Що я можу зробити, щоб мій АБС виглядати найкращим чином в дуже короткі терміни?

Це кілька теоретичний, але я вважаю, що досить часто.

Я в хорошій формі, гарна спортивна статура і т. д. У мене є пристойне визначення в мій АБС (ви можете побачити задатки 6-Pack або, принаймні, 4-пакет). Як і більшість людей, я отримав трохи жиру в нижній частині живота. Також я помітив, що мій живіт виглядає краще в декілька разів ніж інші.

Сказати, що я стала ходити на пляж через тиждень, і хотів зробити все можливе, щоб виглядати якомога краще, з фокусом на моїй АБС. Які б ідеальні речі, щоб зробити між зараз і потім? Я думаю конкретно про:

Дієта - що я їм між зараз і потім, і скільки?
Вправи - які, швидше за все, щоб мати найкращий ефект за такий короткий період часу?
День - я повинен голодувати день я йду? Очевидно, що я не їв 8 шматків піци за півгодини до виходу на пляж, але як довго, перш ніж я йду я повинен з'їсти? Там "останню хвилину" вправи я можу зробити? Але що ще про воду? Я припускаю, що це було б поганою ідеєю, щоб нічого не п'ю взагалі, просто тому, що він буде займати місце в шлунку, так?

Спасибі, і не ненавидиш мене за те, що марно!

+759
myblake 19 трав. 2010 р., 12:21:55
32 відповідей

Враховуючи ваш опис себе, висоти, ваги, і той факт, що ви новачок, ви повинні використовувати багато. Правда полягає в тому, що одна група м'язів за тренування-це просунутий культурист спліт. Там дійсно повинна бути основа м'язової роботи.

Навчання для початківців

Джим Stoppani має гарний підхід до побудови маси, приймаючи вас від початківця до просунутого в 12 тижнів. Він має деякі особливості, на які слід звернути увагу:

 • Кожен етап буде у вас підніматися важче, і додаючи обсяг. Це називається прогресивної перевантаженням.
 • Вам потрібно тільки внести більше різноманітності в свою роботу, ємність збільшується, щоб продовжувати вдосконалювати.
 • Ви починаєте з основними рухами суміш як присідання, жим лежачи, рядків і т. д. і отримати більше спеціалізованих плином часу.

Розбивка така:

 • Фаза 1: повна тренування тіла кожної сесії 3 рази в тиждень (1-3 тижні)
 • Етап 2: 2 дні спліт тренування 4 рази на тиждень (4-6 тижні)
 • Етап 3: 3 дні спліт тренування 3 рази на тиждень (7-9 тиждень)
 • Фаза 4: 4-денний спліт тренувань 4 рази в тиждень (тижні 9-12)

Тепер, програма Джим Stoppani не єдиний спосіб набрати масу, але задовольняє потребам бодібілдера і пристосовується, як вони ростуть. Правда ви не зможете йти в ногу з фази 1 при використанні Ваг можна використовувати на етапі 4. Це пов'язано з потребами відновлення. Ваше тіло повинно бути в змозі відновити себе сильніше і більше ви після стресу тренувань.

Інша сторона медалі-це їжа

Суть культуризму для нарощування м'язової маси, але при цьому залишатися досить худий, що ви можете бачити їх. Вам потрібно харчуватися як бодібілдер, щоб побачити поліпшення, які ви хочете. Вона вимагає калорій, щоб наростити м'язову масу, але ви не хочете, щоб просто бездумно жерти все підряд. Інший бодібілдинг статті з масової забудови дієта розповідається про те, що ваш раціон повинен складатися з:

 • 15-17 калорій на кілограм маси тіла
 • 1г білка на кожен фунт загальної маси тіла
 • Поділ їжі на 4-7 прийомів їжі в день-це дійсно залежить від того, що вас влаштовує
 • Отримайте ваші калорії з цільних продуктів

Ви знайдете, що добавки на масу набирає дієта не може дійсно знадобитися, крім полівітамінів і омега-3. Ви будете робити краще їдять ваші вуглеводів з рису і картоплі, ніж ви будете з ванної маси гейнер.

Якщо у вас є важкий час отримання маси, Йорданія Syatt була гарна стаття , що охоплюють типові проблеми "азоту" є:

 • Ця формула відмінно вбирається зазвичай їдять. Відстежувати калорії, щоб побачити, скільки ви дійсно їсте.
 • Вони можуть бути таких дієт або нерозуміння дієтичні рекомендації.
 • Не тренуєтеся правильно. 3-4 рази в тиждень-це солодке місце для масового отримання.
 • Не правильно спить. Більшість будівлі м'язи відбувається, коли ви спите. Сон-це дорогоцінний.
 • Відсутність послідовності в будь-якій з цих областей.
+978
Sam Pine 03 февр. '09 в 4:24

Сказати, що я зробив деякі вправи і наступні кілька днів я досить біль у певних м'язах.

Що краще всього робити? Нехай інші (не використовуючи їх)? Використовувати їх багато? Більше вправ? Порівняно з ними? Гідромасажна ванна?

+953
rightnight 6 бер. 2015 р., 03:05:44
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Freakyuser,

Це не може бути підколінного сухожилля м'язів. Якщо ви можете торкнутися підлоги пальцями, не згинаючи колін, то це швидше за все не ваші підколінні сухожилля. Крім того, це вище середнього (більшість людей не можуть зробити це).

Ви, можливо, захочете, щоб перевірити і подивитися, якщо ваш поперековий відділ хребта-це проблеми вашого жорсткості. Однак, ви можете прочитати функціональний рух екрану і подивитися, якщо ви можете перевірити свої гнучкість підколінного сухожилля.

Ви можете подивитися це відео на активні прямі ноги підняти і побачити його для себе.

Коли ти сказав: "Я відчуваю камінь-жорсткий жижки". По-перше, це цілком нормально, тому що коли ви почнете ставити свій сідничний нерв на ділянці, так що ваша відповідь нервово-м'язової, щоб зупинити ваші м'язи від подальшого розвитку. Це робиться, щоб запобігти травми.

Однак, ви, можливо, захочете, щоб розім'яти грушоподібної м'язи, так як сідничний нерв проходить прямо через це. Дайте ваш грушоподібної м'язи розтягнути і подивитися.

Тому відповідь полягає в тому, що це цілком нормально для вас, щоб відчувати себе таким чином в цей момент розтягнути. Однак, ви, можливо, захочете, щоб почати працювати на вашому рухливість поперекового відділу хребта, і розтягування грушоподібної м'язи. Перевірити рухливість поперекового відділу хребта вправи і подивитися, якщо ви можете почати працювати на вашому поперекового відділів хребта рухливості.

Ви також можете спробувати динамічної розтяжкою, так як це виявляється більш ефективним в цілому.

Удачі!

+928
Anija 11 черв. 2018 р., 12:44:31

Мені 49 років і займаюся на витривалість види спорту, починаючи з віку 6 і почали відстежувати мій час на популярних пристроях, починаючи з 2004 року, представлена на всіх великих навчальних грубої я можу і прочитавши кілька книжок, Як розрахувати (максимальна ЧСС - (відпочиває х 80%) + відпочиває) = 80% максимальна ЧСС і т. д.

Проблема у мене полягає в тому, що моя максимальна ЧСС не перевищувала 155 і чим більше я тренуюся, тим менше її йде. Я останнім часом дійсно доведеться дуже сильно тиснути на велокатання по 3-4 години і якщо я натисну занадто високо на 5-7% градієнт може зробити мій год до 144, але це дуже боляче і в цей момент я не можу дихання, і напевно не поговорити не вдасться.

При цьому не часті вправи (в моєму випадку біг або тренування з обтяженнями) мій час йти дуже швидко, але максимум на тому ж рівні, коли я закінчаться дихання і відчуває, як я помру від кисневого голодування.

Коли робили ЕКГ (тредміл) зворотний зв'язок полягає в тому, що мій Харт дуже великий, як наслідок моєї спортивної історії та бути активним з 6 років.

Нещодавно я розмовляв з людиною, під час навчальної їзди, який зазначив, що він мав таку ж проблему і за допомогою ліків було вирішити. Це дало мені нову надію, а я до сих пір думаю, що це по2, пов'язані і не сам максимум годину.

Раніше я був дуже вибуховий велоспорт спринтер в мої юні дні, але низький діапазон між помірним рівнем осідлати @ ч 105 до серйозного спринт @ HR140 просто не вистачає, щоб тримати темп за останні 2-3 кілометрів.

+874
Kirschenregen 27 бер. 2016 р., 03:47:18

Коли я повинен робити допоміжну роботу? Тут терміни багато в чому залежать від мене, чи є звичайні/переважний час, щоб зробити їх?

Я повинен дотримуватися в кінці день тренування після завершення основних підйомників?

Я можу зробити деякі з них на початку і кінці, а потім зробити основний ліфти в середині?

Я повинен робити їх в окремий день?

Невже це має значення?

+838
user1791809 8 серп. 2019 р., 07:40:10

Я тренувався ви самі собі тренажерний зал (YAYOG) Марк Лорен протягом 3 тижнів. Я ніколи не був слюсарем.

Твоя проблема була схожа на мою. Він взяв мене за більш ніж 10 років, щоб отримати це рішення. Я записалася у фітнес-клуб давно, але я навряд чи міг практикувати в моєму клубі, тому що я багато подорожував. Я став сидячий протягом тривалого часу (ожиріння мій рекордний вага був 110кг тим часом мій зріст 175см). Я почав бігати змішане з ходьбою в минулому році і після дієтичної програмі мій дієтолог, тому я схудла на 35кг в цьому році. Я була 75кг за останній місяць.

Це сертифікований військового фахівця фізичної підготовки, спеціальних операцій боротьби з контролера, плавець, чемпіон тайський боксер запропонував мені просту програму, яка будує більше м'язів, ніж важка атлетика, спалює більше жиру, ніж аеробіка, і безпечніше, ніж в обидві. У цій книзі зібрані 111 наочно ілюструються вправами, що розвивають м'язи від нашої шиї до наших щиколоток. Він показав мені, як робити ваги тіла тренування у вітальню, спальню, дворик, гараж, офіс, готельний номер, де і коли нам подобається.

Я до сих пір пам'ятаю, я не могла навіть підняти мого тіла всього за 1 пуш-ап рік тому, зараз я можу зробити більше 50 віджимань. Я не тільки класичні нормальний пуш-ап, але і глибокого поштовху догори ногами (вище, ніж верхня частина тіла) на моєму ліжку, і я використовуємо дві коробки на руках, так що я можу кинути мою груди якомога далі вниз. Я також можу зробити, сидячи віджимання на брусах з 2 коробок для моїх ніг, тому дуже розтягуючи трицепси. Це лише 2 приклади YAYOG. Я постійно штовхаючи себе на практиці краще і краще, ваги тіла вправи, щоб бути в змозі зробити пікіруючі бомбардувальники пуш-ап, Планш пуш-ап, одну руку підніміть, баскетбол, віджимання і, нарешті, Людина-Павук і сили стоять глибокі віджимання в майбутньому.

Хоча це мій 3-го тижня на YAYOG але я наполягаю себе на практиці м'язову витривалість, щоб до цього звикнути, не кажучи вже про тому, що я відпочиваю занадто довго, тому що я боровся з моїм високим кров'яним тиском і запаморочень. Чому я люблю YAYOG-це тому, що він тренує мене : м'язова сила, потужність, м'язова витривалість, серцево-судинну витривалість, швидкість, координацію, баланс, і гнучкість. Цікаво побачити коментар на сторінці YAYOG Facebook, який сказав, що YAYOG-це просто, як приклад картина виглядала легко з ним, але як тільки він дійсно спробував його, це важко. Для мене, я практикую це постійно, від тренування простіше я можу зробити першого, то поліпшити його краще поступово.

На цей раз в моєму житті, мені не потрібен вага, моє тіло-тренажерний зал мені потрібен, я відчуваю себе вільною від Ваг. Але я розумію, що фізично я ще далеко рекомендую всім практикувати YAYOG, я бачила ваше фото в будь-якому разі з вашого профілю і вашого блогу (ви, здається, сильніше, ніж моє тіло), але ви, можливо, захочете, щоб перевірити цього хлопця фото. Ми помітили різницю у його біцепси, передпліччя, дельтоподібних і м'язи нижньої частини спини. Все більш і більш визначеними. Його лати були надто розрослася.

Сподіваюся, що це допомагає.

Примітка: Я спробував дати прямой ссылке з Picasa показати рис, але ця система клієнт StackExchange відхилені як мені ставало все гірше репутації. У будь-якому випадку.

+819
lion0303 28 лип. 2018 р., 19:13:46

Я піднімаючись на І геть протягом багатьох років, і нещодавно повернулося до нього. Однак у жимі лежачи завжди було вправа, в якому я стикаюся з дуже мало користі і прогресу. Всякий раз, коли я отримую хороші тренування, я відчуваю себе добре болючість (хоча б трохи) в групі м'язів концентрації, але цього ніколи не відбувається з жиму лежачи. Будь я піднімаю стільки, скільки я можу з плямою, або якщо я роблю більше гіпертрофічній вправу з меншою вагою і більше повторень, я ніколи не відчуваю біль в грудях на наступний день. Згодом, я дуже мало прогресу будучи в змозі додати більше ваги, як я йду.

На прес-машини, я відчуваю це. Робити віджимання, я відчуваю це. У мене були тренери, які кажуть, що моя форма в порядку, і вони залишилися ламають голову про моє прогрес. Хто-небудь коли-небудь відчував подібне? І є щось, що я можу зробити по-іншому?

Спасибі.

Додам: якщо це робить різницю, мої руки довго для мого тіла.

+775
schwertfisch 4 вер. 2015 р., 20:35:10

Моя відповідь-ні, а ось мій не дуже наукові міркування. В минулому році я зробив річну програму точного харчування. Я був у групі тренера Тоні. Я наполегливо працював, щоб тримати вгору з запропонованої процедури тренування. Всі процедури були для мене фітнес-мудрий, а так вони через інтернет не було жодного тренера або страхувальний.

Не зовсім впевнений, що мої кордони були, я намагався виконувати кожну вправу до Т. 7-й місяць я пошкодив праву руку і ліве плече, тому що я "виклався більше."

Я тільки що закінчив 10 тижнів фізичної терапії на ліве плече (ПТ не покласти пролом в рівні болю). Зараз я дивлюся на знімки, і, можливо, плечового суглоба. (Рука набагато покращився) так що в кінці кінців, я провів останні 5 місяців програма не піднімаючи тяжкості, яку я ненавиділа.

Мій відштовхуючи від себе мені обійдеться. Можливо, ви шукаєте більш широкий або точну відповідь, але це моя особиста історія і урок, який я дізнався, щоб залишитися в межах того, що я думаю, що мої межі.

+762
glmoneo 24 жовт. 2017 р., 08:45:48

Мій тренажерний зал, присед бар, як цей:

enter image description here

Досі, я дотримуюся нормальний бар, але було цікаво, якщо є підстави повинна перейти.

Я в даний час не відчуває ніякого болю (крім зрідка болючість), але хтось запропонував мені інший день.

+742
Tawana Gilbert 5 груд. 2015 р., 02:53:55

Я хотів сказати, розігріти , спеціально м'язами ви працюєте. Почніть з невеликої ваги і поступово додавати вагу.

+664
William Price 7 вер. 2018 р., 12:19:33

Що саме Ви маєте на увазі енергетичні рівні? Прийняти той факт, що ваше тіло часом не підведе вас, просто дайте йому відпочити і повернутися до роботи, як тільки ви відчуєте себе добре.

Будь-які втрати м'язової маси через неможливість харчуватися і правильно тренуватися за такий короткий час дуже мала.

+605
user3498167 11 серп. 2013 р., 03:08:52

Імо, не буває так, що дієта не наздогнати його, навіть якщо він спалює калорії. У той час як яйця можуть бути в порядку, все що обробленої, рафінованої фігня, як білий хліб, енергетичні напої і т. д. і надлишок насиченого жиру від смаженої їжі шкідливі для кого-небудь. Це ОК, щоб споживати додаткові калорії, якщо ви не додаєте на кілограм, але порожні калорії-це завжди погана ідея. Є такі речі, як пісне м'ясо, риба (містить високий вміст омега-жирних кислот) і такі речі, як горіхи, авокадо для зайвий жир це добре. І ви можете з'їсти стільки фруктів і овочів, як ви хочете. Гідрогенізовані жири і гомогенізованого молока-це погано, тому що вони є штучно створеними і жир в місцях, не слід у нашому організмі.

+597
Mark Bubel 22 лист. 2012 р., 12:53:40

Як з відповіддю Дейва, дихати бажано через ніс. Ніс розвивалася протягом багатьох років, щоб зробити багато інтернет-фільтрації, від фільтрації забруднювачів, щоб гріти повітря, як це відбувається в регулюванні вологості. Видих був обговорений з деякими людьми, які стверджують, що дихання через ніс допомагає уникнути зневоднений (волога потрапляє на ніс, волосся і слизові оболонки, так що він може розвести вдих), а інші стверджують, що дихання через рот допомагає очистити більше co2 з вашої системи.

Єдиним винятком, з якими я стикався, і це великий для деяких людей, можна отримати достатньо повітря через ніс. Якщо у вас застуда, або ви страждаєте від алергії, це може бути неможливо для вас, щоб отримати достатню кількість кисню через ніс, і процес може стати ще гірше (ніс, де основним механізмом для алергії дихальних шляхів активації лежить). Отже, врешті-решт, якщо у вас немає обструкції носового дихання і ви не страждаєте від важкої алергії, я рекомендую дихати через ніс. Коли ваш ніс харчування, або коли ви не можете отримати достатньо повітря, щоб підтримати ваші вправи, переключитися на дихання через рот по мірі необхідності. Але відкладати на останній тренуватися, щоб збільшити об'єм дихання ви отримуєте через ніс, а не покладатися на рот-дихання з самого початку.

+570
StarNamer 31 січ. 2011 р., 11:07:26

Зараз я не реалізую. Як в 0 формальністю. Я вірю в інтеграції фізичної активності, який мені подобається в моєму повсякденному житті, на відміну від офіційних занять в тренажерному залі.

Крім того, у мене є два цуценя, які є супер-високої енергії. Вони вимагають близько 1,5 години ходьби в день, і я не вожу. Разом 3-іш годин ходьби в день. Також Чим молодше щеня важить 20-25 кг (50-іш фунтів), і повинен бути знесеним вниз в мої руки 4-5 разів на день, як я не можу довіряти йому, що він не пісяє в коридорі. (житловий будинок). Додати регулярні піші прогулянки по вихідним (люблю природу).

В результаті я явно перебрали. Біль, немає апетиту, нестача енергії, але сьогодні ще холодно. Взявши кілька днів відпустки, найняти собака ходок.

Як довго це буде поки я відрегулювати на такий рівень фізичної активності?

+523
HRCMrPink 12 трав. 2010 р., 11:34:46

Всякий раз, коли я йду в спортзал на тренування, я отримую дуже нервував, тому що я відчуваю, що люди дивляться на мене, або що вони думають, що я виглядаю нерозумно. Це дійсно змушує мене не хочете ходити в спортзал на всіх, і я втрачаю мотивацію, якісь вказівники?

+512
Luqman Malik 21 лют. 2014 р., 17:47:13

Це правда, що я повинен носити товсті одягу, такий як толстовки, а робити кардіо, щоб більше потіти? Чи це тільки вага води, що отримує покласти назад, коли ви п'єте? Я чув обидва.

+496
Mark Lyon 31 січ. 2014 р., 08:38:33

Основи є:

 • x кількість строгу форму підтягування. Це стандартний Військовий фітнес-тестів і практичне рух, який тренує плечі, зап'ястя (ГРИП), і верхньої частини спини
 • x кількість строгу форму віджимання. Віджимання присутні практично на кожному пристойному фітнес-тестів. Якщо ви можете робити по 50 віджимань (контрольований спуск на поверх локаут), ви можете подивитися на жим лежачи
 • Стіни стійку пуш-ап або X над головою тисне на г ваги.
 • x кількість дипов.
+426
Animesh Mishra 17 жовт. 2017 р., 22:37:53

Є проста відповідь на ваше запитання. Ви ніколи не повинні правильно харчуватися до тренування, тому що ви можете бути хворим під час тренування, і ви будете почувати себе "важкою", що не є добре. Тому, постарайтеся слідувати цьому правилу: їж за 2 години до тренування. Таким чином, ваш організм буде мати досить енергії, щоб спалити, і ви будете почувати себе добре під час тренування. Крім того, немає нічого поганого з їжею після тренування. Але, будьте обережні з тим, що ви їсте і скільки ви їсте! Я пропоную вам з'їсти салат з вареними яйцями, вареної курки з квасолею, або хліб з цільного зерна з медом і бананом. Справа в тому, що ваше тіло буде спалювати жир після закінчення тренування, так що їли потім буде робити вам ніякої шкоди.

+407
Lijo Alex 26 вер. 2018 р., 18:06:14

Мені просто цікаво, якщо є загальна закономірність, де жир, коли він витрачається під час тренування. Це взяло більше або менше в рівній мірі від всіх жирів в організмі, деякі ділянки, які використовуються більше, ніж інші, є однією з областей, "збіднений", перш ніж перейти до наступного?

Крім того, це узгоджується з тим, де жиру побудована при зберіганні? Так що якщо я отримаю енну кількість жиру, а потім спалити енну кількість жиру, моє тіло "виглядають однаково"?

(Я знаю, що це, ймовірно, набагато складніше, але просто шукаю деякі загальні лінії поверхні, що відбувається з цікавості)

+377
apyoung 8 груд. 2017 р., 11:23:43

Що дійсно допомогло мені зрозуміти правильну задню арку без перерозгинання був цей Келлі Старретт / мобільності тренування в день відео. Ключова ідея полягає в наступному: стисніть ваші сідниці (дупу). Це великий трюк. Вигнути спину, затягнути АБС і спинного монтажників і прибрати лопатками, але притиснути свій зад. Це в основному запобігає надмірно вигинаючи поперек.

+340
THX 28 лип. 2012 р., 02:36:33

Я працюю на мій аеробної бази, використовуючи аеробний метод тренувальну базу Філ Маффетоне за останні 3 місяці або так. Мій спорт-це піші прогулянки, так що вимагає багато витривалості, поряд з кондиціонером і сила. Я шукаю деяку допомогу на роботі в гору, витривалість походів.

Мені 42, так що я тримати мій пульс близько 140 з ЗФП тренування у відповідності з керівними принципами Маффетоне.

Моя тренування зазвичай включає в себе 3 сесії роботи в тренажерному залі протягом тижня (біговій доріжці протягом 45 хв при 140 БПМ + деякими вагами) і потім вже походу кожні вихідні-скажімо, 8 км, 1200 підйом ноги. Так що можете вмикати 4 км в гору на час.

Моя найбільша проблема-це все-таки робить довгий і нелегкий похід. Це дійсно зап свою енергію і я відчуваю себе жахливо. Звичайно, я відчуваю себе набагато краще за допомогою методу Маффетоне. Але я хочу, щоб поліпшити мій підйом продуктивності.

Мені було не зрозуміло, але я повинен бути навчання якомусь з цих далеких походів в низькій інтенсивності або нижче 140 рівня ЧСС? Він відчував себе божевільним повільно, враховуючи, що міцність і кондиціонування повинен йти вгору по схилу. Я просто намагаюся зробити ці пагорби перемогти. Зазвичай в далекі походи з групою і тому темп набору групи. У кого є пропозиції на право навчальний план цікаве для тренувань на розвиток витривалості.

+209
Adam Quek 15 січ. 2011 р., 01:32:56

Чи є стандарт або керівництво для цього? Наприклад, є прототип людини з середньою вагою їх конструктивних параметрів дозуванні?

+206
Sagar K 7 лип. 2012 р., 21:25:59

Вона приречена на провал.

Єдиний видах дієти, яка може занурити, що низький вміст калорій і в той же час безпечними є ті, які працюють на функції підшлункової залози. Коротше, якщо у вас кількість білка вашому організму для підтримки м'язової маси, і дуже мало вуглеводів, то ваш організм переходить у стан кетозу. Цей принцип стоїть за надертися дієта, Аткінс дієта, ідеальний протеїн дієта, і Ліндора дієти. В кетоз, трапляються такі речі:

 • Ваша підшлункова залоза перестає виробляти інсулін і починає виробляти glucogon (спалювання жиру гормон)
 • Баланс калорій, ваше тіло потребує, щоб функціонувати приходять від ваших жирових запасів
 • Печінка і нирки виробляють більшу кількість кетонів (частина кетоз), які обмежують кількість білків ваш організм може переробити (тобто вам потрібно трохи більше білка, ніж звичайний), а також допомогти перетворити жир в енергію.
 • Це майже неможливо, щоб отримати <400 калорій, вживаючи джерела білка (це буде ближче до 900-1200 калорій)
 • Вправи під час дієти, як це повинно бути низьким-частота серцевих скорочень (зона 1), який спалює набагато більше жиру, ніж цукру.

Розумію, що без вуглеводів не є стабільним вічно, і збільшує навантаження на печінку і нирки. В крайньому випадку, 3-4 місяці.

Проблеми з дієтою ви запропонували

 • У вас ще є вуглеводів/цукрів у вашому раціоні, що означає, що ваша підшлункова залоза виробляє інсулін, а не glucogon. Тобто ваше тіло працює від цукру, а не жиру
 • З-за інтенсивного голодування, ваше тіло буде пожирати свої власні м'язи і органи (які повинні спалювати жир і жити) розібратися з голоду
 • Також з-за інтенсивного голодування, ваше тіло буде триматися за свої жирові запаси все більш чіпко.
 • Коли ваш мозок не отримує цукру в крові, він повинен, ти стаєш дратівливим, значить, і у важких випадках ви починаєте галлюцинировать. Ви не вистачає енергії, і не вийде, якщо ви хотіли.
 • Це анорексичка дієти, які організм буде робити все те, що перераховано вище ще швидше.
+201
Bector 4 лип. 2017 р., 21:37:11

Існують ядра руб mucles та вісцерального жиру, щоб захистити ваші органи. У перспективі і свідомо ігнорують природна реакція вашого тіла, щоб підтягнути м'язи черевного преса будуть як залишити свій автомобіль свого амортизаторів/стійок. Ви хочете бандажа з м'язів, але це також дає вам тягу рухатися вперед. Мета для досягнення максимальних успіхів і висоту, якщо ви можете зробити обидва. Рушійна сила і здатність до землі ногою далі більше відстані (а одно переможе!)

Джерела: Я - колишня хардкор бігун на довгі дистанції для мого зросту (5' конкурують проти людей з великою перевагою в бігу з-за їх довгі ноги)

+185
Manuel Berger 25 жовт. 2017 р., 06:53:10

Для початку, тяги в технічному сенсі) передбачає не торкнувшись землі, ні мало не торкнувшись землі вагою. Це повна зупинка між повторень. Однак, у вашому випадку, це може не бути кращим.

Є кілька варіантів, які ви можете використовувати.

Якщо у вас є доступ на відбійні плити, потім розглянути питання про використання цих, як кожна пластина такого ж діаметру, як 45 фунтів пластину.

Якщо бампер пластини не варіант, розглянемо варіант станової тяги. У вашому випадку, я б порекомендував Румунська станова тяга. Це починається зверху і йде тільки як низько як ваше нейтральне тому дозволить. На негнущихся ногах станова тяга (SLDLs) ще один варіант, який також почнеться в підлогу, а коліна досвіду дуже мало згинання або розширення під час підйому. Однак SLDL трохи більше технічних і можу вам з поганими звичками, коли ви повернетеся до нормальній тязі.

Інший варіант-зробити блок тягне або тягне для одягу, яка буде піднімати планку на більш зручній висоті. Це, однак, змістити акценти ближче до спини (не обов'язково погано, просто майте на увазі).

Потягнути в позиції сумо може бути й інший варіант, який може працювати для вас. З-за кутів ваші ноги в цієї позиції, існує порівняно менше згинати коліно, а робити станову тягу сумо, ніж звичайні тяги. Згоден, більше хіп-мобільність, необхідні для цієї позиції, ніж звичайна станова тяга.

Якщо ні один з них не працює досить добре для вас, то, можливо, перегляд тяга після того, як ви втратили деякий вага більше або переносять необхідну рухливість буде краще.

У якості останнього зауваження, тяги немає необхідної висоти, вірніше їм просто стає відносно простіше, так як бар починає в більш високому положенні по відношенню до Землі. Як правило, щоб почати з 45 по обидві сторони, а це найвища стандартна тяга буде як вага йде вгору. Багато ліфтерів не хочете постійно возитися з змінюється від меншого до більшого плити для розігріву, тому, починаючи з 45-це гідний компроміс (і як один стає сильнішою 135 стає допустима вага для організації розминки). Немає нічого поганого в тому, починаючи з легкої тязі, який сидить нижче, ніж стандартна станова тяга (з 45), а потім працюючи у вазі (навіть якщо це занадто нижче).

+140
Mackenzie Zimmerman 27 вер. 2013 р., 18:02:42

Я не думаю, що є загальний підхід, є деякі практичні поради і кожен чоловік потрібно перевірити effiziency і користь з них. Ось деякі рекомендації, які я сповідую, вони може і тобі допоможе:

 • Я договір під час жиму ціле рух через Як я відчуваю себе більш стабільно, я також зосередити увагу на збереженні плечі низькі (від вух)

 • У той час як накладні натиснувши мені контракт тільки на верхню половину Прес в шафку і постарайтеся, щоб мої біцепси так близько до моїх вух як це можливо.

 • а тяги я зосереджений тільки на те, щоб груди і широкі, замовив хребта в "природному" стані якомога довше.

 • в ході штангою рядків Я контракт на верхній частині руху, ближче бар до моїх грудей, я договір

 • для дипов я взагалі зосередитися тільки на збереженні лікті близько до мого тіла і не піду більше 90°, так як я більше тримати моє тіло errectбыл так що мої плечі не отримаєте будь-яких проблем, але я не думаю, що лопатки звуження сенс тут.

Так що з моєї точки зору має сенс для всіх повітряних рухів і телевізор з жиму.

+122
Bashar Georgis 21 трав. 2017 р., 02:00:53

Їзда на велосипеді-це відмінне тренування, але це необхідно, щоб додати інші види тренування до нього і я бачу, що це саме те, що ви хочете. Я пропоную вам покататися на велосипеді 3 рази в тиждень. Інші 2 дні робити кардіо тренування і 2 інших ви можете піти в тренажерний зал і робити силові тренування. Звичайно, ви повинні зробити хороший план дієти. Якщо ви хочете тренуватися щодня, Ви повинні з'їдати 2000 калорій в день. Їжте білки, додати овочі і фрукти, а також цільнозернові продукти у ваші страви. Я бажаю Вам удачі.

+112
Diptanil Roy 5 трав. 2018 р., 20:34:31

Нещодавно(3 місяці) увійшов в тренажерний зал, я дотримуюся дієти і робити вправи (в основному кардіо). До цього часу я втратила 5-6 кг(до 85 кг), переважно після дієти.

Це пристойна втрата ваги і прогресу. Тримати він вгору?

Невже я пошкодив коліно назавжди?

Не знаю. Сходи до лікаря.

Також у мене є запит, чи потрібно мені спочатку схуднути, потім м'язи або обидві йдуть рука об руку?

Як правило, ви б періоди "сушки"(схуднення), так і "в зсипати"(набирає вагу). З першим, ви націлені на дефіцит калорій, але не надто великий(адже тоді ви будете втрачати м'язи). На другому, ви націлені на залишок калорії з хорошим макро баланс(співвідношення білків, хороших вуглеводів і здорових жирів)

+50
Jens Roland 5 вер. 2016 р., 22:46:31

Я чув, що будучи хворим протягом декількох тижнів, так що ваша витривалість різко знижуватися. Невже це правда?

+46
Roman Malkevych 22 бер. 2013 р., 17:47:31

Купуючи м'язи після величезної втрати ваги слід проводити повільно, так як він займає багато часу для вашого тіла, щоб звикнути до більш низького рівня жиру і може отримати жиру досить легко. Талія не повинна збільшуватися зі значним збільшенням м'язової маси. Робити регулярні виміри талії і колготки. **

З іншого боку, більшість людей, які піднімають тяжкості серйозно, є проблеми з пошуком штани з-за великої колготки. Якщо ви регулярно загону/станова тяга, вам скоро доведеться забути про більшість "скінні" джинси і перейти до "вільна посадка" і деяких моделей "звичайної/прямий крій" джинси.

** Збільшення ваги є серйозною проблемою, якщо ви не вище 15% БФ - якщо так, намагаюся підтримувати вагу під час тренувань з великими вагами і споживаючи однакову кількість калорій, які ви спалюєте. Через деякий час йти за інший період різання, щоб отримати близько 10% БФ, перш ніж упором на м'язи.

+30
naveen p 8 січ. 2012 р., 07:14:42

Я думаю, що ви не покласти занадто багато уваги на частині здійснення вашої мети. Ви говорите, що "турбота про вашій дієті" пити лимонну воду вранці. Номер один спосіб, щоб змінити свій склад тіла буде свій раціон.

Якщо ви вже не відстежує ваше щоденне споживання калорій, ви повинні почати. Це буде найбільш ефективним способом для отримання кращих результатів. Якщо ви шукаєте, щоб отримати худий і уникнути багато м'язів, ви повинні бути в дефіцит калорій, щоб спонукати маси/втрати жиру. Ви можете використовувати MyFitnessPal для цього стає, як тільки ви звикнете до нього досить легко. У мене всі мої клієнти використовують його для відстеження дієти їх.

Що стосується вправ, ви можете мати поєднання силових тренувань і серцево-судинні вправи. Припускаючи, що ви залишаєтеся в дефіциті калорій, ви не збираєтеся будувати багато м'язової маси, що, здається, ви намагаєтеся уникнути.

+25
rare boy 10 лип. 2017 р., 06:22:31

Я ходжу в тренажерний зал 4 дні на тиждень, а решту на інші дні. Потрібно зробити перерву такий?

Якщо я відпочиваю сьогодні, це означає, що завтра я можу працювати в порівнянні з іншими днями. Я думаю, що це із-за відпочинку. Це правда?

Я теж відчуваю ті дні, коли я не правильно сплю, що я не можу взяти більше тренуватися. Я прочитав статтю, вони запропонували спати і відпочивати. Це дійсно необхідно для відпочинку і сну? Скільки годин потрібно спати в добу?

+10
Travio 10 січ. 2015 р., 05:21:15

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil