Зміцнення внутрішніх м'язів шиї пов'язаний з головою повертаєшся?

Я знаходжу туго коллі м'язи платізми вертикальні і болить праворуч від мене. Я спробував зміцнити їх, утримуючи голову на мою руку вперед/вбік, але неефективно. Як мені їх задіяти, мабуть, розтягування моїй голові позаду мене звучить небезпечно.

Як ви можете зміцнити тут м'язи, які вимагають витягнувши голову назад?

enter image description here

+271
Mario Fazekas 25 бер. 2017 р., 02:30:26
32 відповідей
Питання про висока інтенсивність інтервал підготовки.
+1000
Atharva Johri 03 февр. '09 в 4:24

Щоб побудувати на коментар Еріка; кращий рада, щоб слідувати програмі тренування, випробуваний і вірний.

Якщо ви намагаєтеся зробити свою власну програму, і ви опинитеся того, щоб задати питання, ви повинні, ймовірно, не буде робити свою програму в першу чергу.

Щоб зробити свої власні програми є те, що ви робите, коли ви дуже добре знаєте своє тіло, і ви знаєте, скільки він може обробити. Це питання свідчить про те, що може ти не тренувався так багато, що це вірно для вас.

Для довідки, це займе роки, навіть десятиліття - розвивати цей вид інтуїції для вашого власного тіла, і, в цілому, анатомію людського тіла.

На даний момент, існують десятки програм, які вже розроблені як для початківців, середнього та просунутого штангіста. Замість цього ви повинні шукати їх.

Якщо ви працюєте за однією з цих програм, і ви хотіли б знати, якщо ти перетренованості спину, давайте просто скажемо, ви будете знати, коли ви це відчуваєте. Хронічна втома і загальне стомлення-це дві з симптомів перетренованості.

+929
antonio 5 лип. 2019 р., 23:48:36
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я намагаюся зрозуміти роботу мастилом канавку (ГТГ) метод (відео YouTube) З цим методом ви повинні тільки 50% від максимуму повторень ви здатні, але зробити якомога більше комплектів на кожен день і з мінімальним 5 хвилин перерва між ними.

В гіпертрофії навчання, з іншого боку, ви не повинні йти на провал, і тільки ви можете зробити 1 набір два рази в тиждень ("4-годинний тіла"). Також вправи повинні виконуватися повільно (5 секунд і 5 секунд).

Так що для мене ГТГ звучить як повна протилежність гіпертрофії, що зробить її чистої сили. Це також означатиме, що майже весь прогрес неврологічної адаптації. Це правильно?

Це означає, що кількість повторень має бути низьким (3-5)? Я бачив кілька відео на YouTube людей, які намагаються йти від 50 до 100 віджимань, виконавши 25 кілька разів в день. Це не звучить як чиста сила або навіть гіпертрофії, але більше схоже на тренування витривалості. Так що я в замішанні.

Також Яка повинна бути темп в ГТГ? Я розумію, що в силу ви хочете контролювати вниз (фаза завантаження) і вибухівка.

Яка користь від ГТГ для звичайних людей? Я думаю, що це буде як олімпійський поїзд важкоатлетка, але для звичайних людей це здається непрактичним. Я міг уявити, це корисно для отримання останніх невирішених питань, таких як перехід від дуже мало до 10 підтягування, наприклад.

+768
Tony Tony Chopper 4 трав. 2019 р., 22:39:45

Як довго, як це тільки синяк, і у вас є повний діапазон руху ви повинні бути в порядку. Тільки не дуже поспішав з прогресуючою ліфтів до точки, де ви піднімаєте дуже потерпіла держава.

Працюючи навколо травмованої частини тіла протягом дня або два не так вже важливо у великій схемі речей.

+646
Paulostation 30 бер. 2010 р., 07:24:30

Я у фазі зсипати і мені подобається йти на пробіжку після мого заняття в тренажерному залі (5 днів на тиждень). Я вважаю, що я спалюю трохи менше 500 калорій за раз. Ці бігові тренування не впливає на ріст м'язів, якщо я споживати 500 додаткових калорій (всього 3000 калорій) на ті дні для обліку додаткових калорій, спалених? Або я покласти своє тіло в такій глибокій катаболічного стану запускати так часто, що я на шкоду зростанню м'язів, незважаючи на додатковий витрата калорій?

+638
Nella Murazik 2 трав. 2018 р., 09:38:48

Чим більше м'язів ви використовуєте, і чим більше їх використовується, тим швидше ви зможете отримати ваш тариф серця вгору. Що взагалі означає, використовуючи м'язи ніг, і використовуючи їх, щоб перемістити ваш вагу тіла вгору і вниз.

Для мене, щось на зразок глибокого присідання, стрибки або біг по сходах-це квиток.

+624
ROHIT SINGH 10 жовт. 2015 р., 03:48:09

Ваш метаболізм сповільнюється з віком, тому оцінити, що добре (або стійкого) для однієї вікової категорії не підходять для літнього віку.

+572
Comajova Zdenka Kocicka 22 вер. 2018 р., 06:07:02

Я подивився, що краще, і Google, здається, дають багато статей на користь кожного.

Я припускаю, що це залежить від роботи людини/графіком навчання, бути товстим чи ні, типу вправи, мети тренування і т. д.

Які фактори слід враховувати, коли потрібно здійснювати, за умови роботи/графік навчання досить гнучкий?

+571
Gfra54 5 лют. 2012 р., 06:57:18

Ваш перший крок буде переконатися, що ваше тіло має палива, щоб розвиватися і відновлюватися з тренування. Щоб ефективно розвивати м'язи, ви повинні бути принаймні їдять на ремонт, бажано на вагу.

Далі продовжують виконання бойових мистецтвах! Я зробив таеквондо близько 6 років в юності і в результаті у мене дуже добре розвинена нижня частина тіла. Мої ноги може взяти рукоприкладства теж з-за кондиціонера, що я і зробив. Якщо у вас є час і гроші, підібрати інший вид бойових мистецтв, акцент на ноги: таеквон-до, Муай Тай, кікбоксинг і т. д.

Ви можете зробити багато дому після того як ви освоїли присідання (кредитної: Р/bodyweightfitness)

Розширений Прогресії:

Примітка: у плані мобільності, тим більшу вагу ви приносите назад, тим більше ваше коліно вже йти за палець, так що креветки присідання і глибокий крок UPS вимагають більшої мобільності щиколотки, ніж пістолети

 • Пістолет Присед
 • Глибокий Крок Вперед
 • Креветки Присед
+553
user3894741 20 лист. 2016 р., 09:29:12

Так - за двох причин (напевно).

1.) Їзда на велосипеді буде спалювати калорії, і якщо ви їсте більше калорій, щоб компенсувати це, ви будете втрачати жир, тим самим відчуваючи себе більш щільні в області живота.

2.) Ваші основні м'язи (ака АБС і інші) задіяні практично кожен рух ви робите в тій чи іншій мірі. Якщо ви не здійснювали у минулому, ви, ймовірно, побачимо деяке зростання у ваші основні сили.

+546
user1636273 26 лип. 2017 р., 00:35:52

Доказова книги, написані для популярної аудиторії включають Джина Kolata за кінцевою Фітнес і Гретхен Рейнольдс перші 20 хвилин.

Обидва письменника є науковим репортером для Нью-Йорк Таймс.

Книга Kolata старше (2007); вона досліджує витоки поширених фітнес переконання, такі як "зону спалювання жиру". Її книга є частиною "розвінчання" і на питання типу "звідки це 220 мінус ваш вік серцевих скорочень формула взагалі взялася"?

Книгу Рейнольдс була опублікована зовсім недавно (2012) і написано, щоб допомогти людям з'ясувати, якщо вони працюють в найбільш ефективним способом. наприклад, "я повинен протягнути перед моєю тренування?" "що я повинен їсти/пити після тренування?"

+540
Maega 11 січ. 2015 р., 11:21:34

Є документ, цитований у верхній відповіді на важливість інших днів, але, схоже, це виходячи з засади, а не дивлячись на результат експерименту.

+534
jasten wt 28 лип. 2010 р., 18:14:48

М'язи нижньої частини спини відіграють важливу роль у поставі, важкої атлетики (конкретного виду спорту), і підняття тягарів (як правило). Вони тримають свій ерегований торс, роблячи їх корисними в якраз біля кожної фізичної навантаження, що включає в себе запуск, що несуть навантаження, або стрибки. Сильна попереку робить болі в спині і травми спини рідше і Сніду в спортивному виконанні всіх видів.

Так що Так, це гарна ідея, щоб зміцнити поперек.

+526
Vaylen 30 трав. 2015 р., 07:38:52

Зверніть увагу, я припускаю, що ви вже відхилили ідею велоспорт.

Мою пропозицію було катання на ковзанах, ака кататися на роликах. Великий кардіо тренування і просто на коліна. Єдиним недоліком є те, що він не горить ніби працює стільки ж калорій.

Ви також можете подивитися на:

 • Плавання
 • Бокс
 • Гребля
+514
olivoil 20 бер. 2013 р., 20:14:11

Якщо що, я б напевно уникнути Cardio у вашому випадку. Ось стаття (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/7380688), де люди, які здійснювали після їх запаси глікогену були вже знищені, згорів 13.7 грамів білків за годину тренування (яка була виміряна через піт у спокої), що є еквівалентом трохи нижче 70 грамів м'язової маси.

Ваше навчання продуктивність буде також знизитися, якщо ваші виснажені запаси глікогену (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/6865776).

Наскільки збереження м'язової маси (або навіть гіпертрофії), то силове тренування не повинна бути великою проблемою, якщо ви зберігаєте ваші білка досить високе споживання і не переривати кетоз вуглеводи. Але дослідження на баланс азоту під час силових тренувань в кетоз (особливо з пауерліфтинг) не рясні...принаймні мені про це не відомо.

+494
S Roker 13 груд. 2014 р., 08:21:29

Я шукаю можливості, щоб зробити більш інтенсивної кардіотренування в домашніх умовах. Хтось порадив мені купити фітнес-батут, який насправді здивував мене трохи.

Хотілося б дізнатися додаткові зручності, як фітнес-батут, порівняно з класичним кардіо вправи, як еліптичний тренажер.

Я здивований, що фітнес-батути не згадав багато на ЮВ.

Будь-які консультації високо.

+494
Ryan Ferguson 23 жовт. 2018 р., 12:49:35

Будь ласка див. зображення для хрящової і я кажу.
На зовнішній стороні моєї лівої ноги я відчуваю біль після бігу дуже довгі дистанції (марафон).
Мій лікар каже, що цей біль є загальним для спортсменів на витривалість.
Рік тому я отримав цю біль після того, як я закінчив свій перший напівмарафон. Після хорошої практики, я не отримав цього болю на полумарафонах.
Але потім я отримую цю біль для марафонів зараз.Чи є конкретні зміцнення вправи, які будуть вирішувати це питання?
Я думаю, що буде багато у тебе чи була така ж проблема, може хто -хто поборов це - допомогти мені? Або я просто звикнути до цього?

+486
Bilal Sheikh 20 груд. 2013 р., 03:38:54

Я думаю, що більшість атлетів знайомі з хорошими проти поганих біль.

Хороша біль-це просто біль, як правило, Домс, і не є гострою травми, які ви не обтяжують. Біль, як правило, тимчасовий характер: вона придумує нові вправи або підвищене навантаження, а потім йде. Крім того, вправи як правило, щоб зробити його відчувати себе краще.

Сильна біль гостріше і, як правило, свідчить про більш (або принаймні потенційно) серйозну травму. Вона має тенденцію дотримуватися навколо більше, і з часом вона стає гірше, а не краще.

Біль у суглобах загалом універсально погано. Ви можете виключити такі речі, як презервативи, і замість правило в таких речах, як тендиніт, бурсит, і хрящ проблем.

Мені здається, що я повинен дати мої коліна додаткових днів, але я б ненавиджу тепер мої тренування, коли тренування повинні бути важче.

Якщо ви тренуєтеся правильно, ви будете дуже багато є, що настрої (може і не про коліна) назавжди. Це будуть, без сумніву, найважчих речей у спортивної тренуванні:

 1. Штовхає, коли потрібно тужитися. Це насправді найпростіший з найважчих речей. Коли ви відчуваєте, як газель, біг приємним і веселим. Коли ви відчуваєте, як звір, штовхаючи вага-це задоволення.

 2. Роблячи перерви, коли вам потрібно. Стоп натискати, доводиться дросельної собі назад, відштовхувати 60% вашого ваги, а якийсь клоун поруч з вами штовхає більше, ніж ви. В основному, це тримати своє его в узді і віра в план.

 3. Повертаючись на коні після травми, хвороби, і гвинт ДБЖ.

Правда в тому, що беру тиждень повністю буде означати майже нуль до вашої прогресії, і може навіть допомогти. І навпаки, якщо ти фліртуєш з реальною травми, проштовхуючи на цьому тижні можуть вивести з гри набагато довше кількість часу, де ви проведете кілька тижнів (або місяців) не в поїзді.

+471
visi0nary 26 вер. 2011 р., 22:40:26

Я згоден з коментарями вище всіх - проконсультуйтеся з вашим лікарем, щоб побачити, якщо ходьба і/або біг будуть доречні для вашого стану. І працюючи з фізіотерапевтом допоможуть вам створити відповідну програму вправ.

Без хорошого сенсація, одна з найбільших проблем, з якими можна зіткнутися-це проблеми з шкірою. Навіть простий пухир може перетворитися у велику проблему, якщо ви не можете відчути роздратування. Також відсутність відчуття можуть призвести до балансу проблеми, ризик травми і підвищується ризик падіння. Ви, безумовно, потрібно дозвіл вашого лікаря, перш ніж намагатися бігти, тому що в залежності від причини або нейропатії, ви могли б зробити гірше.

Якщо ваш лікар дає вам йти далі, тут деякі речі, щоб розглянути:

 • Якщо ви ще не почали хорошу програму прогулянки, ви можете хотіти почати з того, що подивитися, як ви робите. Вам необхідно починати поступово, починаючи з коротких прогулянок, щоб побачити, як ваші ноги реагувати. Ретельно перевірити вашу шкіру, щоб шукати якогось роздратування.
 • Носити відповідні шкарпетки (абсорбент, не дуже щільний, м'який, бавовна) та взуття, яка поєднується з досить оббивка буде мати важливе значення. Якщо баланс є проблемою, ходьба з палицями може дати вам більше стабільності і дати вам краще тренування, тому що вони додають більше тулуба і м'язи рук щоб ваша тренування.
 • Якщо ходьба є проблемою, ви, можливо, захочете розглянути альтернативні вправи, як стаціонарний цикл, плавання, йога або тай-чі. Удачі.
+442
shiroyashaa 7 бер. 2013 р., 06:14:22

Мені потрібна консультація фахівця з приводу багатоборства, який я вирішив слідувати неухильно, будь ласка, вкажіть на будь-які невідповідності.

Мета: наростити м'язову масу і втратити жир. (можна, будь ласка, подивитися)

Поточна статистика: чоловік, 23-річний, ріст 175см, вага 67кг

Оцінок: ~ 20% жиру, TDEE на (онлайн калькулятор) ~ 2400

Минулий досвід: піднімали помірного до важкого ваги за останні шість місяців. Однак, відпочиваючи на даний момент за один місяць, тому що мені зробили операцію (все ОК).

План Тренування:

5 днів в тиждень (1 година максимум/сесію), попадання частин тіла двічі на тиждень у вечірній час (крім АБС), і буде піднімати важкі.

АБС (цілі ядра): щодня, вранці (по частоті, будь ласка, див.); 6 вправ (для розминки, будь ласка, дивіться)

План Кардіотренувань:

45 хвилин ходьби в дні тренувань, відразу після ранкової АБС тренування.

20 хвилин ВИИТ в не тренувальні дні, відразу після ранкового тренування.

План Дієти:

7:00 ранку (після ранкового тренування і прогулянки): трясти (4 банана, 1 склянки молока, 25г сироватка)

11:00 ранку: 3-4 вареної картоплі, шашлик з телятини, 25 г сироватки.

1:30 вечора: 2 чапаті або білий рис з овочевим каррі або яловичина або курка.

7:00 вечора (перед тренуванням): 4 банана, 4 дати.

8:45 вечора (після тренування): сироватковий 25г.

10:00 вечора: 3 варених яйця зі склянкою молока.

Примітка: дієта буде порушена, немає обману їжу, не оброблених харчових продуктів, мінімальне використання цукру і повне утримання від софт-напої/соки/фаст-фудів і т. д.

Я сподіваюся набрати м'язову масу і позбутися від жиру, я б в цьому плані бути корисний?

+440
Elif Bilge Uysal 14 вер. 2012 р., 19:18:02

Ви можете бути конкретними, як і в якій частині болить. Якщо її спини м'язи після тренування біцепсів це може бути із-за поганої постави під час тренування або може бути тому що ти перемещаешь тіло в момент втоми від тренування біцепсів.

якщо вона триває більше двох днів, то краще візьміть день або два , або уникати роботи цієї групи м'язів. деякі корисні поради тут і тут

+368
Sital Thomas 27 груд. 2019 р., 04:20:21

Це відповідь на питання, яке ви задали по інглішу раніше... Навіщо ви ставите один і той же по-іспанськи? Гугл транслейт: Піти на поступки fácil Ес перо, але більшість людей ла-де-лос-духовні тінен за nombres МЮИ descriptivos, м algunos де ellos в cubrir уроків enteras-де-духовні.

Ель фунтів-де-ла-cuestión

Pulsando підлозі в que estés pulsando / empujando алго lejos де вик., Комо прес де банк про прес де hombros.

Примітка УНА везь за дие Лас галу палабрас син досить descriptiva también. "Банко" г "gastos палат", ayudan ambos в describir-Ель-руху.

Tirar про Ремо підлозі ки машиніст вик. tirando алго пункт вик., Комо підтягувань р розкривних, так Комо филас-де-кабелю, филас verticales, филас гантелями і т. д.

Лас extensiones син духовні Дондует ampliarse пр ambos Minshew про piernas контра УНА Ресистенсия. Ejemplos ось син extensiones де tríceps пр y кабель extensiones де-ла-плеерная. Вик. encontrará máquinas де extensión-де-ла-плеерная Ан Ла, але більшість людей-де-лос-gimnasios, так Комо компанія equipos де-кабелю. Ло sabrás Квандо Ло веас.

Rizos син Ло навпаки extensiones де лас. Тут, на SE La cierra articulación дель Кодо про la rodilla контра Ресистенсия. Ejemplos-де-Элло син flexiones де bíceps р Доблар в las piernas. Ел приїде Primero Ан Гран variedad.

Moderadores

Сіно ООН в Gran Número de movimientos пункт mencionadas тодас Лас-уроки, перо де Нуево, Ла, але більшість людей де ellos в тинене за nombres МЮИ descriptivos.

Tomemos пр наприклад Ел прес де банк inclinado. Тут estamos, obviamente, utilizando ООН Банко, ки inclinaba ЮВ поко ООН, досі Ло ке мас estamos вертикальний (henceincline). Р estamos де Нуево presionando алго. Перо не кістки Ло дие в presionando, пр Ло дие podría Ser, що УНА о Барра ООН номінальної де mancuernas. Всі дие Сі вух кістки "Вамос прес-Хаджер-де-банк inclinado", Ес perfectamente природних preguntarse "Барра про mancuernas?".

Ті всі дие ООН номбре-раніше sería mejor в inclinar прес де pecho кон-Барра, перо acostumbrarás а УНА-де-Гран кількість эстос cortos-Манос.

За nombres индепендьентес

УНА-де-Гран розведіть духовні тінен за nombres propios Сус simplemente тому що describirlos sería demasiado Tiempo в р. п. llamar в номбре ООН.

Tomemos пр наприклад Ел Trituracráneos ки tendría que з сер nombrado Банко Сірка extensiones де tríceps кон Барра хапай Планас пункт сер descriptivo. (Пр звичайно, деякі палабрас де Эстас están abiertos пункт Ель Камбіо з цивільної службі власною персоною дие-де-ла-Ло-зайці.)

Кожен ва pensar меносов де ти пр preguntar ну ЄС-саме так ООН "прес-Францес" про "Різо concentrada ООН" Ес. Перо sabed Есто puedes ver з відео де cualquier ejercicio simplemente googlear Ель номбре Комо Ло oyes.

Де hecho, ті sugiero в que hagas Есто п. Ла, але більшість людей-де-лос-духовні ки він mencionado Ан Еста respuesta.

Спасибі Автор оригіналу англійською мовою!

+348
Martin Olsson 18 квіт. 2019 р., 02:41:16

Так що я ектоморф чоловік 175см 70кг і ходжу в тренажерний зал майже 2 роки.

Я не бачив реальне поліпшення на всіх.

Моя головна мета-збільшити розмір руки в основному, і плечі, але вони не сильно зростають, тому їх розмір майже такий же, тільки з 2 см різниця в розмір.

Коли я роблю вправи спеціально для того, щоб набрати масу, я не можу підняти або найбільше значення вагу, мені потрібно прибрати це, але тоді я не відчуваю себе втомленою чи не на другий день, так що може бути я думаю, я втрачаю щось або я роблю щось неправильно.

Моя програма орієнтована на маси, і хоча я пішла з 67кг в цьому році це не велике поліпшення, якщо я дивлюся у той час, що я ходжу в тренажерний зал до 70кг. Може, мені потрібно більше стимуляції цих м'язів і якщо це так, які вправи будуть хороші?

+345
Diego Ignacio Severini 20 бер. 2013 р., 11:52:03

Я не можу часто ходити в спортзал для багатьох факторів (погода, час та інші питання). Хоча, я хочу продовжувати працювати в моїй квартирі замість. Оскільки я новачок в роботі в тренажерному залі, я не впевнений, яке обладнання я повинен зберігати вдома, що б допомогти мені в розробці. Можете порадити, яке обладнання я повинен купити як альтернативу обладнання, що я використовував у тренажерному залі.

Техніку я використовував в тренажерному залі:

 • Жим лежачи - моя кімната дуже маленька, тому, я не можу зберігати лавці і вусань
 • Присідання - я використовую клітку і вусань у тренажерному залі; і не може зберігати їх знову.
 • Кабель Рядку
 • Машина Хрускоту В Животі
 • Допоміг підтягнути машину
 • Бігова доріжка

Більшість цієї машини дуже великий і дорогий одночасно. Я шукаю недорогі варіанти, де я можу легко зберігати їх під ліжком.

+318
eerock 24 жовт. 2016 р., 08:40:36

Я почав практикувати середньовічні Повний контакт, а значить, мені доведеться боротися за кілька хвилин до 30кг++ броньової сталі. Для мене, щоб бути в хорошій фізичній формі для цього виду спорту, я вирішив (серед іншого), щоб почати біг з рюкзаком (він же гад).

У мене є хороший військовий рюкзак, який не підстрибує, перебуває в хорошому високому положенні на спині і забезпечує хорошу підтримку. Я тільки почав з 10% (моя вага) навантаження і моя мета-вийти в 6 місяців або близько 20%, в залежності від того, як я розвиваюся.

Однак, я хотів би знати, якщо біг з обтяженням на спині буде погано для моєї спини, плечей, ніг і т. д.. Я не хочу ризикувати своїм здоров'ям з-за цього, то хотілося б знати Вашу думку. Спасибі.

Редагувати

Моя мета не працює з звичайними речі я ношу кожен день, як і інші питання (біг з рюкзаком). Я хотів би знати, якщо я можу почати працювати з певною вагою в рюкзаку, і почати додавати все більше і більше вага в контрольованій манері, при цьому не ризикуючи своїм здоров'ям.

Для Ваг я почав використовувати маленькі цеглинки і води, тоді я буду розвиватися, щоб квасоля і пізніше, напевно, пісок.

+307
StarbI 28 січ. 2012 р., 23:07:15

Мені довелося взяти перерву від роботи на 3 місяці із-за Trapezitis(запалення трапецієподібної м'язи).

У той час як відновлення після тривалої перерви, які заходи мені потрібно зробити, щоб не зіткнутися з тією ж проблемою(Trapezitis)??

Мені потрібно, щоб уникнути/додати які-небудь вправи, щоб позбутися від Trapezitis??

Спасибі.

+207
Tare 14 серп. 2015 р., 04:46:00

Я хочу займатися бойовими мистецтвами, але я дуже фізично слабким, я з усіх сил намагався робити 15 віджимань за один раз. У мене дуже худенька і кістлява тіла (це допомагає в боях, тому що у мене є більше, ніж звичайний скелет). Мій розмір талії становить приблизно 28-30 дюймів в окружності. Вага 50кг. Я не знаю ще інформація вам може знадобитися, але запитати, якщо ви робите.

Я в даний час, починаючи з невеликої розминки, бігу протягом приблизно 1 хвилини навколо саду, що простягнувся на інший, а потім я почну працювати мої м'язи. Я роблю 10 віджимань і 20 присідань і повторіть 5 разів, зробіть 2-3 хвилинну перерву, а потім зробити це знову. після цього я кидати удари з мій вагу і м'язи за кожний 150 разів і відразу перейдемо до... я не знаю, що там називаються, я думаю, що хрумтить? руки за голову, лежачи і підніміть себе з животом до коліна чіпати коліна, я зробити це тридцять разів, перерва 1 хвилина, а потім ще 30. Я знаю, що є, але мені потрібно підтвердження, якщо це добре чи ні, сам зробив тренування і у мене Ваг немає так що я роблю, що я можу.

Я також хочу, щоб поліпшити мій час реакції, шахта може зайняти близько половини другого в гіршому випадку і 250 мс в кращому вигляді і я чула, що є вправи, які можуть покращити, що я граю в ігри багато часу, тому що мені більше нічого робити. Що ще я повинен робити?

+194
Brian Armstrong 28 черв. 2010 р., 16:14:12

Мені здається, у вас досить солідний інтервал рутини. Як будь кардиотренажер (або сила) навчання, як ви тренуєтеся, залежить від ваших цілей. Шлях ви робите це, ймовірно, дає вам максимальну віддачу для вашого долара як спалювання калорій йде. Особисто я б, напевно, просто працювати, щоб залишатися в діапазоні високої інтенсивності трохи довше кожен раз. Монітор пульсу буде справді ключовим для визначення того, якою інтенсивністю, хоча поїзд (знову ж таки, в залежності від ваших цілей).

+153
Tayyabali 7 груд. 2017 р., 08:01:16

Я туз-сертифікований персональний тренер і група фітнес-інструктор, який навчає жонглювання для фітнесу (JuggleFit). Жонглювання-це, звичайно, тренування і можете спалити до 280 калорій за годину. Я рекомендую робити це для кардіо по 30-45 хвилин 4-5 разів на тиждень.

Я рекомендую використовувати обтяжені кульки, як це може бути погано для вашого зап'ястя і привести до травми. Повторень, з гантелями-це нормально, тому що вага не падає і впливає на вашу руку/зап'ясті - це повільне, плавне і контрольований рух. Але так як жонглювання-це тренування на витривалість, і постійної, повторюваний стрес небезпечний. Багато попереджали про те, що використання сили і ваги щиколотки при ходьбі з аналогічних причин.

Жонглювання дасть вам деякі м'язовий тонус в руках, але якщо ви хочете щось інше, я пропоную створити тренування, заснований навколо жонглювання. Поставив мету, жонглювання, будь то 5 хвилин безперервного жонглювання, жонглювання або по новій схемі, поки не впаду. Потім виконайте 10-15 повторень Випади, Присідання, віджимання і т. д. Потім повернутися до жонглювання. Створити 30-45 хвилин ланцюг перекручувань з верхньої і нижньої руху тіла як вже згадувалося.

Ще одна річ, яка є великим, якщо ви виконуєте 3 добре провести Лунге протягом 15-30 секунд, в той час як жонглювання. Це дійсно запускає м'язи ніг і займається своєю основною. Ви відчуєте це!

Перевірити переваги жонглювання для багатьох способів жонглювання може принести користь вашому тілу і мозку.

+131
Googley Googler 11 січ. 2011 р., 00:38:15

Я тренуюся щодня, і робити кардіо між ними, з 1 або 2 дні відпочинку на тиждень.

Моїй роботі програму:

В 1,5 км на біговій доріжці 
Машина рядка: 2х10 
Машина груди: 2х10 
Жим ногами: 2х10 
Назад розширення: 2х10 
Розширення тулуба: 2х10 
Гребний тренажер TRX: 3х10
Знімна пуш-ап: 3х10
Російська поворот: 3х10
Підйом ніг: 3х10
Підтягування (якомога більше)
Діпи (якомога більше)

Мій середній денний раціон складається з 3 прийомів їжі в день:

Вранці: 200 мл молока, омлет і банан

Обід: куряча грудка / риба + відварні овочі, такі як брокколі, цвітна капуста або картопля

Полудень: Яблуко

Вечеря: 2 цілих яйця, овочі і сир

Перекус: Горіхи

Моє питання, чи Є додавання протеїновий коктейль на моє харчування, чи буде користь від моїх м'язів.

Я знаю, що є більше, буде виробляти такий же ефект, але я не хочу, щоб додати більше їжі в моєму раціоні. Я повинен відзначити, що мені 21 рік, 188 см і 76 кг, і моя мета-отримати "в тонусі". Оскільки багато людей мають різні визначення в тонусі, шахти, що мають низький вміст жиру тіла і певними м'язами.

+116
tjriii 26 бер. 2010 р., 11:25:55

Більш ніж імовірно, в грі є бали (значення), наскільки інтенсивним різні ходи, і він знає, як довго ви їх робите. Якщо ні, то це просто на основі того, як довго ви працюєте.

Цей показник використовується в процесі обчислень. Ваш вік (дата народження), зростання і вага-все це фактори. Наприклад, чим вище ви знаходитеся, тим більше енергії ви спалюєте, як твої кінцівки повинні рухатися далі, ніж хто-то коротше. Також вага стає чинником, оскільки вона вимагає більше енергії, щоб рухатися більше маса (тобто чим важче, тим більше ви спалюєте).

Суть така: це все засноване на розрахунках, і не буде більш точним, ніж рівняння, використовуваного бігові доріжки, еліптичні машини в тренажерному залі. Використовуючи пульсометр буде більш точним, так як він враховує ваш пульс у розрахунках, але всі ці наближень. Вони можуть бути досить точними для звичайного люду, але якщо ви дуже худий або дуже повні, вони можуть під або над оцінити кількість спалених калорій (відповідно).

+76
Kyo Akashi 26 серп. 2014 р., 20:20:26

Мою Програму!

Присідання/поштовх/тяга/шарнір/пот

У минулому, я встановив основний Пауерліфтинг основі силові тренування шаблон для моїх друзів (в основному жінки). (Я розбавив його від новачка програму мені дав друг.)

Вони знімуть з мене, через мою штангу, стійки для присідань, турнік і кільця. Я настійно закликаю їх вести зошит тренувань, і з'ясували, що дотримання цей крок тісно пов'язаний з довгостроковим додержанням і успіх.

 • Пробігти півмилі, щоб зігрітися. Якщо це протипоказано, вони прогріваються з чим-то, вони можуть спокійно робити, що зробить їх поту через п'ять хвилин.
 • Розкачати суглобів з колами руки і махи ногами, мабуть, з привітання сонцю.
 • Присадкуватий, починаючи з невиважені (повітря) присідання, переходячи на Кубок присідання, використовуючи легкі гантелі, потім (на щастя, вони доповідь) на штангу, як тільки вони можуть виконати 3 підходи по 5 гоблет присідань з 50 кілограмової гирі. Це може зайняти один сеанс або кілька місяців, залежно від початківця.
 • Віджимання, як можна вичавити з них, часто використовуючи "ледачий віджимань" (що не вимагає прямою спиною і дозволили відпочивати на дні) і планка роботи. Як тільки вони освоїли, діпи, індуїстські віджимання, прес і накладних чекають, залежно від своїх цілей і примх. Немічні використовувати стіни віджиматися.
 • Тяга, як правило, починаючи з шістдесяти до дев'яноста кілограмів за один набір з п'яти важких повторень. Якщо їм не вистачає гнучкості, ми робимо часткові або румунські тяги з великою кількістю повторень скажімо, 8 або 12. Немічні робити часткову станову тягу з використанням гантелей.
 • Підтягування, з рясним використанням негативів і тримає вгорі і внизу, і величезна кількість томів: 3 комплекти 10 або на провал-з хорошим-форма. Якщо вони мають доступ в тренажерний зал, допомагати підтягуючі машина або лат випадаюче прийнятно. Лат випадаюче машина теж найкращий варіант для немічних.
 • Якщо це можливо, я рекомендую короткі високоінтенсивні кардіо фінішер. Це може вимагати поділу тренування в A і B (присідання/підтягування і станова тяга/віджимання краще), щоб заощадити час. Мої друзі не впоралися з цим ... здається, що вони б воліли, щоб підняти або бігти, але не в однієї і тієї ж тренування. Вони також, здається, зневажають спринти, воліючи тривала повільна тренування-кардіо.

Коли вони хочуть працювати і не мають багато часу або не хочете піднімати без нагляду, вони працюють в парі миль замість підйому. Якщо вони були досить регулярно бігати, я закликаю їх бігти спринт після половини - до повного миль розминку. Більшість з цих друзів будуть навчати більш безсистемно, ніж я, і взагалі поперчити своє життя з прогулянками, походами, починаючи з півгодини до шести годин, і йога. Я вважаю, що це добре округлені.

"Але у мене немає штанги і (заповніть причина не одна)"

При відсутності основного обладнання, друзі нашвидкуруч кілька галонів глечики і стягнув 25 кілограмові гантелі, щоб додати хоч якийсь опір їх присідання. Вони тікають, вони приземкуваті, вони віджиматися, може бути, вони чисті і брюк, вони залишають інше.

Цілі

Я знайшов ваги станова тяга, найпоширеніший перший етап. Я використовую це, щоб отримати їх пристрасть до необмеженим потенціалом для цілепокладання у стійку роботу. Інші короткострокові цілі включають в себе вагу тіла на корточках (часто кілька лякаючим для не-спортсменів) і, під фанфари, їх перший повний-спектр-з-руху підтягуючі.

Інші програми

Прогресування тренування Робб Вулф у своїй книзі рішення Палео і Марк Сиссон первинний план фітнес-книгу прекрасний вибір для тих, хто шукає простий, мінімум-техніки прогрес в розробці. Вони як знайти баланс між силовими вправами, низькоінтенсивним кардіо і великої потужності інтервалів, і зустрічатися з людьми, де вони знаходяться.

Підходити до вирішення Палео є, по суті, схема, яка починається з ходьби (або бігу) перш ніж набір ваги-прогресуючої-на-гирьовий спорт вправи, які масштабуються в свої можливості. Віджимання починаються від стіни при необхідності, присідання повітря є частковою, при необхідності, і так далі. Це прекрасна програма, хоча опис трохи розрізнених входу і це не фітнес-книгу.

Філософія початкова Світлокопії є, в порядку убування запропонованих порцію: "часто рухатися в повільному темпі. Піднімати Важкі Речі. Спринт". Так що піші прогулянки, їзда на велосипеді і ходьба, поряд із сила рутини і тижневий спринт. Силові тренування будується навколо чотирьох основних рухів: присідання, віджимання, планки, і підтягують. Автор розглядає кілька варіантів і прогресії для кожного. Для просунутих відданих, схеми тренувань (наприклад, чотири комплекти випади, підтягування, скинути вагу, провали) рекомендується замість (не разом) силові тренування.

Коли хтось шукає книгу для читання самостійно, або гуру, щоб прислухатися до порад, так само небезпечні, як такий підхід ... я рекомендую ці два, або якщо вони спортивне, Rippetoe & Кілгор вже сила. Якщо їх мета (чоловіки) бодібілдинг, я чув досить хороших речей про Greyskull LP, щоб направити їх в цьому напрямі.

+53
Joyce E Combs 28 трав. 2018 р., 21:21:13

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil