронавти, що знаходяться на борту МКС протягом декількох тижнів, доведеться дуже багато працювати, щоб компенсувати відсутність необхідності переносити їх ваги тіла протягом всього дня.

Таким чином, ваші м'язи здатні відновитися і зберегти сили, необхідні для того, щоб зробити ваші щоденні завдання. Але було б величезною збігом, якщо це буде саме обмеження максимальної м'язової сили. Враховуючи ваш вік (вам не 90 років), що буде в будь-якому випадку вкрай малоймовірно. Таким чином, ви будете ставати сильнішими, якщо ви зробити деякі вправи.

+186
Adam Barrow 25 трав. 2019 р., 06:24:32

Три пропозиції:

 1. Набрати близько 20 кілограмів. На ваш зріст і вагу, було б дуже важко набратися сил. Навіть альпініст, як Магнус Midtbo (хто цього дійсно потребує, щоб уникнути будь-якої непотрібної ваги) має більшу вагу для висоти значення, ніж в 5'9" і 152 фунтів. Це буде 6'0" (ваш зріст) і 180 фунтів. Ви могли б отримати 20 фунтів за кілька місяців, вживаючи більше вуглеводів і жирів. Потім, як тільки ви досягнете близько 180 фунтів, зменшити вуглеводи до рівня, коли ваша вага залишається постійним. Яку вагу ви набирати буде жиру. Не хвилюйтеся дуже багато про це. Як ви стаєте сильнішими, ваш склад тіла буде краще.

 2. Використання 5г креатину в день. Це має бути особливо корисно для здобуття сили, так як ви використовувати строго рослинної дієти (тобто немає креатину в їжі). Це те, що зробило його набагато легше для мене, щоб набратися сил (я використовувати переважно рослинну дієту, так що я отримую дуже мало креатину від моєї їжі).

 3. Запишіться в тренажерний зал. Оскільки ви можете зробити тільки 2 підтягування, було б легше домогтися прогресу, використовуючи щось на зразок лат випадаюче машина або допоміжної підтяжки/занурення машини. Крім того, опору для пояса присідати або назад в присяд і тязі це набагато легше відрегулювати, ніж опір для присідання креветки.

+175
Alex Tremor 16 лист. 2015 р., 23:02:19

У мене слабкий біль у коліні в лівому коліні тільки тоді, коли у мене невеликий перерву у вигляді, коли роблю присідання вправи будь-якого типу (тобто коліно йде повз моїх ніг, коли ноги лежать рівно на підлозі). Коли в належній формі, колінного суглоба є безболісними, і це не трапиться з моїм правим коліном на всіх, незалежно від форми. У мене немає болю в коліні, якщо не працюєте (тобто стоячи, підніматися по сходах і т. д.), Але я боюся, що я можу бути установка фундаменту для майбутньої травми коліна. Я хотіла б завжди мати ідеальні форми, але це не можливо, скажімо, на 2 останніх представників мого останнього важкого сету. Я тримати належну форму >90% часу. Після того, як біль вражає і я виправлю свою форму, він іде. Крім того, я не можу прийняти ібупрофен б/у на повторювані проблеми з шлунком. Я повинен бути стурбований? Оскільки саме в одному коліні тільки він буде продовжувати отримувати гіршому або вправа зміцнення суглобів? Я повинен робити інші вправи для зміцнення коліном або звернутися до лікаря? Я присед раз в тиждень і робити стрибкові вправи раз в тиждень. Я теж станову тягу один раз в тиждень, так що 3 дні в тиждень у мене ця проблема.

+124
Divya 12 бер. 2012 р., 11:58:04

У мене дуже худе тіло. Тому я намагаюся добре тренуватися, щоб змінити це. Я хочу, щоб мої біцепси і груди першого, тому я роблю віджимання і підтягування.

Кожні два дні я роблю 12 комплектів віджимань, кожні два дні я роблю 12 комплектів підтягування. Я беру 2 хв відпочинку між сетами.

Кількість повторень варіюється між множинами. Вони можуть виглядати як 35-30-30-27-26-25-24-23-22-21-20-19 для віджимань і 17-14-13-12-11-10-10-9-9-9-8-8 для підтягування.

Я боюся, що обсяг мого навчання і його частота буде трюк росту м'язів і не дозволить мені досягти моєї мети.

+94
Tasos Alexiadis 18 квіт. 2011 р., 10:03:03

Коротка відповідь: "так". Коли ви уникаєте тимчасово вуглеводів, щоб скинути зайву вагу (ефективні засоби) ви також уникаючи деяких продуктів, які мають вітаміни і мінерали ваше тіло потребує. Наприклад:

 • Багато фрукти із високим вмістом вітамінів і мінералів не знайшли в джерелах білка або овочів, або, принаймні, у них в більш високих концентраціях. На жаль, більшість фруктів також дуже високим вмістом вуглеводів. Такі як вітамін А.
 • Деякі низьковуглеводні дієти також обмежити молочні продукти, в яких міститься жир-народився вітамінів, які наш організм потребує, такі як вітамін D, а також це хороше джерело кальцію.
 • Деякі високі Carb овочі також є відмінним джерелом калію, але вони будуть перекриті на час.

Ризики не приймати мульти-вітамінні добавки-такі ж, як при нестачі цих вітамінів. Найбільш поширені проблеми, що і моя дружина і я випробували в наших з низьким вмістом вуглеводів втрата ваги подорож, коли ми не були вірні з доповненнями були:

 • Зниження енергії. Зверніть увагу, у вас буде занепад сил і "крайнього голоду" протягом перших декількох днів після переходу на низкоуглеводную. Після цього ваш рівень повернення енергії. Ваше тіло прагне утримати свій метаболізм, поки він не отримає всі вітаміни/мінерали, він повинен завершити його. Що означає зниження енергії, поки ви не потрапити назад.
 • Судоми/М'язові болі. Це особливо погано, якщо у вас не вистачає калію і кальцію.
 • Головні болі і загальне непривабливе почуття. Це дещо інше, ніж просто хворий (що завжди можливо незалежно від вашого раціону). Я не можу сказати вам, що нестача викликає це, але коли ти повернешся на флешку з мульти-вітаміном він іде.

Також зверніть увагу, що коли ви тренуєтеся, ваш організм буде використовувати ці вітаміни і мінерали у великих кількостях, неважливо, що дієта. Ви дуже добре може доповнити навіть коли ви працюєте.

+34
draldr 22 трав. 2014 р., 15:56:06

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil