Як я можу адаптувати свою техніку бігу для розміщення штовхаючи коляску?

Після народження дітей я став бігати, тому що я можу підштовхнути їх разом. Іноді я натискаю одна дитина в колясці, інший раз я натискаю двома дітьми в маленькому-колісна коляска, яка пропонує набагато більше опору. Я читав і розвитку ChiRunning метод, який забезпечує досить докладна інструкція про рухи.

Як я можу адаптувати свою техніку бігу (ChiRunning спеціально, або техніка бігу в цілому) для розміщення штовхаючи коляску?

Деякі конкретні проблеми / питання, які я "втік" на:

 1. Одним із аспектів цього методу нахилитися вперед і використовувати стані постійного падіння для просування вперед. Має зворотний опору, коляску означає, що я повинен нахилитися вперед більше/менше/те ж при заданій швидкості?
 2. Що робити з руками і як близько мої руки до мого тіла - є тенденція для мене, щоб працювати в колясці, але я можу також зберегти її випередив мене з моїм лікті на 90 градусів, а передпліччя перпендикулярно до Землі?
 3. Чи є спосіб я можу отримати вигоду з використання коляски, наприклад, з допомогою зворотного опору, щоб допомогти мені розвинути правильної постави, а толку? enter image description here
+123
davoz 12 бер. 2017 р., 00:19:45
27 відповідей
 • Глибше, завантажується присідання, наприклад, Кубок гирі присідання
 • Допомагала одній нозі ("пістолет"), присідання
 • Завантажений турецького вікон
+996
user314996 03 февр. '09 в 4:24

Це звучить незвично для мене.

Для порівняння, мені 44 роки, і 73 кг на 1,85 м у висоту. Я вам в тренажерний зал для силових тренувань і розтяжки іноді 6 днів на тиждень, кілька годин на день, і не відчуваю втоми, як ви описали.

Давайте поглянемо на два інших стовпи здоров'я: харчування і сон.

Харчування: ви отримуєте гарне поєднання білків, вуглеводів і жирів з різних свіжих, не оброблених, продуктів? Ти калорії досить близько до ваших потреб, щоб зробити будь-вага змінюється досить повільно, тобто менше 1 кг/тиждень?

Сон: ви отримуєте 7+ годин сну на добу? Не просто лежала в ліжку, але насправді спить? Ви обмежте вживання кофеїну та інших стимуляторів в першій половині тільки день? Якщо ви п'єте, ви чекати, щоб протверезіти перед сном?

+984
Stanislav Terletskyi 28 груд. 2012 р., 20:42:06
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене є своя відповідь!

Використовуйте дивовижні нові науки здійснення в певний пульс зони - ні більше, ні менше - за конкретні результати.

Наприклад, http://www.thewalkingsite.com/thr.html

Спочатку розрахуйте свій МНС (максимальної частоти серцевих скорочень), як описано.

Далі, купити найдешевші heartrate контролювати ви можете купити - замовити прямо зараз. (Вони тільки стоять кілька доларів. Вони все так само, так що це абсолютно безглуздо купувати дорогий.)

Далі, ви повинні працювати на 70% від МНС. Дозволяє плюс або мінус сказати 3 або 4 в кожну сторону. (Так що для мене це 120. Отже, я повинен тримати його між 116 і 124, наприклад.)

Далі, зробити себе до однієї години на день , але тільки рівно в тому, що 70% пульс - не швидше (чи повільніше) пульс.

Ви знайдете ваші поліпшення-це неймовірно швидко.

Спочатку я був тільки в змозі бігати 30 хвилин в день, і мені довелося розбити на три групи по десять з перервою між. Знову ж таки, дуже суворо дотримуючись моїх 70% ставки на всі часи. (Не менше 10 хвилин "розділи" - змушувати себе так тримати протягом 10 хвилин.)

Тепер так само мало, як неймовірний через два місяці, я дуже легко можу бігати/працювати на 70% рівні протягом двох годин без проблем, в будь-який час, практично в будь-який день. (Я на даний момент годину практично кожен день.) Плюс я старий пердун. Якщо ви уважно і агресивно дотримуватися 70% рівня (встояти перед спокусою вийти складніше) ваше поліпшення буде вражаючим. І ви повинні робити мінімум 30 хвилин в день, починаючи з сьогоднішнього дня.

Порада: якщо вам важко досягти, що 70% пульс, під час пробіжки: спробуйте це: знайти пагорб і просто "ходити швидко в гору. (Якщо це крутий пагорб, просто повільно піднімаються в гору.) Дивитися уважно ваш heartrate контролювати і отримати ваш пульс точно, що магія 70% рівня. Звичайно, я міг би здогадатися використовувати будь-які популярні тренажери, бігові доріжки і т. д.

Я тільки дізнався про це 70% бізнес тут на цьому веб-сайті, завдяки BackInShapeBuddy та інші. Тому я сподіваюся, що це допомагає іншим читачам.

Подальших роздумів: ваш раціон повинен бути критичним. Ви читали сила протеїну це на ДРС Eades. Це може змінити ваше життя - Звичайно, всі дієти у науки є люди, які не вірять в це. Однак він помер легко спробувати або скажемо 3 тижнів, а зміни в запуск енергії для дуже багатьох людей вражає. Це аж ніяк не "боляче" режим харчування, ви їсте стільки, скільки ви можете речі у вашому обличчі, так що це не боляче, щоб спробувати, якщо він працює для вас, у вас нове життя.

+970
jackcornelious 21 черв. 2010 р., 04:47:22

По суті, відбувається те, що звуження перешкоджає подальшому запалення суглобів і сполучної тканини, а також стискає потік крові небагато. Після того, як вуду зубочистка (або велосипед дій розкриваю) видаляється, кров тече назад в зону. Для сполук з великою кількістю сполучної тканини, таких як лікті і коліна, це дозволяє крові, щоб змити деякі з надлишок білих кров'яних клітин, які далі зробити запалення гірше. Крім цього, мені доведеться робити додаткові дослідження.

Використовується для лікування тендиніту:

Це не вилікуєте запалення на основі травми, такі як тендиніт, або запобігти всі форми, він ніколи більше не докучати вам. Тим не менш, вона дає деяке полегшення і дозволять вам продовжити навчання. У будь-який час ви страждаєте від запальних проблем, як тендиніт або бурсит є те, що ви робите, що викликає проблему. Поки ти не впораєшся з цим, ви будете змушені повторити триаж знову і знову. Наприклад, у мене з моїм ліктьовий тендиніт головна причина полягає в тому, що я багато трицепси працювати, але навряд чи що-небудь для біцепса. Я додав у високому реп кучері до своїх звичайних справ, і тендиніт пішов.

Існує кілька видів травм, і вуду муліне, використовуване у відео я пов'язаний тільки усунення запалення. Якщо ви насправді порвав зв'язки, вивих суглоба, і т. д., вам потрібно звернутися до лікаря. Як правило, реабілітація включає перебування з травмованої кінцівки в процесі зцілення, і повторної ініціалізації роботи з низька висока вага повторень для зміцнення сполучної тканини і крові протікають через суглоб, поки він знову повністю здоровий.

Використовується для мобільності:

Нитка не збирається зробити вас сильніше, але це не змінити спосіб м'язах орієнтуватися, коли ви робите деякі види розтяжки. Це означає, що ви можете посилити розтягування з використанням вуду зубочистка. Знову ж таки, коли ви берете зубочистки, ти що прилив крові в розтягнутій зоні. Найкраща ставка-це приплив крові сприяє одужанню. Протягом обмеженого часу ваші м'язи можуть бути трохи більше схожий на культуриста насос, але ефект буде строго з-за зайвої крові пост мобільності роботи.

Спростовуючи рису:

Щоб розібратися з м'які проблем запалення тканин (тендиніт див. вище), кріотерапія може зробити речі гірші за рахунок збільшення проникності лімфатичних вузлів. По суті, надлишок тканинної рідини налийте в області запаленої, а не в гостях.

Замість цього, рекомендується використовувати стиснення, яка може бути будь компресії, включаючи неопрен дужки або рукава. Замість рису (відпочинок, лід, стиснення, піднесення), нова рекомендація (хлопець, який спроектував смуг вуду) є МРЗ:

 • Безпечно рухатися, коли ви можете, що ви можете
 • Стискають лімфатичні судини і м'які тканини (використовуйте гумки, скорочення м'язів, одяг, normatec і т. д.)
 • Підняти, коли ви можете.
+965
Arpita Das 2 січ. 2015 р., 18:22:48

Ось деякі з моїх методів тренування приємним (зауваж, я взагалі люблю працювати):

 • Слухати хорошу музику. Знайти деякі мелодії з швидким і впізнаваний ритм і синхронізувати ваші тренування з ним. Наприклад - зробити кожен реп йти з ритмом пісні. В залежності від ваших смаків, інтенсивний рок може бути великим для підняття важких предметів. Система вниз або лють проти машини-фантастичні. Ніхто не мотивовані, щоб накачати заліза слухаючи групу Дейва Метью.

 • Спробувати нові тренувальні плани. Є багато сміття у фітнес-журналах, але вибрати один, знайти такий режим, який вони викладали і дати йому шанс на чотири тижні або близько того. Коли ви закінчите з цим, спробувати нове.

 • Зробіть ваші тренування точкою удосконалення й практика. Мати мету, прагнути допомагає мотивувати вас в тренажерному залі, але іноді простий метою краще виглядати не досить, щоб мотивувати, тому що результати приходять повільно. Спробуйте зробити це в точку, щоб мати досконалу форму і підняти більшу вагу. Прагнучи завжди покращувати свою техніку, буде мотивації навіть тоді, коли жиру на животі не штовхає вас в тренажерному залі.

 • На мою особисту думку, кардіо це нудно. Ось чому я не роблю цього. Ви все ще можете втратити вагу, підняття тягарів, як довго, як ваш раціон у вузді. Якщо ви відчуваєте, що кардіо-це нудно і це заважає вам працювати, просто пропустіть його. Краще силові тренування без кардіо, ніж без підготовки.

 • Якщо ви готові прийняти перед тренуванням добавки, вони можуть бути відмінно підходить для отримання вас в тренажерному залі. Це з кількох причин:

  • Енергія прискорювачі в них буде робити ви хочете, щоб бути активним
  • У них ефективна тривалість часу, так як тільки ви берете його, ви повинні працювати протягом півгодини або так, для того, щоб бути ефективними. Це ставить таймер на одержує свій зад в тренажерний зал.
  • Як тільки ви берете його, ви будете змушувати себе йти в іншому випадку ви просто даремно гроші на цей совок.
  • Якщо ви готові піти цим шляхом, рекомендую Білого потоку, Jack3d, або без рушниці.
+947
brett 9 лют. 2016 р., 11:36:40

це вправа тут @ https://www.youtube.com/watch?v=GxV54ivkt3A це краще, тому що м'язи живота насправді ваш тягачі, на відміну від інших вправ, де ваші АБС просто статично договору і замість actuallyy викликаючи рух

+888
Suri Bellen 4 серп. 2017 р., 18:07:36

Скільки розминка повинна бути зроблена? І за скільки часу? Я тренування протягом двох годин, але при додаванні розминка робить це дуже втомлює. Скільки часу повинно йти на розминку?

Потрібно робити розтяжку після тренування? Це ОК, щоб пропустити розминку? Мій вік 19 років. Не роблячи розминки впливати на мій виступ, як я постарію? Це теж потрібно прогрівати з меншою вагою перед початком важче одного? Це дійсно допомагає?

+881
AFract 28 лют. 2016 р., 09:14:42

При визначенні підходів і повторень, наприклад 5х5, 3х5, (в загальному, Хху), що є що?

Здається, це зазвичай означає "х комплектів р Репс." але на деяких форумах я бачу, що журнали, які, здається, вказують, що вони: а) робити десятки 1 вага комплекту (який може бути дійсним) або (B) вони з допомогою запису в іншому порядку (тобто "х повторень зроблено й раз").

Є "традиційний" спосіб читання/запису ці?

+855
Lakshmi Pillay 22 черв. 2013 р., 23:25:07

Використовуючи орієнтирів [будинки, дерева, знаки і т. д.], ви можете робити інтервальний спринт легше, ніж мати справу з налаштуваннями бігової доріжки.

+809
unknown 23 січ. 2014 р., 16:05:43

Це може зробити закриті за оффтоп, але особисто я не згоден. Крім того, я не думаю, що це думка базується на всіх, і що люди, які думають, що у разі ігнорування медичних показань для виробництва сечі. Що сказав:

Ви можете хотіти розглянути додавання невеликої щіпки солі у вашому раціоні і бачачи, що це робить для вас. Сіль, як правило, зменшується сечі виробництва. Автор цього блоку котирування-це РН, а це згідно з моїм розумінням natremia:

Для захисту від шкідливого впливу занадто багато натрію в крові, тіло використовує систему гормональної регуляції. Коли занадто скільки накопичується натрію в системі кровообігу, задній гіпофіз-релізи антидіуретичного гормону. Гормон подорожує через кров, поки не досягне нирок. Як тільки він прибуває, він тригери нирки перестають виробляти сечу і знову поглинати воду в нирках, що допомагає розбавити накопичилася натрію. Коли занадто мало циркулює натрію в крові, виробництво антидіуретичного гормону припиняється. В результаті нирки збільшення сечі виробництва до повернення концентрації натрію до нормального рівня.

Це явно пов'язано з фітнесом, тому що:

 1. Сон безпосередньо пов'язаний з гормональної регуляції і виробництва, де всі катаболічних і анаболічних діяльності.

 2. Безліч фітнес-напрямків, як правило, орієнтовані на споживання води і скорочення солі.

Ваше тіло робить саме те, що він повинен робити, який регулює натрію в крові. Я звичайно не раджу вам їсти повною ложкою солі, але я б експериментувати з чимось на зразок кілька маленьких солоних крендельков і подивитися, яке вплив він має.

Якщо ви їсте солоний попкорн у вечірній час, тримаю парі, щоб здогадатися, що ви будете мати відносно сечі-вільний вечір.

Я лікував кілька людей з гіпонатріємією; і в той час як ви, звичайно, не скаржаться на ці симптоми, і немає ніяких підстав припускати у вас є, варто читати далі, щоб дізнатися, скільки солі, води, поту і сечі виробництва всі роботи разом.

+757
Gregory Galvan 1 лип. 2010 р., 14:16:54

2-й тиждень навчання, тобто відповідь. 2 важливі цифри знати.

1) це зазвичай займає не менше 7 - 10 днів, щоб відчути якийсь ефект від тренувань. В цьому випадку він приймає вас 7 днів, щоб відчути втому від попереднього тижня. Так що Так, ви втомилися від минулого тижня.

2) це займає 3 тижні, щоб отримати ферментативної та гормональної вигоди від навчання. Так що наступного тижня може бути навіть гірше. Але тиждень 4 або 5 має полегшати.

Як правило, при створенні макроциклів, як очікується, щоб відпочити або простіше тиждень кожні 4 тижні (3 тижні випуску, 1 тиждень компенсація). Це теж нормально на тижні 2 і 3 при повторному запуску програма навчання буде дуже, дуже важко. Важливо, щоб проштовхнути цих тижнів, але тільки якщо ваш пробіг відповідає здатність організму до адаптації.

Якщо ви не виконаєте якийсь час (наприклад, більше 6 місяців), переконайтеся, що програма не надто агресивно, щоб почати. Загальне правило-це 10 відсотків правило - додавати не більше ніж на 10% більше пробіг за тиждень. (Однак, це узагальнене і я часто додають 25% в тиждень). При збільшенні пробігу, важливо зберігати інтенсивність постійної або навіть зменшуватися. Знову ж таки, всі загальні правила, і не треба застосовувати до еліти або добре підготовлених спортсменів.

Удачі - збільшити ваш сон, дивіться, що ви їсте і збільшити ваші гідратації. Він повинен працювати у часі. Успіхи фітнес вимагає терпіння, так як вони повільні зміни.

+701
Tim Langeman 8 черв. 2019 р., 16:33:27

Ось вправу, яке дасть вам багато маси на ногах якщо ви зробите це правильно. Це називається Zhàn zhuāng ("стояти як стовп"). Це в основному просто стояв, але це займає багато налаштування, щоб отримати це право на початку.

Немає жодних повторень або щось потрібно, він буде працювати весь організм і особливо на коліна, але ви повинні приділити час його. Якщо ви просто почніть з однієї хвилини і прогрес в 10 хвилин ви побачите і відчуєте прогрес. Його в основному стоячи, коліна злегка зігнуті і все тіло повністю розслаблене.

+680
mmiranoc 26 лист. 2013 р., 02:16:58

Ще одна річ, щоб думати про... Для загального серця зонний тариф (намагаюся ЧСС нижче 50 ударів на хвилину наприклад) це загальний час, що має значення. Якщо це простіше зробити два шістдесяти хвилинні тренування, ніж одна 90-хвилинне тренування, так і буде. Те ж саме вірно для поліпшення конкретної тренування. Якщо ви хочете зробити 100 товкачики, робить десятки менше протягом дня можна бити однієї чи двох великих наборів. (Це називається мастилом паз), що говорить, - для інших спортивних конкретних заходів, вона може бути краще для групових тренувань. Багато залежить також час відновлення.

+671
user1940868 10 лист. 2017 р., 00:13:07

Так що заголовок досить очевидні, але в принципі я вже розчиняти близько 250г (1000 калорій варто) мальтодекстрину в гр до 64 унцій води і пити його протягом дня, у прагненні збільшити кількість вуглеводів, а також загальної калорійності.

Причина цього полягає в тому, що я в зсипати циклу з важкої атлетики, і я читав у підручнику з харчування [1] про важливість наявності дуже велике споживання вуглеводів, близько 60% від загального щоденного споживання калорій. Мені було цікаво, якщо є будь-які можливі негативні наслідки цього в довгостроковій перспективі: я займаюся цим близько двох місяців, і планую продовжити ще на два. Наприклад, це може поставити мене на підвищений ризик цукрового діабету? Я обережні, щоб і надалі отримувати багато поживних речовин в моїй дієті, Як їдять багато фруктів і овочів, а також щоденного застосування.

Заздалегідь спасибі за Ваш внесок!

[1] розширений спортивного харчування, друге видання книги 1450401619

+653
Bushmann 20 серп. 2012 р., 12:36:05

Це звучить нелогічним, але почути це.

Якщо ви хочете зробити краще виконувати в теплі, потяг до холоду.

В першу чергу навчання в холод є більш суворим тренування. Кожен аспект покращена продуктивність залежить від Ваше тіло стає більш досвідченим і ефективним. Чим ефективніше ваше тіло буде в напрузі, тим менше ресурсів він повинен робити те ж саме зусилля. Організм так реагує на спеку і холод не занадто сильно відрізняється з точки зору термодинаміки. Ви хочете, щоб ваше тіло, щоб мати можливість переміщувати тепло, і тим більше тепла він може рухатися, тим краще ви не витримали спеки або холоду.

Додавши спека збільшує ризик навантаження, і не працює так само як додавання ваг в бар. Температура навколишнього середовища сауною і пустеля занадто різні, щоб бути ефективними. Звичайно, я б припустити, що результат буде негативним. Біг в пустелі тепла включає в себе прекрасний балет повітряних потоків ви не знайшли в сауні. Тип спеку різко відрізняється - немає сонця в сауні.

Щоб поліпшити здатність вашого організму, аби впоратися зі спекою, підняти його за рахунок більш напружених зусиль. Замість спринтів годин довго працює, наприклад. Якщо це можливо, зробити їх в холодні температури, не теплі. У довгостроковій перспективі, ненавмисний каламбур, удосконалюючи своє тіло рідної термотрансферного і термічної динаміки, такі як дихання, а також зниження часу і зусиль потрібно, щоб перетнути ту ж відстань буде служити вам краще, і без ризику теплового удару і зниження відскоку і відновлення ємності.

Якщо ви все ще відчуваєте, що ви повинні тренуватися в жаркий клімат, носити багатошаровий одяг. Дійсно, з мого досвіду носити більше одягу, чим менше в пустелі знижені втрати води. Поки я не повністю розумію його, тіло дійсно здається більше поту, коли шкіра піддається. Я підозрюю, що це динамічний локальний розрахунок, щоб направити тепло туди, де воно може бути відвезли. Ви можете бути здивовані, щоб дізнатися багато гонщиків пустелі носять повний довжина одягу під час гонки. Деякі використовують "космічні ковдри" навіть.

Пити меншу кількість води не поліпшить вашу здатність працювати на менші обсяги води. Організм потребує в такій же кількості води для одних і тих же витратах зусиль. Вода також має важливе значення для відновлення і йдуть в збільшить дефіцит час відновлення, тим самим зменшуючи загальний час навчання та підвищує ризик перетренованості. Дійсно треба частіше пити під час тренування, щоб виробити звичку. Випити як слід в пустелю, не менше. Скільки ви п'єте в пустелі буде визначатися ваші звички питної води. Якщо вам звичніше пити менше, ви автоматично будете пити занадто мало подій і постраждати за це. Навчитися пити, коли це менш критично, не тоді, коли ваше життя знаходиться на лінії.

Це питання біохімії, не практика. Те, що ви шукаєте, щоб витрачати менше зусиль, тільки в цьому випадку ви можете стояти шанс на більш низьких потреб у воді. Навіть тоді, різниця буде незначною. Коли справа доходить до потіння, скільки ви потієте до вашого тіла. Деякі люди рясне светри, а інші ні.

Як правило, потрібно більше зусиль, тим вище рівень поту стає. Фраза "не спітнівши" існує не даремно.

Ви також повинні дізнатися, які поживні речовини та електролітів з організму і коли. Скільки ви плануєте перевозити? Скільки ви вирішите, що вам дійсно потрібно після першої години? ;) Ці питання потрібно відповісти до початку заходу.

Так чому ж в холоди? На додаток до активізації зусиль, він підкреслює тіло для передачі тепла. В жаркому кліматі організм намагається підштовхнути теплову енергію в гарячій навколишньому середовищі. Він не має варіантів. У холод він намагається перемістити тепла навколо тіла, щоб потрапити туди, де він повинен бути. Ця теплова динамічно покращує свої здібності, щоб пролити тепла. Коли я був у пустелі, тих, хто приїхав з країн з жарким кліматом завжди гірше, ніж від холоду, коли справа дійшла до розгляду фізичному навантаженні у спеку. Звичайно, вони не вважають тепло таким же чином, але вони не впоратися з цим також. Може бути, вони не поважають його, або, може бути, вони були фізіологічно готові до цього, я не знаю. Просто вони не впорався.

Все, що сказав, Ваша підготовка буде більш важливо, і часто упускається з виду. Розглянемо, що потрібно зробити, щоб захистити ваше тіло на дюнах. Важкий крем. Сюди входить одяг, а також паст. Пісок. Багато-багато піску. Колись бігав з піском у вашій взуття? Знає, як з цим впоратися? Це будуть більш серйозні наслідки, ніж ви припускаєте. Багато хто думає, що тепло є їх головним супротивником у пустелі. Вони не праві. Вам необхідно навчитися рухатися і працювати при мінімальному вся навколишнє середовище. Прямі сонячні промені-це ваш опонент, піщані взуття свого суперника.

Я знаю, це звучить божевільно, але взяти його від когось, хто витратив божевільна кількість часу в пустелях, в той час як закінчення робити вправи високої інтенсивності. Вам не перемогти, тому що ти не тренувався в спеку. Ви будете вражені, тому що ви не планували для решти оточення. Бігати в легінси, паста, повний захист тіла, гетри, окуляри, спорядження і т. д. Зробити ці речі не тому, що вони могли б зробити краще, але, щоб створити звичку носити ці предмети як розширення вашого тіла.

Ура і удачі.

+628
xtquique 4 квіт. 2011 р., 03:45:49

Я б порекомендував цю статтю зі штангою медицини, так що ви можете вирішити для себе при купівлі добавки. Вона написана МД/тренер/пауерліфтер і на основі наукових знань і наявних даних.

Деякі цитати:

Вам необхідно вживати більше рослинного білка (якщо для звичайної дієти рекомендують 1г/1кг маси тіла, вам може знадобитися 1,5 г/1 кг)

Як підвищується якість білка (на основі біодоступність, засвоюваність білка амінокислоти виправити результат, і амінокислотний профіль) загальний білок необхідний для оптимізації споживання білка знижується. Аналогічно, чим більше веганів, тим більше протеїну вони вимагають, тобто більше калорій з протеїну, вони вимагають, щоб отримати той самий ефект, що їх не їдять м'яса, подрібнення кісток, бекон смажити аналоги.

Ви повинні дивитися на лейцин в якості основного амінокислоти, але є недоліки в плані калорій і якість джерел (сироватка, м'ясо, овочі)

Оптимальне споживання білка за один прийом їжі буде кількість білка, що дає ~3-4г лейцину, розгалужених амінокислот (ВСАА). 3-4г лейцину за один прийом їжі, як було показано, щоб збільшити синтез білка в м'язах.

Загалом, ви повинні зробити більшу частину вашого білка з добавок, тобто від нормальної їжі. (Ось чому вони називаються добавки). Подумайте, чому ви хочете взяти порошок, чого не вистачає у вашому організмі. Потім почнеться щось, що здається розумним (продукт X, 1 мірна ложка/день або будь-який інший) і почати відстежувати Ваші успіхи. Якщо ви хочете, щоб уникнути набирає надмірна кількість жиру, окружність талії є хорошим індикатором для відстеження. Якщо справи йдуть свій шлях (витяг йде вгору, біцепс стає більше, талія залишається такою ж, що б) продовжуватися до тих пір, як він працює. І ця стаття є гарною відправною точкою, я думаю.

+606
Tokitorro 23 лист. 2014 р., 20:38:00

Я купив набір гир 10 кілограмові гантелі і підніміть їх близько 3 або 4 годин при перегляді телевізора на мій широкий екран, в першу чергу, Гра престолів, Стар Трек і Ходячі мерці це можна розглядати як вправу чи ні?

+562
Mayank Baranwal 2 лют. 2018 р., 20:59:46

Так це може бути у випадку.

Передній нахил таза в основному означає, що ваші стегна нахилена вперед, з-за цього весь ваш хребет нахиляється.

Ваші згиначі стегна, ймовірно, скорочується, що викликає ваш таз нахиляти, якщо ви підтримуєте нейтралітет, це буде складніше для м'яза, тому що вони по суті stertching в цій точці. Так що Так, ви втомитеся від нього і може навіть болю у м'язах навколо стегон та нижньої частини спини.

+517
waleed yasar 2 трав. 2015 р., 08:26:44

Ваш підхід, низьке споживання їжі і використовується для тонування цілей, щоб вирізати зайвий жир тіла, щоб зробити ваші м'язи стають більш помітними.

Якщо ви хочете рости м'язи ви повинні робити силові тренування і збільшити споживання білка, вживаючи багаті білком продукти для підтримки м'язового відновлення і зростання, і уникати продуктів з високим вмістом жиру і вуглеводів.

Білкових Продуктів, Багатих

 • Курка
 • Риби
 • Пісна Яловичина
 • Яйця
 • Квасоля

Продукти, щоб уникнути

 • Паста (з високим вмістом вуглеводів)
 • Цукор (з високим вмістом вуглеводів)
 • Хліб (з високим вмістом вуглеводів)
 • Фритюрі харчові продукти з високим вмістом жиру)
 • Фруктові соки (з високим вмістом цукру) краще дотримуватися, а не з цілого плоду

Коротка відповідь: без достатньої кількості білка м'язи не будуть рости, незалежно від того, скільки ви працюєте.

+465
v j 6 серп. 2012 р., 14:16:25

Мій сенсей завжди вчив мене, що швидкість і сила в техніці. Якщо ви отримаєте техніку вниз, інше прийде. Він також вчив мене, що вся моя сила йде з глибини душі і тіла.

Вашими руками і ногами беруть в стегнах, а інші ваші м'язи підтримувати. Ось як ви можете генерувати достатньо енергії, щоб розбити дошку лише 3" від твого кулака.

З тим, як мене вчили, в будь-який час я можу збільшити мою силу, я збільшую швидкість і сила, з якою я можу доставити як удар і удар. Сконцентруйся на техніці/форма та інше додасться.

Швидкість приходить від знання, методика так добре, ви не повинні навіть думати про це. Це просто відбувається. Коли ви привчаєте свій організм реагувати на удар певним чином, ви можете заблокувати і протистояти йому без активної думки. Це той край, який змушує вас швидко. І якщо ваше тіло знає, що робить, не думаючи, терміни теж проходить більш природно.

+442
LALIT VYAS 7 лют. 2017 р., 19:00:17

Загальні ознаки перетренування включають:

 • Розмиті відчуття, втома, спустошеність, відсутність енергії
 • Помірна болючість ніг, загальні болі і болі
 • Біль у м'язах та суглобах
 • Раптове падіння продуктивності
 • Безсоння
 • Головні болі
 • Зниження імунітету (збільшення кількості простудних захворювань та ангіни)
 • Зниження тренування / інтенсивність ємність
 • Примхливість, дратівливість
 • Депресія
 • Втрата ентузіазму до спорту
 • Зниження апетиту
 • Збільшення числа травм.
 • Нав'язливе бажання здійснювати
+418
Random generalist 8 жовт. 2010 р., 02:43:13

За даними дивовижної книги: чому зебри не отримують виразки: оновлене керівництво до стресу, стрес, супутні захворювання, і справлятися з професором Стенфордського університету Роберт М. Sapolsky:

шахи Великі магістри, в їх турніри, можете розмістити метаболічних вимоги їх тіла, які починають підхід цих спортсменів під час пік конкурентної подія.

+404
Sanoj das 30 лип. 2018 р., 08:37:22

Як говорить назва, я трохи плутають про стандартному дивані 5K. Загальною рекомендацією буде у вас працює 3 рази на тиждень з інтервалом зміни від ходьби на біг. Я сам слідував цій програмі близько 8 тижнів, перш ніж погана пара взуття повністю зруйнований і мій гаманець і моє розклад.

Тепер я хочу почати все спочатку і я пішов в магазин, що спеціалізується на бігунів, купив пару кросівок, а хлопець за прилавком, який завершив кілька змагань з триатлону Ironman проблеми, сказав мені, щоб почати легко, а дотримуватися такого графіка, але тільки два рази в тиждень, в якості обгрунтування того, що починаючи з 3 разів на тиждень запрошує проблеми з обидва коліна і гомілки в довгостроковій перспективі.

Звичайно, я хочу прийняти додаткові заходи обережності, і він, безумовно, має досвід роботи за мене, але я не можу здатися, щоб знайти будь-якої звітності запитання, як він (і памфлет цех) стверджує, що дотримуватися два рази в тиждень повинен врятувати мене вниз по лінії.

Отже, моє запитання, хлопець прав щодо можливих пошкоджень довгостроковій перспективі, чи всі ті люди, які, нібито, є професійними тренерами поганого в просуванні початківців занадто багато?

+351
jahav 2 груд. 2015 р., 15:33:03

Я 95 кг, 195 см заввишки. Прагнучи схуднути, їдять < 50г вуглеводів в день. Я знаю, що мені потрібен жир для створення кетони для здорового функціонування мозку,

я повинен уникати вживання жирів, так що моє тіло використовує свій власний зберігатися нудно жиру для вироблення глюкози або я повинен ще і є жирну їжу? (кокосова олія, горіхи, жир від стейка і т. д...)

Спасибі! (О. о)/")

+208
Rahul Bobhate 14 лип. 2013 р., 23:18:02

В ідеалі ви хочете, щоб лікті спалювання трохи, як ви будете потягнувши біцепси більше, коли лікті ближче один до одного.

Широкий хват дозволяє вдарити латів більше (це точка вправи), беручи навантаження зі зброєю. В залежності від вашої мети, ви можете регулювати зчеплення. Супінації (долоні звернені до себе) хватом при орієнтації на біцепси і передпліччя, pronated (долонями від себе) для залучення спині.

Крім того, робити те, що відчуває себе більш комфортно. Ви повинні бути в змозі інтуїтивно схопити штангу в потрібному для вас положенні і лікті.

+181
allinecharles 31 груд. 2010 р., 15:51:51

Цей відповідь тут зазначити, що "нейтральна взуття" для бігу на довгі дистанції. Я використовував Адідас Супернова протягом дуже довгого часу з інверсією підтримки (ОФК міняв їх кожен рік або так, пробувала інші, але завжди повертався до них -- назва можуть бути змінені, але вони мають інверсія -підтримка річ і великий річ у передній частині взуття, в основному причина, по якій я люблю їх). Тепер я стараюся більше часу тривали кілька годин, і я відчуваю, що наднові не добре для них, вони роблять мою зовнішньої частини болить нога-до неприйнятного рівня болю. Тому я зараз шукаю деякі нейтральні туфлі. Це, звичайно, важче перевірити "нейтральна взуття" для бігу на довгі дистанції, тому що потрібно купити їх усі до суду з ними! Деякі загальні поради або інструкції? Я біжу на асфальті.

"нейтральна взуття"? Мабуть, це один з напрямків досліджень, цікаво, що люди придумають "нейтральна взуття". Вони ні-інверсія-підтримав черевики, підошва Vibram-стиль босоніж взуття, кросівки Nike вільна взуття або щось ще? Принаймні, ця тенденція зараз навіть у дешевих магазинах, як тут, буду оновлювати, коли я знаю більше про цю проблему.

+45
Jorge Neri 22 вер. 2013 р., 00:27:58

працює щодня з ранку-це моя рутина.я хочу знати, кращої поверхнею для бігу, який допомагає мені бути в хорошій формі.

+40
Saiteja 26 лют. 2015 р., 03:59:40

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil